Tarnów 17.06.2018
Małopolski mityng lekkoatletyczny [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 2 e 1 12.31 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA +0.5 II DMP KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2 110
2 4 e 1 13.00 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK +0.5 III BIGUS Anna Z/2113/15 2018 2 ZKN
3 7 e 1 13.16 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.5 III KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/0061/17 , 2018 3 LDK! GIM
4 9 e 1 13.24 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.5 IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1543/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 16 e 1 13.82 SACHA Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +0.5 -- ZALEWSKA Ewa Z/1737/17 2018 5
6 17 e 1 13.88 TARSA Natalia ULKS Lipinki 00 U20 MA +0.5 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1278/16 2018 4
7 22 e 1 14.43 GUZIOR Natalia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +0.5 V B.D. Z/0430/18 2018
8 23 e 1 15.02 SZUSTAK Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +0.5 -- WAŁASZEK Jarosław Z/3786/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 3 e 2 12.37 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK -1.1 II MARSZAŁEK Alicja KOTUŁA Krzysztof Z/4171/15 2018 ZKN
2 5 e 2 13.13 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -1.1 III DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018 106
3 10 e 2 13.41 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -1.1 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3870/18 2018
4 11 e 2 13.57 FORTUNA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA -1.1 IV KUCZEK Piotr Z/2429/17 2018 4
5 13 e 2 13.73 ZYCH Julia WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -1.1 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2461/16 2018 4
6 19 e 2 13.99 BIAŁEK Joanna WKS Wawel Kraków 01 U18 MA -1.1 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2794/15 2018 4
7 21 e 2 14.40 BIJAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -1.1 V SOBCZYK Bogumiła Z/4670/17 2018 LDK! GIM
8 24 e 2 15.08 TATARCZUCH Jaśmina WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -1.1 -- SOBCZYK Bogumiła Z/3185/18 2018 LDK!
1 1 e 3 12.27 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.4 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 2 ZKN
2 6 e 3 13.13 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.4 III PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2018
3 8 e 3 13.22 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA +0.4 IV PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2018
4 12 e 3 13.70 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +0.4 IV ZALEWSKA Ewa Z/4191/18 2018 5
5 14 e 3 13.77 TABOR Maja UKS Budowlani Nowy Sącz 02 U18 MA +0.4 IV KLIMEK Józef Z/3156/17 2018 5
6 15 e 3 13.78 TRYT Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +0.4 IV WAŁASZEK Jarosław Z/3778/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 18 e 3 13.90 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +0.4 V WAŁASZEK Jarosław Z/4753/18 2018 BEZ LDK!
8 20 e 3 14.30 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 05 U14 PK +0.4 V MARSZAŁEK Alicja Z/4631/18 2018 LDK!
1 f 1 12.22 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK -2.0 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 2 ZKN
2 f 1 12.31 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK -2.0 II MARSZAŁEK Alicja KOTUŁA Krzysztof Z/4171/15 2018 ZKN
3 f 1 13.06 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -2.0 III BIGUS Anna Z/2113/15 2018 2 ZKN
4 f 1 13.20 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -2.0 III DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018 104
5 f 1 13.22 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -2.0 IV PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2018
6 f 1 13.42 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -2.0 IV PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2018
200 m K
1 1 s 1 25.16 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +2.1 II DMP U20 TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 2 ZKN 142
2 2 s 1 27.27 PRUŚ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U20 MA +2.1 III KOŁODZIEJ Roman Z/0640/18 2018 BEZ
3 4 s 1 27.60 FORTUNA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +2.1 IV KUCZEK Piotr Z/2429/17 2018 4
4 19 s 1 30.36 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +2.1 -- MAZUR Janusz Z/6413/15 2018 2 ZKN
1 3 s 2 27.51 GRZYB Ola MUKS Wisła Junior Sandomierz 04 U16 SK +0.9 IV MIREK Andrzej Z/2713/16 2018 3
2 5 s 2 27.60 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.9 IV PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2018
3 7 s 2 28.06 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.9 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3870/18 2018
4 8 s 2 28.12 BIAŁEK Joanna WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +0.9 IV DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2794/15 2018 4 47 90
5 12 s 2 28.66 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA +0.9 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 BEZ
6 14 s 2 28.74 NOSAL Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +0.9 V ZALEWSKA Ewa Z/4191/18 2018 5
1 9 s 3 28.30 ORMANIEC Łucja UKS Jedynka Skawina 03 U16 MA +2.8 IV MROWIEC ADAM Z/3960/17 2018 5 LDK!
