Suwałki 01 - 02.06.2018
PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach [DMP]
200 m K
1 4 w 1 25.78 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -1.4 II PYRA Dawid Z/1760/12 2018 1 KN 817
2 6 w 1 26.37 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -1.4 III MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2018 2 ZKN 765
3 7 w 1 26.47 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -1.4 III MAKARUK Tadeusz Z/5383/15 2018 1 ZKN 757
4 8 w 1 26.66 DˇBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U23 LB -1.4 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1 ZKN 740
5 10 w 1 28.57 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -1.4 -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3 587
1 1 w 2 25.33 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM -2.1 II MODELSKI Michał Z/1714/12 2018 M KN 857
2 2 w 2 25.44 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP -2.1 II KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2018 1 ZKN 847
3 3 w 2 25.56 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ -2.1 II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2018 MM KN 836
4 5 w 2 25.80 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -2.1 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN 815
5 9 w 2 27.23 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 Sen PM -2.1 III KAMROWSKA-NOWAK Maria Z/4445/11 2018 1 693
1 15 w 3 28.05 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB +1.0 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2018 3 627
2 18 w 3 28.76 RAMIREZ PASZEK Daria LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP +1.0 -- SOBIERAJ Dawid Z/2405/17 2018 4 572
3 20 w 3 28.94 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ +1.0 -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2018 3 559
4 21 w 3 29.07 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP +1.0 -- ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2018 3 ZKN 549
5 22 w 3 29.38 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP +1.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2018 4 526
1 8 w 4 26.85 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ +1.0 III RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN 724
2 10 w 4 26.98 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +1.0 III DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2018 BEZ 713
3 11 w 4 27.15 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL +1.0 III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2018 2 ZKN 699
4 12 w 4 27.17 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +1.0 III DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2018 3 ZKN 698
5 13 w 4 27.55 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +1.0 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3 667
6 14 w 4 27.63 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 99 U20 PM +1.0 IV LEWANDOWSKI Michał Z/0283/15 2018 4 ZKN 660
7 17 w 4 28.50 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP +1.0 IV ZIEMBA Krzysztof Z/0845/15 2018 2 ZKN 592
8 19 w 4 28.86 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +1.0 -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3 565
1 1 w 5 24.00 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -1.5 M CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2018 M KN 981
2 3 w 5 26.11 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -1.5 II WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN 788
3 4 w 5 26.34 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN -1.5 III BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2018 M KN 768
4 5 w 5 26.53 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U20 WP -1.5 III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3655/15 2018 2 ZKN 751
5 6 w 5 26.74 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -1.5 III MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2018 1 ZKN 734
6 7 w 5 26.81 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN -1.5 III PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1 KN 728
7 9 w 5 26.86 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 99 U20 WP -1.5 III CHWAŁEK Jarosław Z/0192/15 2018 2 ZKN 724
8 16 w 5 28.28 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -1.5 IV SOBIERAJ Dawid Z/6217/15 2018 2 609
80 pł K
1 7 w 1 13.12 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -1.7 IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2018 5 LDK! 693
2 8 w 1 13.14 BOGUCKA Jagoda UKS-MOS Opole 03 U16 OP -1.7 IV MARCINÓW Ryszard Z/2172/17 2018 4 690
3 9 w 1 13.25 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U16 PM -1.7 IV KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0094/17 2018 3 674
4 12 w 1 13.66 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03 U16 PM -1.7 IV TARGAŃSKI Marcin KOPEĆ Bernadeta , Z/0038/16 , 2018 3 LDK! GIM 616
5 13 w 1 13.86 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA -1.7 V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK! 588
6 14 w 1 14.02 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -1.7 V GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2018 4 LDK! GIM 567
7 15 w 1 14.40 BALICKA Kornelia UKS D±b Suchy Las 03 U16 WP -1.7 V B.D. B.D. B.D. TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek , Z/1528/17 , 2018 5 LDK! 517
