Warszawa 12 - 13.05.2018
Otwarte mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w wielobojach [DMP]
200 m K
1 1 w 1 25.49 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ -0.1 II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2018 MM KN 842
2 2 w 1 28.67 SOWA Aleksandra KS Agros Zamość 98 U23 LU -0.1 -- BIKOWSKI Wojciech Z/0927/14 2018 4 579
  w 1 DNF KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -0.1 -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN 0
  w 1 DNF SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -0.1 -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3 0
1 1 w 2 25.65 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +1.4 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN 828
2 2 w 2 26.47 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN +1.4 III PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1 KN 757
3 3 w 2 26.78 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +1.4 III BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2 730
4 5 w 2 27.55 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +1.4 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2018 3 ZKN 667
5 8 w 2 28.65 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ +1.4 -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2018 3 581
1 4 w 3 27.37 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -1.9 IV RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN 681
2 6 w 3 27.56 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -1.9 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3 666
3 7 w 3 27.67 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -1.9 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2018 BEZ 657
4 9 w 3 29.36 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -1.9 -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3 528
5 10 w 3 32.33 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -1.9 -- 332
1 1 w 4 25.01 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +0.5 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN 886
2 2 w 4 26.48 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +0.5 III RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN 756
3 3 w 4 26.75 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +0.5 III RZEPKA Marek Z/1131/17 2018 733
4 4 w 4 28.26 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN +0.5 IV MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN 610
5 5 w 4 28.74 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ +0.5 -- JOBT Andrzej Z/1933/15 2018 3 574
1 6 w 5 28.82 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -0.2 -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK! GIM 568
2 7 w 5 29.15 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD -0.2 -- WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2018 4 543
3 8 w 5 30.45 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -0.2 -- RZEPKA Marek # Z/3626/18 2018 451
4 9 w 5 30.92 ZAKRZEWSKA Adrianna MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD -0.2 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/1857/16 2018 5 420
600 m K
1 w 1 1:41.62 KORNACKA Karolina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1124/17 2018 2 LDK! GIM 683
2 w 1 1:53.17 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2018 4 LDK! 468
3 w 1 1:54.17 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4 451
4 w 1 1:55.09 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2018 4 LDK! GIM 436
5 w 1 1:59.04 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0403/17 2018 5 LDK! GIM 373
6 w 1 1:59.23 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2018 3 LDK! GIM 370
7 w 1 2:00.15 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018 356
8 w 1 2:03.61 ŻYGO Paulina KS Wejher Wejherowo 04 U16 PM -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/3828/17 , 2018 5 LDK! GIM 306
9 w 1 2:04.46 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2018 3 LDK! GIM 295
10 w 1 2:06.20 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U16 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0094/17 2018 3 271
1 w 2 1:53.73 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0406/17 2018 BEZ LDK! GIM 458
2 w 2 1:54.87 ŁYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2722/17 2018 5 LDK! GIM 439
3 w 2 1:58.63 CHOLIŃSKA Oliwia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0211/18 2018 BEZ LDK! 379
4 w 2 2:01.82 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. RADKIEWICZ Przemysław 5 LDK! 332
5 w 2 2:02.93 GIERGIELA Julia UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/3666/18 2018 316
6 w 2 2:05.37 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2018 BEZ 282
7 w 2 2:05.41 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0404/17 2018 5 LDK! GIM 282
8 w 2 2:08.89 DROŻYNER Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 03 U16 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian , Z/3542/17 , 2018 BEZ LDK! GIM 237
9 w 2 2:09.04 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK! 235
10 w 2 2:11.66 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018 204
80 pł K
1 1 w 1 12.82 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -0.3 III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018 738
2 3 w 1 13.22 KORNACKA Karolina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -0.3 IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1124/17 2018 2 LDK! GIM 679
3 5 w 1 13.46 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U16 PM -0.3 IV KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0094/17 2018 3 644
4 6 w 1 13.58 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -0.3 IV BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0403/17 2018 5 LDK! GIM 627
5 12 w 1 14.23 ŻYGO Paulina KS Wejher Wejherowo 04 U16 PM -0.3 V B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/3828/17 , 2018 5 LDK! GIM 539
6 13 w 1 15.33 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -0.3 -- B.D. RADKIEWICZ Przemysław 5 LDK! 404
7 19 w 1 16.79 ŁYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -0.3 -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2722/17 2018 5 LDK! GIM 253
8 20 w 1 17.20 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -0.3 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018 216
