£ód¼ 13.05.2018
1. Mityng £OZLA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 e 1 13.25 STEMPKOWSKA Kamila KS Finishparkiet Drwźca Nowe Miasto Lubawskie # 04 U16 WN -1.7 IV PRUSAKOWSKI Leon # Z/5287/18 2018 LDK!
2 e 1 14.12 WALUSIŃSKA Kinga MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD -1.7 V SZEWCZYK Tomasz Z/0253/18 2018 5 LDK!
3 e 1 14.15 RŹBOWSKA Emilia KS Lekka Ruszkowo # 01 U18 WN -1.7 -- SOSNOWSKI Tomasz Z/4684/18 2018
4 e 1 14.77 CHUDOWSKA Martyna MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD -1.7 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3873/17 , 2018 BEZ LDK!
1 e 2 12.90 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -1.0 III NOWOSIELSKI Rafa³ Z/2227/15 2018 2
2 e 2 13.40 JAK¦ Ma³gorzata RKS £ód¼ 98 U23 LD -1.0 -- DMP KOPEĘ Dominik Z/1334/14 2018 3 54
3 e 2 13.54 NOWAK Aleksandra RKS £ód¼ 01 U18 LD -1.0 IV DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2018 3 49
4 e 2 14.02 TOMCZYK Aleksandra KS Lekka Ruszkowo 04 U16 WN -1.0 V SOSNOWSKI Tomasz Z/0359/18 2018
5 e 2 14.29 JAB£OŃSKA Maja UKS Vis Skierniewice 03 U16 LD -1.0 V KORWEK Joanna Z/3516/16 2018 5
6 e 2 14.71 BEDNARKIEWICZ Amelia RKS £ód¼ 02 U18 LD -1.0 -- KOPEĘ Dominik Z/0780/18 2018
1 e 3 13.04 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01 U18 LD -1.4 III WO¬NIAK Jerzy Z/0438/18 2018 4
2 e 3 13.40 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U18 WP -1.4 IV WALCZAK Micha³ Z/0592/15 2018
3 e 3 13.69 W”GIEL Anna UKS Sprinter S³odków 03 U16 WP -1.4 IV ROSIAK Robert Z/0219/17 2018 3 LDK!
4 e 3 13.92 K£OS Karina AZS £ód¼ 03 U16 LD -1.4 V BRÓDKA Daniel Z/3143/17 2018 4 GIM
5 e 3 14.04 STAŃCZAK Wiktoria RKS £ód¼ 02 U18 LD -1.4 -- KOPEĘ Dominik KOPEĘ Dominik KOPEĘ Dominik , Z/3551/16 , 2018 5 LDK! GIM
6 e 3 14.81 POLKOWSKA Patrycja MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD -1.4 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3882/17 , 2018 BEZ LDK!
1 e 4 13.17 MARKS Matylda AZS £ód¼ 00 U20 LD -2.0 III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 3 105
2 e 4 13.43 MURAWSKA Barbara AZS £ód¼ 01 U18 LD -2.0 IV BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2018 4
3 e 4 13.66 KORNECKA Aleksandra GKS Piast Gliwice 90 Sen SL -2.0 -- BIEDERMANN Roman 3
4 e 4 13.74 JÓ¬WIAK Zofia RKS £ód¼ 01 U18 LD -2.0 IV KOPEĘ Dominik Z/1840/17 2018 BEZ
5 e 4 14.86 CISZEWSKA Julia MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD -2.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0251/18 2018 BEZ LDK!
1 f 1 13.08 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01 U18 LD -2.0 III WO¬NIAK Jerzy Z/0438/18 2018 4
2 f 1 13.31 STEMPKOWSKA Kamila KS Finishparkiet Drwźca Nowe Miasto Lubawskie # 04 U16 WN -2.0 IV PRUSAKOWSKI Leon # Z/5287/18 2018 LDK!
3 f 1 13.38 MARKS Matylda AZS £ód¼ 00 U20 LD -2.0 IV DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 3 96
4 f 1 13.56 MURAWSKA Barbara AZS £ód¼ 01 U18 LD -2.0 IV BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2018 4
5 f 1 13.86 JAK¦ Ma³gorzata RKS £ód¼ 98 U23 LD -2.0 -- DMP KOPEĘ Dominik Z/1334/14 2018 3 37
200 m K
1 s 1 25.87 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -1.6 II NOWOSIELSKI Rafa³ Z/2227/15 2018 2
2 s 1 26.19 ¦WIERCZYŃSKA Daria O¦ AZS Poznań 95 Sen WP -1.6 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2018 2
3 s 1 26.57 GROT Aneta RKS £ód¼ 79 Weteran LD -1.6 III DMP B.D. GOWORSKI Tomasz , Z/3027/16 , 2018 2 76
4 s 1 26.67 WO¬NICKA Justyna BKL Be³chatów 02 U18 LD -1.6 III MANTYK £ukasz Z/2039/16 2018 LDK! ZKN
5 s 1 27.22 SAWICKA Karolina UKS Sprinter S³odków 01 U18 WP -1.6 III ROSIAK Robert Z/3445/15 2018 2 LDK!
