Słupsk 12.05.2018
Wojewódzki mityng kwalifikacyjny U18 i U20. Mistrzostwa województwa LZS. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 e 1 13.06 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01 U18 PM -0.7 III ANDRZEJCZAK Paweł Z/3543/18 2018 LDK!
2 e 1 14.21 ZALESKA Emilia AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -0.7 V RATAJCZAK Maciej Z/4663/17 2018 BEZ LDK!
3 e 1 14.40 MUDLAFF Katarzyna LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM -0.7 -- DMP U20 JASKUŁKA Teresa Z/3612/17 2018 5 67
4 e 1 14.45 MACIEJEWSKA Zuzanna KL Lechia Gdańsk 04 U16 PM -0.7 V WIETEK Zbigniew Z/2548/18 2018 5
5 e 1 15.03 BŁAWAT Julia MTS Junior Sopot 97 U23 PM -0.7 -- RETYK Sławomir Z/0318/14 2018 BEZ
6 e 1 15.57 ZIELIŃSKA Dominika LKS Fenix Słupsk 02 U18 PM -0.7 -- GRECKA Ewa Z/1711/17 2017 BEZ
1 e 2 13.19 PANASIUK Natalia SKLA Sopot # 00 U20 PM -0.8 III MODELSKI Michał Z/2238/15 2018
2 e 2 13.45 PIECUCH Marta RKS Rumia 03 U16 PM -0.8 IV PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0233/17 2018 3 LDK! GIM
3 e 2 13.91 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia 01 U18 PM -0.8 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/6244/15 2018 BEZ
4 e 2 14.12 TWARDOWSKA Julia KL Lechia Gdańsk 03 U16 PM -0.8 V WIETEK Zbigniew Z/3120/17 2018 5
5 e 2 14.43 ANTKIEWICZ Kinga SKLA Sopot 03 U16 PM -0.8 V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0025/18 2018 5
6 e 2 14.72 LUBIŃSKA Maxima MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM -0.8 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1006/17 2018 5 LDK! GIM
1 e 3 13.52 PIEC Kinga WKS Flota Gdynia 04 U16 PM +1.2 IV PISKULSKI Paweł PISKULSKI Paweł Z/0376/18 2018 4
2 e 3 13.65 MAKARA Julianna SKLA Sopot 03 U16 PM +1.2 IV B.D. ANDRZEJCZAK Paweł # , Z/3179/17 , 2018 4 LDK!
3 e 3 13.70 KRAKOWSKA Małgorzata WKS Flota Gdynia 98 U23 PM +1.2 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/1301/14 2018 BEZ
4 e 3 13.79 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 02 U18 PM +1.2 IV ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/2872/17 2018 3 LDK!
5 e 3 14.04 CYSEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM +1.2 -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0718/16 2018 4 LDK! GIM
6 e 3 14.14 MINGA Wiktoria LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM +1.2 -- JASKUŁKA Teresa Z/2230/17 2018 4
7 e 3 14.51 MIKOŁAJEWSKA Weronika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM +1.2 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5475/15 2018 4 LDK!
1 e 4 13.29 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 01 U18 PM -1.1 IV SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/3687/15 2018 BEZ
2 e 4 13.30 RUMINKIEWICZ Zofia AML Słupsk 04 U16 PM -1.1 IV DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4649/17 , 2018 3 LDK! GIM 100
3 e 4 13.36 CIESLIK Laura AML Słupsk 02 U18 PM -1.1 IV DIAK Mateusz Z/0037/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 e 4 13.46 BALON Nicola MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP -1.1 IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1122/18 2018 5 LDK!
5 e 4 13.60 EJSMONT Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM -1.1 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/1008/17 , 2018 3 LDK! GIM
6 e 4 13.75 KSIĄŻEK Julia AML Słupsk 02 U18 PM -1.1 IV DIAK Mateusz Z/0017/17 2018 3 LDK! GIM
7 e 4 14.06 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U16 ZP -1.1 V KECLER Szymon Z/3364/18 2018
1 e 5 12.39 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +0.9 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2018 2 ZKN
2 e 5 12.56 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM +0.9 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/5826/15 2018 ZKN
3 e 5 12.77 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP +0.9 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2018 2 ZKN
4 e 5 12.79 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U20 PM +0.9 III RETYK Sławomir Z/1839/16 2018 2 ZKN
5 e 5 12.86 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM +0.9 III SĘKOWSKA Anna Z/1776/13 2018 2
6 e 5 13.48 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM +0.9 IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0073/17 2018 3 LDK! GIM
1 f 1 12.46 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -0.6 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2018 2 ZKN
2 f 1 12.71 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -0.6 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/5826/15 2018 ZKN
3 f 1 12.87 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP -0.6 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2018 2 ZKN
4 f 1 13.02 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM -0.6 III SĘKOWSKA Anna Z/1776/13 2018 2
5 f 1 13.04 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U20 PM -0.6 III RETYK Sławomir Z/1839/16 2018 2 ZKN
6 f 1 13.12 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01 U18 PM -0.6 III ANDRZEJCZAK Paweł Z/3543/18 2018 LDK!
1 f 2 13.72 KRAKOWSKA Małgorzata WKS Flota Gdynia 98 U23 PM -1.5 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/1301/14 2018 BEZ
2 f 2 14.57 MUDLAFF Katarzyna LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM -1.5 -- DMP U20 JASKUŁKA Teresa Z/3612/17 2018 5 64
200 m K
1 s 1 25.18 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -0.3 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2018 2 ZKN
2 s 1 25.51 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM -0.3 II SĘKOWSKA Anna Z/1776/13 2018 2
3 s 1 25.94 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP -0.3 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2018 2 ZKN
4 s 1 26.43 PANASIUK Natalia SKLA Sopot # 00 U20 PM -0.3 III MODELSKI Michał Z/2238/15 2018
5 s 1 26.71 CIESLIK Laura AML Słupsk 02 U18 PM -0.3 III DMP U20 DIAK Mateusz Z/0037/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 111
6 s 1 26.79 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 02 U18 PM -0.3 III B.D. SŁOWIKOWSKI Jerzy , Z/3081/15 , 2018 3
7 s 1 26.94 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 01 U18 PM -0.3 III SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/3687/15 2018 BEZ
1 s 2 26.18 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01 U18 PM -0.2 II DMP U20 ANDRZEJCZAK Paweł Z/3543/18 2018 LDK! 122
2 s 2 27.78 MAKARA Julianna SKLA Sopot 03 U16 PM -0.2 IV B.D. ANDRZEJCZAK Paweł # , Z/3179/17 , 2018 4 LDK!
