Kielce 28.04.2018
Mityng otwarcia sezonu ¦ZLA 2018. Dzień miotacza
100 m K
1 5 s 1 13.28 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD +9.9 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2018 2 ZKN
2 8 s 1 13.47 FOREMNIK Jowita UMKS Nadir Jędrzejów 02 U18 SK +9.9 IV SZCZERBA Mariusz Z/2769/16 2018 3 LDK!
3 20 s 1 14.13 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 06 U14 SK +9.9 V JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
4 23 s 1 14.35 BANA¦ Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 05 U14 SK +9.9 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0884/18 , 2018 BEZ LDK!
5 25 s 1 14.50 BOREK Alicja KKL Kielce # 05 U14 SK +9.9 V JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof 5 LDK!
6 27 s 1 14.80 DZIARMAGA Julia UKS Żaczek Połaniec 05 U14 SK +9.9 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/2334/18 , 2018 LDK!
7 29 s 1 15.19 KARBOWNIK Zuzanna KKL Kielce 07 U12 SK +9.9 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
1 11 s 2 13.62 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD +9.9 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018
2 24 s 2 14.45 JOPKIEWICZ Daria KKL Kielce 04 U16 SK +9.9 V TIETIERIN Paweł Z/2912/18 2018
3 28 s 2 15.15 TRELA Anna KKL Kielce # 06 U14 SK +9.9 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
4 30 s 2 15.28 SMOLARCZYK Julia UMKS Nadir Jędrzejów 05 U14 SK +9.9 -- SZCZERBA Mariusz Z/2613/18 2018
5 31 s 2 16.27 KOZIOŁ Angelika KKL Kielce 07 U12 SK +9.9 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
6 33 s 2 17.16 GARBAT Klaudia KKL Kielce 06 U14 SK +9.9 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
1 1 s 3 12.86 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 03 U16 SK +1.2 III OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2018 4 LDK! GIM
2 6 s 3 13.35 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 01 U18 SK +1.2 IV OZDOBA Janusz Z/3230/17 2018 4 LDK!
3 13 s 3 13.84 KWIECIEŃ Julia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 02 U18 SK +1.2 -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz Z/3191/17 2018 5 LDK! GIM
4 19 s 3 14.11 STACHOWICZ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 04 U16 SK +1.2 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3284/17 , 2018 5 LDK!
5 26 s 3 14.54 SADOWA Klaudia UKS Żaczek Połaniec 02 U18 SK +1.2 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0692/17 2018 LDK! GIM
6 32 s 3 16.80 MISTACHOWICZ Maja KKL Kielce 05 U14 SK +1.2 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
1 4 s 4 13.25 MASTALERZ Idalia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK +0.2 IV WO¬NIAK Łukasz Z/0031/18 2018 4
2 7 s 4 13.47 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK +0.2 IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2018 5 LDK!
3 15 s 4 13.97 IWANIEC Anna KKL Kielce 01 U18 SK +0.2 -- WRONA Agnieszka Z/3636/15 2018 3 ZKN
4 16 s 4 14.07 JARZˇBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK +0.2 V WO¬NIAK Łukasz Z/3710/17 2018 5
5 18 s 4 14.10 KACZOR Joanna UKS Żaczek Połaniec 03 U16 SK +0.2 V SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/0689/17 , 2018 5 LDK! GIM
6 21 s 4 14.15 TOMASZEWSKA Natalia KKL Kielce 04 U16 SK +0.2 V JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/0151/17 , 2018 5 LDK!
7 22 s 4 14.25 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD +0.2 V GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2018 BEZ
1 2 s 5 12.93 JASTRZˇB Izabela MKS Agros Chełm # 00 U20 LU +1.1 III JAROS Kazimierz Z/4184/18 2018
2 3 s 5 13.05 BANA¦ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK +1.1 III PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2018 2 ZKN
3 9 s 5 13.51 WÓJTOWICZ Olga UKS Żaczek Połaniec 02 U18 SK +1.1 IV SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0555/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 10 s 5 13.59 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U16 SK +1.1 IV WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2018 4 LDK!
5 12 s 5 13.72 OWCZARCZYK Wiktoria KKL Kielce 01 U18 SK +1.1 IV TIETIERIN Paweł Z/0720/18 2018 BEZ
6 14 s 5 13.93 ROKITA Katarzyna KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U16 SK +1.1 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0131/17 , 2018 3 LDK!
