Stalowa Wola 26.05.2018
Mistrzostwa województwa podkarpackiego U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 12.25 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.3 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 2 ZKN
2 s 1 12.34 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK +0.3 II MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2018 2 ZKN
3 s 1 12.42 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U20 PK +0.3 II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2018 1 ZKN
4 s 1 12.74 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm # 00 U20 LU +0.3 II JAROS Kazimierz Z/4184/18 2018
5 s 1 12.93 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA +0.3 III KRAWCEWICZ Maria Z/0725/15 2018 2 ZKN
6 s 1 12.94 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK +0.3 III BIGUS Anna Z/2113/15 2018 2 ZKN
7 s 1 13.20 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA +0.3 III KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2018 2 ZKN
8 s 1 13.55 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U20 PK +0.3 IV DMP U20 SUGIER Maria Z/0270/15 2018 3 LDK! 90
1 s 2 13.09 FORTUNA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA 0.0 III KUCZEK Piotr Z/2429/17 2018 4
2 s 2 13.11 JANKOWSKA Natalia MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU 0.0 III MAGDZIAK Tomasz Z/0114/17 2018 4
3 s 2 13.12 ANTKIEWICZ Natalia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK 0.0 III KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0609/18 2018 LDK!
4 s 2 13.42 WYWROT Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK 0.0 IV SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0164/17 2018 5 LDK! GIM
5 s 2 13.42 MARUT Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK 0.0 IV MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert Z/0961/17 2018 4 LDK! GIM
6 s 2 13.53 KALANDYK Dominika LKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK 0.0 IV PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew Z/2745/16 2018 4
1 s 3 13.46 SMUTEK Magdalena LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.4 IV TORBA Agnieszka ŻĄDŁO Magdalena Z/4392/17 2018 5 LDK! GIM
2 s 3 13.52 WAŃDYGA Martyna KKB MOSiR Krosno 02 U18 PK +0.4 IV SOCHA Tomasz Z/3936/17 2018 4
3 s 3 13.59 PISULIŃSKA Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK +0.4 IV TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4253/17 , 2018 4 LDK! GIM
4 s 3 13.71 SZYMAŃSKA Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 03 U16 PK +0.4 IV DMP U20 MOMOT Krzysztof Z/3179/18 2018 84
5 s 3 14.12 JOWDIUK Oliwia MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU +0.4 V MAGDZIAK Tomasz BIELECKA Marzanna Z/3070/17 2018 5 LDK!
1 s 4 13.67 PRUŚ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA 0.0 IV KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
2 s 4 14.01 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA 0.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3
3 s 4 14.11 ŁUCZKA Oliwia KS Komunalni Sanok 02 U18 PK 0.0 -- DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/3178/18 2018 72
4 s 4 14.37 ZIĘBA Dominika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK 0.0 V KARKUT Bogdan Z/0477/17 2018 4
5 s 4 14.45 WILK Maria KS Komunalni Sanok 04 U16 PK 0.0 V DŁUGOSZ Ryszard Z/3382/18 2018
6 s 4 15.10 CHORĄZKA Gabriela LKS Stal Mielec 04 U16 PK 0.0 -- TORBA Tomasz Z/0501/18 2018
1 s 5 14.16 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK 0.0 V ŻAK Dariusz Z/0602/18 2018 BEZ LDK!
2 s 5 14.30 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA 0.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 BEZ
3 s 5 14.33 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA 0.0 V KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2018 4
4 s 5 14.71 CZERWIŃSKA Jagoda KS Komunalni Sanok 02 U18 PK 0.0 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2272/17 2018 5
5 s 5 15.36 CHUDZIK Amelia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 06 U14 PK 0.0 -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/2386/18 2018 BEZ LDK!
6 s 5 16.52 JASKOT Emilia MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK 0.0 -- ZIĘBA Julian Z/1461/18 2018 LDK!
200 m K
1 s 1 24.86 DĄBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +0.3 I BARSZCZ Mirosław Z/5252/15 2018 2 LDK! ZKN
2 s 1 24.96 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U20 PK +0.3 II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2018 1 ZKN
3 s 1 25.41 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK +0.3 II MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2018 2 ZKN
4 s 1 25.71 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm # 00 U20 LU +0.3 II JAROS Kazimierz Z/4184/18 2018
5 s 1 26.06 JĘDRUSZKO Nikola KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK +0.3 II KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław , Z/1627/17 , 2018 2 LDK!
6 s 1 26.11 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK +0.3 II KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika , Z/3649/18 , 2018 LDK!
7 s 1 26.22 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK +0.3 II ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2018 2 ZKN
8 s 1 27.23 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK +0.3 III BIGUS Anna Z/2113/15 2018 2 ZKN
1 s 2 27.51 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK -0.1 IV BARSZCZ Mirosław Z/6495/15 2018 4 LDK!
