Częstochowa 26 - 27.05.2018
Mistrzostwa województwa ¶l±skiego U18, U20, S. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.00 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL +0.8 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2018 3 LDK! 112
2 2 s 1 13.30 GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U16 SL +0.8 IV FOJCIK Dorota Z/3619/16 2018 3 LDK! GIM
3 3 s 1 13.32 DZIADZIA Anna GKS Piast Gliwice 04 U16 SL +0.8 IV DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam , Z/3294/18 , 2018 4 LDK! 58 99
4 4 s 1 13.35 LE¦KO Martyna CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +0.8 IV CIUK Marek Z/4227/18 2018
5 5 s 1 13.49 KOPKA Malwina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +0.8 IV HEPPNER Beata Z/4002/17 2018 4 LDK! GIM
6 7 s 1 13.58 BASIURA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL +0.8 IV DMP U20 WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/1979/16 , 2018 4 LDK! GIM 89
1 6 s 2 13.57 ZAKRZEWSKA Dominika GKS Piast Gliwice 03 U16 SL +1.8 IV RAMUS Józef Z/4536/17 2018 BEZ LDK! GIM
2 8 s 2 13.70 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +1.8 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2018 5 LDK!
3 9 s 2 14.02 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +1.8 V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2018 5 LDK!
4 10 s 2 14.08 MARCZEWSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +1.8 V MICHALSKA Alicja Z/3048/18 2018 LDK!
5 11 s 2 14.45 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +1.8 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2018 LDK!
6 12 s 2 14.56 WEŻGOWIEC Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +1.8 -- LAMCH Czesław Z/2923/18 2018 LDK!
1 1 e 1 12.16 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U18 SL +1.5 II OLSZAR Michal Z/3464/15 2018 1 LDK!
2 4 e 1 12.60 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +1.5 II LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3020/16 2018 2 LDK! ZKN
3 9 e 1 13.01 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.5 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 10 e 1 13.05 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U18 WP +1.5 III WALCZAK Michał Z/0592/15 2018
5 15 e 1 13.25 WO¦ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +1.5 IV DMP CIUK Marek Z/2463/18 2018 4 61
1 2 e 2 12.37 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL +0.2 II KRUPA Iwona Z/0004/15 2018 2 KN
2 5 e 2 12.83 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL +0.2 III STA¦KIEWICZ Jakub Z/1555/16 2018 2
3 8 e 2 12.94 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +0.2 III DMP DMP U20 CIUK Marek # Z/3211/16 2018 3 75 114
4 12 e 2 13.22 GRZELAK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U18 WP +0.2 IV WALCZAK Michał Z/0591/15 2018
5 14 e 2 13.25 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.2 IV JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2018 4 LDK! GIM
6 18 e 2 13.63 STANISZEWSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +0.2 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1396/16 2018 4
7 22 e 2 14.10 TURKOWSKA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL +0.2 -- DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3477/15 2018 4 73
1 3 e 3 12.40 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL +1.0 II BIELA Marek Z/4607/15 2018 2 ZKN
2 6 e 3 12.88 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +1.0 III DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0891/15 2018 3 78 117
3 7 e 3 12.93 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 01 U18 SL +1.0 III KRUPA Iwona Z/0008/15 2018 3
4 13 e 3 13.24 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +1.0 IV DMP DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3 61 102
5 17 e 3 13.62 ŻWAK Emilia LKS Pogórze Skoczów 01 U18 SL +1.0 IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5661/15 2018 4
6 20 e 3 13.67 NAPORA Patrycja MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL +1.0 IV KOTUŁA Krzysztof Z/1312/16 2018 4 LDK! GIM
7 24 e 3 14.31 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL +1.0 -- KOBĘDZA Jan Z/4414/15 2018 4
1 16 e 4 13.55 BRACKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL +0.6 IV B.D. Z/1167/16 2018 4 LDK!
2 19 e 4 13.67 MĘTLAK Małgorzata KS Victoria Zawiercie 01 U18 SL +0.6 IV MULARCZYK sebastian Z/2705/16 2018 BEZ
3 21 e 4 13.86 BIELAS Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +0.6 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0957/18 2018
4 11 e 4 13.09 STUCZYŃSKA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL +0.6 III DMP DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/3371/18 2018 68 108
5 23 e 4 14.23 SZEWCZYK Patrycja MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +0.6 -- DUDAŁA Piotr Z/2338/18 2018 5
6 25 e 4 14.69 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL +0.6 -- KOBĘDZA Jan Z/3370/18 2018
1 1 e 5 12.15 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +1.7 I CIUK Marek Z/3835/15 2018 1 ZKN
2 3 e 5 12.34 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL +1.7 II MIĘKIŃSKI Grzegorz # Z/0652/15 2018 2
3 6 e 5 12.73 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +1.7 II HOMA Wioleta Z/0362/15 2018 2
4 8 e 5 13.33 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 00 U20 SL +1.7 IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1440/15 2018 3
1 2 e 6 12.16 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +1.9 II DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2018 1 ZKN 119 149
2 4 e 6 12.35 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U20 SL +1.9 II ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2018 2 ZKN
3 5 e 6 12.58 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +1.9 II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2018 1 ZKN
4 7 e 6 13.04 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U20 SL +1.9 III DMP DMP U20 ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2018 3 71 110
  e 6 DQ BRODA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +1.9 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/4758/15 2018 4
1 f 1 11.98 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U18 SL +1.5 I OLSZAR Michal Z/3464/15 2018 1 LDK!
2 f 1 12.20 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL +1.5 II KRUPA Iwona Z/0004/15 2018 2 KN
3 f 1 12.23 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL +1.5 II BIELA Marek Z/4607/15 2018 2 ZKN
4 f 1 12.54 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +1.5 II LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3020/16 2018 2 LDK! ZKN
5 f 1 12.63 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +1.5 II DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0891/15 2018 3 91 128
6 f 1 12.76 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +1.5 III DMP DMP U20 CIUK Marek # Z/3211/16 2018 3 85 122
7 f 1 12.77 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL +1.5 III STA¦KIEWICZ Jakub Z/1555/16 2018 2
8 f 1 13.01 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +1.5 III JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2018 4 LDK! GIM
1 f 2 12.08 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +1.0 I CIUK Marek Z/3835/15 2018 1 ZKN
2 f 2 12.19 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL +1.0 II MIĘKIŃSKI Grzegorz # Z/0652/15 2018 2
3 f 2 12.25 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +1.0 II DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2018 1 ZKN 113 145
4 f 2 12.45 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U20 SL +1.0 II ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2018 2 ZKN
5 f 2 12.64 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +1.0 II HOMA Wioleta Z/0362/15 2018 2
6 f 2 12.68 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +1.0 II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2018 1 ZKN
7 f 2 13.20 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U20 SL +1.0 III DMP DMP U20 ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2018 3 63 104
8 f 2 13.46 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 00 U20 SL +1.0 IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1440/15 2018 3
1 f 3 12.93 CIESIELSKA Larysa MKS-MOS Katowice 98 U23 SL +1.6 III ROLAK Dorota Z/1500/16 2018 3
2 f 3 12.97 STERNATIVO Wiktoria TS AKS Chorzów 97 U23 SL +1.6 III ZIEMBA Dariusz Z/0771/18 2018
3 f 3 13.17 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 Sen SL +1.6 III ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2018 BEZ
4 f 3 13.35 CIE¦LAR Noemi MUKS SZS Cieszyn 98 U23 SL +1.6 -- WERNER Mirosław Z/4379/15 2018 3
5 f 3 14.20 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98 U23 SL +1.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2018 4
200 m K
1 1 w 1 26.70 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP +0.1 III PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN 737
2 2 w 1 27.61 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +0.1 IV LACH Magdalena Z/2882/16 2018 LDK! GIM 662
3 3 w 1 28.43 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +0.1 IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN 597
400 m K
1 1 s 1 59.94 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/0229/15 2018 3 ZKN
2 2 s 1 61.69 STERNATIVO Wiktoria TS AKS Chorzów 97 U23 SL III DMP ZIEMBA Dariusz Z/0771/18 2018 60
3 3 s 1 63.10 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 Sen SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2018 BEZ
4 4 s 1 63.33 WENDT Joanna KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK IV PEREPICZKO Zdzisław Z/2788/16 2018
5 5 s 1 64.47 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL -- LAMCH Czesław B.D. Z/0764/13 2018 2
1 1 s 2 61.85 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 03 U16 SL III KRUPA Iwona Z/0800/17 2018 3
2 2 s 2 62.42 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA IV B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
3 3 s 2 62.55 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2018 LDK!
