Sieradz 30 - 01.07.2018
35. PZLA Mistrzostwa Polski U23
100 m K
1 3 e 1 11.88 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +0.6 I NIEDŹWIECKI Wojciech Z/1209/14 2018 1 KN
2 4 e 1 12.13 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +0.6 I SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2018 2 ZKN
3 7 e 1 12.25 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.6 II ROSTEK William Z/0925/14 2018 2 ZKN
4 11 e 1 12.38 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.6 II GIZA Maciej Z/1449/13 2018 2
5 16 e 1 12.69 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ +0.6 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2018 2
1 2 e 2 11.82 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -0.5 M ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2018 KN
2 5 e 2 12.19 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -0.5 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2018 1 ZKN
3 6 e 2 12.19 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -0.5 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2018 2
4 12 e 2 12.39 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP -0.5 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/0576/12 2018
5 14 e 2 12.53 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Białystok 98 U23 PD -0.5 II B.D. Z/2671/16 2018 2
1 1 e 3 11.58 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97 U23 SL +0.5 M KRUPA Iwona Z/1069/13 2018 MM KN
2 8 e 3 12.27 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 97 U23 ZP +0.5 II IWIŃSKA Anna Z/1386/13 2018 2
3 9 e 3 12.29 KASICA Monika SKLA Sopot 96 U23 PM +0.5 II HAS Rafał Z/1665/12 2018 1
4 10 e 3 12.29 WINKOWSKA Marcelina KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.5 II ROSTEK William Z/0866/14 2018 1 ZKN
5 13 e 3 12.41 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ +0.5 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2018
6 15 e 3 12.68 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań 96 U23 WP +0.5 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0143/12 2018
7 17 e 3 12.83 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +0.5 III MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2018 2
1 f 1 11.49 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97 U23 SL 0.0 M KRUPA Iwona Z/1069/13 2018 MM KN
2 f 1 11.89 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA 0.0 I ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2018 KN
3 f 1 11.92 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD 0.0 I NIEDŹWIECKI Wojciech Z/1209/14 2018 1 KN
4 f 1 12.17 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ 0.0 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2018 1 ZKN
5 f 1 12.19 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP 0.0 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2018 2
6 f 1 12.25 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM 0.0 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2018 2 ZKN
7 f 1 12.26 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS 0.0 II ROSTEK William Z/0925/14 2018 2 ZKN
8 f 1 12.30 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 97 U23 ZP 0.0 II IWIŃSKA Anna Z/1386/13 2018 2
400 m K
1 11 s 1 56.54 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM II SĘKOWSKA Anna Z/1776/13 2018 2
2 12 s 1 56.75 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0993/14 2018
3 13 s 1 57.24 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1634/14 , 2018 2
4 14 s 1 58.20 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0943/13 2018 2
5 15 s 1 58.91 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD II KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2018
6 16 s 1 60.17 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU III WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2018 2
1 6 s 2 54.61 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA I PAŚ Mariusz B.D. Z/0636/14 2018 KN
2 7 s 2 54.88 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 U23 LU I DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2018 1
3 8 s 2 54.91 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2018 M KN
4 9 s 2 55.30 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 97 U23 WP I B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2018 1 KN
5 10 s 2 56.48 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2018 2
1 1 s 3 52.72 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS M ROŻEJ Marek Z/1152/14 2018 M KN
2 2 s 3 53.83 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U23 SL M MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0932/13 2018 1 ZKN
3 3 s 3 54.05 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA M GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2018 M KN
