Chorzów 28.04.2018
Mityng otwarcia sezonu
60 m K
1 s 1 8.55 BˇBEL Karolina AZS-AWF Katowice 05 U14 SL -0.2 -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2018 5 LDK!
2 s 1 8.72 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -0.2 -- CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
3 s 1 8.92 SŁOMSKA Magdalena UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL -0.2 -- WAJDA Aleksandra Z/2315/18 2018 5 LDK!
4 s 1 9.09 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 07 U12 SL -0.2 -- WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2018 BEZ LDK!
5 s 1 9.21 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -0.2 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa Z/1912/17 2018 BEZ LDK!
6 s 1 9.21 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -0.2 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
7 s 1 9.27 STASIUK Sylwia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -0.2 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa Z/1913/17 2018 BEZ LDK!
8 s 1 9.41 BURMER Aleksandra MOSM Tychy 06 U14 SL -0.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3007/18 2018 BEZ
1 s 2 8.71 WÓJCIK Julia UKS Trójka Mikołów 04 U16 SL -0.9 -- WAJDA Aleksandra Z/2313/18 2018 5 LDK!
2 s 2 9.16 CZERWIŃSKA Julia MKS Iskra Pszczyna 05 U14 SL -0.9 -- BIELA Marek Z/2844/18 2018 BEZ LDK!
3 s 2 9.54 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 07 U12 SL -0.9 -- WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2018 BEZ LDK!
4 s 2 9.67 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -0.9 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2094/17 , 2018 BEZ LDK!
5 s 2 9.87 POLIWODA Nicola TS AKS Chorzów 05 U14 SL -0.9 -- GRUCHEL Marzena Z/3032/18 2018 BEZ
6 s 2 10.01 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -0.9 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2018 BEZ LDK!
7 s 2 11.20 FORNALIK Hanna TS AKS Chorzów 09 U12 SL -0.9 -- GRUCHEL Marzena GRUCHEL Marzena Z/3028/18 2018 BEZ
1 s 3 8.37 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U16 SL -0.1 -- PRZYBYCIN Bogdan # Z/0458/17 2018 4
2 s 3 8.74 BEYER Julia TS AKS Chorzów 05 U14 SL -0.1 -- GRUCHEL Marzena Z/3024/18 2018 BEZ
3 s 3 9.17 IDZIŃSKA Maja TS AKS Chorzów 05 U14 SL -0.1 -- GRUCHEL Marzena Z/3030/18 2018 BEZ
4 s 3 9.29 WINNICZEK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -0.1 -- ROLAK Dorota Z/0913/18 2018
5 s 3 10.72 KEMPA Wiktoria TS AKS Chorzów 05 U14 SL -0.1 -- GRUCHEL Marzena BEZ
6 s 3 10.82 BARON Julia TS AKS Chorzów 07 U12 SL -0.1 -- GRUCHEL Marzena
7 s 3 10.92 NIEMIEC Julia TS AKS Chorzów 08 U12 SL -0.1 -- GRUCHEL Marzena Z/3045/18 2018
1 s 4 9.12 KLUJ Karolina UKS Trójka Mikołów 04 U16 SL -0.8 -- WAJDA Aleksandra Z/2312/18 2018 5 LDK!
2 s 4 9.65 GÓRAK Paulina TS AKS Chorzów 07 U12 SL -0.8 -- PODCHUL Krzysztof B.D.
3 s 4 10.00 GRUCA Julia TS AKS Chorzów 07 U12 SL -0.8 -- PODCHUL Krzysztof B.D.
4 s 4 10.44 SAŁAHUB Oliwia TS AKS Chorzów 06 U14 SL -0.8 -- GRUCHEL Marzena Z/3685/18 2018
5 s 4 10.44 FRˇCEK Lena TS AKS Chorzów 07 U12 SL -0.8 -- GRUCHEL Marzena Z/3044/18 2018
6 s 4 10.60 PUDŁOWSKA Amelia TS AKS Chorzów 09 U12 SL -0.8 -- GRUCHEL Marzena
7 s 4 10.93 CZAPLA Oliwia TS AKS Chorzów 07 U12 SL -0.8 -- PODCHUL Krzysztof B.D.
100 m K
1 s 1 13.09 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U16 SL -4.7 III KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2018 3
2 s 1 13.33 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 Sen SL -4.7 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2018 3
3 s 1 13.33 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U20 SL -4.7 IV ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2018 3
4 s 1 13.73 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 00 U20 SL -4.7 IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1440/15 2018 3
5 s 1 13.81 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -4.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2018 4 LDK! GIM
6 s 1 13.93 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 Sen MA -4.7 -- ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
7 s 1 14.12 BASIURA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL -4.7 V WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/1979/16 , 2018 4 LDK! GIM
8 s 1 14.23 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL -4.7 -- WERNER Mirosław Z/2252/16 2018 4
1 s 2 13.75 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL 0.0 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2018 4 LDK! GIM
2 s 2 13.78 ŻWAK Emilia LKS Pogórze Skoczów 01 U18 SL 0.0 IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5661/15 2018 4
3 s 2 13.99 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U14 SL 0.0 V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2018 4 LDK!
