Słubice 09 - 10.06.2018
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS U18, U20, U23. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 1 s 1 24.64 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.6 I DMP U20 B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2018 2 LDK! ZKN 153
2 3 s 1 25.30 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD +1.6 II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2018 2
3 4 s 1 25.43 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +1.6 II DMP U20 SASKA Tomasz Z/0630/17 2018 2 ZKN 137
4 6 s 1 25.89 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS +1.6 II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2018 2 LDK! ZKN
5 12 s 1 26.36 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +1.6 III GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2018 2 LDK!
1 5 s 2 25.75 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP +1.0 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2018 ZKN
2 7 s 2 26.07 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP +1.0 II PUJDAK Andrzej B.D. Z/2685/16 2018 2 LDK! ZKN
3 10 s 2 26.19 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM +1.0 II MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2018 3
4 14 s 2 26.82 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.0 III WISZ Dariusz Z/0441/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 8 s 3 26.09 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 01 U18 WN +1.0 II MAKOWSKI Leszek Z/5768/15 2018 4
2 9 s 3 26.11 CEBULSKA Matylda LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP +1.0 II PIECYK Józef Z/5332/15 2018 3 ZKN
3 11 s 3 26.34 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU +1.0 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 13 s 3 26.43 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.0 III WISZ Dariusz Z/0440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 15 s 3 27.02 CHEŁSTOWSKA Martyna WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP +1.0 III GRZESIAK Sylwia GRZESIAK Sylwia Z/1492/16 2018 3 LDK! GIM
6 18 s 3 27.44 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 02 U18 WN +1.0 IV PAWŁOWSKA Dorota Z/0644/17 2018 3
1 17 s 4 27.33 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP +1.0 IV HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2018 3 LDK!
2 19 s 4 27.45 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U16 WN +1.0 IV NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2018 2
3 20 s 4 27.53 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +1.0 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2018 4 LDK! GIM
4 21 s 4 27.79 BEMBNISTA Martyna LUKS Start Nakło 02 U18 KP +1.0 IV DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/3439/16 2018 4 LDK! GIM 95
1 2 s 5 25.27 STRZELEWICZ Zuzanna LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP +0.1 II B.D. Z/0024/15 2018 LDK! ZKN GIM
2 16 s 5 27.14 KONKEL Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM +0.1 III JASKUŁKA Teresa Z/2211/16 2018 3
3 22 s 5 28.72 SARNOWSKA Natalia KS Zamek Kurzętnik 02 U18 WN +0.1 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0645/17 2018 4
4 23 s 5 28.76 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP +0.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2018 BEZ
5 24 s 5 28.90 ROŻEK Marcelina LUKS Start Nakło 02 U18 KP +0.1 -- JANKOWSKI Marcin Z/6534/15 2018 5 LDK! GIM
1 4 s 6 24.71 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP +0.1 I KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2018 2 ZKN
2 6 s 6 25.32 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.1 II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2018 1 ZKN
3 8 s 6 25.44 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm # 00 U20 LU +0.1 II JAROS Kazimierz Z/4184/18 2018
4 9 s 6 25.50 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.1 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2018 3 ZKN
5 11 s 6 25.74 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +0.1 II WOŹNIAK Daniel Z/4389/15 2018 2
1 2 s 7 24.15 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +0.4 I JADCZAK Bożena Z/0635/15 2018 M KN
2 10 s 7 25.70 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U20 LD +0.4 II FIRLIT Roman Z/4999/15 2018 2 ZKN
3 12 s 7 26.09 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U20 LB +0.4 II WISZ Dariusz Z/0316/15 2018 2 ZKN
4 13 s 7 26.19 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U20 PD +0.4 II NAZARKIEWICZ Robert Z/4521/15 2018 2 ZKN
1 14 s 8 26.44 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP -0.4 III SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2018 1 ZKN
2 15 s 8 26.84 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U20 KP -0.4 III JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2018 2
3 16 s 8 26.86 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD -0.4 III B.D. Z/2839/15 2018 3
4 17 s 8 27.94 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD -0.4 IV GAŁASZEWSKI Adrian Z/2854/17 2018 4
1 1 s 9 23.58 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +1.1 M DMP U20 JADCZAK Bożena Z/0634/15 2018 M KN 178
3 3 s 9 24.68 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +1.1 I DMP DMP U20 ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2018 1 KN 123 152
4 5 s 9 24.98 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U20 LU +1.1 II DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2018 2 ZKN 146
5 7 s 9 25.34 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U20 PK +1.1 II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2018 1 ZKN
  s 9 DNF ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD +1.1 -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/0304/15 2018 M KN
1 s 10 24.01 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +1.1 I DMP NIEDŹWIECKI Wojciech Z/1209/14 2018 1 KN 142
800 m K
1 1 s 1 2:17.07 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U18 MA II GRECH Halina Z/2094/15 2018 2 LDK! ZKN
2 2 s 1 2:17.67 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM III THIEL Adam Z/2119/15 2018 2 ZKN
3 4 s 1 2:18.57 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2018 2 ZKN
4 7 s 1 2:20.85 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III DMP U20 B.D. ROSTKOWSKA Anna Z/0966/17 2018 2 LDK! ZKN GIM 113
5 8 s 1 2:21.86 DZIAŁOSZEWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III WIERZBICKI Remigiusz Z/3912/15 2018 4
6 9 s 1 2:21.89 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2018 3 LDK! ZKN
7 10 s 1 2:22.37 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK III BARTOSZ Bartłomiej Z/2768/16 2018 3 LDK! ZKN
8 13 s 1 2:23.81 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/0729/16 2018 2 KN
1 3 s 2 2:17.90 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2018 3 LDK! ZKN
2 5 s 2 2:19.32 DOMURAT Wiktoria MLKS Ostróda 02 U18 WN III NOWICKI Ryszard Z/0802/16 2018 3 ZKN
3 6 s 2 2:19.77 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP III ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2018 4 LDK!
4 12 s 2 2:23.23 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/0638/16 2018 3
5 14 s 2 2:25.45 BEREŚNIEWICZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB IV WESOŁEK Krzysztof Z/3372/16 2018 3
6 15 s 2 2:26.22 WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew GRZESIAK Sylwia Z/1561/15 2018 3 LDK!
7 20 s 2 2:36.61 MRÓWCZYŃSKA Marlena MKS Jedynka Jarocin 02 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/0915/16 2018
1 11 s 3 2:23.06 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2018 4
2 16 s 3 2:26.92 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/5326/15 2018 4 LDK!
