Warszawa 27.05.2018
Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 2 e 1 12.97 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -1.6 III OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 3 ZKN
2 3 e 1 13.11 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -1.6 III OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2018 3
3 10 e 1 13.64 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -1.6 IV OBROCKI Bogdan Z/2322/15 2018 3
4 11 e 1 13.71 CISZEWSKA Helena AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -1.6 IV OBROCKI Bogdan Z/2329/17 2018 5
5 12 e 1 13.72 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -1.6 IV JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2018 5 LDK!
6 16 e 1 13.91 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -1.6 -- OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 4
7 18 e 1 14.02 MULARZUK Natalia AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -1.6 V OBROCKI Bogdan Z/1480/17 2018 5
8 23 e 1 14.37 RADASZKIEWICZ Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -1.6 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3894/15 2018 4
1 4 e 2 13.27 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.6 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2018
2 9 e 2 13.63 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +0.6 IV CZYŻ Maciej Z/2222/16 2018 4
3 13 e 2 13.74 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ +0.6 IV RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2018 LDK!
4 14 e 2 13.80 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +0.6 IV CZYŻ Maciej Z/2219/16 2018 5
5 15 e 2 13.82 GRUŻEWSKA Dominika OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.6 -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2525/16 2018 3 LDK!
6 17 e 2 13.96 DIMITROW Maja UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ +0.6 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3456/18 2018
7 19 e 2 14.07 GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +0.6 V GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2930/17 2018 5 LDK! GIM
8 20 e 2 14.09 MOŻDŻYŃSKA Katarzyna UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ +0.6 V MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1490/17 2018 5 LDK! GIM
1 1 e 3 12.85 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.2 III OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 3 ZKN
2 5 e 3 13.45 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ +0.2 IV CZYŻ Maciej Z/1919/16 2018 4
3 8 e 3 13.63 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +0.2 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0644/18 2018
4 21 e 3 14.28 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ +0.2 V SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/3470/18 , 2018 LDK!
5 25 e 3 15.11 RĄCZKA Julia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +0.2 -- RĄCZKA Paweł RĄCZKA Elżbieta Z/3154/16 2018 BEZ LDK!
1 6 e 4 13.57 FIRLĄG Julia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 04 U16 MZ +1.1 IV NIKIEL-ZENTALA Monika Z/4114/18 2018
2 7 e 4 13.60 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +1.1 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
3 22 e 4 14.31 BIAŁECKA Anita OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +1.1 V BALCERZAK Piotr Z/2261/18 2018
4 24 e 4 15.05 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +1.1 -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2018 BEZ
  e 4 DNF MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 74 Weteran MZ +1.1 -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2018
1 1 f 1 12.85 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -1.3 III OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 3 ZKN
2 2 f 1 12.93 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -1.3 III OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 3 ZKN
3 3 f 1 13.02 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -1.3 III OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2018 3
4 4 f 1 13.56 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -1.3 IV OBROCKI Bogdan Z/2322/15 2018 3
5 5 f 1 13.63 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -1.3 IV RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2018 LDK!
6 6 f 1 13.66 CISZEWSKA Helena AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -1.3 IV OBROCKI Bogdan Z/2329/17 2018 5
7 7 f 1 13.67 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -1.3 IV JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan , Z/1481/17 , 2018 5 LDK!
8 8 f 1 13.87 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -1.3 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
200 m K
1 1 s 1 24.82 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +1.5 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN
2 2 s 1 26.30 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ +1.5 III DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/3063/11 2018 2 82
3 3 s 1 26.73 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +1.5 III OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2018 3
4 6 s 1 27.60 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +1.5 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2018 2 ZKN
5 8 s 1 28.17 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ +1.5 IV PARADOWSKI Wiesław Z/2079/15 2018 2 LDK! ZKN
6 9 s 1 28.35 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +1.5 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0603/17 2018 3
7 15 s 1 28.98 ZAWADZKA Natalia UKS Młodzik Warszawa 00 U20 MZ +1.5 -- RADKE Karol Z/2497/17 2018 4
1 4 s 2 27.25 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ +0.4 III CZYŻ Maciej Z/1919/16 2018 4
2 11 s 2 28.44 RADASZKIEWICZ Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +0.4 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3894/15 2018 4
3 12 s 2 28.49 BIEDRZYCKA Roksana KS Maków Biega 00 U20 MZ +0.4 IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5870/15 2018 4
4 13 s 2 28.58 DIMITROW Maja UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ +0.4 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3456/18 2018
5 14 s 2 28.85 GRUNAS Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +0.4 V GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2930/17 2018 5 LDK! GIM
6 17 s 2 29.14 WIERZBA Paulina OKS Start Otwock 01 U18 MZ +0.4 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3392/16 2018 BEZ
7 18 s 2 29.18 DZIK Maja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +0.4 V BUKIS-OWSIAK Anna Z/2260/18 2018
8 19 s 2 29.47 MOŻDŻYŃSKA Katarzyna UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ +0.4 V MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1490/17 2018 5 LDK! GIM
1 5 s 3 27.48 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +0.2 IV RĄCZKA Paweł # Z/3425/17 2018 3 LDK! ZKN
2 7 s 3 28.10 KRAJEWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 03 U16 MZ +0.2 IV RĄCZKA Paweł B.D. # Z/1257/17 2018 4 LDK!
