Suwałki 01 - 02.06.2018
PZLA Mistrzostwa Polski w Sztafetach [DMP]
4x100 m K
1 2 s 1 45.60 WRONKA Magdalena
MISTERKA Nikoletta
WĘGLARZ Natalia
JANOWICZ Adrianna
AZS-AWF Katowice 95
97
98
95
Sen SLK -- KRUPA Iwona B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
Z/0310/11
Z/0932/13
Z/0466/14
Z/1477/11
2018
2018
2018
2018

1


2 5 s 1 46.11 JÓ¬WIACZUK Katarzyna
SKRZYSZOWSKA Pia
LUBICKA Aleksandra
WOJCIESZEK Anna
OKS Skra Warszawa 01
01
96
91
Sen MAZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław
RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław
B.D. GˇSIEWSKI Artur
B.D. B.D. GˇSIEWSKI Artur
Z/3955/15
Z/3958/15
, Z/1473/12
, Z/1793/13
2018
2018
, 2018
, 2018
1
1
1
1
3 8 s 1 47.98 ŻUK Natalia
BIELECKA Emilia
PRUSIŃSKA Małgorzata
POTASZNIK Alicja
KS AZS UWM Olsztyn 00
99
00
00
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
NIESTATEK Szymon
Z/2426/15
Z/2191/15
Z/2103/15
Z/2957/15
2018
2018
2018
2018
2
2
2

  s 1 DNF THOMAIDOU Katerina
FARASIEWICZ Monika
PIETRZAK Olga
MOREK Dominika
AZS-AWFiS Gdańsk 00
02
98
96
U23 POM -- SZAŁACH Krzysztof
SĘKOWSKA Anna B.D.
SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna
Z/2234/15
Z/5826/15
Z/1497/14
Z/0909/12
2018
2018
2018
2018
2

2
M
  s 1 DQ LEMANOWICZ Maja
KITEWSKA Wioleta
KUBICKA Julia
CZARNECKA Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 01
02
02
02
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/2102/15
Z/0056/16
Z/0055/16
Z/0154/16
2018
2018
2018
2018
3
2

3
1 1 s 2 45.58 RZˇDZIŃSKA Julia
FLIS Katarzyna
NAWROCKA Marta
ZAGAJEWSKA Karolina
AZS ŁódĽ 92
96
98
93
Sen LDZ -- BLAUSZ Henryka B.D.
BLAUSZ Henryka B.D.
SYGDZIAK Zofia B.D.
BLAUSZ Henryka B.D.
Z/2950/11
Z/1329/12
Z/0788/14
Z/2975/11
2018
2018
2018
2018
1
1

M
2 3 s 2 45.76 MIERZYŃSKA Jagoda
WRZESIŃSKA Karolina
WINKOWSKA Marcelina
FORKASIEWICZ Agata
KS AZS AWF Wrocław 98
97
98
94
Sen DOL -- ROSTEK William
ROSTEK William
ROSTEK William
ROSTEK William
Z/0925/14
Z/0767/13
Z/0866/14
Z/4039/11
2018
2018
2018
2018
2
1
1
M
3 4 s 2 45.87 CZĘSZ Weronika
SOKÓLSKA Katarzyna
WEILAND Natasza
TUNIEWICZ Katarzyna
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96
93
97
95
Sen KPO -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D.
B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
KOHUTEK Artur B.D.
Z/0576/12
, Z/0903/11
Z/0275/13
Z/1161/11
2018
, 2018
2018
2018


2
1
4 6 s 2 46.31 BARTNOWSKA Weronika
KAJEWSKA Paulina
GOLA Marlena
KIRYLUK Aleksandra
KS Podlasie Białystok 00
95
98
01
Sen POD -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
ORŁOWSKI Piotr B.D.
NIED¬WIECKI Wojciech
SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł
Z/2676/16
Z/3170/11
Z/1209/14
Z/0596/16
2018
2018
2018
2018
1
1
1
1
5 7 s 2 46.89 KOŁDEJ Małgorzata
WRONA Alicja
JAROSZEWICZ Elżbieta
DZIEDZIC Justyna
AZS UMCS Lublin 90
96
97
00
Sen LBE -- STEMPEL Paweł B.D.
DANIELCZUK Paweł B.D.
WOLIŃSKI Michał
DANIELCZUK Paweł
Z/0712/11
Z/1754/12
Z/1667/14
Z/5966/15
2018
2018
2018
2018
M
1
2
2
6 9 s 2 49.44 GRZEGORCZYK Karolina
PALUCH Paulina
RĘBI¦ Kinga
BRONIEWICZ Magdalena
AZS-AWF Warszawa 95
98
95
91
Sen MAZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
ZAMECZNIK Jacek B.D.
CUCH Tadeusz B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/0856/12
Z/0261/14
Z/1971/11
Z/3063/11
2018
2018
2018
2018
2

2
2
1 6 s 3 48.87 ŁUCZAK Zofia
JANKOWSKA Martyna
KULPIŃSKA Anna
NEUMANN Sara
UKS Orkan ¦roda Wlkp. 99
00
99
00
U20 WLP -- KACZOR Mieczysław
HEMMERLING Andrzej
SZOSTAK Janusz
KACZOR Mieczysław
Z/4189/15
Z/6373/15
Z/0382/15
Z/1648/15
2018
2018
2018
2018
2
2
1
2
2 7 s 3 49.14 DZIEDZIC Justyna
PIETRUCZUK Natalia
WIERZBICKA Dominika
MIROŃ Aleksandra
AZS UMCS Lublin 00
99
00
00
U20 LBE -- DANIELCZUK Paweł
KITLIŃSKI Piotr
DANIELCZUK Paweł
ADAMOWICZ Henryk
Z/5966/15
Z/1853/16
Z/2538/16
Z/2660/18
2018
2018
2018
2018
2
2
3
BEZ
3 8 s 3 49.28 KOWALCZYK Małgorzata
WÓJS Marika
SZKUDLAR Klaudia
KWIECIEŃ Aleksandra
MKS Hermes Gryfino 00
99
99
00
U20 ZPO --
STEFAŃSKI Jacek

