Warszawa 24.06.2018
Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018 [DMP]
100 m K
1 1 e 1 12.11 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +1.6 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
2 2 e 1 12.11 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +1.6 I KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2018 1
3 3 e 1 12.21 MAŁKOWSKA Dominika MUKL Brodnica 02 U18 KP +1.6 II B.D. ROSIŃSKI Zenon , Z/0674/16 , 2018 2 LDK!
4 5 e 1 12.56 GĄSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ +1.6 II KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2018 2 ZKN
4 4 e 1 12.56 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +1.6 II OLCZYK Stanisław B.D. Z/0163/16 2018 4 LDK! GIM
6 6 e 1 12.56 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +1.6 II DMP CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2018 2 95
7 7 e 1 12.61 TRZCIŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +1.6 II OLCZYK Stanisław B.D. Z/0088/16 2018 2 LDK! GIM
8 8 e 1 12.71 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +1.6 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2018 2
1 9 e 2 12.78 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -1.6 III OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2018 3
2 10 e 2 12.84 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU -1.6 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 11 e 2 12.91 WESOŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP -1.6 III ROSIŃSKI Zenon Z/5325/15 2018 3
4 12 e 2 12.92 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -1.6 III BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2018 2
5 13 e 2 13.04 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU -1.6 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2018 3 LDK! GIM
6 14 e 2 13.10 JATKIEWICZ Izabela GUKS Asy Dywity 00 U20 WN -1.6 III NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2018 4
7 17 e 2 13.38 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ -1.6 IV GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
1 15 e 3 13.15 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 98 U23 MZ -0.3 III B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2018
2 16 e 3 13.33 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -0.3 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2018
3 18 e 3 13.44 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U16 MZ -0.3 IV JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 4
4 19 e 3 13.51 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ -0.3 IV OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 4
5 21 e 3 13.75 MIERZEJEWSKA Martyna MUKL Brodnica 02 U18 KP -0.3 IV ROSIŃSKI Zenon Z/3047/16 2018 3
6 23 e 3 13.80 FIRLĄG Julia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 04 U16 MZ -0.3 IV NIKIEL-ZENTALA Monika Z/4114/18 2018
7 26 e 3 13.86 MISIAK Michalina UKS Victoria Józefów 04 U16 MZ -0.3 V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2934/17 2018 3
1 24 e 4 13.82 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ 0.0 -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2018 BEZ
2 25 e 4 13.85 ORDOWICZ Jadwiga RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ 0.0 -- GOS Piotr Z/4756/18 2018
3 32 e 4 14.37 KUBIAK Maja UKS Otrębusy 03 U16 MZ 0.0 V GOLJANEK Janusz Z/1354/17 2018 5
  e 4 DQ MACIEJEWSKA Katarzyna MKS Agros Chełm 01 U18 LU 0.0 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4581/15 2018 3 LDK!
1 22 e 5 13.78 JANKOWSKA Urszula KS Jelonki Dobre Miasto 02 U18 WN 0.0 IV PYTLARCZYK Paweł Z/0482/18 2018
2 29 e 5 14.05 PRUCHNIEWSKA Amelia MUKL Brodnica 04 U16 KP 0.0 V ROSIŃSKI Zenon Z/0354/18 2018
3 36 e 5 14.73 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2018 4
1 27 e 6 13.91 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +0.4 -- WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2018 LDK!
2 28 e 6 14.02 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U16 MZ +0.4 V GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2018
3 31 e 6 14.20 JACKOWSKA Natalia KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN +0.4 V PYTLARCZYK Paweł Z/0107/18 2018
4 33 e 6 14.40 PIETRASZEWSKA Honorata AZS-AWF Warszawa 03 U16 MZ +0.4 V ŁATKO Barbara Z/0314/18 2018
5 35 e 6 14.42 SOŚNIERZ Maria AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.4 -- OBROCKI Bogdan Z/4800/18 2018
1 20 e 7 13.54 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 05 U14 MZ +0.8 IV GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2018 LDK!
2 30 e 7 14.16 WIERZBA Ewelina OKS Start Otwock 04 U16 MZ +0.8 V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3393/16 2018 5
3 34 e 7 14.40 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN +0.8 V PYTLARCZYK Paweł Z/0100/18 2018 BEZ
4 37 e 7 14.95 CHOMEJ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN +0.8 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0104/18 2018 BEZ
5 38 e 7 15.35 KARCZEWSKA Justyna KM Aktywni Sochaczew 02 U18 MZ +0.8 -- ZIMNY Emanuel Z/0499/18 2018 BEZ LDK!
1 f 1 12.12 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +0.2 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
2 f 1 12.13 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP +0.2 I KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2018 1
3 f 1 12.50 GĄSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 02 U18 MZ +0.2 II KRYSIAK Sławomir Z/4263/15 2018 2 ZKN
4 f 1 12.62 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +0.2 II OLCZYK Stanisław B.D. Z/0163/16 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 12.66 TRZCIŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +0.2 II OLCZYK Stanisław B.D. Z/0088/16 2018 2 LDK! GIM
5 f 1 12.66 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +0.2 II DMP CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2018 2 90
7 f 1 12.89 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU +0.2 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
8 f 1 12.92 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.2 III OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2018 3
200 m K
1 1 s 1 25.22 MAŁKOWSKA Dominika MUKL Brodnica 02 U18 KP +0.1 II B.D. ROSIŃSKI Zenon , Z/0674/16 , 2018 2 LDK!
