Kraków 12.05.2018
XXVIII Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny KRAK
100 m K
2 s 1 13.42 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.8 IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2018 3 LDK!
4 s 1 13.97 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +0.8 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3687/17 2018 4 LDK! GIM
5 s 1 13.99 PAWŁOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.8 V GIZA Maciej Z/1672/18 2018 LDK!
6 s 1 14.09 BINKIEWICZ Agnieszka WKS Wawel Kraków 04 U16 MA +0.8 V SOBCZYK Bogumiła Z/4672/17 2018 5 LDK! GIM
7 s 1 14.36 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +0.8 V WAŁASZEK Jarosław Z/4753/18 2018 BEZ LDK!
8 s 1 15.22 ŻAK Gabriela SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.8 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3690/17 2018 5 LDK! GIM
1 s 2 12.83 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +4.3 III B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 s 2 13.42 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA +4.3 IV GIZA Karolina Z/3285/18 2018 5 LDK!
3 s 2 13.47 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +4.3 IV WAŁASZEK Jarosław Z/1741/17 2018 5 LDK!
4 s 2 14.07 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +4.3 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3688/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 s 2 14.17 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +4.3 V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2486/18 2018
6 s 2 14.40 BORYS Zofia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA +4.3 V SOBCZYK Bogumiła Z/4585/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 s 2 14.42 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA +4.3 V KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2018 4
8 s 2 14.78 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 05 U14 MA +4.3 --
1 s 3 13.73 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA +3.5 IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3189/18 , 2018 5 LDK!
2 s 3 13.93 TRYT Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +3.5 V WAŁASZEK Jarosław Z/3778/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 s 3 14.28 STASIUK Sylwia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +3.5 V SIERKA Ewa BEZ LDK!
4 s 3 14.45 KUDAS Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +3.5 V SKOCZEŃ Marcin # Z/3188/18 2018
5 s 3 14.57 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA +3.5 -- SIERKA Ewa Z/4895/18 2018 LDK!
6 s 3 14.60 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA +3.5 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
7 s 3 15.17 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +3.5 -- WAŁASZEK Jarosław Z/5283/18 2018 BEZ LDK!
8 s 3 15.80 WITOS Wiktoria MUKS ILKUS Olkusz 04 U16 MA +3.5 -- BORAWSKI Krzysztof Z/4008/18 2018 BEZ
1 s 4 13.84 OLCHAWA Róża WKS Wawel Kraków 07 U12 MA +2.6 V SOBCZYK Bogumiła BEZ LDK!
2 s 4 14.38 KRYŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +2.6 V MĘDRECKA Małgorzata Z/3686/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 s 4 14.60 ADAMOWICZ Klaudia SKS Kusy Kraków # 03 U16 MA +2.6 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0113/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 s 4 14.67 WĄSOWICZ Anita SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +2.6 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3689/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 s 4 14.68 SOWIŃSKA Katarzyna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA +2.6 -- B.D. Z/3060/18 2018 BEZ LDK!
6 s 4 14.89 CHOLEWA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +2.6 -- WAŁASZEK Jarosław Z/5284/18 2018 BEZ
7 s 4 15.26 KAPUSTA Wiktoria MLUKS Tarnów 04 U16 MA +2.6 -- KACZMARCZYK Tomasz Z/0198/18 2018 LDK!
8 s 4 15.30 GREDYS Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +2.6 -- WAŁASZEK Jarosław BEZ
1 s 5 15.62 OSUCH Hanna SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -1.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2627/18 2018 BEZ
2 s 5 15.87 BUCZEK Aleksandra SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -1.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0005/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 s 5 16.01 KOŁODZIEJCZYK Zuzanna SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -1.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0011/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 s 5 16.40 SZEWCZYK Aleksandra SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -1.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/4669/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 s 5 16.62 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08 U12 MA -1.0 -- SIERKA Ewa Z/1647/18 2018 BEZ LDK!
6 s 5 16.64 JANDA Zofia UKS Kusy Bukowno 07 U12 MA -1.0 -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA # Z/2583/18 2018 BEZ
7 s 5 16.65 NOWICKA Patrycja SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -1.0 -- MĘDRECKA Małgorzata BEZ
8 s 5 16.81 BEDNARZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -1.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3677/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 s 6 13.82 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +0.4 V ZALEWSKA Ewa Z/4191/18 2018 5
2 s 6 14.69 LEKARCZYK Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 06 U14 MA +0.4 -- ZALEWSKA Ewa
3 s 6 14.88 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 06 U14 MA +0.4 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2018 BEZ
4 s 6 15.14 SUTKOWSKA Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 05 U14 MA +0.4 -- ZALEWSKA Ewa BEZ
5 s 6 15.30 LUKOSCHEK Karolina WKS Wawel Kraków 05 U14 MA +0.4 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4200/18 2018
6 s 6 15.69 ORACZ Oliwia WKS Wawel Kraków 06 U14 MA +0.4 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4875/18 2018
7 s 6 17.59 ZAKRZEWSKA Natalia SKS Kusy Kraków 06 U14 MA +0.4 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2588/18 2018 BEZ
8 s 6 19.12 STEFAŃCZYK Daria SKS Kusy Kraków 07 U12 MA +0.4 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2589/18 2018 BEZ
1 s 7 13.96 KOWALIŃSKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA -0.9 V
2 s 7 14.80 CZYSZCZOŃ Klaudia MKS Rabka-Zdrój 04 U16 MA -0.9 -- PERUCKA Kamila Z/1660/18 2018
3 s 7 16.36 KACHNIJ Kira SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -0.9 -- MĘDRECKA Małgorzata
4 s 7 16.47 GROCHOWSKA Wiktoria SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.9 --
5 s 7 16.81 SZYPRYT Julia niest. Gdańsk 06 U14 PM -0.9 --
6 s 7 16.86 GRABARZ Julia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 04 U16 MA -0.9 -- B.D. Z/5608/18 2018 LDK!
