Włocławek 23 - 25.06.2018
72. PZLA Mistrzostwa Polski U20 [DMP]
200 m K
1 1 e 1 23.84 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U20 WP +2.8 M MARCINIAK Roman Z/0191/15 2018 M KN
2 4 e 1 24.61 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +2.8 I NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 ZKN
3 5 e 1 24.74 RAJEWSKA Alicja WLKS Wrocław # 99 U20 DS +2.8 I STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2018
4 8 e 1 25.24 MIĘKIŃSKA Magdalena MKS Żywiec 99 U20 SL +2.8 II MIĘKIŃSKI Grzegorz # Z/0652/15 2018 2
5 11 e 1 25.39 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U20 PM +2.8 II RETYK Sławomir Z/1839/16 2018 2 ZKN
6 14 e 1 25.72 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 00 U20 KP +2.8 II MAŃKOWSKI Gabriel WOŹNIAK Jacek Z/2285/16 2018 2 LDK! ZKN
7 16 e 1 25.81 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U20 KP +2.8 II LEWANDOWSKI Jacek Z/5817/15 2018 2 ZKN
8 19 e 1 25.99 WIERZBICKA Dominika AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +2.8 II DANIELCZUK Paweł Z/2538/16 2018 3
1 2 e 2 24.38 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ +1.9 I JADCZAK Bożena Z/0634/15 2018 M KN
2 7 e 2 25.22 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U20 LU +1.9 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2018 3 ZKN
3 9 e 2 25.28 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +1.9 II DMP CIUK Marek Z/3835/15 2018 1 ZKN 107
4 15 e 2 25.73 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm # 00 U20 LU +1.9 II JAROS Kazimierz Z/4184/18 2018
5 17 e 2 25.84 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +1.9 II WOŹNIAK Daniel Z/4389/15 2018 2
6 20 e 2 26.13 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 00 U20 SL +1.9 II ROLAK Dorota B.D. Z/0560/17 2018 2 ZKN
  e 2 DQ PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +1.9 -- DMP LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2018 2 ZKN
1 3 e 3 24.47 STEFANOWICZ Magdalena MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL +2.1 I KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2018 M KN
2 6 e 3 25.00 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP +2.1 II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2018 1 ZKN
3 10 e 3 25.33 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99 U20 DS +2.1 II KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2018 1 ZKN
4 12 e 3 25.56 KANTOR Weronika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U20 PK +2.1 II MARSZAŁEK Alicja Z/4171/15 2018 2 ZKN
5 13 e 3 25.62 BARANEK Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL +2.1 II RZEWNICKI Wiktor Z/0650/15 2018 2 ZKN
6 18 e 3 25.96 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +2.1 II DMP HOMA Wioleta Z/0362/15 2018 2 90
7 21 e 3 26.54 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +2.1 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2103/15 2018 2 ZKN
400 m K
1 f 1 55.56 ŁOZOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD I DMP ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/0304/15 2018 M KN 124
2 f 1 56.06 WIDAWSKA Natalia WLKS Wrocław 99 U20 DS I KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2018 1 ZKN
3 f 1 56.53 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2018 1 KN
4 f 1 56.76 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP II KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2018 2 ZKN
5 f 1 56.95 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U20 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2018 2 ZKN
6 f 1 57.28 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2018 1 KN
7 f 1 57.30 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 99 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/0656/15 2018 1 ZKN
8 f 1 57.49 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U20 WP II MARCINIAK Roman Z/1473/15 2018 1 KN
1 f 2 57.75 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2018 1 ZKN
2 f 2 58.06 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/4521/15 2018 2 ZKN 95
3 f 2 58.45 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2426/15 2018 2 ZKN
4 f 2 58.49 WASILUK Agata MKS Agros Chełm 00 U20 LU II HODUN Rafał Z/0973/15 2018 2
5 f 2 58.89 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II DMP DANIELCZUK Paweł Z/5966/15 2018 2 86
6 f 2 59.23 KOŁODZIEJCZYK Lidia MULKS MOS Sieradz 00 U20 LD III FIRLIT Roman Z/4999/15 2018 2 ZKN
7 f 2 59.29 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm # 00 U20 LU III JAROS Kazimierz Z/4184/18 2018
  f 2 DNF DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2018 2 ZKN
800 m K
1 f 1 2:11.01 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL II MARMUR Stanisław Z/2389/15 2018 1 LDK! KN
2 f 1 2:11.10 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/0990/18 2018 111
