Łódź 25 - 26.05.2018
Mistrzostwa województwa łódzkiego U18 i U20. 2. Mityng ŁOZLA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 e 1 12.70 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -0.8 II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2018 2
2 e 1 13.48 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.8 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0167/16 2018 4 LDK! GIM
3 e 1 13.91 WIKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 02 U18 LD -0.8 -- NOWAK Mieczysław Z/3503/16 2018 5
4 e 1 13.98 WIŚNIEWSKA Maja MKLA Łęczyca 02 U18 LD -0.8 -- KUBIAK Robert Z/2161/17 2018 4
5 e 1 14.02 SADYŚ Marta RKS Łódź 02 U18 LD -0.8 -- GOWORSKI Tomasz Z/0441/17 2018
6 e 1 14.14 NEIMAN Julia MKLA Łęczyca 02 U18 LD -0.8 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2160/17 2018 3
1 e 2 12.99 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01 U18 LD -0.8 III WOŹNIAK Jerzy Z/0438/18 2018 4
2 e 2 13.02 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.8 III MANTYK Łukasz Z/2039/16 2018 LDK! ZKN
3 e 2 13.45 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD -0.8 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2018 2 ZKN
4 e 2 13.73 BUDNER Marta MKLA Łęczyca 01 U18 LD -0.8 IV DMP U20 KUBIAK Robert Z/4844/15 2018 84
5 e 2 14.04 SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 01 U18 LD -0.8 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3261/16 2018 4
6 e 2 14.32 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -0.8 -- GRABOLUS Marek Z/4046/18 2018 BEZ
7 e 2 14.62 MICHALSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 02 U18 LD -0.8 -- KUDŁA Jacek Z/0197/17 2018 4
1 e 3 13.16 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 01 U18 LD -0.4 III BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2018 4
2 e 3 13.27 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD -0.4 IV DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2018 3 60
3 e 3 13.43 SOLARSKA Magdalena AZS Łódź 02 U18 LD -0.4 IV SADACH Aneta Z/3979/17 2018 5
4 e 3 13.51 DAROS Iga LUKS Strzałków 01 U18 LD -0.4 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3082/18 2018 BEZ
5 e 3 13.80 BARTODZIEJ Wioletta LUKS Strzałków 02 U18 LD -0.4 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3253/16 2018 5
6 e 3 14.42 CZERWIŃSKA Lidia MKLA Łęczyca 02 U18 LD -0.4 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2560/16 2018 5
7 e 3 14.72 STRZELEC Gabriela MKS Zduńska Wola 01 U18 LD -0.4 -- SULIŃSKI Andrzej Z/4097/18 2018
1 e 4 13.12 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD -0.1 III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 3 107
2 e 4 13.49 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U20 LD -0.1 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2018 3
3 e 4 14.25 PAROŃSKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -0.1 -- DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/5754/15 2018 4 70
1 e 5 13.05 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ +0.2 III BLAUSZ Henryka Z/0074/14 2018 1 ZKN
2 e 5 13.38 WÓJCIK Natalia LUKS Strzałków 04 U16 LD +0.2 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/0304/18 2018
3 e 5 13.98 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 04 U16 MZ +0.2 V KĄPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2018 5
4 e 5 14.79 KONIECZKA Julia RKS Łódź 04 U16 LD +0.2 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4353/18 2018
5 e 5 14.89 STRZELEC Kinga MKS Zduńska Wola 03 U16 LD +0.2 -- SULIŃSKI Andrzej SULIŃSKI Andrzej Z/3907/17 2018 BEZ
1 e 6 12.76 MATYŚKIEWICZ Maja BKL Bełchatów 04 U16 LD -0.3 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/0232/18 2018 2 LDK!
2 e 6 13.32 JAGUŚCIK Julia LUKS Strzałków 03 U16 LD -0.3 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3730/17 2018 3
3 e 6 13.50 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 03 U16 MZ -0.3 IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3277/17 2018 4
4 e 6 14.15 LINOWSKA Rozalia PTT Delta Płock 04 U16 MZ -0.3 V KĄPIŃSKI Sławomir Z/2653/18 2018
5 e 6 14.26 KULA Amelia RKS Łódź 03 U16 LD -0.3 V JASZCZAK Stanisław SZABLEWSKI Tadeusz , Z/0390/18 , 2018 LDK!
