Łódź 25 - 26.05.2018
Mistrzostwa województwa łódzkiego U18 i U20. 2. Mityng ŁOZLA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 s 1 24.26 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 Sen LD -1.2 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2018 M KN 135
2 s 1 27.04 JAGUŚCIK Julia LUKS Strzałków 03 U16 LD -1.2 III WRÓBLEWSKI Daniel Z/3730/17 2018 3
3 s 1 27.50 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 04 U16 LD -1.2 IV WASIAK Jarosław Z/0248/18 2018 3
4 s 1 27.66 GŁODOWSKA Aleksandra MUKS Płock 04 U16 MZ -1.2 IV MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr # , Z/0057/18 , 2018 LDK!
5 s 1 31.41 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 03 U16 LD -1.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/4123/17 2018 BEZ GIM
1 s 2 28.19 KŁOS Karina AZS Łódź 03 U16 LD -0.9 IV BRÓDKA Daniel Z/3143/17 2018 4 GIM
2 s 2 28.39 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 03 U16 LD -0.9 IV BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/3144/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 s 2 29.37 SZULAK Aleksandra UKS 55 Łódź 03 U16 LD -0.9 V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/3456/17 2018 5 LDK!
4 s 2 29.46 DUDEK Katarzyna LUKS Strzałków 03 U16 LD -0.9 V WRÓBLEWSKI Daniel Z/3728/17 2018 5
5 s 2 29.61 KULA Amelia RKS Łódź 03 U16 LD -0.9 V JASZCZAK Stanisław SZABLEWSKI Tadeusz , Z/0390/18 , 2018 LDK!
6 s 2 29.85 KUCHCIAK Oliwia RKS Łódź 03 U16 LD -0.9 V GOWORSKI Tomasz Z/0824/18 2018
1 s 3 27.48 WÓJCIK Natalia LUKS Strzałków 04 U16 LD -0.4 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/0304/18 2018
2 s 3 29.45 WOJNAROWSKA Daria AZS Łódź 03 U16 LD -0.4 V BRÓDKA Daniel Z/3973/17 2018
3 s 3 30.83 KONIECZKA Julia RKS Łódź 04 U16 LD -0.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4353/18 2018
4 s 3 31.15 DURAS Oliwia RKS Łódź 04 U16 LD -0.4 -- GOWORSKI Tomasz KOWALCZYK Katarzyna Z/0825/18 2018 BEZ LDK!
1 s 4 27.11 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD -0.6 III DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 3 65
2 s 4 27.62 GROT Weronika RKS Łódź 00 U20 LD -0.6 IV KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2018 4
3 s 4 29.87 PAROŃSKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -0.6 -- TOMCZYK Kazimierz Z/5754/15 2018 4
4 s 4 31.58 IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99 U20 LD -0.6 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0402/15 2018 3
1 s 5 25.65 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -0.5 II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2018 2
2 s 5 26.48 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U18 LD -0.5 III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2018 2 LDK! ZKN 116
3 s 5 26.97 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD -0.5 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 ZKN
4 s 5 27.63 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 01 U18 LD -0.5 IV DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2018 4 97
5 s 5 27.84 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 01 U18 LD -0.5 IV KOPEĆ Dominik Z/1840/17 2018 BEZ
6 s 5 27.85 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U18 LD -0.5 IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2018 3 94
1 s 6 28.14 DAROS Iga LUKS Strzałków 01 U18 LD -0.5 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3082/18 2018 BEZ
2 s 6 28.77 WIKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 02 U18 LD -0.5 -- NOWAK Mieczysław Z/3503/16 2018 5
3 s 6 28.81 BARTODZIEJ Wioletta LUKS Strzałków 02 U18 LD -0.5 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3253/16 2018 5
4 s 6 29.29 SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 01 U18 LD -0.5 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3261/16 2018 4
5 s 6 29.77 BOBRZYK Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD -0.5 --
6 s 6 30.97 ZAKRZEWSKA Adrianna MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD -0.5 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/1857/16 2018 5
1 s 7 27.53 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01 U18 LD -0.2 IV WOŹNIAK Jerzy Z/0438/18 2018 4
2 s 7 28.85 BUDNER Marta MKLA Łęczyca 01 U18 LD -0.2 -- KUBIAK Robert Z/4844/15 2018
3 s 7 29.23 SOLARSKA Magdalena AZS Łódź 02 U18 LD -0.2 -- SADACH Aneta Z/3979/17 2018 5
4 s 7 29.85 BEDNARKIEWICZ Amelia RKS Łódź 02 U18 LD -0.2 -- DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/0780/18 2018 72
800 m K
1 s 1 2:32.14 MORDAKA Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/0916/17 2018 4
1 s 2 2:23.74 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3454/15 2018 3 LDK!
