Łódź 19 - 20.05.2018
Mistrzostwa Polski AZS 2018 [DMP]
100 m K
1 e 1 11.69 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS +0.9 M ROSTEK William Z/4039/11 2018 M KN
2 e 1 12.20 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +0.9 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2018 2 ZKN
3 e 1 12.20 WINKOWSKA Marcelina KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.9 II ROSTEK William Z/0866/14 2018 1 ZKN
4 e 1 12.41 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +0.9 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2018 2
5 e 1 12.63 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +0.9 II DMP CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2018 2 91
6 e 1 12.69 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.9 II DMP GIZA Maciej Z/1449/13 2018 2 88
7 e 1 12.92 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U23 WN +0.9 III NIESTATEK Szymon B.D. Z/0045/14 2018 BEZ ZKN
1 e 2 11.62 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP +2.1 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2018 KN 155
2 e 2 12.13 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +2.1 I NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 ZKN
3 e 2 12.36 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ +2.1 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2018
4 e 2 12.51 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM +2.1 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/5826/15 2018 ZKN
5 e 2 12.59 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U20 PM +2.1 II RETYK Sławomir Z/1839/16 2018 2 ZKN
1 e 3 12.09 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +1.2 I DMP ROSTEK William Z/0925/14 2018 2 ZKN 123
2 e 3 12.47 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +1.2 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2018 2
3 e 3 12.49 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 Sen WP +1.2 II DMP REJEWSKI Robert B.D. Z/0349/16 2018 2 99
4 e 3 12.72 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań 96 U23 WP +1.2 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0143/12 2018
5 e 3 12.86 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +1.2 III ROSTEK William Z/1561/13 2018 2
6 e 3 13.03 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +1.2 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2018 2 ZKN
1 e 4 12.09 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice 95 Sen SL +2.0 I KRUPA Iwona B.D. Z/0310/11 2018 KN
2 e 4 12.27 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +2.0 II GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2018 M KN
3 e 4 12.36 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin 91 Sen LU +2.0 II DMP B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D. , Z/4168/11 , 2018 107
4 e 4 12.52 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95 Sen WP +2.0 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2018 2
5 e 4 12.73 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U18 LD +2.0 II KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2018 2 LDK! ZKN
1 e 5 12.30 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA +0.9 II B.D. GIZA Maciej , Z/0576/17 , 2018 2
2 e 5 12.84 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD +0.9 III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2018
3 e 5 12.91 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.9 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2426/15 2018 2 ZKN
4 e 5 13.02 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD +0.9 III KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 3
5 e 5 13.18 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN +0.9 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0154/16 2018 3 ZKN
6 e 5 13.20 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN +0.9 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0056/16 2018 2 ZKN GIM
7 e 5 13.53 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 98 U23 LD +0.9 -- DMP KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2018 3 49
1 e 6 12.97 BIELECKA Emilia KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN +1.4 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2191/15 2018 2 ZKN
2 e 6 13.16 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN +1.4 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/0055/16 2018 LDK! ZKN GIM
3 e 6 13.28 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 01 U18 LD +1.4 IV BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2018 4
4 e 6 13.67 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN +1.4 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3089/16 2018 3 LDK!