2 s 2 28.22 JANKOWSKA Natalia MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU -0.1 IV MAGDZIAK Tomasz Z/0114/17 2018 4
3 s 2 31.38 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK -0.1 -- ZIĘBA Julian Z/1193/18 2018 5 LDK!
1 s 3 27.74 SZUMADA Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +0.2 IV SUGIER Maria Z/2336/17 2018 3 LDK! GIM
2 s 3 28.01 ŚLIWA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK +0.2 IV BIGUS Anna Z/3307/17 2018 5
3 s 3 28.96 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 04 U16 PK +0.2 V DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2018 3 LDK!
4 s 3 29.21 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK +0.2 V ŻAK Dariusz Z/0602/18 2018 BEZ LDK!
5 s 3 30.15 ŁUCZKA Oliwia KS Komunalni Sanok 02 U18 PK +0.2 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3178/18 2018
1 s 4 28.18 BUTRYN Kornelia KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK +0.5 IV KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika , Z/3654/18 , 2018 LDK!
2 s 4 29.45 GRZYBOWSKA Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK +0.5 V KŁOSOWSKA Monika B.D. LDK!
3 s 4 30.44 CYGAN Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK +0.5 -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika , Z/3651/18 , 2018 LDK!
4 s 4 31.06 PIRÓG Wiktoria ULKS Lipinki 05 U14 MA +0.5 -- WOJNA Anna WOJNA Anna BEZ LDK!
5 s 4 31.14 URBAŃSKA Gabriela MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK +0.5 -- ŻĄDŁO Jacek ZIĘBA Julian , Z/0633/18 , 2018 LDK!
6 s 4 31.25 STRZELEC Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK +0.5 -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2018 BEZ LDK!
400 m K
1 s 1 56.80 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2018 1 KN 141
2 s 1 57.88 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2018 2 ZKN
3 s 1 59.76 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2018 2 ZKN
4 s 1 62.18 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK IV BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2018 3 LDK!
5 s 1 62.53 WALIŁKO Kamila KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/1427/16 2018 3 ZKN
6 s 1 62.54 SZYMAŃSKA Dominika MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK IV DMP U20 MOMOT Krzysztof Z/6559/15 2018 3 95
7 s 1 63.39 LIGAS Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK IV DMP U20 SUDOŁ Edward Z/1233/16 2018 3 89
1 s 2 64.62 DĘBIAK Klaudia MKL Sparta Stalowa Wola 01 U18 PK -- SUDOŁ Edward Z/5159/15 2018 3
2 s 2 65.42 ZATOR Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -- BIGUS Anna Z/2927/15 2018 BEZ
3 s 2 65.58 KRZYŻANOWSKA Julita KB Krościenko Wyżne 03 U16 PK V ZATORSKI Witold Z/4598/15 2018 4
4 s 2 66.67 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2018 3 ZKN
5 s 2 67.37 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3
6 s 2 69.14 KUBAS Faustyna CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/3142/17 2018 BEZ
7 s 2 69.70 KRAKOWSKA Wiktoria LKS Stal Mielec 02 U18 PK -- DMP U20 TORBA Tomasz Z/1953/17 2018 BEZ LDK! GIM 62
1 s 3 62.04 KUŻNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/4125/17 2018 4 GIM
2 s 3 62.69 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK IV ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2018 5 LDK! GIM
3 s 3 71.44 URBAŃSKA Gabriela MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK -- ŻĄDŁO Jacek ZIĘBA Julian , Z/0633/18 , 2018 LDK!
4 s 3 77.75 JASKOT Emilia MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK -- ZIĘBA Julian Z/1461/18 2018 LDK!
800 m K
1 s 1 2:13.97 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK II DMP U20 KOWAL Piotr Z/2937/15 2018 2 ZKN 133
2 s 1 2:17.30 BEREŹNICKA Monika UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U20 PK II SUGIER Maria Z/0280/15 2018 3 LDK! ZKN
3 s 1 2:24.24 RĘBISZ Martyna MKL Sparta Stalowa Wola 03 U16 PK III DMP U20 SUDOŁ Edward Z/5156/15 2018 3 103
4 s 1 2:25.54 PRZYDZIAŁ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/1805/18 2018
5 s 1 2:27.70 SAPKO Julia KS Agros Zamość 01 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian B.D. , Z/3892/16 , 2018 BEZ LDK!
6 s 1 2:33.35 AUGUSTYN Karina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- BIGUS Anna Z/3757/18 2018
1 s 2 2:32.54 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU V KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2018 5 LDK!
2 s 2 2:34.54 CIUPIŃSKA Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V SUGIER Krzysztof Z/0316/18 2018 BEZ LDK!