1 4 w 2 13.33 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U16 MZ +0.8 IV PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2018 3 LDK! GIM 663
2 7 w 2 13.59 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +0.8 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4 626
3 10 w 2 14.14 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD +0.8 V GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2018 BEZ 551
4 15 w 2 15.74 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ +0.8 -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0404/17 2018 5 LDK! GIM 358
5 16 w 2 16.08 GIERGIELA Julia UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ +0.8 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/3666/18 2018 322
1 2 w 3 12.87 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -2.4 III SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2018 3 LDK! GIM 730
2 8 w 3 13.91 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -2.4 V GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2018 4 LDK! GIM 582
3 9 w 3 14.10 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ -2.4 V LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2018 4 LDK! 556
4 11 w 3 14.23 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -2.4 V BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0406/17 2018 BEZ LDK! GIM 539
5 14 w 3 15.63 DROŻYNER Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 03 U16 WN -2.4 -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian , Z/3542/17 , 2018 BEZ LDK! GIM 370
6 17 w 3 16.56 CHOLIŃSKA Oliwia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -2.4 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0211/18 2018 BEZ LDK! 274
7 18 w 3 16.78 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -2.4 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK! 253
100 m pł J MŁ K
1 w 1 16.33 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -2.6 III RZEPKA Marek Z/1131/17 2018 674
2 w 1 16.79 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -2.6 III JOBT Andrzej Z/1933/15 2018 3 620
3 w 1 16.86 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -2.6 III GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK! GIM 612
4 w 1 17.62 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD -2.6 IV WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2018 4 528
5 w 1 21.53 ZAKRZEWSKA Adrianna MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD -2.6 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/1857/16 2018 5 188
1 w 2 14.36 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -1.3 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN 928
2 w 2 15.28 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -1.3 II RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN 805
3 w 2 16.15 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN -1.3 III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN 696
4 w 2 20.26 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -1.3 -- RZEPKA Marek # Z/3626/18 2018 281
100 m pł K
1 1 w 1 14.12 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ +1.6 I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2018 MM KN 961
2 2 w 1 14.69 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +1.6 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN 883
3 3 w 1 17.34 SOWA Aleksandra KS Agros Zamość 98 U23 LU +1.6 -- BIKOWSKI Wojciech Z/0927/14 2018 4 559
  w 1 DNF SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +1.6 -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3 0
1 1 w 2 15.23 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +0.1 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN 811
2 3 w 2 15.70 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.1 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2 751
3 4 w 2 17.05 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +0.1 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2018 3 ZKN 591
4 5 w 2 17.65 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ +0.1 IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2018 3 525
5 10 w 2 19.42 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD +0.1 -- 352
1 2 w 3 15.33 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN -0.6 II PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1 KN 799
2 6 w 3 17.71 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -0.6 IV BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3 519
3 7 w 3 17.94 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -0.6 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2018 BEZ 495
4 8 w 3 18.26 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -0.6 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3 462
5 9 w 3 18.73 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -0.6 -- RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN 416
Wzwyż K
1 1 w 1 1.71 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2018 MM KN 867
2 2 w 1 1.56 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III DMP RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3 689 70
3 3 w 1 1.38 SOWA Aleksandra KS Agros Zamość 98 U23 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/0927/14 2018 4 491
4 4 w 1 1.17 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN 284
1 1 w 2 1.62 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN 759
2 3 w 2 1.53 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK! GIM 655
2 2 w 2 1.53 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN IV MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN 655
4 4 w 2 1.50 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/1131/17 2018 621
5 5 w 2 1.50 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN 621
6 6 w 2 1.41 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2018 4 523
7 7 w 2 1.38 ZAKRZEWSKA Adrianna MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/1857/16 2018 5 491
8 8 w 2 1.29 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3626/18 2018 399
  w 2 NM FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1933/15 2018 3 0
1 1 w 3 1.62 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN 759
2 3 w 3 1.59 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U20 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2018 3 ZKN 724