2 2 s 1 25.49 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ +0.1 II B.D. B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1793/13 , 2018 1
3 3 s 1 25.80 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ +0.1 II DMP ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2018 94
4 4 s 1 25.93 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ +0.1 II BLAUSZ Henryka Z/0074/14 2018 1 ZKN
5 5 s 1 25.99 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ +0.1 II OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 3 ZKN
6 6 s 1 26.25 WESOŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP +0.1 II ROSIŃSKI Zenon Z/5325/15 2018 3
7 7 s 1 27.01 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU +0.1 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
1 8 s 2 27.31 SZYMANOWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.6 IV OBROCKI Bogdan Z/2322/15 2018 3
2 9 s 2 27.35 TRZCIŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +0.6 IV OLCZYK Stanisław B.D. Z/0088/16 2018 2 LDK! GIM
3 10 s 2 27.40 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU +0.6 IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2018 3 LDK! GIM
4 11 s 2 27.42 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ +0.6 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0376/17 2018 3 LDK! GIM
5 12 s 2 27.52 JATKIEWICZ Izabela GUKS Asy Dywity 00 U20 WN +0.6 IV NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2018 4
6 13 s 2 27.55 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U16 MZ +0.6 IV JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 4
7 14 s 2 27.64 MIERZEJEWSKA Martyna MUKL Brodnica 02 U18 KP +0.6 IV ROSIŃSKI Zenon Z/3047/16 2018 3
8 16 s 2 27.84 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.6 IV OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 4
1 15 s 3 27.64 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ +0.4 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2018
2 17 s 3 28.28 JANKOWSKA Urszula KS Jelonki Dobre Miasto 02 U18 WN +0.4 IV PYTLARCZYK Paweł Z/0482/18 2018
3 18 s 3 28.49 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.4 IV OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2018 BEZ
4 19 s 3 28.83 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.4 -- OBROCKI Bogdan Z/3156/16 2018 BEZ
5 20 s 3 28.99 WIERZBA Paulina OKS Start Otwock 01 U18 MZ +0.4 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3392/16 2018 BEZ
6 21 s 3 29.11 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +0.4 -- WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2018 LDK!
7 22 s 3 29.67 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U16 MZ +0.4 V GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2018
8 23 s 3 33.84 KULPA Natalia OKS Start Otwock 03 U16 MZ +0.4 -- KALINOWSKA Paulina Z/2936/17 2018 BEZ
1 s 4 28.40 RYDELEK Nina OKS Start Otwock 03 U16 MZ +0.8 IV KALINOWSKA Paulina Z/0339/17 2018 4
2 s 4 28.53 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ +0.8 -- KUBIK Ilona Z/1363/18 2018
3 s 4 29.12 PRUCHNIEWSKA Amelia MUKL Brodnica 04 U16 KP +0.8 V ROSIŃSKI Zenon Z/0354/18 2018
4 s 4 29.95 SOŚNIERZ Maria AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.8 -- OBROCKI Bogdan Z/4800/18 2018
5 s 4 30.75 WOJNOWSKA Aleksandra MUKL Brodnica 04 U16 KP +0.8 -- ROSIŃSKI Zenon Z/3269/17 2018 BEZ
6 s 4 31.18 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +0.8 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2018 4
400 m K
1 1 s 1 58.53 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2018 1 ZKN
2 2 s 1 59.24 WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/3046/16 2018 3
3 3 s 1 59.95 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/3063/11 2018 2
4 4 s 1 60.10 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/0055/16 2018 LDK! ZKN GIM
5 5 s 1 60.11 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/0229/15 2018 3 ZKN
6 6 s 1 60.18 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2018 2 ZKN
7 8 s 1 60.28 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ III JOBT Andrzej Z/5364/15 2018 2 ZKN
1 7 s 2 60.20 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III TARASIUK Paweł Z/1261/16 2018 3
2 9 s 2 60.33 MACIEJEWSKA Katarzyna MKS Agros Chełm 01 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian Z/4581/15 2018 3 LDK!
3 10 s 2 60.69 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2018 3
4 11 s 2 61.09 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0154/16 2018 3 ZKN
5 12 s 2 61.26 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2079/15 2018 2 LDK! ZKN
6 13 s 2 61.39 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U18 LD III DMP KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2018 2 LDK! ZKN 63
7 18 s 2 62.68 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U16 WN IV NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2018 2
1 14 s 3 61.65 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 4
2 15 s 3 61.86 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2018 3
3 19 s 3 65.75 KOCISZEWSKA Wiktoria OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0338/17 2018 5
4 20 s 3 67.29 RADASZKIEWICZ Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/3894/15 2018 4
5 21 s 3 67.94 KRAWIEC Wiktoria MLKS Ostróda 04 U16 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1978/18 2018
6 23 s 3 69.72 SAPKO Marta KS Agros Zamość 03 U16 LU -- WDOWIAK Aneta B.D. , Z/3904/16 , 2018 BEZ LDK!