4 4 s 2 63.07 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0274/18 2018 3 LDK!
5 7 s 2 68.05 SZABLA Patrycja MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1161/17 2018 5 LDK! GIM
  s 2 DQ BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2018 3 LDK!
1 5 s 3 63.62 MASTALERZ Idalia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK IV WO¬NIAK Łukasz Z/0031/18 2018 4
2 6 s 3 65.47 KIJAK Lena MOSM Tychy 03 U16 SL V GAWLINA Józef Z/3934/17 2018 5
3 8 s 3 74.17 NAJBERG Daria UKS Czwórka Żory 03 U16 SL -- KRUPA Iwona Z/0802/17 2018 BEZ
  s 3 DQ GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL -- PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2018 3 LDK! GIM
1 1 s 4 57.94 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/2788/15 2018 1 KN
2 3 s 4 59.44 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL III WERNER Mirosław Z/4618/15 2018 2 ZKN
3 4 s 4 59.93 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U18 SL III CIEPŁAK Maciej Z/3456/15 2018 2 LDK!
4 6 s 4 60.19 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 01 U18 SL III KRUPA Iwona Z/0007/15 2018 3
5 9 s 4 60.88 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2018 2 ZKN
1 2 s 5 58.88 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA II DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 122
2 5 s 5 60.03 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL III DMP DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1403/16 2018 4 75 113
3 7 s 5 60.22 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL III DMP DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2771/15 2018 3 73 112
4 8 s 5 60.65 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL III ROLAK Dorota Z/0903/15 2018 3
5 10 s 5 61.07 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III DMP U20 GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK! 105
6 11 s 5 63.48 WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 02 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2018 3
1 12 s 6 64.40 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2855/17 2018 4 LDK! GIM 82
2 14 s 6 66.67 NOGA Justyna MOSiR Łaziska Górne 01 U18 SL -- BONK Anna Z/3902/18 2018 4
3 16 s 6 69.14 KRAWCZYK Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/2954/15 2018 BEZ LDK!
4 18 s 6 71.09 MĘTLAK Małgorzata KS Victoria Zawiercie 01 U18 SL -- MULARCZYK sebastian Z/2705/16 2018 BEZ
1 13 s 7 66.46 DUDEK Edyta MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1401/16 2018 5
2 15 s 7 67.14 CHABUZ Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- DMP U20 PASZTA Anna Z/4542/17 2018 GIM 69
3 17 s 7 70.30 BARTOŃ Natalia GKS Piast Gliwice 02 U18 SL -- DMP U20 RAMUS Józef RAMUS Józef , Z/1819/17 , 2018 BEZ LDK! GIM 60
4 19 s 7 72.49 LIGĘZA Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- DMP DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/4406/15 2018 BEZ 2 53
1 1 s 8 56.25 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U20 SL I CZYŻ Katarzyna Z/0656/15 2018 1 ZKN
2 2 s 8 57.99 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2018 2 ZKN
3 3 s 8 59.66 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U20 SL III PRENCEL Piotr Z/0364/18 2018
4 4 s 8 60.46 CIUPEK Sylwia MKS-MOS Katowice 00 U20 SL III DMP U20 ROLAK Dorota Z/5722/15 2018 2 110
5 5 s 8 60.84 PIˇTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL III B.D. Z/4336/15 2018 4
1 6 s 9 61.94 STEC Julia MOSM Tychy 00 U20 SL III GAWLINA Józef Z/2724/17 2018 4
2 7 s 9 63.76 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL IV HOMA Wioleta Z/0367/15 2018 4
3 8 s 9 67.92 GLEINDEK Daria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 00 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0706/17 2018
1500 m K
1 1 s 1 5:13.55 TOLASZ Ewa MUKS SZS Cieszyn 97 U23 SL -- WERNER Mirosław Z/1256/14 2018 BEZ
2 2 s 1 5:43.33 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 93 Sen SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1002/11 2018
3 3 s 1 5:58.19 GRUBA Justyna GKS Piast Gliwice 98 U23 SL -- DMP ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0291/14 2018 BEZ 0
1 1 s 2 4:44.98 FRˇCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy S±cz 01 U18 MA III KLIMEK Józef # Z/0910/15 2018 2 ZKN
2 2 s 2 4:46.57 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U18 SK III WO¬NIAK Łukasz Z/1753/15 2018 3 ZKN
3 3 s 2 4:46.61 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III DMP U20 PASZTA Wiesław Z/2390/15 2018 2 LDK! ZKN 117
4 4 s 2 4:57.95 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2018 4
5 5 s 2 5:07.97 BANA¦ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 03 U16 SK IV WO¬NIAK Łukasz Z/0686/17 2018 4
6 6 s 2 5:09.24 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2018 5 LDK! GIM
7 7 s 2 5:35.40 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- DMP PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1398/16 2018 BEZ 2
1 1 s 3 4:33.99 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL II PASZTA Wiesław Z/2532/15 2018 1 KN
2 2 s 3 4:38.80 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA II DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/2995/15 2018 2 LDK! ZKN 128
3 3 s 3 4:39.22 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL II SZCZYRK Janusz Z/2769/15 2018 2 ZKN
4 4 s 3 4:40.56 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/0223/15 2018 2 ZKN
5 5 s 3 4:57.27 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL III WERNER Mirosław Z/0532/15 2018 3
6 6 s 3 5:10.17 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 00 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1438/15 2018 4
3000 m K
1 1 s 1 10:14.76 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U20 SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 10:57.39 MALINA Michalina GTS Bojszowy 00 U20 SL III TOMALA Grzegorz Z/1407/15 2018 4
3 3 s 1 11:12.64 KLAG Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP IV B.D. Z/4561/15 2018 3
4 4 s 1 11:55.43 CZADER Anna KS Sprint Bielsko-Biała 99 U20 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/3376/15 2018 4
5 5 s 1 12:46.42 FAŁOWSKA Sonia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U20 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/1760/16 2018 BEZ
