Włocławek 23 - 25.06.2018
72. PZLA Mistrzostwa Polski U20 [DMP]
100 m K
1 1 e 1 11.50 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +3.9 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2018 M KN
2 5 e 1 12.02 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +3.9 I CIUK Marek Z/3835/15 2018 1 ZKN
3 7 e 1 12.05 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +3.9 I LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2018 2 ZKN
4 8 e 1 12.07 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +3.9 I WOŹNIAK Daniel Z/4389/15 2018 2
5 12 e 1 12.23 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U20 LU +3.9 II DMP MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2018 3 ZKN 115
6 15 e 1 12.45 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +3.9 II SZOMBURG Tomasz Z/2802/15 2018 2 ZKN
7 20 e 1 12.85 MARKS Matylda AZS Łódź 00 U20 LD +3.9 III KUCZKOWSKI Piotr Z/6420/15 2018 3
1 2 e 2 11.62 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL +2.9 M DMP KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2018 M KN 155
2 4 e 2 11.89 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +2.9 I NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 ZKN
3 10 e 2 12.13 SITEK Justyna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL +2.9 I DMP JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2018 1 ZKN 121
4 11 e 2 12.16 RAJEWSKA Alicja WLKS Wrocław # 99 U20 DS +2.9 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2018
5 16 e 2 12.48 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +2.9 II HOMA Wioleta Z/0362/15 2018 2
6 17 e 2 12.52 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U20 KP +2.9 II JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2018 2
7 19 e 2 12.82 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U20 KP +2.9 III LEWANDOWSKI Jacek Z/5817/15 2018 2 ZKN
1 3 e 3 11.62 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U20 WP +2.4 M MARCINIAK Roman Z/0191/15 2018 M KN
2 5 e 3 12.02 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL +2.4 I MIĘKIŃSKI Grzegorz # Z/0652/15 2018 2
3 9 e 3 12.10 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP +2.4 I PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2018 1 ZKN
4 13 e 3 12.25 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK +2.4 II MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2018 2 ZKN
5 14 e 3 12.35 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +2.4 II DMP KITLIŃSKI Piotr Z/1853/16 2018 2 107
6 18 e 3 12.59 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 00 U20 DS +2.4 II BIELAWA Przemysław Z/3614/15 2018 LDK!
1 f 1 11.33 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL +2.2 MM DMP KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2018 M KN 176
2 f 1 11.34 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +2.2 MM JADCZAK Bożena Z/0634/15 2018 M KN
3 f 1 11.55 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U20 WP +2.2 M MARCINIAK Roman Z/0191/15 2018 M KN
4 f 1 11.82 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +2.2 M NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 ZKN
5 f 1 12.01 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL +2.2 I MIĘKIŃSKI Grzegorz # Z/0652/15 2018 2
6 f 1 12.05 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +2.2 I LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2018 2 ZKN
7 f 1 12.09 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +2.2 I WOŹNIAK Daniel Z/4389/15 2018 2
8 f 1 12.24 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +2.2 II CIUK Marek Z/3835/15 2018 1 ZKN
1 f 2 12.17 SITEK Justyna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL +1.3 II DMP JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2018 1 ZKN 118
2 f 2 12.30 RAJEWSKA Alicja WLKS Wrocław # 99 U20 DS +1.3 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2018
3 f 2 12.31 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK +1.3 II MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2018 2 ZKN
4 f 2 12.33 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U20 LU +1.3 II DMP MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2018 3 ZKN 109
5 f 2 12.35 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP +1.3 II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2018 1 ZKN
6 f 2 12.47 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U20 LU +1.3 II DMP KITLIŃSKI Piotr Z/1853/16 2018 2 100
7 f 2 12.59 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +1.3 II SZOMBURG Tomasz Z/2802/15 2018 2 ZKN
8 f 2 12.77 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +1.3 III HOMA Wioleta Z/0362/15 2018 2
400 m K
1 1 e 1 56.32 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD I DMP ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/0304/15 2018 M KN 115
2 7 e 1 57.12 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2018 1 KN
3 9 e 1 57.64 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2018 1 ZKN
4 10 e 1 58.18 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm # 00 U20 LU II JAROS Kazimierz Z/4184/18 2018
5 13 e 1 58.38 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2426/15 2018 2 ZKN
6 20 e 1 61.21 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej # Z/2839/15 2018 3
  e 1 DQ POHL Sabina TL Pogoń Ruda Śląska 99 U20 SL -- PRENCEL Piotr Z/0364/18 2018
1 3 e 2 56.85 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99 U20 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2018 1 ZKN
2 6 e 2 57.07 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 99 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/0656/15 2018 1 ZKN
3 11 e 2 58.25 WASILUK Agata MKS Agros Chełm 00 U20 LU II HODUN Rafał Z/0973/15 2018 2
4 12 e 2 58.34 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II DMP DANIELCZUK Paweł Z/5966/15 2018 2 92
5 14 e 2 58.65 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/4521/15 2018 2 ZKN 89
6 17 e 2 60.41 CIUPEK Sylwia MKS-MOS Katowice 00 U20 SL III ROLAK Dorota Z/5722/15 2018 2
7 18 e 2 60.59 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2018 2 ZKN
8 19 e 2 60.66 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 99 U20 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0134/15 2018 2 ZKN
1 2 e 3 56.50 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U20 LU I LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2018 2 ZKN
2 4 e 3 56.89 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP II KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2018 2 ZKN
3 5 e 3 56.97 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2018 1 KN
4 8 e 3 57.18 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U20 WP II MARCINIAK Roman Z/1473/15 2018 1 KN
5 15 e 3 59.47 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK III ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2018 2 ZKN
6 16 e 3 60.04 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U20 LD III FIRLIT Roman Z/4999/15 2018 2 ZKN
7 21 e 3 61.50 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK III PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2018 2 ZKN
800 m K
1 2 e 1 2:14.10 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL II MARMUR Stanisław Z/2389/15 2018 1 LDK! KN
2 3 e 1 2:14.40 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL II DMP PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0900/15 2018 2 ZKN 94
3 4 e 1 2:14.58 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II DMP MIREK Wacław Z/2407/15 2018 2 ZKN 93
4 5 e 1 2:14.99 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2018 2 ZKN
5 6 e 1 2:15.01 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U20 WP II OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2018 2 LDK! ZKN
6 8 e 1 2:15.32 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ II OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2018 3
7 11 e 1 2:17.82 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 00 U20 SL III CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2018 2 ZKN
8 12 e 1 2:18.74 SŁOMIŃSKA Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 00 U20 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/3468/15 2018 3 LDK!