6 s 1 27.70 MARKS Matylda AZS £ód¼ 00 U20 LD -1.6 IV DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 3 54
7 s 1 27.92 NOWAK Aleksandra RKS £ód¼ 01 U18 LD -1.6 IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2018 3 93
8 s 1 31.51 SZCZEPAŃSKA Natalia KS Lekka Ruszkowo 04 U16 WN -1.6 -- SOSNOWSKI Tomasz Z/3798/18 2018
1 s 2 27.33 STEMPKOWSKA Kamila KS Finishparkiet Drwźca Nowe Miasto Lubawskie # 04 U16 WN -1.7 IV PRUSAKOWSKI Leon # Z/5287/18 2018 LDK!
2 s 2 27.50 GROT Weronika RKS £ód¼ 00 U20 LD -1.7 IV KOPEĘ Dominik Z/6301/15 2018 4
3 s 2 27.69 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U18 WP -1.7 IV WALCZAK Micha³ Z/0592/15 2018
4 s 2 27.96 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD -1.7 IV WASIAK Jaros³aw Z/0248/18 2018 3
5 s 2 28.32 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów £ódzki 00 U20 LD -1.7 IV TOMCZYK Kazimierz Z/3452/15 2018 3 LDK!
6 s 2 28.74 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01 U18 LD -1.7 -- WO¬NIAK Jerzy Z/0438/18 2018 4
7 s 2 29.53 SADY¦ Marta RKS £ód¼ 02 U18 LD -1.7 -- DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0441/17 2018 74
1 s 3 28.11 JÓ¬WIAK Zofia RKS £ód¼ 01 U18 LD -1.6 IV KOPEĘ Dominik Z/1840/17 2018 BEZ
2 s 3 29.06 K£OS Karina AZS £ód¼ 03 U16 LD -1.6 V BRÓDKA Daniel Z/3143/17 2018 4 GIM
3 s 3 29.24 TOMCZYK Aleksandra KS Lekka Ruszkowo 04 U16 WN -1.6 V SOSNOWSKI Tomasz Z/0359/18 2018
4 s 3 29.89 SZULAK Aleksandra UKS 55 £ód¼ 03 U16 LD -1.6 V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/3456/17 2018 5 LDK!
5 s 3 29.96 PRZYBY£ Daria UKS Sprinter S³odków 02 U18 WP -1.6 -- ROSIAK Robert Z/1566/16 2018 4 LDK!
6 s 3 30.30 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS £ód¼ 01 U18 LD -1.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/2219/15 2018 4
1 s 4 27.33 KORNECKA Aleksandra GKS Piast Gliwice 90 Sen SL -3.0 -- BIEDERMANN Roman 3
2 s 4 28.85 PAROL Adrianna AZS £ód¼ 03 U16 LD -3.0 V SZYMAJDA Mieczys³aw B.D. SADACH Aneta SADACH Aneta , Z/3146/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 s 4 30.37 ADAMCZEWSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 05 U14 LD -3.0 -- LISIECKI Pawe³ Z/0238/18 2018
4 s 4 30.48 ENDLER Julia MUKS Park Zduńska Wola 03 U16 LD -3.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0670/18 2018
5 s 4 30.90 SZYMCZAK Paulina AZS £ód¼ 00 U20 LD -3.0 -- SEKIETA Rados³aw Z/1086/17 2018
6 s 4 31.10 PILASZEWSKA Oliwia UKS Lisy Zgierz 06 U14 LD -3.0 -- LISIECKI Pawe³ Z/0242/18 2018 BEZ
300 m K
1 s 1 41.85 JAK¦ Aleksandra RKS £ód¼ 98 U23 LD -- KOPEĘ Dominik B.D. Z/1333/14 2018
2 s 1 45.32 RŹBOWSKA Emilia KS Lekka Ruszkowo # 01 U18 WN -- SOSNOWSKI Tomasz Z/4684/18 2018
3 s 1 47.71 SZYMCZAK Paulina AZS £ód¼ 00 U20 LD -- SEKIETA Rados³aw Z/1086/17 2018
4 s 1 48.71 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Æeglina Sieradz 04 U16 LD -- NOWAK Mieczys³aw Z/3529/18 2018
400 m K
1 s 1 57.09 JANUS Julia MKS Aleksandrów £ódzki 01 U18 LD II LIPIŃSKI Leszek Z/3706/15 2018 1 ZKN
2 s 1 66.28 OTOCKA Ewa RKS £ód¼ 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanis³aw Z/4124/17 2018 4 GIM
3 s 1 66.57 GROMADZKA Edyta UMLKS Pegaz Opoczno 04 U16 LD V NOWOSIELSKI Rafa³ Z/2452/18 2018 5 LDK!
