Gdańsk 09.06.2018
Wojewódzki mityng kwalifikacyjny U18 i U20. Mistrzostwa województwa LZS. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.14 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +1.9 I DMP LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2018 2 120
2 2 e 1 12.33 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM +1.9 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/5826/15 2018 ZKN
3 3 e 1 12.43 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U20 PM +1.9 II RETYK Sławomir Z/1839/16 2018 2 ZKN
4 4 e 1 12.62 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP +1.9 II LEWANDOWSKI Jacek Z/1069/12 2018 2
5 5 e 1 13.19 MACIASZCZYK Klaudia MKS Inowrocław 02 U18 KP +1.9 III KWIATKOWSKI Waldemar Z/3584/17 2018 5
6 9 e 1 13.71 TWARDOWSKA Julia KL Lechia Gdańsk 03 U16 PM +1.9 IV WIETEK Zbigniew Z/3120/17 2018 5
1 6 e 2 13.28 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U14 PM +2.2 IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3721/17 , 2018 4
2 8 e 2 13.70 KOSIDŁO Lidia KS Żak Wałcz 01 U18 ZP +2.2 IV MAKAROŃSKI Grzegorz Z/2916/16 2018 BEZ
3 16 e 2 14.28 MACIEJEWSKA Zuzanna KL Lechia Gdańsk 04 U16 PM +2.2 V WIETEK Zbigniew Z/2548/18 2018 5
4 15 e 2 14.28 KWIATKOWSKA Karolina KL Lechia Gdańsk 05 U14 PM +2.2 V WIETEK Zbigniew Z/2616/18 2018 5
5 17 e 2 14.32 SOSNOWSKA Laura MMKS Gdańsk # 02 U18 PM +2.2 -- CZWOJDA Adrian Z/3225/16 2018 5
1 7 e 3 13.69 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U16 PM +2.5 IV KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0094/17 2018 3
2 10 e 3 13.74 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 05 U14 PM +2.5 IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2018
3 11 e 3 13.99 MIKOŁAJEWSKA Weronika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM +2.5 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5475/15 2018 4 LDK!
4 12 e 3 14.10 MACIEJEWSKA Amelia KL Lechia Gdańsk 06 U14 PM +2.5 V WIETEK Zbigniew Z/2547/18 2018 BEZ
5 13 e 3 14.13 WROŃSKA Julianna KL Gdynia # 03 U16 PM +2.5 V KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/4099/18 2018
6 14 e 3 14.18 WIĘCEK Rozalia KL Gdynia 05 U14 PM +2.5 V B.D.
7 18 e 3 14.76 PASEK Dominika KL Gdynia 01 U18 PM +2.5 -- KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/1834/16 2018 BEZ
1 f 1 12.11 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +1.2 I DMP LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2018 2 122
2 f 1 12.55 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U20 PM +1.2 II RETYK Sławomir Z/1839/16 2018 2 ZKN
3 f 1 13.18 MACIASZCZYK Klaudia MKS Inowrocław 02 U18 KP +1.2 III KWIATKOWSKI Waldemar Z/3584/17 2018 5
4 f 1 13.55 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U14 PM +1.2 IV B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3721/17 , 2018 4
5 f 1 13.86 TWARDOWSKA Julia KL Lechia Gdańsk 03 U16 PM +1.2 V WIETEK Zbigniew Z/3120/17 2018 5
200 m K
1 s 1 24.75 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +3.4 I LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2018 2
2 s 1 25.29 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM +3.4 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/5826/15 2018 ZKN
3 s 1 25.82 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01 U18 PM +3.4 II DMP U20 ANDRZEJCZAK Paweł Z/3543/18 2018 LDK! 129
4 s 1 27.09 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 01 U18 PM +3.4 III SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/3687/15 2018 BEZ
5 s 1 27.30 MAKARA Julianna SKLA Sopot 03 U16 PM +3.4 III B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/3179/17 , 2018 4 LDK!
6 s 1 28.02 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia 01 U18 PM +3.4 IV SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/6244/15 2018 BEZ
1 s 2 25.80 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP +1.5 II LEWANDOWSKI Jacek Z/1069/12 2018 2
2 s 2 27.60 MACIASZCZYK Klaudia MKS Inowrocław 02 U18 KP +1.5 IV KWIATKOWSKI Waldemar Z/3584/17 2018 5
3 s 2 29.04 DROSZKOWSKA Zuzanna LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM +1.5 -- WALENDZIAK Renata Z/3083/15 2018 4
4 s 2 29.24 TWARDOWSKA Julia KL Lechia Gdańsk 03 U16 PM +1.5 V WIETEK Zbigniew Z/3120/17 2018 5
5 s 2 29.46 MIKOŁAJEWSKA Weronika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM +1.5 -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5475/15 2018 4 LDK!
