Siedlce 09.06.2018
18. Memoriał Henryka Guta [DMP]
100 m K
1 1 s 1 11.93 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -1.4 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2018 1 LDK! KN
2 3 s 1 12.25 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 90 Sen LU -1.4 II STEMPEL Paweł B.D. Z/0712/11 2018 M KN
3 2 s 1 12.25 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -1.4 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
4 4 s 1 12.31 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -1.4 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2018 1 ZKN
5 6 s 1 12.38 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -1.4 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2018 1 ZKN
6 8 s 1 12.42 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ -1.4 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
1 5 s 2 12.37 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -0.5 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2018 1 ZKN
2 7 s 2 12.40 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 Sen PD -0.5 II DMP ORŁOWSKI Piotr B.D. Z/3170/11 2018 1 104
3 11 s 2 12.78 WIERZBICKA Dominika AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -0.5 III DMP DANIELCZUK Paweł Z/2538/16 2018 3 84
4 12 s 2 12.87 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -0.5 III ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6101/15 2018 1 LDK! KN
5 13 s 2 12.93 IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -0.5 III ADAMOWICZ Henryk Z/0343/16 2018 3
1 9 s 3 12.68 JASTRZĘBSKA Karolina MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ +0.5 II MACIEJEWSKI Janusz Z/3279/17 2018 3
2 10 s 3 12.73 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ +0.5 II BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2018 2
3 14 s 3 13.44 DˇBROWSKA Magdalena Maria MKS Pogoń Siedlce 02 U18 MZ +0.5 IV MARKOWSKI Michał Z/2947/16 2018 5
4 15 s 3 13.49 DĘBSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 00 U20 MZ +0.5 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/2060/15 2018 3
5 16 s 3 14.29 WASILEWSKA Ewa MKS Pogoń Siedlce 02 U18 MZ +0.5 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4668/18 2018
200 m K
1 1 s 1 24.47 SKRZYSZOWSKA Pia OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -0.7 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3958/15 2018 1 LDK! KN
2 3 s 1 24.61 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin 90 Sen LU -0.7 I DMP STEMPEL Paweł B.D. Z/0712/11 2018 M KN 125
3 4 s 1 24.76 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -0.7 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
4 5 s 1 24.77 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -0.7 I B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2018 1 ZKN
5 7 s 1 25.32 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -0.7 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2018 1 ZKN
1 2 s 2 24.53 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +0.4 I B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2018 1 ZKN
2 8 s 2 25.57 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +0.4 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
3 13 s 2 26.40 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ +0.4 III BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2018 2
4 14 s 2 26.59 JASTRZĘBSKA Karolina MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ +0.4 III MACIEJEWSKI Janusz Z/3279/17 2018 3
1 6 s 3 25.01 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 U23 LU -0.5 II DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2018 1
2 9 s 3 25.57 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -0.5 II ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6101/15 2018 1 LDK! KN
3 10 s 3 25.62 IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -0.5 II ADAMOWICZ Henryk Z/0343/16 2018 3
4 11 s 3 25.67 WIERZBICKA Dominika AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -0.5 II DANIELCZUK Paweł Z/2538/16 2018 3
1 12 s 4 26.20 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +2.6 II DANIELCZUK Paweł Z/5966/15 2018 2
2 15 s 4 27.92 DĘBSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 00 U20 MZ +2.6 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/2060/15 2018 3
3 16 s 4 28.42 DˇBROWSKA Magdalena Maria MKS Pogoń Siedlce 02 U18 MZ +2.6 IV MARKOWSKI Michał Z/2947/16 2018 5
4 17 s 4 29.87 WASILEWSKA Ewa MKS Pogoń Siedlce 02 U18 MZ +2.6 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4668/18 2018
400 m K
1 1 s 1 55.34 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 U23 LU I DMP DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2018 1 126
2 2 s 1 56.12 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98 U23 MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2018 LDK! ZKN
3 3 s 1 56.48 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ I MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2018 2 ZKN
4 4 s 1 57.75 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97 U23 PD II KUKLIŃSKI Paweł B.D. Z/5014/15 2018 2
1 5 s 2 57.98 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU II WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2018 2
2 6 s 2 58.06 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II DMP DANIELCZUK Paweł Z/5966/15 2018 2 95
