Warszawa 16 - 17.06.2018
Mistrzostwa Warszawy U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 e 1 12.22 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ -0.1 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
2 e 1 12.24 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ -0.1 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
3 e 1 12.29 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -0.1 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2018
4 e 1 12.69 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -0.1 II DMP CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2018 2 88
5 e 1 12.91 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.1 III OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 3 ZKN
6 e 1 14.55 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -0.1 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2018 1 ZKN
1 e 2 12.64 JASTRZĘBSKA Karolina MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ 0.0 II MACIEJEWSKI Janusz Z/3279/17 2018 3
2 e 2 12.66 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ 0.0 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
3 e 2 12.71 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ 0.0 II OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 3 ZKN
4 e 2 12.75 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ 0.0 II BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2018 2
5 e 2 12.88 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ 0.0 III OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2018 3
6 e 2 12.93 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD 0.0 III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 3 115
7 e 2 13.09 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU 0.0 III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 108
1 e 3 13.17 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -1.2 III NIEBUDEK Sylwester Z/3297/17 2018 5
2 e 3 13.20 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 98 U23 MZ -1.2 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2018
3 e 3 13.26 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU -1.2 IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2018 3 LDK! GIM 101
4 e 3 13.39 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 01 U18 LU -1.2 IV WDOWIAK Aneta Z/0170/15 2018 2 LDK! ZKN
5 e 3 13.41 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U16 MZ -1.2 IV JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 4
6 e 3 13.43 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -1.2 IV OBROCKI Bogdan Z/2324/15 2018 2 ZKN
7 e 3 13.61 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -1.2 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2018
1 e 4 13.42 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ 0.0 IV RZEPKA Marek Z/1131/17 2018
2 e 4 13.44 PUKSZTA Elżbieta MKS Juvenia Białystok 97 U23 PD 0.0 -- B.D. B.D. , Z/4678/18 , 2018
3 e 4 13.51 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ 0.0 IV OBROCKI Bogdan Z/2322/15 2018 3
4 e 4 13.62 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ 0.0 IV OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 4
5 e 4 13.72 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ 0.0 IV BOROŃ Aldona # Z/0343/17 2018 BEZ GIM
6 e 4 13.84 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0644/18 2018
7 e 4 14.00 DIMITROW Maja UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ 0.0 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3456/18 2018
1 e 5 13.72 BURZYŃSKA Kinga KM Aktywni Sochaczew 03 U16 MZ +2.2 IV ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0285/18 2018 BEZ LDK!
2 e 5 13.92 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +2.2 -- WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2018 LDK!
3 e 5 13.94 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U16 MZ +2.2 V GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2018
4 e 5 13.98 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +2.2 -- OBROCKI Bogdan Z/3156/16 2018 BEZ
5 e 5 14.35 DMUCHOWSKA Justyna KS Warszawianka W-wa 02 U18 MZ +2.2 -- KLEIN Jarosław KLEIN Jarosław , Z/3814/16 , 2018 5
6 e 5 14.39 BIAŁECKA Anita OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ +2.2 V BALCERZAK Piotr Z/2261/18 2018
1 e 6 13.46 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ +0.1 IV MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2018 4 LDK!
2 e 6 13.76 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +0.1 IV B.D. RADKIEWICZ Przemysław 5 LDK!
3 e 6 14.05 MC MAHON Oliwia AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ +0.1 V MASTALERZ Janusz Z/2700/17 2018 4 LDK!
4 e 6 14.44 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +0.1 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2018 4
5 e 6 14.50 ŻOCHOWSKA Elżbieta AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ +0.1 -- ŁATKO Barbara Z/2125/17 2018 BEZ
6 e 6 15.37 MALCZEWSKA Olga UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +0.1 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/4550/18 2018
1 e 7 12.96 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -2.2 III RĄCZKA Paweł # Z/3425/17 2018 3 LDK! ZKN
2 e 7 13.86 MALINOWSKA Urszula UKS Kusy Warszawa 03 U16 MZ -2.2 V KĘDZIORA Robert Z/2712/17 2018 4 LDK!
3 e 7 14.17 KOZICKA Julia UKS Młodzik Warszawa 01 U18 MZ -2.2 -- RADKE Karol RADKE Karol Z/4318/18 2018 LDK!