3 2 w 3 1.59 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN III PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1 KN 724
4 4 w 3 1.53 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN 655
5 5 w 3 1.50 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3 621
6 6 w 3 1.44 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3 555
7 7 w 3 1.41 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2 523
8 8 w 3 1.38 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2018 3 491
9 9 w 3 1.35 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2018 BEZ 460
10 10 w 3 1.32 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- 429
1 1 w 4 1.61 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ III SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2018 3 LDK! GIM 747
2 2 w 4 1.58 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U16 MZ III PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2018 3 LDK! GIM 712
3 3 w 4 1.58 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U16 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0094/17 2018 3 712
4 4 w 4 1.49 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4 610
5 6 w 4 1.46 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018 577
6 5 w 4 1.46 ŻYGO Paulina KS Wejher Wejherowo 04 U16 PM IV B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/3828/17 , 2018 5 LDK! GIM 577
7 7 w 4 1.43 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM V GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2018 4 LDK! GIM 544
8 9 w 4 1.43 ŁYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ V GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2722/17 2018 5 LDK! GIM 544
9 8 w 4 1.43 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ V BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0406/17 2018 BEZ LDK! GIM 544
10 10 w 4 1.40 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ V B.D. RADKIEWICZ Przemysław 5 LDK! 512
11 11 w 4 1.34 DROŻYNER Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 03 U16 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian , Z/3542/17 , 2018 BEZ LDK! GIM 449
12 13 w 4 1.31 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2018 4 LDK! 419
13 12 w 4 1.31 CHOLIŃSKA Oliwia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0211/18 2018 BEZ LDK! 419
14 14 w 4 1.28 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0403/17 2018 5 LDK! GIM 389
15 15 w 4 1.28 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2018 BEZ 389
16 16 w 4 1.28 KORNACKA Karolina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1124/17 2018 2 LDK! GIM 389
17 17 w 4 1.25 GIERGIELA Julia UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/3666/18 2018 359
18 18 w 4 1.22 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018 331
19 19 w 4 1.13 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK! 248
20 20 w 4 1.10 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0404/17 2018 5 LDK! GIM 222
W dal K
  f 1 3.91 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ +1.1 -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0404/17 2018 5 LDK! GIM
  f 1 3.95 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +0.1 -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0406/17 2018 BEZ LDK! GIM
  f 1 4.23 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD +0.9 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2018 BEZ
  f 1 4.26 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -0.6 -- SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2018 3 LDK! GIM
  f 1 4.64 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ -0.7 V LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2018 4 LDK!
  w 4 4.08 ŁYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +1.0 -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2722/17 2018 5 LDK! GIM 326
1 1 w 4 4.93 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM +0.1 IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2018 4 LDK! GIM 540
2 2 w 4 4.81 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ +2.7 IV LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2018 4 LDK! 508
3 3 w 4 4.80 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U16 PM -0.5 IV KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0094/17 2018 3 506
4 5 w 4 4.73 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +1.2 V BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0403/17 2018 5 LDK! GIM 487
5 4 w 4 4.73 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +2.5 V SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2018 3 LDK! GIM 487
6 6 w 4 4.70 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +1.4 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4 479
7 7 w 4 4.53 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD +2.6 V GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2018 BEZ 436
8 8 w 4 4.44 ŁYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +5.3 -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2722/17 2018 5 LDK! GIM 413
9 9 w 4 4.35 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD +0.6 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018 391
10 10 w 4 4.31 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U16 MZ +1.5 -- PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2018 3 LDK! GIM 381
11 11 w 4 4.21 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +2.9 -- B.D. RADKIEWICZ Przemysław 5 LDK! 357
12 12 w 4 4.07 DROŻYNER Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 03 U16 WN +2.3 -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian , Z/3542/17 , 2018 BEZ LDK! GIM 324
13 13 w 4 4.03 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ +2.1 -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0404/17 2018 5 LDK! GIM 315
14 14 w 4 4.02 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +2.9 -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0406/17 2018 BEZ LDK! GIM 312
15 15 w 4 4.01 KORNACKA Karolina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -1.2 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1124/17 2018 2 LDK! GIM 310
16 16 w 4 3.92 ŻYGO Paulina KS Wejher Wejherowo 04 U16 PM -0.1 -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/3828/17 , 2018 5 LDK! GIM 290