5 e 6 14.24 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA +1.4 -- ZAPART Stanisław Z/0363/16 2018 BEZ
1 e 7 12.52 RAJEWSKA Alicja WLKS Wrocław 99 U20 DS -0.7 II STOLARCZYK Grzegorz # Z/3620/15 2018
2 e 7 13.25 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD -0.7 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 ZKN
3 e 7 13.40 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD -0.7 IV DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2018 3 54
4 e 7 13.55 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD -0.7 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2018 2 ZKN
5 e 7 13.62 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 01 U18 LD -0.7 IV KOPEĆ Dominik Z/1840/17 2018 BEZ
6 e 7 13.78 GROT Weronika RKS Łódź 00 U20 LD -0.7 IV KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2018 4
7 e 7 14.03 STAŃCZAK Wiktoria RKS Łódź 02 U18 LD -0.7 -- KOPEĆ Dominik KOPEĆ Dominik 5 LDK! GIM
1 f 1 11.71 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -0.2 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2018 KN 148
2 f 1 11.77 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS -0.2 M ROSTEK William Z/4039/11 2018 M KN
3 f 1 12.29 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice 95 Sen SL -0.2 II KRUPA Iwona B.D. Z/0310/11 2018 KN
4 f 1 12.30 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -0.2 II DMP ROSTEK William Z/0925/14 2018 2 ZKN 110
5 f 1 12.32 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -0.2 II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 ZKN
6 f 1 12.35 WINKOWSKA Marcelina KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -0.2 II ROSTEK William Z/0866/14 2018 1 ZKN
7 f 1 12.41 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -0.2 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2018 2 ZKN
1 f 2 12.42 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -0.8 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2018
2 f 2 12.46 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA -0.8 II B.D. GIZA Maciej , Z/0576/17 , 2018 2
3 f 2 12.47 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -0.8 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2018 2
4 f 2 12.50 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -0.8 II DMP REJEWSKI Robert B.D. Z/0349/16 2018 2 99
5 f 2 12.59 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin 91 Sen LU -0.8 II DMP B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D. , Z/4168/11 , 2018 94
6 f 2 12.65 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -0.8 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2018 2
6 f 2 12.65 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -0.8 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/5826/15 2018 ZKN
8 f 2 12.83 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -0.8 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2018 2
400 m K
1 s 1 54.66 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2018 1 ZKN
2 s 1 55.49 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2018 M KN
3 s 1 55.58 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2018 M KN
4 s 1 56.02 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 97 U23 WP I B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2018 1 KN
5 s 1 56.02 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99 U20 DS I KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2018 1 ZKN
6 s 1 56.52 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2018 1 KN
1 s 2 57.03 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL II MARMUR Stanisław Z/2389/15 2018 1 LDK! KN
2 s 2 57.61 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1634/14 , 2018 2
3 s 2 57.97 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0943/13 2018 2 96
4 s 2 58.00 THOMAIDOU Katerina AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof # Z/2234/15 2018 2 ZKN
5 s 2 59.20 OLSZOK Oliwia RKS Łódź # 98 U23 LD III JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0674/14 2018 ZKN
6 s 2 60.13 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS III ROSTEK William Z/1328/13 2018 2
1 s 3 56.74 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM II SĘKOWSKA Anna Z/1776/13 2018 2
2 s 3 58.42 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2018 2 91
3 s 3 58.94 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U20 PM II RETYK Sławomir Z/1839/16 2018 2 ZKN
4 s 3 59.46 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98 U23 WP III BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2018 2
5 s 3 59.67 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS III ROSTEK William Z/1046/13 2018 2
6 s 3 61.52 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS III ROSTEK William Z/0564/14 2018 3
1 s 4 60.68 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM III B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3077/18 , 2018
2 s 4 62.44 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 96 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2018 3
3 s 4 62.71 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U20 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2018 3
4 s 4 64.77 KOWALSKA Natalia AZS Łódź 00 U20 LD -- SEKIETA Radosław Z/2398/15 2018 3
5 s 4 65.26 SZYMCZAK Paulina AZS Łódź 00 U20 LD -- SEKIETA Radosław Z/1086/17 2018