6 e 6 14.87 BIEGANOWSKA Karolina MKS Tomaszów Mazowiecki 05 U14 LD -0.3 --
7 e 6 15.00 DURAS Oliwia RKS Łódź 04 U16 LD -0.3 -- GOWORSKI Tomasz KOWALCZYK Katarzyna Z/0825/18 2018 BEZ LDK!
1 e 7 13.04 JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 04 U16 MZ -0.6 III KĄPIŃSKI Sławomir Z/3537/17 2018 3
2 e 7 13.57 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U16 LD -0.6 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2018 2 LDK!
3 e 7 13.83 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD -0.6 V WASIAK Jarosław Z/0248/18 2018 3
4 e 7 14.41 DOBROWOLSKA Dorota MKS Zduńska Wola 03 U16 LD -0.6 V SULIŃSKI Andrzej Z/3905/17 2018 BEZ
5 e 7 14.70 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 03 U16 LD -0.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/4123/17 2018 BEZ GIM
6 e 7 15.05 DEREJSKA Zuzanna RKS Łódź 03 U16 LD -0.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/2254/17 2018 BEZ GIM
1 f 1 12.53 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -0.3 II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2018 2
2 f 1 12.86 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01 U18 LD -0.3 III WOŹNIAK Jerzy Z/0438/18 2018 4
3 f 1 13.06 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 01 U18 LD -0.3 III BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2018 4
4 f 1 13.06 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.3 III MANTYK Łukasz Z/2039/16 2018 LDK! ZKN
5 f 1 13.33 SOLARSKA Magdalena AZS Łódź 02 U18 LD -0.3 IV SADACH Aneta Z/3979/17 2018 5
6 f 1 13.34 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.3 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0167/16 2018 4 LDK! GIM
7 f 1 13.37 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD -0.3 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2018 2 ZKN
8 f 1 13.49 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD -0.3 IV DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2018 3 51
1 f 2 13.23 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD 0.0 IV DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 3 102
2 f 2 13.53 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U20 LD 0.0 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2018 3
3 f 2 14.29 PAROŃSKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD 0.0 -- DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/5754/15 2018 4 69
1 f 3 12.81 MATYŚKIEWICZ Maja BKL Bełchatów 04 U16 LD 0.0 III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/0232/18 2018 2 LDK!
2 f 3 12.82 JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 04 U16 MZ 0.0 III KĄPIŃSKI Sławomir Z/3537/17 2018 3
3 f 3 13.40 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 03 U16 MZ 0.0 IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3277/17 2018 4
400 m K
1 s 1 60.71 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 03 U16 LD III DMP U20 JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/0749/17 , 2018 3 LDK! GIM 108
2 s 1 68.18 SZULAK Aleksandra UKS 55 Łódź 03 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/3456/17 2018 5 LDK!
1 s 2 62.23 GROT Weronika RKS Łódź 00 U20 LD IV KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2018 4
2 s 2 62.70 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/3452/15 2018 3 LDK!