4 4 s 3 54.25 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM M SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2018 1 ZKN
5 5 s 3 54.37 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 98 U23 SL M MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2018 ZKN
1500 m K
1 s 1 4:20.99 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98 U23 PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2018 KN
2 s 1 4:21.02 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0102/13 2018 1 KN
3 s 1 4:22.28 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2018 1 KN
4 s 1 4:23.78 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I MIREK Wacław B.D. Z/0804/13 2018 3
5 s 1 4:25.78 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 96 U23 WP I KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2018 1
6 s 1 4:27.01 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL I KRUPA Iwona B.D. Z/0464/14 2018 ZKN
7 s 1 4:27.07 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda Śląska 97 U23 SL I CZYŻ Katarzyna B.D. Z/1218/13 2018 2
8 s 1 4:38.84 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD II BEDNARSKI Tomasz B.D. Z/2431/15 2018
9 s 1 4:43.19 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2018 2 ZKN
10 s 1 4:44.66 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97 U23 PD III DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2018 2
11 s 1 4:59.14 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 96 U23 MZ -- PODOLAK Kazimierz DĄBROWSKI Dariusz , Z/0397/12 , 2018
100 m pł K
1 1 e 1 13.46 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA +0.3 M ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2018 KN
2 3 e 1 14.14 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM +0.3 I MODELSKI Michał Z/1714/12 2018 M KN
3 5 e 1 14.52 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +0.3 II PYRA Dawid Z/1760/12 2018 1 KN
4 7 e 1 14.54 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +0.3 II MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2018 2 ZKN
5 8 e 1 14.54 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +0.3 II ROSTEK William Z/0767/13 2018 1 ZKN
1 2 e 2 13.90 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 U23 LD 0.0 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2018 1 ZKN
2 4 e 2 14.34 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ 0.0 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2018 1 ZKN
3 6 e 2 14.53 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS 0.0 II KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2018 1 ZKN
4 9 e 2 14.73 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ 0.0 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
1 f 1 13.12 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA +0.5 MM ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2018 KN
2 f 1 13.78 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 U23 LD +0.5 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2018 1 ZKN
3 f 1 13.94 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ +0.5 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2018 1 ZKN
4 f 1 14.18 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM +0.5 I MODELSKI Michał Z/1714/12 2018 M KN
5 f 1 14.23 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.5 I KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2018 1 ZKN
6 f 1 14.50 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +0.5 I PYRA Dawid Z/1760/12 2018 1 KN
7 f 1 14.55 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +0.5 II ROSTEK William Z/0767/13 2018 1 ZKN
8 f 1 14.57 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +0.5 II MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2018 2 ZKN
3000 m prz K
1 s 1 10:24.51 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U23 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2018 M
2 s 1 10:31.79 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97 U23 SL I CHRIST Marek B.D. Z/0479/13 2018 1 ZKN
3 s 1 10:37.56 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 96 U23 PK I KOWAL Piotr B.D. Z/0701/12 2018 1
4 s 1 10:49.25 MAIK Daria LUKS Start Nakło 97 U23 KP I STANKIEWICZ Błażej B.D. Z/0446/13 2018 1
5 s 1 10:50.42 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin 97 U23 ZP I BINDASZEWSKI Wiesław B.D. Z/1695/13 2018 2
6 s 1 10:53.71 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS I WOSIEK Jacek B.D. Z/0798/12 2018 1
7 s 1 11:30.20 GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/1293/14 2018 2 ZKN
8 s 1 11:52.47 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/0147/14 2018 3
