Kraków 03.06.2018
Małopolski Mityng Lekkoatletyczny i Ty możesz zostać Mistrzem [DMP]
100 m K
1 5 e 1 12.45 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA +0.1 II DMP KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2 102
2 19 e 1 13.36 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL +0.1 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2018 2 ZKN
3 28 e 1 13.75 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01 U18 MA +0.1 IV KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/0607/15 2018 4
4 34 e 1 14.03 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06 U14 MA +0.1 V MĘDRECKA Małgorzata Z/2587/18 2018 BEZ
5 43 e 1 14.44 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA +0.1 V SIERKA Ewa Z/4895/18 2018 LDK!
6 54 e 1 15.37 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +0.1 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2094/17 , 2018 BEZ LDK!
1 2 e 2 12.41 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL -1.0 II MIĘKIŃSKI Grzegorz # Z/0652/15 2018 2
2 13 e 2 13.09 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -1.0 III DMP KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2018 3 68
3 24 e 2 13.58 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -1.0 IV ¦LUSARCZYK Ewa Z/4794/15 2018 3
4 25 e 2 13.63 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 03 U16 SL -1.0 IV BEDNARCZYK Józef Z/0927/18 2018 5
5 40 e 2 14.32 WÓJCIK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -1.0 -- WÓJCIK Teodor Z/2984/16 2018 BEZ
6 45 e 2 14.47 KUDAS Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -1.0 V SKOCZEŃ Marcin # Z/3188/18 2018
7 57 e 2 16.69 JANDA Zofia UKS Kusy Bukowno 07 U12 MA -1.0 -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/2583/18 2018 BEZ
1 6 e 3 12.47 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK -1.1 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 2 ZKN
2 9 e 3 13.03 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -1.1 III WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018
3 32 e 3 13.85 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 06 U14 MA -1.1 V B.D. Z/3056/18 2018 BEZ LDK!
4 37 e 3 14.07 WICHER Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -1.1 V SOBCZYK Bogumiła Z/4586/17 2018 5 LDK! GIM
5 39 e 3 14.30 STRUZIK Katarzyna LKS Stal Mielec 03 U16 PK -1.1 V TORBA Tomasz Z/3430/17 2018 5 GIM
6 42 e 3 14.38 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -1.1 V SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
1 4 e 4 12.44 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL +1.0 II BIELA Marek # Z/4607/15 2018 2 ZKN
2 14 e 4 13.17 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA +1.0 III PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2018
3 29 e 4 13.78 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +1.0 IV MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3681/17 2018 4 LDK! GIM
4 33 e 4 13.91 ORMANIEC Łucja UKS Jedynka Skawina 03 U16 MA +1.0 V MROWIEC ADAM Z/3960/17 2018 5 LDK!
5 48 e 4 14.77 SOWIŃSKA Katarzyna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 05 U14 MA +1.0 -- B.D. Z/3060/18 2018 BEZ LDK!
6 53 e 4 14.94 DANIELAK Hanna WKS Wawel Kraków 04 U16 MA +1.0 -- SOBCZYK Bogumiła Z/0161/18 2018 LDK!
1 1 e 5 12.30 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA +0.2 II B.D. GIZA Maciej , Z/0576/17 , 2018 2
2 10 e 5 13.03 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.2 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2018 2 LDK!
3 26 e 5 13.65 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U18 MA +0.2 IV MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2018 BEZ
4 27 e 5 13.68 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA +0.2 IV CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
5 36 e 5 14.06 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA +0.2 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 BEZ
6 52 e 5 14.89 WˇSOWICZ Anita SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.2 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3689/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 3 e 6 12.43 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -0.3 II DMP GIZA Maciej Z/1449/13 2018 2 103
2 12 e 6 13.08 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -0.3 III DMP ¦LUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3 69
3 20 e 6 13.43 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -0.3 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3870/18 2018
4 35 e 6 14.04 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -0.3 V WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2018 4
5 38 e 6 14.17 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.3 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 46 e 6 14.52 BIJAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -0.3 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4670/17 2018 LDK! GIM
7 50 e 6 14.85 POKORSKA Matylda MOSM Tychy 04 U16 SL -0.3 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2790/18 2018 BEZ
1 7 e 7 12.82 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK +0.3 III BIGUS Anna Z/2113/15 2018 2 ZKN
2 18 e 7 13.31 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.3 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0167/16 2018 4 LDK! GIM
3 21 e 7 13.48 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA +0.3 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1013/14 2018 4
4 23 e 7 13.58 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +0.3 IV ZALEWSKA Ewa Z/4191/18 2018 5
5 47 e 7 14.60 STASIUK Sylwia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +0.3 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
6 56 e 7 15.48 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA +0.3 -- BULKIEWICZ Jan Z/2280/18 2018
1 8 e 8 12.97 BIELEŃ Martyna WKS Wawel Kraków 96 U23 MA +0.9 III BORA Piotr B.D. Z/1404/12 2018 3
2 15 e 8 13.17 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA +0.9 III PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2018 3 ZKN
3 17 e 8 13.30 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA +0.9 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2018 BEZ
4 31 e 8 13.81 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +0.9 V ¦LUSARCZYK Ewa ¦LUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
5 41 e 8 14.33 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +0.9 V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2486/18 2018
6 49 e 8 14.85 BOCHENEK Weronika SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +0.9 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2482/18 2018 BEZ
7 55 e 8 15.45 ZIĘBA Paulina KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA +0.9 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2059/18 2018
1 11 e 9 13.06 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +1.4 III ¦LUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2
2 16 e 9 13.30 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U16 SL +1.4 IV PRZYBYCIN Bogdan # Z/0458/17 2018 4
3 22 e 9 13.50 PRU¦ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA +1.4 IV KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
4 30 e 9 13.79 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +1.4 IV KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2018 BEZ LDK!