3 s 2 28.17 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM -0.2 IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2018 4
4 s 2 28.64 PAWLINA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U18 PM -0.2 -- PASZKE Roman Z/2239/17 2018 4
5 s 2 29.45 JAŚKOWSKA Kinga LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U16 PM -0.2 V ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0030/18 2018
6 s 2 29.99 MACIEJEWSKA Zuzanna KL Lechia Gdańsk 04 U16 PM -0.2 V WIETEK Zbigniew Z/2548/18 2018 5
1 s 3 27.23 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01 U18 PM -0.3 III LEWANDOWSKI Michał Z/3200/17 2018 3
2 s 3 28.10 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 02 U18 PM -0.3 IV ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/2872/17 2018 3 LDK!
3 s 3 28.98 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U16 ZP -0.3 V KECLER Szymon Z/3364/18 2018
4 s 3 29.14 ANTKIEWICZ Kinga SKLA Sopot 03 U16 PM -0.3 V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0025/18 2018 5
5 s 3 29.14 CYSEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM -0.3 -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0718/16 2018 4 LDK! GIM
6 s 3 29.45 LUBIŃSKA Maxima MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM -0.3 V WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1006/17 2018 5 LDK! GIM
7 s 3 29.98 TWARDOWSKA Julia KL Lechia Gdańsk 03 U16 PM -0.3 V WIETEK Zbigniew Z/3120/17 2018 5
1 s 4 27.27 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM +1.1 III WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0073/17 2018 3 LDK! GIM
2 s 4 27.90 EJSMONT Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM +1.1 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/1008/17 , 2018 3 LDK! GIM
3 s 4 28.13 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia 01 U18 PM +1.1 IV SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/6244/15 2018 BEZ
4 s 4 28.34 KRAKOWSKA Małgorzata WKS Flota Gdynia 98 U23 PM +1.1 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/1301/14 2018 BEZ
5 s 4 29.04 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM +1.1 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2018 2
6 s 4 29.05 MINGA Wiktoria LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM +1.1 -- DMP U20 JASKUŁKA Teresa Z/2230/17 2018 4 80
7 s 4 30.43 MIKOŁAJEWSKA Weronika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM +1.1 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5475/15 2018 4 LDK!
1 s 5 27.80 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U14 PM +0.9 IV JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2018 4
2 s 5 27.99 TUCKA Róża SKLA Sopot 04 U16 PM +0.9 IV URBANEK Ryszard B.D. Z/4772/17 2018 4 LDK!
3 s 5 28.41 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U14 PM +0.9 IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3721/17 , 2018 4
4 s 5 29.43 MŁODAK Natalia RKS Rumia 02 U18 PM +0.9 -- PEPLIŃSKI Tadeusz PEPLIŃSKI Tadeusz Z/2848/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 s 5 29.58 LEMKE Liliana SKLA Sopot 04 U16 PM +0.9 V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0147/18 2018 LDK!
400 m K
1 s 1 57.88 THOMAIDOU Katerina AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof # Z/2234/15 2018 2 ZKN
2 s 1 58.01 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/1548/15 2018 2 ZKN
3 s 1 60.04 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP III JACEWICZ Edward Z/3119/15 2018 3
4 s 1 60.09 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 01 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/6243/15 2018 3 LDK! ZKN
5 s 1 61.72 OWSIANIK Klaudia SKLA Sopot 01 U18 PM III DMP U20 SZAŁACH Krzysztof Z/3426/16 2018 3 101
6 s 1 62.56 BUDNIK Natalia SKLA Sopot 96 U23 PM -- B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/0218/18 , 2018
7 s 1 66.33 NIESIOŁOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/5234/18 , 2018
1 s 2 61.34 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM III B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3077/18 , 2018
2 s 2 61.84 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM III POBŁOCKI Wojciech Z/0641/16 2018 2 ZKN
3 s 2 62.28 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2018 4
4 s 2 63.97 PELA Magdalena MLKS Baszta Bytów 01 U18 PM IV KUTEŁŁO Dariusz Z/1200/15 2018 4 LDK!
5 s 2 64.66 KOSZYK Kamila MKS Sambor Tczew 02 U18 PM -- B.D. MARKOWICZ Eugeniusz , Z/0577/16 , 2018 3 LDK!
6 s 2 64.83 NOWIŃSKA Wiktoria AML Słupsk 00 U20 PM -- DMP U20 BORUSIŃSKI Piotr Z/4310/15 2018 3 79
7 s 2 65.62 DROSZKOWSKA Zuzanna LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/3083/15 2018 4
8 s 2 70.32 MARZENTA Milena AML Słupsk 01 U18 PM -- DMP U20 LDK! 60
1 s 3 59.64 PIETROŃ Monika ULKS Skoczek Pogórze 02 U18 PM III NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/2850/16 2018 2 ZKN
2 s 3 62.21 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1007/17 2018 2 LDK! GIM
3 s 3 65.39 HALK Ida LKS Zorza Gdynia 03 U16 PM V WALENDZIAK Renata Z/2826/16 2018 4
4 s 3 66.12 JAŚKOWSKA Kinga LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U16 PM V ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0030/18 2018
5 s 3 67.49 ORYL Weronika SKLA Sopot 04 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0024/18 2018 LDK!
6 s 3 69.46 BALON Nicola MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1122/18 2018 5 LDK!
7 s 3 70.03 KRZYŻANOWSKA Agata ULKS Skoczek Pogórze 02 U18 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/4041/17 2018 4
8 s 3 74.68 GULCZYŃSKA Adrianna ULKS Skoczek Pogórze 04 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/0530/18 2018
800 m K
1 s 1 2:09.98 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98 U23 PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2018 KN
2 s 1 2:10.27 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U20 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2018 1 KN
3 s 1 2:11.54 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 U18 ZP II WALKOWIAK Piotr Z/1272/15 2018 2 ZKN
4 s 1 2:12.91 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II B.D. # Z/1051/15 2018 1 ZKN
5 s 1 2:13.12 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM II THIEL Adam Z/2119/15 2018 2 ZKN
6 s 1 2:15.02 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 00 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1156/15 2018 2 ZKN
7 s 1 2:16.11 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2018 2 ZKN
8 s 1 2:16.81 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM II POBŁOCKI Wojciech Z/0096/17 2018 2
9 s 1 2:17.36 STĘŻALSKA Julia KS Hanza Goleniów 02 U18 ZP II WALKOWIAK Piotr Z/1277/15 2018 3
10 s 1 2:22.63 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/1549/15 2018 2 ZKN
1 s 2 2:22.27 MAJEWSKA Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP III CZEPIEL Mateusz Z/5261/15 2018 2 LDK!
2 s 2 2:28.85 WIEDERA Dominika KS Gwardia Piła 00 U20 WP IV RAJEWICZ Czesław Z/1467/15 2018 4
3 s 2 2:36.80 CHMURZYŃSKA Oliwia SKLA Sopot 03 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/4774/17 2018 LDK!