9 s 1 12:35.06 KOBESZKO Barbara LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U23 PD III KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/0330/15 2018
Wzwyż K
1 f 1 1.86 BORYS Paulina SKLA Sopot 98 U23 PM M BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2018 ZKN
2 f 1 1.82 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD M KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2018 KN
3 f 1 1.76 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U23 PM I MODELSKI Michał Z/1714/12 2018 M KN
4 f 1 1.74 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 98 U23 WP I WALCZAK Marek Z/0309/14 2018
5 f 1 1.68 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2018 1
6 f 1 1.65 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II ZAPART Stanisław Z/0099/14 2018 1 ZKN
7 f 1 1.65 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 96 U23 PD II DUDEK Marcin B.D. Z/1445/12 2018 2
8 f 1 1.65 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 97 U23 PD II DUDEK Marcin B.D. Z/1436/13 2018 2
9 f 1 1.62 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice 96 U23 SL II WONDZIŃSKA Aleksandra RAMUS Józef B.D. Z/0974/12, Z/0974/12 , 2018 2
10 f 1 1.50 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0005/12 2018 3
Tyczka K
1 f 1 4.10 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 97 U23 ZP M KALINICZENKO Wiaczesław Z/1258/13 2018 1
2 f 1 3.80 KUSY Emilia SKLA Sopot 98 U23 PM I JURGA Łukasz Z/0016/14 2018 1 ZKN
2 f 1 3.80 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98 U23 PM I KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/0173/14 2018 KN
4 f 1 3.60 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2018 ZKN
5 f 1 3.50 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 97 U23 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2018 1
Trójskok K
1 f 1 13.29 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96 U23 WP +0.9 I JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2018 KN
2 f 1 13.28 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 98 U23 LD +0.4 I SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2018 KN
3 f 1 12.52 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot 97 U23 PM -0.5 I B.D. LEWANDOWSKI Michał , Z/1536/13 , 2018 1
4 f 1 12.43 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U23 LD +1.2 I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2018 ZKN
5 f 1 12.37 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 U23 SK +0.4 I LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2018
6 f 1 12.32 GLAPIŃSKA Aleksandra MULKS Żeromski Sieradz 97 U23 LD -0.1 I KUŚ Tomasz Z/1253/13 2018 1
7 f 1 12.31 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 97 U23 LD +0.8 I LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/1119/13 2018 1 KN
8 f 1 11.46 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U23 MZ -0.1 III MIERZEJEWSKI Marek B.D. Z/0179/14 2018 ZKN
9 f 1 11.04 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +0.2 III KAŃSKI Ryszard Z/0274/14 2018 1 ZKN
10 f 1 11.00 DWORAK Anna MKS Szerszeń Bogatynia 98 U23 DS +0.9 III WYROBA Piotr B.D. Z/0557/14 2018
11 f 1 10.75 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 98 U23 PM +0.4 III GALINSKI Tadeusz B.D. Z/0022/14 2018
  f 1 NM BASIŃSKA Kinga WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP 0.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1417/14 2018 4
  f 1 NM BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ 0.0 -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0005/12 2018 3
Kula (4) K
1 f 1 17.46 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 U23 PD MM ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2018 MM KN
2 f 1 16.13 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA M ZABAWSKI Przemysław Z/1321/14 2018 M KN
3 f 1 15.24 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk 98 U23 MZ I OLSZEWSKI Henryk Z/0073/14 2018 1 KN
4 f 1 14.07 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2018 1 KN
5 f 1 13.67 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2018
6 f 1 13.34 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ I KĘCKI Krzysztof B.D. Z/0311/14 2018 ZKN
7 f 1 12.49 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP II KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2018 1 ZKN
8 f 1 12.40 CISICKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U23 SL II KURDZIEL Andrzej Z/1044/14 2018 1 ZKN
9 f 1 12.38 JAROSZEWICZ Anna MKS Juvenia Białystok 96 U23 PD II B.D. B.D. , Z/1462/12 , 2018
10 f 1 12.28 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ II GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2018 KN
11 f 1 12.26 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II TOMCZAK Dominika B.D. Z/0481/12 2018 2
