Częstochowa 20.05.2018
Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.98 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U18 SL +1.7 I OLSZAR Michal Z/3464/15 2018 1 LDK!
2 2 s 1 12.20 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +1.7 II CIUK Marek Z/3835/15 2018 1 ZKN
3 3 s 1 12.26 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL +1.7 II KRUPA Iwona Z/0004/15 2018 2 KN
4 4 s 1 12.30 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +1.7 II DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2018 1 ZKN 110 143
5 5 s 1 12.46 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL +1.7 II MIĘKIŃSKI Grzegorz # Z/0652/15 2018 2
6 6 s 1 12.54 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +1.7 II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2018 1 ZKN
7 13 s 1 13.37 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice 98 U23 SL +1.7 -- DMP HOMA Wioleta Z/1228/14 2018 2 56
1 7 s 2 12.57 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U16 SL +0.4 II KRUPA Iwona Z/1634/16 2018 3
2 8 s 2 12.90 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +0.4 III DMP DMP U20 CIUK Marek # Z/3211/16 2018 3 77 116
3 9 s 2 12.95 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 01 U18 SL +0.4 III KRUPA Iwona Z/0008/15 2018 3
4 10 s 2 13.01 BATKO Agata MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +0.4 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0885/15 2018 2 ZKN
5 11 s 2 13.13 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U18 WP +0.4 III WALCZAK Michał Z/0592/15 2018
6 15 s 2 13.44 WYCHORSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +0.4 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0887/15 2018 3
  s 2 DQ OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +0.4 -- DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0891/15 2018 3
1 12 s 3 13.28 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.1 IV JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2018 4 LDK! GIM
2 14 s 3 13.41 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +0.1 IV DMP U20 MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/0666/17 2018 2 LDK! GIM 95
3 17 s 3 13.46 DZIADZIA Anna GKS Piast Gliwice 04 U16 SL +0.1 IV DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam , Z/3294/18 , 2018 4 LDK! 52 93
4 18 s 3 13.47 WO¦ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +0.1 IV DMP CIUK Marek Z/2463/18 2018 4 51
5 21 s 3 13.68 STANISZEWSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +0.1 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1396/16 2018 4
6 25 s 3 13.89 KOPKA Malwina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +0.1 V HEPPNER Beata Z/4002/17 2018 4 LDK! GIM
7 26 s 3 13.92 BASIURA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL +0.1 V DMP U20 WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/1979/16 , 2018 4 LDK! GIM 77
1 20 s 4 13.62 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U18 MA +0.2 IV MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2018 BEZ
2 22 s 4 13.80 ¦LUSARCZYK Julia UKS Czwórka Żory 05 U14 SL +0.2 IV KRUPA Iwona Z/1387/18 2018
3 28 s 4 14.11 BIELAS Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +0.2 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0957/18 2018
4 29 s 4 14.28 SZEWCZYK Patrycja MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +0.2 -- DUDAŁA Piotr Z/2338/18 2018 5
5 30 s 4 14.34 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL +0.2 -- KOBĘDZA Jan Z/4414/15 2018 4
1 24 s 5 13.89 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 05 U14 SL +1.1 V MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/2920/18 2018 BEZ LDK!
2 27 s 5 13.98 CHUDY Agata MUKS Gim 2 Nysa 03 U16 OP +1.1 V KOŁODZIEJ Tomasz Z/3692/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 31 s 5 14.43 MICHALSKA Wiktoria UKS Dziewi±tka Kutno 02 U18 LD +1.1 -- KUDŁA Jacek Z/0197/17 2018 4
4 32 s 5 14.67 ROZMUS Katarzyna MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL +1.1 -- KOBĘDZA Jan Z/3369/18 2018
5 34 s 5 14.84 JANUSZ Aleksandra MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP +1.1 -- KOŁODZIEJ Tomasz RYSZEWSKI Jacek Z/1855/18 2018 LDK!
1 16 s 6 13.46 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +1.9 IV RZEWNICKI Wiktor # Z/0902/15 2018 4
2 19 s 6 13.60 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +1.9 IV JUSTYNIAK Joanna Z/2855/17 2018 4 LDK! GIM
3 23 s 6 13.86 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +1.9 V WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/4415/17 , 2018 LDK! GIM
4 33 s 6 14.75 WEŻGOWIEC Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +1.9 -- LAMCH Czesław Z/2923/18 2018 LDK!