7 17 s 5 14.08 KRAKOWSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK +1.1 V SZCZERBA Mariusz Z/4622/17 2018 4
300 m K
1 2 s 1 45.36 JARZˇBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK IV WO¬NIAK Łukasz Z/3710/17 2018 5
2 3 s 1 45.39 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/4623/17 2018 BEZ LDK!
3 5 s 1 47.72 MOLENDOWSKA Julia KS Słoneczko Busko Zdrój 06 U14 SK V PEREPICZKO Zdzisław Z/1041/18 2018 LDK!
4 7 s 1 48.21 JOPKIEWICZ Daria KKL Kielce 04 U16 SK V TIETIERIN Paweł Z/2912/18 2018
5 11 s 1 53.83 DZIARMAGA Julia UKS Żaczek Połaniec 05 U14 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/2334/18 , 2018 LDK!
6 13 s 1 57.94 KOZIOŁ Angelika KKL Kielce 07 U12 SK -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
1 1 s 2 43.93 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04 U16 SK III SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0148/17 2018 5 LDK!
2 4 s 2 46.75 SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 04 U16 SK V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2018 5 LDK!
3 6 s 2 48.19 WALĘCIAK Weronika UKS Orzeł Dobryszyce 02 U18 LD -- SROKA Mieczysław Z/1151/16 2018 4
4 8 s 2 48.79 SADOWA Klaudia UKS Żaczek Połaniec 02 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0692/17 2018 LDK! GIM
5 9 s 2 49.86 GROSICKA Kinga KS Słoneczko Busko Zdrój 02 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1221/18 2018
6 10 s 2 50.24 TOMASZEWSKA Natalia KKL Kielce 04 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/0151/17 , 2018 5 LDK!
7 12 s 2 55.82 KACZOR Joanna UKS Żaczek Połaniec 03 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/0689/17 , 2018 5 LDK! GIM
1 s 3 44.40 MASTALERZ Idalia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK III WO¬NIAK Łukasz Z/0031/18 2018 4
2 s 3 44.84 WÓJTOWICZ Olga UKS Żaczek Połaniec 02 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0555/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 s 3 45.07 OWCZARCZYK Wiktoria KKL Kielce 01 U18 SK -- TIETIERIN Paweł Z/0720/18 2018 BEZ
4 s 3 45.51 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2018 5 LDK!
5 s 3 46.33 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1013/14 2018 4
6 s 3 48.24 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2018 4
7 s 3 49.63 LASKO¦ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków # 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/4740/18 2018
  s 3 DQ GROMADA Karolina MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U18 SK -- MIREK Andrzej Z/2709/16 2018 4
1 s 4 41.82 JASTRZˇB Izabela MKS Agros Chełm # 00 U20 LU -- JAROS Kazimierz Z/4184/18 2018
2 s 4 42.78 BANA¦ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2018 2 ZKN
3 s 4 44.42 KRAKOWSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK III SZCZERBA Mariusz Z/4622/17 2018 4
4 s 4 45.27 GRZYB Ola MUKS Wisła Junior Sandomierz 04 U16 SK IV MIREK Andrzej Z/2713/16 2018 3
5 s 4 45.61 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK -- MIREK Andrzej # Z/2710/16 2018 2 ZKN
6 s 4 45.77 ROKITA Katarzyna KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U16 SK IV PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0131/17 , 2018 3 LDK!
7 s 4 46.74 FOREMNIK Jowita UMKS Nadir Jędrzejów 02 U18 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/2769/16 2018 3 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:43.21 PRU¦ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
2 2 s 1 1:51.45 ROESLER Klaudia KLKS Juventa-Kobex Starachowice 03 U16 SK -- KUBIEC Dawid Z/0163/18 2018
3 3 s 1 1:53.65 JASIEŃCZUK Małgorzata KKL Kielce 02 U18 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/0813/16 2018 5 LDK!
