Bielsko-Biała 16.06.2018
17. Mityng Beskidianathletic, DMP U20 [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 7 s 1 9.55 LIBERDA Klaudia KB MOSiR Jastrzębie 07 U12 SL +0.8 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2641/18 2018 BEZ
3 9 s 1 9.74 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 09 U12 SL +0.8 -- HOMA Wioleta Z/3575/18 2018 BEZ
3 10 s 1 9.74 JATKOWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U12 SL +0.8 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0556/17 , 2018 BEZ LDK!
5 11 s 1 9.76 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 07 U12 MA +0.8 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2018 BEZ
6 13 s 1 10.06 SWALSKA Zuzanna KB MOSiR Jastrzębie 07 U12 SL +0.8 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3659/18 2018 BEZ
7 14 s 1 10.13 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08 U12 MA +0.8 -- SIERKA Ewa Z/1647/18 2018 BEZ LDK!
8 18 s 1 11.89 DUDEK Antonina KS Victoria Trzebinia 11 U12 MA +0.8 -- SIERKA Ewa Z/2223/18 2018 LDK!
1 2 s 2 9.05 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U12 SL +0.2 -- SPISAK Barbara
2 4 s 2 9.43 FILIPOWSKA Paula MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U12 SL +0.2 -- PILAREK Sławomir Z/4565/17 2018 BEZ LDK!
3 5 s 2 9.44 GˇSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 07 U12 LD +0.2 -- WRÓBLEWSKI Daniel LDK!
4 6 s 2 9.50 PLATA Milena MKS-MOSM Bytom 08 U12 SL +0.2 -- B.D.
1 1 s 3 9.04 ZAWADZKA Lena MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 09 U12 SL +0.9 -- B.D. LDK!
2 3 s 3 9.32 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 08 U12 SL +0.9 -- KRUPA Iwona Z/1386/18 2018
3 12 s 3 9.98 WI¦NIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 08 U12 SL +0.9 -- KRUPA Iwona Z/4763/18 2018
4 15 s 3 10.98 KANIA Paulina KB MOSiR Jastrzębie 08 U12 SL +0.9 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2645/18 2018
5 16 s 3 11.62 PYZIK Ewa KB MOSiR Jastrzębie 09 U12 SL +0.9 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3748/18 2018
6 17 s 3 11.73 KORALEWSKA Blanka KB MOSiR Jastrzębie 08 U12 SL +0.9 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2646/18 2018
7 19 s 3 13.56 GAJDA Zosia KS Victoria Trzebinia 12 U12 MA +0.9 -- B.D. LDK!
3 3 s 4 8.38 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 06 U14 SL +0.1 -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2018 BEZ
5 17 s 4 9.10 DORULOK Kinga MUKS SZS Cieszyn 05 U14 SL +0.1 -- B.D.
6 38 s 4 9.90 KOZOK Karolina UKS Wisła 06 U14 SL +0.1 -- B.D. BEZ
7 39 s 4 9.92 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA +0.1 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2018 BEZ LDK!
1 4 s 5 8.58 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -0.2 -- CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
4 21 s 5 9.28 ZDEJSZY Marta MUKS SZS Cieszyn 06 U14 SL -0.2 -- B.D.
5 26 s 5 9.48 SMUDA Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 06 U14 SL -0.2 -- DOBIJA Katarzyna
1 9 s 6 8.86 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA +0.4 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
3 20 s 6 9.22 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA +0.4 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa Z/1912/17 2018 BEZ LDK!
4 28 s 6 9.55 GRENIUCH Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 06 U14 SL +0.4 -- B.D.
5 32 s 6 9.63 ZIELKE Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 06 U14 SL +0.4 -- B.D.
1 5 s 7 8.58 ¦LUSARCZYK Julia UKS Czwórka Żory 05 U14 SL +0.7 -- KRUPA Iwona Z/1387/18 2018
2 11 s 7 8.90 WICHEREK-DROST Wiktoria MKS-MOS Katowice 05 U14 SL +0.7 -- ROLAK Dorota
3 12 s 7 8.92 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 06 U14 SL +0.7 -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0919/18 2018 BEZ
4 23 s 7 9.36 KOWALIK Karolina MKS-MOS Katowice 05 U14 SL +0.7 -- ROLAK Dorota Z/3491/18 2018
1 8 s 8 8.85 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05 U14 MA -0.3 -- DRABEK Krzysztof Z/3328/18 2018
2 13 s 8 8.93 POPIOŁEK Julia KB MOSiR Jastrzębie 05 U14 SL -0.3 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2638/18 2018 BEZ
3 14 s 8 8.94 SŁOMIŃSKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U14 SL -0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1999/18 2018
4 19 s 8 9.20 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 05 U14 SL -0.3 -- OLSZAR Michal Z/2970/18 2018
5 29 s 8 9.57 ZALEWSKA Natalia MMKS Kędzierzyn KoĽle 05 U14 OP -0.3 -- MAŃKOWSKA Renata Z/0939/18 2018 BEZ LDK!
6 30 s 8 9.58 CHORTASZKO Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U14 SL -0.3 -- DUDA Edyta JUSTYNIAK Joanna , Z/1991/18 , 2018 LDK!
7 42 s 8 10.64 KUBAS Carla SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U14 SL -0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3462/18 2018
1 7 s 9 8.83 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL -1.4 -- MALARZ Beata Z/3957/18 2018 BEZ LDK!
2 15 s 9 8.94 GREGULEC Luiza UKS-MOS Opole 05 U14 OP -1.4 -- ŻYŻYK Genowefa Z/2735/18 2018
3 24 s 9 9.40 NYCEK Oliwia TS AKS Chorzów 05 U14 SL -1.4 -- B.D.
4 31 s 9 9.62 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 05 U14 SL -1.4 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2612/18 , 2018 BEZ LDK!
5 34 s 9 9.68 STˇSIEK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U14 SL -1.4 -- B.D. Z/2364/18 2018
6 36 s 9 9.80 PRZE¬DZINK Hanna TL ROW Rybnik 06 U14 SL -1.4 -- OLSZAR Michal Z/2969/18 2018
1 22 s 10 9.34 KROK Paulina UKS-MOS Opole 06 U14 OP -1.2 -- JANAS Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4686/18 , 2018 LDK!
2 25 s 10 9.43 GIEREK Daria MCKiS Jaworzno 06 U14 SL -1.2 -- B.D.
3 33 s 10 9.64 KUPIEC Vanessa MCKiS Jaworzno 06 U14 SL -1.2 -- B.D.
4 35 s 10 9.78 DUDZIC Kinga MCKiS Jaworzno 06 U14 SL -1.2 -- B.D.
5 37 s 10 9.85 ŁA¦ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 06 U14 SL -1.2 -- KOBĘDZA Jan Z/2525/18 2018
6 40 s 10 9.96 CIAŁOŃ Antonina KB MOSiR Jastrzębie 06 U14 SL -1.2 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2651/18 2018
7 41 s 10 10.50 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL -1.2 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
100 m K
1 1 s 1 12.24 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U18 SL -1.5 II OLSZAR Michal Z/3464/15 2018 1 LDK!
2 2 s 1 12.33 RAJEWSKA Alicja WLKS Wrocław # 99 U20 DS -1.5 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2018
3 3 s 1 12.38 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -1.5 II DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2018 1 ZKN 106 139
4 4 s 1 12.40 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK -1.5 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 2 ZKN
5 5 s 1 12.55 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U18 SL -1.5 II BIELA Marek Z/4607/15 2018 2 ZKN
6 6 s 1 12.60 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice 95 Sen SL -1.5 II KRUPA Iwona B.D. Z/0310/11 2018 KN
7 7 s 1 12.75 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U20 SL -1.5 II ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2018 2 ZKN
1 8 s 2 12.85 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL -0.6 III DMP DMP U20 ROLAK Dorota Z/0891/15 2018 3 80 118
2 9 s 2 12.90 WO¬NICKA Justyna BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.6 III MANTYK Łukasz Z/2039/16 2018 ZKN
3 10 s 2 13.01 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 01 U18 SL -0.6 III KRUPA Iwona Z/0008/15 2018 3
5 17 s 2 13.27 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.6 IV DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2018 3 60 101
6 18 s 2 13.30 BIELEŃ Martyna WKS Wawel Kraków 96 U23 MA -0.6 -- BORA Piotr B.D. Z/1404/12 2018 3
7 21 s 2 13.43 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -0.6 IV JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2018 4 LDK! GIM
1 11 s 3 13.02 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL -0.9 III WERNER Mirosław Z/4618/15 2018 2 ZKN
2 13 s 3 13.14 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 Sen SL -0.9 III RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2018 3
3 14 s 3 13.20 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.9 III PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2018
4 16 s 3 13.21 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -0.9 IV KOTUŁA Krzysztof Z/2771/15 2018 3
5 19 s 3 13.30 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -0.9 IV PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2018
6 26 s 3 13.56 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.9 IV ¦LUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2
7 29 s 3 13.57 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -0.9 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2018 4 LDK! GIM
1 15 s 4 13.20 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -0.8 III GIZA Andrzej B.D. Z/0993/14 2018
2 20 s 4 13.38 DAROS Iga LUKS Strzałków 01 U18 LD -0.8 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3082/18 2018 BEZ
3 24 s 4 13.52 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 00 U20 SL -0.8 IV HOMA Wioleta Z/4407/15 2018 3
4 30 s 4 13.66 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.8 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0167/16 2018 4 LDK! GIM
5 31 s 4 13.82 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U18 MA -0.8 -- MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2018 BEZ
1 23 s 5 13.47 PTAK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL 0.0 IV JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3476/15 , 2018 4 LDK!
2 27 s 5 13.57 STEC Julia MOSM Tychy 00 U20 SL 0.0 IV GAWLINA Józef Z/2724/17 2018 4
3 32 s 5 14.01 RATAJ Małgorzata MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP 0.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek SKRZYDLEWSKI Marek Z/1943/16 2018 4 LDK! GIM
4 33 s 5 14.03 TURKOWSKA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL 0.0 -- DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3477/15 2018 4 74
5 36 s 5 14.15 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 01 U18 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/5981/15 2018 BEZ
1 22 s 6 13.47 LEGASZEWSKA Maria GKS Piast Gliwice 00 U20 SL -0.5 IV RAMUS Józef Z/1426/17 2018 4
2 25 s 6 13.55 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL -0.5 IV WERNER Mirosław Z/2252/16 2018 4
4 34 s 6 14.05 LASKO¦ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków # 98 U23 MA -0.5 -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/4740/18 2018
5 37 s 6 14.79 LANC Wiktoria MKS-R Centrum Dzięgielów 02 U18 SL -0.5 -- ŻWAK Adam Z/2340/17 2017 5
6 38 s 6 15.03 PAŁOSZ Klaudia MMKS Kędzierzyn KoĽle 01 U18 OP -0.5 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4058/18 2018 BEZ LDK!
7 39 s 6 15.43 WILK Magdalena MOSM Tychy 02 U18 SL -0.5 -- GAWLINA Józef Z/2852/17 2018 BEZ
1 1 s 7 12.58 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U16 SL +0.2 II KRUPA Iwona Z/1634/16 2018 3
2 2 s 7 12.72 GATNARCZYK Paulina RMKS Rybnik 04 U16 SL +0.2 II FOJCIK Dorota FOJCIK Dorota , Z/2500/18 , 2018 4 LDK!
3 4 s 7 12.98 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL +0.2 III KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2018 2 GIM
4 5 s 7 13.04 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL +0.2 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2018 3 LDK! 110
5 6 s 7 13.12 WÓJCIK Natalia LUKS Strzałków 04 U16 LD +0.2 III WRÓBLEWSKI Daniel Z/0304/18 2018
6 8 s 7 13.18 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL +0.2 III KOTUŁA Krzysztof Z/1149/17 2018 2 GIM
7 10 s 7 13.24 WAWRYKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL +0.2 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0458/18 2018
8 15 s 7 13.40 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03 U16 DS +0.2 IV KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej , Z/1924/17 , 2018 4 LDK!