5 44 e 9 14.47 SMOLARCZYK Julia UMKS Nadir Jędrzejów 05 U14 SK +1.4 V SZCZERBA Mariusz Z/2613/18 2018
6 51 e 9 14.86 BURMER Aleksandra MOSM Tychy 06 U14 SL +1.4 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3007/18 2018 BEZ
1 f 1 12.22 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA +0.9 II DMP KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2 115
2 f 1 12.23 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA +0.9 II B.D. GIZA Maciej , Z/0576/17 , 2018 2
3 f 1 12.28 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL +0.9 II BIELA Marek # Z/4607/15 2018 2 ZKN
4 f 1 12.29 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.9 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 2 ZKN
5 f 1 12.36 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.9 II DMP GIZA Maciej Z/1449/13 2018 2 107
6 f 1 12.79 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK +0.9 III BIGUS Anna Z/2113/15 2018 2 ZKN
7 f 1 13.12 BIELEŃ Martyna WKS Wawel Kraków 96 U23 MA +0.9 III BORA Piotr B.D. Z/1404/12 2018 3
200 m K
1 1 s 1 25.16 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA +1.4 II KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
2 2 s 1 25.45 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA +1.4 II DMP B.D. GIZA Maciej , Z/0576/17 , 2018 2 102
3 3 s 1 25.46 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +1.4 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 2 ZKN
4 4 s 1 25.51 JASTRZˇB Izabela MKS Agros Chełm # 00 U20 LU +1.4 II JAROS Kazimierz Z/4184/18 2018
5 5 s 1 25.77 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +1.4 II GIZA Maciej Z/1449/13 2018 2
1 6 s 2 26.39 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK +0.5 III BIGUS Anna Z/2113/15 2018 2 ZKN
2 7 s 2 26.61 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +0.5 III DMP ROLAK Dorota Z/0903/15 2018 3 75
3 8 s 2 26.89 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +0.5 III ¦LUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3
4 9 s 2 26.93 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.5 III KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2018 3
5 11 s 2 27.35 WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 02 U18 SL +0.5 IV BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2018 3
6 12 s 2 27.43 PRU¦ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA +0.5 IV KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
7 15 s 2 28.10 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA +0.5 IV PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2018
1 14 s 3 27.92 BRZĘK Paulina KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +0.4 IV KUCZEK Piotr Z/1866/16 2018 3
2 16 s 3 28.27 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +0.4 IV ZALEWSKA Ewa Z/4191/18 2018 5
3 17 s 3 28.46 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA +0.4 IV KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 BEZ
4 18 s 3 28.51 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U18 MA +0.4 -- MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2018 BEZ
5 20 s 3 29.97 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA +0.4 V SIERKA Ewa Z/4895/18 2018 LDK!
6 21 s 3 30.14 STASIUK Sylwia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +0.4 V SIERKA Ewa BEZ LDK!
  s 3 DNF RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01 U18 MA +0.4 -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/0607/15 2018 4
1 10 s 4 27.08 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -0.1 III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1403/16 2018 4
2 13 s 4 27.68 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -0.1 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3870/18 2018
3 19 s 4 29.47 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -0.1 V MĘDRECKA Małgorzata Z/2587/18 2018 BEZ
4 22 s 4 32.25 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -0.1 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2094/17 , 2018 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.20 KRAKOWSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK III SZCZERBA Mariusz Z/4622/17 2018 4
2 3 s 1 44.16 FOREMNIK Jowita UMKS Nadir Jędrzejów 02 U18 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/2769/16 2018 3 LDK!
3 4 s 1 44.78 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA III MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3681/17 2018 4 LDK! GIM
4 7 s 1 45.51 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3189/18 , 2018 5 LDK!
5 10 s 1 46.54 WICHER Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA V SOBCZYK Bogumiła Z/4586/17 2018 5 LDK! GIM
1 2 s 2 43.46 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA III GIZA Karolina GIZA Maciej Z/3191/18 2018 4 LDK!
2 5 s 2 44.79 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3
3 6 s 2 45.04 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA IV CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
4 8 s 2 46.20 ORMANIEC Łucja UKS Jedynka Skawina 03 U16 MA IV MROWIEC ADAM Z/3960/17 2018 5 LDK!
5 11 s 2 46.72 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA V GIZA Karolina Z/3285/18 2018 5 LDK!
1 9 s 3 46.34 ULIDOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej Z/0277/18 2018 BEZ LDK!
2 12 s 3 48.10 SZYLAR Joanna MLUKS Tarnów 03 U16 MA V GRECH Halina JASICZ Ryszard Z/0572/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 13 s 3 48.98 DANIELAK Hanna WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/0161/18 2018 LDK!
400 m K
1 1 s 1 55.97 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2018 2 119
2 2 s 1 57.15 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0993/14 2018
3 3 s 1 57.43 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0943/13 2018 2 102
4 4 s 1 61.40 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III GIZA Maciej Z/0388/16 2018 4 LDK!
5 5 s 1 61.51 STEC Julia MOSM Tychy 00 U20 SL III GAWLINA Józef Z/2724/17 2018 4
6 7 s 1 65.29 MAZUR Dorota UKS Kobylanka 02 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3736/16 2018 4
1 6 s 2 65.13 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2018
2 8 s 2 65.49 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA V SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
3 9 s 2 65.87 CIURU¦ Patrycja MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- GRECH Halina Z/3869/18 2018 BEZ LDK!
4 10 s 2 66.13 DRWAL Sara MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/5361/15 2018 BEZ LDK!
5 11 s 2 66.65 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/0437/16 2018 BEZ LDK!
6 12 s 2 70.32 WILK Magdalena MOSM Tychy 02 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/2852/17 2018 BEZ
600 m K
1 s 1 1:33.69 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0900/15 2018 2 ZKN
2 s 1 1:42.99 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK III BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2018 3 LDK!