4 s 2 2:57.71 DARGIEWICZ Ewa KL Lechia Gdańsk 02 U18 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3116/17 2018 BEZ
1500 m K
1 s 1 4:40.01 DIAS Julia GKS Żukowo 99 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1305/15 2018 2 ZKN
2 s 1 4:41.88 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 87 Sen PM II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2842/18 2018 2
3 s 1 4:51.26 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 98 U23 PM III ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2018 3
4 s 1 4:57.12 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U20 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0309/15 2018 2 ZKN
5 s 1 5:10.66 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2018 BEZ
6 s 1 5:14.05 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2018
7 s 1 5:18.01 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 99 U20 PM -- BODZIAK Igor Z/0375/15 2018 3 ZKN
8 s 1 5:18.96 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 02 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2018 4
9 s 1 5:20.76 TYPA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0782/16 2018 4
10 s 1 5:23.87 ŁUCKA-WOWCZUK Kinga LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM -- WALENDZIAK Renata B.D. Z/0885/17 2018 5
11 s 1 5:24.24 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2018 3 ZKN
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.15 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U18 PM -0.4 II DMP U20 WERNER Bernard Z/2927/16 2018 2 ZKN 135
2 s 1 15.33 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP -0.4 II KECLER Szymon Z/1291/15 2018 2 ZKN
3 s 1 15.38 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01 U18 PM -0.4 II LEWANDOWSKI Michał Z/3200/17 2018 3
4 s 1 15.42 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 02 U18 PM -0.4 II B.D. SŁOWIKOWSKI Jerzy , Z/3081/15 , 2018 3
5 s 1 16.94 SKOWROŃSKA Dominika AML Słupsk 02 U18 PM -0.4 IV DMP U20 DIAK Mateusz # Z/0039/16 2018 4 LDK! GIM 96
6 s 1 18.27 KOMARZAŃSKA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -0.4 -- B.D. ŚCIGAŁA Janusz , Z/0776/16 , 2018 5 LDK! GIM
100 m pł K
1 s 1 14.59 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM +0.8 II MODELSKI Michał Z/1714/12 2018 M KN
2 s 1 15.93 PRZYBYŁ Katarzyna MTS Junior Sopot 93 Sen PM +0.8 III RETYK Sławomir Z/0951/15 2018 3
3 s 1 16.69 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 99 U20 PM +0.8 III LEWANDOWSKI Michał Z/0283/15 2018 4 ZKN
400 m pł K K
1 s 1 69.79 KAWKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5440/15 2018 3
2 s 1 72.73 NAWROCKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM IV SĘKOWSKA Anna Z/2991/15 2018
4x100 m K
1 s 1 53.77 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna
TYPA Marcelina
KOMARZAŃSKA Martyna
TOPKA Beata
ULKS Talex Borzytuchom 01
02
02
99
U20 POM -- ŚCIGAŁA Jarosław
ŚCIGAŁA Jarosław
B.D. ŚCIGAŁA Janusz
ŚCIGAŁA Jarosław
Z/1845/15
Z/0782/16
, Z/0776/16
Z/0345/15
2018
2018
, 2018
2018
2
4
5
1
  s 1 DNF LITWIN Adrianna
HUK Oliwia
RUMINKIEWICZ Zofia
SKAPOWICZ Hanna
AML Słupsk 03
04
04
04
U16 POM -- TARGAŃSKI Marcin KOPEĆ Bernadeta
B.D. B.D. CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz
KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta
DIAK Mateusz
, Z/0038/16
, Z/4648/17
, Z/4649/17
Z/4646/17
, 2018
, 2018
, 2018
2018
3
3
3

1 s 2 51.51 BARABASZ Aleksandra
CIESLIK Laura
KSIĄŻEK Julia
NOWOSADKO Julia
AML Słupsk 01
02
02
02
U18 POM -- B.D. DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
, Z/4309/15
Z/0037/16
Z/0017/17
Z/0123/17
, 2018
2018
2018
2018
3
2
3
2
Wzwyż K
1 f 1 1.73 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM I MODELSKI Michał Z/1714/12 2018 M KN
2 f 1 1.55 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 99 U20 PM III DMP U20 LEWANDOWSKI Michał Z/0283/15 2018 4 ZKN 103
3 f 1 1.55 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 03 U16 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0092/17 2018 3
3 f 1 1.55 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03 U16 PM III DMP U20 TARGAŃSKI Marcin KOPEĆ Bernadeta , Z/0038/16 , 2018 3 LDK! GIM 103
5 f 1 1.50 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 04 U16 PM IV GALINSKI Tadeusz Z/0467/18 2018 4
6 f 1 1.50 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP IV KECLER Szymon Z/1291/15 2018 2 ZKN
7 f 1 1.50 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM IV DMP U20 PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2018 4 92
8 f 1 1.45 CZAJA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U18 PM IV DMP U20 PŁOMIEŃ Waldemar Z/2227/17 2018 4 75
9 f 1 1.40 GWÓŹDŹ Klaudia LKS Fenix Słupsk # 01 U18 PM -- GRECKA Ewa # Z/4937/18 2018 BEZ
Tyczka K
1 f 1 3.80 WEJMAN Karolina KL Gdynia 01 U18 PM I KLIMASZEWSKA Boguslawa # Z/5427/15 2018 1 KN
2 f 1 3.70 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ I SZYMCZAK Edward Z/3878/16 2018 1 LDK! KN
3 f 1 3.60 KUSY Emilia SKLA Sopot 98 U23 PM I JURGA Łukasz Z/0016/14 2018 1 ZKN
4 f 1 3.40 IAKOVENKO Valentyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM I SZYMCZAK Edward # Z/0209/17 2018 1 LDK! GIM
5 f 1 3.40 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM I SZYMCZAK Edward # Z/6129/15 2018 1 LDK! KN
6 f 1 3.40 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM I SZYMCZAK Edward # Z/0574/16 2018 1 LDK! ZKN GIM
7 f 1 3.30 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM I SZYMCZAK Edward # Z/2209/16 2018 1 LDK! ZKN
8 f 1 3.10 SKUBISZ Julia WKS Flota Gdynia 03 U16 PM II PISKULSKI Paweł Z/3691/15 2018 2
9 f 1 3.00 BORKIEWICZ Marika OSOT Szczecin 00 U20 ZP II LISEK Aleksandra Z/4929/15 2018 1 ZKN
9 f 1 3.00 PODLIŃSKA Gabriela AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM II SZYMCZAK Edward KOZŁOWSKI Mateusz # Z/2610/17 2018 2 LDK! GIM
10 f 1 2.60 OGIEGŁO Pola WKS Flota Gdynia 02 U18 PM IV PISKULSKI Paweł Z/3692/15 2018 2 ZKN
11 f 1 2.40 BRYKAŁA Dominika MKS Kusy Szczecin 02 U18 ZP IV FERFET Marek LISEK Aleksandra Z/3354/17 2017 LDK! GIM
12 f 1 2.00 STĘPNIAK Agata MKS Kusy Szczecin 02 U18 ZP -- FERFET Marek LISEK Aleksandra Z/2602/16 2017 LDK! GIM
  f 1 NM GROŻYŃSKA Agata WKS Flota Gdynia 00 U20 PM -- PISKULSKI Paweł Z/3688/15 2018 1
  f 1 NM NAUTZ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM -- SZYMCZAK Edward # Z/5203/15 2018 2 ZKN
W dal K
1 f 1 4.99 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 04 U16 PM -0.3 IV GALINSKI Tadeusz Z/0467/18 2018 4