4 s 2 14.15 TA VAN Vanessa SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 00 U20 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2250/18 2018 BEZ
5 s 2 14.19 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL 0.0 -- KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2018 3
6 s 2 14.25 MAGIERA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL 0.0 V KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/1084/17 , 2018 5 LDK! GIM
7 s 2 14.89 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 03 U16 SL 0.0 -- ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2018 4
1 s 3 13.38 STERNATIVO Wiktoria TS AKS Chorzów 97 U23 SL 0.0 -- ZIEMBA Dariusz Z/0771/18 2018
2 s 3 13.90 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA 0.0 -- PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2018
3 s 3 14.43 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 05 U14 SL 0.0 V KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2528/18 , 2018 5 LDK!
4 s 3 14.54 SOBOL Wiktoria TS AKS Chorzów 04 U16 SL 0.0 -- PODCHUL Krzysztof BEZ
5 s 3 14.70 ROZMUS Katarzyna MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL 0.0 -- KOBĘDZA Jan Z/3369/18 2018
6 s 3 14.79 MAKSYMIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA 0.0 -- PERUCKI Wiesław Z/0916/15 2018 BEZ
7 s 3 21.30 GRAJDEK Julia TS AKS Chorzów 02 U18 SL 0.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/3760/18 2018
  s 3 DNF KARWOWSKA Małgorzata SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1980/18 2018 BEZ LDK!
1 s 4 14.42 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -2.0 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2018 LDK!
2 s 4 14.62 LAZAR Wiktoria LKS Pogórze Skoczów 04 U16 SL -2.0 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0973/18 2018
3 s 4 15.00 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL -2.0 -- KOBĘDZA Jan Z/3370/18 2018
4 s 4 15.14 LENDZIK Emilia TS AKS Chorzów 04 U16 SL -2.0 -- PODCHUL Krzysztof Z/3742/18 2018 BEZ
5 s 4 15.17 LIPSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -2.0 -- ROLAK Dorota Z/0909/18 2018
6 s 4 15.21 DOBRZYŃSKA Julia TS AKS Chorzów 03 U16 SL -2.0 -- GRUCHEL Marzena Z/3476/17 2018 BEZ
1 s 5 13.91 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -2.5 -- PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2018
2 s 5 14.05 STUCZYŃSKA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL -2.5 -- KOBĘDZA Jan Z/3371/18 2018
3 s 5 14.40 JURKOWSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -2.5 V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0899/18 2018 5
4 s 5 14.40 GAJDA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL -2.5 V HOMA Wioleta HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1073/17 , 2018 5 LDK! GIM
5 s 5 14.52 IŁCZYK Daria TS AKS Chorzów 03 U16 SL -2.5 -- GRUCHEL Marzena Z/3683/18 2018 5
6 s 5 14.92 DWORACZEK Wiktoria TS AKS Chorzów 03 U16 SL -2.5 -- GRUCHEL Marzena Z/3477/17 2018 5
7 s 5 15.10 POPIK Anastazja MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -2.5 -- ROLAK Dorota Z/0904/18 2018
8 s 5 15.56 KRAUSE Martyna TS AKS Chorzów 04 U16 SL -2.5 -- GRUCHEL Marzena Z/3040/18 2018 BEZ
1 s 6 14.22 STRZESAK Marta TS AKS Chorzów 03 U16 SL -1.3 V GRUCHEL Marzena Z/3479/17 2018 5
2 s 6 14.42 MENDERA Sandra TS AKS Chorzów 03 U16 SL -1.3 V GRUCHEL Marzena Z/3478/17 2018 5
3 s 6 14.53 MUSIAŁ Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -1.3 -- ROLAK Dorota Z/0903/18 2018
4 s 6 15.35 WINNICZEK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -1.3 -- ROLAK Dorota Z/0913/18 2018
5 s 6 15.97 ZIÓŁKOWSKA Nicole MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -1.3 -- ROLAK Dorota Z/0912/18 2018
6 s 6 16.11 GOGOLA Maria TS AKS Chorzów 06 U14 SL -1.3 -- GRUCHEL Marzena Z/3033/18 2018
150 m K
1 s 1 19.53 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL -- HOMA Wioleta Z/0362/15 2018 2
2 s 1 19.81 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U16 SL -- KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2018 3
3 s 1 19.84 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U20 SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2018 3
4 s 1 20.93 DZIADZIA Anna GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam , Z/3294/18 , 2018 4 LDK!
5 s 1 22.19 WRÓBEL Klaudia UKS Trójka Mikołów 01 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2111/18 2018 BEZ LDK!
