Łomża 28.04.2018
PZLA Mistrzostwa Polski w biegu na 10 000 metrów [DMP]
10000 m K
1 1 s 1 33:24.08 RUTKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94 Sen PD M DMP DĄBROWSKI Tomasz Z/1252/11 2018 M KN 164
2 2 s 1 33:29.05 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91 Sen ZP M KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2018 M KN
3 3 s 1 34:14.19 OCHAL KALENDAROVA Olga LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85 Sen PD I B.D. Z/0140/13 2018 1
4 4 s 1 34:15.12 ANDRZEJCZAK Monika MKL Szczecin 85 Sen ZP I MURAWSKI Zbigniew Z/1916/18 2018
5 5 s 1 34:28.28 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 90 Sen WN I WOSIEK Jacek LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/3500/11 2018 1
6 6 s 1 34:31.12 GORTEL-MACIUK Agnieszka TS AKS Chorzów 77 Weteran SL I B.D. Z/3236/11 2018 1
7 7 s 1 35:12.16 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 91 Sen KP I DMP GĘSICKI Marian Z/1329/11 2018 1 137
8 8 s 1 35:19.48 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90 Sen PD I DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/3112/11 2018 1
9 9 s 1 35:57.38 WÓJCIK Anna KKS Victoria Stalowa Wola 94 Sen PK I B.D. B.D. Z/4621/11 2018 2
10 10 s 1 36:24.99 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88 Sen PD I DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0795/11 2018 1
11 11 s 1 37:17.60 SZYSZKA Anna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90 Sen PD I B.D. Z/5043/11 2018 1
12 12 s 1 37:31.09 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 93 Sen SK I WOŹNIAK Łukasz B.D. Z/1585/11 2018 3
13 13 s 1 37:43.15 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 92 Sen PD I DMP DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0799/11 2018 2 104
14 14 s 1 37:53.80 LIPSKA-MAZUREK Paulina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 Sen PD II B.D. JAKUBOWSKI Marek , Z/1630/14 , 2018
15 15 s 1 38:03.57 STASIEWICZ Mariola MKS Żak Biała Podlaska 93 Sen LU II WILCZEK Janusz Z/1520/16 2018 1
16 16 s 1 38:21.73 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 90 Sen PM II POBŁOCKI Piotr Z/0671/11 2018 3
17 17 s 1 38:56.36 MENDECKA Michalina MOSiR Łaziska Górne 92 Sen SL II BONK Anna B.D. Z/1549/11 2018 2
18 18 s 1 39:52.89 WICHA Iwona LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 87 Sen PD II B.D. Z/1806/18 2018
19 19 s 1 42:42.95 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/2443/15 2018 3
20 20 s 1 48:51.78 KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U23 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/0330/15 2018
  s 1 DNF KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -- DĄBROWSKI Tomasz Z/1889/15 2018 2 ZKN
10000 m M
1 19 s 1 31:42.73 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 90 Sen LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2018 3
2 20 s 1 31:46.48 PYSZEL Florian BKS Wataha Warszawa 95 Sen MZ II STANISLAWSKI Krzysztof DZIUBIŃSKA Bożena , Z/0205/11 , 2018 2
3 21 s 1 31:47.01 BODURKA Krzysztof KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA II DMP BRACHMAN Tomasz Z/1355/12 2018 76
4 22 s 1 31:54.24 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 Sen PD II B.D. Z/1198/11 2018
5 24 s 1 31:59.75 BIAŁY Michał SKB Kraśnik 91 Sen LU II BIAŁY Piotr B.D. Z/0694/11 2018 3
6 26 s 1 32:25.66 BISKUPSKI Tomasz LKB Rudnik 94 Sen SK II B.D. DUDEK Sylwester , Z/3289/17 , 2018
7 27 s 1 32:26.82 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0483/11 2018 2
8 28 s 1 32:28.14 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa 92 Sen MZ II B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof , Z/5072/11 , 2018 2
9 29 s 1 32:59.59 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 95 Sen SL II DMP LAMCH Czesław Z/2758/16 2018 3 53
10 30 s 1 33:01.96 WOŹNIAK Jakub WKS Wawel Kraków 90 Sen MA III DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/4048/11 2018 3 52