4 4 s 1 1:59.08 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 06 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
5 5 s 1 2:02.43 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 03 U16 SK -- KUBIEC Dawid Z/0162/18 2018
6 6 s 1 2:03.19 SADOWA Alicja UKS Żaczek Połaniec 03 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3618/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 7 s 1 2:04.30 ZAWADZKA Aleksandra STS Skarżysko-Kamienna 04 U16 SK -- CZARNECKI Rafał Z/2999/18 2018 BEZ
8 8 s 1 2:08.47 KARBOWNIK Zuzanna KKL Kielce 07 U12 SK -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
9 9 s 1 2:22.87 GARBAT Klaudia KKL Kielce 06 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
1 s 2 1:41.00 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/2768/16 2018 3 LDK! ZKN
2 s 2 1:41.88 WENDT Joanna KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2788/16 2018
3 s 2 1:43.85 RÓWNICKA Kamila UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/4621/17 2018
4 s 2 1:43.95 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 BEZ
5 s 2 1:46.03 BIELECKA Aleksandra KKL Kielce 00 U20 SK -- TIETIERIN Paweł Z/0719/18 2018
6 s 2 1:47.62 LEGIECKA Kamila LZS Sigma OSIR Staszów 02 U18 SK -- WAWRZKIEWICZ Agnieszka WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0767/16 , 2018 4 LDK!
7 s 2 1:49.96 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/5326/15 2018 4 LDK!
8 s 2 1:51.39 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2018 2 ZKN
9 s 2 1:52.96 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK -- MIREK Andrzej # Z/2710/16 2018 2 ZKN
10 s 2 1:53.87 GRZYB Ola MUKS Wisła Junior Sandomierz 04 U16 SK -- MIREK Andrzej Z/2713/16 2018 3
11 s 2 1:54.13 JURKIEWICZ Aniela KS Cracovia 1906 Kraków # 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4816/18 2018
12 s 2 1:55.26 KISIEL Katarzyna UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- SZCZERBA Mariusz SZCZERBA Mariusz Z/0314/17 2018 BEZ LDK!
13 s 2 1:58.19 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/0437/16 2018 BEZ LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:59.45 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1753/15 2018 3 ZKN
2 2 s 1 3:09.48 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2018 3 ZKN
3 3 s 1 3:11.43 SUWARA Amelia STS Skarżysko-Kamienna 03 U16 SK III CZARNECKI Rafał Z/0938/17 2018 4 LDK!
4 4 s 1 3:12.22 PIWOWARSKA Amelia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD III LECHOWICZ Arkadiusz Z/3161/17 2018 5
5 5 s 1 3:15.12 BANA¦ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 03 U16 SK IV WO¬NIAK Łukasz Z/0686/17 2018 4
6 6 s 1 3:20.87 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U20 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1703/17 2018 3
7 7 s 1 3:20.96 LEWINOWSKA Iga KKL Kielce 02 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/0815/16 2018 5 LDK!
8 8 s 1 3:23.07 SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/0557/16 2018 5
9 9 s 1 3:26.22 BRZÓZKA Katarzyna STS Skarżysko-Kamienna 05 U14 SK V CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał BEZ LDK!
10 10 s 1 3:28.85 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 03 U16 SK V WO¬NIAK Łukasz Z/0149/17 2018 5
11 11 s 1 3:34.35 CHMIEL Natalia KKL Kielce 01 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/0878/16 2018 4 LDK!
12 12 s 1 4:12.92 FREJ Maja UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/0164/18 2018
13 13 s 1 4:13.11 WASIK Nela UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/2438/18 2018
Wzwyż K
1 f 1 1.45 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2018 3
2 f 1 1.40 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 01 U18 SK -- OZDOBA Janusz Z/3230/17 2018 4 LDK!
3 f 1 1.30 KWIECIEŃ Julia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 02 U18 SK -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz Z/3191/17 2018 5 LDK! GIM
3 f 1 1.30 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018
W dal K
1 f 1 4.57 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 01 U18 SK +9.9 -- OZDOBA Janusz Z/3230/17 2018 4 LDK!
2 f 1 4.52 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 03 U16 SK +9.9 V OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 4.50 SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 04 U16 SK +9.9 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2018 5 LDK!
4 f 1 4.36 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD +9.9 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2018 2 ZKN
5 f 1 4.17 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD +9.9 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4821/15 2018 4
6 f 1 4.14 BOREK Alicja KKL Kielce # 05 U14 SK +9.9 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof 5 LDK!
