Kraków 10.06.2018
Międzywojewódzki mecz U16 PDK-ŚL-ŚW-MŁP. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.23 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U18 SL -1.2 II OLSZAR Michal Z/3464/15 2018 1 LDK!
2 2 s 1 12.34 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL -1.2 II KRUPA Iwona Z/0004/15 2018 2 KN
3 3 s 1 12.43 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK -1.2 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 2 ZKN
4 4 s 1 12.54 DĄBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK -1.2 II DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/5252/15 2018 2 LDK! ZKN 132
5 7 s 1 13.07 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów 02 U18 LD -1.2 III MANTYK Łukasz Z/2039/16 2018 ZKN
6 11 s 1 13.32 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -1.2 IV PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2018
7 12 s 1 13.39 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -1.2 IV JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2018 4 LDK! GIM
8 17 s 1 13.96 WYWROT Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -1.2 V SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0164/17 2018 5 LDK! GIM
1 5 s 2 12.75 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U16 OP +0.5 II SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 3 LDK! GIM
2 6 s 2 13.03 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +0.5 III DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3 71 110
3 8 s 2 13.18 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA +0.5 III PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2018
4 10 s 2 13.25 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +0.5 IV SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2018 2 LDK! GIM
5 13 s 2 13.59 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.5 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0167/16 2018 4 LDK! GIM
1 9 s 3 13.22 FOREMNIK Jowita UMKS Nadir Jędrzejów 02 U18 SK +0.7 IV SZCZERBA Mariusz Z/2769/16 2018 3 LDK!
2 14 s 3 13.62 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.7 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3870/18 2018
3 15 s 3 13.86 TOMASZEWSKA Natalia KKL Kielce 04 U16 SK +0.7 V JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/0151/17 , 2018 5 LDK!
4 16 s 3 13.94 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +0.7 -- SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
1 1 s 4 12.42 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK -0.3 II MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2018 2 ZKN
2 2 s 4 13.36 ZĄBIK Anita CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -0.3 IV WIERZBICKI Mirosław Z/2543/17 2018 3
3 4 s 4 13.58 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 00 U20 PK -0.3 IV SOCHA Tomasz Z/0542/17 2018 4
4 3 s 4 13.58 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -0.3 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1013/14 2018 4
5 5 s 4 13.64 PRUŚ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA -0.3 IV KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
6 6 s 4 14.27 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -0.3 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 BEZ
200 m K
1 1 s 1 24.99 DĄBEK Emilia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK +0.6 II BARSZCZ Mirosław Z/5252/15 2018 2 LDK! ZKN
2 2 s 1 25.10 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U18 SL +0.6 II KRUPA Iwona Z/0004/15 2018 2 KN
3 3 s 1 25.20 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.6 II DMP U20 TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 2 ZKN 142
4 4 s 1 25.69 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL +0.6 II BIELA Marek Z/4607/15 2018 2 ZKN
5 5 s 1 25.88 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +0.6 II DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/3127/16 2018 2 ZKN 128
6 6 s 1 25.99 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL +0.6 II STAŚKIEWICZ Jakub Z/1555/16 2018 2
7 8 s 1 26.24 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA +0.6 II DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2018 2 ZKN 121
1 7 s 2 26.03 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.3 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 9 s 2 26.25 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -0.3 II CIUK Marek # Z/3211/16 2018 3
3 10 s 2 26.36 JĘDRUSZKO Nikola KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK -0.3 III KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław , Z/1627/17 , 2018 2 LDK!
4 12 s 2 26.59 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -0.3 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3
5 13 s 2 26.83 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -0.3 III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2018 2 LDK!
6 14 s 2 27.69 FOREMNIK Jowita UMKS Nadir Jędrzejów 02 U18 SK -0.3 IV SZCZERBA Mariusz Z/2769/16 2018 3 LDK!
1 11 s 3 26.54 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -0.5 III MAZUR Janusz Z/6413/15 2018 2 ZKN
2 15 s 3 27.72 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.5 IV PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2018
3 16 s 3 27.74 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -0.5 IV PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2018
4 17 s 3 28.06 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -0.5 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3870/18 2018
5 18 s 3 28.46 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -0.5 IV DMP BRACHMAN Tomasz Z/1955/17 2018 BEZ 41
6 19 s 3 29.74 FENDRYCH Aniela KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA -0.5 -- DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/0642/18 2018 73
1 1 s 4 25.76 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL -0.8 II DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/0362/15 2018 2 95 130
2 2 s 4 27.09 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -0.8 III DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2018 BEZ 105
3 3 s 4 27.27 ZĄBIK Anita CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -0.8 III WIERZBICKI Mirosław Z/2543/17 2018 3
4 4 s 4 27.55 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 00 U20 PK -0.8 IV SOCHA Tomasz Z/0542/17 2018 4
5 5 s 4 28.48 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -0.8 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1013/14 2018 4
6 6 s 4 28.85 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -0.8 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 BEZ
400 m K
1 s 1 58.18 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK II KOWAL Piotr Z/2937/15 2018 2 ZKN
2 s 1 58.55 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL II WERNER Mirosław Z/4618/15 2018 2 ZKN
3 s 1 58.88 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA II DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 122
4 s 1 59.75 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U18 SL III CIEPŁAK Maciej Z/3456/15 2018 2 LDK!