6 s 2 29.57 MACIEJEWSKA Amelia KL Lechia Gdańsk 06 U14 PM +1.5 V WIETEK Zbigniew Z/2547/18 2018 BEZ
7 s 2 29.80 KWIATKOWSKA Karolina KL Lechia Gdańsk 05 U14 PM +1.5 V WIETEK Zbigniew Z/2616/18 2018 5
400 m K
1 s 1 55.24 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2018 1 ZKN
2 s 1 55.52 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2018 M KN
3 s 1 55.79 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U18 KP I BAUMGART Iwona Z/5030/15 2018 1 KN
4 s 1 56.95 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM II SĘKOWSKA Anna Z/1776/13 2018 2
5 s 2 58.68 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/5101/15 2018 2 ZKN
6 s 2 59.62 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM III B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3077/18 , 2018
7 s 2 59.81 OWSIANIK Klaudia SKLA Sopot 01 U18 PM III DMP U20 SZAŁACH Krzysztof Z/3426/16 2018 3 115
8 s 2 61.14 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM III POBŁOCKI Wojciech Z/0641/16 2018 2 ZKN
1 s 3 60.18 PANASIUK Natalia SKLA Sopot # 00 U20 PM III MODELSKI Michał Z/2238/15 2018
2 s 3 61.07 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U16 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1007/17 2018 2 LDK! GIM
3 s 3 61.57 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U14 PM III JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2018 4
4 s 3 62.03 BUDNIK Natalia SKLA Sopot 96 U23 PM -- B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/0218/18 , 2018
5 s 3 62.39 LICHOWSKA Zuzanna BKS Bydgoszcz 02 U18 KP IV BAUMGART Iwona Z/5032/15 2018 3
6 s 3 63.22 PARTYKA Alicja BKS Bydgoszcz 01 U18 KP IV BAUMGART Iwona Z/5100/15 2018 3
7 s 3 68.66 ORYL Weronika SKLA Sopot 04 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0024/18 2018 LDK!
8 s 3 71.31 DARGIEWICZ Ewa KL Lechia Gdańsk 02 U18 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3116/17 2018 BEZ
800 m K
1 s 1 2:17.12 PIETROŃ Monika ULKS Skoczek Pogórze 02 U18 PM II NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/2850/16 2018 2 ZKN
2 s 1 2:20.11 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM III KRAWCZAK Tomasz Z/0113/16 2018 4
3 s 1 2:25.44 BULCZAK Sylwia AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM IV SZAŁACH Krzysztof Z/1190/15 2018 3 ZKN
4 s 1 2:29.59 DOMINIK Aleksandra UKS Jedynka Reda 02 U18 PM IV MYSZK Ilona B.D. Z/5526/15 2018 4 LDK!
5 s 1 2:30.54 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 01 U18 PM IV MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2018 BEZ
1500 m K
1 s 1 4:54.89 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2018
2 s 1 4:56.11 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP III CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/1031/15 2018 3 LDK! GIM
3 s 1 5:03.05 ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP IV CZUBASZEK Jarosław Z/2666/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 s 1 5:07.34 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 01 U18 PM IV PEPLIŃSKI Tadeusz Z/4071/18 2018
5 s 1 5:23.54 ŁUCKA-WOWCZUK Kinga LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM -- WALENDZIAK Renata B.D. Z/0885/17 2018 5
100 m pł MŁ K
4 s 1 17.76 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM +1.5 V PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2018 4
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.52 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 02 U18 PM +1.5 II B.D. SŁOWIKOWSKI Jerzy , Z/3081/15 , 2018 3
2 s 1 15.62 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 02 U18 PM +1.5 II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/2872/17 2018 3 LDK!
3 s 1 16.20 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM +1.5 III GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2018 4 LDK! GIM
1 s 2 14.85 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U18 PM +1.3 II DMP U20 WERNER Bernard Z/2927/16 2018 2 ZKN 141
3 s 2 18.05 PASEK Dominika KL Gdynia 01 U18 PM +1.3 -- KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/1834/16 2018 BEZ
100 m pł K
2 s 2 16.04 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 99 U20 PM +1.3 III LEWANDOWSKI Michał Z/0283/15 2018 4 ZKN
400 m pł K K
1 s 1 66.05 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 01 U18 PM III DMP U20 ANDRZEJCZAK Paweł Z/6243/15 2018 3 LDK! ZKN 121
2 s 1 67.22 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01 U18 PM III DMP U20 LEWANDOWSKI Michał Z/3200/17 2018 3 114
3 s 1 67.66 KAWKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5440/15 2018 3
4 s 1 72.10 SZARGIEJ Olivia KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM IV GELO Krystyna Z/0781/18 2018
5 s 1 75.50 KOSZYK Kamila MKS Sambor Tczew 02 U18 PM -- B.D. MARKOWICZ Eugeniusz , Z/0577/16 , 2018 3 LDK!
