Aleksandrów Łódzki 17.06.2018
Mityng lekkoatletyczny [DMP]
100 m K
1 1 e 1 12.90 GROT Aneta RKS ŁódĽ 79 Weteran LD -0.6 III B.D. GOWORSKI Tomasz , Z/3027/16 , 2018 2
2 3 e 1 13.50 JAK¦ Małgorzata RKS ŁódĽ 98 U23 LD -0.6 -- DMP KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2018 3 50
3 5 e 1 13.81 WALUSIŃSKA Kinga MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD -0.6 V SZEWCZYK Tomasz Z/0253/18 2018 5 LDK!
1 7 e 2 14.00 SADY¦ Marta RKS ŁódĽ 02 U18 LD -0.1 -- GOWORSKI Tomasz Z/0441/17 2018
2 9 e 2 14.11 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -0.1 V GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2018 BEZ
3 8 e 2 14.10 JABŁOŃSKA Maja UKS Vis Skierniewice 03 U16 LD -0.1 V KORWEK Joanna Z/3516/16 2018 5
4 10 e 2 14.62 WŁO¦CIAŃSKA Patrycja RKS ŁódĽ 03 U16 LD -0.1 -- GOWORSKI Tomasz Z/4123/17 2018 BEZ GIM
1 4 e 3 13.66 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD 0.0 IV TOMCZYK Kazimierz Z/3452/15 2018 3 LDK!
2 6 e 3 13.90 KUCHCIAK Oliwia RKS ŁódĽ 03 U16 LD 0.0 V GOWORSKI Tomasz Z/0824/18 2018
3 11 e 3 14.79 DURAS Oliwia RKS ŁódĽ 04 U16 LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz KOWALCZYK Katarzyna Z/0825/18 2018 BEZ LDK!
4 12 e 3 14.81 DEREJSKA Zuzanna RKS ŁódĽ 03 U16 LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz Z/2254/17 2018 BEZ GIM
1 2 e 4 13.12 MARKS Matylda AZS ŁódĽ 00 U20 LD -0.6 III KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 3
2 13 e 4 16.00 KOZIOŁEK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 06 U14 LD -0.6 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4730/18 2018
3 14 e 4 16.09 GALIŃSKA Martyna MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -0.6 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4729/18 2018
1 f 1 12.97 GROT Aneta RKS ŁódĽ 79 Weteran LD -0.2 III B.D. GOWORSKI Tomasz , Z/3027/16 , 2018 2
2 f 1 13.02 MARKS Matylda AZS ŁódĽ 00 U20 LD -0.2 III KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 3
3 f 1 13.56 JAK¦ Małgorzata RKS ŁódĽ 98 U23 LD -0.2 -- DMP KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2018 3 48
4 f 1 13.88 WALUSIŃSKA Kinga MUKS Park Zduńska Wola 04 U16 LD -0.2 V SZEWCZYK Tomasz Z/0253/18 2018 5 LDK!
150 m K
1 s 1 21.15 BERŁOWSKA Barbara RKS ŁódĽ 99 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0198/15 2018 3
2 s 1 21.38 KUCHCIAK Oliwia RKS ŁódĽ 03 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0824/18 2018
1 s 2 19.48 GROT Aneta RKS ŁódĽ 79 Weteran LD -- B.D. GOWORSKI Tomasz , Z/3027/16 , 2018 2
2 s 2 20.69 JAK¦ Małgorzata RKS ŁódĽ 98 U23 LD -- KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2018 3
3 s 2 22.65 DURAS Oliwia RKS ŁódĽ 04 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz KOWALCZYK Katarzyna Z/0825/18 2018 BEZ LDK!
300 m K
1 s 1 41.08 JAK¦ Aleksandra RKS ŁódĽ 98 U23 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2018
2 s 1 45.45 BERŁOWSKA Barbara RKS ŁódĽ 99 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0198/15 2018 3
3 s 1 46.73 SZULAK Aleksandra UKS 55 ŁódĽ 03 U16 LD V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/3456/17 2018 5 LDK!
4 s 1 49.21 BOGUSŁAWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/0746/17 2018 LDK!
1 s 2 43.37 MOTYKA Aleksandra RKS ŁódĽ 03 U16 LD III JASZCZAK Stanisław JASZCZAK Stanisław , Z/0749/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 s 2 45.46 SADY¦ Marta RKS ŁódĽ 02 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0441/17 2018
3 s 2 47.99 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS ŁódĽ 01 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2219/15 2018 4
1500 m K
1 s 1 4:57.58 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/3454/15 2018 3 LDK!