12 f 1 11.06 JAKUBOWSKA Pamela LUKS Orkan Września 98 U23 WP III PAWLAK Przemysław Z/2360/15 2018 1 ZKN
13 f 1 10.97 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97 U23 MZ III NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2018 3
Młot (4) K
1 f 1 66.06 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U23 SK M FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2018 MM KN
2 f 1 64.73 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU M ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2018 1 ZKN
3 f 1 61.94 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2018 KN
4 f 1 60.13 KACZMAREK Marika MUKS Kadet Rawicz 96 U23 WP I JUSIAK Bogusław Z/1130/12 2018 M LDK! KN
5 f 1 57.19 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I GÓRA Marcin B.D. Z/1085/13 2018 KN
6 f 1 52.93 ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1011/13 2018 1
7 f 1 51.81 JAKUBOWSKA Pamela LUKS Orkan Września 98 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/2360/15 2018 1 ZKN
8 f 1 49.86 SOŁODUCHA Emilia KS Agros Zamość 98 U23 LU I KOPRON Witold Z/0537/14 2018 1 ZKN
9 f 1 44.04 OCIEPA Barbara LLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/1010/13 2018 1
10 f 1 41.98 PIONTEK Maria MUKS Park Zduńska Wola 97 U23 LD III SZEWCZYK Tomasz B.D. Z/1276/13 2018 2
11 f 1 27.28 GUZ Karolina MUKS Park Zduńska Wola 98 U23 LD -- SZEWCZYK Tomasz B.D. Z/4274/15 2018
Oszczep (600) K
1 f 1 53.61 MARUSZEWSKA Klaudia LKS Jantar Ustka 97 U23 PM M MICHALSKI Henryk Z/0852/13 2018 M KN
2 f 1 53.39 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 U23 PD M SIKORSKI Karol Z/1412/12 2018 MM KN
3 f 1 50.68 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2018 1 KN
4 f 1 49.20 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U23 LB I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2018 2
5 f 1 46.53 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/1413/12 2018 1 ZKN
6 f 1 45.69 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice 98 U23 SL I DUBIEL Adam B.D. Z/0857/14 2018 ZKN
7 f 1 44.43 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS I KOKOT Zdzisław Z/0619/13 2018 1 ZKN
8 f 1 38.07 KALICKA Natalia MKL Szczecin 98 U23 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/3108/15 2018 ZKN
9 f 1 37.91 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 98 U23 PD III B.D. WOJSZKO Krzysztof , Z/0308/14 , 2018 3
10 f 1 36.21 ZIELIŃSKA Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU III MAKARUK Tadeusz Z/5383/15 2018 1 ZKN
11 f 1 33.26 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2018
100 m M
1 4 e 1 10.83 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 96 U23 PM -0.5 I HAS Rafał B.D. Z/0103/14 2018 M KN
2 6 e 1 10.90 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U23 SL -0.5 I PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2018 KN
3 8 e 1 10.99 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U23 MZ -0.5 II KOSSOWSKI Kazimierz B.D. Z/1580/14 2018
4 9 e 1 11.10 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -0.5 II BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2018
5 13 e 1 11.23 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP -0.5 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2018
6 14 e 1 11.25 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -0.5 II GIZA Maciej B.D. Z/5037/15 2018 2
7 20 e 1 11.66 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -0.5 III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2018 2 ZKN
1 3 e 2 10.79 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -1.2 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2018 M KN
2 5 e 2 10.84 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP -1.2 I BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2018 1 KN
3 10 e 2 11.12 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -1.2 II GIZA Andrzej B.D. Z/0090/13 2018 1 ZKN
4 11 e 2 11.16 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -1.2 II LEWANDOWSKI Jacek Z/1667/13 2018 2
5 15 e 2 11.29 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL -1.2 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2018 2 ZKN
6 16 e 2 11.30 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 96 U23 KP -1.2 II ROSIŃSKI Zenon B.D. B.D. Z/0271/14 2018 2
7 17 e 2 11.32 KACZOR Wojciech WKS Flota Gdynia # 97 U23 PM -1.2 III HAS Rafał Z/0967/13 2018
1 1 e 3 10.59 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 U23 SL -0.7 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2018 M KN
2 2 e 3 10.74 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -0.7 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2018 KN