2000 m prz K
1 s 1 8:01.60 KIRSZ Ewelina GKS Olimpia Grudziądz 00 U20 KP III DMP U20 CZUBASZEK Jarosław Z/0452/15 2018 3 ZKN 101
  s 1 DNF ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/2666/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
  s 1 DNF MACIASZCZYK Klaudia MKS Inowrocław 02 U18 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/3584/17 2018 5
Wzwyż K
1 f 1 1.60 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 03 U16 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0092/17 2018 3
2 f 1 1.55 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM III DMP U20 PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2018 4 103
3 f 1 1.55 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U16 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0094/17 2018 3
4 f 1 1.50 MIKOŁAJEK Roksana MKS Sambor Tczew 03 U16 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0095/17 2018 2
5 f 1 1.50 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 04 U16 PM IV GALINSKI Tadeusz Z/0467/18 2018 4
6 f 1 1.45 CZAJA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U18 PM IV DMP U20 PŁOMIEŃ Waldemar Z/2227/17 2018 4 75
  f 1 NM FILIPOWICZ Urszula MMKS Gdańsk # 02 U18 PM -- B.D. CZWOJDA Adrian , Z/3075/17 , 2018 4 LDK! GIM
Tyczka K
1 f 1 4.00 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 90 Sen PM I SZYMCZAK Edward Z/2558/11 2018 1
2 f 1 3.81 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ I SZYMCZAK Edward Z/3878/16 2018 1 LDK! KN
3 f 1 3.80 KUSY Emilia SKLA Sopot 98 U23 PM I JURGA Łukasz Z/0016/14 2018 1 ZKN
4 f 1 3.65 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM I SZYMCZAK Edward # Z/6129/15 2018 1 LDK! KN
5 f 1 3.40 IAKOVENKO Valentyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM I SZYMCZAK Edward # Z/0209/17 2018 1 LDK! GIM
6 f 1 3.20 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM II SZYMCZAK Edward # Z/0574/16 2018 1 LDK! ZKN GIM
7 f 1 3.20 NAUTZ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM II SZYMCZAK Edward # Z/5203/15 2018 2 ZKN
8 f 1 3.20 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM II SZYMCZAK Edward # Z/2209/16 2018 1 LDK! ZKN
9 f 1 3.00 PODLIŃSKA Gabriela AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM II SZYMCZAK Edward KOZŁOWSKI Mateusz # Z/2610/17 2018 2 LDK! GIM
10 f 1 2.60 OGIEGŁO Pola WKS Flota Gdynia 02 U18 PM IV PISKULSKI Paweł Z/3692/15 2018 2 ZKN
  f 1 NM SKUBISZ Julia WKS Flota Gdynia 03 U16 PM -- PISKULSKI Paweł Z/3691/15 2018 2
  f 1 NM GROŻYŃSKA Agata WKS Flota Gdynia 00 U20 PM -- PISKULSKI Paweł Z/3688/15 2018 1
W dal K
1 f 1 5.07 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 04 U16 PM +1.9 IV GALINSKI Tadeusz Z/0467/18 2018 4
2 f 1 5.06 PRZYBYŁ Katarzyna MTS Junior Sopot 93 Sen PM +2.0 -- RETYK Sławomir Z/0951/15 2018 3
3 f 1 4.67 POHNKE Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 05 U14 PM +1.3 V KAŃSKI Ryszard Z/4660/17 2018 LDK!
4 f 1 4.60 WESSERLING Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM +2.0 V KAŃSKI Ryszard Z/4659/17 2018 5 LDK!