5 35 s 6 15.03 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 07 U12 SL +1.9 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta BEZ LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.33 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL +1.4 II KRUPA Iwona Z/0004/15 2018 2 KN
2 3 s 1 25.78 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U20 SL +1.4 II DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2018 2 ZKN 94 130
3 4 s 1 25.84 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 00 U20 SL +1.4 II DMP U20 ROLAK Dorota B.D. Z/0560/17 2018 2 ZKN 129
4 5 s 1 26.05 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL +1.4 II MIĘKIŃSKI Grzegorz # Z/0652/15 2018 2
5 17 s 1 28.19 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +1.4 IV JUSTYNIAK Joanna Z/2855/17 2018 4 LDK! GIM
  s 1 DQ BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +1.4 -- DMP DMP U20 LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3020/16 2018 2 LDK! ZKN
1 2 s 2 25.58 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U16 SL +1.9 II KRUPA Iwona Z/1634/16 2018 3
2 8 s 2 26.12 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +1.9 II CIUK Marek # Z/3211/16 2018 3
3 11 s 2 26.73 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U20 SL +1.9 III ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2018 3
4 14 s 2 27.15 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 Sen SL +1.9 III DMP ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2018 BEZ 64
1 9 s 3 26.50 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +0.7 III ROLAK Dorota Z/0891/15 2018 3
2 10 s 3 26.63 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +0.7 III DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0903/15 2018 3 75 113
3 12 s 3 26.85 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL +0.7 III GAJEWSKI Wojciech Z/0229/15 2018 3 ZKN
4 16 s 3 27.95 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +0.7 IV DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/0367/15 2018 4 50 92
5 25 s 3 29.02 ¦LUSARCZYK Julia UKS Czwórka Żory 05 U14 SL +0.7 V KRUPA Iwona Z/1387/18 2018
1 7 s 4 26.10 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +0.9 II DMP DMP U20 LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3020/16 2018 2 LDK! ZKN 87 124
2 13 s 4 27.15 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U18 WP +0.9 III WALCZAK Michał Z/0592/15 2018
3 15 s 4 27.30 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 Sen SL +0.9 III RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2018 3
4 21 s 4 28.89 KRAWCZYK Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +0.9 -- CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/2954/15 2018 BEZ LDK!
5 26 s 4 29.18 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +0.9 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0892/15 2018 4
6 27 s 4 29.19 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL +0.9 V WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/1985/16 , 2018 4 LDK! GIM
1 6 s 5 26.09 CIUPEK Sylwia MKS-MOS Katowice 00 U20 SL +0.8 II ROLAK Dorota Z/5722/15 2018 2
2 19 s 5 28.64 CHUDY Agata MUKS Gim 2 Nysa 03 U16 OP +0.8 V KOŁODZIEJ Tomasz Z/3692/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 20 s 5 28.79 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +0.8 V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2018 5 LDK!
4 22 s 5 28.92 BASIURA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL +0.8 V WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/1979/16 , 2018 4 LDK! GIM
5 24 s 5 28.98 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 03 U16 SL +0.8 V DMP U20 ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2018 4 80
6 30 s 5 30.24 ¦NIEGÓRSKA Maria GKS Piast Gliwice 99 U20 SL +0.8 -- DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3032/15 2018 BEZ 69
1 18 s 6 28.25 TOBOREK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +0.4 IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3613/17 2018 3 LDK! GIM
2 23 s 6 28.93 DUDEK Edyta MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +0.4 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1401/16 2018 5
3 28 s 6 29.49 PRZEWODOWSKA Weronika MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +0.4 -- DMP U20 BONK Stanisław Z/3474/17 2018 5 75
4 29 s 6 29.67 BRODZIAK Dominika MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP +0.4 V KOŁODZIEJ Tomasz RYSZEWSKI Jacek Z/1851/18 2018 BEZ LDK!
5 31 s 6 30.77 SZYLAR Dominika MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP +0.4 -- RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1856/18 , 2018 BEZ LDK!
6 32 s 6 31.83 WO¬NY Alicja UKS Czwórka Żory 04 U16 SL +0.4 -- B.D. Z/1390/18 2018 BEZ
400 m K
1 1 s 1 58.67 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U20 LD II FIRLIT Roman Z/4999/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 59.86 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U18 SL III CIEPŁAK Maciej Z/3456/15 2018 2 LDK!
3 3 s 1 60.56 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL III DMP DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1403/16 2018 4 70 109
4 4 s 1 61.53 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 03 U16 SL III KRUPA Iwona Z/0800/17 2018 3
5 5 s 1 61.56 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 00 U20 SL III MARMUR Stanisław # Z/3468/15 2018 II LDK!
