Kraków 06.05.2018
10. Małopolski Memoriał Trenerów
100 m K
1 1 s 1 12.39 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +1.5 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2018 2 LDK!
2 2 s 1 12.66 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL +1.5 II KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2018 2 LDK! GIM
3 3 s 1 12.91 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 05 U14 SL +1.5 III KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2018 3 LDK!
4 4 s 1 13.02 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL +1.5 III KOTUŁA Krzysztof Z/1149/17 2018 2 LDK! GIM
5 5 s 1 13.26 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA +1.5 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK!
6 7 s 1 13.30 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +1.5 IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2018 3 LDK!
7 10 s 1 13.53 JAMRÓZ Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +1.5 IV KARKUT Bogdan Z/0353/17 2018 4
8 14 s 1 13.77 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL +1.5 IV KOTUŁA Krzysztof Z/1156/17 2018 4 LDK! GIM
1 8 s 2 13.36 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U16 MA -0.4 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2018 4 LDK!
2 11 s 2 13.65 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -0.4 IV KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2018 3 LDK! GIM
3 20 s 2 14.07 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.4 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3687/17 2018 4 LDK! GIM
4 23 s 2 14.12 GWARDECKA Kamila WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -0.4 V
5 26 s 2 14.27 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -0.4 V ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
6 28 s 2 14.30 ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA -0.4 V BORAWSKI Krzysztof Z/3876/16 2018 5
7 33 s 2 14.37 ZIĘBA Dominika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK -0.4 V KARKUT Bogdan Z/0477/17 2018 4
1 16 s 3 13.85 KOKOT Ewa MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL +0.7 V KOTUŁA Krzysztof KOTUŁA Krzysztof Z/1151/17 2018 5 LDK! GIM
2 17 s 3 13.91 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.7 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3681/17 2018 4 LDK! GIM
3 18 s 3 13.95 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA +0.7 V CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
4 19 s 3 14.02 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +0.7 V WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2018 4
5 31 s 3 14.32 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 03 U16 SL +0.7 V BIELA Monika Z/3771/17 2018 5
6 37 s 3 14.61 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +0.7 -- MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ
7 38 s 3 14.65 PTAK Aleksandra ULKS Lipinki 04 U16 MA +0.7 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna Z/2355/18 2018 5 LDK!
8 45 s 3 15.54 ŻYŁA Julia MKS Tempo Kęty 03 U16 MA +0.7 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0067/17 2018 BEZ LDK!
1 12 s 4 13.72 ANTKIEWICZ Natalia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK +1.8 IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0609/18 2018 LDK!
2 24 s 4 14.18 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06 U14 MA +1.8 V MĘDRECKA Małgorzata Z/2587/18 2018 BEZ
3 25 s 4 14.25 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA +1.8 V SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
4 27 s 4 14.30 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +1.8 V MĘDRECKA Małgorzata Z/3682/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 30 s 4 14.32 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +1.8 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 34 s 4 14.39 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +1.8 V KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2018 BEZ LDK!
7 35 s 4 14.48 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA +1.8 V SIERKA Ewa SIERKA Ewa Z/1912/17 2018 BEZ LDK!
1 22 s 5 14.09 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.2 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3688/17 2018 BEZ LDK! GIM
2 36 s 5 14.56 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA -0.2 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2018 4 LDK!
3 40 s 5 14.79 SOWIŃSKA Katarzyna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA -0.2 -- B.D. Z/3060/18 2018 BEZ LDK!
4 41 s 5 14.86 WĄSOWICZ Anita SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.2 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3689/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 42 s 5 15.09 KACZKOWSKA Justyna SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.2 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0006/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 44 s 5 15.45 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.2 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2487/18 2018 BEZ
7 46 s 5 15.66 KRÓL Małgorzata SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.2 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3684/17 2018 BEZ LDK! GIM
8 47 s 5 16.09 OSUCH Hanna SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -0.2 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2627/18 2018 BEZ
1 9 s 6 13.47 WAWRYKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL +0.8 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0458/18 2018 LDK!
2 13 s 6 13.77 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA +0.8 IV B.D. Z/3056/18 2018 BEZ LDK!
3 15 s 6 13.79 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +0.8 IV WAŁASZEK Jarosław Z/1741/17 2018 5
4 29 s 6 14.31 GAJEWSKA Patrycja MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL +0.8 V KOTUŁA Krzysztof Z/0446/18 2018 LDK!
5 32 s 6 14.35 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +0.8 V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2486/18 2018
6 48 s 6 16.61 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +0.8 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2493/18 2018 BEZ
1 6 s 7 13.30 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -1.0 IV WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018
2 21 s 7 14.07 PAWŁOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -1.0 V GIZA Maciej Z/1672/18 2018 LDK!
3 39 s 7 14.74 KUDAS Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -1.0 -- SKOCZEŃ Marcin # Z/3188/18 2018
4 43 s 7 15.36 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA -1.0 -- B.D. Z/3058/18 2018 BEZ LDK!
1 1 s 8 12.31 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA -0.3 II KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
2 2 s 8 12.44 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA -0.3 II PAŚ Mariusz B.D. Z/0636/14 2018 KN
3 3 s 8 12.61 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL -0.3 II BIELA Marek Z/4607/15 2018 2 ZKN
4 4 s 8 12.92 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -0.3 III CIUK Marek # Z/3211/16 2018 3
5 5 s 8 13.03 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U18 MA -0.3 III FRĄCZYK Bogusława B.D. Z/0050/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
  s 8 DQ STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -0.3 -- KRAWCEWICZ Maria Z/0725/15 2018 2 ZKN
1 6 s 9 13.31 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.4 IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2018 2 LDK!