5 s 1 61.64 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3020/16 2018 2 LDK! ZKN
6 s 1 63.87 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1543/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
1 s 2 60.39 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL III DMP DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2771/15 2018 3 72 110
2 s 2 60.59 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III DMP U20 GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK! 109
3 s 2 61.95 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/0061/17 , 2018 3 LDK! GIM
4 s 2 62.10 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/6495/15 2018 4 LDK!
5 s 2 62.63 LEGIECKA Kamila LZS Sigma OSIR Staszów 02 U18 SK IV WAWRZKIEWICZ Agnieszka WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0767/16 , 2018 4 LDK!
6 s 2 62.78 ŚLIWA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK IV BIGUS Anna Z/3307/17 2018 5
7 s 2 64.13 SZUMADA Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK IV DMP U20 SUGIER Maria Z/2336/17 2018 3 LDK! GIM 84
1 s 3 63.57 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 01 U18 SL IV KRUPA Iwona Z/0008/15 2018 3
2 s 3 64.51 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2855/17 2018 4 LDK! GIM 81
3 s 3 67.21 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/0437/16 2018 BEZ LDK!
4 s 3 67.57 KITA Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK -- BIGUS Anna Z/3454/18 2018
5 s 3 70.22 KRAKOWSKA Wiktoria LKS Stal Mielec 02 U18 PK -- DMP U20 TORBA Tomasz Z/1953/17 2018 BEZ LDK! GIM 60
1 1 s 4 58.74 CIUPEK Sylwia MKS-MOS Katowice 00 U20 SL II DMP U20 ROLAK Dorota Z/5722/15 2018 2 124
2 2 s 4 60.56 PRUŚ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA III KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
3 3 s 4 61.70 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA III KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2018 BEZ
4 4 s 4 62.67 ZWIAS Justyna MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL IV WERNER Mirosław Z/1733/15 2018 3
5 5 s 4 63.21 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL IV DMP DMP U20 CIUK Marek Z/3899/15 2018 1 ZKN 47 90
6 6 s 4 65.17 BIELECKA Aleksandra KKL Kielce 00 U20 SK -- DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0719/18 2018 77
800 m K
1 1 s 1 2:22.09 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/2390/15 2018 2 LDK! ZKN
2 2 s 1 2:23.46 KUŻNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK III KOWAL Piotr Z/4125/17 2018 4 GIM
3 3 s 1 2:23.64 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK III ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2018 5 LDK! GIM
4 4 s 1 2:24.06 RÓWNICKA Kamila UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK III BARTOSZ Bartłomiej Z/4621/17 2018
5 5 s 1 2:25.17 BANAŚ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 03 U16 SK IV WOŹNIAK Łukasz Z/0686/17 2018 4
6 6 s 1 2:25.39 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2018 3 ZKN
7 7 s 1 2:28.93 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK IV BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2018 3 LDK!
8 8 s 1 2:32.15 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 04 U16 PK V DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2018 3 LDK! 80
9 9 s 1 2:35.50 MAKSYMIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0916/15 2018 BEZ
10 10 s 1 2:35.92 KOŁEK Weronika KKB MOSiR Krosno 02 U18 PK -- KATAN Wacław Z/0358/16 2018 3 ZKN
11 11 s 1 2:38.31 WALIŁKO Kamila KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK -- DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/1427/16 2018 3 ZKN 70
12 12 s 1 2:48.96 KOŹBIAŁ Aleksandra KKL Kielce 04 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof WOŹNIAK Łukasz , Z/4764/17 , 2018 LDK!