3 s 1 1:45.88 KISIEL Katarzyna UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK IV SZCZERBA Mariusz SZCZERBA Mariusz Z/0314/17 2018 BEZ LDK!
4 s 1 1:46.38 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2018 4
5 s 1 1:47.30 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 04 U16 SL V BIELA Marek Z/0803/18 2018 5 LDK!
6 s 1 1:50.15 PALA Ewa MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1397/16 2018 4
7 s 1 1:52.90 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2018 BEZ LDK!
8 s 1 1:56.72 KOSIEC Estera TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2802/18 2018
9 s 1 1:57.03 HAJDUK Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2018 LDK!
10 s 1 1:57.12 SZOT Otylia WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 06 U14 MA -- B.D. Z/3061/18 2018 BEZ LDK!
11 s 1 1:58.36 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 05 U14 MA -- B.D. Z/3058/18 2018 BEZ LDK!
12 s 1 1:58.84 ZAJˇC Barbara KS AZS AWF Kraków 06 U14 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1888/18 2018
13 s 1 2:07.22 FREJ Maja UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/0164/18 2018
14 s 1 2:13.03 WASIK Nela UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/2438/18 2018
800 m K
1 1 s 1 2:07.23 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 89 Sen MA I KRÓL Zbigniew Z/1912/11 2018 1
2 2 s 1 2:09.62 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 Sen SL I B.D. B.D. # Z/4043/11 2018 2
3 3 s 1 2:10.99 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice 87 Sen SL II MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 2
4 4 s 1 2:13.10 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0804/13 2018 3
5 5 s 1 2:14.77 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/2995/15 2018 2 LDK! ZKN
6 7 s 1 2:15.50 FRˇCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy S±cz 01 U18 MA II KLIMEK Józef # Z/0910/15 2018 2 ZKN
7 8 s 1 2:18.89 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U23 SL III HELBIK Marzanna B.D. Z/0102/13 2018 1 KN
8 10 s 1 2:20.32 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK III BARTOSZ Bartłomiej Z/2768/16 2018 3 LDK! ZKN
9 15 s 1 2:25.85 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2018 3 ZKN
  s 1 DNF KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -- DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/0990/18 2018
1 6 s 2 2:15.45 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 9 s 2 2:19.38 SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02 U18 MA III GRECH Halina Z/0063/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 11 s 2 2:20.48 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA III KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 12 s 2 2:20.88 FIC Renata WKS Wawel Kraków 00 U20 MA III DMP PA¦ Mariusz Z/3016/15 2018 3 65
5 13 s 2 2:21.20 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA III B.D. # Z/0054/17 2018 3 LDK! GIM
6 14 s 2 2:25.35 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy S±cz 01 U18 MA IV KLIMEK Józef Z/0509/16 2018 2 ZKN
7 16 s 2 2:38.37 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/4623/17 2018 BEZ LDK!
8 17 s 2 2:45.00 ŁABUZ Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/2243/15 2018 BEZ
  s 2 DNF RÓWNICKA Kamila UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/4621/17 2018
1500 m K
1 1 s 1 4:54.33 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00 U20 PK III ZIOŁO Stanisław Z/1144/16 2018 3 ZKN
2 2 s 1 5:00.74 ŻÓŁTAK Anna LKB Rudnik 95 Sen SK -- KLEPACZ Anna Z/4740/17 2018
3 3 s 1 5:02.28 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków # 97 U23 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz , Z/1005/13 , 2018
4 4 s 1 5:13.14 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/5326/15 2018 4 LDK!
5 5 s 1 5:32.39 MICHALIK Edyta UKS Gimpel Nowy Targ 95 Sen MA -- DMP JABŁOŃSKI Piotr Z/0195/14 2018 BEZ 4
6 6 s 1 5:36.39 BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 99 U20 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2129/15 2018 BEZ
  s 1 DNF RÓWNICKA Kamila UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/4621/17 2018
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.90 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -0.1 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2018 2 LDK!
2 2 s 1 15.54 WÓJTOWICZ Olga UKS Żaczek Połaniec 02 U18 SK -0.1 II SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0555/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 3 s 1 18.58 DRWAL Sara MLUKS Tarnów 01 U18 MA -0.1 -- GOLEC Bartłomiej Z/5361/15 2018 BEZ LDK!
100 m pł K
  s 1 DNF TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.1 -- DMP ¦LUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2
200 m pł K
1 1 s 1 30.55 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA 0.0 II KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2018 3 LDK! GIM
2 2 s 1 32.05 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA 0.0 III ¦LUSARCZYK Ewa ¦LUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
3 3 s 1 32.79 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA 0.0 IV WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2018 4
4 4 s 1 34.42 KACZKOWSKA Justyna SKS Kusy Kraków 03 U16 MA 0.0 V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0006/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 5 s 1 36.37 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3682/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 6 s 2 37.16 BYSTROŃ Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.1 -- WÓJCIK Teodor Z/2799/18 2018
2 7 s 2 37.35 BIJAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -0.1 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4670/17 2018 LDK! GIM
3 8 s 2 37.95 KRÓL Małgorzata SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.1 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3684/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 9 s 2 40.20 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.1 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3683/17 2018 BEZ LDK! GIM
400 m pł K K
1 1 s 1 66.23 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
2 2 s 1 66.87 BRZĘK Paulina KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA III KUCZEK Piotr Z/1866/16 2018 3
3 3 s 1 69.21 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA IV MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2018 3 LDK! GIM
4 4 s 1 70.94 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK IV MIREK Andrzej # Z/2710/16 2018 2 ZKN
5 5 s 1 71.77 POKORNY Joanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/2392/17 2018 BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.76 KONIOR Justyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/0842/11 2018 1 126
2 f 1 1.68 SOBCZYK Julia WKS Wawel Kraków 03 U16 MA II DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/0002/17 2018 4 LDK! 102
3 f 1 1.66 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II DMP ZAPART Stanisław Z/0099/14 2018 1 ZKN 96
4 f 1 1.55 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2018 4 LDK!