1500 m K
1 s 1 4:33.62 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2018 1
2 s 1 4:34.65 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/0804/13 2018 3 97
3 s 1 4:37.30 STASIEWICZ Mariola MKS Żak Biała Podlaska 93 Sen LU II WILCZEK Janusz Z/1520/16 2018 1
4 s 1 4:46.15 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ III DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2018 1 ZKN 70
5 s 1 4:50.12 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0060/16 2018 LDK! ZKN
6 s 1 4:52.05 BARANIAK Zuzanna OŚ AZS Poznań 97 U23 WP III MOTYL Edward Z/2356/15 2018 3
7 s 1 4:55.31 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD III JASZCZAK Stanisław Z/2221/15 2018 3 ZKN
8 s 1 4:57.73 GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/1293/14 2018 2 ZKN
9 s 1 5:01.57 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD IV LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2018 2 LDK! ZKN
10 s 1 5:02.05 KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U18 DS IV JANECZEK Jarosław Z/1086/15 2018 3 ZKN
11 s 1 5:02.22 RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 01 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0712/15 2018 3 ZKN
12 s 1 5:24.33 WÓJCIK Lilianna RKS Łódź 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław Z/2071/16 2018 5 LDK! GIM
100 m pł K
1 e 1 13.65 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 Sen LD +2.6 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2018 1 153
2 e 1 13.76 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U23 LD +2.6 I SYGDZIAK Zofia B.D. Z/0788/14 2018 ZKN
3 e 1 14.01 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U20 KP +2.6 I DMP HULISZ Robert Z/0397/15 2018 1 KN 137
4 e 1 14.02 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +2.6 I DMP ROSTEK William Z/0767/13 2018 1 ZKN 137
  e 1 DQ SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +2.6 -- KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2018 1 ZKN
1 e 2 12.97 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93 Sen LU +1.4 MM DMP B.D. Z/4343/11 2018 MM KN 185
2 e 2 13.85 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 U23 LD +1.4 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2018 1 ZKN 144
3 e 2 14.63 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP +1.4 II DMP KĘDZIORA Robert Z/3654/11 2018 1 113
4 e 2 14.90 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +1.4 II MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2018 2 ZKN
5 e 2 16.00 PRZYBYŁ Katarzyna MTS Junior Sopot 93 Sen PM +1.4 III RETYK Sławomir Z/0951/15 2018 3
1 f 1 13.47 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93 Sen LU -0.9 M DMP B.D. Z/4343/11 2018 MM KN 161
2 f 1 13.79 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U23 LD -0.9 I SYGDZIAK Zofia B.D. Z/0788/14 2018 ZKN
3 f 1 13.83 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 Sen LD -0.9 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2018 1 145
4 f 1 14.05 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 U23 LD -0.9 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2018 1 ZKN 135
5 f 1 14.20 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -0.9 I DMP ROSTEK William Z/0767/13 2018 1 ZKN 129
6 f 1 15.27 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -0.9 II MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2018 2 ZKN
7 f 1 16.47 PRZYBYŁ Katarzyna MTS Junior Sopot 93 Sen PM -0.9 III RETYK Sławomir Z/0951/15 2018 3
4x100 m K
1 s 1 47.60 THOMAIDOU Katerina
FARASIEWICZ Monika
PIETRZAK Olga
DOBEK Anna
AZS-AWFiS Gdańsk # 00
02
98
96
U23 POM -- SZAŁACH Krzysztof
SĘKOWSKA Anna B.D.
SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna B.D.
Z/2234/15
Z/5826/15
Z/1497/14
Z/1146/12
2018
2018
2018
2018
2

2
1
2 s 1 47.82 ZANDECKA Marika
DALKE Helena
ŚWIERCZYŃSKA Daria
PANEK Angelika
OŚ AZS Poznań # 95
97
95
89
Sen WLP -- REJEWSKI Robert B.D.
B.D. REJEWSKI Robert
BIEDERMANN Roman B.D.
BIEDERMANN Roman
Z/0349/16
, Z/0464/13
Z/3611/11
Z/1324/13
2018
, 2018
2018
2018
2
1
2
2
3 s 1 48.15 BIELECKA Emilia
ŻUK Natalia
PRUSIŃSKA Małgorzata
POTASZNIK Alicja
KS AZS UWM Olsztyn # 99
00
00
00
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
NIESTATEK Szymon
Z/2191/15
Z/2426/15
Z/2103/15
Z/2957/15
2018
2018
2018
2018
2
2
2

4 s 1 48.37 CUBER Karolina
SUDER Magdalena
KOZŁOWSKA Karolina
WÓJTOWICZ Magdalena
KS AZS AWF Kraków # 97
96
97
95
Sen MLP -- GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Maciej
B.D. GIZA Maciej
Z/1061/13
Z/0943/13
Z/1449/13
, Z/0576/17
2018
2018
2018
, 2018
2
2
2
2
5 s 1 49.26 OSTROWSKA Alicja
MURAWSKA Barbara
MARKS Matylda
BARCZ Weronika
AZS Łódź # 01
01
00
02
U20 LDZ -- KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta
BLAUSZ Henryka
KUCZKOWSKI Piotr
BLAUSZ Henryka SADACH Aneta
Z/2049/15
Z/3487/16
Z/6420/15
Z/2583/16
2018
2018
2018
2018
2
4
3
2
6 s 1 49.87 BARASZKIEWICZ Julia
KITEWSKA Wioleta
KUBICKA Julia
CZARNECKA Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn # 02
02
02
02
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/3089/16
Z/0056/16
Z/0055/16
Z/0154/16
2018
2018
2018
2018
3
2

3
  s 1 DNF RZĄDZIŃSKA Julia
ZAGAJEWSKA Karolina
NAWROCKA Marta
FLIS Katarzyna
AZS Łódź # 92
93
98
96
Sen LDZ -- BLAUSZ Henryka B.D.