9 13 e 1 2:19.47 BEREŹNICKA Monika UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U20 PK III SUGIER Maria Z/0280/15 2018 3 LDK! ZKN
10 17 e 1 2:21.94 ŚWIACKA Anita UKS Technik Augustów 00 U20 PD III SOWÓL Bogusław Z/1545/15 2018 3 LDK!
11 20 e 1 2:26.15 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0502/15 2018 3
1 1 e 2 2:12.95 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/0990/18 2018 101
2 7 e 2 2:15.10 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2018 2 LDK! ZKN
3 9 e 2 2:15.33 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 00 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1156/15 2018 2 ZKN
4 10 e 2 2:17.19 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/2995/15 2018 2 LDK! ZKN
5 14 e 2 2:20.73 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III DMP NIEBUDEK Sylwester Z/0252/15 2018 2 ZKN 66
6 15 e 2 2:20.92 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 99 U20 SL III WERNER Mirosław Z/0532/15 2018 3
7 16 e 2 2:21.56 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław 00 U20 DS III GOLEC Dominik Z/0226/16 2018 2 ZKN
8 18 e 2 2:24.75 BULCZAK Sylwia AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/1190/15 2018 3 ZKN
9 19 e 2 2:26.04 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD IV URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2018 3
  e 2 DNF FIC Renata WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- DMP PAŚ Mariusz Z/3016/15 2018 3
  e 2 DNF MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2443/15 2018 3
3000 m K
1 s 1 10:02.18 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2018 1 KN
2 s 1 10:05.88 MEGGER Eliza GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0543/15 2018 1 KN
3 s 1 10:11.54 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/2514/15 2018 2 ZKN
4 s 1 10:17.04 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL II SZCZYRK Janusz Z/2776/15 2018 1 KN
5 s 1 10:24.84 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1889/15 2018 2 ZKN
6 s 1 10:26.68 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U20 SL III CZECH Klaus Z/1808/15 2018 2 ZKN
7 s 1 10:27.48 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U20 PM III CZAPIEWSKA Grażyna Z/1950/15 2018 2 ZKN
8 s 1 10:31.02 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/0745/15 2018 2 ZKN
9 s 1 10:38.40 POGODA Kamila MKST Astra Nowa Sól 99 U20 LB III BIESIADA Ryszard Z/1455/15 2018 1 KN
10 s 1 10:44.65 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00 U20 PK III ZIOŁO Stanisław Z/1144/16 2018 3 ZKN
11 s 1 10:53.88 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3454/15 2018 3 LDK!
12 s 1 10:57.64 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U20 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2018 2 ZKN
13 s 1 10:58.13 GRUSZKOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III JAROS Marek Z/2919/15 2018 3 ZKN
14 s 1 10:59.79 MAŁEK Emilia MKS Agros Chełm 00 U20 LU III MAZUREK Marek Z/2637/15 2018 3
15 s 1 11:31.90 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 99 U20 DS IV WYROBA Piotr Z/0557/15 2018 2 ZKN
16 s 1 11:57.43 WENDT Joanna KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2788/16 2018
400 m pł K K
1 1 e 1 60.84 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I JADCZAK Bożena Z/0635/15 2018 M KN
2 6 e 1 64.20 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław 00 U20 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1609/15 2018
3 8 e 1 65.17 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00 U20 DS II MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2018
4 9 e 1 65.47 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 99 U20 WP II WOŹNIAK Bernard Z/0134/15 2018 2 ZKN
5 10 e 1 66.50 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ III MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3
6 11 e 1 66.98 OMELIANOWICZ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD III B.D. # Z/1533/15 2018 2 ZKN
7 16 e 1 67.94 BATOLIK Agata AZS Łódź 99 U20 LD III DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/0420/15 2018 2 ZKN 68
8 20 e 1 68.66 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 00 U20 SL III DMP HOMA Wioleta Z/4407/15 2018 3 64
1 3 e 2 63.67 GRYC Anna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II DMP ORŁOWSKI Piotr Z/3062/15 2018 2 ZKN 100
2 7 e 2 65.17 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD II LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2018 2 LDK! ZKN
3 12 e 2 66.99 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 99 U20 OP III BUŚKO Przemysław Z/0925/15 2018 4
4 13 e 2 67.06 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice 00 U20 SL III CHRIST Marek Z/2376/15 2018 3
5 14 e 2 67.65 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U20 LD III DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2018 3 70
6 15 e 2 67.79 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 99 U20 WP III MARCINIAK Roman Z/0193/15 2018 2 ZKN
7 17 e 2 68.06 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ III ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2018 3
8 21 e 2 69.58 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2018 3
1 2 e 3 63.56 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/0633/15 2018 1 KN
2 4 e 3 64.00 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2018 2 LDK! ZKN
3 5 e 3 64.07 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II DMP ORŁOWSKI Piotr Z/2041/15 2018 3 ZKN 97
4 18 e 3 68.19 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3452/15 2018 3 LDK!