5 f 1 1.55 FIJAK Ewa KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA III DMP B.D. ZAPART Stanisław , Z/3538/18 , 2018 3 68
6 f 1 1.45 GUZ Matylda SKS Kusy Kraków 03 U16 MA IV KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0003/17 2018 4 LDK! GIM
7 f 1 1.45 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK IV MIREK Andrzej Z/2712/16 2018 2 ZKN
8 f 1 1.40 KU¬NIAR Julia KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA V ZAPART Stanisław Z/3049/18 2018
9 f 1 1.35 JAMRÓG Natalia MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/0606/18 2018 BEZ
10 f 1 1.30 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/2280/18 2018
11 f 1 1.20 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2018 BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 5.58 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK +0.6 II BIGUS Anna Z/6198/15 2018 2 ZKN
2 f 1 5.27 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +1.7 III DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM 77
3 f 1 4.96 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +1.4 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
4 f 1 4.96 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.1 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0167/16 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 4.82 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA +1.4 -- ZAPART Stanisław Z/0363/16 2018 BEZ
6 f 1 4.64 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA +0.6 -- ZAPART Stanisław Z/0099/14 2018 1 ZKN
7 f 1 4.58 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +0.3 V MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ
8 f 1 4.40 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA -0.7 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2018 BEZ LDK!
9 f 1 4.35 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +1.1 -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2018 BEZ LDK! GIM
10 f 1 4.17 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 06 U14 MA -0.5 -- B.D. Z/3056/18 2018 BEZ LDK!
11 f 1 4.07 WˇSOWICZ Anita SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.8 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3689/17 2018 BEZ LDK! GIM
12 f 1 3.84 POKORSKA Matylda MOSM Tychy 04 U16 SL -0.1 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2790/18 2018 BEZ
13 f 1 3.66 SOWIŃSKA Katarzyna WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 05 U14 MA -1.3 -- B.D. Z/3060/18 2018 BEZ LDK!
14 f 1 3.53 BURMER Aleksandra MOSM Tychy 06 U14 SL -0.1 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3007/18 2018 BEZ
Trójskok K
1 f 1 11.52 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK -1.0 II TORBA Tomasz Z/4423/15 2018 3 ZKN
2 f 1 11.14 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA +1.0 III PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2018 3 ZKN
3 f 1 10.78 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +2.5 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 f 1 10.38 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +1.1 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
  f 1 NM OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA 0.0 -- DMP ZAPART Stanisław Z/1078/11 2018 1
  f 1 NM KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków 90 Sen MA 0.0 -- DMP B.D. # Z/0347/11 2018
  10.75 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +1.4 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
Kula (3) K
1 f 1 11.18 PRZYBY¦ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III B.D. Z/4005/18 2018 4
2 f 1 9.99 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U16 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2018 4
3 f 1 8.85 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA V WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2018 BEZ
4 f 1 8.24 KUDLIŃSKA Łucja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/3533/18 2018
5 f 1 8.15 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- B.D. # Z/1678/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 f 1 7.59 JAMRÓG Natalia MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/0606/18 2018 BEZ
7 f 1 7.57 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- B.D. Z/3790/17 2018 BEZ LDK!
8 f 1 7.25 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1910/17 , 2018 BEZ LDK!
9 f 1 6.58 SZEWCZYK Aleksandra SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/4669/17 2018 BEZ LDK! GIM
10 f 1 5.85 CIĘCIWA Anna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3679/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 f 2 12.50 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK III MIREK Andrzej Z/2712/16 2018 2 ZKN
2 f 2 9.83 SŁAWOSZEWSKA Dominika SKS Kusy Kraków 02 U18 MA IV LDK! GIM
3 f 2 9.21 OLSZYNIAK Weronika ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARA¦ Stanisław Z/3789/17 2018 BEZ
4 f 2 6.91 NALEPA Paulina SKS Kusy Kraków 02 U18 MA --
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.30 PRZYBY¦ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III B.D. Z/4005/18 2018 4
2 f 1 31.73 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 31.10 MI¦KIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2018 5 LDK!
4 f 1 26.53 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2018 4
5 f 1 19.06 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2018 BEZ
6 f 1 18.68 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/2224/18 2018 LDK!
7 f 1 16.59 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1910/17 , 2018 BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 34.94 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 72 Weteran MA III DMP SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2018 2 75
2 f 1 16.93 SIERKA Ewa KS Victoria Trzebinia 76 Weteran MA -- B.D. B.D. Z/3833/18 2018 BEZ
1 f 2 33.47 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III DMP SZUBERLA Stanisław Z/3867/16 2018 4 68
2 f 2 32.11 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/1447/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
1 f 3 35.27 SROKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 99 U20 MA III B.D. # Z/0831/15 2018 3
2 f 3 32.31 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U20 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2018 3 ZKN
Oszczep (500) K
1 f 1 37.21 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U18 MA III FRˇCZYK Bogusława B.D. Z/0050/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 f 1 34.54 ¦LIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01 U18 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3737/16 2018 BEZ
3 f 1 29.27 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2018 BEZ
4 f 1 24.10 WÓJCIK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2984/16 2018 BEZ
5 f 1 18.50 OLSZYNIAK Weronika ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARA¦ Stanisław Z/3789/17 2018 BEZ
  f 1 NM MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/1447/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
1 f 2 34.18 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U16 MA IV MICHNIAK Jan Z/0026/17 2018 4 LDK!
2 f 2 30.33 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA V B.D. Z/3790/17 2018 BEZ LDK!