BLAUSZ Henryka B.D.
SYGDZIAK Zofia B.D.
BLAUSZ Henryka B.D.
Z/2950/11
Z/2975/11
Z/0788/14
Z/1329/12
2018
2018
2018
2018
1
M

1
  s 1 DQ MIERZYŃSKA Jagoda
WRZESIŃSKA Karolina
WINKOWSKA Marcelina
WINKOWSKA Marcelina
KS AZS AWF Wrocław # 98
97
98
98
U23 DOL -- ROSTEK William
ROSTEK William
ROSTEK William
ROSTEK William
Z/0925/14
Z/0767/13
Z/0866/14
Z/0866/14
2018
2018
2018
2018
2
1
1
1
Wzwyż K
1 f 1 1.81 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD I DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2018 KN 142
2 f 1 1.75 KONIOR Justyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/0842/11 2018 1 123
3 f 1 1.75 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław 87 Sen DS I DMP PYRA Dawid Z/3812/11 2018 1 123
4 f 1 1.68 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP II DMP B.D. Z/3660/11 2018 1 102
5 f 1 1.64 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II DMP ZAPART Stanisław Z/0099/14 2018 1 ZKN 91
6 f 1 1.60 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 02 U18 LD III DMP KRAKOWIAK Lech Z/1644/16 2018 KN 80
7 f 1 1.50 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 02 U18 LD IV KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2018 3 ZKN
7 f 1 1.50 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0005/12 2018 3
9 f 1 1.45 BURDZY Marta KS AZS-AWF Biała Podlaska 96 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/3660/18 2018
Tyczka K
1 f 1 3.90 WEJMAN Karolina KL Gdynia 01 U18 PM I KLIMASZEWSKA Boguslawa # Z/5427/15 2018 1 KN
2 f 1 3.90 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ I DMP KACHKOVSKYI Gennadii # Z/3992/15 2018 1 ZKN 157
3 f 1 3.70 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS I DMP ŁOŚ Dariusz Z/1303/11 2018 1 144
4 f 1 3.70 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98 U23 PM I KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/0173/14 2018 KN
5 f 1 3.60 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2018 ZKN
6 f 1 3.00 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2018 3 ZKN 87
W dal K
1 f 1 6.27 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań 90 Sen WP +0.2 M JAGACIAK Jarosław Z/3725/11 2018 MM KN
2 f 1 6.05 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 96 U23 LD +1.7 I DMP SADACH Aneta Z/0206/12 2018 1 KN 130
3 f 1 5.98 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 97 U23 DS +1.2 I B.D. B.D. # Z/0003/13 2018 1 KN
4 f 1 5.92 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96 U23 WP -0.4 I JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2018 KN
5 f 1 5.80 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +0.6 I B.D. Z/3313/11 2018 1
6 f 1 5.78 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U23 LB +1.1 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1 ZKN
7 f 1 5.72 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS +1.0 II DMP KOKOT Zdzisław Z/4260/11 2018 1 107
8 f 1 5.55 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +1.5 II MAKARUK Tadeusz Z/5383/15 2018 1 ZKN
9 f 1 5.46 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +0.2 II MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2018 2 ZKN
10 f 1 5.42 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U20 SL +1.1 II BIELA Marek Z/0307/15 2018 1 KN
11 f 1 5.39 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +0.9 III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0058/11 2018 1
12 f 1 5.36 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +0.4 III MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2018 2
13 f 1 5.33 MISZEWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 93 Sen PM -1.7 III B.D. 2
14 f 1 5.20 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 97 U23 LD +1.9 III LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/1119/13 2018 1 KN
15 f 1 4.57 WIŚNIEWSKA Katarzyna MULKS Żeromski Sieradz 00 U20 LD +0.6 -- KUŚ Tomasz Z/1958/17 2018 3
16 f 1 4.44 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA +0.5 -- ZAPART Stanisław Z/0363/16 2018 BEZ
Kula (4) K
1 f 1 18.22 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 91 Sen LU MM DMP ANTCZAK Edmund B.D. Z/4665/11 2018 KN 177
2 f 1 15.82 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 89 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz Z/2107/11 2018 M 146
3 f 1 15.38 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/0364/11 2018 M 141
4 f 1 14.17 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2018 1 KN
5 f 1 13.73 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I TOMCZAK Dominika B.D. Z/3865/11 2018 1 KN
6 f 1 13.15 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2018 110
7 f 1 12.40 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/0481/12 2018 2 100
8 f 1 10.02 ZAKLIŃSKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP III DMP TATARUCH Rafał Z/2747/18 2018 63
Dysk (1) K
