£ód¼ 03.06.2018
26. Memoria³ Ludwika Szumlewskiego [DMP]
100 m K
1 3 e 1 12.84 MARKS Matylda AZS £ód¼ 00 U20 LD +1.9 III KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 3
2 6 e 1 13.26 JAK¦ Ma³gorzata RKS £ód¼ 98 U23 LD +1.9 -- DMP KOPEĘ Dominik Z/1334/14 2018 3 60
3 7 e 1 13.30 GROT Weronika RKS £ód¼ 00 U20 LD +1.9 IV KOPEĘ Dominik Z/6301/15 2018 4
4 9 e 1 13.58 GROCHOWSKA Paulina BKS Bydgoszcz 03 U16 KP +1.9 IV BAUMGART Iwona Z/1441/17 2018 4
1 1 e 2 12.50 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Bia³ystok 95 Sen PD +1.2 II DMP OR£OWSKI Piotr B.D. Z/3170/11 2018 1 99
2 2 e 2 12.65 JAK¦ Aleksandra RKS £ód¼ 98 U23 LD +1.2 II KOPEĘ Dominik B.D. Z/1333/14 2018
3 4 e 2 13.05 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01 U18 LD +1.2 III WO¬NIAK Jerzy Z/0438/18 2018 4
4 5 e 2 13.14 NOWAK Aleksandra RKS £ód¼ 01 U18 LD +1.2 III DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2018 3 66
5 8 e 2 13.49 JÓ¬WIAK Zofia RKS £ód¼ 01 U18 LD +1.2 IV KOPEĘ Dominik Z/1840/17 2018 BEZ
1 f 1 12.25 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Bia³ystok 95 Sen PD +1.8 II DMP OR£OWSKI Piotr B.D. Z/3170/11 2018 1 113
2 f 1 12.54 JAK¦ Aleksandra RKS £ód¼ 98 U23 LD +1.8 II KOPEĘ Dominik B.D. Z/1333/14 2018
3 f 1 12.67 MARKS Matylda AZS £ód¼ 00 U20 LD +1.8 II KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 3
4 f 1 12.89 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01 U18 LD +1.8 III WO¬NIAK Jerzy Z/0438/18 2018 4
5 f 1 13.17 NOWAK Aleksandra RKS £ód¼ 01 U18 LD +1.8 III DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2018 3 64
6 f 1 13.27 JAK¦ Ma³gorzata RKS £ód¼ 98 U23 LD +1.8 -- DMP KOPEĘ Dominik Z/1334/14 2018 3 60
7 f 1 13.35 GROT Weronika RKS £ód¼ 00 U20 LD +1.8 IV KOPEĘ Dominik Z/6301/15 2018 4
8 f 1 13.40 JÓ¬WIAK Zofia RKS £ód¼ 01 U18 LD +1.8 IV KOPEĘ Dominik Z/1840/17 2018 BEZ
200 m K
1 8 s 1 27.48 GROCHOWSKA Paulina BKS Bydgoszcz 03 U16 KP +0.6 IV BAUMGART Iwona Z/1441/17 2018 4
2 9 s 1 27.73 JÓ¬WIAK Zofia RKS £ód¼ 01 U18 LD +0.6 IV KOPEĘ Dominik Z/1840/17 2018 BEZ
1 3 s 2 25.60 JAK¦ Aleksandra RKS £ód¼ 98 U23 LD +1.9 II DMP KOPEĘ Dominik B.D. Z/1333/14 2018 99
2 4 s 2 26.12 OSTROWSKA Alicja AZS £ód¼ 01 U18 LD +1.9 II KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2018 2 LDK! ZKN
3 5 s 2 26.34 GROT Aneta RKS £ód¼ 79 Weteran LD +1.9 III DMP B.D. GOWORSKI Tomasz , Z/3027/16 , 2018 2 81
4 6 s 2 26.53 MARKS Matylda AZS £ód¼ 00 U20 LD +1.9 III DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 3 77
5 7 s 2 27.17 GROT Weronika RKS £ód¼ 00 U20 LD +1.9 III KOPEĘ Dominik Z/6301/15 2018 4
1 1 s 3 23.88 SAGANIAK Justyna UKS 55 £ód¼ 95 Sen LD +1.2 M BLAUSZ Henryka B.D. Z/0108/11 2018 M KN
2 2 s 3 24.68 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U18 KP +1.2 I BAUMGART Iwona Z/5030/15 2018 1 KN
400 m K
1 1 s 1 59.08 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/5101/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 64.15 KOWALSKA Natalia AZS £ód¼ 00 U20 LD IV SEKIETA Rados³aw Z/2398/15 2018 3
3 3 s 1 66.77 OTOCKA Ewa RKS £ód¼ 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanis³aw Z/4124/17 2018 4 GIM
800 m K
1 1 s 1 2:19.23 CIO£AK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD III WASIAK Jaros³aw Z/0729/16 2018 2 KN
2 2 s 1 2:21.93 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów £ódzki 00 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3454/15 2018 3 LDK!
