Kraków 19.05.2018
Mistrzostwa województwa małopolskiego U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.04 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.8 III DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2018 3 71 110
2 2 s 1 13.37 FORTUNA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +0.8 IV KUCZEK Piotr Z/2429/17 2018 4
1 2 s 2 13.04 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +0.9 III B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 10 s 2 13.79 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA +0.9 IV GIZA Karolina Z/3285/18 2018 5 LDK!
3 11 s 2 13.97 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA +0.9 V CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
4 12 s 2 14.02 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA +0.9 V SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3189/18 , 2018 5 LDK!
5 13 s 2 14.07 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +0.9 V ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
6 15 s 2 14.91 CZARNOTA Milena LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA +0.9 -- MENTLEWICZ Janusz Z/3920/16 2018 5 LDK! GIM
7 16 s 2 15.00 KRAWCZYK Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.9 -- WÓJCIK Teodor Z/2800/18 2018 BEZ
1 4 s 3 13.12 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -0.4 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2018 2 LDK!
2 9 s 3 13.77 KOPREK Anna UKS Komar Strzelce Opolskie 02 U18 OP -0.4 IV MEHLICH Ronald Z/0722/18 2018
3 14 s 3 14.24 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05 U14 MA -0.4 V DRABEK Krzysztof Z/3328/18 2018
4 17 s 3 15.67 BYSTROŃ Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.4 -- WÓJCIK Teodor Z/2799/18 2018
1 1 s 4 12.71 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U16 SL +0.1 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2018 3
2 3 s 4 13.06 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.1 III DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018 109
3 5 s 4 13.19 BIELEŃ Martyna WKS Wawel Kraków 96 U23 MA +0.1 III BORA Piotr B.D. Z/1404/12 2018 3
4 6 s 4 13.55 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Białogard 90 Sen ZP +0.1 -- RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2018 2
5 7 s 4 13.58 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +0.1 IV WAŁASZEK Jarosław Z/1741/17 2018 5
6 8 s 4 13.60 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.1 IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0274/18 2018 3 LDK!
1 2 e 1 13.10 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U18 MA -0.5 III FRĄCZYK Bogusława B.D. Z/0050/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 3 e 1 13.15 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -0.5 III DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3 65 106
3 4 e 1 13.28 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.5 IV PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2018
4 8 e 1 14.01 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -0.5 -- SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
5 10 e 1 14.14 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -0.5 -- SYSAK Tomasz Z/5981/15 2018 BEZ
6 11 e 1 14.19 ZARZYCKA Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -0.5 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2678/18 2018 BEZ
7 12 e 1 14.23 WÓJCIK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.5 -- WÓJCIK Teodor Z/2984/16 2018 BEZ
8 15 e 1 14.97 OSTACHOWSKA Aleksandra LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA -0.5 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1211/16 2018 BEZ LDK! GIM
1 1 e 2 12.96 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA +0.5 III KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2018 2 ZKN
2 5 e 2 13.52 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.5 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3870/18 2018
3 6 e 2 13.69 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U18 MA +0.5 IV MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2018 BEZ
4 7 e 2 13.73 ZAJĄC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA +0.5 IV DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/2696/15 2018 3 84
5 9 e 2 14.12 DRWAL Sara MLUKS Tarnów 01 U18 MA +0.5 -- GOLEC Bartłomiej Z/5361/15 2018 BEZ LDK!
6 13 e 2 14.27 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +0.5 -- SYSAK Tomasz Z/3412/15 2018 4
7 14 e 2 14.41 CIELUCH Kinga MUKS ILKUS Olkusz 02 U18 MA +0.5 -- BORAWSKI Krzysztof Z/2467/16 2018 5
8 16 e 2 15.03 KANIA Martyna SKS Kusy Kraków 02 U18 MA +0.5 -- FRĄCZYK Bogusława Z/3663/16 2018 5
1 f 1 12.76 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA +0.8 III KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2018 2 ZKN
2 f 1 12.83 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U18 MA +0.8 III FRĄCZYK Bogusława B.D. Z/0050/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 f 1 13.04 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.8 III PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2018
4 f 1 13.12 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +0.8 III DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3 67 107
5 f 1 13.50 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U18 MA +0.8 IV MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2018 BEZ
6 f 1 13.56 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.8 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3870/18 2018
7 f 1 13.77 ZAJĄC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA +0.8 IV DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/2696/15 2018 3 82
200 m K
1 1 s 1 26.11 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.0 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 26.42 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA +1.0 III DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2018 2 ZKN 117
3 3 s 1 27.95 BIAŁEK Joanna WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +1.0 IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2794/15 2018 4 50 92
4 8 s 1 28.58 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U18 MA +1.0 -- MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2018 BEZ
1 4 s 2 28.08 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +3.4 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3870/18 2018
2 5 s 2 28.32 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +3.4 IV DMP BRACHMAN Tomasz Z/1955/17 2018 BEZ 44
3 6 s 2 28.36 LIPKOWSKA Klaudia UKS Gimpel Nowy Targ # 01 U18 MA +3.4 IV DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1887/17 2018 BEZ 43 87
4 7 s 2 28.57 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +3.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3
5 9 s 2 30.59 OSTACHOWSKA Aleksandra LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA +3.4 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1211/16 2018 BEZ LDK! GIM
1 1 s 3 26.79 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.9 III KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2018 3
2 2 s 3 27.25 PRUŚ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA +0.9 III KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
3 3 s 3 27.77 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL +0.9 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2018 2 ZKN
4 4 s 3 27.79 FORTUNA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +0.9 IV KUCZEK Piotr Z/2429/17 2018 4
5 5 s 3 29.86 ŁOPATA Małgorzata UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA +0.9 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1790/16 2018 BEZ 23 72
1 1 s 4 24.94 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA +1.4 II PAŚ Mariusz B.D. Z/0636/14 2018 KN
2 3 s 4 25.82 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U18 SL +1.4 II SKALIK Joanna Z/2577/15 2018 1 ZKN
3 4 s 4 26.56 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +1.4 III B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
4 5 s 4 26.80 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U16 SL +1.4 III KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2018 3
5 7 s 4 27.66 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U16 SL +1.4 IV B.D. PASZTA Anna # , Z/2802/17 , 2018 4
6 11 s 4 28.29 BRZĘK Paulina KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +1.4 IV KUCZEK Piotr Z/1866/16 2018 3
7 12 s 4 28.68 ORMANIEC Łucja UKS Jedynka Skawina 03 U16 MA +1.4 V MROWIEC ADAM Z/3960/17 2018 5 LDK!
8 14 s 4 29.17 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA +1.4 V CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
1 2 s 5 25.72 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +1.6 II DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/0362/15 2018 2 96 131
2 6 s 5 27.42 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +1.6 IV DMP U20 PASZTA Anna Z/3731/17 2018 3 LDK! GIM 100
3 8 s 5 27.94 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +1.6 IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0274/18 2018 3 LDK!