2 7 s 8 13.14 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U16 SL 0.0 III SITARSKI Michał Z/3624/16 2018 4 LDK! GIM
3 11 s 8 13.27 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA 0.0 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK!
4 12 s 8 13.31 FIEDEŃ Kinga LKS Pszczyna 03 U16 SL 0.0 IV LEKI Paweł HELBIK Joachim , Z/0321/17 , 2018 4 LDK!
5 13 s 8 13.37 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL 0.0 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2018 4 LDK! GIM
6 16 s 8 13.47 BASIURA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL 0.0 IV DMP U20 WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/1979/16 , 2018 4 LDK! GIM 93
7 17 s 8 13.51 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U16 SL 0.0 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2018 4
2 19 s 9 13.55 DUDA Julia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL -1.8 IV PASZTA Anna CHRIST Marek Z/0815/18 2018 5 LDK!
3 21 s 9 13.76 BLUTKO Zuzanna KB MOSiR Jastrzębie 04 U16 SL -1.8 IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/2060/18 2018 5
4 22 s 9 13.86 LOSE Małgorzata KB MOSiR Jastrzębie 03 U16 SL -1.8 V STA¦KIEWICZ Jakub Z/2141/17 2018 5
5 25 s 9 13.98 DUDEK Katarzyna LUKS Strzałków 03 U16 LD -1.8 V WRÓBLEWSKI Daniel Z/3728/17 2018 5
6 28 s 9 14.08 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL -1.8 V HOMA Wioleta Z/2032/18 2018 5
1 23 s 10 13.88 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -0.8 V ¦LUSARCZYK Ewa ¦LUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
2 27 s 10 14.06 GAJEWSKA Patrycja MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -0.8 V KOTUŁA Krzysztof Z/0446/18 2018
4 30 s 10 14.26 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -0.8 V CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2018 5
5 31 s 10 14.37 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -0.8 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 33 s 10 14.41 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -0.8 V SIERKA Ewa LDK!
7 36 s 10 14.55 KLIMA Oliwia MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -0.8 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4361/18 2018 LDK!
2 38 s 11 14.67 KANIA Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL -2.9 -- KRUKIEWICZ Tomasz PILAREK Sławomir Z/4551/17 2018 5 LDK! GIM
3 39 s 11 14.71 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA -2.9 -- DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2018 4 61
4 41 s 11 15.03 LAZAR Wiktoria LKS Pogórze Skoczów 04 U16 SL -2.9 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0973/18 2018
1 14 s 12 13.37 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 03 U16 SL -1.5 IV KRUPA Iwona Z/0800/17 2018 3
4 24 s 12 13.91 BOGUCKA Jagoda UKS-MOS Opole 03 U16 OP -1.5 V MARCINÓW Ryszard Z/2172/17 2018 4
5 32 s 12 14.37 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL -1.5 V RU¦NIAK Stefan Z/2993/18 2018
6 40 s 12 14.93 POKORSKA Matylda MOSM Tychy 04 U16 SL -1.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2790/18 2018 BEZ
7 42 s 12 15.12 PERUŻYŃSKA Julia RMKS Rybnik 04 U16 SL -1.5 -- FOJCIK Dorota Z/2505/18 2018 BEZ LDK!
2 35 s 13 14.53 GAMBUSZ Anna UKS-MOS Opole 04 U16 OP 0.0 -- ŻYŻYK Genowefa Z/2839/18 2018
3 37 s 13 14.60 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2018
4 43 s 13 15.27 MELLER Natalia MOSM Tychy 04 U16 SL 0.0 -- GAWLINA Józef Z/2139/17 2018
5 44 s 13 15.64 BIELECKA Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA 0.0 -- DRABEK Krzysztof
200 m K
1 1 s 1 24.60 RAJEWSKA Alicja WLKS Wrocław # 99 U20 DS +0.1 I DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2018 154
2 2 s 1 24.87 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.1 I DMP U20 TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 2 ZKN 148
3 3 s 1 25.57 BARANEK Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL +0.1 II RZEWNICKI Wiktor Z/0650/15 2018 2 ZKN
4 4 s 1 25.94 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL +0.1 II WERNER Mirosław Z/4618/15 2018 2 ZKN
1 5 s 2 26.16 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA 0.0 II GIZA Andrzej B.D. Z/0993/14 2018
2 6 s 2 26.43 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL 0.0 III KOTUŁA Krzysztof Z/2771/15 2018 3
3 7 s 2 26.45 CIUPEK Sylwia MKS-MOS Katowice 00 U20 SL 0.0 III ROLAK Dorota Z/5722/15 2018 2
4 8 s 2 26.72 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA 0.0 III KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2018 3
5 9 s 2 26.82 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 01 U18 SL 0.0 III KRUPA Iwona Z/0008/15 2018 3
6 11 s 2 26.90 WO¬NICKA Justyna BKL Bełchatów 02 U18 LD 0.0 III MANTYK Łukasz Z/2039/16 2018 ZKN
7 13 s 2 27.12 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U20 SL 0.0 III ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2018 3
1 10 s 3 26.90 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL 0.0 III KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2018 2 ZKN
2 12 s 3 27.09 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL 0.0 III DMP U20 PASZTA Anna Z/3731/17 2018 3 LDK! GIM 105
3 14 s 3 27.14 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA 0.0 III PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2018
4 15 s 3 27.21 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 Sen SL 0.0 III DMP ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2018 BEZ 63
5 18 s 3 27.45 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 00 U20 SL 0.0 IV HOMA Wioleta Z/4407/15 2018 3
1 16 s 4 27.28 STEC Julia MOSM Tychy 00 U20 SL 0.0 III GAWLINA Józef Z/2724/17 2018 4
2 17 s 4 27.45 KONIECZNA Wiktoria BKL Bełchatów 01 U18 LD 0.0 IV RYBARCZYK Dariusz Z/4813/15 2018 3 LDK! ZKN
3 19 s 4 27.79 PTAK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL 0.0 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3476/15 , 2018 4 LDK! 95
4 21 s 4 28.30 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL 0.0 IV DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/0367/15 2018 4 44 88
5 23 s 4 29.17 CHUDY Agata MUKS Gim 2 Nysa 03 U16 OP 0.0 V KOŁODZIEJ Tomasz Z/3692/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 22 s 5 28.78 LASKO¦ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków # 98 U23 MA +0.1 -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/4740/18 2018
2 24 s 5 29.20 RATAJ Małgorzata MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP +0.1 -- SKRZYDLEWSKI Marek SKRZYDLEWSKI Marek Z/1943/16 2018 4 LDK! GIM
3 27 s 5 30.00 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice 02 U18 SL +0.1 -- PASZTA Anna Z/2803/17 2018 5
4 28 s 5 31.04 KLIMA Oliwia MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +0.1 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4361/18 2018 LDK!
1 20 s 6 28.09 DZIADZIA Anna GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -1.7 IV ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam , Z/3294/18 , 2018 4 LDK!
2 25 s 6 29.49 ¦WIĘCICKA Maja GKS Piast Gliwice 03 U16 SL -1.7 V RAMUS Józef Z/2319/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 26 s 6 29.96 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 03 U16 SL -1.7 V ¦NIEGÓRSKI Adam
4 29 s 6 32.31 KRAUSE Martyna TS AKS Chorzów 04 U16 SL -1.7 -- DMP U20 GRUCHEL Marzena Z/3040/18 2018 BEZ 52
5 30 s 6 32.35 WILK Magdalena MOSM Tychy 02 U18 SL -1.7 -- GAWLINA Józef Z/2852/17 2018 BEZ
300 m K
3 3 s 1 43.19 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 05 U14 SL III KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2018 3 LDK!
4 4 s 1 43.85 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA III GIZA Karolina GIZA Maciej Z/3191/18 2018 4 LDK!
5 6 s 1 46.35 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA IV SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
6 8 s 1 46.65 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL V SPISAK Barbara SPISAK Barbara Z/3645/18 2018 LDK!
8 15 s 1 48.87 FRANIEL Agata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U14 SL -- SPISAK Barbara SPISAK Barbara BEZ LDK!
1 7 s 2 46.55 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 05 U14 SL V KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2528/18 , 2018 5 LDK!
3 13 s 2 48.63 ZDEJSZY Marta MUKS SZS Cieszyn 06 U14 SL -- B.D.
4 14 s 2 48.67 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 05 U14 SL -- OLSZAR Michal Z/2970/18 2018
5 17 s 2 49.45 BEDNARZ Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 05 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0982/18 2018 BEZ
7 20 s 2 50.95 DORULOK Kinga MUKS SZS Cieszyn 05 U14 SL -- B.D.
8 21 s 2 50.99 KOWALIK Karolina MKS-MOS Katowice 05 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/3491/18 2018
9 28 s 2 52.44 CZARNECKA Julia MKS-MOSM Bytom 05 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0443/18 2018 5 LDK!
1 16 s 3 49.01 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL -- PASZTA Anna Z/3090/18 2018 LDK!
2 19 s 3 50.41 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa Z/1912/17 2018 BEZ LDK!
3 26 s 3 51.60 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 05 U14 SL -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2612/18 , 2018 BEZ LDK!
4 27 s 3 52.17 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 05 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2018
5 31 s 3 54.19 GRENIUCH Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 06 U14 SL -- B.D.
1 5 s 4 45.92 ¦LUSARCZYK Julia UKS Czwórka Żory 05 U14 SL IV KRUPA Iwona Z/1387/18 2018
2 9 s 4 47.07 LORAŃCZYK Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U14 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/1992/18 2018
3 11 s 4 47.83 PRZEWIE¬LIK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 06 U14 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0919/18 2018 BEZ
4 22 s 4 51.03 ZIELKE Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 06 U14 SL -- B.D.
5 23 s 4 51.11 PRZE¬DZINK Hanna TL ROW Rybnik 06 U14 SL -- OLSZAR Michal Z/2969/18 2018
1 18 s 5 50.28 GIEREK Daria MCKiS Jaworzno 06 U14 SL -- B.D.
2 24 s 5 51.15 ŁA¦ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 06 U14 SL -- KOBĘDZA Jan Z/2525/18 2018
3 25 s 5 51.30 NYCEK Oliwia TS AKS Chorzów 05 U14 SL -- B.D.
4 29 s 5 53.21 DUDZIC Kinga MCKiS Jaworzno 06 U14 SL -- B.D.
5 30 s 5 53.87 ROSNER Oktawia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1996/18 2018
6 32 s 5 54.49 KROK Paulina UKS-MOS Opole 06 U14 OP -- JANAS Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4686/18 , 2018 LDK!
2 2 s 6 51.34 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 09 U12 SL -- HOMA Wioleta Z/3575/18 2018 BEZ
3 3 s 6 52.16 FILIPOWSKA Paula MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U12 SL -- PILAREK Sławomir Z/4565/17 2018 BEZ LDK!
4 4 s 6 52.59 SWALSKA Zuzanna KB MOSiR Jastrzębie 07 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3659/18 2018 BEZ
5 7 s 6 53.03 KACZMAREK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U12 SL -- SPISAK Barbara LDK!
6 8 s 6 54.25 LIBERDA Klaudia KB MOSiR Jastrzębie 07 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2641/18 2018 BEZ
7 10 s 6 54.71 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 07 U12 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2018 BEZ
1 5 s 7 52.67 GˇSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 07 U12 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel LDK!
2 9 s 7 54.70 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 07 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0921/18 2018
3 11 s 7 55.82 JATKOWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U12 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0556/17 , 2018 BEZ LDK!
4 13 s 7 56.12 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U12 SL -- B.D.
