Łomża 28.04.2018
Mityng podczas MP 10 000 m
300 m K
1 2 s 1 43.32 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej # Z/2839/15 2018 3
2 3 s 1 43.59 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD -- GAŁASZEWSKI Adrian Z/2854/17 2018 4
3 5 s 1 47.01 DĄBROWSKA Kamila WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS -- MATOSZ Wlodzimierz Z/0447/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 1 s 2 41.94 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98 U23 PD -- B.D. Z/2671/16 2018 2
2 4 s 2 44.91 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2018 4 GIM
3 6 s 2 47.41 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2938/16 2018
4 7 s 2 47.93 SULIMA Oliwia MLKS Czarni Olecko 04 U16 WN V BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin Z/4363/17 2018 LDK! GIM
1000 m K
1 1 s 1 2:54.47 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2018 2 LDK! ZKN
2 2 s 1 2:59.69 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97 U23 PD -- DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2018 2
3 s 1 3:17.82 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2018 3 LDK! ZKN
4 3 s 1 3:28.21 PIETRUCZUK Alicja MLKS Czarni Olecko 00 U20 WN -- BRYNDA Marcin Z/1795/16 2018 BEZ LDK!
5 4 s 1 3:40.53 MOTULEWICZ Patrycja MLKS Czarni Olecko 02 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/2835/16 2018 BEZ LDK! GIM
10000 m K
16 16 s 1 45:45.85 ŻURANIEWSKA Agnieszka niest. Warszawa 77 Weteran MZ --
Kula (3) K
1 f 1 12.29 CICHOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 01 U18 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5548/15 2018 3
2 f 1 11.75 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02 U18 PD III TRZONKOWSKA Beata Z/0854/16 2018 3
3 f 1 11.21 KACZMARCZYK Andżelika LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 02 U18 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2706/17 2018 3
4 f 1 11.02 GRZYBOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD III DĄBKOWSKI Przemysław Z/3692/16 2018 4
1 f 2 10.91 KACZOROWSKA Julia LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 03 U16 MZ IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2707/17 2018 4
2 f 2 10.02 MOSZCZYŃSKA Patrycja LUKS Lidzbark Welski 04 U16 WN IV AFELTOWICZ Karol AFELTOWICZ Karol , Z/2556/17 , 2018 4
3 f 2 8.47 TRZONKOWSKA Katarzyna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- TRZONKOWSKA Beata Z/1587/18 2018
Oszczep (500) K
1 f 1 34.43 MOSZCZYŃSKA Patrycja LUKS Lidzbark Welski 04 U16 WN IV AFELTOWICZ Karol AFELTOWICZ Karol , Z/2556/17 , 2018 4
Oszczep (600) K
1 f 1 22.94 GRZYBOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław Z/3692/16 2018 4
2 f 1 16.79 PISANKO Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław B.D. Z/2840/15 2015 BEZ LDK!
300 m M
1 2 s 1 38.75 PAŁKOWSKI Dawid LUKS Lidzbark Welski 04 U16 WN III AFELTOWICZ Karol Z/2557/17 2018 5
2 6 s 1 40.27 BIEŃKOWSKI Artur LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław Z/0827/16 2018 BEZ
3 8 s 1 41.57 MOTYKA David LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U18 PD -- MALESZEWSKI Jan Z/3981/17 2017 5
4 9 s 1 41.75 JASZCZUR Michał PZWLA Toruń 81 Weteran KP -- B.D. B.D.
5 12 s 1 45.72 RUTKOWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U14 PD --
1 1 s 2 37.06 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 02 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej # Z/3643/16 2018 ZKN
2 3 s 2 39.42 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2018 4
3 4 s 2 39.80 FYDRYCH Mateusz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 03 U16 MZ IV WARDASZKO Andrzej Z/4004/17 2017 4
4 5 s 2 40.26 SZMIDT Hubert MKS Juvenia Białystok 00 U20 PD -- B.D. Z/2004/17 2018
5 7 s 2 40.55 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V DĄBKOWSKA Małgorzata Z/0984/17 2018 BEZ GIM
6 10 s 2 42.26 AKACKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V ŁUKIANIUK Andrzej DĄBKOWSKA Małgorzata DĄBKOWSKA Małgorzata , Z/0983/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
7 11 s 2 44.57 PROKOPOWICZ Szymon UKS MOSiR Działdowo 04 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek
1000 m M
1 1 s 1 2:37.46 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 2:37.54 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 98 U23 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/2420/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 2:39.49 PIĄTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2050/15 2018 3 ZKN
4 4 s 1 2:43.91 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 00 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/6060/15 2018
5 5 s 1 2:44.85 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U20 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2018 4
6 6 s 1 2:47.38 LUBELSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1011/16 2018 BEZ LDK!
