Warszawa 19.05.2018
4. Memoriał Zygmunta Szelesta [DMP]
100 m K
1 s 1 12.05 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +1.4 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
2 s 1 12.17 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +1.4 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
3 s 1 12.20 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +1.4 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2018 1 ZKN
4 s 1 12.80 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +1.4 III OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2018 3
5 s 1 12.95 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +1.4 III BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2
300 m K
1 1 s 1 37.07 BAUMGART Iga BKS Bydgoszcz 89 Sen KP -- BAUMGART Iwona Z/3124/11 2018 MM KN
2 2 s 1 37.29 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. Z/2684/11 2018 M KN
3 3 s 1 37.81 DˇBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94 Sen PD -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0899/11 2018 MM KN
4 4 s 1 38.63 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 98 U23 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2018 ZKN
5 5 s 1 38.80 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 95 Sen SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/1477/11 2018 KN
6 6 s 1 39.08 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U23 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0932/13 2018 1 ZKN
100 m pł J MŁ K
1 w 1 14.73 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +1.9 II RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN 878
100 m pł K
2 w 1 14.04 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ +1.9 I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2018 MM KN 973
4 w 1 14.41 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM +1.9 I MODELSKI Michał Z/1714/12 2018 M KN 921
5 w 1 14.68 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +1.9 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN 884
6 w 1 14.70 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +1.9 II WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN 882
7 w 1 15.21 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN +1.9 II BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2018 M KN 814
W dal K
3 w 1 5.87 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ +0.8 I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2018 MM KN 810
4 w 1 5.70 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM +1.4 II MODELSKI Michał Z/1714/12 2018 M KN 759
5 w 1 5.60 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN +1.2 II BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2018 M KN 729
6 w 1 5.48 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +2.3 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN 694
7 w 1 5.39 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +0.8 III DMP RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN 668 85
8 w 1 5.11 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +1.1 III WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN 589
Kula (3) K
1 w 1 11.26 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN 612
Kula (4) K
1 w 1 12.92 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM I MODELSKI Michał Z/1714/12 2018 M KN 722
3 w 1 12.60 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2018 MM KN 701
5 w 1 11.14 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2018 M KN 604
6 w 1 9.69 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN 509
7 w 1 9.02 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN 465
Oszczep (600) K
1 f 1 52.23 MARUSZEWSKA Klaudia LKS Jantar Ustka 97 U23 PM I MICHALSKI Henryk Z/0852/13 2018 M KN
2 f 1 50.57 KˇKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 92 Sen PM I WALCZAK Leszek Z/3384/11 2018 M
3 f 1 50.32 GRUBBA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 95 Sen PM I WALCZAK Leszek Z/4723/11 2018 1
200 m M
1 s 2 20.85 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93 Sen SL +2.2 M OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2018 MM KN
2 s 2 21.24 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +2.2 M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2018 M KN
3 s 2 21.39 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN +2.2 M KOZŁOWSKI Zbigniew KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2018 M KN
4 s 2 21.80 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa # 96 U23 MZ +2.2 I OGONOWSKI Jakub Z/1075/12 2018 M KN
5 s 2 22.15 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +2.2 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN
110 m pł M
1 w 1 14.71 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ +1.0 I RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2018 KN 885
5 w 1 15.23 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +1.0 II RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 822
6 w 1 15.35 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +1.0 II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 808
  w 1 DNF KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +1.0 -- DMP RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1 0
Tyczka M
1 f 1 4.20 AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ II GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2018 2 ZKN
2 f 1 3.80 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ III GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2018 5
3 f 1 3.40 CISEK Maciej LKS Górnik Wałbrzych # 83 Weteran DS -- BANASZEK Grzegorz Z/4051/18 2018
4 f 1 3.40 KACZOROWSKI Michał LKS Górnik Wałbrzych # 81 Weteran DS -- BANASZEK Grzegorz Z/4052/18 2018
4 f 1 3.40 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3
6 f 1 3.20 GAWENDA Andrzej RKS Skra Warszawa 72 Weteran MZ --
7 f 1 3.00 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN
8 f 1 2.50 PIETRAK Grzegorz niest. Warszawa 69 Weteran MZ --
W dal M
  f 1 6.73 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +1.1 III DMP RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 74
2 w 1 7.14 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +2.7 II DMP RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 847 101
5 w 1 6.80 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ +2.8 II RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2018 KN 767
6 w 1 6.75 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +2.6 III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 755
Oszczep (400) M
1 f 1 38.41 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 07 U12 MZ -- KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2018
Oszczep (800) M
1 f 1 82.01 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 92 Sen MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2018 MM KN
2 f 1 79.99 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM MM WALCZAK Leszek Z/0962/14 2018 MM KN
3 f 1 78.44 LEBIODA Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 92 Sen PM MM PIˇTEK Mirosław Z/1328/14 2018 M
4 f 1 76.80 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 91 Sen PM M WALCZAK Leszek Z/2549/11 2018 MM
5 f 1 76.53 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ M KRUKOWSKI Michał Z/2741/11 2018 MM KN
6 f 1 73.96 CHMIELAK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 89 Sen PM I WALCZAK Leszek Z/2665/11 2018 MM KN
7 f 1 71.79 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk 91 Sen PM I GRECKA Ewa Z/4497/11 2018 M
8 f 1 68.55 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ I DMP B.D. B.D. B.D. , Z/0444/12 , 2018 ZKN 125
  f 1 NM KO¦CIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 90 Sen PM -- MICHALSKI Henryk Z/2503/11 2018 1
4 w 1 55.51 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 671
5 w 1 52.00 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2018 KN 618
6 w 1 51.84 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 616

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1782541275024 sekund