1 s 2 2:31.44 MYSŁOWIECKA Laura MKS-MOS Katowice 00 U20 SL IV ROLAK Dorota Z/4108/15 2018 4
1500 m K
1 1 s 1 4:39.82 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U20 SL II DMP DMP U20 CZECH Klaus Z/1808/15 2018 2 ZKN 85 127
2 2 s 1 4:40.56 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 3 s 1 4:40.81 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U18 MA II KLIMEK Józef Z/0910/15 2018 2 ZKN
4 4 s 1 4:43.13 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA II DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/2995/15 2018 2 LDK! ZKN 122
5 5 s 1 4:51.30 MATYSIK Nikola KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK III SOCHA Tomasz Z/2393/18 2018
6 6 s 1 4:53.45 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U20 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/1703/17 2018 3
7 7 s 1 4:53.77 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00 U20 PK III DMP U20 ZIOŁO Stanisław Z/1144/16 2018 3 ZKN 106
8 8 s 1 4:55.39 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U18 SK III BARTOSZ Bartłomiej Z/1249/15 2018 3 LDK! ZKN
9 9 s 1 5:00.58 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U18 SL IV DMP CZECH Klaus Z/1807/15 2018 4 42
10 10 s 1 5:06.30 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2018 4
11 11 s 1 5:11.24 LEWINOWSKA Iga KKL Kielce 02 U18 SK -- DMP U20 WOŹNIAK Łukasz Z/0815/16 2018 5 LDK! 81
12 12 s 1 5:16.32 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U18 SL -- CZECH Klaus Z/1809/15 2018 3 ZKN
13 13 s 1 5:24.65 WSZOŁEK Paulina KKB MOSiR Krosno 02 U18 PK -- KATAN Wacław Z/1805/17 2018 4
14 14 s 1 5:34.78 AUGUSTYN Karina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- BIGUS Anna Z/3757/18 2018
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.08 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U18 SL -1.5 I SKALIK Joanna Z/2577/15 2018 1 ZKN
2 2 s 1 14.51 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -1.5 II DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 147
3 3 s 1 14.84 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -1.5 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/6413/15 2018 2 ZKN 141
4 4 s 1 14.92 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -1.5 II DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2018 2 ZKN 140
5 7 s 1 15.82 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -1.5 III SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2018 2 LDK! GIM
1 5 s 2 14.95 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -0.1 II MAZUR Janusz Z/2339/16 2018 2 ZKN
2 6 s 2 15.00 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -0.1 II DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1263/15 2018 2 LDK! 138
100 m pł K
1 s 1 15.19 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U23 SL -0.1 II SZYNOL Karol Z/0212/13 2018 1
400 m pł K K
1 1 s 1 65.98 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL II CHRIST Marek Z/2387/15 2018 3
2 2 s 1 66.11 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III DMP U20 GIZA Maciej Z/0388/16 2018 4 LDK! 120
3 3 s 1 66.14 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02 U18 SL III OLSZAR Michal Z/2263/16 2018 2
4 4 s 1 67.09 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III DMP U20 MAZUR Janusz Z/2339/16 2018 2 ZKN 115
1 5 s 2 67.73 RELUGA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III DMP DMP U20 CIUK Marek Z/3139/17 2018 4 70 111
2 6 s 2 68.65 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK III DMP U20 SUGIER Maria Z/0272/15 2018 3 LDK! 107
3 7 s 2 69.66 WYWROT Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK IV DMP U20 SUGIER Maria Z/0279/15 2018 4 LDK! 102
  s 2 DNF PIETRZAK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka # 01 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2206/17 2018 BEZ
1 1 s 3 68.83 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 00 U20 SL III DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/4407/15 2018 3 63 106
2 2 s 3 69.24 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 00 U20 SL IV DMP U20 PODCHUL Krzysztof Z/4671/15 2018 2 ZKN 104
3 3 s 3 76.45 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1548/16 2018 BEZ 26 75
1500 m prz K
1 1 s 1 5:20.98 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK III SOCHA Tomasz Z/0482/17 2018 3 ZKN
2 2 s 1 5:23.29 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U18 MA III KLIMEK Józef Z/0509/16 2018 2 ZKN
3 3 s 1 5:28.03 ŚLĘCZEK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1439/17 2018 4 LDK! GIM
4 4 s 1 5:37.21 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/0225/15 2018 3 ZKN
5 5 s 1 5:46.78 PRZYDZIAŁ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/1805/18 2018
6 6 s 1 5:49.82 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL IV B.D. CHRIST Marek , Z/2382/15 , 2018 4
Wzwyż K
1 f 1 1.75 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK I DMP U20 TITTINGER Michał Z/2337/16 2018 1 KN 151
2 f 1 1.45 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 04 U16 PK IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3667/17 2018 4 LDK! GIM
W dal K
1 f 1 5.44 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK 0.0 II BIGUS Anna Z/6198/15 2018 2 ZKN
2 f 1 5.40 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +1.8 II DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM 85
3 f 1 5.32 KORDEK Sara MKS-MOS Katowice 01 U18 SL 0.0 III DMP U20 BONK Stanisław Z/1629/17 2018 3 ZKN 107
4 f 1 5.12 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 01 U18 SL +0.8 III RZEWNICKI Wiktor Z/0902/15 2018 4
5 f 1 5.10 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -0.1 III DMP U20 SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2018 3 LDK! GIM 88
6 f 1 5.06 ULIASZ Jolanta KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK +0.2 IV SOCHA Tomasz Z/5313/15 2018 4
7 f 1 4.99 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA -1.4 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
8 f 1 4.98 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -0.3 IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN
9 f 1 4.87 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +1.9 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2018 4 LDK! GIM 74
10 f 1 4.73 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA +1.1 -- PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2018 3 ZKN
11 f 1 4.62 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL +0.4 -- DMP KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2018 3 38
12 f 1 4.57 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U16 OP +0.8 V SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 3 LDK! GIM
13 f 1 4.48 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 03 U16 PK -0.1 -- TORBA Tomasz Z/1996/17 2018 5 LDK! GIM
14 f 1 4.24 TOMASZEWSKA Natalia KKL Kielce 04 U16 SK 0.0 -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/0151/17 , 2018 5 LDK!
