Warszawa 12 - 13.05.2018
Otwarte mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w wielobojach [DMP]
800 m K
1 1 w 1 2:41.81 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3 552
  w 1 DNF SOWA Aleksandra KS Agros Zamo¶ć 98 U23 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/0927/14 2018 4 0
  w 1 DNF MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2018 MM KN 0
  w 1 DNF KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN 0
1 1 w 2 2:18.96 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN 838
2 2 w 2 2:32.15 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3 666
3 3 w 2 2:38.98 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN -- PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1 KN 585
4 4 w 2 2:39.92 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2 574
6 5 w 2 2:42.82 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3 541
7 6 w 2 2:44.16 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN 526
8 7 w 2 2:45.42 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2018 3 ZKN 512
9 8 w 2 2:48.30 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2018 BEZ 481
  w 2 DNF GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2018 3 0
  w 2 DNF BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4821/15 2018 4 0
1 1 w 3 2:29.25 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN 702
2 2 w 3 2:37.00 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1131/17 2018 608
3 3 w 3 2:42.73 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1933/15 2018 3 542
4 4 w 3 2:46.38 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK! GIM 502
5 5 w 3 2:47.91 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN -- MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN 486
6 6 w 3 2:49.39 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2018 4 470
7 7 w 3 3:14.11 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- B.D. Z/3626/18 2018 245
W dal K
  f 1 3.90 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +0.8 -- B.D. Z/3626/18 2018
1 1 w 1 5.70 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +0.1 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN 759
2 2 w 1 5.53 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ -1.9 II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2018 MM KN 709
3 3 w 1 4.82 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +0.4 -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3 511
4 4 w 1 4.63 SOWA Aleksandra KS Agros Zamo¶ć 98 U23 LU +1.0 -- DMP BIKOWSKI Wojciech Z/0927/14 2018 4 461 39
1 1 w 2 5.49 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN -1.0 II PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1 KN 697
2 2 w 2 5.43 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +0.2 II WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN 680
3 3 w 2 5.01 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ 0.0 IV BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2 562
4 4 w 2 4.99 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -0.2 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2018 3 ZKN 557
5 5 w 2 4.94 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -0.8 IV RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN 543
6 6 w 2 4.78 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +0.3 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2018 BEZ 500
7 7 w 2 4.52 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ -1.3 -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2018 3 433
8 8 w 2 4.50 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.4 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3 428
9 9 w 2 4.48 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +1.4 -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3 423
10 10 w 2 3.96 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD +0.7 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4821/15 2018 4 299
1 1 w 3 5.29 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +1.7 III DMP RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN 640 78
2 2 w 3 5.16 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +0.2 III RZEPKA Marek Z/1131/17 2018 603
3 3 w 3 5.07 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN +2.9 IV MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN 578
4 4 w 3 4.61 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM +1.5 -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK! GIM 456
5 5 w 3 4.59 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD +4.0 -- WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2018 4 451
6 6 w 3 4.55 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ +1.7 -- JOBT Andrzej Z/1933/15 2018 3 441
7 7 w 3 4.11 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +2.5 -- B.D. Z/3626/18 2018 333
  w 3 DNS JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ 0.0 -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN 0
  w 3 DNS ZAKRZEWSKA Adrianna MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD 0.0 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/1857/16 2018 5 0
Oszczep (500) K
1 1 w 1 38.36 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN 636
2 2 w 1 31.64 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- B.D. Z/3626/18 2018 508
3 3 w 1 28.31 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2018 4 445
4 4 w 1 27.76 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1131/17 2018 434
5 5 w 1 24.27 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN -- MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN 369
6 6 w 1 18.35 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1933/15 2018 3 258
7 7 w 1 17.77 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK! GIM 248
Oszczep (600) K
1 1 w 1 43.82 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2018 MM KN 741
2 2 w 1 29.66 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3 470
3 3 w 1 17.20 SOWA Aleksandra KS Agros Zamo¶ć 98 U23 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/0927/14 2018 4 237
  w 1 NM KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN 0
1 1 w 2 32.03 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN 515
2 2 w 2 30.30 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN 482
3 3 w 2 26.57 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2018 3 412
4 4 w 2 26.04 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN -- PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1 KN 402
5 5 w 2 23.73 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2018 3 ZKN 358
6 6 w 2 23.22 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3 349
7 7 w 2 20.87 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2 305
8 8 w 2 19.32 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4821/15 2018 4 276
9 9 w 2 15.19 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3 200
10 10 w 2 11.68 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2018 BEZ 136
7-bój J MŁ K
1 f 1 4925 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ I RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN
2 f 1 4180 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/1131/17 2018
3 f 1 4019 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN
4 f 1 3435 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 3397 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2018 4
6 f 1 2830 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1933/15 2018 3
7 f 1 2735 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- B.D. Z/3626/18 2018
  f 1 DNF JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN
  f 1 DNF ZAKRZEWSKA Adrianna MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/1857/16 2018 5
7-bój K
1 f 1 4823 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2018 MM KN
2 f 1 2735 SOWA Aleksandra KS Agros Zamo¶ć 98 U23 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/0927/14 2018 4
3 f 1 2387 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
4 f 1 2222 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
1 f 2 4484 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ II WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN
2 f 2 4454 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN II PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1 KN
3 f 2 4316 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN
4 f 2 3908 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U20 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2018 3 ZKN
5 f 2 3906 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2
6 f 2 3405 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3
7 f 2 3332 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3
8 f 2 3026 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2018 BEZ
9 f 2 2881 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2018 3
10 f 2 2108 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4821/15 2018 4
1000 m M
1 1 w 1 2:55.40 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM V B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2018 BEZ LDK! GIM 710
2 2 w 1 2:56.54 WITKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ V RZEPKA Marek B.D. Z/3608/18 2018 699
3 3 w 1 3:24.08 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2018 4 LDK! 448
4 4 w 1 3:32.30 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2018 BEZ 383
1500 m M
  w 1 DNF ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 0
1 1 w 2 5:04.64 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN 533
2 2 w 2 5:05.23 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3 530