3 17 s 3 2:26.94 KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP IV ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek Z/0954/16 2018 4 LDK! GIM
4 18 s 3 2:28.49 KRAJEWSKA Hanna PLKS Gwda Piła 02 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0946/16 2018 4 LDK! GIM
5 19 s 3 2:32.28 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU -- FUS Mirosław Z/3608/16 2018 3
1 1 s 4 2:09.99 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U20 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2018 1 KN
2 2 s 4 2:11.17 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II B.D. # Z/1051/15 2018 1 ZKN
3 3 s 4 2:12.05 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/2443/15 2018 3
4 4 s 4 2:13.88 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 00 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1156/15 2018 2 ZKN
5 5 s 4 2:17.95 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U20 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2018 2 LDK! ZKN
6 6 s 4 2:18.23 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław 00 U20 DS III GOLEC Dominik Z/0226/16 2018 2 ZKN
7 7 s 4 2:18.59 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00 U20 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/2018/15 2018 1 KN
8 8 s 4 2:20.16 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/0745/15 2018 2 ZKN
1 9 s 5 2:21.43 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/2402/17 2018 2 ZKN
2 10 s 5 2:22.08 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD III URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2018 3
3 11 s 5 2:22.59 WENDT Joanna KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK III PEREPICZKO Zdzisław Z/2788/16 2018
4 12 s 5 2:24.21 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U20 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2018 2 ZKN
5 13 s 5 2:33.52 NOWIŃSKA Wiktoria AML Słupsk 00 U20 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/4310/15 2018 3
1 s 6 2:10.64 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 96 U23 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2018 1
2 s 6 2:11.51 DYMEK Malwina KS Team Baryła Gorzów 96 U23 LB II MISJAN Rafał Z/3914/16 2018 3
3 s 6 2:15.11 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2018 2 ZKN
4 s 6 2:17.38 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD II BEDNARSKI Tomasz B.D. Z/2431/15 2018
5 s 6 2:21.97 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U23 LB III WOŹNIAK Agnieszka WALCZAK Piotr , Z/0663/14 , 2018 2
6 s 6 2:23.55 MAIK Daria LUKS Start Nakło 97 U23 KP III STANKIEWICZ Błażej B.D. Z/0446/13 2018 1
3000 m K
1 s 1 9:52.20 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP I KRZYSIEK Zbigniew Z/2514/15 2018 2 ZKN
2 s 1 9:58.21 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD II BEDNARSKI Tomasz Z/2429/15 2018 1 KN
3 s 1 10:12.96 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II DMP U20 DĄBROWSKI Tomasz Z/1889/15 2018 2 ZKN 128
4 s 1 10:14.45 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U20 PM II CZAPIEWSKA Grażyna Z/1950/15 2018 2 ZKN
5 s 1 10:17.55 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2018 2 ZKN
6 s 1 10:34.03 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U18 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2018 3 ZKN
7 s 1 10:41.70 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 98 U23 PM III ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2018 3
8 s 1 10:44.75 KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U18 DS III JANECZEK Jarosław Z/1086/15 2018 3 ZKN
9 s 1 10:46.63 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 01 U18 DS III GOLEC Dominik Z/2851/15 2018 3 ZKN
10 s 1 10:48.52 MAŁEK Emilia MKS Agros Chełm 00 U20 LU III MAZUREK Marek Z/2637/15 2018 3
11 s 1 11:01.50 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK III KARKUT Bogdan Z/1364/16 2018 3 ZKN
12 s 1 11:07.74 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2018 BEZ
13 s 1 11:12.55 JASIŃSKA Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0336/16 2018 BEZ
14 s 1 11:12.89 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 02 U18 PM IV KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2018 4
15 s 1 11:17.61 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 80 Weteran WN -- B.D. Z/5165/11 2018 BEZ
16 s 1 11:22.25 SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK IV WOŹNIAK Łukasz Z/0557/16 2018 5
17 s 1 11:38.04 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 99 U20 PM IV BODZIAK Igor Z/0375/15 2018 3 ZKN
400 m pł K K
1 1 s 1 61.32 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB I DMP U20 SASKA Tomasz Z/0628/17 2018 2 LDK! ZKN GIM 151
2 2 s 1 63.64 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 01 U18 LU II DMP U20 WDOWIAK Aneta Z/0170/15 2018 2 LDK! ZKN 135
3 3 s 1 64.41 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 02 U18 OP II DZIUBA Jacek Z/3452/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 65.68 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU II MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2018 2 ZKN
1 6 s 2 67.59 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 01 U18 OP III DZIUBA Jacek Z/2812/15 2018 4 LDK!
2 7 s 2 69.30 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/1910/15 2018 4 LDK!
3 8 s 2 69.74 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U18 PK IV KARKUT Bogdan Z/6463/15 2018 4
4 9 s 2 71.76 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/0449/16 2018 3
5 12 s 2 72.72 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/1954/16 2018 3
1 5 s 3 66.65 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB III WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 10 s 3 72.64 LILEJKO Daria ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2620/18 2018 BEZ
3 11 s 3 72.66 WOŹNIAK Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/2813/17 2018 5 LDK! GIM
4 13 s 3 75.00 WOLAK Wiktoria MULKS MOS Sieradz 02 U18 LD -- ROSIAK Zbigniew Z/0470/16 2018 4
1 1 s 4 63.69 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2018 2 LDK! ZKN
2 2 s 4 64.95 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 99 U20 OP II BUŚKO Przemysław Z/0925/15 2018 4
3 4 s 4 66.40 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III DMP DMP U20 ORŁOWSKI Piotr Z/2041/15 2018 3 ZKN 79 119
4 5 s 4 66.49 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 99 U20 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0134/15 2018 2 ZKN
  s 4 DNF TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2018 3
1 3 s 5 65.81 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ II MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3
2 6 s 5 68.24 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U20 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0309/15 2018 2 ZKN
3 7 s 5 70.62 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 99 U20 DS IV GOLEC Dominik Z/0682/15 2018 BEZ
4 8 s 5 70.87 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2018 4
5 9 s 5 75.92 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2018 3 ZKN
1 1 s 6 65.88 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 97 U23 LB II HASIÓW Tomasz Z/0707/13 2018 2
2 2 s 6 68.13 BASIŃSKA Kinga WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1417/14 2018 4
4x400 m K
1 s 1 3:53.25 LESZCZYŃSKA Anna
JELSKA Justyna
WIŚNIEWSKA Aleksandra
MARKOWSKA Natalia
KS Podlasie Białystok # 00
99
00
01
U20 POD -- ORŁOWSKI Piotr
B.D.
ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy
Z/2041/15
Z/1051/15
Z/2426/17
2018
2018
2018
3
1

2 s 1 4:00.02 MACIEJEWSKA Katarzyna
ZIĘTKO Aleksandra
MAGRYTA Katarzyna
JASTRZĄB Izabela
MKS Agros Chełm # 01
01
02
00
U20 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian
WDOWIAK Aneta
LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian
JAROS Kazimierz
Z/4581/15
Z/0170/15
Z/2700/16
Z/4184/18
2018
2018
2018
2018
3
2
3

3 s 1 4:04.93 MACHYNIA Teresa
NIEPALA Natalia
SLOTTA Julia
KLAMA Laura
LUKS Podium Kup # 99
01
02
02
U20 OPL -- BUŚKO Przemysław
DZIUBA Jacek
DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek
DZIUBA Jacek
Z/0925/15
Z/2812/15
Z/3469/16
Z/3452/16
2018
2018
2018
2018
4
4
4
2
4 s 1 4:08.56 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna
METLICKA Wiktoria
TYPA Marcelina
TOPKA Beata
ULKS Talex Borzytuchom # 01
01
02
99
U20 POM -- ŚCIGAŁA Jarosław
ŚCIGAŁA Jarosław
ŚCIGAŁA Jarosław
ŚCIGAŁA Jarosław
Z/1845/15
Z/1852/15
Z/0782/16
Z/0345/15
2018
2018
2018
2018
2
BEZ
4
1
5 s 1 4:12.26 JAWORSKA Oliwia
SERAFIN Katarzyna
CIURUŚ Patrycja
SOWA Oliwia
MLUKS Tarnów # 01
02
01
01
U18 MLP -- GRECH Halina
GRECH Halina
GRECH Halina
GRECH Halina
Z/1358/16
Z/0063/16
Z/3869/18
Z/2094/15
2018
2018
2018
2018
BEZ
3
BEZ
2
6 s 1 4:12.53 GIERACH Milena
KUPC Paulina
IZNEROWICZ Karolina
KUŚMIEREK Agnieszka
LKS Omega Kleszczów # 00
02
98
98
U23 LDZ -- URBANIAK Mateusz
BEDNARSKI Tomasz
BEDNARSKI Tomasz
BEDNARSKI Tomasz B.D.
Z/4398/15
Z/0638/16
Z/2429/15
Z/2431/15
2018
2018
2018
2018
3
3
1

Trójskok K
1 f 1 11.67 GLAPIŃSKA Aleksandra MULKS Żeromski Sieradz 97 U23 LD -1.0 II KUŚ Tomasz Z/1253/13 2018 1
  f 1 NM SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98 U23 PD 0.0 -- NAZARKIEWICZ Robert Z/1362/14 2018 2 ZKN
1 f 2 11.88 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.5 II DMP U20 MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2018 2 ZKN 129
2 f 2 11.66 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD -0.4 II KOTOWSKI Jan Z/2549/15 2018 2 ZKN
3 f 2 11.55 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U20 KP -0.9 II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2018 2 ZKN
4 f 2 11.20 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM -1.1 III BLASZKE Mirosław Z/5600/15 2018 2 ZKN
5 f 2 11.10 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP +0.4 III DMP U20 WIELGOSZ Sławomir Z/1993/15 2018 3 ZKN 107
6 f 2 10.85 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U20 LU +0.1 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2018 4
7 f 2 10.76 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP -0.4 III KACZOR Mieczysław Z/4189/15 2018 2 ZKN
8 f 2 10.69 WIŚNIEWSKA Katarzyna MULKS Żeromski Sieradz 00 U20 LD +1.5 IV KUŚ Tomasz Z/1958/17 2018 3
9 f 2 10.18 KAZIMIERSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00 U20 WP +0.4 -- BERLIŃSKI Florian Z/5076/15 2018 4 LDK!
1 f 3 11.00 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +0.4 III BIERNACKI Jan Z/0765/15 2018 3 ZKN
2 f 3 10.82 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP -0.1 III GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0611/16 2018 4 LDK!
3 f 3 10.61 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -0.6 IV DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz POSACKI Ryszard , Z/2503/15 , 2018 3 LDK! ZKN 60 92
4 f 3 10.25 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U18 WN +0.6 IV CYTLAŁ Jacek Z/3092/16 2018 4 ZKN
5 f 3 10.13 OLSZEWSKA Maria MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +0.8 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2018 4
6 f 3 10.13 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U18 WP +0.4 -- PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof Z/1498/15 2018 3
7 f 3 9.63 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U18 WN +1.3 -- MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2 ZKN
  f 3 NM SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD 0.0 -- KOTOWSKI Jan Z/1824/16 2018 5 LDK!
  f 3 NM BAŁEC Izabela MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS 0.0 -- WOCHNA Robert Z/2817/17 2018 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 14.51 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU I DMP U20 NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2018 2 LDK! KN GIM 143
2 f 1 13.61 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 f 1 12.88 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/2687/15 2018 3 ZKN
4 f 1 12.82 MACIOSZEK Wiktoria ULKS Tychowo 01 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/2198/16 2018 3
5 f 1 12.66 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2018 3
6 f 1 12.01 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3062/16 2018 3 ZKN
7 f 1 11.79 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM III B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2018 3 LDK! ZKN
8 f 1 11.60 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/1568/15 2018 1
9 f 1 11.53 ŁUKASZEWSKA Karina MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP III DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/2087/16 2018 3 LDK! ZKN 103
10 f 1 11.19 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB III KORSAK Przemysław Z/0500/16 2018 4 LDK! GIM
11 f 1 10.78 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02 U18 LB IV BIŁAN Grzegorz Z/3023/16 2018 3
12 f 1 10.74 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U18 KP IV KENSIK Jan Z/1967/15 2018 3 ZKN
13 f 1 10.51 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP IV SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2018 4
14 f 1 10.44 WABIK Natalia RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/1287/16 , 2018 4 LDK! GIM
15 f 1 10.12 BUJNAROWSKA Kalina KS Podlasie Białystok 01 U18 PD IV ZABAWSKI Przemysław Z/6242/15 2018 BEZ
16 f 1 10.11 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 01 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2018 4
17 f 1 9.88 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1620/16 2018 4 LDK! ZKN GIM
18 f 1 9.85 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0625/16 2018 2 LDK! ZKN
19 f 1 9.77 CHMIELEWSKA Aleksandra LIUKS Kruszwica 02 U18 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata Z/3126/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
20 f 1 9.53 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
21 f 1 9.06 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
22 f 1 8.53 WALENCIAK Aleksandra LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/3138/16 2018 BEZ
23 f 1 8.42 GROCHOWSKA Martyna LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0279/17 2018 5 LDK! GIM
Kula (4) K
1 f 1 13.15 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U20 PD I DMP DMP U20 ZABAWSKI Przemysław Z/2266/16 2018 1 ZKN 110 142
2 f 1 12.89 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2018 1 KN
3 f 1 11.64 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 00 U20 OP III BUŚKO Przemysław Z/2816/15 2018 2 ZKN
4 f 1 11.50 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 99 U20 PM III MICHALSKI Henryk Z/0339/15 2018 1 KN
5 f 1 10.93 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4729/15 2018 3
6 f 1 10.40 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 00 U20 LU III WEŁNA Emilia Z/5444/15 2018 3
7 f 1 10.22 NAWROT Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP III DMP U20 NALEPA Marek Z/2299/16 2018 3 110
8 f 1 10.15 SZYPULIŃSKA Aleksandra LUKS Orkan Września 99 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2349/17 2018 3
9 f 1 9.50 WIŚNIEWSKA Natalia LKS Lubawa 00 U20 WN IV TYKARSKI Marek Z/4041/18 2018 BEZ
10 f 1 9.22 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP IV WINNY Antoni Z/6220/15 2018 3
11 f 1 8.93 KOSOWSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ -- WYSOCKA Marzena Z/0136/16 2018 3
12 f 1 8.18 ŚLIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 00 U20 MA -- DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