4 s 1 66.83 WOJCIECHOWSKA Zuzanna RKS £ód¼ 01 U18 LD -- DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1841/17 2018 BEZ 70
800 m K
1 s 1 2:22.51 KO£ATA Karolina MKS Aleksandrów £ódzki 00 U20 LD III LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2018 2 LDK! ZKN
2 s 1 2:22.87 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów £ódzki 00 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3454/15 2018 3 LDK!
3 s 1 2:24.89 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD III LISIECKI Pawe³ Z/0573/16 2018 4
4 s 1 2:25.17 WERNER Anna MKS Aleksandrów £ódzki 01 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0432/15 2018
3000 m K
1 s 1 10:20.96 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD II BEDNARSKI Tomasz Z/2429/15 2018 1 KN
2 s 1 10:41.57 CIO£AK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD III WASIAK Jaros³aw Z/0729/16 2018 2 KN
3 s 1 10:41.59 ¦LESZYCKA Anna RKS £ód¼ 98 U23 LD III JASZCZAK Stanis³aw B.D. Z/0143/16 2018
4 s 1 10:47.26 JŹDRZEJCZAK Wiktoria RKS £ód¼ 01 U18 LD III DMP U20 JASZCZAK Stanis³aw Z/2221/15 2018 3 ZKN 106
5 s 1 10:51.09 KU¦MIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD III BEDNARSKI Tomasz B.D. Z/2431/15 2018
6 s 1 12:03.41 ZIEMBA Wiktoria RKS £ód¼ 03 U16 LD -- JASZCZAK Stanis³aw JASZCZAK Stanis³aw Z/0750/17 2018 3 LDK! GIM
7 s 1 12:12.66 FILIPOWSKA Agata RKS £ód¼ 98 U23 LD -- JASZCZAK Stanis³aw B.D. Z/2044/18 2018
8 s 1 12:28.57 WÓJCIK Lilianna RKS £ód¼ 02 U18 LD -- DMP U20 JASZCZAK Stanis³aw JASZCZAK Stanis³aw Z/2071/16 2018 5 LDK! GIM 68
100 m p³ J M£ K
1 e 1 14.74 BARCZ Weronika AZS £ód¼ 02 U18 LD -0.6 II DMP U20 BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 143
2 e 1 14.84 OZGA Aleksandra RKS £ód¼ 01 U18 LD -0.6 II DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 ZKN 141
3 e 1 15.41 ¦MIA£KOWSKA Maja RKS £ód¼ 02 U18 LD -0.6 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2018 2 ZKN
4 e 1 16.29 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 £ód¼ 01 U18 LD -0.6 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2018 2 LDK! ZKN
1 f 1 14.88 BARCZ Weronika AZS £ód¼ 02 U18 LD -2.7 II DMP U20 BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 140
2 f 1 15.04 OZGA Aleksandra RKS £ód¼ 01 U18 LD -2.7 II DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 ZKN 137
3 f 1 15.76 ¦MIA£KOWSKA Maja RKS £ód¼ 02 U18 LD -2.7 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2018 2 ZKN
100 m p³ K
1 e 1 14.26 NAWROCKA Marta AZS £ód¼ 98 U23 LD -0.6 I SYGDZIAK Zofia B.D. Z/0788/14 2018 ZKN
1 f 1 14.53 NAWROCKA Marta AZS £ód¼ 98 U23 LD -2.7 II SYGDZIAK Zofia B.D. Z/0788/14 2018 ZKN
400 m p³ K K
1 s 1 65.70 BATOLIK Agata AZS £ód¼ 99 U20 LD II DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/0420/15 2018 2 ZKN 84 123
2 s 1 66.29 BRYCH Wiktoria RKS £ód¼ 01 U18 LD III DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2018 2 ZKN 80 119
3 s 1 67.25 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U18 WP III WALCZAK Micha³ Z/0794/16 2018
4 s 1 69.84 W£ODARCZYK Kamila AZS £ód¼ 00 U20 LD IV DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2018 3 57 101
Wzwyæ K
1 f 1 1.63 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 98 U23 WP II WALCZAK Marek Z/0309/14 2018
2 f 1 1.59 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów £ódzki 01 U18 LD III DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/3739/15 2018 2 ZKN 112
2 f 1 1.59 OWCZAREK Patrycja RKS £ód¼ 02 U18 LD III DMP U20 KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2018 3 ZKN 112
4 f 1 1.50 MOSZURA Julia RKS £ód¼ 02 U18 LD IV DMP U20 JASZCZAK Stanis³aw KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2018 3 LDK! GIM 92
