Kraków 09.06.2018
13. Otwarte Mistrzostwa Krakowa U16, 4. Otwarte Mistrzostwa Krakowa U14,U12
60 m K
1 3 s 1 9.52 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -0.7 -- FRĄCZYK Bogusława Z/3802/18 2018 BEZ
2 7 s 1 9.67 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -0.7 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1842/18 2018 BEZ
3 10 s 1 9.82 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 07 U12 MA -0.7 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2018 BEZ
4 11 s 1 9.87 PIETSCH Zuzanna MUKS ILKUS Olkusz 07 U12 MA -0.7 -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
5 21 s 1 10.49 KRAMARCZYK Nel MKS Rabka-Zdrój 09 U12 MA -0.7 -- PERUCKA Kamila Z/1659/18 2018 BEZ LDK!
1 1 s 2 9.26 DOMAGAŁA Małgorzata BKL Bełchatów 07 U12 LD -0.5 -- RYBARCZYK Dariusz
2 4 s 2 9.52 MICHAŁEK Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 07 U12 MA -0.5 -- KRZYZAK Stanislaw
3 6 s 2 9.63 PAWLUS Dominika UKS Gminy Brzeszcze 07 U12 MA -0.5 -- WŁODARCZYK Mirosław
4 9 s 2 9.80 HAŁADAJ Barbara BKL Bełchatów 07 U12 LD -0.5 -- RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
5 14 s 2 10.15 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08 U12 MA -0.5 -- SIERKA Ewa Z/1647/18 2018 BEZ LDK!
6 17 s 2 10.29 SZLACHTA Paulina OLA Małopolskie 08 U12 MA -0.5 --
7 16 s 2 10.29 JĘDROCHA Maja UKS Polfin Oświęcim 07 U12 MA -0.5 -- B.D.
1 2 s 3 9.49 MICHALSKA Hanna WLKS Wrocław 07 U12 DS +1.6 -- KOBIAŁKA Kamil GARDZIELEWSKA Urszula Z/0738/18 2018 LDK!
2 12 s 3 9.96 SOWIŃSKA Małgorzata SKS Kusy Kraków 07 U12 MA +1.6 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1832/18 2018 BEZ
3 18 s 3 10.30 STYBAK Magdalena UKS Polfin Oświęcim 07 U12 MA +1.6 -- B.D.
4 24 s 3 10.66 PŁACHTA Emilia SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +1.6 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1834/18 2018
5 25 s 3 10.66 KASPRZYK Magdalena SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +1.6 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1846/18 2018
6 26 s 3 11.02 SKORACZEWSKA Zofia SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +1.6 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1840/18 2018
1 15 s 4 10.29 ŻUK Daria OLA Małopolskie 07 U12 MA +2.0 --
2 23 s 4 10.56 JASIŃSKA Karolina SKS Kusy Kraków 07 U12 MA +2.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1845/18 2018
3 28 s 4 11.22 BAKALUS Weronika SKS Kusy Kraków 07 U12 MA +2.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1848/18 2018
4 29 s 4 11.72 BIDAS Zofia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 08 U12 MA +2.0 -- B.D. LDK!
5 33 s 4 14.17 ZAJĄC Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 07 U12 MA +2.0 -- ZALEWSKA Ewa WAŁASZEK Jarosław
1 8 s 5 9.73 SKALSKA Maja WKS Wawel Kraków 05 U14 MA -0.6 --
2 13 s 5 9.98 LAZAR Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 08 U12 MA -0.6 -- ZALEWSKA Ewa ZALEWSKA Ewa
3 27 s 5 11.05 ŁAJKA Dorota UKS Polfin Oświęcim 09 U12 MA -0.6 -- B.D.
4 31 s 5 12.28 DUDEK Antonina KS Victoria Trzebinia 11 U12 MA -0.6 -- SIERKA Ewa Z/2223/18 2018 LDK!
1 5 s 6 9.57 NOGIEĆ Alicja WKS Wawel Kraków 07 U12 MA -0.4 -- SOBCZYK Bogumiła
2 19 s 6 10.39 SZYGULSKA Magdalena UKS Polfin Oświęcim 07 U12 MA -0.4 -- B.D.
3 20 s 6 10.43 KOZDRÓJ Magdalena MLUKS Tarnów 07 U12 MA -0.4 -- B.D.
4 22 s 6 10.52 HRABIA Julia LKS Kłos Olkusz 07 U12 MA -0.4 -- BUJAS Monika LDK!
5 30 s 6 12.05 KOŁODZIEJ Agnieszka MLUKS Tarnów 07 U12 MA -0.4 -- SIKORA Ryszard LDK!
6 32 s 6 12.80 ALBINIAK Róża niest. Kraków 11 U12 MA -0.4 --
100 m K
1 1 s 1 12.82 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.4 III WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018
2 2 s 1 13.09 KRAKOWSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK +0.4 III SZCZERBA Mariusz Z/4622/17 2018 4
3 3 s 1 13.10 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.4 III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2018 3 LDK!
4 4 s 1 13.12 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U16 MA +0.4 III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2018 4 LDK!
5 5 s 1 13.47 WASIAK Emilia BKL Bełchatów 04 U16 LD +0.4 IV RYBARCZYK Dariusz Z/0234/18 2018 LDK!
6 6 s 1 13.63 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +0.4 IV ZALEWSKA Ewa Z/4191/18 2018 5
7 8 s 1 13.76 WICHER Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA +0.4 IV SOBCZYK Bogumiła Z/4586/17 2018 5 LDK! GIM
8 16 s 1 14.74 ŻAK Gabriela SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.4 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3690/17 2018 5 LDK! GIM
1 7 s 2 13.71 ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA +0.5 IV BORAWSKI Krzysztof Z/3876/16 2018 5
2 9 s 2 14.26 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.5 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 10 s 2 14.28 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA +0.5 V SIERKA Ewa Z/4895/18 2018 LDK!
4 12 s 2 14.45 STASIUK Sylwia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +0.5 V SIERKA Ewa SIERKA Ewa Z/1913/17 2018 BEZ LDK!
5 17 s 2 14.76 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA +0.5 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2018 4
1 13 s 3 14.62 BIJAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -1.3 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4670/17 2018 LDK! GIM
2 15 s 3 14.63 KRYŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -1.3 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3686/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 19 s 3 15.00 CZARNOTA Milena LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA -1.3 -- MENTLEWICZ Janusz Z/3920/16 2018 5 LDK! GIM
4 20 s 3 15.01 WĄSOWICZ Anita SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -1.3 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3689/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 31 s 3 15.74 BUCZEK Aleksandra SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -1.3 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0005/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 21 s 4 15.13 WARCHOLIK Zuzanna UKS Kobylanka 04 U16 MA -0.9 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/5259/18 2018 BEZ
2 22 s 4 15.15 CZYSZCZOŃ Klaudia MKS Rabka-Zdrój 04 U16 MA -0.9 -- PERUCKA Kamila Z/1660/18 2018
3 24 s 4 15.21 CIĘCIWA Anna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.9 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3679/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 25 s 4 15.23 ZIĘBA Paulina KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA -0.9 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2059/18 2018
5 32 s 4 15.75 KOŁODZIEJCZYK Zuzanna SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.9 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0011/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 34 s 4 16.17 GRYMEK Jagoda SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.9 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3680/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 35 s 4 16.31 SKORUPA Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -0.9 -- ZALEWSKA Ewa BEZ
1 11 s 5 14.40 KUDLIŃSKA Łucja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -0.3 V MICHNIAK Jan Z/3533/18 2018
2 14 s 5 14.63 KOSIŃSKA Aleksandra ULKS Lipinki 04 U16 MA -0.3 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna Z/0881/18 2018 LDK!
3 28 s 5 15.46 WACIĘGA Iwona MKS Tempo Kęty 03 U16 MA -0.3 -- SYSAK Tomasz Z/4915/18 2018
4 29 s 5 15.50 BIELECKA Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA -0.3 -- DRABEK Krzysztof
5 36 s 5 16.38 SITEK Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -0.3 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4588/17 2018 LDK! GIM
6 39 s 5 16.82 GORYCZKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 04 U16 MA -0.3 -- B.D. Z/5607/18 2018 LDK!
1 18 s 6 14.85 BORYS Zofia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -0.7 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4585/17 2018 BEZ LDK! GIM
2 23 s 6 15.17 WANTUCH Kornelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA -0.7 -- WAŁASZEK Jarosław
3 26 s 6 15.29 CHOLEWA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -0.7 -- WAŁASZEK Jarosław Z/5284/18 2018 BEZ
4 27 s 6 15.31 HEJMO Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -0.7 -- B.D.
5 30 s 6 15.54 BELCZYK Urszula ULKS Lipinki 04 U16 MA -0.7 -- WOJNA Anna WOJNA Anna BEZ LDK!
6 33 s 6 15.80 WITOS Wiktoria MUKS ILKUS Olkusz 04 U16 MA -0.7 -- BORAWSKI Krzysztof Z/4008/18 2018 BEZ
7 37 s 6 16.59 ZADORA Justyna UKS Jedynka Tokarnia 04 U16 MA -0.7 -- KRUPA Zdzisław Z/2959/18 2018 LDK!
8 38 s 6 16.63 DUDEK Julia LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA -0.7 -- MENTLEWICZ Janusz Z/4726/18 2018
1 1 s 7 13.48 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA +1.1 IV CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
2 3 s 7 13.62 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +1.1 IV KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2018 BEZ LDK!
3 2 s 7 13.62 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA +1.1 IV B.D. Z/3056/18 2018 BEZ LDK!
4 4 s 7 13.65 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA +1.1 IV GIZA Karolina Z/3285/18 2018 5 LDK!
5 5 s 7 13.72 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA +1.1 IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3189/18 , 2018 5 LDK!
6 8 s 7 14.01 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +1.1 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3688/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 9 s 7 14.12 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +1.1 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3687/17 2018 4 LDK! GIM
8 10 s 7 14.31 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06 U14 MA +1.1 V MĘDRECKA Małgorzata Z/2587/18 2018 BEZ
1 7 s 8 13.99 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -0.5 V SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
2 11 s 8 14.32 KULIGOWSKA Wiktoria BKL Bełchatów 05 U14 LD -0.5 V RYBARCZYK Dariusz B.D. 5 LDK!
3 12 s 8 14.35 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05 U14 MA -0.5 V DRABEK Krzysztof Z/3328/18 2018
4 13 s 8 14.47 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.5 V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2486/18 2018
5 17 s 8 14.75 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -0.5 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa Z/1912/17 2018 BEZ LDK!
6 19 s 8 14.82 BOCHENEK Weronika SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.5 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2482/18 2018 BEZ
7 28 s 8 15.17 SUTKOWSKA Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 05 U14 MA -0.5 -- ZALEWSKA Ewa BEZ
8 29 s 8 15.20 SOWIŃSKA Katarzyna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA -0.5 -- B.D. Z/3060/18 2018 BEZ LDK!