7 s 7 18.13 USS Julia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA -0.9 -- B.D. LDK!
8 s 7 18.64 CZUBALA Julia SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -0.9 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2591/18 2018 BEZ
1 s 8 14.13 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03 U16 MA +0.6 V GRECH Halina JASICZ Ryszard B.D. Z/0083/17 2018 3 LDK! GIM
2 s 8 14.56 KOSIŃSKA Aleksandra ULKS Lipinki 04 U16 MA +0.6 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna Z/0881/18 2018 LDK!
3 s 8 15.54 CETNAROWSKA Patrycja ULKS Lipinki 06 U14 MA +0.6 -- WOJNA Anna Z/5668/18 2018 BEZ LDK!
4 s 8 16.26 NABOŻNA Weronika ULKS Lipinki 06 U14 MA +0.6 -- WOJNA Anna Z/5669/18 2018 LDK!
5 s 8 17.08 CZERWIŃSKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 04 U16 MA +0.6 -- B.D. Z/5609/18 2018 LDK!
6 s 8 17.52 PYTLAK Gabriela SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +0.6 --
7 s 8 19.30 BIDAS Zofia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 08 U12 MA +0.6 -- B.D. LDK!
8 s 8 20.59 MIKULSKA Oliwia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09 U12 MA +0.6 -- B.D. LDK!
1 s 9 13.83 ORMANIEC Łucja UKS Jedynka Skawina 03 U16 MA -0.1 V MROWIEC ADAM Z/3960/17 2018 5 LDK!
2 s 9 14.03 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.1 V KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2018 BEZ LDK!
3 s 9 14.58 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -0.1 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
4 s 9 14.83 BARSKA Aleksandra WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -0.1 --
5 s 9 15.35 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -0.1 -- SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
6 s 9 15.48 KLIŚ Kinga UKS Sokół Zator 06 U14 MA -0.1 -- KAJTOCH Jolanta
7 s 9 15.82 BELCZYK Urszula ULKS Lipinki 04 U16 MA -0.1 -- WOJNA Anna WOJNA Anna BEZ LDK!
8 s 9 17.10 WASZKIEWICZ Karolina SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2490/18 2018
1 s 10 14.18 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06 U14 MA +2.0 V MĘDRECKA Małgorzata Z/2587/18 2018 BEZ
2 s 10 14.39 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +2.0 V MĘDRECKA Małgorzata Z/3682/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 s 10 15.14 BOCHENEK Weronika SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +2.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2482/18 2018 BEZ
4 s 10 15.50 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 07 U12 MA +2.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/3802/18 2018 BEZ
5 s 10 15.53 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +2.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2485/18 2018 BEZ
6 s 10 15.61 NYTKO Wanesa SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +2.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2523/18 2018 BEZ
7 s 10 16.18 SAŁATA Martyna SKS Kusy Kraków 06 U14 MA +2.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2637/18 2018 BEZ
8 s 10 16.66 ANTKOWIAK Tamara SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +2.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1835/18 2018
1 s 11 12.77 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.0 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 s 11 13.64 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +1.0 IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2018 2 LDK!
3 s 11 13.67 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +1.0 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3870/18 2018
4 s 11 14.79 ANTOLAK Kinga MKS Rabka-Zdrój 05 U14 MA +1.0 -- PERUCKA Kamila Z/1662/18 2018 BEZ LDK!
5 s 11 14.99 FIOŁEK Wiktoria WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA +1.0 -- B.D. LDK!
1 s 12 13.09 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.3 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2
2 s 12 13.17 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.3 III GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
3 s 12 13.46 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01 U18 MA +0.3 IV KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0607/15 2018 4
4 s 12 13.50 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +0.3 IV GIZA Maciej Z/0388/16 2018 4 LDK!
5 s 12 13.68 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.3 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4794/15 2018 3
300 m K
1 s 1 42.75 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA II GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0274/18 2018 3 LDK!
2 s 1 42.76 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA II GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2018 3 LDK!
3 s 1 43.82 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA III B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
5 s 1 44.98 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3189/18 , 2018 5 LDK!
6 s 1 46.26 ULIDOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej Z/0277/18 2018 BEZ LDK!
7 s 1 46.60 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA V CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
8 s 1 47.53 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław Z/4753/18 2018 BEZ LDK!
1 s 2 47.13 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA V B.D. Z/3056/18 2018 BEZ LDK!
2 s 2 48.74 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
3 s 2 49.34 STASIUK Sylwia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
4 s 2 49.85 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/4895/18 2018 LDK!
5 s 2 50.06 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 05 U14 MA --
6 s 2 53.76 PIETSCH Zuzanna MUKS ILKUS Olkusz 07 U12 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
7 s 2 53.83 KALINOWSKA Milena LKS Prime Food Brda Przechlewo 06 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz BEZ
8 s 2 56.86 WITOS Wiktoria MUKS ILKUS Olkusz 04 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/4008/18 2018 BEZ
1 s 3 46.66 OLCHAWA Róża WKS Wawel Kraków 07 U12 MA V SOBCZYK Bogumiła BEZ LDK!
2 s 3 46.94 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2018 4
3 s 3 50.14 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
4 s 3 51.32 BIERNAT Nikola SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2488/18 2018 BEZ
5 s 3 51.93 STACHERSKA Milena LKS Prime Food Brda Przechlewo 06 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz BEZ
6 s 3 57.18 SAŁATA Martyna SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2637/18 2018 BEZ
7 s 3 68.88 SOWIŃSKA Anna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09 U12 MA -- B.D. Z/3055/18 2018 BEZ LDK!
1 s 4 48.87 FIOŁEK Wiktoria WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA -- B.D. LDK!
