Stalowa Wola 12.05.2018
60. Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli [DMP]
100 m K
1 e 1 12.15 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +2.5 I B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2018 2 LDK! ZKN
2 e 1 12.47 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK +2.5 II KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika , Z/3649/18 , 2018 LDK!
3 e 1 12.48 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK +2.5 II TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/3798/17 , 2018 2 LDK! GIM
4 e 1 12.57 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK +2.5 II BIGUS Anna Z/2113/15 2018 2 ZKN
5 e 1 13.22 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U20 PK +2.5 IV SUGIER Maria Z/0270/15 2018 3 LDK!
6 e 1 13.37 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 00 U20 PK +2.5 IV SOCHA Tomasz Z/0542/17 2018 4
7 e 1 13.46 DZIUMAK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK +2.5 IV SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3793/17 , 2018 5 LDK! GIM
8 e 1 13.83 MRÓZ Marlena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU +2.5 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0333/16 2018 4
1 e 2 12.18 DĄBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +1.8 II BARSZCZ Mirosław Z/5252/15 2018 2 LDK! ZKN
2 e 2 12.21 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK +1.8 II MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2018 2 ZKN
3 e 2 12.22 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +1.8 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 2 ZKN
4 e 2 13.20 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec Św. 01 U18 SK +1.8 III OZDOBA Janusz Z/3230/17 2018 4 LDK!
5 e 2 13.28 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK +1.8 IV MIREK Andrzej # Z/2710/16 2018 2 ZKN
6 e 2 13.44 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 03 U16 PK +1.8 IV SOCHA Tomasz Z/3935/17 2018 4
7 e 2 13.54 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +1.8 IV BARSZCZ Mirosław Z/6495/15 2018 4 LDK!
8 e 2 13.60 OSADA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK +1.8 IV SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0276/15 2018 4 LDK!
9 e 2 13.69 ANTKIEWICZ Natalia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK +1.8 IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0609/18 2018 LDK!
1 e 3 12.32 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +2.9 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2018 2 LDK!
2 e 3 12.57 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +2.9 II HOMA Wioleta Z/0362/15 2018 2
3 e 3 13.07 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +2.9 III SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2018 2 LDK! GIM
4 e 3 13.19 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +2.9 III MAZUR Janusz Z/2339/16 2018 2 ZKN
5 e 3 13.19 ZĄBIK Anita CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK +2.9 III WIERZBICKI Mirosław Z/2543/17 2018 3
6 e 3 13.70 WAŃDYGA Martyna KKB MOSiR Krosno 02 U18 PK +2.9 IV SOCHA Tomasz Z/3936/17 2018 4
7 e 3 13.68 SZYMAŃSKA Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK +2.9 IV MOMOT Krzysztof Z/3122/17 2018 5
8 e 3 14.08 KRAKOWSKA Wiktoria LKS Stal Mielec 02 U18 PK +2.9 -- TORBA Tomasz Z/1953/17 2018 BEZ LDK! GIM
9 e 3 14.13 GOLEC Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK +2.9 -- SUGIER Maria Z/4831/18 2018
1 e 4 13.17 JAMRÓZ Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +2.7 III KARKUT Bogdan Z/0353/17 2018 4
2 e 4 13.35 STRUZIK Katarzyna LKS Stal Mielec 03 U16 PK +2.7 IV TORBA Tomasz Z/3430/17 2018 5 GIM
3 e 4 13.43 KUSZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK +2.7 IV SUGIER Krzysztof Z/0318/18 2018 5 LDK!
4 e 4 13.47 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU +2.7 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2018 LDK!
5 e 4 14.02 TĘCZA Ewelina MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK +2.7 -- SIWEK Andrzej Z/2086/17 2018 4
6 e 4 14.10 WYWROT Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK +2.7 -- SUGIER Maria Z/0279/15 2018 4 LDK!
7 e 4 14.47 ŁUCZKA Oliwia KS Komunalni Sanok 02 U18 PK +2.7 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3178/18 2018
1 e 5 13.39 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +1.9 IV SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2018 3 LDK! GIM
2 e 5 13.64 WYWROT Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +1.9 IV SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0164/17 2018 5 LDK! GIM
3 e 5 13.65 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK +1.9 IV ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2018 BEZ LDK!
4 e 5 13.97 PISULIŃSKA Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK +1.9 V TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4253/17 , 2018 4 LDK! GIM
5 e 5 14.05 PIKSA Oliwia UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK +1.9 V SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/3795/17 2018 5 LDK! GIM
6 e 5 14.27 WRÓBEL Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK +1.9 V MAZUR Janusz MAZUR Janusz , Z/3445/17 , 2018 5 LDK! GIM
7 e 5 14.43 JUHAN Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK +1.9 V MATUSZAK Robert Z/3181/18 2018 BEZ LDK!
8 e 5 14.45 LEWICKA Michalina KS Komunalni Sanok 03 U16 PK +1.9 V DŁUGOSZ Ryszard Z/2274/17 2018 BEZ
1 e 6 13.79 SMUTEK Magdalena LKS Stal Mielec 04 U16 PK +2.2 IV TORBA Agnieszka ŻĄDŁO Magdalena Z/4392/17 2018 5 LDK! GIM
2 e 6 13.90 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK +2.2 V ŻAK Dariusz Z/0602/18 2018 BEZ LDK!
3 e 6 14.01 MAJOWICZ Mariola MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK +2.2 V ŻAK Dariusz Z/0635/18 2018 BEZ LDK!
4 e 6 14.27 GUZIOR Natalia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +2.2 V B.D. Z/0430/18 2018
5 e 6 14.46 KATA Aleksandra MKL Sparta Stalowa Wola 03 U16 PK +2.2 V SIWEK Andrzej Z/3441/17 2018 BEZ
6 e 6 14.60 HAWAJSKA Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +2.2 -- SUGIER Maria Z/0165/17 2018 5 LDK! GIM
7 e 6 14.65 MARUT Adrianna KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK +2.2 -- KŁOSOWSKA Monika MATUSZAK Robert , Z/3182/18 , 2018 5 LDK!
8 e 6 14.68 TRELA Klaudia MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK +2.2 -- SUDOŁ Edward Z/5158/15 2018 5
9 e 6 14.87 HASEK Katarzyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK +2.2 -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/3831/17 , 2018 5 LDK! GIM
1 e 7 13.68 MARUT Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK +1.2 IV MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert Z/0961/17 2018 4 LDK! GIM
2 e 7 13.90 KALANDYK Dominika LKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +1.2 -- PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew Z/2745/16 2018 4
3 e 7 14.62 PALEŃ Zuzanna MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK +1.2 -- SIWEK Andrzej Z/4426/18 2018
4 e 7 15.05 NOWAK Kinga LKS Stal Mielec 04 U16 PK +1.2 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3802/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
5 e 7 15.36 SZYMASZEK Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK +1.2 -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3202/18 2018
6 e 7 16.32 SUDOŁ Nina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 07 U12 PK +1.2 -- ŻĄDŁO Jacek ŻĄDŁO Jacek , Z/3705/18 , 2018 BEZ LDK!
1 e 8 12.88 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U16 SK +2.0 III OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2018 4 LDK! GIM
2 e 8 13.77 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK +2.0 IV SUGIER Krzysztof Z/0324/18 2018 3 LDK!
4 e 8 14.22 WĘGLIŃSKA Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +2.0 --
5 e 8 14.46 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 04 U16 PK +2.0 V SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz # , Z/5067/18 , 2018 BEZ LDK!