1 1 s 2 10:13.76 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL II DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/3180/16 2018 2 ZKN 127
2 2 s 2 10:50.53 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/0225/15 2018 3 ZKN
3 3 s 2 10:52.72 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U18 SL III DMP U20 CZECH Klaus Z/1809/15 2018 3 ZKN 103
4 4 s 2 10:58.78 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U18 SL III DMP U20 CZECH Klaus Z/1807/15 2018 4 100
5 5 s 2 11:12.80 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U18 SL IV JONDA Czesław Z/4241/15 2018 4
6 6 s 2 11:32.63 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0237/15 2018 BEZ
80 pł K
1 2 w 1 12.55 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -0.8 III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/0666/17 2018 2 LDK! GIM 779
2 1 w 1 16.15 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -0.8 -- RUSZEL Piotr LAMCH Mariola Z/3980/17 2018 BEZ LDK! GIM 315
100 m pł J MŁ K
1 1 w 1 15.05 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP -1.1 II PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN 835
2 2 w 1 16.20 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -1.1 III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN 690
3 3 w 1 16.71 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -1.1 III LACH Magdalena Z/2882/16 2018 LDK! GIM 630
400 m pł K K
1 1 s 1 66.68 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL III CHRIST Marek Z/2387/15 2018 3
2 2 s 1 66.70 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III DMP U20 GIZA Maciej Z/0388/16 2018 4 LDK! 117
3 3 s 1 66.79 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02 U18 SL III OLSZAR Michal Z/2263/16 2018 2
4 4 s 1 67.27 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL III DMP KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2018 2 ZKN 73
5 6 s 1 69.66 RELUGA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL IV DMP DMP U20 CIUK Marek Z/3139/17 2018 4 58 102
1 5 s 2 67.64 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL III DMP KOTUŁA Krzysztof Z/2781/15 2018 4 70
2 7 s 2 71.25 JEZIAK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL IV DMP DMP U20 CIUK Marek # Z/3210/16 2018 5 LDK! GIM 49 95
3 8 s 2 72.03 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL IV B.D. CHRIST Marek , Z/2382/15 , 2018 4
4 9 s 2 79.77 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL -- DMP JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0892/15 2018 4 16
1 1 s 3 65.03 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL II CIUK Marek Z/3899/15 2018 1 ZKN
2 2 s 3 67.63 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 00 U20 SL III DMP U20 PODCHUL Krzysztof Z/4671/15 2018 2 ZKN 112
3 3 s 3 68.03 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 00 U20 SL III DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/4407/15 2018 3 68 109
4 4 s 3 70.07 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/1954/16 2018 3
  s 3 DNF JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- CIUK Marek # Z/2606/15 2018 4
1 1 s 4 62.07 JA¬WIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 98 U23 SL I PIETRZAK Michał Z/0651/15 2018 II
2 2 s 4 65.83 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 02 U18 OP II DZIUBA Jacek Z/3452/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 3 s 4 66.05 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U18 WP III WALCZAK Michał Z/0794/16 2018
4 4 s 4 69.85 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 01 U18 OP IV DZIUBA Jacek Z/2812/15 2018 4 LDK!
  s 4 DNF KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2018 3 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:05.85 ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/2896/15 2018 1 ZKN 132
2 2 s 1 5:23.34 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy S±cz 01 U18 MA III KLIMEK Józef Z/0509/16 2018 2 ZKN
3 3 s 1 5:34.44 ¦LĘCZEK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1439/17 2018 4 LDK! GIM
4 4 s 1 5:39.11 ŁUKASIK Martyna MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1307/16 2018 3 LDK! GIM
5 5 s 1 5:49.35 SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK IV WO¬NIAK Łukasz Z/0557/16 2018 5
4x100 m K
1 1 s 1 51.09 GATNARCZYK Paulina
GUTT Emilia
ROJEK Natalia
KALWAR Wiktoria
RMKS Rybnik # 04
03
03
04
U16 SLK -- FOJCIK Dorota FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
SITARSKI Michał
FOJCIK Dorota
, Z/2500/18
Z/3619/16
Z/3624/16
Z/2501/18
, 2018
2018
2018
2018
4
3
4
3
  s 1 DQ WAWRYKA Zuzanna
NAPORA Alicja
GAWRY¦ Wiktoria
MERZOWICZ Wiktoria
MKS-MOSM Bytom # 04
03
03
03
U16 SLK -- KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
Z/0458/18
Z/1156/17
Z/1149/17
Z/1155/17
2018
2018
2018
2018

4
2
2
1 1 s 2 49.89 HAJDUK Julia
NAGIĘĆ Weronika
RYBKA Aleksandra
NYKAZA Natalia
TS Wieliczanka Wieliczka # 01
02
01
01
U18 MLP -- GIZA Maciej GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Maciej
GIZA Maciej
GIZA Maciej
Z/1263/15
Z/0239/16
Z/0389/16
Z/0388/16
2018
2018
2018
2018
2
2
3
4
2 2 s 2 50.64 BARTOLEWSKA Julia
MARCZEWSKA Ewa
JEZIAK Wiktoria
WO¦ Aleksandra
CKS Budowlani Częstochowa # 01
01
02
01
U18 SLK -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola
CIUK Marek
CIUK Marek
CIUK Marek
Z/3020/16
Z/3211/16
Z/3210/16
Z/2463/18
2018
2018
2018
2018
2
3
5
4
3 3 s 2 50.65 ZAGAJSKA Julia
STANISZEWSKA Anna
TUCKA Dominika
OGÓROWSKA Natalia
MOS CSiR D±browa Górnicza # 02
02
01
01
U18 SLK -- PRZEWIE¬LIK Dorota
JA¬WIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
Z/1403/16
Z/1396/16
Z/0903/15
Z/0891/15
2018
2018
2018
2018
4
4
3
3
4 4 s 2 53.20 STUCZYŃSKA Julia
MAREK Julia
SZPOCZEK Magdalena
GRĘDA Oliwia
MKS Czechowice-Dziedzice # 02
01
01
01
U18 SLK -- KOBĘDZA Jan
KOBĘDZA Jan
KOBĘDZA Jan
KOBĘDZA Jan
Z/3371/18
Z/4405/15
Z/4411/15
Z/4414/15
2018
2018
2018
2018

2
3
4
1 s 3 47.97 BATKO Agata
BARANEK Weronika
KIEPURA Monika
BRODA Julia
MOS CSiR D±browa Górnicza # 00
99
00
00
U20 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
RZEWNICKI Wiktor
JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/0885/15
Z/0650/15
Z/0884/15
Z/4758/15
2018
2018
2018
2018
2
2
1
4
2 s 3 50.54 PIˇTEK Wiktoria
SYNOWIEC Wiktoria
POHL Sabina
ZAWRONEK Natalia
TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 00
00
99
99
U20 SLK -- B.D.