1 s 3 60.32 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U18 LD III DMP KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2018 2 LDK! ZKN 72
2 s 3 63.99 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 01 U18 LD IV DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/1840/17 2018 BEZ 85
3 s 3 68.37 MICHALSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 02 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/0197/17 2018 4
4 s 3 73.97 GOCAŁEK Martyna MKS Zduńska Wola 02 U18 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/3215/16 2018 BEZ
5 s 3 76.92 KOWALCZYK Marcjanna MKS Zduńska Wola 02 U18 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/3216/16 2018 BEZ
1500 m K
1 s 1 4:58.91 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0432/15 2018 94
2 s 1 5:06.36 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2018 3
3 s 1 5:26.25 PLUTA Marta LUKS Strzałków 02 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3080/18 2018
1 s 2 5:06.36 ZIEMBA Wiktoria RKS Łódź 03 U16 LD IV DMP U20 JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław Z/0750/17 2018 3 LDK! GIM 85
1 s 3 4:56.11 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/3454/15 2018 3 LDK! 100
100 m pł J MŁ K
1 e 1 14.58 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD -1.0 II DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 ZKN 146
2 e 1 14.63 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD -1.0 II DMP U20 BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 145
3 e 1 15.16 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD -1.0 II GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2018 2 ZKN
4 e 1 15.19 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD -1.0 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2018 2 ZKN
5 e 1 15.94 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U18 LD -1.0 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2018 2 LDK! ZKN
6 e 1 16.62 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -1.0 III TRZOS Leszek Z/5568/15 2018 3
  e 1 DNF WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP -1.0 -- DMP U20 GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2018 2 ZKN
1 f 1 14.43 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD -0.9 I DMP U20 BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 149
2 f 1 14.72 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD -0.9 II DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 ZKN 143
3 f 1 14.75 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP -0.9 II DMP U20 GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2018 2 ZKN 143
4 f 1 15.32 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD -0.9 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2018 2 ZKN
5 f 1 16.17 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U18 LD -0.9 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2018 2 LDK! ZKN
6 f 1 16.30 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -0.9 III TRZOS Leszek Z/5568/15 2018 3
100 m pł K
7 f 1 19.25 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -0.9 --
4x100 m K
1 s 1 50.47 MURAWSKA Barbara
BARCZ Weronika
OSTROWSKA Alicja
SOLARSKA Magdalena
AZS Łódź # 01
02
01
02
U18 LDZ -- BLAUSZ Henryka
BLAUSZ Henryka SADACH Aneta
KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta
SADACH Aneta
Z/3487/16
Z/2583/16
Z/2049/15
Z/3979/17
2018
2018
2018
2018
4
2
2
5
2 s 1 50.50 BRYCH Wiktoria
JÓŹWIAK Zofia
NOWAK Aleksandra
OZGA Aleksandra
RKS Łódź # 01
01
01
01
U18 LDZ -- SZABLEWSKI Tadeusz
KOPEĆ Dominik
SZABLEWSKI Tadeusz
SZABLEWSKI Tadeusz
Z/4825/15
Z/1840/17
Z/6309/15
Z/4810/15
2018
2018
2018
2018
2
BEZ
3

3 s 1 52.16 DUDEK Katarzyna
JAGUŚCIK Julia
RESEL Martyna
WÓJCIK Natalia
LUKS Strzałków # 03
03
03
04
U16 LDZ -- WRÓBLEWSKI Daniel
WRÓBLEWSKI Daniel
WRÓBLEWSKI Daniel
WRÓBLEWSKI Daniel
Z/3728/17
Z/3730/17
Z/3729/17
Z/0304/18
2018
2018
2018
2018
5
3
BEZ

4 s 1 52.28 RYCHLEWSKA Emilia
LINOWSKA Rozalia
BORKOWSKA Wiktoria
JASTRZĘBSKA Klaudia
PTT Delta Płock # 03
04
04
04
U16 MAZ -- KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
KĄPIŃSKI Sławomir
Z/3277/17
Z/2653/18
Z/0087/18
Z/3537/17
2018
2018
2018
2018
4

5
3
5 s 1 53.82 CZERWIŃSKA Lidia
BUDNER Marta
NEIMAN Julia
WIŚNIEWSKA Maja
MKLA Łęczyca # 02
01
02
02
U18 LDZ -- ANDRYSIAK Mirosław
KUBIAK Robert
ANDRYSIAK Mirosław
KUBIAK Robert
Z/2560/16
Z/4844/15
Z/2160/17
Z/2161/17
2018
2018
2018
2018
5

3
4
Wzwyż K
1 f 1 1.66 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 02 U18 LD II DMP DMP U20 KRAKOWIAK Lech Z/1644/16 2018 KN 96 132
2 f 1 1.57 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/3739/15 2018 2 ZKN 107
3 f 1 1.52 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 02 U18 LD IV DMP U20 KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2018 3 ZKN 96
4 f 1 1.52 MOSZURA Julia RKS Łódź 02 U18 LD IV DMP U20 JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2018 3 LDK! GIM 96
5 f 1 1.52 MOSZURA Aleksandra RKS Łódź 02 U18 LD IV DMP U20 JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3542/16 , 2018 4 LDK! GIM 96
5 f 1 1.52 SOPUR Amelia MKS Zduńska Wola 02 U18 LD IV SULIŃSKI Andrzej Z/3219/16 2018 3 ZKN
  f 1 NM STRZELEC Gabriela MKS Zduńska Wola 01 U18 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/4097/18 2018
1 f 2 1.47 JACAK Julia RKS Łódź 04 U16 LD IV KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2018 BEZ LDK!
