Częstochowa 01.05.2018
Ogólnopolski mityng otwarcia sezonu
60 m K
1 1 s 1 8.51 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 05 U14 SL -1.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta , Z/3419/18 , 2018 LDK!
2 4 s 1 9.45 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 07 U12 SL -1.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta BEZ LDK!
3 5 s 1 9.73 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 07 U12 SL -1.4 -- WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2018 BEZ LDK!
4 6 s 1 9.82 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 07 U12 SL -1.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta LDK!
5 12 s 1 10.08 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 07 U12 SL -1.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta BEZ LDK!
6 13 s 1 10.25 PICHITA Iga CKS Budowlani Częstochowa 07 U12 SL -1.4 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja BEZ LDK!
1 2 s 2 9.13 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 05 U14 SL -0.6 -- MICHALSKA Alicja
2 3 s 2 9.17 ¦PIEWAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 05 U14 SL -0.6 -- MICHALSKA Alicja
3 7 s 2 9.88 WIATROWSKA Maria CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -0.6 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja LDK!
4 8 s 2 9.90 DAROS Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 05 U14 SL -0.6 --
5 9 s 2 9.91 NICIA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -0.6 -- MICHALSKA Alicja
6 10 s 2 9.92 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -0.6 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta
7 11 s 2 9.97 SKUZA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 05 U14 SL -0.6 --
100 m K
1 1 s 1 14.93 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -1.2 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
2 2 s 1 15.84 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 07 U12 SL -1.2 -- WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2018 BEZ LDK!
3 3 s 1 15.85 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -1.2 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2018 BEZ LDK!
4 4 s 1 17.50 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -1.2 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1910/17 , 2018 BEZ LDK!
1 5 s 2 13.49 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 05 U14 SL -1.0 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta , Z/3419/18 , 2018 LDK!
2 6 s 2 13.71 KOPKA Malwina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -1.0 IV HEPPNER Beata Z/4002/17 2018 4 LDK! GIM
3 8 s 2 14.21 MARCZEWSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -1.0 V LAMCH Czesław # Z/3048/18 2018 LDK!
4 9 s 2 14.41 NOWAK Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -1.0 V LAMCH Czesław LAMCH Czesław Z/3110/18 2018 5 LDK!
5 10 s 2 14.51 LEDWOŃ Nadia CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -1.0 -- LAMCH Czesław LAMCH Czesław Z/3109/18 2018 5 LDK!
6 12 s 2 14.72 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -1.0 -- SIERKA Ewa Z/4895/18 2018 LDK!
7 13 s 2 15.92 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -1.0 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2094/17 , 2018 BEZ LDK!
1 1 s 3 12.62 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL -1.0 II BIELA Marek # Z/4607/15 2018 2 ZKN
2 2 s 3 12.89 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -1.0 III LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3020/16 2018 2 LDK! ZKN
3 3 s 3 13.09 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -1.0 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2103/15 2018 2 ZKN
4 4 s 3 13.48 JATKIEWICZ Izabela GUKS Asy Dywity 00 U20 WN -1.0 IV NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2018 4
5 7 s 3 14.12 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL -1.0 -- BIELA Marek Z/4616/15 2018 3
6 11 s 3 14.64 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -1.0 -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola # Z/3980/17 2018 BEZ LDK! GIM
150 m K
1 1 s 1 18.84 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 ZKN
2 3 s 1 19.43 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- CIUK Marek # Z/3211/16 2018 3
3 4 s 1 19.44 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL -- BIELA Marek # Z/4607/15 2018 2 ZKN
4 6 s 1 19.65 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3020/16 2018 2 LDK! ZKN
5 7 s 1 19.73 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U23 WN -- NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2018 BEZ ZKN
6 9 s 1 19.89 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2103/15 2018 2 ZKN
1 2 s 2 19.17 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1555/16 2018 2
2 13 s 2 20.59 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno 98 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2018
3 14 s 2 21.17 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 04 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2018 4
4 15 s 2 21.56 LOSE Małgorzata KB MOSiR Jastrzębie 03 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2141/17 2018 5
5 16 s 2 22.82 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/4895/18 2018 LDK!