3 f 2 29.18 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA V B.D. # Z/1678/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 f 2 22.46 CIĘCIWA Anna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3679/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 f 2 18.35 SZEWCZYK Aleksandra SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/4669/17 2018 BEZ LDK! GIM
Oszczep (600) K
1 f 1 42.32 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA II DMP NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2018 2 104
100 m M
1 1 e 1 10.58 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 U23 SL -1.4 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2018 M KN
2 15 e 1 11.26 STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00 U20 LD -1.4 II WRÓBLEWSKI Daniel Z/5579/15 2018 2 ZKN
3 20 e 1 11.64 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -1.4 III GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2018 1 ZKN
4 26 e 1 11.92 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -1.4 IV WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3 ZKN
5 25 e 1 11.92 ZIEN Kamil MOSM Tychy 01 U18 SL -1.4 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2726/17 2018 4
6 28 e 1 11.96 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -1.4 IV WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2018 5
7 44 e 1 13.09 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -1.4 -- BRACHMAN Tomasz Z/3050/18 2018
8 50 e 1 14.03 CZENCZEK Sebastian SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -1.4 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4046/17 2018 BEZ
1 2 e 2 10.58 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA -0.4 M GIZA Andrzej B.D. B.D. Z/2600/11 2018 M KN
2 12 e 2 11.22 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA -0.4 II KUCZEK Piotr Z/4801/15 2018 2
3 16 e 2 11.27 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -0.4 II DMP GIZA Maciej B.D. Z/1304/13 2018 2 82
4 19 e 2 11.59 KWA¦NY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA -0.4 III KUKLA Rafał Z/2360/17 2018 4
5 32 e 2 12.12 ZABDYR Bartosz LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA -0.4 IV MENTLEWICZ Janusz Z/1681/17 2018 5 LDK! GIM
6 41 e 2 12.66 KOCHANOWICZ Krystian KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -0.4 -- KRAWCEWICZ Maria Z/1446/16 2018 3
7 47 e 2 13.32 ¦LUSARZ Igor SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.4 -- ¦LUSARCZYK Ewa ¦LUSARCZYK Ewa Z/4055/17 2018 BEZ LDK!
1 3 e 3 10.67 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA +0.2 I DMP GIZA Andrzej Z/0148/11 2018 M 131
2 6 e 3 10.94 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL +0.2 II DMP KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2018 2 ZKN 107
3 17 e 3 11.30 LI¦KIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.2 II ¦LUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 4
4 22 e 3 11.79 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA +0.2 IV MICHNIAK Jan Z/1859/16 2018 BEZ
5 27 e 3 11.96 MI¦TAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U16 MA +0.2 IV JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2018 4 LDK! GIM
6 30 e 3 12.05 HABOWSKI Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +0.2 IV KUKLA Rafał Z/3979/18 2018
7 38 e 3 12.37 POLASZEK Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +0.2 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/1640/18 2018 BEZ
8 45 e 3 13.26 ORZEŁ Eryk SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +0.2 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4050/17 2018 BEZ
1 7 e 4 11.09 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +0.8 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2018 2 ZKN
2 14 e 4 11.26 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL +0.8 II BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2018
3 34 e 4 12.15 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +0.8 IV KUCZEK Piotr Z/3080/16 2018 4
4 36 e 4 12.20 WˇŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U16 PK +0.8 IV TORBA Tomasz Z/3431/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 46 e 4 13.26 SZCZUREK Patryk KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA +0.8 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3076/18 , 2018 BEZ LDK!
6 49 e 4 13.66 BANA¦ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.8 -- ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz Z/1251/18 2018 BEZ
1 8 e 5 11.09 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.2 II MANTYK Łukasz Z/3147/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 9 e 5 11.10 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA -0.2 II DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2018 2 94
3 18 e 5 11.50 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -0.2 III ROLAK Dorota Z/3195/16 2018 3
4 24 e 5 11.92 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.2 IV WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2018 4
5 33 e 5 12.13 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -0.2 IV WÓJCIK Teodor Z/3835/18 2018
6 39 e 5 12.41 KO¦ Karol KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -0.2 -- KUCZEK Piotr Z/1454/16 2018 BEZ
7 51 e 5 14.12 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.2 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4312/17 2018 BEZ LDK!
1 21 e 6 11.74 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -0.9 III ¦LUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 4
2 23 e 6 11.88 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 97 U23 SL -0.9 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3089/15 2018 2
3 37 e 6 12.33 IWAŃSKI Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -0.9 -- KUCZEK Piotr Z/2430/17 2018 BEZ
4 40 e 6 12.58 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.9 V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0273/18 2018 5 LDK!
5 42 e 6 12.88 SZCZUKA Kacper KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA -0.9 -- CZYŻ Paweł B.D. , Z/3871/18 , 2018 LDK!
1 5 e 7 10.86 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD +2.2 I MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2018 1 LDK! KN GIM
2 13 e 7 11.22 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 Sen SL +2.2 II PĘKALA Łukasz B.D. Z/2612/11 2018 1
3 35 e 7 12.17 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +2.2 IV KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2018
4 43 e 7 12.96 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U14 SL +2.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2018 BEZ
5 48 e 7 13.44 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +2.2 -- MUNIAK Michał ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz , Z/3455/18 , 2018 BEZ LDK!
1 4 e 8 10.82 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL +2.1 I HELBIK Joachim Z/0401/14 2018 2 ZKN
2 10 e 8 11.17 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +2.1 II DMP GIZA Maciej B.D. Z/5037/15 2018 2 89
3 11 e 8 11.22 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +2.1 II PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
4 29 e 8 12.02 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +2.1 IV KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3 ZKN
5 31 e 8 12.11 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +2.1 IV ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2018 BEZ LDK!
6 52 e 8 14.16 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +2.1 -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2018 BEZ LDK!