2 7 s 9 13.32 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.4 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2
3 8 s 9 13.44 WOŚ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +0.4 IV CIUK Marek Z/2463/18 2018 4
4 9 s 9 13.54 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA +0.4 IV PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2018 3 ZKN
5 12 s 9 13.75 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.4 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4794/15 2018 3
6 13 s 9 13.96 TABOR Maja UKS Budowlani Nowy Sącz 02 U18 MA +0.4 -- KLIMEK Józef Z/3156/17 2018 5
7 14 s 9 14.03 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +0.4 -- SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
1 10 s 10 13.58 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA 0.0 IV PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2018
2 11 s 10 13.62 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA 0.0 IV PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2018
3 15 s 10 14.04 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 01 U18 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/5981/15 2018 BEZ
4 16 s 10 14.39 MAZUR Dorota UKS Kobylanka 02 U18 MA 0.0 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3736/16 2018 4
5 17 s 10 15.06 WIECHEĆ Klaudia SKS Kusy Kraków 02 U18 MA 0.0 -- LDK! GIM
150 m K
1 2 s 1 19.15 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2018 2 LDK! GIM
2 4 s 1 19.36 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1543/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 5 s 1 19.49 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1149/17 2018 2 LDK! GIM
4 7 s 1 19.84 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3
5 9 s 1 20.48 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4794/15 2018 3
6 13 s 1 21.76 ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/3876/16 2018 5
1 3 s 2 19.34 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2
2 6 s 2 19.53 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 05 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2018 3 LDK!
3 8 s 2 19.96 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/0061/17 , 2018 3 LDK! GIM
4 10 s 2 20.81 ORMANIEC Łucja UKS Jedynka Skawina 03 U16 MA -- MROWIEC ADAM Z/3960/17 2018 5 LDK!
5 12 s 2 21.16 KATRYNIOK Roksana MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0447/18 2018 BEZ LDK!
6 16 s 2 22.19 SKITEK Kinga MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof SZCZYRK Janusz Z/0453/18 2018 BEZ LDK!
1 1 s 3 17.94 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- CIUK Marek Z/3835/15 2018 1 ZKN
2 11 s 3 20.99 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
3 14 s 3 21.88 BIJAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/4670/17 2018 LDK! GIM
4 15 s 3 22.12 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa Z/1912/17 2018 BEZ LDK!
5 17 s 3 22.87 WĄSOWICZ Anita SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3689/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 18 s 3 23.49 OSUCH Hanna SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2627/18 2018 BEZ
200 m K
1 1 s 1 25.55 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm # 00 U20 LU +0.9 II JAROS Kazimierz Z/4184/18 2018
2 2 s 1 25.83 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +0.9 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2018 2 LDK!
3 3 s 1 27.26 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.9 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2018 2 LDK!
4 7 s 1 27.84 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL +0.9 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2018 2 ZKN
5 11 s 1 28.84 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +0.9 -- BRACHMAN Tomasz Z/1955/17 2018 BEZ
1 4 s 2 27.35 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U16 MA -1.0 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2018 4 LDK!
2 8 s 2 27.87 PRUŚ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA -1.0 IV KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
3 12 s 2 28.96 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -1.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 BEZ
4 13 s 2 29.83 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA -1.0 V KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2018 4
5 14 s 2 30.27 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -1.0 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
6 15 s 2 30.36 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -1.0 -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3688/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 16 s 2 30.60 OSTACHOWSKA Aleksandra LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA -1.0 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1211/16 2018 BEZ LDK! GIM
8 17 s 2 30.68 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -1.0 -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 5 s 3 27.50 FOREMNIK Jowita UMKS Nadir Jędrzejów 02 U18 SK +2.0 IV SZCZERBA Mariusz Z/2769/16 2018 3 LDK!
2 6 s 3 27.75 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA +2.0 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK!
3 9 s 3 28.59 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA +2.0 -- PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2018
4 10 s 3 28.68 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +2.0 -- PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2018
5 18 s 3 30.72 SOWIŃSKA Katarzyna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA +2.0 -- B.D. Z/3060/18 2018 BEZ LDK!
6 19 s 3 30.95 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA +2.0 -- B.D. Z/3058/18 2018 BEZ LDK!
7 20 s 3 31.00 PTAK Aleksandra ULKS Lipinki 04 U16 MA +2.0 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna Z/2355/18 2018 5 LDK!
300 m K
1 1 s 1 38.73 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA -- PAŚ Mariusz B.D. Z/0636/14 2018 KN
2 3 s 1 41.40 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2018 2 ZKN
3 5 s 1 42.02 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 6 s 1 42.34 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2771/15 2018 3
5 8 s 1 43.06 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2018 3 LDK!
6 10 s 1 43.17 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 15 s 1 44.37 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK -- MIREK Andrzej # Z/2710/16 2018 2 ZKN
1 4 s 2 41.45 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1543/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
2 9 s 2 43.15 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
3 11 s 2 43.54 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/0061/17 , 2018 3 LDK! GIM
4 12 s 2 43.79 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2781/15 2018 4
5 14 s 2 44.23 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2018 BEZ
6 17 s 2 44.71 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2018 3 LDK!
7 21 s 2 45.97 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2018 3 LDK! GIM
8 23 s 2 46.04 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3
1 7 s 3 43.02 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej Z/0388/16 2018 4 LDK!
2 16 s 3 44.51 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA III MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3681/17 2018 4 LDK! GIM
3 22 s 3 45.98 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK -- MIREK Andrzej Z/2712/16 2018 2 ZKN
4 24 s 3 46.16 WICHER Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV SOBCZYK Bogumiła Z/4586/17 2018 5 LDK! GIM
5 26 s 3 46.55 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA V CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
6 28 s 3 46.84 MAZUR Dorota UKS Kobylanka 02 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3736/16 2018 4
7 33 s 3 47.98 ZIĘBA Dominika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK V KARKUT Bogdan Z/0477/17 2018 4
1 13 s 4 43.87 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA III KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2018 3 LDK! GIM
2 19 s 4 45.27 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2018 BEZ
3 25 s 4 46.32 SKROBISZ Julia KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/2391/17 2018 BEZ
4 30 s 4 47.24 TRACZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0140/17 2018 4
5 31 s 4 47.58 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/0437/16 2018 BEZ LDK!