1 31 s 9 15.40 ADAMCZYK Justyna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA -1.1 -- KUBICZ Wojciech BEZ
2 33 s 9 15.51 OCIEPKA Lena SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -1.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2492/18 2018 BEZ
3 34 s 9 15.56 KLIMCZYŃSKA Klaudia MKS Tempo Kęty 05 U14 MA -1.1 -- SYSAK Tomasz Z/4468/18 2018 BEZ LDK!
4 39 s 9 15.76 BIERNAT Nikola SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -1.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2488/18 2018 BEZ
5 42 s 9 15.92 SEMPER Dominika UKS Polfin Oświęcim 05 U14 MA -1.1 -- KRZYZAK Stanislaw BEZ LDK!
6 45 s 9 16.04 SEMPER Ola UKS Polfin Oświęcim 05 U14 MA -1.1 -- KRZYZAK Stanislaw BEZ LDK!
1 20 s 10 14.86 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 05 U14 MA -1.3 --
2 30 s 10 15.36 CETNAROWSKA Patrycja ULKS Lipinki 06 U14 MA -1.3 -- WOJNA Anna BEZ LDK!
3 41 s 10 15.92 NYTKO Wanesa SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -1.3 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2523/18 2018 BEZ
4 46 s 10 16.13 GÓRSKA Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 06 U14 MA -1.3 -- ZALEWSKA Ewa BEZ
5 51 s 10 16.66 SAŁATA Martyna SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -1.3 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2637/18 2018 BEZ
6 59 s 10 18.31 OLSZEWSKA Weronika UKS Polfin Oświęcim 05 U14 MA -1.3 -- KRZYZAK Stanislaw BEZ LDK!
1 16 s 11 14.73 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -0.7 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2018
2 21 s 11 14.87 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -0.7 -- SYSAK Tomasz Z/4914/18 2018 BEZ LDK!
3 23 s 11 14.99 KASPRZYCKA Martyna MKS Tempo Kęty 05 U14 MA -0.7 -- SYSAK Tomasz Z/4467/18 2018 BEZ LDK!
4 25 s 11 15.05 SZCZEPAŃCZYK Marta MKS Tempo Kęty 05 U14 MA -0.7 -- ŁYSEK Tadeusz HARAT Beata Z/2569/18 2018
5 54 s 11 16.96 PAROL Anna WKS Wawel Kraków 06 U14 MA -0.7 -- KOZIOŁ Agnieszka LDK!
6 56 s 11 17.50 BUDZEŃ Izabela UKS Polfin Oświęcim 06 U14 MA -0.7 -- B.D.
1 6 s 12 13.76 MŁODZIŃSKA Nina AZS Łódź 06 U14 LD 0.0 IV BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/4373/18 , 2018 LDK!
2 15 s 12 14.63 MIELCZAREK Martyna BKL Bełchatów 05 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
3 35 s 12 15.59 KORABIK Zuzanna UKS Jedynka Tokarnia 05 U14 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/2960/18 2018 LDK!
4 48 s 12 16.21 ŚWIĘTEK Agata UKS Sokół Zator 05 U14 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta BEZ LDK!
5 52 s 12 16.69 WORWA Alicja UKS Jedynka Tokarnia 06 U14 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/2964/18 2018 LDK!
6 55 s 12 17.44 SŁONINA Joanna UKS Jedynka Tokarnia 06 U14 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/2955/18 2018 LDK!
1 14 s 13 14.58 KALETA Martyna MKS Rabka-Zdrój 05 U14 MA -0.2 -- PERUCKA Kamila LDK!
2 22 s 13 14.92 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05 U14 MA -0.2 -- ŁYSEK Tadeusz HARAT Beata # Z/2572/18 2018
3 26 s 13 15.14 RADECKA Alicja UKS Gminy Brzeszcze 06 U14 MA -0.2 -- B.D. BEZ
4 36 s 13 15.64 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -0.2 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4912/18 2018
5 47 s 13 16.20 HEJMO Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA -0.2 -- B.D.
6 53 s 13 16.83 ŁYCZKO Amelia MKS Tempo Kęty 05 U14 MA -0.2 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4911/18 2018
1 18 s 14 14.80 KASZTULSKA Antonina SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -0.4 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2586/18 2018 BEZ
2 24 s 14 15.05 CZYŻYKIEWICZ Weronika UKS Kobylanka 05 U14 MA -0.4 -- B.D. Z/5260/18 2018
3 27 s 14 15.15 DRABCZYK Dominika UKS Polfin Oświęcim 06 U14 MA -0.4 -- KRZYZAK Stanislaw BEZ
4 32 s 14 15.50 ORACZ Oliwia WKS Wawel Kraków 06 U14 MA -0.4 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4875/18 2018
5 37 s 14 15.74 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.4 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2485/18 2018 BEZ
6 38 s 14 15.75 ZAJĄC Arleta ULKS FAJFER 2001 Łapanów 06 U14 MA -0.4 -- KUBICZ Wojciech
7 57 s 14 17.70 CHMIEL Zuzanna UKS Polfin Oświęcim 06 U14 MA -0.4 -- B.D.
1 40 s 15 15.80 LEKARCZYK Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 06 U14 MA +0.2 -- ZALEWSKA Ewa
2 44 s 15 15.99 ZABDYR Emilia ULKS FAJFER 2001 Łapanów 06 U14 MA +0.2 -- KUBICZ Wojciech
3 43 s 15 15.99 OSIECKA Ada LKS Kłos Olkusz 06 U14 MA +0.2 -- BUJAS Monika
4 49 s 15 16.38 MÓL Karolina MLUKS Tarnów 05 U14 MA +0.2 -- KACZMARCZYK Tomasz Z/3804/18 2018
5 50 s 15 16.65 PAROL Adrianna WKS Wawel Kraków 06 U14 MA +0.2 -- KOZIOŁ Agnieszka LDK!
6 58 s 15 18.10 SOLECKA Olga LKS Kłos Olkusz 06 U14 MA +0.2 -- BUJAS Monika
7 60 s 15 19.23 BARYŁA Ramona LKS Kłos Olkusz 06 U14 MA +0.2 -- BUJAS Monika LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.84 KRAKOWSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK II SZCZERBA Mariusz Z/4622/17 2018 4
2 2 s 1 43.10 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2018 3 LDK!
3 3 s 1 43.54 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA III B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
4 4 s 1 43.70 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA III KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2018 3 LDK! GIM
5 6 s 1 45.79 ORMANIEC Łucja UKS Jedynka Skawina 03 U16 MA IV MROWIEC ADAM Z/3960/17 2018 5 LDK!
6 8 s 1 46.64 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2018 4
1 10 s 2 48.74 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/4895/18 2018 LDK!
2 11 s 2 48.81 MENDEL Kinga MLUKS Tarnów 03 U16 MA -- GRECH Halina Z/0573/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 12 s 2 49.48 STASIUK Sylwia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa Z/1913/17 2018 BEZ LDK!
4 13 s 2 51.09 CHOLEWA Martyna KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/5284/18 2018 BEZ
5 14 s 2 52.48 WARCHOLIK Zuzanna UKS Kobylanka 04 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/5259/18 2018 BEZ
1 15 s 3 52.52 WANTUCH Kornelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław
2 16 s 3 53.05 WIĘCEK Ewa MLUKS Tarnów 04 U16 MA -- JASICZ Ryszard Z/1286/18 2018 BEZ LDK!
3 17 s 3 54.23 BELCZYK Urszula ULKS Lipinki 04 U16 MA -- WOJNA Anna WOJNA Anna BEZ LDK!
4 20 s 3 60.46 HACZEK Oliwia ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA -- B.D. BEZ
  s 3 DQ HEJMO Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D.
1 5 s 4 45.60 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04 U16 MA IV GRECH Halina Z/0227/18 2018 LDK!
2 7 s 4 45.84 WASIAK Emilia BKL Bełchatów 04 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz Z/0234/18 2018 LDK!
3 9 s 4 48.17 KOSIŃSKA Aleksandra ULKS Lipinki 04 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna Z/0881/18 2018 LDK!
4 18 s 4 57.06 SITEK Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/4588/17 2018 LDK! GIM
5 19 s 4 57.57 GORYCZKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 04 U16 MA -- B.D. Z/5607/18 2018 LDK!
1 1 s 5 48.46 ZOCHNIAK Amelia BKL Bełchatów 07 U12 LD V RYBARCZYK Dariusz
2 2 s 5 51.20 MICHALSKA Hanna WLKS Wrocław 07 U12 DS -- KOBIAŁKA Kamil GARDZIELEWSKA Urszula Z/0738/18 2018 LDK!
3 3 s 5 52.11 SZOŁTYSIK Patrycja MLUKS Tarnów 07 U12 MA -- JASICZ Ryszard Z/3426/18 2018 BEZ LDK!
4 5 s 5 54.49 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 07 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2018 BEZ
5 12 s 5 60.86 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 09 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka LDK!
6 13 s 5 63.58 KRAMARCZYK Nel MKS Rabka-Zdrój 09 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1659/18 2018 BEZ LDK!
7 15 s 5 64.68 ŁAJKA Dorota UKS Polfin Oświęcim 09 U12 MA -- B.D.
1 6 s 6 54.55 SZOJDA Weronika UKS Polfin Oświęcim 07 U12 MA -- B.D.
2 7 s 6 55.71 SOWIŃSKA Małgorzata SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1832/18 2018 BEZ
3 8 s 6 58.53 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 07 U12 MA -- B.D. Z/3323/18 2018
4 10 s 6 60.06 JĘDROCHA Maja UKS Polfin Oświęcim 07 U12 MA -- B.D.
5 16 s 6 64.86 SZLACHTA Paulina OLA Małopolskie 08 U12 MA --
6 19 s 6 69.91 SOWIŃSKA Anna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09 U12 MA -- B.D. Z/3055/18 2018 BEZ LDK!
7 20 s 6 72.98 TLAŁKA Julia ULKS Bielgim Bielany 07 U12 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3326/18 2018
8 21 s 6 74.82 MROZIK Julia ULKS Bielgim Bielany 07 U12 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3324/18 2018
1 4 s 7 53.37 PIETSCH Zuzanna MUKS ILKUS Olkusz 07 U12 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
2 9 s 7 59.36 WOLNY Wiktoria LKS Kłos Olkusz 07 U12 MA -- BUJAS Monika LDK!