STEFAŃSKI Jacek
Z/0645/15
Z/4142/15
2018
2018
3
1
4 9 s 3 50.25 WSZELAKA Magdalena
¦CIERNICKA Angelika
STUDNIARZ Anna
GUZOWSKA Paulina
LUKS Orkan Wrze¶nia 99
99
99
00
U20 WLP -- KACZOR Adam
PUJDAK Andrzej
PUJDAK Andrzej
PUJDAK Andrzej
Z/1815/16
Z/1814/16
Z/2631/15
Z/4472/15
2018
2018
2018
2018
2
3
4
1
5 10 s 3 51.43 WESOŁOWSKA Zyta
POKRZYWNIAK Adrianna
LISIECKA Maria
MICHALSKA Oliwia
MKS Juvenia Puszczykowo 99
99
00
99
U20 WLP -- JAGACIAK Jarosław
JAGACIAK Jarosław
CHMIELARZ Lucyna
JAGACIAK Jarosław
Z/0723/15
Z/3264/15
Z/0792/15
Z/1941/17
2018
2018
2018
2018
2
3
2
3
  s 3 DQ KALWAR Wiktoria
ROJEK Natalia
GUTT Emilia
GATNARCZYK Paulina
RMKS Rybnik 04
03
03
04
U16 SLK -- FOJCIK Dorota
SITARSKI Michał
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota FOJCIK Dorota
Z/2501/18
Z/3624/16
Z/3619/16
, Z/2500/18
2018
2018
2018
, 2018
3
4
3
4
1 1 s 4 46.51 TKACZYK Weronika
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 99
99
99
99
U20 MAZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
Z/3206/15
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/0634/15
2018
2018
2018
2018
3
M
1
M
2 2 s 4 47.54 BATKO Agata
BARANEK Weronika
KIEPURA Monika
SITEK Justyna
MOS CSiR D±browa Górnicza 00
99
00
00
U20 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
RZEWNICKI Wiktor
JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/0885/15
Z/0650/15
Z/0884/15
Z/0883/15
2018
2018
2018
2018
2
2
1
1
3 3 s 4 47.89 BANASIAK Julia
RAJEWSKA Alicja
WIDAWSKA Natalia
GOLANOWSKA Agata
WLKS Wrocław 00
99
99
00
U20 DOL -- KOBIAŁKA Kamil
STOLARCZYK Grzegorz
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
Z/2805/15
Z/3620/15
Z/2554/15
Z/3310/15
2018
2018
2018
2018
3

1
2
4 4 s 4 48.02 LESZCZYŃSKA Anna
GRYC Anna
MARKOWSKA Natalia
WI¦NIEWSKA Aleksandra
KS Podlasie Białystok 00
99
99
00
U20 POD -- ORŁOWSKI Piotr
ORŁOWSKI Piotr
NAZARKIEWICZ Robert
ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
Z/2041/15
Z/3062/15
Z/4521/15
Z/2426/17
2018
2018
2018
2018
3
2
2

5 5 s 4 48.17 PACZYŃSKA Wiktoria
PLUSCHKE Anna
KOŃCZAL Wiktoria
AFELT Julia
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99
99
00
99
U20 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
NIEBUDEK Sylwester
Z/0109/16
Z/5817/15
Z/0252/15
2018
2018
2018
2
2
2
2
1 3 s 5 50.83 SKAPOWICZ Hanna
HUK Oliwia
LITWIN Adrianna
RUMINKIEWICZ Zofia
AML Słupsk 04
04
03
04
U16 POM -- DIAK Mateusz
B.D. B.D. CZUBAK Tomasz DIAK Mateusz
TARGAŃSKI Marcin KOPEĆ Bernadeta
KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta
Z/4646/17
, Z/4648/17
, Z/0038/16
, Z/4649/17
2018
, 2018
, 2018
, 2018

3
3
3
2 5 s 5 50.93 ŻABSKA Emilia
KRAUZE Martyna
LÜDTKE Martyna
SITEK Zuzanna
MKS MOS Wrocław 04
03
03
03
U16 DOL -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek
SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek
SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek
SZOMBURG Tomasz
, Z/1259/18
, Z/2180/17
Z/3446/17
Z/1920/17
, 2018
, 2018
2018
2018

4
5
4
3 12 s 5 52.97 WI¦NIEWSKA Ewa
BURLEWICZ Barbara
GŁOWACKA Zuzanna
GRUNAS Maja
OKS Skra Warszawa 03
03
04
04
U16 MAZ -- GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław
SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław
RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław
GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław
Z/2314/17
, Z/0311/18
Z/2929/17
Z/2930/17
2018
, 2018
2018
2018
5
3
4
5
4 14 s 5 55.97 STRZYŻEWSKA Inez
SAK Natalia
STANIEWICZ Gabriela
SŁABIŃSKA Julia
LUKS Hańcza Suwałki 03
03
03
04
U16 POD -- ROGUCKA Magdalena
KOZŁOWSKA Agnieszka ROGUCKA Magdalena
SIKORSKI Karol
KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka
Z/0659/17
Z/0658/17
Z/2547/17
, Z/1231/18
2018
2018
2018
, 2018
5
3
4

1 2 s 6 49.86 DZIEMIDZIK Oliwia
NIERUSZEWICZ Amelia
KOWALSKA Urszula
DEJA Liwia
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04
03
04
04
U16 KPO -- OLCZYK Stanisław
OLCZYK Stanisław
OLCZYK Stanisław
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0895/18
Z/0679/18
Z/0896/18
Z/0894/18
2018
2018
2018
2018




2 6 s 6 51.08 RUMIŃSKA Justyna
STAWICKA Maja
BIELAKOW Katarzyna
LIS Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 03
03
04
04
U16 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/0259/17
, Z/0260/17
Z/3304/17
Z/3311/17
2018
, 2018
2018
2018
3
3
BEZ
5
3 7 s 6 51.25 CHOROSZUCHA Amelia
MILEWSKA Elżbieta
OSTAPCZUK Dominika
SKRECZKO Julia
KS Podlasie Białystok 04
03
03
03
U16 POD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł
SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw
SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw
, Z/1490/18
Z/3129/17
, Z/0591/17
Z/3161/16
, 2018
2018
, 2018
2018

3
3
5
4 10 s 6 52.69 BRĘCZEWSKA Zofia
DATTNER Emilia
MASAJADA Anna
DONAJ Jagoda
KS AZS AWF Wrocław 04
04
03
04
U16 DOL -- SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
Z/0853/18
Z/0855/18
Z/2738/17
Z/1201/18
2018
2018
2018
2018

BEZ
5
5
5 11 s 6 52.83 BOĆ Natasza
ROJNA Zuzanna
URBANIAK Kalina
NAPIERAŁA Aleksandra
UKS D±b Suchy Las 04
03
04
04
U16 WLP -- TYLAK Łukasz CECH Aleksandra
TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek
B.D. TYLAK Łukasz
CECH Aleksandra TYLAK Łukasz
Z/2659/17
Z/1529/17
, Z/1531/17
, Z/2658/17
2018
2018
, 2018
, 2018
5
BEZ
3
4
6 13 s 6 54.47 WIECZOREK Krystyna
SZYMANOWSKA Aleksandra
MIELCZAREK Laura
KOWALSKA Justyna
UKS Herkules Sulejówek 04
04
04
04
U16 MAZ -- CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
Z/1256/17
Z/2223/16
Z/2222/16
Z/2219/16
2018
2018
2018
2018
BEZ
5
4
5
7 15 s 6 56.08 PIˇTKOWSKA Klaudia
LEWANDOWSKA Weronika
WILCZEK Weronika
BURZYŃSKA Kinga
KM Aktywni Sochaczew 03
03
03
03
U16 MAZ -- ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel
Z/1565/18
Z/0216/16
Z/0287/18
Z/0285/18
2018
2018
2018
2018

