Częstochowa 26 - 27.05.2018
Mistrzostwa województwa ¶l±skiego U18, U20, S. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 1 s 1 25.97 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U16 SL -0.1 II KRUPA Iwona Z/1634/16 2018 3
2 2 s 1 26.61 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U16 SL -0.1 III KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2018 3
3 3 s 1 27.06 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -0.1 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1149/17 2018 2 LDK! GIM 106
4 5 s 1 27.39 KRAKOWSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -0.1 IV SZCZERBA Mariusz Z/4622/17 2018 4
5 10 s 1 28.89 KACZOR Joanna UKS Żaczek Połaniec 03 U16 SK -0.1 V SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/0689/17 , 2018 5 LDK! GIM
1 6 s 2 27.64 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 03 U16 SL +0.1 IV KRUPA Iwona Z/0800/17 2018 3
2 9 s 2 28.19 KOPKA Malwina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +0.1 IV HEPPNER Beata Z/4002/17 2018 4 LDK! GIM
3 8 s 2 28.64 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U18 MA +0.1 -- MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2018 BEZ
4 12 s 2 29.10 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 03 U16 SL +0.1 V DMP U20 ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2018 4 79
5 11 s 2 29.10 BASIURA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL +0.1 V WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/1979/16 , 2018 4 LDK! GIM
6 13 s 2 29.83 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 03 U16 SL +0.1 V KRUPA Iwona Z/4761/18 2018
1 4 s 3 27.27 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U16 SL +0.7 III DMP ROLAK Dorota Z/0792/17 2018 4 62
2 7 s 3 27.77 DUDA Julia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL +0.7 IV PASZTA Anna CHRIST Marek # Z/0815/18 2018 5 LDK!
1 s 4 24.77 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U18 SL +0.3 I OLSZAR Michal Z/3464/15 2018 1 LDK!
2 s 4 25.19 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL +0.3 II KRUPA Iwona Z/0004/15 2018 2 KN
3 s 4 25.83 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL +0.3 II WERNER Mirosław Z/4618/15 2018 2 ZKN
4 s 4 25.84 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL +0.3 II STA¦KIEWICZ Jakub Z/1555/16 2018 2
5 s 4 26.17 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +0.3 II DMP DMP U20 LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3020/16 2018 2 LDK! ZKN 85 122
6 s 4 26.17 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +0.3 II CIUK Marek # Z/3211/16 2018 3
1 s 5 25.73 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL -0.4 II BIELA Marek Z/4607/15 2018 2 ZKN
2 s 5 26.45 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL -0.4 III DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0903/15 2018 3 79 117
3 s 5 26.46 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -0.4 III KOTUŁA Krzysztof Z/2771/15 2018 3
4 s 5 26.56 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL -0.4 III ROLAK Dorota Z/0891/15 2018 3
5 s 5 27.05 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 01 U18 SL -0.4 III KRUPA Iwona Z/0008/15 2018 3
6 s 5 27.29 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -0.4 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2018 2 LDK!
1 s 6 27.51 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -0.4 IV KOTUŁA Krzysztof Z/2781/15 2018 4
2 s 6 27.73 FOREMNIK Jowita UMKS Nadir Jędrzejów 02 U18 SK -0.4 IV SZCZERBA Mariusz Z/2769/16 2018 3 LDK!
3 s 6 27.80 WO¦ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -0.4 IV DMP U20 CIUK Marek Z/2463/18 2018 4 95
4 s 6 27.90 WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 02 U18 SL -0.4 IV BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2018 3
5 s 6 29.08 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL -0.4 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0892/15 2018 4
1 s 7 27.75 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP -2.2 IV PIERÓG Paweł Z/1954/16 2018 3
2 s 7 28.06 PTAK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL -2.2 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3476/15 , 2018 4 LDK! 91
3 s 7 28.45 NAPORA Patrycja MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -2.2 IV KOTUŁA Krzysztof Z/1312/16 2018 4 LDK! GIM
4 s 7 28.69 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA -2.2 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2018 3 LDK! GIM
5 s 7 29.83 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -2.2 -- KOBĘDZA Jan Z/4414/15 2018 4
1 s 8 28.06 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +0.4 IV RZEWNICKI Wiktor Z/0902/15 2018 4
2 s 8 28.48 BRACKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL +0.4 IV B.D. Z/1167/16 2018 4 LDK!
3 s 8 29.79 PRZEWODOWSKA Weronika MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +0.4 -- DMP U20 BONK Stanisław Z/3474/17 2018 5 72
4 s 8 30.09 ZAJˇC Julia UKS Trójka Mikołów 02 U18 SL +0.4 -- WAJDA Aleksandra Z/2113/18 2018 5 LDK!