3 f 1 2:13.20 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2018 2 LDK! ZKN
4 f 1 2:15.03 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL II DMP PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0900/15 2018 2 ZKN 91
5 f 1 2:15.28 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 00 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1156/15 2018 2 ZKN
6 f 1 2:15.99 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA II DMP MIREK Wacław Z/2407/15 2018 2 ZKN 86
7 f 1 2:17.64 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U20 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2018 2 LDK! ZKN
8 f 1 2:17.72 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK III ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2018 2 ZKN
400 m pł K K
1 f 1 58.94 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ M JADCZAK Bożena Z/0635/15 2018 M KN
2 f 1 61.89 GRYC Anna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD I DMP ORŁOWSKI Piotr Z/3062/15 2018 2 ZKN 116
3 f 1 62.03 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/0633/15 2018 1 KN
4 f 1 63.63 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław 00 U20 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1609/15 2018
5 f 1 64.10 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II DMP ORŁOWSKI Piotr Z/2041/15 2018 3 ZKN 97
6 f 1 64.76 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2018 2 LDK! ZKN
7 f 1 64.95 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00 U20 DS II MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2018
8 f 1 65.36 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD II LIPIŃSKI Leszek Z/1661/15 2018 2 LDK! ZKN
1 f 2 65.42 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 99 U20 OP II BUŚKO Przemysław Z/0925/15 2018 4
2 f 2 65.49 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 99 U20 WP II WOŹNIAK Bernard Z/0134/15 2018 2 ZKN
3 f 2 66.83 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ III MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2018 3
4 f 2 67.09 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice 00 U20 SL III CHRIST Marek Z/2376/15 2018 3
5 f 2 67.19 OMELIANOWICZ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD III B.D. # Z/1533/15 2018 2 ZKN
6 f 2 68.27 BATOLIK Agata AZS Łódź 99 U20 LD III DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/0420/15 2018 2 ZKN 66
7 f 2 68.28 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 99 U20 WP III MARCINIAK Roman Z/0193/15 2018 2 ZKN
8 f 2 68.38 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U20 LD III DMP KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2018 3 66
2000 m prz K
1 9 s 1 7:13.77 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP II ADAMEK Marek Z/1196/15 2018 2 ZKN
2 11 s 1 7:22.20 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U20 PM II DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0309/15 2018 2 ZKN
3 13 s 1 7:26.78 PIERZGA Aleksandra WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS II GRZYBEK Grzegorz Z/1085/15 2018 2 ZKN
4 14 s 1 7:35.00 KOWALSKA Natalia AZS Łódź 00 U20 LD III SEKIETA Radosław Z/2398/15 2018 3
5 15 s 1 7:39.00 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2018 3
6 16 s 1 7:42.95 KIRSZ Ewelina GKS Olimpia Grudziądz 00 U20 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/0452/15 2018 3 ZKN
7 17 s 1 7:43.39 KLAG Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP III B.D. Z/4561/15 2018 3
8 18 s 1 7:46.39 ŁUŻYŃSKA Patrycja MKL Szczecin 00 U20 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław Z/1297/15 2018 3
9 19 s 1 7:47.23 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1767/15 2018 3
1 1 s 2 6:41.67 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD I WOŹNIAK Jerzy Z/0966/15 2018 2 KN
2 2 s 2 6:43.56 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00 U20 LB I ORŁOWSKI Andrzej Z/2018/15 2018 1 KN
3 3 s 2 6:48.14 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL I PASZTA Wiesław Z/2532/15 2018 1 KN
4 4 s 2 6:53.73 KLĘBOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL I SZCZYRK Janusz Z/2776/15 2018 1 KN
5 5 s 2 6:55.40 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL I SZCZYRK Janusz Z/2769/15 2018 2 ZKN
6 6 s 2 6:55.59 DIAS Julia GKS Żukowo 99 U20 PM I KRÓL Krzysztof Z/1305/15 2018 2 ZKN
7 7 s 2 7:01.19 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 99 U20 PD II B.D. Z/1051/15 2018 1 ZKN
8 8 s 2 7:13.51 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP II SOBIERAJ Dawid Z/2402/17 2018 2 ZKN
9 10 s 2 7:21.01 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK II KOWAL Piotr Z/0537/15 2018 2 ZKN
10 12 s 2 7:24.44 KOWALSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP II MARCINÓW Ryszard Z/1741/16 2018 2 ZKN
Wzwyż K