3 3 w 2 5:48.27 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN 314
  w 2 DNF DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL -- SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN 0
  w 2 DNF BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 0
1 1 w 3 4:42.72 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 663
2 2 w 3 5:05.26 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 530
3 3 w 3 5:09.91 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 504
4 4 w 3 5:19.83 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 451
5 5 w 3 5:25.31 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 423
6 6 w 3 5:28.07 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 409
110 m pł MŁ M
1 1 w 1 16.52 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ 0.0 III OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2018 4 LDK! 675
2 2 w 1 18.46 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM 0.0 V B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2018 BEZ LDK! GIM 481
3 3 w 1 19.99 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ 0.0 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2018 BEZ 350
4 4 w 1 20.48 WITKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek B.D. Z/3608/18 2018 312
110 m pł J MŁ M
1 1 w 1 15.64 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD -0.3 III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 774
2 2 w 1 16.08 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -0.3 IV LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 724
3 3 w 1 16.35 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -0.3 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 694
4 4 w 1 17.90 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -0.3 -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 534
5 5 w 1 20.01 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -0.3 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 348
6 6 w 1 21.01 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -0.3 -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 274
110 m pł M (99.1) M
1 1 w 1 15.57 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +2.5 II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 782
2 2 w 1 16.96 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD +2.5 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN 628
3 3 w 1 18.66 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +2.5 -- RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3 463
4 4 w 1 19.30 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD +2.5 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN 407
  w 1 DNF DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL +2.5 -- SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN 0
110 m pł M
  w 1 DNF BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 98 U23 ZP +2.5 -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2 0
  w 1 DNF KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +2.5 -- DMP RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1 0
  w 1 DNF ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +2.5 -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 0
Wzwyż M
1 1 w 4 1.53 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2018 BEZ LDK! GIM 411
2 2 w 4 1.50 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2018 4 LDK! 389
3 3 w 4 1.47 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2018 BEZ 367
4 4 w 4 1.32 WITKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3608/18 2018 263
Tyczka M
1 1 w 1 4.10 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1 645
  w 1 NM ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 0
1 1 w 2 4.20 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 673
2 2 w 2 3.60 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN 509
3 3 w 2 3.20 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3 406
4 4 w 2 3.00 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN 357
  w 2 NM DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL -- SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN 0
1 1 w 3 3.50 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM IV LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 482
2 2 w 3 3.10 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 381
3 3 w 3 3.00 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 357
4 4 w 3 3.00 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 357
5 5 w 3 2.90 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 333
6 6 w 3 2.90 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 333
W dal M
  f 1 4.38 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -1.3 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2018 BEZ
  f 1 5.00 WITKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ -1.4 -- RZEPKA Marek B.D. Z/3608/18 2018
1 1 w 4 5.09 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM +0.6 -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2018 BEZ LDK! GIM 400
2 2 w 4 5.09 WITKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ +2.3 -- RZEPKA Marek B.D. Z/3608/18 2018 400
3 3 w 4 5.03 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2018 4 LDK! 388
4 4 w 4 4.90 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ +2.1 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2018 BEZ 363
Kula (5) M
1 1 w 2 8.40 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2018 4 LDK! 390
2 2 w 2 8.36 WITKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3608/18 2018 388
3 3 w 2 7.95 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2018 BEZ LDK! GIM 363
4 4 w 2 7.53 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2018 BEZ 339
Dysk (1.5) M
1 1 w 1 39.60 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 656
2 2 w 1 28.83 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 441
3 3 w 1 27.51 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 416
4 4 w 1 27.05 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 407
5 5 w 1 23.29 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 334
6 6 w 1 18.73 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 248
Dysk (1.75) M
1 1 w 1 45.43 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 776
2 2 w 1 32.44 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL IV SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN 513
3 3 w 1 31.91 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN 502
4 4 w 1 27.93 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3 424
  w 1 NM WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN 0
Dysk (2) M
1 1 w 1 39.25 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 649
2 2 w 1 39.15 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1 647
  w 1 DNS BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 98 U23 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2 0
Oszczep (700) M
1 1 w 1 52.14 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN 620
2 2 w 1 40.33 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 447
3 3 w 1 37.30 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4 403
4 4 w 1 35.51 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN 377
5 5 w 1 33.02 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4 342
6 6 w 1 25.85 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN 241
Oszczep (800) M
1 1 w 1 55.38 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 669
  w 1 DNS KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1 0
1 1 w 2 50.43 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 595
2 2 w 2 45.86 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN 528
3 3 w 2 45.83 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN 527
4 4 w 2 44.78 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL IV SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN 512
5 5 w 2 44.01 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3 500
5-bój M MŁ M
1 f 1 2365 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM IV B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2018 BEZ LDK! GIM
2 f 1 2290 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2018 4 LDK!
3 f 1 2062 WITKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3608/18 2018
4 f 1 1802 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2018 BEZ
10-bój J MŁ M
1 f 1 6376 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U18 PD II JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2018 1 KN
2 f 1 5278 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM III LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN
3 f 1 5120 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4
4 f 1 4488 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK!
5 f 1 4481 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4
6 f 1 4365 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN
10-bój JUN M
1 f 1 6438 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN
2 f 1 5761 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN
3 f 1 4899 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3
4 f 1 4240 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN
5 f 1 3223 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL -- SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN
10-bój M
1 f 1 3499 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN
  f 1 DNF KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1
  f 1 DNF BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 98 U23 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.6959369182587 sekund