6 s 1 22.23 IŁCZYK Daria TS AKS Chorzów 03 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3683/18 2018 5
1 s 2 22.10 ZAKRZEWSKA Dominika GKS Piast Gliwice 03 U16 SL -- RAMUS Józef Z/4536/17 2018 BEZ LDK! GIM
2 s 2 22.24 STRZESAK Marta TS AKS Chorzów 03 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3479/17 2018 5
3 s 2 24.47 KRAUSE Martyna TS AKS Chorzów 04 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3040/18 2018 BEZ
1 s 3 22.59 SAŁAHUB Oliwia TS AKS Chorzów 06 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3685/18 2018
2 s 3 26.62 PUDŁOWSKA Amelia TS AKS Chorzów 09 U12 SL -- GRUCHEL Marzena
3 s 3 28.42 NIEMIEC Julia TS AKS Chorzów 08 U12 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3045/18 2018
300 m K
1 s 1 41.72 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/4618/15 2018 2 ZKN
2 s 1 41.99 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1555/16 2018 2
3 s 1 42.57 STERNATIVO Wiktoria TS AKS Chorzów 97 U23 SL -- ZIEMBA Dariusz Z/0771/18 2018
4 s 1 43.80 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -- CHRIST Marek Z/2376/15 2018 3
5 s 1 43.86 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 Sen SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2018 BEZ
1 s 2 42.65 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2018 2 ZKN
2 s 2 43.51 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 00 U20 SL -- HOMA Wioleta Z/4407/15 2018 3
3 s 2 43.75 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL -- CHRIST Marek Z/2387/15 2018 3
4 s 2 44.29 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 00 U20 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/4671/15 2018 2 ZKN
5 s 2 44.99 SZCZYPKA Roksana LKS Pogórze Skoczów 03 U16 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2288/16 2018 4
6 s 2 45.51 SKONECZNY Karolina MUKS SZS Cieszyn 03 U16 SL IV WERNER Mirosław Z/3913/17 2018 3
1 s 3 44.48 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL -- B.D. CHRIST Marek , Z/2382/15 , 2018 4
2 s 3 45.44 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2855/17 2018 4 LDK! GIM
3 s 3 46.72 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL V WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/1985/16 , 2018 4 LDK! GIM
4 s 3 46.99 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U18 SL -- CHRIST Marek Z/2381/15 2018 4
5 s 3 47.48 SOBOL Wiktoria TS AKS Chorzów 04 U16 SL V PODCHUL Krzysztof BEZ
6 s 3 49.18 LENDZIK Emilia TS AKS Chorzów 04 U16 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/3742/18 2018 BEZ
1 s 4 43.81 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U16 SL III B.D. PASZTA Anna # , Z/2802/17 , 2018 4 LDK!
2 s 4 43.99 DUDA Julia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL III PASZTA Anna CHRIST Marek # Z/0815/18 2018 5 LDK!
3 s 4 45.86 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 03 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1815/17 2018 5 LDK!
4 s 4 46.24 JURKOWSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0899/18 2018 5
5 s 4 46.68 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U14 SL V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2018 4 LDK!
6 s 4 46.99 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 03 U16 SL V ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2018 4
1 s 5 45.95 WRZESZCZ Patrycja LKS Pogórze Skoczów 03 U16 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5663/15 2018 4
2 s 5 46.75 DEC Hanna UKS Trójka Mikołów 04 U16 SL V WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2314/18 2018 5 LDK!
3 s 5 47.35 LIPKA Barbara MUKS SZS Cieszyn 00 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/0763/16 2018 BEZ
4 s 5 47.55 LOSE Małgorzata KB MOSiR Jastrzębie 03 U16 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/2141/17 2018 5
5 s 5 47.75 MAKSYMIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0916/15 2018 BEZ
6 s 5 48.51 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice 02 U18 SL -- PASZTA Anna Z/2803/17 2018 5
1 s 6 46.21 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA IV CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
2 s 6 46.89 BˇBEL Karolina AZS-AWF Katowice 05 U14 SL V CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2018 5 LDK!
3 s 6 47.33 WODNICKA Julia GKS Piast Gliwice 03 U16 SL V RAMUS Józef RAMUS Józef Z/4535/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 s 6 47.33 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA V SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
5 s 6 49.55 STASIUK Sylwia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa Z/1913/17 2018 BEZ LDK!
1 s 7 46.44 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice 06 U14 SL IV CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0819/18 2018 BEZ LDK!
2 s 7 48.04 DASZYŃSKA Karolina UKS Trójka Mikołów 05 U14 SL V WAJDA Aleksandra Z/2320/18 2018 BEZ LDK!
3 s 7 48.06 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 05 U14 SL V CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0816/18 2018 BEZ LDK!
4 s 7 48.78 BARTOŃ Natalia GKS Piast Gliwice 02 U18 SL -- RAMUS Józef RAMUS Józef , Z/1819/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
5 s 7 49.00 FERFECKA Roksana LKS Pogórze Skoczów 04 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0987/18 2018 BEZ
6 s 7 51.18 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 05 U14 SL -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2612/18 , 2018 BEZ LDK!
1 s 8 49.44 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL -- PASZTA Anna # Z/0817/18 2018 BEZ
2 s 8 49.74 DEC Alicja UKS Trójka Mikołów 05 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2330/18 2018 BEZ LDK!
3 s 8 50.76 BEDNARZ Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 05 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0982/18 2018 BEZ
4 s 8 54.06 JANOSZKA Magdalena GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam
5 s 8 54.56 BURZAWA Wiktoria GKS Piast Gliwice 05 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam
6 s 8 58.94 FRˇCEK Lena TS AKS Chorzów 07 U12 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3044/18 2018
1 s 9 47.21 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2018
2 s 9 48.83 ZAJˇC Julia UKS Trójka Mikołów 02 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2113/18 2018 5 LDK!
3 s 9 49.47 SCHABIKOWSKA Daria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2249/18 2018
4 s 9 49.86 GLEINDEK Daria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 00 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0706/17 2018
5 s 9 53.07 LUPPA Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1988/18 2018 LDK!