5 s 8 30.41 LIGĘZA Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL +0.4 -- KOBĘDZA Jan Z/4406/15 2018 BEZ
1 s 9 24.85 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U20 SL +0.3 I CZYŻ Katarzyna Z/0656/15 2018 1 ZKN
2 s 9 25.01 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +0.3 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/3835/15 2018 1 ZKN 114 145
3 s 9 25.57 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U20 SL +0.3 II DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2018 2 ZKN 99 134
4 s 9 25.68 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +0.3 II DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/0362/15 2018 2 97 132
5 s 9 25.99 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 00 U20 SL +0.3 II DMP U20 ROLAK Dorota B.D. Z/0560/17 2018 2 ZKN 126
1 s 10 25.76 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL -0.1 II MIĘKIŃSKI Grzegorz # Z/0652/15 2018 2
2 s 10 26.23 CIUPEK Sylwia MKS-MOS Katowice 00 U20 SL -0.1 II ROLAK Dorota Z/5722/15 2018 2
3 s 10 26.77 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U20 SL -0.1 III PRENCEL Piotr Z/0364/18 2018
4 s 10 27.09 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U20 SL -0.1 III ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2018 3
5 s 10 27.36 PIˇTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL -0.1 IV B.D. Z/4336/15 2018 4
6 s 10 28.07 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -0.1 IV CIUK Marek # Z/2606/15 2018 4
1 1 s 11 26.71 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL -0.6 III GAJEWSKI Wojciech Z/0229/15 2018 3 ZKN
2 2 s 11 27.48 CIE¦LAR Noemi MUKS SZS Cieszyn 98 U23 SL -0.6 -- WERNER Mirosław Z/4379/15 2018 3
  s 11 DQ BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 Sen SL -0.6 -- DMP ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2018 BEZ
  s 11 DQ STERNATIVO Wiktoria TS AKS Chorzów 97 U23 SL -0.6 -- ZIEMBA Dariusz Z/0771/18 2018
600 m K
1 1 w 1 1:44.94 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/0666/17 2018 2 LDK! GIM 617
2 2 w 1 2:14.44 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Mariola Z/3980/17 2018 BEZ LDK! GIM 173
800 m K
1 1 s 1 2:29.25 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 03 U16 SL IV DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1815/17 2018 5 LDK! 88
2 2 s 1 2:30.70 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL IV DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/2033/18 2018 4 32 84
3 3 s 1 2:35.21 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2018 5 LDK! GIM
1 1 s 2 2:09.20 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL I DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/2788/15 2018 1 KN 121 151
2 2 s 2 2:15.67 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL II DMP U20 PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 128
3 3 s 2 2:15.98 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL II DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2018 2 ZKN 86 127
4 4 s 2 2:18.28 KONIECZNA Wiktoria BKL Bełchatów 01 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz Z/4813/15 2018 3 LDK! ZKN
5 5 s 2 2:18.86 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U18 SL III CIEPŁAK Maciej Z/3456/15 2018 2 LDK!
6 6 s 2 2:19.58 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL III WERNER Mirosław Z/1288/16 2018 3
  s 2 DNF ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2896/15 2018 1 ZKN
1 7 s 3 2:27.04 DUTKA Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0415/17 2018 BEZ 94
3 8 s 3 2:32.53 PALA Ewa MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- DMP PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1397/16 2018 4 27
4 9 s 3 2:33.37 MORAWSKA Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0959/18 2018 4
5 10 s 3 2:33.99 MAGIERSKA Maria MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0967/18 2018
  s 3 DQ STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/5326/15 2018 4 LDK!