BEZ

BEZ
1 1 s 7 49.35 WAWRYKA Zuzanna
NAPORA Alicja
GAWRY¦ Wiktoria
MERZOWICZ Wiktoria
MKS-MOSM Bytom 04
03
03
03
U16 SLK -- KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
Z/0458/18
Z/1156/17
Z/1149/17
Z/1155/17
2018
2018
2018
2018

4
2
2
2 4 s 7 50.85 JAMRÓZ Karolina
ANTKIEWICZ Natalia
GUZIOR Natalia
NIEMCZYK Magdalena
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03
04
03
03
U16 PDK -- KARKUT Bogdan
KARKUT Bogdan ŻˇDŁO Jacek
B.D.
KARKUT Bogdan ŻˇDŁO Jacek
Z/0353/17
Z/0609/18
Z/0430/18
Z/0352/17
2018
2018
2018
2018
4


2
3 8 s 7 51.40 LUBIŃSKA Maxima
CZAPIEWSKA Daria
JANUSZEWSKA Kinga
EJSMONT Alicja
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03
03
03
03
U16 POM -- WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław B.D.
WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław
B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław
Z/1006/17
Z/0073/17
Z/1007/17
, Z/1008/17
2018
2018
2018
, 2018
5
3
2
3
4 9 s 7 51.47 WYWROT Natalia
WŁOCH Adriana
STRZELEC Martyna
DZIUMAK Anna
UKS Tempo 5 Przemy¶l 03
03
03
04
U16 PDK -- SUGIER Maria SUGIER Maria
SUGIER Maria SUGIER Krzysztof
SUGIER Maria SUGIER Maria
SUGIER Krzysztof SUGIER Maria
Z/0164/17
Z/0163/17
Z/0168/17
, Z/3793/17
2018
2018
2018
, 2018
5
2
3
5
4x400 m K
1 5 s 1 3:58.23 MAŁEK Emilia
ZIELIŃSKA Paulina
JASTRZˇB Izabela
WASILUK Agata
MKS Agros Chełm 00
00
00
00
U20 LBE -- MAZUREK Marek
LESZCZYŃSKI Damian
JAROS Kazimierz
HODUN Rafał
Z/2637/15
Z/0172/15
Z/4184/18
Z/0973/15
2018
2018
2018
2018
3
2

2
2 6 s 1 3:59.16 KULPIŃSKA Anna
JANKOWSKA Martyna
PALACZ Kinga
NEUMANN Sara
UKS Orkan ¦roda Wlkp. 99
00
00
00
U20 WLP -- SZOSTAK Janusz
HEMMERLING Andrzej
GRENDA Jan KACZOR Mieczysław
KACZOR Mieczysław
Z/0382/15
Z/6373/15
, Z/2560/18
Z/1648/15
2018
2018
, 2018
2018
1
2

2
3 7 s 1 4:00.89 DZIEDZIC Justyna
PIETRUCZUK Natalia
WIERZBICKA Dominika
MIROŃ Aleksandra
AZS UMCS Lublin 00
99
00
00
U20 LBE -- DANIELCZUK Paweł
KITLIŃSKI Piotr
DANIELCZUK Paweł
ADAMOWICZ Henryk
Z/5966/15
Z/1853/16
Z/2538/16
Z/2660/18
2018
2018
2018
2018
2
2
3
BEZ
4 8 s 1 4:03.73 ZABIELSKA Natalia
MATEJKOWSKA Aleksandra
TRUSZKOWSKA Wiktoria
TERCJAK Zofia
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 00
99
00
99
U20 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
GAŁASZEWSKI Adrian
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/2839/15
Z/2443/15
Z/2854/17
Z/0502/15
2018
2018
2018
2018
3
3
4
3
5 9 s 1 4:16.15 KORZUN Aleksandra
ŻDANUK Agnieszka
¦WIACKA Anita
WITKOWSKA Kamila
UKS Technik Augustów 00
00
00
00
U20 POD -- SOWÓL Bogusław
SOWÓL Bogusław
SOWÓL Bogusław
DˇBROWSKI Tomasz
Z/1543/15
Z/1547/15
Z/1545/15
Z/1546/15
2018
2018
2018
2018
2
4
3
4
6 10 s 1 4:20.02 WESOŁOWSKA Zyta
POKRZYWNIAK Adrianna
LISIECKA Maria
OBST Zuzanna
MKS Juvenia Puszczykowo 99
99
00
00
U20 WLP -- JAGACIAK Jarosław
JAGACIAK Jarosław
CHMIELARZ Lucyna
CHMIELARZ Lucyna
Z/0723/15
Z/3264/15
Z/0792/15
Z/5283/15
2018
2018
2018
2018
2
3
2
3
1 1 s 2 3:49.44 POHL Sabina
SYNOWIEC Wiktoria
SZELIGA Nicola
ZAWRONEK Natalia
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99
00
00
99
U20 SLK -- PRENCEL Piotr
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
Z/0364/18
Z/4337/15
Z/0223/15
Z/0656/15
2018
2018
2018
2018

2
2
1
2 2 s 2 3:49.93 ŻUK Natalia
BIELECKA Emilia
PRUSIŃSKA Małgorzata
POTASZNIK Alicja
KS AZS UWM Olsztyn 00
99
00
00
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
NIESTATEK Szymon
Z/2426/15
Z/2191/15
Z/2103/15
Z/2957/15
2018
2018
2018
2018
2
2
2

3 3 s 2 3:50.00 TKACZYK Weronika
SMOLIŃSKA Izabela
GLIBOWSKA Paulina
WOSZTYL Natalia
RLTL ZTE Radom 99
99
99
99
U20 MAZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz
ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
JADCZAK Bożena
Z/3206/15
Z/0633/15
Z/3159/15
Z/0635/15
2018
2018
2018
2018
3
1
4
M
4 4 s 2 3:50.67 LESZCZYŃSKA Anna
JELSKA Justyna
WI¦NIEWSKA Aleksandra
MARKOWSKA Natalia
KS Podlasie Białystok 00
99
00
99
U20 POD -- ORŁOWSKI Piotr
B.D.
ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
NAZARKIEWICZ Robert
Z/2041/15
Z/1051/15
Z/2426/17
Z/4521/15
2018
2018
2018
2018
3
1

2
5 11 s 2 4:22.84 STUDNIARZ Anna
MAJCHRZAK Agata
WSZELAKA Magdalena
¦CIERNICKA Angelika
LUKS Orkan Wrze¶nia 99
99
99
99
U20 WLP -- PUJDAK Andrzej
KACZOR Adam
KACZOR Adam
PUJDAK Andrzej
Z/2631/15
Z/2348/17
Z/1815/16
Z/1814/16
2018
2018
2018
2018
4
BEZ
2
3
1 1 s 3 3:37.49 KORBUT Milena
JANOWICZ Adrianna
WĘGLARZ Natalia
MISTERKA Nikoletta
AZS-AWF Katowice 00
95
98
97
Sen SLK -- MARMUR Stanisław
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
Z/2389/15
Z/1477/11
Z/0466/14
Z/0932/13
2018
2018
2018
2018
1


