Kraków 10.06.2018
12. Otwarty Puchar Krakowa. 10. Memoriał Gwiazd Małopolskiej Lekkoatletyki. DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 2 e 1 12.41 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK -0.8 II MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2018 2 ZKN
2 4 e 1 12.42 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA -0.8 II DMP KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2 103
3 5 e 1 12.47 KARA¦ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -0.8 II GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2018 M KN
4 8 e 1 12.97 WO¬NICKA Justyna BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.8 III MANTYK Łukasz Z/2039/16 2018 ZKN
5 9 e 1 12.98 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL -0.8 III DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0891/15 2018 3 73 113
6 13 e 1 13.50 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U20 SL -0.8 IV DMP DMP U20 ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2018 3 50 92
7 12 e 1 13.50 STANISZEWSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -0.8 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1396/16 2018 4
1 1 e 2 12.38 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL -1.1 II MIĘKIŃSKI Grzegorz # Z/0652/15 2018 2
2 3 e 2 12.41 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -1.1 II DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2018 1 ZKN 104 138
3 6 e 2 12.48 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA -1.1 II B.D. GIZA Maciej , Z/0576/17 , 2018 2
4 7 e 2 12.63 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -1.1 II DMP GIZA Maciej Z/1449/13 2018 2 91
5 10 e 2 13.06 BATKO Agata MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -1.1 III JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0885/15 2018 2 ZKN
6 11 e 2 13.31 BIELEŃ Martyna WKS Wawel Kraków 96 U23 MA -1.1 -- BORA Piotr B.D. Z/1404/12 2018 3
7 14 e 2 13.69 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 Sen SL -1.1 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2018 BEZ
1 f 1 12.17 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL 0.0 II MIĘKIŃSKI Grzegorz # Z/0652/15 2018 2
2 f 1 12.26 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA 0.0 II DMP KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2 113
3 f 1 12.28 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL 0.0 II DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2018 1 ZKN 112 144
4 f 1 12.34 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA 0.0 II B.D. GIZA Maciej , Z/0576/17 , 2018 2
5 f 1 12.36 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK 0.0 II MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2018 2 ZKN
6 f 1 12.63 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA 0.0 II DMP GIZA Maciej Z/1449/13 2018 2 91
7 f 1 12.85 WO¬NICKA Justyna BKL Bełchatów 02 U18 LD 0.0 III MANTYK Łukasz Z/2039/16 2018 ZKN
200 m K
1 1 s 1 24.51 KARA¦ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +0.6 I GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2018 M KN
2 2 s 1 24.90 DˇBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +0.6 I BARSZCZ Mirosław Z/5252/15 2018 2 LDK! ZKN
3 4 s 1 24.96 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA +0.6 II KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
4 4 s 1 24.96 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +0.6 II DMP DMP U20 CIUK Marek Z/3835/15 2018 1 ZKN 115 146
5 5 s 1 25.33 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA +0.6 II DMP B.D. GIZA Maciej , Z/0576/17 , 2018 2 105
6 6 s 1 25.34 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL +0.6 II MIĘKIŃSKI Grzegorz # Z/0652/15 2018 2
400 m K
1 1 s 1 54.26 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U23 SL M MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0932/13 2018 1 ZKN
2 2 s 1 54.58 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 98 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2018 ZKN
3 3 s 1 56.09 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2018 2 117
4 4 s 1 56.70 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2018 1 KN 142
5 5 s 1 57.72 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0943/13 2018 2 99
6 6 s 1 57.92 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0993/14 2018
7 7 s 1 59.01 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL III DMP DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1403/16 2018 4 85 121
  s 1 DNF TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0903/15 2018 3
800 m K
1 1 s 1 2:06.74 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL I DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/2788/15 2018 1 KN 136 162