5 19 e 3 68.57 KAWKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5440/15 2018 3
6 22 e 3 69.78 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL IV CIUK Marek Z/3899/15 2018 1 ZKN
7 23 e 3 71.35 KORZUN Aleksandra UKS Technik Augustów 00 U20 PD IV SOWÓL Bogusław Z/1543/15 2018 2 LDK!
8 24 e 3 71.35 BRZĘK Paulina KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U20 MA IV KUCZEK Piotr Z/1866/16 2018 3
W dal K
1 1 e 1 5.97 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 00 U20 ZP +1.5 I IWIŃSKA Anna Z/5069/15 2018 1 ZKN
2 2 e 1 5.91 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +1.3 I WALCZAK Marek Z/0590/15 2018
3 3 e 1 5.90 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +3.1 I DMP CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2018 M KN 120
4 4 e 1 5.87 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN +0.5 I PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1 KN
5 5 e 1 5.82 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP +2.4 I STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2018 1 KN
6 6 e 1 5.79 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD +1.3 II KOTOWSKI Jan Z/2549/15 2018 2 ZKN
7 7 e 1 5.78 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB -0.9 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2018 1 ZKN
8 8 e 1 5.70 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U20 KP +3.9 II DMP BUTKIEWICZ Jacek Z/0399/15 2018 2 ZKN 105
9 9 e 1 5.55 LACH Jagoda MKL Toruń 99 U20 KP +2.9 II BUTKIEWICZ Jacek Z/0398/15 2018 2 ZKN
10 10 e 1 5.53 BARANEK Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL +1.0 II DMP RZEWNICKI Wiktor Z/0650/15 2018 2 ZKN 94
11 11 e 1 5.51 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U20 SL +2.6 II BIELA Marek Z/0307/15 2018 1 KN
12 12 e 1 5.46 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP +1.1 II ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2018 3 ZKN
13 13 e 1 5.37 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U20 KP +0.4 III LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2018 2 ZKN
14 15 e 1 5.23 KUŚWIK Magdalena UKS 12 Kalisz 00 U20 WP +3.7 III WANGE Adrianna Z/1310/15 2018 2 ZKN
15 14 e 1 5.23 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 00 U20 KP +1.7 III DMP MAŃKOWSKI Gabriel WOŹNIAK Jacek Z/2285/16 2018 2 LDK! ZKN 74
16 16 e 1 5.19 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -0.3 III KRAWCEWICZ Maria Z/0725/15 2018 2 ZKN
17 17 e 1 5.18 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA -0.8 III DMP ŚLUSARCZYK Ewa Z/4528/15 2018 3 71
18 18 e 1 5.14 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U20 ZP +0.1 III GIZA Zdzislaw Z/4589/15 2018 2 ZKN
19 19 e 1 5.11 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U20 KP +1.9 III KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2018 1 KN
20 20 e 1 4.95 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD +3.8 IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/0331/15 2018 2
1 f 1 6.00 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +0.9 I DMP CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2018 M KN 127
2 f 1 5.99 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 00 U20 ZP +1.1 I IWIŃSKA Anna Z/5069/15 2018 1 ZKN
3 f 1 5.89 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN +1.7 I PALUCH Krystian Z/3010/15 2018 1 KN
4 f 1 5.87 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP +0.1 I STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2018 1 KN
5 f 1 5.85 BARANEK Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL +1.2 I DMP RZEWNICKI Wiktor Z/0650/15 2018 2 ZKN 116
6 f 1 5.77 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD +0.9 II KOTOWSKI Jan Z/2549/15 2018 2 ZKN
7 f 1 5.74 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB +1.2 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2018 1 ZKN
8 f 1 5.73 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +1.4 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2018
9 f 1 5.58 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U20 SL +0.5 II BIELA Marek Z/0307/15 2018 1 KN
10 f 1 5.51 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U20 KP -0.7 II DMP BUTKIEWICZ Jacek Z/0399/15 2018 2 ZKN 93
11 f 1 5.28 LACH Jagoda MKL Toruń 99 U20 KP +2.1 III BUTKIEWICZ Jacek Z/0398/15 2018 2 ZKN
12 f 1 5.13 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP -2.2 III ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2018 3 ZKN
Kula (4) K
1 2 e 1 12.98 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2018 1 KN
2 4 e 1 12.61 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL I KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2018 2 ZKN
3 5 e 1 12.59 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2018 1 KN
4 7 e 1 11.99 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 00 U20 OP II BUŚKO Przemysław Z/2816/15 2018 2 ZKN
5 8 e 1 11.73 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U20 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2018 1 KN
6 10 e 1 11.20 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 00 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3129/15 2018 2 LDK! ZKN
7 13 e 1 11.11 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2018 3
8 14 e 1 10.94 ZAKLIŃSKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP III DMP TATARUCH Rafał Z/2747/18 2018 78
9 17 e 1 10.62 SZYPULIŃSKA Aleksandra LUKS Orkan Września 99 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2349/17 2018 3
10 20 e 1 9.98 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/4834/15 2018 2 ZKN
1 1 e 2 13.11 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U20 PD I DMP ZABAWSKI Przemysław Z/2266/16 2018 1 ZKN 110
2 3 e 2 12.80 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U20 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2018 1
3 6 e 2 12.09 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM II WALCZAK Aleksandra Z/6516/15 2018 2 ZKN
