Wrocław 23.06.2018
Lekkoatletyczny mityng kwalifikacyjny [DMP]
100 m K
1 1 s 1 12.17 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.7 II DMP ROSTEK William Z/0925/14 2018 2 ZKN 118
2 2 s 1 12.61 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.7 II KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2018 1 ZKN
3 3 s 1 12.66 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U16 DS +0.7 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2018 3 GIM
4 4 s 1 12.67 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.7 II B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1634/14 , 2018 2
5 5 s 1 12.68 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95 Sen WP +0.7 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2018 2
6 6 s 1 12.74 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 01 U18 WN +0.7 II MAKOWSKI Leszek Z/5768/15 2018 4
7 7 s 1 12.79 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań # 98 U23 WP +0.7 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2018
8 8 s 1 12.93 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań # 01 U18 WP +0.7 III REJEWSKI Robert Z/0789/15 2018
1 9 s 2 12.97 BŁASZCZYK Nikola LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP -0.2 III WOŹNIAK Bernard Z/4219/18 2018
2 10 s 2 12.99 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS -0.2 III ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 11 s 2 13.04 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 96 U23 WP -0.2 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2018 3
4 12 s 2 13.07 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -0.2 III ROSTEK William Z/1561/13 2018 2
5 13 s 2 13.16 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U18 WP -0.2 III WALCZAK Michał Z/0592/15 2018
6 14 s 2 13.19 GRZELAK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U18 WP -0.2 III WALCZAK Michał Z/0591/15 2018
7 16 s 2 13.29 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U16 DS -0.2 IV SZOMBURG Tomasz Z/1920/17 2018 4 LDK! GIM
1 17 s 3 13.46 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02 U18 LB +0.9 IV WISZ Dariusz Z/0485/16 2018 3 LDK! GIM
2 18 s 3 13.49 CZAJKA Olga LKS OSiR Pleszew 04 U16 WP +0.9 IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2018 5
3 22 s 3 13.68 CARUK Anna MLKS Agros Żary 03 U16 LB +0.9 IV WISZ Dariusz Z/0517/17 2018 4 LDK! GIM
4 30 s 3 13.98 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04 U16 LB +0.9 V WISZ Dariusz ŁABUL Wioletta Z/4696/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 31 s 3 14.05 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.9 -- DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/1992/17 2018 4
6 42 s 3 15.52 BIOŁY Emilia GKS Start Długołęka 03 U16 DS +0.9 -- BENKOWSKI Henryk Z/2186/17 2018 BEZ GIM
1 19 s 4 13.56 KOCIOŁEK Julia MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.9 IV DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/2852/18 2018
2 20 s 4 13.58 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 03 U16 DS +0.9 IV BENKOWSKI Henryk Z/1282/18 2018
3 21 s 4 13.64 WIKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 02 U18 LD +0.9 IV NOWAK Mieczysław Z/3503/16 2018 5
4 25 s 4 13.77 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +0.9 IV ROSTEK William Z/1079/15 2018 4
5 26 s 4 13.86 HOROSZKIEWICZ Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00 U20 DS +0.9 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0581/17 2018
6 27 s 4 13.92 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U16 DS +0.9 V B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2191/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
7 32 s 4 14.12 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 03 U16 DS +0.9 V BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2018 5 GIM
1 15 s 5 13.20 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS -0.7 III KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2018 5
2 33 s 5 14.30 MARCZUK Roksana MLKS Agros Żary 02 U18 LB -0.7 -- WISZ Dariusz Z/0497/16 2018 5 LDK! GIM
3 34 s 5 14.35 NOWAK Zuzanna WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS -0.7 -- ZAJDEL Jadwiga Z/2421/16 2018 4
4 35 s 5 14.42 DANA Tamara MKS MOS Wrocław 03 U16 DS -0.7 V SZOMBURG Tomasz Z/4582/18 2018 49 LDK!
5 36 s 5 14.45 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03 U16 LB -0.7 V WISZ Dariusz Z/0516/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 37 s 5 14.54 CHAIKH-ALI Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U16 DS -0.7 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0729/18 2018
7 40 s 5 15.07 KOŁŁĄTAJ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -0.7 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0710/18 2018
8 41 s 5 15.24 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U16 DS -0.7 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0730/18 2018
1 23 s 6 13.69 BEDNAREK Monika WLKS Wrocław 99 U20 DS +0.4 IV
2 24 s 6 13.70 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS +0.4 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2018 BEZ
3 28 s 6 13.97 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.4 -- B.D. Z/4785/18 2018
4 29 s 6 13.98 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 04 U16 LD +0.4 V NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2018
5 38 s 6 14.62 KUCHARSKA Julia WKS Śląsk Wrocław 06 U14 DS +0.4 -- SIERADZKI Andrzej Z/0620/18 2018 BEZ LDK!