1 f 2 10.68 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97 U23 MZ III NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2018 3
2 f 2 10.60 JAKUBOWSKA Pamela LUKS Orkan Września 98 U23 WP III PAWLAK Przemysław Z/2360/15 2018 1 ZKN
Dysk (0.75) K
1 f 1 41.62 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 03 U16 LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata Z/2178/17 2018 3
Dysk (1) K
1 f 1 48.76 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U20 PM I MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2018 1 KN
2 f 1 45.47 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Ostrołęka 99 U20 MZ I SZUSTER Katarzyna Z/2531/15 2018 2 ZKN
3 f 1 39.35 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U20 WP II GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2018 1 KN
4 f 1 36.51 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM III DMP U20 BLASZKE Mirosław Z/5600/15 2018 2 ZKN 124
5 f 1 35.28 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4729/15 2018 3
6 f 1 34.06 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP III DMP U20 WINNY Antoni Z/6220/15 2018 3 114
7 f 1 33.33 TOBIASZ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 00 U20 PM III KWIATKOWSKI Lech Z/0195/16 2018 3 ZKN
8 f 1 31.37 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 00 U20 LU IV DMP U20 WEŁNA Emilia Z/5444/15 2018 3 104
9 f 1 27.68 KOSOWSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ IV WYSOCKA Marzena Z/0136/16 2018 3
10 f 1 27.44 ŚLIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 00 U20 MA IV DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
11 f 1 25.22 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3911/16 2018 3
12 f 1 24.65 WIŚNIEWSKA Natalia LKS Lubawa 00 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/4041/18 2018 BEZ
1 f 2 39.28 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/2161/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 f 2 37.42 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U18 WP II GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2018 1 ZKN
3 f 2 34.24 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 f 2 32.56 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB III KORSAK Przemysław Z/0500/16 2018 4 LDK! GIM
5 f 2 31.49 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 02 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz Z/6533/15 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 f 2 30.32 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 01 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2018 4
7 f 2 30.12 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2018 3
8 f 2 29.92 CHMIELEWSKA Aleksandra LIUKS Kruszwica 02 U18 KP IV LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata Z/3126/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
9 f 2 28.93 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 U18 DS IV PIERZCHALA Robert Z/2687/15 2018 3 ZKN
10 f 2 28.68 KIERZKOWSKA Kaja MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV DMP U20 WOCHNA Robert Z/1040/16 2018 5 LDK! GIM 94
11 f 2 27.77 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU IV NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2018 2 LDK! KN GIM
12 f 2 27.42 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV DMP U20 KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2018 4 LDK! GIM 89
13 f 2 27.10 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U18 PD IV ROSZKOWSKI Mariusz Z/3680/16 2018
14 f 2 26.72 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS -- DMP MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1620/16 2018 4 LDK! ZKN GIM 34
15 f 2 24.26 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
16 f 2 24.19 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2018 3 LDK! ZKN GIM 75
  f 2 NM MROCZKOWSKA Julia OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ -- SZUSTER Katarzyna Z/3061/16 2018 3 ZKN GIM
  f 2 NM PIETRKIEWICZ Dobrosława MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- DMP DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/2484/15 2018 3 LDK! ZKN
  f 2 NM MACIOSZEK Wiktoria ULKS Tychowo 01 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2198/16 2018 3
  f 3 39.79 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68 Weteran LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2018 2
1 f 3 42.40 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 98 U23 WN II PALUCH Krystian Z/1007/14 2018 1 ZKN
2 f 3 30.80 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2018
3 f 3 30.63 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97 U23 MZ -- NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2018 3
4 f 3 23.35 BOBA Anna ULKS Bielgim Bielany 98 U23 MA -- DRABEK Krzysztof Z/2742/16 2018 BEZ
200 m M
1 1 s 1 21.92 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP 0.0 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2018 LDK! ZKN
2 2 s 1 22.14 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU 0.0 II DMP U20 NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 139
3 4 s 1 22.40 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U18 WP 0.0 II RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3875/15 2018 2 ZKN
4 5 s 1 22.46 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01 U18 LB 0.0 II SKORUPA Krzysztof Z/0486/16 2018 3 LDK!
5 7 s 1 22.57 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP 0.0 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2018 4
1 6 s 2 22.47 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U18 PM +1.3 II DMP U20 B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2018 3 130
2 8 s 2 22.59 BOROWIK Dawid PLKS Gwda Piła 01 U18 WP +1.3 II KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/1586/15 2018 2 LDK! ZKN
3 10 s 2 22.67 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 U18 DS +1.3 II ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2018 3 ZKN
4 11 s 2 22.69 SIENKIEWICZ Bartosz MKS Jedynka Jarocin 01 U18 WP +1.3 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2018
5 12 s 2 22.79 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U18 WN +1.3 II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2018 3 ZKN
1 9 s 3 22.66 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.9 II NAZARKIEWICZ Robert Z/3843/15 2018
2 14 s 3 22.89 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U18 LU +0.9 III MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2018
3 15 s 3 22.91 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM +0.9 III DIAK Mateusz Z/2843/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 16 s 3 22.95 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ +0.9 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2018 2 LDK! ZKN
1 3 s 4 22.22 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.5 II ORŁOWSKI Piotr Z/2667/18 2018 4
2 18 s 4 23.24 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U18 LU +0.5 III B.D. Z/3083/18 2018
3 19 s 4 23.27 SAFIAN Miłosz ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB +0.5 III DMP U20 KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/2825/16 2018 3 109
4 20 s 4 23.27 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 01 U18 OP +0.5 III PIERÓG Paweł Z/4532/17 2018 4
5 21 s 4 23.42 SEMENYSZYN Jacek ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB +0.5 III DMP U20 B.D. SASKA Tomasz , Z/2215/17 , 2018 3 106
1 13 s 5 22.83 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -1.1 III JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2018 2 ZKN
2 24 s 5 23.50 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 01 U18 LB -1.1 III SKORUPA Krzysztof Z/1930/15 2018 BEZ
3 25 s 5 23.66 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 01 U18 PD -1.1 IV SIENKIEWICZ Karol Z/2039/15 2018 4
4 27 s 5 23.91 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -1.1 IV BIERŁA Dawid Z/3250/16 2018 3
5 28 s 5 24.09 ZABAWA Maciej MLKS Agros Żary 01 U18 LB -1.1 IV WISZ Dariusz Z/1923/15 2018 3 LDK!