1 6 s 8 52.98 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 08 U12 SL -- KRUPA Iwona Z/1386/18 2018
2 16 s 8 63.92 GNIEWEK Martyna UKS Wisła 08 U12 SL -- B.D.
3 17 s 8 64.07 KANIA Paulina KB MOSiR Jastrzębie 08 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2645/18 2018
1 12 s 9 55.96 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/1647/18 2018 BEZ LDK!
2 14 s 9 58.73 WI¦NIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 08 U12 SL -- KRUPA Iwona Z/4763/18 2018
3 18 s 9 65.80 KORALEWSKA Blanka KB MOSiR Jastrzębie 08 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2646/18 2018
4 19 s 9 68.54 PYZIK Ewa KB MOSiR Jastrzębie 09 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3748/18 2018
5 15 s 9 63.11 DUDEK Antonina KS Victoria Trzebinia 11 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/2223/18 2018 LDK!
1 1 s 10 41.62 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U16 SL II KRUPA Iwona Z/1634/16 2018 3
2 2 s 10 42.65 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA II GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2018 3 LDK!
3 3 s 10 43.06 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 03 U16 SL III KRUPA Iwona Z/0800/17 2018 3
4 4 s 10 43.13 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA III B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
5 5 s 10 43.47 WÓJCIK Natalia LUKS Strzałków 04 U16 LD III WRÓBLEWSKI Daniel Z/0304/18 2018
6 6 s 10 43.74 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0274/18 2018 3 LDK!
1 7 s 11 44.19 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U16 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2018 4 LDK!
2 8 s 11 45.45 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U16 OP IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2018 LDK!
4 11 s 11 46.72 KATRYNIOK Roksana MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL V KOTUŁA Krzysztof Z/0447/18 2018 BEZ
5 12 s 11 46.75 ORMANIEC Łucja UKS Jedynka Skawina 03 U16 MA V MROWIEC ADAM Z/3960/17 2018 5 LDK!
6 13 s 11 47.09 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2018 4
1 10 s 12 46.63 LOSE Małgorzata KB MOSiR Jastrzębie 03 U16 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/2141/17 2018 5
2 14 s 12 47.64 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL V PRENCEL Piotr Z/4379/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 17 s 12 48.17 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA V SIERKA Ewa LDK!
4 18 s 12 48.35 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL V KOTUŁA Krzysztof Z/1156/17 2018 4 LDK! GIM
5 19 s 12 50.09 BUCHWALD Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/3815/18 2018 BEZ LDK!
6 20 s 12 50.22 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL -- PASZTA Anna Z/0817/18 2018 BEZ
1 16 s 13 48.12 BLUTKO Zuzanna KB MOSiR Jastrzębie 04 U16 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/2060/18 2018 5
2 21 s 13 50.66 SKITEK Kinga MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof SZCZYRK Janusz Z/0453/18 2018 BEZ LDK!
3 22 s 13 51.18 LUPPA Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1988/18 2018 LDK!
4 23 s 13 51.30 ŻYDEK Sandra RMKS Rybnik 04 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/3590/16 2018 BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 55.87 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA I PA¦ Mariusz B.D. Z/0636/14 2018 KN
2 2 s 1 58.58 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 3 s 1 58.90 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U20 SL II PRENCEL Piotr Z/0364/18 2018
4 5 s 1 59.53 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/0229/15 2018 3 ZKN
5 7 s 1 60.29 WSOŁEK Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 01 U18 MA III KOŁODZIEJ Roman Z/1746/16 2018 2 ZKN
6 9 s 1 60.70 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 01 U18 SL III KRUPA Iwona Z/0007/15 2018 3
7 13 s 1 61.12 PRU¦ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA III KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
8 14 s 1 61.82 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 00 U20 SL III DMP PODCHUL Krzysztof Z/4671/15 2018 2 ZKN 59
1 6 s 2 59.88 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice 00 U20 SL III CHRIST Marek Z/2376/15 2018 3
2 10 s 2 60.89 KONIECZNA Wiktoria BKL Bełchatów 01 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz Z/4813/15 2018 3 LDK! ZKN
3 11 s 2 60.97 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA III ¦LUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3
4 12 s 2 61.09 SŁOMIŃSKA Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 00 U20 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/3468/15 2018 3 LDK!
5 16 s 2 61.94 PIˇTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL III B.D. Z/4336/15 2018 4
6 17 s 2 62.52 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02 U18 SL IV OLSZAR Michal Z/2263/16 2018 2
7 20 s 2 63.02 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL IV B.D. CHRIST Marek , Z/2382/15 , 2018 4
1 15 s 3 61.86 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL III DMP DMP U20 CIUK Marek Z/3899/15 2018 1 ZKN 58 100
3 22 s 3 63.34 WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 02 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2018 3
4 23 s 3 63.52 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL IV DMP U20 CIUK Marek # Z/2606/15 2018 4 88
5 24 s 3 64.19 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2855/17 2018 4 LDK! GIM 83
6 27 s 3 65.32 KUBOSZEK Marta KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/0901/17 2018 BEZ 76
7 28 s 3 65.68 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2018 3 LDK! GIM
1 25 s 4 64.38 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3
2 29 s 4 65.85 MAKSYMIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0916/15 2018 BEZ
3 30 s 4 65.88 CHABUZ Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- DMP U20 PASZTA Anna Z/4542/17 2018 GIM 73
5 32 s 4 69.50 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0892/15 2018 4
6 33 s 4 69.58 MACHA Aneta MKS-R Centrum Dzięgielów 02 U18 SL -- ŻWAK Adam Z/2341/17 2017 BEZ
7 36 s 4 71.12 BARTOŃ Natalia GKS Piast Gliwice 02 U18 SL -- DMP U20 RAMUS Józef RAMUS Józef , Z/1819/17 , 2018 BEZ LDK! GIM 57
1 4 s 5 59.46 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL III WERNER Mirosław Z/1288/16 2018 3
2 8 s 5 60.38 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL III PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2018 3 LDK! GIM
3 18 s 5 62.63 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA IV KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2018 3 LDK! GIM
4 19 s 5 62.73 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 03 U16 OP IV KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1511/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 26 s 5 65.27 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 03 U16 SL V DMP ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1815/17 2018 5 LDK! 33
6 35 s 5 70.69 TARNIOWY Małgorzata SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2248/18 2018 59
600 m K
1 1 s 1 1:40.26 JAGU¦CIK Julia LUKS Strzałków 03 U16 LD III WRÓBLEWSKI Daniel Z/3730/17 2018 3
2 2 s 1 1:40.97 PRZˇDKA Wiktoria LKS Pszczyna 03 U16 SL III HELBIK Marzanna Z/1186/18 2018
3 3 s 1 1:41.30 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 04 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1185/18 , 2018 4 LDK!
4 4 s 1 1:42.99 PALA Zuzanna LKS Pszczyna 04 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1220/18 , 2018 5 LDK!
5 5 s 1 1:43.29 JARECKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2998/18 2018 5
6 8 s 1 1:44.67 SZCZYPKA Roksana LKS Pogórze Skoczów 03 U16 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2288/16 2018 4
7 9 s 1 1:46.39 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2018 4
8 10 s 1 1:46.85 DYBALAK Marita BKL Bełchatów 04 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/0230/18 2018 LDK!
1 6 s 2 1:43.32 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL IV HOMA Wioleta Z/2033/18 2018 4
2 7 s 2 1:43.60 CHMIELEWSKA Gabriela BKL Bełchatów 03 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz Z/0228/18 2018 LDK!
3 11 s 2 1:47.45 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2018 5 LDK! GIM
4 14 s 2 1:49.90 WICHER Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA V SOBCZYK Bogumiła Z/4586/17 2018 5 LDK! GIM
5 15 s 2 1:50.97 POSMYK Wiktoria BKL Bełchatów 04 U16 LD -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz , Z/0388/18 , 2018 LDK!
6 21 s 2 1:53.66 DZIEDZIC Angelika UKS Olimpia Zabrze 03 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2072/18 2018 BEZ
7 22 s 2 1:53.75 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 03 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2063/18 2018
8 23 s 2 1:54.23 JA¦KACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2018 BEZ LDK!
10 27 s 2 1:55.70 TYLUS Roksana MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0454/18 2018
1 17 s 3 1:51.17 PASTUSZAK Roksana KB MOSiR Jastrzębie 05 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2640/18 2018 BEZ
2 18 s 3 1:52.01 LYKHOTVORYK Amaliia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4292/18 2018
4 25 s 3 1:54.78 ROMBERG Karolina MKS-MOSM Bytom 05 U14 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. BEZ LDK!
5 28 s 3 1:55.81 JA¦KACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2094/17 , 2018 BEZ LDK!
6 30 s 3 1:58.12 SZARZYŃSKA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/3646/18 2018 BEZ LDK!
7 32 s 3 1:59.34 JAGIEŁŁO Aleksandra MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- B.D. BEZ
9 35 s 3 2:03.59 NAJBERG Daria UKS Czwórka Żory 03 U16 SL -- KRUPA Iwona Z/0802/17 2018 BEZ
1 13 s 4 1:48.57 KROK Agnieszka UKS-MOS Opole 04 U16 OP V JANAS Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2018 BEZ LDK!
2 16 s 4 1:51.09 WOJCIECHOWSKA Agata MKS-MOSM Bytom 05 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0455/18 2018
3 19 s 4 1:53.37 MAKUCH Julia LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4872/18 2018
4 24 s 4 1:54.32 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U16 SL -- B.D. PASZTA Anna , Z/2802/17 , 2018 4
5 29 s 4 1:58.09 LENART Amelia MCKiS Jaworzno 04 U16 SL -- BEDNARCZYK Józef
6 31 s 4 1:58.12 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 03 U16 SL -- KRUPA Iwona Z/4761/18 2018
7 33 s 4 1:59.42 KUPCZAK Sara MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- SZCZYRK Janusz BEZ LDK!
8 36 s 4 2:05.22 NAPEROTTI Elena KB MOSiR Jastrzębie 03 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2142/17 2018 BEZ
9 37 s 4 2:10.71 AUGUST Bianka KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2995/18 2018
800 m K
1 1 s 1 2:06.25 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA I DMP DMP U20 KRÓL Zbigniew B.D. Z/0990/18 2018 139 164
2 2 s 1 2:10.04 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice 87 Sen SL I MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 2
3 3 s 1 2:11.24 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL II DMP DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0900/15 2018 2 ZKN 110 143
4 4 s 1 2:12.76 FRˇCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy S±cz 01 U18 MA II KLIMEK Józef Z/0910/15 2018 2 ZKN
5 5 s 1 2:13.11 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/0223/15 2018 2 ZKN
6 6 s 1 2:14.33 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/2995/15 2018 2 LDK! ZKN
7 7 s 1 2:14.59 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2018 2 ZKN
8 8 s 1 2:16.67 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL II WERNER Mirosław Z/0532/15 2018 3
9 9 s 1 2:16.86 FIC Renata WKS Wawel Kraków 00 U20 MA II DMP DMP U20 PA¦ Mariusz Z/3016/15 2018 3 82 124
10 10 s 1 2:17.43 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL II DMP LAMCH Czesław B.D. Z/0764/13 2018 2 80
11 14 s 1 2:22.75 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U18 SL III CIEPŁAK Maciej Z/3456/15 2018 2 LDK!