4 e 7 14.54 SOŚNIERZ Maria AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -2.2 -- OBROCKI Bogdan Z/4800/18 2018
5 e 7 14.70 PIETRASZEWSKA Honorata AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ -2.2 -- ŁATKO Barbara Z/0314/18 2018
1 f 1 12.50 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ +0.6 II RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2018 2 ZKN
2 f 1 13.10 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.6 III OBROCKI Bogdan Z/2324/15 2018 2 ZKN
3 f 1 13.32 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.6 IV OBROCKI Bogdan Z/2322/15 2018 3
4 f 1 14.36 SOŚNIERZ Maria AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.6 -- OBROCKI Bogdan Z/4800/18 2018
1 f 2 12.62 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -2.0 II OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 3 ZKN
2 f 2 12.66 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -2.0 II RĄCZKA Paweł # Z/3425/17 2018 3 LDK! ZKN
3 f 2 13.56 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -2.0 IV OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 4
1 f 3 12.13 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +1.3 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
2 f 3 12.54 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +1.3 II DMP CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2018 2 96
3 f 3 12.60 JASTRZĘBSKA Karolina MKS Pogoń Siedlce 03 U16 MZ +1.3 II MACIEJEWSKI Janusz Z/3279/17 2018 3
4 f 3 12.77 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ +1.3 III BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2018 2
5 f 3 12.94 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD +1.3 III DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 3 114
6 f 3 13.02 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU +1.3 III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 111
300 m K
1 1 s 1 39.84 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/0630/17 2018 2 ZKN
2 2 s 1 45.86 RADASZKIEWICZ Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3894/15 2018 4
  s 1 DNF KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/0628/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
400 m K
1 1 s 1 55.66 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2018 1 ZKN
2 2 s 1 58.37 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ II OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2018 3
3 3 s 1 58.97 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB II SASKA Tomasz Z/0628/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 59.47 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2018 3 LDK! ZKN
5 6 s 1 59.91 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2018 LDK! GIM
6 7 s 1 60.19 MACIEJEWSKA Katarzyna MKS Agros Chełm 01 U18 LU III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/4581/15 2018 3 LDK! 112
7 10 s 1 61.07 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ III DMP U20 JOBT Andrzej Z/5364/15 2018 2 ZKN 105
8 11 s 1 62.15 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ IV DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 4 98
1 8 s 2 60.45 GŁODOWSKA Aleksandra MUKS Płock 04 U16 MZ III MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr # , Z/0057/18 , 2018 LDK!
2 9 s 2 60.60 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III DMP U20 TARASIUK Paweł Z/1261/16 2018 3 109
3 12 s 2 62.34 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/1919/16 2018 4
4 13 s 2 62.75 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0709/14 2018 4
5 14 s 2 63.04 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ IV KUBIK Ilona Z/1363/18 2018
6 18 s 2 66.67 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2018 BEZ
7 19 s 2 66.74 LEWANDOWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 03 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/0216/16 2018 BEZ LDK!
8 22 s 2 77.57 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 74 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2018
1 5 s 3 59.84 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/3063/11 2018 2
2 15 s 3 63.69 GRABOWSKA Olga UKS Kusy Warszawa 03 U16 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/1038/17 2018 4 LDK!
3 16 s 3 64.70 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/2219/16 2018 5
4 17 s 3 66.61 NOWICKA Tamara MUKS Płock 04 U16 MZ V MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr # , Z/0060/18 , 2018 LDK!
5 20 s 3 67.91 KUBICZ Magdalena MUKS Płock 05 U14 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/0059/18 2018
6 21 s 3 68.27 CIARKA Patrycja UKS Filipides Teresin 01 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0763/15 2018 BEZ LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:54.40 HAPUNOWICZ Joanna MKS Pogoń Siedlce 00 U20 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2075/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 5:04.82 CATI Lidia ŚUKS Polna Warszawa 04 U16 MZ IV B.D. Z/4231/17 2018 4
3 3 s 1 5:11.69 SZCZECHLA Zofia AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1478/17 2018 BEZ
4 4 s 1 5:13.01 GĄSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1358/18 2018
5 5 s 1 6:26.86 CELIK Aylin UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1355/18 2018
80 pł K
1 1 e 1 12.10 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ -1.0 II CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0320/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 2 e 1 12.76 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -1.0 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0603/17 2018 3
3 3 e 1 13.42 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -1.0 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4
4 4 e 1 14.10 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -1.0 V BOROŃ Aldona # Z/0343/17 2018 BEZ GIM
5 5 e 1 14.14 ZWOLIŃSKA Marta KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -1.0 V CYNOWSKI Wojciech Z/1183/18 2018 LDK!