2 f 1 4.95 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP +1.3 IV MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/5260/15 2018 2 LDK! ZKN
3 f 1 4.92 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 03 U16 PM +1.9 IV KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0092/17 2018 3
Trójskok K
1 f 1 11.00 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP +0.9 III MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/5260/15 2018 2 LDK! ZKN
2 f 1 10.75 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot 00 U20 PM +0.2 III DMP U20 LEWANDOWSKI Michał Z/5468/15 2018 3 ZKN 96
3 f 1 10.65 CHAMSKA Hanna MKS Sambor Tczew 00 U20 PM -0.7 IV GALINSKI Tadeusz Z/5380/15 2018 3 ZKN
Kula (3) K
1 f 1 10.35 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM IV WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2018 3
2 f 1 10.30 MYĆKA Klaudia RKS Rumia 03 U16 PM IV PEPLIŃSKI Tadeusz Z/3572/17 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 9.23 MARKOWSKA Wiktoria LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/1729/16 2016 BEZ
4 f 1 8.62 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 04 U16 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/3570/17 2018 4
1 f 2 13.44 KARWOWSKA Martyna RKS Rumia 01 U18 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1954/15 2018 3 ZKN
Kula (4) K
1 f 1 11.73 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM III WALCZAK Aleksandra Z/6516/15 2018 2 ZKN
2 f 1 10.68 HUNIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM III WALCZAK Aleksandra Z/1452/15 2018 1 ZKN
3 f 1 9.52 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 99 U20 PM IV LEWANDOWSKI Michał Z/0283/15 2018 4 ZKN
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.39 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM IV WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2018 3
2 f 1 24.00 MANUSZEWSKA Zuzanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM V RÓŻYCKI Ryszard Z/3797/18 2018
Dysk (1) K
1 f 1 47.23 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U20 PM I MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2018 1 KN
2 f 1 41.05 HUNIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM II WALCZAK Aleksandra Z/1452/15 2018 1 ZKN
3 f 1 35.98 TOBIASZ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 00 U20 PM III KWIATKOWSKI Lech Z/0195/16 2018 3 ZKN
4 f 1 30.73 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM IV WALCZAK Aleksandra Z/6516/15 2018 2 ZKN
5 f 1 29.59 WRZAŁKOWSKA Olga LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U20 PM IV RÓŻYCKI Ryszard Z/5370/15 2018 2
6 f 1 26.79 LIPIŃSKA Alicja LKS Fenix Słupsk 02 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/5457/15 2018 4
Młot (3) K
1 f 1 34.71 KOZERA Julianna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 01 U18 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/3880/18 2018 4
2 f 1 24.32 POBŁOCKA Julia LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/3435/18 2018
3 f 1 22.40 MANUSZEWSKA Zuzanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/3797/18 2018
Młot (4) K
1 f 1 38.09 WRZAŁKOWSKA Olga LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U20 PM III RÓŻYCKI Ryszard Z/5370/15 2018 2
Oszczep (500) K
1 f 1 35.10 TRZÓPEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM IV WALCZAK Leszek Z/3176/17 2018 4
2 f 1 34.51 MELLER Maria AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM IV WALCZAK Leszek Z/5952/15 2018 4
3 f 1 32.68 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP IV KECLER Szymon Z/1291/15 2018 2 ZKN
4 f 1 29.83 KIEŁCZEWSKA Małgorzata SKLA Sopot 01 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/2991/17 2018 BEZ
1 f 2 38.28 STASIOŁEK Kornelia AML Słupsk 03 U16 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław B.D. TARGAŃSKI Marcin , Z/0040/16 , 2018 4 LDK! GIM 102
2 f 2 29.92 HALECKA Patrycja AML Słupsk 03 U16 PM V WITEK Mirosław TARGAŃSKI Marcin Z/0020/17 2018 4 LDK! GIM
3 f 2 27.44 GUŹNICZAK Zuzanna AML Słupsk 04 U16 PM -- WITEK Mirosław TARGAŃSKI Marcin Z/4651/17 2018 BEZ LDK! GIM
Oszczep (600) K
1 f 1 52.31 MARUSZEWSKA Klaudia LKS Jantar Ustka 97 U23 PM I MICHALSKI Henryk Z/0852/13 2018 M KN
2 f 1 45.51 SZRAMIAK Maria AML Słupsk 00 U20 PM I DMP U20 WITEK Mirosław Z/4291/15 2018 1 KN 147
3 f 1 43.37 BAJOR Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM II WALCZAK Leszek WIEJAK Izydor Z/5214/15 2018 ZKN
4 f 1 38.09 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk 00 U20 PM III GRECKA Ewa Z/4294/15 2018 2
5 f 1 34.28 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U20 PM IV MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2018 1 KN
Chód 5 km K
1 s 1 27:53.32 KAMIŃSKA Marta KS Gwardia Piła 00 U20 WP III RAJEWICZ Czesław Z/0229/16 2018 3 ZKN
2 s 1 28:41.12 SKOBEL Kinga CMKL Człuchów 02 U18 PM III BODZIAK Igor B.D. BODZIAK Igor B.D. # Z/0310/16 2018 3 LDK!
3 s 1 28:44.98 GEPPERT Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM III SĘKOWSKA Anna Z/0634/17 2018 4
4 s 1 29:04.32 STRÓGAREK Katarzyna KS Gwardia Piła 00 U20 WP III RAJEWICZ Czesław Z/5682/15 2018 3
5 s 1 30:20.64 CHANDUSZKO Karolina KL Lechia Gdańsk 01 U18 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/2928/16 2018 4
  s 1 DNF DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 99 U20 PM -- BODZIAK Igor Z/0374/15 2018 1 KN
Chód 10 km K
1 s 1 49:10.14 ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 89 Sen PM I BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/1228/11 2018 M KN
100 m M
1 e 1 11.75 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM -0.7 III WERNER Bernard Z/3149/16 2018 2 ZKN
2 e 1 11.98 ROHDE Karol AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -0.7 IV RATAJCZAK Maciej Z/5845/15 2018 4
3 e 1 12.55 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM -0.7 V SZYMCZAK Edward KOZŁOWSKI Mateusz Z/2188/16 2018 3 LDK! GIM
4 e 1 12.58 DOMARECKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -0.7 -- RATAJCZAK Maciej Z/3661/18 2018
5 e 1 12.77 BRZOSKOWSKI Martyn MKS Sambor Tczew 00 U20 PM -0.7 -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1921/18 2018
6 e 1 12.78 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -0.7 -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2018 LDK!
7 e 1 13.06 RACZKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM -0.7 -- SZYMCZAK Edward Z/4043/17 2018 3 LDK!