4 9 e 2 11.25 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4729/15 2018 3
5 11 e 2 11.17 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 99 U20 PM III MICHALSKI Henryk Z/0339/15 2018 1 KN
6 12 e 2 11.12 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 00 U20 WP III RATAJCZAK Maciej Z/5698/15 2018 2 ZKN
7 15 e 2 10.93 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice 99 U20 SL III BONK Stanisław Z/3030/15 2018 II ZKN
8 16 e 2 10.85 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 00 U20 LU III WEŁNA Emilia Z/5444/15 2018 3
9 18 e 2 10.58 NAWROT Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP III NALEPA Marek Z/2299/16 2018 3
10 19 e 2 10.19 DŁUGOŁĘCKA Julia AML Słupsk 00 U20 PM III KOPEĆ Bernadeta Z/2120/17 2018 3
1 f 1 14.18 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2018 1 KN
2 f 1 13.59 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL I KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2018 2 ZKN
3 f 1 13.56 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U20 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2018 1
4 f 1 13.41 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U20 PD I DMP ZABAWSKI Przemysław Z/2266/16 2018 1 ZKN 114
5 f 1 12.73 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2018 1 KN
6 f 1 12.27 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM II WALCZAK Aleksandra Z/6516/15 2018 2 ZKN
7 f 1 12.18 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U20 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2018 1 KN
8 f 1 11.79 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 00 U20 OP II BUŚKO Przemysław Z/2816/15 2018 2 ZKN
9 f 1 11.40 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 99 U20 PM III MICHALSKI Henryk Z/0339/15 2018 1 KN
10 f 1 11.10 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 00 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3129/15 2018 2 LDK! ZKN
11 f 1 11.00 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 00 U20 WP III RATAJCZAK Maciej Z/5698/15 2018 2 ZKN
12 f 1 10.52 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4729/15 2018 3
Młot (4) K
1 1 e 1 59.08 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U20 WP I GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2018 1 KN
2 3 e 1 49.74 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 99 U20 PM I MICHALSKI Henryk Z/0339/15 2018 1 KN
3 4 e 1 48.82 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U20 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2018 1 KN
4 7 e 1 45.85 WYBIERAŁA Beata MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP II JUSIAK Bogusław Z/1849/16 2018 1 KN
5 8 e 1 45.83 PRZYBYŁA Ewa BKS Bydgoszcz 00 U20 KP II DREGER Jacek Z/5815/15 2018 2 ZKN
6 9 e 1 45.25 PODYMA Daria WKS Śląsk Wrocław 99 U20 DS II KOTWICA Czesław Z/0122/16 2018 2 ZKN
7 10 e 1 44.94 BIAŁA Marzena MKL Toruń 99 U20 KP II DMP HULISZ Robert Z/2418/15 2018 2 ZKN 95
8 15 e 1 40.40 JAMRÓZ Julia KKL Kielce 00 U20 SK III FURMANEK Grzegorz Z/5611/15 2018 3 ZKN
9 18 e 1 34.45 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP IV DMP WINNY Antoni Z/6230/15 2018 4 55
10 20 e 1 31.45 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/1036/15 2018 3 ZKN
  e 1 NM SKORUPIŃSKA Marta UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3104/15 2018 2
1 2 e 2 49.79 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U20 LU I DMP KOZŁOWSKI Robert Z/4550/15 2018 1 ZKN 116
2 5 e 2 48.48 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2018 1 KN
3 6 e 2 48.39 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 99 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/2625/15 2018 1 ZKN
4 11 e 2 44.83 FAULKNER Gabriela OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ II ROSA Mikołaj Z/3891/15 2018 3 ZKN
5 12 e 2 43.27 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U20 LU II DMP KOZŁOWSKI Robert Z/5054/15 2018 2 ZKN 88
6 13 e 2 42.57 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/3911/16 2018 3
7 14 e 2 40.62 SIWICKA Barbara LLKS Pomorze Stargard 00 U20 ZP III RÓŻYCZKA Marek Z/1751/16 2018 2 ZKN
8 16 e 2 38.84 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS III DMP CZAJKOWSKI Waldemar Z/3480/15 2018 3 ZKN 71
9 17 e 2 38.69 PÓŁJANOWSKA Weronika KS Żak Wałcz 00 U20 ZP III B.D. Z/2443/17 2018 3
10 19 e 2 34.05 WÓJCIK Karolina MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS IV WOCHNA Robert Z/1126/15 2018 3 ZKN
11 21 e 2 30.61 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/1750/17 2018 3
  e 2 NM ZIÓŁKOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- ŁYP Jacek Z/6214/15 2018 1 ZKN
100 m M
1 3 e 1 10.68 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U20 DS +1.3 I PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2018 2 ZKN
2 11 e 1 10.85 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN +1.3 I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2018 M KN
3 12 e 1 10.92 BURDA Adam MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL +1.3 II DMP JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0601/17 2018 1 KN 109
4 15 e 1 11.03 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP +1.3 II GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2018 2 ZKN
5 20 e 1 11.10 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +1.3 II WALCZAK Michał Z/1066/17 2018 ZKN
6 28 e 1 11.36 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +1.3 III GIZA Andrzej Z/4925/15 2018 2 ZKN
7 29 e 1 11.38 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U20 SK +1.3 III TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2018 3
1 1 e 2 10.53 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD +2.5 M B.D. # Z/1532/15 2018 1 KN
2 2 e 2 10.59 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB +2.5 M WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2018 1 KN
3 9 e 2 10.81 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +2.5 I BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN
4 13 e 2 10.93 RYDER Dawid MKL Toruń 00 U20 KP +2.5 II DMP BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2018 2 ZKN 108
5 17 e 2 11.04 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL +2.5 II SKALIK Joanna Z/1443/15 2018 2
6 22 e 2 11.13 DRĘŻEK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 99 U20 ZP +2.5 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/3300/15 2018 2
7 23 e 2 11.14 ROSÓŁ Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL +2.5 II DMP JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0754/15 2018 3 91
1 4 e 3 10.71 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +0.9 I HOMA Wioleta Z/0363/15 2018 1 KN
2 5 e 3 10.75 ZIELIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP +0.9 I JAGACIAK Jarosław Z/1611/16 2018 2
3 6 e 3 10.76 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD +0.9 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2018 1 KN
4 18 e 3 11.07 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +0.9 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
5 21 e 3 11.11 KOMAŃSKI Albert KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +0.9 II DŁUGOSZ Ryszard MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 ZKN
6 24 e 3 11.15 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ +0.9 II DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2018 2 ZKN
7 26 e 3 11.28 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +0.9 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2898/15 2018 2 ZKN
1 7 e 4 10.77 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99 U20 SL +2.1 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2018 2 ZKN
2 8 e 4 10.79 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP +2.1 I DMP ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2018 2 ZKN 120
3 10 e 4 10.84 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +2.1 I DMP HOMA Wioleta Z/3377/15 2018 1 KN 116
4 14 e 4 10.99 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD +2.1 II KOWALSKI Robert Z/2699/16 2018 2 ZKN
5 16 e 4 11.03 NIEWIADOMSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM +2.1 II SĘKOWSKA Anna Z/0117/18 2018 4 ZKN
6 19 e 4 11.09 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów # 99 U20 MZ +2.1 II ADAMSKI Robert Z/0582/16 2018
7 25 e 4 11.20 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP +2.1 II SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2018 1 KN ZKN
8 27 e 4 11.28 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +2.1 II ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 4
1 f 1 10.57 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD +0.9 M B.D. # Z/1532/15 2018 1 KN
2 f 1 10.61 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U20 DS +0.9 M PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2018 2 ZKN
3 f 1 10.62 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +0.9 M HOMA Wioleta Z/0363/15 2018 1 KN
4 f 1 10.62 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB +0.9 M WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2018 1 KN
5 f 1 10.75 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD +0.9 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2018 1 KN
6 f 1 10.77 ZIELIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP +0.9 I JAGACIAK Jarosław Z/1611/16 2018 2
7 f 1 10.78 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99 U20 SL +0.9 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2018 2 ZKN
8 f 1 10.92 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP +0.9 II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2018 2 ZKN 109
1 f 2 10.62 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP +3.5 M GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2018 2 ZKN
2 f 2 10.63 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN +3.5 M BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2018 M KN
3 f 2 10.66 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +3.5 I DMP HOMA Wioleta Z/3377/15 2018 1 KN 132
4 f 2 10.67 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +3.5 I BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN
5 f 2 10.83 RYDER Dawid MKL Toruń 00 U20 KP +3.5 I DMP BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2018 2 ZKN 117
6 f 2 10.97 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD +3.5 II KOWALSKI Robert Z/2699/16 2018 2 ZKN
7 f 2 11.01 NIEWIADOMSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM +3.5 II SĘKOWSKA Anna Z/0117/18 2018 4 ZKN
  f 2 DNF BURDA Adam MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL +3.5 -- DMP JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0601/17 2018 1 KN
400 m M
1 1 e 1 47.76 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM I JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2018 1 KN
2 8 e 1 49.99 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0446/15 2018 2 ZKN
3 9 e 1 50.03 STOPA Artur MKS MOS Wrocław 99 U20 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0360/16 2018 2 ZKN
4 12 e 1 50.50 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II DMP JAROS Marek Z/6045/15 2018 3 ZKN 81
5 20 e 1 52.10 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD III KOWALSKI Robert Z/4352/15 2018 3
6 23 e 1 52.30 WRÓBEL Sebastian ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4518/15 2018 3
7 26 e 1 53.69 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB IV WOŹNIAK Daniel Z/0508/15 2018 2 ZKN
1 2 e 2 48.36 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 99 U20 WN I TYKARSKI Marek Z/0165/16 2018 1 KN
2 7 e 2 49.74 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA II B.D. Z/1746/15 2018 KN
3 13 e 2 50.63 PĘDZIWIATR Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD III KUŚ Tomasz Z/0930/17 2018 3
4 15 e 2 50.81 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP JAROS Marek Z/2537/16 2018 3 77
5 21 e 2 52.11 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL III DMP LAMCH Czesław Z/3045/16 2018 3 ZKN 59