1 f 1 1.82 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U20 MZ M NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2018 M KN
2 f 1 1.72 SKOCZYLAS Patrycja UKS 12 Kalisz 99 U20 WP I WANGE Adrianna Z/0636/15 2018 M KN
3 f 1 1.68 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP II STEFAŃSKI Jacek Z/4145/15 2018 1 ZKN
4 f 1 1.68 ADAMCZYK Patrycja KS Polonia Pasłęk 99 U20 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/0282/15 2018 M KN
5 f 1 1.64 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U20 WP II KACZOR Mieczysław Z/4189/15 2018 2 ZKN
5 f 1 1.64 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II DMP DZIDO Dariusz Z/2226/16 2018 2 ZKN 91
7 f 1 1.60 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP III DMP DAKINIEWICZ Roman Z/0248/15 2018 2 ZKN 80
7 f 1 1.60 IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0402/15 2018 3
9 f 1 1.60 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2018 KN
10 f 1 1.55 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/1055/15 2018 3
11 f 1 1.55 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U20 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2018 3 ZKN
11 f 1 1.55 ŁUPIŃSKA Karolina KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III KUCZYŃSKI Janusz Z/0676/15 2018 2
13 f 1 1.55 WESOŁOWSKA Zyta MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP III JAGACIAK Jarosław Z/0723/15 2018 2
14 f 1 1.50 PIOTROWSKA Ewa AZS UMCS Lublin 00 U20 LU IV DMP B.D. SZYMCZUK Dariusz , Z/6047/15 , 2018 3 LDK! 56
15 f 1 1.45 MOŻEJKO Kamila KS Podlasie Białystok 00 U20 PD IV NAZARKIEWICZ Robert Z/6491/15 2018 4
Tyczka K
1 f 1 3.80 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ I DMP KACHKOVSKYI Gennadii Z/3992/15 2018 1 ZKN 153
2 f 1 3.75 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 99 U20 PM I DMP MIGDA Leszek Z/0583/15 2018 I ZKN 148
3 f 1 3.50 OBERDA Julia OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ I GAWENDA Andrzej Z/3956/15 2018 M
4 f 1 3.40 ŚWIERKOT Dominika UKS Olimp Mazańcowice 99 U20 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/0504/15 2018 1 ZKN
5 f 1 3.40 NAUTZ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM I FRĄCKOWIAK Olga Z/5203/15 2018 2 ZKN
6 f 1 3.30 MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U20 KP I DMP DAKINIEWICZ Roman Z/2125/15 2018 1 109
7 f 1 3.20 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2018 3 ZKN 101
8 f 1 3.20 BORKIEWICZ Marika OSOT Szczecin 00 U20 ZP II LISEK Aleksandra Z/4929/15 2018 1 ZKN
9 f 1 3.00 KOT Anna AZS UMCS Lublin 99 U20 LU II MIGDA Leszek Z/1610/16 2018 2 ZKN
10 f 1 3.00 MIŚKIEWICZ Aleksandra KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ II GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2399/16 2018 3
11 f 1 3.00 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/1337/15 2018 2
12 f 1 2.80 MARCINEK Natalia AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP MIGDA Leszek Z/2517/17 2018 4 72
13 f 1 2.80 SOBCZYK Alicja KKL Kielce 00 U20 SK III WRONA Agnieszka Z/3229/17 2018 4
14 f 1 2.60 OLCZYK Martyna MKLA Łęczyca 00 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/3826/15 2018 4
15 f 1 2.60 JAKUBASZEK Emilia AZS UMCS Lublin 00 U20 LU IV DMP MIGDA Leszek Z/2454/17 2018 4 58
16 f 1 2.40 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB IV ŻUROWSKI Mariusz Z/1055/15 2018 3
Trójskok K
1 e 1 12.08 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP +0.6 I STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2018 1 KN
2 e 1 12.06 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U20 SL +0.1 I BIELA Marek Z/0307/15 2018 1 KN
3 e 1 11.94 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -0.3 II MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2018 2 ZKN
4 e 1 11.85 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U20 KP -1.6 II KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2018 1 KN
5 e 1 11.75 STRĄCZEK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 99 U20 DS +0.4 II KOKOT Zdzisław Z/0507/15 2018 2 ZKN
5 e 1 11.75 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL +0.5 II PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2018 2 ZKN
7 e 1 11.66 LACH Jagoda MKL Toruń 99 U20 KP +1.3 II DMP BUTKIEWICZ Jacek Z/0398/15 2018 2 ZKN 94
8 e 1 11.61 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA +0.8 II DMP KRAWCEWICZ Maria Z/0725/15 2018 2 ZKN 91
9 e 1 11.53 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP -1.1 II WIELGOSZ Sławomir Z/1993/15 2018 3 ZKN
10 e 1 11.43 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP +1.6 III ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2018 2 ZKN
11 e 1 11.41 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U20 PD +1.1 III KOTOWSKI Jan Z/2549/15 2018 2 ZKN
12 e 1 11.27 PABIANEK Angelika AZS Łódź 99 U20 LD +0.1 III SADACH Aneta Z/0301/16 2018 2 ZKN