7 f 1 4.07 BIEGANOWSKA Karolina MKS Tomaszów Mazowiecki 05 U14 LD +9.9 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0768/18 2018 5
8 f 1 3.79 TRELA Anna KKL Kielce # 06 U14 SK +9.9 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.27 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK III MIREK Andrzej Z/2712/16 2018 2 ZKN
2 f 1 10.37 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2018 2 ZKN
3 f 1 10.36 BALEJA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1113/17 2018 3
4 f 1 10.28 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 f 1 10.25 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2018 2 LDK!
6 f 1 9.20 WRYK Aleksandra KKL Kielce 03 U16 SK V FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0154/17 2018 2 LDK!
7 f 1 9.20 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD V GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018
8 f 1 9.20 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA V SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
Kula (4) K
1 f 1 12.85 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2018
2 f 1 12.47 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U20 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2018 1
3 f 1 10.45 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 00 U20 LU III WEŁNA Emilia Z/5444/15 2018 3
4 f 1 8.33 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4821/15 2018 4
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.63 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
2 f 1 31.18 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2018 2 LDK!
3 f 1 23.24 WRYK Aleksandra KKL Kielce 03 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0154/17 2018 2 LDK!
4 f 1 15.21 CHMIELEWSKA Martyna KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/1731/17 , 2018 BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 34.61 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
2 f 1 32.33 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 00 U20 LU III WEŁNA Emilia Z/5444/15 2018 3
3 f 1 32.12 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2018 3 ZKN
4 f 1 31.21 KRÓL Magdalena WKS Wawel Kraków 00 U20 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/2801/15 2018 4
5 f 1 19.68 JAMRÓZ Julia KKL Kielce 00 U20 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/5611/15 2018 3 ZKN
Młot (3) K
1 f 1 48.69 WRYK Aleksandra KKL Kielce 03 U16 SK II FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0154/17 2018 2 LDK!
2 f 1 48.63 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U16 SK II FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2018 2 LDK!
3 f 1 46.45 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2018 2
4 f 1 46.09 SKRZYPECKA Martyna MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/3173/17 2018 3
5 f 1 44.23 SZADY Julia LKS Stal Mielec 04 U16 PK III JAKUBOWSKI Ryszard Z/0407/18 2018 5
6 f 1 39.30 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamo¶ć 03 U16 LU IV PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2018 3 LDK!
7 f 1 36.10 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U14 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2018 5
8 f 1 35.61 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2018 5
9 f 1 31.56 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 05 U14 LU V JĘDRYS Andrzej # Z/2926/18 2018 BEZ
10 f 1 25.28 KŁOCZEWSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 03 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3944/17 2018 5
Młot (4) K
1 f 1 66.29 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U23 SK M FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2018 MM KN
2 f 1 60.38 KACZMAREK Marika MUKS Kadet Rawicz 96 U23 WP I JUSIAK Bogusław Z/1130/12 2018 M LDK! KN
3 f 1 52.43 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 99 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/2625/15 2018 1 ZKN
4 f 1 37.53 JAMRÓZ Julia KKL Kielce 00 U20 SK III FURMANEK Grzegorz Z/5611/15 2018 3 ZKN
100 m M
1 3 s 1 12.97 REGIEL Igor KKL Kielce 04 U16 SK -1.2 -- SARNA Mirosława Z/4768/17 2018 BEZ
2 4 s 1 13.10 MAZURCZAK Robert KKL Kielce 04 U16 SK -1.2 -- SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
3 5 s 1 13.16 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 04 U16 SK -1.2 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2215/18 2018 LDK!
