Sieradz 30 - 01.07.2018
35. PZLA Mistrzostwa Polski U23
200 m K
1 10 s 1 25.08 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM -1.6 II SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2018 M KN
2 13 s 1 25.39 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 97 U23 ZP -1.6 II IWIŃSKA Anna Z/1386/13 2018 2
3 17 s 1 25.70 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -1.6 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2018 2
4 18 s 1 26.25 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -1.6 II GIZA Maciej Z/1449/13 2018 2
5 19 s 1 26.28 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD -1.6 III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2018
1 9 s 2 25.04 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U23 SL -0.5 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0932/13 2018 1 ZKN
2 12 s 2 25.24 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -0.5 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2018 2 ZKN
3 14 s 2 25.39 KASICA Monika SKLA Sopot 96 U23 PM -0.5 II HAS Rafał Z/1665/12 2018 1
4 16 s 2 25.58 WINKOWSKA Marcelina KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -0.5 II ROSTEK William Z/0866/14 2018 1 ZKN
  s 2 DNF PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -0.5 -- ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2018
1 3 s 3 24.61 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 98 U23 SL -1.4 I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2018 ZKN
2 4 s 3 24.64 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 U23 LD -1.4 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2018 1 ZKN
3 5 s 3 24.79 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM -1.4 I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2018 1 ZKN
4 6 s 3 24.82 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -1.4 I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2018 1 ZKN
5 11 s 3 25.13 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -1.4 II ROSTEK William Z/0925/14 2018 2 ZKN
1 1 s 4 24.20 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -2.1 I ROŻEJ Marek Z/1152/14 2018 M KN
2 2 s 4 24.43 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD -2.1 I NIEDŹWIECKI Wojciech Z/1209/14 2018 1 KN
3 7 s 4 24.92 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 U23 LU -2.1 II DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2018 1
4 8 s 4 25.02 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 U23 SK -2.1 II LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2018
5 15 s 4 25.58 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ -2.1 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2018 1 ZKN
800 m K
1 1 s 1 2:06.04 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2018 1 KN
2 2 s 1 2:06.54 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98 U23 MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2018 LDK! ZKN
3 3 s 1 2:09.23 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2018 1 ZKN
4 4 s 1 2:10.01 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin 97 U23 ZP I NOWICKI Bartosz B.D. Z/1234/13 2018 2
5 5 s 1 2:10.47 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 97 U23 WP I B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2018
6 6 s 1 2:11.35 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II KRUPA Iwona B.D. Z/0464/14 2018 ZKN
7 7 s 1 2:11.57 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98 U23 PM II POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2018 KN
8 8 s 1 2:11.60 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 97 U23 PM II WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2018 2
1 9 s 2 2:12.15 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0804/13 2018 3
2 10 s 2 2:13.82 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda Śląska 97 U23 SL II CZYŻ Katarzyna B.D. Z/1218/13 2018 2
3 11 s 2 2:14.36 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97 U23 PD II B.D. B.D. # Z/5014/15 2018 2
4 12 s 2 2:15.42 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2018 2
5 13 s 2 2:15.62 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2018 2 ZKN
6 14 s 2 2:15.84 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD II BEDNARSKI Tomasz B.D. Z/2431/15 2018
7 15 s 2 2:22.77 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin 97 U23 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław B.D. Z/1695/13 2018 2
  s 2 DNF PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- B.D. B.D. Z/0799/13 2018 1 ZKN
5000 m K
1 s 1 17:03.22 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2018 1 KN
2 s 1 17:06.68 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0102/13 2018 1 KN
3 s 1 17:11.01 PLESKACZYŃSKA Julia AZS UMCS Lublin 98 U23 LU I JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/0706/14 2018
4 s 1 17:15.80 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2018 M
5 s 1 17:17.75 DYMEK Malwina KS Team Baryła Gorzów 96 U23 LB II MISJAN Rafał Z/3914/16 2018 3
6 s 1 17:24.65 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 96 U23 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2018 1
7 s 1 17:31.38 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD II BEDNARSKI Tomasz Z/2429/15 2018 1 KN
8 s 1 17:43.19 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/0798/12 2018 1
9 s 1 18:07.16 PRZYJAZNA Anna KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II WOSIEK Jacek SZCZUREK Leszek Z/1162/14 2018 2
10 s 1 18:25.06 ŚLESZYCKA Anna RKS Łódź 98 U23 LD III JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0143/16 2018
11 s 1 18:29.08 SZABAŁOWSKA Małgorzata MKL Szczecinek 98 U23 ZP III SZYMAŃSKI Sylwester Z/1598/14 2018 2
  s 1 DNF BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 96 U23 MZ -- PODOLAK Kazimierz DĄBROWSKI Dariusz , Z/0397/12 , 2018
  s 1 DNF MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin 96 U23 LU -- B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0887/12 , 2018 3
400 m pł K K
1 4 s 1 61.62 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ I BLAUSZ Henryka Z/0074/14 2018 1 ZKN
2 8 s 1 62.53 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98 U23 WP II BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2018 2
3 13 s 1 64.31 KRZYWICKA Magda OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1465/13 , 2018 2 ZKN
4 14 s 1 65.37 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP II ŻYŻYK Genowefa Z/2011/16 2018 3
5 16 s 1 67.30 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 97 U23 LB III HASIÓW Tomasz Z/0707/13 2018 2
6 17 s 1 68.58 BASIŃSKA Kinga WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1417/14 2018 4
1 5 s 2 61.74 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ I GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/1469/13 2018 2 ZKN
2 6 s 2 61.90 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ I BŁASIŃSKI Artur Z/1706/13 2018 2
3 7 s 2 62.36 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS I KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2018 1 ZKN
4 10 s 2 63.01 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/1569/12 2018 2
5 11 s 2 63.19 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 U23 WP II REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/1671/12 2018 2
6 15 s 2 66.27 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok 96 U23 PD III MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2018 2
1 1 s 3 59.73 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 97 U23 WP I B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2018 1 KN
2 2 s 3 60.11 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA I PAŚ Mariusz B.D. Z/0636/14 2018 KN
3 3 s 3 60.48 JAŹWIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 98 U23 SL I PIETRZAK Michał Z/0651/15 2018 II
4 9 s 3 62.70 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 97 U23 WP II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2018
5 12 s 3 63.93 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2018 2 ZKN
4x100 m K
1 s 1 46.12 JAŹWIŃSKA Aleksandra
MISTERKA Nikoletta
WĘGLARZ Natalia
SWOBODA Ewa
AZS-AWF Katowice # 98
97
98
97
U23 SLK -- PIETRZAK Michał
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
KRUPA Iwona
Z/0651/15
Z/0932/13
Z/0466/14
Z/1069/13
2018
2018
2018
2018
II
1