Trójskok K
1 f 1 12.47 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot 97 U23 PM +1.8 I B.D. LEWANDOWSKI Michał , Z/1536/13 , 2018 1
2 f 1 11.50 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 98 U23 PM +1.8 II GALINSKI Tadeusz B.D. Z/0022/14 2018
3 f 1 10.91 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot 00 U20 PM +0.5 III DMP U20 LEWANDOWSKI Michał Z/5468/15 2018 3 ZKN 101
4 f 1 10.77 CHAMSKA Hanna MKS Sambor Tczew 00 U20 PM +1.2 III GALINSKI Tadeusz Z/5380/15 2018 3 ZKN
Kula (3) K
1 f 1 13.13 KARWOWSKA Martyna RKS Rumia 01 U18 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1954/15 2018 3 ZKN
2 f 1 12.92 GAJEWSKA Alicja MOS Zatoka Braniewo 03 U16 WN III GAJOWNICZEK Waldemar Z/0441/18 2018
3 f 1 12.44 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2018 3
4 f 1 10.15 MIKOŁAJEK Roksana MKS Sambor Tczew 03 U16 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0095/17 2018 2
5 f 1 6.23 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 06 U14 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2018
Kula (4) K
1 f 1 11.84 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM II WALCZAK Aleksandra Z/6516/15 2018 2 ZKN
2 f 1 9.35 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 99 U20 PM IV LEWANDOWSKI Michał Z/0283/15 2018 4 ZKN
  f 1 NM BAJOR Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM -- WALCZAK Leszek WIEJAK Izydor Z/5214/15 2018 ZKN
Dysk (0.75) K
1 f 1 39.78 GAJEWSKA Alicja MOS Zatoka Braniewo 03 U16 WN II GAJOWNICZEK Waldemar Z/0441/18 2018
2 f 1 36.18 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2018 3
3 f 1 26.09 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 04 U16 PM V KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/3570/17 2018 4
4 f 1 25.72 MALISZEWSKA Marika MKS Sambor Tczew 04 U16 PM V KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0504/18 2018 5
5 f 1 20.53 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 06 U14 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2018
6 f 1 19.06 KLEIN Natalia MKS Sambor Tczew 03 U16 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/4100/18 2018
7 f 1 17.84 IGLEWSKA Karolina MKS Sambor Tczew 03 U16 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/4102/18 2018
Dysk (1) K
1 f 1 51.44 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2018 1 KN
2 f 1 49.80 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/1675/13 2018 1 KN
3 f 1 40.02 HUNIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM II WALCZAK Aleksandra Z/1452/15 2018 1 ZKN
4 f 1 31.58 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM IV WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2018 3
5 f 1 29.73 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN IV CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/2104/15 2018 3
Młot (4) K
1 f 1 52.68 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 95 Sen ZP I MAKAROŃSKI Grzegorz Z/4699/11 2018 1
2 f 1 37.76 ORZECHOWSKA Aleksandra MKL Toruń 97 U23 KP III HULISZ Robert Z/1146/13 2016 2
3 f 1 36.71 PÓŁJANOWSKA Weronika KS Żak Wałcz 00 U20 ZP IV B.D. Z/2443/17 2018 3
Oszczep (500) K
1 f 1 37.61 CZARNOLEWSKA Aleksandra MKS Inowrocław 01 U18 KP III GRAJNERT Dorota Z/3765/16 2018 2 ZKN
2 f 1 35.21 MELLER Maria AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM IV WALCZAK Leszek Z/5952/15 2018 4
3 f 1 32.69 TRZÓPEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM IV WALCZAK Leszek Z/3176/17 2018 4
4 f 1 28.18 KIEŁCZEWSKA Małgorzata SKLA Sopot 01 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/2991/17 2018 BEZ
5 f 1 19.51 IGLEWSKA Karolina MKS Sambor Tczew 03 U16 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/4102/18 2018
6 f 1 16.13 KLEIN Natalia MKS Sambor Tczew 03 U16 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/4100/18 2018
Oszczep (600) K
1 f 1 46.00 GRUBBA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 95 Sen PM I WALCZAK Leszek Z/4723/11 2018 1
2 f 1 45.74 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/1413/12 2018 1 ZKN
3 f 1 42.13 BAJOR Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM II WALCZAK Leszek WIEJAK Izydor Z/5214/15 2018 ZKN
4 f 1 33.86 WOJSIAT Marta KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN IV DMP U20 CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/5360/15 2018 3 ZKN 98
100 m M
1 e 1 10.61 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 96 U23 PM +1.7 M HAS Rafał B.D. Z/0103/14 2018 M KN
2 e 1 11.10 NIEWIADOMSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM +1.7 II SĘKOWSKA Anna Z/0117/18 2018 4 ZKN
3 e 1 11.11 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U18 KP +1.7 II BAUMGART Iwona Z/5098/15 2018 2 ZKN
4 e 1 11.23 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +1.7 II SĘKOWSKA Anna Z/0257/14 2018
5 e 1 11.41 PAWLAK Jakub LKS Zantyr Sztum 00 U20 PM +1.7 III MAZERSKI Bartosz Z/3991/18 2018
6 e 1 11.61 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 98 U23 PM +1.7 III SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/0891/14 2018 2
1 e 2 11.60 KWIATKOWSKI Kornel MKS Inowrocław 02 U18 KP +2.8 III KWIATKOWSKI Waldemar Z/3583/17 2018 4
2 e 2 11.68 ROHDE Karol AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM +2.8 III RATAJCZAK Maciej Z/5845/15 2018 4
3 e 2 11.80 DALECKI Kordian LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM +2.8 IV JASKUŁKA Teresa Z/5417/15 2018 3
4 e 2 11.81 SŁOMIŃSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM +2.8 IV RATAJCZAK Maciej B.D. Z/0287/16 2018 4
5 e 2 11.88 HEWELT Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM +2.8 IV DMP U20 BLASZKE Mirosław Z/3007/16 2018 4 92
7 e 2 12.90 JANK Adam KL Gdynia 06 U14 PM +2.8 -- B.D.