1 f 3 1.57 IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99 U20 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0402/15 2018 3 107
2 f 3 1.37 SZUMIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 99 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2252/17 2018 BEZ
3 f 3 1.42 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/2621/17 2018 4
Trójskok K
1 f 1 10.29 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -0.2 IV DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2018 5 83
1 f 2 10.88 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U18 LD +0.3 III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2018 3 ZKN 100
2 f 2 10.39 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.4 IV LIPIŃSKI Leszek Z/3739/15 2018 2 ZKN
3 f 2 10.17 MIZERSKA Nicola MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.1 -- DMP U20 79
4 f 2 9.10 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD +0.3 -- GRABOLUS Marek Z/4046/18 2018 BEZ
1 f 3 11.27 PABIANEK Angelika AZS Łódź 99 U20 LD +0.4 III DMP U20 SADACH Aneta Z/0301/16 2018 2 ZKN 112
2 f 3 10.60 KUSYK Aleksandra RKS Łódź 00 U20 LD +0.1 IV DMP U20 KRAKOWIAK Lech Z/6307/15 2018 4 92
3 f 3 10.27 WIŚNIEWSKA Katarzyna MULKS Żeromski Sieradz 00 U20 LD -0.4 IV KUŚ Tomasz Z/1958/17 2018 3
Kula (3) K
1 f 1 12.34 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3813/15 2018 3 ZKN
2 f 1 12.13 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2018 2 LDK! KN
3 f 1 11.94 FRONCZYK Wiktoria LUKS Strzałków 02 U18 LD III WRÓBLEWSKI Daniel Z/2040/16 2018 3 ZKN
4 f 1 10.36 FLEJSZMAN Gabriela MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2562/16 2018 4
5 f 1 10.04 KACZMAREK Gabriela MKLA Łęczyca 01 U18 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/2566/16 2018 BEZ 84
6 f 1 9.83 WOŹNIAK Julia UKS 55 Łódź 01 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2018 BEZ LDK!
7 f 1 9.50 KOPERSKA Gabriela MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/3810/15 2018 4
8 f 1 6.86 PIETRAS Zuzanna MKS Zduńska Wola 02 U18 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/3218/16 2018 5
1 f 2 11.05 BALEJA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1113/17 2018 3
Kula (4) K
1 f 1 7.99 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD --
Młot (3) K
1 f 1 63.01 BOMBA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/1647/16 2018 1 LDK! KN
2 f 1 57.94 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U18 WP I GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2018 1 ZKN
3 f 1 48.20 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2018 2
4 f 1 42.69 SKRZYPECKA Martyna MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/3173/17 2018 3
5 f 1 27.88 KACZMAREK Gabriela MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2566/16 2018 BEZ
6 f 1 23.97 PIETRAS Zuzanna MKS Zduńska Wola 02 U18 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/3218/16 2018 5
Młot (4) K
1 f 1 56.93 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U20 WP I GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2018 1 KN
100 m M
1 e 1 11.15 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.7 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2018 1 LDK! KN GIM
2 e 1 11.47 KOZICZYŃSKI Karol PTT Delta Płock 01 U18 MZ -0.7 III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2788/18 2018
3 e 1 11.94 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -0.7 IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4
4 e 1 12.04 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 02 U18 LD -0.7 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3256/16 2018 4
5 e 1 12.71 DARMACH Krystian MKLA Łęczyca 02 U18 LD -0.7 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2561/16 2018 5
1 e 2 11.33 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD -0.3 III SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2018 2 ZKN
2 e 2 11.73 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02 U18 LD -0.3 III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2018 3 LDK! GIM 99
3 e 2 11.86 WŁODAREK Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -0.3 IV DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/3773/15 2018 4 93
4 e 2 12.26 DRWALEWSKI Oskar AZS Łódź 02 U18 LD -0.3 -- DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3486/16 2018 4 LDK! 79
5 e 2 12.34 NOWAK Kacper LUKS Strzałków 01 U18 LD -0.3 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3081/18 2018 BEZ
6 e 2 12.51 DROŻDŻ Mateusz LUKS Strzałków 02 U18 LD -0.3 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3079/18 2018