3 7 e 3 10.91 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -0.7 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2018 2
4 12 e 3 11.23 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -0.7 II GIZA Maciej B.D. Z/1304/13 2018 2
5 18 e 3 11.40 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U23 ZP -0.7 III JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2018 ZKN
6 19 e 3 11.51 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 98 U23 PM -0.7 III SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/0891/14 2018 2
  e 3 DQ ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 96 U23 KP -0.7 -- WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 1 ZKN
1 f 1 10.62 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 U23 SL -1.9 M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2018 M KN
2 f 1 10.69 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP -1.9 I BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2018 1 KN
3 f 1 10.72 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -1.9 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2018 M KN
4 f 1 10.78 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 96 U23 PM -1.9 I HAS Rafał B.D. Z/0103/14 2018 M KN
5 f 1 10.79 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -1.9 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2018 KN
6 f 1 10.85 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U23 SL -1.9 I PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2018 KN
7 f 1 10.91 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -1.9 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2018 2
8 f 1 10.93 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U23 MZ -1.9 II KOSSOWSKI Kazimierz B.D. Z/1580/14 2018
400 m M
1 10 s 1 50.04 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U23 WP II GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2018 2
2 11 s 1 50.05 ŁAKOMIEC Rafał STS Pomerania Szczecin 98 U23 ZP II JUNIEWICZ Jakub Z/3531/15 2018
3 14 s 1 50.70 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia # 98 U23 PM III B.D. HAS Rafał , Z/0373/14 , 2018 ZKN
4 16 s 1 50.94 OPOCKI Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA III WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/5317/15 2018
5 17 s 1 51.19 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0457/12 2018 ZKN
6 18 s 1 51.39 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/4800/15 2018 3
1 6 s 2 48.29 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97 U23 LU I JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2018 KN
2 8 s 2 48.89 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0179/12 2018 2
3 9 s 2 49.55 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP II ZIEMBA Krzysztof Z/1090/14 2018 1 ZKN
4 12 s 2 50.08 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 98 U23 DS II ROSTEK William Z/0842/14 2018 ZKN
5 13 s 2 50.39 LUDWICZAK Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP II ZAWORSKI Marek Z/1533/13 2018 2
6 15 s 2 50.81 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96 U23 SK III JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2018
1 1 s 3 47.13 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2018 M KN
2 2 s 3 47.18 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U23 LD M KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2018 KN
3 3 s 3 47.42 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98 U23 PD I B.D. # Z/1077/14 2018 1
4 4 s 3 47.49 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS I B.D. LISOWSKI Józef , Z/0812/14 , 2018 M KN
5 5 s 3 48.12 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2018 1
6 7 s 3 48.59 ZDROJEWSKI Amadeusz MKS Jedynka Jarocin 98 U23 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/2380/16 2018 ZKN
1500 m M
1 s 1 3:55.47 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97 U23 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2018 M KN
2 s 1 3:56.01 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0697/15 2018 1 KN
3 s 1 3:56.89 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2018 1 ZKN
4 s 1 3:57.61 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz Z/1674/14 2018 KN
5 s 1 3:57.93 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II KRÓL Zbigniew B.D. Z/1189/14 2018 1 KN
6 s 1 3:58.87 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U23 MZ II BUSZTA Stanisław Z/1785/13 2018 2
7 s 1 3:59.46 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96 U23 LD II B.D. WASIAK Jarosław , Z/0718/13 , 2018 2
8 s 1 3:59.84 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0519/13 2018 1
9 s 1 3:59.92 SOWIK Wojciech AZS Łódź # 96 U23 LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0068/12 , 2018 ZKN