13 e 1 11.24 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U20 ZP +0.4 III GIZA Zdzislaw Z/4589/15 2018 2 ZKN
14 e 1 11.12 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U20 KP +0.8 III LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2018 2 ZKN
15 e 1 11.08 KOWALEWSKA Sylwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP +1.6 III CZAPIEWSKI Wiesław CZAPIEWSKI Wiesław , Z/0256/15 , 2018 2
16 e 1 11.01 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP +0.6 III ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2018 3 ZKN
17 e 1 11.01 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot 00 U20 PM +1.9 III LEWANDOWSKI Michał Z/5468/15 2018 3 ZKN
18 e 1 10.98 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB +0.2 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2018 3
19 e 1 10.97 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM +2.1 III BLASZKE Mirosław Z/5600/15 2018 2 ZKN
20 e 1 10.82 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 99 U20 LU +0.1 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2018 4
21 e 1 10.82 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U20 MZ -0.1 III DMP ŁUKASIAK Michał Z/3998/15 2018 4 67
22 e 1 10.73 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 00 U20 KP +1.0 IV KAŹMIERCZAK Daniel Z/0150/15 2018 3 ZKN
23 e 1 10.54 KUSYK Aleksandra RKS Łódź 00 U20 LD +0.5 IV KRAKOWIAK Lech Z/6307/15 2018 4
Młot (4) K
1 f 1 58.00 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U20 WP I GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2018 1 KN
2 f 1 54.45 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2018 1 KN
3 f 1 53.25 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U20 LU I DMP KOZŁOWSKI Robert Z/4550/15 2018 1 ZKN 132
4 f 1 51.49 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U20 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2018 1 KN
5 f 1 48.74 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 99 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/2625/15 2018 1 ZKN
6 f 1 45.78 PRZYBYŁA Ewa BKS Bydgoszcz 00 U20 KP II DREGER Jacek Z/5815/15 2018 2 ZKN
7 f 1 45.33 WYBIERAŁA Beata MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP II JUSIAK Bogusław Z/1849/16 2018 1 KN
8 f 1 44.40 BIAŁA Marzena MKL Toruń 99 U20 KP II DMP HULISZ Robert Z/2418/15 2018 2 ZKN 93
9 f 1 44.17 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U20 LU II DMP KOZŁOWSKI Robert Z/5054/15 2018 2 ZKN 92
10 f 1 43.50 FAULKNER Gabriela OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ II ROSA Mikołaj Z/3891/15 2018 3 ZKN
11 f 1 43.35 PODYMA Daria WKS Śląsk Wrocław 99 U20 DS II KOTWICA Czesław Z/0122/16 2018 2 ZKN
  f 1 NM CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 99 U20 PM -- MICHALSKI Henryk Z/0339/15 2018 1 KN
Oszczep (600) K
1 f 1 49.76 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2018 1 KN
2 f 1 45.18 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 00 U20 PD I DMP WOJNA Cezary Z/2760/15 2018 2 ZKN 116
3 f 1 43.55 BAJOR Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM II WALCZAK Leszek WIEJAK Izydor Z/5214/15 2018 ZKN
4 f 1 41.82 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk 00 U20 PM II GRECKA Ewa Z/4294/15 2018 2
5 f 1 41.63 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/0845/15 2018 2 ZKN 101
6 f 1 41.30 SZRAMIAK Maria AML Słupsk 00 U20 PM II WITEK Mirosław Z/4291/15 2018 1 KN
7 f 1 40.20 CZACHOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 00 U20 WP II CHRZĄSZCZ Piotr Z/1472/15 2018 2 LDK! ZKN
8 f 1 39.63 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek Śląski 00 U20 DS II BIALIC Marek Z/1164/15 2018 2 LDK! ZKN
9 f 1 39.13 MACIEJEWSKA Anna UKS Achilles Leszno 00 U20 WP III GÓRSKA Hanna Z/2353/16 2018 2 ZKN
10 f 1 37.75 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 00 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3129/15 2018 2 LDK! ZKN
11 f 1 36.22 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U20 MZ III NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2018 M KN
12 f 1 34.65 WOJSIAT Marta KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN III CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/5360/15 2018 3 ZKN
13 f 1 33.17 BORKOWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP IV MARCINÓW Ryszard Z/3537/15 2018 3 ZKN
14 f 1 32.93 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP IV DZIAMSKI Krzysztof Z/1337/15 2018 2
15 f 1 32.64 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS IV DMP MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2018 BEZ 60
16 f 1 32.49 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U20 PM IV MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2018 1 KN
Chód 10 km K