2 2 s 1 2:06.91 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA I DMP DMP U20 KRÓL Zbigniew B.D. Z/0990/18 2018 135 161
3 3 s 1 2:07.29 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U18 PM I DMP U20 SZAŁACH Krzysztof Z/1548/15 2018 2 ZKN 159
4 4 s 1 2:08.67 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice 87 Sen SL I MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 2
5 5 s 1 2:11.66 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0804/13 2018 3
6 6 s 1 2:13.23 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II DMP DMP U20 MIREK Wacław Z/2407/15 2018 2 ZKN 100 136
  s 1 DNF KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
  s 1 DNF KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -- MARMUR Stanisław Z/2389/15 2018 1 LDK! KN
1 7 s 2 2:14.21 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2018 2 ZKN 132
2 8 s 2 2:16.48 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL II DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2018 2 ZKN 84 125
3 9 s 2 2:17.20 BERE¬NICKA Monika UKS Tempo 5 Przemy¶l 00 U20 PK II SUGIER Maria Z/0280/15 2018 3 LDK! ZKN
4 10 s 2 2:19.34 FIC Renata WKS Wawel Kraków 00 U20 MA III DMP DMP U20 PA¦ Mariusz Z/3016/15 2018 3 71 117
5 11 s 2 2:23.04 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków # 97 U23 MA III B.D. BRACHMAN Tomasz , Z/1005/13 , 2018
6 12 s 2 2:23.55 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS III SKRZYPACZ Adrian Z/1349/13 2018 3
7 13 s 2 2:33.25 BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 99 U20 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2129/15 2018 BEZ
  s 2 DNF JAROMIN Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- DMP BRACHMAN Tomasz B.D. Z/1199/13 2018 3
100 m pł J MŁ K
  s 1 DNF IWANIEC Anna KKL Kielce 01 U18 SK +0.5 -- DMP U20 WRONA Agnieszka Z/3636/15 2018 3 ZKN
100 m pł K
1 1 s 1 14.55 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP +0.5 II DMP KĘDZIORA Robert Z/3654/11 2018 1 116
2 2 s 1 15.36 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +0.5 II DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2018 1 ZKN 88 132
3 3 s 1 17.76 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.5 -- DMP DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/4794/15 2018 3 30 72
400 m pł K K
1 1 s 1 59.50 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2018 M 139
2 2 s 1 59.80 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA I DMP PA¦ Mariusz B.D. Z/0636/14 2018 KN 136
3 3 s 1 61.07 JA¬WIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 98 U23 SL I PIETRZAK Michał Z/0651/15 2018 II
4 4 s 1 61.25 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ I B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2018 2 ZKN
5 5 s 1 65.85 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP II ŻYŻYK Genowefa Z/2011/16 2018 3
6 6 s 1 69.68 BRZĘK Paulina KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA IV KUCZEK Piotr Z/1866/16 2018 3
7 7 s 1 69.69 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA IV MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2018 3 LDK! GIM
8 8 s 1 70.89 POKORNY Joanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/2392/17 2018 BEZ
2000 m prz K
1 1 s 1 6:44.61 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL I SZCZYRK Janusz Z/2776/15 2018 1 KN
2 2 s 1 6:46.74 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL I DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/2769/15 2018 2 ZKN 154
3 3 s 1 6:51.52 ENGELMANN Weronika MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL I SZCZYRK Janusz Z/2896/15 2018 1 ZKN
4 4 s 1 6:56.22 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD I WO¬NIAK Jerzy Z/0966/15 2018 2 KN
5 5 s 1 6:57.58 ¦LĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 Sen SL I CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2018 1
6 6 s 1 7:01.32 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/1549/15 2018 2 ZKN
7 7 s 1 7:20.08 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK II DMP U20 KOWAL Piotr Z/0537/15 2018 2 ZKN 126
Wzwyż K
1 f 1 1.82 KONIOR Justyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA M DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/0842/11 2018 1 145
2 f 1 1.76 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP I DMP B.D. Z/3660/11 2018 1 126
3 f 1 1.74 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław 87 Sen DS I DMP PYRA Dawid Z/3812/11 2018 1 120
4 f 1 1.64 FIJAK Ewa KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA II DMP B.D. ZAPART Stanisław , Z/3538/18 , 2018 3 91
5 f 1 1.55 PETRENKO Yuliia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA III ZAPART Stanisław B.D. 3