7 24 s 3 70.20 TCHÓRZ Kinga MLKS Ostróda 03 U16 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1129/17 2018 5 LDK!
1 16 s 4 62.36 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN IV BRODOWSKI Wojciech Z/0067/18 2018 4
2 17 s 4 62.65 KANDER Paulina OKS Start Otwock 03 U16 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2941/17 2018 5
3 22 s 4 69.41 MARCINIAK Julia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 02 U18 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna Z/1912/16 2018 BEZ
4 25 s 4 71.86 OLBRYŚ Zuzanna MLKS Ostróda 03 U16 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1979/18 2018 BEZ LDK!
5 26 s 4 72.11 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN -- MORGAŚ Tomasz Z/0068/18 2018 BEZ
6 27 s 4 74.21 WÓJCIK Magdalena OKS Start Otwock 04 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2939/17 2018 BEZ
800 m K
1 s 1 2:16.63 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin 96 U23 LU II B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0887/12 , 2018 3
2 s 1 2:16.95 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 02 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2743/16 2018 3 ZKN
3 s 1 2:17.72 DOMURAT Wiktoria MLKS Ostróda 02 U18 WN III NOWICKI Ryszard Z/0802/16 2018 3 ZKN
4 s 1 2:21.15 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 96 U23 MZ III PODOLAK Kazimierz DĄBROWSKI Dariusz , Z/0397/12 , 2018
5 s 1 2:21.95 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD III LISIECKI Paweł Z/0573/16 2018 4
6 s 1 2:23.69 PIZOŃ Wiktoria MUKL Brodnica 02 U18 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/0782/18 2018
7 s 1 2:25.73 CATI Lidia ŚUKS Polna Warszawa 04 U16 MZ IV B.D. Z/4231/17 2018 4
8 s 1 2:30.68 OLSZANKA Gabriela OKS Start Otwock 01 U18 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2303/18 2018
9 s 1 2:30.89 GAJOWIAK Zosia UKS Varsovia Warszawa 04 U16 MZ IV KUBIK Ilona Z/1178/18 2018
10 s 1 2:32.95 SAPKO Julia KS Agros Zamość 01 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian B.D. , Z/3892/16 , 2018 BEZ LDK!
11 s 1 2:34.98 GRZELAK Marta AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- B.D. Z/3624/18 2018
12 s 1 2:35.61 LEWANDOWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 03 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/0216/16 2018 BEZ LDK!
1500 m K
1 s 1 4:51.61 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U18 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2018 3 LDK! ZKN
  s 1 DNF SZYMCZYK Kornelia OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2018 4 LDK! GIM
3000 m K
1 1 s 1 10:53.71 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP III CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/1031/15 2018 3 LDK! GIM
2 2 s 1 10:55.70 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02 U18 WN III NAGY Czesław Z/0422/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 3 s 1 10:58.23 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL III MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0237/15 2018 BEZ
4 4 s 1 11:01.57 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U18 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/0225/15 2018 3 ZKN
5 5 s 1 11:02.64 JASIŃSKA Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0336/16 2018 BEZ
6 6 s 1 11:11.44 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU IV FUS Mirosław Z/3608/16 2018 3
7 7 s 1 11:11.48 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2018 3
8 8 s 1 11:39.82 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0432/15 2018
  s 1 DNF MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin 96 U23 LU -- B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0887/12 , 2018 3
100 m pł J MŁ K
1 3 s 1 15.54 BANY Daria UKS Filipides Teresin 02 U18 MZ +1.0 II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0376/17 2018 3 LDK! GIM
100 m pł K
1 1 s 1 14.24 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ +1.0 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2018 1
2 2 s 1 14.82 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +1.0 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
400 m pł K K
1 1 s 1 60.49 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 92 Sen MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2018 M 129
2 2 s 1 61.52 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ I B.D. B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1793/13 , 2018 1
3 3 s 1 61.53 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ I GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/1469/13 2018 2 ZKN
4 4 s 1 61.59 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ I BŁASIŃSKI Artur Z/1706/13 2018 2
5 6 s 1 68.00 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2102/15 2018 3 ZKN
1 5 s 2 67.92 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK III MIREK Andrzej # Z/2710/16 2018 2 ZKN
2 7 s 2 69.31 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02 U18 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2018 3
3 8 s 2 71.81 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0709/14 2018 4
  s 2 DNF GAJOS Aleksandra RLTL ZTE Radom 01 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4899/15 2018 3 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:24.35 ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/2666/15 2018 3 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 5:26.92 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 02 U18 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/1527/16 2018 2 ZKN
3 3 s 1 5:33.27 KARNAS Katarzyna LKS Vectra Włocławek 01 U18 KP III B.D. Z/2279/15 2018 3 LDK!