1 f 1 59.57 ZABAWSKA Daria KS Podlasie Białystok 95 Sen PD MM DMP DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. # Z/4129/11 2018 MM KN 173
2 f 1 55.22 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM M WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2018 1 KN
3 f 1 54.76 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/3865/11 2018 1 KN 155
4 f 1 54.16 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/1675/13 2018 1 KN
5 f 1 51.97 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań 94 Sen WP I DMP B.D. B.D. B.D. GLANC Żaneta # , Z/4809/11 , 2018 145
6 f 1 43.01 HUNIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/1452/15 2018 1 ZKN
7 f 1 40.69 GAŁAJ Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP II DMP TATARUCH Rafał Z/0108/13 2018 2 100
8 f 1 38.24 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin 96 U23 LU II DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/1448/13 2018 89
100 m M
1 e 1 10.43 SŁOWIKOWSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 93 Sen PM +0.6 M HAS Rafał Z/3333/11 2018 M KN
2 e 1 10.75 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA +0.6 I GIZA Andrzej B.D. B.D. Z/2600/11 2018 M KN
3 e 1 10.92 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP +0.6 II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2018 2 ZKN 109
4 e 1 11.08 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +0.6 II GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2018 1
5 e 1 11.09 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94 Sen LU +0.6 II WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/4811/11 2018 1
6 e 1 11.60 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +0.6 III GIZA Andrzej B.D. Z/0179/12 2018 2
1 e 2 10.60 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 Sen WP +0.1 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2018 1 KN 138
2 e 2 10.79 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA +0.1 I DMP GIZA Andrzej Z/0148/11 2018 M 120
3 e 2 11.03 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP +0.1 II KĘDZIORA Robert Z/1465/12 2018 1
4 e 2 11.15 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +0.1 II BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2018
5 e 2 11.29 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 93 Sen WN +0.1 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1268/11 2018 1
6 e 2 11.52 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U23 LD +0.1 III WOŹNIAK Jerzy B.D. Z/0378/16 2018
7 e 2 11.64 JĘDRYSIK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +0.1 III STEMPEL Paweł Z/1027/14 2018 BEZ
8 e 2 11.74 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02 U18 LD +0.1 III KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2018 3 LDK! GIM
1 e 3 10.77 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 96 U23 PM -0.1 I HAS Rafał B.D. Z/0103/14 2018 M KN
2 e 3 10.96 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -0.1 II OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2018 KN
3 e 3 11.10 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -0.1 II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0090/13 2018 1 ZKN 94
4 e 3 11.13 KĘDZIOR Paweł AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ -0.1 II DMP CUCH Tadeusz B.D. Z/0193/12 2018 BEZ 92
5 e 3 11.49 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -0.1 III SĘKOWSKA Anna Z/0257/14 2018
6 e 3 11.66 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U20 LD -0.1 III DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2018 3 56
7 e 3 11.82 ŻUKOWSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 01 U18 LU -0.1 IV MAKARUK Tadeusz Z/2791/16 2018
1 e 4 10.77 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -0.6 I DMP OSIK Tadeusz Z/3831/11 2018 M KN 122
2 e 4 10.94 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U20 LU -0.6 II MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2018 3 ZKN
3 e 4 10.96 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -0.6 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2018 2
4 e 4 11.03 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -0.6 II DMP ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2018 2 100
5 e 4 11.68 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U23 LU -0.6 III KĘDRA Stanislaw Z/2285/18 2018 3
6 e 4 11.77 DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -0.6 -- OGONOWSKI Jakub Z/0128/14 2018
1 e 5 11.19 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 U23 LU +0.6 II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2018 2 87
2 e 5 11.21 MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U20 LD +0.6 II WĘGLARSKI Krzysztof Z/0417/15 2018 2 KN
3 e 5 11.24 NIEWIADOMSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM +0.6 II SĘKOWSKA Anna Z/0117/18 2018 4 ZKN
4 e 5 11.41 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL +0.6 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2018
