Lublin 23.06.2018
Międzywojewódzki mecz U16 PDK-SWK-POD-MŁP-LUB [DMP]
100 m K
1 s 1 12.57 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.2 II TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/3798/17 , 2018 2 LDK! GIM
2 s 1 12.83 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U16 SK +0.2 III OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 s 1 12.92 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03 U16 PD +0.2 III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0653/17 , 2018 4 LDK! GIM
4 s 1 13.03 PUGACEWICZ Aleksandra UKS 19 Bojary Białystok 03 U16 PD +0.2 III B.D. # Z/1539/15 2018 3
5 s 1 13.18 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U16 LU +0.2 III LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2018 2 LDK! GIM
6 s 1 13.57 KRAKOWSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK +0.2 IV SZCZERBA Mariusz Z/4622/17 2018 4
1 s 2 12.81 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 05 U14 SK -0.4 III SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0155/17 2018 3 LDK!
2 s 2 13.00 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU -0.4 III NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2018 5 LDK!
3 s 2 13.18 MASTALERZ Idalia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK -0.4 III WOŹNIAK Łukasz Z/0031/18 2018 4
4 s 2 13.30 KUSZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK -0.4 IV SUGIER Krzysztof Z/0318/18 2018 5 LDK!
5 s 2 13.31 PRZYBYŁA Martyna KS Agros Zamość 04 U16 LU -0.4 IV GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKA Małgorzata Z/4561/18 2018 4 LDK!
1 s 3 13.39 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U16 LU +0.1 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2018
2 s 3 13.67 PISULIŃSKA Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK +0.1 IV TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4253/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 s 3 13.79 GRONOWSKA Amelia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK +0.1 IV SUGIER Krzysztof Z/4155/18 2018 LDK!
4 s 3 13.79 JAMRÓZ Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +0.1 IV KARKUT Bogdan Z/0353/17 2018 4
5 s 3 13.84 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA +0.1 V CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2018 5 LDK!
6 s 3 13.86 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK +0.1 V ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2018 BEZ LDK!
7 s 3 13.91 DZIUMAK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK +0.1 V SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3793/17 , 2018 5 LDK! GIM
8 s 3 14.05 WYWROT Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +0.1 V SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0164/17 2018 5 LDK! GIM
1 s 4 13.58 MUCA Eliza KS Agros Zamość 03 U16 LU -0.2 IV KUCHARSKI Marek Z/4199/18 2018 LDK!
2 s 4 13.59 JOWDIUK Oliwia MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -0.2 IV MAGDZIAK Tomasz BIELECKA Marzanna Z/3070/17 2018 5 LDK!
3 s 4 13.69 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK -0.2 IV SUGIER Krzysztof Z/0324/18 2018 3 LDK!
4 s 4 13.73 PSZCZOŁA Weronika MKL Nefryt Lubartów 04 U16 LU -0.2 IV NOWAK Wiesław Z/3421/18 2018 4 LDK!
5 s 4 14.03 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA -0.2 V GIZA Karolina Z/3285/18 2018 5 LDK!
6 s 4 14.22 STACHOWICZ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 04 U16 SK -0.2 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3284/17 , 2018 5 LDK!
1 s 5 13.91 JARZĄBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK -0.3 V WOŹNIAK Łukasz Z/3710/17 2018 5
2 s 5 14.16 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK -0.3 V ŻAK Dariusz Z/0602/18 2018 BEZ LDK!
3 s 5 14.20 KACZOR Joanna UKS Żaczek Połaniec 03 U16 SK -0.3 V SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/0689/17 , 2018 5 LDK! GIM
4 s 5 14.47 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -0.3 V SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
5 s 5 14.82 BIJAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U16 MA -0.3 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4670/17 2018 LDK! GIM
1 s 6 14.01 CHORĄZKA Gabriela LKS Stal Mielec 04 U16 PK 0.0 V TORBA Tomasz Z/0501/18 2018
2 s 6 14.44 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA 0.0 V KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2018 4
3 s 6 14.45 PROKOPIUK Bernadetta MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU 0.0 V WILCZEK Janusz Z/0826/18 2018
4 s 6 14.45 KIEŁBANIA Kaja AZS UMCS Lublin 03 U16 LU 0.0 V TUSTANOWSKA Jolanta Z/4506/17 2018 LDK! GIM
5 s 6 14.51 CZERWONKA Aneta AZS UMCS Lublin 03 U16 LU 0.0 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3952/18 2018
1 s 7 13.59 KAPLA Anna LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD 0.0 IV KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1227/18 2018 BEZ LDK!
2 s 7 14.47 SZYMCZYSZYN Milena UKS Tempo 5 Przemyśl 06 U14 PK 0.0 V SUGIER Krzysztof Z/0325/18 2018 LDK!
3 s 7 14.78 KATA Aleksandra MKL Sparta Stalowa Wola 03 U16 PK 0.0 -- SIWEK Andrzej Z/3441/17 2018 BEZ
4 s 7 16.07 FRANIA Patrycja MKS Agros Chełm 04 U16 LU 0.0 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/0891/18 2018 LDK!
300 m K
1 s 1 42.14 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2018 2 LDK!
2 s 1 42.66 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 03 U16 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0653/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 s 1 43.02 BIENIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III
4 s 1 43.78 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U16 LU III LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2018 2 LDK! GIM
5 s 1 43.99 KRAKOWSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK III SZCZERBA Mariusz Z/4622/17 2018 4
6 s 1 44.43 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK III SUGIER Krzysztof Z/0324/18 2018 3 LDK!
7 s 1 45.16 ŚLIWA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK IV BIGUS Anna Z/3307/17 2018 5
1 s 2 43.00 TUSTANOWSKA Martyna AZS UMCS Lublin 04 U16 LU II B.D. TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4457/17 , 2018 5 LDK! GIM
2 s 2 45.01 GRZYB Ola MUKS Wisła Junior Sandomierz 04 U16 SK IV MIREK Andrzej Z/2713/16 2018 3
3 s 2 45.11 MASTALERZ Idalia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK IV WOŹNIAK Łukasz Z/0031/18 2018 4
4 s 2 45.45 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3189/18 , 2018 5 LDK!