4 7 s 1 13.28 BINKIEWICZ Krzysztof LZS Sigma OSIR Staszów 03 U16 SK -1.2 -- WAWRZKIEWICZ Agnieszka Z/2913/18 2018
5 8 s 1 13.65 JANISZEWSKI Filip KKL Kielce 05 U14 SK -1.2 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
6 9 s 1 13.69 CEDRO Kacper KKL Kielce 04 U16 SK -1.2 -- SARNA Mirosława Z/2910/18 2018
7 11 s 1 13.86 GRDEŃ Mateusz KKL Kielce 04 U16 SK -1.2 --
8 14 s 1 15.64 DˇCHÓR Hubert UKS Żaczek Połaniec 04 U16 SK -1.2 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3749/18 2018
1 1 s 2 12.22 KOBUS Jakub KKL Kielce 02 U18 SK -1.1 -- TIETIERIN Paweł
2 2 s 2 12.91 TOMASZEWSKI Wiktor SSR Olimp Strawczyn 03 U16 SK -1.1 -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1515/17 2018
3 6 s 2 13.17 ¦NIOCH Wiktor KKL Kielce 03 U16 SK -1.1 -- WO¬NIAK Łukasz Z/2480/18 2018
4 10 s 2 13.75 SALUS Rafał KKL Kielce 05 U14 SK -1.1 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
5 12 s 2 14.74 JURCZYK Aleksander KKL Kielce 05 U14 SK -1.1 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
6 13 s 2 15.63 WANAT Marcel KKL Kielce 07 U12 SK -1.1 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
7 15 s 2 16.06 SŁOMA Antoni KKL Kielce 06 U14 SK -1.1 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
8 16 s 2 16.08 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce 07 U12 SK -1.1 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
1 s 3 12.24 KOWALCZYK Dawid KKL Kielce 00 U20 SK -0.4 -- WO¬NIAK Łukasz Z/1158/16 2018 3
2 s 3 12.63 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 01 U18 SK -0.4 -- WO¬NIAK Łukasz Z/4048/18 2018
3 s 3 12.71 KUCA Miłosz LZS Sigma OSIR Staszów 03 U16 SK -0.4 V GAJEK Zbigniew WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0130/17 , 2018 BEZ LDK!
4 s 3 12.92 NESKA Bartłomiej KKL Kielce 03 U16 SK -0.4 -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/0158/17 2018 BEZ LDK!
5 s 3 13.00 LITWIN Konrad UKS Żaczek Połaniec 03 U16 SK -0.4 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/1437/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 s 3 13.19 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 03 U16 SK -0.4 -- TIETIERIN Paweł Z/4775/17 2018
1 s 4 11.28 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U18 SK +1.4 II TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2018 LDK!
2 s 4 11.55 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD +1.4 III SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2018 3
3 s 4 11.61 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U20 SK +1.4 III TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2018 3
4 s 4 11.92 WÓJCICKI Jakub ULKS Gryf Rytwiany 00 U20 SK +1.4 IV WIĘCKOWSKI Jacek Z/1744/15 2018 3 ZKN
5 s 4 11.93 WÓJCIK Konrad KKL Kielce 00 U20 SK +1.4 IV TIETIERIN Paweł Z/3629/15 2018 BEZ
6 s 4 12.06 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD +1.4 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4
7 s 4 12.44 TUTAK Dawid UKS Żaczek Połaniec 02 U18 SK +1.4 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0554/16 2018 4 LDK! GIM
8 s 4 12.63 PODSIEDLIK Mateusz LZS Sigma OSIR Staszów 02 U18 SK +1.4 -- WAWRZKIEWICZ Agnieszka WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0768/16 , 2018 3 LDK!
300 m M
1 s 1 40.18 KUCA Miłosz LZS Sigma OSIR Staszów 03 U16 SK IV GAJEK Zbigniew WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0130/17 , 2018 BEZ LDK!
2 s 1 41.27 NESKA Bartłomiej KKL Kielce 03 U16 SK V TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/0158/17 2018 BEZ LDK!
3 s 1 42.71 MAZURCZAK Robert KKL Kielce 04 U16 SK -- SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
4 s 1 43.56 LITWIN Konrad UKS Żaczek Połaniec 03 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/1437/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 s 1 45.05 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 04 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2215/18 2018 LDK!
6 s 1 47.48 JURCZYK Aleksander KKL Kielce 05 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
7 s 1 57.98 DERLATKA Kordian STS Skarżysko-Kamienna 08 U12 SK -- CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał LDK!
  s 1 DQ TOMASZEWSKI Wiktor SSR Olimp Strawczyn 03 U16 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1515/17 2018
1 s 2 38.50 KOBUS Jakub KKL Kielce 02 U18 SK -- TIETIERIN Paweł
2 s 2 39.11 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0778/18 2018
3 s 2 42.11 BUDZICH Damian UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 01 U18 SK -- OZDOBA Janusz Z/3663/18 2018 LDK!