  s 1 DNF BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA -- KRÓL Zbigniew Z/0090/11 2018 1
1 11 s 2 2:21.10 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD III URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2018 3
2 12 s 2 2:21.22 WENDT Joanna KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK III PEREPICZKO Zdzisław Z/2788/16 2018
3 13 s 2 2:22.03 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD III LISIECKI Paweł Z/0573/16 2018 4
4 15 s 2 2:25.06 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 00 U20 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1438/15 2018 4
5 16 s 2 2:25.39 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2018 4
6 17 s 2 2:26.05 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2018 5 LDK! GIM
7 18 s 2 2:27.82 TOLASZ Ewa MUKS SZS Cieszyn 97 U23 SL -- WERNER Mirosław Z/1256/14 2018 BEZ
8 19 s 2 2:28.96 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków # 97 U23 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz , Z/1005/13 , 2018
9 20 s 2 2:31.56 TARNOWSKA Martyna MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP IV KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/0473/16 2018 3 LDK! GIM
10 21 s 2 2:41.96 JURKIEWICZ Aniela KS Cracovia 1906 Kraków # 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4816/18 2018
1500 m K
1 1 s 1 4:32.09 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II KRUPA Iwona B.D. Z/0464/14 2018 ZKN
2 2 s 1 4:33.63 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U23 SL II CZYŻ Katarzyna B.D. Z/1218/13 2018 2
4 4 s 1 4:51.60 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA III DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2018 3 ZKN 110
5 5 s 1 5:00.40 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U16 MA IV B.D. # Z/0054/17 2018 3 LDK! GIM
6 6 s 1 5:01.43 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy S±cz 01 U18 MA IV KLIMEK Józef Z/0509/16 2018 2 ZKN
7 7 s 1 5:05.23 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA IV KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
8 8 s 1 5:11.85 ¦LĘCZEK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- DMP U20 PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1439/17 2018 4 LDK! GIM 80
3000 m K
1 1 s 1 9:40.08 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0102/13 2018 1 KN
2 2 s 1 9:59.91 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U20 SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 10:31.99 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III PASZTA Wiesław Z/2390/15 2018 2 LDK! ZKN
4 4 s 1 10:38.06 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK III KARKUT Bogdan Z/1364/16 2018 3 ZKN
5 5 s 1 10:39.10 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/0638/16 2018 3
6 6 s 1 10:39.32 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1319/16 2018 3 LDK! GIM
7 7 s 1 10:46.60 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U18 SL III DMP U20 CZECH Klaus Z/1809/15 2018 3 ZKN 106
8 8 s 1 10:48.97 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice 95 Sen SL III MARMUR Stanisław B.D. Z/0438/11 2018 2
9 9 s 1 10:49.71 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U18 SL III JONDA Czesław Z/4241/15 2018 4
10 10 s 1 11:02.74 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL III MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0237/15 2018 BEZ
  s 1 DNF BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/0225/15 2018 3 ZKN
  s 1 DNF GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U18 SL -- DMP U20 CZECH Klaus Z/1807/15 2018 4
  s 1 DNF MEGGER Eliza GKS Olimpia Grudzi±dz 99 U20 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/0543/15 2018 1 KN
  s 1 DNF DAWIDZIAK Aleksandra BKL Bełchatów # 02 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz B.D. Z/0171/16 2018 2 LDK! ZKN
80 pł K
1 1 s 1 12.44 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -1.1 III KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2018 2 GIM
2 2 s 1 12.54 GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U16 SL -1.1 III FOJCIK Dorota Z/3619/16 2018 3 LDK! GIM
3 4 s 1 12.87 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -1.1 III ¦LUSARCZYK Ewa ¦LUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
2 8 s 2 13.41 BOGUCKA Jagoda UKS-MOS Opole 03 U16 OP -1.6 IV MARCINÓW Ryszard Z/2172/17 2018 4
3 9 s 2 13.56 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U16 SL -1.6 IV B.D. PASZTA Anna , Z/2802/17 , 2018 4
4 10 s 2 13.67 MODZELEWSKA Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL -1.6 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2996/18 2018 5
5 12 s 2 14.55 KARWOWSKA Małgorzata SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL -1.6 V JUSTYNIAK Joanna Z/1980/18 2018 BEZ LDK!
1 11 s 3 14.48 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL -1.5 V WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/1985/16 , 2018 4 LDK! GIM
3 14 s 3 15.07 ZALEWSKA Natalia MMKS Kędzierzyn KoĽle 05 U14 OP -1.5 -- MAŃKOWSKA Renata Z/0939/18 2018 BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.19 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U18 SL 0.0 I SKALIK Joanna Z/2577/15 2018 1 ZKN
2 2 s 1 14.97 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL 0.0 II DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2018 2 ZKN 139
3 3 s 1 15.50 MEHLICH Zofia UKS Komar Strzelce Opolskie 01 U18 OP 0.0 II MEHLICH Ronald Z/2036/17 2018 BEZ
4 4 s 1 17.53 RAK Agnieszka MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL 0.0 IV DMP U20 HOMA Wioleta Z/1080/17 2018 3 LDK! GIM 73
5 5 s 1 18.55 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN
100 m pł K
1 1 s 1 15.24 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -0.4 II DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2018 1 ZKN 91 134
2 2 s 1 15.76 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL -0.4 III DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2018 2 ZKN 125
3 3 s 1 16.91 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.4 IV DMP DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/4794/15 2018 3 46 100
  s 1 DNF TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.4 -- DMP DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2
Wzwyż K
1 f 1 1.55 FIJAK Ewa KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA III DMP B.D. ZAPART Stanisław , Z/3538/18 , 2018 3 68
4 f 1 1.45 RAK Agnieszka MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL IV DMP HOMA Wioleta Z/1080/17 2018 3 LDK! GIM 46
6 f 1 1.40 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2018 2 ZKN
6 f 1 1.40 LABURDA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3914/17 2018 4 68
8 f 1 1.35 WARZECHA Jagoda MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/2339/18 2018 5
1 f 2 1.73 SOBCZYK Julia WKS Wawel Kraków 03 U16 MA I DMP DMP U20 SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/0002/17 2018 4 LDK! 116 147
2 f 2 1.55 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U16 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2018 3 LDK!
4 f 2 1.50 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2018 4 LDK!
5 f 2 1.50 WILCZYŃSKA Magdalena UKS-MOS Opole 04 U16 OP IV MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4389/18 , 2018 LDK!
6 f 2 1.50 KOŁODZIEJCZUK Maria BKL Bełchatów 04 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0237/18 , 2018 LDK!
8 f 2 1.45 DZIUBA Klaudia RMKS Rybnik 03 U16 SL IV SITARSKI Michał Z/0752/17 2018 5 LDK! GIM
9 f 2 1.40 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL V PRENCEL Piotr Z/4376/17 2018 BEZ LDK! GIM
10 f 2 1.40 HAŁAT Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL V DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2859/17 2018 4 LDK! GIM 68
11 f 2 1.35 WRZOSEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/2293/17 2018 4 LDK! GIM
Tyczka K
1 f 1 3.45 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3371/15 2018 1 ZKN
2 f 1 2.05 MUSIAŁ Zuzanna MKS Ustroń 05 U14 SL V KUBALA Magdalena Z/4062/18 2018
  f 1 NM CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń 03 U16 SL -- KUBALA Magdalena Z/2690/17 2018 4
  f 1 NM BALCAR Martyna MKS Ustroń 04 U16 SL -- KUBALA Magdalena Z/2689/17 2018 4
  f 1 NM CHAMOT Maja MKS Ustroń 03 U16 SL -- KUBALA Magdalena Z/3368/15 2018 1
W dal K
1 f 1 6.13 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków 96 U23 MA +0.5 I DMP BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2018 1 ZKN 136
2 f 1 5.83 BARANEK Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL +0.9 I DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/0650/15 2018 2 ZKN 115 145
3 f 1 5.41 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA +0.8 II DMP DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/4528/15 2018 3 86 114
4 f 1 5.34 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL +0.3 III CHRIST Marek Z/2387/15 2018 3
5 f 1 5.33 KORDEK Sara MKS-MOS Katowice 01 U18 SL 0.0 III DMP U20 BONK Stanisław Z/1629/17 2018 3 ZKN 108
6 f 1 5.19 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U18 SL +1.3 III RZEWNICKI Wiktor Z/0902/15 2018 4
7 f 1 5.07 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA 0.0 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
8 f 1 5.01 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 99 U20 SL 0.0 IV OLSZAR Michal Z/3338/15 2018 3
9 f 1 4.98 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 Sen SL +1.9 -- DMP RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2018 3 59
12 f 1 4.79 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 02 U18 LD +2.3 -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0167/16 2018 4 LDK! GIM
13 f 1 4.79 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL -1.5 -- DMP KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2018 3 48
14 f 1 4.65 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +0.4 -- SYSAK Tomasz Z/5981/15 2018 BEZ
15 f 1 4.63 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.5 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2018 4 LDK! GIM 66
16 f 1 4.51 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98 U23 SL +1.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2018 4
17 f 1 4.21 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL +1.4 -- WERNER Mirosław Z/2252/16 2018 4
18 f 1 4.09 PAŁOSZ Klaudia MMKS Kędzierzyn KoĽle 01 U18 OP +0.7 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4058/18 2018 BEZ LDK!
19 f 1 4.04 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice 02 U18 SL +1.8 -- PASZTA Anna Z/2803/17 2018 5
20 f 1 3.31 BUJOK Danuta KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA +0.5 -- B.D. B.D.
1 f 2 5.00 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U16 SL -0.7 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2018 4
2 f 2 4.95 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U16 SL -0.9 IV SITARSKI Michał Z/3624/16 2018 4 LDK! GIM
4 f 2 4.93 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL -2.8 IV DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2018 3 LDK!
8 f 2 4.81 DUDA Julia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL +0.9 IV PASZTA Anna CHRIST Marek Z/0815/18 2018 5 LDK!
9 f 2 4.74 KANIA Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL -0.8 V KRUKIEWICZ Tomasz PILAREK Sławomir Z/4551/17 2018 5 LDK! GIM
11 f 2 4.55 KRZYSTOLIK Alina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U16 SL -2.1 V JONDA Czesław Z/2208/18 2018 LDK!
14 f 2 4.48 DˇBROWSKA Dominika LUKS Strzałków 04 U16 LD 0.0 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/0305/18 2018 BEZ
19 f 2 4.37 RESEL Martyna LUKS Strzałków 03 U16 LD -1.4 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3729/17 2018 BEZ
20 f 2 4.37 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL -0.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2018
21 f 2 4.07 MAJKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL -1.6 -- PILAREK Sławomir Z/1563/18 2018 LDK!
23 f 2 4.00 SZWELENGREBER Anna RMKS Rybnik 04 U16 SL -0.4 -- FOJCIK Dorota Z/2509/18 2018 BEZ LDK!
24 f 2 3.82 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL -0.1 -- PASZTA Anna Z/0817/18 2018 BEZ
25 f 2 3.79 BIELECKA Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA -2.0 -- DRABEK Krzysztof
27 f 2 3.58 POKORSKA Matylda MOSM Tychy 04 U16 SL -1.6 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2790/18 2018 BEZ
W dal strefa K
1 f 1 4.83 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 06 U14 SL +0.8 -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2018 BEZ
2 f 1 4.58 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 05 U14 SL 0.0 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2528/18 , 2018 5 LDK!
3 f 1 4.53 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA +0.7 -- CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
5 f 1 4.53 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL 0.0 -- MALARZ Beata Z/3957/18 2018 BEZ LDK!
7 f 1 4.22 PASTUSZAK Roksana KB MOSiR Jastrzębie 05 U14 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2640/18 2018 BEZ
8 f 1 4.14 POPIOŁEK Julia KB MOSiR Jastrzębie 05 U14 SL +0.4 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2638/18 2018 BEZ
9 f 1 4.12 GREGULEC Luiza UKS-MOS Opole 05 U14 OP -0.8 -- ŻYŻYK Genowefa Z/2735/18 2018
10 f 1 4.01 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05 U14 MA 0.0 -- DRABEK Krzysztof Z/3328/18 2018
11 f 1 4.00 SŁOMIŃSKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U14 SL -1.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1999/18 2018
12 f 1 3.96 MAJKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL -0.2 -- PILAREK Sławomir Z/1563/18 2018 LDK!