1 1 s 4 2:12.92 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL II DMP DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0900/15 2018 2 ZKN 101 137
2 2 s 4 2:13.78 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II DMP DMP U20 MIREK Wacław Z/2407/15 2018 2 ZKN 97 134
3 3 s 4 2:17.52 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 00 U20 SL III DMP U20 MARMUR Stanisław # Z/3468/15 2018 II LDK! 122
4 4 s 4 2:18.07 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL III WERNER Mirosław Z/0532/15 2018 3
5 5 s 4 2:19.97 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 00 U20 SL III PODCHUL Krzysztof Z/4671/15 2018 2 ZKN
6 6 s 4 2:33.56 MYSŁOWIECKA Laura MKS-MOS Katowice 00 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/4108/15 2018 4
7 7 s 4 2:54.14 PUDEŁKO Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 00 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0707/17 2018 BEZ
1 1 s 5 2:20.55 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL III DMP LAMCH Czesław B.D. Z/0764/13 2018 2 66
1 1 w 1 2:28.30 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV LACH Magdalena Z/2882/16 2018 LDK! GIM 714
2 2 w 1 2:41.89 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN 551
  w 1 DNF KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN 0
5000 m K
1 1 s 1 18:15.86 DELEWSKA Dalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 86 Sen SL III PASZTA Wiesław Z/1010/12 2018 3
2 2 s 1 19:03.54 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice 95 Sen SL III MARMUR Stanisław B.D. Z/0438/11 2018 2
3 3 s 1 20:52.49 GREŃ Agnieszka UKS Brenna Górki 98 U23 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/0238/14 2018 4
1 1 s 2 21:11.28 CZADER Anna KS Sprint Bielsko-Biała 99 U20 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/3376/15 2018 4
2 2 s 2 22:34.43 FAŁOWSKA Sonia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U20 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/1760/16 2018 BEZ
100 m pł MŁ K
5 s 1 15.32 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL +0.7 II KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2018 2 LDK! GIM
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.15 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U18 SL +0.7 I SKALIK Joanna Z/2577/15 2018 1 ZKN
2 s 1 14.99 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.7 II DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2018 2 LDK! 138
3 s 1 15.06 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL +0.7 II DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2018 2 ZKN 137
4 s 1 15.08 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.7 II DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 137
6 s 1 15.37 WÓJTOWICZ Olga UKS Żaczek Połaniec 02 U18 SK +0.7 II SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0555/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 s 1 15.75 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02 U18 SL +0.7 II OLSZAR Michal Z/2263/16 2018 2
8 s 1 16.18 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL +0.7 III BIELA Marek Z/4616/15 2018 3
100 m pł K
1 1 s 1 15.13 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -0.1 II DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2018 1 ZKN 95 137
2 2 s 1 16.87 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U20 SL -0.1 III DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/2913/15 2018 2 ZKN 47 101
3 3 s 1 16.98 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL -0.1 IV DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2018 2 ZKN 98
4 4 s 1 17.17 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -0.1 IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2018 3 LDK!
1 s 2 15.31 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U23 SL -0.1 II SZYNOL Karol Z/0212/13 2018 1
3000 m prz K
1 1 s 1 10:30.40 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL I SZCZYRK Janusz Z/2776/15 2018 1 KN
2 2 s 1 10:40.87 ¦LĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 Sen SL I DMP CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2018 1 111
  s 1 DNF MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL -- DMP SZCZYRK Janusz Z/2769/15 2018 2 ZKN
4x400 m K
1 1 s 1 3:54.42 SZELIGA Nicola
ZAWRONEK Natalia
SYNOWIEC Wiktoria
POHL Sabina
TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 00
99
00
99
U20 SLK -- CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
PRENCEL Piotr
Z/0223/15
Z/0656/15
Z/4337/15
Z/0364/18
2018
2018
2018
2018
2
1
2

2 2 s 1 4:07.09 CHABUZ Wiktoria
KRASOWSKA Kamila
PORĘBSKA Karolina
¦LĘCZEK Kinga
MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 02
01
02
02
U18 SLK -- PASZTA Anna
PASZTA Wiesław
PASZTA Wiesław PASZTA Anna
PASZTA Wiesław PASZTA Anna
Z/4542/17
Z/2390/15
Z/1432/16
Z/1439/17
2018
2018
2018
2018

2
2
4
3 3 s 1 4:15.43 MARCZEWSKA Ewa
JEZIAK Wiktoria
RELUGA Weronika
KRAWCZYK Adrianna
CKS Budowlani Częstochowa # 01
02
01
01
U18 SLK -- CIUK Marek
CIUK Marek
CIUK Marek
CIUK Marek LAMCH Mariola
Z/3211/16
Z/3210/16
Z/3139/17
Z/2954/15
2018
2018
2018
2018
3
5
4
BEZ
4 4 s 1 4:22.14 ŁABU¦ Małgorzata
PALA Ewa
DUDEK Edyta
ZAGAJSKA Julia
MOS CSiR D±browa Górnicza # 02
02
02
02
U18 SLK -- PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
JA¬WIŃSKI Krzysztof
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/1398/16
Z/1397/16
Z/1401/16
Z/1403/16
2018
2018
2018
2018
BEZ
4
5
4
Tyczka K