8 16 w 1 15.18 ŻYGO Paulina KS Wejher Wejherowo 04 U16 PM -1.7 -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/3828/17 , 2018 5 LDK! GIM 421
1 1 w 2 11.98 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U16 OP -1.8 II SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 3 LDK! GIM 869
2 2 w 2 12.48 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -1.8 III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018 790
3 3 w 2 12.57 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS -1.8 III ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2018 5 LDK! GIM 776
4 4 w 2 12.63 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -1.8 III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola # Z/0666/17 2018 2 LDK! GIM 767
5 5 w 2 12.84 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS -1.8 III KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2018 5 735
6 6 w 2 13.04 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -1.8 IV KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM 705
7 10 w 2 13.49 KORNACKA Karolina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -1.8 IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1124/17 2018 2 LDK! GIM 640
8 11 w 2 13.50 JĘDREJKO Gloria WKS ¦l±sk Wrocław 03 U16 DS -1.8 IV GIERCZYK Estera SIERADZKI Andrzej , Z/0459/17 , 2018 3 LDK! 638
100 m pł K
1 3 w 1 14.95 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -2.5 II PYRA Dawid Z/1760/12 2018 1 KN 848
2 7 w 1 15.44 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 Sen PM -2.5 II KAMROWSKA-NOWAK Maria Z/4445/11 2018 1 784
3 8 w 1 16.09 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -2.5 III MAKARUK Tadeusz Z/5383/15 2018 1 ZKN 703
4 10 w 1 16.55 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -2.5 III RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3 648
1 1 w 2 14.42 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ -1.6 I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2018 MM KN 920
2 2 w 2 14.54 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM -1.6 II MODELSKI Michał Z/1714/12 2018 M KN 903
3 4 w 2 14.97 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -1.6 II MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2018 2 ZKN 846
4 5 w 2 15.10 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP -1.6 II KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2018 1 ZKN 828
5 6 w 2 15.16 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -1.6 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN 821
6 9 w 2 16.27 DˇBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U23 LB -1.6 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1 ZKN 682
1 9 w 3 15.98 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP -0.8 III ZIEMBA Krzysztof Z/0845/15 2018 2 ZKN 717
2 14 w 3 16.93 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 99 U20 WP -0.8 IV CHWAŁEK Jarosław Z/0192/15 2018 2 ZKN 604
3 17 w 3 17.64 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB -0.8 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2018 3 526
4 18 w 3 17.69 RAMIREZ PASZEK Daria LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -0.8 IV SOBIERAJ Dawid Z/2405/17 2018 4 521
5 22 w 3 18.22 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP -0.8 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2018 4 466
1 10 w 4 16.39 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -1.9 III RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN 667
2 11 w 4 16.56 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 99 U20 PM -1.9 III LEWANDOWSKI Michał Z/0283/15 2018 4 ZKN 647
3 12 w 4 16.74 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -1.9 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3 626
4 13 w 4 16.75 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -1.9 III DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2018 3 ZKN 625
5 15 w 4 17.05 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -1.9 IV BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3 591
6 16 w 4 17.38 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -1.9 IV ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2018 3 ZKN 554
7 20 w 4 17.86 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -1.9 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2018 BEZ 503
8 21 w 4 17.92 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ -1.9 -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2018 3 497
1 1 w 5 14.26 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -3.1 I CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2018 M KN 942
2 3 w 5 15.09 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -3.1 II DMP MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2018 1 ZKN 830 96
3 4 w 5 15.29 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U20 WP -3.1 II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3655/15 2018 2 ZKN 804
4 5 w 5 15.30 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN -3.1 II BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2018 M KN 802
5 6 w 5 15.41 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN -3.1 II PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1 KN 788