6 39 s 6 14.93 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U16 DS +0.4 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2849/18 2018
7 43 s 6 15.97 LIDWIN Aleksandra UKS Dąb Suchy Las 01 U18 WP +0.4 -- TYLAK Łukasz Z/1856/17 2018 BEZ
8 44 s 6 16.36 DUSZA Weronika MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +0.4 -- SZOMBURG Tomasz Z/3554/18 2018 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.26 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +1.1 II DMP BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2018 2 107
2 2 s 1 26.08 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD +1.1 II DMP KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2018 87
3 3 s 1 26.10 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95 Sen WP +1.1 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2018 2
4 4 s 1 26.19 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań # 98 U23 WP +1.1 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2018
5 5 s 1 26.23 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS +1.1 II BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 7 s 1 26.46 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 01 U18 WN +1.1 III MAKOWSKI Leszek Z/5768/15 2018 4
7 9 s 1 26.81 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP +1.1 III WOŹNIAK Bernard # Z/0449/16 2018 3
1 6 s 2 26.46 NAPIERAŁA Aleksandra UKS Dąb Suchy Las 04 U16 WP +1.0 III CECH Aleksandra TYLAK Łukasz , Z/2658/17 , 2018 4 LDK!
2 8 s 2 26.58 BŁASZCZYK Nikola LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP +1.0 III WOŹNIAK Bernard Z/4219/18 2018
3 10 s 2 26.86 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U18 WP +1.0 III WALCZAK Michał Z/0592/15 2018
4 11 s 2 27.38 GROT Weronika RKS Łódź 00 U20 LD +1.0 IV KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2018 4
5 14 s 2 27.76 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS +1.0 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2018 5
6 19 s 2 28.05 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +1.0 IV SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek , Z/2180/17 , 2018 4 LDK! GIM
1 12 s 3 27.71 GRZELAK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U18 WP +2.5 IV WALCZAK Michał Z/0591/15 2018
2 16 s 3 27.90 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 01 U18 LD +2.5 IV KOPEĆ Dominik Z/1840/17 2018 BEZ
3 20 s 3 28.05 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +2.5 IV ROSTEK William Z/1079/15 2018 4
4 22 s 3 28.09 SOBUSIAK Emilia UKS Dąb Suchy Las 01 U18 WP +2.5 IV TYLAK Łukasz Z/5089/15 2018 BEZ
5 23 s 3 28.22 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +2.5 IV SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/3446/17 2018 5 LDK! GIM
6 24 s 3 28.32 KOCIOŁEK Julia MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +2.5 IV DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/2852/18 2018
7 30 s 3 29.09 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS +2.5 V KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2018 BEZ
1 13 s 4 27.71 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +0.5 IV SZOMBURG Tomasz Z/1920/17 2018 4 LDK! GIM
2 18 s 4 27.97 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 03 U16 WP +0.5 IV B.D. B.D. B.D. TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek , Z/1528/17 , 2018 5 LDK!
3 26 s 4 28.54 WIKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 02 U18 LD +0.5 -- NOWAK Mieczysław Z/3503/16 2018 5
4 29 s 4 29.07 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.5 -- DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/1992/17 2018 4
5 32 s 4 29.87 ROJNA Zuzanna UKS Dąb Suchy Las 03 U16 WP +0.5 V TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1529/17 2018 BEZ LDK!