6 6 e 1 16.36 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U16 MZ -1.0 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018
1 f 1 11.99 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ -1.0 II CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0320/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 13.38 KOŚCIANEK Daria UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -1.0 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2635/16 2018 4
3 f 1 13.81 ZWOLIŃSKA Marta KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 04 U16 MZ -1.0 V CYNOWSKI Wojciech Z/1183/18 2018 LDK!
4 f 1 13.96 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 03 U16 MZ -1.0 V BOROŃ Aldona # Z/0343/17 2018 BEZ GIM
400 m pł K K
1 1 s 1 61.49 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ I B.D. B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1793/13 , 2018 1
2 2 s 1 64.62 KRZYWICKA Magda OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1465/13 , 2018 2 ZKN
3 3 s 1 65.11 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/3028/16 , 2018 3 LDK! ZKN
4 4 s 1 65.50 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 Sen WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2018 2
5 5 s 1 65.86 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 01 U18 LD II DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4825/15 2018 2 ZKN 83 122
W dal K
1 f 1 5.71 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -0.7 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
2 f 1 5.60 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +1.3 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0058/11 2018 1
3 f 1 5.47 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ +1.1 II DMP U20 RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK! KN 119
4 f 1 5.19 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ +0.3 III GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
5 f 1 5.12 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.9 III BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2
6 f 1 4.99 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ +0.6 IV KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2018 3
7 f 1 4.97 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ +0.8 IV BUSZTA Stanisław # Z/0765/15 2018 3 ZKN
8 f 1 4.90 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ +1.3 IV ŁUKASIAK Michał Z/3998/15 2018 4
9 f 1 4.82 KRYSTKIEWICZ Maria MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -0.1 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/1786/15 2018 4
10 f 1 4.74 OLSZEWSKA Maria MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ +0.9 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2018 4
11 f 1 4.44 FRUŃ Wiktoria MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ +1.9 -- JOBT Andrzej Z/1933/15 2018 3
12 f 1 4.41 ŻOCHOWSKA Elżbieta AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ -0.6 -- ŁATKO Barbara Z/2125/17 2018 BEZ
13 f 1 4.14 KOWALSKA Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -0.8 -- KUBIK Ilona Z/1359/18 2018
14 f 1 3.82 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -0.5 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
15 f 1 3.75 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -0.8 -- RZEPKA Marek Z/3626/18 2018
1 f 2 5.17 GRANOWSKA Pola UKS Melo Błonie 03 U16 MZ +0.8 III GAWRYJOLEK Slawomir Z/3003/17 2018 BEZ
2 f 2 4.97 JAKUBIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U16 MZ +0.5 IV MIESZKOWSKI Piotr # Z/0609/17 2018 4 LDK! GIM
3 f 2 4.90 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 04 U16 MZ +0.8 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/0203/18 2018 BEZ
4 f 2 4.78 BRONISZ Katarzyna UKS Melo Błonie 04 U16 MZ +0.4 V GAWRYJOLEK Slawomir Z/2702/17 2018 4
5 f 2 4.77 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +0.3 V B.D. RADKIEWICZ Przemysław 5 LDK!
6 f 2 4.33 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ +0.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2018 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.25 SZEWIERNOWSKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ III GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2880/17 2018 5
2 f 1 10.56 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U16 MZ IV MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr # , Z/0605/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 9.82 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3626/18 2018
4 f 1 9.55 ŻEBROWSKA Marta UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna Z/1546/17 2018 BEZ
5 f 1 9.16 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1131/17 2018
6 f 1 8.75 MARCHEWKA Magdalena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna Z/1902/16 2018 BEZ
7 f 1 8.01 GUT Klaudia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/4217/15 2018 BEZ
8 f 1 7.18 PRZYBOROWSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 02 U18 MZ -- KLEIN Jarosław Z/2909/17 2018 BEZ
Kula (4) K
1 f 1 13.20 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U20 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2018 1
2 f 1 10.62 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
3 f 1 9.54 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/4018/15 2018 3
4 f 1 9.51 BRZÓZKA Julia AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ IV PATLA Genowefa Z/2350/16 2018 4
5 f 1 7.51 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4020/15 2018 3
Młot (3) K
1 f 1 47.11 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 01 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2018 2
2 f 1 38.54 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ IV ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław Z/2639/16 2018 4 LDK!
