Warszawa 10.06.2018
Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018 [DMP]
100 m K
1 1 e 1 12.43 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -1.4 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2018 1 ZKN
2 2 e 1 12.70 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -1.4 II DMP CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2018 2 88
3 3 e 1 12.76 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -1.4 III OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 3 ZKN
4 4 e 1 12.80 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -1.4 III OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 3 ZKN
5 5 e 1 13.31 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -1.4 IV TRZOS Leszek Z/5568/15 2018 3
6 6 e 1 13.56 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -1.4 IV OBROCKI Bogdan Z/2322/15 2018 3
7 7 e 1 13.70 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -1.4 IV OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 4
1 8 e 2 13.80 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.3 IV OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2018 BEZ
2 9 e 2 13.94 ORDOWICZ Jadwiga RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -0.3 -- GOS Piotr Z/4756/18 2018
3 10 e 2 13.97 KWIATKOWSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -0.3 -- ŁATKO Barbara Z/3627/18 2018
4 11 e 2 14.05 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01 U18 MZ -0.3 -- TARASIUK Paweł Z/1772/15 2018 4
5 12 e 2 14.06 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.3 -- OBROCKI Bogdan Z/3156/16 2018 BEZ
6 13 e 2 15.20 RˇCZKA Julia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -0.3 -- RˇCZKA Paweł RˇCZKA Elżbieta Z/3154/16 2018 BEZ LDK!
7 14 e 2 15.41 KOWALSKA Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -0.3 -- KUBIK Ilona Z/1359/18 2018
1 1 f 1 12.50 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -0.3 II DMP CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2018 2 99
2 2 f 1 12.65 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.3 II OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 3 ZKN
3 3 f 1 13.10 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -0.3 III TRZOS Leszek Z/5568/15 2018 3
4 4 f 1 13.88 KWIATKOWSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -0.3 -- ŁATKO Barbara Z/3627/18 2018
5 5 f 1 13.90 ORDOWICZ Jadwiga RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -0.3 -- GOS Piotr Z/4756/18 2018
6 6 f 1 15.36 KOWALSKA Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -0.3 -- KUBIK Ilona Z/1359/18 2018
200 m K
1 1 s 1 24.63 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -1.0 I B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2018 1 ZKN
2 2 s 1 25.46 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -1.0 II OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 3 ZKN
3 3 s 1 25.61 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -1.0 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
4 5 s 1 27.33 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -1.0 IV OBROCKI Bogdan Z/2322/15 2018 3
5 6 s 1 27.91 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -1.0 IV OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 4
6 9 s 1 28.37 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01 U18 MZ -1.0 IV TARASIUK Paweł Z/1772/15 2018 4
7 13 s 1 29.03 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -1.0 -- OBROCKI Bogdan Z/3156/16 2018 BEZ
1 4 s 2 26.58 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ +0.2 III JOBT Andrzej Z/5364/15 2018 2 ZKN
2 7 s 2 27.95 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02 U18 MZ +0.2 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2018 3
3 8 s 2 28.21 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.2 IV OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2018 BEZ
4 10 s 2 28.47 WIERZBA Paulina OKS Start Otwock 01 U18 MZ +0.2 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3392/16 2018 BEZ
5 11 s 2 28.49 KOZICKA Julia UKS Młodzik Warszawa 01 U18 MZ +0.2 IV RADKE Karol RADKE Karol Z/4318/18 2018 LDK!
6 12 s 2 28.59 ROSZKOWSKA Marianna OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ +0.2 -- GˇSIEWSKI Artur GˇSIEWSKI Artur Z/6447/15 2018 LDK!
7 14 s 2 31.04 RˇCZKA Julia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +0.2 -- RˇCZKA Paweł RˇCZKA Elżbieta Z/3154/16 2018 BEZ LDK!