2 s 4 50.24 CHOLEWA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/5284/18 2018 BEZ
3 s 4 51.42 WŁODARCZYK Aleksandra LKS Prime Food Brda Przechlewo 06 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz
4 s 4 52.49 SUTKOWSKA Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 05 U14 MA -- ZALEWSKA Ewa BEZ
4 s 4 52.49 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 07 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2018 BEZ
6 s 4 53.08 GREDYS Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław BEZ
7 s 4 55.83 BELCZYK Urszula ULKS Lipinki 04 U16 MA -- WOJNA Anna WOJNA Anna BEZ LDK!
8 s 4 67.78 BIDAS Zofia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 08 U12 MA -- B.D. LDK!
2 s 5 48.81 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA -- ZALEWSKA Ewa Z/4191/18 2018 5
3 s 5 50.25 KOSIŃSKA Aleksandra ULKS Lipinki 04 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna Z/0881/18 2018 LDK!
4 s 5 53.33 NABOŻNA Weronika ULKS Lipinki 06 U14 MA -- WOJNA Anna Z/5669/18 2018 LDK!
5 s 5 56.88 GRABARZ Julia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 04 U16 MA -- B.D. Z/5608/18 2018 LDK!
6 s 5 61.59 USS Julia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA -- B.D. LDK!
7 s 5 63.84 ŁABUDA Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 07 U12 MA -- ZALEWSKA Ewa
8 s 5 64.93 ZAJĄC Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 07 U12 MA -- ZALEWSKA Ewa WAŁASZEK Jarosław
1 s 6 46.19 ORMANIEC Julia UKS Jedynka Skawina 03 U16 MA IV
2 s 6 49.12 SZYLAR Joanna MLUKS Tarnów 03 U16 MA -- GRECH Halina JASICZ Ryszard Z/0572/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 s 6 50.65 MICHALIK Emilia ULKS Lipinki 06 U14 MA -- WOJNA Anna WOJNA Anna Z/5667/18 2018 BEZ LDK!
4 s 6 52.32 KRYŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3686/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 s 6 52.93 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/5283/18 2018 BEZ LDK!
6 s 6 54.05 KUREK Natalia UKS Kusy Bukowno 06 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2585/18 2018 BEZ
7 s 6 55.31 KAPUSTA Wiktoria MLUKS Tarnów 04 U16 MA -- KACZMARCZYK Tomasz Z/0198/18 2018 LDK!
8 s 6 56.39 GASIŃSKA Julia LKS Prime Food Brda Przechlewo 07 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz
1 s 7 45.95 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05 U14 MA IV MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3687/17 2018 4 LDK! GIM
2 s 7 51.90 KRÓL Małgorzata SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3684/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 s 7 53.53 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2487/18 2018 BEZ
4 s 7 54.68 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2483/18 2018 BEZ
5 s 7 57.31 ŻAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2522/18 2018 BEZ
6 s 7 57.85 KUŚNIERZ Amelia SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3097/18 2018 BEZ
7 s 7 62.74 STACHOWSKA Paulina SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1847/18 2018
8 s 7 64.28 SKORACZEWSKA Zofia SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1840/18 2018
1 s 8 41.83 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2
2 s 8 42.92 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
3 s 8 43.10 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3
4 s 8 43.55 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- GIZA Maciej Z/0388/16 2018 4 LDK!
5 s 8 44.20 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2018 3 LDK!
6 s 8 46.72 SZYMCZAK Julia SKS Kusy Kraków 02 U18 MA --
7 s 8 47.12 MAZUR Dorota UKS Kobylanka 02 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3736/16 2018 4
600 m K
1 s 1 1:36.53 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/2995/15 2018 2 LDK! ZKN
2 s 1 1:37.30 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 s 1 1:39.40 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA III GIZA Karolina GIZA Maciej Z/3191/18 2018 4 LDK!
4 s 1 1:40.84 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA III B.D. # Z/0054/17 2018 3 LDK! GIM
5 s 1 1:45.09 ROMAN Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA IV KUBICZ Wojciech Z/1671/17 2018 4 LDK! GIM
6 s 1 1:45.60 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA IV MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3681/17 2018 4 LDK! GIM
7 s 1 1:52.73 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 05 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/3776/17 2018 BEZ LDK! GIM
8 s 1 1:53.56 JANAS Emilia ULKS Lipinki 05 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3460/18 2018 LDK!
9 s 1 1:53.70 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3915/16 2018 BEZ LDK! GIM
10 s 1 1:54.62 HAJDUK Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2018 LDK!
11 s 1 1:55.08 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2018 BEZ LDK!
12 s 1 1:56.27 KOSIEC Estera TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2802/18 2018
13 s 1 1:56.40 SZOT Otylia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA -- B.D. Z/3061/18 2018 BEZ LDK!
1 s 2 1:44.42 STROIKE Maria LKS Prime Food Brda Przechlewo 04 U16 PM IV RUTKOWSKI Mariusz Z/4750/17 2018 3
2 s 2 1:53.91 MENDEL Kinga MLUKS Tarnów 03 U16 MA -- GRECH Halina Z/0573/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 s 2 2:03.61 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA -- B.D. Z/3058/18 2018 BEZ LDK!
4 s 2 2:07.63 MAJCHRZAK Anna MKS Rabka-Zdrój 05 U14 MA -- PERUCKI Wiesław PERUCKA Kamila , Z/1661/18 , 2018 BEZ LDK!
5 s 2 2:08.22 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07 U12 MA -- B.D. Z/3062/18 2018 BEZ LDK!
6 s 2 2:09.82 MARECIK Emilia MLUKS Tarnów 04 U16 MA -- KACZMARCZYK Tomasz Z/0201/18 2018 LDK!
7 s 2 2:13.27 ZASĘPA Dobrawa SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0010/17 2018 BEZ LDK! GIM
8 s 2 2:16.30 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/1647/18 2018 BEZ LDK!
9 s 2 2:18.83 KROTOS Joanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA -- LDK!