3 3 s 1 2:26.22 LICHOWSKA Zuzanna BKS Bydgoszcz 02 U18 KP IV BAUMGART Iwona Z/5032/15 2018 3
  s 1 DNF WERNER Anna MKS Aleksandrów £ódzki 01 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0432/15 2018
1500 m K
1 1 s 1 4:55.99 JŹDRZEJCZAK Wiktoria RKS £ód¼ 01 U18 LD III JASZCZAK Stanis³aw Z/2221/15 2018 3 ZKN
2 2 s 1 5:09.48 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD IV LISIECKI Pawe³ Z/0573/16 2018 4
3 3 s 1 5:26.21 WÓJCIK Lilianna RKS £ód¼ 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanis³aw JASZCZAK Stanis³aw Z/2071/16 2018 5 LDK! GIM
100 m p³ K
1 1 e 1 13.40 RZ”DZIŃSKA Julia AZS £ód¼ 92 Sen LD +1.5 M DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2018 1 164
2 2 e 1 13.77 FLIS Katarzyna AZS £ód¼ 96 U23 LD +1.5 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2018 1 ZKN 147
3 3 e 1 13.78 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK +1.5 I MAZUR Janusz Z/0536/15 2018 1 KN
4 4 e 1 13.91 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U20 KP +1.5 I DMP HULISZ Robert Z/0397/15 2018 1 KN 141
5 5 e 1 14.71 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan ¦roda Wlkp. 99 U20 WP +1.5 II SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2018 1 ZKN
6 6 e 1 15.20 OZGA Aleksandra RKS £ód¼ 01 U18 LD +1.5 II DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 ZKN 93
1 f 1 13.63 RZ”DZIŃSKA Julia AZS £ód¼ 92 Sen LD +1.0 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2018 1 154
2 f 1 13.67 FLIS Katarzyna AZS £ód¼ 96 U23 LD +1.0 I DMP BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2018 1 ZKN 152
3 f 1 14.03 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U20 KP +1.0 I DMP HULISZ Robert Z/0397/15 2018 1 KN 136
4 f 1 14.68 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan ¦roda Wlkp. 99 U20 WP +1.0 II SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2018 1 ZKN
400 m p³ K K
1 2 s 1 63.68 KO£ATA Karolina MKS Aleksandrów £ódzki 00 U20 LD II LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2018 2 LDK! ZKN
2 3 s 1 65.77 BRYCH Wiktoria RKS £ód¼ 01 U18 LD II DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2018 2 ZKN 84
3 4 s 1 67.02 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów £ódzki 00 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3452/15 2018 3 LDK!
4 5 s 1 67.11 W£ODARCZYK Kamila AZS £ód¼ 00 U20 LD III DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2018 3 74
5 6 s 1 74.26 JASIEŃCZUK Ma³gorzata KKL Kielce 02 U18 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/0813/16 2018 5 LDK!