4 9 s 5 27.95 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA +1.6 IV GIZA Karolina GIZA Maciej Z/3191/18 2018 4 LDK!
5 10 s 5 28.05 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +1.6 IV WAŁASZEK Jarosław Z/1741/17 2018 5
6 13 s 5 28.75 KOPREK Anna UKS Komar Strzelce Opolskie 02 U18 OP +1.6 -- MEHLICH Ronald Z/0722/18 2018
7 15 s 5 30.05 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice 02 U18 SL +1.6 -- PASZTA Anna Z/2803/17 2018 5
400 m K
1 1 s 1 58.34 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/2788/15 2018 1 KN
2 2 s 1 60.44 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa 96 U23 SL III B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2018 II
3 3 s 1 61.01 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL III DMP DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2771/15 2018 3 66 106
4 4 s 1 61.55 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2018 2 ZKN
5 5 s 1 62.66 ZAJĄC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/2375/15 2018 3
6 9 s 1 63.75 WĄSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 02 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2018 3
1 6 s 2 63.10 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA IV DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 BEZ 91
2 7 s 2 63.58 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA IV MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3681/17 2018 4 LDK! GIM
3 8 s 2 63.74 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01 U18 MA IV KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0607/15 2018 4
4 10 s 2 65.21 JACEWICZ Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U20 MA -- KUBICZ Wojciech Z/1900/15 2018 BEZ
5 11 s 2 65.78 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2018
6 13 s 2 66.37 MAKSYMIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0916/15 2018 BEZ
1 12 s 3 66.06 MAZUR Dorota UKS Kobylanka 02 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3736/16 2018 4
2 14 s 3 69.32 ŚWIERTA Emilia KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1887/18 2018
3 15 s 3 71.35 MRÓZ Aleksandra UKS Komar Strzelce Opolskie 02 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/0723/18 2018
600 m K
1 1 w 1 1:50.46 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U14 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2018 4 LDK! 515
2 2 w 1 1:56.61 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK! 411
3 3 w 1 1:57.87 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ 391
4 4 w 1 2:03.07 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM 314
5 5 w 1 2:10.74 ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/3876/16 2018 5 215
6 6 w 1 2:59.43 JAMRÓG Natalia MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/0606/18 2018 BEZ 0
  w 1 DNS ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018 0
  w 1 DNS FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2018 4 0
800 m K
1 1 s 1 2:11.81 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II DMP DMP U20 KRÓL Zbigniew B.D. Z/0990/18 2018 107 141
2 2 s 1 2:11.87 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II DMP DMP U20 MIREK Wacław Z/2407/15 2018 2 ZKN 107 141
3 3 s 1 2:13.26 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U18 MA II GRECH Halina Z/2094/15 2018 2 LDK! ZKN
4 4 s 1 2:13.52 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL II DMP U20 PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 135
5 5 s 1 2:16.72 ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/2896/15 2018 1 ZKN
6 6 s 1 2:17.20 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/2995/15 2018 2 LDK! ZKN
7 7 s 1 2:17.97 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/2390/15 2018 2 LDK! ZKN
8 9 s 1 2:21.94 JAROMIN Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA III DMP BRACHMAN Tomasz B.D. Z/1199/13 2018 3 61
9 11 s 1 2:23.93 DULAK Katarzyna UKS Budowlani Nowy Sącz 93 Sen MA III KLIMEK Józef B.D. Z/0369/11 2018 3
1 8 s 2 2:20.69 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 10 s 2 2:23.24 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA III KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 12 s 2 2:24.17 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL III DMP U20 PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2018 3 LDK! GIM 103
4 13 s 2 2:26.20 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2018 5 LDK! GIM
5 14 s 2 2:30.14 TRACZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA IV DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/0140/17 2018 4 85
6 15 s 2 2:40.48 CIURUŚ Patrycja MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- GRECH Halina Z/3869/18 2018 BEZ LDK!
7 16 s 2 2:47.16 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/1199/18 2018
8 17 s 2 2:56.96 KOPEĆ Agnieszka ULKS Fajfer 2001 Łapanów 01 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/3077/16 2018 BEZ
9 18 s 2 2:58.48 SPROCH Julia UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1791/16 2018 BEZ
10 19 s 2 2:59.98 WACŁAW Natalia UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2677/18 2018
  s 2 DNF FIC Renata WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- DMP DMP U20 PAŚ Mariusz Z/3016/15 2018 3
1500 m K
1 1 s 1 4:46.89 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U18 MA III KLIMEK Józef # Z/0910/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 4:51.20 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA III DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2018 3 ZKN 111
3 3 s 1 4:52.43 SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02 U18 MA III GRECH Halina Z/0063/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 5:07.21 SKALAK Izabela MLUKS Tarnów 99 U20 MA IV GOLEC Bartłomiej Z/0471/15 2018 4
5 5 s 1 6:14.73 SMOLARSKA Oliwia UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2675/18 2018 48
3000 m K
1 1 s 1 11:27.71 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków # 97 U23 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz , Z/1005/13 , 2018
2 2 s 1 13:55.86 SZYMAŃSKA Sandra UKS Kusy Bukowno 02 U18 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0605/15 2018 BEZ
  s 1 DNF RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01 U18 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0607/15 2018 4
80 pł K
1 1 w 1 12.62 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +0.8 III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM 768
2 2 w 1 12.74 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +0.8 III ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK! 750
3 5 w 1 13.61 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U14 SL +0.8 IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2018 4 LDK! 623
4 7 w 1 14.31 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +0.8 V MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ 529
5 8 w 1 14.53 ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA +0.8 V BORAWSKI Krzysztof Z/3876/16 2018 5 501
1 3 w 2 13.19 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -0.4 IV WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2018 4 683
2 4 w 2 13.43 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.4 IV WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018 648
3 6 w 2 13.69 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA -0.4 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK! 612
4 9 w 2 15.20 JAMRÓG Natalia MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA -0.4 -- BORAWSKI Krzysztof Z/0606/18 2018 BEZ 419
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.34 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U18 SL +0.8 I SKALIK Joanna Z/2577/15 2018 1 ZKN
2 2 s 1 14.38 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.8 I DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 150
3 3 s 1 14.97 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.8 II DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2018 2 LDK! 139
4 4 s 1 15.70 MEHLICH Zofia UKS Komar Strzelce Opolskie 01 U18 OP +0.8 II MEHLICH Ronald Z/2036/17 2018 BEZ
5 5 s 1 17.98 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +0.8 -- DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3 67
6 6 s 1 18.03 DRWAL Sara MLUKS Tarnów 01 U18 MA +0.8 -- GOLEC Bartłomiej Z/5361/15 2018 BEZ LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 15.34 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +2.0 II DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2 88 133
2 2 s 1 15.68 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL +2.0 II DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2018 2 ZKN 126
3 3 s 1 18.36 FORTUNA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +2.0 -- KUCZEK Piotr Z/2429/17 2018 4