5 s 2 45.90 JARZĄBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK IV WOŹNIAK Łukasz Z/3710/17 2018 5
6 s 2 46.13 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU IV NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2018 5 LDK!
1 s 3 44.28 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK III ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2018 BEZ LDK!
2 s 3 45.37 ROKITA Katarzyna KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U16 SK IV PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0131/17 , 2018 3 LDK!
3 s 3 46.75 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2018 4
4 s 3 46.79 PSZCZOŁA Weronika MKL Nefryt Lubartów 04 U16 LU V NOWAK Wiesław Z/3421/18 2018 4 LDK!
5 s 3 46.91 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK V ŻAK Dariusz Z/0602/18 2018 BEZ LDK!
6 s 3 47.37 ŚWIĘTEK Aleksandra LKS Stal Mielec 04 U16 PK V TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3669/17 , 2018 5 LDK! GIM
7 s 3 47.53 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA V SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3887/16 , 2018 BEZ LDK!
8 s 3 56.37 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2018 LDK! GIM
1 s 4 42.90 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK II TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/3798/17 , 2018 2 LDK! GIM
2 s 4 48.06 KAMIŃSKA Oktawia UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V SUGIER Maria Z/4427/18 2018 LDK!
3 s 4 48.62 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 04 U16 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/4560/18 2018
4 s 4 49.40 GRONOWSKA Amelia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/4155/18 2018 LDK!
5 s 4 56.03 FRANIA Patrycja MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/0891/18 2018 LDK!
1 s 5 45.35 SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 04 U16 SK IV PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2018 5 LDK!
2 s 5 46.91 POJĘTA Małgorzata OLA Lubelskie 06 U14 LU V TUSTANOWSKA Jolanta BEZ LDK!
3 s 5 47.94 HASEK Katarzyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK V TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/3831/17 , 2018 5 LDK! GIM
4 s 5 48.03 SZYMAŃSKA Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 03 U16 PK V MOMOT Krzysztof Z/3179/18 2018
5 s 5 48.40 ZIĘBA Dominika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK V KARKUT Bogdan Z/0477/17 2018 4
6 s 5 48.61 SZYMCZYSZYN Milena UKS Tempo 5 Przemyśl 06 U14 PK -- SUGIER Krzysztof Z/0325/18 2018 LDK!
7 s 5 49.45 CZARECKA Julia AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3953/18 2018
1 s 6 45.74 KUSZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK IV SUGIER Krzysztof Z/0318/18 2018 5 LDK!
2 s 6 46.24 SMUTEK Magdalena LKS Stal Mielec 04 U16 PK IV TORBA Agnieszka ŻĄDŁO Magdalena Z/4392/17 2018 5 LDK! GIM
3 s 6 47.00 NIZIO Zuzanna UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK V SUGIER Krzysztof Z/0319/18 2018 5 LDK!
4 s 6 47.05 PIEKARSKA Julita UKS Technik Augustów 04 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1325/18 , 2018 5 LDK!
5 s 6 48.21 PROKOPIUK Bernadetta MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU V WILCZEK Janusz Z/0826/18 2018
600 m K
1 s 1 1:45.18 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK IV BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2018 3 LDK!
2 s 1 1:45.33 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U16 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2018 5 LDK!
3 s 1 1:45.73 OSTAPOWICZ Dominika UKS Technik Augustów 04 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1324/18 , 2018 BEZ LDK!
4 s 1 1:45.75 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0274/18 2018 3 LDK!
5 s 1 1:46.29 HAŁKA Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU V JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/0395/18 , 2018 5 LDK!
6 s 1 1:46.76 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V HOŁOWEŃKO Marcin HODUN Rafał , Z/4413/17 , 2018 LDK! GIM
7 s 1 1:47.05 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 03 U16 SK V WOŹNIAK Łukasz Z/0149/17 2018 5
8 s 1 1:47.87 ROESLER Klaudia KLKS Juventa-Kobex Starachowice 03 U16 SK V KUBIEC Dawid Z/0163/18 2018
9 s 1 1:47.98 ULANOWSKA Julia KS Wisła Puławy 04 U16 LU V SĘTOWSKA-DRYK Ewelina JĘDRYS Andrzej , Z/3945/17 , 2018 5 LDK!
10 s 1 1:48.97 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2018 4
11 s 1 1:49.66 ULIDOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA V GIZA Maciej Z/0277/18 2018 BEZ LDK!
12 s 1 1:50.10 BRODZIAK Milena LKS Znicz Biłgoraj 05 U14 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/1509/18 , 2018 LDK!
13 s 1 1:51.18 KISIEL Katarzyna UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- SZCZERBA Mariusz SZCZERBA Mariusz Z/0314/17 2018 BEZ LDK!
14 s 1 1:51.21 ZIELIŃSKA Oliwia MKL Nefryt Lubartów 03 U16 LU -- NOWAK Wiesław Z/0090/17 2018 5 LDK!
1 s 2 1:49.77 SZUMADA Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK V SUGIER Maria Z/2336/17 2018 3 LDK! GIM
2 s 2 1:51.10 MOLENDOWSKA Julia KS Słoneczko Busko Zdrój 06 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1041/18 2018 LDK!
3 s 2 1:51.71 PIKSA Oliwia UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK -- SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/3795/17 2018 5 LDK! GIM
4 s 2 1:52.02 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2018 BEZ
5 s 2 1:52.38 SAPKO Marta KS Agros Zamość 03 U16 LU -- WDOWIAK Aneta B.D. , Z/3904/16 , 2018 BEZ LDK!
6 s 2 1:54.80 SUMOREK Paulina KS Wisła Puławy 04 U16 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/1965/18 2018
7 s 2 1:56.03 SOBOLEWSKA Julia UKS Technik Augustów 04 U16 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1328/18 , 2018 5 LDK!