10 s 1 4:01.27 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2018
11 s 1 4:01.60 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U23 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1301/12 2018 2
12 s 1 4:02.13 STEC Adam KS Warszawianka W-wa 96 U23 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof JAKUBOWSKI Marek , Z/4531/17 , 2018 2
13 s 1 4:03.54 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków # 96 U23 MA III MIREK Wacław Z/0525/13 2018
14 s 1 4:04.36 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97 U23 LD III JASZCZAK Stanisław Z/3524/15 2018 2 ZKN
15 s 1 4:07.01 BREMORA Grzegorz GKS Piast Gliwice 98 U23 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1905/17 2018 2
16 s 1 4:07.23 KUC Sławomir RKS Łódź 96 U23 LD III JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0674/12 2018 2 ZKN
  s 1 DNF GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- OGONOWSKI Jakub B.D. Z/0177/14 2018 ZKN
110 m pł M
1 1 e 1 14.30 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -0.3 I BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2018 KN
2 5 e 1 14.98 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ -0.3 I RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2018 KN
3 6 e 1 15.07 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 U23 PD -0.3 II SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2018 2
4 9 e 1 15.54 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP -0.3 II HEMMERLING Andrzej B.D. Z/0931/12 2018 1
1 2 e 2 14.57 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U23 ZP +0.3 I JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2018 ZKN
2 3 e 2 14.57 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +0.3 I CZAPIEWSKI Wiesław Z/0531/13 2018 2
3 4 e 2 14.58 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA +0.3 I GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2018 1 ZKN
4 7 e 2 15.15 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +0.3 II SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2018 1 ZKN
5 8 e 2 15.41 MACHIŃSKI Wiktor LUKS Orkan Września 98 U23 WP +0.3 II KACZOR Adam Z/0593/14 2018 2
6 10 e 2 15.83 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +0.3 III BOROŃ Adam Z/1444/14 2018 1 ZKN
1 f 1 14.12 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -0.6 I BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2018 KN
2 f 1 14.26 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U23 ZP -0.6 I JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2018 ZKN
3 f 1 14.39 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -0.6 I CZAPIEWSKI Wiesław Z/0531/13 2018 2
4 f 1 14.76 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ -0.6 I RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2018 KN
5 f 1 14.76 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -0.6 I GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2018 1 ZKN
6 f 1 15.21 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U23 PD -0.6 II SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2018 1 ZKN
7 f 1 15.22 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 U23 PD -0.6 II SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2018 2
8 f 1 15.63 MACHIŃSKI Wiktor LUKS Orkan Września 98 U23 WP -0.6 II KACZOR Adam Z/0593/14 2018 2
3000 m prz M
1 s 1 9:01.13 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2018 1 KN
2 s 1 9:02.48 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 U23 PM I KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0759/12 2018 2
3 s 1 9:05.98 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2018 1 KN
4 s 1 9:18.70 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II WOSIEK Jacek SZCZUREK Leszek Z/0418/13 2018 2
5 s 1 9:28.06 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia 96 U23 PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/0819/12 2018 1 KN
6 s 1 9:33.82 ZDROJEWSKI Krystian MKS Jedynka Jarocin 98 U23 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2018 ZKN
7 s 1 9:41.63 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 98 U23 WN III CYTLAŁ Jacek Z/2420/15 2018 2 ZKN
8 s 1 9:46.07 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 98 U23 LB III HASIÓW Tomasz Z/1659/15 2018 3
9 s 1 9:49.66 TERKA Maciej AZS-AWF Gorzów 98 U23 LB III PAPUGA Sebastian Z/1661/14 2018 3
10 s 1 9:50.66 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS III ADAMEK Marek Z/0710/14 2018 2 ZKN
11 s 1 9:51.34 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań 96 U23 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0816/12 2018 2
12 s 1 9:53.01 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98 U23 LB III BIESIADA Ryszard Z/0223/14 2018 2 ZKN
