Sucha Beskidzka 13.05.2018
Małopolski mityng lekkoatletyczny - I Ty możesz zostać mistrzem. 3. Memoriał Edwarda Szklarczyka [DMP]
100 m K
1 1 e 1 12.35 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA +0.7 II DMP KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2 107
2 4 e 1 13.08 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.7 III KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1543/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 11 e 1 13.79 ZYCH Julia WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.7 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2461/16 2018 4
4 12 e 1 13.90 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +0.7 -- SYSAK Tomasz Z/5981/15 2018 BEZ
5 17 e 1 14.33 STASIUK Sylwia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +0.7 V SIERKA Ewa SIERKA Ewa Z/1913/17 2018 BEZ LDK!
1 2 e 2 12.49 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL +1.7 II BIELA Marek Z/4607/15 2018 2 ZKN
2 6 e 2 13.30 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +1.7 IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/0061/17 , 2018 3 LDK! GIM
3 9 e 2 13.68 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U18 MA +1.7 IV MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2018 BEZ
4 13 e 2 14.13 DRWAL Sara MLUKS Tarnów 01 U18 MA +1.7 -- GOLEC Bartłomiej Z/5361/15 2018 BEZ LDK!
5 16 e 2 14.21 TOMCZYK Alicja MCKiS Jaworzno 02 U18 SL +1.7 -- BEDNARCZYK Józef Z/1453/17 2018 5
6 21 e 2 15.53 KUBAŃSKA Natalia LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA +1.7 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1345/16 2018 BEZ LDK! GIM
1 3 e 3 12.74 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA +1.0 II KRAWCEWICZ Maria Z/0725/15 2018 2 ZKN
2 7 e 3 13.38 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +1.0 IV PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2018
3 10 e 3 13.76 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 03 U16 SL +1.0 IV BEDNARCZYK Józef Z/0927/18 2018 5
4 14 e 3 14.18 WÓJCIK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.0 -- WÓJCIK Teodor Z/2984/16 2018 BEZ
5 18 e 3 14.52 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA +1.0 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
1 5 e 4 13.26 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.7 IV DMP KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2018 3 60
2 8 e 4 13.49 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -0.7 IV PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2018
3 15 e 4 14.19 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -0.7 V CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
4 19 e 4 14.75 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -0.7 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa Z/1912/17 2018 BEZ LDK!
5 20 e 4 14.95 OSTACHOWSKA Aleksandra LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA -0.7 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1211/16 2018 BEZ LDK! GIM
1 f 1 12.29 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA -1.0 II DMP KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2 111
2 f 1 12.43 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL -1.0 II BIELA Marek Z/4607/15 2018 2 ZKN
3 f 1 13.11 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -1.0 III KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1543/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 f 1 13.20 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -1.0 III DMP KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2018 3 63
5 f 1 13.44 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -1.0 IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/0061/17 , 2018 3 LDK! GIM
200 m K
1 1 s 1 25.25 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA +0.9 II KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
2 2 s 1 26.18 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA +0.9 II KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2018 2 ZKN
3 3 s 1 26.36 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL +0.9 III BIELA Marek Z/4607/15 2018 2 ZKN
4 4 s 1 27.39 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA +0.9 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2018 BEZ
1 5 s 2 27.49 PRU¦ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA -0.4 IV KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
2 6 s 2 27.63 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.4 IV KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2018 3
3 8 s 2 28.24 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -0.4 IV PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2018
4 9 s 2 28.35 BIAŁEK Joanna WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -0.4 IV DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2794/15 2018 4 43
1 7 s 3 28.09 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +1.7 IV PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2018
2 10 s 3 28.71 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA +1.7 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 BEZ
3 11 s 3 28.83 DRWAL Sara MLUKS Tarnów 01 U18 MA +1.7 -- GOLEC Bartłomiej Z/5361/15 2018 BEZ LDK!