8 15 s 2 31.86 CELIK Aylin UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ +0.2 -- KUBIK Ilona Z/1355/18 2018
400 m K
1 4 s 1 62.09 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV TARASIUK Paweł Z/1261/16 2018 3
2 7 s 1 63.28 CZERSKA Małgorzata UKS Orlik Pionki 95 Sen MZ -- SZCZECHOWSKI Jacek KLESZOWSKI Leszek 3
3 8 s 1 64.61 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3944/15 2018 3
4 9 s 1 70.40 GAJEWSKA Sandra AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1479/17 2018 BEZ
1 1 s 2 60.60 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2079/15 2018 2 LDK! ZKN
2 2 s 2 61.39 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 4
3 3 s 2 61.52 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2018 3
4 5 s 2 62.13 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ IV KUBIK Ilona Z/1363/18 2018
5 6 s 2 62.31 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ IV JOBT Andrzej Z/5364/15 2018 2 ZKN
800 m K
1 1 s 1 2:20.42 BˇK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2018 3 ZKN
2 2 s 1 2:33.61 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1919/16 2018 4
3 3 s 1 2:37.65 GRZELAK Marta AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- B.D. Z/3624/18 2018
  s 1 DNF NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2018 3
  s 1 DNF DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0709/14 2018 4
1500 m K
1 1 s 1 5:17.37 SZCZECHLA Zofia AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1478/17 2018 BEZ
2 2 s 1 5:17.42 GˇSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1358/18 2018
100 m pł J MŁ K
1 e 1 14.59 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -2.8 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN
2 e 1 15.74 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -2.8 II RZEPKA Marek Z/1131/17 2018
3 e 1 16.18 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -2.8 III TRZOS Leszek Z/5568/15 2018 3
4 e 1 16.37 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -2.8 III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
5 e 1 16.70 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -2.8 III JOBT Andrzej Z/1933/15 2018 3
6 e 1 17.34 DELOPHONT Naomi UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -2.8 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3061/17 2018 3
  e 1 DNF ORDOWICZ Jadwiga RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -2.8 -- GOS Piotr Z/4756/18 2018
1 1 f 1 13.93 JÓ¬WIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -0.4 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN
2 2 f 1 15.45 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -0.4 II RZEPKA Marek Z/1131/17 2018
3 3 f 1 15.91 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.4 III OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
4 4 f 1 16.22 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -0.4 III TRZOS Leszek Z/5568/15 2018 3
5 5 f 1 16.33 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -0.4 III JOBT Andrzej Z/1933/15 2018 3
100 m pł K
1 1 e 1 14.14 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -0.8 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2018 1 ZKN
2 2 e 1 14.31 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -0.8 I BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2018 1 ZKN
3 3 e 1 14.74 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ -0.8 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
4 4 e 1 16.31 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -0.8 III BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3
1 1 f 1 14.00 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -1.5 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2018 1 ZKN
2 2 f 1 14.20 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -1.5 I BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2018 1 ZKN
3 3 f 1 14.63 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ -1.5 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
  f 1 DNF KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -1.5 -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3
400 m pł K K
1 1 s 1 61.33 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ I GˇSIEWSKI Artur B.D. Z/1469/13 2018 2 ZKN
2 2 s 1 61.73 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ I B.D. B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1793/13 , 2018 1
3 3 s 1 64.25 KRZYWICKA Magda OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1465/13 , 2018 2 ZKN
4 4 s 1 65.40 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 Sen WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2018 2
5 5 s 1 66.34 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0056/16 2018 2 ZKN GIM
6 6 s 1 68.24 KORZUN Aleksandra UKS Technik Augustów 00 U20 PD III SOWÓL Bogusław Z/1543/15 2018 2 LDK!
7 7 s 1 68.42 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2102/15 2018 3 ZKN
Wzwyż K
1 f 1 1.62 FLISIŃSKA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ II GOS Piotr B.D. Z/1662/17 2018 3 LDK!