1 f 1 10.45 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 U23 SL +0.8 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2018 M KN
2 f 1 10.58 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA +0.8 M GIZA Andrzej B.D. B.D. Z/2600/11 2018 M KN
3 f 1 10.68 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA +0.8 I DMP GIZA Andrzej Z/0148/11 2018 M 130
4 f 1 10.91 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL +0.8 II DMP KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2018 2 ZKN 110
5 f 1 10.95 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.8 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2018 1 LDK! KN GIM
6 f 1 11.00 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL +0.8 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2018 2 ZKN
7 f 1 11.02 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.8 II MANTYK Łukasz Z/3147/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
8 f 1 11.03 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +0.8 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2018 2 ZKN
200 m M
1 1 s 1 21.10 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA +1.0 M DMP GIZA Andrzej B.D. B.D. Z/2600/11 2018 M KN 148
2 2 s 1 21.79 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA +1.0 I GIZA Andrzej Z/0148/11 2018 M
3 3 s 1 21.84 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL +1.0 I HELBIK Joachim Z/0401/14 2018 2 ZKN
4 4 s 1 22.12 PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL +1.0 II HOMA Wioleta Z/4403/15 2018 1 KN
5 5 s 1 22.43 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +1.0 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2018 2 ZKN
1 6 s 2 22.39 STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00 U20 LD +1.1 II WRÓBLEWSKI Daniel Z/5579/15 2018 2 ZKN
2 7 s 2 22.74 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +1.1 II DMP ¦LUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2018 3 83
3 8 s 2 22.86 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +1.1 III KUCZEK Piotr Z/4801/15 2018 2
4 9 s 2 22.94 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL +1.1 III PĘKALA Łukasz Z/3074/18 2018
5 10 s 2 22.97 LI¦KIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +1.1 III ¦LUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 4
6 11 s 2 23.13 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL +1.1 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2018
7 12 s 2 23.15 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD +1.1 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 13 s 3 23.54 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +1.0 III ¦LUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 4
2 14 s 3 23.78 KWA¦NY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +1.0 IV KUKLA Rafał Z/2360/17 2018 4
3 15 s 3 23.89 ZIEN Kamil MOSM Tychy 01 U18 SL +1.0 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2726/17 2018 4
4 16 s 3 24.59 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +1.0 -- KUCZEK Piotr Z/3080/16 2018 4
5 17 s 3 24.61 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +1.0 V GIZA Maciej Z/0460/18 2018 BEZ LDK!
1 18 s 4 24.76 ZABDYR Bartosz LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA +0.1 V MENTLEWICZ Janusz Z/1681/17 2018 5 LDK! GIM
2 19 s 4 24.80 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +0.1 -- KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2018
3 20 s 4 25.25 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +0.1 V ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2018 BEZ LDK!
4 21 s 4 25.85 POLASZEK Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +0.1 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/1640/18 2018 BEZ
5 22 s 4 28.27 SZCZUREK Patryk KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA +0.1 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3076/18 , 2018 BEZ LDK!
6 23 s 4 29.50 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +0.1 -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2018 BEZ LDK!
1 24 s 5 24.42 HABOWSKI Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA 0.0 -- KUKLA Rafał Z/3979/18 2018
2 25 s 5 24.69 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA 0.0 -- GIZA Maciej Z/1350/18 2018
3 26 s 5 24.96 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA 0.0 -- WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2018 4
4 27 s 5 25.41 RˇCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA 0.0 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2018 BEZ
5 28 s 5 25.64 KOCHANOWICZ Krystian KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA 0.0 -- KRAWCEWICZ Maria Z/1446/16 2018 3
6 29 s 5 30.45 SZUBA Kamil KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA 0.0 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2226/18 , 2018 BEZ LDK!
300 m M
1 2 s 1 39.62 RADLIŃSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 99 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0271/16 2018 BEZ
2 3 s 1 40.57 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0273/18 2018 5 LDK!
3 4 s 1 40.74 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U14 SL V PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2018 BEZ
4 5 s 1 41.00 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2018
5 8 s 1 43.00 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/3050/18 2018
1 1 s 2 39.12 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/4598/18 2018
2 6 s 2 41.59 DRZAŁ Maksym TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA V GIZA Maciej Z/3187/18 2018
3 7 s 2 42.43 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04 U16 MA V ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1252/18 2018 BEZ LDK!
4 9 s 2 43.35 SZCZUKA Kacper KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA -- CZYŻ Paweł B.D. , Z/3871/18 , 2018 LDK!
5 10 s 2 44.27 MALICKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- GIZA Karolina Z/0275/18 2018 BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 47.53 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2018 1
2 2 s 1 48.66 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL II BIELA Marek # Z/4611/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 49.64 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA II B.D. Z/1746/15 2018 KN
4 4 s 1 50.53 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 91 Sen SL III B.D. B.D. B.D. , Z/0376/12 , 2018
5 6 s 1 51.01 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U23 SL III PRZYBYCIN Bogdan B.D. Z/0881/14 2018
6 8 s 1 51.80 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2018 3
7 10 s 1 53.16 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2018
1 7 s 2 51.74 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/4800/15 2018 3
2 9 s 2 52.40 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA III DMP BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2018 3 56
3 11 s 2 53.35 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2018 3
4 13 s 2 53.80 BAŁUSZYŃSKI Paweł UKS Budowlani Nowy S±cz 99 U20 MA IV KLIMEK Józef Z/2564/15 2018 4
5 14 s 2 54.58 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02 U18 MA IV PA¦ Mariusz Z/2462/16 2018 3 LDK! GIM
6 16 s 2 56.02 POCHOPIEŃ Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2864/16 , 2018 5 LDK! GIM
1 5 s 3 50.98 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA III GIZA Andrzej Z/4925/15 2018 2 ZKN
2 12 s 3 53.36 DOBOSZ Jakub WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV DMP SOBCZYK Grzegorz Z/0034/16 2018 BEZ LDK! 45
3 15 s 3 54.98 BURY Kacper UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1643/17 , 2018 5 LDK! GIM
4 17 s 3 56.65 LEWIŃSKI Wiktor WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- PA¦ Mariusz Z/1369/16 2018 4 LDK! GIM
5 18 s 3 57.04 MOTYKA Adrian MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof Z/3390/18 2018
6 19 s 3 60.20 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- DMP PA¦ Mariusz Z/0001/17 2018 BEZ LDK! GIM 2
600 m M
1 s 1 1:24.24 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL -- BIELA Marek # Z/4615/15 2018 2 ZKN
2 s 1 1:27.49 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2018 4
3 s 1 1:31.64 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA III BRACHMAN Tomasz Z/4271/17 2018 BEZ
4 s 1 1:32.15 KALINOWSKI Jakub UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/2847/15 2018 4
5 s 1 1:34.57 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2018 BEZ LDK!