4 17 s 3 29.73 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA +1.7 V KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2018 4
1 12 s 4 28.96 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA +1.5 V CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
2 13 s 4 29.10 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA +1.5 V KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2018 4
3 14 s 4 29.17 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +1.5 -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3
1 15 s 5 29.47 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +0.9 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2018 3 ZKN
2 16 s 5 29.72 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA +0.9 V SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
3 18 s 5 30.01 TRACZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +0.9 -- KOŁODZIEJ Roman Z/0140/17 2018 4
1 19 s 6 30.59 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA 0.0 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa Z/1912/17 2018 BEZ LDK!
2 20 s 6 32.60 ZIĘBA Paulina KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA 0.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2059/18 2018
400 m K
1 1 s 1 56.28 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA I KRÓL Zbigniew B.D. Z/0990/18 2018
2 2 s 1 58.83 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U18 MA II GRECH Halina Z/2094/15 2018 2 LDK! ZKN
3 3 s 1 59.56 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1543/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 5 s 1 63.30 FIC Renata WKS Wawel Kraków 00 U20 MA IV PA¦ Mariusz Z/3016/15 2018 3
1 4 s 2 61.00 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/0061/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 6 s 2 64.97 WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 02 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2018 3
3 7 s 2 65.70 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2018 3 LDK! GIM
800 m K
1 1 s 1 2:12.35 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0804/13 2018 3
2 2 s 1 2:12.99 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II DMP MIREK Wacław Z/2407/15 2018 2 ZKN 101
3 3 s 1 2:18.53 SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02 U18 MA III GRECH Halina Z/0063/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 2:38.90 DYDUCH Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U16 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1645/17 , 2018 4 LDK! GIM
5 5 s 1 2:40.08 CIURU¦ Patrycja MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- GRECH Halina Z/3869/18 2018 BEZ LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 53.56 PRU¦ Patrycja
KUSTRA Zuzanna
WOŁEK Julia
WSOŁEK Aleksandra
KS Cracovia 1906 Kraków # 99
02
00
01
U20 MLP -- KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
Z/0640/18
Z/4144/17
Z/2271/16
Z/1746/16
2018
2018
2018
2018
BEZ
3
BEZ
2
2 2 s 1 54.87 SROKA Natalia
KUSIAK Julia
LIBERDA Zuzanna
LIBERDA Anna
MKS Rabka-Zdrój # 01
01
02
01
U18 MLP -- PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław
Z/1209/16
Z/0912/15
Z/0846/18
Z/0845/18
2018
2018
2018
2018
BEZ
3


3 3 s 1 60.17 SRAGA Zuzanna
STASIUK Sylwia
GREGORCZYK Julia
TRYFANÓW Wiktoria
KS Victoria Trzebinia # 06
04
05
05
U16 MLP -- CZYŻ Paweł SIERKA Ewa
SIERKA Ewa SIERKA Ewa
SIERKA Ewa SIERKA Ewa
SIERKA Ewa SIERKA Ewa
, Z/4309/17
Z/1913/17
Z/1912/17
, Z/3887/16
, 2018
2018
2018
, 2018
5
BEZ
BEZ
BEZ
  s 1 DQ BAŁDYS Magdalena
KAZEK Ilona
SKRZYPEK Lena
SYDORCHUK Anna
KS Cracovia 1906 Kraków # 03
89
04
02
Sen MLP -- KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
Z/4143/17
Z/2405/15
Z/1423/16
Z/1425/16
2018
2018
2018
2018
4
BEZ
4
3
Wzwyż K
1 f 1 1.55 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2018 4 LDK!
2 f 1 1.55 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK!