3 s 2 2:39.80 SAPKO Marta KS Agros Zamość 03 U16 LU -- WDOWIAK Aneta B.D. , Z/3904/16 , 2018 BEZ LDK!
4 s 2 2:42.16 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2018 BEZ
5 s 2 2:48.85 WOJNAROWICZ Wiktoria ULKS Technik Trzcinica 01 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/1784/18 2018
6 s 2 3:04.02 KANIA Martyna MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/1112/18 2018
1500 m K
1 s 1 4:45.98 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0537/15 2018 2 ZKN
2 s 1 4:51.90 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00 U20 PK III DMP U20 ZIOŁO Stanisław Z/1144/16 2018 3 ZKN 110
3 s 1 4:52.82 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK III KARKUT Bogdan Z/1364/16 2018 3 ZKN
4 s 1 5:26.36 SMOLARCZYK Karolina MKS Stal Nowa Dęba 02 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/1362/16 2018 5
5 s 1 5:54.51 SKORUPA Łucja MKS Unia Hrubieszów 00 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/5173/15 2018 BEZ
3000 m K
1 s 1 11:57.17 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 00 U20 PK -- SOCHA Tomasz Z/0542/17 2018 4
2 s 1 14:13.13 ZIĘBA Dominika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK -- KARKUT Bogdan Z/0477/17 2018 4
80 pł K
1 s 1 12.26 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +0.2 II SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2018 2 LDK! GIM
2 s 1 12.74 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U16 SK +0.2 III WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2018 4 LDK!
3 s 1 13.85 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK +0.2 V MAZUR Janusz TITTINGER Katarzyna , Z/1625/17 , 2018 4 LDK! GIM
4 s 1 14.33 HAWAJSKA Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +0.2 V SUGIER Maria Z/0165/17 2018 5 LDK! GIM
5 s 1 14.76 LEWICKA Michalina KS Komunalni Sanok 03 U16 PK +0.2 V DŁUGOSZ Ryszard Z/2274/17 2018 BEZ
6 s 1 15.21 WRÓBEL Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK +0.2 -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz , Z/3445/17 , 2018 5 LDK! GIM
100 m pł MŁ K
4 s 1 20.51 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK +1.2 -- ZIĘBA Julian Z/1193/18 2018 5 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 s 1 17.71 WYWROT Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK +1.2 IV SUGIER Maria Z/0279/15 2018 4 LDK!
100 m pł K
2 s 1 17.86 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +1.2 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2018 BEZ
3 s 1 18.02 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U20 PK +1.2 -- SUGIER Maria Z/0270/15 2018 3 LDK!
5 s 1 21.25 FORTUNA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +1.2 -- KUCZEK Piotr Z/2429/17 2018 4
200 m pł K
1 s 1 30.27 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -0.3 II SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2018 2 LDK! GIM
2 s 1 32.37 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -0.3 III MAZUR Janusz TITTINGER Katarzyna , Z/1625/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 s 1 35.17 HAWAJSKA Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -0.3 V SUGIER Maria Z/0165/17 2018 5 LDK! GIM
4 s 1 35.48 WRÓBEL Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -0.3 V MAZUR Janusz MAZUR Janusz , Z/3445/17 , 2018 5 LDK! GIM
5 s 1 38.41 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK -0.3 -- ZIĘBA Julian Z/1193/18 2018 5 LDK!
4x100 m K
1 s 1 51.46 JAMRÓZ Karolina
ANTKIEWICZ Natalia
GUZIOR Natalia
NIEMCZYK Magdalena
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa # 03
04
03
03
U16 PDK -- KARKUT Bogdan
KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek
B.D.
KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek
Z/0353/17
Z/0609/18
Z/0430/18
Z/0352/17
2018
2018
2018
2018
4


2
2 s 1 52.08 WYWROT Natalia
WŁOCH Adriana
STRZELEC Martyna
SZUMADA Marta
UKS Tempo 5 Przemyśl # 03
03
03
03
U16 PDK -- SUGIER Maria SUGIER Maria
SUGIER Maria SUGIER Krzysztof
SUGIER Maria SUGIER Maria
SUGIER Maria
Z/0164/17
Z/0163/17
Z/0168/17
Z/2336/17
2018
2018
2018
2018
5
2
3
3
3 s 1 52.33 CHORĄZKA Gabriela
SMUTEK Magdalena
STRUZIK Katarzyna
GAWEŁ Martyna
LKS Stal Mielec # 04
04
03
04
U16 PDK -- TORBA Tomasz
TORBA Agnieszka ŻĄDŁO Magdalena
TORBA Tomasz
TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka
Z/0501/18
Z/4392/17
Z/3430/17
, Z/3798/17
2018
2018
2018
, 2018

5
5
2
4 s 1 52.87 WOŁEK Julia
PRUŚ Patrycja
WSOŁEK Aleksandra
KUSTRA Zuzanna
KS Cracovia 1906 Kraków # 00
99
01
02
U20 MLP -- KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
Z/2271/16
Z/0640/18
Z/1746/16
Z/4144/17
2018
2018
2018
2018
BEZ
BEZ
2
3
4x400 m K
1 s 1 4:04.02 DUL Wiktoria
ZWOLIŃSKA Judyta
DĄBEK Emilia
KROKER Nadia
KKS Victoria Stalowa Wola # 01
02
01
01
U18 PDK -- ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
Z/6215/15
Z/3127/16
Z/5252/15
Z/6495/15
2018
2018
2018
2018
3
2
2
4
2 s 1 4:12.13 CHORZĘPA Agnieszka
WAŃDYGA Martyna
WSZOŁEK Paulina
KOŁEK Weronika
KKB MOSiR Krosno # 01
02
02
02
U18 PDK -- SOCHA Tomasz
SOCHA Tomasz
KATAN Wacław
KATAN Wacław
Z/0482/17
Z/3936/17
Z/1805/17
Z/0358/16
2018
2018
2018
2018
3
4
4
3
3 s 1 4:17.13 DĘBIAK Klaudia
SZYMAŃSKA Paulina
SZYMAŃSKA Dominika
LIGAS Weronika
MKL Sparta Stalowa Wola # 01
02
02
02
U18 PDK -- SUDOŁ Edward
MOMOT Krzysztof
MOMOT Krzysztof
SUDOŁ Edward
Z/5159/15
Z/3122/17
Z/6559/15
Z/1233/16
2018
2018
2018
2018
3
5
3
3
4 s 1 4:18.79 BUTRYN Kornelia
GRZYBOWSKA Gabriela
TYRA Agata
CYGAN Natalia
MKL Sparta Stalowa Wola # 06
06
05
05
U14 PDK -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika
KŁOSOWSKA Monika B.D.
KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika
KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika
, Z/3654/18
, Z/3651/18
, 2018
, 2018




Wzwyż K
1 f 1 1.80 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK I DMP U20 TITTINGER Michał Z/2337/16 2018 1 KN 161
2 f 1 1.50 SIKORA Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK IV MAZUR Janusz TITTINGER Michał , Z/1716/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 1.45 GOMÓŁKA Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK IV MAZUR Janusz TITTINGER Michał , Z/1715/17 , 2018 4 LDK! GIM
W dal K
  f 1 4.22 WILK Maria KS Komunalni Sanok 04 U16 PK +1.4 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3382/18 2018
  f 1 4.55 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 03 U16 PK +0.9 V SOCHA Tomasz Z/3935/17 2018 4
  f 1 5.10 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +0.5 III DMP U20 SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2018 3 LDK! GIM 88
1 f 1 5.13 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +3.2 III DMP U20 SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2018 3 LDK! GIM 90
2 f 1 5.08 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +1.6 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2018 BEZ
3 f 1 4.90 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 03 U16 PK +0.9 IV TORBA Tomasz Z/1996/17 2018 5 LDK! GIM
4 f 1 4.78 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.2 -- TORBA Tomasz Z/4423/15 2018 3 ZKN
5 f 1 4.72 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 03 U16 PK +2.3 V SOCHA Tomasz Z/3935/17 2018 4
6 f 1 4.54 GOLEC Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK -1.2 -- SUGIER Maria Z/4831/18 2018
7 f 1 4.45 WILK Maria KS Komunalni Sanok 04 U16 PK +2.5 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3382/18 2018
8 f 1 4.26 SZPOJNAROWICZ Kinga KS Komunalni Sanok 02 U18 PK +1.7 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3175/18 2018
9 f 1 4.20 JOWDIUK Oliwia MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU +1.2 -- MAGDZIAK Tomasz BIELECKA Marzanna Z/3070/17 2018 5 LDK!
10 f 1 4.19 LEŚ Gabriela LKS Stal Mielec 03 U16 PK +1.5 -- TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1952/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
11 f 1 4.02 CZERWIŃSKA Jagoda KS Komunalni Sanok 02 U18 PK +1.5 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2272/17 2018 5
12 f 1 3.70 SPRYSAK Izabela KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK -3.1 --
Trójskok K
1 f 1 11.09 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.2 III DMP U20 TORBA Tomasz Z/4423/15 2018 3 ZKN 106
Kula (3) K
1 f 1 10.52 KOZAK Natalia UKS Maraton Sękowa 01 U18 MA IV SZAROWICZ Fabian B.D.