2 f 1 1.55 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0005/12 2018 3
3 f 1 1.55 GOS Patrycja RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III GOS Piotr Z/4755/18 2018
4 f 1 1.50 DELOPHONT Naomi UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3061/17 2018 3
5 f 1 1.35 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3626/18 2018
Tyczka K
1 f 1 3.70 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2018 ZKN
2 f 1 3.50 OBERDA Julia OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ I GAWENDA Andrzej Z/3956/15 2018 M
3 f 1 3.40 LIPIŃSKA Milena O¶rodek Skoku o Tyczce Gdańsk 99 U20 PM I DMP MIGDA Leszek Z/0583/15 2018 I ZKN 117
4 f 1 3.20 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 f 1 3.00 KOT Anna AZS UMCS Lublin 99 U20 LU II MIGDA Leszek Z/1610/16 2018 2 ZKN
6 f 1 2.80 MI¦KIEWICZ Aleksandra KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2399/16 2018 3
7 f 1 2.60 MARCINEK Natalia AZS UMCS Lublin 00 U20 LU IV DMP MIGDA Leszek Z/2517/17 2018 4 58
8 f 1 2.60 JAKUBASZEK Emilia AZS UMCS Lublin 00 U20 LU IV DMP MIGDA Leszek Z/2454/17 2018 4 58
9 f 1 2.40 SIEMBOR Maria OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/4455/18 2018
10 f 1 2.20 DˇBROWSKA Klaudia UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/2719/17 2018 BEZ
W dal K
1 f 1 6.00 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +4.0 I BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
2 f 1 5.11 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +0.7 III RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
3 f 1 5.10 GRANOWSKA Pola UKS Melo Błonie 03 U16 MZ +2.4 III GAWRYJOLEK Slawomir Z/3003/17 2018 BEZ
4 f 1 4.91 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +3.2 IV ŁUKASIAK Michał Z/3998/15 2018 4
5 f 1 4.14 KOWALSKA Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ +3.0 -- KUBIK Ilona Z/1359/18 2018
  4.75 GRANOWSKA Pola UKS Melo Błonie 03 U16 MZ -0.5 V GAWRYJOLEK Slawomir Z/3003/17 2018 BEZ
  4.90 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +0.4 IV ŁUKASIAK Michał Z/3998/15 2018 4
  5.86 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +1.5 I BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
Kula (3) K
1 f 1 10.68 SZEWIERNOWSKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/2880/17 2018 5
Kula (4) K
1 f 1 15.09 ¦LEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk 98 U23 MZ I OLSZEWSKI Henryk Z/0073/14 2018 1 KN
2 f 1 12.91 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U20 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2018 1
3 f 1 7.60 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4020/15 2018 3
Dysk (1) K
1 f 1 31.99 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV BOROŃ Aldona Z/3645/16 2018 3 ZKN GIM
  f 1 NM LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- DMP KĘCKI Krzysztof B.D. Z/1428/13 2018
  f 1 NM STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- DMP KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2018 KN
Młot (4) K
1 f 1 54.02 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2018 1 KN
Oszczep (500) K
1 f 1 39.43 STY¦ Agata SKS Feniks Siedlce 01 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/5561/15 2018 2
2 f 1 39.36 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 2 KN
3 f 1 30.16 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1131/17 2018
Oszczep (600) K
1 f 1 33.27 BRZÓZKA Julia AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ IV PATLA Genowefa Z/2350/16 2018 4
2 f 1 30.42 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
3 f 1 20.64 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4020/15 2018 3
100 m M
1 1 e 1 11.40 WEITZ Jakub OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ -2.9 III BALCERZAK Piotr Z/2202/17 2018 2
2 2 e 1 11.46 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów # 99 U20 MZ -2.9 III ADAMSKI Robert Z/0582/16 2018
3 5 e 1 11.57 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -2.9 III BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
4 7 e 1 11.68 ZAKHARIAN Kennet UKS Kusy Warszawa 01 U18 MZ -2.9 III KĘDZIORA Robert B.D. Z/3854/16 2018 2
5 8 e 1 11.82 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -2.9 IV OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 4
6 10 e 1 11.87 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -2.9 IV OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
7 11 e 1 11.93 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ -2.9 IV CUCH Tadeusz Z/3994/15 2018 3
1 4 e 2 11.48 GŁĘBOCKI Jan UKS Otrębusy 01 U18 MZ -0.6 III GOLJANEK Janusz Z/3401/16 2018 3 ZKN
2 9 e 2 11.86 DRON Mykola OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -0.6 -- BALCERZAK Piotr Z/0624/17 2018 3
3 13 e 2 11.97 DˇBROWSKI Adrian MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -0.6 IV TARASIUK Paweł Z/0633/17 2018 5
4 14 e 2 12.18 SZMAGALSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -0.6 IV ŁATKO Barbara Z/3995/15 2018 BEZ
5 15 e 2 12.19 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.6 IV OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2018 4
6 16 e 2 12.27 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -0.6 -- OBROCKI Bogdan Z/6250/15 2018 4
7 17 e 2 12.31 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.6 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
8 18 e 2 12.38 HACHULSKI Iwo AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -0.6 -- ŁATKO Barbara Z/2338/17 2018 4
1 3 e 3 11.48 KRZEMIŃSKI Jan Mazovia ProActiv Ciechanów # 99 U20 MZ +0.2 III ADAMSKI Robert Z/0581/16 2018
2 6 e 3 11.59 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ +0.2 III SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
3 12 e 3 11.93 SYPNIEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +0.2 -- B.D. RˇCZKA Paweł , Z/4514/18 , 2018 BEZ
4 19 e 3 12.46 SADOWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.2 -- KRYŃSKI Kamil KALINOWSKI Paweł # Z/6487/15 2018 LDK!