6 e 8 16.04 RODZEŃ Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK +2.0 -- SUGIER Maria Z/0317/18 2018 LDK!
1 f A 12.16 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +0.9 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2018 2 LDK! ZKN
2 f A 12.19 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK +0.9 II MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2018 2 ZKN
3 f A 12.25 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.9 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 2 ZKN
4 f A 12.25 DĄBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +0.9 II BARSZCZ Mirosław Z/5252/15 2018 2 LDK! ZKN
5 f A 12.40 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +0.9 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2018 2 LDK!
6 f A 12.60 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK +0.9 II KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika , Z/3649/18 , 2018 LDK!
7 f A 12.77 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK +0.9 III BIGUS Anna Z/2113/15 2018 2 ZKN
200 m K
1 s 1 24.76 DĄBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +1.4 I BARSZCZ Mirosław Z/5252/15 2018 2 LDK! ZKN
2 s 1 24.97 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U20 PK +1.4 II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2018 1 ZKN
3 s 1 25.46 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK +1.4 II MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2018 2 ZKN
4 s 1 25.56 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U20 LU +1.4 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2018 3 ZKN
5 s 1 25.63 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +1.4 II ANIOŁ Stanisław Z/3127/16 2018 2 ZKN
6 s 1 26.74 DUL Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +1.4 III ANIOŁ Stanisław Z/6215/15 2018 3 ZKN
7 s 1 27.77 ZĄBIK Anita CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK +1.4 IV WIERZBICKI Mirosław Z/2543/17 2018 3
1 s 2 26.66 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK +2.4 III BIGUS Anna Z/2113/15 2018 2 ZKN
2 s 2 27.21 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +2.4 III SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2018 2 LDK! GIM
3 s 2 27.41 SZYMAŃSKA Dominika MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK +2.4 IV MOMOT Krzysztof Z/6559/15 2018 3
4 s 2 27.46 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +2.4 IV BARSZCZ Mirosław Z/6495/15 2018 4 LDK!
5 s 2 27.55 PASZKO Weronika KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +2.4 IV SIWEK Andrzej Z/6216/15 2018 4
6 s 2 27.65 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +2.4 IV MAZUR Janusz Z/2339/16 2018 2 ZKN
7 s 2 28.58 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK +2.4 -- MIREK Andrzej Z/2712/16 2018 2 ZKN
8 s 2 28.71 WAŃDYGA Martyna KKB MOSiR Krosno 02 U18 PK +2.4 -- SOCHA Tomasz Z/3936/17 2018 4
1 s 3 28.09 MRÓZ Marlena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU -0.1 IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0333/16 2018 4
2 s 3 28.70 WYWROT Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -0.1 V SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0164/17 2018 5 LDK! GIM
3 s 3 29.32 SZYMAŃSKA Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 03 U16 PK -0.1 V MOMOT Krzysztof Z/3179/18 2018
4 s 3 29.36 KRAKOWSKA Wiktoria LKS Stal Mielec 02 U18 PK -0.1 -- TORBA Tomasz Z/1953/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 s 3 30.29 LATRA Paulina ULKS Gryf Rytwiany 02 U18 SK -0.1 -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/2306/16 2018 5
6 s 3 30.57 ŁUCZKA Oliwia KS Komunalni Sanok 02 U18 PK -0.1 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3178/18 2018
7 s 3 31.86 WAWRYLAK Katarzyna ULKS Gryf Rytwiany 03 U16 SK -0.1 -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/4754/17 2018
1 s 4 28.47 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU +1.1 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2018 LDK!
2 s 4 28.51 DĄBROWSKA Martyna KS Wisła Puławy 03 U16 LU +1.1 V MURAT Tomasz Sławomir Z/0893/18 2018
3 s 4 29.38 PIKSA Oliwia UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK +1.1 V SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/3795/17 2018 5 LDK! GIM
4 s 4 30.44 HAWAJSKA Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +1.1 -- SUGIER Maria Z/0165/17 2018 5 LDK! GIM
1 s 5 26.93 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U16 LU +1.4 III MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2018 2 GIM
2 s 5 27.74 STRUZIK Katarzyna LKS Stal Mielec 03 U16 PK +1.4 IV TORBA Tomasz Z/3430/17 2018 5 GIM
3 s 5 28.66 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK +1.4 V ŻAK Dariusz Z/0602/18 2018 BEZ LDK!
4 s 5 28.92 SMUTEK Magdalena LKS Stal Mielec 04 U16 PK +1.4 V TORBA Agnieszka ŻĄDŁO Magdalena Z/4392/17 2018 5 LDK! GIM
5 s 5 30.00 HASEK Katarzyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK +1.4 V TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/3831/17 , 2018 5 LDK! GIM
400 m K
1 s 1 56.55 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK II KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2018 1
2 s 1 57.13 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2018 1 KN
3 s 1 59.52 KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK III ANIOŁ Stanisław Z/1429/16 2018 2 ZKN
4 s 1 59.64 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III KOWAL Piotr Z/2937/15 2018 2 ZKN
5 s 1 63.13 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 00 U20 PK IV SOCHA Tomasz Z/0542/17 2018 4
6 s 1 64.17 DĘBIAK Klaudia MKL Sparta Stalowa Wola 01 U18 PK IV SUDOŁ Edward Z/5159/15 2018 3
7 s 1 64.68 KOŁEK Weronika KKB MOSiR Krosno 02 U18 PK -- KATAN Wacław # Z/0358/16 2018 3 ZKN
1 s 2 63.78 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK IV MIREK Andrzej # Z/2710/16 2018 2 ZKN
2 s 2 63.95 BRZĘK Paulina KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA IV KUCZEK Piotr Z/1866/16 2018 3
3 s 2 64.20 POKORNY Joanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/2392/17 2018 BEZ
4 s 2 64.90 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0272/15 2018 3 LDK!
5 s 2 65.41 WYWROT Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0279/15 2018 4 LDK!
6 s 2 65.51 STAŃKO Oliwia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK V SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0167/17 2018 5 LDK! GIM
7 s 2 66.50 ZATOR Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -- BIGUS Anna Z/2927/15 2018 BEZ
1 s 3 59.33 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm # 00 U20 LU III JAROS Kazimierz Z/4184/18 2018
3 s 3 63.24 ŚLIWA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK IV BIGUS Anna Z/3307/17 2018 5
4 s 3 63.29 LIGAS Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK IV SUDOŁ Edward Z/1233/16 2018 3
5 s 3 63.86 LEGIECKA Kamila LZS Sigma OSIR Staszów 02 U18 SK IV WAWRZKIEWICZ Agnieszka WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0767/16 , 2018 4 LDK!
6 s 3 65.16 BEREŹNICKA Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK -- SUGIER Maria Z/4832/18 2018
7 s 3 69.76 SZCZERBA Weronika TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU -- FUS Mirosław Z/3266/17 2018 5
8 s 3 72.24 GREMSKA Joanna UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0913/16 2018 BEZ LDK! GIM
600 m K
1 s 1 1:56.53 MARKOWICZ Weronika MKS Stal Nowa Dęba 07 U12 PK -- ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz Z/0607/18 2018 BEZ LDK!