6 7 w 5 15.43 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -3.1 II WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN 786
7 8 w 5 15.85 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL -3.1 III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2018 2 ZKN 733
8 19 w 5 17.72 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -3.1 IV SOBIERAJ Dawid Z/6217/15 2018 2 518
Wzwyż K
1 1 w 1 1.82 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM M MODELSKI Michał Z/1714/12 2018 M KN 1003
2 2 w 1 1.70 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2018 MM KN 855
3 3 w 1 1.67 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN 818
4 4 w 1 1.58 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP III KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2018 1 ZKN 712
5 5 w 1 1.55 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU III MAKARUK Tadeusz Z/5383/15 2018 1 ZKN 678
6 8 w 1 1.52 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 Sen PM -- KAMROWSKA-NOWAK Maria Z/4445/11 2018 1 644
6 6 w 1 1.52 DˇBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U23 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1 ZKN 644
8 7 w 1 1.52 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- DMP PYRA Dawid Z/1760/12 2018 1 KN 644 61
9 9 w 1 1.49 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- DMP RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3 610 54
10 10 w 1 1.43 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2018 2 ZKN 544
1 2 w 2 1.77 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP I CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2018 M KN 941
1 1 w 2 1.77 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN I BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2018 M KN 941
3 5 w 2 1.65 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 99 U20 PM II LEWANDOWSKI Michał Z/0283/15 2018 4 ZKN 795
4 3 w 2 1.65 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN II PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1 KN 795
5 7 w 2 1.65 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP II MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2018 1 ZKN 795
6 4 w 2 1.65 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN 795
7 8 w 2 1.56 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U20 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2018 3 ZKN 689
8 10 w 2 1.53 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U20 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3655/15 2018 2 ZKN 655
9 9 w 2 1.53 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN 655
10 12 w 2 1.53 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2018 3 655
11 11 w 2 1.53 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2018 3 ZKN 655
12 14 w 2 1.50 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2018 3 621
13 13 w 2 1.50 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/0845/15 2018 2 ZKN 621
14 15 w 2 1.47 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 99 U20 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/0192/15 2018 2 ZKN 588
15 16 w 2 1.44 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2018 2 ZKN 555
16 17 w 2 1.41 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2018 BEZ 523
17 18 w 2 1.41 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3 523
18 19 w 2 1.38 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2018 4 491
19 20 w 2 1.38 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/6217/15 2018 2 491
20 21 w 2 1.32 RAMIREZ PASZEK Daria LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/2405/17 2018 4 429
  w 2 NM PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3 0
1 w 3 1.57 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM 701
1 w 3 1.57 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U16 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0094/17 2018 3 701
3 w 3 1.57 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03 U16 PM III TARGAŃSKI Marcin KOPEĆ Bernadeta , Z/0038/16 , 2018 3 LDK! GIM 701
4 w 3 1.51 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK! 632
5 w 3 1.48 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U16 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 3 LDK! GIM 599
6 w 3 1.45 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2018 4 LDK! GIM 566
7 w 3 1.45 ŻYGO Paulina KS Wejher Wejherowo 04 U16 PM IV B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/3828/17 , 2018 5 LDK! GIM 566
8 w 3 1.45 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2018 5 LDK! GIM 566
9 w 3 1.42 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD V GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018 534
10 w 3 1.42 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL V MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola # Z/0666/17 2018 2 LDK! GIM 534
11 w 3 1.42 BOGUCKA Jagoda UKS-MOS Opole 03 U16 OP V MARCINÓW Ryszard Z/2172/17 2018 4 534
12 w 3 1.36 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2018 5 LDK! 470
13 w 3 1.36 BALICKA Kornelia UKS D±b Suchy Las 03 U16 WP -- B.D. B.D. B.D. TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek , Z/1528/17 , 2018 5 LDK! 470
14 w 3 1.36 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2018 5 470