10 s 2 2:57.08 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 08 U12 MA -- ZALEWSKA Ewa
2 s 3 1:49.10 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2018 4
3 s 3 1:54.16 ŚWIERTA Emilia KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1887/18 2018
4 s 3 1:56.58 KOWALCZYK Aneta ULKS FAJFER 2001 Łapanów 04 U16 MA --
5 s 3 2:02.87 KRASOWSKA Nikola LKS Prime Food Brda Przechlewo 06 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz BEZ
6 s 3 2:04.52 ZABDYR Emilia ULKS FAJFER 2001 Łapanów 06 U14 MA -- KUBICZ Wojciech
7 s 3 2:05.00 SATOŁA Magdalena ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA -- KUBICZ Wojciech BEZ
8 s 3 2:11.00 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 06 U14 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1888/18 2018
9 s 3 2:13.86 ZAJĄC Arleta ULKS FAJFER 2001 Łapanów 06 U14 MA -- KUBICZ Wojciech
10 s 3 2:14.25 BARAN Paula KU AZS PWSZ w Tarnowie 07 U12 MA -- ZALEWSKA Ewa
11 s 3 2:14.50 HEJMO Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA -- B.D.
80 pł K
2 s 1 12.65 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +0.2 III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM
3 s 1 12.67 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +0.2 III ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
4 s 1 12.70 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA +0.2 III KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2018 3 LDK! GIM
5 s 1 13.77 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.2 IV WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018
1 s 2 13.14 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03 U16 MA -0.8 IV GRECH Halina JASICZ Ryszard B.D. Z/0083/17 2018 3 LDK! GIM
2 s 2 14.14 KACZKOWSKA Justyna SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.8 V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0006/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 s 2 14.36 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA -0.8 V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK!
4 s 2 14.82 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA -0.8 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2018 4 LDK!
5 s 2 14.91 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.8 -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 s 2 17.08 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -0.8 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2094/17 , 2018 BEZ LDK!
1 s 3 14.08 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +1.3 V MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ
2 s 3 15.06 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +1.3 -- WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/3773/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 s 3 17.12 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 03 U16 MA +1.3 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3016/16 2018 5 LDK! GIM
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.39 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.7 I GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 s 1 15.54 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA +1.7 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2018 2 LDK!
100 m pł K
2 s 1 15.21 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +1.7 II ŚLUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2
3 s 1 15.52 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +1.7 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2018 3 LDK!
200 m pł K
1 s 1 31.72 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +0.2 III ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
2 s 1 32.30 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA +0.2 III KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2018 3 LDK! GIM
3 s 1 35.06 KRAWCZYK Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.2 V WÓJCIK Teodor Z/2800/18 2018 BEZ
4 s 1 35.17 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +0.2 V WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/3773/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 s 1 36.76 KACZKOWSKA Justyna SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +0.2 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0006/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 s 1 36.87 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 03 U16 MA +0.2 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3016/16 2018 5 LDK! GIM
1 s 2 39.47 BYSTROŃ Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +1.0 -- WÓJCIK Teodor Z/2799/18 2018
2 s 2 40.06 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +1.0 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2094/17 , 2018 BEZ LDK!
3 s 2 47.75 ŻAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +1.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2522/18 2018 BEZ
4 s 2 54.00 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +1.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2493/18 2018 BEZ
5 s 2 DNF KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +1.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3682/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 s 3 33.98 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +0.2 IV WAŁASZEK Jarosław Z/1741/17 2018 5 LDK!
2 s 3 34.33 MICHAŁEK Daria MLUKS Tarnów 03 U16 MA +0.2 V JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0118/17 , 2018 5 LDK! GIM
3 s 3 36.59 BIJAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +0.2 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4670/17 2018 LDK! GIM
4 s 3 38.48 KRÓL Małgorzata SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +0.2 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3684/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 s 3 39.87 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +0.2 -- MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ
6 s 3 39.90 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +0.2 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3683/17 2018 BEZ LDK! GIM
Wzwyż K
3 f 1 1.40 GUZ Matylda SKS Kusy Kraków 03 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0003/17 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 1.40 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2018 BEZ
5 f 1 1.40 PALUCH Katarzyna SKS Kusy Kraków 02 U18 MA -- B.D. 4
6 f 1 1.35 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -- ZAPART Stanisław Z/3049/18 2018
7 f 1 1.30 ZIEMIAŃSKA Roxana SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0012/17 2018 BEZ LDK! GIM
8 f 1 1.30 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/0026/17 2018 4 LDK!
9 f 1 1.30 ROGULSKA Maria UKS Kobylanka 03 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3874/16 2018 BEZ
10 f 1 1.15 BĘBENEK Tatiana SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -- LDK! GIM
11 f 1 1.15 WÓJCIAK Izabela MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA -- PERUCKA Kamila LDK!
12 f 1 1.15 KOTT Nela MKS Rabka-Zdrój 07 U12 MA -- PERUCKA Kamila LDK!
13 f 1 1.10 FILAS Amelia MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA -- PERUCKA Kamila LDK!
W dal K
1 f 1 5.10 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA +0.6 III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK!
2 f 1 5.06 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.4 IV KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 4.55 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA +1.1 V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2018 4 LDK!
7 f 1 4.43 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.8 -- WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018
8 f 1 4.28 WOLAK Anita WKS Wawel Kraków 04 U16 MA +0.8 -- BORA Piotr # Z/4006/18 2018 BEZ
9 f 1 4.20 ROGULSKA Maria UKS Kobylanka 03 U16 MA +1.2 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3874/16 2018 BEZ
10 f 1 4.20 TRYT Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +0.6 -- WAŁASZEK Jarosław Z/3778/17 2018 BEZ LDK! GIM
11 f 1 4.17 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA +0.7 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej # Z/3190/18 2018 BEZ LDK!
12 f 1 4.13 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U16 MA -0.6 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2018 4
13 f 1 4.12 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.3 -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2018 BEZ LDK! GIM
14 f 1 4.10 WĄSOWICZ Anita SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.9 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3689/17 2018 BEZ LDK! GIM
15 f 1 3.87 MICHALIK Emilia ULKS Lipinki 06 U14 MA +0.4 -- WOJNA Anna WOJNA Anna Z/5667/18 2018 BEZ LDK!
