Kutno 15.06.2018
14. Mityng - O Różę Kutna [DMP]
100 m K
1 2 s 1 11.74 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP +1.2 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2018 KN 146
2 5 s 1 12.03 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +1.2 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
3 8 s 1 12.45 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +1.2 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2018 1 ZKN
4 10 s 1 12.74 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD +1.2 II KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 3
5 12 s 1 12.78 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01 U18 LD +1.2 III WOŹNIAK Jerzy Z/0438/18 2018 4
2 9 s 2 12.68 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +0.7 II OLCZYK Stanisław B.D. Z/0163/16 2018 4 LDK! GIM
3 11 s 2 12.75 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U18 LD +0.7 II KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2018 2 LDK! ZKN
4 13 s 2 13.40 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.7 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2018
1 1 s 3 11.59 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 Sen LD +1.4 M BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2018 M KN
2 4 s 3 12.03 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +1.4 I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2018 M KN
200 m K
1 1 s 1 23.89 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP +1.4 M OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2018 KN
2 2 s 1 24.16 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +1.4 I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2018 M KN
3 5 s 1 24.78 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +1.4 I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2018 1 ZKN
4 9 s 1 25.50 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U20 LD +1.4 II FIRLIT Roman Z/4999/15 2018 2 ZKN
1 3 s 2 24.34 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U18 KP +1.8 I BAUMGART Iwona Z/5030/15 2018 1 KN
2 4 s 2 24.41 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +1.8 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
3 6 s 2 24.89 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +1.8 I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN
4 7 s 2 25.23 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +1.8 II SASKA Tomasz Z/0630/17 2018 2 ZKN
5 10 s 2 25.59 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP +1.8 II DMP LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/0576/12 2018 99
1 8 s 3 25.36 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02 U18 KP +1.0 II BAUMGART Iwona Z/5101/15 2018 2 ZKN
2 11 s 3 25.94 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U18 LD +1.0 II KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2018 2 LDK! ZKN
3 12 s 3 26.01 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +1.0 II OLCZYK Stanisław B.D. Z/0163/16 2018 4 LDK! GIM
4 13 s 3 26.69 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD +1.0 III DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 3 74
5 14 s 3 26.97 KOZIARA Ewelina UKS Azymut Pabianice 01 U18 LD +1.0 III WOŹNIAK Jerzy Z/0438/18 2018 4
1 15 s 4 27.30 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 03 U16 LD +2.3 III JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/0749/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 16 s 4 27.96 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +2.3 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2018
3 17 s 4 28.72 WOLAK Wiktoria MULKS MOS Sieradz 02 U18 LD +2.3 -- ROSIAK Zbigniew Z/0470/16 2018 4
4 18 s 4 28.95 SZULAK Aleksandra UKS 55 Łódź 03 U16 LD +2.3 V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/3456/17 2018 5 LDK!
400 m K
1 1 s 1 55.28 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2018 1 KN
2 2 s 1 55.61 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2018 M KN
3 3 s 1 66.60 MICHALSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 02 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/0197/17 2018 4
1500 m K
1 1 s 1 4:53.13 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 96 U23 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2018 1
2 2 s 1 4:56.48 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3454/15 2018 3 LDK!
3 3 s 1 4:58.66 SZYMCZAK Paulina AZS Łódź 00 U20 LD IV SEKIETA Radosław Z/1086/17 2018
4 4 s 1 5:01.24 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02 U18 WN IV NAGY Czesław Z/0422/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 5 s 1 5:02.76 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2018 3
6 6 s 1 5:03.14 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0432/15 2018
7 7 s 1 5:13.23 NOWAK Monika CKS Budowlani Częstochowa 81 Weteran SL -- NOWAK Monika 3
400 m pł K K
1 1 s 1 58.36 SAGANIAK Justyna UKS 55 Łódź 95 Sen LD M BLAUSZ Henryka B.D. Z/0108/11 2018 M KN
2 2 s 1 59.05 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2534/11 2018 MM KN 144
3 3 s 1 59.26 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 Sen SL M PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2018 M
4 7 s 1 62.19 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 97 U23 WP I DMP B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2018 1 KN 113
5 9 s 1 63.80 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB II SASKA Tomasz Z/0628/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 4 s 2 61.07 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD I LIPIŃSKI Leszek Z/3706/15 2018 1 ZKN
2 5 s 2 61.32 JAŹWIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 98 U23 SL I PIETRZAK Michał Z/0651/15 2018 II
3 6 s 2 62.07 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2018 2 ZKN
4 8 s 2 63.00 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 U23 WP II REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/1671/12 2018 2
5 10 s 2 66.16 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2018 2 LDK! ZKN
1 11 s 3 66.55 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3452/15 2018 3 LDK!