1
2 2 s 3 3:38.00 BARTNOWSKA Weronika
GRYC Anna
GOLA Marlena
ŁOZOWSKA Karolina
KS Podlasie Białystok 00
99
98
99
U23 POD -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
ORŁOWSKI Piotr
NIED¬WIECKI Wojciech
ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy MATUSIŃSKI Aleksander
Z/2676/16
Z/3062/15
Z/1209/14
Z/0304/15
2018
2018
2018
2018
1
2
1
M
3 3 s 3 3:38.91 ANKIEWICZ Emilia
SARNA Angelika
KOŁECKA Agata
MURASZEWSKA Dominika
AZS-AWF Warszawa 90
97
96
95
Sen MAZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/2534/11
Z/0800/13
Z/0350/13
Z/2277/11
2018
2018
2018
2018
MM
1
1
M
4 4 s 3 3:42.33 PIETRZAK Olga
KOŁAKOWSKA Agata
THOMAIDOU Katerina
MOREK Dominika
AZS-AWFiS Gdańsk 98
97
00
96
U23 POM -- SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna
SZAŁACH Krzysztof
SĘKOWSKA Anna
Z/1497/14
Z/1776/13
Z/2234/15
Z/0909/12
2018
2018
2018
2018
2
2
2
M
5 5 s 3 3:45.05 WRONA Alicja
JACNIAK Ewa
JAROSZEWICZ Elżbieta
KOŁDEJ Małgorzata
AZS UMCS Lublin 96
90
97
90
Sen LBE -- DANIELCZUK Paweł B.D.
ROSTKOWSKI Piotr B.D. B.D.
WOLIŃSKI Michał
STEMPEL Paweł B.D.
Z/1754/12
Z/3034/11
Z/1667/14
Z/0712/11
2018
2018
2018
2018
1
1
2
M
1 1 m 5 3:36.18 KORALEWSKA Julia
PIASECKI Ryszard
ŻYGOWSKI Damian
FORC Wiktoria
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02
01
01
02
U18 KPO -- NIEBUDEK Sylwester
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/3014/16
Z/0948/18
Z/6140/15
Z/0082/16
2018
2018
2018
2018
3
4
3
2
2 2 m 5 3:38.82 WASIELEWSKA Kinga
SKOWYRA Dawid
GUTOWSKI Dawid
STRZELEWICZ Zuzanna
LKS Vectra Włocławek 01
02
02
02
U18 KPO -- DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna
WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna
ZRADA Piotr NOWAKOWSKA Agnieszka B.D.
B.D. JANKOWSKI Marcin
Z/5657/15
, Z/0847/16
, Z/5646/15
Z/0024/15
2018
, 2018
, 2018
2018
2
4
2

3 3 m 5 3:39.89 KRASICKA Wiktoria
KUBI¦ Eryk
KOSIKOWSKA Paulina
PĘKAŁA Patryk
AZS-AWF Gorzów 01
01
01
01
U18 LBU -- ZALESKA-POSMYK Izabela
PAPUGA Sebastian
PAPUGA Sebastian
ZALESKA-POSMYK Izabela
Z/0632/15
Z/2711/15
Z/0631/15
Z/5591/15
2018
2018
2018
2018
1
3
2
3
4 4 m 5 3:56.81 WOJCIECHOWSKI Jacek
TUCKA Dominika
KRUPA Konrad
ZAGAJSKA Julia
MOS CSiR D±browa Górnicza 02
01
02
02
U18 SLK -- RZEWNICKI Wiktor
ROLAK Dorota
RZEWNICKI Wiktor
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/1415/16
Z/0903/15
Z/1411/16
Z/1403/16
2018
2018
2018
2018
5
3
BEZ
4
5 5 m 5 3:59.09 DZIEMIDOWICZ Ewa
BRZOZOWIEC Zofia
RUSZKIEWICZ Filip
DOMINIAK Daniel
SL GKS Olsza Olszyna 02
02
01
01
U18 DOL -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław
URBACKA-KACZOR Natalia
URBACKA-KACZOR Natalia
URBACKA-KACZOR Natalia
Z/0129/16
Z/0249/17
Z/2645/15
Z/0817/16
2018
2018
2018
2018
4
BEZ
4
3
100-200-300-400 K
1 1 s 1 2:17.01 KOWALSKA Julia
FARASIEWICZ Monika
JACHOREK Aleksandra
PIETROŃ Monika
Pomorskie 01
02
01
02
U18 POM -- MARGULEWICZ Wojciech
SĘKOWSKA Anna B.D.
ANDRZEJCZAK Paweł
NIEMKIEWICZ Wojciech
Z/0153/16
Z/5826/15
Z/6243/15
Z/2850/16
2018
2018
2018
2018
3

3
2
2 2 s 1 2:19.61 KORALEWSKA Julia
GORNOWICZ Daria
WASIELEWSKA Kinga
FORC Wiktoria
Kujawsko-Pomorskie 02
02
01
02
U18 KPO -- NIEBUDEK Sylwester
B.D.
DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna
LEWANDOWSKI Jacek
Z/3014/16
Z/3312/16
Z/5657/15
Z/0082/16
2018
2018
2018
2018
3

2
2
3 3 s 1 2:20.32 PEŁKA Patrycja
BURLIGA Zuzanna
SALA Emilia
WSOŁEK Aleksandra
Małopolskie 02
02
02
01
U18 MLP -- FRˇCZYK Bogusława B.D.
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KOŁODZIEJ Roman
Z/0050/16
, Z/0061/17
, Z/1543/16
Z/1746/16
2018
, 2018
, 2018
2018
2
3
3
2
4 4 s 1 2:22.35 ROLSKA Barbara
GˇSIOR Adriana
POLEROWICZ Ada
ZAJˇC Magdalena
Dolno¶l±skie 01
01
02
02
U18 DOL -- SIERADZKI Andrzej
CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William
BANASZEK Grzegorz
SKRZYPACZ Adrian
Z/3308/15
, Z/3488/15
Z/3133/15
Z/2474/18
2018
, 2018
2018
2018
3
2
2