13 f 1 3.95 CHORTASZKO Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U14 SL +1.2 -- DUDA Edyta JUSTYNIAK Joanna , Z/1991/18 , 2018 LDK!
14 f 1 3.75 DZIEKOŃSKA Maja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL -1.1 -- MALARZ Beata MALARZ Beata Z/3958/18 2018 BEZ LDK!
15 f 1 3.72 SMUDA Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 06 U14 SL -0.2 -- DOBIJA Katarzyna
16 f 1 3.68 CIAŁOŃ Antonina KB MOSiR Jastrzębie 06 U14 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2651/18 2018
18 f 1 3.32 KOZOK Karolina UKS Wisła 06 U14 SL +0.6 -- B.D. BEZ
Trójskok K
1 f 1 12.13 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA 0.0 I DMP ZAPART Stanisław Z/1078/11 2018 1 113
2 f 1 11.36 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.1 III DMP U20 TORBA Tomasz Z/4423/15 2018 3 ZKN 114
4 f 1 10.79 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U18 MA +0.1 III SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 4
5 f 1 10.60 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 Sen SL 0.0 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2018 3
6 f 1 10.52 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U18 SL +0.8 IV CHRIST Marek Z/2381/15 2018 4
7 f 1 10.48 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U18 SL +0.7 IV CHRIST Marek Z/2387/15 2018 3
  f 1 NM PAŁOSZ Klaudia MMKS Kędzierzyn KoĽle 01 U18 OP 0.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4058/18 2018 BEZ LDK!
Kula (3) K
2 f 1 12.37 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III DMP U20 MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 3 LDK! ZKN 112
4 f 1 11.13 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN
5 f 1 10.33 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 01 U18 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/4896/15 2018 4
6 f 1 10.24 WYDERKA Izabela MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1577/16 2018 3 LDK! GIM
7 f 1 9.77 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
8 f 1 9.50 KORENDA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP V SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1859/18 , 2018 LDK!
9 f 1 9.27 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL -- SKIBSKI Łukasz Z/3615/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
  f 1 NM KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2018 4 LDK! GIM
2 f 2 11.99 FRONCZYK Wiktoria LUKS Strzałków 02 U18 LD III WRÓBLEWSKI Daniel Z/2040/16 2018 3 ZKN
3 f 2 11.92 PRZYBY¦ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III B.D. Z/4005/18 2018 4
5 f 2 10.02 KASIŃSKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3573/18 2018 5 LDK! 83
6 f 2 9.09 SKRZEKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0553/17 2018 5 LDK! GIM
8 f 2 8.78 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 05 U14 SL V KOBĘDZA Jan Z/2527/18 2018 BEZ
9 f 2 8.67 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2018 LDK!
10 f 2 8.47 MI¦KIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2018 5
11 f 2 8.32 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
12 f 2 8.20 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL -- MALARZ Beata Z/3957/18 2018 BEZ LDK!
13 f 2 7.69 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2018 BEZ LDK! GIM
15 f 2 6.96 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1910/17 , 2018 BEZ LDK!
16 f 2 5.77 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/2224/18 2018 LDK!
17 f 2 5.42 WEJCHMAN Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL -- MALARZ Beata MALARZ Beata Z/3962/18 2018 BEZ LDK!
18 f 2 5.31 DZIEKOŃSKA Maja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL -- MALARZ Beata MALARZ Beata Z/3958/18 2018 BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.51 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL I DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2018 2 ZKN 146
2 f 1 7.90 KRAMARCZYK Aneta MCKiS Jaworzno 98 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1700/17 2018 BEZ
Dysk (0.75) K
3 f 1 33.60 MI¦KIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA III SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2018 5
4 f 1 33.20 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 32.72 PRZYBY¦ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV B.D. Z/4005/18 2018 4
6 f 1 29.12 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV GÓRECKA Małgorzata PASZTA Anna , Z/3736/18 , 2018 BEZ LDK!
7 f 1 26.80 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2018 BEZ LDK! GIM
11 f 1 21.20 SKRZEKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0553/17 2018 5 LDK! GIM
12 f 1 20.50 BIAŁOBRZEWSKA Kamila TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U16 SL -- KONIAK Katarzyna Z/2291/17 2018 BEZ LDK! GIM
13 f 1 20.20 ¦LEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/2224/18 2018 LDK!
14 f 1 19.20 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2018 LDK!
15 f 1 16.66 GORGOŃ Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U14 SL -- KURDZIEL Andrzej
16 f 1 14.70 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1910/17 , 2018 BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 39.22 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice 99 U20 SL II BONK Stanisław Z/3030/15 2018 II ZKN
2 f 1 37.47 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II BONK Stanisław B.D. Z/0682/14 2018 ZKN
4 f 1 36.46 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III DMP DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/3867/16 2018 4 82 123
6 f 1 31.98 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL IV DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN 106
7 f 1 30.46 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2018 3 ZKN
8 f 1 29.09 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 01 U18 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/4896/15 2018 4
9 f 1 28.19 FRONCZYK Wiktoria LUKS Strzałków 02 U18 LD IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/2040/16 2018 3 ZKN
10 f 1 28.11 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice 97 U23 SL -- BONK Stanisław B.D. Z/0951/13 2018
11 f 1 26.59 WYDERKA Izabela MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1577/16 2018 3 LDK! GIM 85
12 f 1 26.28 ¦LIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 00 U20 MA -- DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
13 f 1 26.13 KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2018 4 LDK! GIM
14 f 1 24.10 LENSKA Patrycja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- ŻYŻYK Genowefa Z/1958/16 2018
15 f 1 23.50 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2018 BEZ LDK! GIM
16 f 1 19.36 KRAMARCZYK Aneta MCKiS Jaworzno 98 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1700/17 2018 BEZ
  f 1 NM NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
Oszczep (500) K
1 f 1 44.54 BEDNAREK Aleksandra RMKS Rybnik 01 U18 SL II STOCHAJ Piotr Z/6409/15 2018 3 ZKN
3 f 1 37.77 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK! ZKN
4 f 1 34.72 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0623/17 2018 4 89
5 f 1 32.50 KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2018 4 LDK! GIM
6 f 1 29.95 BAZYLI Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- ŻYŻYK Genowefa Z/4773/18 2018
8 f 1 29.09 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2018 BEZ
9 f 1 25.62 SZUSTER Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/1272/16 2018
10 f 1 22.42 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2018 BEZ LDK! GIM
Oszczep (600) K
1 f 1 42.37 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA II DMP NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2018 2 104
2 f 1 31.85 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL IV DMP DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/4538/15 2018 BEZ 57 89
3 f 1 25.30 KURA Weronika MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL -- DMP MARMUR Stanisław Z/2765/15 2018 BEZ 23
4 f 1 19.65 KURA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL -- DMP MARMUR Stanisław Z/2766/15 2018 BEZ 0
60 m M
1 2 s 1 9.41 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U12 SL 0.0 -- SPISAK Barbara LDK!
2 3 s 1 9.43 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 07 U12 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna
3 9 s 1 9.77 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07 U12 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2018
3 10 s 1 9.77 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07 U12 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2018
5 11 s 1 9.95 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07 U12 MA 0.0 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1649/18 , 2018 BEZ LDK!
6 13 s 1 10.05 RY¦ Marcin TL ROW Rybnik 07 U12 SL 0.0 -- OLSZAR Michal
7 16 s 1 10.25 WONTEK Leonard SKS Kusy Kraków 08 U12 MA 0.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4724/18 2018
1 5 s 2 9.60 KOT Aleksander MCKiS Jaworzno 07 U12 SL -0.1 -- B.D.
2 7 s 2 9.71 PIETRUSZKA Dawid UKS Wisła 07 U12 SL -0.1 -- B.D.
3 17 s 2 10.44 DUDA Wiktor KB MOSiR Jastrzębie 07 U12 SL -0.1 -- STA¦KIEWICZ Jakub
4 19 s 2 10.46 STANISZEWSKI Krystian SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -0.1 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4717/18 2018
1 1 s 3 8.96 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07 U12 MA +0.1 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4725/18 2018
2 8 s 3 9.72 CHUDERSKI Adrian MCKiS Jaworzno 07 U12 SL +0.1 -- B.D.
3 12 s 3 10.04 BICZYCKI Franciszek MOSM Tychy 07 U12 SL +0.1 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3008/18 2018
4 18 s 3 10.46 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 07 U12 MA +0.1 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4711/18 2018
5 21 s 3 10.48 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07 U12 MA +0.1 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4719/18 2018
6 29 s 3 12.53 OWSIŃSKI Aleksander SKS Kusy Kraków 07 U12 MA +0.1 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4714/18 2018
1 4 s 4 9.44 MAKUŁA Wiktor KB MOSiR Jastrzębie 07 U12 SL -1.8 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4568/18 2018
2 6 s 4 9.70 GREBOSZ Adrian SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -1.8 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4705/18 2018
3 15 s 4 10.23 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -1.8 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2018
4 23 s 4 10.71 PSICA Mateusz SKS Kusy Kraków 07 U12 MA -1.8 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4715/18 2018
5 27 s 4 11.95 JURGA Maciej SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -1.8 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4709/18 2018
6 28 s 4 12.17 GUGUŁA Radosław SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -1.8 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4707/18 2018
1 14 s 5 10.13 ŻURAWIK Konrad MCKiS Jaworzno 08 U12 SL +0.1 -- B.D.
2 20 s 5 10.48 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10 U12 MA +0.1 -- B.D. LDK!
3 22 s 5 10.67 GRZESIKOWSKI Tomasz SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +0.1 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4706/18 2018
4 24 s 5 10.95 KRÓL Cristian KB MOSiR Jastrzębie 09 U12 SL +0.1 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2647/18 2018
5 25 s 5 11.00 HABEL Jan SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +0.1 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4708/18 2018
6 26 s 5 11.21 KRAJ Patryk SKS Kusy Kraków 08 U12 MA +0.1 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4710/18 2018
1 1 s 6 8.16 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U14 SL -0.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2018 BEZ
3 5 s 6 8.74 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 05 U14 SL -0.5 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2531/18 , 2018 BEZ LDK!
4 6 s 6 8.75 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -0.5 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4695/18 2018 LDK!
5 7 s 6 8.78 SKOWRONEK Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL -0.5 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4580/17 , 2018 BEZ LDK!
1 10 s 7 9.24 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA +0.3 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1916/17 , 2018 BEZ LDK!
2 11 s 7 9.34 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +0.3 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/3459/18 , 2018 LDK!
3 13 s 7 9.40 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA +0.3 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2018 BEZ LDK!
1 4 s 8 8.36 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 05 U14 SL -1.1 -- KOBĘDZA Jan Z/2532/18 2018
2 9 s 8 8.91 KORTA Szymon SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -1.1 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1667/18 , 2018 LDK!
3 12 s 8 9.38 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -1.1 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1666/18 , 2018 BEZ LDK!
5 16 s 8 9.87 SYREK Mateusz MCKiS Jaworzno 06 U14 SL -1.1 -- B.D.
6 17 s 8 9.89 KWA¦NY Jakub SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -1.1 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1668/18 , 2018 LDK!
7 19 s 8 10.19 MˇSIORSKI Krzysztof SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -1.1 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4698/18 2018 LDK!
1 3 s 9 8.34 SKICA Mateusz MKS-MOSM Bytom 05 U14 SL -0.9 -- B.D.
2 14 s 9 9.71 NOWAK Igor MCKiS Jaworzno 06 U14 SL -0.9 -- B.D.
3 18 s 9 10.06 KWINTA Wojciech SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.9 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1654/18 , 2018 LDK!