1 s 1 53:48.92 DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 99 U20 PM III BODZIAK Igor Z/0374/15 2018 1 KN
2 s 1 54:41.11 RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 00 U20 PK III KULIG Marzena Z/2612/15 2018 2 ZKN
3 s 1 55:09.62 CICH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U20 PK III BIGUS Anna Z/2114/15 2018 3 ZKN
4 s 1 55:36.07 KAMIŃSKA Marta KS Gwardia Piła 00 U20 WP III RAJEWICZ Czesław Z/0229/16 2018 3 ZKN
5 s 1 56:20.75 NOWICKA Weronika LKS Vectra Włocławek 99 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0956/15 2018 2 ZKN
6 s 1 57:22.35 OLEJNIK Patrycja AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB -- PAPUGA Sebastian Z/4457/15 2018 3 ZKN
7 s 1 58:27.79 GORCZYŃSKA Marta MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/1785/15 2018 2 ZKN
8 s 1 58:34.42 ZEMBIK Michalina MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0852/15 2018 3 ZKN
9 s 1 59:40.55 MIESZKOWSKA Natalia OŚ AZS Poznań 00 U20 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0791/15 2018
10 s 1 60:02.48 STRÓGAREK Katarzyna KS Gwardia Piła 00 U20 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/5682/15 2018 3
11 s 1 60:22.19 DROZDEK Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2488/15 2018 3 ZKN
12 s 1 61:14.95 JAWORSKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 99 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/2245/16 2018 2 ZKN
  s 1 DNF WOŁOSZYN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/3005/15 2018 3 ZKN
200 m M
1 2 e 1 21.44 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB +3.6 M WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2018 1 KN
2 5 e 1 21.75 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ +3.6 I BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 2 ZKN
3 11 e 1 21.97 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD +3.6 II KOWALSKI Robert Z/2699/16 2018 2 ZKN
4 12 e 1 22.08 KOMAŃSKI Albert KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +3.6 II DŁUGOSZ Ryszard MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 ZKN
5 17 e 1 22.32 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U20 WP +3.6 II GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2018 2 ZKN
6 18 e 1 22.35 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +3.6 II BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2018 3
7 21 e 1 22.43 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99 U20 SL +3.6 II DUBIEL Adam Z/0306/15 2018 3
  e 1 DNF STOPA Artur MKS MOS Wrocław 99 U20 DS +3.6 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0360/16 2018 2 ZKN
1 4 e 2 21.58 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno 99 U20 WN +0.8 I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0647/15 2018 M KN
2 7 e 2 21.78 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +0.8 I B.D. Z/1746/15 2018 KN
3 9 e 2 21.89 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 99 U20 LD +0.8 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2018 1 KN
4 14 e 2 22.11 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U20 SL +0.8 II DMP HOMA Wioleta Z/0363/15 2018 1 KN 105
5 19 e 2 22.39 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U20 WP +0.8 II WALCZAK Michał Z/0837/15 2018
6 23 e 2 22.49 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.8 II DMP GIZA Andrzej Z/4925/15 2018 2 ZKN 91
7 24 e 2 22.59 STOLARSKI Jakub LUKS Strzałków 00 U20 LD +0.8 II WRÓBLEWSKI Daniel Z/5579/15 2018 2 ZKN
8 28 e 2 22.87 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U20 SK +0.8 III TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2018 3
1 1 e 3 21.39 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD +3.1 M B.D. # Z/1532/15 2018 1 KN
2 3 e 3 21.51 ZIELIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP +3.1 I JAGACIAK Jarosław Z/1611/16 2018 2
3 6 e 3 21.76 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +3.1 I WALCZAK Michał Z/1067/17 2018
4 10 e 3 21.94 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U20 DS +3.1 II PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2018 2 ZKN
5 16 e 3 22.28 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +3.1 II WOŹNIAK Daniel Z/0508/15 2018 2 ZKN
6 20 e 3 22.40 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP +3.1 II ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2018 2 ZKN
7 29 e 3 22.90 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 00 U20 MZ +3.1 III DOBRZENIAK Jarosław Z/5393/15 2018 2 ZKN
8 30 e 3 23.03 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN +3.1 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2898/15 2018 2 ZKN
1 8 e 4 21.82 DZIDA Paweł UKS Czwórka Żory 99 U20 SL +2.3 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2018 2 ZKN
2 13 e 4 22.08 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 U20 PD +2.3 II B.D. Z/1796/16 2018