8 s 2 2:00.14 ŚWIERTA Emilia KS AZS AWF Kraków 03 U16 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1887/18 2018
9 s 2 2:00.28 SADOWA Alicja UKS Żaczek Połaniec 03 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3618/17 2018 BEZ LDK! GIM
10 s 2 2:00.55 SOŁOWIEJ Zuzana AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/4505/17 2018 LDK! GIM
11 s 2 2:03.04 PILZAK Weronika KS Wisła Puławy 03 U16 LU --
12 s 2 2:03.58 SADKOWSKA Gabriela AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/2161/18 2018
13 s 2 2:04.59 ZAWADZKA Aleksandra STS Skarżysko-Kamienna 04 U16 SK -- CZARNECKI Rafał Z/2999/18 2018 BEZ
14 s 2 2:12.03 WARDACH Klaudia LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU -- JAMROZ Mieczyslaw Z/1569/18 2018
1000 m K
1 s 1 3:03.71 RÓWNICKA Kamila UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK III BARTOSZ Bartłomiej Z/4621/17 2018
2 s 1 3:04.33 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03 U16 PD III GRYGORUK Andrzej KALINOWSKI Paweł SACHARCZUK Roman , Z/0431/18 , 2018 LDK! GIM
3 s 1 3:09.12 BANAŚ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 03 U16 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/0686/17 2018 4
4 s 1 3:10.18 ZAGÓLSKA Wiktoria MKL Nefryt Lubartów 03 U16 LU III NOWAK Wiesław Z/0089/17 2018 4 LDK!
5 s 1 3:12.87 URBAŃSKA Gabriela MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK IV ŻĄDŁO Jacek ZIĘBA Julian , Z/0633/18 , 2018 LDK!
6 s 1 3:13.54 CIUPIŃSKA Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK IV SUGIER Krzysztof Z/0316/18 2018 BEZ LDK!
7 s 1 3:14.23 SUWARA Amelia STS Skarżysko-Kamienna 03 U16 SK IV CZARNECKI Rafał Z/0938/17 2018 4 LDK!
8 s 1 3:19.19 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/4623/17 2018 BEZ LDK!
9 s 1 3:25.13 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK V ZIĘBA Julian Z/1193/18 2018 5 LDK!
10 s 1 3:43.07 KOŹBIAŁ Aleksandra KKL Kielce 04 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof WOŹNIAK Łukasz , Z/4764/17 , 2018 LDK!
1 s 2 3:09.04 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA III GIZA Karolina GIZA Maciej Z/3191/18 2018 4 LDK!
2 s 2 3:10.08 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK III MAZUR Janusz LDK!
3 s 2 3:11.05 RĘBISZ Martyna MKL Sparta Stalowa Wola 03 U16 PK III SUDOŁ Edward Z/5156/15 2018 3
4 s 2 3:13.82 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 04 U16 PK IV DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2018 3 LDK!
5 s 2 3:25.52 STAŃKO Oliwia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK V SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0167/17 2018 5 LDK! GIM
6 s 2 3:26.66 WAŁACH Emilia AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/2122/18 , 2018 LDK!
7 s 2 3:26.93 ROKOSZ Julia CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK V TITTINGER Katarzyna KOWAL Piotr , Z/2446/18 , 2018 BEZ LDK!
8 s 2 3:32.22 WEGIERA Alicja AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4620/17 , 2018 LDK!
9 s 2 3:34.58 PUK Victoria MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK -- ŻAK Dariusz ZIĘBA Julian , Z/4635/18 , 2018 LDK!
10 s 2 3:38.70 SAWCZUK Lucyna MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- HODUN Rafał HODUN Rafał Z/1200/17 2018 BEZ LDK! GIM
11 s 2 3:42.45 SUPRANOWICZ Patrycja KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/1823/18 , 2018 LDK!
80 pł K
1 s 1 11.93 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U16 LU -0.4 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2018 2 GIM
2 s 1 12.18 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -0.4 II SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2018 2 LDK! GIM
3 s 1 12.44 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -0.4 III SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw , Z/0591/17 , 2018 3 LDK! GIM
4 s 1 12.77 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U16 SK -0.4 III WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2018 4 LDK!
5 s 1 13.49 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -0.4 IV ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
1 s 2 13.30 DĄBROWSKA Martyna KS Wisła Puławy 03 U16 LU +0.4 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/0893/18 2018
2 s 2 13.45 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK +0.4 IV MAZUR Janusz TITTINGER Katarzyna , Z/1625/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 s 2 13.72 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU +0.4 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2018 LDK!
4 s 2 14.05 HAWAJSKA Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +0.4 V SUGIER Maria Z/0165/17 2018 5 LDK! GIM
5 s 2 14.16 HATAŚ Zuzanna UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK +0.4 V SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/3794/17 2018 5 LDK! GIM
1 s 3 12.71 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +1.5 III SIKORSKI Karol Z/2547/17 2018 4
2 s 3 12.86 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA +1.5 III B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
80 m pł ds K
6 s 2 14.81 MAJOWICZ Mariola MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK +0.4 -- ŻAK Dariusz Z/0635/18 2018 BEZ LDK!
3 s 3 16.91 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK +1.5 -- ZIĘBA Julian Z/1193/18 2018 5 LDK!
200 m pł K
1 s 1 28.57 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U16 LU -0.4 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2018 2 GIM
2 s 1 29.61 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -0.4 II SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2018 2 LDK! GIM
3 s 1 30.95 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA -0.4 II B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 3 LDK! GIM
4 s 1 32.34 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -0.4 III MAZUR Janusz TITTINGER Katarzyna , Z/1625/17 , 2018 4 LDK! GIM
5 s 1 32.58 DĄBROWSKA Martyna KS Wisła Puławy 03 U16 LU -0.4 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/0893/18 2018
6 s 1 32.62 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U16 SK -0.4 IV WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2018 4 LDK!
7 s 1 33.38 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -0.4 IV ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
1 s 2 33.07 SŁABIŃSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +0.4 IV ROGUCKA Magdalena KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/1231/18 , 2018 LDK!
2 s 2 33.35 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU +0.4 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2018 LDK!