5 f 1 1.45 MOSZURA Aleksandra RKS £ód¼ 02 U18 LD IV DMP U20 JASZCZAK Stanis³aw KRAKOWIAK Lech , Z/3542/16 , 2018 4 LDK! GIM 75
6 f 1 1.45 JAB£OŃSKA Maja UKS Vis Skierniewice 03 U16 LD IV KORWEK Joanna Z/3516/16 2018 5
7 f 1 1.40 MARKS Patrycja AZS £ód¼ 03 U16 LD V SADACH Aneta SADACH Aneta , Z/3145/17 , 2018 4 LDK! GIM
8 f 1 1.30 KOSTRZEWA Ma³gorzata UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0427/18 2018 BEZ
Tyczka K
1 f 1 3.41 PLAK Malwina RKS £ód¼ 02 U18 LD I DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2018 2 ZKN 118 150
2 f 1 3.20 ¦MIA£KOWSKA Maja RKS £ód¼ 02 U18 LD II DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2018 2 ZKN 101 140
3 f 1 2.80 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów £ódzki 05 U14 LD III ZDRAJKOWSKI Pawe³ # Z/0295/18 2018
4 f 1 2.05 OLIŃSKA Julia MKS Aleksandrów £ódzki 05 U14 LD V
W dal K
1 f 1 5.18 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 £ód¼ 01 U18 LD +0.9 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2018 2 LDK! ZKN
2 f 1 4.98 PYRKOWSKA Agata UKS Sprinter S³odków 02 U18 WP +1.6 IV ROSIAK Robert Z/2622/17 2018 5 LDK!
3 f 1 4.72 KARBOWNICZAK Martyna BKL Be³chatów 02 U18 LD +1.1 -- MANTYK £ukasz B.D. Z/0167/16 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 4.52 WALUSIŃSKA Kinga MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD +1.6 V SZEWCZYK Tomasz Z/0253/18 2018 5 LDK!
5 f 1 3.92 CISZEWSKA Julia MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD +1.8 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0251/18 2018 BEZ LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.67 JANUS Julia MKS Aleksandrów £ódzki 01 U18 LD +2.0 II DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/3706/15 2018 1 ZKN 123
2 f 1 11.03 KUSYK Aleksandra RKS £ód¼ 00 U20 LD +1.8 III DMP U20 KRAKOWIAK Lech Z/6307/15 2018 4 104
Kula (3) K
1 f 1 10.29 WO¬NIAK Julia UKS 55 £ód¼ 01 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2018 BEZ LDK!
2 f 1 9.98 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 £ód¼ 02 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2018 2 LDK! KN
Dysk (1) K
1 f 1 33.44 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 £ód¼ 02 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2018 2 LDK! KN
2 f 1 30.83 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2332/16 2018 2 ZKN
3 f 1 28.40 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2018 3 ZKN
4 f 1 26.87 MACIEJEWSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4742/17 2018 4
5 f 1 17.86 WO¬NIAK Julia UKS 55 £ód¼ 01 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2018 BEZ LDK!
M³ot (3) K
1 f 1 51.63 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS B³yskawica Domaniewice 01 U18 LD II SZYMAJDA Mieczys³aw Z/4152/15 2018 2
  f 1 NM BOMBA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/1647/16 2018 1 LDK! KN
M³ot (4) K
1 f 1 60.35 £EPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2018 KN 160
2 f 1 56.88 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1085/13 2018 KN 148
3 f 1 54.11 RÓÆAŃSKA Ewa MKLA £źczyca 00 U20 LD I DMP U20 ANDRYSIAK Miros³aw Z/3814/15 2018 1 KN 161
Oszczep (500) K
1 f 1 39.82 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS B³yskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczys³aw Z/4152/15 2018 2
2 f 1 29.11 OPORA Wiktoria MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3506/16 2018 BEZ
100 m M
1 e 1 11.37 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wroc³aw # 98 U23 DS +0.3 III ROSTEK William Z/0842/14 2018 ZKN
2 e 1 11.70 WOLNIAK £ukasz AZS £ód¼ 00 U20 LD +0.3 III KUCZKOWSKI Piotr Z/6294/15 2018 3