400 m pł K K
1 1 s 1 59.45 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 Sen SL M PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2018 M
2 3 s 1 67.21 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III DMP U20 GIZA Maciej Z/0388/16 2018 4 LDK! 114
3 5 s 1 70.06 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice 00 U20 SL IV CHRIST Marek Z/2376/15 2018 3
  s 1 DNF RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1548/16 2018 BEZ
  s 1 DNF TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2
1 2 s 2 66.97 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
2 4 s 2 69.44 BRZĘK Paulina KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA IV KUCZEK Piotr Z/1866/16 2018 3
3 6 s 2 70.69 PRUŚ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA IV DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ 97
4 7 s 2 71.25 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA IV MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2018 3 LDK! GIM
5 8 s 2 72.28 POKORNY Joanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/2392/17 2018 BEZ
1500 m prz K
1 s 1 5:29.10 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U18 MA III KLIMEK Józef Z/0509/16 2018 2 ZKN
2 s 1 5:38.87 ŚLĘCZEK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1439/17 2018 4 LDK! GIM
3 s 1 5:55.12 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL IV B.D. CHRIST Marek , Z/2382/15 , 2018 4
2000 m prz K
1 1 s 1 6:47.27 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL I DMP U20 PASZTA Wiesław Z/2532/15 2018 1 KN 153
2 2 s 1 8:42.92 BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 99 U20 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2129/15 2018 BEZ
4x100 m K
1 1 s 1 49.99 HAJDUK Julia
NAGIĘĆ Weronika
RYBKA Aleksandra
NYKAZA Natalia
TS Wieliczanka Wieliczka # 01
02
01
01
U18 MLP -- GIZA Maciej GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Maciej
GIZA Maciej
GIZA Maciej
Z/1263/15
Z/0239/16
Z/0389/16
Z/0388/16
2018
2018
2018
2018
2
2
3
4
2 2 s 1 53.25 LIBERDA Zuzanna
KUSIAK Julia
MAKSYMIAK Julia
LIBERDA Anna
MKS Rabka-Zdrój # 02
01
01
01
U18 MLP -- PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław
PERUCKI Wiesław
Z/0846/18
Z/0912/15
Z/0916/15
Z/0845/18
2018
2018
2018
2018

3
BEZ

3 3 s 1 54.51 KUSTRA Zuzanna
ZAJĄC Anna
FENDRYCH Aniela
WSOŁEK Aleksandra
KS Cracovia 1906 Kraków # 02
01
01
01
U18 MLP -- KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
Z/4144/17
Z/2696/15
Z/0642/18
Z/1746/16
2018
2018
2018
2018
3
3

2
4x400 m K
1 1 s 1 4:18.70 KOZIOŁ Justyna
ZAJĄC Justyna
WOŁEK Julia
PRUŚ Patrycja
KS Cracovia 1906 Kraków # 99
00
00
99
U20 MLP -- KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
Z/0641/18
Z/2375/15
Z/2271/16
Z/0640/18
2018
2018
2018
2018

3
BEZ
BEZ
2 2 s 1 5:38.87 DRWAL Sara
CIURUŚ Patrycja
SERAFIN Katarzyna
SOWA Oliwia
MLUKS Tarnów # 01
01
02
01
U18 MLP -- GOLEC Bartłomiej
GRECH Halina
GRECH Halina
GRECH Halina
Z/5361/15
Z/3869/18
Z/0063/16
Z/2094/15
2018
2018
2018
2018
BEZ
BEZ
3
2
Wzwyż K
1 f 1 1.18 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -- SYSAK Tomasz Z/3412/15 2018 4
1 f 1 1.18 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -- SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
1 f 2 1.51 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4528/15 2018 3
1 w 1 1.57 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK! 701
2 w 1 1.48 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA IV KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM 599
3 w 1 1.33 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2018 4 439
4 w 1 1.30 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018 409
5 w 1 1.30 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U14 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2018 4 LDK! 409
6 w 1 1.30 JAMRÓG Natalia MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/0606/18 2018 BEZ 409
7 w 1 1.27 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ 379
  w 1 DNS ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/3876/16 2018 5 0
  w 1 DNS SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK! 0
W dal K
1 f 1 5.50 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL +2.9 II CHRIST Marek Z/2387/15 2018 3
2 f 1 5.08 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Białogard 90 Sen ZP +2.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2018 2
3 f 1 5.01 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL +0.9 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2018 2 ZKN
4 f 1 4.94 DUDA Julia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL +3.1 IV PASZTA Anna CHRIST Marek # Z/0815/18 2018 5 LDK!
5 f 1 4.13 WĘGLARZ Agata ULKS Fajfer 2001 Łapanów 84 Sen MA +2.8 -- B.D. Z/0615/16 2018 BEZ
1 f 2 5.24 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +2.0 III DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM 75
2 f 2 5.20 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +1.8 III SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
3 f 2 4.70 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +2.0 -- SYSAK Tomasz Z/3412/15 2018 4
4 f 2 4.53 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +1.9 -- SYSAK Tomasz Z/5981/15 2018 BEZ
5 f 2 4.05 CIELUCH Kinga MUKS ILKUS Olkusz 02 U18 MA +1.4 -- BORAWSKI Krzysztof Z/2467/16 2018 5
1 f 3 5.47 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA +1.6 II DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4528/15 2018 3 90 119
2 f 3 4.86 ŁUKASZ Maria UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA +1.9 IV DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1891/17 2018 BEZ 52 73
3 f 3 4.75 GROŃ Dominika UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA +0.9 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2680/18 2018
  4.12 WĘGLARZ Agata ULKS Fajfer 2001 Łapanów 84 Sen MA +1.2 -- B.D. Z/0615/16 2018 BEZ
  5.29 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL +1.3 III CHRIST Marek Z/2387/15 2018 3
1 w 1 5.09 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA +2.2 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK! 584
2 w 1 4.90 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +2.2 IV KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM 532
3 w 1 4.85 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +2.4 IV WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018 519
4 w 1 4.44 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +1.9 -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ 413 59
5 w 1 4.33 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U14 SL +2.1 -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2018 4 LDK! 386
6 w 1 4.20 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +3.2 -- WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2018 4 355
7 w 1 4.04 ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA +1.3 -- BORAWSKI Krzysztof Z/3876/16 2018 5 317
8 w 1 3.82 JAMRÓG Natalia MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA +2.8 -- BORAWSKI Krzysztof Z/0606/18 2018 BEZ 267
Trójskok K
1 f 1 12.10 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 Sen MA +1.8 I ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
2 f 1 10.18 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice 00 U20 SL +2.0 -- CHRIST Marek Z/2376/15 2018 3
3 f 1 9.92 KURDZIEL Amelia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL +2.3 V PASZTA Anna # Z/3734/17 2018 5 LDK! GIM
1 f 2 11.49 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA +1.9 III PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2018 3 ZKN
2 f 2 10.47 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +2.3 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM 88
3 f 2 10.45 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +2.1 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
4 f 2 10.11 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U18 SL +1.6 -- CHRIST Marek Z/2381/15 2018 4
1 f 3 11.77 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA +0.9 II DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/0725/15 2018 2 ZKN 98 126
  9.80 KURDZIEL Amelia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL +1.1 V PASZTA Anna # Z/3734/17 2018 5 LDK! GIM
  10.31 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +1.2 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
  10.32 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +1.4 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM 84
Kula (3) K
1 f 1 10.29 SŁAWOSZEWSKA Dominika SKS Kusy Kraków 02 U18 MA IV FRĄCZYK Bogusława Z/3667/16 2018 5 LDK! GIM
2 f 1 9.73 DRWAL Sara MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/5361/15 2018 BEZ LDK!