3 f 1 35.90 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ IV DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2267/18 2018 83
Młot (4) K
1 f 1 61.71 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2018 1 ZKN 165
2 f 1 51.08 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U20 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2018 1 KN
Oszczep (500) K
1 f 1 39.38 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3626/18 2018
2 f 1 37.20 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 03 U16 MZ III MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr # , Z/0605/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 36.98 STYŚ Agata SKS Feniks Siedlce 01 U18 MZ IV DMP U20 WYSOCKI Rafał Z/5561/15 2018 2 96
4 f 1 30.31 ODYNIEC Karolina KS Warszawianka W-wa 02 U18 MZ -- KLEIN Jarosław Z/3818/16 2017 BEZ
5 f 1 25.28 KURPIEWSKA Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0757/15 2018 3 ZKN
6 f 1 23.13 ŻEBROWSKA Marta UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna Z/1546/17 2018 BEZ
7 f 1 21.13 MARCHEWKA Magdalena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna Z/1902/16 2018 BEZ
8 f 1 21.10 DMUCHOWSKA Justyna KS Warszawianka W-wa 02 U18 MZ -- KLEIN Jarosław KLEIN Jarosław , Z/3814/16 , 2018 5
9 f 1 19.53 NIEWOLSKA Kamila KS Warszawianka W-wa 02 U18 MZ -- KLEIN Jarosław Z/3817/16 2018 BEZ
Oszczep (600) K
1 f 1 32.57 BRZÓZKA Julia AKL Ursynów Warszawa 99 U20 MZ IV PATLA Genowefa Z/2350/16 2018 4
2 f 1 30.62 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1784/15 2018 1 KN
3 f 1 21.97 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2018 2
4 f 1 21.08 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4020/15 2018 3
100 m M
1 1 e 1 10.91 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +2.8 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN 143
2 2 e 1 11.04 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +2.8 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
3 3 e 1 11.11 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ +2.8 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2018 2 ZKN
4 4 e 1 11.14 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów # 99 U20 MZ +2.8 II ADAMSKI Robert Z/0582/16 2018
5 5 e 1 11.19 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01 U18 PD +2.8 II GWIAZDOWSKI Rafał Z/0427/16 2018 ZKN
6 7 e 1 11.38 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +2.8 III BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
7 10 e 1 11.45 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +2.8 III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2018 2 ZKN
1 6 e 2 11.37 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.7 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
2 8 e 2 11.38 MIKŁASZEWICZ Jakub SL Salos Suwałki 01 U18 PD +0.7 III GWIAZDOWSKI Rafał Z/1521/15 2018
3 12 e 2 11.48 ZAKHARIAN Kennet UKS Kusy Warszawa 01 U18 MZ +0.7 III KĘDZIORA Robert B.D. Z/3854/16 2018 2
4 13 e 2 11.49 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ +0.7 III DMP U20 CUCH Tadeusz Z/3994/15 2018 3 110
5 14 e 2 11.53 GŁĘBOCKI Jan UKS Otrębusy 01 U18 MZ +0.7 III GOLJANEK Janusz Z/3401/16 2018 3 ZKN
6 18 e 2 11.63 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.7 III OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
7 19 e 2 11.67 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +0.7 III RĄCZKA Paweł Z/3997/15 2018 BEZ
1 9 e 3 11.41 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -0.5 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
2 11 e 3 11.48 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ -0.5 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
3 15 e 3 11.54 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ -0.5 III ZIĘCINA Kazimierz Z/0202/18 2018
4 16 e 3 11.55 GRAJEWSKI Tomasz SL Salos Suwałki 01 U18 PD -0.5 III GWIAZDOWSKI Rafał Z/0146/18 2018
5 17 e 3 11.63 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U18 MZ -0.5 III B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
6 20 e 3 11.90 SYPNIEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ -0.5 -- B.D. RĄCZKA Paweł , Z/4514/18 , 2018 BEZ
7 21 e 3 12.05 PRZYBYLSKI Dawid UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -0.5 IV KUBIK Ilona Z/1362/18 2018
1 22 e 4 12.08 CZECHOSKI Adam KS Orzeł Warszawa 99 U20 MZ -2.6 IV PODRAŻKO Marian Z/0535/15 2018 BEZ
2 25 e 4 12.26 CYBULSKI Filip MUKS Płock 03 U16 MZ -2.6 V MIESZKOWSKI Piotr # Z/0606/17 2018 4 LDK! GIM
3 26 e 4 12.27 DĄBROWSKI Adrian MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -2.6 -- TARASIUK Paweł Z/0633/17 2018 5
4 27 e 4 12.35 CIARKA Bartosz MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -2.6 -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2018 5 LDK! GIM
5 29 e 4 12.37 KWIATKOWSKI Adam MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -2.6 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/3104/16 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 30 e 4 12.45 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -2.6 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2018 4 LDK!