4 s 2 42.32 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 01 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/4048/18 2018
5 s 2 42.69 ¦NIOCH Wiktor KKL Kielce 03 U16 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/2480/18 2018
6 s 2 43.61 BINKIEWICZ Krzysztof LZS Sigma OSIR Staszów 03 U16 SK -- WAWRZKIEWICZ Agnieszka Z/2913/18 2018
7 s 2 45.60 MURZYN Wojciech KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/3868/18 2018
8 s 2 52.79 DˇCHÓR Hubert UKS Żaczek Połaniec 04 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3749/18 2018
1 s 3 35.87 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U18 SK -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2018 LDK!
2 s 3 36.85 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U20 SK -- TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2018 3
3 s 3 38.52 WÓJCIK Konrad KKL Kielce 00 U20 SK -- TIETIERIN Paweł Z/3629/15 2018 BEZ
4 s 3 39.09 BANA¦ Dawid KS Słoneczko Busko Zdrój 02 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/0551/16 2018 5 LDK!
5 s 3 39.89 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U18 SK -- MIREK Andrzej Z/2504/17 2018 3 ZKN
6 s 3 40.25 PODSIEDLIK Mateusz LZS Sigma OSIR Staszów 02 U18 SK -- WAWRZKIEWICZ Agnieszka WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0768/16 , 2018 3 LDK!
7 s 3 40.36 TUTAK Dawid UKS Żaczek Połaniec 02 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0554/16 2018 4 LDK! GIM
600 m M
1 s 1 1:25.26 WO¦ Wiktor KKL Kielce 96 U23 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2018
2 s 1 1:26.36 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U20 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/1819/16 2018 3
3 s 1 1:27.59 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U18 SK -- MIREK Andrzej Z/2504/17 2018 3 ZKN
4 s 1 1:30.20 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2018
5 s 1 1:32.05 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2
6 s 1 1:38.78 ZYCHOWICZ Kacper KLKS Juventa-Kobex Starachowice 02 U18 SK -- KUBIEC Dawid Z/1724/18 2018
7 s 1 1:42.88 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2018 BEZ LDK!
8 s 1 1:57.70 HABERKO Radosław KKL Kielce 04 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof JÓ¬WIK Krzysztof , Z/2911/18 , 2018 BEZ LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:37.06 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U18 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/1398/17 2018 3 ZKN
2 2 s 1 2:46.61 KĘDZIORA Adam KKL Kielce 01 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/3731/16 2018 BEZ
3 3 s 1 2:49.38 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 02 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1586/17 2018 5
4 4 s 1 2:50.16 JAKUBCZYK Wiktor KKL Kielce 01 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/0876/16 2018 BEZ
5 5 s 1 2:55.45 PLUTA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4214/18 2018
6 6 s 1 2:55.90 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2018 5
7 7 s 1 3:02.62 RĘBI¦ Kajetan KKL Kielce 01 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/0877/16 2018 BEZ
8 8 s 1 3:03.33 ZBROSZCZYK Tomasz SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1311/17 2018 BEZ
9 9 s 1 3:03.72 GABER Adam KKL Kielce 99 U20 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/2055/16 2018 BEZ
10 10 s 1 3:06.82 GAWEŁ Kuba SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1312/17 2018 BEZ
11 11 s 1 3:09.75 SZCZEPAŃCZYK Kamil SSR Olimp Strawczyn 03 U16 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1516/17 2018 BEZ
12 12 s 1 3:11.57 FUDALEWSKI Michał LZS Sigma OSIR Staszów 04 U16 SK -- GAJEK Zbigniew WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/4712/17 , 2018 BEZ LDK!