  s 5 DQ ŁYSIAK Łukasz UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -1.1 -- BIERŁA Dawid Z/3249/16 2018 3
1 26 s 6 23.70 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -0.2 IV JUNIEWICZ Jakub Z/3093/16 2018 3
2 29 s 6 24.14 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 02 U18 WP -0.2 IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian # Z/0206/17 2018 4 LDK! GIM
3 30 s 6 24.15 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U18 WN -0.2 IV NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2018 4
4 31 s 6 24.31 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -0.2 IV DMP U20 URBACKA-KACZOR Natalia Z/3928/17 2018 5 LDK! 89
1 34 s 7 24.68 GIL Arkadiusz AML Słupsk 02 U18 PM 0.0 -- DMP U20 DIAK Mateusz Z/0564/17 2018 4 LDK! GIM 83
2 35 s 7 24.75 KWIATKOWSKI Adam MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ 0.0 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/3104/16 , 2018 BEZ LDK! GIM
3 36 s 7 24.89 DOBBEK Karol CMKL Człuchów 02 U18 PM 0.0 -- BODZIAK Igor B.D. Z/0308/16 2018 5
3 36 s 7 24.89 PAWŁOW Adam MLKS Agros Żary 01 U18 LB 0.0 -- SKORUPA Krzysztof Z/0566/16 2018 BEZ
5 39 s 7 25.43 JAROSZ Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP 0.0 -- GRZESIAK Sylwia Z/4186/18 2018 LDK!
6 40 s 7 25.73 KRAIŃSKI Miłosz LUKS Start Nakło 02 U18 KP 0.0 -- JANKOWSKI Marcin Z/5645/15 2018 4 LDK! GIM
1 17 s 8 23.23 TOKARZ Bartosz WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -2.4 III ZIĘCINA Kazimierz Z/1120/18 2018
2 22 s 8 23.43 FERRA Daniel LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM -2.4 III JASKUŁKA Teresa B.D. Z/3009/16 2018 3
3 23 s 8 23.49 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB -2.4 III WISZ Dariusz Z/0490/16 2018 2 LDK! GIM
4 32 s 8 24.44 KOWALSKI Damian UKS Cyprianka 01 U18 KP -2.4 -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/3123/16 2018 BEZ
5 33 s 8 24.56 UCHANIUK Bartłomiej KS Agros Zamość 02 U18 LU -2.4 -- ZAJĄC Janusz Z/3088/16 2018 4
6 38 s 8 25.38 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02 U18 LU -2.4 -- ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2018 3 ZKN
1 1 s 9 21.62 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM -0.5 I DMP U20 JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2018 1 KN 155
2 4 s 9 22.18 MACIĄG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK -0.5 II KARKUT Bogdan Z/0391/15 2018 1 KN
3 5 s 9 22.21 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -0.5 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
1 2 s 10 21.69 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB -0.6 I WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2018 1 KN
2 6 s 10 22.51 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB -0.6 II DMP U20 WOŹNIAK Daniel Z/0508/15 2018 2 ZKN 129
3 7 s 10 22.69 MIKOŁAJEWSKI Jakub UKS 12 Kalisz 00 U20 WP -0.6 II KURZAJCZYK Robert Z/2559/18 2018 3
4 10 s 10 22.90 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS -0.6 III DMP U20 SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2018 3 ZKN 119
1 3 s 11 22.12 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP +0.4 II GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2018 2 ZKN
2 8 s 11 22.83 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP +0.4 III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2018 1 KN ZKN
3 13 s 11 23.69 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U20 WP +0.4 IV PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2018 2 ZKN
1 9 s 12 22.89 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.3 III TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 2 ZKN
2 11 s 12 23.03 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU -0.3 III MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2018
3 12 s 12 23.19 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS -0.3 III CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2018 3
4 14 s 12 23.74 SWATOWSKI Adrian KS Agros Zamość 00 U20 LU -0.3 IV DMP U20 SWATOWSKI Wojciech Z/2112/15 2018 4 100
5 15 s 12 23.84 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00 U20 LU -0.3 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2018
1 1 s 13 21.87 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U23 ZP +2.0 I JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2018 ZKN
2 2 s 13 21.96 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP +2.0 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2018 2
3 3 s 13 22.09 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 96 U23 KP +2.0 II WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 1 ZKN
4 4 s 13 22.27 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97 U23 LD +2.0 II URBANIAK Mateusz Z/0477/15 2018 2
1 5 s 14 22.94 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP -0.3 III HEMMERLING Andrzej B.D. Z/0931/12 2018 1
2 6 s 14 23.06 LUDWICZAK Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP -0.3 III ZAWORSKI Marek Z/1533/13 2018 2
3 7 s 14 23.33 BOGACZYŃSKI Damian MKS Jedynka Jarocin 98 U23 WP -0.3 III GOŚCINIAK Mateusz Z/2826/17 2018
800 m M
1 1 s 1 1:55.35 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 1:56.96 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 02 U18 PM II DMP U20 BORUSIŃSKI Piotr Z/0778/16 2018 LDK! ZKN 121
3 3 s 1 1:57.85 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III DMP U20 ZALEWSKI Jan Z/2036/15 2018 3 117
4 4 s 1 1:58.24 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/1878/15 2018 3 ZKN
5 5 s 1 1:58.76 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP III DMP DMP U20 NALEPA Marek Z/1469/17 2018 4 GIM 58 113
6 6 s 1 1:59.04 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 02 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/3643/16 2018 ZKN
7 10 s 1 2:00.23 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP III DMP U20 ZRADA Piotr ZRADA Piotr B.D. , Z/5646/15 , 2018 2 LDK! ZKN 106
1 7 s 2 1:59.17 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 U18 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0938/15 2018 4 ZKN
2 8 s 2 1:59.48 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP III ZWIRN Krystyna Z/0870/16 2018 3 ZKN
3 9 s 2 1:59.55 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01 U18 LU III DMP DMP U20 SWATOWSKI Wojciech Z/5109/15 2018 3 ZKN 53 109
4 11 s 2 2:02.13 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU IV FUS Mirosław Z/3604/16 2018 BEZ
5 13 s 2 2:04.96 RATMAN Filip MLKS Agros Żary 01 U18 LB IV SKORUPA Krzysztof Z/2988/16 2018 BEZ
1 12 s 3 2:04.66 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02 U18 LU IV DMP ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2018 3 ZKN 27
2 14 s 3 2:10.21 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 02 U18 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1723/18 2018
3 15 s 3 2:10.71 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2018 4 LDK! GIM
4 16 s 3 2:13.48 PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2018 BEZ LDK! GIM
5 17 s 3 2:15.74 DOROSZ Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU -- FUS Mirosław Z/1171/18 2018 BEZ
6 18 s 3 2:18.57 ZAWADA Szymon CMKL Człuchów 02 U18 PM -- BODZIAK Igor Z/0350/17 2018 BEZ
1 1 s 4 1:54.92 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz Z/1194/15 2018 2 ZKN
