Warszawa 12 - 13.05.2018
Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego [DMP]
100 m K
1 1 e 1 11.69 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +0.3 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2018 M KN
2 2 e 1 12.11 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +0.3 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
3 3 e 1 12.38 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +0.3 II JADCZAK Bożena Z/0635/15 2018 M KN
4 4 e 1 12.52 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +0.3 II BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2018 1 ZKN
5 5 e 1 12.56 GĄSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ +0.3 II KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2018 2 ZKN
6 6 e 1 12.75 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 00 U20 MZ +0.3 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5358/15 2018 2
7 7 e 1 12.79 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.3 III BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2018 2
1 9 e 2 12.92 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -1.1 III RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
2 10 e 2 13.14 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -1.1 III OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2018 3
3 11 e 2 13.18 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 02 U18 WN -1.1 III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/2685/17 2018 LDK! GIM
4 12 e 2 13.24 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ -1.1 IV GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
5 13 e 2 13.27 KORNACKA Kinga KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -1.1 IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1125/17 2018 2 LDK! GIM
6 15 e 2 13.38 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -1.1 IV BŁASIŃSKI Artur Z/4908/15 2018 3 LDK!
7 22 e 2 13.71 CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ -1.1 IV WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin # , Z/0378/17 , 2018 3 LDK! GIM
8 30 e 2 14.05 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -1.1 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2018 2 ZKN
1 14 e 3 13.28 FILIPOW Julia UKS Technik Augustów 00 U20 PD -1.1 IV SOWÓL Bogusław Z/0649/17 2018 2
2 17 e 3 13.61 KACZYŃSKA Julia OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ -1.1 IV WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/3210/17 2018 5 LDK! GIM
3 19 e 3 13.65 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -1.1 IV OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 4
4 20 e 3 13.68 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -1.1 IV JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2018 5 LDK!
5 21 e 3 13.71 GLIBOWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -1.1 IV JADCZAK Bożena Z/3159/15 2018 4
6 26 e 3 13.97 RYDELEK Nina OKS Start Otwock 03 U16 MZ -1.1 V KALINOWSKA Paulina Z/0339/17 2018 4
7 32 e 3 14.12 RADASZKIEWICZ Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -1.1 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3894/15 2018 4
8 35 e 3 14.19 MULARZUK Natalia AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -1.1 V OBROCKI Bogdan Z/1480/17 2018 5
1 8 e 4 12.88 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U14 MZ +1.0 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2018 LDK!
2 16 e 4 13.57 CISZEWSKA Helena AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ +1.0 IV OBROCKI Bogdan Z/2329/17 2018 5
3 25 e 4 13.89 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ +1.0 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 4
4 31 e 4 14.10 KUBIAK Maja UKS Otrębusy 03 U16 MZ +1.0 V GOLJANEK Janusz Z/1354/17 2018 5
5 33 e 4 14.13 ZDUNOWSKA Marta MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ +1.0 V MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/2104/18 , 2018 LDK!
6 34 e 4 14.13 KOSMOWSKA Wiktoria UKS Jedynka Łowicz 03 U16 LD +1.0 V KWIATKOWSKI Mariusz Z/3341/18 2018 5
7 38 e 4 14.50 GORAL Blanka AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ +1.0 V OBROCKI Bogdan Z/1482/17 2018 5
8 41 e 4 14.60 BIEGANOWSKA Karolina MKS Tomaszów Mazowiecki 05 U14 LD +1.0 --
1 24 e 5 13.84 FRIEDA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ +0.9 -- KUBIK Ilona Z/1357/18 2018
2 28 e 5 14.02 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ +0.9 V RADKIEWICZ Przemysław Z/3464/18 2018 LDK!
3 37 e 5 14.34 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ +0.9 V KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2018 BEZ LDK!
4 43 e 5 14.84 PAJĄK Sandra RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ +0.9 -- JADCZAK Bożena Z/3524/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 44 e 5 14.91 BARANOWSKA Zuzanna MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +0.9 -- KOZERA Piotr Z/2477/18 2018
6 45 e 5 15.00 MAJEWSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +0.9 -- B.D. Z/3632/18 2018
7 49 e 5 15.30 SZCZEŚNIAK Wiktoria OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ +0.9 -- WITKOWSKI Bartosz Z/1045/17 2018 BEZ LDK! GIM
8 51 e 5 15.91 KOŃCZAK Wiktoria UKS Otrębusy 04 U16 MZ +0.9 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2637/16 2018 BEZ LDK!
1 27 e 6 14.00 MATUSZCZAK Michalina OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -2.9 -- GRENDA Jan Z/0716/14 2018 2
2 29 e 6 14.04 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -2.9 V RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2018 LDK!