1 e 3 11.97 ŻMICH Jakub KL Gdynia 03 U16 PM +2.1 IV B.D. KLIMASZEWSKA Boguslawa , Z/0071/17 , 2018 4
2 e 3 12.33 WOŹNIAK Oliwier KL Lechia Gdańsk 03 U16 PM +2.1 V WIETEK Zbigniew Z/3320/17 2018 4
3 e 3 12.40 CZAJA Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +2.1 -- B.D. # Z/0979/15 2018 BEZ
4 e 3 12.49 BRZOSKOWSKI Martyn MKS Sambor Tczew 00 U20 PM +2.1 -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1921/18 2018
5 e 3 12.57 WOJTOWICZ Maciej KL Gdynia 01 U18 PM +2.1 -- KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/5515/15 2018 BEZ
1 e 4 11.83 RAKOWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 92 Sen PM +2.2 -- B.D. 2
2 e 4 12.40 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM +2.2 V JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2018
3 e 4 12.67 ŻWIROWSKI Adam MMKS Gdańsk # 02 U18 PM +2.2 -- ADAMCZYK Dariusz Z/1744/16 2018 BEZ
4 e 4 13.19 WITT Szymon KL Gdynia 03 U16 PM +2.2 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/0070/17 2018 BEZ
5 e 4 15.25 WDOWIAK Krzysztof KL Gdynia 05 U14 PM +2.2 -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4098/18 , 2018
1 e 5 11.75 SLUPSKYI Bohdan AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM +1.8 III RATAJCZAK Maciej 4
2 e 5 11.93 SAWONIUK Przemysław SKLA Sopot 00 U20 PM +1.8 IV LEWANDOWSKI Michał
3 e 5 12.11 POLYVACH Vladyslav AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM +1.8 IV RATAJCZAK Maciej
4 e 5 12.55 DOMARECKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM +1.8 -- RATAJCZAK Maciej Z/3661/18 2018
5 e 5 13.76 WIECZERZAK Emil KL Gdynia 03 U16 PM +1.8 -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5559/18 , 2018
6 e 5 15.19 WIECZERZAK Kornel KL Gdynia 06 U14 PM +1.8 -- B.D. BEZ
7 e 5 15.21 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 08 U12 PM +1.8 -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2018
1 f 1 10.58 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 96 U23 PM 0.0 M HAS Rafał B.D. Z/0103/14 2018 M KN
2 f 1 10.98 NIEWIADOMSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM 0.0 II SĘKOWSKA Anna Z/0117/18 2018 4 ZKN
3 f 1 11.05 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U18 KP 0.0 II BAUMGART Iwona Z/5098/15 2018 2 ZKN
4 f 1 11.18 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM 0.0 II SĘKOWSKA Anna Z/0257/14 2018
5 f 1 11.26 PAWLAK Jakub LKS Zantyr Sztum 00 U20 PM 0.0 II MAZERSKI Bartosz Z/3991/18 2018
6 f 1 11.54 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 98 U23 PM 0.0 III SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/0891/14 2018 2
7 f 1 11.67 ROHDE Karol AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM 0.0 III RATAJCZAK Maciej Z/5845/15 2018 4
8 f 1 11.74 KWIATKOWSKI Kornel MKS Inowrocław 02 U18 KP 0.0 III KWIATKOWSKI Waldemar Z/3583/17 2018 4
200 m M
1 s 1 21.34 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 96 U23 PM +2.4 M HAS Rafał B.D. Z/0103/14 2018 M KN
2 s 1 21.88 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 Sen PM +2.4 I HAS Rafał B.D. Z/0378/11 2018 1 KN
3 s 1 23.99 HEWELT Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM +2.4 IV BLASZKE Mirosław Z/3007/16 2018 4
4 s 1 24.38 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 01 U18 PM +2.4 IV WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2018 BEZ
1 s 2 22.94 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia # 98 U23 PM +1.4 III B.D. HAS Rafał , Z/0373/14 , 2018 ZKN
2 s 2 24.15 CHISTOWSKI Maciej niest. Gdańsk 96 U23 PM +1.4 -- B.D. BEZ
3 s 2 25.20 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM +1.4 V POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2018 LDK!
4 s 2 25.77 WOŹNIAK Oliwier KL Lechia Gdańsk 03 U16 PM +1.4 -- WIETEK Zbigniew Z/3320/17 2018 4
5 s 2 26.33 WESSERLING Cezary LKS Ziemi Puckiej Puck 04 U16 PM +1.4 -- JASKUŁKA Teresa B.D. Z/4441/18 2018
400 m M
1 s 1 49.67 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2018 3 ZKN
2 s 1 50.75 KUCHARCZYK Jan BKS Bydgoszcz 01 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/3781/16 2018 3 ZKN
3 s 1 50.85 KINCZEWSKI Filip BKS Bydgoszcz 01 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/0144/18 2018 ZKN
4 s 1 52.90 DRAWC Filip SKLA Sopot 00 U20 PM IV SZAŁACH Krzysztof Z/1552/15 2018 3
5 s 1 53.71 POROŻYŃSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0724/16 2018 3 LDK! GIM
6 s 1 53.72 PACUK Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/1392/17 2018 4 LDK!