6 f 1 1.50 WO¬NICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U18 SL IV BOJKO Bogdan Z/1672/16 2018 3 ZKN
W dal K
1 f 1 5.64 BARANEK Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL -0.4 II DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/0650/15 2018 2 ZKN 101 132
Kula (4) K
1 f 1 15.47 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/0364/11 2018 M 142
2 f 1 13.10 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2018 110
3 f 1 12.67 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA I DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/0481/12 2018 2 104
4 f 1 12.24 CISICKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U23 SL II KURDZIEL Andrzej Z/1044/14 2018 1 ZKN
5 f 1 10.03 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL III BONK Stanisław B.D. Z/0682/14 2018 ZKN
Dysk (1) K
1 f 1 39.70 GAŁAJ Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP II DMP TATARUCH Rafał Z/0108/13 2018 2 96
2 f 1 37.58 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II BONK Stanisław B.D. Z/0682/14 2018 ZKN
3 f 1 36.88 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemy¶l 00 U20 PK III DMP U20 RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2018 2 ZKN 125
4 f 1 33.07 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice 97 U23 SL III BONK Stanisław B.D. Z/0951/13 2018
5 f 1 32.73 GÓRNIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemy¶l 99 U20 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/1064/15 2018 3 ZKN
Oszczep (600) K
1 f 1 41.96 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA II DMP NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2018 2 102
2 f 1 33.38 SIEWRUK Agata AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP -- DMP ŻYŻYK Jerzy Z/1051/14 2018 3 64
100 m M
1 2 e 1 10.72 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA +0.3 I DMP GIZA Andrzej Z/0148/11 2018 M 127
2 4 e 1 10.88 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +0.3 I HOMA Wioleta Z/0363/15 2018 1 KN
3 12 e 1 11.21 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U20 SK +0.3 II DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2018 3 126
4 19 e 1 12.29 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00 U20 MA +0.3 -- DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3605/18 2018 BEZ 25 78
1 7 e 2 10.94 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +0.6 II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0090/13 2018 1 ZKN 107
2 9 e 2 11.12 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.6 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2018 1 LDK! KN GIM
3 10 e 2 11.14 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.6 II MANTYK Łukasz Z/3147/17 2018 2 ZKN GIM
4 11 e 2 11.18 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +0.6 II DMP GIZA Maciej B.D. Z/5037/15 2018 2 88
5 13 e 2 11.31 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA +0.6 III WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2018 3
6 18 e 2 12.08 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +0.6 IV KUCZEK Piotr Z/3080/16 2018 4
1 3 e 3 10.83 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamo¶ć 95 Sen LU -0.6 I DMP B.D. B.D. Z/5085/11 2018 M 117
2 6 e 3 10.94 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD -0.6 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2018 1 KN
3 8 e 3 11.05 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U23 MZ -0.6 II KOSSOWSKI Kazimierz B.D. Z/1580/14 2018
4 15 e 3 11.56 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.6 III GIZA Andrzej Z/4925/15 2018 2 ZKN
5 16 e 3 11.65 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA -0.6 III KUCZEK Piotr Z/4801/15 2018 2
6 17 e 3 11.91 DRÓŻDŻ Marcin MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -0.6 IV RZEWNICKI Wiktor Z/1406/16 2018 3 ZKN
7 20 e 3 12.93 BUCHACZ Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL -0.6 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0958/18 2018
1 1 e 4 10.67 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA +0.7 I GIZA Andrzej B.D. B.D. Z/2600/11 2018 M KN
2 5 e 4 10.93 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL +0.7 II DMP DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2018 2 ZKN 108 142
3 14 e 4 11.48 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL +0.7 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2018
  e 4 DQ GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +0.7 -- DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/3377/15 2018 1 KN
1 f 1 10.67 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamo¶ć 95 Sen LU -1.0 I DMP B.D. B.D. Z/5085/11 2018 M 131