2 10 s 3 28.36 SACHA Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +2.8 IV ZALEWSKA Ewa Z/1737/17 2018 5
3 13 s 3 28.68 DRWAL Sara MLUKS Tarnów 01 U18 MA +2.8 -- GOLEC Bartłomiej Z/5361/15 2018 BEZ LDK!
4 15 s 3 28.74 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA +2.8 V KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2018 4
5 16 s 3 28.89 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +2.8 -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2018 3
6 17 s 3 29.21 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA +2.8 V KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2018 4
1 6 s 4 27.72 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK +0.5 IV BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2018 3 LDK!
2 11 s 4 28.51 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04 U16 MA +0.5 V GRECH Halina Z/0227/18 2018 LDK!
3 18 s 4 30.01 POLASZEK Katarzyna ULKS Lipinki 00 U20 MA +0.5 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/6317/15 2018 BEZ
4 20 s 4 30.38 BIJAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +0.5 -- DMP SOBCZYK Bogumiła Z/4670/17 2018 LDK! GIM 18
5 21 s 4 31.54 TATARCZUCH Jaśmina WKS Wawel Kraków 04 U16 MA +0.5 -- SOBCZYK Bogumiła Z/3185/18 2018 LDK!
400 m K
1 1 s 1 58.29 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA II KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
2 2 s 1 58.48 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U18 MA II GRECH Halina Z/2094/15 2018 2 LDK! ZKN
3 3 s 1 59.64 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U18 MA III KLIMEK Józef Z/0910/15 2018 2 ZKN
4 4 s 1 59.90 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA III MIREK Wacław Z/2407/15 2018 2 ZKN
5 7 s 1 62.80 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1543/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
6 9 s 1 64.15 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK IV MAZUR Janusz KOWAL Piotr # , Z/2340/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
1 5 s 2 60.20 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/2995/15 2018 2 LDK! ZKN
2 6 s 2 60.95 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/0061/17 , 2018 3 LDK! GIM
3 8 s 2 62.95 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA IV DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 BEZ 92
4 10 s 2 65.72 JAWORSKA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- GRECH Halina Z/1358/16 2018 BEZ LDK!
5 11 s 2 67.22 TARSA Natalia ULKS Lipinki 00 U20 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1278/16 2018 4
6 12 s 2 67.73 BOGDAŃSKA Julia UKS Budowlani Nowy Sącz 03 U16 MA -- KLIMEK Józef Z/1043/18 2018
800 m K
1 1 s 1 2:17.53 SERAFIN Katarzyna MLUKS Tarnów 02 U18 MA III GRECH Halina Z/0063/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 2:29.84 ŻÓŁTAK Anna LKB Rudnik 95 Sen SK -- KLEPACZ Anna Z/4740/17 2018
3 3 s 1 2:32.29 AUGUSTYN Karina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- BIGUS Anna Z/3757/18 2018
4 4 s 1 2:37.55 ŁABUZ Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/2243/15 2018 BEZ
  s 1 DNF SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- GRECH Halina Z/2094/15 2018 2 LDK! ZKN
3000 m K
1 1 s 1 9:43.52 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA I KRÓL Zbigniew Z/0090/11 2018 1
2 2 s 1 10:59.97 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA III KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2018 3 ZKN
3 3 s 1 11:29.77 PRZYDZIAŁ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/1805/18 2018
4 4 s 1 12:02.50 MICHALIK Edyta UKS Gimpel Nowy Targ 95 Sen MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/0195/14 2018 BEZ
  s 1 DNF CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/2937/15 2018 2 ZKN
80 pł K
1 1 s 1 13.14 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +2.8 IV WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2018
2 2 s 1 13.61 GRZYB Ola MUKS Wisła Junior Sandomierz 04 U16 SK +2.8 IV MIREK Andrzej Z/2713/16 2018 3
3 3 s 1 14.01 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +2.8 V WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/3773/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 4 s 1 14.03 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +2.8 V MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.94 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -2.6 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/6413/15 2018 2 ZKN 139
2 s 1 15.75 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -2.6 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0115/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