  f 1 NM ZYCH Julia WKS Wawel Kraków 02 U18 MA 0.0 -- DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2461/16 2018 4
1 f 2 5.35 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -0.9 III DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4528/15 2018 3 82 110
2 f 2 5.18 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -1.1 III DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2018 BEZ
3 f 2 4.67 ŁUKASZ Maria UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA +0.6 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1891/17 2018 BEZ 41 67
  f 2 NM SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 99 U20 SL 0.0 -- OLSZAR Michal Z/3338/15 2018 3
Trójskok K
1 f 1 11.46 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.5 III DMP U20 TORBA Tomasz Z/4423/15 2018 3 ZKN 117
2 f 1 11.17 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA +0.8 III PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2018 3 ZKN
3 f 1 10.79 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -0.6 III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM 97
4 f 1 10.74 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +0.2 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
5 f 1 10.37 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U18 SL +0.8 IV CHRIST Marek Z/2381/15 2018 4
  f 1 NM KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM
1 f 2 12.38 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA +2.0 I DMP ZAPART Stanisław Z/1078/11 2018 1 122
2 f 2 11.73 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL +0.6 II PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2018 2 ZKN
3 f 2 11.66 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA +2.2 II DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/0725/15 2018 2 ZKN 94 123
  11.52 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -0.2 II DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/0725/15 2018 2 ZKN 87 119
Kula (3) K
1 f 1 12.33 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III DMP U20 MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN 112
2 f 1 11.31 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN
3 f 1 9.71 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 f 1 9.03 KANIA Martyna SKS Kusy Kraków 02 U18 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3663/16 2018 5
5 f 1 8.95 PELCZARSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 02 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2280/17 2018 3 ZKN
6 f 1 8.90 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2018 BEZ
7 f 1 8.67 WIECHOWSKA Agata MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U16 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1562/17 , 2018 5 LDK! GIM
8 f 1 8.60 SOBOTA Anna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3987/18 2018
9 f 1 7.23 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1734/17 2018 BEZ
10 f 1 7.17 NALEPA Paulina SKS Kusy Kraków 02 U18 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3666/16 2018 BEZ
11 f 1 6.63 RYŚ Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3203/18 2018
Kula (4) K
1 f 1 12.55 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL I DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2018 2 ZKN 136
Dysk (1) K
1 f 1 35.29 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK III DMP U20 RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2018 2 LDK! ZKN 119
2 f 1 33.48 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III DMP DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/3867/16 2018 4 68 111
3 f 1 31.69 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL IV DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN 105
4 f 1 31.52 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/1447/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 f 1 27.97 SOBOTA Anna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/3987/18 2018
6 f 1 26.67 RYBARCZYK Michalina UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK V SUGIER Maria Z/3450/17 2018 BEZ LDK!
7 f 1 25.48 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
8 f 1 24.82 MOTOWIDŁO Karolina CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3986/18 2018
9 f 1 22.95 KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2018 4 LDK! GIM
10 f 1 20.69 RYŚ Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3203/18 2018
11 f 1 NM OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
1 f 2 32.37 SROKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 99 U20 MA III DMP U20 TOMCZAK Dominika Z/0831/15 2018 3 107
Oszczep (500) K
1 f 1 38.54 PELCZARSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 02 U18 PK III DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/2280/17 2018 3 ZKN 103
2 f 1 36.53 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN
3 f 1 32.76 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA IV PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2018 BEZ
4 f 1 32.68 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01 U18 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3737/16 2018 BEZ
5 f 1 32.16 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 02 U18 MA IV FRĄCZYK Bogusława B.D. Z/0050/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 f 1 30.84 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/1447/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
7 f 1 30.82 KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2018 4 LDK! GIM
8 f 1 30.02 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0623/17 2018 4 74
9 f 1 24.30 RYBARCZYK Michalina UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -- SUGIER Maria Z/3450/17 2018 BEZ LDK!
10 f 1 23.87 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1734/17 2018 BEZ 54
11 f 1 22.80 MOTOWIDŁO Karolina CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3986/18 2018
12 f 1 19.07 HUSAK Wiktoria KS Komunalni Sanok 02 U18 PK -- DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/3177/18 2018 38
100 m M
1 1 s 1 10.93 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -1.1 II DMP DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2018 2 ZKN 108 142
2 2 s 1 11.08 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD -1.1 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2018 1 LDK! KN GIM
3 3 s 1 11.13 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -1.1 II DMP U20 MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2018 2 LDK! KN GIM 131
4 4 s 1 11.15 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD -1.1 II MANTYK Łukasz Z/3147/17 2018 2 ZKN GIM
5 5 s 1 11.20 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL -1.1 II KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2018 2 ZKN
6 6 s 1 11.24 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -1.1 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2018 2 ZKN
7 9 s 1 11.36 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -1.1 III PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
8 22 s 1 12.13 KORNAŚ Karol MMKS Kędzierzyn Koźle 01 U18 OP -1.1 IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/3028/15 2018 3 LDK!