7 34 e 4 12.54 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ -2.6 V BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2018
1 24 e 5 12.25 LARWIŃSKI Jan UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ +0.3 -- IWAŃSKI Sławomir Z/2080/16 2018 4
2 31 e 5 12.46 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +0.3 -- BALCERZAK Piotr Z/3068/17 2018 BEZ
3 33 e 5 12.50 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +0.3 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2018 LDK!
4 32 e 5 12.50 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +0.3 -- WYSOCKI Rafał Z/3232/17 2018 5
5 38 e 5 12.66 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ +0.3 V GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/4109/18 2018 LDK!
6 41 e 5 12.89 PIĘCEK Jakub UKS Gepard Warszawa 03 U16 MZ +0.3 -- RĄCZKA Paweł Z/1114/18 2018 LDK!
7 42 e 5 12.90 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.3 -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2018 BEZ
1 23 e 6 12.23 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U16 MZ +0.6 V RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2018 LDK!
2 28 e 6 12.35 SUCHCICKI Szymon Piotr UKS Clan Ostrołęka 01 U18 MZ +0.6 -- PIERZCHAŁA Halina Z/4795/18 2018
3 35 e 6 12.57 WIŚNIEWSKI Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U20 MZ +0.6 -- ADAMSKI Robert Z/0164/15 2018
4 36 e 6 12.61 KORNACKI Krystian UKS Clan Ostrołęka 01 U18 MZ +0.6 -- PIERZCHAŁA Halina Z/4798/18 2018
5 37 e 6 12.63 MRÓZ Karol UKS Clan Ostrołęka 01 U18 MZ +0.6 -- PIERZCHAŁA Halina Z/4797/18 2018
6 39 e 6 12.83 KILISZEK Mikołaj UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +0.6 -- RADKE Karol Z/2237/18 2018
7 40 e 6 12.86 BREWCZYŃSKI Adam KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ +0.6 -- GĘBSKI Adam Z/0387/18 2018
1 f 1 10.89 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -0.1 I DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN 144
2 f 1 11.26 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -0.1 II BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
3 f 1 11.33 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U20 MZ -0.1 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2018 2
4 f 1 11.39 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ -0.1 III DMP U20 CUCH Tadeusz Z/3994/15 2018 3 116
5 f 1 12.93 BREWCZYŃSKI Adam KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -0.1 -- GĘBSKI Adam Z/0387/18 2018
6 f 1 14.23 CZECHOSKI Adam KS Orzeł Warszawa 99 U20 MZ -0.1 -- PODRAŻKO Marian Z/0535/15 2018 BEZ
1 f 2 11.37 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.9 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
2 f 2 11.39 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +0.9 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
3 f 2 11.41 ZAKHARIAN Kennet UKS Kusy Warszawa 01 U18 MZ +0.9 III KĘDZIORA Robert B.D. Z/3854/16 2018 2
4 f 2 11.91 PRZYBYLSKI Dawid UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ +0.9 IV KUBIK Ilona Z/1362/18 2018
5 f 2 12.03 LARWIŃSKI Jan UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ +0.9 IV IWAŃSKI Sławomir Z/2080/16 2018 4
6 f 2 12.12 DĄBROWSKI Adrian MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ +0.9 IV TARASIUK Paweł Z/0633/17 2018 5
7 f 2 12.50 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +0.9 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2018 LDK!
