Kraków 08.07.2018
Mecz U-23 Czechy-Słowenia-Węgry-Polska
100 m K
3 3 s 1 11.89 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +1.6 I LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2018 2
4 4 s 1 11.99 DUCHNOWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 96 U23 MZ +1.6 I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1273/13 , 2018 1 ZKN
1 1 s 2 11.57 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA +2.4 M ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2018 KN
2 2 s 2 11.97 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM +2.4 I SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2018 M KN
3 3 s 2 12.40 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +2.4 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2018 2 ZKN
200 m K
2 2 s 1 23.73 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +2.1 M NIEDŹWIECKI Wojciech Z/1209/14 2018 1 KN
4 4 s 1 24.07 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 98 U23 SL +2.1 I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2018 ZKN
400 m K
2 2 s 1 53.90 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U23 SL M MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0932/13 2018 1 ZKN
4 4 s 1 54.00 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM M SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2018 1 ZKN
800 m K
1 1 s 1 2:09.77 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98 U23 MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2018 LDK! ZKN
5 5 s 1 2:12.45 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2018 1 ZKN
1500 m K
1 1 s 1 4:27.43 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98 U23 PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2018 KN
3 3 s 1 4:30.57 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0102/13 2018 1 KN
3000 m K
1 1 s 1 9:36.06 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2018 1 KN
4 4 s 1 9:54.10 PLESKACZYŃSKA Julia AZS UMCS Lublin 98 U23 LU I JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/0706/14 2018
100 m pł K
1 1 s 1 12.94 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA +1.7 MM ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2018 KN
5 5 s 1 13.68 FLIS Katarzyna AZS Łódź 96 U23 LD +1.7 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/1329/12 2018 1 ZKN
400 m pł K K
2 2 s 1 59.49 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 97 U23 WP M B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2018 1 KN
3 3 s 1 59.89 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA I PAŚ Mariusz B.D. Z/0636/14 2018 KN
3000 m prz K
1 1 s 1 10:29.65 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U23 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2018 M
2 2 s 1 10:34.41 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97 U23 SL I CHRIST Marek B.D. Z/0479/13 2018 1 ZKN
4x100 m K
2 s 1 45.55 MIERZYŃSKA Jagoda
DUCHNOWSKA Natalia
GOLA Marlena
WEILAND Natasza
POLSKA # 98
96
98
97
U23 POL -- ROSTEK William
B.D. GĄSIEWSKI Artur
NIEDŹWIECKI Wojciech
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
Z/0925/14
, Z/1273/13
Z/1209/14
Z/0275/13
2018
, 2018
2018
2018
2
1
1
2
4x400 m K
1 s 1 3:37.82 MOREK Dominika
WĘGLARZ Natalia
MISTERKA Nikoletta
KARAŚ Mariola
POLSKA # 96
98
97
96
U23 POL -- SĘKOWSKA Anna
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0909/12
Z/0466/14
Z/0932/13
Z/0698/12
2018
2018
2018
2018
M