6 s 9 57.47 JANDA Zofia UKS Kusy Bukowno 07 U12 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA # Z/2583/18 2018 BEZ
1 s 10 46.92 MICHALEC Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL V KOBĘDZA Jan Z/3579/18 2018
2 s 10 49.23 CZERWIŃSKA Julia MKS Iskra Pszczyna 05 U14 SL -- BIELA Marek Z/2844/18 2018 BEZ LDK!
3 s 10 50.23 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 05 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2018
4 s 10 55.74 KUREK Natalia UKS Kusy Bukowno 06 U14 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/2585/18 2018 BEZ
1 s 11 47.14 LATAK Laura UKS Olimpia Zabrze 05 U14 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/2070/18 2018
2 s 11 47.80 MENDERA Sandra TS AKS Chorzów 03 U16 SL V GRUCHEL Marzena Z/3478/17 2018 5
3 s 11 56.62 GRAJDEK Julia TS AKS Chorzów 02 U18 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/3760/18 2018
4 s 11 56.72 MIKU¦KIEWICZ Emilia UKS Trójka Mikołów 09 U12 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2331/18 2018
5 s 11 58.68 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 08 U12 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA # Z/2584/18 2018
6 s 11 60.20 BARON Julia TS AKS Chorzów 07 U12 SL -- GRUCHEL Marzena
1 s 12 54.45 MYSZOR Łucja UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2321/18 2018 BEZ LDK!
2 s 12 56.12 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 07 U12 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/2780/18 , 2018 LDK!
3 s 12 60.62 KEMPA Wiktoria TS AKS Chorzów 05 U14 SL -- GRUCHEL Marzena BEZ
4 s 12 61.75 RYM Martyna UKS Kusy Bukowno 06 U14 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/2578/18 2018
1 s 13 48.36 DWORACZEK Wiktoria TS AKS Chorzów 03 U16 SL V GRUCHEL Marzena Z/3477/17 2018 5
2 s 13 49.74 WELET Maria LKS Pogórze Skoczów 05 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0986/18 2018
3 s 13 55.33 GOGOLA Maria TS AKS Chorzów 06 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3033/18 2018
4 s 13 63.76 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 09 U12 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/2582/18 2018
600 m K
1 s 1 1:40.75 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/1288/16 2018 3
2 s 1 1:43.05 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/0229/15 2018 3 ZKN
3 s 1 1:45.64 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 00 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1438/15 2018 4
4 s 1 1:45.99 ZWIAS Justyna MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/1733/15 2018 3
5 s 1 1:46.21 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2018 4
6 s 1 1:46.91 GOIK Kinga KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0817/15 2018 BEZ
7 s 1 1:53.99 KOZICKA Nikola GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam
8 s 1 1:56.21 JURANEK Maja UKS Olimpia Zabrze 05 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2069/18 2018 BEZ
1 s 2 1:48.78 WERESZKA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL V ROLAK Dorota Z/0906/18 2018
2 s 2 1:51.82 DZIEDZIC Angelika UKS Olimpia Zabrze 03 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2072/18 2018 BEZ
3 s 2 1:56.76 PIERÓG Ewelina MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL -- KOBĘDZA Jan Z/3576/18 2018
4 s 2 1:57.42 KORZONEK Martyna LKS Pogórze Skoczów 05 U14 SL -- KULESZA Artur Z/0975/18 2018 BEZ
5 s 2 1:57.70 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2094/17 , 2018 BEZ LDK!
6 s 2 1:57.90 TOMASIK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0905/18 2018
7 s 2 2:00.04 TRĘDZBOR Maria MKS-MOS Katowice 06 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/2901/18 2018
8 s 2 2:01.78 ŁA¦ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 06 U14 SL -- KOBĘDZA Jan Z/2525/18 2018
1000 m K
1 s 1 2:58.36 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U20 SL -- CZECH Klaus Z/1808/15 2018 2 ZKN
2 s 1 3:01.20 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/0532/15 2018 3
3 s 1 3:04.50 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/0225/15 2018 3 ZKN
4 s 1 3:12.05 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U18 SL -- CZECH Klaus Z/1809/15 2018 3 ZKN
5 s 1 3:13.88 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 04 U16 SL IV BIELA Marek Z/0803/18 2018 5 LDK!
6 s 1 3:14.22 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U18 SL -- CZECH Klaus Z/1807/15 2018 4
7 s 1 3:22.20 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0237/15 2018 BEZ
8 s 1 3:37.56 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2018 BEZ LDK!
W dal K
  f 1 4.44 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U18 SL +1.8 -- CHRIST Marek Z/2381/15 2018 4
  f 1 4.56 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98 U23 SL +0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2018 4
1 f 1 5.49 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 Sen MA +0.9 II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
2 f 1 5.20 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 Sen SL +0.4 III RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2018 3
3 f 1 4.99 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL +1.1 IV CHRIST Marek Z/2387/15 2018 3
4 f 1 4.80 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL +0.6 IV WERNER Mirosław Z/2252/16 2018 4
5 f 1 4.76 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL +0.4 -- KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2018 3
6 f 1 4.58 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98 U23 SL +2.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2018 4
7 f 1 4.56 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U18 SL +3.6 -- CHRIST Marek Z/2381/15 2018 4
8 f 1 4.46 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice 00 U20 SL +0.5 -- CHRIST Marek Z/2376/15 2018 3
1 f 2 5.22 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U16 SL +0.5 III PRZYBYCIN Bogdan # Z/0458/17 2018 4
2 f 2 5.02 DUDA Julia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL +0.1 IV PASZTA Anna CHRIST Marek # Z/0815/18 2018 5 LDK!