1 7 s 2 11.24 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -1.1 II DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2018 3 ZKN 124
2 8 s 2 11.25 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -1.1 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 12 s 2 11.73 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -1.1 III DMP U20 ROLAK Dorota Z/3195/16 2018 3 99
4 14 s 2 11.74 MIKUS Patryk CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -1.1 III MAZUR Janusz Z/2209/17 2018 3
5 15 s 2 11.76 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -1.1 IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 4 98
6 16 s 2 11.81 KNAPCZYK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -1.1 IV DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2687/18 2018 48 96
7 18 s 2 11.89 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL -1.1 IV KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2018 4
1 10 s 3 11.63 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.5 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 11 s 3 11.66 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +0.5 III KUKLA Rafał Z/2360/17 2018 4
3 13 s 3 11.74 PAJĄK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.5 III JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2018 3 LDK! GIM
4 17 s 3 11.85 BŁAŚ Paweł MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL +0.5 IV WERNER Mirosław Z/2462/18 2018 BEZ
5 19 s 3 11.90 ZIEN Kamil MOSM Tychy 01 U18 SL +0.5 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2726/17 2018 4
6 20 s 3 11.96 ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL +0.5 IV KASIŃSKI Marek Z/2281/16 2018 4
7 24 s 3 12.21 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.5 -- DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2018 4 81
1 21 s 4 11.99 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -0.8 IV DMP DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/0220/17 2018 4 LDK! 38 88
2 23 s 4 12.20 TARKOWSKI Michał KS Komunalni Sanok 02 U18 PK -0.8 IV DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/3176/18 2018 81
3 26 s 4 12.31 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U16 PK -0.8 V TORBA Tomasz Z/3431/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 25 s 5 12.26 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -1.8 -- GIZA Maciej Z/1350/18 2018
2 27 s 5 12.33 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -1.8 -- KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2018
3 28 s 5 12.40 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 01 U18 SK -1.8 -- WOŹNIAK Łukasz Z/4048/18 2018
4 29 s 5 12.71 KOCZERA Kacper KS Komunalni Sanok 02 U18 PK -1.8 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2269/17 2018 BEZ
5 30 s 5 13.07 NESKA Bartłomiej KKL Kielce 03 U16 SK -1.8 -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/0158/17 2018 BEZ LDK!
1 1 s 6 11.07 KOMAŃSKI Albert KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -0.5 II DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 ZKN 134
2 3 s 6 11.29 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL -0.5 II SKALIK Joanna Z/1443/15 2018 2
3 4 s 6 11.43 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -0.5 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2018
4 6 s 6 11.49 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL -0.5 III BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2018 2
5 7 s 6 11.50 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.5 III DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 4 110
1 2 s 7 11.24 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99 U20 SL +1.3 II DMP U20 DUBIEL Adam Z/0306/15 2018 3 124
2 5 s 7 11.44 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA +1.3 III KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2018
3 8 s 7 11.59 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +1.3 III KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2018
4 9 s 7 11.92 DUDAR Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL +1.3 IV HYJEK Katarzyna Z/2589/15 2018 3
5 10 s 7 12.83 ROMAŃCZYK Sebastian KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +1.3 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5151/15 2018 BEZ
200 m M
1 1 s 1 21.78 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +0.1 I DMP U20 ROLAK Dorota Z/5732/15 2018 2 ZKN 149
2 2 s 1 22.13 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +0.1 II DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2018 3 ZKN 105
3 3 s 1 22.19 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.1 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 22.49 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.1 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
5 7 s 1 23.49 SZWEDO Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +0.1 III MATUSZAK Robert Z/0962/17 2018 4 LDK! GIM
1 6 s 2 23.34 MIKUS Patryk CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +0.5 III MAZUR Janusz Z/2209/17 2018 3
2 8 s 2 23.68 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U18 MA +0.5 IV KUKLA Rafał Z/2360/17 2018 4
3 9 s 2 24.01 ZIEN Kamil MOSM Tychy 01 U18 SL +0.5 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2726/17 2018 4
4 10 s 2 24.09 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +0.5 IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2018 4 LDK!
1 5 s 3 23.32 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -1.9 III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
2 11 s 3 24.80 CYGAN Michał WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -1.9 -- SOBCZYK Grzegorz Z/0220/17 2018 4 LDK!
3 12 s 3 24.83 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U16 PK -1.9 V TORBA Tomasz Z/3431/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 13 s 3 25.19 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 01 U18 SK -1.9 -- WOŹNIAK Łukasz Z/4048/18 2018
5 14 s 3 25.22 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -1.9 -- KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2018
6 15 s 3 26.01 NESKA Bartłomiej KKL Kielce 03 U16 SK -1.9 -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/0158/17 2018 BEZ LDK!