4 20 s 9 10.43 WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -0.9 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4700/18 2018 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.67 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA -0.5 I GIZA Andrzej B.D. B.D. Z/2600/11 2018 M KN
2 2 s 1 10.84 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99 U20 SL -0.5 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 10.86 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA -0.5 I DMP GIZA Andrzej Z/0148/11 2018 M 114
4 4 s 1 10.89 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL -0.5 I DMP DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2018 2 ZKN 112 144
5 5 s 1 10.91 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL -0.5 II DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/3377/15 2018 1 KN 110 143
6 6 s 1 10.99 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL -0.5 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2018 2 ZKN
7 7 s 1 11.08 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -0.5 II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0090/13 2018 1 ZKN 96
8 9 s 1 11.12 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.5 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2018 1 LDK! KN GIM
2 10 s 2 11.20 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD -1.5 II MANTYK Łukasz Z/3147/17 2018 2 ZKN GIM
3 11 s 2 11.22 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA -1.5 II DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2018 2 85
4 12 s 2 11.29 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL -1.5 II KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2018 2 ZKN
5 15 s 2 11.34 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -1.5 III PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
6 17 s 2 11.42 ROSÓŁ Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL -1.5 III DMP DMP U20 JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0754/15 2018 3 71 114
1 13 s 3 11.29 STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00 U20 LD -0.7 II WRÓBLEWSKI Daniel Z/5579/15 2018 2 ZKN
2 14 s 3 11.32 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99 U20 SL -0.7 III DMP U20 DUBIEL Adam Z/0306/15 2018 3 120
3 16 s 3 11.38 LI¦KIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.7 III DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 4 116
4 18 s 3 11.44 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -0.7 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2018
6 23 s 3 11.62 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -0.7 III KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2018
7 25 s 3 11.72 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U20 SL -0.7 III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2910/15 2018 2 ZKN
1 20 s 4 11.48 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL 0.0 III DMP U20 ROLAK Dorota Z/3195/16 2018 3 111
2 22 s 4 11.58 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL 0.0 III B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2018 2
3 26 s 4 11.75 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA 0.0 III DMP U20 ¦LUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 4 98
5 41 s 4 12.22 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL 0.0 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
1 19 s 5 11.47 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL 0.0 III B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2018
2 24 s 5 11.64 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL 0.0 III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3189/16 2018 4
3 27 s 5 11.76 CIMERMAN Kewin GKS Piast Gliwice 02 U18 SL 0.0 IV ¦NIEGÓRSKI Adam
4 29 s 5 11.80 DYBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL 0.0 -- PRENCEL Piotr Z/4428/15 2018 4
5 31 s 5 11.92 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL 0.0 IV JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2018 3 LDK! GIM
6 33 s 5 12.01 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 97 U23 SL 0.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3089/15 2018 2
7 38 s 5 12.11 ZIEN Kamil MOSM Tychy 01 U18 SL 0.0 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2726/17 2018 4
1 30 s 6 11.81 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL 0.0 IV KRUPA Iwona Z/3998/18 2018
2 32 s 6 11.99 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 02 U18 LD 0.0 IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3256/16 2018 4
3 35 s 6 12.07 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA 0.0 IV ¦LUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018
4 36 s 6 12.09 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL 0.0 IV DMP U20 BORYKA Ireneusz Z/5554/15 2018 3 85
5 37 s 6 12.11 KRAWCZYK Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL 0.0 IV DMP U20 KORZEŃ Robert Z/3732/17 2018 5 GIM 84
7 40 s 6 12.16 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 01 U18 SL 0.0 IV BEDNARCZYK Józef Z/3169/17 2018 4
8 42 s 6 12.23 MIRECKI Michał UKS Gminy Brzeszcze 01 U18 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2229/16 2018 BEZ
1 34 s 7 12.03 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL -1.1 IV WERNER Mirosław Z/1546/16 2018 4
2 43 s 7 12.32 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -1.1 -- BRACHMAN Tomasz Z/4598/18 2018
3 44 s 7 12.34 ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL -1.1 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0970/18 2018
4 45 s 7 12.38 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02 U18 SL -1.1 -- KRUPA Iwona
5 46 s 7 12.39 HEĆKO Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -1.1 -- BORYKA Ireneusz Z/2654/18 2018
6 47 s 7 12.42 NOWAK Kacper LUKS Strzałków 01 U18 LD -1.1 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3081/18 2018 BEZ
7 48 s 7 12.49 UCHEREK Kacper UKS Czwórka Żory 02 U18 SL -1.1 -- KRUPA Iwona
8 49 s 7 12.59 SZYMCZYK Patryk MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -1.1 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1975/16 2018
1 1 s 8 11.38 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA +1.6 III KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2
2 2 s 8 11.49 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL +1.6 III DMP DMP U20 HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1076/17 , 2018 3 LDK! GIM 66 110
3 3 s 8 11.79 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U16 SL +1.6 IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2018 4
4 4 s 8 11.81 URBANEK Łukasz KB MOSiR Jastrzębie 03 U16 SL +1.6 IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/2143/17 2018 4
5 5 s 8 11.83 SORDYL Dominik SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL +1.6 IV JUSTYNIAK Joanna Z/4404/18 2018
6 6 s 8 11.91 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +1.6 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
7 20 s 8 13.12 WODNIOK Dawid TL ROW Rybnik 04 U16 SL +1.6 -- OLSZAR Michal
1 7 s 9 12.03 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 03 U16 SL +0.4 IV FOJCIK Dorota Z/3688/18 2018
2 9 s 9 12.18 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL +0.4 IV DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/3181/16 2018 3 LDK! 82
3 10 s 9 12.26 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL +0.4 V PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2018 4
4 13 s 9 12.60 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +0.4 V PASZTA Anna Z/3733/17 2018 BEZ GIM
5 14 s 9 12.71 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL +0.4 V KOBĘDZA Jan Z/2034/18 2018 5
6 15 s 9 12.73 PALETKO Łukasz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U16 SL +0.4 V KOBĘDZA Jan Z/2530/18 2018
2 11 s 10 12.38 WI¦NIEWSKI Dawid KB MOSiR Jastrzębie 03 U16 SL -2.6 V STA¦KIEWICZ Jakub Z/2062/18 2018
3 16 s 10 12.74 NIEWIEM Wiktor MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -2.6 V KOTUŁA Krzysztof Z/0459/18 2018
4 18 s 10 12.94 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL -2.6 -- DOBIJA Katarzyna DOBIJA Katarzyna , Z/4249/17 , 2018 BEZ LDK!
5 19 s 10 13.02 KURDZIEL Robert KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -2.6 -- SIERKA Ewa Z/4874/18 2018 BEZ LDK!
6 21 s 10 13.16 POJDA Paweł LKS Pszczyna 03 U16 SL -2.6 -- KŁÓSKA Karolina KŁÓSKA Karolina , Z/4115/17 , 2018 BEZ LDK!
3 22 s 11 13.60 WANDZEL Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL +0.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/2988/18 2018
4 23 s 11 14.11 NOWAK Dawid MCKiS Jaworzno 04 U16 SL +0.3 --
5 24 s 11 14.79 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +0.3 -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2018 BEZ LDK!
6 25 s 11 15.15 DYBAŁA Michał MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL +0.3 -- SZCZYRK Janusz KOTUŁA Krzysztof , Z/0445/18 , 2018 BEZ LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.81 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99 U20 SL 0.0 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 21.84 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA 0.0 I DMP U20 B.D. Z/1746/15 2018 KN 147
3 3 s 1 21.87 PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U18 SL 0.0 I HOMA Wioleta Z/4403/15 2018 1 KN
4 4 s 1 22.03 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL 0.0 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2018 2 ZKN
5 6 s 1 22.21 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL 0.0 II KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2018 2 ZKN
1 5 s 2 22.21 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -0.1 II GIZA Andrzej B.D. Z/0090/13 2018 1 ZKN
2 7 s 2 22.41 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99 U20 SL -0.1 II DUBIEL Adam Z/0306/15 2018 3
3 8 s 2 22.64 ROSÓŁ Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL -0.1 II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0754/15 2018 3
4 9 s 2 22.78 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.1 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
5 10 s 2 22.82 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL -0.1 III B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2018
6 12 s 2 22.95 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U20 SL -0.1 III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2910/15 2018 2 ZKN
1 13 s 3 23.04 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -2.2 III KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2018
2 14 s 3 23.20 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -2.2 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2018
3 15 s 3 23.50 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 97 U23 SL -2.2 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3089/15 2018 2
4 17 s 3 23.79 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -2.2 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2018 3 LDK! GIM 99
5 19 s 3 23.92 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA -2.2 IV ¦LUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 4
6 21 s 3 24.07 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL -2.2 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3467/15 2018 4 93
7 26 s 3 24.73 NOWIŃSKI Kamil MKS Czechowice-Dziedzice 00 U20 SL -2.2 -- DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/2357/16 2018 LDK! 31 83
1 16 s 4 23.69 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL -0.6 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3189/16 2018 4
2 20 s 4 24.05 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL -0.6 IV WERNER Mirosław Z/1546/16 2018 4
3 23 s 4 24.18 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL -0.6 IV KRUPA Iwona Z/3998/18 2018
4 24 s 4 24.27 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL -0.6 IV BORYKA Ireneusz Z/5554/15 2018 3
1 18 s 5 23.91 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -0.1 IV MARCINÓW Ryszard Z/0745/16 2018 ZKN
2 25 s 5 24.73 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -0.1 -- BRACHMAN Tomasz Z/4598/18 2018
3 29 s 5 25.62 SZYMCZYK Patryk MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -0.1 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1975/16 2018
4 30 s 5 25.94 WIERUSZ Piotr CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL -0.1 -- MICHALSKA Alicja Z/2887/18 2018
1 11 s 6 22.89 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD -0.1 III MANTYK Łukasz Z/3147/17 2018 2 ZKN GIM
2 22 s 6 24.15 CIMERMAN Kewin GKS Piast Gliwice 02 U18 SL -0.1 IV ¦NIEGÓRSKI Adam
3 27 s 6 25.23 UCHEREK Kacper UKS Czwórka Żory 02 U18 SL -0.1 -- KRUPA Iwona
3 28 s 6 25.23 BORKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -0.1 V HOLIK Elżbieta HOLIK Elżbieta RAMUS Józef HOLIK Elżbieta , Z/4592/17 , 2018 5 LDK! GIM
300 m M
1 1 s 1 36.58 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA II KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2
2 2 s 1 37.53 AUGUSTYNIAK Janusz UKS-MOS Opole 03 U16 OP III ŻYŻYK Genowefa Z/2423/17 2018 4
3 3 s 1 37.63 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL III DĘBOWSKI Michał Z/3181/16 2018 3 LDK!
4 4 s 1 37.74 URBANEK Łukasz KB MOSiR Jastrzębie 03 U16 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/2143/17 2018 4
5 5 s 1 38.35 ŻUCHOWSKI Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL III DĘBOWSKI Michał Z/3308/16 2018 3 LDK!
7 7 s 1 39.13 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U16 SL IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2018 4
1 8 s 2 39.21 WI¦NIEWSKI Dawid KB MOSiR Jastrzębie 03 U16 SL IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/2062/18 2018
2 9 s 2 39.53 KARCZEWSKI Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL IV DĘBOWSKI Michał Z/2991/18 2018
3 11 s 2 39.97 KISZCZAK Krystian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL IV WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/2864/17 , 2018 5 LDK! GIM
5 13 s 2 40.27 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0273/18 2018 5 LDK!
6 16 s 2 40.66 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2018 LDK!
2 15 s 3 40.63 KLIMCZAK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL V JARCZOK Miłosz KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta , Z/3578/18 , 2018 BEZ LDK!
3 17 s 3 41.56 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2018 BEZ LDK!
4 20 s 3 42.21 SOJKA Bartłomiej RMKS Rybnik 04 U16 SL V FOJCIK Dorota Z/2512/18 2018 LDK!