6 35 s 4 48.54 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3687/17 2018 4 LDK! GIM
7 37 s 4 49.72 CZARNOTA Milena LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/3920/16 2018 5 LDK! GIM
1 2 s 5 41.19 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/0576/17 , 2018 2
2 18 s 5 45.00 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3189/18 , 2018 5 LDK!
3 20 s 5 45.91 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/1741/17 2018 5
4 27 s 5 46.66 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2018 3 ZKN
5 29 s 5 47.15 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA V GIZA Karolina Z/3285/18 2018 5 LDK!
6 34 s 5 48.27 LASKOŚ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków # 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/4740/18 2018
7 36 s 5 48.98 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3682/17 2018 BEZ LDK! GIM
8 40 s 5 51.53 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2587/18 2018 BEZ
1 38 s 6 49.92 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2018 BEZ LDK!
2 39 s 6 51.05 KACZKOWSKA Justyna SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0006/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 43 s 6 52.89 KRÓL Małgorzata SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3684/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 44 s 6 55.35 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2487/18 2018 BEZ
5 45 s 6 61.61 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2493/18 2018 BEZ
1 32 s 7 47.80 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA V B.D. Z/3056/18 2018 BEZ LDK!
2 41 s 7 51.77 TATARCZUCH Jaśmina WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/3185/18 2018 LDK!
3 42 s 7 52.01 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2486/18 2018
500 m K
1 1 s 1 1:08.65 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0180/12 2018 M KN
2 2 s 1 1:10.41 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2018 M KN
3 3 s 1 1:16.69 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2018 2
4 4 s 1 1:18.38 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0943/13 2018 2
600 m K
1 1 s 1 1:39.26 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/2768/16 2018 3 LDK! ZKN
2 2 s 1 1:39.72 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0274/18 2018 3 LDK!
3 3 s 1 1:40.38 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA III GIZA Karolina GIZA Maciej Z/3191/18 2018 4 LDK!
4 4 s 1 1:41.47 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA III B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
5 5 s 1 1:43.25 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/5326/15 2018 4 LDK!
6 6 s 1 1:44.82 WENDT Joanna KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2788/16 2018
7 8 s 1 1:47.22 CHOWANIEC Julia UKS Budowlani Nowy Sącz 03 U16 MA V KLIMEK Józef Z/2015/16 2018 3
8 9 s 1 1:49.41 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2018 5 LDK! GIM
9 13 s 1 1:52.85 HAJDUK Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2018 LDK!
  s 1 DNF KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 7 s 2 1:45.20 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2018 LDK!
2 10 s 2 1:49.42 ULIDOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA V GIZA Maciej Z/0277/18 2018 BEZ LDK!
3 11 s 2 1:50.00 KISIEL Katarzyna UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK V SZCZERBA Mariusz SZCZERBA Mariusz Z/0314/17 2018 BEZ LDK!
4 12 s 2 1:50.53 SZABLA Patrycja MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1161/17 2018 5 LDK! GIM
5 14 s 2 1:54.23 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2018 4
6 15 s 2 1:54.80 TYLUS Roksana MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0454/18 2018 LDK!
7 16 s 2 1:57.89 SZOT Otylia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA -- B.D. Z/3061/18 2018 BEZ LDK!
8 17 s 2 2:06.86 WACŁAW Natalia UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2677/18 2018
1000 m K
1 1 s 1 2:49.69 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2018 1
2 2 s 1 2:52.22 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -- MIREK Wacław Z/2407/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 2:54.06 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0804/13 2018 3
4 4 s 1 2:58.46 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/2995/15 2018 2 LDK! ZKN
5 5 s 1 3:01.17 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2018 2 ZKN
6 6 s 1 3:02.72 GOLEC Paulina KS AZS AWF Kraków 81 Weteran MA -- MIREK Wacław Z/1675/14 2018 1
7 7 s 1 3:03.91 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2788/15 2018 1 KN
8 8 s 1 3:05.02 SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02 U18 MA -- GRECH Halina Z/0063/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
9 9 s 1 3:06.36 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków # 97 U23 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz , Z/1005/13 , 2018
10 10 s 1 3:07.28 FIC Renata WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- PAŚ Mariusz Z/3016/15 2018 3
11 11 s 1 3:08.95 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/1364/16 2018 3 ZKN
12 12 s 1 3:10.48 JAROMIN Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- BRACHMAN Tomasz B.D. Z/1199/13 2018 3
13 13 s 1 3:16.72 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
14 14 s 1 3:34.39 ŁABUZ Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/2243/15 2018 BEZ
15 15 s 1 3:39.06 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/1199/18 2018
1 1 s 2 3:03.33 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL III SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2018 3 LDK! GIM
2 2 s 2 3:04.57 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA III B.D. # Z/0054/17 2018 3 LDK! GIM
3 3 s 2 3:06.09 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1148/17 2018 3 LDK! GIM
4 4 s 2 3:11.06 RÓWNICKA Kamila UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK III BARTOSZ Bartłomiej Z/4621/17 2018
5 5 s 2 3:11.91 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 04 U16 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2018 5 LDK!
6 6 s 2 3:22.75 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK V BARTOSZ Bartłomiej Z/4623/17 2018 BEZ LDK!