3 f 2 4.67 DEC Hanna UKS Trójka Mikołów 04 U16 SL +1.2 V WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2314/18 2018 5 LDK!
4 f 2 4.47 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U14 SL +0.9 -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2018 4 LDK!
5 f 2 4.35 IDZIŃSKA Maja TS AKS Chorzów 05 U14 SL +0.1 -- GRUCHEL Marzena Z/3030/18 2018 BEZ
6 f 2 4.25 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +0.5 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2018 4 LDK! GIM
7 f 2 4.21 MUSIAŁ Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL +0.3 -- ROLAK Dorota Z/0903/18 2018
8 f 2 4.20 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 05 U14 SL +0.2 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2528/18 , 2018 5 LDK!
9 f 2 4.19 BEYER Julia TS AKS Chorzów 05 U14 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena Z/3024/18 2018 BEZ
10 f 2 4.12 KLUJ Karolina UKS Trójka Mikołów 04 U16 SL 0.0 -- WAJDA Aleksandra Z/2312/18 2018 5 LDK!
11 f 2 3.97 POLIWODA Nicola TS AKS Chorzów 05 U14 SL -0.1 -- GRUCHEL Marzena Z/3032/18 2018 BEZ
12 f 2 3.90 GAJDA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL +1.3 -- HOMA Wioleta HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1073/17 , 2018 5 LDK! GIM
13 f 2 3.74 SŁOMSKA Magdalena UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL 0.0 -- WAJDA Aleksandra Z/2315/18 2018 5 LDK!
14 f 2 3.56 ZIÓŁKOWSKA Nicole MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL +0.2 -- ROLAK Dorota Z/0912/18 2018
Kula (3) K
1 f 1 11.28 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN
2 f 1 10.13 KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 9.76 WYDERKA Izabela MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1577/16 2018 3 LDK! GIM
4 f 1 9.54 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
1 f 2 11.25 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U16 SL III RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2018 4 LDK!
2 f 2 8.44 SKRZEKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0553/17 2018 5 LDK! GIM
3 f 2 8.31 DRABINA Marta TS AKS Chorzów 03 U16 SL -- B.D. Z/3681/18 2018 5
4 f 2 8.27 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2018 LDK!
5 f 2 7.99 POPIK Anastazja MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0904/18 2018
6 f 2 6.95 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 f 2 6.13 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1910/17 , 2018 BEZ LDK!
8 f 2 5.97 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U14 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2018 4 LDK!
1 f 3 9.02 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 05 U14 SL V KOBĘDZA Jan Z/2527/18 2018 BEZ
2 f 3 7.99 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/2224/18 2018 LDK!
3 f 3 6.81 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa Z/1912/17 2018 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.48 FORY¦ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U16 SL III PUDŁOWSKI Szymon Z/0783/17 2018 4
2 f 1 26.08 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 f 1 21.35 SKRZEKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0553/17 2018 5 LDK! GIM
4 f 1 21.11 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2018 LDK!
5 f 1 16.42 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1910/17 , 2018 BEZ LDK!
6 f 1 16.01 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/2224/18 2018 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 32.94 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN
2 f 1 25.82 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 f 1 25.68 BOBA Anna ULKS Bielgim Bielany 98 U23 MA -- DRABEK Krzysztof Z/2742/16 2018 BEZ
4 f 1 24.78 KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 24.41 WYDERKA Izabela MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1577/16 2018 3 LDK! GIM
Młot (3) K
1 f 1 24.58 MAJDA Aleksandra LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/2284/18 2018
Młot (4) K
1 f 1 62.13 KOKOWSKA Aleksandra TS AKS Chorzów 95 Sen SL I GRUDZIEŃ Adam B.D. Z/3234/11 2018 1 KN
2 f 1 35.14 BOBA Anna ULKS Bielgim Bielany 98 U23 MA -- DRABEK Krzysztof Z/2742/16 2018 BEZ
60 m M
1 s 1 8.29 LIBURA Jakub LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL +0.2 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0978/18 2018 BEZ LDK!
2 s 1 8.66 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL +0.2 -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2018 BEZ LDK!
3 s 1 8.98 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +0.2 -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2018 BEZ LDK!
4 s 1 9.03 SKOWRONEK Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL +0.2 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4580/17 , 2018 BEZ LDK!
5 s 1 9.42 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA +0.2 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1916/17 , 2018 BEZ LDK!
6 s 1 9.54 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA +0.2 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2018 BEZ LDK!
7 s 1 10.24 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07 U12 MA +0.2 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1649/18 , 2018 BEZ LDK!
8 s 1 11.28 BOROWIEC Mateusz TS AKS Chorzów 08 U12 SL +0.2 -- GRUCHEL Marzena Z/3047/18 2018
1 s 2 7.56 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL +0.3 -- HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan , Z/2303/17 , 2018 4 LDK! GIM
2 s 2 8.31 NOWAK Karol MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL +0.3 -- ROLAK Dorota Z/0910/18 2018
3 s 2 9.20 ZROBCZYŃSKI Grzegorz niest. Katowice 50 Weteran SL +0.3 -- B.D. B.D. BEZ
4 s 2 9.44 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 07 U12 SL +0.3 -- BIELA Marek Z/2843/18 2018 LDK!