5 e 5 11.42 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +0.6 III GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2018 2
6 e 5 11.57 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ +0.6 III CUCH Tadeusz Z/3994/15 2018 3
7 e 5 12.25 DOBROWOLSKI Bartłomiej AZS Łódź 02 U18 LD +0.6 -- WĘGLARSKI Krzysztof Z/3494/16 2018 5
1 e 6 11.55 GOŁĄB Jarosław MULKS Żeromski Sieradz 00 U20 LD -0.2 III KUŚ Tomasz Z/2244/18 2018
2 e 6 11.66 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U20 LD -0.2 III KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2018 3
3 e 6 11.83 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 99 U20 LD -0.2 IV DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2018 3 46
4 e 6 11.98 WŁODAREK Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -0.2 IV LIPIŃSKI Leszek Z/3773/15 2018 4
1 e 7 11.58 ZAWISZA Wojciech RKS Łódź 99 U20 LD +2.8 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/0270/16 2018 4
2 e 7 11.73 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD +2.8 III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK! ZKN
3 e 7 11.88 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 00 U20 LD +2.8 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2018 2 ZKN
1 f 1 10.53 SŁOWIKOWSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 93 Sen PM -0.6 M HAS Rafał Z/3333/11 2018 M KN
2 f 1 10.62 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 Sen WP -0.6 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2018 1 KN 136
3 f 1 10.73 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -0.6 I DMP OSIK Tadeusz Z/3831/11 2018 M KN 126
4 f 1 10.86 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 96 U23 PM -0.6 I HAS Rafał B.D. Z/0103/14 2018 M KN
5 f 1 10.94 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA -0.6 II DMP GIZA Andrzej Z/0148/11 2018 M 107
6 f 1 10.96 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP -0.6 II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2018 2 ZKN 106
1 f 2 10.81 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +0.4 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2018 2
2 f 2 10.85 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +0.4 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2018 KN
3 f 2 10.88 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +0.4 I DMP ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2018 2 112
4 f 2 10.94 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP +0.4 II KĘDZIORA Robert Z/1465/12 2018 1
5 f 2 11.14 KĘDZIOR Paweł AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ +0.4 II DMP CUCH Tadeusz B.D. Z/0193/12 2018 BEZ 91
6 f 2 11.16 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +0.4 II GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2018 1
400 m M
1 s 1 48.55 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań 91 Sen WP II MAĆKOWIAK Robert Z/3806/11 2018 M KN
2 s 1 48.90 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL II ISKRA Janusz B.D. Z/3049/11 2018 M
3 s 1 49.27 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/1090/14 2018 1 ZKN 101
4 s 1 49.95 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD II SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2018 2
5 s 1 50.18 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS II DMP TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1442/11 2018 2 86
1 s 2 48.79 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II SĘKOWSKA Anna Z/3865/16 2018 3 ZKN
2 s 2 50.26 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 97 U23 WP II MOTYL Edward B.D. Z/1516/14 2018 2
3 s 2 50.40 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0446/15 2018 2 ZKN
4 s 2 50.66 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0457/12 2018 ZKN
5 s 2 51.19 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań 97 U23 WP III REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2018 1 ZKN
1 s 3 51.59 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS III MAŃKA Bogumił B.D. Z/0155/14 2018
2 s 3 51.72 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 00 U20 WP III BYTNIEWSKA Magdalena Z/0793/15 2018
3 s 3 52.08 KORNOWSKI Marek OŚ AZS Poznań # 01 U18 WP III REJEWSKI Robert Z/5531/15 2018 LDK!
4 s 3 52.62 JACEWICZ Błażej AZS Łódź 99 U20 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/0566/17 2018 3
5 s 3 52.77 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 00 U20 SL IV MARMUR Stanisław Z/6395/15 2018 3
1 s 4 50.78 PĘDZIWIATR Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD III KUŚ Tomasz Z/0930/17 2018 3
2 s 4 52.59 WRÓBEL Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD III KUŚ Tomasz Z/1161/16 2018 3
3 s 4 54.57 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2018 3 LDK! ZKN
4 s 4 55.85 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U18 LD -- B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2018 5 LDK!