3 f 1 9.41 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2018 BEZ
4 f 1 9.32 OLSZYNIAK Weronika ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/3789/17 2018 BEZ
5 f 1 8.04 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1734/17 2018 BEZ
6 f 1 7.97 KANIA Martyna SKS Kusy Kraków 02 U18 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3663/16 2018 5
7 f 1 6.86 NALEPA Paulina SKS Kusy Kraków 02 U18 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3666/16 2018 BEZ
1 f 2 10.33 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U16 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2018 4
2 f 2 8.54 KUDLIŃSKA Łucja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/3533/18 2018
1 w 1 8.07 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK! 404
2 w 1 8.06 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM 403
3 w 1 7.91 JAMRÓG Natalia MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/0606/18 2018 BEZ 394
4 w 1 6.68 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018 315
5 w 1 6.32 ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/3876/16 2018 5 292
6 w 1 6.31 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ 291
7 w 1 6.30 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U14 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2018 4 LDK! 290
8 w 1 6.14 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2018 4 280
Kula (4) K
1 f 1 12.61 CISICKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U23 SL I KURDZIEL Andrzej Z/1044/14 2018 1 ZKN
2 f 1 12.04 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL II DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2018 2 ZKN 130
3 f 1 7.67 KRAMARCZYK Aneta MCKiS Jaworzno 98 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1700/17 2018 BEZ
1 f 2 8.81 ŚLIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 00 U20 MA -- DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
2 f 2 8.01 ŁUKASZ Maria UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1891/17 2018 BEZ
3 f 2 7.72 FLOREK Weronika UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1549/16 2018 BEZ 19 71
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.48 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV GÓRECKA Małgorzata PASZTA Anna # , Z/3736/18 , 2018 BEZ LDK!
2 f 1 27.95 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA V SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2018 5
3 f 1 25.12 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2018 4
Dysk (1) K
1 f 1 39.22 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 72 Weteran MA II DMP SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2018 2 94
2 f 1 28.79 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM 94
3 f 1 23.13 BOBA Anna ULKS Bielgim Bielany 98 U23 MA -- DRABEK Krzysztof Z/2742/16 2018 BEZ
4 f 1 18.19 KRAMARCZYK Aneta MCKiS Jaworzno 98 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1700/17 2018 BEZ
1 f 2 35.06 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III DMP DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/3867/16 2018 4 75 118
2 f 2 14.70 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5982/15 2018 BEZ
1 f 3 36.12 SROKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 99 U20 MA III DMP U20 TOMCZAK Dominika Z/0831/15 2018 3 122
2 f 3 33.86 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U20 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2018 3 ZKN
3 f 3 32.62 ŚLIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 00 U20 MA III DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
4 f 3 29.82 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL IV KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2018 2 ZKN
Młot (3) K
1 f 1 27.95 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3737/16 2018 BEZ
2 f 1 22.63 DRABCZYK Izabela LKS Brzezina Osiek 02 U18 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3890/17 2018 BEZ
Młot (4) K
1 f 1 38.72 BOBA Anna ULKS Bielgim Bielany 98 U23 MA III DRABEK Krzysztof Z/2742/16 2018 BEZ
Oszczep (500) K
1 f 1 35.02 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U18 MA IV FRĄCZYK Bogusława B.D. Z/0050/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 f 1 35.02 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U18 MA IV FRĄCZYK Bogusława B.D. Z/0050/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 f 1 32.37 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01 U18 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3737/16 2018 BEZ
2 f 1 32.37 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01 U18 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3737/16 2018 BEZ
3 f 1 27.13 MEHLICH Zofia UKS Komar Strzelce Opolskie 01 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/2036/17 2018 BEZ
3 f 1 27.13 MEHLICH Zofia UKS Komar Strzelce Opolskie 01 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/2036/17 2018 BEZ
4 f 1 26.27 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2018 BEZ
4 f 1 26.27 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2018 BEZ
5 f 1 25.35 WÓJCIK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2984/16 2018 BEZ
5 f 1 25.35 WÓJCIK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2984/16 2018 BEZ
6 f 1 21.78 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5982/15 2018 BEZ
6 f 1 21.78 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5982/15 2018 BEZ
7 f 1 19.19 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1734/17 2018 BEZ 39
7 f 1 19.19 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1734/17 2018 BEZ 39
1 f 2 34.19 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U16 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0026/17 2018 4 88
Oszczep (600) K
1 f 1 30.00 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2018 2 ZKN
5-bój K MŁ K
1 f 1 2712 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK!
2 f 1 2616 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 2223 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U14 SL V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2018 4 LDK!
4 f 1 2003 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA V MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ
5 f 1 1489 JAMRÓG Natalia MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/0606/18 2018 BEZ
  f 1 DNF ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/3876/16 2018 5
  f 1 DNF ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018
  f 1 DNF FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2018 4
  f 1 DNF SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
100 m M
1 1 s 6 11.06 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA +1.7 II DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2018 2 98
2 2 s 6 11.24 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +1.7 II WAŁASZEK Jarosław Z/4797/15 2018 2
3 3 s 6 11.31 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL +1.7 III BORYKA Ireneusz Z/4775/15 2018 2 ZKN
4 4 s 6 11.54 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +1.7 III WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/5317/15 2018
5 5 s 6 11.57 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA +1.7 III KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2018
6 10 s 6 11.88 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL +1.7 IV DMP U20 BORYKA Ireneusz Z/5554/15 2018 3 92
7 15 s 6 12.19 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Weteran SL +1.7 -- DMP WIDERA Jan Z/3230/11 2018 3 29
1 6 s 7 11.65 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +1.3 III KASIŃSKI Marek Z/2284/16 2018 3
2 7 s 7 11.78 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL +1.3 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3189/16 2018 4
3 8 s 7 11.85 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 01 U18 SL +1.3 IV BEDNARCZYK Józef Z/3169/17 2018 4
4 9 s 7 11.85 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +1.3 IV WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 5
5 12 s 7 12.12 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL +1.3 IV KORZEŃ Robert Z/5553/15 2018 4
6 18 s 7 12.40 ZABDYR Bartosz LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA +1.3 V MENTLEWICZ Janusz Z/1681/17 2018 5 LDK! GIM
1 13 s 8 12.14 DRZAŁ Maksym TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +2.5 IV GIZA Maciej Z/3187/18 2018
2 14 s 8 12.15 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +2.5 IV ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2018 BEZ
3 16 s 8 12.28 SZYMCZYK Patryk MCKiS Jaworzno 97 U23 SL +2.5 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1975/16 2018
4 17 s 8 12.34 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA +2.5 V BUJAS Marcin BUJAS Marcin , Z/3095/18 , 2018 BEZ LDK!