MM
2 s 1 46.19 MIERZYŃSKA Jagoda
WRZESIŃSKA Karolina
WINKOWSKA Marcelina
KACZMAREK Natalia
KS AZS AWF Wrocław # 98
97
98
98
U23 DOL -- ROSTEK William
ROSTEK William
ROSTEK William
ROŻEJ Marek
Z/0925/14
Z/0767/13
Z/0866/14
Z/1152/14
2018
2018
2018
2018
2
1
1
M
3 s 1 46.89 BRYZEK Justyna
SICIARZ Klaudia
CUBER Karolina
KOZŁOWSKA Karolina
KS AZS AWF Kraków # 98
98
97
97
U23 MLP -- GIZA Andrzej B.D.
ŚLUSARCZYK Ewa B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Maciej
Z/0993/14
Z/0137/14
Z/1061/13
Z/1449/13
2018
2018
2018
2018


2
2
4 s 1 47.09 WALAS Joanna
WEILAND Natasza
SYROCKA Agata
CZĘSZ Weronika
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96
97
96
96
U23 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D.
Z/1069/12
Z/0275/13
Z/1569/12
Z/0576/12
2018
2018
2018
2018
2
2
2

5 s 1 48.02 OLEWICZ Iwona
KOWAL Weronika
DUDZIAK Aleksandra
BŁASZYK Wiktoria
OŚ AZS Poznań # 96
97
98
96
U23 WLP -- BIEDERMANN Roman B.D.
B.D. BIEDERMANN Roman
BIEDERMANN Roman B.D.
REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert
Z/0143/12
, Z/0523/13
Z/0918/14
Z/1671/12
2018
, 2018
2018
2018



2
6 s 1 48.95 PUKSZTA Elżbieta
GRZYMAŁA Eliza
KACZMARCZYK Justyna
KWIATKOWSKA Angelika
MKS Juvenia Białystok # 97
96
97
98
U23 POD -- B.D. B.D.
MYDLARZ Adrian
B.D. B.D.
B.D.
, Z/4678/18
Z/0105/12
Z/5014/15
Z/2671/16
, 2018
2018
2018
2018