3 20 s 3 31.81 CELIK Aylin UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ +0.2 -- KUBIK Ilona Z/1355/18 2018
4 23 s 3 32.13 DOBCZYŃSKA Magda MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ +0.2 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3670/18 2018 LDK!
1 10 s 4 28.35 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.9 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
2 16 s 4 29.09 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -0.9 V RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2018 LDK!
3 21 s 4 31.91 BRANDYS Katarzyna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 04 U16 MZ -0.9 -- BIENIEWICZ Joanna Z/2897/17 2018 BEZ
4 22 s 4 31.93 ELSIFY AMGAD Ahmed MKS Syrena Warszawa 96 U23 MZ -0.9 --
5 24 s 4 32.66 GÓRSKA Apolonia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 04 U16 MZ -0.9 -- NIKIEL-ZENTALA Monika Z/4115/18 2018
400 m K
1 1 s 1 57.41 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 58.61 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2018 2 LDK! ZKN
3 3 s 1 60.93 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2018 3 ZKN
4 4 s 1 61.45 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01 U18 MZ III TARASIUK Paweł Z/1772/15 2018 4
5 5 s 1 61.61 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2018 3
6 6 s 1 61.92 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2018 3
7 7 s 1 62.46 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ IV KUBIK Ilona Z/1363/18 2018
1 8 s 2 62.88 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ IV DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 4 92
2 9 s 2 64.47 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek # Z/1503/17 2018 5 LDK! GIM
3 10 s 2 64.75 BIEDRZYCKA Roksana KS Maków Biega 00 U20 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5870/15 2018 4
4 13 s 2 66.55 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2018 BEZ
5 15 s 2 69.15 KOWALSKA Oliwia UKS Herkules Sulejówek 05 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2218/16 2018 5
1 11 s 3 66.01 GÓRSKA Zofia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna B.D. Z/1914/16 2018
2 12 s 3 66.52 OLSZANKA Gabriela OKS Start Otwock 01 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2303/18 2018
3 14 s 3 67.70 JANASZ Martyna MKS Pogoń Siedlce 05 U14 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/3282/17 2018
4 16 s 3 69.84 RUSZKIEWICZ Klaudia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03 U16 MZ -- BIENIEWICZ Joanna Z/1544/17 2018
5 17 s 3 70.37 TERCJAK Sara UKS Siódemka Ostrołęka 03 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek # Z/1491/17 2018 BEZ LDK! GIM
800 m K
1 s 1 2:26.74 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ IV DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/3944/15 2018 3 95
2 s 1 2:29.59 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0709/14 2018 4
3 s 1 2:33.56 MARCZUK Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ V MACIEJEWSKI Janusz Z/1418/17 2018 4
4 s 1 2:34.91 GAJOWIAK Zosia UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ V KUBIK Ilona Z/1178/18 2018
5 s 1 2:40.97 GRZELAK Marta AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- B.D. Z/3624/18 2018
6 s 1 2:41.90 KURCOŃ Julia MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ -- B.D. Z/3281/17 2018 BEZ
7 s 1 2:47.46 BIAŁEK Łucja UKS Varsovia Warszawa 03 U16 MZ -- KUBIK Ilona Z/1177/18 2018
8 s 1 2:48.21 ŻULIŃSKA Kamila KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 05 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/3731/18 , 2018 BEZ LDK!
9 s 1 2:49.98 MARCINIAK Julia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna Z/1912/16 2018 BEZ
10 s 1 2:50.84 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3466/18 2018 LDK!
11 s 1 2:54.85 DRZEWIECKA Barbara UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03 U16 MZ -- BIENIEWICZ Joanna Z/1536/17 2018 BEZ
  s 1 DNF ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1767/15 2018 3
1500 m K
1 s 1 5:10.31 CATI Lidia ŚUKS Polna Warszawa 04 U16 MZ V B.D. Z/4231/17 2018 4
2 s 1 5:26.90 OCH Maja MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- B.D. Z/0936/16 2018 4
3 s 1 5:33.00 GĄSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1358/18 2018
4 s 1 6:20.63 PAPIS Natalia UKS Młodzik Warszawa 99 U20 MZ -- RADKE Karol Z/4107/18 2018 LDK!
80 pł K
1 1 e 1 12.25 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +1.7 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0603/17 2018 3
2 2 e 1 12.43 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +1.7 III SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2018 3 LDK! GIM
3 3 e 1 12.97 GŁOWACKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +1.7 III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław # Z/2929/17 2018 4 LDK! GIM
4 4 e 1 13.25 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +1.7 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4
5 5 e 1 14.64 ZWOLIŃSKA Marta KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +1.7 V CYNOWSKI Wojciech Z/1183/18 2018 LDK!