3 15 e 4 22.24 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ +2.3 II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2018 3
4 22 e 4 22.44 RYDER Dawid MKL Toruń 00 U20 KP +2.3 II BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2018 2 ZKN
5 25 e 4 22.65 ROSÓŁ Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 99 U20 SL +2.3 II JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0754/15 2018 3
6 26 e 4 22.71 MIKOŁAJEWSKI Jakub UKS 12 Kalisz 00 U20 WP +2.3 II KURZAJCZYK Robert Z/2559/18 2018 3
7 27 e 4 22.78 DRĘŻEK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 99 U20 ZP +2.3 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/3300/15 2018 2
8 31 e 4 23.30 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS +2.3 III SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2018 3 ZKN
400 m M
1 f 1 47.49 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM I JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2018 1 KN
2 f 1 48.12 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 99 U20 WN I TYKARSKI Marek Z/0165/16 2018 1 KN
3 f 1 48.86 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II SĘKOWSKA Anna Z/3865/16 2018 3 ZKN
4 f 1 48.87 MACIĄG Radosław UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0391/15 2018 1 KN
5 f 1 48.97 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL II BIELA Marek Z/4611/15 2018 2 ZKN
6 f 1 49.31 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 99 U20 PD II B.D. Z/1796/16 2018
7 f 1 50.08 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U20 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0446/15 2018 2 ZKN
8 f 1 50.29 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA II B.D. Z/1746/15 2018 KN
1 f 2 49.34 MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U20 LD II DMP WĘGLARSKI Krzysztof Z/0417/15 2018 2 KN 100
2 f 2 50.29 PAŹDZIERZ Adam MKS-MOS Katowice 00 U20 SL II DUBIEL Adam Z/4651/15 2018 2 ZKN
3 f 2 50.75 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2018 3
4 f 2 50.87 PĘDZIWIATR Jakub MULKS Żeromski Sieradz 99 U20 LD III KUŚ Tomasz Z/0930/17 2018 3
5 f 2 51.05 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP JAROS Marek Z/6045/15 2018 3 ZKN 73
6 f 2 51.61 DUDZIAK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/1316/15 2018 2 ZKN
7 f 2 51.67 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP JAROS Marek Z/2537/16 2018 3 65
  f 2 DNF STOPA Artur MKS MOS Wrocław 99 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0360/16 2018 2 ZKN
800 m M
1 f 1 1:54.04 ŻYWKO Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK II BARSZCZ Mirosław Z/1224/16 2018 2 KN
2 f 1 1:54.35 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U20 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0552/15 2018 2
3 f 1 1:54.42 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0312/15 2018 1 KN
4 f 1 1:54.79 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ II DMP TRZOS Leszek Z/2581/15 2018 KN 86
5 f 1 1:55.72 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U20 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2018 2 ZKN
6 f 1 1:55.76 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz Z/1194/15 2018 2 ZKN
7 f 1 1:57.49 RÓŻYCKI Piotr MUKS Płock 99 U20 MZ III MIESZKOWSKI Piotr Z/0519/15 2018 2 ZKN
8 f 1 1:58.21 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM III KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2018 3 ZKN
400 m pł M
1 f 1 52.70 MIKOŁAJEWSKI Gabriel MUKS Płock 99 U20 MZ I DOBRZENIAK Jarosław Z/3078/15 2018 1 KN
2 f 1 54.96 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II SĘKOWSKA Anna Z/1030/15 2018 2 ZKN
3 f 1 55.08 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS II DMP OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2018 3 ZKN 99
4 f 1 55.24 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP II ŚWITAŁA Aldona Z/0377/15 2018 1 ZKN
5 f 1 55.42 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2018 2 ZKN
6 f 1 56.10 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U20 OP II ZIEMBA Krzysztof Z/2890/18 2018
7 f 1 56.26 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U20 WP II SOBIERAJ Dawid Z/2300/16 2018 2 ZKN
8 f 1 57.56 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2110/15 2018 3 ZKN
1 f 2 56.27 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB II WOŹNIAK Agnieszka Z/5084/15 2018 2 KN
2 f 2 56.72 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2018 3
3 f 2 56.85 LOSY Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U20 WP III WALCZAK Michał Z/0987/16 2018
4 f 2 56.85 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U20 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/1819/16 2018 3
5 f 2 57.83 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1262/15 2018 4 LDK!