6 33 s 4 30.35 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U16 DS +0.5 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2849/18 2018
7 34 s 4 31.54 KOŁŁĄTAJ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS +0.5 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0710/18 2018
1 15 s 5 27.88 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 03 U16 OP +1.1 IV KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1511/17 2018 BEZ LDK! GIM
2 17 s 5 27.92 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 03 U16 DS +1.1 IV BENKOWSKI Henryk Z/1282/18 2018
3 21 s 5 28.09 CARUK Anna MLKS Agros Żary 03 U16 LB +1.1 IV WISZ Dariusz Z/0517/17 2018 4 LDK! GIM
4 25 s 5 28.33 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.1 IV B.D. Z/4785/18 2018
5 27 s 5 28.63 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U16 DS +1.1 V B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2191/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 28 s 5 28.91 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 04 U16 LD +1.1 V NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2018
7 31 s 5 29.74 CHAIKH-ALI Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U16 DS +1.1 V MARSZEWSKI Tomasz Z/0729/18 2018
400 m K
1 1 s 1 54.84 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS I DMP ROŻEJ Marek Z/1435/11 2018 M KN 132
2 2 s 1 61.00 KRAWCZYK Wiktoria MKS Jedynka Jarocin 02 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3912/17 2018
3 4 s 1 62.97 ZIELIŃSKA Adrianna WLKS Wrocław 99 U20 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/0692/16 2018 4
4 5 s 1 63.00 BENKOWSKA Hanna WLKS Wrocław # 02 U18 DS IV BEDNAREK Agata Z/0104/15 2018 GIM
5 8 s 1 64.53 GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/1293/14 2018 2 ZKN
6 9 s 1 64.74 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0492/17 2018 4
7 10 s 1 64.80 KÖNIGSMAN Edyta MKS Piast Lwówek Śląski 02 U18 DS -- BIALIC Marek BIALIC Marek BIALIC Marek Z/1175/15 2018 3 LDK! GIM
1 3 s 2 61.39 URBANIAK Kalina UKS Dąb Suchy Las 04 U16 WP III B.D. TYLAK Łukasz , Z/1531/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 6 s 2 63.09 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U16 DS IV SZYMAŃSKI Tomasz SZYMAŃSKI Tomasz , Z/2597/17 , 2018 3 LDK! GIM
3 7 s 2 63.44 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 03 U16 DS IV GIERCZYK Estera SIERADZKI Andrzej , Z/0459/17 , 2018 3 LDK!
4 11 s 2 66.73 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0359/16 2018 BEZ
5 12 s 2 67.20 PAŁKA Martyna SSMKS Parasol Wrocław 01 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0501/17 2018 BEZ
800 m K
1 1 s 1 2:24.97 BIELAK Weronika UKS Sokół Żmigród 02 U18 DS III ŁYCZAKOWSKI Ludwik Z/0398/17 2018 3
2 2 s 1 2:25.92 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 04 U16 LD IV NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2018 5
3 3 s 1 2:30.15 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 01 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/2851/15 2018 3 ZKN
4 4 s 1 2:45.11 MAĆKAŁA Amelia MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/0365/16 2018 5
1500 m K
5 1 s 1 5:04.97 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP IV KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1319/16 2018 3 LDK! GIM
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.06 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS +1.5 II KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 15.33 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +1.5 II MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2018 BEZ LDK!
3 3 s 1 15.67 MEHLICH Zofia UKS Komar Strzelce Opolskie 01 U18 OP +1.5 II MEHLICH Ronald Z/2036/17 2018 BEZ
4 4 s 1 15.99 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD +1.5 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2018 2 ZKN
5 5 s 1 16.00 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.5 III WISZ Dariusz Z/0485/16 2018 3 LDK! GIM
6 6 s 1 18.02 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +1.5 -- MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0883/16 , 2018 LDK!
7 7 s 1 18.04 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.5 -- WISZ Dariusz Z/0440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
  s 1 DNF KIEJZA Julia MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS +1.5 -- SZYMAŃSKI Tomasz Z/2931/18 2018 BEZ
100 m pł K
1 s 1 14.68 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +1.0 II KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2018 1 ZKN
2 s 1 14.84 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +1.0 II PYRA Dawid Z/1760/12 2018 1 KN
400 m pł K K
1 1 s 1 69.45 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 99 U20 DS IV GOLEC Dominik Z/0682/15 2018 BEZ
2 2 s 1 70.75 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U18 DS IV STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2018
3 3 s 1 72.26 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS IV MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0887/16 , 2018 LDK!
4 4 s 1 73.85 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3397/15 2018
5 5 s 1 77.87 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -- MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0883/16 , 2018 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.63 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 98 U23 WP II WALCZAK Marek Z/0309/14 2018
2 f 1 1.60 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS III SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2018 2 ZKN
3 f 1 1.55 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS III DMP MARKOWSKA Małgorzata Z/1623/16 2018 3 ZKN 68
4 f 1 1.50 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS IV BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2018 3 LDK! ZKN
5 f 1 1.45 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 04 U16 DS IV BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/1310/18 , 2018 LDK!