1 f 1 3.62 CHAMOT Maja MKS Ustroń 03 U16 SL I KUBALA Magdalena Z/3368/15 2018 1
2 f 1 3.42 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3371/15 2018 1 ZKN
3 f 1 3.22 ¦WIERKOT Dominika UKS Olimp Mazańcowice 99 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/0504/15 2018 1 ZKN
4 f 1 2.82 JURZAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 01 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/3519/16 2018 3
5 f 1 2.72 ¦WIATŁOCH Natalia UKS Olimp Mazańcowice 03 U16 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/4106/17 2018 5
6 f 1 2.72 CHRAPEK Kamila MKS Ustroń 03 U16 SL III KUBALA Magdalena Z/1613/16 2018 4
7 f 1 2.42 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 04 U16 SL IV KUBALA Magdalena Z/1182/18 2018
8 f 1 2.42 JANECZEK Natalia UKS Olimp Mazańcowice 03 U16 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/2976/18 2018 BEZ
9 f 1 2.32 PIASECZNY Lena UKS Olimp Mazańcowice 04 U16 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/2977/18 2018 BEZ
10 f 1 2.22 ŁATANIK Dominika UKS Olimp Mazańcowice 03 U16 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/4105/17 2018 BEZ
W dal K
1 1 w 1 5.17 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP +0.6 III PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN 606
2 2 w 1 5.12 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL +0.3 III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN 592
3 3 w 1 4.56 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +0.3 -- LACH Magdalena Z/2882/16 2018 LDK! GIM 443
1 1 w 2 4.62 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +0.3 V MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/0666/17 2018 2 LDK! GIM 459
2 2 w 2 4.35 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL +0.7 -- RUSZEL Piotr LAMCH Mariola Z/3980/17 2018 BEZ LDK! GIM 391
Trójskok K
1 f 1 12.64 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U20 SL +0.1 I BIELA Marek Z/0307/15 2018 1 KN
2 f 1 12.39 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL +0.3 I PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2018 2 ZKN
3 f 1 10.59 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice 00 U20 SL +0.8 IV CHRIST Marek Z/2376/15 2018 3
1 f 2 10.67 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL +0.2 IV CHRIST Marek Z/2387/15 2018 3
2 f 2 10.24 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U18 SL -0.5 IV CHRIST Marek Z/2381/15 2018 4
Młot (3) K
1 f 1 44.24 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL III SKIBSKI Łukasz Z/3615/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 f 1 34.25 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 01 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4896/15 2018 4
3 f 1 24.82 RYNKIEWICZ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Mariola Z/3368/16 2018 5 LDK! GIM
4 f 1 21.15 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- SZYMAŃSKA Katarzyna Z/1171/16 2018 4 LDK! GIM
Młot (4) K
1 f 1 61.32 KOKOWSKA Aleksandra TS AKS Chorzów 95 Sen SL I DMP GRUDZIEŃ Adam B.D. Z/3234/11 2018 1 KN 163
2 f 1 36.51 DRAB Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL -- DMP RUSZEL Piotr Z/4377/15 2018 3 63
3 f 1 32.54 JAKUBOWSKA Marta TS AKS Chorzów 00 U20 SL IV DMP DMP U20 GRUDZIEŃ Adam Z/4664/15 2018 3 48 94
4 f 1 29.56 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2018 3 ZKN
Oszczep (500) K
1 f 1 44.31 BEDNAREK Aleksandra RMKS Rybnik 01 U18 SL II STOCHAJ Piotr Z/6409/15 2018 3 ZKN
2 f 1 36.62 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN
3 f 1 34.96 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0623/17 2018 4 90
4 f 1 31.77 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2018 3 80
5 f 1 30.32 KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2018 4 LDK! GIM
6 f 1 26.77 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
7 f 1 24.28 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2018 BEZ LDK! GIM
1 1 w 1 25.55 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN 393
2 2 w 1 24.04 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN 364
3 3 w 1 21.01 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2882/16 2018 LDK! GIM 308
Oszczep (600) K
1 f 1 50.08 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I DMP U20 WA¦NIEWSKI Marcin Z/0957/15 2018 1 KN 160
2 f 1 30.08 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U20 SL IV RAMUS Józef Z/2913/15 2018 2 ZKN
3 f 1 29.28 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL -- DMP DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/4538/15 2018 BEZ 44 79
4 f 1 27.64 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2018 2 ZKN
5 f 1 27.38 KURA Weronika MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL -- DMP MARMUR Stanisław Z/2765/15 2018 BEZ 34
6 f 1 21.22 KURA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL -- DMP MARMUR Stanisław Z/2766/15 2018 BEZ 0
5-bój K MŁ K
1 f 2719 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/0666/17 2018 2 LDK! GIM
2 f 1584 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Mariola Z/3980/17 2018 BEZ LDK! GIM
7-bój J MŁ K
1 f 4060 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN
2 f 3724 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III LACH Magdalena Z/2882/16 2018 LDK! GIM
3 f 3659 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP III PIERÓG Paweł Z/4649/15 2018 2 ZKN
200 m M
1 1 s 1 23.92 WO¦KO Kacper BKL Bełchatów 03 U16 LD -0.2 IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2018 2 LDK!