2 s 1 5:03.27 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0432/15 2018
100 m pł J MŁ K
1 s 1 18.61 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS ŁódĽ 01 U18 LD +0.1 -- GOWORSKI Tomasz Z/2219/15 2018 4
  s 1 DNF JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD +0.1 -- LIPIŃSKI Leszek Z/3706/15 2018 1 ZKN
Wzwyż K
1 f 1 1.71 KA¬MIERCZAK Weronika RKS ŁódĽ 02 U18 LD I DMP KRAKOWIAK Lech Z/1644/16 2018 KN 111
2 f 1 1.56 MOSZURA Julia RKS ŁódĽ 02 U18 LD III JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2018 3 LDK! GIM
3 f 1 1.51 MOSZURA Aleksandra RKS ŁódĽ 02 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3542/16 , 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 1.36 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/4046/18 2018 BEZ
5 f 1 1.31 KOSTRZEWA Małgorzata UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0427/18 2018 BEZ
  f 1 NM JABŁOŃSKA Maja UKS Vis Skierniewice 03 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3516/16 2018 5
W dal K
1 f 1 5.73 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 U23 SK +0.8 II LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2018
2 f 1 5.28 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD +1.4 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2018 2 LDK! ZKN
3 f 1 5.26 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 ŁódĽ 04 U16 LD +0.9 III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2018 2 LDK!
4 f 1 5.06 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U16 LD +1.0 IV BARSKA Jolanta Z/2460/17 2018 3
5 f 1 4.90 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD +1.5 IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2488/16 , 2018 4 LDK!
6 f 1 4.66 SZYMAŃSKA Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD +0.3 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2759/17 2018 4
7 f 1 4.34 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD +0.6 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2018 BEZ
8 f 1 3.65 DUDINA Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD +1.4 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2018 BEZ
9 f 1 3.64 GALIŃSKA Martyna MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U16 LD +0.5 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4729/18 2018
10 f 1 3.24 KOZIOŁEK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 06 U14 LD +1.3 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4730/18 2018
Trójskok K
1 f 1 12.03 SZABLEWSKA Paulina RKS ŁódĽ 98 U23 LD 0.0 I DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2018 ZKN 110
2 f 1 11.86 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 U23 SK +0.4 II LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2018
3 f 1 11.03 PABIANEK Angelika AZS ŁódĽ 99 U20 LD +0.4 III SADACH Aneta Z/0301/16 2018 2 ZKN
4 f 1 10.69 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD +0.4 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2018 5
5 f 1 10.53 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD 0.0 IV LIPIŃSKI Leszek Z/3706/15 2018 1 ZKN
6 f 1 10.51 KUSYK Aleksandra RKS ŁódĽ 00 U20 LD +0.1 IV KRAKOWIAK Lech Z/6307/15 2018 4
7 f 1 9.30 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/4046/18 2018 BEZ
  f 1 NM KIEŁBASA Małgorzata AZS ŁódĽ 97 U23 LD 0.0 -- DMP LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/1119/13 2018 1 KN
Kula (2) K
1 f 1 11.61 MROWIŃSKA Gabriela MKS Aleksandrów Łódzki 05 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/1404/18 2018
2 f 1 9.83 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 06 U14 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2018 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.76 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 ŁódĽ 02 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2018 2 LDK! KN
2 f 1 10.76 PIASECKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/3750/15 2018 4
3 f 1 10.25 WO¬NIAK Julia UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2018 BEZ LDK!
4 f 1 10.13 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 01 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2018 4
5 f 1 9.65 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2018 3 ZKN
6 f 1 8.58 OTTO Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2484/16 2018 3
1 f 2 9.72 MROWIŃSKA Gabriela MKS Aleksandrów Łódzki 05 U14 LD V JOACHIMIAK Robert Z/1404/18 2018
2 f 2 9.43 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2018 4 LDK!
3 f 2 7.96 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2018 5
Kula (4) K
1 f 1 10.65 OGŁOSZKA Karolina RKS ŁódĽ 88 Sen LD III DMP KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2018 73
2 f 1 9.99 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/4834/15 2018 2 ZKN
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.02 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2018 4 LDK!