8 e 1 13.47 MAGIEŁDA Marek KL Gdynia 03 U16 PM -0.7 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata B.D. Z/0068/17 2018 BEZ
1 e 2 12.03 BULSKI Alan WKS Flota Gdynia 02 U18 PM +0.3 IV SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/3689/15 2018 5
2 e 2 12.20 OSSOWSKI Wojciech MKS Sambor Tczew 01 U18 PM +0.3 IV KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/2854/16 2018 5
3 e 2 12.35 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM +0.3 -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2018 5 LDK! GIM
4 e 2 12.37 MICHALEWSKI Antoni WKS Flota Gdynia 04 U16 PM +0.3 V SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/1395/17 2018 BEZ
5 e 2 12.44 CZAJA Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +0.3 -- B.D. # Z/0979/15 2018 BEZ
6 e 2 12.52 WOJTOWICZ Maciej KL Gdynia 01 U18 PM +0.3 -- KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/5515/15 2018 BEZ
7 e 2 12.54 KRAWIEC Mateusz LKS Fenix Słupsk 96 U23 PM +0.3 -- ROLBIECKI Janusz Z/1667/16 2018 BEZ
8 e 2 12.72 BREZA Konrad ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM +0.3 -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0787/16 2018 5 LDK! GIM
1 e 3 11.28 NIEWIADOMSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -0.5 II SĘKOWSKA Anna Z/0117/18 2018 4 ZKN
2 e 3 11.69 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM -0.5 III PROKOP Wojciech Z/5925/15 2018 LDK! ZKN
3 e 3 11.82 NARLOCH Patryk SKLA Sopot 00 U20 PM -0.5 IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/1956/15 2018 3
4 e 3 11.84 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -0.5 IV B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2018 2
5 e 3 12.02 WAŁDOWSKI Dawid SKLA Sopot 99 U20 PM -0.5 IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0020/16 2018 3
6 e 3 12.26 ALEKSANDROWICZ Oskar AML Słupsk 02 U18 PM -0.5 -- DMP U20 DIAK Mateusz Z/0035/16 2018 4 LDK! GIM 79
7 e 3 12.36 HEWELT Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM -0.5 -- DMP U20 BLASZKE Mirosław Z/3007/16 2018 4 76
8 e 3 12.40 WITTBRODT Marcin KL Gdynia 01 U18 PM -0.5 -- KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/5512/15 2018 4
1 e 4 11.40 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP +1.0 III KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2018 4 LDK!
2 e 4 11.61 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 98 U23 PM +1.0 III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0399/14 2018 1 ZKN
3 e 4 11.79 KRĘŻEL Jakub KS Wejher Wejherowo 01 U18 PM +1.0 IV BOGUSZ Igor Z/3230/16 2018 4
4 e 4 12.05 GIBKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 03 U16 ZP +1.0 IV MAKSYMIUK Zbigniew Z/2822/16 2018 2
5 e 4 12.10 FIGURSKI Nikodem AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM +1.0 IV PROKOP Wojciech Z/4565/15 2018 BEZ
6 e 4 12.15 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM +1.0 IV RATAJCZAK Maciej Z/5858/15 2018 4
7 e 4 12.19 SŁOMIŃSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM +1.0 IV RATAJCZAK Maciej B.D. Z/0287/16 2018 4
8 e 4 12.29 SUCHOMSKI Benedykt AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +1.0 --
1 e 5 11.18 DRĘŻEK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 99 U20 ZP -0.3 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/3300/15 2018 2
2 e 5 11.28 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U18 PM -0.3 II B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2018 3
3 e 5 11.38 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM -0.3 III DMP U20 DIAK Mateusz Z/2843/16 2018 3 LDK! ZKN GIM 116
4 e 5 11.52 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 98 U23 PM -0.3 III SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/0891/14 2018 2
5 e 5 11.80 FERRA Daniel LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM -0.3 IV DMP U20 JASKUŁKA Teresa B.D. Z/3009/16 2018 3 96
1 e 6 11.57 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -0.1 III SĘKOWSKA Anna Z/0257/14 2018
2 e 6 11.95 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U20 PM -0.1 IV KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2018 2 LDK! ZKN
3 e 6 12.01 RAKOWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 92 Sen PM -0.1 -- B.D. 2
4 e 6 12.08 POROŻYŃSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM -0.1 IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0724/16 2018 3 LDK! GIM
1 f 1 11.15 DRĘŻEK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 99 U20 ZP -2.5 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/3300/15 2018 2
2 f 1 11.21 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U18 PM -2.5 II B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2018 3
3 f 1 11.26 NIEWIADOMSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -2.5 II SĘKOWSKA Anna Z/0117/18 2018 4 ZKN
4 f 1 11.37 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM -2.5 III DMP U20 DIAK Mateusz Z/2843/16 2018 3 LDK! ZKN GIM 117
5 f 1 11.48 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP -2.5 III KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2018 4 LDK!
6 f 1 11.54 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 98 U23 PM -2.5 III SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/0891/14 2018 2
7 f 1 11.64 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -2.5 III SĘKOWSKA Anna Z/0257/14 2018
8 f 1 12.09 ROHDE Karol AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -2.5 IV RATAJCZAK Maciej Z/5845/15 2018 4
200 m M
1 s 1 22.68 DRĘŻEK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 99 U20 ZP +0.2 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/3300/15 2018 2
2 s 1 22.72 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U18 PM +0.2 II DMP U20 B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2018 3 124
3 s 1 23.59 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 98 U23 PM +0.2 III SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/0891/14 2018 2
4 s 1 24.02 POROŻYŃSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM +0.2 IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0724/16 2018 3 LDK! GIM
5 s 1 26.14 BREZA Konrad ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM +0.2 -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0787/16 2018 5 LDK! GIM
1 s 2 24.06 WAŁDOWSKI Dawid SKLA Sopot 99 U20 PM -0.2 IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0020/16 2018 3
2 s 2 24.22 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -0.2 -- SĘKOWSKA Anna Z/0257/14 2018
3 s 2 25.40 KRAWIEC Mateusz LKS Fenix Słupsk 96 U23 PM -0.2 -- ROLBIECKI Janusz Z/1667/16 2018 BEZ
1 s 3 22.85 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP +0.5 III KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2018 4 LDK!