3 11 s 7 60.47 MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1836/18 2018 BEZ
4 14 s 7 64.51 ŻUK Daria OLA Małopolskie 07 U12 MA --
5 17 s 7 65.11 WARCHOŁ Julia MLUKS Tarnów 08 U12 MA -- KACZMARCZYK Tomasz
6 18 s 7 67.10 ZAJĄC Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 07 U12 MA -- ZALEWSKA Ewa WAŁASZEK Jarosław
1 1 s 8 42.89 MŁODZIŃSKA Nina AZS Łódź 06 U14 LD II BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/4373/18 , 2018 LDK!
2 2 s 8 44.58 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA III CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
3 3 s 8 44.82 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3189/18 , 2018 5 LDK!
4 4 s 8 45.91 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA IV SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
5 5 s 8 46.62 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA V GIZA Karolina Z/3285/18 2018 5 LDK!
6 6 s 8 46.78 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA V B.D. Z/3056/18 2018 BEZ LDK!
7 8 s 8 48.46 MICHALIK Emilia ULKS Lipinki 06 U14 MA V WOJNA Anna WOJNA Anna BEZ LDK!
8 9 s 8 50.22 GÓRA Małgorzata MLUKS Tarnów 06 U14 MA -- JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D. , Z/3427/18 , 2018 BEZ LDK!
1 11 s 9 51.37 BRACH Eryka MLUKS Tarnów 05 U14 MA -- JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard , Z/3422/18 , 2018 BEZ LDK!
2 17 s 9 52.66 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2487/18 2018 BEZ
3 18 s 9 52.71 KŁOSOWSKA Aleksandra LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA -- BUJAS Monika BEZ LDK!
4 23 s 9 53.67 BIERNAT Nikola SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2488/18 2018 BEZ
5 25 s 9 54.86 OCIEPKA Lena SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2492/18 2018 BEZ
6 34 s 9 61.49 SUTKOWSKA Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 05 U14 MA -- ZALEWSKA Ewa BEZ
1 7 s 10 48.04 FIOŁEK Wiktoria WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA V B.D. LDK!
2 16 s 10 52.65 DRABCZYK Dominika UKS Polfin Oświęcim 06 U14 MA -- KRZYZAK Stanislaw BEZ
3 24 s 10 54.15 PASIEKA Martyna UKS Jedynka Tokarnia 06 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2954/18 2018 LDK!
4 31 s 10 57.53 ŻAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2522/18 2018 BEZ
5 33 s 10 59.86 HACZEK Kinga ULKS Bielgim Bielany 06 U14 MA -- B.D.
1 12 s 11 51.40 PĘCEK Karina UKS Jedynka Tokarnia 06 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2949/18 2018 LDK!
2 15 s 11 52.53 MUNIAK Klaudia UKS Jedynka Tokarnia 05 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2953/18 2018 LDK!
3 19 s 11 53.12 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2485/18 2018 BEZ
4 27 s 11 55.34 AMANOWICZ Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 05 U14 MA -- KRZYZAK Stanislaw BEZ LDK!
5 30 s 11 56.95 HANUSIAK Beata UKS Jedynka Tokarnia 05 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2952/18 2018 LDK!
6 36 s 11 66.28 MACHACZKA Emilia ULKS Bielgim Bielany 06 U14 MA -- B.D.
1 10 s 12 50.77 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3328/18 2018
2 13 s 12 51.66 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4912/18 2018
3 20 s 12 53.14 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz HARAT Beata # Z/2572/18 2018
4 26 s 12 55.08 KAJZAR Karina UKS Gminy Brzeszcze 06 U14 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/3433/18 2018 BEZ
1 14 s 13 52.06 ZAJĄC Arleta ULKS FAJFER 2001 Łapanów 06 U14 MA -- KUBICZ Wojciech
2 21 s 13 53.15 ADAMCZYK Justyna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA -- KUBICZ Wojciech BEZ
3 22 s 13 53.18 ZABDYR Emilia ULKS FAJFER 2001 Łapanów 06 U14 MA -- KUBICZ Wojciech
4 28 s 13 55.66 HEJMO Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA -- B.D.
1 29 s 14 55.99 CZUBA Magdalena MLUKS Tarnów 05 U14 MA -- KACZMARCZYK Tomasz Z/3803/18 2018
2 32 s 14 59.04 STYPKA Amanda MLUKS Tarnów 06 U14 MA -- KACZMARCZYK Tomasz
3 35 s 14 63.51 WOŁEK Natalia MLUKS Tarnów 06 U14 MA -- KACZMARCZYK Tomasz
4 37 s 14 66.54 NOWALIŃSKA Anna MLUKS Tarnów 06 U14 MA -- SIKORA Ryszard LDK!
5 38 s 14 70.01 NOSAL Amelia MLUKS Tarnów 06 U14 MA -- KACZMARCZYK Tomasz
500 m K
1 1 s 1 1:37.90 MAJDA Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 07 U12 MA -- KRZYZAK Stanislaw
2 2 s 1 1:38.21 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07 U12 MA -- B.D. Z/3062/18 2018 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:41.86 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/1647/18 2018 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:42.42 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1842/18 2018 BEZ
5 5 s 1 1:45.30 BATKO Jagoda SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1833/18 2018
6 6 s 1 1:46.68 BUDZIAK Karolina ULKS Lipinki 08 U12 MA -- WOJNA Anna LDK!
7 7 s 1 1:49.59 NAJBEREK Karolina MLUKS Tarnów 09 U12 MA -- JASICZ Ryszard LDK!
8 8 s 1 1:58.51 PRZYBYŁOWICZ Emilia ULKS Lipinki 08 U12 MA -- WOJNA Anna LDK!
9 9 s 1 2:03.63 BIDAS Zofia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 08 U12 MA -- B.D. LDK!
10 10 s 1 2:10.85 NOSAL Nikola MLUKS Tarnów 08 U12 MA -- KACZMARCZYK Tomasz
600 m K
1 1 s 1 1:40.30 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA III B.D. # Z/0054/17 2018 3 LDK! GIM
2 3 s 1 1:43.69 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA IV MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3681/17 2018 4 LDK! GIM
3 4 s 1 1:43.80 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0274/18 2018 3 LDK!
4 5 s 1 1:46.56 DYDUCH Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U16 MA V KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1645/17 , 2018 4 LDK! GIM
5 7 s 1 1:47.61 ULIDOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA V GIZA Maciej Z/0277/18 2018 BEZ LDK!
6 8 s 1 1:48.05 POSMYK Wiktoria BKL Bełchatów 04 U16 LD V MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz , Z/0388/18 , 2018 LDK!
7 10 s 1 1:53.81 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/1199/18 2018
8 12 s 1 1:55.65 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2094/17 , 2018 BEZ LDK!
9 15 s 1 2:02.33 SADLAK Karolina MLUKS Tarnów 03 U16 MA -- GOLEC Bartłomiej GOLEC Bartłomiej Z/0106/17 2018 5 LDK!
1 2 s 2 1:43.10 RÓWNICKA Kamila UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/4621/17 2018
2 6 s 2 1:47.43 CHMIELEWSKA Gabriela BKL Bełchatów 03 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz Z/0228/18 2018 LDK!
3 9 s 2 1:49.88 SLAZYK Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA V
4 11 s 2 1:53.98 ŚWIERTA Emilia KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1887/18 2018
5 13 s 2 1:56.72 KAJA Aneta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D.
6 14 s 2 1:57.81 DANIELAK Hanna WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/0161/18 2018 LDK!
7 16 s 2 2:04.93 NIZIAŁEK Oliwia SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata BEZ
8 17 s 2 2:06.89 KOPOŃKA Kinga WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/4590/17 2018 BEZ LDK! GIM
9 18 s 2 2:12.67 BEDNARZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3677/17 2018 BEZ LDK! GIM
10 19 s 2 2:25.32 KOTNIS Malwina SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3685/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 1 s 3 1:40.00 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA III GIZA Karolina GIZA Maciej Z/3191/18 2018 4 LDK!
2 2 s 3 1:50.14 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2018 BEZ LDK!
3 3 s 3 1:53.15 ADAMCZYK Agata ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA -- KUBICZ Wojciech BEZ
4 4 s 3 1:54.53 KOSIEC Estera TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2802/18 2018
5 5 s 3 1:55.25 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 06 U14 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1888/18 2018
6 6 s 3 1:55.98 SZOT Otylia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA -- B.D. Z/3061/18 2018 BEZ LDK!
7 10 s 3 2:01.83 SATOŁA Magdalena ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA -- KUBICZ Wojciech BEZ
8 11 s 3 2:02.84 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA -- B.D. Z/3058/18 2018 BEZ LDK!
9 15 s 3 2:06.21 MAJCHRZAK Anna MKS Rabka-Zdrój 05 U14 MA -- PERUCKI Wiesław PERUCKA Kamila , Z/1661/18 , 2018 BEZ LDK!
1 7 s 4 1:57.46 NABOŻNA Weronika ULKS Lipinki 06 U14 MA -- WOJNA Anna LDK!
2 8 s 4 2:01.00 SKWARŁO Zuzanna MLUKS Tarnów 05 U14 MA -- SIKORA Ryszard LDK!
3 9 s 4 2:01.68 SŁONINA Katarzyna UKS Jedynka Tokarnia 05 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2963/18 2018 LDK!
4 12 s 4 2:03.07 JAJECZNICA Anna MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA -- PERUCKA Kamila LDK!
5 13 s 4 2:03.78 SZCZEPAŃCZYK Marta MKS Tempo Kęty 05 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz HARAT Beata Z/2569/18 2018
6 14 s 4 2:05.45 PROFICZ Natalia MLUKS Tarnów 06 U14 MA -- JASICZ Ryszard # Z/3910/18 2018
7 16 s 4 2:06.60 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2018
8 17 s 4 2:16.54 GÓRSKA Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 06 U14 MA -- ZALEWSKA Ewa BEZ
9 18 s 4 2:24.95 ŚWIĘTEK Agata UKS Sokół Zator 05 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:17.73 DZIERWA Martyna MLUKS Tarnów 04 U16 MA IV GOLEC Bartłomiej Z/0085/18 2018 5 LDK!
2 2 s 1 3:21.86 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/4623/17 2018 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:31.04 HAJDUK Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA V SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2018 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.74 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA 0.0 III KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2018 3 LDK! GIM
2 2 s 1 12.84 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA 0.0 III ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
3 3 s 1 12.90 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA 0.0 III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM
4 4 s 1 12.97 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U16 MA 0.0 III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2018 4 LDK!
5 5 s 1 13.13 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA 0.0 IV WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018
6 6 s 1 13.70 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA 0.0 IV WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2018 4
7 9 s 1 14.67 ŁABUZEK Ewelina MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA 0.0 V BORAWSKI Krzysztof Z/3876/16 2018 5
1 7 s 2 14.07 KACZKOWSKA Justyna SKS Kusy Kraków 03 U16 MA 0.0 V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0006/17 2018 BEZ LDK! GIM
2 8 s 2 14.42 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA 0.0 V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2018 4 LDK!