2 f 1 23.01 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 06 U14 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2018 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 39.26 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD II JOACHIMIAK Robert Z/4834/15 2018 2 ZKN
2 f 1 35.72 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 ŁódĽ 02 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2018 2 LDK! KN
3 f 1 34.50 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2018 3 ZKN
4 f 1 33.00 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 01 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3813/15 2018 3 ZKN
5 f 1 32.38 PIASECKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/3750/15 2018 4
6 f 1 31.37 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 01 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2018 4
7 f 1 28.79 MACIEJEWSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 01 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/4742/17 2018 4
8 f 1 26.90 OTTO Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2484/16 2018 3
9 f 1 25.89 BOMBA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 02 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz Z/1647/16 2018 1 LDK! KN
10 f 1 25.02 KACZMAREK Gabriela MKLA Łęczyca 01 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2566/16 2018 BEZ
11 f 1 21.59 WO¬NIAK Julia UKS 55 ŁódĽ 01 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2018 BEZ LDK!
100 m M
1 e 1 11.18 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -1.3 II KOWALSKI Robert Z/2699/16 2018 2 ZKN
2 e 1 11.77 KOZIOŁ Jakub RKS ŁódĽ 99 U20 LD -1.3 IV DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2018 3 50
3 e 1 12.02 PĘCZEK Piotr RKS ŁódĽ 02 U18 LD -1.3 IV B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2018 5 LDK!
4 e 1 12.10 BROCKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -1.3 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0372/18 2018 5
1 e 2 11.98 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 ŁódĽ 02 U18 LD -0.5 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2018 3 LDK! ZKN
2 e 2 12.77 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD -0.5 -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2018 5
3 e 2 12.93 DURLIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -0.5 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2764/17 2018 BEZ
1 e 3 11.80 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -0.6 IV MARSZAŁEK Rafał Z/6326/15 2016 5
2 e 3 14.03 SPUŁTOWSKI Adam RKS ŁódĽ 99 U20 LD -0.6 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/2045/18 2018
1 f 1 11.69 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD 0.0 III MARSZAŁEK Rafał Z/6326/15 2016 5
2 f 1 11.70 KOZIOŁ Jakub RKS ŁódĽ 99 U20 LD 0.0 III DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/0538/17 2018 3 54
3 f 1 12.05 PĘCZEK Piotr RKS ŁódĽ 02 U18 LD 0.0 IV B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2018 5 LDK!
150 m M
1 s 1 16.34 RZE¬NICZAK Mateusz RKS ŁódĽ 98 U23 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2018 KN
2 s 1 16.61 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- KOWALSKI Robert Z/2699/16 2018 2 ZKN
3 s 1 17.43 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD -- KOWALSKI Robert Z/4352/15 2018 3
1 s 2 17.49 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U18 LD -- MARSZAŁEK Rafał Z/6326/15 2016 5
2 s 2 20.31 PĘCZEK Adam RKS ŁódĽ 72 Weteran LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/0876/18 , 2018 BEZ
300 m M
1 s 1 33.74 RZE¬NICZAK Mateusz RKS ŁódĽ 98 U23 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2018 KN
2 s 1 36.94 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD -- KOWALSKI Robert Z/4352/15 2018 3
3 s 1 41.94 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD V BARSKA Jolanta Z/3524/16 2018 5
1 s 2 38.02 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 ŁódĽ 02 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2018 3 LDK! ZKN
2 s 2 43.62 PĘCZEK Adam RKS ŁódĽ 72 Weteran LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/0876/18 , 2018 BEZ
800 m M
1 s 1 1:59.94 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2018 2 ZKN
2 s 1 2:29.43 PRZYGODA Piotr niest. ŁódĽ 98 U23 LD --
  s 1 DNF ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2018 3
110 m pł J MŁ M
1 e 1 14.96 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -0.6 II LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2018 4 ZKN
2 e 1 15.32 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -0.6 III KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3
3 e 1 16.06 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -0.6 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4
1 f 1 14.80 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -0.1 II LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2018 4 ZKN
2 f 1 15.48 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -0.1 III GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4
3 f 1 16.15 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -0.1 IV KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.83 WŁOSTEK Piotr RKS ŁódĽ 00 U20 LD -0.6 II SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2 ZKN
  s 1 DNF JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -0.6 -- TOMCZYK Kazimierz Z/3705/15 2018 2 ZKN
Wzwyż M
1 f 1 1.96 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2018 2 ZKN
2 f 1 1.91 KA¬MIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 99 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0405/15 2018 2
3 f 1 1.71 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3
  f 1 NM ZIELIŃSKI Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3540/18 2018 BEZ
W dal M
1 f 1 6.99 KU¦ Emanuel MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -1.3 II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/6151/15 2018 3 ZKN
2 f 1 6.45 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -1.0 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3761/15 2018 3 ZKN
3 f 1 5.88 RACZYŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -0.1 --