5 s 2 9.51 MACHNIK Szymon TS AKS Chorzów 07 U12 SL +0.3 -- GRUCHEL Marzena
6 s 2 9.82 JANAS Rafał TS AKS Chorzów 07 U12 SL +0.3 -- GRUCHEL Marzena
7 s 2 10.11 PIECYK Wiktor TS AKS Chorzów 07 U12 SL +0.3 -- GRUCHEL Marzena
1 s 3 7.46 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL 0.0 -- HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1076/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 s 3 8.16 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U14 SL 0.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2018 BEZ
3 s 3 8.22 LIBURA Sebastian LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL 0.0 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0979/18 2018 BEZ LDK!
4 s 3 11.47 FRˇCEK Jan TS AKS Chorzów 10 U12 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena
5 s 3 11.64 MELKA Mateusz TS AKS Chorzów 09 U12 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena
6 s 3 11.82 ZACZYK Piotr TS AKS Chorzów 10 U12 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena
1 s 4 9.92 OLEJOK Bartosz TS AKS Chorzów 07 U12 SL -1.0 -- GRUCHEL Marzena
2 s 4 10.16 WÓJCIK Michal TS AKS Chorzów 07 U12 SL -1.0 -- GRUCHEL Marzena
3 s 4 10.56 PIECYK Karol TS AKS Chorzów 07 U12 SL -1.0 -- GRUCHEL Marzena
4 s 4 10.97 STRZELECKI Patryk TS AKS Chorzów 08 U12 SL -1.0 -- GRUCHEL Marzena
100 m M
1 s 1 11.25 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka 88 Sen MA 0.0 II B.D. # Z/4054/11 2018
2 s 1 11.45 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL 0.0 III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2018 2 ZKN
3 s 1 11.75 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA 0.0 III PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
4 s 1 11.91 BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL 0.0 IV WERNER Mirosław Z/2462/18 2018 BEZ
5 s 1 12.01 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL 0.0 IV JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2018 3 LDK! GIM
6 s 1 12.18 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL 0.0 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3190/16 2018 4
7 s 1 12.88 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
1 s 2 12.31 SZAROTA Bartosz TS AKS Chorzów 96 U23 SL -3.5 -- GRUDZIEŃ Adam Z/1332/13 2018 BEZ
2 s 2 12.66 RUTKOWSKI Piotr MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL -3.5 -- HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1681/16 , 2018 4 LDK!
3 s 2 12.87 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL -3.5 -- KOBĘDZA Jan Z/2034/18 2018 5
4 s 2 12.91 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 05 U14 SL -3.5 -- PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2018 BEZ
5 s 2 13.10 STACHURA Szymon TS AKS Chorzów 02 U18 SL -3.5 -- PODCHUL Krzysztof Z/3759/18 2018
6 s 2 14.06 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 05 U14 SL -3.5 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2531/18 , 2018 BEZ LDK!
7 s 2 14.82 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -3.5 -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2018 BEZ LDK!
8 s 2 15.14 SKOWRONEK Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL -3.5 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4580/17 , 2018 BEZ LDK!
1 s 3 11.68 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.1 III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
2 s 3 12.70 BORKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -0.1 V HOLIK Elżbieta HOLIK Elżbieta RAMUS Józef HOLIK Elżbieta , Z/4592/17 , 2018 5 LDK! GIM
3 s 3 13.06 KISZCZAK Krystian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL -0.1 -- WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/2864/17 , 2018 5 LDK! GIM
4 s 3 13.24 KEMPNY Maciej TS AKS Chorzów 03 U16 SL -0.1 -- GRUCHEL Marzena Z/4114/17 2018 5
5 s 3 13.39 LAI Simon TS AKS Chorzów 03 U16 SL -0.1 -- GRUCHEL Marzena Z/3684/18 2018 BEZ
6 s 3 13.50 MAŁYSZ Marcel MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL -0.1 -- KOBĘDZA Jan Z/3372/18 2018
1 s 4 12.91 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -4.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/0910/17 2018 5 LDK! GIM
2 s 4 13.13 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL -4.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2018 LDK!
3 s 4 13.45 BUDKOWSKI Szymon TS AKS Chorzów 03 U16 SL -4.0 -- GRUCHEL Marzena Z/3475/17 2018 BEZ
4 s 4 13.49 NOWAK Karol MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -4.0 -- ROLAK Dorota Z/0910/18 2018
1 s 5 13.36 STRZESAK Mariusz TS AKS Chorzów 03 U16 SL +0.1 -- GRUCHEL Marzena BEZ
2 s 5 13.62 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 05 U14 SL +0.1 -- KOBĘDZA Jan Z/2532/18 2018
3 s 5 13.82 WOKACZ Bartłomiej MKS Czechowice-Dziedzice 05 U14 SL +0.1 -- KOBĘDZA Jan Z/2526/18 2018 BEZ
4 s 5 15.82 ZACZYK Łukasz TS AKS Chorzów 07 U12 SL +0.1 -- GRUCHEL Marzena Z/3686/18 2018
150 m M
1 s 1 17.36 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL -- HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1076/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 s 1 17.40 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL -- HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan , Z/2303/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 s 1 19.55 KEMPNY Maciej TS AKS Chorzów 03 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/4114/17 2018 5
4 s 1 21.54 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2018 BEZ LDK!