CZYŻ Katarzyna
PRENCEL Piotr
CZYŻ Katarzyna
Z/4336/15
Z/4337/15
Z/0364/18
Z/0656/15
2018
2018
2018
2018
4
2

1
Wzwyż K
1 f 1 1.55 WO¬NICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U18 SL III BOJKO Bogdan Z/1672/16 2018 3 ZKN
2 f 1 1.45 DZIUBA Klaudia RMKS Rybnik 03 U16 SL IV SITARSKI Michał # Z/0752/17 2018 5 LDK! GIM
3 f 1 1.40 WARZECHA Jagoda MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/2339/18 2018 5
4 f 1 1.35 SZUDY Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- SZYMAŃSKA Katarzyna SZYMAŃSKA Katarzyna Z/1172/16 2018 BEZ LDK! GIM
5 f 1 1.25 WRZOSEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/2293/17 2018 4 LDK! GIM
6 f 1 1.20 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/1084/18 2018
1 f 2 1.40 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2018 2 ZKN
2 f 2 1.10 ZIÓŁKOWSKA Weronika MOSM Tychy 00 U20 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2393/15 2018 4
1 1 w 3 1.36 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/0666/17 2018 2 LDK! GIM 470
2 2 w 3 1.33 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Mariola Z/3980/17 2018 BEZ LDK! GIM 439
1 1 w 4 1.48 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN 599
2 2 w 4 1.48 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN 599
3 3 w 4 1.42 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2882/16 2018 LDK! GIM 534
W dal K
1 f 1 5.71 BARANEK Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL +0.9 II DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/0650/15 2018 2 ZKN 106 137
2 f 1 5.66 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U20 SL +1.0 II BIELA Marek Z/0307/15 2018 1 KN
3 f 1 5.31 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA +0.3 III DMP DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/4528/15 2018 3 79 106
4 f 1 5.28 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL +1.3 III PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2018 2 ZKN
5 f 1 5.10 ZIÓŁKOWSKA Weronika MOSM Tychy 00 U20 SL +1.7 III PRZYBYCIN Bogdan Z/2393/15 2018 4
6 f 1 5.02 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 99 U20 SL +0.3 IV OLSZAR Michal Z/3338/15 2018 3
7 f 1 4.92 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL +1.1 IV WERNER Mirosław Z/2252/16 2018 4
8 f 1 4.66 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98 U23 SL +0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2018 4
9 f 1 4.55 WIĘCŁAW Wiktoria CTL ORLĘTA Częstochowa 99 U20 SL +2.4 -- TREBERT Paweł Z/2192/16 2018 BEZ
1 f 2 5.43 KORDEK Sara MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +3.0 II DMP U20 BONK Stanisław Z/1629/17 2018 3 ZKN 116
2 f 2 5.15 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U16 SL +1.9 III SITARSKI Michał # Z/3624/16 2018 4 LDK! GIM
3 f 2 5.09 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +1.0 IV RZEWNICKI Wiktor Z/0902/15 2018 4
4 f 2 4.85 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U16 SL +1.9 IV SITARSKI Michał Z/2281/17 2018 4 LDK! GIM
5 f 2 4.73 DUDA Julia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL +2.0 V PASZTA Anna CHRIST Marek # Z/0815/18 2018 5 LDK!
6 f 2 4.73 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL +0.8 V DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2018 3 LDK!
7 f 2 4.62 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL +1.0 -- DMP KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2018 3 38
8 f 2 4.37 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.4 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2018 4 LDK! GIM 57
9 f 2 4.21 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice 02 U18 SL +2.1 -- PASZTA Anna Z/2803/17 2018 5
  4.04 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice 02 U18 SL +0.2 -- PASZTA Anna Z/2803/17 2018 5
  5.34 KORDEK Sara MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +1.9 III DMP U20 BONK Stanisław Z/1629/17 2018 3 ZKN 109
Kula (3) K
1 f 1 11.78 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN
2 f 1 11.05 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/0623/17 2018 4
3 f 1 10.68 WYDERKA Izabela MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1577/16 2018 3 LDK! GIM
4 f 1 9.99 KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 9.61 NOSAL Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0646/17 , 2018 BEZ LDK!
6 f 1 9.37 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- SZYMAŃSKA Katarzyna Z/1171/16 2018 4 LDK! GIM
7 f 1 9.23 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL -- SKIBSKI Łukasz Z/3615/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
8 f 1 9.11 KASIŃSKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL V DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3573/18 2018 5 LDK! 72
9 f 1 9.07 SKRZEKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0553/17 2018 5 LDK! GIM
10 f 1 9.04 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2018 BEZ LDK! GIM 72
11 f 1 8.67 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
12 f 1 8.36 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2018 LDK!
1 1 w 1 7.92 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/0666/17 2018 2 LDK! GIM 394
2 2 w 1 5.92 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Mariola Z/3980/17 2018 BEZ LDK! GIM 266
1 1 w 2 11.65 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III DMP U20 MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN 638 104
2 2 w 2 9.83 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN 518
3 3 w 2 8.52 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2882/16 2018 LDK! GIM 433
Kula (4) K
1 f 1 12.78 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 Sen SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
2 f 1 12.16 CISICKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U23 SL II KURDZIEL Andrzej Z/1044/14 2018 1 ZKN
3 f 1 11.67 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL III DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2018 2 ZKN 126
4 f 1 10.69 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice 99 U20 SL III BONK Stanisław Z/3030/15 2018 II ZKN
5 f 1 10.56 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U16 SL III DMP RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2018 4 LDK! 72
6 f 1 10.30 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2018 2 ZKN
7 f 1 8.19 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4538/15 2018 BEZ
8 f 1 7.32 KRAMARCZYK Aneta MCKiS Jaworzno 98 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1700/17 2018 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 34.61 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN 116
2 f 1 26.92 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 f 1 26.66 KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 26.43 WYDERKA Izabela MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1577/16 2018 3 LDK! GIM 85
5 f 1 23.88 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2018 BEZ LDK! GIM
6 f 1 23.51 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V GÓRECKA Małgorzata PASZTA Anna , Z/3736/18 , 2018 BEZ LDK!
7 f 1 22.01 BABKIEWICZ Dorota MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/1297/16 2018 5 LDK! GIM
8 f 1 19.48 SKRZEKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0553/17 2018 5 LDK! GIM
9 f 1 19.32 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2018 LDK!
10 f 1 16.62 NOSAL Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0646/17 , 2018 BEZ LDK!
