Goleniów 20.06.2018
BESTSELLER Goleniów Athletics Park 2018 [DMP]
100 m K
2 3 e 1 11.82 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP +0.6 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2018 KN 141
5 10 e 1 12.20 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U18 ZP +0.6 II JUNIEWICZ Jakub Z/5288/15 2018 2 ZKN
4 7 e 2 12.01 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93 Sen KP 0.0 I DMP B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2018 128
3 f 1 11.77 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP +0.1 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2018 KN 144
400 m K
1 3 s 1 52.20 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94 Sen PD MM KĘDZIORA Robert B.D. Z/0899/11 2018 MM KN
3 8 s 1 53.34 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2018 M KN 152
4 9 s 1 59.69 CEBULSKA Matylda LLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP III PIECYK Józef Z/5332/15 2018 3 ZKN
5 10 s 1 59.72 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP III JACEWICZ Edward Z/3119/15 2018 3
1 1 s 2 51.73 BAUMGART Iga BKS Bydgoszcz 89 Sen KP MM BAUMGART Iwona Z/3124/11 2018 MM KN
2 2 s 2 51.84 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 Sen ZP MM MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2018 MM KN
4 5 s 2 52.30 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 94 Sen WP MM DMP MOTYL Edward B.D. Z/0658/11 2018 MM KN 166
800 m K
1 8 s 1 2:09.19 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin 97 U23 ZP I NOWICKI Bartosz B.D. Z/1234/13 2018 2
2 9 s 1 2:10.88 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 97 U23 PM II WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2018 2
3 10 s 1 2:13.89 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 U18 ZP II WALKOWIAK Piotr Z/1272/15 2018 2 ZKN
4 11 s 1 2:15.91 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin 97 U23 ZP II BINDASZEWSKI Wiesław B.D. Z/1695/13 2018 2
  s 1 DNF STĘŻALSKA Julia KS Hanza Goleniów 02 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1277/15 2018 3
2 2 s 2 2:02.56 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK M KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2018 1
4 4 s 2 2:03.08 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2018 1 KN 159
5 5 s 2 2:03.53 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2018 M KN 156
7 7 s 2 2:07.43 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91 Sen ZP I KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2018 M KN
  s 2 DNF MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2018 LDK! ZKN
400 m pł K K
4 4 s 1 56.45 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS MM DMP ROŻEJ Marek Z/3750/11 2018 MM KN 173
3000 m prz K
1 1 s 1 9:37.91 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek 85 Sen KP MM NOWAKOWSKI Marian Z/2631/11 2018 M KN
5 5 s 1 9:41.73 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów 89 Sen PK MM KOWAL Piotr Z/0093/11 2018 MM KN
6 6 s 1 10:04.39 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 90 Sen ZP M KOSTRZEBA Jacek Z/1324/14 2018 M
8 8 s 1 10:11.72 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97 U23 SL M CHRIST Marek B.D. Z/0479/13 2018 1 ZKN
9 9 s 1 10:23.47 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL I SZCZYRK Janusz Z/2776/15 2018 1 KN
  s 1 DNF MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL -- DMP SZCZYRK Janusz Z/2769/15 2018 2 ZKN
Tyczka K
2 f 1 3.60 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP I DMP DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2018 1 KN 135
4 f 1 3.20 KAREŃSKA Agata OSOT Szczecin 01 U18 ZP II KALINICZENKO Wiaczesław # Z/4947/15 2018 2 ZKN
5 f 1 3.00 BORKIEWICZ Marika OSOT Szczecin 00 U20 ZP II LISEK Aleksandra Z/4929/15 2018 1 ZKN
Dysk (1) K
1 f 1 56.97 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń 94 Sen KP M DMP HULISZ Robert B.D. Z/3600/11 2018 M KN 163
2 f 1 55.68 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM M WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2018 1 KN
4 f 1 51.39 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/3865/11 2018 1 KN 142
100 m M
4 9 e 1 10.69 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -0.2 I DMP OSIK Tadeusz Z/3831/11 2018 M KN 130
1 1 e 2 10.38 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 Sen LU -0.1 M DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2018 M KN 160