4 4 s 1 5:34.35 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 03 U16 KP III KARNAS Kinga KARNAS Kinga , Z/1324/17 , 2018 4 LDK! GIM
5 5 s 1 5:39.98 MŁYNAREK Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP III KARNAS Zbigniew B.D. , Z/0759/16 , 2018 LDK! GIM
  s 1 DNF ŻYLSKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0144/15 2018 3 LDK! ZKN
  s 1 DNF BALICKA Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0071/16 2018 BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.80 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD I DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2018 KN 138
2 f 1 1.77 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2018 M KN
3 f 1 1.65 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U16 MZ II PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2018 3 LDK! GIM
4 f 1 1.65 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 02 U18 LD II DMP KRAKOWIAK Lech Z/1644/16 2018 KN 93
5 f 1 1.56 FLISIŃSKA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ III GOS Piotr B.D. Z/1662/17 2018 3 LDK!
6 f 1 1.56 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 02 U18 LD III KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2018 3 ZKN
7 f 1 1.51 GOS Patrycja RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ IV GOS Piotr Z/4755/18 2018
8 f 1 1.46 MOSZURA Julia RKS Łódź 02 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3541/16 , 2018 3 LDK! GIM
9 f 1 1.46 MOSZURA Aleksandra RKS Łódź 02 U18 LD IV JASZCZAK Stanisław KRAKOWIAK Lech , Z/3542/16 , 2018 4 LDK! GIM
  f 1 NM BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0005/12 2018 3
Tyczka K
1 f 1 3.90 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP I DMP DAKINIEWICZ Roman Z/0082/15 2018 1 KN 157
2 f 1 2.65 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U18 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2018 4
3 f 1 2.55 SMOLARCZYK Julia KS Warszawianka W-wa 05 U14 MZ IV GĘBSKI Adam B.D. Z/1121/18 2018
W dal K
1 f 1 5.71 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +0.9 II MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2018 2
2 f 1 5.68 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +1.8 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
3 f 1 5.68 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -0.4 II MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2018 2 ZKN
4 f 1 5.24 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U18 MZ +0.2 III GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2018 2
5 f 1 5.18 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U23 MZ +0.7 III MIERZEJEWSKI Marek B.D. Z/0179/14 2018 ZKN
6 f 1 5.05 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U16 LD +0.1 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2018 2 LDK!
7 f 1 4.89 GRANOWSKA Pola UKS Melo Błonie 03 U16 MZ +0.7 IV GAWRYJOLEK Slawomir Z/3003/17 2018 BEZ
8 f 1 4.76 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 04 U16 MZ 0.0 V MAJEWSKI Zbigniew Z/0203/18 2018 BEZ
9 f 1 4.55 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN +1.9 V PYTLARCZYK Paweł Z/0100/18 2018 BEZ
10 f 1 4.46 KUBIAK Maja UKS Otrębusy 03 U16 MZ +0.6 -- GOLJANEK Janusz Z/1354/17 2018 5
11 f 1 4.44 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 05 U14 MZ +1.1 -- GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2018 LDK!
12 f 1 4.43 ZAWODNIK Maja LUKS Lidzbark Welski 04 U16 WN +0.1 -- AFELTOWICZ Karol Z/2561/17 2018 5
13 f 1 4.14 JANKOWSKA Urszula KS Jelonki Dobre Miasto 02 U18 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0482/18 2018
14 f 1 3.63 CHOMEJ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN -0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0104/18 2018 BEZ
  f 1 NM WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 03 U16 DS 0.0 -- KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2018 3 LDK! GIM
  f 1 NM JACKOWSKA Natalia KS Jelonki Dobre Miasto 04 U16 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0107/18 2018
Kula (3) K
1 f 1 11.97 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3062/16 2018 3 ZKN
2 f 1 11.47 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 02 U18 PD III TRZONKOWSKA Beata Z/0854/16 2018 3
3 f 1 11.43 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2018 2 LDK! KN
4 f 1 10.94 GRZYBOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 01 U18 PD IV DĄBKOWSKI Przemysław Z/3692/16 2018 4
5 f 1 10.54 WOŹNIAK Julia UKS 55 Łódź 01 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2018 BEZ LDK!
6 f 1 10.43 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK IV MIREK Andrzej Z/2712/16 2018 2 ZKN
7 f 1 9.23 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U16 LD V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2018 2 LDK!
8 f 1 8.34 ORLIŃSKA Martyna KM Aktywni Sochaczew 03 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0284/18 2018 BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.43 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 Sen PD I B.D. KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2018 1
2 f 1 10.26 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97 U23 MZ III NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2018 3
Dysk (1) K
1 f 1 43.73 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 Sen PD I B.D. KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2018 1
2 f 1 39.35 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II DMP KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2018 KN 94
3 f 1 34.84 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2018 2 LDK! KN
4 f 1 33.51 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U23 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2018
5 f 1 33.49 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97 U23 MZ III NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2018 3
6 f 1 32.07 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III DMP KĘCKI Krzysztof B.D. Z/1428/13 2018 61
7 f 1 29.12 ZAMOJSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/3753/15 2018 4
8 f 1 21.87 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3645/16 2018 3 ZKN GIM
9 f 1 20.50 SKALSKA Oliwia KS AZS UWM Olsztyn 03 U16 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/1320/18 2018
10 f 1 19.18 WOŹNIAK Julia UKS 55 Łódź 01 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2018 BEZ LDK!
