Łódź 19 - 20.05.2018
Mistrzostwa Polski AZS 2018 [DMP]
200 m K
1 2 s 1 24.18 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 Sen LD -1.3 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2018 M KN 137
2 6 s 1 24.63 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 95 Sen SL -1.3 I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/1477/11 2018 KN
3 7 s 1 24.76 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM -1.3 I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2018 1 ZKN
4 10 s 1 25.09 RAJEWSKA Alicja WLKS Wrocław # 99 U20 DS -1.3 II STOLARCZYK Grzegorz # Z/3620/15 2018
5 12 s 1 25.27 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -1.3 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2018 2 ZKN
6 15 s 1 25.35 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -1.3 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2018 1
7 16 s 1 25.43 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -1.3 II ROŻEJ Marek Z/1435/11 2018 M KN
1 3 s 2 24.30 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -1.0 I OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2018 KN
2 5 s 2 24.61 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 98 U23 SL -1.0 I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2018 ZKN
3 1 s 2 25.00 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -1.0 II ROSTEK William Z/0925/14 2018 2 ZKN
4 14 s 2 25.34 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99 U20 DS -1.0 II KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2018 1 ZKN
5 24 s 2 26.03 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -1.0 II ROSTEK William Z/1561/13 2018 2
1 9 s 3 24.97 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U23 SL -1.1 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0932/13 2018 1 ZKN
2 11 s 3 25.13 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 U23 SK -1.1 II LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2018
3 13 s 3 25.33 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM -1.1 II SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2018 M KN
4 4 s 3 25.59 WINKOWSKA Marcelina KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -1.1 II ROSTEK William Z/0866/14 2018 1 ZKN
5 18 s 3 25.81 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -1.1 II DMP ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2018 2 93
6 26 s 3 26.09 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U20 SL -1.1 II BIELA Marek Z/0307/15 2018 1 KN
7 28 s 3 26.12 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -1.1 II DMP BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2018 2 86
1 19 s 4 25.85 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -0.9 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/5826/15 2018 ZKN
2 20 s 4 25.87 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM -0.9 II SĘKOWSKA Anna Z/1776/13 2018 2
3 29 s 4 26.12 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -0.9 II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2018 M KN
4 31 s 4 26.20 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -0.9 II GIZA Andrzej B.D. Z/0943/13 2018 2
1 8 s 5 24.79 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -2.0 I NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 ZKN
2 22 s 5 25.95 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD -2.0 II DMP KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2018 90
3 23 s 5 26.02 BIELECKA Emilia KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN -2.0 II ŻEGIS Krystyna Z/2191/15 2018 2 ZKN
4 27 s 5 26.11 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -2.0 II GIZA Maciej Z/1449/13 2018 2
5 33 s 5 26.25 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -2.0 II ROSTEK William Z/1328/13 2018 2
6 34 s 5 26.27 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -2.0 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2018 2
7 38 s 5 26.55 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -2.0 III B.D. Z/3313/11 2018 1
8 39 s 5 26.56 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -2.0 III MAKARUK Tadeusz Z/5383/15 2018 1 ZKN
1 17 s 6 25.60 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -2.4 II DMP ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2018 99
2 21 s 6 25.92 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA -2.4 II DMP B.D. GIZA Maciej , Z/0576/17 , 2018 2 91
3 30 s 6 26.17 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -2.4 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2426/15 2018 2 ZKN
4 35 s 6 26.30 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U18 LD -2.4 III KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2018 2 LDK! ZKN
5 37 s 6 26.52 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -2.4 III MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2018 2 ZKN
6 41 s 6 27.10 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 96 U23 WP -2.4 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2018 3
7 49 s 6 29.49 WIKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 02 U18 LD -2.4 -- NOWAK Mieczysław Z/3503/16 2018 5
1 32 s 7 26.23 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -1.0 II GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2018 2
2 36 s 7 26.43 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U23 WN -1.0 III NIESTATEK Szymon B.D. Z/0045/14 2018 BEZ ZKN
3 40 s 7 26.59 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -1.0 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2018 1 KN
4 42 s 7 27.13 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD -1.0 III DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 3 65
5 43 s 7 27.34 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -1.0 IV B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3077/18 , 2018
6 45 s 7 27.49 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 01 U18 LD -1.0 IV BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2018 4
7 46 s 7 27.59 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -1.0 -- ROSTEK William Z/0564/14 2018 3
1 25 s 8 26.07 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -2.4 II LIPIŃSKI Leszek Z/3706/15 2018 1 ZKN
2 44 s 8 27.48 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD -2.4 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2018 3
3 47 s 8 27.95 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 01 U18 LD -2.4 IV KOPEĆ Dominik Z/1840/17 2018 BEZ
4 48 s 8 28.19 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD -2.4 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2018 2 ZKN
5 50 s 8 29.72 SZULAK Aleksandra UKS 55 Łódź 03 U16 LD -2.4 V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/3456/17 2018 5 LDK!