1 1 s 2 2:20.42 GAWEŁ Martyna
WŁOCH Adriana
NIEMCZYK Magdalena
JĘDRUSZKO Nikola
Podkarpackie 04
03
03
03
U16 PDK -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka
SUGIER Maria SUGIER Krzysztof
KARKUT Bogdan ŻˇDŁO Jacek
KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław
, Z/3798/17
Z/0163/17
Z/0352/17
, Z/1627/17
, 2018
2018
2018
, 2018
2
2
2
2
2 2 s 2 2:20.51 STEMPKOWSKA Kamila
PIECHOCKA Alicja
KORNACKA Karolina
KORNACKA Kinga
Warmińsko-Mazurskie 04
03
03
03
U16 WMZ -- PRUSAKOWSKI Leon
NOWICKI Ryszard
PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
Z/5287/18
Z/1130/17
Z/1124/17
Z/1125/17
2018
2018
2018
2018

2
2
2
3 3 s 2 2:22.94 KONIECZNA Joanna
WICHLIŃSKA Weronika
PIOTROWSKA Aleksandra
RYBKA Paulina
Kujawsko-Pomorskie 04
04
04
03
U16 KPO -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka
NOWAKOWSKA Agnieszka
PLISZKA Julia
NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka
, Z/0840/16
Z/4277/17
Z/4615/17
Z/0851/16
, 2018
2018
2018
2018
5
4
3
3
4 4 s 2 2:22.98 WÓJCIK Gabriela
BINIEK Martyna
SKIMINA Emilia
MASTALERZ Pola
Małopolskie 03
04
04
03
U16 MLP -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz
GIZA Maciej GIZA Andrzej
GIZA Maciej GIZA Andrzej
B.D. GIZA Maciej
Z/0065/17
Z/0272/18
Z/0274/18
, Z/2171/17
2018
2018
2018
, 2018
4
3
3
3
5 5 s 2 2:25.69 OŻGA Weronika
PUZIO Dorota
DATTNER Emilia
M¦CISZ Daria
Dolno¶l±skie 03
03
04
03
U16 DOL -- ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz
BENKOWSKI Henryk
SKRZYPACZ Adrian
BIALIC Marek BIALIC Marek
, Z/1796/17
Z/0251/17
Z/0855/18
Z/0718/17
, 2018
2018
2018
2018
4
3
BEZ
4
6 6 s 2 2:27.18 RUMINKIEWICZ Zofia
CZAPIEWSKA Daria
EJSMONT Alicja
JANUSZEWSKA Kinga
Pomorskie 04
03
03
03
U16 POM -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta
WRÓBLEWSKI Jarosław B.D.
B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław
, Z/4649/17
Z/0073/17
, Z/1008/17
Z/1007/17
, 2018
2018
, 2018
2018
3
3
3
2
7 7 s 2 2:27.91 ZYCH Julia
FAFIŃSKA Emilia
WAWRZYNOWICZ Julia
KOPICZYŃSKA Julia
Warmińsko-Mazurskie 04
03
04
04
U16 WMZ -- NIESTATEK Szymon
TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek
BRODOWSKI Wojciech
NIESTATEK Szymon
Z/3108/18
Z/0423/17
Z/0067/18
Z/2996/17
2018
2018
2018
2018
BEZ
3
4
4
8 8 s 2 2:33.08 PUGACEWICZ Aleksandra
WOJEWNIK Izabela
MIKOŁANIS Karolina
PIEKARSKA Julita
Podlaskie 03
03
03
04
U16 POD -- NABIAŁEK Łukasz
SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław
SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław
SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław
Z/1539/15
, Z/1297/17
, Z/0653/17
, Z/1325/18
2018
, 2018
, 2018
, 2018
3
BEZ
4
5
4x100 m M
1 1 s 1 45.62 RYBACKI Kornel
MAKOWSKI Patryk
GULBIERZ Paweł
GRYGO Kacper
LUKS Hańcza Suwałki 03
03
04
03
U16 POD -- KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw
KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka
KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka
JUTKIEWICZ Jaroslaw
, Z/0660/17
Z/0656/17
Z/1226/18
Z/1225/18
, 2018
2018
2018
2018
3
4


2 2 s 1 46.03 MIKOŁAJCZAK Szymon
PUTO Mateusz
LEGUT Bartłomiej
STRYCZEK Szymon
MKS Czechowice-Dziedzice 04
03
03
03
U16 SLK -- KOBĘDZA Jan
HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan
KOBĘDZA Jan
HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan
Z/2034/18
, Z/2303/17
Z/1081/17
, Z/1076/17
2018
, 2018
2018
, 2018
5
4
5
3
3 3 s 1 46.21 DROZDOWSKI Damian
TUCZYŃSKI Jakub
ROBOTNIKOWSKI Jakub
SZYMCZAK Jakub
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03
03
04
03
U16 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/1075/18
Z/1082/18
Z/1078/18
Z/1081/18
2018
2018
2018
2018




4 4 s 1 46.68 DZIENISZ Nikodem
CZERWIONKA Norbert
PYSZKA Patryk
MIKLEWICZ Błażej
KS Wejher Wejherowo 03
03
03
03
U16 POM -- B.D. BOGUSZ Igor
GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna
B.D. WALCZAK Mariusz GELO Krystyna
B.D. GELO Krystyna
, Z/0232/17
, Z/1536/16
, Z/1540/16
, Z/2068/17
, 2018
, 2018
, 2018
, 2018
BEZ
3
BEZ
4
5 5 s 1 48.36 GAJEK Mateusz
NOWAK Karol
CITAK Miłosz
HAJDUK Norbert
MOS CSiR D±browa Górnicza 04
04
03
03
U16 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/2908/18
Z/0910/18
Z/0785/17
Z/0775/17
2018
2018
2018
2018


4
2
1 2 s 2 42.87 PIOTROWSKI Szymon
CHARZYŃSKI Sebastian
KRZEMIŃSKI Jan
WI¦NIEWSKI Damian
Mazovia ProActiv Ciechanów 99
00
99
99
U20 MAZ -- ADAMSKI Robert
ADAMSKI Robert
ADAMSKI Robert
ADAMSKI Robert
Z/0582/16
Z/1781/15
Z/0581/16
Z/0164/15
2018
2018
2018
2018




2 4 s 2 43.41 KŁOSOWSKI Jakub
KWIATKOWSKI Krystian
KRUS Mateusz
MIRECKI Grzegorz
LUKS Orkan Wrze¶nia 00
99
99
00
U20 WLP -- KACZOR Adam
PUJDAK Andrzej
PUJDAK Andrzej
KACZOR Adam
Z/2063/16
Z/2630/15
Z/3164/15
Z/4473/15
2018
2018
2018
2018
3
2
3
1
3 5 s 2 43.62 SWATOWSKI Adrian
LEMIESZEK Kacper
JAKÓBCZYK Mateusz
ŁUKASZEK Konstanty
KS Agros Zamo¶ć 00
00
00
00
U20 LBE -- SWATOWSKI Wojciech
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
Z/2112/15
Z/5232/15
Z/5230/15
Z/2121/17
2018
2018
2018
2018
4
2
2