3 e 1 11.94 W£ODAREK Bartek MKS Aleksandrów £ódzki 01 U18 LD +0.3 IV DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/3773/15 2018 4 90
4 e 1 12.24 PACHOLSKI Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +0.3 -- MARSZA£EK Rafa³ Z/6452/15 2018 4
5 e 1 13.13 KURUC Jakub MUKS Park Zduńska Wola 03 U16 LD +0.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/3878/17 2018 BEZ
6 e 1 14.30 GRELEWSKI Szymon MKS Zduńska Wola # 05 U14 LD +0.3 -- SULIŃSKI Andrzej Z/4275/18 2018
1 e 2 11.88 PŹDZIWIATR Jakub MULKS Æeromski Sieradz 99 U20 LD -2.2 IV KU¦ Tomasz Z/0930/17 2018 3
2 e 2 11.91 D”BROWSKI Patryk RKS £ód¼ 00 U20 LD -2.2 IV KOPEĘ Dominik Z/6305/15 2018 3
3 e 2 11.96 MUÆDÆYŃSKI Maksymilian UKS 55 £ód¼ 97 U23 LD -2.2 -- OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2018 2 ZKN
4 e 2 13.23 WILIŃSKI Jakub AZS £ód¼ 04 U16 LD -2.2 -- BRÓDKA Daniel Z/0660/18 2018
1 e 3 11.31 £UKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD -0.7 III SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2018 2 ZKN
2 e 3 11.67 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U23 LD -0.7 III WO¬NIAK Jerzy B.D. Z/0378/16 2018
3 e 3 11.80 BONDALSKI S³awomir LUKS Orkan Wrze¶nia 83 Weteran WP -0.7 -- B.D. Z/3168/15 2018 3
4 e 3 12.19 JACEWICZ B³aæej AZS £ód¼ 99 U20 LD -0.7 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/0566/17 2018 3
5 e 3 12.45 GRACZYK Maciej UKS 55 £ód¼ 01 U18 LD -0.7 -- OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2018 3 LDK! ZKN
6 e 3 12.53 G”SIOROWSKI Patryk RKS £ód¼ 00 U20 LD -0.7 --
7 e 3 13.22 ÆACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD -0.7 -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2018 5
1 e 4 11.29 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP -0.6 II WALCZAK Micha³ Z/1067/17 2018
2 e 4 11.85 KOZIO£ Jakub RKS £ód¼ 99 U20 LD -0.6 IV DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2018 3 45 94
3 e 4 12.13 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD -0.6 IV WO¬NIAK Jerzy Z/0225/17 2018 4
4 e 4 12.27 SZYMCZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U16 WP -0.6 V WALCZAK Micha³ Z/1081/18 2018
5 e 4 12.51 PIETRZAK Daniel AZS £ód¼ 04 U16 LD -0.6 V BRÓDKA Daniel Z/0659/18 2018
1 e 5 11.59 GÓRNY Mateusz BKL Be³chatów 02 U18 LD -0.8 III MANTYK £ukasz Z/3147/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 e 5 11.71 LEWANDOWSKI Jakub AZS £ód¼ 00 U20 LD -0.8 III DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2018 3 53
3 e 5 12.02 SMOLAREK Micha³ MUKS Park Zduńska Wola 00 U20 LD -0.8 IV SZEWCZYK Tomasz Z/5756/15 2018 3 ZKN
4 e 5 12.36 KOCOŃ Damian RKS £ód¼ 03 U16 LD -0.8 V SZABLEWSKI Tadeusz JASZCZAK Stanis³aw Z/0751/17 2018 4 LDK! GIM
5 e 5 12.54 KRYSIAK Iwo AZS £ód¼ 03 U16 LD -0.8 V BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/3975/17 , 2018 BEZ LDK!
6 e 5 13.22 SIEDLECKI Maciej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP -0.8 -- WALCZAK Micha³ Z/1079/18 2018
1 f 1 11.36 GÓRNY Mateusz BKL Be³chatów 02 U18 LD -1.6 III MANTYK £ukasz Z/3147/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 f 1 11.72 LEWANDOWSKI Jakub AZS £ód¼ 00 U20 LD -1.6 III DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2018 3 52
3 f 1 11.75 WOLNIAK £ukasz AZS £ód¼ 00 U20 LD -1.6 III KUCZKOWSKI Piotr Z/6294/15 2018 3
4 f 1 11.86 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U23 LD -1.6 -- WO¬NIAK Jerzy B.D. Z/0378/16 2018
5 f 1 11.91 BONDALSKI S³awomir LUKS Orkan Wrze¶nia 83 Weteran WP -1.6 -- B.D. Z/3168/15 2018 3
200 m M
1 s 1 22.08 WO¬NIAK Szymon BKL Be³chatów 99 U20 LD -2.7 II MANTYK £ukasz Z/3248/15 2018 1 KN
2 s 1 22.35 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP -2.7 II WALCZAK Micha³ Z/1067/17 2018