2
2
2
4x400 m K
1 6 s 1 3:51.97 WALAS Joanna
PAKUŁA Oliwia
SYROCKA Agata
ZEZULA Wiktoria
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96
97
96
96
U23 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
B.D. B.D.
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
KOHUTEK Artur B.D.
Z/1069/12
Z/0799/13
Z/1569/12
Z/0584/12
2018
2018
2018
2018
2
1
2
1
2 7 s 1 3:57.65 WRONA Alicja
ROMANEK Aleksandra
SEKUŁA Magdalena
JAROSZEWICZ Elżbieta
AZS UMCS Lublin # 96
97
97
97
U23 LBE -- DANIELCZUK Paweł B.D.
DANIELCZUK Paweł B.D.
ADAMOWICZ Henryk B.D.
WOLIŃSKI Michał
Z/1754/12
Z/1456/14
Z/5072/15
Z/1667/14
2018
2018
2018
2018
1
2
3
2
3 8 s 1 4:11.11 PUKSZTA Elżbieta
KWIATKOWSKA Angelika
SIELAWA Aleksandra
GRZYMAŁA Eliza
MKS Juvenia Białystok # 97
98
96
96
U23 POD -- B.D. B.D.
B.D.
B.D. B.D.
MYDLARZ Adrian
, Z/4678/18
Z/2671/16
, Z/4676/18
Z/0105/12
, 2018
2018
, 2018
2018

2

2
1 1 s 2 3:42.89 PIETRZAK Olga
DOBEK Anna
KOŁAKOWSKA Agata
MOREK Dominika
AZS-AWFiS Gdańsk # 98
96
97
96
U23 POM -- SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna B.D.
SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna
Z/1497/14
Z/1146/12
Z/1776/13
Z/0909/12
2018
2018
2018
2018
2
1
2
M
2 2 s 2 3:48.35 KOWAL Weronika
BEKUS Joanna
BŁASZYK Wiktoria
DALKE Helena
OŚ AZS Poznań # 97
97
96
97
U23 WLP -- B.D. BIEDERMANN Roman
B.D. OSTROWSKI Ryszard
REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert
B.D. REJEWSKI Robert
, Z/0523/13
, Z/1501/14
Z/1671/12
, Z/0464/13
, 2018
, 2018
2018
, 2018


2
1
3 3 s 2 3:49.54 PALUCH Paulina
BARTOSIEWICZ Natalia
PALUCH Justyna
SARNA Angelika
AZS-AWF Warszawa # 98
96
97
97
U23 MAZ -- ZAMECZNIK Jacek B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
ZAMECZNIK Jacek B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
Z/0261/14
Z/1040/12
Z/1542/13
Z/0800/13
2018
2018
2018
2018

1
2
1
4 4 s 2 3:51.24 DRABIK Kamila
WIERNICKA Alicja
WAŚNIEWSKA Paulina
PRACZUKOWSKA Zofia
RLTL ZTE Radom # 97
97
97
98
U23 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur
GĄSIEWSKI Artur B.D.
JADCZAK Bożena
BLAUSZ Henryka
Z/1706/13
Z/1469/13
Z/0124/13
Z/0074/14
2018
2018
2018
2018
2
2
2
1
5 5 s 2 3:51.71 CUBER Karolina
SUDER Magdalena
GÓRAK Paulina
BRYZEK Justyna
KS AZS AWF Kraków # 97
96
97
98
U23 MLP -- GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
MIREK Wacław B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/1061/13
Z/0943/13
Z/0804/13
Z/0993/14
2018
2018
2018
2018
2
2
3