2 s 1 2:00.00 PODPORA Natalia LKS Znicz Biłgoraj 08 U12 LU --
3 s 1 2:02.09 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 07 U12 PK -- ZATORSKI Witold Z/1459/18 2018 BEZ
4 s 1 2:03.23 OPALA Lena KKS Victoria Stalowa Wola 07 U12 PK --
5 s 1 2:04.26 JACHER Natalia LKS Stal Mielec 07 U12 PK --
6 s 1 2:10.25 BEDNARZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 07 U12 PK --
7 s 1 2:12.81 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 07 U12 LU -- MURAT Tomasz Sławomir
8 s 1 2:16.81 ZAREWICZ Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 07 U12 PK --
9 s 1 2:18.40 BOREK Gabriela KB Krościenko Wyżne 07 U12 PK -- ZATORSKI Witold BEZ
1 s 2 1:44.05 BUTRYN Kornelia KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK IV KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika , Z/3654/18 , 2018 LDK!
2 s 2 1:48.80 GRZYBOWSKA Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK V KŁOSOWSKA Monika B.D. , Z/5426/18 , 2018 LDK!
3 s 2 1:50.78 SOT Julia UKS Olimp Kozienice 05 U14 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2866/18 2018 BEZ LDK!
4 s 2 1:51.24 NIZIO Zuzanna UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/0319/18 2018 5 LDK!
5 s 2 1:51.54 TYRA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika LDK!
6 s 2 1:53.41 STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 06 U14 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2895/18 2018 BEZ LDK!
8 s 2 1:54.94 PRAJZNER Julia KB Krościenko Wyżne 06 U14 PK -- ZATORSKI Witold Z/1460/18 2018 BEZ
9 s 2 1:58.03 CYGAN Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika , Z/3651/18 , 2018 LDK!
10 s 2 1:58.82 PIRÓG Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika
11 s 2 2:00.04 KIELISZEK Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/3650/18 2018
12 s 2 2:02.74 SZYMCZYSZYN Milena UKS Tempo 5 Przemyśl 06 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/0325/18 2018 LDK!
13 s 2 2:05.93 SZYMAŃSKA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK --
14 s 2 2:06.01 NOWAK Oliwia MLUKS Tarnów 05 U14 MA -- GOLEC Bartłomiej GOLEC Bartłomiej Z/4444/18 2018 BEZ LDK!
15 s 2 2:07.59 CHUDZIK Amelia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 06 U14 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/2386/18 2018 BEZ LDK!
16 s 2 2:11.21 PODPORA Paulina LKS Znicz Biłgoraj 05 U14 LU --
17 s 2 2:12.69 JASKOT Emilia MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK -- ZIĘBA Julian Z/1461/18 2018 LDK!
18 s 2 2:17.59 STRZELEC Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2018 BEZ LDK!
19 s 2 2:21.69 TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 06 U14 LU --
20 s 2 2:37.84 SWACHA Wiktoria LKS Znicz Biłgoraj 05 U14 LU --
1 s 3 1:40.88 JĘDRUSZKO Nikola KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK III KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław , Z/1627/17 , 2018 2 LDK!
2 s 3 1:41.93 RĘBISZ Martyna MKL Sparta Stalowa Wola 03 U16 PK III SUDOŁ Edward Z/5156/15 2018 3
3 s 3 1:41.98 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK III BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2018 3 LDK!
4 s 3 1:42.23 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK III ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2018 5 LDK! GIM
5 s 3 1:42.71 KUŻNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK III KOWAL Piotr Z/4125/17 2018 4 LDK! GIM
6 s 3 1:42.93 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 04 U16 PK III DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2018 3 LDK!
7 s 3 1:46.26 CIUPIŃSKA Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V SUGIER Krzysztof Z/0316/18 2018 BEZ LDK!
8 s 3 1:47.88 ŚWIĘTEK Aleksandra LKS Stal Mielec 04 U16 PK V TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3669/17 , 2018 5 LDK! GIM
9 s 3 1:49.62 BOCZULA Alicja KB Witar Tarnobrzeg 03 U16 PK V MAŚLANKA Adam Z/2457/18 2018 LDK!
10 s 3 1:53.69 KAWA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/1932/18 2018 BEZ
11 s 3 1:54.09 KITA Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK -- BIGUS Anna Z/3454/18 2018
12 s 3 1:55.90 ROKOSZ Julia CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK -- TITTINGER Katarzyna KOWAL Piotr , Z/2446/18 , 2018 BEZ LDK!
13 s 3 1:58.57 PADYJASEK Daria LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU --
14 s 3 1:59.26 RYMAR Sandra KB Krościenko Wyżne 03 U16 PK -- ZATORSKI Witold Z/4599/15 2018 5
15 s 3 2:04.84 LELAKOWSKA Sylwia LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- TORBA Agnieszka Z/4397/17 2018 LDK! GIM
1000 m K
2 s 1 2:55.89 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2018 2 ZKN
3 s 1 2:57.37 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 96 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0701/12 2018 1
4 s 1 2:58.54 BEREŹNICKA Monika UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U20 PK -- SUGIER Maria Z/0280/15 2018 3 LDK! ZKN
5 s 1 2:59.05 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/0537/15 2018 2 ZKN
6 s 1 3:06.16 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/1364/16 2018 3 ZKN
7 s 1 3:10.01 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/0482/17 2018 3 ZKN
8 s 1 3:10.60 SKAŁECKA Kamila LKS Znicz Biłgoraj 01 U18 LU -- JAMROZ Mieczyslaw Z/0923/15 2018 3 ZKN
9 s 1 3:11.04 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2894/18 2018 5 LDK!
11 s 1 3:12.60 HAŁKA Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU IV JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/0395/18 , 2018 5 LDK!
12 s 1 3:12.73 WALIŁKO Kamila KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/1427/16 2018 3 ZKN
13 s 1 3:15.39 PRZYDZIAŁ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/1805/18 2018
14 s 1 3:15.95 WSZOŁEK Paulina KKB MOSiR Krosno 02 U18 PK -- KATAN Wacław Z/1805/17 2018 4
15 s 1 3:16.81 JASIŃSKA Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0336/16 2018 BEZ
17 s 1 3:23.85 AUGUSTYN Karina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- BIGUS Anna Z/3757/18 2018
19 s 1 3:25.49 SMOLARCZYK Karolina MKS Stal Nowa Dęba 02 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/1362/16 2018 5
20 s 1 3:26.51 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK V ZIĘBA Julian Z/1193/18 2018 5 LDK!
21 s 1 3:26.94 URBAŃSKA Gabriela MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK V ŻĄDŁO Jacek ZIĘBA Julian , Z/0633/18 , 2018 LDK!
22 s 1 3:28.27 SMUTNIAK Żaneta TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -- FUS Mirosław Z/0841/18 2018 BEZ
23 s 1 3:29.64 CAGARA Aleksandra MKL Sparta Stalowa Wola 95 Sen PK -- B.D.