16 f 1 3.78 CETNAROWSKA Patrycja ULKS Lipinki 06 U14 MA +0.5 -- WOJNA Anna Z/5668/18 2018 BEZ LDK!
17 f 1 3.68 SOWIŃSKA Katarzyna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA +0.5 -- B.D. Z/3060/18 2018 BEZ LDK!
18 f 1 3.66 ANTOLAK Kinga MKS Rabka-Zdrój 05 U14 MA -0.3 -- PERUCKA Kamila Z/1662/18 2018 BEZ LDK!
19 f 1 3.33 FILAS Amelia MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA +0.7 -- PERUCKA Kamila LDK!
20 f 1 3.33 BUJOK Danuta KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA +0.6 -- B.D. B.D.
W dal strefa K
1 f 1 4.73 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2018 BEZ LDK!
2 f 1 4.45 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3688/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 f 1 4.28 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2486/18 2018
4 f 1 3.93 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2493/18 2018 BEZ
5 f 1 3.67 TUPTA Dominika SKS Kusy Kraków 07 U12 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1837/18 2018
6 f 1 3.63 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08 U12 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1842/18 2018 BEZ
7 f 1 3.57 OSUCH Hanna SKS Kusy Kraków 06 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2627/18 2018 BEZ
8 f 1 2.90 CZUBALA Julia SKS Kusy Kraków 06 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2591/18 2018 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 11.12 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III B.D. Z/4005/18 2018 4
2 f 1 9.82 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U16 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2018 4
3 f 1 9.35 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA V SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2018 5 LDK!
4 f 1 8.57 FILAS Julia MKS Rabka-Zdrój 04 U16 MA -- PERUCKA Kamila Z/1657/18 2018 5 LDK!
5 f 1 8.44 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2018 BEZ
6 f 1 8.44 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- B.D. # Z/1678/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 f 1 8.40 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
8 f 1 8.28 PUZIAK Maja UKS Sokół Zator 03 U16 MA -- KAJTOCH Jolanta
9 f 1 8.03 KANIA Martyna SKS Kusy Kraków 02 U18 MA --
10 f 1 7.76 KUDLIŃSKA Łucja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/3533/18 2018
11 f 1 7.54 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- B.D. # Z/3790/17 2018 BEZ LDK!
12 f 1 7.46 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2524/18 2018 BEZ LDK!
13 f 1 6.82 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1910/17 , 2018 BEZ LDK!
14 f 1 6.78 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2483/18 2018 BEZ
15 f 1 6.73 CEPIGA Klaudia SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3678/17 2018 BEZ LDK! GIM
16 f 1 6.42 WCISŁO Klaudia SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2481/18 2018 BEZ LDK!
17 f 1 6.32 BUGAJSKA Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. # Z/3063/18 2018
18 f 1 6.15 STASIOWSKA Karolina SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2489/18 2018 BEZ
19 f 1 6.00 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/2224/18 2018 LDK!
20 f 1 5.96 MARKOWICZ Martyna SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2495/18 2018
21 f 1 5.92 KOCOT Natalia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2491/18 2018
22 f 1 5.80 BERCOL Karolina UKS Sokół Zator 06 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta
23 f 1 5.76 MENTEL Nikola SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2521/18 2018
24 f 1 5.58 KOWALCZYK Julia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. # Z/3064/18 2018
25 f 1 5.29 MANIAK Paulina ULKS Lipinki 05 U14 MA -- WOJNA Anna BEZ LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 49.50 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2524/18 2018 BEZ LDK!
2 f 1 48.00 KACHNIJ Kira SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata
3 f 1 32.50 SOWIŃSKA Małgorzata SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1832/18 2018 BEZ
4 f 1 31.00 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3683/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 f 1 29.50 BIERNAT Nikola SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2488/18 2018 BEZ
6 f 1 24.50 BATKO Jagoda SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1833/18 2018
7 f 1 22.50 STASIOWSKA Karolina SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2489/18 2018 BEZ
8 f 1 15.50 WANAT Oliwia SKS Kusy Kraków 06 U14 MA --
Oszczep (500) K
1 f 1 34.00 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U16 MA IV MICHNIAK Jan Z/0026/17 2018 4 LDK!
3 f 1 29.55 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3737/16 2018 BEZ
4 f 1 27.55 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- B.D. # Z/1678/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 f 1 26.20 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- B.D. # Z/3790/17 2018 BEZ LDK!
6 f 1 20.07 ŻYŁA Julia MKS Tempo Kęty 03 U16 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0067/17 2018 BEZ LDK!
7 f 1 17.94 WIELGUS Gabriela TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- WÓJCIK Teodor GIZA Andrzej # Z/0426/17 2018 5 LDK! GIM
8 f 1 16.17 BUGAJSKA Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. # Z/3063/18 2018
9 f 1 12.14 CZERWIŃSKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 04 U16 MA -- B.D. Z/5609/18 2018 LDK!
10 f 1 10.34 KOWALCZYK Julia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. # Z/3064/18 2018
100 m M
1 s 1 11.45 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA +2.0 III KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2
2 s 1 11.69 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +2.0 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 5 LDK!
3 s 1 11.82 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +2.0 IV GIZA Maciej Z/0460/18 2018 BEZ LDK!
4 s 1 11.93 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA +2.0 IV KUKLA Rafał Z/2966/18 2018 5 LDK!
5 s 1 12.09 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04 U16 MA +2.0 IV SOBCZYK Bogumiła B.D. Z/4589/17 2018 5 LDK! GIM
6 s 1 12.16 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +2.0 IV WÓJCIK Teodor Z/3835/18 2018
7 s 1 12.16 DRZAŁ Maksym TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +2.0 IV GIZA Maciej Z/3187/18 2018
8 s 1 12.73 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +2.0 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4052/17 2018 BEZ
1 s 2 13.14 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -0.1 -- BRACHMAN Tomasz Z/3050/18 2018
2 s 2 13.20 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.1 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1252/18 2018 BEZ LDK!