  s 8 DQ OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD -2.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 ZKN
800 m K
1 1 s 1 2:11.95 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2018 1 106
2 2 s 1 2:13.14 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0804/13 2018 3
3 3 s 1 2:15.94 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II DMP MIREK Wacław Z/2407/15 2018 2 ZKN 86
4 4 s 1 2:25.13 MATUSZCZAK Michalina OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- GRENDA Jan Z/0716/14 2018 2
5 5 s 1 2:25.90 KOWALSKA Natalia AZS Łódź 00 U20 LD IV SEKIETA Radosław Z/2398/15 2018 3
6 6 s 1 2:26.50 SZYMCZAK Paulina AZS Łódź 00 U20 LD IV SEKIETA Radosław Z/1086/17 2018
7 7 s 1 2:30.37 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 03 U16 LD IV JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/0749/17 , 2018 3 LDK! GIM
8 8 s 1 2:30.66 ZIEMBA Wiktoria RKS Łódź 03 U16 LD IV JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław Z/0750/17 2018 3 LDK! GIM
9 9 s 1 2:31.45 MORDAKA Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/0916/17 2018 4
10 10 s 1 2:34.07 OTOCKA Ewa RKS Łódź 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/4124/17 2018 4 GIM
3000 m K
1 s 1 9:44.59 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 93 Sen SK I WOŹNIAK Łukasz B.D. Z/1585/11 2018 3
2 s 1 9:46.86 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97 U23 SL I CHRIST Marek B.D. Z/0479/13 2018 1 ZKN
3 s 1 9:52.06 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL I KRUPA Iwona B.D. Z/0464/14 2018 ZKN
4 s 1 9:53.78 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL I SZCZYRK Janusz Z/2776/15 2018 1 KN
5 s 1 10:02.97 STASIEWICZ Mariola MKS Żak Biała Podlaska 93 Sen LU II WILCZEK Janusz Z/1520/16 2018 1
6 s 1 10:09.98 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL II SZCZYRK Janusz Z/2769/15 2018 2 ZKN
7 s 1 10:12.59 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02 U18 WP II GRENDA Jan Z/0256/16 2018 3 ZKN
8 s 1 10:35.62 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin 96 U23 LU III B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0887/12 , 2018 3
9 s 1 10:42.32 GOLEC Paulina KS AZS AWF Kraków 81 Weteran MA III MIREK Wacław Z/1675/14 2018 1
10 s 1 10:49.71 BARANIAK Zuzanna OŚ AZS Poznań 97 U23 WP III MOTYL Edward Z/2356/15 2018 3
400 m pł K K
1 1 s 1 58.32 SAGANIAK Justyna UKS 55 Łódź 95 Sen LD M BLAUSZ Henryka B.D. Z/0108/11 2018 M KN
2 2 s 1 59.85 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 Sen OP I DMP JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2018 136
3 3 s 1 59.96 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2018 M 134
4 4 s 1 62.09 JAŹWIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 98 U23 SL I PIETRZAK Michał Z/0651/15 2018 II
5 5 s 1 62.79 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2018 1 ZKN
6 6 s 1 63.43 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 97 U23 WP II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2018
7 7 s 1 63.55 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ II BLAUSZ Henryka Z/0074/14 2018 1 ZKN
1 8 s 2 63.26 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/1469/13 2018 2 ZKN
2 9 s 2 63.78 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98 U23 WP II DMP BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2018 2 99
3 11 s 2 66.48 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP III ŻYŻYK Genowefa Z/2011/16 2018 3
4 12 s 2 67.48 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS III ROSTEK William Z/1046/13 2018 2
5 13 s 2 67.72 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD III BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 15 s 2 73.95 NAWROCKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/2991/15 2018
1 10 s 3 64.96 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD II LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2018 2 LDK! ZKN
2 14 s 3 68.99 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD III DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2018 2 ZKN 62
4x400 m K
1 s 1 3:40.02 KORBUT Milena
JANOWICZ Adrianna
WĘGLARZ Natalia
MISTERKA Nikoletta
AZS-AWF Katowice # 00
95
98
97
Sen SLK -- MARMUR Stanisław
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
Z/2389/15
Z/1477/11
Z/0466/14
Z/0932/13
2018
2018
2018
2018
1


1
2 s 1 3:43.51 KOŁAKOWSKA Agata
DOBEK Anna
THOMAIDOU Katerina
MOREK Dominika
AZS-AWFiS Gdańsk # 97
96
00
96
U23 POM -- SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna B.D.
SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna
Z/1776/13
Z/1146/12
Z/2234/15
Z/0909/12
2018
2018
2018
2018
2
1
2
M
3 s 1 3:47.25 BRONIEWICZ Magdalena
SARNA Angelika
BARTOSIEWICZ Natalia
WYKA Weronika
AZS-AWF Warszawa # 91
97
96
94
Sen MAZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/3063/11
Z/0800/13
Z/1040/12
Z/0581/11
2018
2018
2018
2018
2
1
1
M
4 s 1 3:50.99 SZYMKOWICZ Anna
PAŁYS Anna
KORCZUK Natalia
WRÓBLEWSKA Zofia
KS AZS AWF Wrocław # 98
95
98
95
Sen DOL -- KOBIAŁKA Kamil
ROŻEJ Marek
B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek
KOBIAŁKA Kamil B.D.
Z/0545/14
Z/1435/11
, Z/1634/14
Z/1165/12
2018
2018
, 2018
2018
1
M
2
1
5 s 1 3:53.12 BIELECKA Emilia
ŻUK Natalia
PRUSIŃSKA Małgorzata
POTASZNIK Alicja
KS AZS UWM Olsztyn # 99
00
00
00
U20 WMZ -- ŻEGIS Krystyna
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
NIESTATEK Szymon
Z/2191/15
Z/2426/15
Z/2103/15
Z/2957/15
2018
2018
2018
2018
2
2
2

6 s 1 4:14.40 KLIMACKA Weronika
ŁĄCZNA Urszula
BARANIAK Zuzanna
MATUSZCZAK Michalina
OŚ AZS Poznań # 96
98
97
98
U23 WLP -- BIEDERMANN Roman B.D.
BIEDERMANN Roman
MOTYL Edward
GRENDA Jan
Z/0938/12
Z/0906/14
Z/2356/15
Z/0716/14
2018
2018
2018
2018
3
2
3
2
Trójskok K
1 f 1 13.51 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań 90 Sen WP +1.9 M DMP JAGACIAK Jarosław Z/3725/11 2018 MM KN 163
2 f 1 13.41 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96 U23 WP +3.3 M DMP JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2018 KN 160
3 f 1 13.07 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 98 U23 LD +0.9 I DMP SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2018 KN 148
4 f 1 12.40 STRĄCZEK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 99 U20 DS +1.0 I KOKOT Zdzisław Z/0507/15 2018 2 ZKN
5 f 1 12.32 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA +1.4 I DMP ZAPART Stanisław Z/1078/11 2018 1 120
6 f 1 12.28 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław 87 Sen DS +0.8 I PYRA Dawid Z/3812/11 2018 1
7 f 1 11.78 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U23 LD +1.4 II DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2018 ZKN 99
8 f 1 11.64 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +3.0 II DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0058/11 2018 1 93
9 f 1 11.09 PABIANEK Angelika AZS Łódź 99 U20 LD +0.6 III SADACH Aneta Z/0301/16 2018 2 ZKN
10 f 1 10.66 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +4.7 IV DMP ŁUKASIAK Michał Z/3998/15 2018 4 61
  f 1 NM MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U20 SL 0.0 -- BIELA Marek Z/0307/15 2018 1 KN
  10.11 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +0.7 -- DMP ŁUKASIAK Michał Z/3998/15 2018 4 42
  11.63 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -0.3 II DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0058/11 2018 1 92
  13.08 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96 U23 WP +1.3 I DMP JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2018 KN 148
Młot (4) K
1 f 1 72.87 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin 94 Sen LU MM DMP KOPRON Witold B.D. Z/4597/11 2018 MM KN 195
2 f 1 72.65 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań 89 Sen WP MM DMP WOJTULEWICZ Malwina Z/2822/11 2018 MM KN 195
3 f 1 68.39 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U23 SK M FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2018 MM KN
4 f 1 63.51 KOKOWSKA Aleksandra TS AKS Chorzów 95 Sen SL I DMP GRUDZIEŃ Adam B.D. Z/3234/11 2018 1 KN 171
5 f 1 62.72 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95 Sen LB I KOWALSKI Zenon Z/1822/11 2018 1 KN
6 f 1 62.11 KACZMAREK Marika MUKS Kadet Rawicz 96 U23 WP I JUSIAK Bogusław Z/1130/12 2018 M LDK! KN
7 f 1 60.46 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2018 KN 161
8 f 1 56.39 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1085/13 2018 KN 145