4 7 s 2 43.71 KURZYŃSKI Hubert
MO¦ Damian
KOZŁOWSKI Dominik
ROSÓŁ Sebastian
MOS CSiR D±browa Górnicza 00
99
00
99
U20 SLK -- RZEWNICKI Wiktor
JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/0965/18
Z/1337/16
Z/0878/15
Z/0754/15
2018
2018
2018
2018
BEZ
4
3
3
5 10 s 2 46.55 ŁOJEK Daniel
ZADROGA Patryk
KOZŁOWSKI Adam
MIECZKOWSKI Dominik
LKS Narew Kurpiewski Łomża 99
00
99
00
U20 POD -- KOTOWSKI Jan
KOTOWSKI Jan
KOTOWSKI Jan
KOTOWSKI Jan
Z/5056/15
Z/1509/15
Z/2551/15
Z/2698/15
2018
2018
2018
2018
3
4
2
2
6 11 s 2 46.80 BOGUCKI Norbert
WRÓBEL Sebastian
PUCZKO Michał
WÓJCIK Maciej
ZLKL Zielona Góra 99
99
99
99
U20 LBU -- HASIÓW Tomasz
LANDYSZKOWSKI Sławomir
LANDYSZKOWSKI Sławomir
HASIÓW Tomasz
Z/1058/15
Z/4518/15
Z/2052/16
Z/1062/15
2018
2018
2018
2018
1
3
3
1
  s 2 DNF KORCZ Bartosz
MICHNIEWSKI Olgierd
TURSKI Krzysztof
KRZEMIŃSKI Dawid
RLTL ZTE Radom 00
00
00
00
U20 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur
TRZOS Leszek
TRZOS Leszek
BŁASIŃSKI Artur
Z/0565/17
Z/5567/15
Z/2581/15
Z/4910/15
2018
2018
2018
2018
3
2

3
1 1 s 3 42.36 LOSY Bartosz
WYKROTA Patryk
TUCZYŃSKI Michał
JANKOWSKI Tomasz
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99
00
00
99
U20 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/0987/16
Z/1067/17
Z/1066/17
Z/0837/15
2018
2018
2018
2018




2 3 s 3 43.33 GIBAS Marcin
PAJˇK Rafał
NIESYTKO Błażej
NOWIŃSKI Kamil
MKS Czechowice-Dziedzice 99
99
99
00
U20 SLK -- HOMA Wioleta
HOMA Wioleta
HOMA Wioleta
HOMA Wioleta
Z/3377/15
Z/0363/15
Z/0368/15
Z/2357/16
2018
2018
2018
2018
1
1
3

3 6 s 3 43.64 ORLIKOWSKI Jakub
WILK Michał
GWIAZDECKI Jakub
KORONA Patryk
UKS LA Basket Warszawa 00
99
00
00
U20 MAZ -- BOROŃ Adam
BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
BOROŃ Adam
Z/4092/15
Z/0582/15
Z/2436/15
Z/0340/17
2018
2018
2018
2018
4
1
3
3
4 8 s 3 44.01 GŁOWACZ Piotr
KRÓLIKOWSKI Szymon
GRZEGOROWSKI Christian
MICHAŁOWSKI Bartosz
UKS Achilles Leszno 00
99
99
99
U20 WLP -- GÓRSKI Dariusz
GÓRSKI Dariusz
GÓRSKI Dariusz
GÓRSKI Dariusz
Z/2207/18
Z/0236/16
Z/3148/15
Z/0117/15
2018
2018
2018
2018

2
2

5 9 s 3 44.11 ŁABĘDZKI Michał
KISTER Jakub
PIO¦ Jakub
WI¦NIEWSKI Piotr
AZS UMCS Lublin 00
00
00
00
U20 LBE -- B.D.
CHMIELEWSKI Marek TUSTANOWSKI Roman
CHMIELEWSKI Marek
CHMIELEWSKI Marek
Z/3994/18
Z/6120/15
Z/0486/17
Z/2681/17
2018
2018
2018
2018

3
3
3
  s 3 DQ FLORKOWSKI Jakub
DUDZIAK Piotr
PILCH Eryk
ZIELIŃSKI Bartosz
MKS Juvenia Puszczykowo 00
00
00
99
U20 WLP -- JAGACIAK Jarosław
ŁUCZAK Bernadeta
JAGACIAK Jarosław
JAGACIAK Jarosław
Z/0510/17
Z/1316/15
Z/0506/17
Z/1611/16
2018
2018
2018
2018
4
2
3
2
1 1 s 4 40.03 ZACZEK Artur
GRZE¦KOWIAK Krzysztof
WESELA Adrian
HAMPEL Eryk
O¦ AZS Poznań 89
93
98
97
Sen WLP -- OSIK Tadeusz
OSIK Tadeusz B.D.
OSIK Tadeusz
OSIK Tadeusz B.D.
Z/3831/11
Z/1743/13
Z/0387/14
Z/1125/13
2018
2018
2018
2018
M
1

M
2 2 s 4 40.38 RYCHLEWSKI Jakub
OLSZEWSKI Remigiusz
KUĆ Dariusz
BOCHENEK Dominik
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97
92
86
87
Sen KPO --
OLSZEWSKI Ryszard
KUĆ Dariusz
B.D. CZAPIEWSKI Wiesław
Z/1077/11
Z/2208/11
, Z/2199/11
2018
2018
, 2018
M
M
M
3 3 s 4 40.98 TALACHA Marcin
KALANDYK Hubert
JAKÓBCZYK Michał
KOPEĆ Dominik
KS Agros Zamo¶ć 96
94
95
95
Sen LBE -- GDAŃSKI Andrzej
WIERZBICKI Mirosław B.D.
B.D. B.D.
GDAŃSKI Andrzej
Z/0204/12
Z/2748/11
Z/5085/11
Z/0859/11
2018
2018
2018
2018
1
1
M
M
4 4 s 4 41.67 CHOJNOWSKI Bartłomiej
KRAWCZUK Łukasz
KRZEWINA Jakub
ZIMNY Tymoteusz
WKS ¦l±sk Wrocław 93
89
89
98
Sen DOL -- LISOWSKI Józef
WOJSA Maciej
ADAMEK Marek
B.D. LISOWSKI Józef
Z/3183/11
Z/1702/11
Z/1948/11
, Z/0812/14
2018
2018
2018
, 2018
1
M
M
M
5 5 s 4 41.93 KĘDZIOR Paweł
OZDARSKI Łukasz
SUWARA Wiktor
KOWALUK Dariusz
AZS-AWF Warszawa 93
94
96
96
Sen MAZ -- CUCH Tadeusz B.D.
OGONOWSKI Jakub B.D. B.D.
OGONOWSKI Jakub
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/0193/12
Z/3864/11
Z/1075/12
Z/1042/12
2018
2018
2018
2018
BEZ