3 10 s 2 14.85 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04 U16 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 11 s 2 16.20 WĄSOWICZ Anita SKS Kusy Kraków 04 U16 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3689/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 12 s 2 18.56 PROSZKOWIEC Kinga UKS Jedynka Tokarnia 04 U16 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/2950/18 2018 LDK!
6 13 s 2 20.46 JAMRÓG Natalia MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA 0.0 -- BORAWSKI Krzysztof Z/0606/18 2018 BEZ
80 m pł ds K
1 1 s 1 14.08 MIELCZAREK Zuzanna BKL Bełchatów 05 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz MORAWIEC Agnieszka BEZ LDK!
2 2 s 1 14.57 GROCHULSKA Julia BKL Bełchatów 05 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # BEZ LDK!
3 9 s 1 17.44 NYTKO Wanesa SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2523/18 2018 BEZ
4 10 s 1 18.03 HANUSIAK Beata UKS Jedynka Tokarnia 05 U14 MA 0.0 -- KRUPA Zdzisław Z/2952/18 2018 LDK!
5 11 s 1 18.49 ŻAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2522/18 2018 BEZ
6 12 s 1 20.13 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2483/18 2018 BEZ
1 3 s 2 14.58 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -2.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3682/17 2018 BEZ LDK! GIM
2 4 s 2 15.65 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 06 U14 MA -2.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2018 BEZ
3 5 s 2 15.80 KRÓL Małgorzata SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -2.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3684/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 6 s 2 15.92 ORACZ Oliwia WKS Wawel Kraków 06 U14 MA -2.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4875/18 2018
5 7 s 2 16.65 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -2.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3683/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 8 s 2 16.97 KASPRZYCKA Martyna MKS Tempo Kęty 05 U14 MA -2.0 -- SYSAK Tomasz Z/4467/18 2018 BEZ LDK!
200 m pł K
1 1 s 1 31.06 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -0.2 II B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 2 s 1 31.14 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03 U16 MA -0.2 II GRECH Halina JASICZ Ryszard B.D. Z/0083/17 2018 3 LDK! GIM
3 3 s 1 32.70 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -0.2 IV ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
4 6 s 1 34.53 KACZKOWSKA Justyna SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.2 V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0006/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 8 s 1 35.14 MICHAŁEK Daria MLUKS Tarnów 03 U16 MA -0.2 V JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0118/17 , 2018 5 LDK! GIM
6 10 s 1 36.21 SZYLAR Joanna MLUKS Tarnów 03 U16 MA -0.2 -- GRECH Halina JASICZ Ryszard Z/0572/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 12 s 1 37.04 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 05 U14 MA -0.2 --
1 4 s 2 32.70 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U16 MA -1.1 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2018 4 LDK!
2 5 s 2 33.97 KRAWCZYK Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -1.1 IV WÓJCIK Teodor Z/2800/18 2018 BEZ
3 7 s 2 35.07 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -1.1 V MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ
4 9 s 2 35.71 WICHER Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -1.1 V SOBCZYK Bogumiła Z/4586/17 2018 5 LDK! GIM
5 11 s 2 36.62 BIJAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -1.1 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4670/17 2018 LDK! GIM
  s 2 DNF BYSTROŃ Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -1.1 -- WÓJCIK Teodor Z/2799/18 2018
Wzwyż K
1 1 f 1 1.49 GROCHULSKA Julia BKL Bełchatów 05 U14 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # BEZ LDK!
2 3 f 1 1.46 PIERKIEL Natalia LKS Brzezina Osiek 05 U14 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/2782/18 2018 4 LDK!
3 2 f 1 1.46 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05 U14 MA IV MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3687/17 2018 4 LDK! GIM
4 4 f 1 1.31 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3682/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 5 f 1 1.31 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2524/18 2018 BEZ LDK!
6 6 f 1 1.22 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2018 BEZ LDK!
7 7 f 1 1.19 JAJECZNICA Anna MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA -- PERUCKA Kamila LDK!
8 8 f 1 1.10 ŁYCZKO Amelia MKS Tempo Kęty 05 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4911/18 2018
  f 1 NM FILAS Amelia MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA -- PERUCKA Kamila LDK!
  f 1 NM WÓJCIAK Izabela MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA -- PERUCKA Kamila LDK!
  f 1 NM HACZEK Kinga ULKS Bielgim Bielany 06 U14 MA -- B.D.
  f 1 NM SKÓRSKA Patrycja UKS Kobylanka 05 U14 MA -- B.D.
1 f 2 1.59 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2018 4 LDK!
2 f 2 1.49 KOŁODZIEJCZUK Maria BKL Bełchatów 04 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0237/18 , 2018 LDK!
3 f 2 1.46 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2018 BEZ
4 f 2 1.46 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA IV ZAPART Stanisław Z/3049/18 2018
5 f 2 1.43 JAMRÓG Natalia MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA V BORAWSKI Krzysztof Z/0606/18 2018 BEZ
6 f 2 1.43 GUZ Matylda SKS Kusy Kraków 03 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/0003/17 2018 4 LDK! GIM
7 f 2 1.28 ROGULSKA Maria UKS Kobylanka 03 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3874/16 2018 BEZ
1 1 f 3 1.22 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 07 U12 MA -- B.D. Z/3323/18 2018
2 2 f 3 1.16 KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2570/18 2018
3 3 f 3 1.13 KOTT Nela MKS Rabka-Zdrój 07 U12 MA -- PERUCKA Kamila LDK!
4 4 f 3 1.10 TUPTA Dominika SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1837/18 2018
5 5 f 3 1.05 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3802/18 2018 BEZ
6 6 f 3 1.05 GÓRKIEWICZ Amelia LKS Brzezina Osiek 07 U12 MA -- BULKIEWICZ Jan LDK!
  f 3 NM ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/1647/18 2018 BEZ LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.13 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.6 III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM
2 2 f 1 4.58 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA -0.7 V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2018 4 LDK!
3 3 f 1 4.43 BIELECKA Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA -0.5 -- DRABEK Krzysztof
4 4 f 1 4.30 ROGULSKA Maria UKS Kobylanka 03 U16 MA 0.0 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3874/16 2018 BEZ
5 5 f 1 4.21 ŹRAŁKA Alicja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA 0.0 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4587/17 2018 LDK!
6 6 f 1 4.05 KOŁODZIEJCZUK Maria BKL Bełchatów 04 U16 LD -1.2 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0237/18 , 2018 LDK!
7 7 f 1 3.83 WACIĘGA Iwona MKS Tempo Kęty 03 U16 MA -1.5 -- SYSAK Tomasz Z/4915/18 2018
8 8 f 1 3.62 WITOS Wiktoria MUKS ILKUS Olkusz 04 U16 MA -0.2 -- BORAWSKI Krzysztof Z/4008/18 2018 BEZ
W dal strefa K
1 f 1 4.05 PAWLUS Dominika UKS Gminy Brzeszcze 07 U12 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław
2 f 1 3.93 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 07 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2018 BEZ
3 f 1 3.90 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 07 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/3323/18 2018
4 f 1 3.87 MICHAŁEK Aleksandra UKS Polfin Oświęcim 07 U12 MA 0.0 -- KRZYZAK Stanislaw
5 f 1 3.87 KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2570/18 2018
6 f 1 3.83 TUPTA Dominika SKS Kusy Kraków 07 U12 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1837/18 2018
7 f 1 3.80 MICHALSKA Hanna WLKS Wrocław 07 U12 DS 0.0 -- KOBIAŁKA Kamil GARDZIELEWSKA Urszula Z/0738/18 2018 LDK!
8 f 1 3.77 NOGIEĆ Alicja WKS Wawel Kraków 07 U12 MA 0.0 -- SOBCZYK Bogumiła
9 f 1 3.76 SZOŁTYSIK Patrycja MLUKS Tarnów 07 U12 MA 0.0 -- JASICZ Ryszard Z/3426/18 2018 BEZ LDK!
10 f 1 3.58 KOTT Nela MKS Rabka-Zdrój 07 U12 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila LDK!
11 f 1 3.52 BATKO Jagoda SKS Kusy Kraków 07 U12 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1833/18 2018
12 f 1 3.48 MARKOWICZ Martyna ULKS Lipinki 07 U12 MA 0.0 -- WOJNA Anna LDK!
13 f 1 3.42 GACEK Kamila MKS Tempo Kęty 08 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2567/18 2018
14 f 1 3.33 ŻUK Daria OLA Małopolskie 07 U12 MA 0.0 --
15 f 1 3.30 STACHOWSKA Paulina SKS Kusy Kraków 08 U12 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1847/18 2018
16 f 1 3.20 GABRYŚ Klaudia ULKS Bielgim Bielany 07 U12 MA 0.0 -- DRABEK Krzysztof Z/3333/18 2018
17 f 1 3.15 JASIŃSKA Karolina SKS Kusy Kraków 07 U12 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1845/18 2018
18 f 1 3.13 TLAŁKA Julia ULKS Bielgim Bielany 07 U12 MA 0.0 -- DRABEK Krzysztof Z/3326/18 2018
19 f 1 3.10 MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 08 U12 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1836/18 2018 BEZ
20 f 1 3.08 LAZAR Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 08 U12 MA 0.0 -- ZALEWSKA Ewa ZALEWSKA Ewa
21 f 1 3.03 PŁACHTA Emilia SKS Kusy Kraków 08 U12 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1834/18 2018
22 f 1 3.00 BAKALUS Weronika SKS Kusy Kraków 07 U12 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1848/18 2018
23 f 1 2.93 MROZIK Julia ULKS Bielgim Bielany 07 U12 MA 0.0 -- DRABEK Krzysztof Z/3324/18 2018
24 f 1 2.90 GÓRKIEWICZ Amelia LKS Brzezina Osiek 07 U12 MA 0.0 -- BULKIEWICZ Jan LDK!
25 f 1 2.85 MITUŚ Weronika ULKS Lipinki 07 U12 MA 0.0 -- WOJNA Anna LDK!
26 f 1 2.70 JANIK Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 08 U12 MA 0.0 --
27 f 1 2.58 SOWIŃSKA Anna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09 U12 MA 0.0 -- B.D. Z/3055/18 2018 BEZ LDK!
28 f 1 2.50 ALBINIAK Róża niest. Kraków 11 U12 MA 0.0 --
29 f 1 2.47 SZURA Justyna SKS Kusy Kraków 08 U12 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1838/18 2018
1 f 2 4.70 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2018 BEZ LDK!
2 f 2 4.69 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/3056/18 2018 BEZ LDK!
3 f 2 4.57 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3688/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 f 2 4.57 MIELCZAREK Zuzanna BKL Bełchatów 05 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz MORAWIEC Agnieszka BEZ LDK!