1 1 s 4 22.41 KOMAŃSKI Albert KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -0.9 II DŁUGOSZ Ryszard MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 ZKN
2 2 s 4 22.72 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.9 II DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2018 3 84 124
3 3 s 4 23.22 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL -0.9 III BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2018 2
400 m M
1 1 s 1 49.38 PAJĄK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL II DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/4403/15 2018 1 KN 99 137
2 2 s 1 49.52 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL II MORKA Piotr Z/0303/16 2018 2 ZKN
3 6 s 1 53.22 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL IV KASIŃSKI Marek Z/2284/16 2018 3
4 7 s 1 53.39 TATARCZYK Brunon MKS-MOS Katowice 02 U18 SL IV DMP U20 ROLAK Dorota Z/1393/16 2018 3 97
5 8 s 1 53.74 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 01 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/1392/16 2018 4
6 10 s 1 54.76 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL -- DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3189/16 2018 4 85
7 11 s 1 54.83 GŁUSZEK Olaf MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2340/18 2018 BEZ
8 12 s 1 55.98 DOBOSZ Jakub WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -- DMP DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/0034/16 2018 BEZ LDK! 21 75
1 3 s 2 51.76 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02 U18 MA III DMP PAŚ Mariusz Z/2262/17 2018 2 LDK! ZKN GIM 64
2 4 s 2 52.66 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 U18 MA III PAŚ Mariusz Z/1440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 5 s 2 53.20 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2018 4
4 9 s 2 53.83 GUL Adrian UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U18 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/6462/15 2018 4 LDK!
5 13 s 2 56.11 PARA Bartosz LKS Stal Mielec 03 U16 PK V ZIOŁO Stanisław Z/0406/18 2018
6 14 s 2 58.03 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2018
7 15 s 2 60.15 ŚLUSAREK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2689/18 2018
1 1 s 3 50.82 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0494/17 2018 2 ZKN
2 2 s 3 51.24 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U23 SL III PRZYBYCIN Bogdan B.D. Z/0881/14 2018
3 3 s 3 52.70 WÓJCIK Konrad KKL Kielce 00 U20 SK III TIETIERIN Paweł Z/3629/15 2018 BEZ
4 4 s 3 52.96 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL IV WERNER Mirosław Z/1546/16 2018 4
5 5 s 3 53.20 SŁOWIK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 92 Sen MA -- WÓJCIK Teodor Z/2664/18 2018
6 6 s 3 54.99 KAWALERSKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/0196/16 2018 3 ZKN
7 7 s 3 55.70 PLUTA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4214/18 2018
8 8 s 3 57.81 NOWAK Oskar UKS Gimpel Nowy Targ 96 U23 MA -- DMP JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/0345/13 2018 BEZ 10
800 m M
1 1 s 1 1:59.89 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 02 U18 SL III DMP U20 ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1822/17 2018 2 LDK! GIM 108
2 2 s 1 2:00.00 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 01 U18 SL III STAŚKIEWICZ Jakub Z/0818/15 2018 3 ZKN
3 3 s 1 2:01.90 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03 U16 PK III DMP U20 TORBA Tomasz TORBA Tomasz Z/1745/17 2018 3 LDK! GIM 97
4 4 s 1 2:03.37 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL IV DMP DMP U20 LAMCH Mariola LAMCH Mariola Z/3724/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 33 90
5 5 s 1 2:03.38 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL IV DMP DMP U20 CIUK Marek Z/1899/17 2018 4 33 90
6 6 s 1 2:04.52 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV MORKA Piotr Z/2944/16 2018 3
7 9 s 1 2:10.18 KUDYK Samuel MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -- DMP DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/3174/16 2018 4 10 71
1 7 s 2 2:09.30 KĘDZIORA Adam KKL Kielce 01 U18 SK -- DMP U20 WOŹNIAK Łukasz Z/3731/16 2018 BEZ 72
2 8 s 2 2:09.75 WÓJCIK Mateusz ULKS Technik Trzcinica 01 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/2096/15 2018 LDK!
3 10 s 2 2:16.65 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 03 U16 PK -- DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2018 5 63
4 11 s 2 2:18.34 RĘBIŚ Kajetan KKL Kielce 01 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/0877/16 2018 BEZ
5 12 s 2 2:22.95 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 03 U16 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/2480/18 2018
6 13 s 2 2:26.35 KUKLA Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2688/18 2018 52
7 14 s 2 2:33.19 STACHURSKI Jakub KKL Kielce 04 U16 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/3001/18 2018
1 1 s 3 1:57.33 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno 00 U20 PK III KATAN Wacław Z/6400/15 2018 2 ZKN
2 2 s 3 1:58.98 RAJPOLD Arkadiusz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK III KARKUT Bogdan Z/0785/18 2018 ZKN
  s 3 DNF JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL -- DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2749/15 2018 2
1500 m M
1 1 s 1 4:11.82 ŚLIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA III DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/1954/17 2018 4 38 101
2 2 s 1 4:13.47 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK IV KATAN Wacław Z/2971/15 2018 3 ZKN
3 3 s 1 4:27.81 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1781/18 2018 4
4 4 s 1 4:29.04 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4118/18 2018
5 5 s 1 4:35.85 HAUDEK Julian KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2686/18 2018
6 6 s 1 4:36.76 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 01 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1390/16 2018 BEZ
7 7 s 1 4:40.93 PEMPUŚ Bernard UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK -- SUGIER Maria Z/1070/15 2018 BEZ