3 s 1 22.48 CHROSTA Filip BKL Be³chatów 02 U18 LD -2.7 II MANTYK £ukasz B.D. Z/0168/16 2018 1 LDK! KN GIM
4 s 1 22.54 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wroc³aw # 98 U23 DS -2.7 II ROSTEK William Z/0842/14 2018 ZKN
5 s 1 22.56 £UKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD -2.7 II SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2018 2 ZKN
6 s 1 22.83 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U20 WP -2.7 III WALCZAK Micha³ Z/0837/15 2018
7 s 1 23.73 BONDALSKI S³awomir LUKS Orkan Wrze¶nia 83 Weteran WP -2.7 -- B.D. Z/3168/15 2018 3
8 s 1 27.10 WILIŃSKI Jakub AZS £ód¼ 04 U16 LD -2.7 -- BRÓDKA Daniel Z/0660/18 2018
1 s 2 23.43 LEWANDOWSKI Jakub AZS £ód¼ 00 U20 LD -1.1 III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2018 3 106
2 s 2 23.47 WOLNIAK £ukasz AZS £ód¼ 00 U20 LD -1.1 III DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/6294/15 2018 3 61 105
3 s 2 23.55 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U23 LD -1.1 III WO¬NIAK Jerzy B.D. Z/0378/16 2018
4 s 2 23.78 ZAWISZA Wojciech RKS £ód¼ 99 U20 LD -1.1 IV DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/0270/16 2018 4 52 99
5 s 2 23.79 D”BROWSKI Patryk RKS £ód¼ 00 U20 LD -1.1 IV DMP DMP U20 KOPEĘ Dominik Z/6305/15 2018 3 52 99
1 s 3 23.41 £UCKI Oskar BKL Be³chatów 02 U18 LD -1.8 III MANTYK £ukasz B.D. Z/0166/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 s 3 24.08 NOWAKOWSKI Kasper RKS £ód¼ 99 U20 LD -1.8 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/3529/15 2018 2
3 s 3 24.31 JACEWICZ B³aæej AZS £ód¼ 99 U20 LD -1.8 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/0566/17 2018 3
4 s 3 24.37 KOZIO£ Jakub RKS £ód¼ 99 U20 LD -1.8 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2018 3
5 s 3 24.53 RADOMSKI Dawid RKS £ód¼ 02 U18 LD -1.8 -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK! ZKN
6 s 3 24.76 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD -1.8 -- WO¬NIAK Jerzy Z/0225/17 2018 4
1 s 4 23.74 PŹDZIWIATR Jakub MULKS Æeromski Sieradz 99 U20 LD -3.5 IV KU¦ Tomasz Z/0930/17 2018 3
2 s 4 24.29 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 £ód¼ 02 U18 LD -3.5 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2018 3 LDK! ZKN
3 s 4 24.96 PŹCZEK Piotr RKS £ód¼ 02 U18 LD -3.5 -- DMP U20 B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2018 5 LDK! 79
4 s 4 25.00 SKRZYPCZAK Kamil SL Salos-Wodna £ód¼ 91 Sen LD -3.5 -- KOTELNICKI Mariusz B.D. Z/0592/18 2018 BEZ
5 s 4 25.08 PACHOLSKI Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD -3.5 -- MARSZA£EK Rafa³ Z/6452/15 2018 4
1 s 5 25.58 KRYSIAK Iwo AZS £ód¼ 03 U16 LD -2.6 V BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/3975/17 , 2018 BEZ LDK!
2 s 5 26.04 PIETRZAK Daniel AZS £ód¼ 04 U16 LD -2.6 -- BRÓDKA Daniel Z/0659/18 2018
3 s 5 26.84 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 03 U16 LD -2.6 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2018 BEZ LDK!
4 s 5 26.85 KAMIENIAK Filip MUKS Park Zduńska Wola 03 U16 LD -2.6 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3876/17 , 2018 5 LDK!
5 s 5 28.12 B£AÆEJEWSKI Szymon AZS £ód¼ 04 U16 LD -2.6 -- BRÓDKA Daniel Z/0652/18 2018
300 m M
1 s 1 36.07 BUCH Natan AZS £ód¼ 95 Sen LD -- SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2018 2
2 s 1 37.59 BIERNACKI Wiktor KS Æeglina Sieradz 01 U18 LD -- NOWAK Mieczys³aw Z/2253/15 2018 3 ZKN
3 s 1 39.24 SKRZYPCZAK Kamil SL Salos-Wodna £ód¼ 91 Sen LD -- KOTELNICKI Mariusz B.D. Z/0592/18 2018 BEZ
4 s 1 40.28 MATERA Mateusz AZS £ód¼ 04 U16 LD IV BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/0658/18 , 2018 BEZ LDK!