1 s 2 18.43 SZAROTA Bartosz TS AKS Chorzów 96 U23 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/1332/13 2018 BEZ
2 s 2 19.16 BORKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -- HOLIK Elżbieta HOLIK Elżbieta RAMUS Józef HOLIK Elżbieta , Z/4592/17 , 2018 5 LDK! GIM
3 s 2 20.29 STRZESAK Mariusz TS AKS Chorzów 03 U16 SL -- GRUCHEL Marzena BEZ
4 s 2 22.61 ZROBCZYŃSKI Grzegorz niest. Katowice 50 Weteran SL -- B.D. B.D. BEZ
5 s 2 24.87 OLEJOK Bartosz TS AKS Chorzów 07 U12 SL -- GRUCHEL Marzena
6 s 2 25.11 WÓJCIK Jan TS AKS Chorzów 05 U14 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/3038/18 2018 BEZ
1 s 3 22.61 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2018 BEZ LDK!
2 s 3 23.92 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2085/17 , 2018 BEZ LDK!
3 s 3 24.61 MACHNIK Szymon TS AKS Chorzów 07 U12 SL -- GRUCHEL Marzena
4 s 3 25.66 PIECYK Wiktor TS AKS Chorzów 07 U12 SL -- GRUCHEL Marzena
5 s 3 27.04 PIECYK Karol TS AKS Chorzów 07 U12 SL -- GRUCHEL Marzena
6 s 3 28.26 STRZELECKI Patryk TS AKS Chorzów 08 U12 SL -- GRUCHEL Marzena
300 m M
1 s 1 34.88 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka 88 Sen MA -- B.D. # Z/4054/11 2018
2 s 1 35.17 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- B.D. # Z/1746/15 2018 KN
3 s 1 37.13 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA -- PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
4 s 1 38.31 ZIEN Kamil MOSM Tychy 01 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2726/17 2018 4
5 s 1 39.27 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 97 U23 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3089/15 2018 2
  s 1 DNF KRAKOWSKI Dawid KB MOSiR Jastrzębie 99 U20 SL --
1 s 2 37.62 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 02 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2112/18 2018 4 LDK!
2 s 2 38.26 URBANEK Łukasz KB MOSiR Jastrzębie 03 U16 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/2143/17 2018 4
3 s 2 38.34 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3189/16 2018 4
4 s 2 38.84 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2018 4
5 s 2 40.04 GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/0258/17 2018 5 LDK! GIM
1 s 3 40.36 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2018 4
2 s 3 40.74 KISZCZAK Krystian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL V WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/2864/17 , 2018 5 LDK! GIM
3 s 3 43.11 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2018 BEZ LDK!
4 s 3 43.53 KWIATKOWSKI Dominik UKS Trójka Mikołów 05 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2327/18 2018 BEZ LDK!
5 s 3 52.77 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2018 BEZ LDK!
1 s 4 41.45 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2018 LDK!
2 s 4 42.49 LAI Simon TS AKS Chorzów 03 U16 SL V GRUCHEL Marzena Z/3684/18 2018 BEZ
3 s 4 42.79 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U14 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2018 BEZ
4 s 4 46.41 WERESZCZYŃSKI Olaf UKS Olimpia Zabrze 05 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2071/18 2018
5 s 4 57.10 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07 U12 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1649/18 , 2018 BEZ LDK!
1 s 5 40.30 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0910/17 2018 5 LDK! GIM
2 s 5 41.00 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów 79 Weteran SL -- PODCHUL Krzysztof PODCHUL Krzysztof , Z/3758/18 , 2018
3 s 5 44.14 JAENEL Igor MKS-MOS Katowice 04 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/2897/18 2018
4 s 5 44.82 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 05 U14 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2018 BEZ
5 s 5 46.14 BRZEZINA Grzegorz MKS-MOS Katowice 04 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/2896/18 2018
1 s 6 50.96 KOKOSZKA Antoni MKS Iskra Pszczyna 07 U12 SL -- BIELA Marek Z/2845/18 2018 LDK!
2 s 6 52.93 WŁOSZEK Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 07 U12 SL -- BIELA Marek Z/2846/18 2018 LDK!
3 s 6 53.11 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 07 U12 SL -- BIELA Marek Z/2843/18 2018 LDK!
4 s 6 64.30 BOROWIEC Mateusz TS AKS Chorzów 08 U12 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3047/18 2018
1 s 7 39.55 RUTKOWSKI Piotr MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL -- HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1681/16 , 2018 4 LDK!