3 s 2 13.40 PRZYBYŁOWICZ Patryk ULKS Lipinki 04 U16 MA -0.1 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/0880/18 2018 BEZ LDK!
4 s 2 13.42 GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 04 U16 MA -0.1 -- BORAWSKI Krzysztof Z/4007/18 2018 BEZ
5 s 2 13.54 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.1 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1253/18 2018 BEZ LDK!
6 s 2 13.54 MALICKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.1 -- GIZA Karolina Z/0275/18 2018 BEZ LDK!
7 s 2 13.58 SZCZUREK Patryk KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -0.1 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3076/18 , 2018 BEZ LDK!
8 s 2 15.38 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U14 MA -0.1 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4004/18 2018 BEZ
1 s 3 12.76 KARCZEWSKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -0.2 -- BORA Piotr Z/5433/18 2018
2 s 3 13.37 PETRYLA Maciej MKS Rabka-Zdrój 04 U16 MA -0.2 -- PERUCKA Kamila BEZ
3 s 3 13.94 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04 U16 MA -0.2 -- SYSAK Tomasz Z/4473/18 2018 BEZ
4 s 3 14.51 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -0.2 -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2018 BEZ LDK!
5 s 3 14.77 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06 U14 MA -0.2 -- BORA Piotr # Z/3174/18 2018 BEZ
6 s 3 16.22 CZYSZCZOŃ Łukasz MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA -0.2 -- PERUCKA Kamila LDK!
7 s 3 16.72 BORÓWKA Mateusz SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.2 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/3458/18 2018 BEZ LDK!
8 s 3 17.70 KMIECIK Stanisław WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA -0.2 -- B.D. LDK!
1 s 4 13.65 NOWAK Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +5.2 -- ZALEWSKA Ewa
2 s 4 13.78 SUŁEK Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA +5.2 -- B.D. LDK!
3 s 4 14.13 ŁYSIN Bartosz UKS Sokół Zator # 05 U14 MA +5.2 -- KAJTOCH Jolanta KAJTOCH Jolanta BEZ LDK!
4 s 4 14.43 KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 06 U14 MA +5.2 -- KAJTOCH Jolanta
5 s 4 14.65 NOWAK Jakub KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +5.2 -- ZALEWSKA Ewa
6 s 4 16.80 RYCHLIK Michał UKS Sokół Zator 06 U14 MA +5.2 -- KAJTOCH Jolanta BEZ
7 s 4 17.64 GAŁUSZKA Mateusz UKS Sokół Zator # 06 U14 MA +5.2 -- KAJTOCH Jolanta
8 s 4 18.10 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09 U12 MA +5.2 -- B.D. LDK!
1 s 5 12.30 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA -0.7 V ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2018 BEZ LDK!
2 s 5 13.09 TOMECZKO Iwo KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA -0.7 -- BRACHMAN Tomasz
3 s 5 13.54 ORZEŁ Eryk SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.7 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4050/17 2018 BEZ
4 s 5 13.98 ŚLUSARZ Igor SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.7 -- ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/4055/17 2018 BEZ LDK!
5 s 5 14.37 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.7 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4312/17 2018 BEZ LDK!
6 s 5 14.49 CZENCZEK Sebastian SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.7 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4046/17 2018 BEZ
7 s 5 15.87 SUDER Kacper SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.7 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4053/17 2018 BEZ
8 s 5 16.17 KANIA Piotr niestowarzyszony 03 U16 -0.7 --
1 s 6 13.24 DORSZYŃSKI Miłosz LKS Prime Food Brda Przechlewo 03 U16 PM +0.6 -- RUTKOWSKI Mariusz
2 s 6 13.91 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.6 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/1251/18 2018 BEZ
3 s 6 14.25 BORSUK Andrzej LKS Prime Food Brda Przechlewo 05 U14 PM +0.6 -- RUTKOWSKI Mariusz
4 s 6 14.77 SZUBA Kamil KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA +0.6 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2226/18 , 2018 BEZ LDK!
5 s 6 15.17 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA +0.6 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1916/17 , 2018 BEZ LDK!
6 s 6 15.24 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA +0.6 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2018 BEZ LDK!
7 s 6 15.32 BUASSA Tosi UKS Sokół Zator 06 U14 MA +0.6 -- KAJTOCH Jolanta BEZ LDK!
8 s 6 16.45 SZYMBORSKI Dawid UKS Sokół Zator 06 U14 MA +0.6 -- KAJTOCH Jolanta BEZ LDK!
1 s 7 14.05 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -0.3 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4695/18 2018 LDK!
2 s 7 14.98 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.3 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1666/18 , 2018 BEZ LDK!
3 s 7 15.96 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -0.3 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2018 LDK!
4 s 7 16.43 KRZECZEK Oskar SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -0.3 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4696/18 2018 LDK!
5 s 7 16.86 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -0.3 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2018 LDK!
6 s 7 17.04 MATYSIAK Szymon SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.3 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1653/18 , 2018 BEZ LDK!
7 s 7 17.84 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -0.3 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4719/18 2018 LDK!
8 s 7 18.41 SZURA Konrad SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -0.3 -- GUJA Marta Z/4699/18 2018 BEZ LDK!
1 s 8 10.90 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +0.7 I GIZA Andrzej B.D. Z/0090/13 2018 1 ZKN
2 s 8 11.43 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.7 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 4
3 s 8 11.53 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.7 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0238/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 s 8 11.93 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +0.7 IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1262/15 2018 4 LDK!
5 s 8 12.25 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA +0.7 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2018 BEZ
1 s 9 11.33 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -1.0 III GIZA Andrzej Z/4925/15 2018 2 ZKN
2 s 9 11.93 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -1.0 IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej # Z/0242/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 s 9 12.05 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA -1.0 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018
5 s 9 12.63 POLASZEK Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -1.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1640/18 2018 BEZ
300 m M
1 s 1 36.62 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA II KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2
2 s 1 37.48 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U16 MA II KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2018 2 LDK! GIM
3 s 1 38.32 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2018 5
4 s 1 39.01 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA IV KUKLA Rafał Z/2966/18 2018 5 LDK!