5 19 s 8 12.66 STOKŁOSA Patryk LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA +2.5 V BUJAS Marcin BUJAS Marcin Z/3093/18 2018 BEZ LDK!
6 20 s 8 12.91 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +2.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4052/17 2018 BEZ
7 21 s 8 13.13 ORZEŁ Eryk SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +2.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4050/17 2018 BEZ
1 11 s 9 12.10 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +2.0 IV WÓJCIK Teodor Z/3835/18 2018
2 22 s 9 13.13 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +2.0 -- BRACHMAN Tomasz Z/3050/18 2018
3 23 s 9 13.41 ŚLUSARZ Igor SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +2.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/4055/17 2018 BEZ LDK!
4 24 s 9 13.84 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +2.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4312/17 2018 BEZ LDK!
5 25 s 9 14.11 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +2.0 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1247/18 2018 BEZ LDK!
1 1 e 1 11.14 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +1.8 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
2 4 e 1 11.51 KNAPCZYK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA +1.8 III DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2687/18 2018 65 109
3 5 e 1 11.54 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +1.8 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 4 108
4 9 e 1 11.93 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +1.8 IV DMP DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/0220/17 2018 4 LDK! 41 90
5 10 e 1 12.13 IWAŃSKI Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +1.8 IV KUCZEK Piotr Z/2430/17 2018 BEZ
6 14 e 1 12.60 ŚLUSAREK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +1.8 -- WÓJCIK Teodor Z/2689/18 2018
1 2 e 2 11.21 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -0.9 II DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2018 3 ZKN 126
2 7 e 2 11.85 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA -0.9 IV KUKLA Rafał Z/2360/17 2018 4
3 11 e 2 12.19 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -0.9 IV KUCZEK Piotr Z/3080/16 2018 4
4 12 e 2 12.33 FICEK Jakub SKS Kusy Kraków 02 U18 MA -0.9 -- MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/4047/17 2018 5 LDK!
  e 2 DQ GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -0.9 -- KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2018
1 3 e 3 11.29 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.1 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 6 e 3 11.84 MIRECKI Michał UKS Gminy Brzeszcze 01 U18 MA +0.1 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/2229/16 2018 BEZ
3 8 e 3 11.90 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.1 IV DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2018 4 92
4 13 e 3 12.43 POLASZEK Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +0.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1640/18 2018 BEZ
1 1 e 4 11.04 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.3 II GIZA Andrzej Z/4925/15 2018 2 ZKN
2 2 e 4 11.16 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.3 II ŚLUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2018 3
3 3 e 4 11.33 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.3 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 4 119
4 9 e 4 12.37 CHOLEWA Paweł UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA +0.3 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1884/17 2018 4 22 76
1 4 e 5 11.44 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +0.9 III KUCZEK Piotr Z/4801/15 2018 2
2 5 e 5 11.61 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.9 III KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2018
3 6 e 5 11.85 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA +0.9 IV MICHNIAK Jan Z/1859/16 2018 BEZ
4 7 e 5 11.91 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA +0.9 IV DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/0778/18 2018 91
5 8 e 5 11.99 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00 U20 MA +0.9 IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3605/18 2018 BEZ 38 88
1 f 1 10.96 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +2.3 II DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2018 3 ZKN 140
2 f 1 11.07 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +2.3 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
3 f 1 11.10 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +2.3 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 11.64 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +2.3 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 4 103
5 f 1 11.68 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +2.3 III KUKLA Rafał Z/2360/17 2018 4
6 f 1 11.81 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +2.3 IV DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2018 4 96
7 f 1 11.94 MIRECKI Michał UKS Gminy Brzeszcze 01 U18 MA +2.3 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/2229/16 2018 BEZ
  f 1 DQ KNAPCZYK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA +2.3 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2687/18 2018
1 f 2 11.14 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +2.2 II ŚLUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2018 3
2 f 2 11.17 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +2.2 II GIZA Andrzej Z/4925/15 2018 2 ZKN
3 f 2 11.19 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +2.2 II KUCZEK Piotr Z/4801/15 2018 2
4 f 2 11.30 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +2.2 II DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 4 121
5 f 2 11.65 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +2.2 III KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2018
6 f 2 11.98 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00 U20 MA +2.2 IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3605/18 2018 BEZ 39 89
7 f 2 11.98 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA +2.2 IV DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/0778/18 2018 89
200 m M
1 1 s 1 22.24 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +2.0 II DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2018 3 ZKN 100
2 2 s 1 22.62 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +2.0 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
3 3 s 1 22.80 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +2.0 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 22.98 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +2.0 III DMP U20 PAŚ Mariusz Z/2262/17 2018 2 LDK! ZKN GIM 117
5 5 s 1 23.77 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +2.0 IV KASIŃSKI Marek Z/2284/16 2018 3
6 9 s 1 24.03 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +2.0 IV KUKLA Rafał Z/2360/17 2018 4
7 11 s 1 24.62 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +2.0 -- KUCZEK Piotr Z/3080/16 2018 4
1 6 s 2 23.82 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +1.3 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 4
2 7 s 2 24.00 LEWIŃSKI Wiktor WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +1.3 IV PAŚ Mariusz Z/1369/16 2018 4 LDK! GIM
3 8 s 2 24.02 ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL +1.3 IV KASIŃSKI Marek Z/2281/16 2018 4
4 10 s 2 24.27 DOBOSZ Jakub WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +1.3 IV SOBCZYK Grzegorz Z/0034/16 2018 BEZ LDK!
5 12 s 2 24.92 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +1.3 -- SOBCZYK Grzegorz Z/0220/17 2018 4 LDK!