100 m pł K
1 1 s 1 18.17 POKORNY Joanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA -2.6 -- WAŁASZEK Jarosław Z/2392/17 2018 BEZ
400 m pł K K
1 1 s 1 68.00 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK III DMP U20 SUGIER Maria Z/0272/15 2018 3 LDK! 110
2 2 s 1 69.21 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA IV DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2018 3 LDK! 104
3 3 s 1 69.27 WYWROT Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK IV DMP U20 SUGIER Maria Z/0279/15 2018 4 LDK! 104
4 4 s 1 69.67 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK IV MIREK Andrzej # Z/2710/16 2018 2 ZKN
5 5 s 1 69.96 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U18 PK IV KARKUT Bogdan Z/6463/15 2018 4
6 6 s 1 72.86 POKORNY Joanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/2392/17 2018 BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.76 KONIOR Justyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/0842/11 2018 1 126
2 f 1 1.64 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II DMP ZAPART Stanisław Z/0099/14 2018 1 ZKN 91
3 f 1 1.44 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA V DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2018 BEZ 73
W dal K
  f 1 4.20 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +0.7 -- WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/3773/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 f 1 5.57 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK +2.4 II BIGUS Anna Z/6198/15 2018 2 ZKN
2 f 1 5.48 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK +1.1 II WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/2782/11 2018 1
3 f 1 4.76 ZYCH Julia WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +1.5 -- DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2461/16 2018 4 46
4 f 1 4.59 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +3.1 V WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/3773/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 f 1 4.53 TRYT Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +0.6 V WAŁASZEK Jarosław Z/3778/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 f 1 4.45 POLASZEK Katarzyna ULKS Lipinki 00 U20 MA -0.1 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/6317/15 2018 BEZ
7 f 1 4.44 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 05 U14 PK +0.2 -- MARSZAŁEK Alicja Z/4631/18 2018 LDK!
8 f 1 4.39 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +0.1 -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ 58
9 f 1 4.07 SZUSTAK Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +1.2 -- WAŁASZEK Jarosław Z/3786/17 2018 BEZ LDK! GIM
10 f 1 3.91 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA +0.2 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2018 BEZ
11 f 1 3.56 FILIPCZAK Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 05 U14 PK +0.2 -- MARSZAŁEK Alicja MARSZAŁEK Alicja , Z/4621/18 , 2018 LDK!
12 f 1 3.25 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +0.5 -- WAŁASZEK Jarosław Z/4753/18 2018 BEZ LDK!
13 f 1 3.24 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.3 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0115/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
Trójskok K
1 1 f 1 11.88 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK +1.6 II DMP U20 TORBA Tomasz Z/4423/15 2018 3 ZKN 129
2 2 f 1 11.01 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U16 MA -0.1 III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2018 4 LDK! GIM
3 3 f 1 10.48 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.2 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 3 LDK! ZKN GIM 88
Kula (3) K
1 f 1 12.09 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK III MIREK Andrzej Z/2712/16 2018 2 ZKN
2 f 1 9.30 DRWAL Sara MLUKS Tarnów 01 U18 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/5361/15 2018 BEZ LDK!
3 f 1 8.53 SOBOTA Anna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3987/18 2018
4 f 1 8.33 SIBIGA Marta UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/0718/18 2018
1 f 2 9.39 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA V SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
2 f 2 8.81 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA V SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2018 5 LDK!
3 f 2 8.58 KUDLIŃSKA Łucja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- MICHNIAK Jan Z/3533/18 2018
Dysk (0.75) K
1 f 1 35.30 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
2 f 1 28.00 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2018 5 LDK!