2 2 s 4 1:55.24 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U20 WP II B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2018 2 ZKN
3 3 s 4 1:55.43 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 00 U20 DS II GOLEC Dominik Z/2793/15 2018 3 ZKN
4 4 s 4 1:56.34 WRÓBEL Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD II KUŚ Tomasz Z/1161/16 2018 3
5 5 s 4 1:56.64 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/1882/15 2018 2 ZKN
6 10 s 4 2:01.02 POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła 99 U20 WP III SZYMAŃSKI Andrzej Z/4341/15 2018 2
7 13 s 4 2:02.25 WIECZOREK Alan AML Słupsk 00 U20 PM IV DMP U20 BORUSIŃSKI Piotr Z/0198/16 2018 3 LDK! ZKN 95
1 6 s 5 2:00.10 SIADUL Bartłomiej SSR Olimp Strawczyn 00 U20 SK III NIWIŃSKI Aleksander Z/6356/15 2018 3
2 7 s 5 2:00.20 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2018 3 ZKN
3 9 s 5 2:00.91 ŁYSOŃ Marcel WMLKS Pomorze Stargard 00 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1300/15 2018 3
4 12 s 5 2:02.04 PĘDZIWIATR Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD IV KUŚ Tomasz Z/0930/17 2018 3
5 15 s 5 2:03.85 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2018
6 17 s 5 2:09.86 DRYKA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1070/16 2018 4
1 8 s 6 2:00.77 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U20 MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2018 4
2 11 s 6 2:01.19 WRÓBEL Sebastian ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4518/15 2018 3
3 14 s 6 2:03.04 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 00 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/6060/15 2018
4 16 s 6 2:08.17 JURGA Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1071/16 2018 4
1 s 7 1:57.03 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98 U23 PD III DMP ROSZKO Damian Z/1078/14 2018 2 69
2 s 7 1:58.71 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 98 U23 WN III CYTLAŁ Jacek Z/2420/15 2018 2 ZKN
3 s 7 2:02.18 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2018 3
4 s 7 2:09.68 KORCZ Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U23 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/0969/13 2018 BEZ
3000 m M
1 s 1 8:46.50 KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy 00 U20 PM III KRÓL Krzysztof Z/1155/15 2018 2 ZKN
2 s 1 8:49.08 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2018 3 ZKN
3 s 1 8:49.84 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/2034/15 2018 3 ZKN
4 s 1 8:57.28 PIĄTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/2050/15 2018 3 ZKN
5 s 1 8:57.47 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL III HELBIK Marzanna Z/0664/15 2018 3
6 s 1 8:58.75 JAROSZEWSKI Cezary KS Maków Biega 00 U20 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0456/17 2018 4
7 s 1 9:03.40 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III ZALEWSKI Jan Z/2035/15 2018 3 ZKN
8 s 1 9:29.16 TARASZKIEWICZ Marcin KKL Rodło Kwidzyn 99 U20 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/1822/15 2018 3
9 s 1 9:46.93 ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 99 U20 MA IV ŚWIĄTKOWSKI Bartosz Z/0822/17 2018 4
1 s 2 9:04.61 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP III DMP U20 NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2018 4 109
2 s 2 9:06.83 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS III JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2018 2 ZKN
3 s 2 9:07.20 BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01 U18 LB III WISZ Mateusz Z/1911/15 2018 3 LDK!
4 s 2 9:10.99 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 U18 DS III DMP U20 URBACKA-KACZOR Natalia Z/2645/15 2018 4 106
5 s 2 9:14.92 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01 U18 PD III SACHARCZUK Roman Z/2454/15 2018
6 s 2 9:16.00 ŁUKASIAK Kamil KKL Rodło Kwidzyn 01 U18 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/1241/15 2018 4 ZKN
7 s 2 9:16.98 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 01 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/6110/15 2018 4
8 s 2 9:25.74 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/4650/15 2018 3 ZKN
9 s 2 9:33.21 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01 U18 LU IV SWATOWSKI Wojciech Z/1728/18 2018
10 s 2 9:50.97 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 01 U18 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3099/16 2018 3 ZKN
11 s 2 9:52.19 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 01 U18 WN IV NIESTATEK Szymon Z/0165/18 2018 BEZ
12 s 2 9:52.21 SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM IV B.D. RADTKE Marek , Z/0873/17 , 2018 3 LDK!
13 s 2 9:54.55 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2018 3 LDK! ZKN
14 s 2 10:01.79 DZIUBA Filip PLKS Gwda Piła 01 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/6107/15 2018 4 LDK!
15 s 2 10:06.76 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02 U18 MA IV GRECH Halina Z/0082/17 2018 BEZ LDK! GIM
16 s 2 10:16.77 LANDOWSKI Jakub CMKL Człuchów 01 U18 PM -- BODZIAK Igor BODZIAK Igor B.D. Z/1147/15 2018 4 LDK!
  s 2 DNF RZEPKA Szymon ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0781/16 , 2018 5 LDK!
  s 2 DNF LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2401/17 2018 4 ZKN
5000 m M
1 s 1 14:54.44 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 U23 PM II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0759/12 2018 2
2 s 1 15:21.04 ZDROJEWSKI Krystian MKS Jedynka Jarocin 98 U23 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2018 ZKN
3 s 1 15:21.14 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U23 MZ III BUSZTA Stanisław Z/1785/13 2018 2
4 s 1 15:50.10 SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 97 U23 PM III KRÓL Krzysztof B.D. Z/1061/14 2018
5 s 1 16:05.82 SZYMAŃSKI Krystian PLKS Gwda Piła 99 U20 WP III SZYMAŃSKI Andrzej Z/1535/16 2018 3
6 s 1 16:22.64 KLATKA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0357/15 2018 4
7 s 1 16:26.72 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 99 U20 PM IV BORUSIŃSKI Piotr Z/1917/17 2018
8 s 1 16:37.65 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 97 U23 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0040/13 2018 3
9 s 1 17:11.40 PĘKALA Piotr MLKS Agros Żary 98 U23 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/0976/14 2018 3
10 s 1 17:16.47 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 99 U20 PM IV BODZIAK Igor Z/0200/15 2018 4
  s 1 DNF DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2018 1 KN
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 54.68 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01 U18 OP II DZIUBA Jacek Z/0971/16 2018 3 LDK! ZKN
2 2 s 1 55.49 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01 U18 OP II GLOWACKI Leszek Z/3316/15 2018 3 ZKN
3 3 s 1 56.28 URBANIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U18 KP III LUZAK Andrzej Z/1938/15 2018 2 ZKN
4 7 s 1 59.70 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2018 3 ZKN
1 4 s 2 58.64 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP IV DMP U20 WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0847/16 , 2018 4 LDK! ZKN GIM 104
2 5 s 2 59.10 KONDERLA Jakub UKS Piast Bolków 02 U18 DS IV WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz Z/1136/16 2018 3 LDK!