1 5 s 3 19.60 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/0055/16 2018 LDK! ZKN GIM
2 8 s 3 19.88 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0154/16 2018 3 ZKN
3 10 s 3 19.99 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0056/16 2018 2 ZKN GIM
4 11 s 3 20.35 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0260/17 , 2018 3 LDK! GIM
5 12 s 3 20.41 JATKIEWICZ Izabela GUKS Asy Dywity 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2018 4
300 m K
1 1 s 1 46.19 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA IV CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
2 2 s 1 48.43 PASTUSZAK Roksana KB MOSiR Jastrzębie 05 U14 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/2640/18 2018 BEZ LDK!
3 3 s 1 51.76 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2094/17 , 2018 BEZ LDK!
5 13 s 1 44.73 ZAJˇC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2696/15 2018 3
1 5 s 2 43.10 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0260/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 6 s 2 43.32 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0154/16 2018 3 ZKN
3 10 s 2 44.37 PRZENIOSŁO Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- CIUK Marek Z/2464/18 2018 BEZ
4 11 s 2 44.55 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/0725/15 2018 2 ZKN
5 12 s 2 44.65 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 93 Sen SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1002/11 2018
1 7 s 3 43.52 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0056/16 2018 2 ZKN GIM
2 9 s 3 44.35 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 04 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2018 4
3 17 s 3 46.79 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1013/14 2018 4
4 18 s 3 47.19 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2018 4
5 19 s 3 47.91 ZALEJSKA Monika CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -- CIUK Marek Z/3363/15 2018 BEZ
1 8 s 4 43.70 PRU¦ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
2 14 s 4 46.53 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 BEZ
3 15 s 4 46.54 GOIK Kinga KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0817/15 2018 BEZ
4 20 s 4 49.38 JURKIEWICZ Aniela KS Cracovia 1906 Kraków # 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4816/18 2018
5 21 s 4 49.48 BEKUS Julia CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta HEPPNER Beata # , Z/2025/18 , 2018 BEZ LDK!
1 16 s 5 46.68 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 04 U16 SL V BIELA Marek Z/0803/18 2018 5 LDK!
2 22 s 5 53.03 NAPEROTTI Elena KB MOSiR Jastrzębie 03 U16 SL --
3 23 s 5 56.34 ZIĘBA Paulina KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2059/18 2018
1 1 s 6 40.60 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- CIUK Marek Z/3835/15 2018 1 ZKN
2 2 s 6 40.96 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U20 SL -- BIELA Marek Z/0307/15 2018 1 KN
3 3 s 6 41.21 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2426/15 2018 2 ZKN
4 4 s 6 42.22 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U23 WN -- NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2018 BEZ ZKN
500 m K
1 1 s 1 1:12.55 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 Sen SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2018 M
2 2 s 1 1:17.33 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 ZKN
3 3 s 1 1:18.88 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/0055/16 2018 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 1:20.52 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL -- PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2018 3 LDK! GIM
5 5 s 1 1:22.30 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PASZTA Anna Z/3731/17 2018 3 LDK! GIM
6 6 s 1 1:24.41 JEZIAK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -- CIUK Marek # Z/3210/16 2018 5 LDK! GIM
7 7 s 1 1:25.41 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 93 Sen SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1002/11 2018
8 8 s 1 1:26.35 RELUGA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- CIUK Marek Z/3139/17 2018 4
9 9 s 1 1:28.28 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- CIUK Marek # Z/2606/15 2018 4
600 m K
1 s 1 1:41.92 JAGU¦CIK Julia LUKS Strzałków 03 U16 LD III WRÓBLEWSKI Daniel Z/3730/17 2018 3
2 s 1 1:42.83 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesi±tka Radomsko 00 U20 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2018 3
3 s 1 1:44.46 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2018 3 ZKN
4 s 1 1:45.32 WÓJCIK Natalia LUKS Strzałków 04 U16 LD IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/0304/18 2018
5 s 1 1:47.51 TRACZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0140/17 2018 4
6 s 1 1:47.72 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2102/15 2018 3 ZKN
7 s 1 1:50.17 ZAJˇC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2375/15 2018 3
8 s 1 1:53.41 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3
1 s 2 1:47.42 CENDROWSKA Sandra CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V HEPPNER Beata # Z/2026/18 2018 BEZ LDK!