W dal K
1 f 1 6.13 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96 U23 PD -0.2 I NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2018 M ZKN
2 f 1 6.05 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96 U23 WP -0.8 I JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2018 KN
3 f 1 6.03 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 U23 SK +1.5 I LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2018
4 f 1 5.98 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków 96 U23 MA -0.4 I BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2018 1 ZKN
5 f 1 5.95 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U23 LB +1.3 I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1 ZKN
6 f 1 5.78 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +1.0 II MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2018 2 ZKN
7 f 1 5.66 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 98 U23 LD +3.0 II SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2018 KN
8 f 1 5.63 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +1.4 II MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2018 2
9 f 1 5.57 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +1.0 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2018 ZKN
10 f 1 5.52 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 96 U23 WP +0.1 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2018 3
11 f 1 5.42 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +0.9 II NAZARKIEWICZ Robert Z/1362/14 2018 2 ZKN
12 f 1 5.08 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U23 MZ +2.5 -- MIERZEJEWSKI Marek B.D. Z/0179/14 2018 ZKN
13 f 1 4.72 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +0.5 -- KAŃSKI Ryszard Z/0274/14 2018 1 ZKN
Dysk (1) K
1 f 1 50.85 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2018 1 KN
2 f 1 50.02 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/1675/13 2018 1 KN
3 f 1 44.58 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ I KĘCKI Krzysztof B.D. Z/0311/14 2018 ZKN
4 f 1 43.75 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 98 U23 WN I PALUCH Krystian Z/1007/14 2018 1 ZKN
5 f 1 42.58 HUNIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM II WALCZAK Aleksandra Z/1452/15 2018 1 ZKN
6 f 1 42.57 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk 98 U23 MZ II OLSZEWSKI Henryk Z/0073/14 2018 1 KN
7 f 1 42.26 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U23 SK II FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2018 MM KN
8 f 1 39.57 MIŚLIWICKA Magdalena MKL Szczecin 97 U23 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof Z/1694/13 2018 2
9 f 1 37.46 DAWIDOWSKA Sandra UKS 19 Bojary Białystok 98 U23 PD II WOJNO Cezary Z/1075/14 2018 2 ZKN
10 f 1 37.09 JAROSZEWICZ Anna MKS Juvenia Białystok 96 U23 PD II B.D. B.D. , Z/1462/12 , 2018
11 f 1 36.31 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL III BONK Stanisław B.D. Z/0682/14 2018 ZKN
12 f 1 35.39 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin 96 U23 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/1448/13 2018
13 f 1 31.38 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- KĘCKI Krzysztof B.D. Z/1428/13 2018
14 f 1 30.52 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97 U23 MZ -- NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2018 3
15 f 1 28.92 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2018
200 m M
1 13 s 1 22.46 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 98 U23 DS -1.3 II ROSTEK William Z/0842/14 2018 ZKN
2 14 s 1 22.47 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -1.3 II LEWANDOWSKI Jacek Z/1667/13 2018 2
3 17 s 1 22.56 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -1.3 II GIZA Maciej B.D. Z/5037/15 2018 2
4 18 s 1 22.61 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -1.3 II GIZA Maciej B.D. Z/1304/13 2018 2
5 19 s 1 22.66 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 96 U23 KP -1.3 II ROSIŃSKI Zenon B.D. B.D. Z/0271/14 2018 2
6 23 s 1 23.13 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -1.3 III OSIK Tadeusz Z/0436/14 2018 KN
1 5 s 2 21.92 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 U23 SL -0.5 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2018 M KN
2 8 s 2 22.15 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U23 WP -0.5 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2018 2
3 12 s 2 22.46 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA -0.5 II GIZA Andrzej B.D. Z/0090/13 2018 1 ZKN
4 20 s 2 22.81 WEITZ Jakub OKS Skra Warszawa 98 U23 MZ -0.5 III BALCERZAK Piotr Z/2202/17 2018 2
5 21 s 2 22.85 MUZYCZUK Dawid KS Agros Zamość 96 U23 LU -0.5 III SWATOWSKI Wojciech KLESZOWSKI Leszek Z/1399/13 2018 3
  s 2 DNF MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -0.5 -- JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2018 KN
1 6 s 3 21.95 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U23 LD -0.9 II KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2018 KN
2 7 s 3 22.09 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98 U23 PD -0.9 II B.D. # Z/1077/14 2018 1
3 11 s 3 22.40 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U23 MZ -0.9 II KOSSOWSKI Kazimierz B.D. Z/1580/14 2018
4 15 s 3 22.48 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 96 U23 KP -0.9 II WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 1 ZKN
5 16 s 3 22.55 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -0.9 II OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2018 KN
6 22 s 3 23.02 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U23 ZP -0.9 III JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2018 ZKN
1 1 s 4 21.52 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -0.8 I OSIK Tadeusz Z/0387/14 2018 KN
2 2 s 4 21.57 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ -0.8 I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2018 M KN
3 3 s 4 21.78 ADAMSKI Przemysław WKS Flota Gdynia 96 U23 PM -0.8 I HAS Rafał B.D. Z/0103/14 2018 M KN
4 4 s 4 21.85 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP -0.8 I BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2018 1 KN
5 9 s 4 22.18 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U23 SL -0.8 II PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2018 KN
6 10 s 4 22.34 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL -0.8 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2018 2 ZKN