2 2 s 1 24.69 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U16 SL -0.2 V KRUPA Iwona Z/0803/17 2018 4
3 3 s 1 25.52 ZABDYR Bartosz LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA -0.2 V MENTLEWICZ Janusz Z/1681/17 2018 5 LDK! GIM
4 4 s 1 25.58 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -0.2 V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2018 5 LDK!
5 5 s 1 25.98 KISZCZAK Krystian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL -0.2 -- WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/2864/17 , 2018 5 LDK! GIM
6 6 s 1 27.24 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -0.2 -- LAMCH Czesław Z/3693/18 2018 LDK!
1 1 s 2 22.06 PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL +1.6 II HOMA Wioleta Z/4403/15 2018 1 KN
2 2 s 2 22.19 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U18 OP +1.6 II POKORA Tomasz Z/0669/16 2018 2 KN
3 3 s 2 22.60 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL +1.6 II KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2018 2 ZKN
4 4 s 2 22.68 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +1.6 II DMP U20 ROLAK Dorota Z/5732/15 2018 2 ZKN 125
5 12 s 2 23.79 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +1.6 IV ROLAK Dorota Z/3195/16 2018 3
1 5 s 3 23.37 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 01 U18 OP +2.5 III PIERÓG Paweł Z/4532/17 2018 4
2 6 s 3 23.40 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +2.5 III KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2018 4
3 7 s 3 23.48 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +2.5 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2018 3 LDK! GIM 105
4 8 s 3 23.56 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL +2.5 III BIELA Marek Z/4608/15 2018 4
5 9 s 3 23.64 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +2.5 IV KASIŃSKI Marek Z/2284/16 2018 3
1 10 s 4 23.77 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL +1.2 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3189/16 2018 4
2 13 s 4 23.96 BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL +1.2 IV WERNER Mirosław Z/2462/18 2018 BEZ
3 14 s 4 24.23 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +1.2 IV KRUPA Iwona Z/3998/18 2018
4 16 s 4 24.41 ZIEN Kamil MOSM Tychy 01 U18 SL +1.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2726/17 2018 4
  s 4 DQ WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 04 U16 SK +1.2 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2215/18 2018 LDK!
1 11 s 5 23.79 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 02 U18 SL +1.1 IV WAJDA Aleksandra Z/2112/18 2018 4 LDK!
2 15 s 5 24.33 HEĆKO Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL +1.1 IV BORYKA Ireneusz Z/2654/18 2018
3 17 s 5 24.97 GÓRA Krystian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U18 SL +1.1 -- CZYŻ Katarzyna Z/3807/16 2018 BEZ LDK!
4 18 s 5 25.24 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL +1.1 -- CZYŻ Katarzyna Z/3806/16 2018 5 LDK!
5 19 s 5 26.25 JANEWICZ Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL +1.1 -- CZYŻ Katarzyna Z/3808/16 2018 BEZ LDK!