6 6 s 1 64.12 KUBOSZEK Marta KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL IV DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/0901/17 2018 BEZ 84
1 7 s 2 64.79 DUTKA Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0415/17 2018 BEZ
2 8 s 2 66.90 MICHALSKA Wiktoria UKS Dziewi±tka Kutno 02 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/0197/17 2018 4
3 9 s 2 68.41 WOLAK Wiktoria MULKS MOS Sieradz 02 U18 LD -- ROSIAK Zbigniew Z/0470/16 2018 4
4 12 s 2 72.05 NAJBERG Daria UKS Czwórka Żory 03 U16 SL -- KRUPA Iwona Z/0802/17 2018 BEZ
5 14 s 2 72.58 BARTOŃ Natalia GKS Piast Gliwice 02 U18 SL -- DMP U20 RAMUS Józef RAMUS Józef , Z/1819/17 , 2018 BEZ LDK! GIM 53
1 10 s 3 69.52 GAJDA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL -- DMP HOMA Wioleta HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1073/17 , 2018 5 LDK! GIM 10
2 11 s 3 71.13 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 03 U16 SL -- KRUPA Iwona Z/4761/18 2018
3 13 s 3 72.11 LIGĘZA Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- DMP DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/4406/15 2018 BEZ 2 54
4 15 s 3 76.61 AKSAMIT Kaja GKS Piast Gliwice 02 U18 SL -- DMP U20 RAMUS Józef RAMUS Józef , Z/1817/17 , 2018 BEZ LDK! GIM 40
800 m K
1 1 s 1 2:14.18 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL II DMP DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0900/15 2018 2 ZKN 95 132
2 2 s 1 2:22.59 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL III DMP LAMCH Czesław B.D. Z/0764/13 2018 2 58
3 3 s 1 2:29.24 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 03 U16 SL IV DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1815/17 2018 5 LDK! 88
4 4 s 1 2:31.87 PALA Ewa MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL IV DMP PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1397/16 2018 4 29
5 5 s 1 2:33.56 MYSŁOWIECKA Laura MKS-MOS Katowice 00 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/4108/15 2018 4
6 6 s 1 2:35.61 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1398/16 2018 BEZ
7 7 s 1 2:40.39 MIKO¦ Gabriela LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4127/18 2018
8 8 s 1 2:47.71 TARNIOWY Małgorzata SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2248/18 2018
1500 m K
1 1 s 1 4:42.83 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U20 SL II DMP DMP U20 CZECH Klaus Z/1808/15 2018 2 ZKN 78 123
2 2 s 1 4:43.12 ¦LĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 Sen SL II CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2018 1
3 3 s 1 4:44.71 KU¦MIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD III BEDNARSKI Tomasz B.D. Z/2431/15 2018
4 4 s 1 4:58.85 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U18 SL IV CZECH Klaus Z/1809/15 2018 3 ZKN
5 5 s 1 5:01.78 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD IV BEDNARSKI Tomasz Z/0638/16 2018 3
6 6 s 1 5:01.91 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U18 SL IV DMP CZECH Klaus Z/1807/15 2018 4 40
7 7 s 1 5:03.17 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP IV ADAMEK Marek Z/1196/15 2018 2 ZKN
8 8 s 1 5:15.71 ZAKLUKIEWICZ Alicja MUKS Gim 2 Nysa 01 U18 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/1433/16 2018 BEZ LDK!
9 9 s 1 5:23.29 MORAWSKA Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- DMP PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0959/18 2018 4 11
3000 m K
1 1 s 1 10:41.09 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL III DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/3180/16 2018 2 ZKN 109
2 2 s 1 11:04.42 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1319/16 2018 3 LDK! GIM
3 3 s 1 11:08.96 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0237/15 2018 BEZ
4 4 s 1 11:18.65 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/0225/15 2018 3 ZKN
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.53 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +1.5 III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN
2 2 s 1 16.97 RAK Agnieszka MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL +1.5 IV DMP U20 HOMA Wioleta Z/1080/17 2018 3 LDK! GIM 95
100 m pł K
1 1 s 1 16.40 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U20 SL +1.5 III DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/2913/15 2018 2 ZKN 58 113
2 2 s 1 18.47 RAMIREZ PASZEK Daria LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP +1.5 -- SOBIERAJ Dawid Z/2405/17 2018 4
400 m pł K K
1 1 s 1 65.94 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 99 U20 OP II BU¦KO Przemysław Z/0925/15 2018 4
2 3 s 1 67.23 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 00 U20 SL III DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/4407/15 2018 3 73 114
3 4 s 1 67.25 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 00 U20 SL III DMP U20 PODCHUL Krzysztof Z/4671/15 2018 2 ZKN 114
4 6 s 1 69.28 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesi±tka Radomsko 00 U20 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2018 3
5 7 s 1 69.60 RELUGA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL IV DMP DMP U20 CIUK Marek Z/3139/17 2018 4 58 102
1 2 s 2 66.41 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL III DMP KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2018 2 ZKN 79
2 5 s 2 67.41 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02 U18 SL III OLSZAR Michal Z/2263/16 2018 2
3 8 s 2 70.89 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA IV MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2018 3 LDK! GIM
4 9 s 2 75.63 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- CIUK Marek # Z/2606/15 2018 4
5 10 s 2 75.79 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesi±tka Radomsko 00 U20 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2018 BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.65 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 98 U23 WP II WALCZAK Marek Z/0309/14 2018
2 f 1 1.50 HAŁAT Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2859/17 2018 4 LDK! GIM 92
3 f 1 1.45 SYDOR Karolina GKS Piast Gliwice 03 U16 SL IV DMP RAMUS Józef Z/2318/17 2018 5 LDK! GIM 46
3 f 1 1.45 GAŁKA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U16 WP IV DMP U20 NALEPA Marek # Z/1161/18 2018 75
5 f 1 1.35 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Mariola Z/3980/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 f 1 1.30 KOMOROWSKA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 05 U14 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja , Z/4365/18 , 2018 BEZ LDK!