1 s 2 50.68 RYMARCHUK Aliaksei AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM III RATAJCZAK Maciej 3
2 s 2 54.05 KRZYWOBŁOCKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM IV KRAWCZAK Tomasz Z/2716/17 2018 BEZ
3 s 2 54.78 FILIPIAK Miłosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/3120/16 2018 BEZ LDK!
4 s 2 55.23 BRZOSKOWSKI Martyn MKS Sambor Tczew 00 U20 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1921/18 2018
5 s 2 57.04 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 03 U16 PM -- B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3609/17 , 2018 5
6 s 2 57.39 TOMASZEK Dawid LKS Zorza Gdynia 03 U16 PM -- WALENDZIAK Renata Z/0886/17 2018 5
7 s 2 60.19 FIERKA Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/3087/18 2018
800 m M
1 s 1 2:01.05 BIAŁAS Konrad LKS Zorza Gdynia 00 U20 PM III WALENDZIAK Renata B.D. Z/3725/18 2018 3
2 s 1 2:01.42 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP III CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/6558/15 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 s 1 2:02.18 NIEMCZYK Mateusz KKB Starogard Gdański 92 Sen PM -- B.D. Z/4502/11 2018 3
4 s 1 2:02.81 LEWANDOWSKI Michał MKS Sambor Tczew 00 U20 PM IV MARKOWICZ Eugeniusz Z/1944/15 2018 4
5 s 1 2:07.01 KWIATKOWSKI Mariusz LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM IV DMP U20 PASZKE Roman Z/2297/16 2018 3 74
6 s 1 2:11.26 LIEDTKE Bartosz LKS Ziemi Puckiej Puck 99 U20 PM -- PASZKE Roman Z/4804/15 2018 4
1 s 2 2:06.10 GAFFKE Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM IV JASKUŁKA Teresa Z/2229/17 2018 4
2 s 2 2:07.76 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 02 U18 PM -- DMP U20 SZAŁACH Krzysztof Z/3649/17 2018 3 74
3 s 2 2:13.14 ICKOWSKI Tomasz LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/2828/16 2018 BEZ
4 s 2 2:16.45 PREJC Mikołaj LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/1505/18 2018
5 s 2 2:19.60 PODZWARDOWSKI Igor KL Lechia Gdańsk 03 U16 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3174/17 2018 BEZ
6 s 2 2:29.07 ŁAKOMIEC Kamil KL Lechia Gdańsk 03 U16 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3119/17 2018 BEZ
1500 m M
1 s 1 4:10.71 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM III B.D. SZAŁACH Krzysztof , Z/1743/16 , 2018
2 s 1 4:15.25 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM IV KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2018 4
3 s 1 4:31.85 WRÓBEL Michał LKS Zantyr Sztum 00 U20 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/3992/18 2018 BEZ
4 s 1 4:34.01 KRENSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0453/17 2018 4
5 s 1 4:46.98 SPERLING Arkadiusz SKL Filippides Starogard Gdański 99 U20 PM -- PETKA Lucyna Z/1737/15 2018 BEZ
3000 m M
1 s 1 9:03.13 SŁAWIŃSKI Damian LKS Zorza Gdynia # 87 Sen PM III WALENDZIAK Renata Z/2251/11 2018 3
2 s 1 9:04.94 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 97 U23 WN III NAGY Czesław Z/0547/13 2018 2
3 s 1 9:07.72 GRZELKA Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0454/17 2018 4
4 s 1 9:08.69 SKALSKI Szymon LKS Zorza Gdynia 02 U18 PM III WALENDZIAK Renata Z/2827/16 2018 3 ZKN
5 s 1 9:19.91 GUMKOWSKI Szymon LKS Zorza Gdynia 99 U20 PM IV WALENDZIAK Renata Z/1919/18 2018
6 s 1 9:23.80 JANKOWIAK Tomasz KS Team run Gdańsk 96 U23 PM -- DUDYCZ Radosław Z/5238/15 2017 3
7 s 1 9:24.46 ZAHORSKI Grzegorz MOS Zatoka Braniewo 99 U20 WN IV GAJOWNICZEK Waldemar Z/2557/15 2015 BEZ
8 s 1 9:34.06 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz MKS Inowrocław 02 U18 KP IV KWIATKOWSKI Waldemar Z/3769/16 2018 4
9 s 1 9:47.43 STRASZAK Piotr LKS Zorza Gdynia 00 U20 PM IV WALENDZIAK Renata Z/1506/18 2018
10 s 1 10:10.45 TARASZKIEWICZ Marcin KKL Rodło Kwidzyn 99 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/1822/15 2018 3
11 s 1 10:26.33 KRAUZE Robert MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2119/17 2018 BEZ LDK!