3 s 2 34.19 HAWAJSKA Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +0.4 V SUGIER Maria Z/0165/17 2018 5 LDK! GIM
4 s 2 35.72 WRÓBEL Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK +0.4 V MAZUR Janusz MAZUR Janusz , Z/3445/17 , 2018 5 LDK! GIM
5 s 2 37.01 BIJAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +0.4 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4670/17 2018 LDK! GIM
6 s 2 37.47 DRZAŁ Victoria CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK +0.4 -- MAZUR Janusz Z/3800/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 s 2 46.13 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA +0.4 -- MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ
1 s 3 31.92 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +0.4 III SIKORSKI Karol Z/2547/17 2018 4
2 s 3 34.12 GRZYB Ola MUKS Wisła Junior Sandomierz 04 U16 SK +0.4 V MIREK Andrzej Z/2713/16 2018 3
3 s 3 34.87 HATAŚ Zuzanna UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK +0.4 V SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/3794/17 2018 5 LDK! GIM
4 s 3 36.05 SZCZEPANIK Anna CWKS Resovia Rzeszów 05 U14 PK +0.4 -- TITTINGER Katarzyna TITTINGER Katarzyna , Z/4745/18 , 2018 BEZ LDK!
5 s 3 37.00 AMBROŻEK Izabella KS Wisła Puławy 03 U16 LU +0.4 -- JĘDRYS Andrzej Z/0108/17 2018 BEZ GIM
6 s 3 38.60 LEŚ Gabriela LKS Stal Mielec 03 U16 PK +0.4 -- TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1952/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
7 s 3 40.19 CĘKIEL Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU +0.4 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4783/18 2018
4x100 m K
1 s 1 51.78 PUGACEWICZ Aleksandra
PIEKARSKA Julita
OSTAPCZUK Dominika
MIKOŁANIS Karolina
Podlaskie # 03
04
03
03
U16 POD -- B.D.
SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław
SUPROŃ Jaroslaw SUPROŃ Jaroslaw
SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław
Z/1539/15
, Z/1325/18
, Z/0591/17
, Z/0653/17
2018
, 2018
, 2018
, 2018
3
5
3
4
2 s 1 52.03 WYWROT Natalia
WŁOCH Adriana
STRZELEC Martyna
DZIUMAK Anna
UKS Tempo 5 Przemyśl # 03
03
03
04
U16 PDK -- SUGIER Maria SUGIER Maria
SUGIER Maria SUGIER Krzysztof
SUGIER Maria SUGIER Maria
SUGIER Krzysztof SUGIER Maria
Z/0164/17
Z/0163/17
Z/0168/17
, Z/3793/17
2018
2018
2018
, 2018
5
2
3
5
3 s 1 52.32 PRZYBYŁA Martyna
JACHYMEK Sabina
OLESZCZYŃSKA Amelia
SZELIGA Martyna
Lubelskie # 04
04
03
03
U16 LBE -- GDAŃSKI Andrzej GDAŃSKA Małgorzata
NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz
LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
Z/4561/18
Z/0988/18
Z/0023/17
Z/3852/18
2018
2018
2018
2018
4
5
2

4 s 1 52.45 JAMRÓZ Karolina
ANTKIEWICZ Natalia
ZIĘBA Dominika
NIEMCZYK Magdalena
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa # 03
04
03
03
U16 PDK -- KARKUT Bogdan
KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek
KARKUT Bogdan
KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek
Z/0353/17
Z/0609/18
Z/0477/17
Z/0352/17
2018
2018
2018
2018
4

4
2
5 s 1 52.54 ROKITA Katarzyna
MAKUŁA Adrianna
SALA Izabela
ŻYWCZYK Natalia
Świętokrzyskie # 03
05
04
03
U16 SWK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław
SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof
PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław
OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz
, Z/0131/17
Z/0155/17
, Z/3285/17
, Z/3192/17
, 2018
2018
, 2018
, 2018
3
3
5
4
6 s 1 53.29 BINIEK Martyna
MASTALERZ Pola
SKIMINA Emilia
ULIDOWSKA Alicja
TS Wieliczanka Wieliczka # 04
03
04
04
U16 MLP -- GIZA Maciej GIZA Andrzej
B.D. GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Andrzej
GIZA Maciej
Z/0272/18
, Z/2171/17
Z/0274/18
Z/0277/18
2018
, 2018
2018
2018
3
3
3
BEZ
7 s 1 53.49 STOBIERSKA Julia
SMUTEK Magdalena
GAWEŁ Martyna
CHORĄZKA Gabriela
LKS Stal Mielec # 03
04
04
04
U16 PDK -- TORBA Tomasz
TORBA Agnieszka ŻĄDŁO Magdalena
TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka
TORBA Tomasz
Z/1996/17
Z/4392/17
, Z/3798/17
Z/0501/18
2018
2018
, 2018
2018
5
5
2

Wzwyż K
1 f 1 1.50 MAZUR Kamila MKS Agros Chełm 03 U16 LU IV LESZCZYŃSKI Damian Z/2114/17 2018 5 LDK! GIM
2 f 1 1.45 SĘCZYK Andżelika MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU IV FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/0046/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 1.45 DOROCHOWICZ Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD IV KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1224/18 2018 4 LDK!
4 f 1 1.40 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 04 U16 PK V TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3667/17 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 1.35 PONIATOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1489/18 2018
6 f 1 1.35 STOBIERSKA Alicja LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka Z/4393/17 2018 BEZ LDK! GIM
W dal K
1 f 1 5.08 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +0.9 IV SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 4.94 KAPLA Anna LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +1.0 IV KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1227/18 2018 BEZ LDK!
3 f 1 4.62 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 05 U14 SK -0.2 V SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0155/17 2018 3 LDK!
4 f 1 4.60 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 03 U16 PK +0.2 V TORBA Tomasz Z/1996/17 2018 5 LDK! GIM
5 f 1 4.51 SŁABIŃSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -0.3 V ROGUCKA Magdalena KOZŁOWSKA Agnieszka , Z/1231/18 , 2018 LDK!