5 20 e 3 12.58 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +0.2 -- RˇCZKA Paweł Z/5890/15 2018 LDK!
6 21 e 3 12.61 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +0.2 -- BALCERZAK Piotr Z/3068/17 2018 BEZ
7 22 e 3 12.88 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.2 -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2018 BEZ
1 1 f 1 11.09 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów # 99 U20 MZ +0.4 II ADAMSKI Robert Z/0582/16 2018
2 2 f 1 11.33 GŁĘBOCKI Jan UKS Otrębusy 01 U18 MZ +0.4 III GOLJANEK Janusz Z/3401/16 2018 3 ZKN
3 3 f 1 11.38 KRZEMIŃSKI Jan Mazovia ProActiv Ciechanów # 99 U20 MZ +0.4 III ADAMSKI Robert Z/0581/16 2018
4 4 f 1 11.42 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ +0.4 III CUCH Tadeusz Z/3994/15 2018 3
5 5 f 1 11.44 ZAKHARIAN Kennet UKS Kusy Warszawa 01 U18 MZ +0.4 III KĘDZIORA Robert B.D. Z/3854/16 2018 2
6 6 f 1 11.51 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.4 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 4
7 7 f 1 12.03 SYPNIEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +0.4 -- B.D. RˇCZKA Paweł , Z/4514/18 , 2018 BEZ
8 8 f 1 12.24 SZMAGALSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +0.4 -- ŁATKO Barbara Z/3995/15 2018 BEZ
9 9 f 1 12.36 SADOWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 01 U18 PD +0.4 -- KRYŃSKI Kamil KALINOWSKI Paweł # Z/6487/15 2018 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.28 WEITZ Jakub OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ +0.1 II BALCERZAK Piotr Z/2202/17 2018 2
2 3 s 1 23.04 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.1 III OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
3 6 s 1 23.96 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ +0.1 -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2018
4 9 s 1 24.44 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.1 -- OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2018 4
1 2 s 2 22.78 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -1.3 II BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
2 5 s 2 23.79 DRON Mykola OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -1.3 -- BALCERZAK Piotr Z/0624/17 2018 3
3 7 s 2 23.99 DˇBROWSKI Adrian MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -1.3 IV TARASIUK Paweł Z/0633/17 2018 5
4 8 s 2 24.05 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -1.3 IV OBROCKI Bogdan Z/6250/15 2018 4
5 10 s 2 24.44 KAWCZYŃSKI Filip UKS Kusy Warszawa 00 U20 MZ -1.3 -- KĘDZIORA Robert Z/2691/17 2018 4
6 11 s 2 25.06 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -1.3 -- RˇCZKA Paweł Z/5890/15 2018 LDK!
1 4 s 3 23.49 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ -1.4 III SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
3 13 s 3 26.07 KILISZEK Mikołaj UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -1.4 -- RADKE Karol Z/2237/18 2018
4 14 s 3 28.24 MIERZEJEWSKI Julian UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ -1.4 -- RADKE Karol GˇSIEWSKI Artur Z/4105/18 2018 BEZ LDK!
400 m M
1 5 s 1 53.97 DˇBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV TARASIUK Paweł Z/1262/16 2018 BEZ
2 6 s 1 54.67 CZECHOSKI Adam KS Orzeł Warszawa 99 U20 MZ IV PODRAŻKO Marian Z/0535/15 2018 BEZ
3 7 s 1 55.04 RADZIEJEWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/0906/17 2018 BEZ
4 8 s 1 56.47 RACZYŃSKI Amadeusz WAT Warszawa 95 Sen MZ -- B.D.