5 f 2 4.56 MIELCZAREK Martyna BKL Bełchatów 05 U14 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
6 f 2 4.53 MICHALIK Emilia ULKS Lipinki 06 U14 MA 0.0 -- WOJNA Anna WOJNA Anna BEZ LDK!
7 f 2 4.41 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2018 BEZ LDK!
8 f 2 4.39 PIERKIEL Natalia LKS Brzezina Osiek 05 U14 MA 0.0 -- BULKIEWICZ Jan Z/2782/18 2018 4 LDK!
9 f 2 4.34 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2587/18 2018 BEZ
10 f 2 4.36 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz HARAT Beata # Z/2572/18 2018
11 f 2 4.30 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2486/18 2018
12 f 2 4.30 CZYŻYKIEWICZ Weronika UKS Kobylanka 05 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/5260/18 2018
13 f 2 4.25 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2487/18 2018 BEZ
14 f 2 4.21 CETNAROWSKA Patrycja ULKS Lipinki 06 U14 MA 0.0 -- WOJNA Anna BEZ LDK!
15 f 2 4.21 RADECKA Alicja UKS Gminy Brzeszcze 06 U14 MA 0.0 -- B.D. BEZ
16 f 2 4.15 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05 U14 MA 0.0 -- DRABEK Krzysztof Z/3328/18 2018
17 f 2 4.11 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4912/18 2018
18 f 2 4.10 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2018
19 f 2 4.04 KALETA Martyna MKS Rabka-Zdrój 05 U14 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila LDK!
20 f 2 4.03 SŁOWIAK Sara KS Limanowa Forrest 05 U14 MA 0.0 -- TROJANOWSKI Krzysztof
21 f 2 4.02 GÓRA Małgorzata MLUKS Tarnów 06 U14 MA 0.0 -- JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D. , Z/3427/18 , 2018 BEZ LDK!
22 f 2 3.99 SZCZEPAŃCZYK Marta MKS Tempo Kęty 05 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz HARAT Beata Z/2569/18 2018
23 f 2 3.93 KLIMCZYŃSKA Klaudia MKS Tempo Kęty 05 U14 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/4468/18 2018 BEZ LDK!
24 f 2 3.90 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 06 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2018 BEZ
25 f 2 3.86 SKALSKA Maja WKS Wawel Kraków 05 U14 MA 0.0 --
26 f 2 3.82 FILAS Amelia MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila LDK!
27 f 2 3.79 ŁYCZKO Amelia MKS Tempo Kęty 05 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4911/18 2018
28 f 2 3.76 BRACH Eryka MLUKS Tarnów 05 U14 MA 0.0 -- JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard , Z/3422/18 , 2018 BEZ LDK!
29 f 2 3.75 MÓL Karolina MLUKS Tarnów 05 U14 MA 0.0 -- KACZMARCZYK Tomasz Z/3804/18 2018
30 f 2 3.75 SOWIŃSKA Katarzyna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA 0.0 -- B.D. Z/3060/18 2018 BEZ LDK!
31 f 2 3.75 LEKARCZYK Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 06 U14 MA 0.0 -- ZALEWSKA Ewa
32 f 2 3.71 KAJZAR Karina UKS Gminy Brzeszcze 06 U14 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/3433/18 2018 BEZ
33 f 2 3.70 WÓJCIAK Izabela MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila LDK!
34 f 2 3.49 KONIK Marcelina UKS Sokół Zator 06 U14 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta
Kula (2) K
1 f 1 11.53 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -- SYSAK Tomasz Z/4914/18 2018 BEZ LDK!
2 f 1 9.37 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2524/18 2018 BEZ LDK!
3 f 1 9.30 NIEMIEC Klaudia UKS Kobylanka 05 U14 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/5262/18 2018 BEZ
4 f 1 9.04 CZYŻYKIEWICZ Weronika UKS Kobylanka 05 U14 MA -- B.D. Z/5260/18 2018
5 f 1 8.22 SKÓRSKA Patrycja UKS Kobylanka 05 U14 MA -- B.D.
6 f 1 8.10 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa Z/1912/17 2018 BEZ LDK!
7 f 1 8.09 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3683/17 2018 BEZ LDK! GIM
8 f 1 7.99 HANUSIAK Małgorzata UKS Jedynka Tokarnia 07 U12 MA -- KRUPA Zdzisław LDK!
9 f 1 7.82 MAJEREK Oliwia SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata BEZ
10 f 1 7.66 MACHACZKA Emilia ULKS Bielgim Bielany 06 U14 MA -- B.D.
11 f 1 7.63 MARKOWICZ Martyna SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2495/18 2018
12 f 1 7.25 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/2224/18 2018 LDK!
13 f 1 6.75 BERCOL Karolina UKS Sokół Zator 06 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta
14 f 1 6.68 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2483/18 2018 BEZ
15 f 1 5.32 CZUBALA Julia SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2591/18 2018 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 11.65 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III B.D. Z/4005/18 2018 4
2 f 1 9.64 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2018 4
3 f 1 9.46 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA V SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2018 5 LDK!
4 f 1 9.25 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA V SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 8.76 KUDLIŃSKA Łucja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA V MICHNIAK Jan Z/3533/18 2018
6 f 1 8.52 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- B.D. # Z/1678/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 f 1 8.40 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2018 BEZ
8 f 1 8.33 PUZIAK Maja UKS Sokół Zator 03 U16 MA -- KAJTOCH Jolanta
9 f 1 8.10 FILAS Julia MKS Rabka-Zdrój 04 U16 MA -- PERUCKA Kamila Z/1657/18 2018 5 LDK!
10 f 1 7.71 SZEWCZYK Aleksandra SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/4669/17 2018 BEZ LDK! GIM
11 f 1 7.47 CEPIGA Klaudia SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3678/17 2018 BEZ LDK! GIM
12 f 1 7.23 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- B.D. Z/3790/17 2018 BEZ LDK!
13 f 1 7.22 ŻYŁA Julia MKS Tempo Kęty 03 U16 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0067/17 2018 BEZ LDK!
14 f 1 7.12 RAJ Aleksandra ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D.
15 f 1 6.52 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1910/17 , 2018 BEZ LDK!
16 f 1 6.43 BUGAJSKA Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/3063/18 2018
17 f 1 6.08 KAIM Kinga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 04 U16 MA -- B.D. Z/5606/18 2018 LDK!
18 f 1 4.98 KOWALCZYK Julia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/3064/18 2018
Ppal (80) K
1 f 1 31.50 STYBAK Magdalena UKS Polfin Oświęcim 07 U12 MA -- B.D.
2 f 1 30.00 GÓRKIEWICZ Amelia LKS Brzezina Osiek 07 U12 MA -- BULKIEWICZ Jan LDK!
3 f 1 29.50 SOWIŃSKA Małgorzata SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1832/18 2018 BEZ
4 f 1 25.00 BATKO Jagoda SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1833/18 2018
5 f 1 23.50 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/1647/18 2018 BEZ LDK!
6 f 1 22.50 PTASZEK Marta KS Limanowa Forrest 07 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof
7 f 1 22.50 ŻUK Daria OLA Małopolskie 07 U12 MA --
8 f 1 22.00 SKORACZEWSKA Zofia SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1840/18 2018
9 f 1 21.00 MICHALSKA Hanna WLKS Wrocław 07 U12 DS -- KOBIAŁKA Kamil GARDZIELEWSKA Urszula Z/0738/18 2018 LDK!
10 f 1 20.00 KASPRZYK Magdalena SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1846/18 2018
11 f 1 8.50 DUDEK Antonina KS Victoria Trzebinia 11 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/2223/18 2018 LDK!
Dysk (0.60) K
1 f 1 19.73 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/2224/18 2018 LDK!
2 f 1 17.13 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa Z/1912/17 2018 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 34.40 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
2 2 f 1 33.41 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III B.D. Z/4005/18 2018 4
3 3 f 1 31.55 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2018 5 LDK!
4 4 f 1 23.00 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2018 4
5 5 f 1 18.53 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2018 BEZ
6 6 f 1 18.27 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1910/17 , 2018 BEZ LDK!
7 7 f 1 15.08 HACZEK Oliwia ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA -- B.D. BEZ
Oszczep (500) K
1 f 1 27.34 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- B.D. # Z/1678/17 2018 BEZ LDK! GIM
2 f 1 26.97 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- B.D. Z/3790/17 2018 BEZ LDK!
3 f 1 25.20 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ
4 f 1 25.02 ŻYŁA Julia MKS Tempo Kęty 03 U16 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0067/17 2018 BEZ LDK!
5 f 1 22.80 SZEWCZYK Aleksandra SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/4669/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 f 1 20.35 CIĘCIWA Anna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3679/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 f 1 16.17 BUGAJSKA Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/3063/18 2018
8 f 1 15.59 CZERWIŃSKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 04 U16 MA -- B.D. Z/5609/18 2018 LDK!
9 f 1 13.06 KOWALCZYK Julia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/3064/18 2018
60 m M
1 7 s 1 9.76 LUBERDA Przemysław UKS Jedynka Tokarnia 07 U12 MA -1.5 -- KRUPA Zdzisław Z/2956/18 2018 LDK!
2 6 s 1 9.76 ŚWIĘTEK Jacek UKS Sokół Zator 07 U12 MA -1.5 -- KAJTOCH Jolanta BEZ
3 17 s 1 10.24 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07 U12 MA -1.5 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1649/18 , 2018 BEZ LDK!
4 25 s 1 11.00 ROMANIAK Sylwester UKS Jedynka Tokarnia 07 U12 MA -1.5 -- KRUPA Zdzisław LDK!
5 26 s 1 11.12 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09 U12 MA -1.5 -- B.D. LDK!
1 3 s 2 9.31 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07 U12 MA +1.1 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2018
2 5 s 2 9.69 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07 U12 MA +1.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2018
3 9 s 2 9.78 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 07 U12 MA +1.1 -- KRUPA Zdzisław Z/2947/18 2018 LDK!
4 14 s 2 10.01 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09 U12 MA +1.1 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4991/18 2018
5 15 s 2 10.09 MAJKA Kacper UKS Lider Siercza 08 U12 MA +1.1 -- CZERWIŃSKI ADAM
6 19 s 2 10.46 PALIWODA Leon UKS Sokół Zator 08 U12 MA +1.1 -- KAJTOCH Jolanta
7 28 s 2 11.23 OŁOWNIA Mikołaj KS Victoria Trzebinia 09 U12 MA +1.1 -- SIERKA Ewa LDK!
1 10 s 3 9.79 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -1.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2018
2 11 s 3 9.97 SZOŁTYSIK Przemysław MLUKS Tarnów 08 U12 MA -1.1 -- JASICZ Ryszard Z/3425/18 2018 LDK!