7 7 s 1 2:48.79 JEDAMSKI Adam UKS MOSiR Działdowo 02 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3091/16 2018 3 ZKN
8 8 s 1 2:59.36 ROŻENKO Michał MLKS Czarni Olecko 01 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/3003/16 2018 BEZ LDK!
1 10 s 2 2:59.70 WSZEBOROWSKI Kacper MKS Juvenia Białystok 02 U18 PD -- BRYNDA Marcin B.D. , Z/1680/17 , 2018 LDK! GIM
2 9 s 2 2:59.70 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD V GRYGO Paweł Z/4032/18 2018
3 11 s 2 2:59.97 KŁOCZKO Kacper MLKS Czarni Olecko 03 U16 WN V BRYNDA Marcin BRYNDA Marcin , Z/3608/17 , 2018 3 LDK! GIM
4 12 s 2 3:01.54 ROZWADOWSKI Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD --
2000 m M
1 1 s 1 6:12.52 BRYNDA Marcin MLKS Czarni Olecko 88 Sen WN -- BRYNDA Marcin Z/1471/16 2018 BEZ
2 2 s 1 6:26.98 DOMINICI Fabrizio LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław Z/3017/17 2018 4
3 3 s 1 7:00.76 KWIECIŃSKI Kuba LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U16 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław Z/1591/17 2018 BEZ GIM
4 4 s 1 7:03.91 TAUDUL Kacper MLKS Czarni Olecko 03 U16 WN -- BRYNDA Marcin Z/1029/18 2018 LDK!
10000 m M
1 1 s 1 34:54.58 GRYGO Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 76 Weteran PD -- GRYGO Paweł Z/2800/11 2018 3
2 2 s 1 35:05.33 SZYDLIK Adam niest. Białystok 76 Weteran PD --
3 3 s 1 35:12.26 MALUCHNIK Radosław KS Maków Biega 76 Weteran MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3604/18 2018
4 4 s 1 35:45.45 CZERWIŃSKI Andrzej niest. Białystok 72 Weteran PD --
5 5 s 1 37:12.98 WITKOWSKI Paweł niest. Warszawa 79 Weteran MZ -- B.D.
6 6 s 1 37:58.93 STAWARZ Krzysztof niest. Białystok 80 Weteran PD --
7 7 s 1 39:15.53 DĄBKOWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 83 Weteran PD --
9 9 s 1 41:44.91 MIECZKOWSKI Robert LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 76 Weteran PD --
10 10 s 1 43:07.27 KORYTKOWSKI Andrzej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 70 Weteran PD -- B.D. KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0521/16 , 2018 BEZ
11 11 s 1 43:26.20 DOMARADZKI Robert LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 76 Weteran PD --
12 12 s 1 44:09.58 FUDALEJ Marcin KKL Kielce 76 Weteran SK --
13 13 s 1 44:14.96 KOŁDYS Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 88 Sen PD -- KORYTKOWSKI Andrzej
15 15 s 1 45:14.78 OLIVA Daniel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 79 Weteran PD --
17 17 s 1 45:47.63 NIEWIŃSKI Łukasz Trucht Tarchomin Team Warszawa 81 Weteran MZ -- B.D. Z/2252/18 2018
18 18 s 1 47:40.15 ŁUKASZEWICZ Ryszard niest. Warszawa 61 Weteran MZ --
  s 1 DNF CHOJNOWSKI Krzysztof LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 74 Weteran PD --
Oszczep (600) M
1 f 1 50.62 CYTLAŁ Artur UKS MOSiR Działdowo 03 U16 WN III CYTLAŁ Jacek Z/1189/17 2018 3
Oszczep (700) M
1 f 1 49.73 PIELOCH Dawid UKS Liceum sportowe Łomża 02 U18 PD IV TRZONKOWSKA Beata Z/2719/16 2018 3
2 f 1 42.09 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 55.03 BUDZISZEWSKI Damian UKS Liceum sportowe Łomża 99 U20 PD II TRZONKOWSKA Beata Z/1402/15 2018 2
2 f 1 50.29 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ III WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2018 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.73003888130188 sekund