6 6 e 1 16.98 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +1.7 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK!
7 7 e 1 17.26 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ +1.7 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
8 8 e 1 18.43 CHWEDORCZUK Kamila KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ +1.7 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0206/18 2018 LDK!
1 f 1 12.45 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +0.1 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0603/17 2018 3
2 f 1 12.62 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +0.1 III SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2018 3 LDK! GIM
3 f 1 13.25 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +0.1 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4
4 f 1 13.27 GŁOWACKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +0.1 IV RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław # Z/2929/17 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 14.60 ZWOLIŃSKA Marta KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +0.1 V CYNOWSKI Wojciech Z/1183/18 2018 LDK!
6 f 1 16.47 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +0.1 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK!
7 f 1 17.49 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ +0.1 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
8 f 1 17.72 CHWEDORCZUK Kamila KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ +0.1 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0206/18 2018 LDK!
100 m pł J MŁ K
2 2 e 1 14.41 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ +0.3 I GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
2 f 1 14.61 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ -0.6 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
100 m pł K
1 1 e 1 14.29 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +0.3 I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2018 1 ZKN 154
3 3 e 1 15.09 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +0.3 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
4 4 e 1 16.56 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +0.3 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3 110
5 5 e 1 16.67 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ +0.3 III RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN
6 6 e 1 17.80 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ +0.3 -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2018 3
7 7 e 1 17.99 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.3 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3
1 f 1 14.45 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -0.6 I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2018 1 ZKN 150
3 f 1 15.05 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -0.6 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
4 f 1 16.75 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -0.6 III DMP U20 BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3 105
5 f 1 16.77 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -0.6 III RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN
6 f 1 17.28 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -0.6 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3
400 m pł K K
1 1 s 1 67.77 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ III MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3
2 2 s 1 70.10 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0376/17 2018 3 LDK! GIM
3 3 s 1 72.21 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ IV DMP U20 JOBT Andrzej Z/1933/15 2018 3 91
4x100 m K
1 1 s 1 50.33 ŻUROWSKA Julia
LIPIŃSKA Julia
NOWAKOWSKA Marcelina
SUCHECKA Katarzyna
AKL Ursynów Warszawa 01
01
02
01
U18 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/1754/17
Z/2758/17
Z/2149/16
Z/2640/16
2018
2018
2018
2018
3
3
3
4
2 2 s 1 53.20 GORAL Blanka
POLANOWSKA Nina
MULARZUK Natalia
CISZEWSKA Helena
AKL Ursynów Warszawa 03
03
03
03
U16 MAZ -- OBROCKI Bogdan
JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/1482/17
, Z/1481/17
Z/1480/17
Z/2329/17
2018
, 2018
2018
2018
5
5
5
5
3 3 s 1 53.54 DIMITROW Maja
RADASZKIEWICZ Weronika
KOŚCIANEK Daria
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia
UKS Sprint 2020 Warszawa 04
03
03
03
U16 MAZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria
OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria
OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria
Z/3456/18
Z/3894/15
Z/2635/16
Z/0603/17
2018
2018
2018
2018

4
4
3
4 5 s 1 55.04 WIECZOREK Krystyna
SZYMANOWSKA Aleksandra
MIELCZAREK Laura
KOWALSKA Justyna
UKS Herkules Sulejówek 04
04
04
04
U16 MAZ -- CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
Z/1256/17
Z/2223/16
Z/2222/16
Z/2219/16
2018
2018
2018
2018
BEZ
5
4
5
5 6 s 1 60.02 CHWEDORCZUK Kamila
GÓRNA Barbara
GRONKIEWICZ Julia
ZWOLIŃSKA Marta
KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03
03
04
04
U16 MAZ -- CYNOWSKI Wojciech
CYNOWSKI Wojciech
CYNOWSKI Wojciech
CYNOWSKI Wojciech
Z/0206/18
Z/3728/18
Z/0208/18
Z/1183/18
2018
2018
2018
2018


BEZ

  s 1 DQ BUCZEK Kinga
PIOTROWSKA Klaudia
WARCHOŁ Dominika
WRONKA Maja
UKS LA Basket Warszawa 03
04
04
04
U16 MAZ -- BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta
BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta
Z/0343/17
Z/0403/17
Z/0500/18
Z/0406/17
2018
2018
2018
2018
BEZ
5
5
BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.64 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ II DMP U20 SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2018 3 LDK! GIM 127
2 f 1 1.61 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN
3 f 1 1.58 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN
4 f 1 1.50 GRUŻEWSKA Dominika OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ IV DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2525/16 2018 3 LDK! 92
5 f 1 1.45 KINALSKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0489/18 2018 LDK!