13 s 1 9:53.19 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL III PASZTA Wiesław B.D. Z/0480/13 2018
14 s 1 9:53.94 OLSZYŃSKI Marek MKS Juvenia Białystok 96 U23 PD III MYDLARZ Jerzy B.D. Z/5018/15 2018 3
15 s 1 10:07.78 CHROSTOWSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 98 U23 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/0166/15 2018
  s 1 DNF DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ -- TRZOS Leszek Z/0695/14 2018 1 KN
Trójskok M
1 f 1 15.02 ŚWIERCZYNA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U23 SL +0.6 I KORZEŃ Robert Z/0485/14 2018 1 ZKN
2 f 1 14.95 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +0.5 I KAŃSKI Ryszard Z/1741/15 2018 1 ZKN
3 f 1 14.92 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -0.4 I ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2018 2
4 f 1 14.81 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -0.1 I ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2018 ZKN
5 f 1 14.52 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +0.3 II B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2018 2 ZKN
6 f 1 14.52 RĘGOCKI Patryk UKS Cyprianka 97 U23 KP +0.9 II MAŃKOWSKI Mariusz Z/1565/13 2018 2
7 f 1 14.09 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96 U23 PD -0.6 III DUDEK Marcin B.D. Z/1475/13 2018 3
8 f 1 13.88 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U23 LD +0.4 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2018
9 f 1 13.78 JÓŹWIAK Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U23 DS -1.1 III POSACKI Ryszard Z/0912/13 2018 2
10 f 1 13.73 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +1.1 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0432/13 2018 2
  f 1 NM SYSKI Marcin MKL Toruń 98 U23 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2018
Kula (7.26) M
1 f 1 21.01 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 97 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2018 MM KN
2 f 1 17.34 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 96 U23 WP I BIERNACKI Jacek B.D. Z/1594/12 2018 1
3 f 1 16.74 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2018 1 ZKN
4 f 1 15.16 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U23 LB I SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2018 1 KN
5 f 1 15.08 BOROWICKI Kordian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 98 U23 PM I WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0119/14 2018 1 ZKN
6 f 1 14.91 DUŚ Mariusz KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS I B.D. Z/0306/12 2018
7 f 1 14.26 KAWKA Bartłomiej KS Agros Zamość 97 U23 LU II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/1642/13 2018 2
8 f 1 14.02 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS II KOTWICA Czesław Z/0958/14 2018 2 ZKN
9 f 1 13.78 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2018 KN
10 f 1 13.74 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U23 DS II SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2018 2
11 f 1 13.66 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2018 1
12 f 1 13.26 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U23 WN II CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/0991/14 2018 2 ZKN
  f 1 NM MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- GASSOWSKI Janusz Z/1142/13 2018 ZKN
  f 1 NM STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP -- SUSKI Witold Z/1657/12 2018 M KN
Oszczep (800) M
1 f 1 75.03 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ M B.D. B.D. B.D. , Z/0444/12 , 2018 ZKN
2 f 1 65.06 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U23 ZP I MIKUL Kazimierz B.D. Z/1187/14 2018 ZKN
3 f 1 63.54 MARACH Kamil MKL Toruń 96 U23 KP I HULISZ Robert B.D. Z/1631/13 2018 1
4 f 1 62.32 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław 97 U23 DS I STANKIEWICZ Zbigniew B.D. Z/0602/13 2018
5 f 1 60.09 KOLIGOT Kamil LKS Maraton Turek 96 U23 WP II RYCZYŃSKI Zbigniew REJEWSKI Robert Z/5053/15 2018 2
6 f 1 59.08 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 98 U23 LD II NOWAK Mieczysław B.D. Z/0049/14 2018 ZKN
7 f 1 58.09 PIESZKE Hubert UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U23 WP II KOBIERSKI Andrzej Z/0390/14 2018 1 ZKN
8 f 1 57.08 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra 96 U23 LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/0904/12 2018 1
9 f 1 51.98 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 97 U23 KP III MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2018 1 ZKN
10 f 1 51.35 ZGLENICKI Michał MKL Toruń 97 U23 KP III HULISZ Robert Z/1407/13 2018 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.6142609119415 sekund