6 7 s 1 75.01 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS £ód¼ 01 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2219/15 2018 4
1 1 s 2 60.81 DALKE Helena O¦ AZS Poznań 97 U23 WP I DMP B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2018 1 KN 126
  s 2 DNF KUBE£ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -- DMP LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/4136/11 2018 1
  s 2 DNF JANUS Julia MKS Aleksandrów £ódzki 01 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3706/15 2018 1 ZKN
4x100 m K
1 1 s 1 50.41 BRYCH Wiktoria
JÓ¬WIAK Zofia
NOWAK Aleksandra
OZGA Aleksandra
RKS £ód¼ # 01
01
01
01
U18 LDZ -- SZABLEWSKI Tadeusz
KOPEĘ Dominik
SZABLEWSKI Tadeusz
SZABLEWSKI Tadeusz
Z/4825/15
Z/1840/17
Z/6309/15
Z/4810/15
2018
2018
2018
2018
2
BEZ
3

  s 1 DNF JŹDRZEJCZAK Wiktoria
KMIN-NIEMIRSKA Julia
¦MIA£KOWSKA Maja
BEDNARKIEWICZ Amelia
RKS £ód¼ # 01
01
02
02
U18 LDZ -- JASZCZAK Stanis³aw
GOWORSKI Tomasz
SZABLEWSKI Tadeusz
KOPEĘ Dominik
Z/2221/15
Z/2219/15
Z/2708/16
Z/0780/18
2018
2018
2018
2018
3
4
2

Tyczka K
1 f 1 3.70 LIPIŃSKA Milena O¶rodek Skoku o Tyczce Gdańsk 99 U20 PM I DMP MIGDA Leszek Z/0583/15 2018 I ZKN 144
2 f 1 3.60 PLAK Malwina RKS £ód¼ 02 U18 LD I DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2018 2 ZKN 135
3 f 1 3.05 ¦MIA£KOWSKA Maja RKS £ód¼ 02 U18 LD II DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2018 2 ZKN 90
  f 1 NM MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 00 U20 KP -- DMP DAKINIEWICZ Roman Z/2125/15 2018 1
W dal K
1 f 1 6.15 ÆEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Bia³ystok 96 U23 PD +2.3 I DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2018 M ZKN 138
2 f 1 5.89 M£ODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 U23 SK +1.4 I LIPIŃSKI Zdzis³aw B.D. Z/0840/12 2018
3 f 1 5.83 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U20 KP +1.7 I DMP BUTKIEWICZ Jacek Z/0399/15 2018 2 ZKN 115
4 f 1 5.39 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 £ód¼ 01 U18 LD +2.7 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2018 2 LDK! ZKN
5 f 1 5.11 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U20 KP +1.0 III KA¬MIERCZAK Daniel Z/0130/15 2018 1 KN
6 f 1 4.92 JASTRZŹBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 00 U20 KP +1.8 IV KA¬MIERCZAK Daniel Z/0150/15 2018 3 ZKN
7 f 1 4.90 KUSYK Aleksandra RKS £ód¼ 00 U20 LD +2.0 IV KRAKOWIAK Lech Z/6307/15 2018 4
  5.26 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 £ód¼ 01 U18 LD +0.7 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2018 2 LDK! ZKN
Trójskok K
1 f 1 13.21 SZÓSTAK Adrianna O¦ AZS Poznań 96 U23 WP +1.0 I DMP JAGACIAK Jaros³aw Z/1019/12 2018 KN 153
2 f 1 13.21 BEDNAREK Agnieszka AZS £ód¼ 98 U23 LD +2.3 I DMP SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2018 KN 153
3 f 1 12.46 KIE£BASA Ma³gorzata AZS £ód¼ 97 U23 LD +1.6 I DMP LIPIŃSKI Zdzis³aw B.D. Z/1119/13 2018 1 KN 125
4 f 1 12.16 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U20 KP +2.0 I KA¬MIERCZAK Daniel Z/0130/15 2018 1 KN
5 f 1 11.87 STR”CZEK Weronika SSMKS Parasol Wroc³aw 99 U20 DS +1.7 II KOKOT Zdzis³aw Z/0507/15 2018 2 ZKN
6 f 1 11.79 SZABLEWSKA Paulina RKS £ód¼ 98 U23 LD +2.9 II DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2018 ZKN 99
7 f 1 11.23 KOWALEWSKA Sylwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +1.7 III CZAPIEWSKI Wies³aw CZAPIEWSKI Wies³aw , Z/0256/15 , 2018 2
8 f 1 11.01 JASTRZŹBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 00 U20 KP +1.3 III KA¬MIERCZAK Daniel Z/0150/15 2018 3 ZKN