6 f 1 1.40 ŁYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ V GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2722/17 2018 5 LDK! GIM
7 f 1 1.40 GRABOWSKA Urszula UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ V KUBIK Ilona Z/1179/18 2018
8 f 1 1.35 ZWOLIŃSKA Marta KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/1183/18 2018 LDK!
9 f 1 1.35 CIECHOWICZ Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -- DMP U20 MIERZEJEWSKI Marek BEZ LDK! GIM 62
10 f 1 1.30 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/3470/18 , 2018 LDK!
11 f 1 1.10 ŻULIŃSKA Kamila KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 05 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/3731/18 , 2018 BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.80 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ I DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii # Z/3992/15 2018 1 ZKN 153 167
2 f 1 3.40 OBERDA Julia OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ I DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/3956/15 2018 M 150
3 f 1 3.40 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2018 ZKN
4 f 1 2.80 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ III MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2018 4 LDK!
5 f 1 2.80 MC MAHON Oliwia AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ III MASTALERZ Janusz Z/2700/17 2018 4 LDK!
6 f 1 2.60 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 f 1 2.60 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2018 4
8 f 1 2.40 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2018 LDK!
9 f 1 2.40 PAWLAK Aleksandra AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ IV B.D. Z/0336/18 2018
10 f 1 2.20 SMOLARCZYK Julia KS Warszawianka W-wa 05 U14 MZ V GĘBSKI Adam B.D. Z/1121/18 2018
11 f 1 2.20 KACZYŃSKA Pola OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ V GAWENDA Andrzej Z/2264/18 2018
  f 1 NM JABŁOŃSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2342/16 2018 1 LDK! KN GIM
W dal K
1 f 1 5.11 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -1.8 III RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN
2 f 1 5.00 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -2.7 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2018 2 ZKN
3 f 1 4.97 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ -1.9 IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2018 3
1 f 2 5.02 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -1.2 IV DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN 83
2 f 2 4.64 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -1.3 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4
3 f 2 4.64 GŁOWACKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -0.2 V RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław # Z/2929/17 2018 4 LDK! GIM
4 f 2 4.36 KINALSKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -1.2 -- DMP U20 MIERZEJEWSKI Marek Z/0489/18 2018 LDK! 57
5 f 2 4.29 RADWAŃSKA Alicja UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ +0.4 -- MIERZEJEWSKI Marek # Z/0982/16 2018 LDK!
6 f 2 4.18 CHOJECKA Katarzyna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ -0.6 -- STRZAŁKOWSKA Joanna Z/1916/16 2018 BEZ
7 f 2 4.16 KOWALSKA Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -1.4 -- KUBIK Ilona Z/1359/18 2018
8 f 2 4.05 CIECHOWICZ Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -2.1 -- MIERZEJEWSKI Marek BEZ LDK! GIM
9 f 2 3.81 LEWANDOWSKA Karolina UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03 U16 MZ -1.2 -- BIENIEWICZ Joanna Z/1539/17 2018 BEZ
10 f 2 3.71 GRONKIEWICZ Julia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ +0.6 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0208/18 2018 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.69 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3626/18 2018
2 f 1 9.56 ŻEBROWSKA Marta UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna Z/1546/17 2018 BEZ
3 f 1 8.96 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ V LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2018 4 LDK!
4 f 1 8.92 MARCHEWKA Magdalena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna Z/1902/16 2018 BEZ
5 f 1 6.28 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
6 f 1 4.82 CHWEDORCZUK Kamila KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0206/18 2018 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.96 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U20 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2018 1
2 f 1 9.49 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3
3 f 1 8.68 BRZÓZKA Julia AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ -- PATLA Genowefa Z/2350/16 2018 4
4 f 1 8.54 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2
5 f 1 7.84 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4020/15 2018 3
  f 1 NM ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk 98 U23 MZ -- OLSZEWSKI Henryk Z/0073/14 2018 1 KN
Młot (3) K
1 f 1 36.33 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ IV DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2267/18 2018 84
Młot (4) K
1 f 1 61.10 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2018 1 ZKN 163
2 f 1 40.62 FAULKNER Gabriela OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ III DMP U20 ROSA Mikołaj Z/3891/15 2018 3 ZKN 123
Oszczep (500) K
1 f 1 35.41 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 04 U16 MZ IV LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2018 4 LDK!