6 24 e 2 52.51 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U20 WP III PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2018 2 ZKN
7 28 e 2 58.05 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2018 3 ZKN
1 3 e 3 48.48 MACIĄG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK I KARKUT Bogdan Z/0391/15 2018 1 KN
2 4 e 3 48.65 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II SĘKOWSKA Anna Z/3865/16 2018 3 ZKN
3 5 e 3 49.18 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 U20 PD II B.D. Z/1796/16 2018
4 16 e 3 50.94 DUDZIAK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/1316/15 2018 2 ZKN
5 17 e 3 51.33 MIKOŁAJEWSKI Jakub UKS 12 Kalisz 00 U20 WP III KURZAJCZYK Robert Z/2559/18 2018 3
6 18 e 3 51.41 LIPIŃSKI Karol SKLA Sopot 00 U20 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/1955/15 2018 3 ZKN
7 27 e 3 54.10 SMOLAREK Michał MUKS Park Zduńska Wola 00 U20 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/5756/15 2018 3 ZKN
1 6 e 4 49.59 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL II BIELA Marek Z/4611/15 2018 2 ZKN
2 10 e 4 50.14 MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U20 LD II DMP WĘGLARSKI Krzysztof Z/0417/15 2018 2 KN 87
3 11 e 4 50.38 PAŹDZIERZ Adam MKS-MOS Katowice 00 U20 SL II DUBIEL Adam Z/4651/15 2018 2 ZKN
4 14 e 4 50.65 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2018 3
5 19 e 4 51.84 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 00 U20 KP III DMP SZUBRING Zbigniew Z/2264/15 2018 3 63
6 22 e 4 52.22 NARLOCH Patryk SKLA Sopot 00 U20 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/1956/15 2018 3
7 25 e 4 53.13 KALINA Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U20 WP IV WALCZAK Michał Z/1063/17 2018
800 m M
1 1 e 1 1:55.63 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ II DMP TRZOS Leszek Z/2581/15 2018 KN 80
2 2 e 1 1:55.87 RÓŻYCKI Piotr MUKS Płock 99 U20 MZ II MIESZKOWSKI Piotr Z/0519/15 2018 2 ZKN
3 4 e 1 1:56.23 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2018 3 ZKN
4 8 e 1 1:57.77 WÓJCICKI Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U20 PK III SUGIER Maria Z/1069/15 2018 2 ZKN
5 11 e 1 1:58.26 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U20 WP III B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2018 2 ZKN
6 14 e 1 1:58.78 WRÓBEL Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD III KUŚ Tomasz Z/1161/16 2018 3
7 17 e 1 1:59.23 KLEIN Oskar LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U20 PM III KLEIN Dariusz Z/5368/15 2018 2 ZKN
8 18 e 1 1:59.52 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 99 U20 DS III BIELAWA Przemysław Z/0952/15 2018 2
9 21 e 1 1:59.71 ZIELEŹNIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL III BIELA Marek Z/4615/15 2018 2 ZKN
1 3 e 2 1:56.05 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0552/15 2018 2
2 5 e 2 1:56.33 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0312/15 2018 1 KN
3 6 e 2 1:56.47 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz Z/1194/15 2018 2 ZKN
4 7 e 2 1:57.64 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0494/17 2018 2 ZKN
5 9 e 2 1:57.92 WOLENDER Jakub RAZ Szczecin 00 U20 ZP III SZYCH Robert Z/6204/15 2018 2 LDK!
6 10 e 2 1:57.94 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA III DMP BRACHMAN Tomasz Z/0474/15 2018 2 ZKN 63
7 13 e 2 1:58.78 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno 00 U20 PK III KATAN Wacław Z/6400/15 2018 2 ZKN
8 20 e 2 1:59.68 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1882/15 2018 2 ZKN
1 12 e 3 1:58.77 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2018 2 ZKN
2 15 e 3 1:58.92 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK III BARSZCZ Mirosław Z/1224/16 2018 2 KN
3 16 e 3 1:59.15 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 00 U20 DS III GOLEC Dominik Z/2793/15 2018 3 ZKN
4 19 e 3 1:59.63 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U20 MA III MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2018 2 ZKN
5 22 e 3 1:59.74 RAJPOLD Arkadiusz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK III KARKUT Bogdan Z/0785/18 2018 ZKN
6 23 e 3 2:00.53 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP III DMP CZUBASZEK Jarosław Z/0547/15 2018 2 47
7 24 e 3 2:00.92 POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła 99 U20 WP III SZYMAŃSKI Andrzej Z/4341/15 2018 2
8 25 e 3 2:02.42 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/1768/15 2018 2 ZKN
3000 m M
1 s 1 8:40.16 JARCZOK Bartosz MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL II JARCZOK Miłosz Z/0361/15 2018 2 ZKN
2 s 1 8:40.61 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00 U20 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2018 2 KN
3 s 1 8:41.87 KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy 00 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1155/15 2018 2 ZKN
4 s 1 8:42.40 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 99 U20 WP II GRENDA Jan Z/0699/16 2018 2 ZKN
5 s 1 8:44.73 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2018 1 KN
6 s 1 8:48.55 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 99 U20 SL III B.D. Z/2051/16 2018 2 ZKN
7 s 1 8:51.74 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2018 3 ZKN
8 s 1 8:52.96 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS III B.D. Z/2602/15 2018 3 ZKN
9 s 1 8:55.27 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 00 U20 WP III GRENDA Jan Z/0013/15 2018 3 ZKN
10 s 1 8:57.50 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2018 3 ZKN
11 s 1 8:59.24 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III ZALEWSKI Jan Z/2035/15 2018 3 ZKN
12 s 1 9:00.60 KAWALERSKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0196/16 2018 3 ZKN
13 s 1 9:03.85 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/2034/15 2018 3 ZKN
14 s 1 9:04.88 CHEŁMIK Sergiusz RKS Łódź 00 U20 LD III JASZCZAK Stanisław Z/1711/16 2018 3