3 7 s 2 59.97 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2018 LDK! GIM
4 8 s 2 66.11 OBZEJTA Gabriela AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- WOLIŃSKI Michał Z/1597/16 2018 5
5 9 s 2 68.63 JANASZ Martyna MKS Pogoń Siedlce 05 U14 MZ -- B.D. Z/3282/17 2018
800 m K
1 1 s 1 2:23.33 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2018 LDK! GIM
2 2 s 1 2:26.42 KRUAZE Gabriela MKS Juvenia Białystok 02 U18 PD IV KUKLIŃSKI Paweł Z/3298/16 2018 3
3 3 s 1 2:33.71 MARCZUK Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ V MACIEJEWSKI Janusz Z/1418/17 2018 4
4 4 s 1 2:38.88 OCH Martyna MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- B.D. Z/0937/16 2018 4
5 5 s 1 2:41.09 ŁUKASIK Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 04 U16 MZ -- B.D. Z/3272/17 2018 BEZ
6 6 s 1 2:41.14 KURCOŃ Julia MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ -- B.D. Z/3281/17 2018 BEZ
  s 1 DNF KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97 U23 PD -- KUKLIŃSKI Paweł B.D. Z/5014/15 2018 2
1500 m K
1 1 s 1 4:53.06 ŁUKASIEWICZ Dominika MUKS THM Ostrowiec ¦więtokrzyski 94 Sen SK III JAROS Kazimierz B.D. Z/4858/11 2018 3
2 2 s 1 4:53.43 GRUSZKOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP JAROS Marek Z/2919/15 2018 3 ZKN 55
3 3 s 1 4:55.63 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin 96 U23 LU III DMP B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0887/12 , 2018 3 51
4 4 s 1 5:17.93 OCH Maja MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- B.D. Z/0936/16 2018 4
W dal K
1 f 1 5.67 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +2.4 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN
2 f 1 4.95 MIELECH Gabriela UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD +1.2 IV WOJSZKO Krzysztof Z/2455/15 2018 3 ZKN
3 f 1 4.74 KAROLCZUK Paulina UKS Czwórka Białystok 01 U18 PD -0.6 -- WOJSZKO Krzysztof Z/2865/17 2018 4
4 f 1 4.42 BORKOWSKA Tatiana MKS Pogoń Siedlce 05 U14 MZ -0.5 -- MARKOWSKI Michał Z/3374/17 2018
100 m M
1 1 s 1 10.87 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD +0.6 I SUTYNIEC Hanna Z/1532/15 2018 1 KN
2 2 s 1 10.88 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94 Sen PD +0.6 I DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/3171/11 2018 M 112
3 3 s 1 10.89 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN +0.6 I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2018 M KN
4 4 s 1 10.90 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD +0.6 I DMP SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2018 2 111
5 5 s 1 11.05 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97 U23 LU +0.6 II JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2018 KN
6 6 s 1 11.06 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +0.6 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN
7 8 s 1 11.20 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 U18 LU +0.6 II ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/0316/16 2018 2 LDK! ZKN
1 7 s 2 11.14 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 U23 LU +0.2 II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2018 2 91
2 9 s 2 11.20 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 U20 PD +0.2 II B.D. Z/1796/16 2018
3 11 s 2 11.31 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 97 U23 LU +0.2 III DMP JAROS Marek B.D. Z/6526/15 2018 2 79
4 13 s 2 11.32 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ +0.2 III DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2018 2 ZKN
5 14 s 2 11.45 PIO¦ Jakub AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +0.2 III CHMIELEWSKI Marek Z/0486/17 2018 3
6 15 s 2 11.49 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.2 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
7 23 s 2 11.74 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 87 Sen LU +0.2 III B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2018 2
1 12 s 3 11.31 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 94 Sen PD -2.1 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0917/11 2018 1
2 16 s 3 11.55 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -2.1 III WYSOCKI Rafał Z/2651/16 2018
3 20 s 3 11.66 JĘDRYSIK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -2.1 III STEMPEL Paweł Z/1027/14 2018 BEZ
4 21 s 3 11.71 ŁABĘDZKI Michał AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -2.1 III B.D. Z/3994/18 2018
5 22 s 3 11.72 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -2.1 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
6 25 s 3 11.77 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U23 LU -2.1 -- KĘDRA Stanislaw Z/2285/18 2018 3
7 26 s 3 11.79 BOROWSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 95 Sen MZ -2.1 -- B.D. MACIEJEWSKI Janusz Z/0023/16 2018 3
1 17 s 4 11.60 PIEŃKOS Łukasz KS Podlasie Białystok 98 U23 PD -0.3 III DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/1053/15 2018 2 60
2 18 s 4 11.60 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 01 U18 PD -0.3 III SUTYNIEC Mieczysław Z/1540/15 2018 3
3 19 s 4 11.66 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -0.3 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
4 27 s 4 12.01 DUDEK Miłosz AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -0.3 IV CHMIELEWSKI Marek Z/6105/15 2018 3 LDK!