3 f 1 23.99 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2018
4 f 1 22.75 RYŚ Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3203/18 2018
5 f 1 21.79 SZYMASZEK Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3202/18 2018
6 f 1 20.42 SZCZĘDOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3205/18 2018
7 f 1 17.04 WIERCIOCH Izabela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK -- B.D. Z/4620/18 2018
Dysk (1) K
1 f 1 30.39 KRÓL Magdalena WKS Wawel Kraków 00 U20 MA IV DMP DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/2801/15 2018 4 53 100
1 f 2 34.66 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 01 U18 MA III DMP DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/3867/16 2018 4 74 116
2 f 2 30.80 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/1447/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 f 2 26.04 SOBOTA Anna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3987/18 2018
4 f 2 25.65 MOTOWIDŁO Karolina CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3986/18 2018
Oszczep (500) K
1 f 1 29.86 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2018 BEZ
2 f 1 28.48 MIKLUSIAK Krystyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/1447/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 f 1 27.02 MOTOWIDŁO Karolina CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3986/18 2018
1 f 2 33.14 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U16 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0026/17 2018 4 LDK! 84
2 f 2 26.07 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2018
3 f 2 20.88 SZEWCZYK Aleksandra SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/4669/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 f 2 13.61 SZYMASZEK Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3202/18 2018
100 m M
1 2 e 1 10.72 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA +1.0 I KUCZEK Piotr Z/1201/12 2018 1
2 4 e 1 11.00 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +1.0 II DMP U20 MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2018 2 LDK! KN GIM 138
3 6 e 1 11.04 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +1.0 II DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2018 3 ZKN 136
4 12 e 1 11.74 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA +1.0 III DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/0778/18 2018 99
5 13 e 1 11.82 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U16 MA +1.0 IV JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2018 4 LDK! GIM
6 19 e 1 12.30 KOŚ Karol KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +1.0 -- KUCZEK Piotr Z/1454/16 2018 BEZ
7 20 e 1 12.33 IWAŃSKI Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +1.0 -- KUCZEK Piotr Z/2430/17 2018 BEZ
1 1 e 2 10.71 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +0.2 I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0090/13 2018 1 ZKN 128
2 5 e 2 11.00 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.2 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
3 7 e 2 11.21 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +0.2 II KUCZEK Piotr Z/4801/15 2018 2
4 8 e 2 11.36 MIKUS Patryk CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +0.2 III MAZUR Janusz Z/2209/17 2018 3
5 10 e 2 11.65 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +0.2 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3 ZKN
6 15 e 2 11.97 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +0.2 IV KUCZEK Piotr Z/3080/16 2018 4
7 17 e 2 12.17 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +0.2 IV KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2018
8 21 e 2 12.89 STROJNY Antoni KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +0.2 -- WAŁASZEK Jarosław Z/0103/17 2018 5
1 3 e 3 10.94 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA +0.9 II DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2018 2 107
2 9 e 3 11.44 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA +0.9 III KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2
3 11 e 3 11.71 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +0.9 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 5 LDK!
4 14 e 3 11.84 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.9 IV WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2018 5
5 16 e 3 12.17 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04 U16 MA +0.9 IV SOBCZYK Bogumiła B.D. Z/4589/17 2018 5 LDK! GIM
6 18 e 3 12.20 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +0.9 IV ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2018 BEZ LDK!
1 f 1 10.69 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA +1.0 I KUCZEK Piotr Z/1201/12 2018 1
2 f 1 10.71 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +1.0 I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0090/13 2018 1 ZKN 128
3 f 1 10.85 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA +1.0 I DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2018 2 115
4 f 1 10.86 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +1.0 I DMP U20 MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2018 2 LDK! KN GIM 146
5 f 1 11.05 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +1.0 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
6 f 1 11.07 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +1.0 II DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2018 3 ZKN 134
7 f 1 11.45 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA +1.0 III KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2
200 m M
1 1 s 1 22.23 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +1.3 II DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6458/15 2018 3 ZKN 101
2 2 s 1 22.78 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +1.3 II PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2018 3 ZKN
3 3 s 1 22.79 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA +1.3 II DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2018 2 122
4 4 s 1 22.81 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA +1.3 III KUCZEK Piotr Z/4801/15 2018 2
5 5 s 1 23.09 MIKUS Patryk CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +1.3 III MAZUR Janusz Z/2209/17 2018 3
1 6 s 2 23.45 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +1.3 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 5 LDK!
2 7 s 2 23.95 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA +1.3 IV KOŁODZIEJ Roman Z/0778/18 2018
3 8 s 2 24.77 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +1.3 -- KUCZEK Piotr Z/3080/16 2018 4
4 11 s 2 25.07 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +1.3 -- KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2018
5 13 s 2 25.82 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U16 MA +1.3 -- ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2018 BEZ LDK!