7 7 s 2 3:29.37 ROMAN Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA V KUBICZ Wojciech Z/1671/17 2018 4 LDK! GIM
8 8 s 2 3:32.33 DYDUCH Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U16 MA V KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1645/17 , 2018 4 LDK! GIM
9 9 s 2 3:36.20 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3016/16 2018 5 LDK! GIM
10 10 s 2 3:43.32 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3915/16 2018 BEZ LDK! GIM
2000 m K
1 1 s 1 6:20.89 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2776/15 2018 1 KN
2 2 s 1 6:30.06 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U18 MA -- KLIMEK Józef # Z/0910/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 6:31.36 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2769/15 2018 2 ZKN
4 4 s 1 6:33.65 ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2896/15 2018 1 ZKN
5 5 s 1 6:55.15 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/1249/15 2018 3 LDK! ZKN
6 6 s 1 8:31.79 SMOLARSKA Oliwia UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2675/18 2018
Wzwyż K
1 f 1 1.50 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA IV KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM
W dal K
1 f 1 5.52 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA +2.0 II KRAWCEWICZ Maria Z/0725/15 2018 2 ZKN
2 f 1 5.26 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA -0.6 III KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
3 f 1 5.11 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +0.9 III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 4.97 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA +0.2 IV PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2018 3 ZKN
5 f 1 4.97 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +2.2 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
6 f 1 4.80 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA +0.6 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2018 4 LDK!
7 f 1 4.72 ŁUKASZ Maria UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA +1.6 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1891/17 2018 BEZ
8 f 1 4.55 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 03 U16 SL +1.8 V BIELA Monika Z/3771/17 2018 5
9 f 1 4.49 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +1.6 -- MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ
10 f 1 4.40 GWARDECKA Kamila WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +0.3 --
11 f 1 4.29 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +0.3 -- SYSAK Tomasz Z/5981/15 2018 BEZ
12 f 1 4.27 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA +0.3 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej # Z/3190/18 2018 BEZ LDK!
13 f 1 4.22 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA +2.7 -- CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
14 f 1 4.02 KRAWCZYK Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.1 -- WÓJCIK Teodor Z/2800/18 2018 BEZ
15 f 1 3.85 BYSTROŃ Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +2.6 -- WÓJCIK Teodor Z/2799/18 2018
  3.75 BYSTROŃ Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +2.0 -- WÓJCIK Teodor Z/2799/18 2018
  4.89 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +1.3 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
Kula (3) K
1 1 f 1 11.32 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III B.D. Z/4005/18 2018 4
2 2 f 1 10.51 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U16 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2018 4
3 3 f 1 8.79 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA V SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
4 4 f 1 8.54 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2018 LDK!
5 5 f 1 8.37 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- B.D. # Z/1678/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 6 f 1 8.35 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2018 BEZ
7 7 f 1 7.90 TRZOP Wiktoria UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2967/18 2018 LDK!
8 8 f 1 7.47 WIELGUS Gabriela TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- TOMCZAK Dominika GIZA Andrzej Z/0426/17 2018 5 LDK! GIM
9 9 f 1 7.30 KUDLIŃSKA Łucja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/3533/18 2018
10 10 f 1 6.99 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- B.D. # Z/3790/17 2018 BEZ LDK!
11 11 f 1 5.80 BUGAJSKA Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. # Z/3063/18 2018
12 12 f 1 5.27 KOWALCZYK Julia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. # Z/3064/18 2018
1 f 2 10.88 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK IV MIREK Andrzej Z/2712/16 2018 2 ZKN
2 f 2 10.59 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN
3 f 2 10.02 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U18 MA IV FRĄCZYK Bogusława B.D. Z/0050/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 f 2 9.32 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2018 BEZ
5 f 2 7.13 KANIA Martyna SKS Kusy Kraków 02 U18 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3663/16 2018 5
6 f 2 6.08 NALEPA Paulina SKS Kusy Kraków 02 U18 MA --
Kula (4) K
1 1 f 1 14.89 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I TOMCZAK Dominika B.D. Z/0364/11 2018 M
2 2 f 1 12.83 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2018
3 3 f 1 11.97 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II TOMCZAK Dominika B.D. Z/0481/12 2018 2
4 4 f 1 10.12 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 72 Weteran MA III SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2018 2
5 5 f 1 9.96 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV B.D. Z/4005/18 2018 4
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 35.33 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
2 2 f 1 29.18 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV B.D. Z/4005/18 2018 4
3 3 f 1 27.05 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2018 LDK!
4 4 f 1 26.14 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2018 4
Dysk (1) K
1 1 f 1 37.93 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 72 Weteran MA II SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2018 2
2 2 f 1 36.36 SROKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 99 U20 MA III TOMCZAK Dominika Z/0831/15 2018 3
3 3 f 1 33.68 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III SZUBERLA Stanisław Z/3867/16 2018 4
4 4 f 1 31.64 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN
5 5 f 1 31.19 KRÓL Magdalena WKS Wawel Kraków 00 U20 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/2801/15 2018 4
6 6 f 1 24.13 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA V B.D. Z/4005/18 2018 4
7 7 f 1 23.18 KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2018 4 LDK! GIM
Oszczep (500) K
1 f 1 35.26 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN
2 f 1 31.40 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3737/16 2018 BEZ
3 f 1 28.25 KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 27.55 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2018 BEZ
5 f 1 27.35 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN
6 f 1 21.22 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5982/15 2018 BEZ
1 f 2 34.10 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U16 MA IV MICHNIAK Jan Z/0026/17 2018 4 LDK!
2 f 2 28.22 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA V B.D. # Z/1678/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 f 2 25.65 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- B.D. # Z/3790/17 2018 BEZ LDK!
4 f 2 21.43 ŻYŁA Julia MKS Tempo Kęty 03 U16 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0067/17 2018 BEZ LDK!
5 f 2 19.13 TRZOP Wiktoria UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2967/18 2018 LDK!
6 f 2 18.73 WIELGUS Gabriela TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- TOMCZAK Dominika GIZA Andrzej Z/0426/17 2018 5 LDK! GIM
7 f 2 15.26 BUGAJSKA Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. # Z/3063/18 2018
8 f 2 13.60 KOWALCZYK Julia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. # Z/3064/18 2018
Oszczep (600) K
1 f 1 40.02 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2018 2
2 f 1 31.94 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2018 2 ZKN
100 m M
1 1 s 1 11.98 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK -0.1 IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2018 4 LDK!