4 f 1 5.53 SIENKIEWICZ Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -0.6 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2770/17 2018 5
5 f 1 5.42 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -0.7 -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2018
6 f 1 5.14 DURLIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -1.4 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2764/17 2018 BEZ
7 f 1 4.76 ZIELIŃSKI Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -0.7 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3540/18 2018 BEZ
8 f 1 4.43 SZUBA Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -0.7 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0290/18 2018
9 f 1 4.42 PODEMSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD -0.9 -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2769/17 , 2018 BEZ
  f 1 NM WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD 0.0 -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2018 3
Trójskok M
1 f 1 14.54 KRAWCZYK Kacper AZS ŁódĽ 01 U18 LD +0.1 II DMP SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2018 2 LDK! KN 94
2 f 1 14.43 RUDNIK Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 U18 WN +0.1 II URBANOWSKI Miroslaw Z/0593/16 2018 2 LDK! ZKN
3 f 1 13.75 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +0.2 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2018 3 ZKN
4 f 1 13.69 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U23 LD +0.2 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2018
5 f 1 13.39 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +0.2 III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2018 2 ZKN
6 f 1 13.09 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD 0.0 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3775/15 2018 3 ZKN
7 f 1 12.90 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 02 U18 LD +0.2 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2018 3
8 f 1 11.93 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD +0.7 -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2494/16 , 2018 5
9 f 1 9.16 PODEMSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 03 U16 LD +0.7 -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2769/17 , 2018 BEZ
Kula (4) M
1 f 1 11.42 O¦KIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 05 U14 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2018 LDK!
2 f 1 9.45 OWCZAREK Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 05 U14 LD -- GO¬DZIK Beata Z/4732/18 2018
3 f 1 8.10 KLIBER Bartosz UKS 12 Kalisz 05 U14 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1606/18 2018
1 f 2 12.05 BUJNOWICZ Longin MKS Aleksandrów Łódzki # 40 Weteran LD -- B.D. JOACHIMIAK Robert
Kula (5) M
1 f 1 19.25 GO¬DZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U18 WP I MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2018 1 KN
2 f 1 18.67 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2018 1 LDK! KN
3 f 1 13.34 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2018 2 LDK! ZKN
4 f 1 12.75 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2018 3 LDK!
5 f 1 12.29 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2018 4
6 f 1 11.68 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 f 1 10.85 DUDEK Ignacy MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2477/16 2018 4
8 f 1 10.62 NOWAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2482/16 2018 5
9 f 1 10.33 OLCZYK Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2483/16 2018 4
Kula (6) M
1 f 1 13.37 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2018 2 ZKN
2 f 1 10.85 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/3807/15 2018 4
Kula (7.26) M
1 f 1 18.20 KUSIAK Damian RLTL ZTE Radom 88 Sen MZ M
Dysk (0.75) M
1 f 1 26.13 OWCZAREK Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 05 U14 LD -- GO¬DZIK Beata Z/4732/18 2018
2 f 1 21.84 KLIBER Bartosz UKS 12 Kalisz 05 U14 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1606/18 2018
  f 1 NM O¦KIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 05 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2018 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 42.09 O¦KIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 05 U14 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2018 LDK!
2 f 1 38.88 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0767/18 2018 BEZ
3 f 1 35.03 WALCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/1428/18 2018 LDK!
4 f 1 28.28 OWCZAREK Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 05 U14 LD -- GO¬DZIK Beata Z/4732/18 2018
Dysk (1.5) M
1 f 1 54.10 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2018 1 LDK! KN
2 f 1 45.88 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 f 1 43.02 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2018 2 LDK! ZKN
4 f 1 41.02 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2018 4
5 f 1 35.47 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2018 3 LDK!
6 f 1 30.80 DUDEK Ignacy MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2477/16 2018 4
7 f 1 29.81 NOWAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2482/16 2018 5
8 f 1 29.34 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2018 4
Dysk (1.75) M
1 f 1 47.76 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD II JOACHIMIAK Robert Z/4350/15 2018 2 ZKN
2 f 1 47.68 GO¬DZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2018 1 ZKN
3 f 1 41.30 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2018 2 ZKN
4 f 1 38.93 NOWAK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III JOACHIMIAK Robert Z/3785/15 2018 2
5 f 1 37.30 MASŁOWSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/3784/15 2018 3
6 f 1 33.56 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3807/15 2018 4
Dysk (2) M
1 f 1 41.70 GO¬DZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD II GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2018 1 ZKN
2 f 1 39.78 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD III JOACHIMIAK Robert Z/4350/15 2018 2 ZKN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.900640010834 sekund