2 s 2 1:48.15 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesi±tka Radomsko 00 U20 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2018 BEZ
3 s 2 1:53.63 BAOR Estera CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Czesław # , Z/1902/18 , 2018 5 LDK!
4 s 2 1:54.79 STUPAŁA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/2024/18 , 2018 LDK!
5 s 2 1:56.11 RAK Paulina CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- HEPPNER Beata Z/2023/18 2018 LDK!
6 s 2 1:58.56 WÓJCIK Martyna LUKS Strzałków 05 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/0306/18 2018 LDK!
7 s 2 2:00.38 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2018 BEZ LDK!
8 s 2 2:01.89 KOWALCZYK Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/4417/17 , 2018 LDK! GIM
1000 m K
1 1 s 1 2:57.10 DOMURAT Wiktoria MLKS Ostróda 02 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/0802/16 2018 3 ZKN
2 2 s 1 3:02.03 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0060/16 2018 LDK! ZKN
3 3 s 1 3:07.16 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U20 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2018 2 ZKN
4 4 s 1 3:08.20 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbl±g 02 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0422/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
200 m pł K
1 1 s 1 30.75 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -1.3 II MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola # Z/0666/17 2018 2 LDK! GIM
2 2 s 1 33.35 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -1.3 IV LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2921/18 2018 5 LDK!
3 4 s 1 40.02 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -1.3 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2094/17 , 2018 BEZ LDK!
4 6 s 1 40.86 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -1.3 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/4415/17 , 2018 LDK! GIM
1 3 s 2 36.19 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -1.1 -- CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
2 5 s 2 40.43 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 05 U14 SL -1.1 -- MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/2920/18 2018 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.50 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL IV MICHALSKA Alicja Z/3360/15 2018 3
2 f 1 1.35 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola # Z/3980/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 f 1 1.30 MARCZEWSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3048/18 2018 LDK!
4 f 1 1.30 GOLANOWSKA Sandra CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3585/18 2018 BEZ LDK!
5 f 1 1.25 MORZYK Weronika CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3694/18 2018 LDK!
W dal K
1 f 1 5.25 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U16 OP +1.3 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 5.16 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +2.6 III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN
3 f 1 4.86 HYRA Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 98 U23 SL +1.0 -- MICHALSKA Alicja B.D. Z/5080/15 2018
4 f 1 4.31 NOWAK Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +0.6 -- LAMCH Czesław LAMCH Czesław Z/3110/18 2018 5 LDK!
5 f 1 4.30 LEDWOŃ Nadia CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -0.6 -- LAMCH Czesław LAMCH Czesław Z/3109/18 2018 5 LDK!
6 f 1 4.06 KRAKOWSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +2.3 -- MICHALSKA Alicja Z/3898/15 2018 BEZ
1 f 2 3.40 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 07 U12 SL +1.9 -- WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2018 BEZ LDK!
  4.01 KRAKOWSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +0.3 -- MICHALSKA Alicja Z/3898/15 2018 BEZ
  4.87 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +0.9 IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN
Kula (3) K
1 f 1 12.25 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN
2 f 1 9.37 WIECHOWSKA Agata MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U16 OP V SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1562/17 , 2018 5 LDK! GIM
3 f 1 8.90 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U16 OP V SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 3 LDK! GIM
4 f 1 6.78 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
5 f 1 6.75 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1910/17 , 2018 BEZ LDK!
6 f 1 5.70 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/2224/18 2018 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 7.72 KRAMARCZYK Aneta MCKiS Jaworzno 98 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1700/17 2018 BEZ
Młot (4) K
1 f 1 47.75 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL II RUSZEL Piotr B.D. Z/1365/13 2018
2 f 1 35.08 DRAB Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL -- RUSZEL Piotr Z/4377/15 2018 3
60 m M
1 1 s 1 9.20 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 06 U14 SL -0.5 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja BEZ LDK!
2 2 s 1 9.96 JURA Tymoteusz CKS Budowlani Częstochowa 07 U12 SL -0.5 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta LDK!