800 m M
1 1 s 1 1:50.58 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97 U23 LD I JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2018 M KN
2 2 s 1 1:50.93 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ I TRZOS Leszek Z/0697/15 2018 1 KN
3 3 s 1 1:51.67 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U23 KP I SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2018 KN
4 4 s 1 1:52.87 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2018 KN
5 5 s 1 1:52.89 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II OGONOWSKI Jakub B.D. Z/0177/14 2018 ZKN
6 6 s 1 1:53.32 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II KRÓL Zbigniew B.D. Z/1189/14 2018 1 KN
7 7 s 1 1:53.70 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97 U23 LD II JASZCZAK Stanisław Z/3524/15 2018 2 ZKN
8 8 s 1 1:53.77 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0519/13 2018 1
9 10 s 1 1:53.81 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz Z/1674/14 2018 KN
1 9 s 2 1:53.78 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96 U23 LD II B.D. WASIAK Jarosław , Z/0718/13 , 2018 2
2 11 s 2 1:54.28 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0705/16 2018 2 ZKN
3 12 s 2 1:54.53 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków # 96 U23 MA II MIREK Wacław Z/0525/13 2018
4 13 s 2 1:54.94 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2018
5 14 s 2 1:55.18 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ II ROSŁON Sławomir Z/0430/15 2018 2 ZKN
6 15 s 2 1:55.30 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98 U23 PD II ROSZKO Damian Z/1078/14 2018 2
7 16 s 2 1:55.66 BREMORA Grzegorz GKS Piast Gliwice 98 U23 SL II ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1905/17 2018 2
8 17 s 2 1:56.83 MARUSZEWSKI Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 98 U23 LD II KUŚ Tomasz Z/3276/15 2018 2
9 18 s 2 1:58.30 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U23 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1301/12 2018 2
5000 m M
1 s 1 14:28.91 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II WOSIEK Jacek Z/0434/13 2018 3 ZKN
2 s 1 14:30.28 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2018 1 KN
3 s 1 14:40.97 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2018 1 KN
4 s 1 14:49.25 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 U23 PM II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0759/12 2018 2
5 s 1 14:56.08 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U23 MZ II BUSZTA Stanisław Z/1785/13 2018 2
6 s 1 15:00.31 SOWIK Wojciech AZS Łódź # 96 U23 LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0068/12 , 2018 ZKN
7 s 1 15:07.73 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2018 1 ZKN
8 s 1 15:09.01 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0695/14 2018 1 KN
9 s 1 15:09.03 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98 U23 LB II BIESIADA Ryszard Z/0223/14 2018 2 ZKN
10 s 1 15:15.56 ZDROJEWSKI Krystian MKS Jedynka Jarocin 98 U23 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2018 ZKN
11 s 1 15:15.75 STEC Adam KS Warszawianka W-wa 96 U23 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof JAKUBOWSKI Marek , Z/4531/17 , 2018 2
12 s 1 15:29.13 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 98 U23 WN III CYTLAŁ Jacek Z/2420/15 2018 2 ZKN
13 s 1 15:30.38 SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 97 U23 PM III KRÓL Krzysztof B.D. Z/1061/14 2018
14 s 1 15:38.15 ŻYGENDA Krzysztof LKS Zorza Gdynia 97 U23 PM III WALENDZIAK Renata B.D. Z/1012/17 2018 BEZ
15 s 1 15:40.64 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia 96 U23 PM III ROLBIECKI Zbigniew Z/0819/12 2018 1 KN
16 s 1 16:00.99 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 97 U23 SL III CZYŻ Katarzyna Z/1072/13 2018 2
  s 1 DNF DRĄG Mateusz UKS Chromik Mysłowice # 97 U23 SL -- PASZTA Wiesław Z/1218/16 2018 2
  s 1 DNF MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- WOSIEK Jacek SZCZUREK Leszek Z/0418/13 2018 2
  s 1 DNF SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 97 U23 WN -- NAGY Czesław Z/0547/13 2018 2
400 m pł M
1 10 s 1 54.36 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 98 U23 SL I B.D. Z/0680/14 2018 ZKN
2 11 s 1 54.94 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ II BOROŃ Adam Z/1444/14 2018 1 ZKN
3 14 s 1 56.15 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań 97 U23 WP II REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2018 1 ZKN
4 16 s 1 58.06 BUCHERT Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP III JASIŃSKI Cyprian Z/0544/14 2018
5 17 s 1 59.59 ŁAKOMIEC Rafał STS Pomerania Szczecin 98 U23 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/3531/15 2018
  s 1 DQ ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- WIERCINSKI Jerzy Z/0826/15 2018 2
1 4 s 2 52.58 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96 U23 SK I JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2018
2 5 s 2 53.12 PAWŁOWSKI Patryk MULKS MOS Sieradz 97 U23 LD I B.D. Z/1260/13 2018 2
3 8 s 2 53.70 MROCZEK Kamil AZS Łódź 97 U23 LD I WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/1117/13 2018 2 ZKN
4 9 s 2 54.17 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań 97 U23 WP I REJEWSKI Robert B.D. Z/1122/13 2018
5 13 s 2 55.29 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0459/13 2018 2 ZKN
6 15 s 2 56.23 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP II ZIEMBA Krzysztof Z/0984/13 2018
1 1 s 3 51.46 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA M GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2018 1
2 2 s 3 52.12 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U23 WP I NALEPA Marek Z/1519/14 2018 1 ZKN
3 3 s 3 52.57 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS I TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2018 1 ZKN
4 6 s 3 53.25 GALIKOWSKI Michał SKLA Sopot 97 U23 PM I GALIKOWSKI Marek Z/0044/13 2018 2 ZKN
5 7 s 3 53.32 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/0179/12 2018 2
6 12 s 3 54.96 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/0648/14 2018 1 ZKN
4x100 m M
1 1 s 1 41.02 GAŁANDZIEJ Jakub
SIUDA Mateusz
WESELA Adrian
HAMPEL Eryk
OŚ AZS Poznań 97
98
98
97
U23 WLP -- OSIK Tadeusz B.D.
OSIK Tadeusz B.D.
OSIK Tadeusz
OSIK Tadeusz B.D.
Z/0148/13
Z/1268/14
Z/0387/14
Z/1125/13
2018
2018
2018
2018
2