6 f 1 4.49 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U14 MA +1.1 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2018 BEZ LDK!
7 f 1 4.44 SMUTEK Magdalena LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.5 -- TORBA Agnieszka ŻĄDŁO Magdalena Z/4392/17 2018 5 LDK! GIM
8 f 1 4.37 WYWROT Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +1.9 -- SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0164/17 2018 5 LDK! GIM
9 f 1 4.36 MAJOWICZ Mariola MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK -0.6 -- ŻAK Dariusz Z/0635/18 2018 BEZ LDK!
10 f 1 4.34 JOWDIUK Oliwia MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU +0.8 -- MAGDZIAK Tomasz BIELECKA Marzanna Z/3070/17 2018 5 LDK!
11 f 1 4.30 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 03 U16 SK +1.1 -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2018 4 LDK! GIM
12 f 1 4.29 SOBSTYN Aleksandra MKL Nefryt Lubartów 04 U16 LU -0.7 -- NOWAK Wiesław Z/4781/18 2018 BEZ LDK!
13 f 1 4.25 SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 04 U16 SK +0.6 -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2018 5 LDK!
14 f 1 4.17 MUCA Eliza KS Agros Zamość 03 U16 LU -0.7 -- KUCHARSKI Marek Z/4199/18 2018 LDK!
15 f 1 4.14 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U16 MA 0.0 -- MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 BEZ
16 f 1 4.02 WALCZUK Samanta KS Agros Zamość 05 U14 LU -0.6 -- STRYJEWSKI Janusz KUCHARSKI Marek STRYJEWSKI Janusz BEZ LDK!
17 f 1 3.75 DZIUBA Amelia KS Agros Zamość 05 U14 LU -1.1 -- KUNICKA Jolanta LDK!
18 f 1 3.70 LEŚ Gabriela LKS Stal Mielec 03 U16 PK +0.4 -- TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1952/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
Kula (3) K
1 f 1 9.87 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 04 U16 PD IV DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna Z/4782/17 2018
2 f 1 8.86 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA V SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2018 5
3 f 1 8.86 ŁAGODA Paulina UKS Liceum sportowe Łomża 03 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2018 5
4 f 1 8.60 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 8.47 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2018 4
6 f 1 8.30 WRZESIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2018
7 f 1 7.40 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2018 5
8 f 1 6.70 CHMIELEWSKA Martyna KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/1731/17 , 2018 BEZ LDK!
9 f 1 6.67 RYŚ Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3203/18 2018
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.63 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2018 4
2 f 1 32.01 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U16 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2018 5
3 f 1 28.89 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 26.88 TRZONKOWSKA Katarzyna UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD V TRZONKOWSKA Beata Z/1587/18 2018
5 f 1 25.63 WRZESIŃSKA Natalia UKS Liceum sportowe Łomża 04 U16 PD V KOZIARSKI Cezary Z/1484/18 2018
6 f 1 25.08 RYŚ Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3203/18 2018
7 f 1 24.09 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2018
8 f 1 21.32 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2018 5
9 f 1 12.87 CHMIELEWSKA Martyna KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/1731/17 , 2018 BEZ LDK!
Młot (3) K
1 f 1 41.36 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U16 LU III PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2018 3 LDK!
2 f 1 40.90 SZADY Julia LKS Stal Mielec 04 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/0407/18 2018 5
3 f 1 40.63 TUZ Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU IV PIRÓG Dariusz Z/1730/16 2018 4 ZKN
4 f 1 34.00 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2018 5
5 f 1 33.86 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U14 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2018 5
6 f 1 33.23 PAŁYGA Zuzanna KKL Kielce 05 U14 SK V FURMANEK Grzegorz 4
7 f 1 28.43 KŁOCZEWSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 03 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/3944/17 2018 5
Oszczep (500) K
1 f 1 37.56 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD III SIKORSKI Karol Z/2544/17 2018 3
2 f 1 35.86 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U16 MA IV MICHNIAK Jan Z/0026/17 2018 4
3 f 1 27.43 ŁAGODA Paulina UKS Liceum sportowe Łomża 03 U16 PD -- KOZIARSKI Cezary Z/1040/17 2018 5
4 f 1 23.56 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2018
5 f 1 21.07 DOROCHOWICZ Julia LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -- KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1224/18 2018 4 LDK!
6 f 1 20.12 JASIŃSKA Hanna KKL Kielce 05 U14 SK --
100 m M
1 s 1 11.71 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03 U16 LU -0.5 III NAMIOTKO Stanisław Z/3322/17 2018 3 GIM
2 s 1 11.72 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U16 LU -0.5 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2018 LDK! GIM
3 s 1 12.12 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U16 PK -0.5 IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2018 5 LDK! GIM
4 s 1 12.12 GRYGO Kacper LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -0.5 IV KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1225/18 2018 LDK!
5 s 1 12.12 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -0.5 IV FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2018 5 LDK! GIM
6 s 1 12.13 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 04 U16 LU -0.5 IV LESZCZYŃSKI Damian Z/0890/18 2018 BEZ LDK!
7 s 1 12.20 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK -0.5 IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2018 4 LDK!
8 s 1 12.50 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -0.5 V GIZA Maciej Z/0460/18 2018 BEZ LDK!
1 s 2 12.09 DUDEK Miłosz AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -0.5 IV CHMIELEWSKI Marek Z/6105/15 2018 3 LDK!
2 s 2 12.18 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U18 LU -0.5 IV CHMIELEWSKI Marek Z/6106/15 2018 4 LDK!
3 s 2 12.30 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03 U16 LU -0.5 V GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2018 5
4 s 2 12.47 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U16 LU -0.5 V LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2018 5 LDK! GIM
5 s 2 12.70 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U16 LU -0.5 V GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2018 BEZ
6 s 2 12.76 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.5 -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0273/18 2018 5 LDK!
7 s 2 12.77 KOWALIK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -0.5 -- CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław , Z/4518/17 , 2018 LDK! GIM
1 s 3 12.05 WOJTASZEK Piotr MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK +1.2 IV MARSZAŁEK Tomasz MARSZAŁEK Alicja , Z/2213/17 , 2018 4 LDK!