1 e 3 10.93 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD -0.5 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2018 1 KN
2 e 3 11.28 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -0.5 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
3 e 3 11.82 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U20 LD -0.5 IV KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2018 3
4 e 3 12.17 PACHOLSKI Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD -0.5 IV MARSZAŁEK Rafał Z/6452/15 2018 4
5 e 3 12.26 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD -0.5 -- GRABOLUS Marek Z/4978/15 2018 3 ZKN
6 e 3 14.00 SPUŁTOWSKI Adam RKS Łódź 99 U20 LD -0.5 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/2045/18 2018
1 e 4 11.35 STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00 U20 LD -0.6 III WRÓBLEWSKI Daniel Z/5579/15 2018 2 ZKN
2 e 4 11.49 GOŁĄB Jarosław MULKS Żeromski Sieradz 00 U20 LD -0.6 III KUŚ Tomasz Z/2244/18 2018
3 e 4 11.71 ZAWISZA Wojciech RKS Łódź 99 U20 LD -0.6 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/0270/16 2018 4
4 e 4 11.85 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 99 U20 LD -0.6 IV DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2018 3 45 94
5 e 4 11.97 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD -0.6 IV GRABOLUS Marek Z/2273/15 2018 3 ZKN
6 e 4 12.46 GĄSIOROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U20 LD -0.6 --
1 e 5 12.34 SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD -0.6 V KUDŁA Jacek Z/0199/17 2018 4
2 e 5 12.56 BRACKI Jakub LUKS Strzałków 03 U16 LD -0.6 V WRÓBLEWSKI Daniel Z/3046/17 2018 BEZ
3 e 5 13.15 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD -0.6 -- KUDŁA Jacek Z/0201/17 2018 5
4 e 5 13.59 TOMASZEWSKI Kacper RKS Łódź 04 U16 LD -0.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/4352/18 2018
1 f 1 10.95 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.7 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2018 1 LDK! KN GIM
2 f 1 11.23 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD -0.7 II SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2018 2 ZKN
3 f 1 11.70 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02 U18 LD -0.7 III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2018 3 LDK! GIM 101
4 f 1 11.85 WŁODAREK Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -0.7 IV DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/3773/15 2018 4 94
5 f 1 11.88 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -0.7 IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4
6 f 1 11.95 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 02 U18 LD -0.7 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3256/16 2018 4
7 f 1 12.24 NOWAK Kacper LUKS Strzałków 01 U18 LD -0.7 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3081/18 2018 BEZ
8 f 1 12.31 DRWALEWSKI Oskar AZS Łódź 02 U18 LD -0.7 -- DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3486/16 2018 4 LDK! 78
1 f 2 10.88 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD -0.4 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2018 1 KN
2 f 2 11.32 GOŁĄB Jarosław MULKS Żeromski Sieradz 00 U20 LD -0.4 III KUŚ Tomasz Z/2244/18 2018
3 f 2 11.46 STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00 U20 LD -0.4 III WRÓBLEWSKI Daniel Z/5579/15 2018 2 ZKN
4 f 2 11.65 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U20 LD -0.4 III KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2018 3
1 f 3 12.59 BRACKI Jakub LUKS Strzałków 03 U16 LD -0.4 V WRÓBLEWSKI Daniel Z/3046/17 2018 BEZ
400 m M
1 s 1 51.76 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2018 2 ZKN
2 s 1 52.35 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U18 LD III NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2018 3 ZKN
3 s 1 54.24 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP IV WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0847/16 , 2018 4 LDK! ZKN GIM
4 s 1 54.70 GAWRYSZCZAK Daniel AZS Łódź 01 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2044/15 2018 3 LDK! ZKN
5 s 1 55.11 PAWŁOWSKI Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 02 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0739/16 2018 3
6 s 1 55.51 MICHALSKI Hubert LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/3413/16 2018 3 LDK! GIM 79
7 s 1 55.80 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U18 LD -- B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2018 5 LDK!