2 s 7 41.79 STACHURA Szymon TS AKS Chorzów 02 U18 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/3759/18 2018
3 s 7 57.27 JANAS Rafał TS AKS Chorzów 07 U12 SL -- GRUCHEL Marzena
4 s 7 64.91 CZAPLA Michał niest. Katowice 07 U12 SL --
600 m M
1 s 1 1:23.86 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U23 SL -- PRZYBYCIN Bogdan B.D. Z/0881/14 2018
2 s 1 1:26.05 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2749/15 2018 2
3 s 1 1:27.57 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2018 4
4 s 1 1:28.48 KUDYK Samuel MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/3174/16 2018 4
5 s 1 1:28.80 KLOS Roger UKS Olimpia Zabrze 93 Sen SL -- KMIEĆ Wojciech Z/3199/17 2018 3
6 s 1 1:34.29 SOLGA Arkadiusz UKS Olimpia Zabrze 02 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0697/17 2018 5
7 s 1 1:37.12 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2065/18 2018 BEZ
8 s 1 1:37.76 ROZWADOWSKI Jan UKS Olimpia Zabrze 03 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0696/17 2018 BEZ
9 s 1 1:40.92 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2018 BEZ
1 s 2 1:40.52 WI¦NIEWSKI Dawid KB MOSiR Jastrzębie 03 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2062/18 2018
2 s 2 1:41.70 ZAJˇC Kamil GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -- KOSTRZEWA Jacek RAMUS Józef , Z/4594/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
3 s 2 1:45.24 MATYJA Szymon TS AKS Chorzów 04 U16 SL -- ZIEMBA Dariusz Z/2652/18 2018
4 s 2 1:47.42 ZINTEL Tadeusz GKS Piast Gliwice 05 U14 SL -- MATUSZ Mirosława MATUSZ Mirosława BEZ LDK!
5 s 2 1:58.88 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2018 BEZ
1000 m M
1 s 1 2:40.96 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0818/15 2018 3 ZKN
2 s 1 2:49.50 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2311/18 2018
3 s 1 2:58.00 ŻMIJA Łukasz MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/1683/16 2018
4 s 1 3:01.93 FOKCZYŃSKI Wojciech WKB Meta Lubliniec 01 U18 SL -- PILARSKA Karolina Z/3644/15 2018
5 s 1 3:05.96 RENTFLEISZ Filip KB MOSiR Jastrzębie 03 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2061/18 2018 BEZ
6 s 1 3:08.90 KASZUBA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0900/18 2018
7 s 1 3:13.52 KOŁODZIEJCZYK Łukasz GKS Piast Gliwice 03 U16 SL -- RAMUS Józef Z/2100/18 2018 LDK!
W dal M
1 f 1 6.10 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +1.8 IV PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
2 f 1 6.07 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL +3.1 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3190/16 2018 4
3 f 1 5.45 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +0.9 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
4 f 1 4.56 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL +1.2 -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2018 BEZ LDK!
5 f 1 4.34 BUDKOWSKI Szymon TS AKS Chorzów 03 U16 SL +1.1 -- GRUCHEL Marzena Z/3475/17 2018 BEZ
  5.98 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL 0.0 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3190/16 2018 4
Kula (5) M
1 f 1 9.63 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2083/17 , 2018 BEZ LDK!
1 f 2 12.95 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM
2 f 2 11.04 CZEKAJSKI Bartłomiej MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon Z/2905/18 2018
3 f 2 10.13 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2408/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 f 2 9.79 JATKOWSKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0555/17 2018 BEZ LDK! GIM
Kula (6) M
1 f 1 16.47 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL I PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2018 2
2 f 1 11.47 ZˇBKOWSKI Alan TS AKS Chorzów 99 U20 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/3188/15 2018 3
3 f 1 10.27 NOWROT Tomasz TS AKS Chorzów 00 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/4898/15 2018 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 9.90 HAŁAJ Robert Start Pułaski Warka 71 Weteran MZ -- B.D. 2
Dysk (1) M
1 f 1 46.65 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL II PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 37.31 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U16 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0794/17 2018 5
3 f 1 35.38 KOCOT Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon Z/0796/17 2018 5
4 f 1 32.26 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2408/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 f 1 25.96 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2083/17 , 2018 BEZ LDK!
6 f 1 25.88 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0911/18 2018
7 f 1 24.68 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2085/17 , 2018 BEZ LDK!
8 f 1 18.55 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2018 BEZ LDK!
9 f 1 17.18 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1916/17 , 2018 BEZ LDK!
  f 1 NM JATKOWSKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0555/17 2018 BEZ LDK! GIM
Dysk (1.5) M
1 f 1 35.33 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 31.85 RACHUNA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL --
Dysk (1.75) M
  f 1 NM KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2018 2
Dysk (2) M
1 f 1 45.41 PUDŁOWSKI Szymon AZS-AWF Katowice 89 Sen SL II BONK Stanisław B.D. Z/0961/13 2018 2
2 f 1 39.50 DROZDOWSKI Olaf TS AKS Chorzów 95 Sen SL III GRUDZIEŃ Adam B.D. Z/3225/11 2018 2
Młot (5) M
1 f 1 34.39 KUTERASIŃSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/1412/16 2018 BEZ
1 f 2 19.82 WIERZBICKI Kajetan LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/2282/18 2018
Młot (6) M
1 f 1 44.16 WˇSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 99 U20 MA III BULKIEWICZ Jan Z/1018/16 2018 3
2 f 1 29.16 ZˇBKOWSKI Alan TS AKS Chorzów 99 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3188/15 2018 3
3 f 1 24.17 NOWROT Tomasz TS AKS Chorzów 00 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/4898/15 2018 BEZ
Młot (7.26) M
1 f 1 52.69 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2018 1
2 f 1 46.48 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów 94 Sen SL II B.D. GRUDZIEŃ Adam , Z/2353/11 , 2018
3 f 1 44.70 HAŁAJ Robert Start Pułaski Warka 71 Weteran MZ III B.D. 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.9415879249573 sekund