M
M
6 6 s 4 43.85 GRAJEWSKI Tomasz
KACHNOWSKI Daniel
MIKŁASZEWICZ Jakub
MISZKIEL Marcin
SL Salos Suwałki 01
01
01
01
U18 POD -- GWIAZDOWSKI Rafał
GWIAZDOWSKI Rafał
GWIAZDOWSKI Rafał
GWIAZDOWSKI Rafał
Z/0146/18
Z/0424/16
Z/1521/15
Z/0427/16
2018
2018
2018
2018

3


  s 4 DNF ŻAK Łukasz
MITKA Piotr
WASILEWSKI Artur
BRZEZIŃSKI Maciej
KS AZS AWF Kraków 97
94
96
93
Sen MLP -- GIZA Maciej B.D.
GIZA Andrzej B.D. B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej
Z/1304/13
Z/2600/11
Z/0090/13
Z/0148/11
2018
2018
2018
2018
2
M
1
M
  s 4 DNF SACHARCZUK Radosław
NABIAŁEK Łukasz
KAMIŃSKI Adrian
KRYŃSKI Kamil
KS Podlasie Białystok 93
89
94
87
Sen POD -- SIENKIEWICZ Karol B.D.
SIENKIEWICZ Karol
NAZARKIEWICZ Robert
NIED¬WIECKI Wojciech
Z/1800/13
Z/2256/11
Z/3171/11
Z/0790/11
2018
2018
2018
2018
2
1
M
M
4x400 m M
1 3 s 1 3:22.60 POPIELARZ Rafał
ZIĘBA Szymon
RAJPOLD Arkadiusz
MACIˇG Radosław
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99
99
99
99
U20 PDK -- KARKUT Bogdan
KARKUT Bogdan
KARKUT Bogdan
KARKUT Bogdan LISOWSKI Józef
Z/2057/16
Z/0312/15
Z/0785/18
Z/0391/15
2018
2018
2018
2018
3
1


2 4 s 1 3:24.14 KARNIA Kornel
MOKWA Karol
WI¦NIEWSKI Damian
KORYCKI Patryk
GKS Olimpia Grudzi±dz 99
99
00
99
U20 KPO -- MARKUSZEWSKI Cezary
CZUBASZEK Jarosław
SZUBRING Zbigniew
CZUBASZEK Jarosław
Z/0553/15
Z/0547/15
Z/2264/15
Z/0552/15
2018
2018
2018
2018
3
2
3
2
3 7 s 1 3:27.33 TUCZYŃSKI Michał
KULESZA Robert
RYCHTER Przemysław
BOROWSKI Dawid
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00
99
99
99
U20 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/1066/17
Z/0986/16
Z/0838/15
Z/2413/15
2018
2018
2018
2018




4 9 s 1 3:30.38 WACHOWSKI Wiktor
¦NIEGULA Damian
MIKOŁAJEWSKI Jakub
GOLA Dawid
UKS 12 Kalisz 00
00
00
99
U20 WLP -- B.D. OLSZYNA Waldemar
WANGE Adrianna
KURZAJCZYK Robert
OLSZYNA Waldemar
, Z/1312/15
Z/2626/17
Z/2559/18
Z/0710/17
, 2018
2018
2018
2018
2
3
3
4
5 12 s 1 3:32.95 KRAUZE Bartosz
GRZELKA Jakub
KRENSKI Mateusz
BRESZKA Dawid
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 99
00
00
00
U20 POM -- WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław
Z/0246/16
Z/0454/17
Z/0453/17
Z/0452/17
2018
2018
2018
2018
2
4
4
4
  s 1 DQ GOŁˇB Jarosław
WRÓBEL Jakub
SMUS Artur
PĘDZIWIATR Jakub
MULKS Żeromski Sieradz 00
99
99
99
U20 LDZ -- KU¦ Tomasz
KU¦ Tomasz
KU¦ Tomasz
KU¦ Tomasz
Z/2244/18
Z/1161/16
Z/1780/16
Z/0930/17
2018
2018
2018
2018

3
3
3
1 1 s 2 3:19.70 NIEWIADOMSKI Michał
TANA¦ Patryk
ANTOSZEWSKI Kacper
SARR-MALINOWSKI Daniel
AZS-AWFiS Gdańsk 00
00
00
00
U20 POM -- SĘKOWSKA Anna
KRAWCZAK Tomasz
SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna
Z/0117/18
Z/0187/15
Z/1030/15
Z/3865/16
2018
2018
2018
2018
4
3
2
3
2 2 s 2 3:21.04 WYKROTA Patryk
JANKOWSKI Tomasz
KALINA Michał
LOSY Bartosz
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00
99
99
99
U20 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał

WALCZAK Michał
Z/1067/17
Z/0837/15
Z/0987/16
2018
2018
2018



3 5 s 2 3:25.71 GOŁĘBIOWSKI Oskar
SAMARCZENKO Dariusz
ŁABĘDZKI Michał
HOŁUB Krzysztof
AZS UMCS Lublin 00
00
00
00
U20 LBE -- JAROS Marek
KITLIŃSKI Piotr
B.D.
JAROS Marek
Z/6045/15
Z/6046/15
Z/3994/18
Z/2537/16
2018
2018
2018
2018
3
2

3
4 6 s 2 3:26.30 DZIMIRA Marcin
TERESZKIEWICZ Damian
PRZYDZIAŁ Jakub
SOKÓŁ Karol
CWKS Resovia Rzeszów 00
00
00
00
U20 PDK -- KOWAL Piotr
KOWAL Piotr
KOWAL Piotr
KOWAL Piotr
Z/1846/16
Z/2668/15
Z/2667/15
Z/0494/17
2018
2018
2018
2018
3
3
2
2
5 8 s 2 3:28.67 DZIADKO Mateusz
SZON Wojciech
ZALEWSKI Dominik
KLIMEK Rafał
KS AZS UWM Olsztyn 00
00
00
99
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
PODOLAK Irena
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/2898/15
Z/2110/15
Z/6437/15
Z/0446/15
2018
2018
2018
2018
2
3
4
2
6 10 s 2 3:32.00 PILCH Eryk
BASIŃSKI Eryk
FLORKOWSKI Jakub
DUDZIAK Piotr
MKS Juvenia Puszczykowo 00
00
00
00
U20 WLP -- JAGACIAK Jarosław
ŁUCZAK Bernadeta
JAGACIAK Jarosław
ŁUCZAK Bernadeta
Z/0506/17
Z/1940/17
Z/0510/17
Z/1316/15
2018
2018
2018
2018
3
BEZ
4
2
7 11 s 2 3:32.32 PUCZKO Michał
WRÓBEL Sebastian
BOGUCKI Norbert
WÓJCIK Maciej
ZLKL Zielona Góra 99
99
99
99
U20 LBU -- LANDYSZKOWSKI Sławomir
LANDYSZKOWSKI Sławomir
HASIÓW Tomasz
HASIÓW Tomasz
Z/2052/16
Z/4518/15
Z/1058/15
Z/1062/15
2018
2018
2018
2018
3
3
1
1
8 13 s 2 3:41.93 SWATOWSKI Adrian
MALUGA Daniel
JAKÓBCZYK Mateusz
ŁUKASZEK Konstanty
KS Agros Zamo¶ć 00
00
00
00
U20 LBE -- SWATOWSKI Wojciech
SWATOWSKI Wojciech
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
Z/2112/15
Z/2111/15
Z/5230/15
Z/2121/17
2018
2018
2018
2018
4
4
2