5 21 s 3 42.24 WODNIOK Dawid TL ROW Rybnik 04 U16 SL V OLSZAR Michal
1 14 s 4 40.59 ZDANOWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL V PĘKALA Łukasz Z/4524/18 2018
2 18 s 4 41.81 MˇKA Patryk UKS Czwórka Żory 04 U16 SL V KRUPA Iwona Z/4762/18 2018
3 22 s 4 42.47 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2018 BEZ
4 23 s 4 43.17 KURDZIEL Robert KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/4874/18 2018 BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.27 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL II MORKA Piotr Z/0303/16 2018 2 ZKN
2 2 s 1 50.24 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL II SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN
3 3 s 1 50.91 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 91 Sen SL III B.D. B.D. B.D. , Z/0376/12 , 2018
4 4 s 1 51.01 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U23 SL III PRZYBYCIN Bogdan B.D. Z/0881/14 2018
5 6 s 1 51.45 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
6 9 s 1 51.71 KRAKOWSKI Dawid KB MOSiR Jastrzębie 99 U20 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/1569/16 2018 3
  s 1 DNF WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/3045/16 2018 3 ZKN
1 5 s 2 51.36 GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL III BIELA Marek Z/2485/17 2018 4
2 8 s 2 51.63 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL III BIELA Marek Z/4615/15 2018 2 ZKN
6 14 s 2 54.32 POLAK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/2609/15 2018 3
7 21 s 2 57.29 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- DMP U20 LACH Magdalena Z/1351/17 2018 LDK! ZKN GIM 69
  s 2 DQ ROZWADOWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2588/15 2018 BEZ
1 13 s 3 54.13 HEĆKO Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV DMP U20 BORYKA Ireneusz Z/2654/18 2018 90
2 15 s 3 55.59 WOJCIUK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL -- HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1079/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 16 s 3 55.69 GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/0258/17 2018 5 LDK! GIM
4 17 s 3 55.87 PLUTA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4214/18 2018
5 19 s 3 56.27 KWA¦NIAK Jakub UKS Komar Strzelce Opolskie 99 U20 OP -- MEHLICH Ronald Z/2041/17 2018 BEZ
7 24 s 3 57.95 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U23 SL -- PRENCEL Piotr Z/4427/15 2018 BEZ
1 7 s 4 51.59 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD III MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 10 s 4 53.02 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2018 1 LDK! KN GIM
4 22 s 4 57.47 ¦LIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/3479/15 2018 BEZ
5 23 s 4 57.80 ZABDYR Bartosz LKS Kłos Olkusz 03 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1681/17 2018 5 LDK! GIM
6 25 s 4 60.10 ZARĘBSKI Michał MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL -- HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1077/17 , 2018 2 LDK! GIM
7 26 s 4 60.76 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2018 BEZ
600 m M
1 2 s 1 1:42.74 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2018 BEZ
2 3 s 1 1:42.88 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 05 U14 SL -- KOBĘDZA Jan Z/2532/18 2018
4 5 s 1 1:43.86 WALA Piotr KB MOSiR Jastrzębie 05 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2642/18 2018 BEZ
6 9 s 1 1:55.58 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. BEZ LDK!
1 1 s 2 1:42.04 MAZUREK Maksymilian MKS-MOSM Bytom 05 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0450/18 2018
2 7 s 2 1:50.99 BARON Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 05 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan BEZ
3 8 s 2 1:54.94 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2018 BEZ
4 11 s 2 2:03.62 TOKARZ Jonatan KS Sprint Bielsko-Biała 06 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan
5 12 s 2 2:05.35 KURZ Kacper MKS Żywiec 06 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/4172/18 2018
6 13 s 2 2:08.36 ZEMANEK Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 06 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan
7 14 s 2 2:08.88 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/4004/18 2018 BEZ
1 1 s 3 1:57.72 ZACZYK Łukasz TS AKS Chorzów 07 U12 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3686/18 2018
2 3 s 3 2:03.26 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 07 U12 SL -- FIJAK Krystyna
3 4 s 3 2:05.41 KOT Aleksander MCKiS Jaworzno 07 U12 SL -- B.D.
4 6 s 3 2:10.74 CHUDERSKI Adrian MCKiS Jaworzno 07 U12 SL -- B.D.
5 7 s 3 2:13.18 PIETRUSZKA Dawid UKS Wisła 07 U12 SL -- B.D.
6 10 s 3 2:18.23 DUDA Wiktor KB MOSiR Jastrzębie 07 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub
1 2 s 4 1:58.77 DULBA Filip MKS-MOSM Bytom 08 U12 SL -- B.D.
2 5 s 4 2:07.83 MAKUŁA Wiktor KB MOSiR Jastrzębie 07 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4568/18 2018
3 8 s 4 2:13.54 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 07 U12 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1649/18 , 2018 BEZ LDK!
4 9 s 4 2:13.93 ŻURAWIK Konrad MCKiS Jaworzno 08 U12 SL -- B.D.
5 11 s 4 2:28.06 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10 U12 MA -- B.D. LDK!
6 12 s 4 2:44.48 KRÓL Cristian KB MOSiR Jastrzębie 09 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2647/18 2018
800 m M
1 1 s 1 1:54.26 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II B.D. BRACHMAN Tomasz B.D.
2 2 s 1 1:55.19 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2018
3 3 s 1 1:55.62 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U23 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1301/12 2018 2
4 4 s 1 1:56.50 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 U18 MA II PA¦ Mariusz Z/1440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 5 s 1 1:56.68 RAJPOLD Arkadiusz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0785/18 2018 ZKN
6 6 s 1 1:57.03 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 00 U20 SL III MARMUR Stanisław Z/6395/15 2018 3
7 7 s 1 1:58.66 SZASTAK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL III DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0896/15 2018 4 113
8 14 s 1 2:02.49 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 Sen SL -- RU¦NIAK Stefan Z/1928/12 2018 2
  s 1 DNF RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 02 U18 SL -- DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1822/17 2018 2 LDK! GIM
  s 1 DNF OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 00 U20 SL -- DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2908/15 2018 2 ZKN
  s 1 DNF MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 01 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1417/16 2018 3 LDK! ZKN
  s 1 DNF WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -- DMP DMP U20 LAMCH Mariola LAMCH Mariola Z/3724/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 8 s 2 1:59.14 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA III BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2018 3
2 9 s 2 2:00.08 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III DMP DMP U20 CIUK Marek Z/1899/17 2018 4 50 107
3 10 s 2 2:00.39 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U18 SL III LAMCH Czesław Z/1062/17 2018 4 ZKN
4 11 s 2 2:00.75 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00 U20 MA III DMP U20 PA¦ Mariusz Z/2362/17 2018 4 103
5 12 s 2 2:01.89 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/0665/16 2018 97
6 13 s 2 2:02.44 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV MORKA Piotr Z/2944/16 2018 3
7 15 s 2 2:02.92 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2018 3
8 16 s 2 2:03.15 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2018 4
9 18 s 2 2:04.25 CIE¦LIK Wojciech AZS-AWF Katowice 98 U23 SL -- MARMUR Stanisław Z/0629/14 2018
10 19 s 2 2:06.22 KRYWULT Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 98 U23 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/0999/14 2018 BEZ
1 17 s 3 2:03.66 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Weteran SL -- NOWAK Monika Z/1856/11 2018 2
2 20 s 3 2:06.62 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD IV LISIECKI Paweł Z/3727/17 2018 4
7 25 s 3 2:10.44 KAŁUŻNY Kamil LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/1572/17 2018 4
8 26 s 3 2:11.45 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0640/16 2018 4
9 27 s 3 2:11.86 ŻMIJA Łukasz MUKS SZS Cieszyn 01 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/1683/16 2018
10 28 s 3 2:11.98 HALUCH Karol KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/2463/16 2018 5
12 31 s 3 2:39.73 PSZCZÓŁKA Józef MKS Tempo Kęty 59 Weteran MA -- B.D. BEZ
1000 m M
1 1 s 1 2:42.89 WO¦KO Kacper BKL Bełchatów 03 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2018 2 LDK!
2 2 s 1 2:43.25 ZASTAWNY Łukasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U16 SL IV JONDA Czesław Z/2022/18 2018 5
3 3 s 1 2:47.42 CENDRZAK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 03 U16 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/2919/17 2018 5
4 4 s 1 2:47.96 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2018 5 LDK! GIM
6 6 s 1 2:48.25 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA IV GIZA Maciej Z/1673/18 2018 LDK!
9 9 s 1 2:49.99 KAMEL Patryk LKS Pogórze Skoczów 03 U16 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1294/16 2018 5
10 10 s 1 2:50.22 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2065/18 2018 BEZ
1 11 s 2 2:57.49 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2018 BEZ LDK!
2 12 s 2 3:00.11 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 13 s 2 3:01.26 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2018 BEZ LDK!
4 15 s 2 3:02.22 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0451/18 2018 BEZ
5 16 s 2 3:03.54 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0966/18 2018
6 17 s 2 3:04.49 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2018 BEZ
7 18 s 2 3:05.37 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1163/17 2018 BEZ GIM
9 20 s 2 3:06.77 ŁABA Daniel MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof SZCZYRK Janusz , Z/1153/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
10 21 s 2 3:09.49 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 03 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0695/17 2018 BEZ
11 22 s 2 3:10.10 RENTFLEISZ Filip KB MOSiR Jastrzębie 03 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2061/18 2018 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 4:01.43 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy S±cz 00 U20 MA II KLIMEK Józef Z/0911/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 4:01.88 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U20 MA II MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 4:03.91 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U23 SL III CZYŻ Katarzyna Z/1072/13 2018 2
4 4 s 1 4:04.00 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 99 U20 SL III PASZTA Wiesław Z/3240/15 2018 3 ZKN
5 5 s 1 4:05.87 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL III PASZTA Wiesław Z/0586/15 2018 2 ZKN
6 6 s 1 4:06.96 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL III HELBIK Marzanna Z/0664/15 2018 3
7 7 s 1 4:09.30 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/2311/18 2018
8 8 s 1 4:09.57 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL III PASZTA Wiesław B.D. Z/0480/13 2018
10 10 s 1 4:11.64 WALOTEK Artur AZS-AWF Katowice 99 U20 SL III MARMUR Stanisław Z/6144/15 2018
11 11 s 1 4:11.73 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy S±cz 00 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0900/17 2018 3 ZKN
12 12 s 1 4:33.91 MY¦LIWIEC Jan MKS-MOSM Bytom 65 Weteran SL -- B.D. Z/2886/18 2018
14 14 s 1 4:48.25 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 02 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/0956/18 2018
15 15 s 1 4:57.12 BIERONSKI Nikodem KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3191/16 2018 BEZ
3000 m M
1 1 s 1 8:58.48 KOŻDOŃ Jarosław TL ROW Rybnik 84 Sen SL III CIEPŁAK Maciej Z/0617/17 2018 3
2 2 s 1 9:10.47 ¦LIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA III BRACHMAN Tomasz Z/1954/17 2018 4
3 3 s 1 9:12.70 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 99 U20 SL III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/1723/15 2018 3
4 4 s 1 9:41.63 HAJDUK Paweł TL ROW Rybnik 99 U20 SL IV CIEPŁAK Maciej Z/1068/17 2018 4
5 5 s 1 9:55.08 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/1781/18 2018 4
6 6 s 1 9:59.37 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 01 U18 SL IV DMP U20 ROLAK Dorota Z/1390/16 2018 BEZ 88
7 7 s 1 10:02.03 IZYDOREK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 99 U20 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/1690/16 2018 4
8 8 s 1 10:10.01 KUDRYS Kazimierz KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/1783/18 2018 85
9 9 s 1 10:15.82 RĘBISZ Szymon MUKS Gim 2 Nysa 01 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1434/16 , 2018 BEZ LDK!