  s 1 DNF ŻYGENDA Krzysztof LKS Zorza Gdynia 97 U23 PM -- WALENDZIAK Renata B.D. Z/1012/17 2018 BEZ
110 m pł MŁ M
3 s 2 20.59 WITT Szymon KL Gdynia 03 U16 PM +1.5 -- KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/0070/17 2018 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.43 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 01 U18 PM +0.4 III WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2018 BEZ
2 s 1 15.70 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM +0.4 III LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4
3 s 1 15.70 PRZYSTRZELSKI Karol MKS Sambor Tczew 01 U18 PM +0.4 III LANGOWSKI Andrzej Z/0495/18 2018 BEZ
4 s 1 15.71 ORMAŃCZYK Miłosz MKS Sambor Tczew 01 U18 PM +0.4 III LANGOWSKI Andrzej Z/2852/16 2018 4
5 s 1 16.84 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM +0.4 -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN
1 s 2 14.95 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM +1.5 II DMP U20 WERNER Bernard Z/3149/16 2018 2 ZKN 131
2 s 2 17.68 WOJTOWICZ Maciej KL Gdynia 01 U18 PM +1.5 -- KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/5515/15 2018 BEZ
110 m pł M
1 s 1 14.74 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia 97 U23 PM +1.5 I SADKOWSKI Ryszard Z/0091/13 2018 ZKN
400 m pł J MŁ M
1 s 1 54.66 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U18 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2018 2 LDK! ZKN
2 s 1 59.63 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM IV RATAJCZAK Maciej Z/5858/15 2018 4
3 s 1 60.09 POLAK Wojciech KL Gdynia 02 U18 PM IV KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/2238/16 2018 4
400 m pł M
1 s 1 54.41 GALIKOWSKI Michał SKLA Sopot 97 U23 PM I GALIKOWSKI Marek Z/0044/13 2018 2 ZKN
2 s 1 63.51 NARLOCH Patryk SKLA Sopot 00 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/1956/15 2018 3
2000 m prz M
1 s 1 6:19.65 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/0547/15 2018 2
2 s 1 7:12.35 REETZ Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- B.D. B.D. B.D. CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna , Z/1737/16 , 2018 4 LDK! GIM
  s 1 DNF GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/6558/15 2018 2 LDK! ZKN GIM
4x100 m M
1 s 1 44.45 MICHALSKI Mateusz
ROHDE Karol
SŁOMIŃSKI Sebastian
WĘSIERSKI Bartosz
AZS-AWFiS Gdańsk 01
02
02
01
U18 POM -- PROKOP Wojciech
RATAJCZAK Maciej
RATAJCZAK Maciej B.D.
RATAJCZAK Maciej
Z/5925/15
Z/5845/15
Z/0287/16
Z/5858/15
2018
2018
2018
2018

4
4
4
  s 1 DNF PRZYSTRZELSKI Karol
SOMMER Paweł
ORMAŃCZYK Miłosz
ŁOPATA Krzysztof
MKS Sambor Tczew 01
01
01
01
U18 POM -- LANGOWSKI Andrzej
LANGOWSKI Andrzej
LANGOWSKI Andrzej
LANGOWSKI Andrzej
Z/0495/18
Z/5375/15
Z/2852/16
Z/2972/16
2018
2018
2018
2018
BEZ
3
4
4
Tyczka M
1 f 1 3.90 PEPLIŃSKI Kacper MKS Sambor Tczew 99 U20 PM III KAŃSKI Ryszard # Z/5121/15 2018 3 ZKN
2 f 1 3.80 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM III SZYMCZAK Edward Z/0575/16 2018 2 LDK! KN GIM
3 f 1 3.80 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM III SZYMCZAK Edward KOZŁOWSKI Mateusz Z/2188/16 2018 3 LDK! GIM
4 f 1 3.70 RACZKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM III SZYMCZAK Edward Z/4043/17 2018 3 LDK!
5 f 1 3.50 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM IV LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN
6 f 1 3.40 SOKÓLSKI Oskar SKLA Sopot 03 U16 PM IV JURGA Łukasz JURGA Łukasz Z/3650/17 2018 4 LDK!
7 f 1 3.40 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM IV SZYMCZAK Edward KOZŁOWSKI Mateusz Z/0704/18 2018 5 LDK!