3 20 s 3 10.49 PIECHOWICZ Paweł OLA Małopolskie 07 U12 MA -1.1 --
4 22 s 3 10.70 WAŁĘGA Tomasz OLA Małopolskie 07 U12 MA -1.1 --
5 24 s 3 10.79 GRABACKI Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 07 U12 MA -1.1 -- KUBICZ Wojciech
6 27 s 3 11.22 ŻAK Filip WKS Wawel Kraków 07 U12 MA -1.1 -- KOZIOŁ Agnieszka LDK!
1 2 s 4 9.07 JURCZAK Jerzy BKL Bełchatów # 07 U12 LD -1.3 -- RYBARCZYK Dariusz LDK!
2 18 s 4 10.34 KRUCZAŁA Michał LKS Brzezina Osiek 07 U12 MA -1.3 -- BULKIEWICZ Jan LDK!
3 21 s 4 10.50 GÓRAL Dominik ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08 U12 MA -1.3 -- B.D.
4 23 s 4 10.78 STACH Jonasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 07 U12 MA -1.3 -- WAŁASZEK Jarosław WAŁASZEK Jarosław
1 1 s 5 8.59 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07 U12 MA +2.0 -- B.D. Z/3053/18 2018 BEZ LDK!
2 4 s 5 9.68 LEŚNIAK Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08 U12 MA +2.0 -- KUBICZ Wojciech
3 8 s 5 9.76 PALONEK Piotr ULKS Fajfer 2001 Łapanów 07 U12 MA +2.0 -- KUBICZ Wojciech
4 16 s 5 10.11 WONTEK Leonard SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +2.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4724/18 2018
100 m M
1 1 s 1 11.54 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA +0.3 III KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2
2 2 s 1 11.72 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +0.3 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 5
3 3 s 1 12.00 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U16 MA +0.3 IV JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2018 4 LDK! GIM
4 4 s 1 12.05 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +0.3 IV GIZA Maciej Z/0460/18 2018 BEZ LDK!
5 5 s 1 12.10 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03 U16 MA +0.3 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2018 4 LDK!
6 6 s 1 12.17 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +0.3 IV WÓJCIK Teodor Z/3835/18 2018
7 9 s 1 12.41 DRZAŁ Maksym TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +0.3 V GIZA Maciej Z/3187/18 2018
1 7 s 2 12.28 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +1.6 V ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2018 BEZ
2 8 s 2 12.34 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03 U16 MA +1.6 V ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4111/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 10 s 2 12.73 DUSZA Jan UKS Kobylanka 03 U16 MA +1.6 V DZIEDZIAK Jerzy Z/5279/18 2018 BEZ
4 11 s 2 12.80 SZCZUKA Kacper KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA +1.6 -- CZYŻ Paweł B.D. , Z/3871/18 , 2018 LDK!
5 13 s 2 12.87 KLIMCZAK Szymon ULKS Lipinki 03 U16 MA +1.6 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1669/17 2018 5 LDK! GIM
6 15 s 2 12.96 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +1.6 -- GIZA Maciej GIZA Andrzej # Z/4801/18 2018 BEZ LDK!
7 17 s 2 13.07 ORZEŁ Eryk SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +1.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4050/17 2018 BEZ
8 18 s 2 13.08 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +1.6 -- BRACHMAN Tomasz Z/3050/18 2018
1 19 s 3 13.14 MALICKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.6 -- GIZA Karolina Z/0275/18 2018 BEZ LDK!
2 20 s 3 13.25 SZCZUREK Patryk KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA +0.6 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3076/18 , 2018 BEZ LDK!
3 21 s 3 13.32 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.6 -- MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz , Z/3455/18 , 2018 BEZ LDK!
4 23 s 3 14.33 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +0.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4312/17 2018 BEZ LDK!
5 24 s 3 14.60 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +0.6 -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2018 BEZ LDK!
1 12 s 4 12.83 KURDZIEL Robert KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA +0.1 -- SIERKA Ewa Z/4874/18 2018 BEZ LDK!
2 14 s 4 12.96 FILIPEK Tomasz UKS Jedynka Tokarnia 03 U16 MA +0.1 -- KRUPA Zdzisław Z/2942/18 2018 LDK!
3 16 s 4 13.00 FODYMSKI Patryk SKS Kusy Kraków 03 U16 MA +0.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa
4 22 s 4 13.45 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA +0.1 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2085/17 , 2018 BEZ LDK!
5 25 s 4 14.76 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +0.1 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2018 BEZ LDK!
1 2 s 5 12.69 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA -1.7 V BUJAS Marcin BUJAS Marcin , Z/3095/18 , 2018 BEZ LDK!
2 3 s 5 13.27 ŚLIWIŃSKI Dawid UKS Sokół Zator 05 U14 MA -1.7 -- KAJTOCH Jolanta BEZ LDK!
3 4 s 5 13.89 WYKRENT Piotr MKS Tempo Kęty 05 U14 MA -1.7 -- SYSAK Tomasz Z/4470/18 2018 BEZ LDK!
4 5 s 5 14.05 NECZEK Wiktor MKS Tempo Kęty 05 U14 MA -1.7 -- SYSAK Tomasz BEZ
5 8 s 5 14.59 DUTKA Jakub UKS Kobylanka 05 U14 MA -1.7 -- B.D.
6 12 s 5 14.85 SZUBA Kamil KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -1.7 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2226/18 , 2018 BEZ LDK!
1 6 s 6 14.38 KROPIOWSKI Artur TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA -0.3 -- GIZA Karolina LDK!
2 10 s 6 14.75 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 06 U14 MA -0.3 -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina LDK!
3 11 s 6 14.81 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -0.3 -- SYSAK Tomasz Z/4471/18 2018 BEZ LDK!
4 15 s 6 15.09 SAKŁAK Maciej SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.3 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1671/18 , 2018 LDK!
5 16 s 6 15.25 SZCZUREK Michał KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -0.3 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3075/18 , 2018 BEZ LDK!
6 17 s 6 15.39 RAŁ Mateusz UKS Sokół Zator 05 U14 MA -0.3 -- B.D. BEZ
7 18 s 6 15.65 HACZEK Kamil ULKS Bielgim Bielany 06 U14 MA -0.3 -- DRABEK Krzysztof Z/3331/18 2018 BEZ
1 1 s 7 12.67 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 05 U14 MA -1.0 V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5432/18 2018
2 7 s 7 14.45 DUSIK Tomasz LKS Brzezina Osiek 06 U14 MA -1.0 -- BULKIEWICZ Jan B.D. Z/2783/18 2018 BEZ LDK!
3 9 s 7 14.69 MACIEJOWSKI Damian UKS Jedynka Tokarnia 05 U14 MA -1.0 -- KRUPA Zdzisław Z/2958/18 2018 LDK!
4 13 s 7 14.87 CHMIEST Bartosz niestowarzyszony 06 U14 -1.0 -- B.D. BEZ
5 14 s 7 15.07 WÓJCICKI Filip LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA -1.0 -- BUJAS Marcin BUJAS Marcin BEZ LDK!
6 19 s 7 16.20 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -1.0 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4701/18 2018 LDK!
7 20 s 7 16.26 CZYSZCZOŃ Łukasz MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA -1.0 -- PERUCKA Kamila LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.29 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA II KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2
2 2 s 1 38.31 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03 U16 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2018 4 LDK!
3 3 s 1 38.46 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA III KUKLA Rafał Z/2966/18 2018 5 LDK!
4 6 s 1 39.57 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA IV GIZA Maciej Z/0460/18 2018 BEZ LDK!
5 7 s 1 40.53 KLIMCZAK Szymon ULKS Lipinki 03 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1669/17 2018 5 LDK! GIM
6 8 s 1 40.78 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA V ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2018 BEZ
7 11 s 1 42.64 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/3050/18 2018
1 4 s 2 38.77 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA III WÓJCIK Teodor Z/3835/18 2018
2 5 s 2 38.85 ZABDYR Bartosz LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA III MENTLEWICZ Janusz Z/1681/17 2018 5 LDK! GIM
3 9 s 2 41.65 DUSZA Jan UKS Kobylanka 03 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy Z/5279/18 2018 BEZ
4 10 s 2 41.92 SZCZUKA Kacper KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA V CZYŻ Paweł B.D. , Z/3871/18 , 2018 LDK!
5 12 s 2 42.84 MALICKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- GIZA Karolina Z/0275/18 2018 BEZ LDK!
6 13 s 2 45.99 SZCZUREK Patryk KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3076/18 , 2018 BEZ LDK!
7 14 s 2 46.72 KURDZIEL Robert KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/4874/18 2018 BEZ LDK!
8 15 s 2 47.78 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2018 BEZ LDK!
1 8 s 3 54.73 BUJAS Wiktor LKS Kłos Olkusz 07 U12 MA -- BUJAS Marcin LDK!
2 10 s 3 56.52 PAPROCKI Adam MKS Rabka-Zdrój 08 U12 MA -- PERUCKA Kamila LDK!
3 12 s 3 57.21 SZOŁTYSIK Przemysław MLUKS Tarnów 08 U12 MA -- JASICZ Ryszard Z/3425/18 2018 LDK!
4 15 s 3 58.79 PALONEK Piotr ULKS Fajfer 2001 Łapanów 07 U12 MA -- KUBICZ Wojciech
5 18 s 3 60.70 GÓRAL Dominik ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08 U12 MA -- B.D.
6 19 s 3 60.81 BUDZIAK Bartosz ULKS Lipinki 07 U12 MA -- WOJNA Anna LDK!
1 6 s 4 54.19 PALIWODA Leon UKS Sokół Zator 08 U12 MA -- KAJTOCH Jolanta
2 9 s 4 56.08 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07 U12 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1649/18 , 2018 BEZ LDK!
3 20 s 4 61.25 WAŁĘGA Tomasz OLA Małopolskie 07 U12 MA --
4 21 s 4 62.21 ŻAK Filip WKS Wawel Kraków 07 U12 MA -- KOZIOŁ Agnieszka LDK!
5 22 s 4 66.68 PIECHOWICZ Paweł OLA Małopolskie 07 U12 MA --
1 1 s 5 48.73 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2018
2 2 s 5 50.91 KROPIOWSKI Wojciech TS Wieliczanka Wieliczka 07 U12 MA -- GIZA Karolina LDK!
3 4 s 5 53.10 GREBOSZ Adrian SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4705/18 2018
4 5 s 5 53.64 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2018
5 16 s 5 58.87 MAJKA Kacper UKS Lider Siercza 08 U12 MA -- CZERWIŃSKI ADAM
1 3 s 6 52.79 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 07 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2947/18 2018 LDK!
2 7 s 6 54.42 ŚWIĘTEK Jacek UKS Sokół Zator 07 U12 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ
3 11 s 6 56.83 BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07 U12 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3336/18 2018
4 13 s 6 57.92 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4723/18 2018
5 14 s 6 57.95 PACHACZ Sebastian MKS Rabka-Zdrój 08 U12 MA -- PERUCKA Kamila LDK!