2 s 2 2:25.11 SZYMCZAK Paulina AZS Łódź 00 U20 LD IV SEKIETA Radosław Z/1086/17 2018
3 s 2 2:25.44 LEŚNIEWSKA Daria OLTS Opoczno Sport Team 00 U20 LD IV WOJTAREK Jacek Z/2270/15 2018 3 LDK!
1 s 3 2:17.72 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/0729/16 2018 2 KN
2 s 3 2:23.17 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD III LISIECKI Paweł Z/0573/16 2018 4
3 s 3 2:24.35 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD III JASZCZAK Stanisław Z/2221/15 2018 3 ZKN
4 s 3 2:24.73 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0432/15 2018
5 s 3 2:31.86 WÓJCIK Lilianna RKS Łódź 02 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław Z/2071/16 2018 5 LDK! GIM
6 s 3 2:32.43 OTOCKA Ewa RKS Łódź 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/4124/17 2018 4 GIM
400 m pł K K
1 s 1 64.32 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD II DMP U20 LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2018 2 LDK! ZKN 131
2 s 1 67.47 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U20 LD III DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2018 3 72 113
3 s 1 68.11 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/3452/15 2018 3 LDK! 109
1 s 2 62.53 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD II LIPIŃSKI Leszek Z/3706/15 2018 1 ZKN
2 s 2 66.09 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD III DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2018 2 ZKN 81 120
3 s 2 69.18 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD IV BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2000 m prz K
1 s 1 7:58.23 KOWALSKA Natalia AZS Łódź 00 U20 LD III SEKIETA Radosław Z/2398/15 2018 3
  s 1 DNF SZYMCZAK Paulina AZS Łódź 00 U20 LD -- SEKIETA Radosław Z/1086/17 2018
4x400 m K
1 s 1 4:25.29 MARKS Matylda
KŁOS Karina
WŁODARCZYK Kamila
SZYMCZAK Paulina
AZS Łódź # 00
03
00
00
U20 LDZ -- KUCZKOWSKI Piotr
BRÓDKA Daniel
KUCZKOWSKI Piotr
SEKIETA Radosław
Z/6420/15
Z/3143/17
Z/2048/15
Z/1086/17
2018
2018
2018
2018
3
4
3

  s 1 DNF BUDNER Marta
NEIMAN Julia
WIŚNIEWSKA Maja
RÓŻAŃSKA Ewa
MKLA Łęczyca # 01
02
02
00
U20 LDZ -- KUBIAK Robert
ANDRYSIAK Mirosław
KUBIAK Robert
ANDRYSIAK Mirosław
Z/4844/15
Z/2160/17
Z/2161/17
Z/3814/15
2018
2018
2018
2018

3
4
1
Tyczka K
1 f 1 2.72 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD III KOWALSKI Robert Z/2461/17 2018 4
1 f 2 2.52 OLCZYK Martyna MKLA Łęczyca 00 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/3826/15 2018 4
1 f 3 3.52 PLAK Malwina RKS Łódź 02 U18 LD I DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2018 2 ZKN 128 155
2 f 3 3.32 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD I DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2018 2 ZKN 110 146
W dal K
1 f 1 5.08 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U16 LD +0.8 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2018 2 LDK!