17 17 w 4 3.85 CHOLIŃSKA Oliwia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +0.3 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0211/18 2018 BEZ LDK! 274
18 19 w 4 3.72 GIERGIELA Julia UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -0.1 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/3666/18 2018 246
19 18 w 4 3.72 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ +1.7 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018 246
20 20 w 4 3.51 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +1.7 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK! 202
Kula (3) K
1 1 w 1 9.75 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U16 PM V KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0094/17 2018 3 513
2 2 w 1 8.78 DROŻYNER Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 03 U16 WN V PALUCH Krystian PALUCH Krystian , Z/3542/17 , 2018 BEZ LDK! GIM 450
3 3 w 1 8.67 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018 443
4 4 w 1 8.53 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2018 4 LDK! 434
5 5 w 1 8.26 KORNACKA Karolina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1124/17 2018 2 LDK! GIM 416
6 6 w 1 8.12 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0403/17 2018 5 LDK! GIM 407
7 7 w 1 7.79 ŻYGO Paulina KS Wejher Wejherowo 04 U16 PM -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/3828/17 , 2018 5 LDK! GIM 386
8 8 w 1 7.77 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2018 3 LDK! GIM 385
9 9 w 1 7.69 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U16 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2018 3 LDK! GIM 379
10 10 w 1 7.47 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4 365
11 11 w 1 7.17 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. RADKIEWICZ Przemysław 5 LDK! 346
12 12 w 1 7.10 ŁYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2722/17 2018 5 LDK! GIM 341
13 13 w 1 7.09 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0404/17 2018 5 LDK! GIM 341
14 14 w 1 7.03 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2018 4 LDK! GIM 337
15 15 w 1 6.93 GIERGIELA Julia UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/3666/18 2018 331
16 16 w 1 6.79 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0406/17 2018 BEZ LDK! GIM 322
17 17 w 1 6.73 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2018 BEZ 318
18 18 w 1 6.45 CHOLIŃSKA Oliwia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0211/18 2018 BEZ LDK! 300
19 19 w 1 5.98 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018 270
20 20 w 1 5.66 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK! 250
1 1 w 2 11.49 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN 627
2 2 w 2 11.45 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN 625
3 3 w 2 9.83 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek # Z/3626/18 2018 518
4 4 w 2 9.66 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1131/17 2018 507
5 5 w 2 9.32 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN 485
6 6 w 2 8.58 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2018 4 437
7 7 w 2 7.94 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1933/15 2018 3 395
8 8 w 2 7.91 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK! GIM 394
9 9 w 2 6.95 ZAKRZEWSKA Adrianna MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/1857/16 2018 5 332
Kula (4) K
1 1 w 1 12.63 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2018 MM KN 703
2 2 w 1 8.95 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN 461
3 3 w 1 8.14 SOWA Aleksandra KS Agros Zamość 98 U23 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/0927/14 2018 4 408
  w 1 NM SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3 0
1 1 w 2 10.53 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN 564
2 2 w 2 9.66 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U20 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2018 3 ZKN 507
3 3 w 2 9.58 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN 502
4 4 w 2 9.39 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN IV PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1 KN 490
5 5 w 2 9.39 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3 490
6 6 w 2 8.95 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2 461
7 7 w 2 8.61 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2018 3 439
8 8 w 2 8.32 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- 420
9 9 w 2 6.40 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2018 BEZ 297
10 10 w 2 6.28 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3 289
5-bój K MŁ K
  f 1 1903 ŁYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2722/17 2018 5 LDK! GIM
1 f 1 2646 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U16 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0094/17 2018 3
2 f 1 2644 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ III SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2018 3 LDK! GIM
3 f 1 2531 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4
4 f 1 2505 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018
5 f 1 2505 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U16 MZ IV PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2018 3 LDK! GIM
6 f 1 2477 KORNACKA Karolina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1124/17 2018 2 LDK! GIM
7 f 1 2439 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2018 4 LDK! GIM
8 f 1 2385 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ IV LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2018 4 LDK!
9 f 1 2283 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ V BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0403/17 2018 5 LDK! GIM
10 f 1 2175 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ V BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0406/17 2018 BEZ LDK! GIM
11 f 1 2098 ŻYGO Paulina KS Wejher Wejherowo 04 U16 PM V B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/3828/17 , 2018 5 LDK! GIM
12 f 1 1990 ŁYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2722/17 2018 5 LDK! GIM
13 f 1 1976 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2018 BEZ
14 f 1 1951 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. RADKIEWICZ Przemysław 5 LDK!