100 m pł MŁ K
2 s 1 15.56 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U16 LU +2.9 III MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2018 2 GIM
4 s 1 17.72 DĄBROWSKA Martyna KS Wisła Puławy 03 U16 LU +2.9 V MURAT Tomasz Sławomir Z/0893/18 2018
3 s 2 20.80 STĄPOR Weronika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa # 06 U14 PK +2.3 -- ŻĄDŁO Jacek Z/3706/18 2018
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.44 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +2.9 I MAZUR Janusz Z/6413/15 2018 2 ZKN
3 s 1 16.09 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK +2.9 III MIREK Andrzej Z/2712/16 2018 2 ZKN
1 s 2 16.70 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK +2.3 III MAZUR Janusz TITTINGER Katarzyna , Z/1625/17 , 2018 4 LDK! GIM
2 s 2 18.14 LEWICKA Michalina KS Komunalni Sanok 03 U16 PK +2.3 V DŁUGOSZ Ryszard Z/2274/17 2018 BEZ
100 m pł K
5 s 1 18.18 POKORNY Joanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +2.9 -- WAŁASZEK Jarosław Z/2392/17 2018 BEZ
100-200-300-400 K
1 s 1 2:18.30 PASZKO Weronika
DĄBEK Emilia
KROKER Nadia
OSIECKA Małgorzata
KKS Victoria Stalowa Wola # 01
01
01
00
U20 PDK -- SIWEK Andrzej
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
Z/6216/15
Z/5252/15
Z/6495/15
Z/4470/15
2018
2018
2018
2018
4
2
4
1
2 s 1 2:19.91 GUT Oliwia
JĘDRUSZKO Nikola
ZWOLIŃSKA Judyta
KRZYŻEWSKA Wanessa
KKS Victoria Stalowa Wola # 05
03
02
01
U18 PDK -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika
KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
, Z/3649/18
, Z/1627/17
Z/3127/16
Z/1429/16
, 2018
, 2018
2018
2018

2
2
2
3 s 1 2:26.11 JAMRÓZ Karolina
ANTKIEWICZ Natalia
NIEMCZYK Magdalena
WROŃSKA Wiktoria
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa # 03
04
03
00
U20 PDK -- KARKUT Bogdan
KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek
KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek
KARKUT Bogdan
Z/0353/17
Z/0609/18
Z/0352/17
Z/0142/16
2018
2018
2018
2018
4

2
1
4 s 1 2:27.56 BEREŹNICKA Monika
PEMPUŚ Magdalena
JABŁOŃSKA Izabella
OSADA Gabriela
UKS Tempo 5 Przemyśl # 00
01
00
01
U20 PDK -- SUGIER Maria
SUGIER Maria
SUGIER Maria
SUGIER Maria SUGIER Maria
Z/0280/15
Z/0272/15
Z/0270/15
Z/0276/15
2018
2018
2018
2018
3
3
3
4
5 s 1 2:28.51 KANTOR Weronika
BIGUS Kinga
ŚLIWA Aleksandra
BIGUS Wiktoria
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 99
01
03
03
U20 PDK -- MARSZAŁEK Alicja
BIGUS Anna
BIGUS Anna
BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz
Z/4171/15
Z/2113/15
Z/3307/17
Z/1763/17
2018
2018
2018
2018
2
2
5
3
6 s 1 2:31.03 SZYMAŃSKA Paulina
LIGAS Weronika
DĘBIAK Klaudia
SZYMAŃSKA Dominika
MKL Sparta Stalowa Wola # 02
02
01
02
U18 PDK -- MOMOT Krzysztof
SUDOŁ Edward
SUDOŁ Edward
MOMOT Krzysztof
Z/3122/17
Z/1233/16
Z/5159/15
Z/6559/15
2018
2018
2018
2018
5
3
3
3
7 s 1 2:31.60 ULIASZ Jolanta
KOŁEK Weronika
WSZOŁEK Paulina
CHORZĘPA Agnieszka
KKB MOSiR Krosno # 01
02
02
01
U18 PDK -- SOCHA Tomasz
KATAN Wacław
KATAN Wacław
SOCHA Tomasz
Z/5313/15
Z/0358/16
Z/1805/17
Z/0482/17
2018
2018
2018
2018
4
3
4
3
Wzwyż K
1 f 1 1.70 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK I TITTINGER Michał Z/2337/16 2018 1 KN
2 f 1 1.45 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 04 U16 PK IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3667/17 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 1.40 KOŁODZIEJ Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 05 U14 SK V MIREK Andrzej # BEZ
4 f 1 1.35 ORŁOWSKA Julia LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/4389/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
5 f 1 1.30 KATA Aleksandra MKL Sparta Stalowa Wola 03 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/3441/17 2018 BEZ
6 f 1 1.15 SZYMASZEK Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3202/18 2018
7 f 1 1.15 CHOJNACKA Wiktoria LKS Stal Mielec 05 U14 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/4400/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
W dal K
  f 3.58 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 04 U16 PK +1.5 -- SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz # , Z/5067/18 , 2018 BEZ LDK!
  f 3.74 JACKOWSKA Wiktoria LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.6 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/0486/18 , 2018 LDK!
  f 4.21 LEŚ Gabriela LKS Stal Mielec 03 U16 PK +0.7 -- TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1952/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
  f 4.83 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK +1.6 IV ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2018 BEZ LDK!
  f 5.04 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +1.8 IV SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2018 3 LDK! GIM
  f 5.08 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK +2.0 IV TORBA Tomasz Z/4423/15 2018 3 ZKN
1 f 1 5.36 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK +1.5 III WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/2782/11 2018 1
2 f 1 5.35 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +2.3 III SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2018 3 LDK! GIM
3 f 1 5.11 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK +2.5 III TORBA Tomasz Z/4423/15 2018 3 ZKN
4 f 1 4.98 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK +3.0 IV ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2018 BEZ LDK!
5 f 1 4.92 SZYMAŃSKA Dominika MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK +2.0 IV MOMOT Krzysztof Z/6559/15 2018 3
6 f 1 4.78 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 03 U16 PK +2.9 V TORBA Tomasz Z/1996/17 2018 5 LDK! GIM
7 f 1 4.77 GOLEC Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK +1.3 -- SUGIER Maria Z/4831/18 2018
8 f 1 4.76 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec Św. 01 U18 SK +1.4 -- OZDOBA Janusz Z/3230/17 2018 4 LDK!
9 f 1 4.71 MAJOWICZ Mariola MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK +1.5 V ŻAK Dariusz Z/0635/18 2018 BEZ LDK!
10 f 1 4.55 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 03 U16 PK +1.8 V SOCHA Tomasz Z/3935/17 2018 4
11 f 1 4.43 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 04 U16 PK +3.1 -- SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz # , Z/5067/18 , 2018 BEZ LDK!
12 f 1 4.26 LEŚ Gabriela LKS Stal Mielec 03 U16 PK +3.3 -- TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1952/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
13 f 1 3.75 JACKOWSKA Wiktoria LKS Stal Mielec 04 U16 PK +2.3 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/0486/18 , 2018 LDK!
14 f 1 3.69 RODZEŃ Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK +2.2 -- SUGIER Maria Z/0317/18 2018 LDK!
Trójskok K
  f 10.53 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 01 U18 LU +0.3 IV DMP MURAT Tomasz Sławomir Z/5237/15 2018 2 ZKN 57
  f 11.82 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.6 II TORBA Tomasz Z/4423/15 2018 3 ZKN
1 f 1 11.89 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK +2.1 II TORBA Tomasz Z/4423/15 2018 3 ZKN
2 f 1 11.05 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK +1.9 III WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/2782/11 2018 1
3 f 1 10.62 PRAŻMO Oliwia KS Agros Zamość 01 U18 LU +2.6 IV DMP MURAT Tomasz Sławomir Z/5237/15 2018 2 ZKN 60
Kula (3) K
1 f 1 11.25 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK III MIREK Andrzej Z/2712/16 2018 2 ZKN
2 f 1 9.48 KOZAK Natalia UKS Maraton Sękowa 01 U18 MA -- SZAROWICZ Fabian B.D.