15 w 3 1.33 JĘDREJKO Gloria WKS ¦l±sk Wrocław 03 U16 DS -- GIERCZYK Estera SIERADZKI Andrzej , Z/0459/17 , 2018 3 LDK! 439
  w 3 DNS KORNACKA Karolina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 03 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/1124/17 2018 2 LDK! GIM 0
Kula (3) K
1 1 w 1 10.48 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2018 5 LDK! 561
2 2 w 1 10.33 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U16 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0094/17 2018 3 551
3 3 w 1 9.70 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD V GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018 510
4 4 w 1 9.10 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U16 OP V SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 3 LDK! GIM 471
5 5 w 1 8.23 BALICKA Kornelia UKS D±b Suchy Las 03 U16 WP -- B.D. B.D. B.D. TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek , Z/1528/17 , 2018 5 LDK! 414
6 6 w 1 7.97 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK! 397
7 7 w 1 7.83 ŻYGO Paulina KS Wejher Wejherowo 04 U16 PM -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/3828/17 , 2018 5 LDK! GIM 388
8 8 w 1 7.83 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2018 5 LDK! GIM 388
9 9 w 1 7.72 JĘDREJKO Gloria WKS ¦l±sk Wrocław 03 U16 DS -- GIERCZYK Estera SIERADZKI Andrzej , Z/0459/17 , 2018 3 LDK! 381
10 10 w 1 7.60 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U16 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola # Z/0666/17 2018 2 LDK! GIM 374
11 11 w 1 7.59 BOGUCKA Jagoda UKS-MOS Opole 03 U16 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/2172/17 2018 4 373
12 12 w 1 7.37 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2018 5 359
13 13 w 1 7.36 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2018 4 LDK! GIM 358
14 14 w 1 7.23 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM 350
15 15 w 1 7.18 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03 U16 PM -- TARGAŃSKI Marcin KOPEĆ Bernadeta , Z/0038/16 , 2018 3 LDK! GIM 347
Kula (4) K
1 1 w 1 13.48 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM I MODELSKI Michał Z/1714/12 2018 M KN 759
2 2 w 1 12.91 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP I DMP KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2018 1 ZKN 721 107
3 3 w 1 12.51 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2018 MM KN 695
4 4 w 1 12.28 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS II PYRA Dawid Z/1760/12 2018 1 KN 680
5 5 w 1 11.59 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 Sen PM III KAMROWSKA-NOWAK Maria Z/4445/11 2018 1 634
6 6 w 1 11.10 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU III MAKARUK Tadeusz Z/5383/15 2018 1 ZKN 602
7 7 w 1 10.59 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3 568
8 8 w 1 9.35 DˇBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U23 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1 ZKN 487
9 9 w 1 9.16 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2018 2 ZKN 475
10 10 w 1 8.82 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN 452
1 1 w 2 12.22 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP II CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2018 M KN 676
2 2 w 2 11.32 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2018 M KN 616
3 3 w 2 10.37 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN 554
4 4 w 2 10.10 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2018 2 ZKN 536
5 5 w 2 9.98 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2018 1 ZKN 528
6 6 w 2 9.83 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN 518
7 7 w 2 9.36 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 99 U20 PM IV LEWANDOWSKI Michał Z/0283/15 2018 4 ZKN 488
8 8 w 2 9.10 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN IV PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1 KN 471
9 9 w 2 9.02 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2018 3 465
10 10 w 2 8.93 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 99 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/3655/15 2018 2 ZKN 460
11 11 w 2 8.86 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2018 3 ZKN 455
12 12 w 2 8.80 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3 451
13 13 w 2 8.57 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2018 4 436
14 14 w 2 8.35 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/0845/15 2018 2 ZKN 422
15 15 w 2 8.00 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2018 3 ZKN 399
16 16 w 2 7.79 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 99 U20 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/0192/15 2018 2 ZKN 386
17 17 w 2 7.77 RAMIREZ PASZEK Daria LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/2405/17 2018 4 385
18 18 w 2 7.72 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3 381
19 19 w 2 7.59 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/6217/15 2018 2 373
20 20 w 2 7.25 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2018 3 351
21 21 w 2 6.30 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2018 BEZ 290
100 m M
1 6 w 1 11.48 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -0.2 III DAKINIEWICZ Roman Z/0058/14 2018 1 KN 757