2 f 1 4.90 PABIANEK Angelika AZS Łódź 99 U20 LD +1.6 IV SADACH Aneta Z/0301/16 2018 2 ZKN
2 f 1 4.91 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD +1.7 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2018 5
3 f 1 4.68 SZYMAŃSKA Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD +1.9 V DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2759/17 2018 4 67
4 f 1 4.44 DUDEK Katarzyna LUKS Strzałków 03 U16 LD +0.2 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3728/17 2018 5
5 f 1 4.28 RESEL Martyna LUKS Strzałków 03 U16 LD +2.0 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3729/17 2018 BEZ
6 f 1 4.05 DĄBROWSKA Dominika LUKS Strzałków 04 U16 LD +1.1 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/0305/18 2018 BEZ
1 f 2 4.96 KUSYK Aleksandra RKS Łódź 00 U20 LD +1.2 IV KRAKOWIAK Lech Z/6307/15 2018 4
1 f 3 5.09 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U18 LD +1.8 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2018 2 LDK! ZKN
2 f 3 5.04 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U18 LD +0.4 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2018 3 ZKN
3 f 3 4.86 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD +1.7 IV DMP U20 B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2488/16 , 2018 4 LDK! 73
4 f 3 4.32 ZAKRZEWSKA Adrianna MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD +0.6 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/1857/16 2018 5
5 f 3 4.32 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD +1.1 -- GRABOLUS Marek Z/4046/18 2018 BEZ
6 f 3 3.90 BOBRZYK Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD +1.7 --
Dysk (1) K
1 f 1 37.04 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U18 LD II PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2018 2 LDK! KN
2 f 1 32.32 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2018 3 ZKN
3 f 1 32.07 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3813/15 2018 3 ZKN
4 f 1 30.72 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2332/16 2018 2 ZKN
5 f 1 29.44 PIASECKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/3750/15 2018 4 97
6 f 1 29.31 FRONCZYK Wiktoria LUKS Strzałków 02 U18 LD IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/2040/16 2018 3 ZKN
7 f 1 28.13 BOMBA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/1647/16 2018 1 LDK! KN
8 f 1 25.33 FLEJSZMAN Gabriela MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/2562/16 2018 4 80
9 f 1 24.98 KACZMAREK Gabriela MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2566/16 2018 BEZ
10 f 1 17.95 WOŹNIAK Julia UKS 55 Łódź 01 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2018 BEZ LDK!
1 f 2 40.24 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD II DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/4834/15 2018 2 ZKN 135
Oszczep (500) K
1 f 1 38.49 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2018 2
2 f 1 29.92 OPORA Wiktoria MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/3506/16 2018 BEZ
3 f 1 24.96 SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 01 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3261/16 2018 4
1 f 2 39.59 WÓJCIK Malina UKS Jedynka Łowicz 04 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław KRET Waldemar , Z/3342/18 , 2018 3
2 f 2 36.43 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U16 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr # , Z/0605/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 f 2 29.90 CZUBIK Bogumiła UKS Jedynka Łowicz 04 U16 LD V KRET Waldemar Z/3344/18 2018 BEZ
200 m M
1 s 1 22.55 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 98 U23 DS -1.3 II ROSTEK William Z/0842/14 2018 ZKN
2 s 1 23.16 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD -1.3 III DMP SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2018 2 70
3 s 1 23.31 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -1.3 III DMP U20 KOWALSKI Robert Z/4778/17 2018 108
1 s 2 24.74 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 04 U16 LD -1.6 V BRÓDKA Daniel Z/0659/18 2018
2 s 2 25.10 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 03 U16 LD -1.6 V BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/3975/17 , 2018 BEZ LDK!
3 s 2 25.13 MATERA Mateusz AZS Łódź 04 U16 LD -1.6 V BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/0658/18 , 2018 BEZ LDK!