2 s 3 12.83 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK +1.2 -- SUGIER Krzysztof SUGIER Krzysztof , Z/0330/18 , 2018 LDK!
3 s 3 12.96 MROZIK Jakub KS Agros Zamość 03 U16 LU +1.2 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3395/17 2018 BEZ
4 s 3 13.07 REGIEL Igor KKL Kielce 04 U16 SK +1.2 -- SARNA Mirosława Z/4768/17 2018 BEZ
5 s 3 13.23 NESKA Bartłomiej KKL Kielce 03 U16 SK +1.2 -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/0158/17 2018 BEZ LDK!
1 s 4 12.30 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +1.9 V KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1226/18 2018 BEZ LDK!
2 s 4 13.06 ŁUĆKO Filip MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU +1.9 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4519/17 2018 LDK! GIM
3 s 4 13.06 CHUDZIK Marcel KS Wisła Puławy 03 U16 LU +1.9 --
4 s 4 13.14 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 03 U16 SK +1.9 -- TIETIERIN Paweł Z/4775/17 2018
5 s 4 13.34 TOMASZEWSKI Olaf OLA Lubelskie 05 U14 LU +1.9 -- TUSTANOWSKI Roman LDK!
6 s 4 13.45 BUDZIŃSKI Dominik UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK +1.9 -- SUGIER Krzysztof Z/3723/18 2018 LDK!
7 s 4 13.65 SZUBA Kamil KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA +1.9 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2226/18 , 2018 BEZ LDK!
8 s 4 14.02 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU +1.9 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4515/17 2018 LDK! GIM
1 s 5 12.50 PODSIADŁY Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U16 LU +0.4 V B.D. Z/4834/18 2018
2 s 5 12.57 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05 U14 LU +0.4 V MURAT Tomasz Sławomir
3 s 5 12.64 KOSTRZEWSKI Kacper MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU +0.4 V
300 m M
2 s 1 38.63 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2018 5 LDK! GIM
3 s 1 38.94 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK III KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2018 4 LDK!
4 s 1 39.41 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U16 PK IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2018 5 LDK! GIM
5 s 1 39.54 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U16 LU IV LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2018 5 LDK! GIM
6 s 1 39.70 WIĘCEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/4201/17 2018 5
7 s 1 41.13 WÓJCIK Damian KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA V GIZA Maciej Z/0460/18 2018 BEZ LDK!
8 s 1 41.27 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0273/18 2018 5 LDK!
1 s 2 40.36 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 04 U16 LU IV TUSTANOWSKI Roman TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4502/17 , 2018 LDK! GIM
2 s 2 40.60 PODSIADŁY Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U16 LU V B.D. Z/4834/18 2018
3 s 2 40.85 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U16 LU V GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2018 BEZ
4 s 2 42.19 ŁUĆKO Filip MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/4519/17 2018 LDK! GIM
5 s 2 42.27 DRZAŁ Maksym TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA V GIZA Maciej Z/3187/18 2018
6 s 2 43.17 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4713/17 , 2018 LDK! GIM
1 s 3 40.85 DOMIN Karol CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK V KOWAL Piotr Z/4665/18 2018
2 s 3 41.51 LISIECKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU V FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0824/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 s 3 42.17 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK V SUGIER Krzysztof SUGIER Krzysztof , Z/0330/18 , 2018 LDK!
4 s 3 42.21 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
5 s 3 42.64 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK -- B.D. ŻĄDŁO Jacek Z/0488/18 2018 BEZ LDK!
6 s 3 42.80 CZUBA Emanuel UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Krzysztof , Z/0394/18 , 2018 LDK!
1 s 4 41.77 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/4801/18 2018 BEZ LDK!
2 s 4 41.90 KAMIŃSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 03 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta Z/3950/18 2018
3 s 4 46.56 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/4456/17 2018 LDK! GIM
600 m M
1 s 1 1:26.62 KLOCEK Tomasz AZS UMCS Lublin 03 U16 LU II KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKI Piotr , Z/0115/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 s 1 1:28.03 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03 U16 PK III TORBA Tomasz TORBA Tomasz Z/1745/17 2018 3 LDK! GIM
3 s 1 1:34.09 PARA Bartosz LKS Stal Mielec 03 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/0406/18 2018
4 s 1 1:34.81 MISIARZ Sebastian AZS UMCS Lublin 04 U16 LU IV KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0632/18 , 2018 LDK!
5 s 1 1:35.82 CEGIEŁKO Maciej AZS UMCS Lublin 03 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta Z/0485/17 2018 LDK! GIM
6 s 1 1:36.58 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2018 BEZ LDK!
7 s 1 1:37.35 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 03 U16 SK V WOŹNIAK Łukasz Z/2480/18 2018
8 s 1 1:38.05 TOMASZEWSKI Wiktor SSR Olimp Strawczyn 03 U16 SK V NIWIŃSKI Aleksander Z/1515/17 2018
9 s 1 1:38.82 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U16 MA V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2018 BEZ LDK! GIM
10 s 1 1:40.44 SZCZEPAŃCZYK Kamil SSR Olimp Strawczyn 03 U16 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1516/17 2018 BEZ
11 s 1 1:41.57 CHAMOT Szymon MKL Sparta Stalowa Wola 05 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/2444/18 2018 BEZ
1 s 2 1:33.62 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03 U16 LU IV KARPIŃSKA Magdalena ZAJĄC Janusz , Z/0989/18 , 2018 LDK!
2 s 2 1:37.55 BYTNAR Łukasz CWKS Resovia Rzeszów 05 U14 PK V MAZUR Janusz Z/4765/18 2018 LDK!
3 s 2 1:41.56 GOŁĘBIOWSKI Krzysztof MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3616/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
4 s 2 1:41.67 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0827/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 s 2 1:51.70 GOŁĄBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/4687/18 2018 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:48.14 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 03 U16 PD IV KLESZCZEWSKA Joanna KLESZCZEWSKA Joanna , Z/0664/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
2 s 1 2:48.34 ŻWIROWSKI Aleksander MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU IV
3 s 1 2:49.68 KUCA Miłosz LZS Sigma OSIR Staszów 03 U16 SK IV GAJEK Zbigniew WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0130/17 , 2018 BEZ LDK!