10 10 s 1 10:22.04 MOLA Mateusz MUKS SZS Cieszyn 00 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/2461/18 2018
11 11 s 1 10:43.88 PAWLIK Radosław MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/1514/17 2018 BEZ LDK! GIM
  s 1 DNF CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 Sen SL -- RU¦NIAK Stefan Z/1928/12 2018 2
110 m pł MŁ M
2 2 s 1 18.76 KISZCZAK Krystian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL -1.4 -- WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/2864/17 , 2018 5 LDK! GIM
3 3 s 1 18.98 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL -1.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2018 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.10 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD -1.0 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 15.33 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -1.0 III DMP U20 BONK Stanisław Z/3197/16 2018 2 ZKN 121
3 5 s 1 15.91 PŁACHECKI Robert SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U18 SL -1.0 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3474/15 , 2018 4 LDK! 106
4 6 s 1 16.55 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -1.0 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0910/17 2018 5 LDK! GIM 85
5 7 s 1 16.63 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 01 U18 MA -1.0 -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018
2 4 s 2 15.48 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -0.1 III DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/0745/16 2018 ZKN 118
3 8 s 2 17.16 BARAŃSKI Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -0.1 -- MARCINÓW Ryszard Z/0744/16 2018
4 9 s 2 18.60 HERZYK Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL -0.1 -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/3186/16 2018 4 57
110 m pł M
1 1 s 1 14.11 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87 Sen KP -2.0 I DMP B.D. CZAPIEWSKI Wiesław , Z/2199/11 , 2018 M KN 149
2 2 s 1 14.29 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -2.0 I BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2018 KN
3 3 s 1 14.59 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 Sen SL -2.0 I PĘKALA Łukasz B.D. Z/2612/11 2018 1
4 4 s 1 17.98 JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 98 U23 DS -2.0 -- B.D. Z/0919/14 2018 3
  s 1 DNF MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -2.0 -- DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2018 1 ZKN
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.51 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U18 SL IV KASIŃSKI Marek Z/2281/16 2018 4
2 2 s 1 59.50 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 01 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/2774/15 2018 4 99
3 3 s 1 59.92 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 U18 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3190/16 2018 4
4 4 s 1 68.08 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 02 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2018 5
400 m pł M
1 1 s 1 54.90 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 55.15 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 98 U23 SL II DMP B.D. Z/0680/14 2018 ZKN 98
3 3 s 1 59.29 ¦MIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA IV DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1262/15 2018 4 LDK! 103
Wzwyż M
3 f 1 1.85 ¦WIˇĆ Paweł CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/1924/16 2018 3 ZKN 66 108
4 f 1 1.85 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL III KOTULSKI Krzysztof Z/1750/16 2018 3
5 f 1 1.70 FILAR Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2853/17 2018 5 LDK! GIM 81
7 f 1 1.65 FILAR Oskar MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0844/18 2018
8 f 1 1.45 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL -- DMP HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1075/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM 6
2 f 2 1.80 ROZUMKIEWICZ Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/4291/18 2018
3 f 2 1.70 JANIA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U16 SL V SITARSKI Michał Z/2296/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 f 2 1.70 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA V SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2085/17 , 2018 BEZ LDK!
5 f 2 1.55 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04 U16 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2018 BEZ
6 f 2 1.55 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2018 BEZ LDK!
7 f 2 1.55 JANUS Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- PRENCEL Piotr SPISAK Barbara Z/4373/17 2018 BEZ LDK! GIM
Tyczka M
1 f 1 2.85 KUNC Michał MKS Ustroń 05 U14 SL V KUBALA Magdalena Z/4061/18 2018
W dal M
1 f 1 7.32 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 Sen SL +0.7 I KOTULSKI Krzysztof Z/1772/11 2018 1
3 f 1 6.85 ¦WIERCZYNA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U23 SL -0.2 II KORZEŃ Robert Z/0485/14 2018 1 ZKN
4 f 1 6.76 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +1.0 III DMP DMP U20 RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2018 3 ZKN 75 118
5 f 1 6.39 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.9 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
6 f 1 6.31 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U18 SL +1.6 III ROLAK Dorota Z/3195/16 2018 3
7 f 1 6.30 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA 0.0 III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
9 f 1 6.22 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL 0.0 IV SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN
10 f 1 6.16 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.4 IV DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2018 43 88
11 f 1 5.90 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL +1.4 IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2018 2 ZKN
  f 2 5.33 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL -2.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2018 5 LDK!
1 f 2 5.92 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +0.6 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
2 f 2 5.76 BRACKI Jakub LUKS Strzałków 03 U16 LD +0.8 V WRÓBLEWSKI Daniel Z/3046/17 2018 BEZ
3 f 2 5.58 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL +1.6 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2018 4
4 f 2 5.57 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 03 U16 SL +0.1 -- FOJCIK Dorota Z/3688/18 2018
5 f 2 5.38 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL +2.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2018 5 LDK!
6 f 2 5.38 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04 U16 MA -0.9 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2018 BEZ
7 f 2 5.18 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL +1.6 -- DOBIJA Katarzyna DOBIJA Katarzyna , Z/4249/17 , 2018 BEZ LDK!
9 f 2 4.95 NIERADA Tymon RMKS Rybnik 03 U16 SL +1.8 -- SITARSKI Michał Z/3658/18 2018
12 f 2 4.39 DURAJ Dawid MKS Żywiec 04 U16 SL -0.7 -- BOCZARSKI Zbigniew Z/0046/16 2018 BEZ
13 f 2 4.25 WANDZEL Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL -0.1 -- DOBIJA Katarzyna Z/2988/18 2018
14 f 2 3.78 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -0.4 -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2018 BEZ LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.93 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 05 U14 SL +0.9 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2531/18 , 2018 BEZ LDK!
2 f 1 4.78 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U14 SL -1.6 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2018 BEZ
3 f 1 4.67 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06 U14 MA +1.3 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4695/18 2018 LDK!
4 f 1 4.40 WALA Piotr KB MOSiR Jastrzębie 05 U14 SL -1.2 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2642/18 2018 BEZ
5 f 1 4.39 KĘDZIOR Kamil UKS Wisła 05 U14 SL -1.9 -- B.D. BEZ
6 f 1 4.29 KORTA Szymon SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.4 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1667/18 , 2018 LDK!
7 f 1 4.24 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +0.7 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1666/18 , 2018 BEZ LDK!
8 f 1 4.24 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +2.6 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/3459/18 , 2018 LDK!
9 f 1 4.22 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U14 MA +0.7 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4004/18 2018 BEZ
10 f 1 4.22 SKOWRONEK Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL +0.8 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4580/17 , 2018 BEZ LDK!
11 f 1 4.07 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA +2.1 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2018 BEZ LDK!
12 f 1 4.06 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA +2.3 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1916/17 , 2018 BEZ LDK!
15 f 1 3.77 KURZ Kacper MKS Żywiec 06 U14 SL -1.3 -- FIJAK Krystyna Z/4172/18 2018
16 f 1 3.72 KWINTA Wojciech SKS Kusy Kraków 05 U14 MA -0.9 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1654/18 , 2018 LDK!
17 f 1 3.67 BICZYCKI Franciszek MOSM Tychy 07 U12 SL +0.2 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3008/18 2018
18 f 1 3.64 KWA¦NY Jakub SKS Kusy Kraków 05 U14 MA +2.6 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1668/18 , 2018 LDK!
19 f 1 3.48 MˇSIORSKI Krzysztof SKS Kusy Kraków 06 U14 MA +1.1 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4698/18 2018 LDK!
  f 1 NM WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 06 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4700/18 2018 LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.34 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +1.3 III DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2018 2 88
2 f 1 13.18 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL 0.0 IV KORZEŃ Robert Z/5553/15 2018 4
3 f 1 12.92 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA +1.3 IV DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3 ZKN 48 95
4 f 1 12.81 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 02 U18 LD +1.4 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 f 1 12.74 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +1.7 IV PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
6 f 1 12.47 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U20 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2018 4
7 f 1 12.31 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02 U18 MA +0.1 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/1351/16 2018 BEZ
8 f 1 11.55 KASPRZYK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL +1.0 -- KORZEŃ Robert Z/2460/18 2018 BEZ
  f 1 NM ¦WIERCZYNA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U23 SL 0.0 -- KORZEŃ Robert Z/0485/14 2018 1 ZKN
Kula (5) M
1 f 1 13.61 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U18 SL III WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2018 2 ZKN
2 f 1 13.15 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 02 U18 OP IV DZIUBA Jacek Z/3463/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 f 1 12.39 KULISZ Kamil MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/1304/16 2018 5 LDK! GIM
4 f 1 12.13 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL V DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM 91
5 f 1 11.41 CIELEŃ Jakub MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1320/16 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 f 1 10.70 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2018
2 f 2 12.43 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL V DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM 93
3 f 2 10.73 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2408/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 f 2 9.97 ROWEK Patryk SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4403/18 2018
5 f 2 9.55 WESOŁEK Wiktor RMKS Rybnik 03 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/3689/18 2018 BEZ LDK!
6 f 2 8.11 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2083/17 , 2018 BEZ LDK!
7 f 2 7.30 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3330/18 2018 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 15.44 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL II DMP U20 PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2018 2 136
2 f 1 14.77 CZYŻ Michał UKS Wisła 00 U20 SL II SOBCZYK Jarosław Z/3148/17 2018 2 ZKN
3 f 1 14.51 KIN Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U20 SL II DMP U20 DUBIEL Adam Z/3217/15 2018 2 125
Kula (7.26) M
1 f 1 11.87 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 86 Sen SL -- B.D. Z/3241/11 2018 1
Dysk (1) M
1 f 1 46.87 MALISZEWSKI Andrzej niest. Katowice 57 Weteran SL -- B.D. 3
2 f 1 43.40 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 3 LDK! GIM
5 f 1 41.75 GWÓŻDŻ Tomasz RMKS Rybnik 03 U16 SL III B.D. Z/2960/17 2018 5 LDK! GIM
6 f 1 41.70 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 04 U16 SL III BONK Stanisław Z/3549/15 2018 5
7 f 1 39.70 KASTELIK Igor MCKiS Jaworzno 03 U16 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1449/17 2018 5
8 f 1 37.70 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 03 U16 SL IV KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2018 5 LDK! GIM
10 f 1 29.90 COBKAŁO Aleksander RMKS Rybnik 04 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/2511/18 2018 BEZ LDK!
11 f 1 28.35 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2408/17 2018 BEZ LDK! GIM
12 f 1 27.40 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3330/18 2018 BEZ
14 f 1 22.64 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2083/17 , 2018 BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 49.35 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U18 SL II WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2018 2 ZKN
2 f 1 44.53 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U18 SL III SKALIK Joanna Z/2595/15 2018 3
3 f 1 40.23 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 02 U18 OP III DZIUBA Jacek Z/3463/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 f 1 38.99 KULISZ Kamil MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL IV DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1304/16 2018 5 LDK! GIM 106
5 f 1 30.45 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2018
8 f 1 27.72 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2018 3 ZKN
Dysk (1.75) M
1 f 1 41.46 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U20 SL III PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2018 2
2 f 1 34.78 CZYŻ Michał UKS Wisła 00 U20 SL IV SOBCZYK Jarosław Z/3148/17 2018 2 ZKN
3 f 1 31.02 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2018 BEZ
Oszczep (700) M
2 f 1 33.92 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 02 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2018 5
3 f 1 33.90 KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/4734/17 2018 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 53.40 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL III B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2018 2
2 f 1 51.18 KONSTANTYNOWICZ Wiktor MKS-MOS Katowice 99 U20 SL III DMP U20 BONK Stanisław B.D. Z/3213/15 2018 ZKN 114
4 f 1 44.25 BACA Szymon MCKiS Jaworzno 99 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1465/17 2018 4
5 f 1 41.63 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2018 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 23.198544025421 sekund