3 f 1 9.12 TĘCZA Ewelina MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK -- SIWEK Andrzej Z/2086/17 2018 4
4 f 1 8.52 MIERZWA Kinga KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK -- ŁYP Jacek Z/5256/18 2018 5
5 f 1 8.34 SADŁOCHA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 03 U16 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1585/17 2018 BEZ
6 f 1 8.20 KOZAK Adrianna MKL Sparta Stalowa Wola 03 U16 PK --
7 f 1 7.85 LATRA Paulina ULKS Gryf Rytwiany 02 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/2306/16 2018 5
8 f 1 7.76 SOBOTA Anna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3987/18 2018
9 f 1 7.50 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2018
10 f 1 6.71 RYŚ Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3203/18 2018
11 f 1 6.37 SZYMASZEK Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3202/18 2018
12 f 1 5.97 SZCZĘDOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3205/18 2018
Kula (4) K
1 f 1 7.95 SOBÓSWALSKA Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK --
Dysk (0.75) K
1 f 1 26.30 DRAPAŁA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK V B.D. Z/4741/18 2018
2 f 1 24.80 JURYTKO Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U16 SK V OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3698/17 , 2018 LDK! GIM
3 f 1 24.32 MIERZWA Kinga KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK V ŁYP Jacek Z/5256/18 2018 5
4 f 1 24.31 RYŚ Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3203/18 2018
5 f 1 22.32 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2018
6 f 1 16.17 SZCZĘDOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3205/18 2018
Dysk (1) K
1 f 1 36.68 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U20 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2018 2 ZKN
2 f 1 32.36 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2018 2 LDK! ZKN
3 f 1 24.25 SOBOTA Anna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3987/18 2018
4 f 1 23.24 MOTOWIDŁO Karolina CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3986/18 2018
5 f 1 21.96 PROCHASKA Kamila UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/3449/17 2018 BEZ
6 f 1 21.00 KAMYK Klaudia KS Komunalni Sanok 01 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2326/17 2018 BEZ
Młot (3) K
1 f 1 44.63 SZADY Julia LKS Stal Mielec 04 U16 PK III JAKUBOWSKI Ryszard Z/0407/18 2018 5
2 f 1 40.42 WAŁKIEWICZ Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK IV ŁYP Jacek Z/2373/17 2018 3 ZKN
Młot (4) K
1 f 1 50.87 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 99 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/2625/15 2018 1 ZKN
2 f 1 47.15 ZIÓŁKOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II ŁYP Jacek Z/6214/15 2018 1 ZKN
3 f 1 40.15 MAKAREWICZ Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 97 U23 PK III ŁYP Jacek Z/0888/13 2018 2
4 f 1 28.94 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- ŁYP Jacek Z/5848/15 2017 3
Oszczep (500) K
1 f 1 38.71 PELCZARSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 02 U18 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/2280/17 2018 3 ZKN
2 f 1 26.42 BOBOŃ Natalia ULKS Gryf Rytwiany 02 U18 SK --
3 f 1 24.48 MOTOWIDŁO Karolina CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3986/18 2018
4 f 1 23.67 SADŁOCHA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 03 U16 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1585/17 2018 BEZ
5 f 1 19.73 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2018
6 f 1 18.23 HUSAK Wiktoria KS Komunalni Sanok 02 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3177/18 2018
7 f 1 17.28 RYŚ Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3203/18 2018
Chód 3 km K
1 f 1 14:07.39 CETNARSKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 98 U23 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/1440/14 2018 1 KN
2 f 1 15:17.90 RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 00 U20 PK -- KULIG Marzena Z/2612/15 2018 2 ZKN
3 f 1 15:22.24 CICH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U20 PK -- BIGUS Anna Z/2114/15 2018 3 ZKN
4 f 1 16:01.60 WOŁOSZYN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/3005/15 2018 3 ZKN
5 f 1 16:05.65 MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 04 U16 PK III KULIG Marzena TORBA Agnieszka # Z/0409/18 2018 3 LDK!
6 f 1 16:43.08 RUSEK Patrycja LKS Stal Mielec 02 U18 PK -- KULIG Marzena Z/1455/16 2018 3 ZKN
7 f 1 18:20.23 SZETELA Zuzanna LKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew Z/2730/16 2018 BEZ
8 f 1 18:25.86 TOCZYŃSKA Amelia LKS Stal Mielec 04 U16 PK IV KULIG Marzena Z/0404/18 2018 4
9 f 1 18:44.13 RACHWAŁ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/1654/17 2018 BEZ
10 f 1 19:03.97 ROSTOCKA Laura LKS Stal Mielec 04 U16 PK V KULIG Marzena Z/0405/18 2018
11 f 1 20:22.47 WYSTĘPEK Natalia LKS Stal Mielec 06 U14 PK V KULIG Marzena
100 m M
1 e 1 11.14 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA +2.8 II WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2018 3
2 e 1 11.20 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU +2.8 II MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2018
3 e 1 11.43 GRACA Dawid CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +2.8 III WIERZBICKI Mirosław Z/3862/16 2018 3
4 e 1 11.45 DEREŃ Patryk KB Witar Tarnobrzeg 01 U18 PK +2.8 III MAŚLANKA Adam Z/3627/15 2018 4 LDK!
5 e 1 11.48 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +2.8 III KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2018 4 LDK!
6 e 1 12.03 WOJTASZEK Piotr MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK +2.8 IV MARSZAŁEK Tomasz BIGUS Anna # , Z/2213/17 , 2018 4 LDK!
7 e 1 12.05 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +2.8 IV KUCZEK Piotr Z/3080/16 2018 4
1 e 2 10.85 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +1.9 I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2018 1 KN
2 e 2 11.25 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +1.9 II WAŁASZEK Jarosław Z/4797/15 2018 2
3 e 2 11.39 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +1.9 III WAŁASZEK Jarosław Z/4800/15 2018 3
4 e 2 11.80 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK +1.9 IV KOWAL Piotr Z/1846/16 2018 3 ZKN
5 e 2 12.06 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U16 PK +1.9 IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2018 5 LDK! GIM
6 e 2 12.09 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU +1.9 IV FUS Mirosław Z/3604/16 2018 BEZ
7 e 2 12.12 KORCZOWSKI Max CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK +1.9 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/0892/17 2018 3 LDK! GIM
8 e 2 DQ JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U18 LU +1.9 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2018
1 e 3 10.92 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 Sen LU +3.6 II WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/2748/11 2018 1
2 e 3 11.00 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK +3.6 II MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 ZKN
3 e 3 11.45 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie # 00 U20 MA +3.6 III KUCZEK Piotr Z/6453/15 2018 3
4 e 3 11.71 SZWEDO Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +3.6 III MATUSZAK Robert Z/0962/17 2018 4 LDK! GIM
5 e 3 11.84 ŁOPATKA Maciej KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +3.6 IV MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert Z/3135/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
6 e 3 12.56 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU +3.6 V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2018
7 e 3 12.65 RURAK Dawid MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK +3.6 V SUDOŁ Edward Z/2442/18 2018
1 e 4 11.78 NADŁONEK Rafał CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +3.1 IV MAZUR Janusz Z/1170/18 2018
2 e 4 12.21 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U16 PK +3.1 V TORBA Tomasz Z/3431/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 e 4 12.36 DRABIK Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK +3.1 V MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert , Z/0963/17 , 2018 5 LDK! GIM
4 e 4 13.04 CYRAN Hubert UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK +3.1 -- B.D. Z/3724/18 2018
5 e 4 13.05 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +3.1 -- WAŁASZEK Jarosław Z/2241/15 2018 BEZ
6 e 4 13.10 ZYGADŁOWICZ Jerzy KKS Victoria Stalowa Wola # 04 U16 PK +3.1 --
7 e 4 13.21 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 04 U16 PK +3.1 -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka Z/4394/17 2018 LDK! GIM
8 e 4 13.41 SITO Konrad LKS Stal Mielec 04 U16 PK +3.1 -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/4391/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
1 e 5 12.36 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 05 U14 PK +2.7 V TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2018 LDK!