1 1 s 6 21.93 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99 U20 SL -0.3 II KRUPA Iwona Z/0121/15 2018 2 ZKN
2 2 s 6 22.20 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL -0.3 II BIELA Marek Z/4611/15 2018 2 ZKN
3 3 s 6 22.29 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL -0.3 II HOMA Wioleta Z/3377/15 2018 1 KN
4 11 s 6 24.30 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL -0.3 -- B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2018 2
1 4 s 7 22.96 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL +1.4 III DMP U20 PĘKALA Łukasz Z/3074/18 2018 117
2 5 s 7 23.16 PA¬DZIERZ Adam MKS-MOS Katowice 00 U20 SL +1.4 III DUBIEL Adam Z/4651/15 2018 2 ZKN
3 6 s 7 23.17 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +1.4 III LAMCH Czesław Z/3045/16 2018 3 ZKN
4 7 s 7 23.48 GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL +1.4 III BIELA Marek Z/2485/17 2018 4
5 9 s 7 23.74 WIECZORKIEWICZ Sebastian GKS Piast Gliwice 00 U20 SL +1.4 IV DMP RAMUS Józef Z/1512/16 2018 3 53
1 8 s 8 23.69 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL +1.5 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3467/15 2018 4 101
2 10 s 8 24.16 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL +1.5 IV WERNER Mirosław Z/1546/16 2018 4
3 12 s 8 24.89 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice 99 U20 SL +1.5 -- KRUPA Iwona Z/0750/15 2018 3
1 1 s 9 21.73 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL -0.9 I HELBIK Joachim Z/0401/14 2018 2 ZKN
2 2 s 9 23.21 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL -0.9 III BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2018 2
3 3 s 9 23.45 DYBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL -0.9 III PRENCEL Piotr Z/4428/15 2018 4
4 4 s 9 23.56 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 97 U23 SL -0.9 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3089/15 2018 2
  s 9 DNF WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U23 SL -0.9 -- STĘPIEŃ Kazimierz Z/0211/13 2018 1
800 m M
1 1 s 1 2:07.75 ZASTAWNY Łukasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U16 SL V JONDA Czesław Z/2022/18 2018 5 LDK!
2 2 s 1 2:11.78 ZAGAŁA Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U16 SL V DMP PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0798/17 2018 5 6
3 6 s 1 2:12.34 SZYMCZAK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -- DMP U20 LAMCH Czesław LAMCH Mariola # Z/0855/17 2018 4 LDK! GIM 68
4 3 s 1 2:14.02 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- DMP U20 GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0271/18 2018 5 LDK! 66
5 4 s 1 2:20.96 CHRU¦CIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/2075/18 , 2018 BEZ LDK!
6 5 s 1 2:36.76 LIGOROWSKI Cyprian CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/1977/18 , 2018 BEZ LDK!
1 1 s 2 1:54.53 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U20 MA II MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2018 2 ZKN
2 2 s 2 1:54.53 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/0474/15 2018 2 ZKN 88 132
3 3 s 2 1:54.88 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 99 U20 SL II B.D. # Z/2051/16 2018 2 ZKN
4 4 s 2 1:56.04 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL II BIELA Marek Z/4615/15 2018 2 ZKN
5 5 s 2 1:57.98 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 00 U20 SL III MARMUR Stanisław Z/6395/15 2018 3
6 6 s 2 2:00.68 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL III DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2749/15 2018 2 103
  s 2 DNF GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL -- BIELA Marek Z/2485/17 2018 4
  s 2 DNF OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 00 U20 SL -- DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2908/15 2018 2 ZKN
1 7 s 3 2:00.84 SZASTAK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL III DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0896/15 2018 4 103
2 8 s 3 2:01.58 ¦LIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA III BRACHMAN Tomasz Z/1954/17 2018 4
3 9 s 3 2:01.63 SŁONKA Piotr UKS 5 Plus Rydułtowy 99 U20 SL III BOJKO Bogdan Z/2225/16 2018 BEZ
4 10 s 3 2:03.29 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2018 4
1 1 s 4 1:54.52 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL II DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 88 132
2 2 s 4 1:58.11 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/0818/15 2018 3 ZKN
3 3 s 4 1:59.70 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 02 U18 SL III DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1822/17 2018 2 LDK! GIM 108
4 4 s 4 2:01.57 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III DMP DMP U20 CIUK Marek Z/1899/17 2018 4 42 99
5 5 s 4 2:01.78 LIPIŃSKI Szymon UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U18 SL III BOJKO Bogdan Z/1669/16 2018 2 ZKN
6 6 s 4 2:01.78 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL III DMP DMP U20 LAMCH Mariola LAMCH Mariola Z/3724/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 40 98