5 s 4 56.32 JARCZEWSKI Antoni RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3536/16 2018 5
1500 m M
1 s 1 3:53.51 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD II DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2018 1 ZKN 93
2 s 1 3:55.19 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II KRÓL Zbigniew B.D. Z/1189/14 2018 1 KN
3 s 1 3:56.43 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0972/11 2018 2
4 s 1 4:00.25 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 99 U20 WP II DMP GRENDA Jan Z/0699/16 2018 2 ZKN 69
5 s 1 4:00.80 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II WOSIEK Jacek SZCZUREK Leszek Z/0418/13 2018 2
6 s 1 4:01.70 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 00 U20 WP II GRENDA Jan Z/0013/15 2018 3 ZKN
7 s 1 4:03.91 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ III OGONOWSKI Jakub B.D. Z/0177/14 2018 ZKN
8 s 1 4:04.38 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ III DMP WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2018 2 56
9 s 1 4:06.00 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2018
10 s 1 4:07.38 BELGRAU Szymon OŚ AZS Poznań 94 Sen WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/3916/11 2018 2
  s 1 DNF NITKA Maciej RKS Łódź 93 Sen LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/4510/11 2018 2
1 s 2 4:00.06 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82 Weteran LD II JASZCZAK Stanisław Z/2641/11 2018 2
2 s 2 4:03.62 CHEŁMIK Sergiusz RKS Łódź 00 U20 LD III JASZCZAK Stanisław Z/1711/16 2018 3
3 s 2 4:03.66 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA III DMP MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2018 59
4 s 2 4:05.07 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków # 96 U23 MA III MIREK Wacław Z/0525/13 2018
5 s 2 4:09.49 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 99 U20 WP III GRENDA Jan Z/0863/15 2018 3 ZKN
6 s 2 4:12.06 TUROWSKI Kamil OŚ AZS Poznań # 96 U23 WP -- B.D. MOTYL Edward , Z/0864/15 , 2018
7 s 2 4:17.10 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 01 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/2213/15 2018 3 ZKN
8 s 2 4:20.97 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/1754/16 2018 BEZ
9 s 2 4:21.65 RUTA Mateusz AZS Łódź 01 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/3564/18 2018 BEZ
10 s 2 4:29.64 HASIURA Antoni RKS Łódź 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/5762/15 2018 4
110 m pł M
1 e 1 15.06 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 Sen SL -3.1 II PĘKALA Łukasz B.D. Z/2612/11 2018 1
2 e 1 15.26 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP -3.1 II DMP ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2018 M KN 95
3 e 1 15.33 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -3.1 II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2018 1 ZKN 92
4 e 1 15.55 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -3.1 II ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2018 1 KN
5 e 1 15.68 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS -3.1 II ŁOŚ Dariusz Z/1301/11 2018 1
1 f 1 14.77 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 Sen SL +0.4 I PĘKALA Łukasz B.D. Z/2612/11 2018 1
2 f 1 14.77 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +0.4 I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2018 1 ZKN 116
3 f 1 14.93 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP +0.4 I DMP ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2018 M KN 109
4 f 1 14.93 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.4 I ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2018 1 KN
  f 1 DNF CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS +0.4 -- ŁOŚ Dariusz Z/1301/11 2018 1
4x100 m M
1 s 1 40.69 LEWANDOWSKI Bartosz
GRZEŚKOWIAK Krzysztof
ZACZEK Artur
HAMPEL Eryk
OŚ AZS Poznań 93
93
89
97
Sen WLP -- REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert
OSIK Tadeusz B.D.
OSIK Tadeusz
OSIK Tadeusz B.D.
Z/1358/13
Z/1743/13
Z/3831/11
Z/1125/13
2018
2018
2018
2018
1
1
M
M
2 s 1 41.29 BALCEREK Adam
WESELA Adrian
GAŁANDZIEJ Jakub
SIUDA Mateusz
OŚ AZS Poznań 98
98
97
98
U23 WLP -- OSIK Tadeusz
OSIK Tadeusz
OSIK Tadeusz B.D.