5 9 s 1 56.97 DYNOWSKI Grzegorz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2951/17 2018 BEZ
1 1 s 2 53.18 POLOWIEC Karol OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2985/16 2018 3
2 2 s 2 53.40 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2018 4
3 3 s 2 53.70 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 80 Weteran LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2018 2
4 4 s 2 53.97 GANCARZ Szymon MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0672/15 2018 3
800 m M
1 1 s 1 1:56.17 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 92 Sen MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/0866/11 2018 2
2 2 s 1 1:56.78 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/1508/13 2018 3
3 3 s 1 2:01.92 KUCHARSKI Jarosław RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III TRZOS Leszek Z/2174/15 2018 4
4 4 s 1 2:02.80 ¦LˇZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 95 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
5 5 s 1 2:04.68 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/1058/17 2018 BEZ
6 6 s 1 2:09.17 ILIEV Michał niest. Warszawa 00 U20 MZ --
7 7 s 1 2:16.78 PACIOREK Jakub UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1361/18 2018
8 8 s 1 2:20.62 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2018 5
  s 1 DNF POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2018
1500 m M
1 1 s 1 4:07.52 BABIK Filip KS ENTRE.PL Team Warszawa 96 U23 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof B.D. , Z/3905/16 , 2018
2 2 s 1 4:08.66 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/0082/18 2018
3 3 s 1 4:12.53 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- TARASIUK Paweł B.D. Z/0985/14 2018
4 4 s 1 4:33.58 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2018 4
5 5 s 1 4:46.70 JA¬WIŃSKI Mikołaj UKS Kusy Warszawa 01 U18 MZ -- RADKE Karol Z/3776/18 2018 LDK!
  s 1 DNF PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2018 BEZ
  s 1 DNF DˇBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/5221/15 2018 3 LDK!
  s 1 DNF PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- TARASIUK Paweł B.D. Z/0986/14 2018
  s 1 DNF MICHALSKI Jan niestowarzyszony # 01 U18 -- B.D. Z/3951/15 2018 ZKN
  s 1 DNF KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -- TRZOS Leszek Z/0310/13 2018 1 KN
  s 1 DNF KUCHARSKI Jarosław RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/2174/15 2018 4
  s 1 DQ KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -- TRZOS Leszek Z/0310/13 2018 1 KN
3000 m M
1 1 s 1 9:05.81 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1780/15 2018 3 ZKN
2 2 s 1 9:26.54 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 U18 MZ IV RADKE Karol Z/2535/18 2018 LDK!
3 3 s 1 9:27.90 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/5610/15 2018 BEZ
4 4 s 1 9:36.76 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2018 4 LDK!
5 5 s 1 9:40.10 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2018 3 LDK! ZKN
  s 1 DNF RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2018 3 ZKN
  s 1 DNF WEREMCZUK Krzysztof niestowarzyszony # 00 U20 -- B.D. Z/2323/15 2018 ZKN
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.52 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -2.1 II KACZMAREK Grzegorz # Z/4588/15 2018 1 ZKN
2 2 e 1 14.86 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -2.1 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
3 3 e 1 15.68 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -2.1 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
4 4 e 1 17.02 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -2.1 -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
5 5 e 1 17.53 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -2.1 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
6 6 e 1 19.30 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -2.1 -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN
1 1 f 1 14.35 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U18 LB -1.5 II KACZMAREK Grzegorz # Z/4588/15 2018 1 ZKN
2 2 f 1 14.67 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -1.5 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
3 3 f 1 15.53 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -1.5 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
4 4 f 1 17.45 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -1.5 -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN
5 5 f 1 17.57 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -1.5 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
6 6 f 1 18.14 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -1.5 -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.45 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ +0.4 I BOROŃ Aldona Z/0582/15 2018 1 ZKN
2 2 e 1 15.55 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ +0.4 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
1 1 f 1 15.80 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -1.5 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
400 m pł M
1 1 s 1 55.32 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ II BOROŃ Adam Z/1444/14 2018 1 ZKN
2 2 s 1 63.49 DYNOWSKI Łukasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2834/17 2018 BEZ
Tyczka M
1 f 1 4.40 SZEWCZYK Stanisław KS Warszawianka W-wa 97 U23 MZ II GĘBSKI Adam Z/1278/13 2018 1 ZKN
2 f 1 4.20 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ II DMP MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2018 2 ZKN 87
3 f 1 4.20 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa 96 U23 MZ II GĘBSKI Adam Z/1815/12 2018 2
3 f 1 4.20 MARCINIEWICZ Mateusz AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II DMP MASTALERZ Janusz Z/1583/14 2018 2 87
5 f 1 4.00 MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2018 3 LDK! ZKN
5 f 1 4.00 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN
6 f 1 3.00 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK!