9 f 1 9.14 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD +2.8 -- GRABOLUS Marek Z/4046/18 2018 BEZ
Kula (4) K
1 f 1 14.36 ¦LEPOWROŃSKA Maja MKS Pu³tusk 98 U23 MZ I OLSZEWSKI Henryk Z/0073/14 2018 1 KN
Dysk (1) K
1 f 1 54.58 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń 94 Sen KP I DMP HULISZ Robert B.D. Z/3600/11 2018 M KN 154
2 f 1 54.34 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/3865/11 2018 1 KN 154
3 f 1 51.78 MO¦ Katarzyna O¦ AZS Poznań 94 Sen WP I DMP B.D. B.D. B.D. BIERNACKI Jacek , Z/4809/11 , 2018 144
4 f 1 50.37 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2018 1 KN
5 f 1 36.26 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 £ód¼ 02 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2018 2 LDK! KN
6 f 1 35.59 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów £ódzki 00 U20 LD III JOACHIMIAK Robert Z/4834/15 2018 2 ZKN
7 f 1 34.05 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2018 3 ZKN
8 f 1 31.90 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2332/16 2018 2 ZKN
M³ot (4) K
1 f 1 63.89 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U23 SK I FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2018 MM KN
2 f 1 60.15 KACZMAREK Marika MUKS Kadet Rawicz 96 U23 WP I JUSIAK Bogus³aw Z/1130/12 2018 M LDK! KN
3 f 1 55.71 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1085/13 2018 KN 142
4 f 1 53.46 WO¬NIAK Angelika UKS B³yskawica Domaniewice 00 U20 LD I SZYMAJDA Mieczys³aw Z/4015/15 2018 1 KN
5 f 1 49.91 RÓÆAŃSKA Ewa MKLA £źczyca 00 U20 LD I ANDRYSIAK Miros³aw Z/3814/15 2018 1 KN
6 f 1 41.34 BIA£A Marzena MKL Toruń 99 U20 KP III DMP HULISZ Robert Z/2418/15 2018 2 ZKN 80
7 f 1 36.62 JAMRÓZ Julia KKL Kielce 00 U20 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/5611/15 2018 3 ZKN
100 m M
1 1 e 1 10.79 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP +1.2 I BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2018 1 KN
2 5 e 1 11.07 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U18 KP +1.2 II BAUMGART Iwona Z/5098/15 2018 2 ZKN
3 6 e 1 11.23 GO£”B Jaros³aw MULKS Æeromski Sieradz 00 U20 LD +1.2 II KU¦ Tomasz Z/2244/18 2018
4 7 e 1 11.35 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98 U23 WP +1.2 III JAGACIAK Jaros³aw Z/3976/15 2018 3
5 8 e 1 11.37 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów £ódzki 99 U20 LD +1.2 III KOWALSKI Robert Z/4352/15 2018 3
6 10 e 1 11.55 KOZIO£ Jakub RKS £ód¼ 99 U20 LD +1.2 III DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2018 3 63
7 14 e 1 12.23 ¦CIUBE£ Marcin RKS £ód¼ 76 Weteran LD +1.2 -- B.D. GOWORSKI Tomasz B.D. GOWORSKI Tomasz , Z/0877/18 , 2018
1 2 e 2 11.00 RYDER Dawid MKL Toruń 00 U20 KP +2.2 II DMP BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2018 2 ZKN 102
2 4 e 2 11.03 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP +2.2 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2018
3 12 e 2 11.76 TARNOWSKI Maksymilian RKS £ód¼ 00 U20 LD +2.2 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2018 2 ZKN
1 3 e 3 11.02 £UKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD +1.6 II SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2018 2 ZKN
2 9 e 3 11.50 ZAWISZA Wojciech RKS £ód¼ 99 U20 LD +1.6 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/0270/16 2018 4
3 11 e 3 11.58 D”BROWSKI Patryk RKS £ód¼ 00 U20 LD +1.6 III KOPEĘ Dominik Z/6305/15 2018 3
4 13 e 3 11.91 PŹCZEK Piotr RKS £ód¼ 02 U18 LD +1.6 IV B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2018 5 LDK!