2 3 e 2 10.51 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 U23 SL -0.1 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2018 M KN
3 10 e 3 10.72 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 86 Sen KP -0.4 I DMP KUĆ Dariusz Z/2208/11 2018 M KN 127
5 14 e 3 10.81 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 Sen WP -0.4 I GÓRSKI Dariusz B.D. Z/3398/11 2018 M
6 16 e 3 12.29 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 93 Sen ZP -0.4 -- BARANSKI Boguslaw B.D. Z/0774/11 2018
1 f 1 10.32 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 Sen LU -0.2 M DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2018 M KN 167
2 f 1 10.43 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 U23 SL -0.2 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2018 M KN
3 f 1 10.61 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -0.2 M DMP OSIK Tadeusz Z/3831/11 2018 M KN 137
4 f 1 10.69 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 86 Sen KP -0.2 I DMP KUĆ Dariusz Z/2208/11 2018 M KN 130
5 f 1 10.71 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 Sen WP -0.2 I GÓRSKI Dariusz B.D. Z/3398/11 2018 M
400 m M
2 2 s 1 46.09 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89 Sen DS M DMP SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3817/11 2018 MM KN 161
4 4 s 1 46.66 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2018 M KN 149
800 m M
2 2 s 1 1:46.27 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97 U23 LD MM DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2018 M KN 170
5 5 s 1 1:46.43 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95 Sen ZP MM KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2018 MM KN
7 7 s 1 1:47.90 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ M TRZOS Leszek Z/0697/15 2018 1 KN
8 8 s 1 1:49.52 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U23 KP I DMP SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2018 KN 134
9 9 s 1 1:49.68 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95 Sen MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/1206/11 2018 1 KN
  s 1 DNF BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0457/12 2018 ZKN
400 m pł M
1 s 1 49.01 DOBEK Patryk MKL Szczecin 94 Sen ZP MM B.D. Z/0373/11 2018 MM KN
4 s 1 51.24 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA M DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2018 1 152
5 s 1 51.55 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL I ISKRA Janusz B.D. Z/3049/11 2018 M
6 s 1 53.10 GALIKOWSKI Michał SKLA Sopot 97 U23 PM I GALIKOWSKI Marek Z/0044/13 2018 2 ZKN
2000 m prz M
2 2 s 1 5:29.94 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89 Sen ZP -- KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2018 MM KN
6 6 s 1 6:03.49 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP II CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5019/15 2018 2 LDK! KN
7 7 s 1 6:11.78 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia 96 U23 PM -- ROLBIECKI Zbigniew Z/0819/12 2018 1 KN
4x100 m M
1 1 s 1 38.77 GRZEŚKOWIAK Krzysztof
OLSZEWSKI Remigiusz
KOPEĆ Dominik
SŁOWIKOWSKI Przemysław
POLSKA 93
92
95
93
Sen POL -- OSIK Tadeusz B.D.
OLSZEWSKI Ryszard
GDAŃSKI Andrzej
HAS Rafał
Z/1743/13
Z/1077/11
Z/0859/11
Z/3333/11
2018
2018
2018
2018
1
M
M
M
Tyczka M
4 f 1 4.80 BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP I DAKINIEWICZ Roman B.D. Z/3123/11 2018 1
5 f 1 4.80 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP I CZAPIEWSKI Wiesław Z/0579/15 2018 2 KN ZKN
6 f 1 4.20 TOMCZAK Aleksander OSOT Szczecin 99 U20 ZP II SZCZEPAŃSKI Marcin Z/0695/15 2018 2 ZKN
7 f 1 4.00 WESOŁOWSKI Krzysztof OSOT Szczecin 99 U20 ZP II SZCZEPAŃSKI Marcin Z/0696/15 2018 2
8 f 1 3.60 CACAJ Wiktor MKS Kusy Szczecin 04 U16 ZP III FERFET Marek FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin SZCZEPAŃSKI Marcin , Z/3355/17 , 2017 LDK! GIM
  f 1 NM DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 96 U23 ZP -- KALINICZENKO Wiaczesław Z/1331/12 2018 M KN
Dysk (2) M
1 f 1 57.75 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń 93 Sen KP M DMP HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M KN 152

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.6257240772247 sekund