Oszczep (600) K
1 f 1 50.20 GRUBBA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 95 Sen PM I WALCZAK Leszek Z/4723/11 2018 1
2 f 1 48.50 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 92 Sen PM I WALCZAK Leszek Z/3384/11 2018 M
3 f 1 47.22 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/1413/12 2018 1 ZKN
4 f 1 46.86 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS I DMP KOKOT Zdzisław Z/0619/13 2018 1 ZKN 123
5 f 1 46.36 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice 98 U23 SL I DUBIEL Adam B.D. Z/0857/14 2018 ZKN
6 f 1 43.34 BAJOR Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM II WALCZAK Leszek WIEJAK Izydor Z/5214/15 2018 ZKN
7 f 1 41.35 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU II MAKARUK Tadeusz Z/5383/15 2018 1 ZKN
8 f 1 40.86 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA II DMP NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2018 2 98
9 f 1 37.40 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU III MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2018 2 ZKN
10 f 1 34.54 SIEWRUK Agata AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP III DMP ŻYŻYK Jerzy Z/1051/14 2018 3 69
11 f 1 34.10 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2018
200 m M
1 s 1 21.41 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -1.9 M OSIK Tadeusz Z/0387/14 2018 KN
2 s 1 21.98 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN -1.9 II KOZŁOWSKI Zbigniew KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2018 M KN
3 s 1 22.07 LEWANDOWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 93 Sen WP -1.9 II REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/1358/13 2018 1
4 s 1 22.43 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -1.9 II DMP ROSTEK William Z/0272/14 2018 1 94
5 s 1 22.43 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -1.9 II GIZA Andrzej B.D. Z/0090/13 2018 1 ZKN
1 s 2 22.07 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -3.6 II ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2018 2
2 s 2 22.30 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -3.6 II DMP OSIK Tadeusz Z/0436/14 2018 KN 98
3 s 2 22.33 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 95 Sen LD -3.6 II WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2018 M KN
4 s 2 22.55 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -3.6 II OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2018 KN
5 s 2 23.86 DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -3.6 -- OGONOWSKI Jakub Z/0128/14 2018
1 s 3 22.39 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 U23 LU -1.1 II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2018 2
2 s 3 23.10 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 98 U23 LD -1.1 III WOŹNIAK Jerzy B.D. Z/0378/16 2018
3 s 3 23.33 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -1.1 III SĘKOWSKA Anna Z/0257/14 2018
4 s 3 23.39 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -1.1 III WOŁKOWYCKI Andrzej KLESZOWSKI Leszek Z/4805/15 2018 2
5 s 3 23.45 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 01 U18 WP -1.1 III REJEWSKI Robert Z/2943/16 2018 3
  s 3 DNF LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U20 LD -1.1 -- KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2018 3
1 s 4 23.31 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U23 LU -0.5 III KĘDRA Stanislaw Z/2285/18 2018 3
2 s 4 23.38 JĘDRYSIK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -0.5 III STEMPEL Paweł Z/1027/14 2018 BEZ
3 s 4 23.40 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -0.5 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2018
4 s 4 23.50 ZAWISZA Wojciech RKS Łódź 99 U20 LD -0.5 III DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/0270/16 2018 4 60