6 14 s 2 25.10 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +1.3 -- KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2018
1 13 s 3 25.07 IWAŃSKI Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +2.4 -- KUCZEK Piotr Z/2430/17 2018 BEZ
2 15 s 3 25.17 POLASZEK Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +2.4 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1640/18 2018 BEZ
3 16 s 3 25.96 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +2.4 -- WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2018 4
4 17 s 3 26.32 ŚLUSAREK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +2.4 -- WÓJCIK Teodor Z/2689/18 2018
1 1 s 4 21.97 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL +2.8 II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2018 2 ZKN
2 2 s 4 21.99 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +2.8 II DMP DMP U20 GIZA Andrzej Z/4925/15 2018 2 ZKN 110 143
3 3 s 4 22.34 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +2.8 II DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2018 3 97 134
4 4 s 4 22.81 MARDUŁA Hubert WKS Wawel Kraków # 99 U20 MA +2.8 III DMP U20 BORA Piotr Z/4741/17 2018 2 121
5 5 s 4 22.95 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL +2.8 III DMP U20 BORYKA Ireneusz Z/4775/15 2018 2 ZKN 118
1 6 s 5 23.23 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +2.0 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 4
2 7 s 5 24.25 ZADORA Michał UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA +2.0 IV KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0609/15 2018 3
3 8 s 5 24.46 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA +2.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/0778/18 2018
4 9 s 5 24.97 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00 U20 MA +2.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3605/18 2018 BEZ
1 1 s 6 22.58 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL +0.5 II MORKA Piotr Z/0303/16 2018 2 ZKN
2 2 s 6 22.65 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +0.5 II WAŁASZEK Jarosław Z/4797/15 2018 2
3 4 s 6 23.12 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA +0.5 III DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2 113
4 5 s 6 23.14 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +0.5 III WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/5317/15 2018
5 6 s 6 23.37 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL +0.5 III BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2018 2
6 8 s 6 23.85 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 01 U18 SL +0.5 IV BEDNARCZYK Józef Z/3169/17 2018 4
7 12 s 6 24.31 DUDAR Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL +0.5 IV HYJEK Katarzyna Z/2589/15 2018 3
1 9 s 7 23.93 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL +1.3 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3189/16 2018 4
2 10 s 7 23.98 CZERNIEC Dominik UKS Komar Strzelce Opolskie 00 U20 OP +1.3 IV MEHLICH Ronald Z/2042/17 2018 4
3 14 s 7 24.76 DANIEL Hieronim UKS Komar Strzelce Opolskie 00 U20 OP +1.3 -- MEHLICH Ronald Z/2043/17 2018 BEZ
4 18 s 7 25.51 SZYMCZYK Patryk MCKiS Jaworzno 97 U23 SL +1.3 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1975/16 2018
5 19 s 7 26.09 STOKŁOSA Patryk LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA +1.3 -- BUJAS Marcin BUJAS Marcin Z/3093/18 2018 BEZ LDK!
6 20 s 7 26.29 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA +1.3 -- BUJAS Marcin BUJAS Marcin , Z/3095/18 , 2018 BEZ LDK!
1 3 s 8 22.87 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL +0.2 III DMP U20 PĘKALA Łukasz Z/3074/18 2018 120
2 7 s 8 23.70 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U16 SL +0.2 IV HYJEK Katarzyna Z/0743/17 2018 5
3 11 s 8 24.10 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +0.2 IV WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 5
4 13 s 8 24.37 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +0.2 IV WÓJCIK Teodor Z/3835/18 2018
5 15 s 8 24.91 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +0.2 V GIZA Maciej Z/0460/18 2018 BEZ LDK!
6 16 s 8 25.37 DRZAŁ Maksym TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +0.2 V GIZA Maciej Z/3187/18 2018
7 17 s 8 25.51 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +0.2 V ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2018 BEZ
400 m M
1 1 s 1 49.89 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL II SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN
2 2 s 1 50.37 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL II B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2018
3 3 s 1 51.61 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95 Sen MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5219/11 2018 1
4 5 s 1 51.95 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 6 s 1 51.98 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/4800/15 2018 3
6 7 s 1 52.04 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2018 3
7 10 s 1 52.71 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/1859/16 2018 BEZ 103
1 4 s 2 51.75 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL III MORKA Piotr Z/0267/17 2018 4
2 8 s 2 52.12 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1262/15 2018 4 LDK!
3 9 s 2 52.17 DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98 U23 MA III SOBCZYK Grzegorz Z/5012/15 2018 2
4 11 s 2 53.24 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/1674/14 2018 KN
5 12 s 2 53.82 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 02 U18 MA IV KRZYZAK Stanislaw Z/3868/16 2018 3
1 13 s 3 54.31 BAŁUSZYŃSKI Paweł UKS Budowlani Nowy Sącz 99 U20 MA IV KLIMEK Józef Z/2564/15 2018 4
2 15 s 3 54.93 ROZWADOWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2588/15 2018 BEZ
3 16 s 3 56.23 POCHOPIEŃ Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2864/16 , 2018 5 LDK! GIM
4 17 s 3 57.37 JEZIORCZAK Maciej UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1792/16 2018 BEZ 69
1 14 s 4 54.81 HEĆKO Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- DMP U20 BORYKA Ireneusz Z/2654/18 2018 85
2 18 s 4 57.82 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA -- DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2018 BEZ LDK! 67
3 19 s 4 58.87 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2018
4 20 s 4 62.21 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- DMP DMP U20 PAŚ Mariusz Z/0001/17 2018 BEZ LDK! GIM 0 50
5 21 s 4 63.35 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA -- BUJAS Marcin Z/3094/18 2018
800 m M
1 1 s 1 1:55.20 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U20 MA II MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 1:56.34 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II B.D. BRACHMAN Tomasz B.D.
3 3 s 1 1:56.58 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/0474/15 2018 2 ZKN 73 122
4 4 s 1 1:58.54 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95 Sen MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/3015/11 2018 2
5 5 s 1 1:59.27 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 U18 MA III PAŚ Mariusz Z/1440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 7 s 1 2:02.89 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2018 3
7 9 s 1 2:03.70 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00 U20 MA IV DMP U20 PAŚ Mariusz Z/2362/17 2018 4 89
8 10 s 1 2:03.94 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2018 3
  s 1 DNF JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL -- DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2749/15 2018 2
  s 1 DNF RUIZ ALIAS Santiago KS AZS AWF Kraków # 97 U23 MA -- MIREK Wacław B.D.