3 39 e 6 14.55 GRZESZEK Elwira UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ -2.9 -- KUBIK Ilona Z/1180/18 2018
4 46 e 6 15.17 GŁAŻEWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 05 U14 MZ -2.9 -- WITKOWSKI Bartosz Z/3612/18 2018 LDK!
5 50 e 6 15.38 ŻAK Alicja OKS Skra Warszawa 06 U14 MZ -2.9 -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3468/18 2018 LDK!
1 23 e 7 13.79 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U16 MZ -2.2 IV JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 4
2 36 e 7 14.22 DIMITROW Maja UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ -2.2 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3456/18 2018
3 42 e 7 14.77 TARŁOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -2.2 -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław , Z/3465/18 , 2018 LDK!
4 52 e 7 16.09 JAKUBASZEK Izabela OKS Skra Warszawa 06 U14 MZ -2.2 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3469/18 2018 LDK!
1 18 e 8 13.62 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 98 U23 MZ -1.2 -- B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2018
2 40 e 8 14.57 BILSKA Stefania AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -1.2 -- ŁATKO Barbara Z/2433/17 2018 BEZ
3 47 e 8 15.18 SZABŁOWSKA Maria UKS Clan Ostrołęka 04 U16 MZ -1.2 -- PIERZCHAŁA Halina Z/4224/18 2018
4 48 e 8 15.19 MULARZUK Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 05 U14 MZ -1.2 -- B.D.
5 53 e 8 16.48 MILEWSKA Joanna UKS Clan Ostrołęka 06 U14 MZ -1.2 -- PIERZCHAŁA Halina Z/1218/18 2018
1 f 2 11.81 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -1.1 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2018 M KN
2 f 2 12.23 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -1.1 II JADCZAK Bożena Z/0635/15 2018 M KN
3 f 2 12.63 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -1.1 II BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2018 1 ZKN
4 f 2 12.74 GĄSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ -1.1 II KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2018 2 ZKN
5 f 2 12.91 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 00 U20 MZ -1.1 III DOBRZENIAK Jarosław Z/5358/15 2018 2
6 f 2 12.92 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -1.1 III BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2018 2
7 f 2 13.03 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U14 MZ -1.1 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2018 LDK!
1 f 3 13.15 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 02 U18 WN +1.6 III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/2685/17 2018 LDK! GIM
2 f 3 13.17 FILIPOW Julia UKS Technik Augustów 00 U20 PD +1.6 III SOWÓL Bogusław Z/0649/17 2018 2
3 f 3 13.20 KORNACKA Kinga KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN +1.6 III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1125/17 2018 2 LDK! GIM
4 f 3 13.40 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +1.6 IV BŁASIŃSKI Artur Z/4908/15 2018 3 LDK!
1 f 4 13.69 GLIBOWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -0.1 IV JADCZAK Bożena Z/3159/15 2018 4
2 f 4 13.71 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.1 IV OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 4
3 f 4 13.79 FRIEDA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -0.1 IV KUBIK Ilona Z/1357/18 2018
4 f 4 13.84 CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ -0.1 V WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin # , Z/0378/17 , 2018 3 LDK! GIM
300 m K
1 1 s 1 38.96 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -- B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2018 1 ZKN
2 2 s 1 39.28 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
3 3 s 1 40.24 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2018 M
4 4 s 1 41.07 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -- GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/1469/13 2018 2 ZKN
5 5 s 1 41.17 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -- B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2018 2 ZKN
6 13 s 1 45.13 JACKIEWICZ Patrycja LKS Mazowsze Teresin 01 U18 MZ -- CIERECH Bogusław Z/5392/15 2018 4
7 14 s 1 45.36 RADASZKIEWICZ Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3894/15 2018 4
8 15 s 1 45.53 SZYMCZYK Kornelia OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2018 4 LDK! GIM
1 6 s 2 42.87 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1261/16 2018 3
2 9 s 2 44.14 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 4
3 11 s 2 44.73 MALINOWSKA Urszula UKS Kusy Warszawa 03 U16 MZ III KĘDZIORA Robert Z/2712/17 2018 4 LDK!
4 12 s 2 44.95 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ III JENDRYCH Marek Z/0362/17 2018 4
5 17 s 2 46.07 PIEKARSKA Julita UKS Technik Augustów 04 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław # , Z/1325/18 , 2018 5 LDK!
6 20 s 2 46.58 KOCISZEWSKA Wiktoria OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0338/17 2018 5
7 23 s 2 47.30 KURPIEWSKA Marta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2938/16 2018
8 26 s 2 49.52 CIESIELSKA Magdalena LKS Mazowsze Teresin 01 U18 MZ -- CIERECH Bogusław Z/0989/15 2018 BEZ
1 s 3 45.54 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 02 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/2685/17 2018 LDK! GIM
2 18 s 3 46.12 DIMITROW Maja UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3456/18 2018
3 19 s 3 46.57 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2018 BEZ
4 21 s 3 46.93 WIEPRZOWSKA Paulina OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ V WITKOWSKI Bartosz Z/2731/18 2018 LDK!