6 f 1 1.45 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 03 U16 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2018 5 GIM
7 f 1 1.40 KALENIK Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS -- DMP MARKOWSKA Małgorzata Z/3623/17 2018 5 GIM 36
8 f 1 1.40 STRZELCZYK Gabriela GKS Start Długołęka 03 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/2192/17 2018 5 GIM
9 f 1 1.40 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
  f 1 NM KUCHARSKA Julia WKS Śląsk Wrocław 06 U14 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/0620/18 2018 BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 2.80 PLAK Malwina RKS Łódź 02 U18 LD III DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2018 2 ZKN 72
2 f 1 2.80 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD III DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2018 2 ZKN 72
3 f 1 2.20 PIOTROWSKA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2653/15 2018 5 LDK!
W dal K
1 f 1 5.76 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS +1.1 II DMP KOKOT Zdzisław Z/4260/11 2018 1 110
2 f 1 5.69 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 96 U23 WP +1.3 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2018 3
3 f 1 5.22 JĘDRASZAK Roksana MKS Jedynka Jarocin 02 U18 WP -0.5 III GOŚCINIAK Mateusz Z/2912/16 2018 ZKN
4 f 1 5.17 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS +1.4 III BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2018 2 LDK! ZKN GIM
5 f 1 5.14 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS +1.2 III SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2018 3 ZKN
6 f 1 4.93 NAJWER Julia WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.5 IV KOBIAŁKA Kamil Z/2432/16 2018 3
7 f 1 4.88 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS +0.9 IV ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2018 4 LDK! GIM
8 f 1 4.72 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS -1.0 V ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2018 5 LDK! GIM
9 f 1 4.59 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS -0.8 -- MARKOWSKI Tomasz POSACKI Ryszard , Z/2503/15 , 2018 3 LDK! ZKN
10 f 1 4.42 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 03 U16 WP +1.0 -- B.D. B.D. B.D. TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek , Z/1528/17 , 2018 5 LDK!
11 f 1 3.47 LIDWIN Aleksandra UKS Dąb Suchy Las 01 U18 WP -0.6 -- TYLAK Łukasz Z/1856/17 2018 BEZ
  f 1 NM KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U18 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3397/15 2018
Trójskok K
1 f 1 10.83 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01 U18 DS -0.5 III KOKOT Zdzisław Z/1601/15 2018 4 ZKN
2 f 1 9.64 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS +0.9 -- DMP MARKOWSKI Tomasz POSACKI Ryszard , Z/2503/15 , 2018 3 LDK! ZKN 27
3 f 1 9.57 BAŁEC Izabela MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +0.8 -- WOCHNA Robert Z/2817/17 2018 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 11.29 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB III KORSAK Przemysław Z/0500/16 2018 4 LDK! GIM
2 f 1 11.08 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 10.40 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U18 DS IV BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2018 3 LDK! ZKN
4 f 1 9.48 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1620/16 2018 4 LDK! ZKN GIM
5 f 1 9.43 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2018 2 ZKN
6 f 1 8.98 BYRA Agata LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS V ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek , Z/2150/16 , 2018 4 LDK! GIM
7 f 1 8.86 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS V STOLARCZYK Grzegorz Z/1293/18 2018
8 f 1 7.11 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U16 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz SZYMAŃSKI Tomasz , Z/2597/17 , 2018 3 LDK! GIM
9 f 1 7.00 KAMIŃSKA Kinga UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2399/18 2018
Dysk (0.75) K
1 f 1 27.52 BYRA Agata LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS V ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek , Z/2150/16 , 2018 4 LDK! GIM
2 f 1 26.04 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS V KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 21.96 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1293/18 2018
4 f 1 21.65 OSTROWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/3340/18 2018
Dysk (1) K
1 f 1 40.63 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II DMP KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2018 KN 100
2 f 1 33.39 PIETRKIEWICZ Dobrosława MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS III DMP MARKOWSKI Tomasz Z/2484/15 2018 3 LDK! ZKN 68
3 f 1 31.61 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV KORSAK Przemysław Z/0500/16 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 27.96 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS IV DMP MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1620/16 2018 4 LDK! ZKN GIM 41
5 f 1 25.81 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2018 4 LDK! GIM
Młot (3) K
1 f 1 48.17 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS II KOZANECKA Anna # Z/1688/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
2 f 1 47.77 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 01 U18 DS II CZAJKOWSKI Waldemar Z/3490/15 2018 2 ZKN