1 6 s 2 2:02.46 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U16 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2018 2 LDK! GIM
2 8 s 2 2:03.34 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL IV DMP SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2018 2 LDK! GIM 33
3 11 s 2 2:04.24 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV MORKA Piotr Z/2944/16 2018 3
4 12 s 2 2:08.04 BURY Kacper UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1643/17 , 2018 5 LDK! GIM
5 13 s 2 2:09.26 BUDZIK Piotr KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA -- MIREK Wacław Z/1365/14 2018 BEZ
6 14 s 2 2:09.48 CHOJECKI Przemysław MLUKS Tarnów 02 U18 MA -- GRECH Halina SZCZEPAŃSKA Anna Z/0062/16 2018 4 LDK! GIM
7 15 s 2 2:11.29 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA V DMP U20 GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0271/18 2018 5 LDK! 70
8 16 s 2 2:27.17 KUKLA Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2688/18 2018 51
1000 m M
1 1 w 1 3:10.70 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2018 5 563
2 2 w 1 3:18.54 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK! 494
3 3 w 1 3:19.09 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U16 SL -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna # , Z/0739/17 , 2018 BEZ LDK! 489
4 4 w 1 3:27.38 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 BEZ LDK! 421
1500 m M
1 1 s 1 4:07.41 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0911/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 4:20.43 ŚLIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA IV DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/1954/17 2018 4 22 86
3 3 s 1 4:22.49 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3739/16 2018 4
4 4 s 1 4:31.77 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2018 4
5 5 s 1 4:37.71 RUDEK Maciej KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -- KUCZEK Piotr Z/1453/16 2018 BEZ
6 6 s 1 4:37.83 KALEMBKA Kamil MUKS ILKUS Olkusz 00 U20 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/6017/15 2018 BEZ
7 7 s 1 4:53.19 DUDA Gabriel UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2539/16 2018 BEZ 0 63
8 8 s 1 4:54.05 BIERONSKI Nikodem KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3191/16 2018 BEZ
9 9 s 1 5:01.24 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0966/18 2018
3000 m M
1 1 s 1 9:09.58 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III WÓJCIK Teodor Z/2486/17 2018 4
2 2 s 1 9:28.76 KNUTELSKI Błażej UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA IV DMP U20 B.D. Z/1886/17 2018 4 99
3 3 s 1 9:41.41 DUDCZAK Michał UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA IV KLIMEK Józef Z/1757/17 2018 4
4 4 s 1 9:43.62 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/1781/18 2018 4
5 5 s 1 9:44.74 KALINOWSKI Jakub UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA IV KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2847/15 2018 4
6 6 s 1 10:05.76 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02 U18 MA IV GRECH Halina Z/0082/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 7 s 1 10:07.24 RUDEK Dominik KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U20 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/1864/16 2018 4
8 8 s 1 11:02.57 SZYMAŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/3188/17 2018
110 m pł MŁ M
1 1 w 1 17.10 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U16 SL +1.4 IV SZYJKA Beata SKALIK Joanna # , Z/0739/17 , 2018 BEZ LDK! 614
2 2 w 1 18.50 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +1.4 V ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 BEZ LDK! 477
3 3 w 1 18.51 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +1.4 -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK! 476
4 4 w 1 20.48 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +1.4 -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2018 5 312
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.04 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.1 III DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0238/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 129
2 2 s 1 15.08 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL +0.1 III SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN
3 3 s 1 15.32 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.1 III DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2018 4 122
4 4 s 1 15.74 ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL +0.1 III KASIŃSKI Marek Z/2281/16 2018 4
5 5 s 1 16.09 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL +0.1 IV DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3190/16 2018 4 99
6 6 s 1 16.47 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA +0.1 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.83 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL +1.1 II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 14.88 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL +1.1 II SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.30 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2018 4
2 2 s 1 58.32 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018 105
3 3 s 1 60.35 HALUCH Karol KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA IV KRAWCEWICZ Maria Z/2463/16 2018 5
400 m pł M
1 s 1 60.12 KOPACZ Aleksander MLUKS Tarnów 00 U20 MA IV JASICZ Ryszard Z/2089/15 2018 4
2 s 1 62.47 BIGOS Marcin UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1883/17 2018 BEZ 31 85
3 s 1 63.15 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2018 4
2000 m prz M
1 1 s 1 5:55.62 JARCZOK Bartosz MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL I DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/0361/15 2018 2 ZKN 142
2 2 s 1 5:58.25 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U18 SK I MIREK Andrzej Z/2504/17 2018 3 ZKN
3 3 s 1 6:10.16 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL III DMP U20 PASZTA Wiesław Z/0586/15 2018 2 ZKN 123
4 4 s 1 6:16.53 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0900/17 2018 3 ZKN
5 5 s 1 7:01.80 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 02 U18 MA -- KLIMEK Józef Z/0506/16 2018 5
4x100 m M
1 1 s 1 44.15 SOLECKI Mikołaj
ZYCH Jakub
CHOJNOWSKI Kamil
LIŚKIEWICZ Zbigniew
KS AZS AWF Kraków 01
00
00
00
U20 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
GIZA Andrzej
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
Z/1956/17
Z/4925/15
Z/4928/15
Z/1978/17
2018
2018
2018
2018
4
2
3
4
2 2 s 1 45.80 WAJDZIK Kamil
KWAŚNY Błażej
POCHOPIEŃ Szymon
PIETRUSA Jakub
UKS bieganie.pl Stryszawa 02
01
02
02
U18 MLP -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
, Z/2861/16
Z/2360/17
, Z/2864/16
, Z/2859/16
, 2018
2018
, 2018
, 2018
4
4
5
2
  s 1 DQ STRZELEC Jakub
CHARNIK Maciej
PIEPRZYK Dominik
FICEK Jakub
SKS Kusy Kraków 02
02
02
02
U18 MLP -- MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz
MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz
MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz
MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz
Z/3292/16
Z/4045/17
Z/4051/17
Z/4047/17
2018
2018
2018
2018
3
BEZ
BEZ
5
4x400 m M
1 1 s 1 3:35.19 STASIOWSKI Maksymilian
CHOJNOWSKI Kamil
SKIMINA Wiktor
BULIŃSKI Filip
KS AZS AWF Kraków 01
00
02
00
U20 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
BRACHMAN Tomasz
BRACHMAN Tomasz
Z/5984/15
Z/4928/15
Z/0079/17
Z/4806/15
2018
2018
2018
2018

3
3
3
  s 1 DQ LEWIŃSKI Wiktor
DOBOSZ Jakub
SZWEJKOWSKI Filip
BAKALARZ Jakub
WKS Wawel Kraków 02
01
02
02
U18 MLP -- PAŚ Mariusz
SOBCZYK Grzegorz
PAŚ Mariusz
PAŚ Mariusz
Z/1369/16
Z/0034/16
Z/2462/16
Z/2262/17
2018
2018
2018
2018
4
BEZ
3
2
Wzwyż M
  f 1 NM SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -- DMP DMP U20 ZAPART Stanisław Z/2528/16 2018 3 ZKN
1 f 2 1.61 FILAR Oskar MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0844/18 2018
1 w 1 1.52 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U16 SL -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna # , Z/0739/17 , 2018 BEZ LDK! 404
2 w 1 1.49 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 BEZ LDK! 381
3 w 1 1.43 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2018 5 338
4 w 1 1.40 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK! 317
W dal M
1 f 1 6.00 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL +0.1 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3190/16 2018 4
2 f 1 5.17 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Weteran SL +0.2 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2018 3
3 f 1 5.12 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U16 MA -0.3 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2018 BEZ
4 f 1 4.58 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.3 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1247/18 2018 BEZ LDK!