  s 4 DNF KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2018 LDK! ZKN
1 7 s 5 2:06.11 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 01 U18 SL IV DMP U20 ROLAK Dorota Z/1392/16 2018 4 78
2 8 s 5 2:08.22 TATARCZYK Brunon MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1393/16 2018 3
3 9 s 5 2:08.23 GŁUSZEK Olaf MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -- DMP U20 ROLAK Dorota Z/2340/18 2018 BEZ 73
4 10 s 5 2:12.83 ŻMIJA Łukasz MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/1683/16 2018
5 11 s 5 2:16.59 ZARĘBSKI Michał MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL -- DMP HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1077/17 , 2018 2 LDK! GIM 1
1 1 s 6 1:54.49 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 91 Sen SL II DMP B.D. B.D. B.D. , Z/0376/12 , 2018 89
2 2 s 6 1:54.79 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków # 96 U23 MA II MIREK Wacław Z/0525/13 2018
3 3 s 6 1:55.23 BREMORA Grzegorz GKS Piast Gliwice 98 U23 SL II ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1905/17 2018 2
4 4 s 6 1:56.25 ŁUKASIAK Robert AZS-AWF Katowice 95 Sen SL II KRUPA Iwona B.D. Z/0900/12 2018
5 5 s 6 2:00.91 GANCAREK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 96 U23 SL III CIUK Marek Z/0245/12 2018 3
6 6 s 6 2:01.13 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U23 SL III CZYŻ Katarzyna Z/1072/13 2018 2
7 7 s 6 2:01.56 CIE¦LIK Wojciech AZS-AWF Katowice 98 U23 SL III MARMUR Stanisław Z/0629/14 2018
8 8 s 6 2:17.04 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U23 SL -- PRENCEL Piotr Z/4427/15 2018 BEZ
  s 6 DNF WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno # 92 Sen SL -- BEDNARCZYK Józef Z/0998/11 2018 2
1500 m M
1 1 w 1 5:52.20 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN 297
1 w 2 5:59.64 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 266
5000 m M
1 1 s 1 16:06.13 PASEK Damian TS AKS Chorzów 85 Sen SL III DMP B.D. Z/2342/11 2018 2 35
2 2 s 1 16:55.42 KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 95 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4117/18 2018 BEZ
3 3 s 1 17:26.75 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/1781/18 2018 4
1 1 s 2 16:01.55 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL III PASZTA Wiesław Z/0586/15 2018 2 ZKN
2 2 s 2 16:21.86 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 99 U20 SL IV PASZTA Wiesław Z/3240/15 2018 3 ZKN
3 3 s 2 16:50.80 DUDCZAK Michał UKS Budowlani Nowy S±cz 00 U20 MA IV KLIMEK Józef Z/1757/17 2018 4
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.25 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +0.9 III DMP U20 BONK Stanisław Z/3197/16 2018 2 ZKN 123
2 2 s 1 15.55 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL +0.9 III KASIŃSKI Marek Z/2281/16 2018 4
3 3 s 1 16.01 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.9 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0910/17 2018 5 LDK! GIM 102
4 4 s 1 16.09 KOWALISZYN Patryk GKS Piast Gliwice 01 U18 SL +0.9 IV DMP U20 RAMUS Józef Z/6383/15 2018 3 99
5 5 s 1 16.11 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL +0.9 IV DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3190/16 2018 4 99
6 6 s 1 16.72 PŁACHECKI Robert SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL +0.9 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3474/15 , 2018 4 LDK! 80
7 7 s 1 16.95 KACPERAK Mateusz CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL +0.9 -- TREBERT Paweł Z/2283/16 2018 4
1 1 w 1 15.32 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -0.8 III SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 811
  w 1 DNS ZACHARKO Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -0.8 -- HYJEK Katarzyna Z/0306/16 2018 4 0
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.20 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL +0.1 II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 15.85 KUBACKI Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL +0.1 III SKALIK Joanna Z/2515/15 2018 3
1 1 w 1 17.19 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -0.8 IV MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN 605
3000 m prz M
1 1 s 1 9:44.86 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Weteran SL III DMP NOWAK Monika Z/1856/11 2018 2 61
2 2 s 1 10:38.04 KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL IV DMP LAMCH Czesław Z/1902/17 2018 BEZ 20
3 3 s 1 11:58.77 LAKSA Dariusz WKB Meta Lubliniec 84 Sen SL -- B.D. Z/1626/11 2018 BEZ
4x400 m M
1 1 s 1 3:36.95 SURMA Dawid
TATARCZYK Brunon
GŁUSZEK Olaf
WIEWIÓRKA Paweł
MKS-MOS Katowice 01
02
01
02
U18 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
BONK Stanisław
Z/1392/16
Z/1393/16
Z/2340/18
Z/3197/16
2018
2018
2018
2018
4
3
BEZ
2
2 2 s 1 3:45.21 HERZYK Paweł
PALA Jakub
STRZOP Adrian
¦LIWKA Oskar
KS Sprint Bielsko-Biała 02
01
01
01
U18 SLK -- DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata
DĘBOWSKI Michał
Z/3186/16
Z/1844/17
Z/3189/16
Z/3479/15
2018
2018
2018
2018
4