2 2 s 1 12.09 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA -0.1 IV WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 5
3 3 s 1 12.13 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -0.1 IV GIZA Maciej Z/0460/18 2018 BEZ LDK!
4 4 s 1 12.18 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA -0.1 IV KUKLA Rafał Z/2966/18 2018 5 LDK!
5 5 s 1 12.27 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.1 V WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2018 5
6 6 s 1 12.36 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL -0.1 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM
7 13 s 1 13.12 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.1 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 BEZ LDK!
1 7 s 2 12.66 DRZAŁ Maksym TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -2.9 V GIZA Maciej Z/3187/18 2018
2 8 s 2 12.72 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA -2.9 V BUJAS Marcin BUJAS Marcin , Z/3095/18 , 2018 BEZ LDK!
3 14 s 2 13.16 STOKŁOSA Patryk LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA -2.9 -- BUJAS Marcin BUJAS Marcin Z/3093/18 2018 BEZ LDK!
4 16 s 2 13.70 ORZEŁ Eryk SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -2.9 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4050/17 2018 BEZ
5 19 s 2 14.67 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -2.9 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1247/18 2018 BEZ LDK!
6 20 s 2 14.87 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -2.9 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1666/18 , 2018 BEZ LDK!
7 21 s 2 15.30 DYBAŁA Michał MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -2.9 -- SZCZYRK Janusz KOTUŁA Krzysztof , Z/0445/18 , 2018 BEZ LDK!
1 10 s 3 12.94 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA +3.7 -- BUJAS Marcin Z/3094/18 2018
2 11 s 3 12.95 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +3.7 -- BRACHMAN Tomasz Z/3050/18 2018
3 12 s 3 12.96 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +3.7 -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
4 15 s 3 13.30 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA +3.7 --
5 17 s 3 13.90 SRAGA Jakub KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA +3.7 -- CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/1650/18 , 2018 BEZ LDK!
1 9 s 4 12.74 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +6.5 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4052/17 2018 BEZ
2 18 s 4 14.00 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +6.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4312/17 2018 BEZ LDK!
3 22 s 4 15.65 CZENCZEK Sebastian SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +6.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4046/17 2018 BEZ
1 1 s 5 11.00 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL +0.2 II BIELA Marek Z/4611/15 2018 2 ZKN
2 2 s 5 11.10 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA +0.2 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2018 2
3 3 s 5 11.25 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.2 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 4 s 5 11.36 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.2 III PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
5 5 s 5 11.66 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA +0.2 III PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
6 7 s 5 11.74 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +0.2 III LAMCH Czesław Z/3045/16 2018 3 ZKN
7 9 s 5 11.81 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +0.2 IV KUKLA Rafał Z/2360/17 2018 4
1 8 s 6 11.77 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL -0.2 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3189/16 2018 4
2 10 s 6 11.82 GŁĄBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL -0.2 IV BIELA Marek Z/2485/17 2018 4
3 12 s 6 11.89 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U20 MA -0.2 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2018 3 ZKN
4 13 s 6 11.95 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -0.2 IV WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2018 4
5 14 s 6 11.98 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -0.2 IV WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3 ZKN
6 16 s 6 12.08 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -0.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2018 5
7 17 s 6 12.10 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.2 IV WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2018 4
8 21 s 6 13.11 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -0.2 -- WAŁASZEK Jarosław Z/2241/15 2018 BEZ
1 6 s 7 11.68 KNAPCZYK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA +2.1 III JABŁOŃSKI Piotr Z/2687/18 2018
2 11 s 7 11.88 MAJERSKI Adam UKS Budowlani Nowy Sącz 98 U23 MA +2.1 -- KLIMEK Józef Z/0196/14 2018 4
3 15 s 7 12.03 MIRECKI Michał UKS Gminy Brzeszcze 01 U18 MA +2.1 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/2229/16 2018 BEZ
4 18 s 7 12.12 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +2.1 IV GIZA Maciej Z/1350/18 2018
5 19 s 7 12.14 BAŁUSZYŃSKI Paweł UKS Budowlani Nowy Sącz 99 U20 MA +2.1 IV KLIMEK Józef Z/2564/15 2018 4
6 20 s 7 12.15 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA +2.1 IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2018 BEZ
7 22 s 7 13.43 KRÓLEWICZ Mikołaj LKS Kłos Olkusz 01 U18 MA +2.1 -- MENTLEWICZ Janusz Z/2486/15 2018 BEZ
150 m M
1 2 s 1 16.90 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2018 2 ZKN
2 3 s 1 17.00 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/4797/15 2018 2
3 5 s 1 17.04 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- PAŚ Mariusz Z/2262/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 17.04 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3837/15 2018 2 LDK! KN
5 11 s 1 18.29 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018
1 6 s 2 17.09 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 4
2 7 s 2 17.64 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 4
3 9 s 2 18.18 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/0220/17 2018 4 LDK!