3 f 1 39.96 RUTKOWSKA Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP IV ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna Z/1362/15 2018 LDK! GIM
4 f 1 39.04 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS IV B.D. B.D. KOZANECKA Anna # , Z/2417/16 , 2018 5 LDK! GIM
5 f 1 32.27 FUDALA Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1043/16 2018 5 LDK! GIM
Oszczep (500) K
1 f 1 38.57 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2018 4 LDK! GIM
100 m M
1 s 1 10.93 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +0.5 II DMP ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2018 2 108
2 s 1 11.11 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +0.5 II ROSTEK William Z/4584/15 2018 2 ZKN
3 s 1 11.33 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 81 Weteran WP +0.5 III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2018 2
4 s 1 11.48 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.5 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/3828/16 2018 4
5 s 1 11.53 BROWCZUKOWSKI Michał MLKS Agros Żary 01 U18 LB +0.5 III WISZ Dariusz Z/1912/15 2018 3
1 s 2 11.48 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 02 U18 DS -0.7 III BIALIC Marek B.D. , Z/0409/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
2 s 2 11.59 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -0.7 III ROSTEK William B.D. Z/1707/13 2018 BEZ
3 s 2 11.75 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U16 DS -0.7 III BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2018 5 GIM
4 s 2 11.78 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS -0.7 IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2018 4
5 s 2 11.90 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U16 DS -0.7 IV SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2018 LDK!
6 s 2 12.13 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -0.7 IV KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2018 3
7 s 2 12.16 MAREK Michał MLKS Agros Żary 01 U18 LB -0.7 IV WISZ Dariusz Z/1916/15 2018 4 LDK!
1 s 3 12.06 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03 U16 LB +1.1 IV WISZ Dariusz Z/0720/17 2018 3 LDK! GIM
2 s 3 12.13 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +1.1 IV URBACKA-KACZOR Natalia Z/3928/17 2018 5 LDK!
3 s 3 12.21 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław 01 U18 DS +1.1 -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2018 4
4 s 3 12.23 JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +1.1 -- DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/3307/15 2018 BEZ
5 s 3 12.24 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS +1.1 -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2018 3 ZKN
6 s 3 12.26 RYDZYŃSKI Dawid UMLKS START Wieruszów 01 U18 LD +1.1 -- URBANIAK Jarosław Z/1885/18 2018
7 s 3 12.29 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03 U16 DS +1.1 V BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2018 5 GIM
8 s 3 12.45 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.1 -- WOSIEK Jacek SZOMBURG Tomasz , Z/1881/16 , 2018 5 LDK! GIM
1 s 4 11.45 MAZURKIEWICZ Grzegorz KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +0.4 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1799/13 2016 2
2 s 4 12.45 GOŹDZIEJEWSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS +0.4 V DEJEWSKI Michał GRĘDZINSKI Stanislaw ULIASZ Małgorzata , Z/1800/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
3 s 4 12.49 ROGALA Jan WLKS Wrocław 04 U16 DS +0.4 V KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2018 BEZ
4 s 4 12.78 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 04 U16 LB +0.4 -- WISZ Mateusz # Z/4695/17 2018 5 LDK! GIM
5 s 4 12.79 SZCZEPIŃSKI Dominik GKS Start Długołęka 01 U18 DS +0.4 -- BENKOWSKI Henryk Z/2404/16 2018 BEZ
6 s 4 13.49 PYTLIK Jakub MKS MOS Wrocław 03 U16 DS +0.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1993/17 2018 BEZ
7 s 4 13.56 POTRACA Hubert WLKS Wrocław 04 U16 DS +0.4 -- B.D. Z/4837/18 2018
200 m M
1 1 s 1 22.02 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +0.1 II ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2018 2
2 2 s 1 22.58 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U18 DS +0.1 II ROSTEK William Z/4584/15 2018 2 ZKN
3 4 s 1 23.01 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +0.1 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1442/11 2018 2
4 5 s 1 23.38 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U20 LD +0.1 III DMP KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2018 3 63
5 7 s 1 23.48 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 01 U18 WP +0.1 III REJEWSKI Robert Z/2943/16 2018 3
1 3 s 2 22.82 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U18 DS -1.7 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2018
2 8 s 2 23.71 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 02 U18 DS -1.7 IV BIALIC Marek B.D. , Z/0409/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
3 9 s 2 23.72 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98 U23 DS -1.7 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2018
4 11 s 2 23.97 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS -1.7 IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2018 4
1 10 s 3 23.82 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U16 DS -0.2 IV BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2018 5 GIM
2 12 s 3 24.70 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -0.2 -- URBACKA-KACZOR Natalia Z/3928/17 2018 5 LDK!