1 f 1 10.66 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP +1.6 I BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2018 1 KN
2 f 1 10.95 RYDER Dawid MKL Toruń 00 U20 KP +1.6 II DMP BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2018 2 ZKN 107
3 f 1 10.98 £UKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD +1.6 II SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2018 2 ZKN
4 f 1 11.06 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U18 KP +1.6 II BAUMGART Iwona Z/5098/15 2018 2 ZKN
5 f 1 11.08 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP +1.6 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2018
6 f 1 11.40 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów £ódzki 99 U20 LD +1.6 III KOWALSKI Robert Z/4352/15 2018 3
200 m M
1 12 s 1 23.88 JOŃCZYK Maciej RKS £ód¼ 02 U18 LD +1.3 IV SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 15 s 1 24.06 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów £ódzki 01 U18 LD +1.3 IV LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2018 4 ZKN
3 16 s 1 24.16 DOBROWOLSKI Bart³omiej AZS £ód¼ 02 U18 LD +1.3 IV WŹGLARSKI Krzysztof Z/3494/16 2018 5
4 17 s 1 24.20 PŹCZEK Piotr RKS £ód¼ 02 U18 LD +1.3 IV B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2018 5 LDK!
5 19 s 1 25.45 ¦CIUBE£ Marcin RKS £ód¼ 76 Weteran LD +1.3 -- B.D. GOWORSKI Tomasz B.D. GOWORSKI Tomasz , Z/0877/18 , 2018
6 20 s 1 25.87 WI¦NIEWSKI Hubert AZS £ód¼ 02 U18 LD +1.3 -- WŹGLARSKI Krzysztof Z/3974/17 2018 BEZ
7 21 s 1 28.81 SUT Andrzej MKS Aleksandrów £ódzki 57 Weteran LD +1.3 -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2018
1 11 s 2 23.72 KOZIO£ Jakub RKS £ód¼ 99 U20 LD +1.2 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2018 3
2 13 s 2 23.90 RADOMSKI Dawid RKS £ód¼ 02 U18 LD +1.2 IV SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK! ZKN
3 14 s 2 23.96 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 £ód¼ 02 U18 LD +1.2 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2018 3 LDK! ZKN
4 18 s 2 24.23 TARNOWSKI Maksymilian RKS £ód¼ 00 U20 LD +1.2 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4831/15 2018 2 ZKN
  s 2 DQ NOWAKOWSKI Kasper RKS £ód¼ 99 U20 LD +1.2 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3529/15 2018 2
1 4 s 3 22.56 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP +0.6 II DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2018 89
2 5 s 3 22.92 ZAWISZA Wojciech RKS £ód¼ 99 U20 LD +0.6 III DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/0270/16 2018 4 77
3 6 s 3 22.97 BUCH Natan AZS £ód¼ 95 Sen LD +0.6 III DMP SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2018 2 76
4 7 s 3 23.05 D”BROWSKI Patryk RKS £ód¼ 00 U20 LD +0.6 III DMP KOPEĘ Dominik Z/6305/15 2018 3 73
5 8 s 3 23.09 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów £ódzki 99 U20 LD +0.6 III KOWALSKI Robert Z/4352/15 2018 3
6 10 s 3 23.38 W£OSTEK Piotr RKS £ód¼ 00 U20 LD +0.6 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2 ZKN
1 1 s 4 21.27 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP +1.8 M DMP BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2018 1 KN 140
2 2 s 4 21.49 KOZ£OWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN +1.8 I KOZ£OWSKI Zbigniew KOZ£OWSKI Zbigniew Z/2130/11 2018 M KN