5 24 s 3 47.93 KOWALCZYK-SKAP Jagoda UKS Kusy Warszawa 03 U16 MZ V KĘDZIORA Robert Z/2715/17 2018 BEZ LDK!
6 28 s 3 51.50 TOMCZYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2270/18 2018
7 29 s 3 53.41 GRZEJSZCZYK Lidia MKS Syrena Warszawa 05 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3673/18 2018 LDK!
8 32 s 3 54.15 WÓJCIK Magdalena OKS Start Otwock 04 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2939/17 2018 BEZ
1 8 s 4 43.81 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03 U16 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0653/17 , 2018 4 LDK! GIM
2 16 s 4 45.86 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2018 LDK!
3 22 s 4 46.94 DRZEWUCKA Maja AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ V JENDRYCH Marek Z/1477/17 2018 5
4 25 s 4 48.24 PAWŁOWICZ Natalia UKS Otrębusy 04 U16 MZ V KOŃCZAK Sebastian Z/1175/18 2018 BEZ LDK!
5 27 s 4 50.40 PAPIS Maja OKS Start Otwock 04 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2290/18 2018
1 7 s 5 43.45 ŚWIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4368/17 2018
2 10 s 5 44.19 KRAJEWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 03 U16 MZ III RĄCZKA Paweł B.D. # Z/1257/17 2018 4 LDK!
3 30 s 5 53.58 KULPA Natalia OKS Start Otwock 03 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2936/17 2018 BEZ
4 31 s 5 53.92 SUTYNIEC Aleksandra MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3106/17 2018 BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 58.86 KORNACKA Kinga KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1125/17 2018 2 LDK! GIM
2 3 s 1 61.03 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2079/15 2018 2 LDK! ZKN
3 4 s 1 61.22 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej # Z/2839/15 2018 3
4 7 s 1 61.57 ŚWIACKA Anita UKS Technik Augustów 00 U20 PD III SOWÓL Bogusław Z/1545/15 2018 3 LDK!
5 8 s 1 61.62 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ III MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2018 2 ZKN
6 9 s 1 62.00 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ III ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2018 3
7 12 s 1 65.52 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3944/15 2018 3
1 2 s 2 60.81 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD III GAŁASZEWSKI Adrian Z/2854/17 2018 4
2 5 s 2 61.24 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ III JOBT Andrzej Z/5364/15 2018 2 ZKN
3 6 s 2 61.36 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/2402/17 2018 2 ZKN
4 10 s 2 62.98 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ IV KUBIK Ilona Z/1363/18 2018
5 11 s 2 65.05 GÓRKA Weronika RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin # Z/0544/16 2018 4 LDK! GIM
6 13 s 2 65.52 ŻDANUK Agnieszka UKS Technik Augustów 00 U20 PD -- SOWÓL Bogusław Z/1547/15 2018 4 LDK!
1000 m K
1 s 1 2:59.75 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2018 3 LDK! ZKN
2 s 1 3:00.49 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2443/15 2018 3
3 s 1 3:00.76 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2018 3
4 s 1 3:06.10 SKOWYRSKA Agnieszka AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- WRONA Grzegorz Z/3625/18 2018
5 s 1 3:09.42 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 96 U23 MZ -- PODOLAK Kazimierz DĄBROWSKI Dariusz , Z/0397/12 , 2018
6 s 1 3:09.93 PRZYBYSZ Natalia GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0764/15 2018 3
7 s 1 3:11.10 PIWOWARSKA Amelia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD III LECHOWICZ Arkadiusz Z/3161/17 2018 5
8 s 1 3:14.22 PIEŃKOSZ Marta AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/2326/15 2018 4
9 s 1 3:19.17 ŁUGIEWICZ Alina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 05 U14 WN IV GOŁĘBIEWSKI Zbigniew PRUSAKOWSKI Leon , Z/0758/18 , 2018 BEZ LDK!
10 s 1 3:21.00 WARDA Anna MUKS Płock 02 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/0991/16 2018 4
11 s 1 3:21.42 SOKÓŁ Zuzanna SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1499/17 2018 4 LDK!
12 s 1 3:23.59 FAŁDROWICZ Dorota RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin # , Z/0389/17 , 2018 5 LDK! GIM
13 s 1 3:24.89 GĄSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1358/18 2018
14 s 1 3:30.87 GRZELAK Marta AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- B.D. Z/3624/18 2018
15 s 1 3:43.50 ZBICZYŃSKA Kornelia OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1085/16 , 2018 BEZ LDK! GIM
80 pł K
1 1 e 1 12.37 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +1.1 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0603/17 2018 3
2 2 e 1 13.37 SZCZĘSNA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ +1.1 IV KOŁODZIEJCZYK Karolina BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2018 4 LDK!