2 8 w 1 11.63 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ -0.2 III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2018 KN 725
3 9 w 1 11.63 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław 97 U23 DS -0.2 III STANKIEWICZ Zbigniew B.D. Z/0602/13 2018 725
4 10 w 1 11.94 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -0.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2018 3 663
5 11 w 1 12.67 FRY¦NY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U23 WP -0.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2018 4 525
  w 1 DNF KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -0.2 -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1 0
1 1 w 2 11.02 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -2.1 II RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 856
2 2 w 2 11.10 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ -2.1 II RZEPKA Marek Z/4067/11 2018 MM KN 838
3 3 w 2 11.28 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP -2.1 II ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2018 M KN 799
4 4 w 2 11.37 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS -2.1 III ŁO¦ Dariusz Z/1301/11 2018 1 780
5 5 w 2 11.42 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP -2.1 III ZIEMBA Krzysztof Z/4426/11 2018 1 769
6 7 w 2 11.55 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -2.1 III ŁO¦ Dariusz Z/0686/14 2018 1 KN 742
  w 2 DNF SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -2.1 -- ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2018 1 KN 0
1 5 w 3 11.81 PEPLIŃSKI Kacper MKS Sambor Tczew 99 U20 PM -1.5 IV KAŃSKI Ryszard # Z/5121/15 2018 3 ZKN 689
2 10 w 3 12.13 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -1.5 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2018 4 626
3 11 w 3 12.14 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -1.5 IV MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN 624
4 12 w 3 12.16 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -1.5 IV GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2018 4 LDK! 620
5 13 w 3 12.19 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD -1.5 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN 614
6 14 w 3 12.49 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -1.5 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN 558
7 15 w 3 12.50 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -1.5 -- RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3 556
1 1 w 4 11.16 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL -0.5 II SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN 825
2 2 w 4 11.37 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -0.5 III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 780
3 3 w 4 11.37 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -0.5 III NALEPA Marek Z/2736/16 2018 3 ZKN 780
4 4 w 4 11.48 ¦WITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -0.5 III SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2018 2 ZKN 757
5 6 w 4 11.92 KASZCZYC Kornel MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS -0.5 IV PIASECKI Grzegorz Z/4111/15 2018 4 667
6 7 w 4 12.01 DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 99 U20 WP -0.5 IV CHWAŁEK Jarosław Z/2146/15 2018 3 649
7 8 w 4 12.11 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -0.5 IV GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2018 3 ZKN 629
8 9 w 4 12.11 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS -0.5 IV PIASECKI Grzegorz Z/0072/14 2018 2 ZKN 629
400 m M
1 4 w 1 50.58 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP III ZIEMBA Krzysztof Z/4426/11 2018 1 788
2 5 w 1 50.59 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS III ŁO¦ Dariusz Z/0686/14 2018 1 KN 788
3 7 w 1 52.41 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2018 KN 707
4 8 w 1 54.26 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław 97 U23 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. Z/0602/13 2018 629
5 9 w 1 60.39 FRY¦NY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2018 4 400
6 10 w 1 61.02 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2018 3 379
1 1 w 2 49.58 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4067/11 2018 MM KN 834
2 2 w 2 49.75 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP II ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2018 M KN 826
3 3 w 2 50.45 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 794
4 6 w 2 51.90 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP III DAKINIEWICZ Roman Z/0058/14 2018 1 KN 729
  w 2 DNF SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2018 1 KN 0
  w 2 DNF CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS -- ŁO¦ Dariusz Z/1301/11 2018 1 0
1 5 w 3 52.66 PEPLIŃSKI Kacper MKS Sambor Tczew 99 U20 PM III KAŃSKI Ryszard # Z/5121/15 2018 3 ZKN 696
2 7 w 3 52.97 KASZCZYC Kornel MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS IV PIASECKI Grzegorz Z/4111/15 2018 4 683
3 10 w 3 54.25 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2018 4 629
4 11 w 3 55.19 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN 591
5 13 w 3 55.67 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2018 4 LDK! 572