4 s 1 2:50.83 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 03 U16 PK V DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2018 5
5 s 1 2:51.07 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2018 LDK!
6 s 1 2:58.45 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK V KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2018 BEZ LDK!
7 s 1 2:59.71 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 04 U16 PK V DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2018 BEZ
8 s 1 3:01.63 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03 U16 LU -- JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/18 2018
9 s 1 3:02.49 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 04 U16 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2018
10 s 1 3:03.53 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/0629/18 2018 BEZ LDK!
11 s 1 3:07.88 SRAGA Jakub KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA -- CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/1650/18 , 2018 BEZ LDK!
12 s 1 3:11.61 BEREŹNICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -- SUGIER Maria Z/0328/18 2018 LDK!
13 s 1 3:17.28 KISZKA Bartłomiej LKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK -- B.D. Z/2198/18 2018
14 s 1 3:50.83 IZDEBSKI Michał MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4516/17 2018 LDK! GIM
1 s 2 3:08.98 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2018
2 s 2 3:13.05 ĆWIKOWSKI Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -- KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka Z/4154/18 2018 LDK!
3 s 2 3:15.92 SŁAPIŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -- MAZUR Janusz Z/2197/18 2018 LDK!
4 s 2 3:16.82 POTOCKI Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -- SUGIER Maria Z/4625/17 2018 LDK! GIM
5 s 2 3:18.08 FUDALEWSKI Michał LZS Sigma OSIR Staszów 04 U16 SK -- GAJEK Zbigniew WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/4712/17 , 2018 BEZ LDK!
6 s 2 3:18.34 MOKRZYCKI Jan MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/4688/18 2018 LDK!
7 s 2 3:29.81 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/4764/18 2018
8 s 2 3:30.38 STACHURSKI Jakub KKL Kielce 04 U16 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/3001/18 2018
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.66 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD -0.6 II ROGUCKA Magdalena ROGUCKA Magdalena , Z/0660/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 s 1 16.99 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U16 LU -0.6 III LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2018 5 LDK! GIM
3 s 1 18.83 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.6 -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
4 s 1 19.04 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 04 U16 PD -0.6 -- KUBEŁ Stanisław Z/4569/18 2018
200 m pł M
1 s 1 27.52 SZLACHTA Stanisław CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK +1.2 III MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1188/17 2018 3 LDK! GIM
2 s 1 29.01 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U16 LU +1.2 IV LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2018 5 LDK! GIM
3 s 1 30.92 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +1.2 -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2018 BEZ LDK!
4 s 1 32.13 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 04 U16 PK +1.2 -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka Z/4394/17 2018 LDK! GIM
5 s 1 32.39 SITO Konrad LKS Stal Mielec 04 U16 PK +1.2 -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/4391/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
1 s 2 27.59 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U16 PD +0.8 III ROGUCKA Magdalena ROGUCKA Magdalena , Z/0660/17 , 2018 3 LDK! GIM
2 s 2 29.06 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +0.8 IV KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1226/18 2018 BEZ LDK!
3 s 2 30.28 SAMUL Miłosz KS Podlasie Białystok 03 U16 PD +0.8 V LIPSKI Tomasz Eugeniusz KALINOWSKI Paweł Z/1327/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 s 2 31.02 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 04 U16 PD +0.8 -- KUBEŁ Stanisław Z/4569/18 2018
5 s 2 37.68 GOŁĄBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 05 U14 PK +0.8 -- ZIĘBA Julian # Z/4687/18 2018 LDK!
6 s 2 39.27 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U14 MA +0.8 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4004/18 2018 BEZ
4x100 m M
1 s 1 47.39 WYRODEK Paweł
GRYTA Jacek
GÓRA Jakub
SWATOWSKI Jakub
Lubelskie 03
03
03
03
U16 LBE -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał
HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz
GDAŃSKI Andrzej
Z/0031/17
, Z/2234/18
Z/3393/17
2018
, 2018
2018
5

5
2 s 1 48.81 ĆWIKOWSKI Paweł
RYBACKI Kornel
GULBIERZ Paweł
GRYGO Kacper
LUKS Hańcza Suwałki 04
03
04
03
U16 POD -- KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA Agnieszka
ROGUCKA Magdalena ROGUCKA Magdalena
KOZŁOWSKA Agnieszka
KOZŁOWSKA Agnieszka
Z/4154/18
, Z/0660/17
Z/1226/18
Z/1225/18
2018
, 2018
2018
2018

3
BEZ

3 s 1 50.57 SITO Konrad
WĄŻ Mateusz
SZYLER Tymon
MOLEK Mateusz
LKS Stal Mielec 04
03
04
04
U16 PDK -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka
TORBA Tomasz
TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka
TORBA Tomasz TORBA Agnieszka
, Z/4391/17
Z/3431/17
Z/4394/17
Z/3668/17
, 2018
2018
2018
2018
BEZ
BEZ

5
4 s 1 50.66 BYDOŃ Oskar
DRZAŁ Maksym
JANECZEK Michał
KWIECIŃSKI Jakub
TS Wieliczanka Wieliczka 04
03
04
04
U16 MLP -- GIZA Maciej GIZA Andrzej
GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Andrzej
GIZA Maciej GIZA Andrzej
Z/0276/18
Z/3187/18
Z/0273/18
Z/4801/18
2018
2018
2018
2018
BEZ

5
BEZ
5 s 1 50.67 KUCA Miłosz
NESKA Bartłomiej
FORTUSIŃSKI Jan
REGIEL Igor
Świętokrzyskie 03
03
03
04
U16 SWK -- GAJEK Zbigniew WAWRZKIEWICZ Agnieszka
TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł

SARNA Mirosława
, Z/0130/17
Z/0158/17
Z/4768/17
, 2018
2018
2018
BEZ
BEZ
BEZ
6 s 1 52.20 HULAJKO Maksymilian
ŁUĆKO Filip
KOSTRZEWICZ Kacper
KOWALIK Mikołaj
MKS Żak Biała Podlaska 04
03
03
04
U16 LBE -- CHMIELARZ Mirosław
CHMIELARZ Mirosław
CHMIELARZ Mirosław
CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław
Z/4515/17
Z/4519/17
Z/3955/18
, Z/4518/17
2018
2018
2018
, 2018




Wzwyż M
1 f 1 1.65 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 03 U16 MA V SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2085/17 , 2018 BEZ LDK!