2 f 1 7.63 SOBOTA Anna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3987/18 2018
Kula (4) K
1 f 1 8.50 WRONA Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- ŁYP Jacek Z/2374/17 2017 4
2 f 1 7.87 JAMRÓZ Julia KKL Kielce 00 U20 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/5611/15 2018 3 ZKN
3 f 1 6.67 MAZUREK Weronika CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/4673/18 2018
Dysk (0.75) K
1 f 1 34.06 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
2 f 1 23.91 MIERZWA Kinga KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK -- ŁYP Jacek 5
3 f 1 15.88 SPRYSAK Izabela KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK --
Dysk (1) K
1 f 1 39.55 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U23 SK II FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2018 MM KN
2 f 1 34.80 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK III DMP U20 RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2018 2 LDK! ZKN 117
3 f 1 31.65 GÓRNIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK IV RADOCHOŃSKI Marek Z/1064/15 2018 3 ZKN
4 f 1 25.00 WRONA Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- ŁYP Jacek Z/2374/17 2017 4
5 f 1 24.92 SOBOTA Anna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3987/18 2018
6 f 1 22.15 MOTOWIDŁO Karolina CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3986/18 2018
7 f 1 17.25 MAZUREK Weronika CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/4673/18 2018
8 f 1 15.60 KAMYK Klaudia KS Komunalni Sanok 01 U18 PK -- DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/2326/17 2018 BEZ 40
Młot (2) K
1 f 1 38.37 MIERZWA Kinga KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK -- ŁYP Jacek 5
Młot (3) K
1 f 1 50.91 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U16 SK II DMP U20 FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2018 2 LDK! 132
2 f 1 44.50 WAŁKIEWICZ Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK III DMP U20 ŁYP Jacek Z/2373/17 2018 3 ZKN 109
3 f 1 42.72 SZADY Julia LKS Stal Mielec 04 U16 PK III DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/0407/18 2018 5 103
Młot (4) K
1 f 1 66.62 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U23 SK M FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2018 MM KN
2 f 1 52.63 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 99 U20 PK I DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/2625/15 2018 1 ZKN 157
3 f 1 46.28 ZIÓŁKOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II DMP U20 ŁYP Jacek Z/6214/15 2018 1 ZKN 139
4 f 1 40.68 JAMRÓZ Julia KKL Kielce 00 U20 SK III FURMANEK Grzegorz Z/5611/15 2018 3 ZKN
5 f 1 34.13 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK IV ŁYP Jacek Z/5848/15 2017 3
Oszczep (500) K
1 f 1 27.47 MOTOWIDŁO Karolina CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3986/18 2018
Oszczep (600) K
1 f 1 33.50 PELCZARSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 02 U18 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/2280/17 2018 3 ZKN
2 f 1 19.82 ZIÓŁKOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- ŁYP Jacek Z/6214/15 2018 1 ZKN
3 f 1 18.41 HUSAK Wiktoria KS Komunalni Sanok 02 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3177/18 2018
4 f 1 17.52 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2018 BEZ
Chód 3 km K
1 s 1 18:08.85 RACHWAŁ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/1654/17 2018 BEZ
2 s 1 19:03.91 TOCZYŃSKA Amelia LKS Stal Mielec 04 U16 PK V KULIG Marzena Z/0404/18 2018 4
Chód 5 km K
1 s 1 24:20.44 CETNARSKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 98 U23 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/1440/14 2018 1 KN
2 s 1 26:05.55 CICH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U20 PK II BIGUS Anna Z/2114/15 2018 3 ZKN
3 s 1 26:41.20 RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 00 U20 PK II DMP U20 KULIG Marzena Z/2612/15 2018 2 ZKN 123
4 s 1 27:43.85 WOŁOSZYN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK III BARSZCZ Mirosław Z/3005/15 2018 3 ZKN
5 s 1 27:54.69 MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 04 U16 PK III KULIG Marzena TORBA Agnieszka Z/0409/18 2018 3 LDK!
6 s 1 28:33.40 RUSEK Patrycja LKS Stal Mielec 02 U18 PK III DMP U20 KULIG Marzena Z/1455/16 2018 3 ZKN 104
7 s 1 31:04.37 SZETELA Zuzanna LKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK IV PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew Z/2730/16 2018 BEZ
8 s 1 33:16.12 TARNOWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/2259/17 2018 4 LDK!
9 s 1 34:38.14 KORB Kornelia LKS Stal Mielec 02 U18 PK -- KULIG Marzena Z/4182/18 2018
10 s 1 35:10.99 SACHUK Mariya MKS UNIA Hrubieszów 02 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3674/17 2018 BEZ
11 s 1 36:01.19 TRACZUK Agnieszka MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/1345/18 2018
100 m M
1 s 1 11.35 KOMAŃSKI Albert KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -0.3 III DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 ZKN 118
2 s 1 11.37 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA -0.3 III KUCZEK Piotr Z/4801/15 2018 2
3 s 1 11.40 DEREŃ Patryk KB Witar Tarnobrzeg 01 U18 PK -0.3 III MAŚLANKA Adam Z/3627/15 2018 4 LDK!