2 12 s 3 67.60 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ III ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2018 3
3 13 s 3 68.14 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U20 LD III DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2018 3 67
Wzwyż K
1 f 1 1.80 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD I DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2018 KN 138
2 f 1 1.61 IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0402/15 2018 3
3 f 1 1.61 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 02 U18 LD III DMP KRAKOWIAK Lech Z/1644/16 2018 KN 83
4 f 1 1.61 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U20 MZ III NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2018 M KN
5 f 1 1.51 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2018 3
  f 1 NM KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/4046/18 2018 BEZ
W dal K
1 f 1 5.90 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U23 LB -1.0 I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1 ZKN
2 f 1 5.74 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +0.8 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN
3 f 1 5.30 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U18 LD -0.1 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2018 2 LDK! ZKN
4 f 1 5.12 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U16 LD -0.6 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2018 2 LDK!
100 m M
1 11 s 1 11.53 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD +1.0 III MARSZAŁEK Rafał Z/6326/15 2016 5
2 13 s 1 11.59 KRUPIŃSKI Dawid MULKS Żeromski Sieradz 03 U16 LD +1.0 III KUŚ Tomasz Z/4078/18 2018
3 14 s 1 11.82 KOSIEC Paweł RLMKS Orlęta Radom 02 U18 MZ +1.0 IV KOSSOWSKI Kazimierz Z/3059/17 2018 4 LDK!
4 16 s 1 11.96 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +1.0 IV LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2018 4 ZKN
5 17 s 1 12.13 SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD +1.0 IV KUDŁA Jacek Z/0199/17 2018 4
6 18 s 1 12.67 KOŚCIELAK Kacper UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD +1.0 V KUDŁA Jacek Z/0200/17 2018 BEZ
2 7 s 2 11.12 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +1.0 II LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2018 2 ZKN
3 9 s 2 11.28 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP +1.0 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2018
4 10 s 2 11.39 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +1.0 III LEWANDOWSKI Jacek OLCZYK Stanisław B.D. , Z/0089/15 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 12 s 2 11.54 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U20 LD +1.0 III DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2018 3 63
6 15 s 2 11.90 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD +1.0 IV KUDŁA Jacek Z/0195/17 2018 3
1 1 s 3 10.60 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP +0.8 M BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2018 1 KN
2 3 s 3 10.79 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +0.8 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2018 KN
3 4 s 3 10.84 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD +0.8 I DMP SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2018 2 116
4 5 s 3 10.86 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U23 MZ +0.8 I KOSSOWSKI Kazimierz B.D. Z/1580/14 2018
5 6 s 3 10.98 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +0.8 II LEWANDOWSKI Jacek Z/1667/13 2018 2
6 8 s 3 11.14 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U18 KP +0.8 II BAUMGART Iwona Z/5098/15 2018 2 ZKN
200 m M
1 1 s 1 21.71 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +2.3 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2018 KN
2 2 s 1 22.01 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +2.3 II DMP LEWANDOWSKI Jacek Z/1667/13 2018 2 109
3 3 s 1 22.07 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP +2.3 II DMP LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2018 2 ZKN 107
4 4 s 1 22.52 KUCHARCZYK Jan BKS Bydgoszcz 01 U18 KP +2.3 II BAUMGART Iwona Z/3781/16 2018 3 ZKN
  s 1 DNF BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań 91 Sen WP +2.3 -- MAĆKOWIAK Robert Z/3806/11 2018 M KN
1 5 s 2 22.97 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U20 LD +1.3 III DMP KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2018 3 76
2 6 s 2 23.06 PĘDZIWIATR Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD +1.3 III KUŚ Tomasz Z/0930/17 2018 3
3 7 s 2 23.13 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U20 LD +1.3 III KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2018 3
4 8 s 2 23.36 SYCH Tomasz AZS Łódź 97 U23 LD +1.3 III SADACH Aneta Z/1118/13 2018 3
1 9 s 3 23.71 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD +1.0 IV KUDŁA Jacek Z/0195/17 2018 3
2 10 s 3 23.90 KRUPIŃSKI Dawid MULKS Żeromski Sieradz 03 U16 LD +1.0 IV KUŚ Tomasz Z/4078/18 2018
3 11 s 3 24.54 SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 03 U16 LD +1.0 V KUDŁA Jacek Z/0199/17 2018 4
4 12 s 3 24.57 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 98 U23 LD +1.0 -- KUŚ Tomasz Z/3276/15 2018 2
400 m M
1 1 s 1 46.61 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2018 M KN 150
2 2 s 1 46.77 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98 U23 PD M B.D. # Z/1077/14 2018 1
3 3 s 1 47.05 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN M KOZŁOWSKI Zbigniew KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2018 M KN