6 14 w 3 56.49 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3 540
7 15 w 3 59.24 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN 439
1 1 w 4 49.60 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL II SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN 833
2 2 w 4 50.48 ¦WITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP II SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2018 2 ZKN 793
3 3 w 4 52.35 DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 99 U20 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/2146/15 2018 3 709
4 4 w 4 52.41 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 707
5 6 w 4 52.88 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS IV PIASECKI Grzegorz Z/0072/14 2018 2 ZKN 687
6 8 w 4 53.62 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP IV NALEPA Marek Z/2736/16 2018 3 ZKN 655
7 9 w 4 53.93 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS IV GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2018 3 ZKN 642
8 12 w 4 55.61 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN 575
110 m pł MŁ M
1 5 w 1 17.62 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -3.4 IV SACZKO Andrzej Z/0937/18 2018 BEZ LDK! 561
2 8 w 1 18.12 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -3.4 V B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2018 BEZ LDK! GIM 513
3 9 w 1 18.29 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -3.4 V ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 BEZ LDK! 497
4 10 w 1 18.59 WI¦NIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -3.4 -- MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/0938/18 , 2018 LDK! 469
5 11 w 1 18.72 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS -3.4 -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2018 BEZ LDK! GIM 457
6 12 w 1 18.79 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U16 DS -3.4 -- URBACKA-KACZOR Natalia Z/0130/16 2018 5 451
1 1 w 2 15.77 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS -4.0 III GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2018 3 LDK! GIM 759
2 2 w 2 16.17 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U16 DS -4.0 III CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2018 3 LDK! GIM 714
3 3 w 2 16.24 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -4.0 III GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2018 3 LDK! GIM 706
4 4 w 2 16.97 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U16 PM -4.0 III ¦WIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2018 4 627
5 6 w 2 17.83 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U16 OP -4.0 V SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2018 4 LDK! GIM 541
6 7 w 2 17.84 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U16 SL -4.0 V SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0739/17 , 2018 BEZ LDK! 540
Wzwyż M
1 1 w 1 1.96 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4067/11 2018 MM KN 767
2 2 w 1 1.96 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław 97 U23 DS II STANKIEWICZ Zbigniew B.D. Z/0602/13 2018 767
3 3 w 1 1.93 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2018 KN 740
4 4 w 1 1.87 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP III ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2018 M KN 687
5 5 w 1 1.87 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS III DMP ŁO¦ Dariusz Z/0686/14 2018 1 KN 687 70
5 7 w 1 1.87 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 687
7 6 w 1 1.87 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP III ZIEMBA Krzysztof Z/4426/11 2018 1 687
8 8 w 1 1.84 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS III ŁO¦ Dariusz Z/1301/11 2018 1 661
9 9 w 1 1.81 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- DAKINIEWICZ Roman Z/0058/14 2018 1 KN 636
10 10 w 1 1.78 FRY¦NY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2018 4 610
11 11 w 1 1.60 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2018 3 464
  w 1 NM SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2018 1 KN 0
1 1 w 2 1.95 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS II PIASECKI Grzegorz Z/0072/14 2018 2 ZKN 758
2 2 w 2 1.89 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL III DMP MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN 705 74
3 3 w 2 1.86 ¦WITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2018 2 ZKN 679
4 4 w 2 1.77 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS IV GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2018 3 ZKN 602
4 4 w 2 1.77 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL IV SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN 602
6 6 w 2 1.77 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 602
7 9 w 2 1.74 DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 99 U20 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/2146/15 2018 3 577
8 7 w 2 1.74 KASZCZYC Kornel MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS -- PIASECKI Grzegorz Z/4111/15 2018 4 577
9 8 w 2 1.74 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN 577
10 10 w 2 1.71 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2018 4 552
11 11 w 2 1.68 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2018 4 LDK! 528