8 8 s 1 4:42.42 JAKUBCZYK Wiktor KKL Kielce 01 U18 SK -- DMP U20 WOŹNIAK Łukasz Z/0876/16 2018 BEZ 67
9 9 s 1 4:45.91 PTAK Sebastian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -- BIGUS Anna Z/4188/18 2018
10 10 s 1 5:18.67 ZOŃ Jan UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1894/17 2018 BEZ
110 m pł MŁ M
5 s 2 16.72 SZLACHTA Stanisław CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -1.3 III MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1188/17 2018 3 LDK! GIM
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.03 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD -1.4 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 s 1 15.33 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -1.4 III SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN
3 s 1 15.41 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -1.4 III DMP U20 BONK Stanisław Z/3197/16 2018 2 ZKN 119
4 s 1 15.77 ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL -1.4 IV KASIŃSKI Marek Z/2281/16 2018 4
5 s 1 15.98 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -1.4 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 s 1 16.38 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -1.4 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0910/17 2018 5 LDK! GIM 90
1 s 2 15.79 NADŁONEK Rafał CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -1.3 IV MAZUR Janusz Z/1170/18 2018
2 s 2 16.33 SZCZYGIEŁ Bernard CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -1.3 IV WIERZBICKI Mirosław Z/2341/16 2018 5
3 s 2 16.35 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA -1.3 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018
4 s 2 16.41 PŁACHECKI Robert SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL -1.3 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3474/15 , 2018 4 LDK! 89
400 m pł J MŁ M
1 s 1 54.79 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA II DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 135
2 s 1 57.50 KUŚ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL III DMP U20 HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1075/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM 110
3 s 1 57.67 KACPERAK Mateusz CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL III TREBERT Paweł Z/2283/16 2018 4
4 s 1 58.94 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018 102
5 s 1 60.15 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/2774/15 2018 4 96
1 s 2 60.27 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3190/16 2018 4
2 s 2 60.83 HALUCH Karol KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA IV KRAWCEWICZ Maria Z/2463/16 2018 5
3 s 2 61.18 ROZWADOWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2588/15 2018 BEZ
4 s 2 63.82 SITEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/1260/16 , 2018 LDK! GIM
5 s 2 65.60 GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/0258/17 2018 5 LDK! GIM 67
400 m pł M
1 1 s 1 60.66 BIGOS Marcin UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA IV DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1883/17 2018 BEZ 44 96
2000 m prz M
1 1 s 1 6:05.64 CHYLIŃSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 95 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/3015/11 2018 2
2 2 s 1 6:13.42 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III DMP U20 LAMCH Czesław Z/1062/17 2018 4 ZKN 118
3 3 s 1 6:16.29 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0900/17 2018 3 ZKN
4 4 s 1 6:18.22 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 00 U20 PK III ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2018 3 ZKN
5 5 s 1 6:25.63 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2486/17 2018 4 104
6 6 s 1 6:40.90 KIJOWSKI Dominik KB Krościenko Wyżne 01 U18 PK IV ZATORSKI Witold Z/4594/15 2018 BEZ
7 7 s 1 6:41.01 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK IV DMP U20 KOWAL Piotr Z/2668/15 2018 3 ZKN 91
8 8 s 1 6:43.52 DUDCZAK Michał UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA IV KLIMEK Józef Z/1757/17 2018 4
9 9 s 1 6:45.31 ZIELEŃ Michał UKS Kobylanka 02 U18 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3739/16 2018 4
10 10 s 1 6:49.14 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK IV DMP U20 BARSZCZ Mirosław Z/3007/15 2018 4 84
11 11 s 1 6:54.71 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 02 U18 MA -- KLIMEK Józef Z/0506/16 2018 5
  s 1 DNF KARAŚ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL -- DMP U20 LAMCH Czesław Z/1902/17 2018 BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.95 FELSKI Filip CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL II MICHALSKA Alicja Z/4603/15 2018 ZKN
2 f 1 1.95 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK II DMP U20 TITTINGER Michał Z/6349/15 2018 3 ZKN 125
3 f 1 1.91 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02 U18 SL III BIELA Marek Z/3772/17 2018 3 ZKN
4 f 1 1.87 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA III DMP DMP U20 ZAPART Stanisław Z/2528/16 2018 3 ZKN 70 111
5 f 1 1.75 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U18 PK IV DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2018 BEZ 90
6 f 1 1.70 DZIURGOT Krzysztof MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3143/16 2018 5
W dal M
1 f 1 6.52 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +0.5 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3 ZKN
2 f 1 6.49 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.1 III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
3 f 1 6.35 WOJCIECHOWSKI Jacek MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 U18 SL -0.2 III DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/1415/16 2018 5 52 97
4 f 1 6.31 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.7 III DMP U20 SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej Z/0242/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 95
5 f 1 6.27 STRZELEC Jakub SKS Kusy Kraków 02 U18 MA -0.3 IV MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/3292/16 2018 3 LDK!
6 f 1 5.96 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP +0.9 IV SACZKO Andrzej Z/0937/18 2018 BEZ LDK!