8 f 2 12.89 KILISZEK Mikołaj UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ +0.9 -- RADKE Karol Z/2237/18 2018
1 f 3 11.26 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów # 99 U20 MZ +0.6 II ADAMSKI Robert Z/0582/16 2018
2 f 3 11.27 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ +0.6 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2018 2 ZKN
3 f 3 11.36 MIKŁASZEWICZ Jakub SL Salos Suwałki 01 U18 PD +0.6 III GWIAZDOWSKI Rafał Z/1521/15 2018
4 f 3 11.43 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 01 U18 PD +0.6 III GWIAZDOWSKI Rafał Z/0427/16 2018 ZKN
5 f 3 11.50 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +0.6 III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2018 2 ZKN
6 f 3 11.56 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 01 U18 MZ +0.6 III ZIĘCINA Kazimierz Z/0202/18 2018
400 m M
1 1 s 1 50.07 RÓŻYCKI Piotr MUKS Płock 99 U20 MZ II MIESZKOWSKI Piotr Z/0519/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 50.72 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III DMP WOŁKOWYCKI Andrzej KLESZOWSKI Leszek Z/4805/15 2018 2 78
3 3 s 1 51.22 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ III ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 51.33 WOLNIAK Łukasz AZS Łódź 00 U20 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/6294/15 2018 3
5 5 s 1 51.69 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ III JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2018
6 7 s 1 51.92 MUZYCZUK Dawid KS Agros Zamość 96 U23 LU III DMP SWATOWSKI Wojciech KLESZOWSKI Leszek Z/1399/13 2018 3 62
1 8 s 2 52.09 ŚLĄZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 95 Sen MZ III OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
2 10 s 2 53.23 KAWCZYŃSKI Filip UKS Kusy Warszawa 00 U20 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/2691/17 2018 4
3 13 s 2 53.84 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2018 4
4 14 s 2 54.06 MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ IV BALCERZAK Piotr Z/1589/16 2018 3
5 16 s 2 54.40 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ IV DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2018 4 88
6 18 s 2 54.87 WYSZOMIRSKI Patryk UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1364/18 2018
7 22 s 2 56.97 GACH Maciej MKS Polonia Warszawa 93 Sen MZ -- B.D. B.D. , Z/3519/18 , 2018
1 9 s 3 53.17 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- TARASIUK Paweł B.D. Z/0985/14 2018
2 12 s 3 53.74 DRON Mykola OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0624/17 2018 3
3 11 s 3 53.74 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- TARASIUK Paweł B.D. Z/0986/14 2018
4 15 s 3 54.29 GANCARZ Szymon MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0672/15 2018 3
5 19 s 3 54.91 MAŁECKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ V WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1028/17 2018 LDK! GIM
6 20 s 3 55.28 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2018 BEZ
7 23 s 3 57.27 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2018 5
1 6 s 4 51.71 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ III SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
2 17 s 4 54.86 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/1058/17 2018 BEZ
3 21 s 4 56.07 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2018 4
4 24 s 4 58.08 BŁASZCZYK Kamil MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2018
5 25 s 4 59.70 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2214/16 2018 5
6 26 s 4 59.72 BRANDYS Krzysztof UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ -- IWAŃSKI Sławomir NIKIEL-ZENTALA Monika Z/1534/17 2018
7 27 s 4 68.59 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 63 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2018
1500 m M
1 1 s 1 4:02.21 JACIUK Sylwester MKS Pogoń Siedlce 93 Sen MZ III B.D. Z/0039/13 2018 3
2 2 s 1 4:04.09 WEREMCZUK Krzysztof niestowarzyszony # 00 U20 III B.D. Z/2323/15 2018 ZKN
3 3 s 1 4:04.48 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/0082/18 2018
4 4 s 1 4:05.14 MICHALSKI Jan niestowarzyszony # 01 U18 III B.D. Z/3951/15 2018 ZKN
5 5 s 1 4:10.76 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ III MARKOWSKI Michał Z/5610/15 2018 BEZ
6 6 s 1 4:11.56 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 U18 MZ III RADKE Karol Z/2535/18 2018 LDK!
7 7 s 1 4:17.18 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2018 BEZ
8 8 s 1 4:33.95 SALOMONOWSKI Jakub SRS Kondycja Piaseczno 02 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1595/17 2018 4 LDK!