3 3 s 1 10.79 MARCINIAK Amadeusz CKS Budowlani Częstochowa 09 U12 SL -0.5 --
4 4 s 1 12.47 TRˇBCZYŃSKI Nikodem CKS Budowlani Częstochowa 12 U12 SL -0.5 --
100 m M
1 1 s 1 15.25 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -2.0 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1916/17 , 2018 BEZ LDK!
2 2 s 1 16.20 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09 U12 MA -2.0 -- SIERKA Ewa Z/2225/18 2018 LDK!
3 3 s 1 16.48 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07 U12 MA -2.0 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1649/18 , 2018 BEZ LDK!
1 3 s 2 12.05 KUTER Miłosz CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -1.0 IV MICHALSKA Alicja Z/4059/18 2018
2 4 s 2 12.48 KOZŁOWSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -1.0 -- SACZKO Andrzej Z/1567/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 7 s 2 14.60 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -1.0 -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2018 BEZ LDK!
1 1 s 3 11.87 SKOMSKI Maciej MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP +0.3 IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/1944/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
2 2 s 3 11.95 KACPERAK Mateusz CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL +0.3 IV TREBERT Paweł Z/2283/16 2018 4
3 5 s 3 12.91 KLEKOWSKI Adam UKS Dziesi±tka Radomsko 99 U20 LD +0.3 -- LASOŃ Krzysztof Z/1970/17 2018 BEZ
4 6 s 3 13.05 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL +0.3 -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2018 BEZ
150 m M
1 1 s 1 16.99 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice 93 Sen SL -- B.D. Z/2311/11 2018 2
2 2 s 1 17.49 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0446/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 17.51 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2898/15 2018 2 ZKN
4 4 s 1 18.02 KACPERAK Mateusz CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL -- TREBERT Paweł Z/2283/16 2018 4
5 5 s 1 18.18 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2018 4
6 11 s 1 19.31 SZYMCZYK Patryk MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1975/16 2018
1 6 s 2 18.18 URBANEK Łukasz KB MOSiR Jastrzębie 03 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2143/17 2018 4
2 7 s 2 18.30 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola # Z/3724/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 8 s 2 18.89 WI¦NIEWSKI Dawid KB MOSiR Jastrzębie 03 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2062/18 2018
4 9 s 2 19.03 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2018 BEZ
5 10 s 2 19.26 CHRU¦CIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/2075/18 , 2018 BEZ LDK!
300 m M
1 1 s 1 47.18 WALA Piotr KB MOSiR Jastrzębie 05 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2642/18 2018 BEZ LDK!
2 2 s 1 55.22 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07 U12 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1649/18 , 2018 BEZ LDK!
3 3 s 1 55.54 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/2225/18 2018 LDK!
6 8 s 1 38.00 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA III KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2
1 5 s 2 37.54 GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL -- BIELA Marek # Z/2485/17 2018 4
2 9 s 2 38.05 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2018 4
3 10 s 2 38.30 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2898/15 2018 2 ZKN
4 12 s 2 38.87 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0818/15 2018 3 ZKN
5 15 s 2 41.73 GALACKI Denis MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/4132/17 2018 BEZ LDK!
6 17 s 2 41.86 KOZŁOWSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/1567/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 14 s 3 41.40 CHRU¦CIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/2075/18 , 2018 BEZ LDK!
2 18 s 3 42.49 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2018 BEZ LDK!
3 20 s 3 46.06 PALONKA Paweł KB MOSiR Jastrzębie 02 U18 SL --
4 21 s 3 46.79 MURZYN Wojciech KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/3868/18 2018
5 22 s 3 47.25 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2018 BEZ LDK!
1 2 s 4 36.37 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2018
2 11 s 4 38.31 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 01 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/3169/17 2018 4
3 13 s 4 39.50 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0778/18 2018
4 16 s 4 41.84 KLEKOWSKI Adam UKS Dziesi±tka Radomsko 99 U20 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/1970/17 2018 BEZ
5 19 s 4 45.15 ZIĘBIŃSKI Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/3586/18 , 2018 LDK!