12 12 w 2 1.65 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN 504
13 13 w 2 1.62 PEPLIŃSKI Kacper MKS Sambor Tczew 99 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard # Z/5121/15 2018 3 ZKN 480
14 14 w 2 1.53 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3 411
  w 2 NM GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -- NALEPA Marek Z/2736/16 2018 3 ZKN 0
W dal M
  f 2 6.91 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL +1.4 II SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN
  f 3 5.26 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U16 PM +2.0 -- ¦WIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2018 4
  f 3 5.43 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM +0.8 -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2018 3 LDK! GIM
1 w 1 7.39 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ +1.9 I RZEPKA Marek Z/4067/11 2018 MM KN 908
2 w 1 7.31 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +3.3 I DMP RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 888 113
3 w 1 7.15 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP +1.1 II ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2018 M KN 850
4 w 1 7.15 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS +2.6 II DMP ŁO¦ Dariusz Z/1301/11 2018 1 850 101
5 w 1 7.13 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP +0.4 II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/4426/11 2018 1 845 100
6 w 1 7.00 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ +3.7 II RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2018 KN 814
7 w 1 6.85 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +1.9 II ŁO¦ Dariusz Z/0686/14 2018 1 KN 778
8 w 1 6.68 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +2.7 III DAKINIEWICZ Roman Z/0058/14 2018 1 KN 739
9 w 1 6.52 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław 97 U23 DS +0.3 III STANKIEWICZ Zbigniew B.D. Z/0602/13 2018 702
10 w 1 5.63 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP +2.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2018 3 508
11 w 1 5.54 FRY¦NY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U23 WP +1.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2018 4 490
  w 1 DNS KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ 0.0 -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1 0
  w 1 NM SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS 0.0 -- ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2018 1 KN 0
1 w 2 6.99 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +3.7 II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 811
2 w 2 6.99 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL +2.1 II SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN 811
3 w 2 6.62 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP +2.1 III NALEPA Marek Z/2736/16 2018 3 ZKN 725
3 w 2 6.62 ¦WITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP +0.8 III SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2018 2 ZKN 725
5 w 2 6.48 DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 99 U20 WP +1.4 III CHWAŁEK Jarosław Z/2146/15 2018 3 693
6 w 2 6.16 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL +3.8 IV MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN 621
7 w 2 6.03 PEPLIŃSKI Kacper MKS Sambor Tczew 99 U20 PM +1.8 IV KAŃSKI Ryszard # Z/5121/15 2018 3 ZKN 593
8 w 2 6.02 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS +4.7 IV GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2018 3 ZKN 591
9 w 2 5.85 KASZCZYC Kornel MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS +1.9 -- PIASECKI Grzegorz Z/4111/15 2018 4 554
10 w 2 5.81 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS +2.6 -- PIASECKI Grzegorz Z/0072/14 2018 2 ZKN 546
11 w 2 5.78 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD +1.1 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN 540
12 w 2 5.71 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD -0.3 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN 525
13 w 2 5.64 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -0.5 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2018 4 510
14 w 2 5.63 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +0.6 -- RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3 508
15 w 2 4.99 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS +0.4 -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2018 4 LDK! 380
1 1 w 3 6.49 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS +2.0 III GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2018 3 LDK! GIM 695
2 2 w 3 5.90 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +0.6 IV SACZKO Andrzej Z/0937/18 2018 BEZ LDK! 565
3 4 w 3 5.69 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM +2.2 V GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2018 3 LDK! GIM 521
4 3 w 3 5.69 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U16 SL +1.5 V SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0739/17 , 2018 BEZ LDK! 521
5 5 w 3 5.66 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U16 DS +2.4 V CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2018 3 LDK! GIM 514