8 s 1 53.42 JACEWICZ Błażej AZS Łódź 99 U20 LD IV DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/0566/17 2018 3 97
1 s 2 51.65 WOLNIAK Łukasz AZS Łódź 00 U20 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/6294/15 2018 3
2 s 2 52.04 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U20 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2018 3
3 s 2 54.21 GOŁĄB Jarosław MULKS Żeromski Sieradz 00 U20 LD IV KUŚ Tomasz Z/2244/18 2018
4 s 2 54.69 PAWLAK Patryk MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD IV WASIAK Jarosław Z/1873/15 2018 BEZ
5 s 2 57.26 GRZEGORZEWSKI Adam KS Żeglina Sieradz 00 U20 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0902/17 2018 BEZ
1 s 3 49.69 MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U20 LD II DMP DMP U20 WĘGLARSKI Krzysztof Z/0417/15 2018 2 KN 94 134
2 s 3 50.52 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1882/15 2018 2 ZKN
3 s 3 50.79 PĘDZIWIATR Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD III KUŚ Tomasz Z/0930/17 2018 3
4 s 3 50.92 DUDZIAK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/1316/15 2018 2 ZKN
5 s 3 51.34 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U18 LD III DMP DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2018 2 KN 69 117
6 s 3 52.17 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD III DMP U20 KOWALSKI Robert Z/4352/15 2018 3 108
7 s 3 52.54 WRÓBEL Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD III KUŚ Tomasz Z/1161/16 2018 3
1 s 4 49.98 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD II SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2018 2
2 s 4 52.25 WOŚKO Kacper BKL Bełchatów 03 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2018 2 LDK!
3 s 4 52.27 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 98 U23 LD III KUŚ Tomasz Z/3276/15 2018 2
4 s 4 52.51 SKRZYPCZAK Kamil SL Salos-Wodna Łódź 91 Sen LD III KOTELNICKI Mariusz B.D. Z/0592/18 2018 BEZ
5 s 4 55.91 BARTOSZEK Marcin niest. Łódź # 92 Sen LD -- GOWORSKI Tomasz
1500 m M
1 s 1 4:02.54 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2018 3 ZKN
2 s 1 4:14.43 KUCHARSKI Jarosław RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ IV TRZOS Leszek Z/2174/15 2018 4
3 s 1 4:14.64 SZAFRAN Hubert niestowarzyszony # 00 U20 IV B.D. Z/5760/15 2018
4 s 1 4:18.11 MANIKOWSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 98 U23 LD -- NOWAK Mieczysław Z/3165/17 2018
  s 1 DNF BEDNAREK Damian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/0294/15 2018 4
1 s 2 4:02.94 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/1878/15 2018 3 ZKN
2 s 2 4:14.81 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV DMP U20 KWAPKOWSKI Łukasz Z/2155/17 2018 3 95
3 s 2 4:20.09 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2018 3
110 m pł J MŁ M
1 e 1 15.06 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.6 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 e 1 15.19 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 02 U18 LD -0.6 III DMP U20 KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2018 2 ZKN 125
3 e 1 15.23 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -0.6 III DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2018 4 ZKN 124
4 e 1 15.55 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD -0.6 III DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK! ZKN 116
5 e 1 15.92 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -0.6 IV KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3
1 f 1 14.83 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.6 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 f 1 14.91 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -0.6 II DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2018 4 ZKN 132
3 f 1 14.97 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 02 U18 LD -0.6 II DMP U20 KWAPKOWSKI Łukasz Z/2564/16 2018 2 ZKN 130
4 f 1 15.08 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -0.6 III KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3
5 f 1 15.77 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD -0.6 IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK! ZKN 110
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 14.71 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -1.4 II DMP U20 TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 2 ZKN 147
2 e 1 14.97 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -1.4 II DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/3705/15 2018 2 ZKN 141
3 e 1 15.13 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD -1.4 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2 ZKN
4 e 1 15.19 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 00 U20 LD -1.4 II DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2018 2 ZKN 136
1 f 1 14.57 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.6 II DMP U20 TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 2 ZKN 150