2 s 3 23.88 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM +0.5 IV RATAJCZAK Maciej Z/5858/15 2018 4
3 s 3 23.94 NARLOCH Patryk SKLA Sopot 00 U20 PM +0.5 IV DMP U20 ANDRZEJCZAK Paweł Z/1956/15 2018 3 96
4 s 3 24.13 ADAMCZYK Kacper GKS Cartusia Kartuzy 03 U16 PM +0.5 IV KRÓL Krzysztof Z/3326/17 2018 3
5 s 3 24.28 KRĘŻEL Jakub KS Wejher Wejherowo 01 U18 PM +0.5 IV BOGUSZ Igor Z/3230/16 2018 4
6 s 3 25.43 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 99 U20 PM +0.5 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0246/16 2018 2 ZKN
1 s 4 23.41 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM -0.1 III DIAK Mateusz Z/2843/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
2 s 4 23.48 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM -0.1 III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/1505/17 , 2018 2 LDK! GIM
3 s 4 23.87 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -0.1 IV B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2018 2
4 s 4 25.00 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 01 U18 PM -0.1 -- WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2018 BEZ
1 s 5 24.56 SŁOMIŃSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -1.3 -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/0287/16 2018 4
2 s 5 24.60 MARCZYŃSKI Piotr LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM -1.3 -- BLASZKE Mirosław Z/2210/16 2018 3
3 s 5 25.00 GIL Arkadiusz AML Słupsk 02 U18 PM -1.3 -- DMP U20 DIAK Mateusz Z/0564/17 2018 4 LDK! GIM 78
4 s 5 26.60 NUREK Kacper SKLA Sopot 04 U16 PM -1.3 -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/4785/17 2018 LDK!
400 m M
1 s 1 47.33 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM I JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2018 1 KN
2 s 1 49.38 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II SĘKOWSKA Anna Z/3865/16 2018 3 ZKN
3 s 1 50.20 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II SĘKOWSKA Anna Z/1030/15 2018 2 ZKN
4 s 1 50.70 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2018 2 ZKN
5 s 1 50.95 LIPIŃSKI Karol SKLA Sopot 00 U20 PM III DMP U20 ANDRZEJCZAK Paweł Z/1955/15 2018 3 ZKN 121
6 s 1 51.88 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U20 PM III KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2018 2 LDK! ZKN
7 s 1 53.14 LIEDTKE Bartosz LKS Ziemi Puckiej Puck 99 U20 PM IV DMP U20 PASZKE Roman Z/4804/15 2018 4 99
1 s 2 53.98 GOMORACKI Filip LKS Fenix Słupsk 02 U18 PM IV ROLBIECKI Janusz Z/1518/17 2018 3
2 s 2 54.86 PACUK Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/1392/17 2018 4 LDK!
3 s 2 54.96 KEMPA Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM -- DMP U20 JASKUŁKA Teresa Z/2845/16 2018 4 83
4 s 2 55.68 BAKA Jakub SKLA Sopot 03 U16 PM V URBANEK Ryszard Z/1344/17 2018 3 LDK!
5 s 2 55.94 BRZOSKOWSKI Martyn MKS Sambor Tczew 00 U20 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1921/18 2018
1 s 3 51.96 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 99 U20 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0246/16 2018 2 ZKN
2 s 3 53.67 KWIATKOWSKI Mariusz LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM IV PASZKE Roman Z/2297/16 2018 3
3 s 3 54.13 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 03 U16 PM IV URBANEK Ryszard Z/4771/17 2018 4 LDK!
4 s 3 54.14 STOLTMANN Igor SKLA Sopot 01 U18 PM IV SZAŁACH Krzysztof Z/0217/18 2018 4
5 s 3 56.20 FILIPIAK Miłosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/3120/16 2018 BEZ LDK!
1 s 4 59.15 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 04 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/4739/17 2018 BEZ LDK!
2 s 4 60.37 JADCZAK Adrian LKS Zorza Gdynia 04 U16 PM -- WALENDZIAK Renata Z/0074/18 2018
3 s 4 61.36 ZAWADA Szymon CMKL Człuchów 02 U18 PM -- BODZIAK Igor Z/0350/17 2018 BEZ
800 m M
1 s 1 2:05.87 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 02 U18 PM IV DMP U20 SZAŁACH Krzysztof Z/3649/17 2018 3 79
2 s 1 2:06.08 SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM IV B.D. RADTKE Marek , Z/0873/17 , 2018 3 LDK!
3 s 1 2:12.29 TOMASZEK Dawid LKS Zorza Gdynia 03 U16 PM -- WALENDZIAK Renata Z/0886/17 2018 5
4 s 1 2:18.18 BAŁASZ Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 03 U16 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1208/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 s 1 2:18.50 WDOWIAK Karol SKLA Sopot 04 U16 PM -- ZIELIŃSKI Ireneusz URBANEK Ryszard , Z/0041/18 , 2018 LDK!
6 s 1 2:20.74 ZBOIŃSKI Wojciech KL Bałtyk Koszalin 67 Weteran ZP --
7 s 1 2:21.09 GDOWIK Rafał SKLA Sopot 03 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/3439/18 2018 BEZ
8 s 1 2:25.41 HORSTEN Bastian SKLA Sopot 03 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/0402/18 2018 BEZ
1 s 2 2:01.20 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM III B.D. SZAŁACH Krzysztof , Z/1743/16 , 2018
2 s 2 2:01.97 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 03 U16 PM III URBANEK Ryszard Z/0210/17 2018 3 LDK!
3 s 2 2:11.63 GOŁĘBIEWSKI Tomasz UKS Wiking Rychnowy 00 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1866/15 2018 BEZ
4 s 2 2:23.48 WINIARSKI Mateusz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 01 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0481/18 2018
1 s 3 1:54.70 WRÓBEL Jakub KL Bałtyk Koszalin 99 U20 ZP II CZEPIEL Mateusz Z/2462/15 2018 1 KN
2 s 3 1:55.38 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2018 3 ZKN
3 s 3 1:55.98 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP II CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5020/15 2018 3 LDK!
4 s 3 1:56.38 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 02 U18 PM II DMP U20 BORUSIŃSKI Piotr Z/0778/16 2018 LDK! ZKN 123
5 s 3 1:57.62 WIECZOREK Alan AML Słupsk 00 U20 PM III DMP U20 BORUSIŃSKI Piotr Z/0198/16 2018 3 LDK! ZKN 118
6 s 3 1:58.13 JANOWSKI Filip MKL Szczecin 91 Sen ZP III B.D. B.D. B.D. BINDASZEWSKI Wiesław , Z/1235/13 , 2018
7 s 3 1:59.21 LEWANDOWSKI Michał MKS Sambor Tczew 00 U20 PM III MARKOWICZ Eugeniusz # Z/1944/15 2018 4
8 s 3 2:02.87 PAWŁOWSKI Szymon KL Bałtyk Koszalin 99 U20 ZP IV CZEPIEL Mateusz Z/3303/15 2018 2
9 s 3 2:06.57 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 U18 ZP IV WALKOWIAK Piotr Z/1273/15 2018 3
1500 m M
1 s 1 4:02.52 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2018 3 ZKN
2 s 1 4:09.17 SOKOŁOWSKI Ryszard LKB im. Braci Petk Lębork 87 Sen PM III PETK Zygmunt ROLBIECKI Janusz 3
3 s 1 4:11.06 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 97 U23 PM III BODZIAK Igor B.D. Z/0040/13 2018 3
4 s 1 4:11.20 ŻYGENDA Krzysztof LKS Zorza Gdynia 97 U23 PM III WALENDZIAK Renata B.D. Z/1012/17 2018 BEZ
5 s 1 4:14.75 SKALSKI Szymon LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM IV WALENDZIAK Renata Z/2827/16 2018 3 ZKN
6 s 1 4:21.18 STRASZAK Piotr LKS Zorza Gdynia 00 U20 PM IV WALENDZIAK Renata Z/1506/18 2018
7 s 1 4:21.83 GUMKOWSKI Szymon LKS Zorza Gdynia 99 U20 PM IV WALENDZIAK Renata Z/1919/18 2018
8 s 1 4:22.68 BRESZKA Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0452/17 2018 4
9 s 1 4:26.06 GRZELKA Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0454/17 2018 4
10 s 1 4:27.35 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 99 U20 PM -- BODZIAK Igor Z/0200/15 2018 4
11 s 1 4:30.64 GAFFKE Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM -- DMP U20 JASKUŁKA Teresa Z/2229/17 2018 4 73
12 s 1 4:34.74 KRAUZE Robert MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2119/17 2018 BEZ LDK!