7 f 1 2.20 WEREDA Dawid SKS Feniks Siedlce 04 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2107/18 2018
  f 1 NM AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2018 2 ZKN
Kula (5) M
1 f 1 14.86 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U18 MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2018 2
2 f 1 14.14 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2018 3
3 f 1 13.60 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2535/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 12.97 ŻURAWSKI Sebastian OKS Start Otwock 01 U18 MZ IV SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/4119/17 2018 BEZ
5 f 1 11.74 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2018 5
6 f 1 10.93 DANILUK Adam UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -- GˇSIEWSKI Artur B.D. , Z/2737/17 , 2018 4 LDK!
  f 1 NM KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2018 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 13.18 MARUSZCZAK Maciej MKL Szczecin 99 U20 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof Z/0438/15 2018 2
2 f 1 10.88 KILUK Konrad UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4224/15 2018 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 12.40 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1
Dysk (1.5) M
1 f 1 53.24 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU I MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2018 2 ZKN GIM
2 f 1 42.01 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2535/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 f 1 40.85 LADA Marcin KS Wisła Puławy 01 U18 LU III B.D. Z/3002/16 2018 3
4 f 1 37.45 DANILUK Adam UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ IV GˇSIEWSKI Artur B.D. , Z/2737/17 , 2018 4 LDK!
5 f 1 30.00 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN
Dysk (1.75) M
1 f 1 56.50 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamo¶ć 00 U20 LU I KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2018 1 KN
Dysk (2) M
1 f 1 56.14 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin 93 Sen LU I DMP KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. Z/1411/11 2018 KN 144
2 f 1 49.71 KACPRZAK Mateusz AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ I DMP OLSZEWSKI Radosław KĘCKI Krzysztof , Z/3356/11 , 2018 113
3 f 1 39.81 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1
4 f 1 37.37 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 95 Sen MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara STANISLAWSKI Krzysztof Z/4671/11 2018 2
Młot (5) M
1 f 1 56.24 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III GÓRA Marcin Z/2530/16 2018 3 ZKN
2 f 1 52.04 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III GÓRA Marcin Z/2986/16 2018 4 ZKN
3 f 1 48.42 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 02 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2018 4
Młot (6) M
1 f 1 55.73 KO¬LICKI Michał OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ II ROSA Mikołaj Z/3940/15 2018 1 ZKN
2 f 1 53.83 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ II ROSA Mikołaj Z/2247/16 2018 2 ZKN
Młot (7.26) M
1 f 1 69.77 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamo¶ć 93 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2018 KN 159
2 f 1 53.69 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 97 U23 PD II CHLEBIŃSKI Bogumił B.D. Z/0954/14 2018 ZKN
Oszczep (700) M
1 f 1 33.05 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2018 5
2 f 1 30.88 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2018 BEZ
3 f 1 25.43 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
Oszczep (800) M
1 f 1 70.11 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ I DMP B.D. B.D. B.D. , Z/0444/12 , 2018 ZKN 131
2 f 1 65.85 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I DMP BIELCZYK Piotr B.D. Z/3684/11 2018 115
3 f 1 63.94 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ I DMP BIELCZYK Piotr B.D. Z/5021/15 2018 2 108
4 f 1 58.30 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M KN
5 f 1 51.01 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III PATLA Genowefa Z/2310/16 2018 3
6 f 1 49.92 BONECKI Bartłomiej RKS ŁódĽ 97 U23 LD III DMP GOWORSKI Tomasz Z/3528/15 2018 2 59
7 f 1 40.85 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2018 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.5671241283417 sekund