OSIK Tadeusz B.D.
Z/0436/14
Z/0387/14
Z/0148/13
Z/1268/14
2018
2018
2018
2018


2

3 s 1 42.05 SOBCZAK Błażej
BASAŁYGO Paweł
KUPCZAK Aleksander
MICHAŁOWICZ Krzysztof
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96
95
97
99
Sen OPL -- JASIŃSKI Cyprian
ZIEMBA Krzysztof
ZIEMBA Krzysztof
ZIEMBA Krzysztof
Z/1662/12
Z/4426/11
Z/0984/13
Z/1698/16
2018
2018
2018
2018
1
1

2
4 s 1 42.52 FORMANIEWICZ Piotr
CEGIELSKI Tomasz
MAŃCZUK Piotr
NIEWIADOMSKI Michał
AZS-AWFiS Gdańsk 98
98
98
00
U23 POM -- B.D. KAŃSKI Ryszard
SĘKOWSKA Anna
KAŃSKI Ryszard
SĘKOWSKA Anna
, Z/0791/14
Z/0257/14
Z/1741/15
Z/0117/18
, 2018
2018
2018
2018
2

1
4
  s 1 DNF SZKOŁA Sebastian
MORDYL Jakub
WASILEWSKI Artur
BRZEZIŃSKI Maciej
KS AZS AWF Kraków 96
96
96
93
Sen MLP -- GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej
Z/0081/13
Z/0696/12
Z/0090/13
Z/0148/11
2018
2018
2018
2018
2
1
1
M
W dal M
1 f 1 7.61 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +1.1 I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2018 1 KN
2 f 1 7.40 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +0.5 I DMP KOKOT Zdzisław Z/0042/12 2018 2 ZKN 120
3 f 1 7.37 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U20 LU +1.4 I MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2018 3 ZKN
4 f 1 7.02 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP +0.4 II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/4426/11 2018 1 92
5 f 1 6.83 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM 0.0 II KAŃSKI Ryszard Z/1741/15 2018 1 ZKN
6 f 1 6.64 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +1.2 III ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2018 2
7 f 1 6.33 ŻUKOWSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 01 U18 LU +0.6 III MAKARUK Tadeusz Z/2791/16 2018
8 f 1 6.27 PILICHOWSKI Marek KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS +1.1 -- MAŃKA Bogumił Z/4596/11 2018 2
  f 1 NM KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM 0.0 -- KAŃSKI Ryszard Z/1240/14 2018 2 ZKN
Kula (7.26) M
1 f 1 20.09 SZYSZKOWSKI Jakub WKS Śląsk Wrocław 91 Sen DS MM KOTWICA Czesław Z/1690/11 2018 MM KN
2 f 1 18.27 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU M DMP BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2018 KN 156
3 f 1 17.01 GAŁĄZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP I DMP B.D. Z/3386/11 2018 1 138
4 f 1 16.54 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 96 U23 WP I DMP BIERNACKI Jacek B.D. Z/1594/12 2018 1 131
5 f 1 13.95 DUŚ Mariusz KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS II B.D. Z/0306/12 2018
6 f 1 13.50 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U23 WN II CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/0991/14 2018 2 ZKN
7 f 1 11.31 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 2
Dysk (2) M
1 f 1 59.16 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS M DMP SZWARC Zygmunt Z/4822/11 2018 KN 159
2 f 1 57.75 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP M DMP SUSKI Witold Z/1657/12 2018 M KN 152
3 f 1 54.06 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS I DMP SZWARC Zygmunt Z/0205/14 2018 1 KN 134
4 f 1 47.55 PUDŁOWSKI Szymon AZS-AWF Katowice 89 Sen SL I BONK Stanisław B.D. Z/0961/13 2018 2
5 f 1 45.19 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 96 U23 WP II BIERNACKI Jacek B.D. Z/1594/12 2018 1
6 f 1 43.82 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U23 WN II CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/0991/14 2018 2 ZKN
7 f 1 40.88 ŁABA Jan OŚ AZS Poznań 98 U23 WP II BIERNACKI Jacek Z/5133/15 2018 2
8 f 1 36.34 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS III KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 2
9 f 1 33.28 DUŚ Mariusz KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- B.D. Z/0306/12 2018

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 17.284213066101 sekund