2 f 1 1.65 KĘPKA Wiktor KS Wisła Puławy 03 U16 LU V
3 f 1 1.60 SIEMION Kamil LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- POŚPIECH Anna Z/1494/18 2018 LDK!
4 f 1 1.55 DUCHNOWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U16 PD -- GÓRSKI Andrzej GÓRSKI Andrzej , Z/3666/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
5 f 1 1.55 JAROSZKIEWICZ Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 04 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/2233/18 2018
6 f 1 1.50 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2018 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 5.85 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U16 LU +0.4 V HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2018 LDK! GIM
2 f 1 5.50 CHOIŃSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -0.3 --
3 f 1 5.44 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 05 U14 PK +0.9 -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2018 LDK!
4 f 1 5.23 REGIEL Igor KKL Kielce 04 U16 SK -0.7 -- SARNA Mirosława Z/4768/17 2018 BEZ
5 f 1 5.18 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U16 PK -0.1 -- TORBA Tomasz Z/3431/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 f 1 5.01 WIDZ Jakub TS Start Lublin 04 U16 LU +1.3 -- KOŁDEJ Małgorzata BOBRZYK Wojciech BOBRZYK Wojciech , Z/3829/18 , 2018 LDK!
7 f 1 4.95 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 03 U16 SK -0.7 -- TIETIERIN Paweł Z/4775/17 2018
8 f 1 4.93 RURAK Dawid MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK -0.3 -- SUDOŁ Edward Z/2442/18 2018
9 f 1 4.60 SZUBA Kamil KS Victoria Trzebinia 05 U14 MA +1.1 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2226/18 , 2018 BEZ LDK!
10 f 1 4.48 NESKA Bartłomiej KKL Kielce 03 U16 SK +1.2 -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/0158/17 2018 BEZ LDK!
11 f 1 4.37 KOWALUK Albert TS Start Lublin 04 U16 LU -0.2 -- BOBRZYK Wojciech Z/3828/18 2018
12 f 1 4.36 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU -0.6 -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2018
13 f 1 3.96 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U14 MA -0.7 -- SOBCZYK Bogumiła Z/4004/18 2018 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 12.95 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD IV KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2533/17 , 2018 3 LDK!
2 f 1 12.56 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD IV KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2538/17 , 2018 5 LDK!
3 f 1 12.55 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U16 LU IV WIEJAK Izydor Z/0829/17 2018 4
4 f 1 10.98 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U16 PD V SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 10.94 STRYCZEK Marcin MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław Z/3253/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 f 1 10.89 BARTOCHA Maksymilian UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V SUGIER Maria Z/2798/18 2018 LDK!
7 f 1 9.49 BANACH Michał MKS Żak Biała Podlaska 03 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/3676/18 2018 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 52.89 HAJKOWSKI Sebastian LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD II KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2533/17 , 2018 3 LDK!
2 f 1 51.58 TYLUS Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK II ŁYP Jacek Z/1826/17 2018 3
3 f 1 43.65 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U16 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2018 4
4 f 1 43.32 SONDEJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK III SAMAGALSKI Tomasz Z/3653/18 2018 BEZ
5 f 1 42.33 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD III KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2532/17 , 2018 5 LDK!
6 f 1 24.59 KUKULSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/4366/18 2018 LDK!
7 f 1 22.40 BARTOCHA Maksymilian UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK -- SUGIER Maria Z/2798/18 2018 LDK!
8 f 1 22.22 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2083/17 , 2018 BEZ LDK!
9 f 1 21.41 MLEKO Rafał AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2018
10 f 1 20.30 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- WEŁNA Emilia Z/0943/18 2018 LDK!
  f 1 NM STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- SUPROŃ Jaroslaw ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jaroslaw Z/3133/17 2018 4 LDK! GIM
  f 1 NM SZUMIELEWICZ Daniel UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U14 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Krzysztof , Z/0327/18 , 2018 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 57.05 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 U18 LU III ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2018 3
2 f 1 45.14 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U16 LU IV WIEJAK Izydor Z/0829/17 2018 4
3 f 1 28.17 FRANKIEWICZ Konrad LKS Stal Mielec 03 U16 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/1747/17 2018 BEZ
4 f 1 28.01 MAC Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2538/17 , 2018 5 LDK!
5 f 1 27.17 WITAS Alan MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK -- MOMOT Krzysztof Z/3442/17 2018 BEZ
6 f 1 25.84 RUDZIŃSKI Maciej KS Podlasie Białystok 03 U16 PD -- JURKOWICZ Stanisław LIPSKI Tomasz Eugeniusz , Z/4264/17 , 2018 LDK! GIM
  f 1 NM MLEKO Rafał AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2018
Oszczep (600) M
1 f 1 47.13 JAROMA Michał LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD IV POŚPIECH Anna Z/2536/17 2018 4 LDK!
2 f 1 45.91 TYLUS Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/1826/17 2018 3
3 f 1 31.37 SONDEJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3653/18 2018 BEZ
4 f 1 30.86 SIEMION Kamil LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- POŚPIECH Anna Z/1494/18 2018 LDK!
5 f 1 28.82 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 03 U16 PD -- KRYSTOŃ Wojciech POŚPIECH Anna , Z/2532/17 , 2018 5 LDK!
6 f 1 28.37 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2083/17 , 2018 BEZ LDK!
7 f 1 15.13 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2018

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.8384120464325 sekund