1 f 2 40.75 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice 99 U20 SL II BONK Stanisław Z/3030/15 2018 II ZKN
2 f 2 35.51 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U20 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2018 3 ZKN
3 f 2 32.55 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL III KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2018 2 ZKN
4 f 2 26.12 WOJARSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -- DMP PUDŁOWSKI Szymon Z/0895/15 2018 BEZ 30
5 f 2 19.63 KRAMARCZYK Aneta MCKiS Jaworzno 98 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1700/17 2018 BEZ
Chód 5 km K
1 1 s 1 26:47.08 LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA -- MIREK Wacław Z/5209/15 2018 3
2 2 s 1 29:55.52 GRABARA Maja CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III DMP U20 LAMCH Mariola LAMCH Mariola Z/1350/16 2018 3 LDK! ZKN 92
3 3 s 1 32:36.02 RATAJ Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL IV LAMCH Mariola Z/4431/17 2018 BEZ LDK! GIM
100 m M
1 1 s 1 11.46 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL +1.2 III DMP DMP U20 HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1076/17 , 2018 3 LDK! GIM 68 112
2 2 s 1 11.78 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL +1.2 IV HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan , Z/2303/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 3 s 1 11.81 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U16 SL +1.2 IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2018 4
4 4 s 1 12.00 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 03 U16 SL +1.2 IV FOJCIK Dorota Z/3688/18 2018
5 5 s 1 12.02 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +1.2 IV GIZA Maciej Z/0460/18 2018 BEZ LDK!
6 6 s 1 12.15 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +1.2 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
7 10 s 1 12.45 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL +1.2 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM
8 11 s 1 12.50 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +1.2 V CIUK Marek Z/3695/18 2018
1 7 s 2 12.21 MATEJKO Nikolas MOSiR Łaziska Górne 98 U23 SL +0.2 -- BONK Anna Z/3901/18 2018 BEZ
2 8 s 2 12.27 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL +0.2 V KOBĘDZA Jan Z/2034/18 2018 5
3 9 s 2 12.43 BORKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 04 U16 SL +0.2 V HOLIK Elżbieta HOLIK Elżbieta RAMUS Józef HOLIK Elżbieta , Z/4592/17 , 2018 5 LDK! GIM
4 12 s 2 12.51 NIEWIEM Wiktor MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL +0.2 V KOTUŁA Krzysztof Z/0459/18 2018 LDK!
5 13 s 2 12.63 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +0.2 V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2018 5 LDK!
6 14 s 2 12.88 LEGUT Bartłomiej MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL +0.2 -- KOBĘDZA Jan Z/1081/17 2018 5 LDK! GIM
7 15 s 2 13.04 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.2 -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
8 16 s 2 13.41 GAJEK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL +0.2 -- ROLAK Dorota Z/2908/18 2018
1 1 e 1 10.88 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.4 I MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2018 1 LDK! KN GIM
2 15 e 1 11.80 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.4 IV FOJCIK Dorota Z/3618/16 2018 4 LDK! GIM
3 17 e 1 11.97 KRAWCZYK Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL +0.4 IV DMP U20 KORZEŃ Robert Z/3732/17 2018 5 GIM 89
4 23 e 1 12.33 SUCHARSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL +0.4 --
5 25 e 1 12.51 RUTKOWSKI Piotr MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL +0.4 -- HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1681/16 , 2018 4 LDK!
  e 1 DQ KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +0.4 -- DMP U20 ROLAK Dorota Z/3195/16 2018 3
1 4 e 2 11.06 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL +0.1 II DMP DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2018 2 ZKN 98 135
2 12 e 2 11.66 KOZŁOWSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL +0.1 III SZYMAŃSKA Katarzyna Z/1166/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 13 e 2 11.75 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +0.1 III DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 4 98
4 18 e 2 12.21 ORZOŁ Patryk MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL +0.1 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0968/18 2018 5
5 21 e 2 12.31 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL +0.1 -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2018 BEZ
6 22 e 2 12.32 GÓRA Krystian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U18 SL +0.1 -- CZYŻ Katarzyna Z/3807/16 2018 BEZ LDK!
1 3 e 3 11.03 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +1.3 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2018 2 ZKN
2 6 e 3 11.42 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +1.3 III KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2018 4
3 7 e 3 11.53 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.3 III FOJCIK Dorota Z/2963/17 2018 4
4 20 e 3 12.27 PROSZOWSKI Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +1.3 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0961/18 2018
5 24 e 3 12.34 POLASZEK Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +1.3 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/1640/18 2018 BEZ
6 26 e 3 12.81 BUCHACZ Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +1.3 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0958/18 2018
1 2 e 4 11.03 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL +0.8 II KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2018 2 ZKN
2 10 e 4 11.63 DRÓŻDŻ Marcin MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +0.8 III RZEWNICKI Wiktor Z/1406/16 2018 3 ZKN
3 14 e 4 11.79 ZIEN Kamil MOSM Tychy 01 U18 SL +0.8 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2726/17 2018 4
4 16 e 4 11.94 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.8 IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej Z/0242/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 19 e 4 12.23 PIERWOCH Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +0.8 -- KRAWCEWICZ Maria Z/4165/18 2018 BEZ
1 5 e 5 11.15 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.8 II MANTYK Łukasz Z/3147/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 8 e 5 11.56 BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL +0.8 III WERNER Mirosław Z/2462/18 2018 BEZ
3 9 e 5 11.61 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.8 III JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2018 3 LDK! GIM
4 11 e 5 11.66 CIMERMAN Kewin GKS Piast Gliwice 02 U18 SL +0.8 III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4893/18 2018
1 1 e 6 10.85 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99 U20 SL +1.0 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2018 2 ZKN
2 6 e 6 11.12 MIROCHA Grzegorz UKS Sprint ZSME Żywiec 00 U20 SL +1.0 II HACZEK Mariusz Z/2868/18 2018
3 10 e 6 11.53 ANTONIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 00 U20 SL +1.0 III DMP U20 RAMUS Józef Z/2729/17 2018 4 108
4 12 e 6 11.57 MO¦ Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL +1.0 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1337/16 2018 4
5 14 e 6 11.92 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL +1.0 IV DMP U20 BORYKA Ireneusz Z/5554/15 2018 3 91
1 2 e 7 10.95 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL +1.6 II BIELA Marek Z/4611/15 2018 2 ZKN
2 4 e 7 11.02 BURDA Adam MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL +1.6 II DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0601/17 2018 1 KN 101 137
3 5 e 7 11.12 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL +1.6 II SKALIK Joanna Z/1443/15 2018 2
4 7 e 7 11.15 ROSÓŁ Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL +1.6 II DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0754/15 2018 3 90 130
5 9 e 7 11.43 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL +1.6 III PĘKALA Łukasz Z/3074/18 2018
6 11 e 7 11.54 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +1.6 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0878/15 2018 3
7 13 e 7 11.69 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +1.6 III KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2018