5 s 4 23.60 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN -0.5 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0446/15 2018 2 ZKN
6 s 4 23.77 SYCH Tomasz AZS Łódź 97 U23 LD -0.5 -- SADACH Aneta Z/1118/13 2018 3
1 s 5 23.00 NIEWIADOMSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -1.3 III SĘKOWSKA Anna Z/0117/18 2018 4 ZKN
2 s 5 23.01 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -1.3 III SĘKOWSKA Anna Z/3865/16 2018 3 ZKN
3 s 5 23.62 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02 U18 LD -1.3 IV KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2018 3 LDK! GIM
4 s 5 24.20 JACEWICZ Błażej AZS Łódź 99 U20 LD -1.3 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/0566/17 2018 3
5 s 5 24.22 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 00 U20 LD -1.3 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2018 2 ZKN
6 s 5 24.95 DOBROWOLSKI Bartłomiej AZS Łódź 02 U18 LD -1.3 -- WĘGLARSKI Krzysztof Z/3494/16 2018 5
1 s 6 23.02 PĘDZIWIATR Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD +0.6 III KUŚ Tomasz Z/0930/17 2018 3
2 s 6 23.43 GOŁĄB Jarosław MULKS Żeromski Sieradz 00 U20 LD +0.6 III KUŚ Tomasz Z/2244/18 2018
3 s 6 23.72 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 99 U20 LD +0.6 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2018 3
4 s 6 23.94 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD +0.6 IV SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK! ZKN
5 s 6 25.13 JARCZEWSKI Antoni RKS Łódź 02 U18 LD +0.6 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3536/16 2018 5
800 m M
1 s 1 1:52.24 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 Sen LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2018 1
2 s 1 1:52.88 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2018 1 ZKN
3 s 1 1:53.06 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2018 KN 101
4 s 1 1:53.29 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/1189/14 2018 1 KN 99
5 s 1 1:53.35 SMOLIŃSKI Sebastian AZS UMCS Lublin 91 Sen LU II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/4188/11 2018 1
6 s 1 1:54.32 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97 U23 LD II JASZCZAK Stanisław Z/3524/15 2018 2 ZKN
7 s 1 1:55.38 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 U18 WP II DMP GRENDA Jan Z/0711/15 2018 2 ZKN 82
8 s 1 1:55.82 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95 Sen LB II WOŹNIAK Agnieszka Z/4077/11 2018 2
9 s 1 1:55.88 KUC Sławomir RKS Łódź 96 U23 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0674/12 2018 2 ZKN
10 s 1 1:56.08 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 99 U20 WP II GRENDA Jan Z/0699/16 2018 2 ZKN
11 s 1 1:57.74 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1882/15 2018 2 ZKN
1 1 s 2 1:55.72 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II DMP BRACHMAN Tomasz Z/0474/15 2018 2 ZKN 79
2 2 s 2 1:58.28 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków # 96 U23 MA III MIREK Wacław Z/0525/13 2018
3 3 s 2 1:58.80 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2018
4 4 s 2 2:01.73 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2018
5 5 s 2 2:02.04 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 00 U20 SL IV MARMUR Stanisław Z/6395/15 2018 3
6 s 2 2:04.12 SZAFRAN Hubert niestowarzyszony # 00 U20 IV B.D. Z/5760/15 2018
7 6 s 2 2:04.75 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U18 LD IV NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2018 3 ZKN
8 7 s 2 2:05.50 RUTA Mateusz AZS Łódź 01 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/3564/18 2018 BEZ
9 8 s 2 2:05.99 PAWŁOWSKI Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 02 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/0739/16 2018 3
10 9 s 2 2:18.17 ERM Adrian RKS Łódź 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/3537/16 , 2018 4 LDK! GIM
3000 m M