9 9 s 1 4:40.37 DZIĘGIELEWSKI Norbert UKS Clan Ostrołęka 01 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/4796/18 2018
10 10 s 1 4:40.89 PACIOREK Jakub UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1361/18 2018
11 11 s 1 4:42.62 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/3155/16 2018
12 12 s 1 4:47.51 CHYLIŃSKI Alek AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/1057/17 2018 BEZ
13 13 s 1 4:53.56 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/4007/15 2018 BEZ
14 14 s 1 4:54.98 FIGAJ Sebastian AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0955/18 2018
  s 1 DNF KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2018 3
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 55.81 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/6140/15 2018 3
2 2 s 1 55.89 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0138/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 57.45 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD III DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2018 2 LDK! ZKN GIM 110
4 4 s 1 58.69 LISICKI Dominik MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1760/15 2018 3 ZKN
5 5 s 1 59.09 KACHNOWSKI Daniel SL Salos Suwałki 01 U18 PD IV GWIAZDOWSKI Rafał Z/0424/16 2018 3 ZKN
6 6 s 1 63.80 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2018 5 LDK!
7 7 s 1 65.25 DYNOWSKI Grzegorz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2951/17 2018 BEZ
8 8 s 1 67.78 MIKOŁAJCZYK Piotr UKS LA Basket Warszawa 01 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4752/18 2018 BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 55.65 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ II BOROŃ Adam Z/1444/14 2018 1 ZKN
2 2 s 1 57.15 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin 98 U23 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1122/14 2018 LDK!
3 3 s 1 58.07 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD III DMP DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2 ZKN 66 109
4 4 s 1 62.87 DYNOWSKI Łukasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2834/17 2018 BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.64 MAZUREK Bartłomiej SKS Feniks Siedlce 03 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5113/18 2018
2 f 1 1.60 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
3 f 1 1.60 ORZESZEK Eryk KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1148/18 2018
4 f 1 1.55 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
5 f 1 1.55 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2267/16 2018 3
6 f 1 1.50 WITKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3608/18 2018
7 f 1 1.40 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2436/15 2018 3
Tyczka M
1 f 1 4.70 SZEWCZYK Stanisław KS Warszawianka W-wa 97 U23 MZ I GĘBSKI Adam Z/1278/13 2018 1 ZKN
2 f 1 4.40 MARCINIEWICZ Mateusz AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II DMP MASTALERZ Janusz Z/1583/14 2018 2 100
3 f 1 4.40 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II DMP U20 BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN 138
4 f 1 4.20 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa 96 U23 MZ II GĘBSKI Adam Z/1815/12 2018 2
5 f 1 4.00 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ II DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2018 2 ZKN 74 122
6 f 1 4.00 AUKSZTEN Kacper OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ II DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/4196/15 2018 2 ZKN 122
7 f 1 3.20 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN
8 f 1 2.40 ORZESZEK Eryk KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1148/18 2018
W dal M
1 f 1 6.86 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +0.2 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2018 ZKN
2 f 1 6.33 CHODORSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 97 U23 MZ +0.1 III KOZERA Piotr Z/1825/13 2018 BEZ
3 f 1 6.29 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +1.3 IV OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 4
4 f 1 6.20 KACPRZAK Adam MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +0.5 IV MAJEWSKI Zbigniew Z/3066/17 2018 4
5 f 1 5.91 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.5 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
6 f 1 5.82 KWIATKOWSKI Adam MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -0.2 -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/3104/16 , 2018 BEZ LDK! GIM
7 f 1 5.80 PRZYBYLSKI Dawid UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ +0.1 -- KUBIK Ilona Z/1362/18 2018
8 f 1 5.76 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +0.2 -- B.D. BOROŃ Adam , Z/0160/18 , 2018 5
9 f 1 5.72 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ -1.1 -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2018 ZKN
10 f 1 5.68 PRZYBYLSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +0.1 -- KOZERA Piotr Z/2475/18 2018
11 f 1 5.58 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +1.1 -- BOROŃ Aldona Z/0476/18 2018