Młot (3) K
1 f 1 36.49 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 03 U16 MZ IV ROSA Mikołaj Z/2267/18 2018
Młot (4) K
1 f 1 60.38 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2018 1 ZKN 160
2 f 1 58.78 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2018 KN 155
3 f 1 57.52 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I DMP GÓRA Marcin B.D. Z/1085/13 2018 KN 150
4 f 1 46.53 SOŁODUCHA Emilia KS Agros Zamość 98 U23 LU II DMP KOPRON Witold Z/0537/14 2018 1 ZKN 102
Oszczep (600) K
1 f 1 53.19 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 U23 PD M SIKORSKI Karol Z/1412/12 2018 MM KN
2 f 1 31.35 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2018
100 m M
1 1 e 1 10.92 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 87 Sen LB +1.7 II CUCH Tadeusz Z/0530/17 2018 1
2 2 e 1 11.14 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 Sen KP +1.7 II ROSIŃSKI Zenon Z/0179/11 2018 1
3 4 e 1 11.25 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U18 WN +1.7 II BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2018 3 ZKN
4 6 e 1 11.48 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 95 Sen MZ +1.7 III OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2018 2
5 7 e 1 11.49 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.7 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
6 8 e 1 11.53 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +1.7 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
7 12 e 1 11.71 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +1.7 III RĄCZKA Paweł Z/3997/15 2018 BEZ
1 3 e 2 11.25 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +1.7 II BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
2 5 e 2 11.48 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96 U23 PD +1.7 III SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/0849/12 2018 BEZ
3 9 e 2 11.53 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U23 LU +1.7 III KĘDRA Stanislaw Z/2285/18 2018 3
4 10 e 2 11.55 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U18 LU +1.7 III B.D. Z/3083/18 2018
5 11 e 2 11.56 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +1.7 III OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
6 13 e 2 11.90 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ +1.7 IV CZYŻ Maciej Z/2133/17 2018 3
7 15 e 2 11.96 DRON Mykola OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +1.7 -- BALCERZAK Piotr Z/0624/17 2018 3
1 14 e 3 11.91 SYPNIEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +2.5 -- B.D. RĄCZKA Paweł , Z/4514/18 , 2018 BEZ
2 16 e 3 12.07 SZMAGALSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ +2.5 IV ŁATKO Barbara Z/3995/15 2018 BEZ
3 18 e 3 12.09 PAŁKOWSKI Dawid LUKS Lidzbark Welski 04 U16 WN +2.5 IV AFELTOWICZ Karol Z/2557/17 2018 5
4 20 e 3 12.15 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +2.5 IV OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2018 4
5 21 e 3 12.18 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U16 MZ +2.5 IV RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2018 LDK!
6 23 e 3 12.22 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +2.5 -- OBROCKI Bogdan Z/6250/15 2018 4
7 24 e 3 12.27 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04 U16 KP +2.5 V ROSIŃSKI Zenon Z/0355/18 2018 LDK!
8 26 e 3 12.38 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 04 U16 MZ +2.5 V B.D. Z/0226/18 2018
1 22 e 4 12.18 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +1.3 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
2 25 e 4 12.33 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +1.3 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
3 27 e 4 12.48 SUCHCICKI Szymon Piotr UKS Clan Ostrołęka 01 U18 MZ +1.3 -- PIERZCHAŁA Halina Z/4795/18 2018
4 28 e 4 12.49 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.3 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2018 LDK!
5 29 e 4 12.54 STRZELECKI Antoni UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ +1.3 -- KUBIK Ilona Z/3679/18 2018
6 30 e 4 12.72 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ +1.3 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2018 5 LDK!
7 34 e 4 12.81 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +1.3 -- BALCERZAK Piotr Z/3068/17 2018 BEZ
8 35 e 4 12.85 GACH Maciej MKS Polonia Warszawa 93 Sen MZ +1.3 -- B.D. B.D. , Z/3519/18 , 2018
1 17 e 5 12.08 WÓJCICKI Wiktor UKS Herkules Sulejówek 03 U16 MZ +1.7 IV B.D. Z/4788/18 2018
2 19 e 5 12.10 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ +1.7 IV PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2018
3 31 e 5 12.74 GRUSZCZYŃSKI Kacper UKS Otrębusy 04 U16 MZ +1.7 V KOŃCZAK Sebastian Z/1174/18 2018 LDK!