3 6 s 2 59.51 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/3676/16 2018 BEZ LDK! 99
4 8 s 2 60.13 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP IV JUNIEWICZ Andrzej Z/2945/16 2018 4
5 9 s 2 62.34 BANAŚ Dawid ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3062/17 2018 4
6 10 s 2 64.62 KRAIŃSKI Miłosz LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/5645/15 2018 4 LDK! GIM 70
400 m pł M
1 1 s 1 54.08 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS I DMP OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2018 3 ZKN 112
2 2 s 1 54.38 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U20 PM I KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2018 2 LDK! ZKN
3 4 s 1 58.40 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB III DMP U20 WOŹNIAK Agnieszka Z/5084/15 2018 2 KN 107
4 8 s 1 65.77 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS -- DMP DMP U20 GRUMAN Bartosz Z/3194/15 2018 3 14 70
1 3 s 2 55.64 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP II SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2018 2 ZKN
2 5 s 2 59.25 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U20 LU IV DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2018 2 56 103
3 6 s 2 60.22 KOPACZ Aleksander MLUKS Tarnów 00 U20 MA IV JASICZ Ryszard Z/2089/15 2018 4
4 7 s 2 63.98 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/0720/15 2018 3
1 s 3 53.81 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U23 WP I NALEPA Marek Z/1519/14 2018 1 ZKN
2 s 3 54.48 PAWŁOWSKI Patryk MULKS MOS Sieradz 97 U23 LD I B.D. Z/1260/13 2018 2
3 s 3 59.55 ŁAKOMIEC Rafał STS Pomerania Szczecin 98 U23 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/3531/15 2018
4x400 m M
1 1 s 1 3:21.26 LEWALSKI Błażej
FAFIŃSKI Paweł
KOZŁOWSKI Piotr
JAKUBOWSKI Sebastian
LKS Lubawa 01
01
01
99
U20 WMZ -- TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
Z/5536/15
Z/5532/15
Z/5533/15
Z/0165/16
2018
2018
2018
2018
BEZ
4
3
1
2 2 s 1 3:23.81 GUSZCZAK Jarosław
LUDWICZAK Andrzej
WRÓBEL Krzysztof
SENK Marcin
UKS Orkan Środa Wlkp. 96
96
96
96
U23 WLP -- KACZOR Mieczysław
ZAWORSKI Marek
B.D.
KACZOR Mieczysław
Z/1600/12
Z/1533/13
Z/1056/13
Z/1601/12
2018
2018
2018
2018
3
2

2
3 3 s 1 3:30.69 ŚWITOŃ Kacper
JASTRZĘBSKI Kacper
LASECKI Miłosz
WYLĘGA Nikodem
LKS Orkan Ostrzeszów 99
00
01
98
U23 WLP -- SOBIERAJ Dawid
SOBIERAJ Dawid
NALEPA Marek
NALEPA Marek
Z/2300/16
Z/1686/15
Z/2401/17
Z/1519/14
2018
2018
2018
2018
2
1
4
1
4 4 s 1 3:52.04 GIL Arkadiusz
LIPIŃSKI Mateusz
WIECZOREK Alan
JOŃCZYK Oliwier
AML Słupsk 02
99
00
02
U20 POM -- DIAK Mateusz
BORUSIŃSKI Piotr
BORUSIŃSKI Piotr
BORUSIŃSKI Piotr
Z/0564/17
Z/1917/17
Z/0198/16
Z/0778/16
2018
2018
2018
2018
4

3

  s 1 DNF ROWIŃSKI Jakub
KRYZEL Daniel
SZCZERBA Mikołaj
STRUNIAWSKI Jakub
ULKS Talex Borzytuchom 02
00
02
01
U20 POM -- B.D. KALINOWSKA Joanna
ŚCIGAŁA Jarosław
B.D. ŚCIGAŁA Jarosław
ŚCIGAŁA Jarosław
, Z/3152/16
Z/1856/15
, Z/0783/16
Z/1840/15
, 2018
2018
, 2018
2018
2
3
3
2
Trójskok M
1 f 1 14.41 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.2 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2018 3 LDK! ZKN 128
2 f 1 14.00 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -0.3 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2018 3
3 f 1 13.81 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +0.3 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2018 3 ZKN
4 f 1 13.30 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.9 III KACZOR Adam Z/2346/17 2018 4
5 f 1 12.98 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +0.2 IV NAZARKIEWICZ Robert Z/2585/17 2018 BEZ
6 f 1 12.91 NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB +0.2 IV WALCZAK Jerzy Z/1239/18 2018 3
7 f 1 12.85 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U20 WP -0.7 IV GÓRSKI Dariusz Z/3148/15 2018 2
8 f 1 12.53 SMUS Artur MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD +0.4 -- KUŚ Tomasz Z/1780/16 2018 3
  f 1 NM RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/2231/15 2018 2 ZKN
  f 1 NM YARUSHINSKIY Nikita UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP 0.0 -- KACZOR Mieczysław Z/3561/18 2018
1 f 2 13.82 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U18 OP -0.1 III GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2018 4 ZKN
2 f 2 13.27 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB -1.0 III SASKA Tomasz Z/5771/15 2018 BEZ
3 f 2 12.82 JAŚKIEWICZ Damian MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS 0.0 IV PIASECKI Grzegorz Z/4056/18 2018
4 f 2 12.74 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP -0.3 IV JUNIEWICZ Andrzej Z/2945/16 2018 4
5 f 2 12.47 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP +0.1 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3389/18 2018 BEZ
6 f 2 12.44 PRZYBYLSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +0.2 -- KOZERA Piotr Z/2475/18 2018
7 f 2 12.27 CZUCZWARA Remigiusz LUKS Namysłów 02 U18 OP +0.2 -- GLOWACKI Leszek Z/1554/17 2018 5
8 f 2 12.25 NOSAL Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP +0.1 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3388/18 2018 BEZ
9 f 2 11.97 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 02 U18 DS -0.1 -- PRZEORSKI Marek Z/1700/16 2018 4 LDK! GIM
10 f 2 11.72 WYRWAS Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB +0.4 -- CZERNIK Edward Z/2872/16 2018 BEZ
1 f 3 14.15 RĘGOCKI Patryk UKS Cyprianka 97 U23 KP +0.3 III MAŃKOWSKI Mariusz Z/1565/13 2018 2
2 f 3 13.88 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96 U23 PD -0.1 III DUDEK Marcin B.D. Z/1475/13 2018 3
3 f 3 13.38 TYRPA Krystian MKS Osa Zgorzelec 98 U23 DS +0.2 III WOCHNA Robert Z/0959/14 2018 3
4 f 3 13.17 JÓŹWIAK Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U23 DS +0.2 -- POSACKI Ryszard Z/0912/13 2018 2
Kula (5) M
1 f 1 18.77 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2018 1 LDK! KN
2 f 1 18.03 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2018 1 LDK! KN
3 f 1 17.18 BORKOWSKI Jakub LKS Lubawa 01 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5618/15 2018 2 LDK! ZKN
4 f 1 16.48 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM II GRECKA Ewa Z/0022/16 2018 2 ZKN
5 f 1 14.52 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP III ZWIRN Krystyna Z/3716/16 2018 3
6 f 1 14.34 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/4001/17 2018 3 ZKN
7 f 1 13.76 KOWALSKI Bartłomiej LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM III KOWNATKE Rafał Z/3008/16 2018 3 ZKN
8 f 1 13.67 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III KLIN Eugeniusz Z/2724/15 2018 2 ZKN
9 f 1 13.62 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2018 2 LDK! ZKN
10 f 1 13.58 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III ZABAWSKI Przemysław Z/4176/18 2018
11 f 1 13.46 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV MARCINÓW Józef Z/2190/17 2018 4 ZKN
12 f 1 12.88 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/2287/15 2018 4 LDK!