3 13 s 3 25.00 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03 U16 LB -0.2 V WISZ Dariusz Z/0720/17 2018 3 LDK! GIM
4 14 s 3 25.10 RYDZYŃSKI Dawid UMLKS START Wieruszów 01 U18 LD -0.2 -- URBANIAK Jarosław Z/1885/18 2018
5 15 s 3 25.46 JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -0.2 -- DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/3307/15 2018 BEZ
6 16 s 3 25.54 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03 U16 DS -0.2 V BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2018 5 GIM
7 17 s 3 25.89 SZCZEPIŃSKI Dominik GKS Start Długołęka 01 U18 DS -0.2 -- BENKOWSKI Henryk Z/2404/16 2018 BEZ
1 6 s 4 23.43 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 03 U16 LD -1.0 III URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2018 2
2 18 s 4 26.10 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 04 U16 LB -1.0 -- WISZ Mateusz # Z/4695/17 2018 5 LDK! GIM
3 19 s 4 26.62 ROGALA Jan WLKS Wrocław 04 U16 DS -1.0 -- KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2018 BEZ
400 m M
1 1 s 1 48.79 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2018 1 ZKN
2 2 s 1 49.85 KAPAŁA Dawid WKS Śląsk Wrocław 97 U23 DS II LISOWSKI Józef Z/1041/13 2018
3 3 s 1 51.49 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2018 3 ZKN GIM
4 4 s 1 51.50 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław 01 U18 DS III MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2018
5 5 s 1 51.86 KRĘCZEWSKI Piotr SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0219/16 2018 3
6 8 s 1 54.57 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław 01 U18 DS IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2018 4
7 11 s 1 55.15 PTAK Jakub UKS Sprint Legnica 00 U20 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/3666/15 2018 3
1 7 s 2 53.95 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2018 3 ZKN
2 10 s 2 55.13 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/1930/15 2018 BEZ
3 12 s 2 55.56 LINDA Maciej UKS Sprint Legnica 00 U20 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/1751/17 2018 BEZ
4 14 s 2 56.29 PAWELCZAK Karol MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/5624/15 2018 4
5 15 s 2 56.30 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/3828/16 2018 4
6 16 s 2 56.55 KALININ Dawid MULKS Olimpia Świdnica 00 U20 DS -- TEODOSIADIS Micios Z/0110/15 2018 BEZ
7 17 s 2 56.79 PILECKI-SILVA Iwo UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U18 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3885/16 2018
8 19 s 2 57.19 PAWŁOW Adam MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/0566/16 2018 BEZ
1 6 s 3 53.78 SIENKIEWICZ Bartosz MKS Jedynka Jarocin 01 U18 WP IV GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2018
2 13 s 3 55.62 JANISZEWSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 97 U23 DS --
3 18 s 3 56.89 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U16 DS V STOLARCZYK Grzegorz Z/0727/18 2018
4 20 s 3 57.23 KONDZIOR Paweł MULKS Olimpia Świdnica 75 Weteran DS -- TEODOSIADIS Micios Z/2636/18 2018 BEZ
5 21 s 3 57.79 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- SKORUPA Joanna SKORUPA Krzysztof , Z/2989/16 , 2018 BEZ LDK!