13 s 1 4:37.62 LANDOWSKI Jakub CMKL Człuchów 01 U18 PM -- BODZIAK Igor BODZIAK Igor B.D. Z/1147/15 2018 4 LDK!
14 s 1 4:38.34 RZEPKA Szymon ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0781/16 , 2018 5 LDK!
15 s 1 4:48.22 ICKOWSKI Tomasz LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/2828/16 2018 BEZ
16 s 1 5:09.15 LEWINSKI Konrad UKS Wiking Rychnowy 01 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1869/15 2018 BEZ
3000 m M
1 s 1 9:26.86 GRZYBCZYK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM IV SZAŁACH Krzysztof Z/2404/15 2018 3
2 s 1 9:29.98 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 99 U20 PM IV DMP U20 BORUSIŃSKI Piotr Z/1917/17 2018 99
3 s 1 10:02.11 SZWEDA Michał LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM IV DMP U20 JASKUŁKA Teresa Z/2298/16 2018 BEZ 87
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.16 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U16 PM +0.1 IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2018 4
2 s 1 18.36 MAGIEŁDA Marek KL Gdynia 03 U16 PM +0.1 V KLIMASZEWSKA Małgorzata B.D. Z/0068/17 2018 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.14 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM +0.3 III DMP U20 WERNER Bernard Z/3149/16 2018 2 ZKN 126
2 s 1 15.82 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 01 U18 PM +0.3 IV WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2018 BEZ
3 s 1 16.13 ORMAŃCZYK Miłosz MKS Sambor Tczew 01 U18 PM +0.3 IV LANGOWSKI Andrzej Z/2852/16 2018 4
4 s 1 16.32 PRZYSTRZELSKI Karol MKS Sambor Tczew 01 U18 PM +0.3 IV LANGOWSKI Andrzej Z/0495/18 2018 BEZ
5 s 1 17.11 WITTBRODT Marcin KL Gdynia 01 U18 PM +0.3 -- KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/5512/15 2018 4
6 s 1 17.86 WOJTOWICZ Maciej KL Gdynia 01 U18 PM +0.3 -- KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/5515/15 2018 BEZ
7 s 1 18.07 KOPP OSTROWSKI Nataniel UKS Lipusz 02 U18 PM +0.3 -- KRASKOWSKI Tomasz Z/1727/16 2018 3
4x100 m M
1 s 1 44.98 MICHALSKI Mateusz
ROHDE Karol
SŁOMIŃSKI Sebastian
WĘSIERSKI Bartosz
AZS-AWFiS Gdańsk 01
02
02
01
U18 POM -- PROKOP Wojciech
RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej B.D.
RATAJCZAK Maciej
Z/5925/15
Z/5845/15
Z/0287/16
Z/5858/15
2018
2018
2018
2018

4
4
4
  s 1 DNF ŚMIGIEL Jan
MICHALAK Piotr
GIL Arkadiusz
ALEKSANDROWICZ Oskar
AML Słupsk 02
02
02
02
U18 POM -- DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
Z/0042/16
Z/2843/16
Z/0564/17
Z/0035/16
2018
2018
2018
2018
3
3
4
4
  s 1 DQ BREZA Konrad
JANTA LIPIŃSKI Maciej
ROWIŃSKI Jakub
STRUNIAWSKI Jakub
ULKS Talex Borzytuchom 02
02
02
01
U18 POM -- ŚCIGAŁA Janusz
ŚCIGAŁA Janusz
B.D. KALINOWSKA Joanna
ŚCIGAŁA Jarosław
Z/0787/16
Z/0789/16
, Z/3152/16
Z/1840/15
2018
2018
, 2018
2018
5
5
2
2
Wzwyż M
1 f 1 2.05 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2018 1 ZKN
2 f 1 1.75 KOSZNICKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 01 U18 PM IV B.D. ŚWIATCZYŃSKI Wojciech , Z/0479/18 , 2018
2 f 1 1.75 BULSKI Alan WKS Flota Gdynia 02 U18 PM IV SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/3689/15 2018 5
4 f 1 1.70 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM V B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0874/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
5 f 1 1.65 USTARBOWSKI Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM -- PŁOMIEŃ Waldemar Z/3611/17 2018 BEZ
6 f 1 1.65 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2018 5 LDK! GIM
7 f 1 1.65 JASKUŁKA Artur LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM -- DMP U20 JASKUŁKA Teresa Z/2231/17 2018 BEZ 73
8 f 1 1.65 WIERCZYŃSKI Dominik LKS Fenix Słupsk 03 U16 PM V GRECKA Ewa Z/1004/17 2018 BEZ
Tyczka M
1 f 1 4.10 WESOŁOWSKI Krzysztof OSOT Szczecin 99 U20 ZP II SZCZEPAŃSKI Marcin Z/0696/15 2018 2
2 f 1 4.00 GOŁOMAZOW Denis AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM II SZYMCZAK Edward Z/2203/18 2018 2
2 f 1 4.00 PARZYSZEK Fryderyk SKLA Sopot 99 U20 PM II DMP U20 JURGA Łukasz Z/0126/15 2018 2 122
4 f 1 3.90 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM III SZYMCZAK Edward Z/0575/16 2018 2 LDK! KN GIM
5 f 1 3.80 TOMCZAK Aleksander OSOT Szczecin 99 U20 ZP III SZCZEPAŃSKI Marcin Z/0695/15 2018 2 ZKN
6 f 1 3.80 MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 03 U16 PM III PISKULSKI Paweł Z/3424/17 2018 5
7 f 1 3.40 CACAJ Wiktor UKS OSoT Szczecin 04 U16 ZP IV FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin , Z/4943/18 , 2018 LDK! GIM
8 f 1 3.20 RACZKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM IV SZYMCZAK Edward Z/4043/17 2018 3 LDK!