13 f 1 12.42 WASZKIEWICZ Krystian WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP -- WILK Robert Z/5938/15 2018 3
14 f 1 12.40 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
Kula (6) M
1 f 1 18.32 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP I DMP U20 WINNY Antoni Z/4325/15 2018 1 KN 163
2 f 1 16.98 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U20 OP I GLOWACKI Leszek Z/3320/15 2018 1 ZKN
3 f 1 16.55 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2018 2 ZKN
4 f 1 16.54 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2018 1 ZKN
5 f 1 15.52 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września 99 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/0383/15 2018 2 ZKN
6 f 1 15.44 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1818/15 2018 2 ZKN
7 f 1 15.20 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 99 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2018 2 ZKN
8 f 1 15.02 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB II DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2018 1 KN 132
9 f 1 14.27 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2018 2 ZKN
10 f 1 14.23 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP II DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2018 2 ZKN 121
11 f 1 14.14 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/0987/15 2018 2
12 f 1 14.01 KOWALSKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2018 2 ZKN
13 f 1 13.30 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2018 2 LDK!
14 f 1 12.42 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/3196/15 2018 2 ZKN
15 f 1 11.91 KOWALSKI Bartosz UKS Achilles Leszno 99 U20 WP IV GÓRSKA Hanna Z/0897/17 2018 3
  f 1 NM POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/1413/15 2018 2 ZKN
Kula (7.26) M
1 f 1 15.72 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U23 LB I SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2018 1 KN
2 f 1 15.27 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2018 1
3 f 1 14.08 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U23 DS II SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2018 2
4 f 1 13.52 NOWAK Paweł ZLKL Zielona Góra 98 U23 LB II WALCZAK Jerzy Z/6501/15 2018 3
5 f 1 12.85 TIL Krzysztof UKS Halszka Szamotuły 98 U23 WP III WOJCIECHOWSKA Helena Z/0801/14 2018 3
6 f 1 12.72 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM III KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2018 2 ZKN
7 f 1 12.03 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM III KOWNATKE Rafał Z/1247/14 2018 1 ZKN
Dysk (1.5) M
1 f 1 58.16 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS I DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2018 1 LDK! KN 165
2 f 1 57.80 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2018 1 LDK! KN
3 f 1 51.62 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar CZAJKOWSKI Waldemar Z/0452/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 51.33 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U18 PM II GRECKA Ewa Z/0022/16 2018 2 ZKN
5 f 1 48.94 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 01 U18 PD II DMP U20 KLIN Eugeniusz Z/2724/15 2018 2 ZKN 138
6 f 1 45.71 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU II FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
7 f 1 45.31 TRYBULSKI Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U18 OP II STANKIEWICZ Zbigniew Z/4492/15 2018 2 ZKN
8 f 1 43.69 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB III DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/4001/17 2018 3 ZKN 122
9 f 1 40.35 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 111
10 f 1 37.91 BORKOWSKI Jakub LKS Lubawa 01 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5618/15 2018 2 LDK! ZKN
11 f 1 36.46 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 01 U18 PD IV ZABAWSKI Przemysław Z/4176/18 2018
12 f 1 36.08 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2018 2 LDK! ZKN
13 f 1 35.95 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 U18 DS IV PIERZCHALA Robert Z/2348/16 2018 3 ZKN
14 f 1 31.84 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP -- ZWIRN Krystyna Z/3716/16 2018 3
  f 1 NM WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2018 3 ZKN
Dysk (1.75) M
1 f 1 52.54 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP I WINNY Antoni Z/4325/15 2018 1 KN
2 f 1 50.93 KOWALSKI Adam MKS Durasan Płońsk 99 U20 MZ I WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3042/15 2018 2 ZKN
3 f 1 49.51 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/0987/15 2018 2
4 f 1 48.57 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U20 OP II GLOWACKI Leszek Z/3320/15 2018 1 ZKN
5 f 1 48.22 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2018 2 ZKN
6 f 1 47.87 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1812/15 2018 1 ZKN
7 f 1 45.39 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2018 2 ZKN
8 f 1 42.65 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP III LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2018 2 ZKN
9 f 1 42.34 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2018 1 KN
10 f 1 40.82 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września 99 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/0383/15 2018 2 ZKN
11 f 1 40.82 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2018 2 LDK!
12 f 1 40.40 CHUDZIAK Przemysław UKS Halszka Szamotuły 99 U20 WP III WOJCIECHOWSKA Helena Z/0644/16 2018 3
13 f 1 39.47 MATUSZEWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS III KUBALA Łukasz Z/2268/16 2018 2
14 f 1 35.77 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB IV SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2018 2
15 f 1 34.91 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2018 4
  f 1 NM ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ -- SZUSTER Konrad Z/1818/15 2018 2 ZKN
Dysk (2) M
1 f 1 49.81 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U23 LB I SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2018 1 KN
2 f 1 47.89 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2018 1
3 f 1 43.62 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM II KOWNATKE Rafał Z/1247/14 2018 1 ZKN
4 f 1 43.05 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM II KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2018 2 ZKN
5 f 1 42.07 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U23 DS II SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2018 2
6 f 1 41.12 CZYLKOWSKI Kamil LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM II PŁOMIEŃ Waldemar Z/2225/17 2018 3
7 f 1 38.59 TIL Krzysztof UKS Halszka Szamotuły 98 U23 WP III WOJCIECHOWSKA Helena Z/0801/14 2018 3
8 f 1 30.34 NOWAK Paweł ZLKL Zielona Góra 98 U23 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6501/15 2018 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.7663888931274 sekund