8 f 1 3.30 STOLC Mikołaj AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM IV SZYMCZAK Edward Z/0576/16 2018 4 LDK! ZKN GIM
9 f 1 3.20 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM IV LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4
  f 1 NM PARZYSZEK Fryderyk SKLA Sopot 99 U20 PM -- DMP U20 JURGA Łukasz Z/0126/15 2018 2
  f 1 NM MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 03 U16 PM -- PISKULSKI Paweł Z/3424/17 2018 5
W dal M
1 f 1 6.52 KWIATKOWSKI Kornel MKS Inowrocław 02 U18 KP +1.2 III KWIATKOWSKI Waldemar Z/3583/17 2018 4
2 f 1 6.29 DALECKI Kordian LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM +1.0 IV DMP U20 JASKUŁKA Teresa Z/5417/15 2018 3 94
3 f 1 6.10 SAWONIUK Przemysław SKLA Sopot 00 U20 PM +1.4 IV LEWANDOWSKI Michał
4 f 1 5.75 STERLINGOW Borys AZS-AWFiS Gdańsk 03 U16 PM +1.3 V KAŃSKI Ryszard Z/4653/17 2018 LDK!
5 f 1 5.60 KORYCIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM +2.0 V KAŃSKI Ryszard Z/4655/17 2018 LDK!
6 f 1 5.13 BIAŁOSTOCKI Tymon SKLA Sopot 01 U18 PM +1.4 -- LEWANDOWSKI Michał Z/4774/18 2018
Trójskok M
1 f 1 13.53 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM +1.9 III PROKOP Wojciech Z/5925/15 2018 LDK! ZKN
2 f 1 12.43 ŚLIWIŃSKI Piotr SKLA Sopot 01 U18 PM +1.8 --
3 f 1 11.66 BOGDANOWICZ Marek SKLA Sopot 99 U20 PM +1.3 -- LEWANDOWSKI Michał Z/2657/16 2018 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 15.10 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II JEDRZEJEWSKI Krzysztof WALCZAK Aleksandra , Z/5924/15 , 2018 3 ZKN
2 f 1 13.00 ORLIKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM III B.D. WALCZAK Aleksandra , Z/0562/17 , 2018 3 LDK! ZKN
3 f 1 12.78 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM IV WALCZAK Aleksandra Z/5953/15 2018 3 ZKN
4 f 1 12.42 SNOPEK Marcin KL Gdynia 99 U20 PM IV KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2378/16 2018 2
Kula (7.26) M
1 f 1 16.28 DARGA Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 89 Sen PM I PŁOMIEŃ Waldemar Z/3458/11 2017 1
2 f 1 14.61 MIELKE Sebastian GKS Luzino 87 Sen PM I KAKOL Stanislaw Z/4234/11 2016 1
3 f 1 13.69 BARAN Patryk niestowarzyszony 98 U23 II MODELSKI Michał MODELSKI Michał Z/0025/14 2018 KN
Dysk (1.5) M
1 f 1 38.42 RUCIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN IV DMP U20 CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/3674/16 2018 3 LDK! ZKN GIM 104
Dysk (1.75) M
1 f 1 40.74 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM III JEDRZEJEWSKI Krzysztof WALCZAK Aleksandra , Z/5924/15 , 2018 3 ZKN
2 f 1 38.50 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM III WALCZAK Aleksandra Z/5953/15 2018 3 ZKN
3 f 1 35.18 ORLIKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM IV B.D. WALCZAK Aleksandra , Z/0562/17 , 2018 3 LDK! ZKN
Dysk (2) M
1 f 1 49.67 DARGA Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 89 Sen PM I PŁOMIEŃ Waldemar Z/3458/11 2017 1
2 f 1 42.18 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U23 WN II CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/0991/14 2018 2 ZKN
3 f 1 36.85 BARAN Patryk niestowarzyszony 98 U23 III MODELSKI Michał MODELSKI Michał Z/0025/14 2018 KN
Młot (5) M
1 f 1 43.86 KONOFAŁ Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM IV LANGOWSKI Andrzej Z/2971/16 2018 BEZ
2 f 1 38.87 DASZKIEWICZ Jakub MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2969/16 2018 BEZ
Młot (7.26) M
1 f 1 39.88 STEFANIAK Radosław MKL Toruń 97 U23 KP III HULISZ Robert B.D. B.D. Z/1409/13 2016
Oszczep (700) M
1 f 1 51.21 GAWĘDA Wojciech KS Żak Wałcz 02 U18 ZP III B.D. Z/2965/16 2018 2 ZKN
2 f 1 48.08 ŁOPATA Krzysztof MKS Sambor Tczew 01 U18 PM IV LANGOWSKI Andrzej Z/2972/16 2018 4
3 f 1 38.84 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 01 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/5375/15 2018 3 ZKN
Oszczep (800) M
1 f 1 73.43 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 91 Sen PM I PIĄTEK Mirosław # Z/2549/11 2018 MM
2 f 1 70.26 LEBIODA Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 92 Sen PM I PIĄTEK Mirosław Z/1328/14 2018 M
3 f 1 57.00 GRZESZKOWIAK Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/4296/15 2018 2 ZKN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.2764592170715 sekund