W dal K
1 f 1 5.71 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U20 SL -0.6 II BIELA Marek Z/0307/15 2018 1 KN
2 f 1 5.46 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 Sen MA +0.3 II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
3 f 1 5.06 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -0.1 IV PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2018 3 ZKN
4 f 1 4.97 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +0.6 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
5 f 1 4.73 ŁUKASZ Maria UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA +0.2 -- DMP JABŁOŃSKI Piotr Z/1891/17 2018 BEZ 44
6 f 1 4.52 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -1.1 -- SYSAK Tomasz Z/5981/15 2018 BEZ
Trójskok K
1 f 1 12.14 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U20 SL +0.3 I BIELA Marek Z/0307/15 2018 1 KN
2 f 1 11.86 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -0.3 II DMP KRAWCEWICZ Maria Z/0725/15 2018 2 ZKN 102
3 f 1 11.42 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 Sen MA -0.3 III ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
4 f 1 10.88 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA +0.5 III PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2018 3 ZKN
5 f 1 10.82 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.5 III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM
6 f 1 10.26 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA 0.0 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
7 f 1 9.86 ZYCH Julia WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -0.9 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2461/16 2018 4
Kula (3) K
1 f 1 9.33 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2018 BEZ
2 f 1 7.91 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1734/17 2018 BEZ
3 f 1 7.73 BIBER Bernadetta UKS Sprint ZSME Żywiec 01 U18 SL -- HACZEK Mariusz Z/2869/18 2018
1 f 2 8.17 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2018 BEZ
2 f 2 7.56 TRZOP Wiktoria UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2967/18 2018 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 8.07 KRAMARCZYK Aneta MCKiS Jaworzno 98 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1700/17 2018 BEZ
2 f 1 8.02 ŁUKASZ Maria UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1891/17 2018 BEZ
Oszczep (500) K
1 f 1 26.94 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2018 BEZ
2 f 1 25.79 WÓJCIK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2984/16 2018 BEZ
3 f 1 25.56 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1734/17 2018 BEZ
1 f 2 34.17 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U16 MA IV MICHNIAK Jan Z/0026/17 2018 4
2 f 2 19.87 TRZOP Wiktoria UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2967/18 2018 LDK!
3 f 2 16.25 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2018 BEZ
Oszczep (600) K
1 f 1 38.84 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA III DMP NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2018 2 89
100 m M
1 1 e 1 10.97 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA +1.3 II DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2018 2 105
2 5 e 1 11.35 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL +1.3 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2018
3 10 e 1 11.94 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +1.3 IV WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2018 4
4 18 e 1 12.28 ZABDYR Bartosz LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA +1.3 V MENTLEWICZ Janusz Z/1681/17 2018 5 LDK! GIM
5 20 e 1 13.20 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.3 -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2018
1 7 e 2 11.37 MIROCHA Grzegorz UKS Sprint ZSME Żywiec 00 U20 SL +0.4 III HACZEK Mariusz Z/2868/18 2018
2 12 e 2 12.03 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 01 U18 SL +0.4 IV BEDNARCZYK Józef Z/3169/17 2018 4
3 17 e 2 12.25 MIRECKI Michał UKS Gminy Brzeszcze 01 U18 MA +0.4 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2229/16 2018 BEZ
4 19 e 2 12.58 SZYMCZYK Patryk MCKiS Jaworzno 97 U23 SL +0.4 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1975/16 2018
1 2 e 3 11.23 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +1.5 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2018 3 ZKN
2 6 e 3 11.36 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice 93 Sen SL +1.5 III B.D. Z/2311/11 2018 2
3 14 e 3 12.09 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +1.5 IV DMP SOBCZYK Grzegorz Z/0220/17 2018 4 LDK! 34
4 16 e 3 12.22 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +1.5 -- KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2018
5 21 e 3 13.29 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA +1.5 --
1 4 e 4 11.31 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +2.0 III KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 11 e 4 12.01 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA +2.0 IV KUKLA Rafał Z/2966/18 2018 5 LDK!