4 10 s 2 18.25 ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0970/18 2018
5 12 s 2 18.44 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- PAŚ Mariusz Z/2462/16 2018 3 LDK! GIM
6 13 s 2 18.50 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2018
1 1 s 3 16.73 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka 88 Sen MA -- B.D. Z/4054/11 2018
2 8 s 3 17.72 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2018
3 14 s 3 18.68 ORZOŁ Patryk MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0968/18 2018 5
4 15 s 3 18.69 PIERWOCH Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/4165/18 2018 BEZ
5 16 s 3 19.01 POLASZEK Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1640/18 2018 BEZ
200 m M
1 1 s 1 21.80 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL +1.0 I BIELA Marek Z/4611/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 21.92 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +1.0 II B.D. Z/1746/15 2018 KN
3 3 s 1 22.52 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA +1.0 II WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2018 3
4 4 s 1 22.95 GŁĄBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL +1.0 III BIELA Marek Z/2485/17 2018 4
5 5 s 1 23.04 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA +1.0 III KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2018
6 9 s 1 23.35 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA +1.0 III KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2
7 10 s 1 23.52 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.0 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0238/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 8 s 2 23.22 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA +2.6 III PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
2 12 s 2 24.03 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +2.6 IV ZAPART Stanisław Z/2528/16 2018 3 ZKN
3 11 s 2 24.03 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL +2.6 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3189/16 2018 4
4 13 s 2 24.20 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +2.6 IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej # Z/0242/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 15 s 2 24.68 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL +2.6 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3190/16 2018 4
6 17 s 2 25.73 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +2.6 -- KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3 ZKN
1 6 s 3 23.09 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +2.3 III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
2 7 s 3 23.16 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +2.3 III PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
3 14 s 3 24.60 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +2.3 -- GIZA Maciej Z/1350/18 2018
4 16 s 3 25.45 ZABDYR Bartosz LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA +2.3 V MENTLEWICZ Janusz Z/1681/17 2018 5 LDK! GIM
300 m M
1 1 s 1 34.13 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka 88 Sen MA -- B.D. Z/4054/11 2018
2 2 s 1 34.49 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0090/13 2018 1 ZKN
3 3 s 1 34.80 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2018 2
4 6 s 1 36.16 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 98 U23 SL -- B.D. Z/0680/14 2018 ZKN
5 8 s 1 36.41 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/3045/16 2018 3 ZKN
6 13 s 1 37.35 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL -- BIELA Marek Z/4608/15 2018 4
1 4 s 2 34.86 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- GIZA Andrzej Z/4925/15 2018 2 ZKN
2 5 s 2 35.88 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- PAŚ Mariusz Z/2262/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 7 s 2 36.16 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 9 s 2 36.57 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1262/15 2018 4 LDK!
5 10 s 2 36.90 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0238/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 14 s 2 37.55 MAJERSKI Adam UKS Budowlani Nowy Sącz 98 U23 MA -- KLIMEK Józef Z/0196/14 2018 4
7 21 s 2 39.19 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- PAŚ Mariusz Z/2462/16 2018 3 LDK! GIM
1 11 s 3 37.24 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- MICHNIAK Jan Z/1859/16 2018 BEZ
2 12 s 3 37.29 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2018 4
3 16 s 3 38.30 DOBOSZ Jakub WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/0034/16 2018 BEZ LDK!
4 18 s 3 38.75 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/2774/15 2018 4
5 23 s 3 39.83 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 5
6 25 s 3 40.46 ZIELIŃSKI Adrian ULKS Lipinki 01 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2357/17 2018 BEZ LDK!
7 27 s 3 41.51 KLIMCZAK Szymon ULKS Lipinki 03 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1669/17 2018 5 LDK! GIM
1 17 s 4 38.58 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK III KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2018 4 LDK!
2 20 s 4 38.85 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA III KUKLA Rafał Z/2966/18 2018 5 LDK!
3 22 s 4 39.19 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA IV GIZA Maciej Z/0460/18 2018 BEZ LDK!
4 24 s 4 40.27 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/0220/17 2018 4 LDK!
5 28 s 4 41.56 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03 U16 MA V PAŚ Mariusz Z/0060/17 2018 5 LDK! GIM
6 30 s 4 42.20 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA V BUJAS Marcin BUJAS Marcin , Z/3095/18 , 2018 BEZ LDK!
7 34 s 4 42.93 STOKŁOSA Patryk LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA -- BUJAS Marcin BUJAS Marcin Z/3093/18 2018 BEZ LDK!
8 36 s 4 43.85 MALICKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- GIZA Karolina Z/0275/18 2018 BEZ LDK!
1 15 s 5 38.07 BAŁUSZYŃSKI Paweł UKS Budowlani Nowy Sącz 99 U20 MA -- KLIMEK Józef Z/2564/15 2018 4
2 19 s 5 38.85 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/2360/17 2018 4
3 26 s 5 41.43 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04 U16 MA V SOBCZYK Bogumiła B.D. Z/4589/17 2018 5 LDK! GIM
4 29 s 5 41.84 ŚLUSAREK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2689/18 2018
5 31 s 5 42.24 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2018
6 32 s 5 42.29 STANISZEWSKI Miłosz ULKS Lipinki 04 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna , Z/0878/18 , 2018 BEZ LDK!
7 33 s 5 42.34 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA V BRACHMAN Tomasz Z/3050/18 2018
8 35 s 5 43.09 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA -- BUJAS Marcin Z/3094/18 2018
500 m M
1 1 s 1 1:04.38 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2018 1
2 2 s 1 1:04.92 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0179/12 2018 2
3 3 s 1 1:09.85 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2018 3
600 m M
1 1 s 1 1:22.74 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U20 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 1:24.22 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2018 3
3 3 s 1 1:25.19 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -- LAMCH Mariola LAMCH Mariola Z/3724/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 1:25.43 SŁOWIK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 92 Sen MA -- WÓJCIK Teodor Z/2664/18 2018
5 5 s 1 1:26.48 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- PAŚ Mariusz Z/2362/17 2018 4
6 6 s 1 1:27.17 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2018 3
7 7 s 1 1:28.83 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- CIUK Marek Z/1899/17 2018 4
8 8 s 1 1:31.84 KOCHANOWICZ Krystian KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/1446/16 2018 3
9 9 s 1 1:32.37 BUDZIK Piotr KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA -- MIREK Wacław Z/1365/14 2018 BEZ
10 12 s 1 1:33.16 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 02 U18 MA -- KRZYZAK Stanislaw Z/3868/16 2018 3
11 15 s 1 1:36.59 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0273/18 2018 5 LDK!
12 16 s 1 1:37.14 ZIELIŃSKI Adrian ULKS Lipinki 01 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2357/17 2018 BEZ LDK!
1 10 s 2 1:32.72 EHRENFELD Łukasz KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/4270/17 2018 5
2 11 s 2 1:32.99 BIGOS Marcin UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1883/17 2018 BEZ
3 13 s 2 1:34.90 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/4271/17 2018 BEZ
4 14 s 2 1:35.79 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0451/18 2018 BEZ LDK!