6 s 1 1:36.27 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 s 1 1:39.02 ŁUCZKOWIEC Mirosław KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław Z/0098/17 2018 5
8 s 1 1:42.69 FORY¦ Maciej WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- PA¦ Mariusz Z/4583/17 2018 BEZ LDK! GIM
9 s 1 1:47.61 ZAGÓRSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA -- GIZA Karolina GIZA Andrzej B.D. Z/3186/18 2018 BEZ LDK!
10 s 1 2:00.44 SITARSKI Oliwier UKS Kusy Bukowno 05 U14 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/2577/18 2018 BEZ
11 s 1 2:03.37 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/4004/18 2018 BEZ
800 m M
1 1 s 1 1:53.92 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II B.D. BRACHMAN Tomasz B.D.
2 2 s 1 1:55.58 DˇBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98 U23 MA II DMP SOBCZYK Grzegorz Z/5012/15 2018 2 80
3 3 s 1 1:56.57 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy S±cz 00 U20 MA II KLIMEK Józef Z/0911/15 2018 2 ZKN
4 4 s 1 1:57.19 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 00 U20 SL III MARMUR Stanisław Z/6395/15 2018 3
5 5 s 1 2:01.02 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy S±cz 00 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0900/17 2018 3 ZKN
6 6 s 1 2:01.14 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00 U20 MA III PA¦ Mariusz Z/2362/17 2018 4
7 7 s 1 2:02.18 SŁOWIK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 92 Sen MA -- WÓJCIK Teodor Z/2664/18 2018
8 8 s 1 2:03.58 ZIELEŃ Michał ULKS Technik Trzcinica # 02 U18 PK IV WOJTAS Tomasz # Z/3739/16 2018
9 9 s 1 2:10.88 BIENIEK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/1246/16 2018 4 LDK! GIM
10 10 s 1 2:12.57 PLUTA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4214/18 2018
11 11 s 1 2:12.80 DYDUŁA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/4576/18 2018 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 3:57.55 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2018 78
2 2 s 1 3:57.91 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II BRACHMAN Tomasz Z/0474/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 3:58.22 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków # 96 U23 MA II MIREK Wacław Z/0525/13 2018
4 4 s 1 3:58.97 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U18 SK II MIREK Andrzej Z/2504/17 2018 3 ZKN
5 5 s 1 4:08.02 GANCAREK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 96 U23 SL III CIUK Marek Z/0245/12 2018 3
6 6 s 1 4:09.00 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL III HELBIK Marzanna Z/0664/15 2018 3
7 7 s 1 4:09.14 ¦LIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA III DMP BRACHMAN Tomasz Z/1954/17 2018 4 44
8 8 s 1 4:10.72 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 00 U20 PK III ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2018 3 ZKN
9 9 s 1 4:10.90 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III KOWAL Piotr Z/2667/15 2018 2 ZKN
10 10 s 1 4:12.12 SZASTAK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL IV DMP PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0896/15 2018 4 37
11 11 s 1 4:13.97 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 U18 MA IV DMP PA¦ Mariusz Z/1440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 33
12 12 s 1 4:19.24 WALOTEK Artur AZS-AWF Katowice 99 U20 SL IV
13 13 s 1 4:22.73 DUDCZAK Michał UKS Budowlani Nowy S±cz 00 U20 MA -- KLIMEK Józef Z/1757/17 2018 4
14 14 s 1 4:34.47 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy S±cz 02 U18 MA -- KLIMEK Józef Z/0506/16 2018 5
  s 1 DNF CIE¦LIK Wojciech AZS-AWF Katowice 98 U23 SL -- MARMUR Stanisław Z/0629/14 2018
110 m pł MŁ M
1 s 1 21.27 ¦LUSARZ Igor SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.7 -- ¦LUSARCZYK Ewa ¦LUSARCZYK Ewa Z/4055/17 2018 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.80 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -0.7 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 14.84 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.7 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 3 s 1 17.76 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -0.7 -- BONK Stanisław Z/3197/16 2018 2 ZKN
110 m pł M
1 s 1 14.49 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 Sen SL -0.7 I PĘKALA Łukasz B.D. Z/2612/11 2018 1
  s 1 DNF MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -0.7 -- DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2018 1 ZKN
200 m pł M
1 1 s 1 29.31 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA 0.0 V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
2 2 s 1 30.09 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA 0.0 V ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 BEZ LDK!