7 f 1 1.30 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2018 5 LDK! 55
8 f 1 1.20 MARCZEWSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3048/18 2018 LDK!
9 f 1 1.15 FˇFROWICZ Róża CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 5.61 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +0.3 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2018
2 f 1 5.09 KORDEK Sara MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +1.2 IV DMP U20 BONK Stanisław Z/1629/17 2018 3 ZKN 87
3 f 1 4.99 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 99 U20 SL +3.2 IV OLSZAR Michal Z/3338/15 2018 3
4 f 1 4.89 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +1.4 IV RZEWNICKI Wiktor # Z/0902/15 2018 4
5 f 1 4.88 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +2.3 IV DMP DMP U20 NALEPA Marek Z/2642/17 2018 5 GIM 53 74
6 f 1 4.81 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +1.5 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2018 4 LDK! GIM 72
7 f 1 4.58 WIĘCŁAW Wiktoria CTL ORLĘTA Częstochowa 99 U20 SL +0.5 -- TREBERT Paweł Z/2192/16 2018 BEZ
8 f 1 4.57 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +2.2 V MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/0666/17 2018 2 LDK! GIM
9 f 1 4.48 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +0.1 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2018 5 LDK!
10 f 1 4.43 GAŁKA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U16 WP +1.1 -- NALEPA Marek # Z/1161/18 2018
11 f 1 4.27 RAMIREZ PASZEK Daria LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -0.3 -- SOBIERAJ Dawid Z/2405/17 2018 4
12 f 1 4.22 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +3.2 -- RUSZEL Piotr LAMCH Mariola Z/3980/17 2018 BEZ LDK! GIM
13 f 1 3.99 MARCZEWSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +1.0 -- MICHALSKA Alicja Z/3048/18 2018 LDK!
  4.09 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +0.1 -- RUSZEL Piotr LAMCH Mariola Z/3980/17 2018 BEZ LDK! GIM
  4.39 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +0.7 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/0666/17 2018 2 LDK! GIM
Kula (3) K
1 f 1 11.73 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U16 SL III DMP U20 RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2018 4 LDK! 105
2 f 1 11.70 FRONCZYK Wiktoria LUKS Strzałków 02 U18 LD III WRÓBLEWSKI Daniel Z/2040/16 2018 3 ZKN
3 f 1 11.15 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III DMP U20 MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN 98
4 f 1 9.70 KORENDA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP V SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1859/18 , 2018 LDK!
5 f 1 9.55 WYDERKA Izabela MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1577/16 2018 3 LDK! GIM
6 f 1 9.45 KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2018 4 LDK! GIM
7 f 1 9.22 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2018 BEZ LDK! GIM 74
8 f 1 8.71 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL V MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/0666/17 2018 2 LDK! GIM
Kula (4) K
1 f 1 11.16 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 00 U20 OP III BU¦KO Przemysław Z/2816/15 2018 2 ZKN
2 f 1 8.90 KOWALISZYN Małgorzata GKS Piast Gliwice 00 U20 SL -- DMP DMP U20 RUTYNA Wojciech Z/6384/15 2018 3 43 90
Dysk (1) K
1 f 1 35.13 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 00 U20 OP III BU¦KO Przemysław Z/2816/15 2018 2 ZKN
2 f 1 32.98 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN 109
3 f 1 32.16 FRONCZYK Wiktoria LUKS Strzałków 02 U18 LD III WRÓBLEWSKI Daniel Z/2040/16 2018 3 ZKN
4 f 1 25.41 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -- WINNY Antoni Z/6230/15 2018 4
5 f 1 25.21 WOJARSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -- DMP PUDŁOWSKI Szymon Z/0895/15 2018 BEZ 25
  f 1 NM WYDERKA Izabela MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1577/16 2018 3 LDK! GIM
Młot (3) K
1 f 1 48.19 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar Z/1688/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
2 f 1 47.02 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS III CZAJKOWSKI Waldemar Z/3490/15 2018 2 ZKN
3 f 1 44.91 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4493/15 2018 3
4 f 1 39.46 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS IV B.D. B.D. CZAJKOWSKI Waldemar , Z/2417/16 , 2018 5 LDK! GIM
5 f 1 38.47 SCHNEIDER Daria LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz Z/1225/17 2018 4 LDK! GIM
6 f 1 27.44 JU¦KIEWICZ Magdalena LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1220/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 f 1 20.72 RYNKIEWICZ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Mariola Z/3368/16 2018 5 LDK! GIM
Młot (4) K
1 f 1 37.88 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS III DMP CZAJKOWSKI Waldemar Z/3480/15 2018 3 ZKN 68