1 3 e 8 10.97 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +0.7 II DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/3377/15 2018 1 KN 105 140
2 8 e 8 11.32 LI¦KIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.7 III DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 4 120
3 15 e 8 11.96 KRUCZEK Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 00 U20 SL +0.7 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/2143/16 2018 3 LDK! 89
1 f 1 10.81 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL +2.9 I DMP DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2018 2 ZKN 119 149
2 f 1 10.86 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +2.9 I ROLAK Dorota Z/5732/15 2018 2 ZKN
3 f 1 10.90 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL +2.9 I KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2018 2 ZKN
4 f 1 11.31 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +2.9 III KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2018 4
5 f 1 11.47 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL +2.9 III FOJCIK Dorota Z/2963/17 2018 4
6 f 1 11.59 DRÓŻDŻ Marcin MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +2.9 III RZEWNICKI Wiktor Z/1406/16 2018 3 ZKN
7 f 1 11.60 BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL +2.9 III WERNER Mirosław Z/2462/18 2018 BEZ
8 f 1 11.62 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +2.9 III JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2018 3 LDK! GIM
1 f 2 10.76 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99 U20 SL +1.9 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2018 2 ZKN
2 f 2 10.77 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +1.9 I DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/3377/15 2018 1 KN 122 152
3 f 2 10.92 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL +1.9 II BIELA Marek Z/4611/15 2018 2 ZKN
4 f 2 11.05 MIROCHA Grzegorz UKS Sprint ZSME Żywiec 00 U20 SL +1.9 II HACZEK Mariusz Z/2868/18 2018
5 f 2 11.18 ROSÓŁ Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL +1.9 II DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0754/15 2018 3 88 128
6 f 2 11.24 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL +1.9 II SKALIK Joanna Z/1443/15 2018 2
7 f 2 11.34 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL +1.9 III PĘKALA Łukasz Z/3074/18 2018
1 f 3 10.86 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U23 SL -0.6 I STĘPIEŃ Kazimierz Z/0211/13 2018 1
2 f 3 10.95 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL -0.6 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2018 2 ZKN
3 f 3 11.36 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL -0.6 III BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2018 2
4 f 3 11.57 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL -0.6 III B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2018 2
5 f 3 11.63 DYBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL -0.6 III PRENCEL Piotr Z/4428/15 2018 4
6 f 3 11.80 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 97 U23 SL -0.6 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3089/15 2018 2
7 f 3 11.87 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U23 SL -0.6 -- BORYKA Ireneusz Z/1012/12 2018 BEZ
1 w 1 12.08 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL +0.3 IV MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN 635
1 1 w 2 11.82 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL +0.3 IV SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 687
2 2 w 2 12.06 ZACHARKO Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL +0.3 IV HYJEK Katarzyna Z/0306/16 2018 4 639
400 m M
1 9 s 1 50.18 PA¬DZIERZ Adam MKS-MOS Katowice 00 U20 SL II DMP U20 DUBIEL Adam Z/4651/15 2018 2 ZKN 129
2 1 s 1 50.43 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL II DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/3045/16 2018 3 ZKN 82 126
3 2 s 1 51.12 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U20 SL III DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2910/15 2018 2 ZKN 72 119
4 3 s 1 52.11 GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL III BIELA Marek Z/2485/17 2018 4
5 4 s 1 53.06 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/3467/15 2018 4
1 1 s 2 52.83 HAJDUK Norbert MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0775/17 2018 2
2 2 s 2 53.71 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U16 SL IV DMP ROLAK Dorota Z/0785/17 2018 4 41
3 3 s 2 57.80 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- GIZA Maciej Z/1673/18 2018 LDK!
4 4 s 2 62.51 MATYJA Szymon TS AKS Chorzów 04 U16 SL -- DMP U20 ZIEMBA Dariusz Z/2652/18 2018 49
1 1 s 3 48.90 PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL II DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/4403/15 2018 1 KN 107 142
2 2 s 3 48.91 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL II MORKA Piotr Z/0303/16 2018 2 ZKN
3 3 s 3 51.73 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL III BIELA Marek Z/4608/15 2018 4
4 4 s 3 51.86 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/0818/15 2018 3 ZKN
5 6 s 3 52.95 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL IV KASIŃSKI Marek Z/2284/16 2018 3
6 8 s 3 53.42 TATARCZYK Brunon MKS-MOS Katowice 02 U18 SL IV DMP U20 ROLAK Dorota Z/1393/16 2018 3 97
1 5 s 4 52.32 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 01 U18 OP III PIERÓG Paweł Z/4532/17 2018 4
2 7 s 4 53.31 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2018 3
3 10 s 4 53.85 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL IV DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3189/16 2018 4 93
4 11 s 4 54.43 HEĆKO Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV DMP U20 BORYKA Ireneusz Z/2654/18 2018 88
5 15 s 4 55.66 GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/0258/17 2018 5 LDK! GIM
6 18 s 4 60.35 JANEWICZ Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3808/16 2018 BEZ LDK!
1 9 s 5 53.72 LIPIŃSKI Szymon UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U18 SL IV BOJKO Bogdan Z/1669/16 2018 2 ZKN
2 12 s 5 54.55 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 01 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/1392/16 2018 4
3 13 s 5 55.45 KOZŁOWSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- SZYMAŃSKA Katarzyna Z/1166/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 14 s 5 55.65 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 02 U18 SL -- BONK Anna Z/3904/18 2018 4
5 16 s 5 59.76 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3806/16 2018 5 LDK!
6 17 s 5 59.97 BARNABAS Tobiasz UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U18 SL -- BOJKO Bogdan Z/2791/17 2018 4
1 5 s 6 53.14 KURZYŃSKI Hubert MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL IV RZEWNICKI Wiktor Z/0965/18 2018 BEZ
2 6 s 6 53.16 BAJOR Mateusz CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL IV TREBERT Paweł Z/2350/17 2018 4
3 7 s 6 53.76 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL IV WERNER Mirosław Z/1546/16 2018 4
4 8 s 6 53.93 SŁONKA Piotr UKS 5 Plus Rydułtowy 99 U20 SL IV BOJKO Bogdan Z/2225/16 2018 BEZ
1 f 7 50.88 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 91 Sen SL III B.D. B.D. B.D. , Z/0376/12 , 2018
2 f 7 51.88 ŁUKASIAK Robert AZS-AWF Katowice 95 Sen SL III KRUPA Iwona B.D. Z/0900/12 2018
3 f 7 52.27 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA III DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2018 3 57 107
4 f 7 53.44 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2018 2
5 f 7 54.12 BAŁUSZYŃSKI Paweł UKS Budowlani Nowy S±cz 99 U20 MA IV KLIMEK Józef Z/2564/15 2018 4
1 w 1 55.07 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 596
  w 1 DNF ZACHARKO Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- HYJEK Katarzyna Z/0306/16 2018 4 0
1 1 w 2 57.00 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN 521
1500 m M
1 1 s 1 3:59.60 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL II DMP SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2018 LDK! ZKN 71
2 2 s 1 3:59.81 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 99 U20 SL II B.D. # Z/2051/16 2018 2 ZKN
3 3 s 1 4:00.21 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy S±cz 00 U20 MA II KLIMEK Józef Z/0911/15 2018 2 ZKN
4 4 s 1 4:03.54 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 01 U18 SL III DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1417/16 2018 3 LDK! ZKN 59 116
5 5 s 1 4:12.19 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 Sen SL -- RU¦NIAK Stefan Z/1928/12 2018 2