7 f 1 5.91 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U16 OP -0.8 IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2018 4 LDK! GIM
8 f 1 5.83 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA -1.0 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2018 BEZ
9 f 1 5.38 DZIURGOT Krzysztof MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -0.8 -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3143/16 2018 5
10 f 1 5.36 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -0.6 -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3308/17 2018 5
11 f 1 5.23 PIERWOCH Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -1.4 -- KRAWCEWICZ Maria Z/4165/18 2018 BEZ
12 f 1 5.20 TARKOWSKI Michał KS Komunalni Sanok 02 U18 PK +0.7 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3176/18 2018
13 f 1 4.85 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.1 -- GIZA Maciej Z/1350/18 2018
14 f 1 4.74 KOCZERA Kacper KS Komunalni Sanok 02 U18 PK -1.7 -- DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/2269/17 2018 BEZ 47
15 f 1 3.85 CHARNIK Maciej SKS Kusy Kraków 02 U18 MA -1.8 -- MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/4045/17 2018 BEZ LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.56 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -0.4 III DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2018 3 ZKN 65 111
2 f 1 13.28 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +0.4 III DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3 ZKN 57 104
3 f 1 13.18 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.3 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 f 1 12.80 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U18 PK +1.0 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2018 BEZ
5 f 1 12.66 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.1 IV DMP U20 TORBA Tomasz Z/3154/17 2018 3 LDK! ZKN 89
6 f 1 12.50 SZCZYGIEŁ Bernard CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -0.1 -- WIERZBICKI Mirosław Z/2341/16 2018 5
7 f 1 12.39 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.6 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej Z/0242/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
8 f 1 12.24 NADŁONEK Rafał CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -0.4 -- MAZUR Janusz Z/1170/18 2018
9 f 1 12.06 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -0.7 -- LACH Magdalena Z/1351/17 2018 LDK! ZKN GIM
10 f 1 12.01 WOJEWODA Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -0.2 -- DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1843/17 2018 BEZ LDK! 27 75
11 f 1 10.69 OLEJNIK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3212/16 2018 5 LDK! GIM
1 f 2 15.07 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP -0.8 I DMP OSIEWACZ Stefan Z/0453/11 2018 1 112
2 f 2 12.84 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL +1.6 IV KORZEŃ Robert Z/5553/15 2018 4
3 f 2 10.78 MACHAJ Dominik UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA +0.1 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/0717/18 2018 BEZ 6 59
4 f 2 10.47 ROMAŃCZYK Sebastian KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -0.2 -- DMP U20 DŁUGOSZ Ryszard Z/5151/15 2018 BEZ 55
Kula (5) M
1 f 1 14.81 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U18 SL III WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2018 2 ZKN
2 f 1 14.80 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK III DMP U20 ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 114
3 f 1 14.00 SZABLOWSKI Rafał WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/3748/16 2018 ZKN 106
4 f 1 13.65 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA III DMP U20 TOMCZAK Dominika Z/1903/17 2018 3 103
5 f 1 12.76 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL IV DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM 96
6 f 1 12.21 WIŚNIOWSKI Mikołaj KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3131/16 2018 3 ZKN
7 f 1 11.91 SZCZUR Jakub LKS Stal Mielec 01 U18 PK -- DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/1698/17 2018 BEZ 87
8 f 1 11.79 OSAK Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3144/16 2018 3
9 f 1 11.32 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- DMP U20 BONK Stanisław Z/3473/17 2018 4 79
10 f 1 10.54 KUŁACH Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2672/18 2018 70
11 f 1 NM MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/3140/17 2018 2 ZKN GIM
Kula (6) M
1 f 1 16.82 UCHMAN Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK I DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/1844/16 2018 2 ZKN 151
2 f 1 16.60 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL I DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2018 1 ZKN 148
3 f 1 14.20 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2018 2 ZKN 121
4 f 1 13.67 SZPIECH Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III SAMAGALSKI Tomasz Z/3708/16 2018 3
5 f 1 11.35 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA IV DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2018 BEZ 91
Dysk (1.5) M
1 f 1 51.19 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U18 SL II WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2018 2 ZKN
2 f 1 46.92 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK II DMP U20 MAZUR Janusz Z/3140/17 2018 2 ZKN GIM 132
3 f 1 44.32 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U18 SL III SKALIK Joanna Z/2595/15 2018 3
4 f 1 39.39 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III SZUBERLA Stanisław Z/0033/16 2018 3 ZKN
5 f 1 37.68 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM
6 f 1 30.55 OSAK Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3144/16 2018 3
Oszczep (700) M
1 f 1 50.63 MIERZWA Michał KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK III DMP U20 ŁYP Jacek Z/3821/16 2018 4 ZKN 103
2 f 1 49.17 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/5834/15 2018 4 100
3 f 1 44.70 WIŚNIOWSKI Mikołaj KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK -- DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/3131/16 2018 3 ZKN 92
4 f 1 40.20 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2018 5
5 f 1 38.68 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3197/16 2018 2 ZKN
6 f 1 38.65 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3308/17 2018 5
7 f 1 33.75 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 02 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2018 5

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.333931922913 sekund