1 9 s 3 24.88 IWAŃSKI Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +1.2 -- KUCZEK Piotr Z/2430/17 2018 BEZ
2 10 s 3 24.96 KOŚ Karol KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +1.2 -- KUCZEK Piotr Z/1454/16 2018 BEZ
3 12 s 3 25.64 MACHLOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 04 U16 MA +1.2 -- DMP SOBCZYK Bogumiła B.D. Z/4589/17 2018 5 LDK! GIM 16
4 14 s 3 26.52 STROJNY Antoni KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +1.2 -- WAŁASZEK Jarosław Z/0103/17 2018 5
5 15 s 3 26.64 KRUPA Wojciech ULKS Lipinki 03 U16 MA +1.2 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1667/17 2018 5 LDK! GIM
400 m M
1 1 s 1 51.00 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA III KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2018
2 2 s 1 51.20 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/4800/15 2018 3
3 3 s 1 51.70 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków # 96 U23 MA III MIREK Wacław Z/0525/13 2018
4 6 s 1 53.08 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA IV DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2018 3 48 100
5 8 s 1 54.88 CHOWANIEC Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 99 U20 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1547/16 2018 4 LDK! 30 84
6 11 s 1 59.41 GROCHAL Jakub WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- PAŚ Mariusz Z/0060/17 2018 5 LDK! GIM
1 4 s 2 52.56 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 02 U18 MA III KRZYZAK Stanislaw Z/3868/16 2018 3
2 5 s 2 53.03 DOBOSZ Jakub WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV DMP DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/0034/16 2018 BEZ LDK! 48 100
3 7 s 2 53.66 BAŁUSZYŃSKI Paweł UKS Budowlani Nowy Sącz 99 U20 MA IV KLIMEK Józef Z/2564/15 2018 4
4 9 s 2 55.50 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- DMP U20 PAŚ Mariusz Z/2462/16 2018 3 LDK! GIM 79
5 10 s 2 59.02 WAŁASZEK Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/2241/15 2018 BEZ
800 m M
1 1 s 1 2:00.70 SŁOWIK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 92 Sen MA III WÓJCIK Teodor Z/2664/18 2018
2 2 s 1 2:02.84 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U18 MA IV WÓJCIK Teodor Z/2486/17 2018 4
3 3 s 1 2:04.08 ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 99 U20 MA IV ŚWIĄTKOWSKI Bartosz Z/0822/17 2018 4
4 5 s 1 2:07.56 GUL Adrian UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/6462/15 2018 4 LDK!
5 6 s 1 2:09.54 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3067/16 2018 4 LDK! GIM
6 7 s 1 2:10.75 PLUTA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4214/18 2018
7 9 s 1 2:14.58 ZIELIŃSKI Adrian ULKS Lipinki 01 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2357/17 2018 BEZ LDK!
1 4 s 2 2:04.20 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2018 3
2 8 s 2 2:10.90 RUDEK Maciej KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA -- KUCZEK Piotr Z/1453/16 2018 BEZ
3 10 s 2 2:17.41 SIEDLARCZYK Daniel UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2674/18 2018 BEZ 62
4 11 s 2 2:19.09 JAGIEŁŁO Jacek WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -- PAŚ Mariusz Z/1679/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 12 s 2 2:22.38 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4111/17 2018 BEZ LDK! GIM
3000 m M
1 1 s 1 8:53.68 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U18 SK III MIREK Andrzej Z/2504/17 2018 3 ZKN
2 2 s 1 9:28.92 KĄDZIOŁKA Tomasz WKS Wawel Kraków 97 U23 MA -- STAWIARZ Edward Z/2498/17 2018 BEZ
3 3 s 1 9:36.41 KNUTELSKI Błażej UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA IV DMP U20 B.D. Z/1886/17 2018 4 97
4 4 s 1 9:42.47 KOZIOŁ Przemysław MLUKS Tarnów 99 U20 MA IV GOLEC Bartłomiej Z/0228/16 2018 3
5 5 s 1 10:21.63 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02 U18 MA -- GRECH Halina Z/0082/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 6 s 1 10:25.40 PTAK Sebastian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -- BIGUS Anna Z/4188/18 2018
7 7 s 1 11:56.98 ZOŃ Jan UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1894/17 2018 BEZ 58
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.98 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +1.2 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 15.42 NADŁONEK Rafał CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +1.2 III MAZUR Janusz Z/1170/18 2018
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 55.35 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA II DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 130
2 2 s 1 60.54 HALUCH Karol KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA IV KRAWCEWICZ Maria Z/2463/16 2018 5
3 3 s 1 62.04 PEMPUŚ Remigiusz UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK -- DMP U20 SUGIER Maria Z/0273/15 2018 BEZ LDK! 83
4 4 s 1 64.47 SITEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/1260/16 , 2018 LDK! GIM