5 s 1 41.79 ÆACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD V BARSKA Jolanta Z/3524/16 2018 5
400 m M
1 s 1 50.87 LOSY Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U20 WP III WALCZAK Micha³ Z/0987/16 2018
2 s 1 51.10 KALINA Micha³ KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U20 WP III
3 s 1 53.81 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U20 WP IV WALCZAK Micha³ Z/0986/16 2018
4 s 1 55.46 GAWRYSZCZAK Daniel AZS £ód¼ 01 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2044/15 2018 3 LDK! ZKN
  s 1 DQ BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U20 WP -- WALCZAK Micha³ Z/2413/15 2018
1 s 2 51.28 HASIURA Jźdrzej RKS £ód¼ 97 U23 LD III JASZCZAK Stanis³aw Z/3524/15 2018 2 ZKN
2 s 2 53.10 KUC S³awomir RKS £ód¼ 96 U23 LD -- JASZCZAK Stanis³aw B.D. Z/0674/12 2018 2 ZKN
3 s 2 53.45 RYCHTER Przemys³aw KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U20 WP IV WALCZAK Micha³ Z/0838/15 2018
4 s 2 56.82 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U16 WP V WALCZAK Micha³ Z/1075/18 2018
5 s 2 57.65 JARCZEWSKI Antoni RKS £ód¼ 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3536/16 2018 5
6 s 2 57.66 ERM Adrian RKS £ód¼ 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanis³aw JASZCZAK Stanis³aw , Z/3537/16 , 2018 4 LDK! GIM
800 m M
1 s 1 1:53.21 W£ODARCZYK Adam AZS £ód¼ 97 U23 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2018 1 ZKN
2 s 1 1:59.58 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jaros³aw Z/1882/15 2018 2 ZKN
3 s 1 2:04.58 RUTA Mateusz AZS £ód¼ 01 U18 LD IV DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/3564/18 2018 BEZ 85
4 s 1 2:04.78 D”BROWSKI Artur AZS £ód¼ 90 Sen LD -- B.D. BEZ
5 s 1 2:05.44 SZAJRYCH Aleksander UKS Sprinter S³odków 04 U16 WP IV ROSIAK Robert Z/0003/18 2018
6 s 1 2:05.50 SZAFRAN Hubert niestowarzyszony # 00 U20 IV B.D. Z/5760/15 2018
7 s 1 2:05.75 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD IV LISIECKI Pawe³ Z/3727/17 2018 4
3000 m M
1 s 1 8:42.64 STYPU£KOWSKI Patryk RKS £ód¼ 95 Sen LD II JASZCZAK Stanis³aw Z/0415/13 2018 1
2 s 1 8:44.21 NITKA Maciej RKS £ód¼ 93 Sen LD II JASZCZAK Stanis³aw B.D. Z/4510/11 2018 2
3 s 1 8:49.22 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jaros³aw Z/1875/15 2018 3 ZKN
4 s 1 8:58.24 KLIMEK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 00 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/5263/15 2018 2 ZKN
5 s 1 9:14.52 CHE£MIK Sergiusz RKS £ód¼ 00 U20 LD III DMP U20 JASZCZAK Stanis³aw Z/1711/16 2018 3 105
6 s 1 9:27.53 CZYÆEWSKI Jakub RKS £ód¼ 01 U18 LD IV DMP U20 JASZCZAK Stanis³aw Z/2213/15 2018 3 ZKN 100
7 s 1 9:36.14 MANIKOWSKI Jakub KS Æeglina Sieradz 98 U23 LD -- NOWAK Mieczys³aw Z/3165/17 2018
8 s 1 9:44.78 BEDNAREK Damian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD IV WASIAK Jaros³aw Z/0294/15 2018 4
110 m p³ J M£ M
1 e 1 15.20 £UCKI Oskar BKL Be³chatów 02 U18 LD -1.7 III MANTYK £ukasz B.D. Z/0166/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 e 1 15.29 JA¦KIEWICZ Adam MKLA £źczyca 02 U18 LD -1.7 III DMP U20 KWAPKOWSKI £ukasz Z/2564/16 2018 2 ZKN 122
3 e 1 15.45 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów £ódzki 01 U18 LD -1.7 III DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2018 4 ZKN 118
4 e 1 15.66 RADOMSKI Dawid RKS £ód¼ 02 U18 LD -1.7 III DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK! ZKN 113
5 e 1 15.82 BIERNACKI Wiktor KS Æeglina Sieradz 01 U18 LD -1.7 IV NOWAK Mieczys³aw Z/2253/15 2018 3 ZKN
1 f 1 15.22 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów £ódzki 01 U18 LD -1.1 III DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2018 4 ZKN 124
2 f 1 15.44 JA¦KIEWICZ Adam MKLA £źczyca 02 U18 LD -1.1 III DMP U20 KWAPKOWSKI £ukasz Z/2564/16 2018 2 ZKN 119
3 f 1 15.70 RADOMSKI Dawid RKS £ód¼ 02 U18 LD -1.1 III DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK! ZKN 112
4 f 1 16.02 BIERNACKI Wiktor KS Æeglina Sieradz 01 U18 LD -1.1 IV NOWAK Mieczys³aw Z/2253/15 2018 3 ZKN