4 32 e 5 12.75 PARDO Nikodem UKS Atos Woźnice 03 U16 WN +1.7 V BRODOWSKI Wojciech Z/0147/16 2018
5 33 e 5 12.79 SULECKI Mateusz AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +1.7 -- OBROCKI Bogdan Z/1755/17 2018 BEZ
6 36 e 5 12.97 JANCZEWSKI Maciej UKS Clan Ostrołęka 02 U18 MZ +1.7 -- PIERZCHAŁA Halina
1 f 1 11.27 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.8 II BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
2 f 1 11.33 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U18 WN +0.8 III BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2018 3 ZKN
3 f 1 11.51 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +0.8 III OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
4 f 1 11.58 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96 U23 PD +0.8 III SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/0849/12 2018 BEZ
5 f 1 11.70 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +0.8 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
6 f 1 11.81 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +0.8 IV BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
200 m M
1 s 1 22.92 MIERZEJEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 01 U18 WN +0.2 III PODOLAK Irena Z/1837/17 2018 3
2 s 1 23.10 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U18 LU +0.2 III B.D. Z/3083/18 2018
3 s 1 23.43 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ +0.2 III BOROŃ Adam Z/0340/17 2018 3
4 s 1 23.44 KOZICZYŃSKI Karol PTT Delta Płock 01 U18 MZ +0.2 III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2788/18 2018
5 s 1 23.57 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +0.2 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
  s 1 DNF ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 Sen KP +0.2 -- ROSIŃSKI Zenon Z/0179/11 2018 1
1 s 2 23.08 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +1.0 III WOŁKOWYCKI Andrzej KLESZOWSKI Leszek Z/4805/15 2018 2
2 s 2 23.40 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin 98 U23 MZ +1.0 III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1122/14 2018 LDK!
3 s 2 23.50 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.0 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018
4 s 2 24.19 BURDZIŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 01 U18 MZ +1.0 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0638/18 2018 LDK!
5 s 2 24.31 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +1.0 IV OBROCKI Bogdan Z/6250/15 2018 4
6 s 2 25.21 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +1.0 -- OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2018 4
1 s 3 23.19 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U18 WN +0.6 III BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2018 3 ZKN
2 s 3 24.57 PRZYBYLSKI Dawid UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ +0.6 -- KUBIK Ilona Z/1362/18 2018
3 s 3 24.86 GANCARZ Szymon MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ +0.6 -- TARASIUK Paweł Z/0672/15 2018 3
4 s 3 25.04 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +0.6 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2018 LDK!
5 s 3 25.20 SUCHCICKI Szymon Piotr UKS Clan Ostrołęka 01 U18 MZ +0.6 -- PIERZCHAŁA Halina Z/4795/18 2018
6 s 3 25.51 FERENC Jakub OKS Start Otwock 03 U16 MZ +0.6 V KALINOWSKA Paulina Z/0337/17 2018 4
7 s 3 28.22 RZESZOTEK Emil OKS Start Otwock 04 U16 MZ +0.6 -- KALINOWSKA Paulina Z/2272/18 2018 BEZ
  s 3 DQ JANCZEWSKI Maciej UKS Clan Ostrołęka 02 U18 MZ +0.6 -- PIERZCHAŁA Halina
400 m M
1 s 1 50.25 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD II SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2018 2
2 s 1 50.38 WEITZ Jakub OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ II BALCERZAK Piotr Z/2202/17 2018 2
3 s 1 50.82 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U18 LD III DMP JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2018 2 KN 77
4 s 1 50.98 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ III SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2018 LDK! ZKN GIM
5 s 1 51.30 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ III ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2018 3 LDK! ZKN GIM
6 s 1 52.14 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U23 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0705/16 2018 2 ZKN
7 s 1 52.58 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ III JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2018
1 s 2 52.34 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U20 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2018 3
2 s 2 52.35 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U18 DS III URBACKA-KACZOR Natalia Z/0817/16 2018 3
3 s 2 52.66 KUSZ Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP III SOBOWIEC Bartosz Z/1184/17 2018 3
4 s 2 53.26 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2018 3
5 s 2 53.81 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. KACZMAREK Aneta , Z/2828/17 , 2018 BEZ
6 s 2 54.41 GORTATOWSKI Mateusz MUKL Brodnica 02 U18 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/5322/15 2018 3
7 s 2 54.50 DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV TARASIUK Paweł Z/1262/16 2018 BEZ
1 s 3 50.99 CIESIELSKI Kacper KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 91 Sen MZ III B.D. 3
2 s 3 55.01 RADZIEJEWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/0906/17 2018 BEZ
3 s 3 56.11 CIARKA Bartosz MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2018 5 LDK! GIM
4 s 3 58.34 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2018 5
5 s 3 60.02 CZERWOŃSKI Artur RK Athletics Warszawa 68 Weteran MZ -- KACZMAREK Aneta Z/4419/18 2018
800 m M
1 1 s 1 1:56.85 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 1:58.52 POLOWIEC Karol OKS Skra Warszawa 01 U18 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/2985/16 2018 3
3 3 s 1 1:58.74 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP III ZRADA Piotr NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # , Z/5646/15 , 2018 2 LDK! ZKN
4 4 s 1 2:00.33 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2018 4 LDK!