6 f 2 58.36 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 99 U20 PD III SOWÓL Bogusław Z/2397/15 2018 2 ZKN
7 f 2 59.23 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U20 LU IV DMP MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2018 2 56
2000 m prz M
1 7 s 1 6:07.85 MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 00 U20 LB II BIESIADA Ryszard Z/0496/15 2018 3 ZKN
2 8 s 1 6:13.52 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS III MARKOWSKA Małgorzata Z/0720/15 2018 3
3 11 s 1 6:22.55 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III KOWAL Piotr Z/2668/15 2018 3 ZKN
4 13 s 1 6:33.86 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 00 U20 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2018 3 ZKN
5 14 s 1 6:35.99 GRZYBCZYK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM IV SZAŁACH Krzysztof Z/2404/15 2018 3
6 15 s 1 6:36.63 DRYKA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1070/16 2018 4
7 17 s 1 6:43.19 JURGA Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1071/16 2018 4
8 18 s 1 6:47.46 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/3007/15 2018 4
9 19 s 1 6:57.70 FĄS Mateusz PLKS Gwda Piła 00 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1596/15 2018 4
  s 1 DNF BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/2413/15 2018
1 1 s 2 5:57.58 WRÓBEL Jakub KL Bałtyk Koszalin 99 U20 ZP I CZEPIEL Mateusz Z/2462/15 2018 1 KN
2 2 s 2 5:57.59 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD I KORYTKOWSKI Andrzej Z/0333/15 2018 3
3 3 s 2 6:02.95 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 00 U20 PD II SOWÓL Bogusław Z/1541/15 2018 2 LDK! ZKN
4 4 s 2 6:06.17 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL II PASZTA Wiesław Z/0586/15 2018 2 ZKN
5 5 s 2 6:06.89 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2018 3
6 6 s 2 6:07.01 WEREMCZUK Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ II JENDRYCH Marek Z/2323/15 2018 2 ZKN
7 9 s 2 6:15.85 CZYŻ Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 99 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/0976/15 2018 2 ZKN
8 10 s 2 6:19.58 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0900/17 2018 3 ZKN
9 12 s 2 6:27.36 GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 99 U20 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0710/17 2018 4
10 16 s 2 6:39.98 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB IV HASIÓW Tomasz Z/1058/15 2018 1
Młot (6) M
1 2 e 1 56.66 BOMBA Błażej MUKS Park Zduńska Wola 99 U20 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/4276/15 2018 2 ZKN
2 3 e 1 55.81 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/5594/15 2018 2 ZKN
3 10 e 1 50.26 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 00 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/5659/15 2018 3
4 11 e 1 48.39 ODOLCZYK Michał OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ III ROSA Mikołaj Z/3939/15 2018 3 ZKN
5 12 e 1 48.15 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/4691/15 2018 2 ZKN
6 13 e 1 47.24 PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 99 U20 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/2573/15 2018 3
7 16 e 1 45.13 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III ŻMUDA Tomasz Z/6098/15 2018 4
8 17 e 1 45.04 BOMBA Cezary MUKS Park Zduńska Wola 99 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/2732/16 2018 3
  e 1 NM KOŹLICKI Michał OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ -- ROSA Mikołaj Z/3940/15 2018 1 ZKN
1 1 e 2 63.16 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U20 LU I ROSA Mikołaj Z/3659/15 2018 ZKN
2 4 e 2 53.58 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2018 2 KN ZKN
3 5 e 2 53.45 KOLANO Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 99 U20 PK II MOMOT Krzysztof Z/4485/15 2018 2 ZKN
4 6 e 2 52.14 KOWALSKI Bartosz UKS Achilles Leszno 99 U20 WP II GÓRSKA Hanna Z/0897/17 2018 3
5 7 e 2 52.11 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ II ROSA Mikołaj Z/2247/16 2018 2 ZKN