3 3 s 4 21.79 £UKOMSKI Adam MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD +1.8 I SZEWCZYK Tomasz Z/3032/16 2018 2 ZKN
4 9 s 4 23.17 TURAJ Mateusz AZS £ód¼ 02 U18 LD +1.8 III KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2018 3 LDK! GIM
400 m M
1 5 s 1 51.41 KINCZEWSKI Filip BKS Bydgoszcz 01 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/0144/18 2018 ZKN
2 8 s 1 52.79 JACEWICZ B³aæej AZS £ód¼ 99 U20 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/0566/17 2018 3
3 9 s 1 55.15 ERM Adrian RKS £ód¼ 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanis³aw JASZCZAK Stanis³aw , Z/3537/16 , 2018 4 LDK! GIM
4 10 s 1 56.85 JARCZEWSKI Antoni RKS £ód¼ 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/3536/16 2018 5
1 1 s 2 49.55 WO¦ Wiktor KKL Kielce 96 U23 SK II JÓ¬WIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2018
2 2 s 2 49.88 BUCH Natan AZS £ód¼ 95 Sen LD II SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2018 2
3 3 s 2 49.99 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U18 SK II DMP JÓ¬WIK Krzysztof Z/3631/15 2018 2 KN 89
4 4 s 2 50.58 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jaros³aw Z/1882/15 2018 2 ZKN
5 6 s 2 51.78 WOLNIAK £ukasz AZS £ód¼ 00 U20 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/6294/15 2018 3
6 7 s 2 51.79 SYCH Tomasz AZS £ód¼ 97 U23 LD III SADACH Aneta Z/1118/13 2018 3
800 m M
1 1 s 1 1:51.56 W£ODARCZYK Adam AZS £ód¼ 97 U23 LD I KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2018 1 ZKN
2 2 s 1 1:53.39 SZYMAŃSKI Marek MKLA £źczyca 91 Sen LD II ANDRYSIAK Miros³aw B.D. Z/1044/11 2018 1
3 3 s 1 1:56.21 SOWIK Wojciech AZS £ód¼ # 96 U23 LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0068/12 , 2018 ZKN
4 4 s 1 1:57.04 WRÓBEL Jakub MULKS Æeromski Sieradz 99 U20 LD III KU¦ Tomasz Z/1161/16 2018 3
5 5 s 1 1:57.12 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Æeromski Sieradz 98 U23 LD III KU¦ Tomasz Z/3276/15 2018 2
6 6 s 1 2:01.29 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów £ódzki 01 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2018 2 ZKN
7 7 s 1 2:02.24 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. KACZMAREK Aneta , Z/2828/17 , 2018 BEZ
8 8 s 1 2:03.91 GAWRYSZCZAK Daniel AZS £ód¼ 01 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2044/15 2018 3 LDK! ZKN
1500 m M
1 1 s 1 3:55.79 HASIURA Jźdrzej RKS £ód¼ 97 U23 LD II DMP JASZCZAK Stanis³aw Z/3524/15 2018 2 ZKN 85
2 2 s 1 3:56.32 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96 U23 LD II B.D. WASIAK Jaros³aw , Z/0718/13 , 2018 2
3 3 s 1 3:58.19 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U23 MZ II BUSZTA Stanis³aw Z/1785/13 2018 2
4 4 s 1 3:59.69 OSMULSKI Tomasz RKS £ód¼ 82 Weteran LD II JASZCZAK Stanis³aw Z/2641/11 2018 2
5 5 s 1 4:02.93 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jaros³aw Z/1875/15 2018 3 ZKN
6 6 s 1 4:04.03 SZKUDLAREK Jakub RKS £ód¼ 01 U18 LD III JASZCZAK Stanis³aw Z/6308/15 2018 2 KN
7 7 s 1 4:04.04 KLIMEK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 00 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/5263/15 2018 2 ZKN