2 f 1 35.06 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP IV DMP DMP U20 WINNY Antoni Z/6230/15 2018 4 57 105
Oszczep (500) K
1 f 1 35.93 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN
2 f 1 33.16 DOBIES Julia MKS-MOS Katowice 03 U16 SL IV DMP U20 BONK Stanisław Z/3471/17 2018 5 84
3 f 1 32.06 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0623/17 2018 4 81
4 f 1 30.67 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2018 3 76
5 f 1 29.20 KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2018 4 LDK! GIM
6 f 1 26.56 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2018 BEZ LDK! GIM
Oszczep (600) K
1 f 1 29.84 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL -- DMP DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/4538/15 2018 BEZ 47 81
2 f 1 23.02 RAMIREZ PASZEK Daria LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/2405/17 2018 4
100 m M
1 1 s 1 11.01 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99 U20 SL +1.2 II KRUPA Iwona Z/0121/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 11.04 BURDA Adam MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL +1.2 II DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0601/17 2018 1 KN 99 136
3 4 s 1 11.08 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +1.2 II HOMA Wioleta Z/0363/15 2018 1 KN
4 6 s 1 11.10 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL +1.2 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2018 2 ZKN
4 5 s 1 11.10 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +1.2 II DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/3377/15 2018 1 KN 94 132
6 7 s 1 11.39 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice 93 Sen SL +1.2 III B.D. Z/2311/11 2018 2
7 10 s 1 11.56 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +1.2 III DMP U20 ROLAK Dorota Z/3195/16 2018 3 107
1 3 s 2 11.07 ROSÓŁ Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL +3.2 II DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0754/15 2018 3 97 134
2 8 s 2 11.40 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +3.2 III KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2018 4
3 9 s 2 11.51 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +3.2 III LAMCH Czesław Z/3045/16 2018 3 ZKN
4 11 s 2 11.58 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL +3.2 III B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2018 2
5 13 s 2 11.71 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +3.2 III JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2018 3 LDK! GIM
6 16 s 2 11.82 KRUCZEK Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 00 U20 SL +3.2 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/2143/16 2018 3 LDK! 95
1 12 s 3 11.59 ANTONIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 00 U20 SL +0.2 III DMP U20 RAMUS Józef Z/2729/17 2018 4 105
2 14 s 3 11.75 WIECZORKIEWICZ Sebastian GKS Piast Gliwice 00 U20 SL +0.2 III DMP U20 RAMUS Józef Z/1512/16 2018 3 98
3 17 s 3 11.92 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD +0.2 IV KUDŁA Jacek Z/0195/17 2018 3
4 19 s 3 12.00 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +0.2 IV KRUPA Iwona Z/3998/18 2018
5 23 s 3 12.20 SOBCZYK Krystian UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD +0.2 IV KUDŁA Jacek Z/0199/17 2018 4
1 15 s 4 11.80 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL +0.7 IV DOBIJA Katarzyna Z/3467/15 2018 4
2 18 s 4 11.92 KUTER Miłosz CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +0.7 IV MICHALSKA Alicja Z/4059/18 2018
3 22 s 4 12.20 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL +0.7 IV DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/3181/16 2018 3 LDK! 81
4 25 s 4 12.38 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL +0.7 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM
5 28 s 4 12.48 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL +0.7 -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2018 BEZ
6 30 s 4 12.61 GRUBIAK Karol MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP +0.7 V RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1854/18 , 2018 BEZ LDK!
1 20 s 5 12.06 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +0.8 IV SACZKO Andrzej Z/0937/18 2018 BEZ LDK!
2 26 s 5 12.40 HERZYK Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.8 -- DĘBOWSKI Michał Z/3186/16 2018 4
3 29 s 5 12.59 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +0.8 V CIUK Marek Z/3695/18 2018
4 31 s 5 12.64 KO¦CIELAK Kacper UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD +0.8 V KUDŁA Jacek Z/0200/17 2018 BEZ
5 32 s 5 12.76 KLEKOWSKI Adam UKS Dziesi±tka Radomsko 99 U20 LD +0.8 -- LASOŃ Krzysztof Z/1970/17 2018 BEZ
6 34 s 5 12.94 ZAWADKA Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +0.8 -- SACZKO Andrzej Z/2734/18 2018 LDK!