5 f 1 3.97 HACZEK Kamil ULKS Bielgim Bielany 06 U14 MA -2.0 -- DRABEK Krzysztof Z/3331/18 2018 BEZ
1 f 2 6.30 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -1.4 III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
2 f 2 6.26 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -1.6 IV WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3 ZKN
3 f 2 6.26 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -1.4 IV KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3 ZKN
4 f 2 5.98 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -1.2 IV DMP U20 SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej # Z/0242/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 80
5 f 2 5.96 STRZELEC Jakub SKS Kusy Kraków 02 U18 MA -2.0 IV MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/3292/16 2018 3 LDK!
6 f 2 5.75 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA -0.8 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2018 BEZ
7 f 2 5.68 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -0.4 -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2861/16 , 2018 4 LDK! ZKN GIM
8 f 2 5.56 PIERWOCH Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -0.8 -- KRAWCEWICZ Maria Z/4165/18 2018 BEZ
9 f 2 5.40 MIRECKI Michał UKS Gminy Brzeszcze 01 U18 MA -0.8 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2229/16 2018 BEZ
10 f 2 5.37 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02 U18 MA -2.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/1351/16 2018 BEZ
1 f 3 6.63 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.7 III DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2018 68 111
2 f 3 6.46 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U20 MA -0.3 III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2018 3 ZKN
3 f 3 5.95 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U20 MA +0.1 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2018 4
4 f 3 5.86 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL -0.7 -- DMP U20 KORZEŃ Robert Z/5553/15 2018 4 75
5 f 3 5.67 MACHAJ Dominik UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA +0.7 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/0717/18 2018 BEZ
6 f 3 5.35 WALICZEK Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA 0.0 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1893/17 2018 4 12 62
1 w 1 5.50 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U16 SL -0.9 -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna # , Z/0739/17 , 2018 BEZ LDK! 481
2 w 1 5.30 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.3 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 BEZ LDK! 441
3 w 1 5.11 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -2.1 -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2018 5 404
4 w 1 5.01 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.1 -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK! 384
Trójskok M
1 f 1 13.45 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U20 MA +2.1 III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2018 3 ZKN
2 f 1 12.75 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U20 MA +0.7 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2018 4
3 f 1 10.86 MACHAJ Dominik UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA +1.8 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/0717/18 2018 BEZ 7 60
1 f 2 13.87 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +1.0 III DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2018 3 ZKN 74 117
2 f 2 13.34 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +1.2 III DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3 ZKN 59 105
3 f 2 12.78 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +2.8 IV PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
4 f 2 12.77 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02 U18 MA +0.7 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/1351/16 2018 BEZ
5 f 2 12.47 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +1.7 -- DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1843/17 2018 BEZ LDK! 37 84
6 f 2 12.29 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +2.2 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej # Z/0242/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 f 2 11.94 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +2.1 -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2861/16 , 2018 4 LDK! ZKN GIM
  12.25 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.5 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej # Z/0242/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
  12.57 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +1.1 -- PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
Kula (5) M
1 f 1 14.12 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III DMP U20 TOMCZAK Dominika Z/1903/17 2018 3 107
2 f 1 13.56 SZABLOWSKI Rafał WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/3748/16 2018 ZKN 103
3 f 1 11.82 KUŁACH Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2672/18 2018 86
4 f 1 11.56 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/5834/15 2018 4
5 f 1 11.39 PACYGA Mateusz UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/0904/17 2018 BEZ
6 f 1 10.96 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2018 5
7 f 1 10.64 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2018 BEZ
1 f 2 13.24 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U16 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2018 4
2 f 2 9.64 ŚMIGIELSKI Patryk LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2263/17 2018 5 LDK! GIM
3 f 2 7.71 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3330/18 2018 BEZ
1 w 1 8.51 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U16 SL -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna # , Z/0739/17 , 2018 BEZ LDK! 397
2 w 1 7.29 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 BEZ LDK! 324
3 w 1 7.19 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK! 318
4 w 1 6.87 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2018 5 300
Kula (6) M
1 f 1 17.62 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL I DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2018 1 ZKN 157
2 f 1 10.92 GUT Bartłomiej MUKS ILKUS Olkusz 99 U20 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1759/16 2018 BEZ
3 f 1 10.79 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2018 BEZ
4 f 1 10.32 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2018 BEZ
5 f 1 8.87 LASKOWSKI Piotr MUKS ILKUS Olkusz 00 U20 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/6014/15 2018 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 15.34 GĄSIOROWSKI Marcin niest. Kraków 81 Weteran MA I B.D.
Dysk (1) M
1 f 1 41.90 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U16 MA III DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2018 4
2 f 1 39.32 KSIĄŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL IV KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2018 5 LDK! GIM
3 f 1 30.50 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3330/18 2018 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 45.98 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U18 SL II SKALIK Joanna Z/2595/15 2018 3
2 f 1 35.47 SZABLOWSKI Rafał WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/3748/16 2018 ZKN
3 f 1 34.66 MRÓZEK Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- DMP U20 TOMCZAK Dominika Z/1351/18 2018 90
4 f 1 26.30 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/2979/16 2018 4 60
5 f 1 25.63 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- TOMCZAK Dominika Z/1903/17 2018 3
Dysk (1.75) M
1 f 1 45.16 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL II KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2018 1 ZKN
2 f 1 30.97 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2018 BEZ
Młot (5) M
1 f 1 54.95 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/0033/16 2018 3 ZKN 121
2 f 1 51.68 WAWRZYŃCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/3050/16 2018 4 115
1 f 2 32.26 BANIK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PASZTA Anna # Z/3735/18 2018
2 f 2 21.71 WIERZBICKI Kajetan LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/2282/18 2018
Młot (6) M
1 f 1 45.42 WĄSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 99 U20 MA III BULKIEWICZ Jan Z/1018/16 2018 3
Oszczep (600) M
1 f 1 29.66 ŚMIGIELSKI Patryk LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2263/17 2018 5 LDK! GIM
Oszczep (700) M
1 f 1 54.45 TOMASZEWSKI Arkadiusz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/2990/15 2018 3
2 f 1 51.32 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/5834/15 2018 4 104
3 f 1 47.16 PACYGA Mateusz UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA IV KUKLA Rafał Z/0904/17 2018 BEZ
4 f 1 41.48 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2018 5
5 f 1 36.30 PONISZ Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/1249/16 2018 4
6 f 1 36.23 KUKLA Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/1247/16 2018 5
7 f 1 32.10 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN
Oszczep (800) M
1 f 1 45.08 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2018 BEZ
2 f 1 29.82 LASKOWSKI Piotr MUKS ILKUS Olkusz 00 U20 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/6014/15 2018 BEZ
3 f 1 26.69 GUT Bartłomiej MUKS ILKUS Olkusz 99 U20 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1759/16 2018 BEZ
5-bój M MŁ M
1 f 1 2385 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U16 SL IV SZYJKA Beata SKALIK Joanna # , Z/0739/17 , 2018 BEZ LDK!
2 f 1 2044 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 BEZ LDK!
3 f 1 1989 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
4 f 1 1917 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2018 5

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 16.72155213356 sekund