5 28 s 4 12.10 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -0.3 IV WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2018 5 LDK!
6 29 s 4 12.12 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -0.3 IV CHMIELEWSKI Marek Z/6106/15 2018 4 LDK!
7 32 s 4 12.49 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ -0.3 V MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2018
1 10 s 5 11.22 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin 87 Sen LU -0.9 II STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 1
2 24 s 5 11.76 WA¦KIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -0.9 IV WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2018
3 30 s 5 12.35 BOMBA Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 01 U18 LU -0.9 -- B.D. Z/4039/18 2018
4 31 s 5 12.49 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -0.9 -- WYSOCKI Rafał Z/3232/17 2018 5
5 33 s 5 12.56 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -0.9 -- DMP B.D. CHMIELEWSKI Marek , Z/0340/16 , 2018 4 LDK! GIM 16
6 34 s 5 12.58 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -0.9 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK!
7 35 s 5 12.66 KROGUL Dawid SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -0.9 -- WYSOCKI Rafał Z/5557/15 2018 3
200 m M
1 1 s 1 21.74 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN -2.4 I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2018 M KN
2 2 s 1 21.82 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98 U23 PD -2.4 I SUTYNIEC Mieczysław Z/1077/14 2018 1
3 4 s 1 21.91 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -2.4 II SUTYNIEC Hanna Z/1532/15 2018 1 KN
4 5 s 1 21.95 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94 Sen PD -2.4 II NAZARKIEWICZ Robert Z/3171/11 2018 M
5 6 s 1 22.13 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -2.4 II DMP JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2018 KN 105
6 10 s 1 22.50 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -2.4 II SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2018 2
1 3 s 2 21.86 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -0.7 I BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN
2 7 s 2 22.18 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -0.7 II DMP ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/0316/16 2018 2 LDK! ZKN 103
3 9 s 2 22.44 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 U20 PD -0.7 II B.D. Z/1796/16 2018
  s 2 DNF ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 U23 LU -0.7 -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2018 2
1 8 s 3 22.29 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 94 Sen PD -1.9 II DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0917/11 2018 1 99
2 11 s 3 22.92 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -1.9 III JAROS Marek B.D. Z/6526/15 2018 2
3 14 s 3 23.25 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -1.9 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
4 16 s 3 23.38 PIO¦ Jakub AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -1.9 III CHMIELEWSKI Marek Z/0486/17 2018 3
5 17 s 3 23.42 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ -1.9 III DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2018 2 ZKN
1 18 s 4 23.47 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -2.4 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
2 21 s 4 23.77 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 01 U18 PD -2.4 IV SUTYNIEC Mieczysław Z/1540/15 2018 3
3 26 s 4 24.69 PIEŃKOS Łukasz KS Podlasie Białystok 98 U23 PD -2.4 -- NAZARKIEWICZ Robert Z/1053/15 2018 2
1 12 s 5 23.16 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U23 LU -0.2 III KĘDRA Stanislaw Z/2285/18 2018 3
2 13 s 5 23.19 ŁABĘDZKI Michał AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -0.2 III B.D. Z/3994/18 2018
3 15 s 5 23.28 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -0.2 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
4 20 s 5 23.51 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 87 Sen LU -0.2 III B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2018 2
5 22 s 5 24.19 WA¦KIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -0.2 IV WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2018
1 19 s 6 23.49 BOROWSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 95 Sen MZ +1.2 III B.D. MACIEJEWSKI Janusz Z/0023/16 2018 3
2 23 s 6 24.41 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +1.2 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2018 5 LDK!