6 7 s 1 4:13.37 SZAFARCZYK Marcin LKS Pogórze Skoczów 90 Sen SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. B.D. Z/0443/11 2018 3
  s 1 DNF ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2018 2 LDK! GIM
1 6 s 2 4:13.29 WALOTEK Artur AZS-AWF Katowice 99 U20 SL IV MARMUR Stanisław Z/6144/15 2018
2 8 s 2 4:17.36 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL IV HELBIK Marzanna Z/0664/15 2018 3
3 9 s 2 4:20.09 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV MORKA Piotr Z/2944/16 2018 3
4 10 s 2 4:25.39 HAJDUK Paweł TL ROW Rybnik 99 U20 SL -- CIEPŁAK Maciej Z/1068/17 2018 4
5 11 s 2 4:27.30 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL V DMP U20 LAMCH Czesław Z/1831/18 2018 LDK! 74
6 12 s 2 4:38.52 MOLA Mateusz MUKS SZS Cieszyn 00 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/2461/18 2018
7 13 s 2 4:47.42 PŁONKA Jakub MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2343/18 2018
8 14 s 2 4:49.30 ŁABA Daniel MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof SZCZYRK Janusz , Z/1153/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
3000 m M
1 1 s 1 8:50.98 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U23 SL III CZYŻ Katarzyna Z/1072/13 2018 2
2 2 s 1 8:52.41 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 95 Sen SL III LAMCH Czesław Z/2758/16 2018 3
3 3 s 1 9:52.15 KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 95 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4117/18 2018 BEZ
1 1 s 2 9:39.91 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2311/18 2018 95
2 2 s 2 9:44.84 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02 U18 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2998/17 2018 4
3 3 s 2 9:55.96 KUDYK Samuel MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL IV KOBĘDZA Jan Z/3174/16 2018 4
4 4 s 2 10:09.98 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 01 U18 SL IV DMP U20 ROLAK Dorota Z/1390/16 2018 BEZ 85
5 5 s 2 10:14.81 KUDRYS Kazimierz KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/1783/18 2018 83
6 6 s 2 10:54.35 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 02 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/0956/18 2018
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 55.34 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01 U18 OP II DZIUBA Jacek Z/0971/16 2018 3 LDK! ZKN
2 2 s 1 57.12 KACPERAK Mateusz CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL III TREBERT Paweł Z/2283/16 2018 4
3 3 s 1 58.25 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL III KASIŃSKI Marek Z/2281/16 2018 4
4 4 s 1 58.36 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL III DMP U20 HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1075/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM 105
5 6 s 1 60.98 ROZWADOWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U18 SL IV MORKA Piotr Z/2588/15 2018 BEZ
1 5 s 2 59.09 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof # Z/2774/15 2018 4 101
2 7 s 2 63.22 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/1351/17 2018 LDK! ZKN GIM
3 8 s 2 65.32 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 02 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2018 5
400 m pł M
1 1 s 1 55.61 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 57.78 ¦MIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA III DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1262/15 2018 4 LDK! 111
3 3 s 1 60.68 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL IV MORKA Piotr Z/0267/17 2018 4
4 4 s 1 66.30 JANIK Sebastian MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL -- MORKA Piotr Z/0268/17 2018 BEZ
5 5 s 1 78.35 KNAPIK Mateusz MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2775/15 2018 4
1 s 2 55.31 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 98 U23 SL II DMP B.D. Z/0680/14 2018 ZKN 96
2000 m prz M
1 1 s 1 6:09.42 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy S±cz 00 U20 MA II KLIMEK Józef Z/0900/17 2018 3 ZKN
2 2 s 1 6:09.58 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2018 3
3 3 s 1 6:13.84 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III DMP U20 LAMCH Czesław Z/1062/17 2018 4 ZKN 118
4 4 s 1 6:41.05 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2018 3 91
5 5 s 1 6:44.69 KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL IV DMP U20 LAMCH Czesław Z/1902/17 2018 BEZ 88
6 6 s 1 7:05.08 WO¬NIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -- DMP U20 LAMCH Czesław Z/3365/15 2018 BEZ 73
7 7 s 1 7:09.10 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy S±cz 02 U18 MA -- KLIMEK Józef Z/0506/16 2018 5
8 8 s 1 7:25.89 BIERONSKI Nikodem KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL -- DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3191/16 2018 BEZ 67
  s 1 DNF PIERZYNA Jakub LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/2729/16 2018 LDK!
  s 1 DNF PLATA Dawid LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/2728/16 2018
  s 1 DNF BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/2413/15 2018
4x100 m M
1 1 s 1 42.98 CHROSTA Filip
GÓRNY Mateusz
ŁUCKI Oskar
PATRZYK Adam
BKL Bełchatów 02
02
02
02
U18 LDZ -- MANTYK Łukasz B.D.
MANTYK Łukasz
MANTYK Łukasz B.D.
MANTYK Łukasz B.D.
Z/0168/16
Z/3147/17
Z/0166/16
Z/0169/16
2018
2018
2018
2018
1
2
2
3
2 2 s 1 44.99 KOSOWSKI Kamil
KULIGOWSKI Michał
GARUS Kamil
RACZYŃSKI Rafał
RMKS Rybnik 01
02
02
01
U18 SLK -- SITARSKI Michał
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
WYPIÓR Aleksander
Z/4893/15
Z/2963/17
Z/3618/16
Z/1512/18
2018
2018
2018
2018
4
4
4

3 3 s 1 45.39 PROKOPOWICZ Patryk
GRZYWACZ Kacper
PINDYCH Dominik
ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier
CTL ORLĘTA Częstochowa 01
02
02
01
U18 SLK -- KASIŃSKI Marek
KASIŃSKI Marek
KASIŃSKI Marek
KASIŃSKI Marek
Z/2118/17
Z/2136/17
Z/2284/16
Z/2281/16
2018
2018
2018
2018
BEZ
4
3
4
4 4 s 1 45.96 LEGUT Bartłomiej
MIKOŁAJCZAK Szymon
PUTO Mateusz
STRYCZEK Szymon
MKS Czechowice-Dziedzice 03
04
03
03
U16 SLK -- KOBĘDZA Jan
KOBĘDZA Jan
HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan
HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan
Z/1081/17
Z/2034/18
, Z/2303/17
, Z/1076/17
2018
2018
, 2018
, 2018
5
5
4
3
5 5 s 1 47.42 FILAR Michał
KOZIAR Bartosz
PAJˇK Jakub
PŁACHECKI Robert
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02
02
02
01
U18 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna
Z/2853/17
Z/0910/17
Z/1981/16
, Z/3474/15
2018
2018
2018
, 2018
5
5
3
4
  s 1 DQ BUCHACZ Kamil
PROSZOWSKI Daniel
WOJCIECHOWSKI Jacek
DRÓŻDŻ Marcin
MOS CSiR D±browa Górnicza 01
01
02
02
U18 SLK -- RZEWNICKI Wiktor
JA¬WIŃSKI Krzysztof
RZEWNICKI Wiktor
RZEWNICKI Wiktor
Z/0958/18
Z/0961/18
Z/1415/16
Z/1406/16
2018
2018
2018
2018


5
3
1 1 s 2 46.79 TUCZYŃSKI Jakub
SZYMCZAK Jakub
ROBOTNIKOWSKI Jakub
DROZDOWSKI Damian
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03
03
04
03
U16 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/1082/18
Z/1081/18
Z/1078/18
Z/1075/18
2018
2018
2018
2018




Wzwyż M
1 f 1 1.85 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL III KOTULSKI Krzysztof Z/1750/16 2018 3
2 f 1 1.85 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL III MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2018 2 ZKN
3 f 1 1.75 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 98 U23 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1666/14 2017 2
1 f 2 1.95 FELSKI Filip CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL II MICHALSKA Alicja Z/4603/15 2018 ZKN
2 f 2 1.95 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 01 U18 SL II BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2018 2 KN
3 f 2 1.90 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02 U18 SL III BIELA Marek Z/3772/17 2018 3 ZKN
4 f 2 1.65 JANIA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U16 SL V SITARSKI Michał Z/2296/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 f 2 1.65 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U16 SL V DMP DMP U20 RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2018 5 LDK! GIM 29 73
6 f 2 1.65 KRUPA Konrad MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- DMP RZEWNICKI Wiktor Z/1411/16 2018 BEZ 29
7 f 2 1.60 FILAR Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2853/17 2018 5 LDK! GIM 68
7 f 2 1.60 PŁACHECKI Robert SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3474/15 , 2018 4 LDK!