4 s 1 12.10 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK -0.3 IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2018 4 LDK!
5 s 1 12.15 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U20 SK -0.3 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2018 3 83
1 s 2 12.21 PIŁAT Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK -0.5 -- MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert Z/3133/16 2018 4 LDK! GIM
2 s 2 12.24 TARKOWSKI Michał KS Komunalni Sanok 02 U18 PK -0.5 -- DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/3176/18 2018 80
3 s 2 12.25 KORCZOWSKI Max CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -0.5 V MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/0892/17 2018 3 LDK! GIM
4 s 2 13.01 KOCZERA Kacper KS Komunalni Sanok 02 U18 PK -0.5 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2269/17 2018 BEZ
5 s 2 13.06 KOŚ Karol KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -0.5 -- KUCZEK Piotr Z/1454/16 2018 BEZ
1 s 3 11.91 OCHYRA Piotr niest. Rzeszów 02 U18 PK -0.4 IV
2 s 3 12.55 DRABIK Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK -0.4 V MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert , Z/0963/17 , 2018 5 LDK! GIM
3 s 3 12.71 WIĘCEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -0.4 V KOWAL Piotr Z/4201/17 2018 5
4 s 3 13.67 RURAK Dawid MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK -0.4 -- DMP U20 SUDOŁ Edward Z/2442/18 2018 51
5 s 3 13.87 CHAMOT Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 05 U14 PK -0.4 -- SUDOŁ Edward Z/2444/18 2018 BEZ
1 s 4 12.50 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U16 PK -0.1 V TORBA Tomasz Z/3431/17 2018 BEZ LDK! GIM
2 s 4 12.90 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK -0.1 -- SUGIER Krzysztof SUGIER Krzysztof , Z/0330/18 , 2018 LDK!
3 s 4 13.21 ZEGADŁOWICZ Jerzy KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK -0.1 -- BARSZCZ Ewa BARSZCZ Mirosław BEZ LDK!
4 s 4 13.36 PATEREK Bartosz MKL Sparta Stalowa Wola 00 U20 PK -0.1 --
5 s 4 14.05 FUC Gabriel KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK -0.1 --
6 s 4 14.91 KOŹMIC Paweł UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 06 U14 PK -0.1 -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/3452/18 2018 BEZ LDK!
200 m M
1 s 1 23.47 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK 0.0 III ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2018 3 ZKN
2 s 1 24.05 ŁOPATKA Maciej KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK 0.0 IV DMP U20 MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert Z/3135/16 2018 3 LDK! ZKN GIM 94
3 s 1 24.44 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK 0.0 V KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2018 4 LDK!
4 s 1 24.59 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U16 PK 0.0 V TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2018 5 LDK! GIM
5 s 1 26.72 RURAK Dawid MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK 0.0 -- SUDOŁ Edward Z/2442/18 2018
6 s 1 28.38 CHOMOT Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 05 U14 PK 0.0 --
400 m M
1 s 1 51.34 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK III ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2018 3 ZKN
2 s 1 51.63 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III DMP U20 KOWAL Piotr Z/1367/16 2018 2 ZKN 114
3 s 1 51.77 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III DMP U20 KOWAL Piotr Z/1846/16 2018 3 ZKN 112
4 s 1 52.68 RAJPOLD Arkadiusz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK III KARKUT Bogdan Z/0785/18 2018 ZKN
5 s 1 53.93 KUBAS Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/1718/17 2018 3
6 s 1 54.33 LESICZKA Karol KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK IV DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/3803/16 2018 4 89
7 s 1 54.78 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03 U16 PK V TORBA Tomasz TORBA Tomasz Z/1745/17 2018 3 LDK! GIM
1 s 2 56.68 PARA Bartosz LKS Stal Mielec 03 U16 PK V ZIOŁO Stanisław Z/0406/18 2018
2 s 2 57.29 PLUTA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4214/18 2018
3 s 2 58.00 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA -- DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2018 BEZ LDK! 67
4 s 2 59.57 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2018 BEZ LDK!
5 s 2 60.31 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK -- B.D. ŻĄDŁO Jacek Z/0488/18 2018 BEZ LDK!
6 s 2 60.38 PELC Łukasz KB Krościenko Wyżne 05 U14 PK -- ZATORSKI Witold B.D. Z/3822/18 2018
800 m M
1 s 1 1:57.29 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno 00 U20 PK III KATAN Wacław Z/6400/15 2018 2 ZKN
2 s 1 1:57.42 WÓJCICKI Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK III DMP U20 SUGIER Maria Z/1069/15 2018 2 ZKN 119
3 s 1 2:06.00 GUL Adrian UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U18 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/6462/15 2018 4 LDK!