15 s 1 9:04.91 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 99 U20 WP III GRENDA Jan Z/0863/15 2018 3 ZKN
16 s 1 9:06.49 LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 00 U20 WP III GORCZYŃSKI Paweł Z/1159/16 2018 3
17 s 1 9:06.94 JAROSZEWSKI Cezary KS Maków Biega 00 U20 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/0456/17 2018 4
18 s 1 9:11.32 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL III HELBIK Marzanna Z/0664/15 2018 3
19 s 1 9:11.35 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/0082/18 2018
20 s 1 9:16.35 PIĄTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/2050/15 2018 3 ZKN
21 s 1 9:17.33 ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin 99 U20 ZP IV SZYCH Robert B.D. Z/0436/15 2018
22 s 1 9:17.79 ŚLIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/1954/17 2018 4
23 s 1 9:32.74 MOSIEJ Ramzes KS Podlasie Białystok 99 U20 PD IV KALINOWSKI Paweł Z/2159/15 2018 3
24 s 1 9:47.99 GRZELKA Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0454/17 2018 4
400 m pł M
1 1 e 1 54.73 MIKOŁAJEWSKI Gabriel MUKS Płock 99 U20 MZ II DOBRZENIAK Jarosław Z/3078/15 2018 1 KN
2 2 e 1 55.30 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II SĘKOWSKA Anna Z/1030/15 2018 2 ZKN
3 6 e 1 56.64 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2018 2 ZKN
4 11 e 1 57.55 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 99 U20 PD III SOWÓL Bogusław Z/2397/15 2018 2 ZKN
5 16 e 1 58.10 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1262/15 2018 4 LDK!
6 17 e 1 59.18 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2018 2
7 21 e 1 65.71 WOJNOWSKI Grzegorz MKS Piast Głogów 99 U20 DS -- BIELAWA Przemysław Z/1008/15 2018 3
1 3 e 2 55.92 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP II ŚWITAŁA Aldona Z/0377/15 2018 1 ZKN
2 4 e 2 55.95 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS II DMP OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2018 3 ZKN 89
3 10 e 2 57.41 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U20 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/1819/16 2018 3
4 12 e 2 57.72 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
5 14 e 2 57.96 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD III DMP SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2 ZKN 67
6 15 e 2 58.03 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/5084/15 2018 2 KN
7 18 e 2 59.61 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN IV ŻEGIS Krystyna Z/2422/15 2018 4
1 5 e 3 56.54 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL III KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2018 2 ZKN
2 7 e 3 56.85 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP III ZIEMBA Krzysztof Z/2890/18 2018
3 8 e 3 56.94 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2110/15 2018 3 ZKN
4 9 e 3 57.19 LOSY Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U20 WP III WALCZAK Michał Z/0987/16 2018
5 13 e 3 57.83 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U20 LU III DMP MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2018 2 69
6 19 e 3 60.18 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/4092/15 2018 4
7 20 e 3 60.35 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS IV DMP GRUMAN Bartosz Z/3194/15 2018 3 46
  e 3 DQ CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U20 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2018 2 LDK! ZKN
W dal M
1 1 e 1 7.15 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U20 LU +0.3 II MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2018 3 ZKN
2 2 e 1 6.91 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U20 PD +2.1 II KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2018 2 KN
3 3 e 1 6.85 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +2.9 II SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2018 3 KN
4 4 e 1 6.84 GĄBKA Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD +2.3 II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0628/15 2018 1 KN
5 5 e 1 6.84 NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB +2.6 II WALCZAK Jerzy Z/1239/18 2018 3
6 6 e 1 6.73 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +1.8 III DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2018 2 ZKN 74
7 7 e 1 6.69 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U20 KP +4.2 III KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2018 3 ZKN
8 8 e 1 6.66 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL +2.3 III SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN
9 9 e 1 6.53 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U20 WP +3.7 III KACZOR Adam Z/4473/15 2018 1 ZKN
10 10 e 1 6.49 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U20 LU +2.0 III DMP MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2018 2 ZKN 60
11 11 e 1 6.44 DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 99 U20 WP +0.5 III CHWAŁEK Jarosław Z/2146/15 2018 3
12 12 e 1 6.42 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +2.1 III DMP CHMIELEWSKI Marek CHMIELEWSKI Marek Z/6120/15 2018 3 LDK! ZKN 56
13 13 e 1 6.38 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP +0.3 III ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2018 2 ZKN
14 14 e 1 6.33 WOJCIECHOWSKI Maciej WLKS Wrocław 99 U20 DS +1.1 III KOBIAŁKA Kamil Z/2731/16 2018 2 ZKN
15 15 e 1 6.31 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD +1.2 III MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2018 3
16 16 e 1 6.31 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.1 III KACZOR Adam Z/2346/17 2018 4
17 17 e 1 6.29 KUŚ Emanuel MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD +0.1 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/6151/15 2018 3 ZKN
18 18 e 1 6.10 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL +1.3 IV DMP RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2018 3 ZKN 40