M
2 3 s 1 41.94 GUSZCZAK Jarosław
PALICKI Maciej
WRÓBEL Krzysztof
SENK Marcin
UKS Orkan Środa Wlkp. 96
96
96
96
U23 WLP -- KACZOR Mieczysław
HEMMERLING Andrzej B.D.
B.D.
KACZOR Mieczysław
Z/1600/12
Z/0931/12
Z/1056/13
Z/1601/12
2018
2018
2018
2018
3
1

2
3 5 s 1 42.45 JEWUŁA Mateusz
BRYL Michał
TARCZOŃ Damian
RÓŻAŃSKI Mateusz
KU AZS PWSZ w Tarnowie 98
97
96
98
U23 MLP -- WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
Z/4800/15
Z/1860/16
Z/0052/13
Z/2369/15
2018
2018
2018
2018
3
3
3
1
  s 1 DQ POPOWSKI Kamil
DAKOWICZ Artur
SUPROŃ Paweł
SAWICKI Marek
KS Podlasie Białystok 96
98
96
96
U23 POD -- DUDEK Marcin B.D.
SUPROŃ Jaroslaw
SUPROŃ Jaroslaw B.D.
SIENKIEWICZ Karol B.D.
Z/1475/13
Z/1404/14
Z/1447/12
Z/0849/12
2018
2018
2018
2018
3
1
2
BEZ
1 2 s 2 41.48 SZKOŁA Sebastian
JANIAK Jakub
ŻAK Łukasz
WASILEWSKI Artur
KS AZS AWF Kraków 96
96
97
96
U23 MLP -- GIZA Andrzej B.D.
GIZA Maciej B.D.
GIZA Maciej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0081/13
Z/5037/15
Z/1304/13
Z/0090/13
2018
2018
2018
2018
2
2
2
1
2 4 s 2 42.43 KUZIEMSKI Jakub
RYCHLEWSKI Jakub
SIERADZKI Mateusz
KALWASIŃSKI Ariel
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96
97
97
97
U23 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek B.D.
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
CZAPIEWSKI Wiesław
Z/0462/13
Z/1667/13
Z/0459/13
Z/0531/13
2018
2018
2018
2018
3
2
2
2
3 6 s 2 42.65 NIKODEMCZUK Konrad
ADAMSKI Przemysław
KACZOR Wojciech
DANCEWICZ Daniel
WKS Flota Gdynia 98
96
97
98
U23 POM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy
HAS Rafał B.D.
HAS Rafał
B.D. HAS Rafał
Z/0891/14
Z/0103/14
Z/0967/13
, Z/0373/14
2018
2018
2018
, 2018
2
M


4 7 s 2 42.72 BALCEREK Adam
ZAPARTY Bartosz
HAMPEL Ernest
WOSICKI Józef
OŚ AZS Poznań 98
97
97
97
U23 WLP -- OSIK Tadeusz
REJEWSKI Robert B.D.
REJEWSKI Robert B.D.
BIEDERMANN Roman B.D. B.D.
Z/0436/14
Z/1130/13
Z/1122/13
Z/1617/14
2018
2018
2018
2018

1


4x400 m M
1 5 s 1 3:19.85 KANIA Karol
KITLIŃSKI Michał
ORYSZKO Dominik
MIROSŁAW Cezary
AZS UMCS Lublin 98
98
98
97
U23 LBE -- KITLIŃSKI Piotr B.D.
KITLIŃSKI Piotr B.D.
WIERCINSKI Jerzy
JAROS Marek B.D.
Z/0658/14
Z/0127/14
Z/0826/15
Z/1644/13
2018
2018
2018
2018


2

2 6 s 1 3:20.46 SIERADZKI Mateusz
SIERADZKI Patryk
WŁÓDARSKI Maciej
BUZAŁA Mikołaj
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97
98
97
98
U23 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek B.D.
SOBOWIEC Bartosz B.D.
DAKINIEWICZ Roman
NIEBUDEK Sylwester
Z/0459/13
Z/0064/14
Z/0058/14
Z/3182/17
2018
2018
2018
2018
2