4 s 2 26.40 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 04 U16 LD -1.6 -- BRÓDKA Daniel Z/0660/18 2018
5 s 2 26.84 BULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -1.6 -- KOWALSKI Robert Z/2632/17 2018 BEZ
6 s 2 27.10 TOMASZEWSKI Kacper RKS Łódź 04 U16 LD -1.6 -- GOWORSKI Tomasz Z/4352/18 2018
1 s 3 22.78 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ -2.2 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2018 2 ZKN
2 s 3 22.81 STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00 U20 LD -2.2 III WRÓBLEWSKI Daniel Z/5579/15 2018 2 ZKN
3 s 3 23.25 ZAWISZA Wojciech RKS Łódź 99 U20 LD -2.2 III DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/0270/16 2018 4 67 110
4 s 3 23.46 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U20 LD -2.2 III DMP DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2018 3 61 105
5 s 3 23.48 WOLNIAK Łukasz AZS Łódź 00 U20 LD -2.2 III DMP DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/6294/15 2018 3 60 105
6 s 3 24.24 JACEWICZ Błażej AZS Łódź 99 U20 LD -2.2 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/0566/17 2018 3
7 s 3 24.51 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD -2.2 -- WOŹNIAK Jerzy Z/0225/17 2018 4
1 s 4 22.26 ŁUKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD -1.3 II SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2018 2 ZKN
2 s 4 24.07 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U18 LD -1.3 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2018 3 LDK! ZKN
3 s 4 24.27 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 02 U18 LD -1.3 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3256/16 2018 4
4 s 4 24.41 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U18 LD -1.3 -- DMP U20 B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2018 5 LDK! 87
1 s 5 23.61 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02 U18 LD -0.2 IV KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2018 3 LDK! GIM
2 s 5 23.93 WŁODAREK Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -0.2 IV LIPIŃSKI Leszek Z/3773/15 2018 4
3 s 5 24.51 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -0.2 -- LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2018 4 ZKN
4 s 5 25.82 NOWAK Kacper LUKS Strzałków 01 U18 LD -0.2 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3081/18 2018 BEZ
5 s 5 26.54 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 02 U18 LD -0.2 -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2018 BEZ LDK! GIM
800 m M
1 s 1 1:56.01 RÓŻYCKI Piotr MUKS Płock 99 U20 MZ II MIESZKOWSKI Piotr Z/0519/15 2018 2 ZKN
2 s 1 1:58.66 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 98 U23 LD III KUŚ Tomasz Z/3276/15 2018 2
3 s 1 2:00.44 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2018 3 ZKN
4 s 1 2:00.71 SKRZYPCZAK Kamil SL Salos-Wodna Łódź 91 Sen LD III KOTELNICKI Mariusz B.D. Z/0592/18 2018 BEZ
5 s 1 2:04.77 SZAFRAN Hubert niestowarzyszony # 00 U20 IV B.D. Z/5760/15 2018
6 s 1 2:11.46 MANIKOWSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 98 U23 LD -- NOWAK Mieczysław Z/3165/17 2018
1 s 2 1:57.53 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/1878/15 2018 3 ZKN
2 s 2 1:59.82 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2018 2 ZKN
3 s 2 2:03.03 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV DMP U20 KWAPKOWSKI Łukasz Z/2580/16 2018 3 91
4 s 2 2:04.17 KUSTOSIK Jan MUKS Płock 02 U18 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr Z/5499/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 s 2 2:05.41 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD IV DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2018 3 81
6 s 2 2:15.14 ERM Adrian RKS Łódź 02 U18 LD -- DMP U20 JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/3537/16 , 2018 4 LDK! GIM 65
3000 m M
1 s 1 8:24.23 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2018 1 ZKN
2 s 1 8:30.48 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82 Weteran LD II JASZCZAK Stanisław Z/2641/11 2018 2
3 s 1 8:38.77 STYPUŁKOWSKI Patryk RKS Łódź 95 Sen LD II JASZCZAK Stanisław Z/0415/13 2018 1
1 s 2 8:45.72 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/0201/15 2018 2 ZKN
2 s 2 8:59.57 CHEŁMIK Sergiusz RKS Łódź 00 U20 LD III DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/1711/16 2018 3 111
3 s 2 9:19.04 ŚWIĄTEK Bartłomiej OLTS Opoczno Sport Team 00 U20 LD IV WOJTAREK Jacek Z/2265/15 2018 3 LDK!