1 s 1 8:33.77 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0972/11 2018 2
2 s 1 8:39.77 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II WOSIEK Jacek SZCZUREK Leszek Z/0418/13 2018 2
3 s 1 8:43.00 BELGRAU Szymon OŚ AZS Poznań 94 Sen WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/3916/11 2018 2
4 s 1 8:47.08 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 00 U20 WP III GRENDA Jan Z/0013/15 2018 3 ZKN
5 s 1 8:51.61 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań 96 U23 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0816/12 2018 2
6 s 1 8:51.97 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2018 1 KN
7 s 1 8:52.54 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2018 3 ZKN
8 s 1 8:53.89 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/1878/15 2018 3 ZKN
9 s 1 9:02.73 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 99 U20 WP III GRENDA Jan Z/0863/15 2018 3 ZKN
  s 1 DNF KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2018 LDK! ZKN
400 m pł M
1 s 1 51.75 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL I ISKRA Janusz B.D. Z/3049/11 2018 M
2 s 1 51.81 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań 91 Sen WP I DMP MAĆKOWIAK Robert Z/3806/11 2018 M KN 144
3 s 1 52.58 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94 Sen LU I DMP WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/4811/11 2018 1 132
4 s 1 53.22 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS I DMP TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2018 1 ZKN 123
5 s 1 54.21 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0179/12 2018 2 110
6 s 1 54.31 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96 U23 SK I JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2018
1 s 2 51.12 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2018 1 154
2 s 2 54.53 PAWŁOWSKI Patryk MULKS MOS Sieradz 97 U23 LD II B.D. Z/1260/13 2018 2
3 s 2 54.61 MROCZEK Kamil AZS Łódź 97 U23 LD II DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/1117/13 2018 2 ZKN 105
4 s 2 55.14 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/0984/13 2018 98
5 s 2 57.71 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2018 2
  s 2 DNF SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/1662/12 2018 1
1 s 3 55.86 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP II JASIŃSKI Cyprian Z/1662/12 2018 1
2 1 s 3 56.97 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U20 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/1819/16 2018 3
3 2 s 3 57.37 BUCHERT Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP III DMP JASIŃSKI Cyprian Z/0544/14 2018 73
4 3 s 3 58.24 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2110/15 2018 3 ZKN
5 4 s 3 58.55 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP III ZIEMBA Krzysztof Z/2890/18 2018
4x400 m M
1 s 1 3:14.39 MROCZEK Kamil
MROCZEK Adam
BUCH Natan
DUSZYŃSKI Kajetan
AZS Łódź 97
99
95
95
Sen LDZ -- WĘGLARSKI Krzysztof B.D.
WĘGLARSKI Krzysztof
SADACH Aneta B.D.
WĘGLARSKI Krzysztof B.D.
Z/1117/13
Z/0417/15
Z/1522/11
Z/3203/11
2018
2018
2018
2018
2
2
2
M
2 s 1 3:15.53 JURCZYK Mariusz
MARMON Patryk
MORDYL Jakub
SZKOŁA Sebastian
KS AZS AWF Kraków 96
97
96
96
U23 MLP -- GIZA Andrzej B.D.
KRÓL Zbigniew B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0179/12
Z/1189/14
Z/0696/12
Z/0081/13
2018
2018
2018
2018
2
1
1
2
3 s 1 3:18.81 CZARNOCKI Emil
BAŁDYKA Jakub
GADOMSKI Daniel
SUWARA Wiktor
AZS-AWF Warszawa 97
96
98
96
U23 MAZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej KLESZOWSKI Leszek
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
OGONOWSKI Jakub B.D.
OGONOWSKI Jakub
Z/4805/15
Z/0457/12
Z/0177/14
Z/1075/12
2018
2018
2018
2018
2


M
4 s 1 3:19.12 WESELA Adrian
PRZYBYLAK Tomasz
BRYLIŃSKI Robert
ZAPARTY Bartosz
OŚ AZS Poznań 98
01
91
97
Sen WLP -- OSIK Tadeusz
GRENDA Jan
MAĆKOWIAK Robert
REJEWSKI Robert B.D.