3 24 s 6 24.56 DUDEK Miłosz AZS UMCS Lublin 01 U18 LU +1.2 -- CHMIELEWSKI Marek Z/6105/15 2018 3 LDK!
4 25 s 6 24.66 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U18 LU +1.2 -- CHMIELEWSKI Marek Z/6106/15 2018 4 LDK!
1 27 s 7 25.15 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ -2.4 V MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2018
2 28 s 7 25.55 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -2.4 -- WYSOCKI Rafał Z/3232/17 2018 5
400 m M
1 s 1 49.97 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II DMP JAROS Marek Z/6045/15 2018 3 ZKN 89
2 s 1 50.05 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej KLESZOWSKI Leszek Z/4805/15 2018 2 88
3 s 1 50.52 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP JAROS Marek Z/2537/16 2018 3 81
4 s 1 51.56 MAZUR Krystian MKS Pogoń Siedlce 02 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2053/15 2018 2 ZKN
5 s 1 53.90 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. KACZMAREK Aneta , Z/2828/17 , 2018 BEZ
6 s 1 60.08 KOĆ Michał MKS Pogoń Siedlce 04 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4027/18 2018
800 m M
1 1 s 1 1:53.93 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II DMP OGONOWSKI Jakub B.D. Z/0177/14 2018 ZKN 93
2 2 s 1 1:54.38 RÓŻYCKI Piotr MUKS Płock 99 U20 MZ II MIESZKOWSKI Piotr Z/0519/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 1:54.71 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0705/16 2018 2 ZKN 87
4 4 s 1 1:55.49 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ II ROSŁON Sławomir Z/0430/15 2018 2 ZKN
5 5 s 1 1:55.52 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2018 2 ZKN
6 6 s 1 2:01.01 TYMIŃSKI Piotr WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1001/17 2018 4
7 7 s 1 2:01.65 LUBELSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1011/16 2018 BEZ LDK!
8 8 s 1 2:02.20 JACIUK Sylwester MKS Pogoń Siedlce 93 Sen MZ -- B.D. Z/0039/13 2018 3
9 9 s 1 2:02.45 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/5610/15 2018 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 3:55.60 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 92 Sen MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/0866/11 2018 2
2 2 s 1 3:55.80 STEC Adam KS Warszawianka W-wa 96 U23 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof JAKUBOWSKI Marek , Z/4531/17 , 2018 2
3 3 s 1 3:58.60 PIRÓG Michał AZS UMCS Lublin 95 Sen LU II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0444/13 2018 2
4 4 s 1 4:01.51 MARCINKIEWICZ Adrian MKS Pogoń Siedlce 93 Sen MZ II MACIEJEWSKI Janusz B.D. Z/3613/15 2018 2
5 5 s 1 4:01.85 ¦WIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2018
6 6 s 1 4:02.62 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 99 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/2206/15 2018 3
7 7 s 1 4:16.34 DˇBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/5221/15 2018 3 LDK!
8 8 s 1 4:16.34 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2018 BEZ
9 9 s 1 4:22.93 GRZYBCZYK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/2404/15 2018 3
10 10 s 1 4:28.50 ŻUK Bartosz MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ V MACIEJEWSKI Janusz Z/1421/17 2018 4
11 11 s 1 5:04.84 CZAPSKI Kacper Paweł MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ -- B.D. Z/4669/18 2018
W dal M
1 1 f 1 6.82 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -0.5 II SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2018 3 KN
2 2 f 1 6.72 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -0.3 III WYSOCKI Rafał Z/2651/16 2018
3 3 f 1 6.52 WI¦NIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +0.5 III CHMIELEWSKI Marek Z/2681/17 2018 3 ZKN
4 4 f 1 5.52 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +2.3 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK!
  5.45 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +1.4 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.871640920639 sekund