5 17 s 2 1:39.57 MOTYKA Adrian MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA V BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof Z/3390/18 2018
6 18 s 2 1:40.42 KLIMCZAK Szymon ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1669/17 2018 5 LDK! GIM
7 19 s 2 1:41.12 STANISZEWSKI Miłosz ULKS Lipinki 04 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna , Z/0878/18 , 2018 BEZ LDK!
8 20 s 2 1:41.50 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1163/17 2018 BEZ LDK! GIM
9 21 s 2 1:43.98 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- PAŚ Mariusz Z/0001/17 2018 BEZ LDK! GIM
10 22 s 2 1:46.31 ZAGÓRSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA -- GIZA Karolina GIZA Andrzej B.D. Z/3186/18 2018 BEZ LDK!
11 23 s 2 1:46.81 KUKLA Karol WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA -- LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:49.17 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U16 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2018 2 LDK! GIM
2 2 s 1 2:49.37 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2018 2 LDK! GIM
3 3 s 1 2:50.91 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0271/18 2018 5 LDK!
4 4 s 1 2:50.98 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3067/16 2018 4 LDK! GIM
5 5 s 1 2:54.72 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA V GIZA Maciej Z/1673/18 2018 LDK!
6 6 s 1 2:58.41 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 7 s 1 2:59.88 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2018 5 LDK! GIM
8 9 s 1 3:03.31 KOZŁOWSKI Filip MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0449/18 2018 BEZ
9 10 s 1 3:03.42 FORYŚ Maciej WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- PAŚ Mariusz # Z/4583/17 2018 BEZ LDK! GIM
10 11 s 1 3:03.89 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2018 BEZ LDK!
11 14 s 1 3:08.04 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 04 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/3749/17 2018 BEZ
1 8 s 2 3:02.95 JAGIEŁŁO Jacek WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- PAŚ Mariusz Z/1679/17 2018 BEZ LDK! GIM
2 12 s 2 3:04.27 ZIOBROWSKI Kamil ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2125/18 2018 LDK!
3 13 s 2 3:05.85 SRAGA Jakub KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -- CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/1650/18 , 2018 BEZ LDK!
4 15 s 2 3:10.36 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4111/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 16 s 2 3:10.85 MUSIAŁ Kamil ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3917/16 2018 BEZ LDK! GIM
6 17 s 2 3:19.61 BOGDAŃSKI Kacper UKS Budowlani Nowy Sącz 05 U14 MA -- KLIMEK Józef Z/1046/18 2018
7 18 s 2 3:29.62 ŚWIERZOWSKI Sławomir ULKS Lipinki 04 U16 MA -- WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz , Z/0879/18 , 2018 BEZ LDK!
1 19 s 3 2:39.27 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2486/17 2018 4
2 20 s 3 2:40.37 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1694/17 2018 3 ZKN
3 21 s 3 2:41.72 ZAJĄC Bartosz KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA -- MIREK Wacław Z/1782/18 2018 BEZ
4 22 s 3 2:42.21 ŚLIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1954/17 2018 4
5 23 s 3 2:44.60 ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 99 U20 MA -- ŚWIĄTKOWSKI Bartosz Z/0822/17 2018 4
6 24 s 3 2:45.13 BIJAK Patryk KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- BRACHMAN Tomasz B.D. B.D. Z/1640/14 2018 BEZ
7 27 s 3 2:52.87 HALUCH Karol KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/2463/16 2018 5
8 28 s 3 2:55.16 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02 U18 MA -- GRECH Halina Z/0082/17 2018 BEZ LDK! GIM
9 29 s 3 2:55.91 MYŚLIWIEC Jan MKS-MOSM Bytom 65 Weteran SL -- B.D. Z/2886/18 2018
10 30 s 3 2:57.24 POCHOPIEŃ Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2864/16 , 2018 5 LDK! GIM
11 31 s 3 3:05.08 BIERONSKI Nikodem KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3191/16 2018 BEZ
1 1 s 4 2:21.44 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 88 Sen MA -- CZERWIŃSKI ADAM Z/3849/11 2018 I
2 2 s 4 2:27.02 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/1674/14 2018 KN
3 3 s 4 2:27.79 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5219/11 2018 1
4 4 s 4 2:30.01 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 5 s 4 2:31.47 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/0474/15 2018 2 ZKN
6 8 s 4 2:33.40 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA -- KLIMEK Józef Z/0911/15 2018 2 ZKN
7 10 s 4 2:33.71 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2018 LDK! ZKN
8 11 s 4 2:33.94 BUKSA Mateusz MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1257/16 2018 2 ZKN
9 12 s 4 2:34.96 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 Sen SL -- RUŚNIAK Stefan Z/1928/12 2018 2
10 18 s 4 2:37.92 GANCAREK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 96 U23 SL -- CIUK Marek Z/0245/12 2018 3
  s 4 DNF DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/5012/15 2018 2
1 6 s 5 2:31.93 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz B.D.