1
2
3 9 s 1 3:26.59 JEWUŁA Mateusz
BRYL Michał
UNGAR Grzegorz
OPOCKI Michał
KU AZS PWSZ w Tarnowie 98
97
98
98
U23 MLP -- WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław
WAŁASZEK Jarosław B.D.
Z/4800/15
Z/1860/16
Z/4797/15
Z/5317/15
2018
2018
2018
2018
3
3
2

4 10 s 1 3:28.85 CHMIELEWSKI Karol
POULAIN Kamil
BRZOZOWSKI Rafał
KUBICKI Adam
MKS Polonia Warszawa 96
98
98
97
U23 MAZ -- OBROCKI Bogdan
JOBT Andrzej B.D.
OBROCKI Bogdan B.D.
JOBT Andrzej
Z/0121/13
Z/3372/15
Z/0671/15
Z/1508/13
2018
2018
2018
2018
2


3
1 1 s 2 3:14.89 JURCZYK Mariusz
MARMON Patryk
SZKOŁA Sebastian
MORDYL Jakub
KS AZS AWF Kraków 96
97
96
96
U23 MLP -- GIZA Andrzej B.D.
KRÓL Zbigniew B.D.
GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0179/12
Z/1189/14
Z/0081/13
Z/0696/12
2018
2018
2018
2018
2
1
2
1
2 2 s 2 3:15.92 HASIURA Jędrzej
BORKOWSKI Mateusz
KUC Sławomir
RZEŹNICZAK Mateusz
RKS Łódź 97
97
96
98
U23 LDZ -- JASZCZAK Stanisław
JASZCZAK Stanisław B.D.
JASZCZAK Stanisław B.D.
KOPEĆ Dominik B.D.
Z/3524/15
Z/0185/13
Z/0674/12
Z/0865/14
2018
2018
2018
2018
2
M
2

3 3 s 2 3:16.29 CZARNOCKI Emil
BAŁDYKA Jakub
GADOMSKI Daniel
KOWALUK Dariusz
AZS-AWF Warszawa 97
96
98
96
U23 MAZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej KLESZOWSKI Leszek
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
OGONOWSKI Jakub B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/4805/15
Z/0457/12
Z/0177/14
Z/1042/12
2018
2018
2018
2018
2


M
4 4 s 2 3:17.21 WESELA Adrian
HAMPEL Ernest
ZAPARTY Bartosz
JAKUBOWSKI Szymon
OŚ AZS Poznań 98
97
97
97
U23 WLP -- OSIK Tadeusz
REJEWSKI Robert B.D.
REJEWSKI Robert B.D.
MOTYL Edward B.D.
Z/0387/14
Z/1122/13
Z/1130/13
Z/1516/14
2018
2018
2018
2018


1
2
5 7 s 2 3:22.05 WRÓBEL Krzysztof
LUDWICZAK Andrzej
PALICKI Maciej
SENK Marcin
UKS Orkan Środa Wlkp. 96
96
96
96
U23 WLP -- B.D.
ZAWORSKI Marek
HEMMERLING Andrzej B.D.
KACZOR Mieczysław
Z/1056/13
Z/1533/13
Z/0931/12
Z/1601/12
2018
2018
2018
2018

2
1
2
6 8 s 2 3:22.33 SOBCZAK Błażej
BUCHERT Filip
KUPCZAK Aleksander
JURCZYŃSKI Rafał
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96
98
97
97
U23 OPL -- JASIŃSKI Cyprian
JASIŃSKI Cyprian
ZIEMBA Krzysztof
ZIEMBA Krzysztof
Z/1662/12
Z/0544/14
Z/0984/13
Z/1090/14
2018
2018
2018
2018
1