2 e 5 12.45 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK +2.7 V SUGIER Krzysztof SUGIER Krzysztof , Z/0330/18 , 2018 LDK!
3 e 5 12.78 STROJNY Antoni KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +2.7 -- WAŁASZEK Jarosław Z/0103/17 2018 5
4 e 5 12.94 KIEŁB Kamil MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK +2.7 -- SIWEK Andrzej Z/3210/18 2018
5 e 5 13.52 FUC Gabriel KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK +2.7 -- BARSZCZ Mirosław Z/5427/18 2018
1 e 6 13.54 KĘDZIERSKI Dawid KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK +1.7 --
2 e 6 13.47 CIEŚLIŃSKI Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK +1.7 -- MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert , Z/3180/18 , 2018 BEZ LDK!
3 e 6 13.88 MIĘKINA Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK +1.7 --
4 e 6 13.94 JAWORSKI Patryk LKS Stal Mielec 04 U16 PK +1.7 -- TORBA Tomasz Z/3657/18 2018 BEZ
5 e 6 14.70 KOŹMIC Paweł UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 06 U14 PK +1.7 -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/3452/18 2018 BEZ LDK!
6 e 6 15.01 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 06 U14 PK +1.7 -- KARKUT Bogdan Z/3339/18 2018 BEZ LDK!
  e 6 DQ WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00 U20 LU +1.7 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2018
1 f 1 10.81 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +2.3 I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2018 1 KN
2 f 1 10.96 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK +2.3 II MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 ZKN
3 f 1 11.11 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA +2.3 II WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2018 3
4 f 1 11.18 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +2.3 II WAŁASZEK Jarosław Z/4797/15 2018 2
5 f 1 11.23 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU +2.3 II MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2018
6 f 1 11.46 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +2.3 III WAŁASZEK Jarosław Z/4800/15 2018 3
200 m M
1 s 1 22.62 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +0.6 II WAŁASZEK Jarosław Z/4797/15 2018 2
2 s 1 23.44 DEREŃ Patryk KB Witar Tarnobrzeg 01 U18 PK +0.6 III MAŚLANKA Adam Z/3627/15 2018 4 LDK!
3 s 1 23.06 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U18 LU +0.6 III MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2018
4 s 1 23.56 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK +0.6 III KOWAL Piotr Z/1846/16 2018 3 ZKN
5 s 1 25.07 HABER Wojciech CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +0.6 -- WIERZBICKI Mirosław Z/4785/15 2018 BEZ
1 s 2 24.32 PIŁAT Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +0.9 IV MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert Z/3133/16 2018 4 LDK! GIM
2 s 2 24.38 WOJTASZEK Piotr MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK +0.9 IV MARSZAŁEK Tomasz BIGUS Anna # , Z/2213/17 , 2018 4 LDK!
3 s 2 24.55 KORCZOWSKI Max CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK +0.9 V MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/0892/17 2018 3 LDK! GIM
4 s 2 24.57 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU +0.9 -- FUS Mirosław Z/3604/16 2018 BEZ
5 s 2 25.83 DRABIK Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK +0.9 -- MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert , Z/0963/17 , 2018 5 LDK! GIM
6 s 2 26.37 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +0.9 -- WAŁASZEK Jarosław Z/2241/15 2018 BEZ
1 s 3 24.10 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.4 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2018
2 s 3 24.78 PATEREK Bartosz MKL Sparta Stalowa Wola 00 U20 PK +0.4 --
3 s 3 25.34 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 05 U14 PK +0.4 V TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2018 LDK!
4 s 3 26.73 STROJNY Antoni KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +0.4 -- WAŁASZEK Jarosław Z/0103/17 2018 5
5 s 3 27.87 CIEŚLIŃSKI Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK +0.4 -- MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert , Z/3180/18 , 2018 BEZ LDK!
6 s 3 31.74 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 06 U14 PK +0.4 -- KARKUT Bogdan Z/3339/18 2018 BEZ LDK!
400 m M
2 s 1 48.71 MACIĄG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0391/15 2018 1 KN
3 s 1 50.74 WÓJCICKI Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK III SUGIER Maria Z/1069/15 2018 2 ZKN
5 s 1 51.20 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK III KARKUT Bogdan Z/0312/15 2018 1 KN
7 s 1 51.61 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2018 3
1 s 2 51.76 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno 00 U20 PK III KATAN Wacław Z/6400/15 2018 2 ZKN
3 s 2 52.78 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/4800/15 2018 3
4 s 2 55.61 LESICZKA Karol KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3803/16 2018 4
5 s 2 57.33 PEMPUŚ Remigiusz UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0273/15 2018 BEZ LDK!
1 s 3 54.09 GUL Adrian UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U18 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/6462/15 2018 4 LDK!
2 s 3 57.64 SITEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/1260/16 , 2018 LDK! GIM
3 s 3 61.78 KOCHANOWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0914/16 2018 5 LDK! GIM
4 s 3 64.93 POTOCKI Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -- SUGIER Maria Z/4625/17 2018 LDK! GIM
600 m M
1 s 1 1:55.83 SERAFIN Dominik MKS Stal Nowa Dęba 07 U12 PK -- ŻAK Dariusz Z/0634/18 2018 BEZ LDK!
2 s 1 1:56.45 OLKO Maksymilian KKS Victoria Stalowa Wola 07 U12 PK --
3 s 1 1:57.33 KSIĄŻEK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 07 U12 PK -- DZIUBA Bogdan LDK!
4 s 1 2:01.91 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 08 U12 PK -- ZIĘBA Julian Z/1462/18 2018 LDK!
5 s 1 2:03.89 PUZIO Maciej MKS Stal Nowa Dęba 07 U12 PK -- ZIĘBA Julian # Z/4689/18 2018 LDK!
1 s 2 1:32.58 SZWAJKA Aleksander KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/5356/18 2018
2 s 2 1:38.64 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 05 U14 MZ V MISZTAL Janusz Z/2893/18 2018 BEZ LDK!
3 s 2 1:40.32 CHAMOT Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 05 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/2444/18 2018 BEZ
4 s 2 1:43.38 CZUBA Emanuel UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Krzysztof , Z/0394/18 , 2018 LDK!
5 s 2 1:50.25 PELC Łukasz KB Krościenko Wyżne 05 U14 PK -- ZATORSKI Witold Z/3822/18 2018 BEZ
6 s 2 1:53.14 KOWALEWSKI Michał KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK --
8 s 2 1:55.73 GOŁĄBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/4687/18 2018 LDK!
9 s 2 1:57.79 TWOREK Damian KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK -- DZIUBA Bogdan LDK!
10 s 2 2:00.37 ROZWADOWSKI Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika BEZ LDK!
11 s 2 2:02.14 GRYGOLEC Miłosz KB Krościenko Wyżne 06 U14 PK -- ZATORSKI Witold Z/4595/15 2018 BEZ
12 s 2 2:03.45 BAZAN Adrian LKS Znicz Biłgoraj 05 U14 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka LDK!