19 19 e 1 6.04 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +1.5 IV DMP KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2018 37
1 f 1 7.81 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U20 LU +2.7 M MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2018 3 ZKN
2 f 1 7.21 GĄBKA Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U20 LD +1.3 II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0628/15 2018 1 KN
3 f 1 7.06 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U20 PD +0.2 II KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2018 2 KN
4 f 1 7.05 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +3.0 II DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2018 2 ZKN 94
5 f 1 6.94 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U20 WP -0.1 II KACZOR Adam Z/4473/15 2018 1 ZKN
6 f 1 6.93 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U20 LU +1.1 II DMP MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2018 2 ZKN 86
7 f 1 6.76 NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB +2.0 III WALCZAK Jerzy Z/1239/18 2018 3
8 f 1 6.74 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U20 KP +1.3 III KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2018 3 ZKN
9 f 1 6.62 DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 99 U20 WP +2.9 III CHWAŁEK Jarosław Z/2146/15 2018 3
10 f 1 6.57 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -2.1 III SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2018 3 KN
11 f 1 6.39 DZIUBA Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U20 SL +0.3 III SKALIK Joanna Z/0703/15 2018 1 KN
12 f 1 6.37 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +1.2 III DMP CHMIELEWSKI Marek CHMIELEWSKI Marek Z/6120/15 2018 3 LDK! ZKN 53
  7.65 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U20 LU -0.6 I MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2018 3 ZKN
Kula (6) M
1 1 e 1 16.56 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP I WINNY Antoni Z/4325/15 2018 1 KN
2 3 e 1 16.08 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2018 2 ZKN
3 4 e 1 16.00 WYRZYKOWSKI Jakub UKS Skompensis Skępe 00 U20 KP I WYRZYKOWSKI Rafał Z/1820/15 2018 2 ZKN
4 8 e 1 15.77 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U20 OP II GLOWACKI Leszek Z/3320/15 2018 1 ZKN
5 10 e 1 15.51 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września 99 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/0383/15 2018 2 ZKN
6 11 e 1 15.36 KIN Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U20 SL II DUBIEL Adam Z/3217/15 2018 2
7 12 e 1 15.18 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL II PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2018 2
8 15 e 1 14.18 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/2415/15 2018 2 ZKN
9 17 e 1 13.82 MARUSZCZAK Maciej MKL Szczecin 99 U20 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof Z/0438/15 2018 2
10 20 e 1 13.13 ROSINSKI Marek LKS Maraton Turek 00 U20 WP III PANFIL Mirosław Z/2819/18 2018 3
11 21 e 1 12.88 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2018 2 ZKN
12 23 e 1 12.58 SERSZEŃ Bartosz MUKS Płock 99 U20 MZ IV RÓJ Eugeniusz Z/2990/17 2018 3
  e 1 NM KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U20 KP -- GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2018 2 ZKN
1 2 e 2 16.51 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2018 1 KN
2 5 e 2 15.97 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL II KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2018 1 ZKN
3 6 e 2 15.86 UCHMAN Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK II SAMAGALSKI Tomasz Z/1844/16 2018 2 ZKN
4 7 e 2 15.82 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 99 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2018 2 ZKN
5 9 e 2 15.74 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1812/15 2018 1 ZKN
6 13 e 2 15.09 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II JEDRZEJEWSKI Krzysztof WALCZAK Aleksandra , Z/5924/15 , 2018 3 ZKN
7 14 e 2 14.20 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2018 2 ZKN
8 16 e 2 13.90 CZYŻ Michał UKS Wisła 00 U20 SL III SOBCZYK Jarosław Z/3148/17 2018 2 ZKN
9 18 e 2 13.75 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/0987/15 2018 2
10 19 e 2 13.46 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2018 2 ZKN
11 22 e 2 12.68 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/1413/15 2018 2 ZKN
  e 2 NM ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ -- SZUSTER Konrad Z/1818/15 2018 2 ZKN
1 f 1 17.73 WARSZAWSKI Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP I WINNY Antoni Z/4325/15 2018 1 KN
2 f 1 16.98 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2018 1 ZKN
3 f 1 16.73 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2018 2 ZKN
4 f 1 16.73 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL I PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2018 2
5 f 1 16.26 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U20 OP I GLOWACKI Leszek Z/3320/15 2018 1 ZKN
6 f 1 16.16 UCHMAN Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK I SAMAGALSKI Tomasz Z/1844/16 2018 2 ZKN
7 f 1 16.10 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL I KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2018 1 ZKN
8 f 1 15.97 WYRZYKOWSKI Jakub UKS Skompensis Skępe 00 U20 KP II WYRZYKOWSKI Rafał Z/1820/15 2018 2 ZKN
9 f 1 15.75 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września 99 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/0383/15 2018 2 ZKN
10 f 1 15.30 KIN Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U20 SL II DUBIEL Adam Z/3217/15 2018 2
11 f 1 14.69 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 99 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2018 2 ZKN
  f 1 NM SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2018 1 KN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.74152302742 sekund