2 f 1 10.71 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD -1.0 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2018 1 KN
3 f 1 10.74 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA -1.0 I GIZA Andrzej B.D. B.D. Z/2600/11 2018 M KN
4 f 1 10.77 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA -1.0 I DMP GIZA Andrzej Z/0148/11 2018 M 122
5 f 1 10.87 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL -1.0 I HOMA Wioleta Z/0363/15 2018 1 KN
6 f 1 10.98 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U23 MZ -1.0 II KOSSOWSKI Kazimierz B.D. Z/1580/14 2018
7 f 1 11.10 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -1.0 II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0090/13 2018 1 ZKN 94
200 m M
1 1 s 1 21.96 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA -0.6 II GIZA Andrzej Z/0148/11 2018 M
2 2 s 1 22.15 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL -0.6 II BIELA Marek Z/4611/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 22.69 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U20 SK -0.6 II TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2018 3
4 4 s 1 22.70 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA -0.6 II KUCZEK Piotr Z/4801/15 2018 2
5 5 s 1 22.76 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.6 II DMP DMP U20 GIZA Andrzej Z/4925/15 2018 2 ZKN 82 123
6 6 s 1 22.76 ROSÓŁ Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL -0.6 II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0754/15 2018 3
7 7 s 1 23.92 DRÓŻDŻ Marcin MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -0.6 IV RZEWNICKI Wiktor Z/1406/16 2018 3 ZKN
8 8 s 1 25.20 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -0.6 -- KUCZEK Piotr Z/3080/16 2018 4
400 m M
1 1 s 1 47.92 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP I KĘDZIORA Robert Z/1465/12 2018 1
2 2 s 1 48.62 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA II B.D. Z/1746/15 2018 KN
3 3 s 1 48.77 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS II ROSTEK William Z/0272/14 2018 1
4 4 s 1 49.55 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL II B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2018
5 6 s 1 50.58 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U20 SL III DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2910/15 2018 2 ZKN 80 125
1 5 s 2 50.35 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U20 SK II DMP U20 JÓ¬WIK Krzysztof Z/1819/16 2018 3 127
2 7 s 2 50.67 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL III DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/3045/16 2018 3 ZKN 79 124
3 8 s 2 51.03 KRAKOWSKI Dawid KB MOSiR Jastrzębie 99 U20 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/1569/16 2018 3
4 9 s 2 51.19 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK III ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2018 3 ZKN
5 10 s 2 51.36 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
6 14 s 2 52.31 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00 U20 MA III DMP PA¦ Mariusz Z/2362/17 2018 4 57
1 11 s 3 51.37 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL III BIELA Marek Z/4615/15 2018 2 ZKN
2 12 s 3 51.58 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/4800/15 2018 3
3 13 s 3 51.64 GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL III BIELA Marek Z/2485/17 2018 4
4 15 s 3 52.40 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/1859/16 2018 BEZ 106
5 16 s 3 54.02 BAŁUSZYŃSKI Paweł UKS Budowlani Nowy S±cz 99 U20 MA IV KLIMEK Józef Z/2564/15 2018 4
800 m M
1 1 s 1 1:52.36 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95 Sen MA II DMP SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5219/11 2018 1 107
2 2 s 1 1:53.01 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/1189/14 2018 1 KN 101
3 3 s 1 1:53.01 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz Z/1674/14 2018 KN
4 4 s 1 1:53.04 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U20 MA II MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2018 2 ZKN
5 5 s 1 1:53.56 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL II DMP DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 96 137
6 8 s 1 1:54.79 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/0474/15 2018 2 ZKN 86 131
7 9 s 1 1:54.98 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków # 96 U23 MA II MIREK Wacław Z/0525/13 2018
8 12 s 1 1:57.09 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK III ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2018 2 ZKN
9 16 s 1 1:58.62 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA III B.D. BRACHMAN Tomasz B.D.