6 6 w 3 5.36 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U16 PM +2.5 -- ¦WIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2018 4 453
7 7 w 3 5.33 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS +3.4 -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2018 BEZ LDK! GIM 447
8 8 w 3 5.23 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U16 DS +1.5 -- URBACKA-KACZOR Natalia Z/0130/16 2018 5 427
9 9 w 3 5.09 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM +2.4 -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2018 BEZ LDK! GIM 400
10 10 w 3 5.08 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +3.0 -- ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 BEZ LDK! 398
11 11 w 3 5.03 WI¦NIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +2.9 -- MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/0938/18 , 2018 LDK! 388
  w 3 NM SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U16 OP 0.0 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2018 4 LDK! GIM 0
Kula (5) M
1 1 w 1 10.71 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS V GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2018 3 LDK! GIM 528
2 2 w 1 10.70 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2018 BEZ LDK! GIM 528
3 3 w 1 10.31 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2018 3 LDK! GIM 504
4 4 w 1 10.05 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U16 PM -- ¦WIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2018 4 489
5 5 w 1 9.89 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2018 3 LDK! GIM 479
6 6 w 1 9.21 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U16 SL -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0739/17 , 2018 BEZ LDK! 438
7 7 w 1 8.96 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U16 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2018 4 LDK! GIM 423
8 8 w 1 8.66 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0937/18 2018 BEZ LDK! 406
9 9 w 1 7.94 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U16 DS -- URBACKA-KACZOR Natalia Z/0130/16 2018 5 363
10 10 w 1 7.91 WI¦NIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/0938/18 , 2018 LDK! 361
11 11 w 1 7.82 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U16 PM -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2018 BEZ LDK! GIM 356
12 12 w 1 7.49 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 BEZ LDK! 336
Kula (6) M
1 1 w 1 14.90 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 784
2 2 w 1 13.66 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL III SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN 708
3 3 w 1 12.51 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U20 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2018 2 ZKN 637
4 4 w 1 12.33 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP IV NALEPA Marek Z/2736/16 2018 3 ZKN 626
5 5 w 1 12.04 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS IV PIASECKI Grzegorz Z/0072/14 2018 2 ZKN 609
6 6 w 1 11.85 DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 99 U20 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/2146/15 2018 3 597
7 7 w 1 11.67 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0298/15 2018 3 ZKN 586
8 8 w 1 11.47 PEPLIŃSKI Kacper MKS Sambor Tczew 99 U20 PM IV KAŃSKI Ryszard # Z/5121/15 2018 3 ZKN 574
9 9 w 1 10.91 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2018 3 ZKN 540
10 10 w 1 10.64 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN 524
11 11 w 1 10.12 ¦WITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2018 2 ZKN 493
12 12 w 1 9.91 MACIERZYŃSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/1804/17 2018 3 480
13 13 w 1 9.81 KASZCZYC Kornel MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS -- PIASECKI Grzegorz Z/4111/15 2018 4 474
14 14 w 1 9.79 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2018 4 LDK! 473
15 15 w 1 9.72 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2018 4 469
Kula (7.26) M
1 1 w 1 14.04 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2018 KN 731
2 2 w 1 13.69 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN 709
3 3 w 1 13.37 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II ŁO¦ Dariusz Z/0686/14 2018 1 KN 690
4 4 w 1 13.35 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4067/11 2018 MM KN 689
5 5 w 1 13.06 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP III ZIEMBA Krzysztof Z/4426/11 2018 1 671
6 6 w 1 12.86 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP III ŻYŻYK Jerzy Z/1156/12 2018 M KN 659
7 7 w 1 12.33 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP III DAKINIEWICZ Roman Z/0058/14 2018 1 KN 626
8 8 w 1 12.30 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS III ŁO¦ Dariusz Z/1301/11 2018 1 625
9 9 w 1 11.35 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław 97 U23 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. Z/0602/13 2018 567
10 10 w 1 11.27 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2018 3 562
11 11 w 1 10.86 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2018 1 KN 537
12 12 w 1 9.27 FRY¦NY Artur UMKS Iskra Wolsztyn 98 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1038/14 2018 4 442

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.9791898727417 sekund