4 s 1 2:06.73 KOJOWSKI Dominik KB Krościenko Wyżne 01 U18 PK IV
5 s 1 2:14.22 HAUDEK Julian KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2686/18 2018
6 s 1 2:20.53 ROMAN Antoni KB Witar Tarnobrzeg 02 U18 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3125/17 2018 BEZ LDK!
7 s 1 2:28.16 PODOLAK Piotr MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3074/17 2018 5
8 s 1 2:46.37 GOŁĄBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/4687/18 2018 LDK!
1500 m M
1 s 1 4:01.15 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II KOWAL Piotr Z/0494/17 2018 2 ZKN
2 s 1 4:02.32 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III KOWAL Piotr Z/2668/15 2018 3 ZKN
3 s 1 4:03.36 KAWALERSKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0196/16 2018 3 ZKN
4 s 1 4:04.10 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK III KATAN Wacław Z/2971/15 2018 3 ZKN
5 s 1 4:09.32 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III DMP U20 KOWAL Piotr Z/2667/15 2018 2 ZKN 105
6 s 1 4:14.12 SOPEL Hubert CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK IV B.D.
7 s 1 4:14.28 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 00 U20 PK IV DMP U20 ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2018 3 ZKN 96
8 s 1 4:18.12 MEZGLEWSKI Kamil KB Krościenko Wyżne 99 U20 PK IV ZATORSKI Witold Z/5123/15 2018 4
9 s 1 4:28.24 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- DMP U20 KOWAL Piotr Z/2123/16 2018 2 ZKN 74
10 s 1 4:57.95 ZDRAL Marek ULKS Gryf Rytwiany 03 U16 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/3386/18 2018
11 s 1 5:22.37 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2018
3000 m M
1 s 1 10:20.89 GUL Adrian UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/6462/15 2018 4 LDK!
2 s 1 10:24.94 PTAK Sebastian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -- BIGUS Anna Z/4188/18 2018
3 s 1 11:36.71 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2018 BEZ LDK!
5000 m M
1 s 1 17:03.52 TWOREK Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/1803/17 2018 4
2 s 1 17:11.48 KURZYDŁO Krystian KS Komunalni Sanok 00 U20 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/2323/17 2018 BEZ
3 s 1 17:35.97 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 02 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1586/17 2018 5
4 s 1 17:56.56 SOBIŁO Dawid KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/1674/18 2018
110 m pł MŁ M
2 s 1 16.71 SZLACHTA Stanisław CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK +0.2 III MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1188/17 2018 3 LDK! GIM
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.86 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U18 SK +0.2 II DMP U20 TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2018 LDK! 133
3 s 1 18.90 PEMPUŚ Remigiusz UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK +0.2 -- SUGIER Maria Z/0273/15 2018 BEZ LDK!
200 m pł M
1 s 1 28.59 SZLACHTA Stanisław CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -0.6 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1188/17 2018 3 LDK! GIM
2 s 1 30.86 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 04 U16 PK -0.6 -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka Z/4394/17 2018 LDK! GIM
400 m pł J MŁ M
1 s 1 60.42 PEMPUŚ Remigiusz UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK IV DMP U20 SUGIER Maria Z/0273/15 2018 BEZ LDK! 94
3 s 1 63.17 SITEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/1260/16 , 2018 LDK! GIM
400 m pł M
2 s 1 62.79 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 99 U20 PK -- ZIĘBA Julian Z/0196/15 2018 4
Wzwyż M
1 f 1 1.95 KOSTKIEWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK II DMP U20 SUGIER Maria Z/0505/15 2018 2 ZKN 125
2 f 1 1.90 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III DMP U20 TITTINGER Michał Z/6349/15 2018 3 ZKN 116
3 f 1 1.70 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U18 PK -- DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2018 BEZ 81
4 f 1 1.55 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3308/17 2018 5
5 f 1 1.40 ULDYMOWICZ Robert KKS Victoria Stalowa Wola 05 U14 PK --
W dal M
1 f 1 6.51 WÓJCICKI Jakub ULKS Gryf Rytwiany 00 U20 SK -0.1 III WIĘCKOWSKI Jacek Z/1744/15 2018 3 ZKN
2 f 1 6.25 URBANEK Arkadiusz ULKS Technik Trzcinica 99 U20 PK +0.1 IV SOCHA Tomasz Z/1694/16 2018 4
3 f 1 6.20 JACHYM Jakub LKS Stal Mielec 01 U18 PK -0.1 IV DMP U20 TORBA Tomasz Z/0539/17 2018 4 ZKN 89
4 f 1 5.62 TARKOWSKI Michał KS Komunalni Sanok 02 U18 PK +0.1 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3176/18 2018