9 f 2 1.50 CZEKALIŃSKI Krystian CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -- LAMCH Mariola LAMCH Mariola LAMCH Mariola Z/1690/17 2018 4 LDK! GIM
1 1 w 1 1.90 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN 714 76 116
1 1 w 2 1.75 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 585
2 2 w 2 1.45 ZACHARKO Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- HYJEK Katarzyna Z/0306/16 2018 4 352
W dal M
1 f 1 6.25 WOJCIECHOWSKI Jacek MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -0.7 IV DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/1415/16 2018 5 47 92
2 f 1 6.15 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL -0.1 IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2018 2 ZKN
3 f 1 5.91 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL -0.4 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3190/16 2018 4
4 f 1 5.70 KOSOWSKI Kamil RMKS Rybnik 01 U18 SL +0.3 -- SITARSKI Michał Z/4893/15 2018 4
5 f 1 5.68 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL -1.2 -- FOJCIK Dorota Z/2963/17 2018 4
6 f 1 5.58 RACZYŃSKI Rafał RMKS Rybnik 01 U18 SL -1.9 -- WYPIÓR Aleksander Z/1512/18 2018
7 f 1 5.51 SZYMCZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U16 WP -1.2 -- WALCZAK Michał Z/1081/18 2018
8 f 1 5.49 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP -0.3 -- WALCZAK Michał Z/1078/18 2018
9 f 1 5.33 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/0910/17 2018 5 LDK! GIM
10 f 1 5.24 PIERWOCH Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -0.4 -- KRAWCEWICZ Maria Z/4165/18 2018 BEZ
11 f 1 4.17 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -1.1 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
  f 1 NM SIEDLECKI Maciej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP 0.0 -- WALCZAK Michał Z/1079/18 2018
1 f 2 6.69 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.6 III DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2018 71 114
2 f 2 6.47 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +0.5 III DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2018 3 ZKN 58 103
3 f 2 6.32 ANTONIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 00 U20 SL -0.1 III DMP RAMUS Józef Z/2729/17 2018 4 50
4 f 2 5.71 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL -0.3 -- DMP U20 KORZEŃ Robert Z/5553/15 2018 4 71
5 f 2 5.21 KASPRZYK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL -0.7 -- KORZEŃ Robert Z/2460/18 2018 BEZ
1 1 w 1 6.09 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -1.0 IV MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN 606
1 w 2 6.33 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -1.7 III SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 659
2 w 2 3.14 ZACHARKO Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -0.3 -- HYJEK Katarzyna Z/0306/16 2018 4 83
Kula (5) M
1 f 1 14.89 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III DMP U20 TOMCZAK Dominika Z/1903/17 2018 3 115
2 f 1 14.55 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U18 SL III WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2018 2 ZKN
3 f 1 13.33 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL IV DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM 101
4 f 1 12.66 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 01 U18 SL IV BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2018 2 KN
5 f 1 11.84 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- DMP U20 BONK Stanisław Z/3473/17 2018 4 86
6 f 1 11.38 PLEWNIA Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2391/18 2018 80
7 f 1 10.70 BAJDA Jakub MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3200/16 2018 3 ZKN
8 f 1 10.69 ¦WIERCZYŃSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- SITARSKI Michał B.D. Z/4179/18 2018 LDK!
1 1 w 1 10.72 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 529
2 2 w 1 6.84 ZACHARKO Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- HYJEK Katarzyna Z/0306/16 2018 4 298
Kula (6) M
1 f 1 15.81 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL II DMP U20 PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2018 2 140
2 f 1 15.65 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL II DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2018 1 ZKN 138
3 f 1 14.07 CZYŻ Michał UKS Wisła 00 U20 SL II SOBCZYK Jarosław Z/3148/17 2018 2 ZKN
4 f 1 12.63 ZˇBKOWSKI Alan TS AKS Chorzów 99 U20 SL IV DMP U20 GRUDZIEŃ Adam Z/3188/15 2018 3 103
5 f 1 9.91 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2018 BEZ
6 f 1 9.86 NOWROT Tomasz TS AKS Chorzów 00 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/4898/15 2018 BEZ
1 1 w 1 9.99 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN 485
Kula (7.26) M
1 f 1 13.55 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 Sen SL II KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 1
Dysk (1.5) M
1 f 1 53.12 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U18 SL I WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2018 2 ZKN
2 f 1 43.64 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U18 SL III SKALIK Joanna Z/2595/15 2018 3
3 f 1 37.24 KULISZ Kamil MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL IV DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1304/16 2018 5 LDK! GIM 100
4 f 1 37.07 RACHUNA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL IV
5 f 1 35.05 BAJDA Jakub MKS-MOS Katowice 02 U18 SL IV DMP U20 BONK Stanisław Z/3200/16 2018 3 ZKN 92
6 f 1 31.77 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3473/17 2018 4
Dysk (1.75) M
1 f 1 45.16 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL II KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2018 1 ZKN
2 f 1 42.02 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL III PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2018 2
3 f 1 37.31 CZYŻ Michał UKS Wisła 00 U20 SL IV SOBCZYK Jarosław Z/3148/17 2018 2 ZKN
4 f 1 29.78 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2018 BEZ
Dysk (2) M
1 f 1 45.24 PUDŁOWSKI Szymon AZS-AWF Katowice 89 Sen SL II BONK Stanisław B.D. Z/0961/13 2018 2
2 f 1 36.35 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL III B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2018 2
Chód 10 km M
1 1 s 1 42:15.90 JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 85 Sen SL I LAMCH Czesław Z/4459/11 2018 KN
2 2 s 1 51:55.75 KLIMEK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL IV DMP U20 LAMCH Czesław Z/1901/17 2018 BEZ 110

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 20.000692129135 sekund