6 s 1 39.25 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 5 LDK!
7 s 1 39.31 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA IV GIZA Maciej Z/0460/18 2018 BEZ LDK!
2 s 2 39.48 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV SOBCZYK Bogumiła B.D. Z/4589/17 2018 5 LDK! GIM
3 s 2 39.52 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA IV WÓJCIK Teodor Z/3835/18 2018
4 s 2 39.60 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0273/18 2018 5 LDK!
5 s 2 40.51 MOTYKA Adrian MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA V BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof Z/3390/18 2018
6 s 2 41.97 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA V BRACHMAN Tomasz Z/3050/18 2018
7 s 2 44.39 PRZYBYŁOWICZ Patryk ULKS Lipinki 04 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/0880/18 2018 BEZ LDK!
8 s 2 44.58 GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 04 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/4007/18 2018 BEZ
1 s 3 40.79 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03 U16 MA V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4052/17 2018 BEZ
2 s 3 42.29 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA V ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2018 BEZ LDK!
3 s 3 44.72 TOMECZKO Iwo KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA -- BRACHMAN Tomasz
4 s 3 48.06 SZCZUREK Patryk KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3076/18 , 2018 BEZ LDK!
5 s 3 52.10 BATKO Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1248/18 2018 BEZ LDK!
6 s 3 55.06 SITARSKI Oliwier UKS Kusy Bukowno 05 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2577/18 2018 BEZ
7 s 3 56.37 KRAMARCZYK Nataniel MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/1658/18 2018 BEZ LDK!
8 s 3 64.38 KMIECIK Stanisław WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA -- B.D. LDK!
1 s 4 48.26 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/3459/18 , 2018 LDK!
2 s 4 48.77 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4695/18 2018 LDK!
3 s 4 53.39 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2018 LDK!
4 s 4 53.50 SAKŁAK Maciej SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1671/18 , 2018 LDK!
5 s 4 57.56 GRĘBOSZ Kacper SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- LDK!
6 s 4 57.84 MĄSIORSKI Krzysztof SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4698/18 2018 LDK!
7 s 4 60.89 SZUMILAS Piotr SKS KUSY Kraków 07 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4720/18 2018 LDK!
8 s 4 65.19 PSICA Mateusz SKS Kusy Kraków # 07 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4715/18 2018 LDK!
1 s 5 35.83 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2018 3
2 s 5 36.44 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1262/15 2018 4 LDK!
3 s 5 36.95 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 4
4 s 5 39.44 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2018 4
5 s 5 48.28 SUŁEK Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA -- B.D. LDK!
6 s 5 52.83 NOWAK Jakub KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA -- ZALEWSKA Ewa
7 s 5 65.18 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09 U12 MA -- B.D. LDK!
600 m M
1 s 1 1:28.77 ZIELEŃ Michał ULKS Technik Trzcinica # 02 U18 PK -- WOJTAS Tomasz # Z/3739/16 2018
2 s 1 1:30.15 EHRENFELD Łukasz KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA III BRACHMAN Tomasz Z/4270/17 2018 5
3 s 1 1:30.57 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0271/18 2018 5 LDK!
4 s 1 1:30.60 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03 U16 MA III ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3067/16 2018 4 LDK! GIM
5 s 1 1:31.04 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA III GIZA Maciej Z/1673/18 2018 LDK!
6 s 1 1:31.50 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA III BRACHMAN Tomasz Z/4271/17 2018 BEZ
7 s 1 1:33.54 DYDUŁA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/4576/18 2018 BEZ
8 s 1 1:51.41 JAGIEŁŁO Jacek WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- PAŚ Mariusz Z/1679/17 2018 BEZ LDK! GIM
9 s 1 1:36.30 ZIOBROWSKI Kamil ULKS Lipinki 03 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2125/18 2018 LDK!
10 s 1 1:38.72 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4111/17 2018 BEZ LDK! GIM
11 s 1 1:40.63 FORYŚ Maciej WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- PAŚ Mariusz # Z/4583/17 2018 BEZ LDK! GIM
12 s 1 1:46.08 MUSIAŁ Kamil ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3917/16 2018 BEZ LDK! GIM
1 s 2 1:37.39 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2018 BEZ LDK!
2 s 2 1:46.18 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 05 U14 MA -- GRECH Halina # Z/3424/18 2018 LDK!
3 s 2 1:52.17 ŚWIERZOWSKI Sławomir ULKS Lipinki 04 U16 MA -- WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz , Z/0879/18 , 2018 BEZ LDK!
4 s 2 1:53.71 JANUS Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/3834/18 2018 BEZ
5 s 2 1:55.81 WOŁEK Błażej TS Wieliczanka Wieliczka 06 U14 MA -- GIZA Karolina LDK!
6 s 2 1:57.59 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07 U12 MA -- B.D. Z/3053/18 2018 BEZ LDK!
7 s 2 2:00.55 BIGAJ Dawid TS Wieliczanka Wieliczka 07 U12 MA -- GIZA Karolina LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 2 18.43 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.2 V ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 BEZ LDK!
2 s 2 21.35 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.2 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/1251/18 2018 BEZ
3 s 2 25.22 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4312/17 2018 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.36 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -0.2 III WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2018 4
2 s 1 15.56 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.2 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0238/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 s 1 16.59 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA -0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018
200 m pł M
1 s 1 29.61 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +2.3 V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
2 s 1 30.61 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +2.3 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 BEZ LDK!
3 s 1 32.43 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +2.3 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1252/18 2018 BEZ LDK!
4 s 1 32.79 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +2.3 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1253/18 2018 BEZ LDK!