1 1 s 5 34.75 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL -- BIELA Marek # Z/4611/15 2018 2 ZKN
2 3 s 5 36.98 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 01 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/5533/15 2018 LDK! ZKN
3 4 s 5 37.21 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2018
4 6 s 5 37.75 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL -- BIELA Marek # Z/4608/15 2018 4
5 7 s 5 37.75 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola # Z/3724/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
500 m M
1 1 s 1 1:05.29 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0446/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 1:06.28 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL -- B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2018
3 3 s 1 1:06.54 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 01 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/5533/15 2018 LDK! ZKN
4 4 s 1 1:06.74 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL -- KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2018 2 ZKN
5 5 s 1 1:07.03 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 99 U20 SL -- B.D. # Z/2051/16 2018 2 ZKN
6 6 s 1 1:07.81 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/3045/16 2018 3 ZKN
7 7 s 1 1:08.45 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL -- BIELA Marek # Z/4615/15 2018 2 ZKN
1 8 s 2 1:10.38 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2018 4
2 9 s 2 1:12.24 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2284/16 2018 3
3 10 s 2 1:13.76 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2281/16 2018 4
4 11 s 2 1:16.00 BATOR Szymon CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- CIUK Marek Z/2605/15 2017 BEZ
1000 m M
1 1 s 1 2:34.16 STEC Adam KS Warszawianka W-wa 96 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof JAKUBOWSKI Marek , Z/4531/17 , 2018 2
2 2 s 1 2:39.17 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- CIUK Marek Z/1899/17 2018 4
3 3 s 1 2:39.27 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbl±g 03 U16 WN III NAGY Czesław Z/0051/17 2018 3
4 4 s 1 2:48.83 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL IV LAMCH Czesław Z/1831/18 2018 LDK!
5 5 s 1 2:51.48 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL --
6 6 s 1 2:53.29 SZYMCZAK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL V LAMCH Czesław LAMCH Mariola # Z/0855/17 2018 4 LDK! GIM
7 7 s 1 3:13.56 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/3696/18 2018 LDK!
8 8 s 1 3:15.05 LIGOROWSKI Cyprian CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/1977/18 , 2018 BEZ LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:49.25 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 95 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/2758/16 2018 3
2 2 s 1 5:50.71 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Weteran SL -- NOWAK Monika Z/1856/11 2018 2
3 3 s 1 5:55.92 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/1062/17 2018 4 ZKN
4 4 s 1 6:11.45 KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 95 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4117/18 2018 BEZ
5 5 s 1 6:13.66 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 01 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0165/18 2018 BEZ
6 6 s 1 6:17.82 KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/1902/17 2018 BEZ
7 7 s 1 6:40.54 WO¬NIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/3365/15 2018 BEZ
200 m pł M
1 1 s 1 30.08 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -1.6 V LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja # Z/2074/18 2018 5 LDK!
2 2 s 1 37.78 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -1.6 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2018 BEZ LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.90 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02 U18 SL III BIELA Marek # Z/3772/17 2018 3 ZKN
2 f 1 1.90 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL III MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN
3 f 1 1.70 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA V SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2085/17 , 2018 BEZ LDK!
4 f 1 1.55 SKOMSKI Maciej MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/1944/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 f 1 1.55 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0937/18 2018 BEZ LDK!
6 f 1 1.55 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2018 BEZ LDK!
7 f 1 1.55 CZEKALIŃSKI Krystian CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -- LAMCH Mariola LAMCH Mariola LAMCH Mariola Z/1690/17 2018 4 LDK! GIM
1 f 2 1.35 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2018 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 5.98 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U16 OP +1.0 IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2018 4 LDK! GIM
2 f 1 4.69 WEBER Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +0.6 -- MICHALSKA Alicja Z/4060/18 2018
3 f 1 4.24 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +0.5 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2018 BEZ LDK!
1 f 2 4.14 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA +0.5 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2018 BEZ LDK!
2 f 2 3.85 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA +2.8 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1916/17 , 2018 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 10.21 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0936/18 2018 BEZ LDK!
2 f 1 9.20 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U16 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 8.15 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0937/18 2018 BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 15.88 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL II PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2018 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.4641759395599 sekund