3 22 e 4 13.40 KRÓLEWICZ Mikołaj LKS Kłos Olkusz 01 U18 MA +2.0 -- MENTLEWICZ Janusz Z/2486/15 2018 BEZ
4 23 e 4 13.43 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA +2.0 -- BUJAS Marcin Z/3094/18 2018
1 3 e 5 11.23 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +1.5 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
2 8 e 5 11.68 KNAPCZYK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA +1.5 III DMP JABŁOŃSKI Piotr Z/2687/18 2018 55
3 9 e 5 11.81 KWA¦NY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +1.5 IV KUKLA Rafał Z/2360/17 2018 4
4 13 e 5 12.04 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA +1.5 IV MICHNIAK Jan Z/1859/16 2018 BEZ
5 15 e 5 12.09 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00 U20 MA +1.5 IV DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3605/18 2018 BEZ 34
1 f 1 11.09 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA -0.4 II DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2018 2 95
2 f 1 11.20 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.4 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
3 f 1 11.21 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -0.4 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2018 3 ZKN
4 f 1 11.23 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -0.4 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 f 1 11.35 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice 93 Sen SL -0.4 III B.D. Z/2311/11 2018 2
6 f 1 11.40 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -0.4 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2018
200 m M
1 2 s 1 22.53 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -0.2 II DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2018 3 ZKN 90
2 4 s 1 23.04 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -0.2 III KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2018
1 1 s 2 22.47 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +1.3 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 3 s 2 22.64 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +1.3 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
3 6 s 2 23.82 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 01 U18 SL +1.3 IV BEDNARCZYK Józef Z/3169/17 2018 4
4 15 s 2 26.52 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +1.3 -- PA¦ Mariusz Z/0001/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 7 s 3 23.97 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -1.9 IV WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2018 4
2 10 s 3 24.65 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -1.9 -- KOŁODZIEJ Roman Z/0778/18 2018
3 11 s 3 24.88 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -1.9 -- SOBCZYK Grzegorz Z/0220/17 2018 4 LDK!
4 12 s 3 24.98 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -1.9 -- PA¦ Mariusz Z/2462/16 2018 3 LDK! GIM
1 9 s 4 24.30 KWA¦NY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA -0.5 IV KUKLA Rafał Z/2360/17 2018 4
2 14 s 4 25.99 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA -0.5 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2018 BEZ LDK!
3 16 s 4 26.64 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.5 -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2018
4 17 s 4 27.98 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA -0.5 -- BUJAS Marcin Z/3094/18 2018
1 5 s 5 23.70 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.8 IV KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2018
2 8 s 5 24.20 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA +0.8 IV KUKLA Rafał Z/2966/18 2018 5 LDK!
3 13 s 5 25.41 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +0.8 -- KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2018
400 m M
1 2 s 1 50.82 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
2 5 s 1 52.19 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL III BIELA Marek Z/4615/15 2018 2 ZKN
3 8 s 1 53.05 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA IV DMP BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2018 3 48
4 11 s 1 55.97 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/3408/15 2018 3 LDK! ZKN
1 1 s 2 50.52 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U20 MA III MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2018 2 ZKN
2 3 s 2 51.44 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U16 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2018 2 LDK! GIM
3 4 s 2 51.49 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00 U20 MA III DMP PA¦ Mariusz Z/2362/17 2018 4 67
4 6 s 2 52.21 GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL III BIELA Marek Z/2485/17 2018 4
1 7 s 3 52.81 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA IV MICHNIAK Jan Z/1859/16 2018 BEZ
2 9 s 3 53.15 GORCZYCA Jakub UKS Polfin O¶więcim 02 U18 MA IV KRZYZAK Stanislaw Z/3868/16 2018 3
3 10 s 3 55.95 POCHOPIEŃ Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2864/16 , 2018 5 LDK! GIM
4 12 s 3 62.70 LIZAK Tomasz MKS Żywiec 03 U16 SL -- B.D. Z/3293/18 2018
800 m M
1 1 s 1 2:00.51 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 U18 MA III PA¦ Mariusz Z/1440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 2:04.64 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2018 3
3 3 s 1 2:06.53 BURY Kacper UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1643/17 , 2018 5 LDK! GIM
4 4 s 1 2:07.55 HALUCH Karol KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/2463/16 2018 5
5 5 s 1 2:09.41 BUDZIK Piotr KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA -- MIREK Wacław Z/1365/14 2018 BEZ