6 17 s 6 60.51 ROMANIAK Szymon UKS Jedynka Tokarnia 09 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2945/18 2018 LDK!
1 5 s 7 49.22 KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3322/18 2018 BEZ
2 8 s 7 51.26 CHUDY Mateusz UKS Polfin Oświęcim 05 U14 MA -- KRZYZAK Stanislaw BEZ LDK!
3 9 s 7 51.69 KRAMARCZYK Nataniel MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/1658/18 2018 BEZ LDK!
4 10 s 7 51.81 RAŁ Mateusz UKS Sokół Zator 05 U14 MA -- B.D. BEZ
5 12 s 7 52.60 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/3459/18 , 2018 LDK!
6 14 s 7 53.83 PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05 U14 MA -- DRABEK Krzysztof BEZ
7 15 s 7 55.86 SZCZUREK Michał KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3075/18 , 2018 BEZ LDK!
1 2 s 8 46.37 WRÓBEL Miłosz MLUKS Tarnów 05 U14 MA -- GOLEC Bartłomiej # Z/1810/18 2018 LDK!
2 3 s 8 46.92 SUŁEK Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA -- B.D. LDK!
3 4 s 8 48.34 KROPIOWSKI Artur TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA -- GIZA Karolina LDK!
4 6 s 8 50.05 CHMIEST Bartosz niestowarzyszony 06 U14 -- B.D. BEZ
5 7 s 8 50.87 MIGAS Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 06 U14 MA -- GIZA Karolina LDK!
6 18 s 8 68.96 MATUJZA Jakub SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1670/18 , 2018 LDK!
1 1 s 9 41.87 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 05 U14 MA V JASICZ Ryszard Z/3424/18 2018 LDK!
2 11 s 9 52.22 NOWAK Wiktor MLUKS Tarnów 05 U14 MA -- SIKORA Ryszard LDK!
3 13 s 9 52.89 NYCZ Karol ULKS Fajfer 2001 Łapanów 06 U14 MA -- KUBICZ Wojciech
4 16 s 9 59.28 STAŃCZYK Wiktor MLUKS Tarnów 06 U14 MA -- SIKORA Ryszard LDK!
5 17 s 9 61.22 RYLEWICZ Krystian MLUKS Tarnów 06 U14 MA -- KACZMARCZYK Tomasz BEZ
500 m M
1 1 s 1 1:32.84 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07 U12 MA -- B.D. Z/3053/18 2018 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:37.21 MAJ Emil MLUKS Tarnów 08 U12 MA -- JASICZ Ryszard # Z/4448/18 2018 LDK!
3 3 s 1 1:40.02 BIERÓWKA Patryk UKS Jedynka Tokarnia 07 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2948/18 2018 LDK!
4 4 s 1 1:41.29 DUTKA Maciej UKS Kobylanka 08 U12 MA -- B.D.
5 5 s 1 1:41.44 GORCZYCA Aleksander UKS Polfin Oświęcim 07 U12 MA -- B.D.
6 6 s 1 1:43.91 JAROSZEWSKI Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 07 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2951/18 2018 LDK!
7 7 s 1 1:46.15 ŻUREK Nikodem LKS Kłos Olkusz 08 U12 MA -- BUJAS Marcin BEZ LDK!
8 8 s 1 1:47.64 APOSTOLUK Piotr ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08 U12 MA -- B.D. B.D.
9 9 s 1 1:55.43 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 09 U12 MA -- B.D. LDK!
10 10 s 1 2:14.02 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 09 U12 MA -- BUJAS Marcin LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:28.05 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U16 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2018 2 LDK! GIM
2 2 s 1 1:29.57 EHRENFELD Łukasz KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA III BRACHMAN Tomasz Z/4270/17 2018 5
3 3 s 1 1:33.73 MOTYKA Adrian MUKS ILKUS Olkusz 03 U16 MA IV BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof Z/3390/18 2018
4 4 s 1 1:34.94 JAGIEŁŁO Jacek WKS Wawel Kraków 03 U16 MA IV PAŚ Mariusz Z/1679/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 5 s 1 1:36.71 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4111/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 6 s 1 1:37.88 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2018 BEZ LDK!
7 7 s 1 1:39.21 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA V
8 8 s 1 1:39.98 DĄBRÓWKA Wiktor BKL Bełchatów 04 U16 LD V B.D. RYBARCZYK Dariusz Z/0229/18 2018 BEZ LDK!
9 9 s 1 1:43.91 MIGRAŁA Michal MLUKS Tarnów 03 U16 MA -- GRECH Halina Z/0104/17 2018 BEZ LDK! GIM
10 10 s 1 1:49.53 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA -- BUJAS Marcin Z/3094/18 2018
11 11 s 1 1:56.21 ŚWIERZOWSKI Sławomir ULKS Lipinki 04 U16 MA -- WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz , Z/0879/18 , 2018 BEZ LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:52.74 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA V BRACHMAN Tomasz Z/4271/17 2018 BEZ
2 2 s 1 2:54.04 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA V GIZA Maciej Z/1673/18 2018 LDK!
3 3 s 1 2:55.69 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0271/18 2018 5 LDK!
4 4 s 1 2:56.52 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 5 s 1 3:01.42 FORYŚ Maciej WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- PAŚ Mariusz Z/4583/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 6 s 1 3:08.05 DĄBRÓWKA Wiktor BKL Bełchatów 04 U16 LD -- B.D. RYBARCZYK Dariusz Z/0229/18 2018 BEZ LDK!
7 7 s 1 3:09.51 FORYŚ Mateusz WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- PAŚ Mariusz Z/4584/17 2018 BEZ LDK! GIM
8 8 s 1 3:37.84 BATKO Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1248/18 2018 BEZ LDK!
1 1 s 2 3:07.42 CZAPKOWICZ Paweł MLUKS Tarnów 05 U14 MA -- GOLEC Bartłomiej B.D. BEZ LDK!
2 2 s 2 3:54.73 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -- SYSAK Tomasz Z/4471/18 2018 BEZ LDK!
3 3 s 2 4:12.63 WÓJCIK Wojciech UKS Sokół Zator 06 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.84 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA 0.0 V ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 BEZ LDK!
2 2 s 1 20.64 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04 U16 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/4473/18 2018 BEZ
3 3 s 1 21.00 ŚLUSARZ Igor SKS Kusy Kraków 03 U16 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/4055/17 2018 BEZ LDK!
4 4 s 1 22.49 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03 U16 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4312/17 2018 BEZ LDK!
100 m pł M
1 1 s 1 20.32 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06 U14 MA 0.0 -- BORA Piotr # Z/3174/18 2018 BEZ
2 2 s 1 20.47 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1666/18 , 2018 BEZ LDK!
3 3 s 1 20.59 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4695/18 2018 LDK!
4 4 s 1 26.90 MATYSIAK Szymon SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1653/18 , 2018 BEZ LDK!
200 m pł M
1 1 s 1 29.55 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -1.4 V ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 BEZ LDK!
2 2 s 1 30.48 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -1.4 V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
3 3 s 1 32.25 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -1.4 -- PAŚ Mariusz Z/0060/17 2018 5 LDK! GIM
4 4 s 1 32.63 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 04 U16 MA -1.4 -- SYSAK Tomasz Z/4473/18 2018 BEZ
5 6 s 1 33.26 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -1.4 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1253/18 2018 BEZ LDK!
1 5 s 2 32.98 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -0.8 -- SOBCZYK Bogumiła B.D. Z/4589/17 2018 5 LDK! GIM
2 7 s 2 33.96 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.8 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1252/18 2018 BEZ LDK!
3 8 s 2 35.58 ŚWIERZOWSKI Sławomir ULKS Lipinki 04 U16 MA -0.8 -- WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz , Z/0879/18 , 2018 BEZ LDK!
4 9 s 2 38.57 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U14 MA -0.8 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4004/18 2018 BEZ
Wzwyż M
1 1 f 1 1.25 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4697/18 2018 LDK!
2 2 f 1 1.20 TŁOCZEK Filip BKL Bełchatów 07 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz
3 4 f 1 1.15 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07 U12 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1649/18 , 2018 BEZ LDK!
4 3 f 1 1.15 BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07 U12 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3336/18 2018
  f 1 NM KRUCZAŁA Michał LKS Brzezina Osiek 07 U12 MA -- BULKIEWICZ Jan LDK!
  f 1 NM LEKKI Krystian ULKS Bielgim Bielany 07 U12 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3334/18 2018
  f 1 NM KURDZIEL Szymon ULKS Bielgim Bielany 07 U12 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3335/18 2018
1 f 2 1.65 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA V SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2085/17 , 2018 BEZ LDK!
2 f 2 1.60 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2018 BEZ LDK!
3 f 2 1.55 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2018 BEZ
4 f 2 1.50 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04 U16 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2018 BEZ
5 f 2 1.50 GABRYEL Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin
6 f 2 1.45 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1247/18 2018 BEZ LDK!
7 f 2 1.45 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
8 f 2 1.45 SZROMBA Szymon UKS Gminy Brzeszcze 04 U16 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/3432/18 2018 BEZ
9 f 2 1.40 NOWAK Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA -- ZALEWSKA Ewa
1 1 f 3 1.35 ZIELIŃSKI Przemysław UKS Kobylanka 05 U14 MA -- B.D. Z/5261/18 2018
2 2 f 3 1.35 DUSIK Tomasz LKS Brzezina Osiek 06 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan B.D. Z/2783/18 2018 BEZ LDK!
3 3 f 3 1.35 SZUBA Kamil KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2226/18 , 2018 BEZ LDK!
4 4 f 3 1.30 WANTUCH Bartłomiej UKS Kobylanka 05 U14 MA -- DZIEDZIAK Jerzy B.D.
5 5 f 3 1.30 WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4700/18 2018 LDK!
6 6 f 3 1.25 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1916/17 , 2018 BEZ LDK!
7 7 f 3 1.20 HANUSIAK Szymon UKS Jedynka Tokarnia 05 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2944/18 2018 LDK!
  f 3 NM MACIEJOWSKI Damian UKS Jedynka Tokarnia 05 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2958/18 2018 LDK!
W dal M
1 f 1 5.59 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U16 MA +1.1 -- JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2018 4 LDK! GIM
2 f 1 5.46 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA -1.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 5
3 f 1 5.22 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U16 MA +0.4 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2018 BEZ
4 f 1 5.05 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +2.4 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1252/18 2018 BEZ LDK!
5 f 1 4.65 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.7 -- MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz , Z/3455/18 , 2018 BEZ LDK!
6 f 1 4.64 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -2.1 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1253/18 2018 BEZ LDK!
7 f 1 4.62 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.2 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1247/18 2018 BEZ LDK!