2 f 1 34.93 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3626/18 2018
3 f 1 18.77 ŻEBROWSKA Marta UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna Z/1546/17 2018 BEZ
4 f 1 18.56 MARCHEWKA Magdalena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna Z/1902/16 2018 BEZ
5 f 1 18.11 ŁYK Aleksandra OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/2722/17 2018 5 LDK! GIM
6 f 1 13.60 BARTOSZEWICZ Oliwia MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz # Z/3566/18 2018
Oszczep (600) K
1 f 1 43.18 BAJOR Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM II WALCZAK Leszek WIEJAK Izydor Z/5214/15 2018 ZKN
2 f 1 33.08 BRZÓZKA Julia AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ IV PATLA Genowefa Z/2350/16 2018 4
3 f 1 28.66 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN
4 f 1 18.00 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4020/15 2018 3
5 f 1 16.59 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2
100 m M
1 1 e 1 10.88 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87 Sen LB +0.5 I CUCH Tadeusz Z/0530/17 2018 1
2 2 e 1 11.00 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +0.5 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN 138
3 3 e 1 11.12 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +0.5 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
4 4 e 1 11.27 WEITZ Jakub OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ +0.5 II BALCERZAK Piotr Z/2202/17 2018 2
5 5 e 1 11.30 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.5 II BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
6 7 e 1 11.37 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 95 Sen MZ +0.5 III OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2018 2
7 8 e 1 11.51 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +0.5 III RĄCZKA Paweł Z/3997/15 2018 BEZ
8 10 e 1 11.56 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.5 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
9 11 e 1 11.59 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ +0.5 III DMP U20 CUCH Tadeusz Z/3994/15 2018 3 105
10 12 e 1 11.66 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +0.5 III BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2018 2
1 6 e 2 11.36 KAJZER Maksymilian KS Maków Biega 00 U20 MZ +1.2 III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0439/18 2018
2 9 e 2 11.51 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +1.2 III OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
3 13 e 2 11.76 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +1.2 IV DMP U20 BOROŃ Aldona Z/2436/15 2018 3 98
4 14 e 2 11.78 DRON Mykola OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +1.2 -- BALCERZAK Piotr Z/0624/17 2018 3
5 16 e 2 11.93 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa # 02 U18 MZ +1.2 IV RADKE Karol Z/2053/15 2018 II LDK! ZKN
6 17 e 2 11.99 PRZYBYLSKI Dawid UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ +1.2 IV KUBIK Ilona Z/1362/18 2018
7 18 e 2 12.05 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +1.2 IV OBROCKI Bogdan Z/6250/15 2018 4
8 19 e 2 12.08 HACHULSKI Iwo AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ +1.2 IV ŁATKO Barbara Z/2338/17 2018 4
9 22 e 2 12.25 CIARKA Bartosz MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +1.2 -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2018 5 LDK! GIM
10 25 e 2 12.36 SZMAGALSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +1.2 -- ŁATKO Barbara Z/3995/15 2018 BEZ
1 15 e 3 11.86 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.2 IV OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2018 4
2 20 e 3 12.12 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.2 IV BOROŃ Adam Z/4092/15 2018 4
3 24 e 3 12.29 GLEESON Matthew AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ +0.2 V B.D. Z/3637/18 2018
4 23 e 3 12.29 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +0.2 V BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2018
5 26 e 3 12.36 STRZELECKI Antoni UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ +0.2 -- KUBIK Ilona Z/3679/18 2018
6 27 e 3 12.40 SIERZPUTOWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.2 -- OBROCKI Bogdan Z/4215/15 2018 BEZ
7 31 e 3 12.79 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.2 -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2018 BEZ
8 33 e 3 13.31 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ +0.2 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2018 BEZ LDK!
  e 3 DQ MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ +0.2 -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2018 4
1 21 e 4 12.24 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ +1.0 V MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2018
2 28 e 4 12.47 NIDZGORSKI Maciej OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +1.0 V GAWENDA Andrzej Z/1118/18 2018 LDK!
3 29 e 4 12.49 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +1.0 V GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/4109/18 2018 LDK!
4 30 e 4 12.59 PIECHNIK Mateusz MKS Polonia Warszawa 84 Sen MZ +1.0 -- B.D. Z/3520/18 2018
5 32 e 4 13.29 KANECKI Maciej MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ +1.0 -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/3568/18 2018
6 34 e 4 13.87 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 05 U14 MZ +1.0 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2018 BEZ LDK!
7 35 e 4 14.21 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 05 U14 MZ +1.0 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2018 BEZ LDK!
8 36 e 4 17.33 CHWEDORCZUK Jan Stanisław KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 05 U14 MZ +1.0 -- LDK!