3 3 s 1 34.02 BANA¦ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04 U16 MA 0.0 -- ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz Z/1251/18 2018 BEZ
4 4 s 1 37.23 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA 0.0 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2018 BEZ LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 55.57 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
400 m pł M
1 s 1 51.81 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka 88 Sen MA I B.D. Z/4054/11 2018
2 s 1 53.35 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0179/12 2018 2 122
3 s 1 55.70 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 98 U23 SL II DMP B.D. Z/0680/14 2018 ZKN 92
4 s 1 56.23 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 96 U23 SL II DMP ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2018 2 86
5 s 1 57.32 ¦MIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1262/15 2018 4 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.89 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02 U18 SL III BIELA Marek # Z/3772/17 2018 3 ZKN
2 f 1 1.78 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA IV DMP ZAPART Stanisław Z/2528/16 2018 3 ZKN 52
3 f 1 1.60 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2085/17 , 2018 BEZ LDK!
4 f 1 1.55 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2018 BEZ LDK!
5 f 1 1.35 SZUBA Kamil KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2226/18 , 2018 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.34 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD -1.4 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
2 f 1 6.34 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -1.6 III KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2861/16 , 2018 4 LDK! ZKN GIM
3 f 1 6.20 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.9 IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej Z/0242/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 6.15 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -0.2 IV WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3 ZKN
5 f 1 6.06 JACHYM Jakub LKS Stal Mielec 01 U18 PK -0.1 IV TORBA Tomasz Z/0539/17 2018 4 ZKN
6 f 1 6.03 RˇCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA -0.3 IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2018 BEZ
7 f 1 5.94 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -1.6 IV KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3 ZKN
8 f 1 5.65 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.0 -- GIZA Maciej Z/1350/18 2018
9 f 1 5.47 MI¦TAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U16 MA -0.4 -- JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2018 4 LDK! GIM
10 f 1 5.43 PIERWOCH Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +1.2 -- KRAWCEWICZ Maria Z/4165/18 2018 BEZ
11 f 1 5.23 WˇŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U16 PK +1.4 -- TORBA Tomasz Z/3431/17 2018 BEZ LDK! GIM
12 f 1 5.21 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.1 -- ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1252/18 2018 BEZ LDK!
13 f 1 4.61 ¦WIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U16 MA -1.1 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2018 BEZ
14 f 1 4.55 SZCZUKA Kacper KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA -0.7 -- CZYŻ Paweł B.D. , Z/3871/18 , 2018 LDK!
15 f 1 4.34 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.6 -- MUNIAK Michał ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz , Z/3455/18 , 2018 BEZ LDK!
16 f 1 3.18 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -0.8 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2018 BEZ LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.51 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.3 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
2 f 1 13.24 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +1.9 III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
3 f 1 13.24 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -0.1 III DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2018 3 ZKN 56
4 f 1 13.12 WˇŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 U18 PK -0.4 IV TORBA Tomasz Z/3154/17 2018 3 LDK! ZKN
5 f 1 12.40 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U20 MA -0.4 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2018 4
6 f 1 12.39 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.9 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej Z/0242/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 f 1 12.35 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02 U18 MA +1.6 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/1351/16 2018 BEZ
8 f 1 12.22 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +2.9 -- DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1843/17 2018 BEZ LDK! 31
Kula (5) M
1 f 1 13.81 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III TOMCZAK Dominika Z/1903/17 2018 3
2 f 1 13.45 SZABLOWSKI Rafał WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/3748/16 2018 ZKN
3 f 1 12.56 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2861/16 , 2018 4 LDK! ZKN GIM
4 f 1 10.25 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2018 5
5 f 1 10.00 KUKLA Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARA¦ Stanisław Z/1247/16 2018 5
6 f 1 9.71 PONISZ Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARA¦ Stanisław Z/1249/16 2018 4
1 f 2 13.33 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U16 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2018 4
2 f 2 9.27 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2018 5 LDK! GIM
3 f 2 8.53 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- B.D. Z/3791/17 2018 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 18.33 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP I WINNY Antoni Z/4325/15 2018 1 KN
2 f 1 15.94 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL II PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2018 2
3 f 1 11.67 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA IV WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2018 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 16.11 GˇSIOROWSKI Marcin niest. Kraków 81 Weteran MA I B.D.
Dysk (1) M
1 f 1 41.76 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U16 MA III DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2018 4
2 f 1 37.31 KASTELIK Igor MCKiS Jaworzno 03 U16 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1449/17 2018 5
3 f 1 25.02 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2083/17 , 2018 BEZ LDK!
4 f 1 24.11 KUKULSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/4366/18 2018 LDK!
5 f 1 20.49 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1916/17 , 2018 BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 34.90 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/0033/16 2018 3 ZKN
Dysk (1.75) M
1 f 1 31.29 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2018 BEZ
2 f 1 24.85 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2018 BEZ
Dysk (2) M
1 f 1 46.02 PUDŁOWSKI Szymon AZS-AWF Katowice 89 Sen SL I BONK Stanisław B.D. Z/0961/13 2018 2
Młot (5) M
1 f 1 54.49 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III SZUBERLA Stanisław Z/0033/16 2018 3 ZKN
2 f 1 31.81 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/5834/15 2018 4
1 f 2 18.36 WIERZBICKI Kajetan LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/2282/18 2018
Młot (6) M
1 f 1 45.63 WˇSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 99 U20 MA III BULKIEWICZ Jan Z/1018/16 2018 3
Oszczep (600) M
1 f 1 42.05 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA IV KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2018 5 LDK! GIM
2 f 1 39.95 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA V B.D. Z/3791/17 2018 BEZ
3 f 1 25.83 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2083/17 , 2018 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 49.32 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/5834/15 2018 4
2 f 1 42.13 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2018 5
3 f 1 34.25 KUKLA Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARA¦ Stanisław Z/1247/16 2018 5
4 f 1 28.25 PONISZ Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARA¦ Stanisław Z/1249/16 2018 4
Oszczep (800) M
1 f 1 35.53 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- MICHNIAK Jan Z/1859/16 2018 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.8351190090179 sekund