1 6 s 2 1:53.80 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2018 LDK! ZKN
2 7 s 2 1:54.58 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy S±cz 00 U20 MA II KLIMEK Józef Z/0911/15 2018 2 ZKN
3 10 s 2 1:55.25 WÓJCICKI Grzegorz UKS Tempo 5 Przemy¶l 99 U20 PK II DMP U20 SUGIER Maria Z/1069/15 2018 2 ZKN 128
4 11 s 2 1:55.98 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2018
5 13 s 2 1:57.13 BRZOSKA Damian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 93 Sen OP III DMP MARCINÓW Ryszard B.D. Z/3658/11 2018 2 69
6 15 s 2 1:57.75 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 00 U20 SL III MARMUR Stanisław Z/6395/15 2018 3
  s 2 DNF DˇBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98 U23 MA -- DMP SOBCZYK Grzegorz Z/5012/15 2018 2
1 14 s 3 1:57.56 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U18 SK III DMP U20 JÓ¬WIK Krzysztof Z/1398/17 2018 3 ZKN 118
2 17 s 3 1:59.83 RYDZYŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 95 Sen MZ III B.D. Z/4054/18 2018 3
3 18 s 3 2:00.41 LIPIŃSKI Szymon UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U18 SL III BOJKO Bogdan Z/1669/16 2018 2 ZKN
4 19 s 3 2:00.75 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA III BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2018 3
5 20 s 3 2:01.59 WALOTEK Artur AZS-AWF Katowice 99 U20 SL III MARMUR Stanisław Z/6144/15 2018
6 21 s 3 2:02.36 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/0665/16 2018 95
7 22 s 3 2:03.80 SŁONKA Piotr UKS 5 Plus Rydułtowy 99 U20 SL IV BOJKO Bogdan Z/2225/16 2018 BEZ
8 23 s 3 2:10.44 BUDZIK Piotr KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA -- MIREK Wacław Z/1365/14 2018 BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 51.67 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 Sen MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2018 M KN
2 2 s 1 52.57 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka 88 Sen MA I B.D. Z/4054/11 2018
3 3 s 1 53.12 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0179/12 2018 2 125
4 4 s 1 54.34 WO¦ Wiktor KKL Kielce 96 U23 SK I JÓ¬WIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2018
5 5 s 1 54.44 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL I KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2018 2 ZKN
6 6 s 1 55.91 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 96 U23 SL II DMP ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2018 2 89
7 7 s 1 56.00 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 98 U23 SL II DMP B.D. Z/0680/14 2018 ZKN 88
8 8 s 1 56.06 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP II JASIŃSKI Cyprian Z/1662/12 2018 1
Wzwyż M
1 f 1 2.01 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U20 OP II SACZKO Andrzej Z/2877/15 2018 2 KN
2 f 1 1.91 KOSTKIEWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemy¶l 99 U20 PK III DMP U20 SUGIER Maria Z/0505/15 2018 2 ZKN 118
W dal M
1 f 1 7.42 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA -0.2 I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2018 1 KN
2 f 1 7.37 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 Sen SL -0.1 I KOTULSKI Krzysztof Z/1772/11 2018 1
3 f 1 6.85 WIERZBICKI Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 94 Sen MA 0.0 II B.D. 2
4 f 1 6.85 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +0.4 II DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2018 3 ZKN 81 122
5 f 1 6.69 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -0.6 III ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2018 2
6 f 1 6.61 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.3 III DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2018 66 110
7 f 1 6.53 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +0.2 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3 ZKN
8 f 1 6.34 WOJCIECHOWSKI Jacek MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +0.4 III DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/1415/16 2018 5 52 96
9 f 1 6.08 BEDNARZ Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 94 Sen OP 0.0 -- ŻYŻYK Jerzy B.D. Z/2032/11 2018
10 f 1 5.83 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL 0.0 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1407/16 2018 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 20.13 SZYSZKOWSKI Jakub WKS ¦l±sk Wrocław 91 Sen DS MM KOTWICA Czesław Z/1690/11 2018 MM KN
2 f 1 19.72 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ MM MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2018 M
3 f 1 19.04 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2018 M KN
4 f 1 17.33 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU I DMP BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2018 KN 142
5 f 1 17.22 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2018 M KN
6 f 1 16.32 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP I DMP B.D. Z/3386/11 2018 1 127
7 f 1 14.44 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL II B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2018 2
8 f 1 13.84 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL II DMP PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2018 2 91
Oszczep (800) M
1 f 1 34.44 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- MICHNIAK Jan Z/1859/16 2018 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.4304201602936 sekund