3 3 e 1 17.84 SZABŁOWSKA Maria UKS Clan Ostrołęka 04 U16 MZ +1.1 -- PIERZCHAŁA Halina Z/4224/18 2018
1 1 f 1 12.63 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -1.1 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0603/17 2018 3
2 2 f 1 13.41 SZCZĘSNA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ -1.1 IV KOŁODZIEJCZYK Karolina BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2018 4 LDK!
3 3 f 1 17.31 SZABŁOWSKA Maria UKS Clan Ostrołęka 04 U16 MZ -1.1 -- PIERZCHAŁA Halina Z/4224/18 2018
400 m pł K K
1 1 s 1 63.67 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/1706/13 2018 2
2 2 s 1 68.30 GAJOS Aleksandra RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/4899/15 2018 3 LDK!
3 3 s 1 68.40 KORZUN Aleksandra UKS Technik Augustów 00 U20 PD III SOWÓL Bogusław Z/1543/15 2018 2 LDK!
  s 1 DNF ROKITA Natalia RLTL ZTE Radom # 01 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4901/15 2018 4 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:21.68 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/0147/14 2018 3
2 2 s 1 5:24.51 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01 U18 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0519/16 , 2018 3 LDK!
3 3 s 1 5:32.92 GRABOWSKA Olga UKS Kusy Warszawa 03 U16 MZ III KĘDZIORA Robert Z/1038/17 2018 4 LDK!
4 4 s 1 5:46.99 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/1767/15 2018 3
W dal K
1 f 1 6.02 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ 0.0 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2018 1 LDK! KN
2 f 1 5.48 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U18 MZ 0.0 II KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2018 3 ZKN
3 f 1 5.14 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ +0.4 III GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
4 f 1 4.99 MIELECH Gabriela UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD -0.7 IV WOJSZKO Krzysztof Z/2455/15 2018 3 ZKN
5 f 1 4.41 KOWALSKA Magdalena MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -1.3 -- B.D. MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3048/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 f 1 4.18 BILSKA Stefania AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +1.3 -- ŁATKO Barbara Z/2433/17 2018 BEZ
1 f 2 4.83 KACZYŃSKA Julia OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ +1.0 IV WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/3210/17 2018 5 LDK! GIM
2 f 2 4.54 KOSMOWSKA Wiktoria UKS Jedynka Łowicz 03 U16 LD +2.0 V KWIATKOWSKI Mariusz Z/3341/18 2018 5
3 f 2 4.51 KUBIAK Maja UKS Otrębusy 03 U16 MZ -0.3 V GOLJANEK Janusz Z/1354/17 2018 5
4 f 2 4.39 LISIECKA Amelia MKS Pułtusk 03 U16 MZ +2.0 -- KRYSIAK Sławomir Z/3506/17 2018
5 f 2 4.37 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2018 BEZ LDK!
6 f 2 4.30 ZDUNOWSKA Marta MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ -0.7 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/2104/18 , 2018 LDK!
7 f 2 4.04 SZCZEŚNIAK Wiktoria OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ +2.2 -- WITKOWSKI Bartosz Z/1045/17 2018 BEZ LDK! GIM
8 f 2 3.98 KOŃCZAK Wiktoria UKS Otrębusy 04 U16 MZ +1.4 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2637/16 2018 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.36 GRZYBOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD III DĄBKOWSKI Przemysław Z/3692/16 2018 4
2 f 1 11.25 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3062/16 2018 3 ZKN
3 f 1 10.72 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/3645/16 2018 3 ZKN GIM
4 f 1 9.75 SZEWIERNOWSKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2880/17 2018 5
5 f 1 8.02 KACPURA Aleksandra UKS Clan Ostrołęka 04 U16 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/0392/17 2018 BEZ
6 f 1 6.62 WITEK Martyna KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0839/18 2018 BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.10 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U20 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2018 1
2 f 1 10.57 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4729/15 2018 3
Młot (3) K
1 1 f 1 33.71 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ V ROSA Mikołaj Z/2267/18 2018
Młot (4) K
1 1 f 1 62.38 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2018 1 ZKN 167
2 2 f 1 41.54 FAULKNER Gabriela OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ III ROSA Mikołaj Z/3891/15 2018 3 ZKN
Oszczep (500) K
1 f 1 39.68 STYŚ Agata SKS Feniks Siedlce 01 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/5561/15 2018 2
2 f 1 37.84 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U16 MZ III MIESZKOWSKI Piotr RÓJ Eugeniusz # , Z/0605/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 36.68 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ IV LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2018 4 LDK!