1 1 f 1 10.83 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87 Sen LB +0.4 I CUCH Tadeusz Z/0530/17 2018 1
2 2 f 1 10.90 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +0.4 I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN 144
3 3 f 1 11.21 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.4 II BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
4 4 f 1 11.24 WEITZ Jakub OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ +0.4 II BALCERZAK Piotr Z/2202/17 2018 2
5 5 f 1 11.31 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 95 Sen MZ +0.4 III OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2018 2
6 6 f 1 11.45 KAJZER Maksymilian KS Maków Biega 00 U20 MZ +0.4 III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0439/18 2018
7 7 f 1 11.49 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.4 III OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
8 8 f 1 11.50 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ +0.4 III DMP U20 CUCH Tadeusz Z/3994/15 2018 3 110
9 9 f 1 11.53 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.4 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
10 10 f 1 11.72 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +0.4 III BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2018 2
200 m M
1 1 s 1 21.81 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87 Sen LB +0.4 I CUCH Tadeusz Z/0530/17 2018 1
2 3 s 1 22.26 WEITZ Jakub OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ +0.4 II BALCERZAK Piotr Z/2202/17 2018 2
3 4 s 1 22.63 GŁĘBOCKI Jan UKS Otrębusy 01 U18 MZ +0.4 II GOLJANEK Janusz Z/3401/16 2018 3 ZKN
4 5 s 1 22.90 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +0.4 III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2018 3 ZKN
5 6 s 1 23.05 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +0.4 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
6 9 s 1 23.78 DRON Mykola OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +0.4 -- BALCERZAK Piotr Z/0624/17 2018 3
7 11 s 1 23.88 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 90 Sen MZ +0.4 -- OBROCKI Bogdan Z/2307/16 2018 2
1 2 s 2 22.21 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -0.2 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
2 12 s 2 23.95 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -0.2 IV OBROCKI Bogdan Z/6250/15 2018 4
3 13 s 2 24.19 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -0.2 -- DMP RĄCZKA Paweł Z/3997/15 2018 BEZ 42
4 14 s 2 24.50 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -0.2 -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2018 4
5 15 s 2 24.72 DĄBROWSKI Adrian MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -0.2 -- DMP U20 TARASIUK Paweł Z/0633/17 2018 5 83
6 17 s 2 24.83 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -0.2 V BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2018
7 19 s 2 24.90 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.2 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
1 8 s 3 23.52 SUCHOROWSKI Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ +1.2 III PARADOWSKI Wiesław 3 LDK!
2 18 s 3 24.85 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +1.2 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2018 4 LDK!
3 20 s 3 25.37 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +1.2 V GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/4109/18 2018 LDK!
4 21 s 3 25.62 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.2 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2018 LDK!
5 22 s 3 26.12 KANECKI Maciej MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ +1.2 -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/3568/18 2018
6 23 s 3 26.52 BRANDYS Krzysztof UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ +1.2 -- IWAŃSKI Sławomir NIKIEL-ZENTALA Monika Z/1534/17 2018
1 7 s 4 23.20 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.7 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
2 10 s 4 23.78 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.7 IV OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2018 4
3 16 s 4 24.72 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ +0.7 V MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2018
4 24 s 4 27.02 OLEKSIAK Kacper UKS Varsovia Warszawa 03 U16 MZ +0.7 -- KUBIK Ilona Z/1181/18 2018
400 m M
1 1 s 1 51.06 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III DMP U20 JOBT Andrzej Z/1768/15 2018 2 ZKN 120
2 2 s 1 51.98 ŚLĄZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 95 Sen MZ III OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
3 3 s 1 52.41 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ III ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 52.64 WYSZOMIRSKI Patryk UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ III KUBIK Ilona Z/1364/18 2018
5 5 s 1 53.38 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ IV DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2018 4 97
6 6 s 1 53.58 POLOWIEC Karol OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2985/16 2018 3
7 7 s 1 53.78 GANCARZ Szymon MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0672/15 2018 3
8 8 s 1 56.94 DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- DMP U20 TARASIUK Paweł Z/1262/16 2018 BEZ 71
1 9 s 2 56.94 DYNOWSKI Łukasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2834/17 2018 BEZ
2 10 s 2 57.49 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2018 5
3 11 s 2 59.11 DYNOWSKI Grzegorz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2951/17 2018 BEZ
4 12 s 2 60.58 DĄBROWSKI Konrad UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03 U16 MZ -- REDESTOWICZ Robert Z/1535/17 2018 BEZ
5 13 s 2 60.63 KOĆ Michał MKS Pogoń Siedlce 04 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4027/18 2018
6 14 s 2 69.35 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 63 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2018
800 m M
1 s 1 1:57.78 WEREMCZUK Krzysztof niestowarzyszony # 00 U20 III B.D. Z/2323/15 2018 ZKN
2 s 1 1:58.04 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/1508/13 2018 3
3 s 1 1:58.85 MICHALSKI Jan niestowarzyszony # 01 U18 III B.D. Z/3951/15 2018 ZKN
4 s 1 1:59.16 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1769/15 2018 3 ZKN
5 s 1 2:03.33 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2018 BEZ
6 s 1 2:03.87 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/1058/17 2018 BEZ
7 s 1 2:04.51 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. KACZMAREK Aneta , Z/2828/17 , 2018 BEZ
8 s 1 2:07.80 SIUDYM Daniel UKS Otrębusy 99 U20 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2052/18 2018 BEZ
1 s 2 2:00.50 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/0082/18 2018
2 s 2 2:04.40 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 U18 MZ IV RADKE Karol Z/2535/18 2018 LDK!