110 m p³ M (99.1) M
1 e 1 14.99 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów £ódzki 00 U20 LD -1.2 II DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/3705/15 2018 2 ZKN 141
2 e 1 15.57 TARNOWSKI Maksymilian RKS £ód¼ 00 U20 LD -1.2 II DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2018 2 ZKN 128
3 e 1 16.22 NOWAKOWSKI Kasper RKS £ód¼ 99 U20 LD -1.2 III DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/3529/15 2018 2 109
1 f 1 15.02 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów £ódzki 00 U20 LD -2.1 II DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/3705/15 2018 2 ZKN 140
2 f 1 15.67 TARNOWSKI Maksymilian RKS £ód¼ 00 U20 LD -2.1 II DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2018 2 ZKN 125
3 f 1 16.26 NOWAKOWSKI Kasper RKS £ód¼ 99 U20 LD -2.1 III DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/3529/15 2018 2 108
Wzwyæ M
1 f 1 1.93 PAJ”K Jakub UKS B³yskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczys³aw Z/4050/15 2018 3
  f 1 NM ZIELIŃSKI Sylwester niest. £ód¼ # 94 Sen LD --
Tyczka M
1 f 1 4.40 MUÆDÆYŃSKI Maksymilian UKS 55 £ód¼ 97 U23 LD II OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2018 2 ZKN
  f 1 NM GRACZYK Maciej UKS 55 £ód¼ 01 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2018 3 LDK! ZKN
W dal M
1 f 1 6.41 PAJ”K Patryk UKS B³yskawica Domaniewice 00 U20 LD +1.3 III SZYMAJDA Mieczys³aw Z/4151/15 2018 4
2 f 1 6.07 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP +2.6 IV WALCZAK Micha³ Z/1078/18 2018
3 f 1 5.51 SZNAJDER Krystian UKS Sprinter S³odków 01 U18 WP +3.5 -- ROSIAK Robert Z/5248/15 2018 BEZ LDK!
4 f 1 5.49 SZYMCZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U16 WP -0.2 -- WALCZAK Micha³ Z/1081/18 2018
  5.51 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP +1.7 -- WALCZAK Micha³ Z/1078/18 2018
Trójskok M
1 f 1 13.16 CETLICER Filip MKS Aleksandrów £ódzki 01 U18 LD +1.8 IV DMP U20 ZDRAJKOWSKI Pawe³ Z/3775/15 2018 3 ZKN 101
2 f 1 12.54 PATRZYK Adam BKL Be³chatów 02 U18 LD +3.2 -- MANTYK £ukasz B.D. Z/0169/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
  12.08 PATRZYK Adam BKL Be³chatów 02 U18 LD +1.4 -- MANTYK £ukasz B.D. Z/0169/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
Kula (5) M
1 f 1 17.01 GO¬DZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U18 WP II MA£ECKI Marcin Z/3653/15 2018 1 KN
2 f 1 12.75 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 02 U18 LD IV SULIŃSKI Andrzej # Z/2643/16 2018 4
3 f 1 9.11 CIE¦LIŃSKI Mateusz RKS £ód¼ 03 U16 LD -- DMP U20 KOPEĘ Dominik Z/3977/17 2018 BEZ 56
Dysk (1.5) M
1 f 1 49.07 GO¬DZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U18 WP II MA£ECKI Marcin Z/3653/15 2018 1 KN
Dysk (1.75) M
1 f 1 45.48 GO¬DZIK Bart³omiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2018 1 ZKN
2 f 1 37.29 BOMBA Cezary MUKS Park Zduńska Wola 99 U20 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/2732/16 2018 3
M³ot (5) M
1 f 1 72.07 RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz Z/1648/16 2018 1 LDK! KN
2 f 1 52.69 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 02 U18 LD III SULIŃSKI Andrzej # Z/2643/16 2018 4
3 f 1 50.37 BRYK Micha³ UKS B³yskawica Domaniewice 02 U18 LD III SZYMAJDA Mieczys³aw Z/1643/16 2018 4
  f 1 NM KRZOSKA Damian MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3263/16 , 2018 4 LDK! ZKN
M³ot (6) M
1 f 1 48.68 GABRYELCZYK Jan UKS B³yskawica Domaniewice 00 U20 LD III SZYMAJDA Mieczys³aw Z/5578/15 2018 3
2 f 1 46.91 BOMBA Cezary MUKS Park Zduńska Wola 99 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/2732/16 2018 3
M³ot (7.26) M
1 f 1 56.79 KU¬NIAREK Marcin MKS Zduńska Wola 96 U23 LD I SULIŃSKI Andrzej Z/1609/12 2018 2
2 f 1 50.52 STASIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 97 U23 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/1277/13 2018 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.5826570987701 sekund