6 22 s 3 57.82 RASZEJA Filip MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/2459/17 2018 3
7 24 s 3 61.81 HAJDUK Karol MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/1083/15 2018 BEZ
1 9 s 4 55.00 LEONOWICZ Jakub UKS Sokół Żmigród 02 U18 DS -- ŁYCZAKOWSKI Ludwik Z/0374/16 2018 4
2 23 s 4 58.31 BANAŚ Szymon UKS Sokół Żmigród 04 U16 DS -- ŁYCZAKOWSKI Ludwik Z/1210/18 2018
800 m M
1 1 s 1 1:57.89 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 98 U23 LD III KUŚ Tomasz Z/3276/15 2018 2
2 2 s 1 1:59.24 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 U18 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0938/15 2018 4 ZKN
3 3 s 1 2:02.35 PĘKALA Piotr MLKS Agros Żary 98 U23 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/0976/14 2018 3
4 4 s 1 2:02.86 KOŁBUC Grzegorz UKS Sprint Legnica 01 U18 DS IV KUBERSKI Mirosław Z/3667/15 2018 4
5 7 s 1 2:06.91 JAKUBIK Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U18 DS IV MATOSZ Wlodzimierz Z/0393/16 2018 4
6 8 s 1 2:07.01 MARKOWICZ Łukasz niest. Wrocław 94 Sen DS -- B.D. BEZ
7 9 s 1 2:07.58 FIT Wiktor WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U20 DS -- GRZYBEK Grzegorz Z/0942/15 2018 BEZ
8 11 s 1 2:11.76 MALINOWSKI Rafał MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- ADAMEK Marek Z/4362/15 2018 4
  s 1 DNF KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0254/17 2018 2 LDK! GIM
1 5 s 2 2:04.18 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 U18 DS IV URBACKA-KACZOR Natalia Z/2645/15 2018 4
2 6 s 2 2:06.67 LEWANDOWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U18 DS IV MARSZEWSKI Tomasz Z/2586/17 2018
3 10 s 2 2:10.11 CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 00 U20 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/1752/17 2018 BEZ
4 12 s 2 2:15.36 WOLSKI Norbert UKS Sprint Legnica 00 U20 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/2562/18 2018
5 13 s 2 2:19.25 WÓJCIK Sławomir SSMKS Parasol Wrocław 76 Weteran DS -- GOLEC Dominik Z/3539/18 2018
1500 m M
1 1 s 1 4:11.90 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS III ZKN
2 2 s 1 4:24.93 GĄSIOREK-PAWLAK Marcin MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- WOSIEK Jacek # Z/2117/15 2018 4 LDK!
3 3 s 1 4:35.49 WIECZOREK Mikołaj UMLKS START Wieruszów 01 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3234/17 2018 BEZ
4 4 s 1 5:01.95 DUBICKI Łukasz WLKS Wrocław 02 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2529/16 2018 BEZ
3000 m M
1 1 s 1 9:19.69 MALINOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 02 U18 LB IV BIESIADA Ryszard Z/0569/16 2018 5 LDK! GIM
2 2 s 1 9:19.71 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 88 Sen LB -- BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2018 BEZ
3 3 s 1 10:19.67 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 01 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0571/16 2018 BEZ
  s 1 DNF FRĄSZCZAK Patryk KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/1759/18 , 2018 3
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.98 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +0.3 II KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur KORDASIEWICZ Damian , Z/2321/16 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 s 1 15.54 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław 01 U18 DS +0.3 III MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2018
400 m pł J MŁ M
1 s 1 57.00 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U18 LD III NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2018 3 ZKN
2 s 1 59.19 KONDERLA Jakub UKS Piast Bolków 02 U18 DS IV WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz Z/1136/16 2018 3 LDK!