5 f 1 5.40 GORZYNIK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -1.0 -- WIERZBICKI Mirosław Z/3985/18 2018
6 f 1 5.04 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U16 PK 0.0 -- TORBA Tomasz Z/3431/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 f 1 4.98 KOCZERA Kacper KS Komunalni Sanok 02 U18 PK -0.1 -- DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/2269/17 2018 BEZ 53
8 f 1 3.69 ZEGADŁOWICZ Jerzy KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK -0.8 -- BARSZCZ Ewa BARSZCZ Mirosław BEZ LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.10 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +0.5 IV DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3 ZKN 52 99
2 f 1 12.57 URBANEK Arkadiusz ULKS Technik Trzcinica 99 U20 PK -0.1 -- SOCHA Tomasz Z/1694/16 2018 4
3 f 1 12.38 SZCZYGIEŁ Bernard CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +0.9 -- WIERZBICKI Mirosław Z/2341/16 2018 5
4 f 1 12.38 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U18 PK -0.7 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2018 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 14.29 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK III DMP U20 ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 109
2 f 1 11.83 SZCZUR Jakub LKS Stal Mielec 01 U18 PK -- DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/1698/17 2018 BEZ 86
3 f 1 11.63 NALEPA Paweł KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK -- MATUSZAK Robert Z/3713/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 f 1 10.81 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/3140/17 2018 2 ZKN GIM
Kula (6) M
1 f 1 16.03 UCHMAN Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK I DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/1844/16 2018 2 ZKN 142
2 f 1 13.77 TABOR Rafał LKS Stal Mielec 00 U20 PK III DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/1697/17 2018 3 115
3 f 1 13.74 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2018 2 ZKN 114
4 f 1 12.58 SZPIECH Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/3708/16 2018 3
5 f 1 11.43 MYSOR Marek LKS Stal Mielec 99 U20 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/1966/17 2018 4
6 f 1 10.17 KLIMOWICZ Michał MKS Unia Hrubieszów 00 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0575/15 2018 4
Dysk (1) M
1 f 1 46.67 TYLUS Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK II ŁYP Jacek Z/1826/17 2018 3
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.35 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK II DMP U20 MAZUR Janusz Z/3140/17 2018 2 ZKN GIM 130
Dysk (1.75) M
1 f 1 32.87 SZPIECH Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/3708/16 2018 3
2 f 1 31.97 KLIMOWICZ Michał MKS Unia Hrubieszów 00 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0575/15 2018 4
3 f 1 30.68 KAMYK Dawid KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/2325/17 2018 BEZ 82
Młot (5) M
1 f 1 28.47 WITAS Alan MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK -- DMP U20 MOMOT Krzysztof Z/3442/17 2018 BEZ 61
Młot (6) M
1 f 1 56.62 KOLANO Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 99 U20 PK II DMP U20 MOMOT Krzysztof Z/4485/15 2018 2 ZKN 139
Oszczep (600) M
1 f 1 48.06 TYLUS Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK III ŁYP Jacek Z/1826/17 2018 3
Oszczep (700) M
1 f 1 49.64 MIERZWA Michał KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK IV DMP U20 ŁYP Jacek Z/3821/16 2018 4 ZKN 101
2 f 1 40.47 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3308/17 2018 5
Oszczep (800) M
1 f 1 30.61 SZPIECH Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3708/16 2018 3
2 f 1 29.55 KAMYK Dawid KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2325/17 2018 BEZ
3 f 1 27.64 KLIMOWICZ Michał MKS Unia Hrubieszów 00 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0575/15 2018 4
Chód 5 km M
1 s 1 25:25.90 PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 03 U16 PK II KULIG Marzena Z/1742/17 2018 3
2 s 1 29:33.07 FREJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/4116/17 2018 BEZ
3 s 1 30:08.46 IELO Cristian LKS Stal Mielec 04 U16 PK V KULIG Marzena Z/0411/18 2018
4 s 1 30:08.50 ŻMUDA Wiktor LKS Stal Mielec 04 U16 PK V KULIG Marzena Z/0410/18 2018 5
Chód 10 km M
1 s 1 50:56.09 BARANOWSKI Michał MKS Unia Hrubieszów 98 U23 LU III KAMIEŃ Mirosław Z/1243/14 2018 3 ZKN
2 s 1 54:44.08 FOŁTA Paweł MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK IV BIGUS Anna Z/2928/15 2018 BEZ
3 s 1 57:57.07 KULIG Maksymilian LKS Stal Mielec 99 U20 PK -- DMP U20 KULIG Marzena Z/2627/15 2018 4 ZKN 83

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.1572439670563 sekund