4 f 1 36.30 CICHOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 01 U18 MZ IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5548/15 2018 3
5 f 1 32.82 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2018 4 LDK! GIM
6 f 1 29.50 KACZOROWSKA Julia LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 03 U16 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2707/17 2018 4
7 f 1 28.74 WÓJCIK Malina UKS Jedynka Łowicz 04 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław KRET Waldemar , Z/3342/18 , 2018 3
8 f 1 24.08 WEBER Ewelina MUKS Płock 04 U16 MZ -- PIOTROWSKI Jacek RÓJ Eugeniusz , Z/3457/18 , 2018 LDK!
9 f 1 16.73 TUSIŃSKA Patrycja UKS Clan Ostrołęka 04 U16 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/2310/17 2018 BEZ
10 f 1 14.74 KACPURA Aleksandra UKS Clan Ostrołęka 04 U16 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/0392/17 2018 BEZ
Oszczep (600) K
1 f 1 50.16 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2018 1 KN
2 f 1 32.64 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2018
3 f 1 27.38 BRZÓZKA Julia AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ -- PATLA Genowefa Z/2350/16 2018 4
100 m M
1 1 e 1 11.04 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87 Sen LB -1.0 II CUCH Tadeusz Z/0530/17 2018 1
2 2 e 1 11.15 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -1.0 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN
3 4 e 1 11.38 WEITZ Jakub OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ -1.0 III BALCERZAK Piotr Z/2202/17 2018 2
4 5 e 1 11.39 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 95 Sen MZ -1.0 III OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2018 2
5 11 e 1 11.53 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -1.0 III BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2018 2
6 13 e 1 11.60 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD -1.0 III WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2018 2
7 14 e 1 11.70 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -1.0 III WYSOCKI Rafał Z/2651/16 2018
1 3 e 2 11.34 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.3 III BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2018 3
2 6 e 2 11.41 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ +0.3 III BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2018 2 LDK! ZKN
3 8 e 2 11.45 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.3 III TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 2 ZKN
4 7 e 2 11.45 ZAKHARIAN Kennet UKS Kusy Warszawa 01 U18 MZ +0.3 III KĘDZIORA Robert B.D. Z/3854/16 2018 2
5 10 e 2 11.53 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.3 III BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
6 9 e 2 11.53 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +0.3 III RĄCZKA Paweł Z/3997/15 2018 BEZ
7 23 e 2 12.24 KORYCKI Jakub MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +0.3 -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/1029/17 , 2018 5 LDK! GIM
1 15 e 3 11.73 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.2 III BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2018 3 LDK! ZKN
2 18 e 3 12.04 MAZUR Aleks GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ -0.2 IV BUSZTA Stanisław Z/0333/17 2018 5
3 20 e 3 12.10 HACHULSKI Iwo AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -0.2 IV ŁATKO Barbara Z/2338/17 2018 4
4 22 e 3 12.15 MATEŃKO Wiktor MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -0.2 IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2618/16 , 2018 5 LDK! GIM
5 25 e 3 12.27 CIARKA Bartosz MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -0.2 -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2018 5 LDK! GIM
6 29 e 3 12.50 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ -0.2 -- BUSZTA Stanisław Z/0781/15 2018 BEZ
1 12 e 4 11.54 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +2.0 III B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
2 17 e 4 11.93 PRZYBYLSKI Dawid UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ +2.0 IV KUBIK Ilona Z/1362/18 2018
3 19 e 4 12.08 DĘBSKI Bartosz GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +2.0 IV BUSZTA Stanisław Z/0327/17 2018 5
4 24 e 4 12.26 SYPULA Piotr AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +2.0 -- ŁATKO Barbara Z/3991/15 2018 BEZ
5 27 e 4 12.31 FERENC Jakub OKS Start Otwock 03 U16 MZ +2.0 V KALINOWSKA Paulina Z/0337/17 2018 4
6 30 e 4 12.57 BUDZAREK Antoni OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +2.0 -- BALCERZAK Piotr Z/2315/17 2018 5
7 33 e 4 12.80 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +2.0 -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2018 BEZ
1 26 e 5 12.30 BALEWSKI Dawid KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -2.7 V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1443/17 2018 5 LDK! GIM
2 31 e 5 12.72 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -2.7 -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
3 32 e 5 12.76 MARKOWSKI Miłosz UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ -2.7 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1497/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 36 e 5 12.90 SZPANELEWSKI Dawid KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN -2.7 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/4242/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 37 e 5 13.25 ZIĘBA Julian MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD -2.7 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4096/18 2018
6 40 e 5 13.69 GROBELNY Hubert MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ -2.7 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3671/18 2018 LDK!