1 s 2 31.72 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +1.9 -- PAŚ Mariusz Z/0060/17 2018 5 LDK! GIM
2 s 2 34.70 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +1.9 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/1251/18 2018 BEZ
3 s 2 36.36 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA +1.9 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2018 BEZ LDK!
4 s 2 38.72 ŚWIERZOWSKI Sławomir ULKS Lipinki 04 U16 MA +1.9 -- WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz , Z/0879/18 , 2018 BEZ LDK!
Wzwyż M
  f 1 1.50 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4111/17 2018 BEZ LDK! GIM
  f 1 1.50 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2018 BEZ
5 f 1 1.55 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2085/17 , 2018 BEZ LDK!
6 f 1 1.55 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2018 BEZ LDK!
10 f 1 1.45 ŚLUSARZ Igor SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/4055/17 2018 BEZ LDK!
11 f 1 1.40 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1253/18 2018 BEZ LDK!
12 f 1 1.40 NOWAK Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA -- ZALEWSKA Ewa
13 f 1 1.35 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1247/18 2018 BEZ LDK!
14 f 1 1.35 SZUBA Kamil KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2226/18 , 2018 BEZ LDK!
15 f 1 1.25 LEPIARZ Daniel TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin
W dal M
1 f 1 6.24 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.3 IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej # Z/0242/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 f 1 5.71 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA +1.2 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2018 BEZ
6 f 1 5.22 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.4 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1252/18 2018 BEZ LDK!
7 f 1 5.07 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U16 MA -0.7 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2018 BEZ
8 f 1 5.02 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +1.1 -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
9 f 1 5.02 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.6 -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2018 5
10 f 1 4.78 ŚLIWIŃSKI Dawid UKS Sokół Zator 05 U14 MA +1.0 -- KAJTOCH Jolanta BEZ LDK!
11 f 1 4.70 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.5 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1247/18 2018 BEZ LDK!
12 f 1 4.65 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04 U16 MA +0.4 -- SYSAK Tomasz Z/4473/18 2018 BEZ
13 f 1 4.05 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U14 MA 0.0 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4004/18 2018 BEZ
14 f 1 3.47 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -0.1 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1916/17 , 2018 BEZ LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.20 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4725/18 2018 LDK!
2 f 1 4.15 WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 06 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4700/18 2018 LDK!
3 f 1 4.14 KRZECZEK Oskar SKS Kusy Kraków 06 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4696/18 2018 LDK!
4 f 1 4.00 BUBAK Kacper SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1664/18 , 2018 LDK!
5 f 1 3.70 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4719/18 2018 LDK!
6 f 1 3.60 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 07 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4711/18 2018 LDK!
7 f 1 3.60 KWAŚNY Jakub SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1668/18 , 2018 LDK!
8 f 1 2.63 MATUJZA Jakub SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1670/18 , 2018 LDK!
Kula (5) M
2 f 1 12.46 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2018 4
4 f 1 10.41 GABARA Przemysław WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- #
5 f 1 9.33 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2018 5 LDK! GIM
6 f 1 9.21 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4052/17 2018 BEZ
7 f 1 8.62 MOSKAL Maksymilian niest. Gdańsk 05 U14 PM --
8 f 1 8.04 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 05 U14 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1644/18 2018 BEZ LDK!
9 f 1 7.97 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2083/17 , 2018 BEZ LDK!
10 f 1 7.91 PETRYLA Maciej MKS Rabka-Zdrój 04 U16 MA -- PERUCKA Kamila BEZ
11 f 1 7.62 KUBIK Paweł ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/2458/18 2018
12 f 1 7.50 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 05 U14 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1643/18 2018 BEZ LDK!
13 f 1 7.31 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA -- B.D. Z/3057/18 2018 BEZ LDK!
14 f 1 6.69 DYLEWICZ Mateusz SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał BEZ LDK!
15 f 1 5.66 SOCHACKI Tomasz UKS Sokół Zator 06 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ
16 f 1 5.49 KOTFISZ Kacper ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA -- KARAŚ Stanisław Z/3065/18 2018
17 f 1 5.06 KOWALSKI Łukasz UKS Sokół Zator 06 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 42.00 WACŁAWIK Mateusz SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
2 f 1 40.00 KORTA Szymon SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1667/18 , 2018 LDK!
3 f 1 38.00 CEPIGA Jakub SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał B.D. Z/4693/18 2018 BEZ LDK!
4 f 1 38.00 KWINTA Wojciech SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1654/18 , 2018 LDK!
5 f 1 37.00 SZURA Konrad SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- GUJA Marta Z/4699/18 2018 BEZ LDK!
6 f 1 28.00 ADAMOWICZ Damian SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1663/18 , 2018 LDK!
7 f 1 17.00 OWSIŃSKI Aleksander SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4714/18 2018 LDK!
8 f 1 17.00 WILUSZ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4721/18 2018 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 39.57 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA V KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2018 5 LDK! GIM
2 f 1 37.94 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2018 4
3 f 1 32.17 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3067/16 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 30.67 BUBNIAK Mateusz ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3066/16 2018 BEZ LDK! GIM
5 f 1 27.55 KUBIK Paweł ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/2458/18 2018
6 f 1 27.29 MUSIAŁ Kamil ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3917/16 2018 BEZ LDK! GIM
7 f 1 25.45 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 05 U14 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1644/18 2018 BEZ LDK!
8 f 1 24.74 MOSKAL Maksymilian niest. Gdańsk 05 U14 PM --
9 f 1 24.60 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 05 U14 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1643/18 2018 BEZ LDK!
10 f 1 24.07 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2083/17 , 2018 BEZ LDK!
11 f 1 22.16 KOTFISZ Kacper ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA -- KARAŚ Stanisław Z/3065/18 2018
12 f 1 21.64 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA -- B.D. Z/3057/18 2018 BEZ LDK!
13 f 1 18.23 FILAR Kacper MKS Rabka-Zdrój 05 U14 MA -- PERUCKA Kamila LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.1505060195923 sekund