4 4 s 1 47.26 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 95 Sen LD I DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2018 M KN 137
5 5 s 1 47.77 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice 89 Sen SL I ISKRA Janusz B.D. B.D. Z/2970/11 2018 M KN
1 9 s 2 49.86 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD II SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2018 2
2 11 s 2 50.58 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 95 Sen WP III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0285/12 2018 1
3 12 s 2 50.96 PĘDZIWIATR Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD III KUŚ Tomasz Z/0930/17 2018 3
4 13 s 2 51.24 WOLNIAK Łukasz AZS Łódź 00 U20 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/6294/15 2018 3
5 15 s 2 52.31 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2018 2 ZKN
3 8 s 3 49.43 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 Sen LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2018 1
4 10 s 3 50.42 CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 95 Sen ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/4847/11 2018 2
1 14 s 4 52.16 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U20 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2018 3
2 16 s 4 52.87 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 98 U23 LD -- KUŚ Tomasz Z/3276/15 2018 2
3 17 s 4 53.41 BOROWSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 95 Sen MZ -- B.D. MACIEJEWSKI Janusz Z/0023/16 2018 3
1 18 s 5 53.43 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław 01 U18 DS IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2018 4
2 19 s 5 54.44 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2018 3 ZKN
3 20 s 5 57.23 JASIAK Kacper MULKS MOS Sieradz 02 U18 LD -- ROSIAK Zbigniew Z/0471/16 2018 5
1500 m M
1 1 s 1 4:03.87 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97 U23 LD III DMP JASZCZAK Stanisław Z/3524/15 2018 2 ZKN 58
2 2 s 1 4:08.89 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Weteran SL III NOWAK Monika Z/1856/11 2018 2
3 3 s 1 4:10.58 KUCHARSKI Jarosław RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III TRZOS Leszek Z/2174/15 2018 4
4 4 s 1 4:17.04 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 01 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/2213/15 2018 3 ZKN
5 5 s 1 4:25.15 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2155/17 2018 3
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 60.55 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2018 3 LDK! ZKN
400 m pł M
1 1 s 1 51.13 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań 91 Sen WP M DMP MAĆKOWIAK Robert Z/3806/11 2018 M KN 154
2 2 s 1 51.42 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2018 1 150
3 3 s 1 52.20 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 Sen MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2018 M KN
4 5 s 1 53.03 DUDEK Bartosz AZS-AWF Katowice 92 Sen SL I MARMUR Stanisław B.D. # Z/3483/11 2018 1
5 7 s 1 53.33 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL I ISKRA Janusz B.D. Z/3049/11 2018 M
1 4 s 2 52.64 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS I DMP TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2018 1 ZKN 131
2 6 s 2 53.08 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0179/12 2018 2 125
3 8 s 2 53.58 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U23 WP I NALEPA Marek Z/1519/14 2018 1 ZKN
4 9 s 2 54.02 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań 97 U23 WP I REJEWSKI Robert B.D. Z/1122/13 2018
5 10 s 2 54.58 MROCZEK Kamil AZS Łódź 97 U23 LD II DMP WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/1117/13 2018 2 ZKN 105
1 11 s 3 54.75 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0459/13 2018 2 ZKN
2 12 s 3 56.41 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP II REJEWSKI Robert Z/1668/12 2018 2
  s 3 DNF OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -- DMP REJEWSKI Robert B.D. Z/0056/13 2018
Wzwyż M
1 f 1 2.20 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97 U23 KP I KRAKOWIAK Lech B.D. B.D. Z/1752/13 2018 KN
2 f 1 2.15 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 88 Sen LB I LEWKOWICZ Zbigniew Z/3787/11 2018 1
3 f 1 2.02 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II DMP B.D. HOŁUB Beata # , Z/1443/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM 104
4 f 1 1.99 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U23 LU II DMP SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2018 2 ZKN 97
5 f 1 1.96 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2018 2 ZKN
6 f 1 1.91 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2018 3
7 f 1 1.76 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 ZKN
  f 1 NM FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3
W dal M
1 f 1 6.75 SYSKI Marcin MKL Toruń 98 U23 KP -0.1 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2018
2 f 1 6.73 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U20 KP -0.1 III KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2018 3 ZKN
3 f 1 6.50 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD -0.4 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2018 3 ZKN
4 f 1 6.35 MAREK Vincent BKS Bydgoszcz 98 U23 KP +0.1 III KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0226/14 2018
5 f 1 5.51 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U18 LD -0.8 -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 ZKN
6 f 1 5.50 JAKÓBCZAK Mateusz MULKS MOS Sieradz 01 U18 LD -0.2 -- FIRLIT Roman Z/3549/18 2018

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.9884920120239 sekund