BEZ
4
BEZ
3 3 s 1 3:52.87 KOSOWSKI Kamil
RAJCA Piotr
TEBEL Pawel
RACZYŃSKI Rafał
RMKS Rybnik 01
02
02
01
U18 SLK -- SITARSKI Michał
WYPIÓR Aleksander
SITARSKI Michał
WYPIÓR Aleksander
Z/4893/15
Z/0956/18
Z/4117/17
Z/1512/18
2018
2018
2018
2018
4

5

Tyczka M
1 f 1 4.60 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2018 2 ZKN
2 f 1 4.00 CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 99 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/0503/15 2018 2 ZKN
3 f 1 4.00 GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2018 2 ZKN
4 f 1 4.00 KRZEMPEK Maciej UKS Olimp Mazańcowice 01 U18 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/3523/16 2018 2 ZKN
1 1 w 1 2.80 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN 309
1 1 w 2 3.60 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL III SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 509
Trójskok M
1 f 1 14.85 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 Sen SL +0.9 I KOTULSKI Krzysztof Z/1772/11 2018 1
2 f 1 14.02 ¦WIERCZYNA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U23 SL +1.0 III KORZEŃ Robert Z/0485/14 2018 1 ZKN
3 f 1 12.88 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL +3.3 IV KORZEŃ Robert Z/5553/15 2018 4
4 f 1 11.76 KASPRZYK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL +0.6 -- KORZEŃ Robert Z/2460/18 2018 BEZ
5 f 1 11.60 FRYMUS Jan CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL +2.6 -- TREBERT Paweł Z/2231/16 2018 BEZ
1 f 2 12.30 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +1.3 -- LACH Magdalena Z/1351/17 2018 LDK! ZKN GIM
2 f 2 11.41 KOSOWSKI Kamil RMKS Rybnik 01 U18 SL -0.1 -- SITARSKI Michał Z/4893/15 2018 4
3 f 2 11.32 OLEJNIK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -0.4 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3212/16 2018 5 LDK! GIM
4 f 2 11.16 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.2 -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2018 5
  11.39 FRYMUS Jan CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL +0.3 -- TREBERT Paweł Z/2231/16 2018 BEZ
  12.39 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL +0.1 -- KORZEŃ Robert Z/5553/15 2018 4
Dysk (1.5) M
1 1 w 1 28.12 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 428
Dysk (1.75) M
1 1 w 1 30.15 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN 467
Młot (5) M
  f 1 31.52 ¦WIERCZYŃSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- SITARSKI Michał B.D. Z/4179/18 2018 LDK!
1 f 1 51.33 WAWRZYŃCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/3050/16 2018 4 114
2 f 1 38.11 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2018 2 ZKN
3 f 1 35.86 KUTERASIŃSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- DMP U20 PUDŁOWSKI Szymon Z/1412/16 2018 BEZ 83
5 f 1 29.25 JACZYŃSKI Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/3872/18 2018
Młot (6) M
1 f 1 31.45 NOWROT Tomasz TS AKS Chorzów 00 U20 SL -- DMP U20 GRUDZIEŃ Adam Z/4898/15 2018 BEZ 79
2 f 1 25.94 ZˇBKOWSKI Alan TS AKS Chorzów 99 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3188/15 2018 3
Młot (7.26) M
1 f 1 53.35 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II DMP GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2018 1 103
2 f 1 52.31 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów 94 Sen SL II DMP B.D. GRUDZIEŃ Adam , Z/2353/11 , 2018 100
Oszczep (700) M
1 f 1 50.18 NITECKI Kamil CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL III DMP U20 RUSZEL Piotr LAMCH Mariola Z/2999/17 2018 4 LDK! GIM 102
2 f 1 36.18 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 02 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2018 5
3 f 1 34.22 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3197/16 2018 2 ZKN
4 f 1 29.85 KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/4734/17 2018 BEZ LDK!
5 f 1 29.27 WEBER Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4060/18 2018
6 f 1 27.88 TYMOSZUK Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/4613/17 2018 LDK!
7 f 1 25.62 KISZCZAK Krystian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL V WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/2864/17 , 2018 5 LDK! GIM
8 f 1 25.32 GANCAREK Krzysztof CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL V RUSZEL Piotr BEZ LDK!
9 f 1 22.68 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 05 U14 SL V RUSZEL Piotr LDK!
1 1 w 1 29.40 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN 291
Oszczep (800) M
1 f 1 39.54 BACA Szymon MCKiS Jaworzno 99 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1465/17 2018 4
1 1 w 1 28.24 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN 275
10-bój J MŁ M
1 f 5361 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL III SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN
  f DNF ZACHARKO Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- HYJEK Katarzyna Z/0306/16 2018 4
10-bój JUN M
1 f 4914 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL IV MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.2933979034424 sekund