7 36 s 5 13.04 GÓRECZNY Filip UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD +0.8 -- KUDŁA Jacek Z/0201/17 2018 5
1 21 s 6 12.10 MĘDRALA Maciej MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL +0.2 IV KOBĘDZA Jan Z/3373/18 2018
2 24 s 6 12.37 ZABDYR Bartosz LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA +0.2 V MENTLEWICZ Janusz Z/1681/17 2018 5 LDK! GIM
3 27 s 6 12.46 SUCHARSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL +0.2 --
4 33 s 6 12.91 BUCHACZ Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +0.2 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0958/18 2018
5 35 s 6 13.04 KARCZEWSKI Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL +0.2 -- DĘBOWSKI Michał Z/2991/18 2018
200 m M
1 1 s 1 21.68 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL +0.1 I HELBIK Joachim Z/0401/14 2018 2 ZKN
2 2 s 1 22.03 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +0.1 II DMP U20 B.D. Z/1746/15 2018 KN 142
3 3 s 1 22.11 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99 U20 SL +0.1 II KRUPA Iwona Z/0121/15 2018 2 ZKN
4 5 s 1 22.22 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka 88 Sen MA +0.1 II B.D. Z/4054/11 2018
5 6 s 1 22.27 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +0.1 II DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/0363/15 2018 1 KN 99 136
1 4 s 2 22.13 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U18 OP +0.4 II POKORA Tomasz Z/0669/16 2018 2 KN
2 8 s 2 22.64 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +0.4 II LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3837/15 2018 2 LDK! KN
3 16 s 2 24.09 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 99 U20 SL +0.4 IV DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/3036/15 2018 3 45 93
1 7 s 3 22.40 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +0.8 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/5732/15 2018 2 ZKN 132
2 9 s 3 23.39 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +0.8 III LAMCH Czesław Z/3045/16 2018 3 ZKN
3 12 s 3 23.47 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +0.8 III DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0878/15 2018 3 61 105
4 28 s 3 27.45 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +0.8 -- LAMCH Czesław Z/3693/18 2018 LDK!
1 10 s 4 23.47 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +2.0 III ROLAK Dorota Z/3195/16 2018 3
2 11 s 4 23.47 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +2.0 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2018 3 LDK! GIM 105
3 14 s 4 23.62 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL +2.0 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3467/15 2018 4 102
4 15 s 4 23.68 MO¦ Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL +2.0 IV DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1337/16 2018 4 55 101
1 13 s 5 23.49 FIGURA Gracjan LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U16 OP +0.1 III ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1218/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 17 s 5 24.09 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD +0.1 IV KUDŁA Jacek Z/0195/17 2018 3
3 18 s 5 24.23 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +0.1 IV KRUPA Iwona Z/3998/18 2018
4 19 s 5 24.28 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U16 SL +0.1 IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2018 4
5 21 s 5 24.97 ŻUKOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL +0.1 -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1987/16 2018 4 LDK!
6 24 s 5 26.34 KO¦CIELAK Kacper UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD +0.1 -- KUDŁA Jacek Z/0200/17 2018 BEZ
1 20 s 6 24.46 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL +0.2 V DĘBOWSKI Michał Z/3181/16 2018 3 LDK!
2 22 s 6 25.15 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +0.2 V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2018 5 LDK!
3 23 s 6 25.27 HERZYK Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.2 -- DĘBOWSKI Michał Z/3186/16 2018 4
4 25 s 6 26.54 KŁAKOWICZ Kacper MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP +0.2 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/1857/18 2018 LDK!
5 26 s 6 26.82 GRABEK Artur GKS Piast Gliwice 02 U18 SL +0.2 -- DMP U20 RAMUS Józef RAMUS Józef , Z/4537/17 , 2018 BEZ LDK! GIM 62
6 27 s 6 27.10 MARCINIAK Adam CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +0.2 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2073/18 2018 BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.96 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U23 WP II NALEPA Marek Z/1519/14 2018 1 ZKN
2 2 s 1 50.33 PA¬DZIERZ Adam MKS-MOS Katowice 00 U20 SL II DMP U20 DUBIEL Adam Z/4651/15 2018 2 ZKN 128
3 3 s 1 50.42 BARY¦ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97 U23 LD II URBANIAK Mateusz Z/0477/15 2018 2
4 4 s 1 51.70 KALINA Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U20 WP III
5 5 s 1 51.97 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 00 U20 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2908/15 2018 2 ZKN
1 8 s 2 53.06 DRÓŻDŻ Marcin MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL IV DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/1406/16 2018 3 ZKN 48 100
2 10 s 2 53.21 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL IV DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/0368/15 2018 3 46 99
3 11 s 2 53.25 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL IV LAMCH Mariola LAMCH Mariola Z/3724/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 13 s 2 53.90 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL IV CIUK Marek Z/1899/17 2018 4
5 14 s 2 53.93 PALA Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL IV DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/1844/17 2018 BEZ 92
1 6 s 3 52.80 TATARCZYK Brunon MKS-MOS Katowice 02 U18 SL IV DMP U20 ROLAK Dorota Z/1393/16 2018 3 102
2 7 s 3 53.05 BAJOR Mateusz CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL IV TREBERT Paweł Z/2350/17 2018 4
3 12 s 3 53.33 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 02 U18 SL IV DMP ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1822/17 2018 2 LDK! GIM 45
4 17 s 3 57.56 ¦LIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/3479/15 2018 BEZ
5 18 s 3 57.83 SZYMCZAK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola # Z/0855/17 2018 4 LDK! GIM
1 9 s 4 53.14 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2018 3
2 15 s 4 55.94 CHRU¦CIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/2075/18 , 2018 BEZ LDK!