1 1 s 3 3:07.39 KRAWCZUK Łukasz
CHOJNOWSKI Bartłomiej
ZIMNY Tymoteusz
KRZEWINA Jakub
WKS ¦l±sk Wrocław 89
93
98
89
Sen DOL -- WOJSA Maciej
LISOWSKI Józef
B.D. LISOWSKI Józef
ADAMEK Marek
Z/1702/11
Z/3183/11
, Z/0812/14
Z/1948/11
2018
2018
, 2018
2018
M
1
M
M
2 2 s 3 3:09.56 MIROSŁAW Cezary
HOŁUB Maciej
JABRZYŃSKI Michał
JAROS Andrzej
AZS UMCS Lublin 97
98
94
90
Sen LBE -- JAROS Marek B.D.
JAROS Marek B.D.
WIERCINSKI Jerzy B.D.
B.D. JAROS Marek
Z/1644/13
Z/4557/15
Z/4811/11
, Z/1964/11
2018
2018
2018
, 2018


1
M
3 3 s 3 3:10.48 SMOLIŃSKI Jakub
SZEWCZYK Piotr
CZAJKOWSKI Bartłomiej
ADAMCZYK Patryk
RLTL ZTE Radom 92
94
93
94
Sen MAZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz
ZGRZEBNICKI Ireneusz
BŁASIŃSKI Artur
KĘDZIORA Robert
Z/4683/11
Z/4681/11
Z/3688/11
Z/3683/11
2018
2018
2018
2018
M
1
M
M
4 4 s 3 3:11.41 MROCZEK Kamil
MROCZEK Adam
BUCH Natan
DUSZYŃSKI Kajetan
AZS ŁódĽ 97
99
95
95
Sen LDZ -- WĘGLARSKI Krzysztof B.D.
WĘGLARSKI Krzysztof
SADACH Aneta B.D.
WĘGLARSKI Krzysztof B.D.
Z/1117/13
Z/0417/15
Z/1522/11
Z/3203/11
2018
2018
2018
2018
2
2
2
M
5 5 s 3 3:12.39 KOWALUK Dariusz
BAŁDYKA Jakub
OZDARSKI Łukasz
SUWARA Wiktor
AZS-AWF Warszawa 96
96
94
96
Sen MAZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
OGONOWSKI Jakub B.D. B.D.
OGONOWSKI Jakub
Z/1042/12
Z/0457/12
Z/3864/11
Z/1075/12
2018
2018
2018
2018
M


M
100-200-300-400 M
1 1 s 1 1:57.62 PAWEŁCZYK Maciej
SZACHNIEWICZ Szymon
BUGAJSKI Paweł
GRUZD Wiktor
Dolno¶l±skie 01
01
01
02
U18 DOL -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
ROSTEK William
ROSTEK William
KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz
Z/0693/18
Z/1867/17
Z/4584/15
Z/2442/16
2018
2018
2018
2018

2
2
2
2 2 s 1 1:59.07 CZYSZCZOŃ Maciej
SUŁOWSKI Łukasz
PIETRUSA Jakub
BAKALARZ Jakub
Małopolskie 02
01
02
02
U18 MLP -- PERUCKI Wiesław
KADUSZKIEWICZ Jerzy
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
PA¦ Mariusz
Z/2092/17
Z/6458/15
, Z/2859/16
Z/2262/17
2018
2018
, 2018
2018
3
3
2
2
3 3 s 1 2:00.27 ŁUPIŃSKI Rafał
JAKSINA Jakub
WNOROWSKI Przemysław
MNICH Patryk
Podlaskie 01
01
01
01
U18 POD -- ORŁOWSKI Piotr
NAZARKIEWICZ Robert
NAZARKIEWICZ Robert
ZALEWSKI Jan
Z/2667/18
Z/3843/15
Z/2039/15
Z/2036/15
2018
2018
2018
2018
4

4
3
4 4 s 1 2:02.32 MICHALAK Piotr
OSS Mateusz
WĘSIERSKI Bartosz
PLĂCINTĂ Wiktor
Pomorskie 02
01
01
01
U18 POM -- DIAK Mateusz
B.D. PASZKE Roman
RATAJCZAK Maciej
WRÓBLEWSKI Jarosław
Z/2843/16
, Z/2224/17
Z/5858/15
Z/5259/15
2018
, 2018
2018
2018
3
3
4
2
5 5 s 1 2:04.55 GRODEK Fabian
SKOWYRA Dawid
ŻYGOWSKI Damian
PIASECKI Ryszard
Kujawsko-Pomorskie 02
02
01
01
U18 KPO -- CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna
WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/6558/15
, Z/0847/16
Z/6140/15
Z/0948/18
2018
, 2018
2018
2018
2
4
3
4
1 1 s 2 2:03.46 BRZEZIŃSKI Konrad
TABORSKI Andrzej
WIECZOREK Miłosz
KAŁWIŃSKI Dawid
Dolno¶l±skie 03
03
03
03
U16 DOL -- BENKOWSKI Henryk
SZOMBURG Tomasz
CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł
JANECZEK Jarosław
Z/2442/17
Z/1262/18
, Z/0854/17
Z/0254/17
2018
2018
, 2018
2018
5

3
2
2 2 s 2 2:04.55 KOZACZUK Kacper
ADAMCZYK Kacper
FOJUTH Kacper
BIESZKE Kacper
Pomorskie 04
03
03
03
U16 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
KRÓL Krzysztof
B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław
URBANEK Ryszard
, Z/4645/17
Z/3326/17
, Z/1505/17
Z/4771/17
, 2018
2018
, 2018
2018
BEZ
3
2
4
3 3 s 2 2:07.08 WAŁASZEK Nikodem
PALARCZYK Maksymilian
OŻÓG Rafał
SIKORA Maciej
Małopolskie 03
03
04
03
U16 MLP -- WAŁASZEK Jarosław
KOŁODZIEJ Roman
KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
Z/3822/17
Z/0141/17
Z/2966/18
Z/0063/17
2018
2018
2018
2018
5
2
5
2
4 4 s 2 2:08.39 WILMA Mateusz
CYRANKOWSKI Dominik
SOBCZAK Bartłomiej
OLISIEJKO Samuel
Kujawsko-Pomorskie 04
03
03
04
U16 KPO -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr
NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka
LUZAK Andrzej LUZAK Małgorzata
WO¬NIAK Jacek
, Z/2015/18
, Z/0849/16
Z/2851/17
Z/2750/16
, 2018
, 2018
2018
2018

4
4
3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.2783939838409 sekund