5 5 s 1 2:01.94 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U18 LU III FUS Mirosław Z/3604/16 2018 BEZ
6 6 s 1 2:02.15 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP IV CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/6558/15 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 7 s 1 2:02.43 PAŁYGA Robert AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/1058/17 2018 BEZ
8 9 s 1 2:04.40 RUTA Mateusz AZS Łódź 01 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/3564/18 2018 BEZ
9 10 s 1 2:06.08 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2018 BEZ
  s 1 DNF JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 84 Sen MZ -- ROSŁON Sławomir Z/5134/11 2018 3
  s 1 DNF PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- TARASIUK Paweł B.D. Z/0985/14 2018
1 8 s 2 2:03.79 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz Z/1180/17 2018 3
2 11 s 2 2:06.67 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 02 U18 LD IV LISIECKI Paweł Z/3727/17 2018 4
3 12 s 2 2:07.97 WYSZOMIRSKI Patryk UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ -- KUBIK Ilona Z/1364/18 2018
4 13 s 2 2:12.67 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U16 LU -- FUS Mirosław Z/3703/18 2018
5 14 s 2 2:13.73 KUCHARSKI Tomasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2047/17 2018 BEZ
6 15 s 2 2:18.20 DOMAŃSKI Antoni MKS Lesznowola 02 U18 MZ -- B.D. Z/1486/17 2018 LDK!
7 16 s 2 2:19.72 STARUSZKIEWICZ Michał OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/4454/18 2018
8 17 s 2 2:21.64 WOJCIECHOWSKI Sebastian AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1927/18 2018
9 18 s 2 2:22.37 MIŁKOWSKI Wiktor ŚUKS Polna Warszawa 05 U14 MZ -- B.D. Z/4232/17 2018 BEZ
10 19 s 2 2:31.37 BORECKI Kasper ŚUKS Polna Warszawa 05 U14 MZ -- B.D. Z/4463/18 2018
1500 m M
1 1 s 1 3:52.78 SMOLIŃSKI Sebastian AZS UMCS Lublin 91 Sen LU II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/4188/11 2018 1 96
2 2 s 1 3:58.94 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Weteran LU II DMP NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2018 2 73
3 3 s 1 4:00.92 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2018
4 4 s 1 4:10.88 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ III TARASIUK Paweł B.D. Z/0986/14 2018
5 5 s 1 4:39.54 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/3155/16 2018
6 6 s 1 4:47.27 DZIĘGIELEWSKI Norbert UKS Clan Ostrołęka 01 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/4796/18 2018
  s 1 DNF CIESIELSKI Kacper KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 91 Sen MZ -- B.D. 3
3000 m M
1 1 s 1 9:16.00 LUTY Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0334/16 2018 4 ZKN
2 2 s 1 9:17.39 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/5610/15 2018 BEZ
3 3 s 1 9:27.28 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2018 3
4 4 s 1 9:28.57 JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 84 Sen MZ -- ROSŁON Sławomir Z/5134/11 2018 3
5 5 s 1 9:43.56 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 01 U18 WN IV NIESTATEK Szymon Z/0165/18 2018 BEZ
6 6 s 1 9:45.65 PUSTUŁKA Konrad AKL Ursynów Warszawa 80 Weteran MZ -- ROSŁON Sławomir Z/3855/18 2018 BEZ
  s 1 DNF WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2018
110 m pł MŁ M
  e 1 DNF BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ 0.0 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2018 4 LDK!
1 1 f 1 16.33 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U16 MZ +0.5 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2018 4 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 15.08 CHWAŁA Bartosz UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U18 MZ +0.3 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0784/15 2018 2 ZKN
2 2 e 1 15.78 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.3 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
3 3 e 1 18.00 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.3 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
1 f 1 15.40 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.5 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0758/15 2018 2 ZKN
2 f 1 17.69 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ +0.5 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 3
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.93 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa # 02 U18 MZ III RADKE Karol Z/2053/15 2018 II LDK! ZKN
2 2 s 1 58.89 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U18 PM IV RATAJCZAK Maciej Z/5858/15 2018 4
3 3 s 1 59.04 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2018 3 LDK! ZKN
4 4 s 1 59.38 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U18 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/2003/15 2018 4
5 5 s 1 60.78 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U18 WN IV NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2018 4
6 6 s 1 62.49 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2018 5 LDK!
7 7 s 1 66.87 DYNOWSKI Grzegorz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2951/17 2018 BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 54.01 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ I BŁASIŃSKI Artur Z/0648/14 2018 1 ZKN
2 2 s 1 58.20 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin 98 U23 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1122/14 2018 LDK!
3 3 s 1 64.03 DYNOWSKI Łukasz OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2834/17 2018 BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.83 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP III KŁÓDKOWSKI Andrzej WIERZBICKI Dariusz , Z/3370/17 , 2018 5 LDK! GIM
2 f 1 1.60 JAROSZKIEWICZ Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 04 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/2233/18 2018
3 f 1 1.45 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 05 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2018 BEZ LDK!