13 13 s 1 3:16.14 JANISZEWSKI Filip KKL Kielce 05 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
14 14 s 1 3:39.68 STACHURSKI Jakub KKL Kielce 04 U16 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/3001/18 2018
15 15 s 1 3:45.10 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce 07 U12 SK -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
2000 m M
1 s 1 5:43.49 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U18 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/3631/15 2018 2 KN
2 s 1 5:55.57 SIADUL Bartłomiej SSR Olimp Strawczyn 00 U20 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/6356/15 2018 3
  s 1 DNF WO¦ Wiktor KKL Kielce 96 U23 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2018
Wzwyż M
1 f 1 1.90 PAJˇK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2018 3
W dal M
1 f 1 6.33 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD +0.3 III SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2018 3
2 f 1 6.30 WÓJCICKI Jakub ULKS Gryf Rytwiany 00 U20 SK -0.3 III WIĘCKOWSKI Jacek Z/1744/15 2018 3 ZKN
3 f 1 5.78 KOWALCZYK Dawid KKL Kielce 00 U20 SK -0.9 -- WO¬NIAK Łukasz Z/1158/16 2018 3
4 f 1 5.70 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -4.8 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4
5 f 1 5.18 REGIEL Igor KKL Kielce 04 U16 SK -1.3 -- SARNA Mirosława Z/4768/17 2018 BEZ
6 f 1 5.00 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 03 U16 SK -1.3 -- TIETIERIN Paweł Z/4775/17 2018
7 f 1 4.62 GRDEŃ Mateusz KKL Kielce 04 U16 SK -1.1 --
8 f 1 4.33 CEDRO Kacper KKL Kielce 04 U16 SK -1.3 -- SARNA Mirosława Z/2910/18 2018
9 f 1 4.18 SALUS Rafał KKL Kielce 05 U14 SK -1.9 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
10 f 1 3.87 WANAT Marcel KKL Kielce 07 U12 SK -4.1 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
11 f 1 3.84 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U14 MA -1.3 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4004/18 2018 BEZ
12 f 1 3.27 SŁOMA Antoni KKL Kielce 06 U14 SK -1.0 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.96 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U18 MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2018 2
2 f 1 12.47 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- TOMCZAK Dominika Z/1903/17 2018 3
3 f 1 12.26 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 f 1 11.14 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2018 3 ZKN
5 f 1 10.26 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0313/17 2018 3
6 f 1 9.08 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0767/18 2018 BEZ
Dysk (1) M
1 f 1 48.46 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U16 LU II WIEJAK Izydor Z/0829/17 2018 4
2 f 1 43.70 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0313/17 2018 3
3 f 1 29.49 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0767/18 2018 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 40.28 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
2 f 1 31.11 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02 U18 LU -- WIEJAK Izydor Z/3606/17 2018 5
3 f 1 29.98 BUDZICH Damian UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 01 U18 SK -- OZDOBA Janusz Z/3663/18 2018 LDK!
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2018 2 ZKN GIM
Dysk (1.75) M
1 f 1 47.32 GO¬DZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2018 1 ZKN
2 f 1 40.52 BUKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III WIEJAK Izydor Z/3909/16 2018 ZKN
Dysk (2) M
1 f 1 38.02 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 95 Sen MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara STANISLAWSKI Krzysztof Z/4671/11 2018 2
Młot (5) M
1 f 1 69.79 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U18 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2018 2 ZKN
2 f 1 56.56 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III SZUBERLA Stanisław Z/0033/16 2018 3 ZKN
3 f 1 50.79 FATYGA Jakub TS Start Lublin 01 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/3164/16 2018 4
4 f 1 49.00 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 U18 LU IV ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2018 3
5 f 1 48.80 KRZOSKA Damian MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3263/16 , 2018 4 LDK! ZKN
6 f 1 48.28 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 02 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2018 4
7 f 1 37.33 KRZESIŃSKI Ryszard MLKS Pilica Białobrzegi 43 Weteran MZ -- KRZESIŃSKI Ryszard B.D. BEZ
8 f 1 30.51 LOBA Kryspin UKS Błyskawica Domaniewice 03 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/1120/17 2018 5
  f 1 NM ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2018 3 ZKN
Młot (6) M
1 f 1 54.76 KOLANO Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 99 U20 PK II MOMOT Krzysztof Z/4485/15 2018 2 ZKN
2 f 1 47.46 GABRYELCZYK Jan UKS Błyskawica Domaniewice 00 U20 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/5578/15 2018 3
3 f 1 46.88 FILIPOWSKI Piotr MUKS Park Zduńska Wola 00 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/5264/15 2018 3 ZKN
4 f 1 43.54 SOCHA Karol AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III KOZŁOWSKI Robert Z/6093/15 2018 3
5 f 1 41.26 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00 U20 LU IV ŻMUDA Tomasz Z/6098/15 2018 4
Młot (7.26) M
1 f 1 50.31 STASIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 97 U23 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/1277/13 2018 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.2353880405426 sekund