1 s 3 9:21.70 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 01 U18 LD IV DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/2213/15 2018 3 ZKN 102
2 s 3 9:55.30 HASIURA Antoni RKS Łódź 01 U18 LD IV DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/5762/15 2018 4 90
3 s 3 10:17.03 KWIATKOWSKI Sebastian UMLKS Pegaz Opoczno 02 U18 LD -- NOWOSIELSKI Rafał Z/1156/16 2018 5
4 s 3 10:20.53 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2018 5
5 s 3 10:34.06 KRZYSZTOFIK Dawid OLTS Opoczno Sport Team 02 U18 LD -- WOJTAREK Jacek Z/0540/16 2018 BEZ LDK!
400 m pł J MŁ M
1 s 1 57.35 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U18 LD III NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2018 3 ZKN
2 s 1 61.09 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2018 3 LDK! ZKN
400 m pł M
1 s 1 57.48 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD III DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2 ZKN 72 114
Tyczka M
1 f 1 3.22 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/0588/17 2018 4
1 f 2 3.52 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN
2 f 2 2.92 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN
1 f 3 3.72 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U18 LD III OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2018 3 LDK! ZKN
2 f 3 3.62 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 02 U18 LD III DMP U20 KUBIAK Robert Z/2573/16 2018 3 ZKN 107
3 f 3 3.42 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 ZKN
4 f 3 2.82 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3
W dal M
1 f 1 6.76 SOBORA Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 78 Weteran LD +2.0 III LIPIŃSKI Leszek Z/1250/14 2018 3
2 f 1 6.55 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U18 MZ +1.6 III DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2018 3 LDK! ZKN
3 f 1 5.69 BRACKI Jakub LUKS Strzałków 03 U16 LD +1.9 V WRÓBLEWSKI Daniel Z/3046/17 2018 BEZ
1 f 2 6.80 KUŚ Emanuel MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD +2.0 II DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/6151/15 2018 3 ZKN 120
2 f 2 6.23 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +1.9 IV GRABOLUS Marek Z/4978/15 2018 3 ZKN
3 f 2 6.20 PAJĄK Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 00 U20 LD +1.8 IV SZYMAJDA Mieczysław Z/4151/15 2018 4
1 f 3 6.46 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +1.9 III DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3761/15 2018 3 ZKN 102
2 f 3 6.02 STANISZEWSKI Jakub MKLA Łęczyca 01 U18 LD +1.6 IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3815/15 2018 3 82
3 f 3 6.02 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U18 LD +0.7 IV OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2018 3 LDK! ZKN
4 f 3 6.01 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 02 U18 LD +2.0 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2018 3
5 f 3 5.08 DROŻDŻ Mateusz LUKS Strzałków 02 U18 LD +0.2 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3079/18 2018
  f 3 NM ZIĘBA Julian MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD 0.0 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4096/18 2018
Dysk (1.5) M
1 f 1 50.39 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2018 2 ZKN GIM
2 f 1 41.22 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2018 2 LDK! ZKN 114
3 f 1 37.63 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2018 3 LDK!
4 f 1 36.67 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2018 4 97
5 f 1 29.44 OSOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2574/16 2018 4
Dysk (1.75) M
1 f 1 46.84 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD II GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2018 1 ZKN
2 f 1 43.49 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/4350/15 2018 2 ZKN 124
3 f 1 40.83 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2018 2 ZKN
4 f 1 38.56 NOWAK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/3785/15 2018 2 108
5 f 1 37.55 MASŁOWSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/3784/15 2018 3
6 f 1 37.40 BOMBA Cezary MUKS Park Zduńska Wola 99 U20 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/2732/16 2018 3
7 f 1 34.63 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U20 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3807/15 2018 4 95
Oszczep (700) M
1 f 1 46.70 GOLIS Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2478/16 2018 4
2 f 1 46.62 ZIĘBA Julian MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4096/18 2018
3 f 1 27.99 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4
Oszczep (800) M
1 f 1 46.70 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN
2 f 1 46.62 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN
3 f 1 27.99 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2018 1 ZKN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.8877239227295 sekund