3 16 s 4 56.51 WOJCIUK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL -- HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1079/17 , 2018 4 LDK! GIM
4 19 s 4 57.85 MIELCZAREK Adam MULKS MOS Sieradz 00 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/3548/18 2018
5 20 s 4 58.17 JASIAK Kacper MULKS MOS Sieradz 02 U18 LD -- ROSIAK Zbigniew Z/0471/16 2018 5
800 m M
1 1 s 1 1:56.26 BREMORA Grzegorz GKS Piast Gliwice 98 U23 SL II ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1905/17 2018 2
2 2 s 1 1:56.61 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 01 U18 SL II ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1417/16 2018 3 LDK! ZKN
3 3 s 1 2:00.49 SZASTAK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL III DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0896/15 2018 4 104
4 5 s 1 2:01.86 KUDYK Samuel MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL III DMP DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/3174/16 2018 4 40 97
5 6 s 1 2:03.65 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/2311/18 2018
6 9 s 1 2:06.25 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 01 U18 SL IV DMP U20 ROLAK Dorota Z/1392/16 2018 4 78
7 13 s 1 2:10.43 PIERZYNA Jakub LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/2729/16 2018 LDK!
1 4 s 2 2:00.60 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2018 3
2 7 s 2 2:04.34 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Weteran SL -- NOWAK Monika Z/1856/11 2018 2
3 8 s 2 2:05.18 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL IV LAMCH Czesław Z/1831/18 2018 LDK!
4 10 s 2 2:07.88 PLATA Dawid LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/2728/16 2018
5 11 s 2 2:08.10 ZARĘBSKI Michał MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL -- DMP HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1077/17 , 2018 2 LDK! GIM 15
6 12 s 2 2:08.51 WIECZOREK Mikołaj UMLKS START Wieruszów 01 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3234/17 2018 BEZ
7 14 s 2 2:11.97 GŁUSZEK Olaf MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -- DMP U20 ROLAK Dorota Z/2340/18 2018 BEZ 69
1500 m M
1 1 s 1 4:07.81 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U20 MA III MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 4:27.31 KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/1902/17 2018 BEZ
3 3 s 1 4:51.40 PŁONKA Jakub MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2343/18 2018
3000 m M
1 1 s 1 9:30.78 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/1062/17 2018 4 ZKN
2 2 s 1 9:41.19 KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 95 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4117/18 2018 BEZ
3 3 s 1 9:52.94 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4118/18 2018
4 4 s 1 10:16.07 KUDRYS Kazimierz KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/1783/18 2018 83
5 5 s 1 10:19.93 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -- DMP U20 ROLAK Dorota Z/1390/16 2018 BEZ 81
6 6 s 1 10:28.06 PAWLIK Radosław MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/1514/17 2018 BEZ LDK! GIM
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.29 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +2.0 III DMP U20 BONK Stanisław Z/3197/16 2018 2 ZKN 122
2 2 s 1 15.99 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +2.0 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0910/17 2018 5 LDK! GIM 103
3 3 s 1 16.04 KOWALISZYN Patryk GKS Piast Gliwice 01 U18 SL +2.0 IV DMP U20 RAMUS Józef Z/6383/15 2018 3 101
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.36 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP +2.0 II NALEPA Marek Z/2736/16 2018 3 ZKN
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.64 KACPERAK Mateusz CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL III TREBERT Paweł Z/2283/16 2018 4
2 2 s 1 58.86 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL IV DMP U20 HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1075/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM 103
3 3 s 1 60.55 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL IV DMP U20 HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan , Z/2303/17 , 2018 4 LDK! GIM 94
4 4 s 1 65.22 GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/0258/17 2018 5 LDK! GIM 68
5 5 s 1 65.24 KISZCZAK Krystian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL -- DMP U20 WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/2864/17 , 2018 5 LDK! GIM 68
Wzwyż M
1 f 1 1.95 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U20 OP II SACZKO Andrzej Z/2877/15 2018 2 KN
2 f 1 1.95 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL II DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN 87 125
3 f 1 1.85 ¦WITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2018 2 ZKN
4 f 1 1.80 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL IV MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2018 2 ZKN
5 f 1 1.70 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U16 OP V SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2018 4 LDK! GIM
6 f 1 1.70 KRUPA Konrad MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- DMP RZEWNICKI Wiktor Z/1411/16 2018 BEZ 37
7 f 1 1.65 FILAR Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2853/17 2018 5 LDK! GIM 73
8 f 1 1.60 OLEJNIK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -- DMP U20 MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3212/16 2018 5 LDK! GIM 68
8 f 1 1.60 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U16 SL -- DMP DMP U20 RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2018 5 LDK! GIM 22 68
10 f 1 1.55 CZEKALIŃSKI Krystian CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -- LAMCH Mariola LAMCH Mariola LAMCH Mariola Z/1690/17 2018 4 LDK! GIM
11 f 1 1.45 WEBER Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4060/18 2018
12 f 1 1.45 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0937/18 2018 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.24 WOJCIECHOWSKI Jacek MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +0.6 IV DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/1415/16 2018 5 46 91
2 f 1 6.16 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP +0.5 IV NALEPA Marek Z/2736/16 2018 3 ZKN
3 f 1 6.03 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL +1.5 IV DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/3188/16 2018 BEZ LDK! 82
4 f 1 5.95 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL 0.0 IV DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2018 3 ZKN 33 79
5 f 1 5.56 OLEJNIK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL +1.2 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3212/16 2018 5 LDK! GIM
6 f 1 5.03 ŻUKOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL +0.9 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1987/16 2018 4 LDK! 54
7 f 1 4.94 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +1.4 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2018 5 LDK!