Z/0387/14
Z/0711/15
Z/3806/11
Z/1130/13
2018
2018
2018
2018

2
M
1
5 s 1 3:20.46 MALSKI Paweł
CHŁOND Kacper
AMBROŻY Kacper
SIERADZAN Tomasz
KS AZS AWF Wrocław 95
94
96
93
Sen DOL -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
ŁOŚ Dariusz
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D.
ROSTEK William
Z/1442/11
Z/1301/11
Z/0175/12
Z/0272/14
2018
2018
2018
2018
2
1
1
1
Wzwyż M
1 f 1 1.98 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 Sen LU II MAKARUK Tadeusz Z/4112/11 2018 1
2 f 1 1.90 PILICHOWSKI Marek KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS III MAŃKA Bogumił Z/4596/11 2018 2
3 f 1 1.85 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS III MAŃKA Bogumił B.D. Z/0155/14 2018
Tyczka M
1 f 1 4.80 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ I DMP KACHKOVSKYI Gennadii # Z/3292/11 2018 126
2 f 1 4.60 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS I ŁOŚ Dariusz Z/1334/12 2018 1
3 f 1 4.40 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U23 LD II OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2018 2 ZKN
3 f 1 4.40 SZEWCZYK Stanisław KS Warszawianka W-wa 97 U23 MZ II GĘBSKI Adam Z/1278/13 2018 1 ZKN
5 f 1 4.20 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP II ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2018 M KN
6 f 1 4.20 KAŹMIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II ŁOŚ Dariusz Z/0930/14 2018 ZKN
7 f 1 3.80 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS III ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2018 1 KN
  f 1 NM GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2018 3 LDK! ZKN
Trójskok M
1 f 1 15.41 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +2.0 I KAŃSKI Ryszard Z/1741/15 2018 1 ZKN
2 f 1 15.26 KULMACZEWSKI Jan UKS Kapry-armexim Pruszków # 95 Sen MZ +1.9 I B.D. B.D. # , Z/1677/12 , 2018 1
3 f 1 15.16 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +1.9 I B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2018 2 ZKN
4 f 1 15.13 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +2.9 I DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2018 ZKN 114
5 f 1 15.01 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +1.3 I DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2018 2 110
6 f 1 14.54 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U18 LD +1.8 II DMP SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2018 2 LDK! KN 94
  f 1 NM WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U23 LD 0.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2018
  14.93 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +1.6 I DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2018 ZKN 107
Młot (7.26) M
1 f 1 58.98 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 98 U23 WP I DMP PAWLAK Przemysław Z/0577/14 2018 KN 123
2 f 1 58.85 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 96 U23 WP I BIERNACKI Jacek B.D. Z/1594/12 2018 1
3 f 1 55.19 KUŹNIAREK Marcin MKS Zduńska Wola 96 U23 LD I SULIŃSKI Andrzej Z/1609/12 2018 2
4 f 1 50.46 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS II KOTWICA Czesław # Z/0958/14 2018 2 ZKN
5 f 1 41.15 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 02 U18 LD III SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2018 4
  f 1 NM GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL -- DMP GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2018 1
Oszczep (800) M
1 f 1 75.04 CHMIELAK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 89 Sen PM M WALCZAK Leszek Z/2665/11 2018 MM KN
2 f 1 69.17 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I DMP BIELCZYK Piotr B.D. Z/3684/11 2018 128
3 f 1 68.69 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ I DMP B.D. B.D. B.D. , Z/0444/12 , 2018 ZKN 126
4 f 1 62.57 LEBIODA Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 92 Sen PM I PIĄTEK Mirosław Z/1328/14 2018 M
5 f 1 61.31 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II DMP BIELCZYK Piotr B.D. Z/5021/15 2018 2 98
6 f 1 60.83 KOLIGOT Kamil LKS Maraton Turek 96 U23 WP II RYCZYŃSKI Zbigniew REJEWSKI Robert Z/5053/15 2018 2
7 f 1 58.33 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 98 U23 LD II NOWAK Mieczysław B.D. Z/0049/14 2018 ZKN
8 f 1 57.72 GRZESZKOWIAK Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/4296/15 2018 2 ZKN
9 f 1 56.21 LINDA Ernest AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/6518/15 2018 2 ZKN
10 f 1 39.35 ŁABA Jan OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- BIERNACKI Jacek Z/5133/15 2018 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.6607041358948 sekund