W dal M
1 f 1 6.59 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM -2.4 III PROKOP Wojciech Z/5925/15 2018 LDK! ZKN
2 f 1 6.26 FIGURSKI Nikodem AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM -0.5 IV PROKOP Wojciech Z/4565/15 2018 BEZ
3 f 1 6.15 ŚMIGIEL Jan AML Słupsk 02 U18 PM -0.4 IV DMP U20 DIAK Mateusz Z/0042/16 2018 3 LDK! ZKN GIM 87
4 f 1 6.10 SAWONIUK Przemysław SKLA Sopot 00 U20 PM -1.2 IV LEWANDOWSKI Michał
5 f 1 5.95 DALECKI Kordian LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM -0.9 IV DMP U20 JASKUŁKA Teresa Z/5417/15 2018 3 79
Trójskok M
1 f 1 12.37 ŚLIWIŃSKI Filip SKLA Sopot 01 U18 PM -0.9 -- LEWANDOWSKI Michał Z/4775/18 2018
2 f 1 11.02 OSSOWSKI Wojciech MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -0.7 -- KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/2854/16 2018 5
Kula (5) M
1 f 1 12.74 KOWALSKI Bartłomiej LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM IV KOWNATKE Rafał Z/3008/16 2018 3 ZKN
2 f 1 11.50 SŁODKI Dawid UKS Lipusz 02 U18 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/1728/16 2018 2 ZKN
3 f 1 11.09 BOBER Jakub UKS Lipusz 02 U18 PM --
Kula (6) M
1 f 1 14.76 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II JEDRZEJEWSKI Krzysztof WALCZAK Aleksandra , Z/5924/15 , 2018 3 ZKN
2 f 1 12.85 ORLIKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM IV B.D. WALCZAK Aleksandra , Z/0562/17 , 2018 3 LDK! ZKN
3 f 1 12.22 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM IV WALCZAK Aleksandra Z/5953/15 2018 3 ZKN
4 f 1 11.69 SNOPEK Marcin KL Gdynia 99 U20 PM IV KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2378/16 2018 2
Kula (7.26) M
1 f 1 13.04 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM III KOWNATKE Rafał Z/1247/14 2018 1 ZKN
2 f 1 12.54 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM III KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2018 2 ZKN
3 f 1 11.17 CZYLKOWSKI Kamil LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM -- PŁOMIEŃ Waldemar Z/2225/17 2018 3
Dysk (1.5) M
1 f 1 28.04 BŁASZKOWSKI Maciej UKS Lipusz 02 U18 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/1722/16 2018 4
  f 1 NM SŁODKI Dawid UKS Lipusz 02 U18 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/1728/16 2018 2 ZKN
Dysk (1.75) M
1 f 1 41.09 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM III WALCZAK Aleksandra Z/5953/15 2018 3 ZKN
2 f 1 39.49 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM III JEDRZEJEWSKI Krzysztof WALCZAK Aleksandra , Z/5924/15 , 2018 3 ZKN
3 f 1 36.75 ORLIKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM IV B.D. WALCZAK Aleksandra , Z/0562/17 , 2018 3 LDK! ZKN
Dysk (2) M
1 f 1 47.48 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM I KOWNATKE Rafał Z/1247/14 2018 1 ZKN
2 f 1 43.28 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM II KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2018 2 ZKN
3 f 1 40.22 SKWIERCZ Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 94 Sen PM II KOWNATKE Rafał Z/3009/11 2014 2
4 f 1 36.69 CZYLKOWSKI Kamil LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM III PŁOMIEŃ Waldemar Z/2225/17 2018 3
Młot (5) M
1 f 1 69.58 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/2898/16 2018 2 KN
2 f 1 51.19 KOWALSKI Bartłomiej LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM III DMP U20 KOWNATKE Rafał Z/3008/16 2018 3 ZKN 114
3 f 1 40.22 DASZKIEWICZ Jakub MKS Sambor Tczew 01 U18 PM IV LANGOWSKI Andrzej Z/2969/16 2018 BEZ
4 f 1 36.91 KONOFAŁ Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2971/16 2018 BEZ
5 f 1 23.66 PAŚKO Marcel MKS Sambor Tczew 03 U16 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/3568/17 2018 BEZ
Oszczep (600) M
1 f 1 37.60 APANASZEWICZ Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM V WALCZAK Aleksandra Z/0290/16 2017 BEZ
2 f 1 36.17 PIECZKE Łukasz LKS Fenix Słupsk 03 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/1461/17 2018 5
Oszczep (700) M
1 f 1 52.47 EBERTOWSKI Jan UKS Lipusz 02 U18 PM III KRASKOWSKI Tomasz Z/1726/16 2018 3 ZKN
2 f 1 50.59 KOMOROWSKI Kacper KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP III CZEPIEL Mateusz JACEWICZ Edward , Z/2896/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 f 1 43.67 ŁOSIŃSKI Jakub LKS Fenix Słupsk 02 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/3119/16 2018 4
4 f 1 37.30 DOMASZK Krystian UKS Lipusz 02 U18 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/1725/16 2018 5
Oszczep (800) M
1 f 1 75.15 LEBIODA Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 92 Sen PM M PIĄTEK Mirosław Z/1328/14 2018 M
2 f 1 74.43 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 90 Sen PM M MICHALSKI Henryk Z/2503/11 2018 1
3 f 1 73.65 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk 91 Sen PM I GRECKA Ewa Z/4497/11 2018 M
4 f 1 64.52 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM I GRECKA Ewa Z/4200/15 2018 1 KN
5 f 1 60.76 GRZESZKOWIAK Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/4296/15 2018 2 ZKN
6 f 1 58.71 SIDEŁKO Michał KL Bałtyk Koszalin 00 U20 ZP II JACEWICZ Edward Z/2463/15 2018 2 ZKN
7 f 1 55.55 SZTYLKA Karol AML Słupsk 99 U20 PM II DMP U20 WITEK Mirosław Z/4201/15 2018 1 ZKN 124
8 f 1 53.61 VU CAO Mateusz LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM III GRECKA Ewa Z/4203/15 2018 3
9 f 1 49.43 KAMIŃSKI Damian SKLA Sopot 99 U20 PM III WERNER Bernard 3
10 f 1 44.36 JURGIELEWICZ Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U20 PM IV WALCZAK Leszek Z/3580/15 2018 4
11 f 1 40.97 RYDZKOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk 94 Sen PM --
12 f 1 40.49 CZYLKOWSKI Kamil LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM -- PŁOMIEŃ Waldemar Z/2225/17 2018 3
Chód 10 km M
1 s 1 54:05.12 ADAMCZYK Adam ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1839/15 2018 4
2 s 1 54:50.82 ŚWISTULSKI Adam KL Lechia Gdańsk 01 U18 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/5352/15 2018 3 ZKN
3 s 1 55:35.63 RYNKIEWICZ Olaf KL Lechia Gdańsk 02 U18 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/1838/16 2018 3 ZKN
4 s 1 56:37.95 DĄBROWSKI Krzysztof KL Lechia Gdańsk 01 U18 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/5349/15 2018 4 ZKN
5 s 1 59:40.54 ROLA Damian ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0774/16 2018 4 LDK! GIM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 18.276592969894 sekund