400 m pł M
1 1 s 1 57.69 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA III DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1262/15 2018 4 LDK! 112
2 2 s 1 58.32 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
3 3 s 1 60.66 KOPACZ Aleksander MLUKS Tarnów 00 U20 MA IV JASICZ Ryszard Z/2089/15 2018 4
4 4 s 1 64.20 BIGOS Marcin UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1883/17 2018 BEZ 21 74
Wzwyż M
1 f 1 2.01 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK II DMP U20 TITTINGER Michał Z/6349/15 2018 3 ZKN 136
2 f 1 1.85 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U18 MA III DMP DMP U20 ZAPART Stanisław Z/2528/16 2018 3 ZKN 66 108
3 f 1 1.60 FILAR Oskar MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0844/18 2018
4 f 1 1.55 KRUPA Wojciech ULKS Lipinki 03 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1667/17 2018 5 LDK! GIM
W dal M
1 f 1 7.51 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +2.0 I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2018 1 KN
2 f 1 6.96 TARCZOŃ Damian KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U23 MA 0.0 II WAŁASZEK Jarosław Z/0052/13 2018 3
3 f 1 6.86 WIERZBICKI Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 94 Sen MA +1.5 II B.D. 2
4 f 1 6.43 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U18 MA +0.3 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3 ZKN
5 f 1 6.40 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.1 III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2018
6 f 1 6.27 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.1 IV DMP U20 SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej Z/0242/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 93
7 f 1 5.87 NADŁONEK Rafał CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -0.7 -- MAZUR Janusz Z/1170/18 2018
8 f 1 5.65 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 U18 PK +2.0 -- TORBA Tomasz Z/3154/17 2018 3 LDK! ZKN
9 f 1 5.57 WALICZEK Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA +0.3 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1893/17 2018 4 19 67
10 f 1 5.32 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U16 MA -0.8 -- JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2018 4 LDK! GIM
11 f 1 4.87 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.1 -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2018 5
12 f 1 3.81 WÓJCIK Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 06 U14 PK +0.1 -- MARSZAŁEK Alicja MARSZAŁEK Alicja , Z/4628/18 , 2018 LDK!
  f 1 NM BEDNARZ Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 94 Sen OP 0.0 -- ŻYŻYK Jerzy B.D. Z/2032/11 2018
Trójskok M
1 1 f 1 13.92 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U18 MA +1.8 III DMP DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2018 3 ZKN 75 118
2 2 f 1 13.20 JACHYM Jakub LKS Stal Mielec 01 U18 PK -0.9 III TORBA Tomasz Z/0539/17 2018 4 ZKN
3 3 f 1 12.83 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 U18 PK -1.4 IV DMP U20 TORBA Tomasz Z/3154/17 2018 3 LDK! ZKN 92
4 4 f 1 12.75 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.1 IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej Z/0242/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 5 f 1 12.45 SZCZYGIEŁ Bernard CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +0.7 -- WIERZBICKI Mirosław Z/2341/16 2018 5
Kula (5) M
1 f 1 11.72 KUŁACH Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 01 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2672/18 2018 85
2 f 1 10.85 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2018 5
Kula (6) M
1 f 1 15.65 UCHMAN Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK II DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz KURDZIEL Andrzej # Z/1844/16 2018 ZKN 138
2 f 1 14.52 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2018 2 ZKN 126
3 f 1 13.60 SZPIECH Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III SAMAGALSKI Tomasz Z/3708/16 2018 3
4 f 1 11.08 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA IV DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2018 BEZ 86
Dysk (1) M
1 f 1 23.85 JANORA Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3453/18 2018
Dysk (1.5) M
1 f 1 26.52 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/2979/16 2018 4 61
Dysk (1.75) M
1 f 1 23.72 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2018 BEZ
Oszczep (600) M
1 f 1 22.83 JANORA Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3453/18 2018
Oszczep (700) M
1 f 1 46.83 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/5834/15 2018 4 96
2 f 1 40.86 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2018 5
Oszczep (800) M
1 f 1 49.82 KWAŚNIAK Kacper CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III SAMAGALSKI Tomasz Z/3707/16 2018 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.6972489356995 sekund