8 f 1 4.37 KURDZIEL Robert KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -0.6 -- SIERKA Ewa Z/4874/18 2018 BEZ LDK!
9 f 1 4.06 NOWAK Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA -0.9 -- ZALEWSKA Ewa
10 f 1 3.97 SZCZUREK Patryk KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -1.1 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3076/18 , 2018 BEZ LDK!
11 f 1 3.80 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -0.4 -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2018 BEZ LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.31 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2018
2 f 1 4.08 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4725/18 2018
3 f 1 4.03 JURCZAK Jerzy BKL Bełchatów # 07 U12 LD 0.0 -- RYBARCZYK Dariusz LDK!
4 f 1 3.89 MAZURKIEWICZ Alan SKS Kusy Kraków 07 U12 MA 0.0 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4697/18 2018 LDK!
5 f 1 3.79 CIEŚLA Szymon UKS Kobylanka 07 U12 MA 0.0 -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
6 f 1 3.77 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09 U12 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4991/18 2018
7 f 1 3.75 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07 U12 MA 0.0 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1649/18 , 2018 BEZ LDK!
8 f 1 3.69 GREBOSZ Adrian SKS Kusy Kraków 08 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4705/18 2018
9 f 1 3.66 LACH Bartłomiej UKS Gminy Brzeszcze 07 U12 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław BEZ
10 f 1 3.56 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 08 U12 MA 0.0 -- WOJNA Anna LDK!
11 f 1 3.51 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2018
12 f 1 3.43 WAŁĘGA Tomasz OLA Małopolskie 07 U12 MA 0.0 --
13 f 1 3.31 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4719/18 2018
14 f 1 3.27 KURDZIEL Szymon ULKS Bielgim Bielany 07 U12 MA 0.0 -- DRABEK Krzysztof Z/3335/18 2018
15 f 1 3.24 MAJKA Kacper UKS Lider Siercza 08 U12 MA 0.0 -- CZERWIŃSKI ADAM
16 f 1 3.10 LEKKI Krystian ULKS Bielgim Bielany 07 U12 MA 0.0 -- DRABEK Krzysztof Z/3334/18 2018
17 f 1 3.01 ŻAK Filip WKS Wawel Kraków 07 U12 MA 0.0 -- KOZIOŁ Agnieszka LDK!
18 f 1 2.56 OŁOWNIA Mikołaj KS Victoria Trzebinia 09 U12 MA 0.0 -- SIERKA Ewa LDK!
19 f 1 2.51 PIETRAS Natan niest. Katowice 09 U12 SL 0.0 --
20 f 1 2.44 PIECHOWICZ Paweł OLA Małopolskie 07 U12 MA 0.0 --
21 f 1 2.21 WESOŁOWSKI Kamil OLA Małopolskie 08 U12 MA 0.0 --
1 f 2 5.40 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05 U14 MA 0.0 -- BUJAS Marcin BUJAS Marcin , Z/3095/18 , 2018 BEZ LDK!
2 f 2 4.73 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4695/18 2018 LDK!
3 f 2 4.65 ŚLIWIŃSKI Dawid UKS Sokół Zator 05 U14 MA 0.0 -- KAJTOCH Jolanta BEZ LDK!
4 f 2 4.60 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06 U14 MA 0.0 -- BORA Piotr # Z/3174/18 2018 BEZ
5 f 2 4.60 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1666/18 , 2018 BEZ LDK!
6 f 2 4.53 DUSIK Tomasz LKS Brzezina Osiek 06 U14 MA 0.0 -- BULKIEWICZ Jan B.D. Z/2783/18 2018 BEZ LDK!
7 f 2 4.50 WYKRENT Piotr MKS Tempo Kęty 05 U14 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/4470/18 2018 BEZ LDK!
8 f 2 4.37 PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05 U14 MA 0.0 -- DRABEK Krzysztof BEZ
9 f 2 4.30 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/3459/18 , 2018 LDK!
10 f 2 4.26 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 06 U14 MA 0.0 -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina LDK!
11 f 2 4.17 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U14 MA 0.0 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4004/18 2018 BEZ
12 f 2 3.97 SAKŁAK Maciej SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1671/18 , 2018 LDK!
13 f 2 3.97 WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 06 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4700/18 2018 LDK!
14 f 2 3.95 SZUBA Kamil KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA 0.0 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2226/18 , 2018 BEZ LDK!
15 f 2 3.92 KRZECZEK Oskar SKS Kusy Kraków 06 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4696/18 2018 LDK!
16 f 2 3.87 DONIEC Konrad SKS Kusy Kraków 06 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/4694/18 2018 BEZ
17 f 2 3.78 KRAMARCZYK Nataniel MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA 0.0 -- PERUCKA Kamila Z/1658/18 2018 BEZ LDK!
18 f 2 3.66 HACZEK Kamil ULKS Bielgim Bielany 06 U14 MA 0.0 -- DRABEK Krzysztof Z/3331/18 2018 BEZ
19 f 2 3.64 KWINTA Wojciech SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1654/18 , 2018 LDK!
20 f 2 3.60 FLOREK Mateusz KS Limanowa Forrest 06 U14 MA 0.0 -- TROJANOWSKI Krzysztof LDK!
21 f 2 3.18 MATYSIAK Szymon SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1653/18 , 2018 BEZ LDK!
22 f 2 2.90 SZCZUREK Michał KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA 0.0 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3075/18 , 2018 BEZ LDK!
23 f 2 2.50 MATUJZA Jakub SKS Kusy Kraków 05 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1670/18 , 2018 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 8.97 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 05 U14 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1644/18 2018 BEZ LDK!
2 f 1 8.29 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 05 U14 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1643/18 2018 BEZ LDK!
3 f 1 8.09 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U14 MA -- B.D. Z/3057/18 2018 BEZ LDK!
4 f 1 8.07 RZEPA Oliwier UKS Sokół Zator 05 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta LDK!
5 f 1 7.80 NECZEK Wiktor MKS Tempo Kęty 05 U14 MA -- SYSAK Tomasz BEZ
6 f 1 7.71 HANUSIAK Szymon UKS Jedynka Tokarnia 05 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2944/18 2018 LDK!
7 f 1 7.42 WYKRENT Piotr MKS Tempo Kęty 05 U14 MA -- SYSAK Tomasz Z/4470/18 2018 BEZ LDK!
8 f 1 7.13 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1666/18 , 2018 BEZ LDK!
9 f 1 7.00 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1916/17 , 2018 BEZ LDK!
10 f 1 6.61 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 05 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3327/18 2018
11 f 1 6.49 ZIELIŃSKI Przemysław UKS Kobylanka 05 U14 MA -- B.D. Z/5261/18 2018
12 f 1 6.30 KOTFISZ Kacper ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA -- KARAŚ Stanisław Z/3065/18 2018
13 f 1 5.76 PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05 U14 MA -- DRABEK Krzysztof BEZ
14 f 1 5.63 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 05 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3325/18 2018
15 f 1 5.61 KWINTA Wojciech SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1654/18 , 2018 LDK!
16 f 1 5.50 CEPIGA Jakub SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał B.D. Z/4693/18 2018 BEZ LDK!
17 f 1 5.26 KOWALSKI Łukasz UKS Sokół Zator 06 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ LDK!
18 f 1 4.92 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4701/18 2018 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.97 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U16 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2018 4
2 f 1 10.51 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03 U16 MA V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4052/17 2018 BEZ
3 f 1 9.57 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2018 5 LDK! GIM
4 f 1 9.52 JANUS Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- B.D. Z/5291/18 2018
5 f 1 8.46 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA -- B.D. Z/3791/17 2018 BEZ
6 f 1 8.10 GWIŻDŻ Sebastian UKS Jedynka Tokarnia 04 U16 MA -- KRUPA Zdzisław LDK!
7 f 1 7.50 KUBIK Paweł ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/2458/18 2018
8 f 1 7.23 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3330/18 2018 BEZ
9 f 1 6.96 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/4451/18 2018
Ppal (80) M
1 f 1 39.00 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 08 U12 MA -- WOJNA Anna LDK!
2 f 1 33.50 CIEŚLA Szymon UKS Kobylanka 07 U12 MA -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
2 f 1 33.50 STANISZEWSKI Krystian SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4717/18 2018
4 f 1 29.50 NĘCKA Sebastian SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4713/18 2018
5 f 1 29.00 ŻAK Filip WKS Wawel Kraków 07 U12 MA -- KOZIOŁ Agnieszka LDK!
6 f 1 29.00 APOSTOLUK Piotr ULKS Fajfer 2001 Łapanów 08 U12 MA -- B.D. B.D.
7 f 1 28.00 STACH Jonasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 07 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław WAŁASZEK Jarosław
8 f 1 27.00 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07 U12 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1649/18 , 2018 BEZ LDK!
8 f 1 27.00 BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07 U12 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3336/18 2018
9 f 1 24.00 PIECHOWICZ Paweł OLA Małopolskie 07 U12 MA --
10 f 1 18.00 WAŁĘGA Tomasz OLA Małopolskie 07 U12 MA --
11 f 1 18.00 WESOŁOWSKI Kamil OLA Małopolskie 08 U12 MA --
12 f 1 10.00 OŁOWNIA Mikołaj KS Victoria Trzebinia 09 U12 MA -- SIERKA Ewa LDK!
Dysk (0.75) M
1 f 1 24.25 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 05 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3327/18 2018
2 f 1 24.03 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1916/17 , 2018 BEZ LDK!
3 f 1 22.43 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 05 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3325/18 2018
4 f 1 18.08 KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3322/18 2018 BEZ
Dysk (1) M
1 1 f 1 43.74 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U16 MA III DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2018 4
2 2 f 1 39.18 ALBINIAK Leszek niest. Kraków 71 Weteran MA -- B.D. 3
3 3 f 1 37.20 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4052/17 2018 BEZ
4 4 f 1 30.29 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3330/18 2018 BEZ
5 5 f 1 26.78 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2083/17 , 2018 BEZ LDK!
6 6 f 1 26.45 KUKULSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/4366/18 2018 LDK!
7 7 f 1 23.01 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2018 BEZ LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 43.05 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA IV KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2018 5 LDK! GIM
2 f 1 37.10 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA V B.D. Z/3791/17 2018 BEZ
3 f 1 27.75 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2083/17 , 2018 BEZ LDK!
4 f 1 27.50 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/4451/18 2018
5 f 1 26.35 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 05 U14 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1643/18 2018 BEZ LDK!
6 f 1 25.52 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 05 U14 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1644/18 2018 BEZ LDK!
7 f 1 24.97 KUBIK Paweł ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/2458/18 2018
8 f 1 23.87 KOTFISZ Kacper ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U14 MA -- KARAŚ Stanisław Z/3065/18 2018

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.2719759941101 sekund