3 s 2 2:05.18 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ IV GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2018 4
4 s 2 2:11.52 KUCHARSKI Tomasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2047/17 2018 BEZ
5 s 2 2:18.04 ADAMCZYK Maciej UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1354/18 2018
6 s 2 2:19.87 FIGAJ Sebastian AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0955/18 2018
7 s 2 2:35.71 JAWORSKI Tymoteusz KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 05 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech Z/3729/18 2018 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:59.10 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Weteran LU II DMP NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2018 2 73
2 2 s 1 4:01.65 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD II B.D. Z/2257/11 2018 2
3 3 s 1 4:08.07 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 Sen PD III B.D. Z/1198/11 2018
4 4 s 1 4:11.17 PIĄTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ III DMP U20 ZKN 102
5 5 s 1 4:11.79 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1780/15 2018 3 ZKN
6 6 s 1 4:12.61 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2018 3 LDK! ZKN
7 7 s 1 4:12.96 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 01 U18 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3099/16 2018 3 ZKN
8 8 s 1 4:15.71 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2018 4 LDK!
9 9 s 1 4:15.95 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/5610/15 2018 BEZ
10 10 s 1 4:17.64 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U20 MZ IV DMP U20 DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2018 4 90
11 11 s 1 4:18.69 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2018 BEZ
12 12 s 1 4:18.93 ŚWIĄTKOWSKI Bartosz LKS Sana Kościan 89 Sen WP -- TALIKADZE Roman 3
13 13 s 1 4:22.99 ŻUK Bartosz MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ V MACIEJEWSKI Janusz Z/1421/17 2018 4
14 14 s 1 5:12.97 CHYLIŃSKI Alek AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/1057/17 2018 BEZ
3000 m M
1 1 s 1 9:20.22 CYPRYAŃSKI Piotr LUKS Orkan Września # 89 Sen WP -- B.D. Z/2719/18 2018
  s 1 DNF GRZYBCZYK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/2404/15 2018 3
110 m pł MŁ M
3 3 e 1 16.61 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +0.9 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2018 4 LDK!
5 f 1 16.48 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -0.7 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2018 4 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 15.99 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.9 IV B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
2 2 e 1 16.42 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.9 IV DMP U20 BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018 88
4 4 e 1 17.22 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ +0.9 -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN
5 5 e 1 18.03 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.9 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
4 f 1 16.44 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.7 IV B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
6 f 1 17.04 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.7 -- DMP U20 BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018 73
7 f 1 18.40 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.7 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.52 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ 0.0 II DMP U20 B.D. Z/0440/15 2018 2 ZKN 152
2 2 s 1 14.54 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ 0.0 II DMP U20 BOROŃ Aldona Z/0582/15 2018 1 ZKN 151
3 3 s 1 15.59 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ 0.0 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
  s 1 DNF MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3
1 f 1 14.46 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -0.7 I DMP U20 B.D. Z/0440/15 2018 2 ZKN 154
2 f 1 14.76 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -0.7 II DMP U20 BOROŃ Aldona Z/0582/15 2018 1 ZKN 146
3 f 1 15.75 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -0.7 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
400 m pł J MŁ M
  s 1 DQ BURDZIŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 01 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0638/18 2018 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 56.46 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin 98 U23 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1122/14 2018 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 43.56 ORLIKOWSKI Jakub
WILK Michał
GWIAZDECKI Jakub
KORONA Patryk
UKS LA Basket Warszawa 00
99
00
00
U20 MAZ -- BOROŃ Adam
BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
BOROŃ Adam
Z/4092/15
Z/0582/15
Z/2436/15
Z/0340/17
2018
2018
2018
2018
4
1
3
3
2 2 s 1 45.70 SIERZPUTOWSKI Szymon
SIERZPUTOWSKI Błażej
ZIELIŃSKI Stanisław
PRZYŻECKI Dominik
AKL Ursynów Warszawa 01
01
01
01
U18 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/4216/15
Z/4215/15
Z/4218/15
Z/2641/16
2018
2018
2018
2018
BEZ
BEZ
4
4
3 3 s 1 49.89 SZYMAŃSKI Jakub
NIEDZIELA Jakub
KAMIONEK Patryk
WIELOSZ Mikołaj
UKS LA Basket Warszawa 02
02
04
04
U18 MAZ -- B.D. BOROŃ Adam
BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
, Z/0160/18
Z/0476/18
Z/3569/18
Z/3675/18
, 2018
2018
2018
2018
5



Wzwyż M
1 f 1 1.50 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2018 BEZ LDK!
2 f 1 1.50 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 05 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2018 BEZ LDK!
3 f 1 1.50 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 05 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2018 BEZ LDK!
4 f 1 1.45 MISZCZYSZYN Bartosz KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0837/18 2018 BEZ LDK!