6 8 e 2 50.88 STACHOWSKI Arkadiusz MUKS Kadet Rawicz 99 U20 WP III JUSIAK Bogusław Z/4735/15 2018 3
7 9 e 2 50.43 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2018 2
8 14 e 2 47.02 FILIPOWSKI Piotr MUKS Park Zduńska Wola 00 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/5264/15 2018 3 ZKN
9 15 e 2 45.71 SOCHA Karol AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III KOZŁOWSKI Robert Z/6093/15 2018 3
  e 2 NM GABRYELCZYK Jan UKS Błyskawica Domaniewice 00 U20 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/5578/15 2018 3
Oszczep (800) M
1 f 1 67.69 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM I GRECKA Ewa Z/4200/15 2018 1 KN
2 f 1 63.87 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00 U20 PD I DMP WOJNA Cezary Z/2049/16 2018 1 KN 108
3 f 1 63.19 SZTYLKA Karol AML Słupsk 99 U20 PM I WITEK Mirosław Z/4201/15 2018 1 ZKN
4 f 1 61.86 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ II WAŚNIEWSKI Marcin Z/0959/15 2018 1 KN
5 f 1 61.41 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 99 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/4340/15 2018 1
6 f 1 59.90 GRZESZKOWIAK Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/4296/15 2018 2 ZKN
7 f 1 59.41 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 00 U20 KP II WALCZAK Leszek Z/0021/15 2018 1 KN
8 f 1 59.36 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U20 DS II DMP MARKOWSKI Tomasz Z/3196/15 2018 2 ZKN 91
9 f 1 58.93 BUDZISZEWSKI Damian UKS Liceum sportowe Łomża 99 U20 PD II TRZONKOWSKA Beata Z/1402/15 2018 2
10 f 1 56.53 KONSTANTYNOWICZ Wiktor MKS-MOS Katowice 99 U20 SL II BONK Stanisław B.D. Z/3213/15 2018 ZKN
11 f 1 55.49 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 00 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2018 2 ZKN
12 f 1 55.36 LINDA Ernest AZS-AWFiS Gdańsk 99 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/6518/15 2018 2 ZKN
13 f 1 54.52 PIETRUSZEWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 99 U20 DS III STANKIEWICZ Zbigniew Z/3249/15 2018 2 ZKN
14 f 1 53.55 SIDEŁKO Michał KL Bałtyk Koszalin 00 U20 ZP III JACEWICZ Edward Z/2463/15 2018 2 ZKN
15 f 1 49.80 ZAWADZKI Dawid KS Podlasie Białystok 99 U20 PD III ROSZKOWSKI Mariusz Z/2675/16 2018 3 ZKN
16 f 1 48.75 VU CAO Mateusz LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM III GRECKA Ewa Z/4203/15 2018 3
  f 1 NM KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- PATLA Genowefa Z/2310/16 2018 3
Chód 10 km M
1 s 1 46:31.03 NIEDZIAŁEK Łukasz WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ II GOŁAWSKI Janusz Z/2325/15 2018 1 KN
2 s 1 48:29.07 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP III KENSIK Jan Z/1990/15 2018 2 ZKN
3 s 1 48:49.60 NICPOŃ Kacper MKL Szczecin 99 U20 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław Z/0660/15 2018 3 ZKN
4 s 1 49:05.63 JEŻ Paweł AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB III PAPUGA Sebastian Z/4456/15 2018 3 ZKN
5 s 1 49:18.81 SZYMAŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U20 MA III BRACHMAN Tomasz Z/3188/17 2018
6 s 1 50:03.56 CERAZY Michał AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB III PAPUGA Sebastian Z/4455/15 2018 3 ZKN
7 s 1 51:03.39 ADAMCZYK Adam ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1839/15 2018 4
8 s 1 54:24.12 MACIĄG Krzysztof MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U20 KP IV KENSIK Jan Z/0736/15 2018 4
9 s 1 54:47.07 SÓJKA Radosław PLKS Gwda Piła 00 U20 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1577/15 2018 4 ZKN
10 s 1 54:49.69 KLIMEK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 99 U20 SL IV LAMCH Czesław Z/1901/17 2018 BEZ
11 s 1 57:00.82 KULIG Maksymilian LKS Stal Mielec 99 U20 PK -- KULIG Marzena Z/2627/15 2018 4 ZKN
  s 1 DNF WIATER Michał KS Agros Zamość # 99 U20 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/4575/15 2018 2 ZKN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.7082588672638 sekund