13 s 2 2:04.49 SOLAK Patryk LKS Znicz Biłgoraj 05 U14 LU --
14 s 2 2:10.07 SZOT Dominik KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK --
15 s 2 2:12.84 FLIS Kacper LKS Znicz Biłgoraj 05 U14 LU --
16 s 2 2:14.41 SĄDEJ Adam KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK --
17 s 2 2:17.53 BARABASZ Karol KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK --
1 s 3 1:26.75 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03 U16 PK II TORBA Tomasz TORBA Tomasz Z/1745/17 2018 3 LDK! GIM
2 s 3 1:32.14 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 03 U16 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2018 5
3 s 3 1:32.90 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U16 LU IV FUS Mirosław Z/3703/18 2018
4 s 3 1:34.32 PARA Bartosz LKS Stal Mielec 03 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/0406/18 2018
5 s 3 1:34.81 JACHOSZ Przemysław LKS Znicz Biłgoraj 03 U16 LU IV JAMROZ Mieczyslaw Z/0038/17 2018 BEZ
6 s 3 1:34.91 GRZELAK Alan LKS Stal Mielec 03 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/1746/17 2018 5
7 s 3 1:35.71 OGÓREK Jakub KS Wisła Puławy 03 U16 LU V MURAT Tomasz Sławomir Z/0109/17 2018 BEZ GIM
8 s 3 1:36.23 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2864/18 2018 LDK!
9 s 3 1:36.51 GĘSIAK Ignacy KKB MOSiR Krosno 04 U16 PK V KATAN Wacław SOCHA Tomasz Z/2454/18 2018 BEZ LDK!
10 s 3 1:37.74 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK V KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2018 BEZ LDK!
11 s 3 1:38.67 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 04 U16 PK V DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2018 BEZ
12 s 3 1:39.51 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
13 s 3 1:41.01 ZDRAL Marek ULKS Gryf Rytwiany 03 U16 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/3386/18 2018
14 s 3 1:42.56 BEREŹNICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -- SUGIER Maria Z/0328/18 2018 LDK!
15 s 3 1:45.37 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK -- B.D. ŻĄDŁO Jacek Z/0488/18 2018 BEZ LDK!
1000 m M
1 s 1 2:28.05 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/1224/16 2018 2 KN
2 s 1 2:30.99 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/0494/17 2018 2 ZKN
3 s 1 2:34.68 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/2668/15 2018 3 ZKN
4 s 1 2:34.87 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/2667/15 2018 2 ZKN
5 s 1 2:36.50 KAWALERSKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/0196/16 2018 3 ZKN
6 s 1 2:36.75 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/1367/16 2018 2 ZKN
7 s 1 2:37.38 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2018 3 ZKN
9 9 s 1 2:41.06 MEZGLEWSKI Kamil KB Krościenko Wyżne 99 U20 PK -- ZATORSKI Witold Z/5123/15 2018 4
10 s 1 2:42.61 SOPEL Hubert CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- B.D.
11 s 1 2:42.75 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2018
12 s 1 2:43.50 DZIUBA Bogdan SKB Stalowa Wola 74 Weteran PK --
13 s 1 2:45.48 KIJOWSKI Dominik KB Krościenko Wyżne 01 U18 PK -- ZATORSKI Witold Z/4594/15 2018 BEZ
14 s 1 2:45.55 TOMASZEWSKI Maciej CWKS Resovia Rzeszów 97 U23 PK -- LASSOTA Lesław B.D. Z/1843/16 2016 BEZ
15 s 1 2:46.48 LUTY Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0334/16 2018 4 ZKN
16 s 1 2:46.83 KUZIAN Kacper KKB MOSiR Krosno 99 U20 PK -- SOCHA Tomasz BEZ
17 s 1 2:49.67 KUBAS Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/1718/17 2018 3
18 s 1 2:53.41 SIKORA Kacper ULKS Lipinki 00 U20 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz BEZ
19 s 1 2:55.81 SOCHA Jakub LKS Znicz Biłgoraj 01 U18 LU --
1 s 2 2:33.71 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2018 2 ZKN
2 s 2 2:46.38 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 02 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1586/17 2018 5
3 s 2 2:47.51 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03 U16 MZ IV MISZTAL Janusz Z/3513/17 2018 5 LDK! GIM
4 s 2 2:54.65 NOWAK Marcin niest. Rzeszów 82 Weteran PK --
5 s 2 2:56.07 KUCA Miłosz LZS Sigma OSIR Staszów 03 U16 SK V GAJEK Zbigniew WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0130/17 , 2018 BEZ LDK!
6 s 2 3:01.17 DOROSZ Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -- FUS Mirosław Z/1171/18 2018 BEZ
7 s 2 3:04.33 ROMAN Antoni KB Witar Tarnobrzeg 02 U18 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3125/17 2018 BEZ LDK!
8 s 2 3:12.31 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03 U16 LU -- JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/18 2018
9 s 2 3:17.42 FUDALEWSKI Michał LZS Sigma OSIR Staszów 04 U16 SK -- GAJEK Zbigniew WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/4712/17 , 2018 BEZ LDK!
3000 m M
2 s 1 8:16.57 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ I TRZOS Leszek Z/0310/13 2018 1 KN
3 s 1 8:16.61 JARCZOK Bartosz MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL I JARCZOK Miłosz Z/0361/15 2018 2 ZKN
4 s 1 8:25.85 MARSZAŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 Sen PK II LASSOTA Lesław B.D. Z/5472/15 2018 2
6 s 1 8:33.40 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 Sen PK II MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2018 3 LDK!
8 s 1 8:45.20 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U18 SK III MIREK Andrzej Z/2504/17 2018 3 ZKN
11 s 1 9:05.52 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK III KATAN Wacław Z/2971/15 2018 3 ZKN
12 s 1 9:09.35 KIC Damian GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U23 PK III B.D. LASSOTA Lesław , Z/4723/17 , 2018 3
13 s 1 9:28.92 GRZYB Damian KS Wisła Puławy 02 U18 LU IV MURAT Tomasz Sławomir Z/0810/16 2018 3 GIM
14 s 1 9:41.41 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/3007/15 2018 4
15 s 1 9:47.44 SOBIŁO Dawid KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/1674/18 2018
16 s 1 9:53.86 PEMPUŚ Bernard UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK IV SUGIER Maria Z/1070/15 2018 BEZ
17 s 1 10:01.29 RUDEK Dominik KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U20 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/1864/16 2018 4
100-200-300-400 M
1 s 1 2:03.28 BURKIEWICZ Eryk
MACIĄG Radosław
RAJPOLD Arkadiusz
ZIĘBA Szymon
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03
99
99
99
U20 PDK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek
KARKUT Bogdan
KARKUT Bogdan
KARKUT Bogdan
Z/0354/17
Z/0391/15
Z/0785/18
Z/0312/15
2018
2018
2018
2018
4
1

1
2 s 1 2:09.60 SZWEDO Kacper
ŁOPATKA Maciej
PIŁAT Sebastian
LESICZKA Karol
KKS Victoria Stalowa Wola 02
02
02
01
U18 PDK -- MATUSZAK Robert
MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert
MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert
ANIOŁ Stanisław
Z/0962/17
Z/3135/16
Z/3133/16
Z/3803/16
2018
2018
2018
2018
4
3
4
4
3 s 1 2:14.02 DULIK Paweł
JAWORSKI Kacper
MOLEK Mateusz
PARA Bartosz
LKS Stal Mielec 00
03
04
03
U20 PDK -- ZIOŁO Stanisław
TORBA Tomasz TORBA Tomasz
TORBA Tomasz TORBA Agnieszka
ZIOŁO Stanisław
Z/2616/15
Z/1745/17
Z/3668/17
Z/0406/18
2018
2018
2018
2018
3
3
5

Wzwyż M
1 f 1 1.95 KOSTKIEWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK II SUGIER Maria Z/0505/15 2018 2 ZKN
2 f 1 1.90 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III TITTINGER Michał Z/6349/15 2018 3 ZKN
3 f 1 1.75 DZIURGOT Krzysztof MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3143/16 2018 5