11 31 s 1 33:12.56 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Weteran SL III NOWAK Monika Z/1856/11 2018 2
12 32 s 1 33:13.10 POCHOPIEŃ Mikołaj WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 Sen DS III MATOSZ Wlodzimierz B.D. Z/0382/12 2018 3
13 33 s 1 33:21.00 JAŚTAL Piotr LKB Rudnik 94 Sen SK III DUDEK Sylwester B.D. Z/4873/11 2018 BEZ
14 34 s 1 33:22.48 TABOR Dominik WKS Wawel Kraków 95 Sen MA III SOBCZYK Grzegorz Z/0830/11 2018 2
15 35 s 1 33:27.82 KUŚMIDER Andrzej WMLKS Pomorze Stargard 83 Weteran ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1191/16 2018 3
16 36 s 1 33:28.26 KOŻDOŃ Jarosław TL ROW Rybnik 84 Sen SL III CIEPŁAK Maciej Z/0617/17 2018 3
17 37 s 1 33:58.40 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95 Sen MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/3015/11 2018 2
  s 1 DNF WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ -- WĄSOWSKI Janusz B.D. Z/2708/11 2018 3
  s 1 DNF MYDLAK Tomasz MKS Agros Chełm 94 Sen LU -- MAZUREK Marek Z/0635/12 2018 2
1 1 s 2 28:56.81 GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo 92 Sen PM I OBERZIG Piotr Z/0283/11 2018 1
2 2 s 2 29:31.63 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 Sen PD I WĄSOWSKI Janusz Z/2485/11 2018 KN
3 3 s 2 29:41.38 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 91 Sen SL I B.D. CIEPŁAK Maciej , Z/0420/14 , 2018 1
4 4 s 2 29:51.83 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg 95 Sen OP I WOSIEK Jacek Z/0597/14 2018 1
5 5 s 2 30:07.15 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92 Sen MZ I BUSZTA Stanisław B.D. # Z/1784/13 2018 1
6 6 s 2 30:08.42 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard 89 Sen ZP I KRZYSIEK Zbigniew Z/2160/11 2018 2
7 7 s 2 30:13.84 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 Sen SL I MARMUR Stanisław Z/2967/11 2018 1
8 8 s 2 30:24.69 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ I TRZOS Leszek Z/0310/13 2018 1 KN
9 9 s 2 30:27.33 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82 Weteran LD II DMP JASZCZAK Stanisław Z/2641/11 2018 2 107
10 10 s 2 30:28.12 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD II B.D. Z/2257/11 2018 2
11 11 s 2 30:33.59 GOSIEWSKI Krzysztof KS SMS Szklarska Poręba 88 Sen DS II B.D. ROSTKOWSKI Piotr , Z/0430/13 , 2018
12 12 s 2 30:45.50 STYPUŁKOWSKI Patryk RKS Łódź 95 Sen LD II DMP JASZCZAK Stanisław Z/0415/13 2018 1 100
13 13 s 2 30:46.09 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89 Sen PD II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4091/11 2018
14 14 s 2 30:46.29 OCHAL Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 81 Weteran PD II B.D. Z/0139/13 2018 1
15 15 s 2 30:51.86 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89 Sen PD II B.D. Z/2532/11 2018 2
16 16 s 2 30:58.81 NORDWING Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 88 Sen PD II B.D. Z/1804/18 2018
17 17 s 2 31:02.31 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD II KRÓL Zbigniew Z/1685/11 2018 1
18 18 s 2 31:07.27 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0972/11 2018 2
19 23 s 2 31:55.62 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 U23 PM II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0759/12 2018 2
20 25 s 2 32:16.65 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik 91 Sen SL II CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3967/11 2018 2
  s 2 DNF KUJAWSKI Łukasz GKS Żukowo 88 Sen PM -- B.D. Z/1513/11 2018
  s 2 DNF WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 92 Sen MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0866/11 2018 2
  s 2 DNF NIEMCZYK Mateusz KKB Starogard Gdański 92 Sen PM -- B.D. Z/4502/11 2018 3
  s 2 DNF ŁOBODZIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85 Sen PD -- B.D. Z/0356/13 2018 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.90042090415955 sekund