6 6 s 1 2:13.11 KALEMBKA Kamil MUKS ILKUS Olkusz 00 U20 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/6017/15 2018 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 4:03.08 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA III BRACHMAN Tomasz Z/0474/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 4:08.27 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 Sen SL III RU¦NIAK Stefan Z/1928/12 2018 2
4 4 s 1 4:09.78 GANCAREK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 96 U23 SL III CIUK Marek Z/0245/12 2018 3
5 5 s 1 4:10.33 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III WÓJCIK Teodor Z/2486/17 2018 4
6 6 s 1 4:10.55 BUKSA Mateusz MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław Z/1257/16 2018 2 ZKN
7 7 s 1 4:12.47 ¦LIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA IV DMP BRACHMAN Tomasz Z/1954/17 2018 4 36
8 8 s 1 4:31.59 SŁOWIK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 92 Sen MA -- WÓJCIK Teodor Z/2664/18 2018
9 9 s 1 4:32.47 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1781/18 2018 4
10 10 s 1 4:36.36 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02 U18 MA -- GRECH Halina Z/0082/17 2018 BEZ LDK! GIM
4x100 m M
1 1 s 1 46.08 FILAR Oskar
GALIK Wojciech
KIDOŃ Piotr
CZYSZCZOŃ Maciej
MKS Rabka-Zdrój 00
02
00
02
U20 MLP -- PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław
Z/0844/18
Z/0848/18
, Z/1693/17
Z/2092/17
2018
2018
, 2018
2018


3
3
2 2 s 1 46.11 KWA¦NY Błażej
PIETRUSA Jakub
SIKORA Maciej
WAJDZIK Kamil
UKS bieganie.pl Stryszawa 01
02
03
02
U18 MLP -- KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
Z/2360/17
, Z/2859/16
Z/0063/17
, Z/2861/16
2018
, 2018
2018
, 2018
4
2
2
4
Wzwyż M
1 f 1 1.95 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 01 U18 SL II BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2018 2 KN
2 f 1 1.70 FILAR Oskar MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0844/18 2018
W dal M
1 f 1 6.83 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -0.4 II ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2018 2
2 f 1 6.75 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U20 MA +1.0 III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2018 3 ZKN
3 f 1 6.34 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.2 III KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2861/16 , 2018 4 LDK! ZKN GIM
4 f 1 6.25 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.3 IV PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
5 f 1 5.91 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U20 MA -0.3 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2018 4
6 f 1 5.78 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.9 -- DMP KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2018 26
7 f 1 5.47 MACHAJ Dominik UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -0.3 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/0717/18 2018 BEZ
Trójskok M
1 f 1 13.78 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +0.5 III DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2018 2 71
2 f 1 13.45 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U20 MA -0.2 III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2018 3 ZKN
3 f 1 13.31 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA 0.0 III DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2018 3 ZKN 58
4 f 1 13.12 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -0.3 IV DMP KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3 ZKN 53
5 f 1 12.73 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -1.5 IV PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
6 f 1 12.14 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U20 MA +1.9 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2018 4
7 f 1 12.12 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02 U18 MA -0.1 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/1351/16 2018 BEZ
8 f 1 12.09 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.6 -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2861/16 , 2018 4 LDK! ZKN GIM
9 f 1 11.04 MACHAJ Dominik UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA +1.5 -- DMP JABŁOŃSKI Piotr Z/0717/18 2018 BEZ 9
Kula (5) M
1 f 1 11.81 PACYGA Mateusz UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/0904/17 2018 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 12.95 MAJCHERCZYK Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U20 MA IV KUKLA Rafał Z/3411/15 2018 2
2 f 1 10.96 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2018 BEZ
3 f 1 10.73 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2018 BEZ
4 f 1 9.85 LASKOWSKI Piotr MUKS ILKUS Olkusz 00 U20 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/6014/15 2018 BEZ
Oszczep (600) M
1 f 1 29.22 ¦MIGIELSKI Patryk LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2263/17 2018 5 LDK! GIM
Oszczep (700) M
1 f 1 46.50 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/5834/15 2018 4
2 f 1 40.31 TRZCIONKOWSKI Jan WKS Wawel Kraków 02 U18 MA --
3 f 1 39.19 PACYGA Mateusz UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/0904/17 2018 BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 42.51 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2018 BEZ
2 f 1 26.86 LASKOWSKI Piotr MUKS ILKUS Olkusz 00 U20 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/6014/15 2018 BEZ
3 f 1 18.29 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2018 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.9122438430786 sekund