1
Wzwyż M
1 f 1 2.20 GRYNIENKO Maciej UKS Orlica Domaniów 98 U23 DS I MIKODA Lilla Z/0933/14 2018 1 KN
2 f 1 2.01 MACHIŃSKI Wiktor LUKS Orkan Września 98 U23 WP II KACZOR Adam Z/0593/14 2018 2
3 f 1 2.01 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław 97 U23 DS II STANKIEWICZ Zbigniew B.D. Z/0602/13 2018
4 f 1 1.98 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 98 U23 PD II NAZARKIEWICZ Robert Z/1008/14 2018 1 KN
4 f 1 1.98 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U23 LU II SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2018 2 ZKN
6 f 1 1.85 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP III CZAPIEWSKI Wiesław Z/0531/13 2018 2
7 f 1 1.85 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS III MAŃKA Bogumił B.D. Z/0155/14 2018
Tyczka M
1 f 1 4.80 BARAN Patryk niestowarzyszony 98 U23 I MODELSKI Michał MODELSKI Michał Z/0025/14 2018 KN
2 f 1 4.70 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP I DAKINIEWICZ Roman Z/0058/14 2018 1 KN
3 f 1 4.60 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS I ŁOŚ Dariusz Z/1334/12 2018 1
4 f 1 4.50 SZEWCZYK Stanisław KS Warszawianka W-wa 97 U23 MZ I GĘBSKI Adam Z/1278/13 2018 1 ZKN
5 f 1 4.50 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U23 LD I OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2018 2 ZKN
6 f 1 4.40 DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 96 U23 ZP II KALINICZENKO Wiaczesław Z/1331/12 2018 M KN
7 f 1 4.20 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2018 KN
8 f 1 4.20 KAŹMIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II ŁOŚ Dariusz Z/0930/14 2018 ZKN
9 f 1 4.20 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa 96 U23 MZ II GĘBSKI Adam Z/1815/12 2018 2
10 f 1 4.20 MARCINIEWICZ Mateusz AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II MASTALERZ Janusz Z/1583/14 2018 2
  f 1 NM KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- B.D. Z/1200/13 2018 1
W dal M
1 f 1 7.65 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +1.2 I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2018 1 KN
2 f 1 7.47 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U23 PD -0.7 I NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2018 1 ZKN
3 f 1 7.44 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +0.1 I KOKOT Zdzisław Z/0042/12 2018 2 ZKN
4 f 1 7.19 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +1.5 II KAŃSKI Ryszard Z/1240/14 2018 2 ZKN
5 f 1 7.06 TARCZOŃ Damian KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U23 MA +1.3 II WAŁASZEK Jarosław Z/0052/13 2018 3
6 f 1 6.98 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ +0.5 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2018 ZKN
7 f 1 6.84 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +1.3 II KAŃSKI Ryszard Z/1741/15 2018 1 ZKN
8 f 1 6.70 RĘGOCKI Patryk UKS Cyprianka 97 U23 KP +0.7 III MAŃKOWSKI Mariusz Z/1565/13 2018 2
9 f 1 6.65 MAREK Vincent BKS Bydgoszcz 98 U23 KP +1.0 III KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0226/14 2018
10 f 1 6.50 SYSKI Marcin MKL Toruń 98 U23 KP -0.2 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2018
11 f 1 6.45 CHODORSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 97 U23 MZ +0.4 III KOZERA Piotr Z/1825/13 2018 BEZ
12 f 1 6.38 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +0.7 III B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2018 2 ZKN
13 f 1 6.32 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U23 PD +1.9 III KOTOWSKI Jan Z/1286/14 2018 2 ZKN
Dysk (2) M
1 f 1 62.04 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 U23 OP MM SUSKI Witold Z/1657/12 2018 M KN
2 f 1 54.77 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS I SZWARC Zygmunt Z/0205/14 2018 1 KN
3 f 1 53.53 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 97 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2018 MM KN
4 f 1 52.21 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 97 U23 DS I KOTWICA Czesław Z/0821/13 2018 1 ZKN
5 f 1 52.19 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP I GASSOWSKI Janusz Z/1142/13 2018 ZKN
6 f 1 46.62 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2018 1
7 f 1 45.02 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U23 WN II CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/0991/14 2018 2 ZKN
8 f 1 43.72 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM II KOWNATKE Rafał Z/1247/14 2018 1 ZKN
9 f 1 43.04 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2018 1 KN
10 f 1 42.89 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U23 PM II KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2018 2 ZKN
11 f 1 42.15 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2018 KN
12 f 1 41.43 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U23 DS II SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2018 2
13 f 1 37.54 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 96 U23 WP III BIERNACKI Jacek B.D. Z/1594/12 2018 1
Młot (7.26) M
1 f 1 62.17 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 96 U23 WP I BIERNACKI Jacek B.D. Z/1594/12 2018 1
2 f 1 60.75 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 98 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/0577/14 2018 KN
3 f 1 59.96 MUSZYŃSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP I JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/1523/13 2018 1 ZKN
4 f 1 58.63 KUŹNIAREK Marcin MKS Zduńska Wola 96 U23 LD I SULIŃSKI Andrzej Z/1609/12 2018 2
5 f 1 55.64 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U23 DS I MARKOWSKI Tomasz B.D. Z/1025/12 2018 1
6 f 1 54.08 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 97 U23 PD I CHLEBIŃSKI Bogumił B.D. Z/0954/14 2018 ZKN
7 f 1 51.30 SIKORA Radosław BKS Bydgoszcz 98 U23 KP II DREGER Jacek Z/1575/14 2018 1 ZKN
8 f 1 50.34 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS II KOTWICA Czesław Z/0958/14 2018 2 ZKN
9 f 1 46.37 STASIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 97 U23 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/1277/13 2018 2
  f 1 NM TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U23 LU -- ROSA Mikołaj Z/1400/13 2018 1 ZKN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.4821259975433 sekund