5 f 1 1.20 JAWORSKI Tymoteusz KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 05 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech Z/3729/18 2018 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.45 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II DMP U20 BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 140
2 f 1 4.20 SZEWCZYK Stanisław KS Warszawianka W-wa 97 U23 MZ II GĘBSKI Adam Z/1278/13 2018 1 ZKN
3 f 1 4.00 MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ II DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2018 3 LDK! ZKN 122
4 f 1 4.00 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2018 2 ZKN 74 122
5 f 1 3.60 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa 96 U23 MZ III GĘBSKI Adam Z/1815/12 2018 2
6 f 1 3.00 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- DMP U20 WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK! 83
7 f 1 2.20 WEREDA Dawid SKS Feniks Siedlce 04 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2107/18 2018
  f 1 NM MARCINIEWICZ Mateusz AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- DMP MASTALERZ Janusz Z/1583/14 2018 2
  f 1 NM AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2018 2 ZKN
W dal M
1 f 1 6.30 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -1.9 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 4
2 f 1 5.78 SIERZPUTOWSKI Szymon AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.5 -- OBROCKI Bogdan Z/4216/15 2018 BEZ
3 f 1 5.58 STRZELECKI Antoni UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -0.1 -- KUBIK Ilona Z/3679/18 2018
4 f 1 5.52 PRZYBYLSKI Dawid UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -0.7 -- KUBIK Ilona Z/1362/18 2018
5 f 1 5.32 SZMAGALSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ 0.0 -- ŁATKO Barbara Z/3995/15 2018 BEZ
6 f 1 4.95 WITKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ -0.5 -- RZEPKA Marek Z/3608/18 2018
7 f 1 4.51 PIENIAK Jakub UKS Wawer ZS 70 Warszawa 04 U16 MZ -1.0 -- REDESTOWICZ Robert Z/2902/17 2018
8 f 1 4.34 GĘGOTEK Piotr UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03 U16 MZ -1.0 -- REDESTOWICZ Robert Z/1537/17 2018
Kula (5) M
1 f 1 15.33 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II DMP U20 OLSZEWSKI Radosław # Z/2432/17 2018 3 120
2 f 1 14.69 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U18 MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2018 2
3 f 1 13.41 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU IV MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2018 2 ZKN GIM
4 f 1 13.37 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/2535/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 f 1 8.88 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
6 f 1 8.75 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
7 f 1 8.69 WIŚNIEWSKI Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1109/18 2018 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 18.29 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP I DMP U20 WINNY Antoni Z/4325/15 2018 1 KN 163
2 f 1 11.34 KILUK Konrad UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/4224/15 2018 BEZ
Dysk (1) M
1 f 1 37.14 MARKOWSKI Przemysław OKS Start Otwock 04 U16 MZ IV SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3746/17 2018 5
2 f 1 34.13 DOBRZYŃSKI Kordian UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/3920/17 2018 BEZ GIM
3 f 1 33.71 LEVI Charles RKS Skra Warszawa 57 Weteran MZ -- B.D. B.D. Z/3563/18 2018 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 37.79 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/2535/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 f 1 30.47 DANILUK Adam UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -- GĄSIEWSKI Artur B.D. , Z/2737/17 , 2018 4 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 47.78 KOWALSKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2018 2 ZKN
2 f 1 47.20 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN
3 f 1 45.56 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2018 2 ZKN GIM
4 f 1 32.09 KILUK Konrad UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV DMP U20 BOROŃ Adam Z/4224/15 2018 BEZ 87
5 f 1 27.81 SAWICKI Jan AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- PATLA Genowefa Z/3121/17 2018 BEZ
Dysk (2) M
1 f 1 50.87 KACPRZAK Mateusz AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ I DMP OLSZEWSKI Radosław KĘCKI Krzysztof , Z/3356/11 , 2018 119
Młot (5) M
1 f 1 48.46 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ IV DMP U20 GÓRA Marcin Z/2986/16 2018 4 ZKN 109
2 f 1 38.40 LEVI Charles RKS Skra Warszawa 57 Weteran MZ -- B.D. B.D. Z/3563/18 2018 BEZ
Młot (6) M
1 f 1 65.33 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U20 LU I DMP U20 ROSA Mikołaj Z/3659/15 2018 ZKN 157
Młot (7.26) M
1 f 1 69.23 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 93 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2018 KN 157
3 f 1 54.09 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U23 LU I ROSA Mikołaj Z/1400/13 2018 1 ZKN
Oszczep (600) M
1 f 1 29.67 WITKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3608/18 2018
2 f 1 15.11 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/3569/18 2018
Oszczep (700) M
1 f 1 34.98 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2018 5
2 f 1 32.01 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2018 BEZ
3 f 1 31.41 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN
4 f 1 26.71 JANISZEK Jakub UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ -- IWAŃSKI Sławomir Z/1913/16 2017 BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 48.93 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN
2 f 1 46.32 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98 U23 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0395/15 2018 4
3 f 1 39.98 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ IV DMP U20 RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3 91

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.894143104553 sekund