2 7 s 5 2:33.08 ZIELEŹNIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL -- BIELA Marek Z/4615/15 2018 2 ZKN
3 9 s 5 2:33.52 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2018
4 13 s 5 2:35.53 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków # 96 U23 MA -- MIREK Wacław Z/0525/13 2018
5 14 s 5 2:35.68 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3739/16 2018 4
6 15 s 5 2:36.16 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA -- KLIMEK Józef Z/0900/17 2018 3 ZKN
7 16 s 5 2:36.34 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- PAŚ Mariusz Z/1440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
8 17 s 5 2:37.13 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/1062/17 2018 4 ZKN
9 25 s 5 2:45.16 WICHARY Kamil LKS Kłos Olkusz 00 U20 MA -- BUJAS Marcin Z/2940/15 2018 3 ZKN
10 26 s 5 2:46.58 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/3408/15 2018 3 LDK! ZKN
2000 m M
1 1 s 1 5:39.00 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U18 SK -- MIREK Andrzej Z/2504/17 2018 3 ZKN
2 2 s 1 5:53.27 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 99 U20 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/1723/15 2018 3
3 3 s 1 6:01.34 KNUTELSKI Błażej UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- B.D. Z/1886/17 2018 4
4 4 s 1 6:03.29 DUDCZAK Michał UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA -- KLIMEK Józef Z/1757/17 2018 4
5 5 s 1 6:07.79 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4118/18 2018
6 6 s 1 6:11.04 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1781/18 2018 4
7 7 s 1 6:12.82 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2018 3
8 8 s 1 6:17.02 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 02 U18 MA -- KLIMEK Józef Z/0506/16 2018 5
9 9 s 1 6:20.16 RUDEK Dominik KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1864/16 2018 4
10 10 s 1 6:42.59 ŁABA Daniel MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof SZCZYRK Janusz , Z/1153/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
11 11 s 1 7:18.85 KUKLA Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2688/18 2018
12 12 s 1 7:37.71 ZOŃ Jan UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1894/17 2018 BEZ
Wzwyż M
1 f 1 2.05 WĄSEK Emanuel MKS Żywiec 01 U18 SL II BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2018 2 KN
2 f 1 1.50 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2018 BEZ
3 f 1 1.30 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1247/18 2018 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.56 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.2 III KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2018
2 f 1 6.31 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +3.0 III KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3 ZKN
3 f 1 6.25 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U20 MA +2.9 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2018 4
4 f 1 6.20 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +1.0 IV PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
5 f 1 6.15 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +1.1 IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2861/16 , 2018 4 LDK! ZKN GIM
6 f 1 6.07 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.4 IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej # Z/0242/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 f 1 6.04 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL +1.8 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3190/16 2018 4
8 f 1 5.77 WALICZEK Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA +1.9 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1893/17 2018 4
9 f 1 5.32 MACHAJ Dominik UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA +0.2 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/0717/18 2018 BEZ
10 f 1 5.16 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +0.2 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2018 5
11 f 1 5.15 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +2.0 -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
12 f 1 4.87 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.4 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 BEZ LDK!
13 f 1 4.79 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02 U18 MA -0.1 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/1351/16 2018 BEZ
  6.04 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U20 MA +0.4 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2018 4
  6.05 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +1.2 IV KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3 ZKN
Kula (5) M
1 f 1 13.25 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA IV TOMCZAK Dominika Z/1903/17 2018 3
2 f 1 12.73 LIS Czesław KS Energetyk Jaworzno 56 Weteran SL -- BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef BEZ
3 f 1 12.16 SZABLOWSKI Rafał WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- MICHNIAK Jan # Z/3748/16 2018 ZKN
4 f 1 11.73 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/5834/15 2018 4
5 f 1 11.11 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2018 BEZ
6 f 1 9.82 KUKLA Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/1247/16 2018 5
7 f 1 9.43 GĘŚLAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/1253/16 2018 BEZ
8 f 1 9.07 PIECH Krystian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- B.D. Z/1250/16 2018 BEZ
1 f 2 12.99 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U16 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2018 4
2 f 2 12.52 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM
3 f 2 9.11 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2018 5 LDK! GIM
4 f 2 8.91 ŚMIGIELSKI Patryk LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2263/17 2018 5 LDK! GIM
5 f 2 7.92 KUBIK Paweł ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/2458/18 2018
6 f 2 7.57 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 05 U14 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1643/18 2018 BEZ LDK!
7 f 2 7.40 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 05 U14 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1644/18 2018 BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 9.73 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2018 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 14.70 GĄSIOROWSKI Marcin niest. Kraków 81 Weteran MA I B.D.
Dysk (1) M
1 f 1 45.83 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 45.13 LIS Czesław KS Energetyk Jaworzno 56 Weteran SL -- BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef BEZ
3 f 1 41.24 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U16 MA III DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2018 4
4 f 1 39.04 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4052/17 2018 BEZ
5 f 1 29.13 BUBNIAK Mateusz ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3066/16 2018 BEZ LDK! GIM
Dysk (1.5) M
1 f 1 36.62 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/0033/16 2018 3 ZKN
2 f 1 33.78 MRÓZEK Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- TOMCZAK Dominika Z/1351/18 2018
Dysk (2) M
1 f 1 46.35 PUDŁOWSKI Szymon AZS-AWF Katowice 89 Sen SL I BONK Stanisław B.D. Z/0961/13 2018 2
Oszczep (600) M
1 f 1 39.84 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA V KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2018 5 LDK! GIM
2 f 1 33.48 BUBNIAK Mateusz ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3066/16 2018 BEZ LDK! GIM
3 f 1 30.94 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 05 U14 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1643/18 2018 BEZ LDK!
4 f 1 30.58 ŚMIGIELSKI Patryk LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2263/17 2018 5 LDK! GIM
5 f 1 20.69 KUBIK Paweł ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/2458/18 2018
6 f 1 18.97 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 05 U14 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1644/18 2018 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 49.90 NITECKI Kamil CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL IV RUSZEL Piotr LAMCH Mariola Z/2999/17 2018 4 LDK! GIM
2 f 1 47.80 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/5834/15 2018 4
3 f 1 42.81 TRZCIONKOWSKI Jan WKS Wawel Kraków 02 U18 MA --
4 f 1 41.37 PACYGA Mateusz UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/0904/17 2018 BEZ
5 f 1 38.52 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2018 5
6 f 1 35.15 GĘŚLAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/1253/16 2018 BEZ
7 f 1 33.32 KUKLA Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/1247/16 2018 5
8 f 1 30.01 PIECH Krystian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- B.D. Z/1250/16 2018 BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 46.65 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2018 BEZ
2 f 1 32.34 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- MICHNIAK Jan Z/1859/16 2018 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5888829231262 sekund