1
M
Wzwyż K
2 f 1 1.83 BORYS Paulina SKLA Sopot 98 U23 PM M BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2018 ZKN
4 f 1 1.77 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2018 KN
Tyczka K
3 f 1 4.00 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 97 U23 ZP I KALINICZENKO Wiaczesław Z/1258/13 2018 1
4 f 1 3.80 KUSY Emilia SKLA Sopot 98 U23 PM I JURGA Łukasz Z/0016/14 2018 1 ZKN
W dal K
1 f 1 6.16 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96 U23 PD +0.4 I NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2018 M ZKN
3 f 1 5.90 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków 96 U23 MA +1.2 I BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2018 1 ZKN
Trójskok K
2 f 1 13.39 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96 U23 WP +2.0 M JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2018 KN
4 f 1 13.04 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 98 U23 LD +1.8 I SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2018 KN
Kula (4) K
1 f 1 15.91 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA I ZABAWSKI Przemysław Z/1321/14 2018 M KN
3 f 1 14.83 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk 98 U23 MZ I OLSZEWSKI Henryk Z/0073/14 2018 1 KN
Dysk (1) K
1 f 1 50.86 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 96 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/1675/13 2018 1 KN
2 f 1 50.73 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2018 1 KN
Młot (4) K
1 f 1 67.00 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U23 SK M FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2018 MM KN
2 f 1 64.96 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U23 LU M ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2018 1 ZKN
Oszczep (600) K
2 f 1 52.99 MARUSZEWSKA Klaudia LKS Jantar Ustka 97 U23 PM I MICHALSKI Henryk Z/0852/13 2018 M KN
4 f 1 46.36 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2018 1 KN
100 m M
3 3 s 1 10.68 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -0.1 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2018 M KN
4 4 s 1 10.72 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -0.1 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2018 KN
1 1 s 2 10.88 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +1.1 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2018 2
2 2 s 2 10.92 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda Śląska 98 U23 SL +1.1 II PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2018 KN
3 3 s 2 11.18 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA +1.1 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2018 2
4 4 s 2 11.21 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +1.1 II B.D. Z/1746/15 2018 KN
5 5 s 2 11.63 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +1.1 III GIZA Andrzej Z/4925/15 2018 2 ZKN
200 m M
1 1 s 1 21.58 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -1.1 I OSIK Tadeusz Z/0387/14 2018 KN
2 2 s 1 21.61 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP -1.1 I BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2018 1 KN
400 m M
1 1 s 1 46.50 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U23 LD M KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2018 KN
2 2 s 1 47.27 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98 U23 PD I B.D. # Z/1077/14 2018 1
1 1 s 2 48.79 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 Sen SL II ISKRA Janusz B.D. Z/3049/11 2018 M
2 2 s 2 49.17 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka 88 Sen MA II B.D. Z/4054/11 2018
800 m M
1 1 s 1 1:51.69 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 98 U23 KP I SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2018 KN
3 3 s 1 1:52.32 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0697/15 2018 1 KN
1500 m M
1 1 s 1 3:48.35 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD I KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2018 1 ZKN
2 2 s 1 3:48.50 KOWALCZYK Andrzej WKS Wawel Kraków 98 U23 MA I SOBCZYK Grzegorz Z/1674/14 2018 KN
5000 m M
1 1 s 1 15:00.57 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II WOSIEK Jacek Z/0434/13 2018 3 ZKN
2 2 s 1 15:10.47 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2018 1 KN
110 m pł M
2 2 s 1 14.01 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ +1.0 M BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2018 KN
4 4 s 1 14.13 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U23 ZP +1.0 I JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2018 ZKN
400 m pł M
1 1 s 1 50.17 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 U23 MA M GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2018 1
3 3 s 1 52.38 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 98 U23 WP I NALEPA Marek Z/1519/14 2018 1 ZKN
3000 m prz M
2 2 s 1 9:08.54 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 U23 PM II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0759/12 2018 2
4 4 s 1 9:29.14 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2018 1 KN
4x100 m M
1 s 1 40.28 SIUDA Mateusz
BRZEZIŃSKI Adrian
WESELA Adrian
HAMPEL Eryk
POLSKA 98
98
98
97
U23 POL -- OSIK Tadeusz B.D.
BUTKIEWICZ Jacek
OSIK Tadeusz
OSIK Tadeusz B.D.
Z/1268/14
Z/4501/15
Z/0387/14
Z/1125/13
2018
2018
2018
2018

1

M
4x400 m M
1 s 1 3:10.60 KOWALUK Dariusz
MIROSŁAW Cezary
ZDROJEWSKI Amadeusz
ZIMNY Tymoteusz
POLSKA 96
97
98
98
U23 POL -- WOŁKOWYCKI Andrzej
JAROS Marek B.D.
GOŚCINIAK Mateusz
B.D. LISOWSKI Józef
Z/1042/12
Z/1644/13
Z/2380/16
, Z/0812/14
2018
2018
2018
, 2018
M


M
Wzwyż M
1 f 1 2.20 GRYNIENKO Maciej UKS Orlica Domaniów 98 U23 DS I MIKODA Lilla Z/0933/14 2018 1 KN
4 f 1 2.08 MACHIŃSKI Wiktor LUKS Orkan Września 98 U23 WP I KACZOR Adam Z/0593/14 2018 2
Tyczka M
6 f 1 4.70 BARAN Patryk niestowarzyszony 98 U23 I MODELSKI Michał MODELSKI Michał Z/0025/14 2018 KN
7 f 1 4.60 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS I ŁOŚ Dariusz Z/1334/12 2018 1
W dal M
1 f 1 7.80 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA -0.4 M WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2018 1 KN
3 f 1 7.41 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96 U23 DS +0.9 I KOKOT Zdzisław Z/0042/12 2018 2 ZKN
Trójskok M
2 f 1 15.57 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM +2.2 I KAŃSKI Ryszard Z/1741/15 2018 1 ZKN
4 f 1 15.02 ŚWIERCZYNA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U23 SL +4.1 I KORZEŃ Robert Z/0485/14 2018 1 ZKN
Kula (7.26) M
1 f 1 18.29 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU M BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2018 KN
2 f 1 16.99 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 96 U23 WP I BIERNACKI Jacek B.D. Z/1594/12 2018 1
Dysk (2) M
1 f 1 56.67 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS I SZWARC Zygmunt Z/0205/14 2018 1 KN
2 f 1 51.78 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 97 U23 DS I KOTWICA Czesław Z/0821/13 2018 1 ZKN
Młot (7.26) M
2 f 1 63.31 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań 96 U23 WP I BIERNACKI Jacek B.D. Z/1594/12 2018 1
4 f 1 61.06 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań 98 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/0577/14 2018 KN
Oszczep (800) M
1 f 1 70.45 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa 96 U23 MZ I B.D. B.D. B.D. , Z/0444/12 , 2018 ZKN
3 f 1 65.62 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U23 ZP I MIKUL Kazimierz B.D. Z/1187/14 2018 ZKN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.9659538269043 sekund