12 f 1 5.56 OKUNIEWSKI Oskar UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ -0.5 -- KĘDZIORA Robert Z/2720/17 2018 4 LDK! ZKN
13 f 1 5.33 WIĘCKOWSKI Przemysław UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ +1.2 -- B.D. Z/4728/18 2018
14 f 1 5.25 STRZELECKI Antoni UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ +1.6 -- KUBIK Ilona Z/3679/18 2018
15 f 1 5.18 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +2.7 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
16 f 1 5.17 ORZESZEK Eryk KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ +1.3 -- GĘBSKI Adam Z/1148/18 2018
17 f 1 5.04 ADAMCZYK Maciej UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ +0.2 -- KUBIK Ilona Z/1354/18 2018
18 f 1 4.72 MIKOŁAJCZYK Piotr UKS LA Basket Warszawa 01 U18 MZ +2.6 -- BOROŃ Adam Z/4752/18 2018 BEZ
1 f 2 6.06 BAREJA Filip WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ -0.1 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0317/17 2018 5 LDK! GIM
2 f 2 5.15 JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 03 U16 MZ -1.1 -- JENDRYCH Marek Z/2006/18 2018
3 f 2 4.39 WOJCIECHOWSKI Sebastian AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ +0.3 -- JENDRYCH Marek Z/1927/18 2018
Kula (5) M
1 f 1 15.85 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U18 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2018 2
2 f 1 15.52 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II DMP U20 OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2018 3 122
3 f 1 13.25 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/2535/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 12.68 ŻURAWSKI Sebastian OKS Start Otwock 01 U18 MZ IV SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/4119/17 2018 BEZ
5 f 1 12.45 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ -- GÓRA Marcin Z/2530/16 2018 3 ZKN
6 f 1 12.27 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2018 5
7 f 1 12.23 BOROWSKI Artur UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- NIEGOWSKI Filip BOROŃ Adam , Z/2536/16 , 2018 4 LDK! GIM
8 f 1 10.95 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK!
9 f 1 9.98 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- GÓRA Marcin Z/2986/16 2018 4 ZKN
10 f 1 9.89 KOWALSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3904/17 2018 LDK! GIM
11 f 1 8.01 RUTKOWSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4727/18 2018
Kula (6) M
1 f 1 13.75 SERSZEŃ Bartosz MUKS Płock 99 U20 MZ III RÓJ Eugeniusz Z/2990/17 2018 3
2 f 1 12.52 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ IV PATLA Genowefa Z/2310/16 2018 3
3 f 1 10.93 KILUK Konrad UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4224/15 2018 BEZ
4 f 1 8.40 BREWCZYŃSKI Adam KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0387/18 2018
Młot (5) M
1 f 1 58.93 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II DMP U20 GÓRA Marcin Z/2530/16 2018 3 ZKN 129
2 f 1 53.04 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 02 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2018 4
3 f 1 52.05 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ III DMP U20 GÓRA Marcin Z/2986/16 2018 4 ZKN 116
4 f 1 44.32 PIĄCZKOWSKI Andrzej RKS Skra Warszawa 50 Weteran MZ -- B.D. B.D. Z/5247/11 2018 BEZ
Młot (6) M
1 f 1 53.93 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ II DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2247/16 2018 2 ZKN 132
Młot (7.26) M
1 f 1 69.97 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 93 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2018 KN 160
2 f 1 53.09 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U23 LU II ROSA Mikołaj Z/1400/13 2018 1 ZKN
Oszczep (700) M
1 f 1 38.12 BOROWSKI Artur UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- NIEGOWSKI Filip BOROŃ Adam , Z/2536/16 , 2018 4 LDK! GIM
2 f 1 37.67 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2018 5
3 f 1 31.35 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2018 BEZ
4 f 1 23.27 RUTKOWSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4727/18 2018
Oszczep (800) M
1 f 1 70.35 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 Sen LB I SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2018 1 KN
2 f 1 69.20 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ I DMP B.D. B.D. B.D. , Z/0444/12 , 2018 ZKN 128
3 f 1 66.42 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I DMP BIELCZYK Piotr B.D. Z/3684/11 2018 117
4 f 1 64.24 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ I DMP BIELCZYK Piotr B.D. Z/5021/15 2018 2 109
5 f 1 58.47 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/0959/15 2018 1 KN 131
6 f 1 52.59 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2018 1 KN
7 f 1 51.28 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III PATLA Genowefa Z/2310/16 2018 3
8 f 1 37.27 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2436/15 2018 3
9 f 1 27.41 SAWICKI Jan AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- PATLA Genowefa Z/3121/17 2018 BEZ
10 f 1 24.32 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2267/16 2018 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.174429893494 sekund