3 s 1 71.13 RYNIEC Patryk WLKS Wrocław 02 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/3826/16 2018 5
400 m pł M
1 1 s 1 53.68 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U23 WP I NALEPA Marek Z/1519/14 2018 1 ZKN
2 2 s 1 53.69 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS I DMP ROSTEK William Z/4507/11 2018 1 117
3 3 s 1 56.77 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2018 2
4 4 s 1 56.95 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS III ROSTEK William B.D. Z/0064/13 2018
5 5 s 1 62.74 BORKOWSKI Dominik UKS Sokół Żmigród 99 U20 DS -- ŁYCZAKOWSKI Ludwik Z/3680/15 2018 4
6 6 s 1 65.07 DANIEL Hieronim UKS Komar Strzelce Opolskie 00 U20 OP -- MEHLICH Ronald Z/2043/17 2018 BEZ
Tyczka M
1 f 1 4.40 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U23 LD II OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2018 2 ZKN
2 f 1 4.20 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U18 LD II OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2018 3 LDK! ZKN
3 f 1 3.60 KRUPKA Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 02 U18 DS III B.D. BIALIC Marek Z/0417/16 2018 4 LDK! ZKN GIM
4 f 1 3.20 CHOMICZ Mikołaj MKS MOS Wrocław 01 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2018 BEZ
  f 1 NM NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2018 4 ZKN
  f 1 NM NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 01 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/3897/18 2018
W dal M
1 f 1 6.76 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS -1.0 III DMP ŁOŚ Dariusz Z/1301/11 2018 1 75
2 f 1 6.29 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U18 WP -0.7 IV GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2018 3
3 f 1 6.26 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98 U23 DS +0.9 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2018
4 f 1 6.15 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +2.0 IV KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2018 3
5 f 1 6.05 FORGHEIM Mateusz WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS -0.8 IV SIERADZKI Andrzej Z/0774/18 2018 4
6 f 1 5.42 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 03 U16 LD -0.9 -- URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2018 2
Trójskok M
1 f 1 15.34 BONECKI Bartosz AZS Łódź 92 Sen LD +1.9 I DMP SADACH Aneta B.D. # Z/1820/11 2018 1 121
2 f 1 14.26 RUDNIK Kacper KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 01 U18 WN -0.9 III URBANOWSKI Miroslaw Z/0593/16 2018 2 LDK! ZKN
3 f 1 12.77 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U18 LD +1.0 IV OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2018 3 LDK! ZKN
4 f 1 12.32 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U20 LD -0.5 -- URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2018 3
5 f 1 12.31 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 02 U18 DS -0.6 -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2018 5 GIM
  f 1 NM ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS 0.0 -- SIERADZKI Andrzej Z/1691/11 2018 M KN
Kula (5) M
1 f 1 17.51 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2018 1 LDK! KN
2 f 1 15.22 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KARPIŃSKI Franciszek Z/2796/17 2018 3 LDK! ZKN
3 f 1 15.08 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 13.70 STANKIEWICZ Jakub WKS Śląsk Wrocław 01 U18 DS III STANKIEWICZ Zbigniew Z/0766/18 2018
5 f 1 13.05 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS IV KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata Z/1653/16 2018 4 LDK! GIM
6 f 1 11.32 CIELEŃ Jakub MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1320/16 , 2018 BEZ LDK! GIM
7 f 1 11.09 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS V ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek , Z/0617/18 , 2018 LDK!
8 f 1 10.43 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/1652/16 2018 5 LDK! GIM
9 f 1 10.31 MĄCZKA Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 03 U16 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/0613/18 2018 LDK!
10 f 1 9.50 KUJAWA Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/4497/18 2018 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 14.05 DUŚ Mariusz KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS II B.D. Z/0306/12 2018
2 f 1 13.11 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 97 U23 DS III KOTWICA Czesław Z/0821/13 2018 1 ZKN
3 f 1 10.93 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS -- KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 2
Dysk (1.5) M
1 f 1 56.81 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2018 1 LDK! KN
2 f 1 49.35 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 f 1 42.98 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 42.93 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/2796/17 2018 3 LDK! ZKN
5 f 1 38.26 ZIÓŁKOWSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP IV CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna , Z/0930/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
6 f 1 35.17 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS IV KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata Z/1653/16 2018 4 LDK! GIM
7 f 1 28.32 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/1652/16 2018 5 LDK! GIM
8 f 1 20.14 KUJAWA Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/4497/18 2018 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 53.89 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS I DMP SZWARC Zygmunt Z/0205/14 2018 1 KN 133
2 f 1 51.71 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 97 U23 DS I KOTWICA Czesław Z/0821/13 2018 1 ZKN
3 f 1 37.31 DUŚ Mariusz KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS III B.D. Z/0306/12 2018
4 f 1 35.00 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS III KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 2
Młot (5) M
1 f 1 45.80 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 f 1 45.30 ZIÓŁKOWSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP IV CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna , Z/0930/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
Młot (7.26) M
1 f 1 58.61 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 98 U23 WP I DMP PAWLAK Przemysław Z/0577/14 2018 KN 122
2 f 1 53.40 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS II KOTWICA Czesław Z/0958/14 2018 2 ZKN
3 f 1 52.47 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 96 U23 WP II BIERNACKI Jacek B.D. Z/1594/12 2018 1
Oszczep (700) M
1 f 1 44.52 JASTRZĘBSKI Dawid GKS Start Długołęka 02 U18 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew # Z/0179/16 2018 5 GIM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.0346839427948 sekund