8 f 1 4.92 MARCINIAK Adam CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +0.1 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2073/18 2018 BEZ LDK!
9 f 1 4.71 WEBER Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +0.7 -- MICHALSKA Alicja Z/4060/18 2018
Kula (5) M
1 f 1 13.60 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL III DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM 103
2 f 1 12.98 URBAŃCZYK Dominik MMKS Kędzierzyn KoĽle 01 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/1940/16 2018 4 LDK!
3 f 1 12.18 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- DMP U20 BONK Stanisław Z/3473/17 2018 4 91
4 f 1 11.74 GÓRECZNY Filip UKS Dziewi±tka Kutno 03 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0201/17 2018 5
5 f 1 11.01 CIELEŃ Jakub MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1320/16 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 f 1 10.16 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0936/18 2018 BEZ LDK!
7 f 1 9.24 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U16 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2018 4 LDK! GIM
8 f 1 8.39 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0937/18 2018 BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 12.39 ZˇBKOWSKI Alan TS AKS Chorzów 99 U20 SL IV DMP U20 GRUDZIEŃ Adam Z/3188/15 2018 3 100
2 f 1 11.61 PACER Paweł UMLKS START Wieruszów 00 U20 LD IV URBANIAK Jarosław Z/3756/18 2018
Dysk (1.5) M
1 f 1 38.42 URBAŃCZYK Dominik MMKS Kędzierzyn KoĽle 01 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/1940/16 2018 4 LDK!
2 f 1 36.41 BAJDA Jakub MKS-MOS Katowice 02 U18 SL IV DMP U20 BONK Stanisław Z/3200/16 2018 3 ZKN 97
3 f 1 28.06 BALCEREK Patryk LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- WINNY Antoni Z/3937/17 2018 4 GIM
Dysk (1.75) M
1 f 1 34.77 ¦WITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP IV SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2018 2 ZKN
2 f 1 33.75 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP IV NALEPA Marek Z/2736/16 2018 3 ZKN
3 f 1 31.14 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN
Dysk (2) M
1 f 1 46.48 PUDŁOWSKI Szymon AZS-AWF Katowice 89 Sen SL I BONK Stanisław B.D. Z/0961/13 2018 2
2 f 1 34.92 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2018 2
Młot (5) M
1 f 1 42.73 DYL Sebastian LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U16 OP IV ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz # , Z/1217/17 , 2018 5 LDK! GIM
2 f 1 40.28 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 34.92 BALCEREK Patryk LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- WINNY Antoni Z/3937/17 2018 4 GIM
4 f 1 26.74 JACZYŃSKI Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/3872/18 2018
5 f 1 26.07 KUTERASIŃSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- DMP U20 PUDŁOWSKI Szymon Z/1412/16 2018 BEZ 53
6 f 1 21.07 SZCZEPAŃSKI Dawid CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL --
Młot (6) M
1 f 1 29.18 NOWROT Tomasz TS AKS Chorzów 00 U20 SL -- DMP U20 GRUDZIEŃ Adam Z/4898/15 2018 BEZ 72
Oszczep (700) M
1 f 1 47.61 NITECKI Kamil CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL IV DMP U20 RUSZEL Piotr LAMCH Mariola Z/2999/17 2018 4 LDK! GIM 97
2 f 1 24.85 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 05 U14 SL V RUSZEL Piotr LDK!
3 f 1 23.93 WOJNA Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V RUSZEL Piotr Z/1974/18 2018 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 53.09 KONSTANTYNOWICZ Wiktor MKS-MOS Katowice 99 U20 SL III DMP U20 BONK Stanisław B.D. Z/3213/15 2018 ZKN 119

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.037947893143 sekund