4 f 1 1.30 BURDZEL Dawid LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- TORBA Agnieszka Z/4395/17 2018 LDK! GIM
W dal M
  f 4.41 JACHYM Jakub LKS Stal Mielec 01 U18 PK +1.4 -- TORBA Tomasz Z/0539/17 2018 4 ZKN
  f 5.40 PATEREK Bartosz MKL Sparta Stalowa Wola 00 U20 PK +1.8 --
  f 5.52 BŁAŻEJ Karol CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +2.0 -- WIERZBICKI Mirosław # Z/2237/17 2018 BEZ
  f 6.42 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +1.8 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3 ZKN
1 f 1 6.93 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +3.0 II WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3 ZKN
2 f 1 6.56 WÓJCICKI Jakub ULKS Gryf Rytwiany 00 U20 SK +2.1 III WIĘCKOWSKI Jacek Z/1744/15 2018 3 ZKN
3 f 1 6.43 WIERZBICKI Bartosz CWKS Resovia Rzeszów # 99 U20 PK +4.0 III
4 f 1 6.19 NADŁONEK Rafał CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +1.6 IV MAZUR Janusz Z/1170/18 2018
5 f 1 6.13 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 U18 PK +1.7 IV TORBA Tomasz Z/3154/17 2018 3 LDK! ZKN
6 f 1 5.82 JACHYM Jakub LKS Stal Mielec 01 U18 PK +2.1 -- TORBA Tomasz Z/0539/17 2018 4 ZKN
7 f 1 5.78 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U16 PK +1.3 V TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2018 5 LDK! GIM
8 f 1 5.67 BŁAŻEJ Karol CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +3.1 -- WIERZBICKI Mirosław # Z/2237/17 2018 BEZ
9 f 1 5.52 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U16 PK +1.3 -- TORBA Tomasz Z/3431/17 2018 BEZ LDK! GIM
10 f 1 5.44 PATEREK Bartosz MKL Sparta Stalowa Wola 00 U20 PK +2.9 --
11 f 1 5.21 GORZYNIK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +1.5 -- WIERZBICKI Mirosław Z/3985/18 2018
12 f 1 4.88 CYRAN Hubert UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK +2.3 -- B.D. Z/3724/18 2018
13 f 1 4.70 SITO Konrad LKS Stal Mielec 04 U16 PK +3.4 -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/4391/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
14 f 1 4.36 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 04 U16 PK +2.4 -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka Z/4394/17 2018 LDK! GIM
Trójskok M
1 f 1 14.27 WIERZBICKI Bartosz CWKS Resovia Rzeszów # 99 U20 PK +4.7 III
2 f 1 12.30 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U18 PK +1.5 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2018 BEZ
3 f 1 12.01 SZCZYGIIEŁ Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów # 02 U18 PK +3.5 --
Kula (5) M
1 f 1 14.22 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK III ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 f 1 12.69 WIŚNIOWSKI Mikołaj KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3131/16 2018 3 ZKN
3 f 1 12.60 SZCZUR Jakub LKS Stal Mielec 01 U18 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/1698/17 2018 BEZ
4 f 1 12.51 OSAK Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3144/16 2018 3
5 f 1 12.21 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/3140/17 2018 2 ZKN GIM
6 f 1 11.65 NALEPA Paweł KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK -- MATUSZAK Robert Z/3713/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 f 1 11.55 GODEK Jakub KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/1840/16 2018 BEZ
8 f 1 10.06 CUDZIŁO Mariusz MKL Sparta Stalowa Wola 03 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/3208/18 2018
9 f 1 10.06 CHOMA Sebastian UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/3831/16 2018 4 LDK!
10 f 1 8.97 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3308/17 2018 5
11 f 1 8.72 BARTOCHA Maksymilian UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/2798/18 2018 LDK!
12 f 1 8.70 DZIURGOT Krzysztof MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3143/16 2018 5
13 f 1 7.58 CUDZIŁO Patryk MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/3209/18 2018
14 f 1 7.07 JANORA Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3453/18 2018
Kula (6) M
1 f 1 13.41 TABOR Rafał LKS Stal Mielec 00 U20 PK III JAKUBOWSKI Ryszard Z/1697/17 2018 3
2 f 1 12.93 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2018 2 ZKN
3 f 1 12.59 SZPIECH Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/3708/16 2018 3
4 f 1 10.48 MYSOR Marek LKS Stal Mielec 99 U20 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/1966/17 2018 4
Dysk (1) M
1 f 1 46.76 FUTYMA Zygmunt niest. Rzeszów 55 Weteran PK --
2 f 1 45.11 TYLUS Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK III ŁYP Jacek Z/1826/17 2018 3
3 f 1 36.77 SONDEJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/3653/18 2018 BEZ LDK!
4 f 1 25.16 JANORA Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3453/18 2018
5 f 1 26.01 BARTOCHA Maksymilian UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/2798/18 2018 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.11 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK II MAZUR Janusz Z/3140/17 2018 2 ZKN GIM
2 f 1 37.74 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK IV ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 f 1 34.44 GUTKOWSKI Patryk CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK --
4 f 1 30.45 CHOMA Sebastian UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/3831/16 2018 4 LDK!
5 f 1 29.67 BUDZICH Damian UKS Czwórka Ostrowiec Św. 01 U18 SK -- OZDOBA Janusz Z/3663/18 2018 LDK!
6 f 1 29.01 OSAK Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3144/16 2018 3
7 f 1 28.07 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3308/17 2018 5
Dysk (1.75) M
1 f 1 32.82 SZPIECH Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/3708/16 2018 3
2 f 1 32.77 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2018 2 ZKN
3 f 1 29.49 KAMYK Dawid KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2325/17 2018 BEZ
Młot (5) M
1 f 1 28.33 WITAS Alan MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK -- MOMOT Krzysztof Z/3442/17 2018 BEZ
Młot (6) M
1 f 1 53.98 KOLANO Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 99 U20 PK II MOMOT Krzysztof Z/4485/15 2018 2 ZKN
Oszczep (600) M
1 f 1 42.97 TYLUS Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/1826/17 2018 3
2 f 1 33.02 SONDEJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3653/18 2018 BEZ LDK!
3 f 1 31.52 WĘGRZYNIAK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK -- B.D. Z/4743/18 2018
4 f 1 18.74 JANORA Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3453/18 2018
Oszczep (700) M
1 f 1 49.00 WIŚNIOWSKI Mikołaj KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3131/16 2018 3 ZKN
2 f 1 48.98 MIERZWA Michał KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK IV ŁYP Jacek Z/3821/16 2018 4 ZKN
3 f 1 38.67 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3308/17 2018 5
4 f 1 37.56 DZIURGOT Krzysztof MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3143/16 2018 5
Chód 3 km M
1 f 1 15:03.37 PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 03 U16 PK -- KULIG Marzena Z/1742/17 2018 3
2 f 1 15:10.08 FOŁTA Paweł MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -- BIGUS Anna Z/2928/15 2018 BEZ
3 f 1 16:24.90 FREJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/4116/17 2018 BEZ
4 f 1 16:43.72 IELO Cristian LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- KULIG Marzena Z/0411/18 2018
5 f 1 18:01.01 ŻMUDA Wiktor LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- KULIG Marzena Z/0410/18 2018 5

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.5534198284149 sekund