4 f 1 1.45 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 05 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2018 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.71 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U18 KP 0.0 III PROKOP Wojciech Z/0020/15 2018 2 LDK! ZKN
2 f 1 6.47 ŻUKOWSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 01 U18 LU +0.4 III MAKARUK Tadeusz Z/2791/16 2018
3 f 1 6.40 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U18 MZ +0.7 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 4
4 f 1 6.39 KACPRZAK Adam MKS Durasan Płońsk 01 U18 MZ +1.0 III MAJEWSKI Zbigniew Z/3066/17 2018 4
5 f 1 6.34 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U16 LU 0.0 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz # , Z/2234/18 , 2018 LDK! GIM
6 f 1 5.97 DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.2 IV KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/2412/16 2018 5 LDK! GIM
7 f 1 5.55 PRZYBYLSKI Dawid UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ +1.9 -- KUBIK Ilona Z/1362/18 2018
8 f 1 5.47 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ +2.6 -- PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2018
9 f 1 5.43 STRZELECKI Antoni UKS Varsovia Warszawa 01 U18 MZ +1.9 -- KUBIK Ilona Z/3679/18 2018
10 f 1 5.41 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 04 U16 MZ +2.2 -- B.D. Z/0226/18 2018
11 f 1 4.99 JACAK Mateusz OKS Start Otwock 04 U16 MZ +0.7 -- KALINOWSKA Paulina Z/2942/17 2018 BEZ
12 f 1 4.93 GRUSZCZYŃSKI Kacper UKS Otrębusy 04 U16 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/1174/18 2018 LDK!
13 f 1 4.58 WIŚNIEWSKI Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ +1.1 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1109/18 2018 LDK!
14 f 1 4.55 LIPIŃSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 04 U16 LU +1.2 -- STARZAK Anna MAKARUK Tadeusz , Z/2235/18 , 2018 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.45 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U18 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2018 2
2 f 1 15.40 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ II OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2018 3
3 f 1 14.30 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 01 U18 PD III ZABAWSKI Przemysław Z/4176/18 2018
4 f 1 13.96 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2018 2 ZKN GIM
5 f 1 12.28 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2535/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 f 1 11.68 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2018 5
Kula (7.26) M
1 f 1 19.00 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 95 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2018 M KN
Dysk (1) M
1 f 1 37.98 MARKOWSKI Przemysław OKS Start Otwock 04 U16 MZ IV SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3746/17 2018 5
2 f 1 32.51 JEDLIŃSKI Kamil WLKS Nowe Iganie 03 U16 MZ V B.D. Z/4856/18 2018
Dysk (1.5) M
1 f 1 54.67 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU I MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2018 2 ZKN GIM
2 f 1 38.08 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2018 4
3 f 1 36.77 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/2535/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 36.16 RUCIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN IV CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/3674/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
Dysk (2) M
1 f 1 49.98 KACPRZAK Mateusz AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ I DMP OLSZEWSKI Radosław KĘCKI Krzysztof , Z/3356/11 , 2018 115
2 f 1 37.36 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 95 Sen MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara STANISLAWSKI Krzysztof Z/4671/11 2018 2
Młot (5) M
1 f 1 55.01 PIOTROWSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 01 U18 MZ III GÓRA Marcin Z/2530/16 2018 3 ZKN
2 f 1 51.06 TOCZYŁOWSKI Maciej LUKS Atletic Białystok 01 U18 PD III CHLEBIŃSKI Bogumił Z/4574/18 2018 LDK!
3 f 1 46.11 SOBIESZCZAK Miłosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ IV GÓRA Marcin Z/2986/16 2018 4 ZKN
4 f 1 43.44 PIĄCZKOWSKI Andrzej RKS Skra Warszawa 50 Weteran MZ -- B.D. B.D. Z/5247/11 2018 BEZ
Młot (7.26) M
1 f 1 70.00 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość 93 Sen LU M DMP ROSA Mikołaj Z/2769/11 2018 KN 160
2 f 1 56.40 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U23 LU I ROSA Mikołaj Z/1400/13 2018 1 ZKN
3 f 1 53.53 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 97 U23 PD II CHLEBIŃSKI Bogumił B.D. Z/0954/14 2018 ZKN
Oszczep (700) M
1 f 1 37.26 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/2158/16 2018 5
2 f 1 29.91 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- PATLA Genowefa Z/1943/17 2018 BEZ
  f 1 NM MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2018 4
Oszczep (800) M
1 f 1 72.51 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ I DMP B.D. B.D. B.D. , Z/0444/12 , 2018 ZKN 141
2 f 1 72.11 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 Sen LB I SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2018 1 KN
3 f 1 63.30 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ I DMP BIELCZYK Piotr B.D. Z/3684/11 2018 106
4 f 1 62.85 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ I DMP BIELCZYK Piotr B.D. Z/5021/15 2018 2 104
5 f 1 45.65 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98 U23 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0395/15 2018 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.7911398410797 sekund