15 f 1 1830 DROŻYNER Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 03 U16 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian , Z/3542/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
16 f 1 1646 CHOLIŃSKA Oliwia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0211/18 2018 BEZ LDK!
17 f 1 1574 GIERGIELA Julia UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/3666/18 2018
18 f 1 1518 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/0404/17 2018 5 LDK! GIM
19 f 1 1267 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
20 f 1 1188 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK!
100 m M
1 w 1 11.06 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -1.7 II RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 847
2 w 1 12.08 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 98 U23 ZP -1.7 -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2 635
  w 1 DNF KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -1.7 -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1 0
1 w 2 11.46 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL -0.9 III SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN 761
2 w 2 11.51 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -0.9 III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 750
3 w 2 12.31 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD -0.9 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN 591
4 w 2 12.44 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -0.9 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN 567
5 w 2 12.51 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -0.9 -- RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3 554
1 1 w 3 11.95 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD -0.3 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 661
2 2 w 3 12.02 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -0.3 IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 647
3 3 w 3 12.42 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -0.3 -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 571
4 4 w 3 12.66 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -0.3 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 527
5 5 w 3 12.70 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -0.3 -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 520
6 6 w 3 13.01 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -0.3 -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 466
400 m M
1 1 w 1 51.95 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 98 U23 ZP III MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2 727
  w 1 DNF ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 0
  w 1 DNF KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1 0
1 1 w 2 52.67 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 696
2 2 w 2 54.94 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN 601
3 3 w 2 56.80 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3 528
4 4 w 2 60.55 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN 395
  w 2 DNF DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL -- SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN 0
1 1 w 3 53.35 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM IV LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 667
2 2 w 3 53.81 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 647
3 3 w 3 56.28 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 548
4 4 w 3 56.85 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 527
5 5 w 3 58.28 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 474
6 6 w 3 58.71 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 458
Wzwyż M
1 1 w 1 1.85 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 670
2 2 w 1 1.79 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1 619
3 3 w 1 1.64 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 98 U23 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2 496
1 1 w 2 1.85 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 670
2 2 w 2 1.76 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN 593
3 3 w 2 1.64 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN 496
4 4 w 2 1.52 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3 404
  w 2 NM DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL -- SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN 0
1 1 w 3 1.91 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 723
2 2 w 3 1.88 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 696
3 3 w 3 1.67 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 520
4 4 w 3 1.64 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 496
5 5 w 3 1.61 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 472
6 6 w 3 1.52 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 404
W dal M
  f 1 5.05 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +1.5 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK!
  f 1 5.63 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +1.0 -- RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3
  f 1 5.74 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD +1.7 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN
  f 1 5.92 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD +0.7 IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN
  f 1 6.49 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL +1.6 III SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN
1 1 w 1 6.04 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 98 U23 ZP +1.7 -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2 595
  w 1 NM ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ 0.0 -- DMP RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 0
  w 1 NM KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ 0.0 -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1 0
1 1 w 2 6.76 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL +3.4 III SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN 757
2 2 w 2 6.71 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ 0.0 III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 746
3 3 w 2 6.04 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD +2.6 IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN 595
4 4 w 2 5.93 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD +2.4 IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN 571
5 5 w 2 5.93 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +2.5 IV RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3 571
1 1 w 3 6.88 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD +0.6 II JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 785
2 2 w 3 6.10 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD +1.4 IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 608
3 3 w 3 5.78 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ +1.6 -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 540
4 4 w 3 5.63 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM +0.2 -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 508
5 5 w 3 5.06 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +2.4 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 394
6 6 w 3 5.02 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM +0.5 -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 386
Kula (5) M
1 1 w 1 14.30 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 747
2 2 w 1 11.84 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 597
3 3 w 1 10.78 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 533
4 4 w 1 10.43 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 512
5 5 w 1 10.18 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 496
6 6 w 1 9.82 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 475
Kula (6) M
1 1 w 1 14.35 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 750
2 2 w 1 13.64 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN 706
3 3 w 1 13.21 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL III SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN 680
4 4 w 1 11.58 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN 581
5 5 w 1 10.56 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3 519
Kula (7.26) M
1 1 w 1 12.94 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 664
2 2 w 1 12.77 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1 653
3 3 w 1 10.26 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 98 U23 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2 501

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.7776100635529 sekund