7 41 e 5 13.90 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -2.7 -- BOROŃ Aldona # Z/3675/18 2018
1 16 e 6 11.89 GŁĘBOCKI Jan UKS Otrębusy 01 U18 MZ -0.5 IV GOLJANEK Janusz Z/3401/16 2018 3 ZKN
2 21 e 6 12.13 DĘBECKI Kacper GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ -0.5 IV BUSZTA Stanisław Z/1188/18 2018
3 28 e 6 12.44 GLEESON Matthew AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -0.5 V B.D. Z/3637/18 2018
4 34 e 6 12.83 BIEŃCZAK Bartosz AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -0.5 -- B.D. Z/3636/18 2018
5 35 e 6 12.86 MALISZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -0.5 -- B.D. Z/3536/18 2018
6 38 e 6 13.25 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U16 MZ -0.5 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2018
7 39 e 6 13.49 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -0.5 -- BOROŃ Aldona # Z/3569/18 2018
1 f 2 11.09 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87 Sen LB -0.5 II CUCH Tadeusz Z/0530/17 2018 1
2 f 2 11.14 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -0.5 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN
3 f 2 11.30 WEITZ Jakub OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ -0.5 II BALCERZAK Piotr Z/2202/17 2018 2
4 f 2 11.48 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.5 III BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2018 3
5 f 2 11.60 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.5 III TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 2 ZKN
6 f 2 11.87 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -0.5 IV BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2018 2 LDK! ZKN
1 f 3 11.72 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -2.3 III WYSOCKI Rafał Z/2651/16 2018
2 f 3 11.76 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD -2.3 IV WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2018 2
3 f 3 11.79 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -2.3 -- BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2018 2
4 f 3 11.90 GŁĘBOCKI Jan UKS Otrębusy 01 U18 MZ -2.3 IV GOLJANEK Janusz Z/3401/16 2018 3 ZKN
5 f 3 11.99 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -2.3 IV B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
6 f 3 12.04 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -2.3 -- RĄCZKA Paweł Z/3997/15 2018 BEZ
1 f 4 11.99 PRZYBYLSKI Dawid UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -0.5 IV KUBIK Ilona Z/1362/18 2018
2 f 4 12.49 HACHULSKI Iwo AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -0.5 -- ŁATKO Barbara Z/2338/17 2018 4
300 m M
1 1 s 1 35.26 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/0121/13 2018 2
2 2 s 1 35.66 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD -- SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2018 2
3 3 s 1 36.18 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 36.35 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2018
5 5 s 1 36.45 CIESIELSKI Kacper KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 91 Sen MZ -- B.D. 3
6 6 s 1 37.88 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2018 4
7 7 s 1 40.30 HACHULSKI Iwo AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- ŁATKO Barbara Z/2338/17 2018 4
1 8 s 2 36.80 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
2 9 s 2 38.23 MUSZELIK Wiktor AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0899/17 2018 BEZ
3 10 s 2 38.45 DĄBROWSKI Adrian MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0633/17 2018 5
4 11 s 2 39.27 MAŁECKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1028/17 2018 LDK! GIM
5 12 s 2 40.74 ŁUSZCZYK Bartosz MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/3521/18 2018
6 13 s 2 44.26 RZESZOTEK Emil OKS Start Otwock 04 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2272/18 2018 BEZ
400 m M
1 1 s 1 49.42 MIKOŁAJEWSKI Gabriel MUKS Płock 99 U20 MZ II DOBRZENIAK Jarosław Z/3078/15 2018 1 KN
2 2 s 1 49.57 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ II JOBT Andrzej Z/1768/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 51.81 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2018 3 ZKN
4 5 s 1 52.02 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ III JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2018
5 6 s 1 52.25 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 02 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej # Z/3643/16 2018 ZKN
6 8 s 1 53.03 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. KACZMAREK Aneta , Z/2828/17 , 2018 BEZ
7 21 s 1 55.41 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2018 3 LDK! ZKN
1 9 s 2 53.37 PIĄTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ IV ZKN
2 13 s 2 54.49 ZAWADZKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 01 U18 MZ IV JOBT Andrzej Z/4024/17 2018 BEZ
3 15 s 2 54.61 SZPANELEWSKI Dawid KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/4242/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 16 s 2 54.74 CHOJNACKI Wiktor SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/5558/15 2018 4 LDK!
5 18 s 2 54.94 BALEWSKI Dawid KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1443/17 2018 5 LDK! GIM
6 25 s 2 60.57 ADAMCZYK Maciej UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1354/18 2018
  s 2 DNF SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2018 BEZ
1 4 s 3 51.86 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ III ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
2 12 s 3 54.02 RÓŁKOWSKI Adam UKS Technik Augustów 00 U20 PD IV SOWÓL Bogusław Z/1544/15 2018 4 LDK!
3 20 s 3 55.34 WYSZOMIRSKI Patryk UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1364/18 2018
4 22 s 3 56.03 GAWĘDZKI Jakub UKS Technik Augustów 02 U18 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław Z/0516/16 2018 4 LDK! GIM
5 23 s 3 56.64 GĘBCZYK Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin # , Z/0386/17 , 2018 5 LDK! GIM
6 24 s 3 59.15 PACIOREK Jakub UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1361/18 2018
7 26 s 3 61.08 KOWALCZYK Dominik OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/1098/18 2018 LDK!