2 f 1 14.87 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -0.6 II DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/3705/15 2018 2 ZKN 144
3 f 1 15.06 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD -0.6 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2 ZKN
  f 1 DQ TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 00 U20 LD -0.6 -- DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2018 2 ZKN
4x100 m M
1 s 1 44.13 DĄBROWSKI Patryk
KOZIOŁ Jakub
WŁOSTEK Piotr
ZAWISZA Wojciech
RKS Łódź 00
99
00
99
U20 LDZ -- KOPEĆ Dominik
SZABLEWSKI Tadeusz
SZABLEWSKI Tadeusz
SZABLEWSKI Tadeusz
Z/6305/15
Z/0538/17
Z/4835/15
Z/0270/16
2018
2018
2018
2018
3
3
2
4
2 s 1 47.39 JAŚKIEWICZ Adam
FLORCZAK Jakub
DARMACH Krystian
ZATYKA Kamil
MKLA Łęczyca 02
02
02
01
U18 LDZ -- KWAPKOWSKI Łukasz
KUBIAK Robert
ANDRYSIAK Mirosław
KUBIAK Robert
Z/2564/16
Z/2563/16
Z/2561/16
Z/3821/15
2018
2018
2018
2018
2
3
5
3
Wzwyż M
1 f 1 1.96 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2018 3
2 f 1 1.81 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 ZKN
2 f 1 1.81 ZATYKA Kamil MKLA Łęczyca 01 U18 LD IV DMP U20 KUBIAK Robert Z/3821/15 2018 3 101
4 f 1 1.76 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/2573/16 2018 3 ZKN
5 f 1 1.71 SZENFELD Igor MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/2581/16 2018 BEZ
1 f 2 1.91 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2018 2 ZKN
2 f 2 1.81 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 99 U20 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0405/15 2018 2 101
Trójskok M
1 f 1 13.74 SOBORA Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 78 Weteran LD +0.1 III LIPIŃSKI Leszek Z/1250/14 2018 3
1 f 2 13.80 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.7 III DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3775/15 2018 3 ZKN 116
2 f 2 13.01 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.1 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 f 2 12.94 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.6 IV DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3770/15 2018 4 ZKN 95
4 f 2 12.52 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 02 U18 LD +0.5 -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2018 3 86
1 f 3 13.21 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +0.5 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2018 3 ZKN
2 f 3 12.73 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +0.1 IV GRABOLUS Marek Z/2231/15 2018 2 ZKN
Kula (5) M
1 f 1 13.71 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2018 4
2 f 1 12.87 WALCZAK Adrian MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV DMP U20 KUBIAK Robert Z/2582/16 2018 3 97
3 f 1 12.32 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2018 3 LDK! 92
4 f 1 12.11 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2018 2 LDK! ZKN
5 f 1 12.09 OSOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2574/16 2018 4
6 f 1 11.54 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 02 U18 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2018 4
1 f 2 10.59 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0201/17 2018 5
Kula (6) M
1 f 1 14.22 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U20 LD II DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2018 2 ZKN 121
2 f 1 11.37 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3807/15 2018 4
Młot (5) M
1 f 1 67.92 RATAJCZYK Tomasz MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/1648/16 2018 1 LDK! KN
2 f 1 54.84 CHMURZYŃSKI Robert LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP III DMP U20 WIERZBICKI Dariusz WIERZBICKI Dariusz , Z/2670/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM 121
3 f 1 51.55 RYBCZYŃSKI Kacper MKS Zduńska Wola 02 U18 LD III SULIŃSKI Andrzej Z/2643/16 2018 4
4 f 1 48.53 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 02 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2018 4
5 f 1 47.94 KRZOSKA Damian MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3263/16 , 2018 4 LDK! ZKN
6 f 1 41.16 WOŹNICKI Miłosz LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP IV DMP U20 WIERZBICKI Dariusz Z/3372/17 2018 4 LDK! GIM 95
7 f 1 34.97 KOSIOREK Adrian LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/3369/17 2018 5 LDK! GIM
Młot (6) M
1 f 1 50.05 BOMBA Błażej MUKS Park Zduńska Wola 99 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/4276/15 2018 2 ZKN
2 f 1 47.25 GABRYELCZYK Jan UKS Błyskawica Domaniewice 00 U20 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/5578/15 2018 3
3 f 1 47.12 BOMBA Cezary MUKS Park Zduńska Wola 99 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/2732/16 2018 3
4 f 1 44.34 FILIPOWSKI Piotr MUKS Park Zduńska Wola 00 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/5264/15 2018 3 ZKN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.4734609127045 sekund