8 8 s 1 4:04.45 CHE£MIK Sergiusz RKS £ód¼ 00 U20 LD III JASZCZAK Stanis³aw Z/1711/16 2018 3
9 9 s 1 4:08.25 KUC S³awomir RKS £ód¼ 96 U23 LD III DMP JASZCZAK Stanis³aw B.D. Z/0674/12 2018 2 ZKN 46
10 10 s 1 4:10.33 £AKOMIEC £ukasz KKL Kielce 02 U18 SK III JÓ¬WIK Krzysztof Z/1398/17 2018 3 ZKN
11 11 s 1 4:20.09 GRABSKI Mateusz MKLA £źczyca 02 U18 LD IV KWAPKOWSKI £ukasz Z/2155/17 2018 3
12 12 s 1 4:20.18 CZYÆEWSKI Jakub RKS £ód¼ 01 U18 LD IV JASZCZAK Stanis³aw Z/2213/15 2018 3 ZKN
13 13 s 1 4:20.81 OSET Piotr RKS £ód¼ 01 U18 LD IV JASZCZAK Stanis³aw Z/2215/15 2018 4
14 14 s 1 4:37.74 HASIURA Antoni RKS £ód¼ 01 U18 LD -- JASZCZAK Stanis³aw Z/5762/15 2018 4
15 15 s 1 4:40.04 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2018 5
110 m p³ M
1 1 e 1 14.68 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +1.8 I DMP CZAPIEWSKI Wies³aw # Z/0531/13 2018 2 120
2 2 e 1 14.72 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia 97 U23 PM +1.8 I SADKOWSKI Ryszard Z/0091/13 2018 ZKN
1 f 1 14.34 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +0.7 I DMP CZAPIEWSKI Wies³aw # Z/0531/13 2018 2 137
2 f 1 14.81 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia 97 U23 PM +0.7 I SADKOWSKI Ryszard Z/0091/13 2018 ZKN
400 m p³ M
1 1 s 1 53.66 JAB£OŃSKI Marcin KS Podlasie Bia³ystok 94 Sen PD I NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0917/11 2018 1
2 2 s 1 54.16 PAW£OWSKI Patryk MULKS MOS Sieradz 97 U23 LD I B.D. Z/1260/13 2018 2
3 3 s 1 54.91 MROCZEK Kamil AZS £ód¼ 97 U23 LD II DMP WŹGLARSKI Krzysztof B.D. Z/1117/13 2018 2 ZKN 101
4 4 s 1 56.82 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U20 SK III JÓ¬WIK Krzysztof Z/1819/16 2018 3
5 5 s 1 57.41 W£OSTEK Piotr RKS £ód¼ 00 U20 LD III DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2 ZKN 73
6 6 s 1 62.39 BANY Bart³omiej UKS Filipides Teresin 98 U23 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1122/14 2018 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 44.22 KRÓLIKOWSKI Kacper
NOWAK Igor
WARSZYCKI Konrad
PILARCZYK Adam
MKS Aleksandrów £ódzki 02
01
01
01
U18 LDZ -- ZDRAJKOWSKI Pawe³
ZDRAJKOWSKI Pawe³
ZDRAJKOWSKI Pawe³
LIPIŃSKI Leszek
Z/2495/16
Z/3761/15
Z/3770/15
Z/3772/15
2018
2018
2018
2018
2
3
4
4
  s 1 DNF TURAJ Mateusz
DRWALEWSKI Oskar
KRAWCZYK Kacper
GAWRYSZCZAK Daniel
AZS £ód¼ 02
02
01
01
U18 LDZ -- KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel
KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel
SADACH Aneta SADACH Aneta
KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta
Z/3488/16
Z/3486/16
Z/3833/15
Z/2044/15
2018
2018
2018
2018
3
4
2
3
Tyczka M
1 f 1 4.80 BUDZISZEWSKI Miros³aw CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP I DAKINIEWICZ Roman B.D. Z/3123/11 2018 1
2 f 1 4.50 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP I CZAPIEWSKI Wies³aw Z/0579/15 2018 2 KN ZKN
4 f 1 4.20 MUÆDÆYŃSKI Maksymilian UKS 55 £ód¼ 97 U23 LD II OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2018 2 ZKN
5 f 1 4.10 NOWAKOWSKI Krystian MKLA £źczyca 02 U18 LD II KUBIAK Robert Z/2573/16 2018 3 ZKN
  f 1 NM GRACZYK Maciej UKS 55 £ód¼ 01 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2018 3 LDK! ZKN
W dal M
2 f 1 7.30 WRÓBEL £ukasz BKS Bydgoszcz 92 Sen KP +1.1 I SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3129/11 2018 1