1 7 s 4 52.29 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
2 10 s 4 53.68 DRON Mykola OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0624/17 2018 3
3 11 s 4 53.98 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2018 4
4 14 s 4 54.59 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/6250/15 2018 4
5 17 s 4 54.81 SIUDYM Daniel UKS Otrębusy 99 U20 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2052/18 2018 BEZ
6 19 s 4 55.12 CWALINA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0853/16 2018
1000 m M
1 1 s 1 2:32.79 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2018 2
2 2 s 1 2:38.39 BABIK Filip KS ENTRE.PL Team Warszawa 96 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D. , Z/3905/16 , 2018
3 3 s 1 2:40.98 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 00 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/6060/15 2018
4 4 s 1 2:42.18 ŚLĄZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 95 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
5 5 s 1 2:42.57 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2018 BEZ
6 6 s 1 2:50.67 ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2018 5 LDK! GIM
7 7 s 1 2:51.49 ANDRYSZCZYK Krystian RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/0385/17 2018 5 LDK! GIM
8 8 s 1 2:52.04 CHYLIŃSKI Alek AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/1057/17 2018 BEZ
9 9 s 1 2:56.55 DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1262/16 2018 BEZ
10 10 s 1 3:01.87 PIÓRKOWSKI Kacper OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ -- PĘDZICH Marianna Z/1053/17 2018 BEZ GIM
11 11 s 1 3:02.41 HERNIK Kajetan UKS Młodzik Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. RONEK-GLIWA Aneta RĄCZKA Paweł # , Z/2866/17 , 2018 BEZ LDK!
1 s 2 2:37.31 ROZMIANIEC Paweł niest. Olsztyn 87 Sen WN --
2 s 2 2:37.33 DĄBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/5221/15 2018 3 LDK!
3 s 2 2:42.09 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2535/18 2018 LDK!
4 s 2 2:44.74 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/1058/17 2018 BEZ
5 s 2 2:45.32 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/0664/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 s 2 2:51.00 JAŹWIŃSKI Mikołaj UKS Kusy Warszawa 01 U18 MZ -- RADKE Karol Z/3776/18 2018 LDK!
7 s 2 2:56.75 MRÓZ Kacper UKS Technik Radom 04 U16 MZ V BŁASIŃSKA Aneta Z/1954/18 2018 BEZ LDK!
8 s 2 2:58.96 JANDUŁA Wiktor UKS Technik Radom 05 U14 MZ V BŁASIŃSKA Aneta Z/1552/18 2018 LDK!
9 s 2 2:59.51 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/3155/16 2018
10 s 2 3:09.76 TWARDY Kacper OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ -- TYSZKA Krzysztof Z/1786/18 2018 LDK!
11 s 2 3:10.06 FIGAJ Sebastian AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0955/18 2018
400 m pł M
1 s 1 56.03 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/0648/14 2018 1 ZKN
2 s 1 57.31 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 99 U20 PD III SOWÓL Bogusław Z/2397/15 2018 2 ZKN
3 s 1 58.98 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/4092/15 2018 4
4 s 1 61.28 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/3676/16 2018 BEZ LDK!
2000 m prz M
1 s 1 6:08.25 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00 U20 PD II SOWÓL Bogusław Z/1541/15 2018 2 LDK! ZKN
2 s 1 6:08.71 WEREMCZUK Krzysztof niestowarzyszony # 00 U20 II B.D. Z/2323/15 2018 ZKN
3 s 1 6:50.58 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2018 4
4 s 1 6:52.07 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U20 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2018 4
5 s 1 7:24.26 KARWOWSKI Krystian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0533/16 2018 4
  s 1 DNF ŚWIERCZEWSKI Bartosz UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0761/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
Wzwyż M
1 f 1 1.95 MOSZCZYŃSKI Sebastian OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ II WITKOWSKI Bartosz DANELSKI Andrzej , Z/3064/16 , 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 1.85 ZAKRZEWSKI Damian OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ III WITKOWSKI Bartosz DANELSKI Andrzej , Z/1097/18 , 2018 LDK!
3 f 1 1.60 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 54 Weteran MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2018 BEZ
Tyczka M
1 f 1 5.00 JERZY Mateusz AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ I DMP B.D. KACHKOVSKYI Gennadii # , Z/2159/11 , 2018 M KN 140
2 f 1 4.80 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ I DMP KACHKOVSKYI Gennadii # Z/3292/11 2018 126
3 f 1 4.20 SZEWCZYK Stanisław KS Warszawianka W-wa 97 U23 MZ II GĘBSKI Adam Z/1278/13 2018 1 ZKN
4 f 1 4.00 AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ II GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2018 2 ZKN
5 f 1 3.60 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ III RADKIEWICZ Przemysław # Z/1119/18 2018 5 LDK!
  f 1 NM CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa 96 U23 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1815/12 2018 2
W dal M
1 f 1 5.56 JACAK Mateusz OKS Start Otwock 04 U16 MZ +0.6 -- KALINOWSKA Paulina Z/2942/17 2018 BEZ
2 f 1 5.38 MARKOWSKI Miłosz UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ +1.0 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1497/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 f 1 4.94 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +2.6 -- BOROŃ Aldona # Z/3569/18 2018
4 f 1 4.32 WIELOSZ Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +0.2 -- BOROŃ Aldona # Z/3675/18 2018
1 f 2 6.59 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.6 III BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2018 3 LDK! ZKN
2 f 2 6.50 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ -1.6 III DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2018 3 LDK! ZKN
3 f 2 6.18 MICHALAK Mateusz SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ +0.1 IV WYSOCKI Rafał Z/2056/16 2018 3
4 f 2 6.17 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.9 IV OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 4
5 f 2 6.11 PRZYBYLSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ -0.1 IV KOZERA Piotr Z/2475/18 2018
6 f 2 5.79 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.3 -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
7 f 2 5.60 SYPULA Piotr AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +3.3 -- ŁATKO Barbara Z/3991/15 2018 BEZ
8 f 2 5.60 PRZYBYLSKI Dawid UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ +0.8 -- KUBIK Ilona Z/1362/18 2018
9 f 2 5.54 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.8 -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
10 f 2 5.51 KWIATKOWSKI Adam MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -1.8 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/3104/16 , 2018 BEZ LDK! GIM
11 f 2 5.38 DĘBSKI Bartosz GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +1.6 -- BUSZTA Stanisław Z/0327/17 2018 5
12 f 2 5.24 WIŃSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -0.6 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3051/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
13 f 2 5.10 SAJNOG Kacper MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ 0.0 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3049/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
Kula (5) M
1 f 1 15.64 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U18 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2018 2
2 f 1 14.65 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III OLSZEWSKI Radosław # Z/2432/17 2018 3
3 f 1 12.60 ŻURAWSKI Sebastian OKS Start Otwock 01 U18 MZ IV SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/4119/17 2018 BEZ
4 f 1 11.61 KACZMARCZYK Wojciech OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ -- SZUSTER Katarzyna Z/1323/16 2018 5 GIM
5 f 1 10.71 MILEWSKI Adrian OKLA Ostrołęka 03 U16 MZ V SZUSTER Konrad Z/3211/17 2018 5 LDK! GIM
6 f 1 10.03 DOBRZYŃSKI Kordian UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3920/17 2018 BEZ GIM
7 f 1 8.56 WIŚNIEWSKI Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1109/18 2018 LDK!
8 f 1 8.04 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0767/18 2018 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 17.01 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2018 2 ZKN
2 f 1 16.97 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2018 1 ZKN
3 f 1 15.81 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1818/15 2018 2 ZKN
4 f 1 15.13 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ II WAŚNIEWSKI Marcin Z/1413/15 2018 2 ZKN
5 f 1 13.33 SERSZEŃ Bartosz MUKS Płock 99 U20 MZ III RÓJ Eugeniusz Z/2990/17 2018 3
Kula (7.26) M
1 f 1 15.46 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2018 1 ZKN
Młot (5) M
1 1 f 1 46.55 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ IV GÓRA Marcin Z/2986/16 2018 4 ZKN
  f 1 NM PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- GÓRA Marcin Z/2530/16 2018 3 ZKN
1 2 f 2 37.20 LEVI Charles RKS Skra Warszawa 57 Weteran MZ -- B.D. B.D. Z/3563/18 2018 BEZ
Młot (6) M
1 1 f 1 63.80 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U20 LU I ROSA Mikołaj Z/3659/15 2018 ZKN
2 2 f 1 55.74 KOŹLICKI Michał OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ II ROSA Mikołaj Z/3940/15 2018 1 ZKN
3 3 f 1 54.86 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ II ROSA Mikołaj Z/2247/16 2018 2 ZKN
Młot (7.26) M
1 1 f 1 68.68 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 93 Sen LU I DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2018 KN 156
Oszczep (600) M
1 f 1 42.60 KULA Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U16 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2018 5 LDK! GIM
Oszczep (700) M
1 f 1 38.68 ZADROŻNY Jakub GKS Wilga Garwolin 01 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0781/15 2018 BEZ
2 f 1 30.78 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2018 BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 65.39 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I DMP BIELCZYK Piotr B.D. Z/3684/11 2018 113
2 f 1 60.72 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II DMP BIELCZYK Piotr B.D. Z/5021/15 2018 2 96
3 f 1 53.68 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ III WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2018 3
  f 1 NM WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/0959/15 2018 1 KN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.9191460609436 sekund