3 f 1 7.23 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wroc³aw 96 U23 DS +1.3 II DMP KOKOT Zdzis³aw Z/0042/12 2018 2 ZKN 107
4 f 1 7.22 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Bia³ystok 97 U23 PD +2.2 II DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2018 1 ZKN 106
5 f 1 6.84 GLAPIŃSKI S³awomir AZS £ód¼ 94 Sen LD +1.6 II SADACH Aneta Z/4506/11 2018
8 f 1 6.70 RÓÆYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U20 KP +2.3 III KA¬MIERCZAK Daniel Z/5816/15 2018 3 ZKN
9 f 1 6.65 SOBORA £ukasz MKS Aleksandrów £ódzki 78 Weteran LD +1.3 III LIPIŃSKI Leszek Z/1250/14 2018 3
10 f 1 6.48 KRAWCZYK Kacper AZS £ód¼ 01 U18 LD +1.5 III SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2018 2 LDK! KN
11 f 1 6.45 KU¦ Emanuel MKS Aleksandrów £ódzki 00 U20 LD +1.2 III ZDRAJKOWSKI Pawe³ Z/6151/15 2018 3 ZKN
12 f 1 6.36 MAREK Vincent BKS Bydgoszcz 98 U23 KP +1.7 III KA¬MIERCZAK Daniel B.D. Z/0226/14 2018
13 f 1 6.36 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów £ódzki 01 U18 LD +1.7 III ZDRAJKOWSKI Pawe³ Z/3770/15 2018 4 ZKN
15 f 1 5.71 PAJ”K Patryk UKS B³yskawica Domaniewice 00 U20 LD +2.0 -- SZYMAJDA Mieczys³aw Z/4151/15 2018 4
Trójskok M
1 f 1 14.31 GLAPIŃSKI S³awomir AZS £ód¼ 94 Sen LD +3.8 III SADACH Aneta Z/4506/11 2018
2 f 1 13.96 RÓÆYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U20 KP +1.0 III KA¬MIERCZAK Daniel Z/5816/15 2018 3 ZKN
3 f 1 13.94 PODSIAD£Y Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +2.7 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2018 3 ZKN
4 f 1 13.41 CETLICER Filip MKS Aleksandrów £ódzki 01 U18 LD +0.6 III ZDRAJKOWSKI Pawe³ Z/3775/15 2018 3 ZKN
  f 1 NM MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/2273/15 2018 3 ZKN
  13.65 PODSIAD£Y Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +1.4 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2018 3 ZKN
Kula (7.26) M
1 f 1 21.06 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 97 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2018 MM KN
2 f 1 18.56 £UKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2018 M KN
3 f 1 18.25 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU M DMP BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2018 KN 156
5 f 1 13.95 WOJTASZCZYK Jakub RKS £ód¼ 83 Weteran LD II DMP JOACHIMIAK Robert GOWORSKI Tomasz , Z/2043/18 , 2018 92
Dysk (2) M
1 f 1 58.25 PASIŃSKI Pawe³ MKL Toruń 93 Sen KP M DMP HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M KN 154
2 f 1 52.91 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 97 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2018 MM KN
3 f 1 51.73 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2018 KN
4 f 1 50.62 £UKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2018 M KN
5 f 1 44.24 GO¬DZIK Bart³omiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2018 1 ZKN
6 f 1 42.42 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów £ódzki 99 U20 LD II JOACHIMIAK Robert Z/4350/15 2018 2 ZKN
7 f 1 41.65 WOJTASZCZYK Jakub RKS £ód¼ 83 Weteran LD II JOACHIMIAK Robert GOWORSKI Tomasz , Z/2043/18 , 2018

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.4092268943787 sekund